Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Tweedehands boeken van auteur Steinbeck

Uitgebreid zoeken | E-mail naar een vriend


Warning: main(calculate_pages.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/virtual/site9/fst/var/www/html/search.php on line 152

Warning: main(): Failed opening 'calculate_pages.php' for inclusion (include_path='.:/php/includes:/usr/share/php') in /home/virtual/site9/fst/var/www/html/search.php on line 152

Warning: main(vervolg_pagina.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/virtual/site9/fst/var/www/html/search.php on line 155

Warning: main(): Failed opening 'vervolg_pagina.php' for inclusion (include_path='.:/php/includes:/usr/share/php') in /home/virtual/site9/fst/var/www/html/search.php on line 155
AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestelVerkoper
Steinbeck John De vliegenvanger van Holkema & Warendorf / 4.00Meer info Bijzonderheden: Gebonden Bert Boekenwurm
Steinbeck JohnA l'est d'Eden / 5.00Meer info Bijzonderheden: 300 .pppp. hard cover / dust jacket 300 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 21 cm Stofwikkel beschadigd / Dust jacket damaged, In foedraal / In slipcase, Traduit de l'américain par J.C. Bonnardot Profijtelijk Boeksken
Steinbeck JohnA l'est d'eden / 3.00Meer info Bijzonderheden: 694 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 694 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm le livre de poche 1008 Profijtelijk Boeksken
Steinbeck JohnA l'est d'eden / 3.00Meer info Bijzonderheden: 694 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 694 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm le livre de poche 1008-1009-1010, Gevouwen rug / Folded back, traduit par Bonnardot Profijtelijk Boeksken
Steinbeck JohnA l'est d'eden / 3.00Meer info Bijzonderheden: 694 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 694 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Le livre de poche1008-1009-1010, Gevouwen rug / Folded back Profijtelijk Boeksken
Steinbeck JohnA l'est d'Eden / 3.00Meer info Bijzonderheden: 694 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 694 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Steinbeck, JohnAan een onbekende godQuerido, Amsterdam / 4de3.75Meer info Jaar van uitgave: 4de
Bijzonderheden: Salamanderpocket 148, 223 pp., omslag H. Berserik, vertaling E.D. Veltman-Boissevain, Goed
KIEN boeken
Steinbeck John.Aan een onbekende God. Salamander pocket 1481972. 223 blz. Pocketboek / 3.00Meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
J. SteinbeckAmerica and AmericansThe Viking Press / 55.00Meer info Bijzonderheden: editie:1 conditie 4 pagina's: 207 Boekenpakhuis.nl
J. SteinbeckAmerica and Americans4 / 26.00Meer info Bijzonderheden: Antiquariaat Lilith
Steen,Van der Jos,Lewis Sinclair,Hemingway Ernest,Faulkner William,Steinbeck John,Caldwell ErskineAmerikaanse romanciers van hedenDavidsfonds - Keurreeks / 1e7.25Meer info Jaar van uitgave: 1e
Bijzonderheden: Gebonden, geïllustreerd z/w foto's buiten tekst, 220p, Bijvoegsel: een keur van 100 romans en novellenbundels., Goed
KIEN boeken
Steinbeck, JohnBombs Away. The Story of a Bomber Team. Written for the U.S. Army Forces. With 60 Photographs By John SwopeThe Viking Press / First Edition40.00Meer info Jaar van uitgave: First Edition
Bijzonderheden: blue linen boards, dustjacket loose inside the book in four cutted pieces, 185 p. (souvenir note with name on first free endpaper, January 1943)
Novemberland
J. SteinbeckCannery RowHeinemann / 35.00Meer info Bijzonderheden: Met stofomslag editie:1 conditie 4 pagina's: 135 Boekenpakhuis.nl
Steinbeck JohnCannery row / 7.00Meer info Bijzonderheden: 208 .pppp. paperback 208 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 18 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Steinbeck JohnCannery RowBantam books / 27th3.00Meer info Jaar van uitgave: 27th
Bijzonderheden: Pathfinder novel, pocket, 123p, Goed
KIEN boeken
STEINBECK, JOHN.Cup of Gold.Engels. Cup of Gold. / 3.00Meer info Bijzonderheden: - Engels. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Steinbeck JohnDanny & compagnieHet Goede Boek - Bussum / 8.50Meer info Bijzonderheden: Gebonden, halflinnen, vert. J.G.H. van den Bovenkamp sr, 260p, geïllustreerd (or. Tortilla Flat), Goed KIEN boeken
Conan Doyle Arthur,Chesterton G.K.,Dahl Roald,Heeresma Heere,Huxley Aldous,Maugham William Somerset,Steinbeck John,Wallace Edgar,Wetering,van de Janwillem,et aliiDe beste misdaadverhalenPeter van der Velden Amsterdam / 1e6.50Meer info Jaar van uitgave: 1e
Bijzonderheden: Paperback, 350p, geringe notitie in balpen op voorplat, overigens goed, Goed
KIEN boeken
Steinbeck, JohnDe druiven der gramschapDe Lage Landen, Brussel / 9.80Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, gebonden, halflinnen zonder SO, vergulde bandstempel, 491 pp, vert. Alice Schrijver, zwaar beschadigde rug, binnenwerk goed, gedrukt op oorlogpapier (vergeeld), ingeplakte Ex Libris Greet Winters, pakketpost, KIEN boeken
Steinbeck,JohnDe druiven der gramschapVan Holkema & Warendorf / 48.75Meer info Bijzonderheden: Goed Antiquariaat Mooi Exemplaar
Steinbeck, JohnDe felle gloed / 1.75Meer info Bijzonderheden: Salamanderpocket 185. Goed Boeken-10
Steinbeck, JohnDe felle gloedQuerido, Amsterdam / 1ste3.75Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Salamanderpocket 185, 125 pp., vertaling M.G. Binnendijk-Paauw, omslag H. Berserik,
KIEN boeken
Steinbeck, JohnDe felle gloedQuerido, Amsterdam / 2de3.50Meer info Jaar van uitgave: 2de
Bijzonderheden: Salamanderpocket 185, 125 pp., vertaling M.G. Binnendijk-Paauw, omslag H. Berserik, naam voorin,
KIEN boeken
Steinbeck John.De felle gloed. Salamander pocket 185Amsterdam, Querido, 1965. 125 blz. Pocketboek / 3.00Meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Jack London, John Steinbeck, William Faulkner, ... e.a.De hardste verhalen / 4.00Meer info Bijzonderheden: 384 .pppp. soft cover 384 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 22 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Steinbeck JohnDe korte regering van Pepijn IV / 8.00Meer info Bijzonderheden: 173 .pppp. hard cover / dust jacket 173 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 13 x 21 cm dust jacket damaged / stofwikkel beschadigd, Geautoriseerde Vertaling door E.D. Künzli-Boissevain Profijtelijk Boeksken
Steinbeck, JohnDe korte regering van Pepijn IV / 6.90Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Van Holkem & Warendorf z j 1e dr. - Vert. uit het Engels. - Linnen Klikspaan
Steinbeck, JohnDe Parel QueridoAmsterdam / 4.00Meer info Bijzonderheden: redelijk/goed pp 156 Pocket Papierier
Steinbeck JohnDe ParelQuerido / 2e4.00Meer info Jaar van uitgave: 2e
Bijzonderheden: Vertaling E.D. Veltman-Boissevin, Salamanderpocket 38, 156p, Goed
KIEN boeken
STEINBECK, JOHNDe parelQuerido, 1977 / 2.00Meer info Bijzonderheden: pkt, naam fr.pag. Zolderman Boeken
STEINBECK, JOHNDe parelQuerido, 1961 / 2.00Meer info Bijzonderheden: pkt, vlekje op snee Zolderman Boeken
Steinbeck, JohnDe parel / 1.75Meer info Bijzonderheden: Salamanderpocket 38. Goed Boeken-10
Steinbeck, JohnDe parel / 1.75Meer info Bijzonderheden: Salamanderpocket 38. Goed Boeken-10
Steinbeck, JohnDe parel / 1.75Meer info Bijzonderheden: Salamanderpocket 38. goed Boeken-10
Steinbeck, JohnDe parelQuerido, Amsterdam / 5de2.80Meer info Jaar van uitgave: 5de
Bijzonderheden: Salamanderpocket 38, 156 pp., vertaling E.D. Veltman-Boissevain, omslag Theo Kurpershoek, klein stickertje op voorplat, wat verkleuringen op de pagina's, Redelijk
KIEN boeken
Steinbeck, JohnDe ParelQuerido, Amsterdam / 5de3.50Meer info Jaar van uitgave: 5de
Bijzonderheden: Salamanderpocket 38, 156 pp., vertalingE.D. Veltman-Boissevain, omslag Theo Kurpershoek, naam op Franse titelpagina,
KIEN boeken
STEINBECK, John.De parel.Amsterdam / 5.00Meer info Bijzonderheden: 93 p. Softcover, paperback, geïllustreerd omslag. *Met een voorwoord van Jaap Goedegebuure*. Zeer goed. Ardjoeno Books
Steinbeck John.De parel. Salamander pocket 38Amsterdam, Querido, 1967. 156. blz. Pocketboek / 3.00Meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Steinbeck John.De parel. Salamander pocket 38.1959. 156 blz. Pocketboek / 3.00Meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Steinbeck, JohnDe parel. Vert. E.D.Veltman-BoissevainAmsterdam. Em.Querido`s Uitgeverij N.V. / 4e druk2.50Meer info Jaar van uitgave: 4e druk
Bijzonderheden:
Lu et approuvé
Steinbeck, JohnDe parel. Vert. E.D.Veltman-BoissevainAmsterdam. Em.Querido\'s Uitgeverij N.V. / 3e druk3.00Meer info Jaar van uitgave: 3e druk
Bijzonderheden: In prima staat
Lu et approuvé
Steinbeck, JohnDe parel. Vert. E.D.Veltman-BoissevainAmsterdam. Van Holkema & Warendorf N.V. z.j. [±1950] / 6.25Meer info Bijzonderheden: Hcover met goudstempels. Roestvlekjes, overigens in prima staat. Naam op schutblad Lu et approuvé
Steinbeck, JohnDe parel. Vert. E.D.Veltman-Boissevain. Inleiding Jaap GoedegebuureZ.pl. Hema z.j. / 3.00Meer info Bijzonderheden: Paperback. In nieuwstaat Lu et approuvé
J. SteinbeckDe rode pony en andere verhalen1 / 12.00Meer info Bijzonderheden: Vertaling van The long Valley met voorplat van Pieter Kuhn Antiquariaat Lilith
J. SteinbeckDe rode pony en andere verhalenHollandia / 12.00Meer info Bijzonderheden: Vertaling van The long Valley met voorplat van Pieter Kuhn editie:2 conditie 1 pagina's: 210 Boekenpakhuis.nl
Steinbeck, JohnDe Verdoolde Bus QueridoAmsterdam / 3.00Meer info Bijzonderheden: redelijk/goed pp 234 Pocket Papierier
Steinbeck JohnDe verdoolde bus / 3.00Meer info Bijzonderheden: 234 .pppp. paperback 234 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 18 cm Vertaling door E.D. Veltman-Boissevain Profijtelijk Boeksken
Steinbeck, JohnDe verdoolde busQuriedo, Amsterdam / 6de3.00Meer info Jaar van uitgave: 6de
Bijzonderheden: Salamanderpocket 72, 234 pp., vertaling E.D. Veltman-Boissevain, omslag J. Sanders, Goed
KIEN boeken
Steinbeck, JohnDe verdoolde bus / 1.75Meer info Bijzonderheden: Salamanderpocket 72. Goed Boeken-10
Steinbeck, JohnDe verdoolde bus / 1.25Meer info Bijzonderheden: Salamanderpocket 72. Lichte slijtage Boeken-10
Steinbeck, JohnDe verdoolde busQuerido, Amsterdam / 3de3.80Meer info Jaar van uitgave: 3de
Bijzonderheden: Salamanderpocket 72, 234 pp., vertaling E.D. Veltman-Boissevain, omslag Herman Berserik, vouwtje in voorplat,
KIEN boeken
Steinbeck, JohnDe verdoolde busQuerido, Amsterdam / 9de4.00Meer info Jaar van uitgave: 9de
Bijzonderheden: Salamanderpocket, 234 pp., vertalingE.D. Veltman-Boissevain, Goed
KIEN boeken
Steinbeck, JohnDe verdoolde busQuriedo, Amsterdam / 6de4.00Meer info Jaar van uitgave: 6de
Bijzonderheden: Salamanderpocket 72, 234 pp., vertaling E.D. Veltman-Boissevain, omslag J. Sanders, Goed
KIEN boeken
STEINBECK, JOHN.De verdoolde bus.Engels - Vertaling. De verdoolde bus. / 3.00Meer info Bijzonderheden: - Engels - Vertaling. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Steinbeck John.De verdoolde bus. Salamander pocket 72.Amsterdam, Querido, 234 blz. Pocketboek. / 3.00Meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Steinbeck, JohnDe verdoolde bus. Vert. E.D.Veltman-BoissevainAmsterdam. Em.Querido`s Uitgeverij N.V. / 3e druk2.50Meer info Jaar van uitgave: 3e druk
Bijzonderheden:
Lu et approuvé
Steinbeck JohnDe vliegenvanger / 5.00Meer info Bijzonderheden: 197 .pppp. hard cover 197 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Magneetreeks, Translated by Ferd. Sterneberg, Met 8 illustraties van Salim, Roman, Roestvlekjes / Foxing / Taches de rouille / Rostfleckig Profijtelijk Boeksken
Steinbeck JohnDe vliegenvanger / 8.00Meer info Bijzonderheden: 197 .pppp. hard cover 197 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 18 cm Vertaling door Sterneberg F, geïllustreerd Salim (8 illustraties) Profijtelijk Boeksken
Steinbeck JohnDe vliegenvanger / 4.00Meer info Bijzonderheden: 197 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 197 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 18 cm De derde magneet reeks, Vertaling door Sterneberg, geïllustreerd Salim (8 illustraties), cover not so good / omslag onfris, Gevouwen rug / Folded back Profijtelijk Boeksken
Steinbeck JohnDe vliegenvanger / 6.00Meer info Bijzonderheden: 198 .pppp. hard cover 198 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Magneet reeks, Vertaling door ferd sterneberg, geïllustreerd Salim Profijtelijk Boeksken
Steinbeck JohnDes souris et des hommes / 3.00Meer info Bijzonderheden: 182 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 182 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 16 cm Le livre de poche nr.26, Band wat verkleurd / Discolouration, Traduit de l'anglais avec une introduction de M.-E. Coindreau, Préface de J. Kessel Profijtelijk Boeksken
Steinbeck JohnDes souris et des hommes / 3.00Meer info Bijzonderheden: 182 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 182 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Le livre de poche 26, Gevouwen rug / Folded back, Spine damaged/rug beschadigd, traduit par Coindreau ME Profijtelijk Boeksken
Steinbeck JohnDes souris et des hommes / 4.00Meer info Bijzonderheden: 190 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 190 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Folio 37, Gevouwen rug / Folded back, Spine damaged/rug beschadigd, ttraduit par Coindreau ME Profijtelijk Boeksken
Steinbeck JohnDes souris et des hommes / 3.00Meer info Bijzonderheden: 264 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 264 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Steinbeck JohnDes sours et des hommes / 3.00Meer info Bijzonderheden: 182 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 182 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm le livre de poche 26, cover not so good / omslag onfris, traduit Profijtelijk Boeksken
Steinbeck JohnDes sours et des hommes / 3.00Meer info Bijzonderheden: 182 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 182 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Le livre de poche 26, Gevouwen rug / Folded back, traduit par Coindreau Profijtelijk Boeksken
Steinbeck, JohnDie Schelmen von Tortilla Flat BertelsmannGermany / 7.00Meer info Bijzonderheden: very good pp 251 Übersetzung: Elisabeth Rotten, ND, hardback, Papierier
Steinbeck JohnDie Straße der Ölsardinen / 8.00Meer info Bijzonderheden: 300 .pppp. hard cover 300 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 19 cm name on title page / naam op titel pagina, Roman, Aus dem Amerikanischen übersetzt (Cannery Row) Profijtelijk Boeksken
Steinbeck JohnEast of eden / 5.00Meer info Bijzonderheden: 778 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 778 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Steinbeck JohnEast of eden / 5.00Meer info Bijzonderheden: 778 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 778 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Steinbeck JohnEen handvol goudMeulenhoff / 2e4.00Meer info Jaar van uitgave: 2e
Bijzonderheden: Meulenhoff pocket 85, 191p, or. Cup of gold, vert.F.Bijlsma, fraai exemplaar, Goed
KIEN boeken
Steinbeck, JohnEen handvol goud  / 0.00Meer info Bijzonderheden: 3,00 BonLibris
Steinbeck, JohnEen handvol goudMeulenhoff, Amsterdam / 4.00Meer info Bijzonderheden: Pocket, 191 pp., vertaling F. Bijlsma, omslag Bert Bouman, stempeltje op titelpagina, KIEN boeken
STEINBECK, John.Een handvol goud.Meulenhoff, Amsterdam / 8.00Meer info Bijzonderheden: 191 p. Hardcover, linnen band met goudbelettering op rug. Met stofomslag. Goed. Ardjoeno Books
Steinbeck, JohnEr was eens een oorlogQuerido Salamander - 1972 / 2.00Meer info Bijzonderheden: Pocket Querido Salamander - 1972 Idéfix Boeken
Steinbeck, JohnEr was eens een oorlogAmsterdam. Em. Querido\'s Uitgeverij N.V. / 2.50Meer info Bijzonderheden: 189 blzz. Lu et approuvé
Steinbeck, JohnEr was eens een oorlogIn nette staat; baten gaan naar AzG / 0.00Meer info Bijzonderheden: 2,50 BonLibris
Steinbeck, JohnEr was eens een oorlogQuerido, Amsterdam / 1ste3.50Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Salamanderpocket 248, 189 pp., vertaling Frédérique van der Velde, omslag Max Velthuijs, Goed
KIEN boeken
Steinbeck JohnFragment from: The long valley / The pastures of heaven. Tortilla flat / Of mice and men / A Fragment / The grapes of wrath / Sea of cortez / The moon is down / Bombs away / 5.00Meer info Bijzonderheden: 310 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 310 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 16 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Steinbeck JohnGabilan, der rote Pony: Erzählungen / 3.00Meer info Bijzonderheden: 118 .pppp. soft cover 118 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 10 x 16 cm Omslag verkleurd / Cover discoloured / Band wat verkleurd / Discolouration / Naam op titelpagina / Name on title page, Autorisierte Übertragung aus dem Amerikanischen von Rudolf Frank Profijtelijk Boeksken
Steinbeck, JohnGoede donderdagBaten gaan naar AzG / 0.00Meer info Bijzonderheden: 2,50 BonLibris
J. Steinbeck Cannery RowHeinemann4 / 35.00Meer info Bijzonderheden: 35,00 Met stofomslag 0 druk 135 Antiquariaat Lilith
John SteinbeckHet beloofde landEm.Querido's / 2.00Meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave2e,1966Salamander Een Tweede Leven
Steinbeck, JohnHet beloofde land / 1.75Meer info Bijzonderheden: Salamanderpocket 168. Goed Boeken-10
Steinbeck, JohnHet beloofde land / 1.25Meer info Bijzonderheden: Salamanderpocket 168. Vouwtje in achterkaft Boeken-10
Steinbeck, JohnHet beloofde landQuerido, Amsterdam / 1ste3.25Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Salamanderpocket 168, 191 pp., vertaling M.G. Binnendijk-Paauw, omslag H. Berserik, Goed
KIEN boeken
Steinbeck, JohnHet beloofde landQuerido / 2de4.50Meer info Jaar van uitgave: 2de
Bijzonderheden: Salamanderpocket 168, 191 pp, omslag H. Berserik, vertaling M.G. Binnendijk-Paauw,
KIEN boeken
Steinbeck, JohnHet beloofde landQuerido, Amsterdam / 3de4.00Meer info Jaar van uitgave: 3de
Bijzonderheden: Salamanderpocket 168, 191 pp., omslag J. Sanders, vertaling M.G. Binnendijk-Paauw., Goed
KIEN boeken
Steinbeck JohnHet beloofde land. Salamander pocket 168Amsterdam, Querido, 1964. 192 blz. Pocketboek. Randen platten licht sleets. / 3.00Meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Steinbeck John.Het beloofde land. Salamander pocket 168. / 3.00Meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Steinbeck, JohnHet onrecht van de sterksteEm.Querido''''s / 3.00Meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave2e druk,1968Salamander pocket nr 202, 254 pag, licht vergeeld, verder goed Een Tweede Leven
Steinbeck JohnIn dubious battle / 5.00Meer info Bijzonderheden: 343 .pppp. hard cover 343 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 20 cm cover not so good / omslag onfris Profijtelijk Boeksken
Steinbeck JohnIn dubious battle / 8.00Meer info Bijzonderheden: 343 .pppp. hard cover 343 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 21 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Steinbeck, JohnIn dubious battleLiteratuur (Engelstalig) / 9.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 8vo, 343pp. Cloth binding with worn dustjacket. Else good. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Steinbeck, JohnIn dubious battleLiteratuur (Engelstalig) / 10.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, cloth binding, 343pp. Traces of wear to binding. Else good. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
STEINBECK, JOHN.In dubious battle.Engels. In dubious battle. / 3.00Meer info Bijzonderheden: - Engels. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Steinbeck JohnLa perle / 3.00Meer info Bijzonderheden: 121 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 121 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Traduit par Duhamel M et Vavasseur R Profijtelijk Boeksken
Steinbeck JohnLa perle / 3.00Meer info Bijzonderheden: 122 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 122 .pp Zeer Goed / Very Good / Très bien / Sehr gut 11 x 18 cm Traduit par R. Vavasseur, M. Duhamel Profijtelijk Boeksken
Steinbeck JohnLes raisins de la colère / 3.00Meer info Bijzonderheden: 500 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 500 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Le livre de poche nr.44/45, Band wat verkleurd / Discolouration, Traduit de l'anglais par Marc Duhamel et M.-E. Coindreau (The grapes of wrath), Naam op titelpagina / Name on title page Profijtelijk Boeksken
Steinbeck JohnLes raisins de la colère / 3.00Meer info Bijzonderheden: 632 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 632 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm folio 83, cover plasticized, traduit par Duhamel Profijtelijk Boeksken

Warning: main(vervolg_pagina.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/virtual/site9/fst/var/www/html/search.php on line 204

Warning: main(): Failed opening 'vervolg_pagina.php' for inclusion (include_path='.:/php/includes:/usr/share/php') in /home/virtual/site9/fst/var/www/html/search.php on line 204