Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Tweedehands boeken van auteur William Shakespeare

Uitgebreid zoeken | E-mail naar een vriend


Warning: main(calculate_pages.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/virtual/site9/fst/var/www/html/search.php on line 152

Warning: main(): Failed opening 'calculate_pages.php' for inclusion (include_path='.:/php/includes:/usr/share/php') in /home/virtual/site9/fst/var/www/html/search.php on line 152

Warning: main(vervolg_pagina.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/virtual/site9/fst/var/www/html/search.php on line 155

Warning: main(): Failed opening 'vervolg_pagina.php' for inclusion (include_path='.:/php/includes:/usr/share/php') in /home/virtual/site9/fst/var/www/html/search.php on line 155
AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestelVerkoper
SHAKESPEARE, WILLIAM ( TEXT ) & LAMMERS, DIGNUM DOMINICUS ( ILLUSTRATIONS )A midsummer - night's dream / 45.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam Pont Neuf 1946 80 pp. ing. pap. met gelihograveerd stofomslag 25 x 35 cm. Met 7 afbeeldingen naar litho.s van Dignum Dominicus Lammers internet-antiquariaat Morgenster
SHAKESPEARE, WILLIAM.A Midsummer Night's Dream.Engels - Toneel. A Midsummer Night's Dream. / 3.00Meer info Bijzonderheden: - Engels - Toneel. Algemeen @ntiquariaat Sanders
SHAKESPEARE, WILLIAM.A Midsummer-night's dream.Engels - Toneel. A Midsummer-night's dream. / 3.00Meer info Bijzonderheden: - Engels - Toneel. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Shakespeare WilliamA Midsummernight's Dream / 9.00Meer info Bijzonderheden: 252 .pppp. soft cover 252 .pp Goed / Good / Bien / Gut 6 x 8 cm Midget Classics; With glossary and selection of sonnets Profijtelijk Boeksken
Shakespeare, WilliamA midsummernight's dream / 60.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Pont Neuf 1946 lithographs by Dignum Dominicus Lammers 1st ed. - On Prpoff paper, issued in 260 copies, numbered A-j, and I-XXV, and 26-250. This copy number C. - Signed by the artist. - Softcover Klikspaan
Shakespeare WilliamA Midsummernight's dream / Le songe d'une nuit d'été / 4.00Meer info Bijzonderheden: 189 .pppp. paperback 189 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Traduction, introduction et notes par Maurice Castelain Profijtelijk Boeksken
Shakespeare,WilliamAlle vertellingenHolland / 15.70Meer info Bijzonderheden: Als nieuw Antiquariaat Mooi Exemplaar
Shakespeare WilliamAntony and Cleopatra / 4.00Meer info Bijzonderheden: 220 .pppp. paperback 220 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 22 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Shakespeare WilliamAs you like it / 9.00Meer info Bijzonderheden: 252 .pppp. soft cover 252 .pp Goed / Good / Bien / Gut 6 x 8 cm Midget Classics; With glossary and selection of sonnets Profijtelijk Boeksken
Shakespeare WilliamAusgewählte Werke: Einführung, Sonette, Romeo und Julia, Hamlet, Othello, Macbeth, Lear / Der widerspenstigen Zähmung, Die lustigen Weiber, Wie es euch gefällt, Was Ihr wollt, Sommernachtstraum, Kaufmann von Venedig, Sturm (2 volumes) / 18.00Meer info Bijzonderheden: 1258 .pppp. soft cover 1258 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 19 cm Herausgegeben und eingeleitet von Oskar Rühle, Bibliotheekstempel / Ownership stamp / Cachet de bibliothèque / Bibliothekstempel, In foedraal / In slipcase Profijtelijk Boeksken
Shakespeare, William ; bew. Bernard Miles ; tekeningen van Victor Ambrus ; [vert. uit het Engels door Gonne Andriessen-van de Zande]Beroemde verhalen van ShakespeareDe Bilt : Cantecleer / Gebonden met stofomslag10.00Meer info Jaar van uitgave: Gebonden met stofomslag
Bijzonderheden: 1e druk, 125 blz, illustraties, 29 cm, isbn 9021311356, goed exemplaar. Annotatie: Vijf verhalen die ten grondslag liggen aan de toneelstukken: Macbeth, Een midzomernachtsdroom, Romeo en Julia, Driekoningenavond/Naar het u lijkt, Hamlet, prins van Denemarken.
Antiquariaat Boekwijd
Shakespeare, William & Fletcher, John.Cardenio of Het Tweede Treurspel van de Jonkvrouw. / 15.00Meer info Bijzonderheden: Bodoni. 1996. 398 p. Harde kaft/ stofomslag.* Snede iets roestvlekkig en licht beschadigd. JOOT
Shakespeare WilliamComedies: The tempest / The two gentlemen of Verona / The merry wives of Windsor e.a. / 6.00Meer info Bijzonderheden: 848 .pppp. hard cover 848 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Shakespeare, WilliamComme Il Vous Plaira - Peines D`Amour perduesTraduction et Présentation De Christine Et René Lalou / 10.00Meer info Bijzonderheden: 249 pp. Bibliothèque de Cluny Soft Cover boeken ben de
Shakespeare WilliamCoriolanus / 3.00Meer info Bijzonderheden: 143 .pppp. hard cover 143 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 13 x 18 cm Omslag onfris / Cover not so good, Naam op titelpagina / Name on title page Profijtelijk Boeksken
Shakespeare WilliamCorolian: Trauerspiel in fünf Akten / 3.00Meer info Bijzonderheden: 126 .pppp. soft cover 126 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 10 x 15 cm Reclams Universal-Bibliothek nr.69, Onopengesneden pagina\'s / Uncut pages / Pages non coupées / Unaufgeschnitten, Rug beschadigd / Spine damaged Profijtelijk Boeksken
Shakespeare, WilliamCymbeline La nuit Des Rois Ou Ce Que Vous Voudrez Traduction et Présentation De Christine Lalou / 10.00Meer info Bijzonderheden: 267 pp. Bibliothèque de Cluny Soft Cover boeken ben de
Shakespeare William, Burgersdijk L.A.J. (vert.)De complete werken van Shakespeare (3 volumes) / 60.00Meer info Bijzonderheden: 2000 .pppp. Linnen band / Cloth binding 2000 .pp Goed / Good / Bien / Gut 19 x 25 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Shakespeare William, Burgersdijk L.A.J. (vert.)De complete werken van Shakespeare (3 volumes) / 60.00Meer info Bijzonderheden: 2000 .pppp. Linnen band / Cloth binding 2000 .pp Goed / Good / Bien / Gut 19 x 25 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Shakespeare WilliamDe feeks wordt getemd / 3.00Meer info Bijzonderheden: 89 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 89 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 18 cm klassieke gallerij nr. 121 Profijtelijk Boeksken
SHAKESPEARE, WILLIAM.De Feeks.Engels - Vertaling - Toneel. De Feeks. / 6.00Meer info Bijzonderheden: - Engels - Vertaling - Toneel. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Shakespeare, WilliamDe koopman van VenetiëAmsterdam, Van Holkema & Warendorf / 65.00Meer info Bijzonderheden: Genummerde editie. Dit is exemplaar 222/ 325 Gebonden, half leer en perkament met opgeplakte titelprent 27 x 32,5 cm. 104 bladzijden IN ZEER KEURIGE STAAT Hoekjes heel licht gestoten. Vochtvlek op schutbladen voorin. Nota bene: bladzijden verder in het geheel niet aangetast Gedrukt op zwaar papier met 35 ingeplakte kleurenprenten van James D. Linton Kosten van aangetekende verzending (Nederland: € 9,50; Europa: € 25,10) ten laste van koper Dove è Dante?
Shakespeare, WilliamDe koopman van VenetiëSijthoff, Leiden / 1ste4.50Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Ingenaaid, flexibele band,95 pp., vertaling L.A.J. Burgersdijk, bewerking F. de backer en G.A. Dudok, deel 1 William Shakespeare's toneelspelen, Goed
KIEN boeken
Shakespeare, William [vert Komrij]De koopman van Venetië / 1989 1e druk12.00Meer info Jaar van uitgave: 1989 1e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, Bert Bakker - gebonden, met stofomslag - nieuwstaat - vertaling Gerrit Komrij
Antiquariaat Coriovallum
Shakespeare, WilliamDe Koopman van Venetië.Literatuur (vertaald in Nederlands) / 50.00Meer info Bijzonderheden: 4to, halfleren band met geill. voorplat, 104pp. Pagina's versneden. Geïll. met platen in kleur van James D. Linton, ingeplakt.Vert. dr. L.A.J. Burgersdijk. Rug aan bovenzijde enigszins ingescheurd maar gerestaureerd, hoeken en onderzijde rug sleets verder goed ex. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Shakespeare,WilliamDe kunst van de liefdeLibrero / 15.70Meer info Bijzonderheden: Nieuw ! Antiquariaat Mooi Exemplaar
William ShakespeareDe sonnettenDe Arbeiderspers / 24.70Meer info Bijzonderheden: Als nieuw Antiquariaat Mooi Exemplaar
Shakespeare WilliamDe vroolijke vrouwtjes van Windsor / 6.00Meer info Bijzonderheden: 97 .pppp. soft cover 97 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 20 cm Vertaling door Burgersdijk LAJSpine damaged/rug beschadigd Profijtelijk Boeksken
Shakespeare, WilliamDe werken van William Shakespeare / 40.00Meer info Bijzonderheden: A. W. Sijthoff, Leiden, nd (ca 1910), 3e op nieuw herziene druk. Gebonden, halfleder, goudopdruk. Vertaald door Dr. L. A. J. Burgersdijk. Illustraties. Pp 850. Een gelezen ex met duidelijke gebr sporen. Omslag sleets, bovenkant rug mist een stukje. Namen vorige eigenaars op schutblad. Buiten wat lichte roest op 1e en laatste paginas is de inhoud goed. librairie stille
Shakespeare, WilliamDe werken van William Shakespeare / 40.00Meer info Bijzonderheden: A. W. Sijthoff, Leiden, nd (ca 1910), 3e op nieuw herziene druk. Gebonden, halfleder, goudopdruk. Vertaald door Dr. L. A. J. Burgersdijk. Illustraties. Pp 850. Een gelezen ex met duidelijke gebr sporen. Omslag sleets, bovenkant rug mist een stukje. Namen vorige eigenaars op schutblad. Buiten wat lichte roest op 1e en laatste paginas is de inhoud goed. librairie stille
SHAKESPEARE, WILLIAM.De werken van William Shakespeare.Engels - Vertaling - Toneel. De werken van William Shakespeare. / 45.00Meer info Bijzonderheden: 3e, herziene druk. Band omslag sleets, roestvlekken, verder goed. Engels - Vertaling - Toneel. Algemeen @ntiquariaat Sanders
William Shakespeare The works of ShakespeareDent & Sons4 / 20.00Meer info Bijzonderheden: 20,00 Bestaat uit 3 delen: The comedies, The stories en The tragedies. 0 druk 2500 Antiquariaat Lilith
Shakespeare, WilliamDer Kaufmann von Venedig. Lustspiel in fünf Aufzügen.Leipzig Verlag von Philipp Reclam jun / 1ste4.50Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Bühnen-Shakespeare. 16. Band. Bühnenbearbeitung von Ludwig Barnay und Carl Friedrich Wittmann, Orig.-Brosch, Erschienen ca. 1920, 10x15, S 90. Universal-Bibliothek 4269 Seiten unaufgeschnitten. Onafgesneden pagina's, iets waterschade aan de rand, Duitstal, Goed
KIEN boeken
Shakespeare WilliamDer Kaufmann von Venedig: Lustspiel in 5 Aufzügen / 3.00Meer info Bijzonderheden: 80 .pppp. soft cover 80 .pp Goed / Good / Bien / Gut 9 x 15 cm Band wat verkleurd / Discolouration, Omslag verkleurd / Cover discoloured, Übersetzt von August Wilhelm von Schlegel, Universal Bibliothek nr.35 Profijtelijk Boeksken
Shakespeare WilliamDramatische Werke (6 volumes) / 45.00Meer info Bijzonderheden: 358 .pppp. hard cover 358 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 19 cm 1: Römerdramen, 2: Königsdramen, 3: Tragödien I, 4: Tragödien II, Tragikomödien, 5: Komödien I, 6: Komödien II, Romanzen Profijtelijk Boeksken
Shakespeare, William.Drie koningen of: Zie zelf maar. Vertaald door Gerrit Komrij. / 10.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Bert Bakker. 1991. 106 p. Linnen met omslag. JOOT
Shakespeare, WilliamDriekoningen of: Zie zelf maarBakker isbn13:9789035108356 isbn:9035108353 / 7.50Meer info Bijzonderheden: 1991, linnen gebonden met stofomslag, 106 pag. Keurige staat Oosterhoff Boeken
Shakespeare WilliamEin Sommernachtstraum / 3.00Meer info Bijzonderheden: 65 .pppp. soft cover 65 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 10 x 15 cm Reclams Universal-Bibliothek nr.73, Onopengesneden pagina\'s / Uncut pages / Pages non coupées / Unaufgeschnitten, Rug beschadigd / Spine damaged Profijtelijk Boeksken
Shakespeare WilliamEin Sommernachtstraum / 3.00Meer info Bijzonderheden: 64 .pppp. soft cover 64 .pp Goed / Good / Bien / Gut 10 x 15 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Shakespeare WilliamEin Sommernachtstraum / 3.00Meer info Bijzonderheden: 152 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 152 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 19 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Shakespeare, William.Ein Sommernachtstraum. übersetzt von August Wilhelm von Schlegel. zweite Ausgabe. / 25.00Meer info Bijzonderheden: Leipzig., Amelang., 1880. 29 x 22 cms, vi, 82, i p., 12 heliogravures outside the text with protective leaves, num. ills in the text. guilded ff. Guilded contemp. green cloth. Binding by J. Herzog , Leipzig. minimal wear at edges. fine condition. KEYWORDS: literature antiquariaat de rijzende zon
Shakespeare WilliamHamlet / 5.00Meer info Bijzonderheden: 239 .pppp. paperback 239 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 14 x 22 cm Omslag onfris / Cover not so good, Gevouwen rug / Folded back, Nota \'s en/of onderlijningen in het boek Profijtelijk Boeksken
Shakespeare WilliamHamlet / 4.00Meer info Bijzonderheden: 190 .pppp. paperback 190 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 20 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Shakespeare WilliamHamlet / 6.00Meer info Bijzonderheden: 143 .pppp. soft cover 143 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 18 cm Naam op titelpagina / Name on title page, Omslag wat verkleurd / Cover discoloured Profijtelijk Boeksken
Shakespeare WilliamHamlet / 8.00Meer info Bijzonderheden: 97 .pppp. soft cover 97 .pp Goed / Good / Bien / Gut 16 x 24 cm Naverteld door / Told by Frans van Oldenburg Ermke, Band wat verkleurd / Discolouration, Stofwikkel beschadigd / Dust jacket damaged, Geïllustreerd / Illustrated / Illustré / Illustriert Profijtelijk Boeksken
Shakespeare, WilliamHamlet / 25.00Meer info Bijzonderheden: London, Pollock no year set designs Roger Furse 1st ed. - Reproduced from the J Arthur Rank Enterprise. - Softcover Klikspaan
Shakespeare, WilliamHamletLiteratuur (Engelstalig) / 8.00Meer info Bijzonderheden: Softcover, 4vo, 144pp. With sixteen lithographs by Eugène Delacroix. Paper binding. Good. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Shakespeare, William [vert Komrij]Hamlet / 1989 1e druk15.00Meer info Jaar van uitgave: 1989 1e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, Bert Bakker - gebonden, met stofomslag - vrijwel nieuwstaat - vertaling Gerrit Komrij
Antiquariaat Coriovallum
William ShakespeareHamletArnold and Son, Leeds / 12 edition2.00Meer info Jaar van uitgave: 12 edition
Bijzonderheden: 231 blz Edited by T.Page Hier en daar potlood aantekeningen in de kantlijn
Uitgelezen boeken
VOETEN (VERT.), BERT. SHAKESPEARE, WILLIAMHamlet prins van Denemarkent, tragedie in vijf bedrijven In de vertaling van Bert Voeten De Bezige BijAmsterdam / 6e druk7.00Meer info Jaar van uitgave: 6e druk
Bijzonderheden: goed pp 207 pp., pocket
Papierier
WILLIAM SHAKESPEAREHAMLET PRINCE OF DENMARKWOLTERS / FIFTH EDITION6.00Meer info Jaar van uitgave: FIFTH EDITION
Bijzonderheden: With an introduction and notes by Dr, H. de Groot. Hardcover. 173 pages.
MANSARDE
Shakespeare, WilliamHamlet prins van DenemarkenNationale uitgeverij Rotterdam / 2.00Meer info Bijzonderheden: Goedkope uitgave 224blz abcbooks
Shakespeare, WilliamHamlet, Prince of DenmarkBloomsbury, London / 1ste4.50Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Paperback, 103 pp., Engelstalig, Goed
KIEN boeken
Shakespeare WilliamHamlet, Prinz von Dänemark (Englisch und Deutsch) / 4.00Meer info Bijzonderheden: 248 .pppp. soft cover 248 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 19 cm Band wat verkleurd / Discolouration Profijtelijk Boeksken
Shakespeare WilliamHamlet, Prinz von Dänemark / Hamlet, Prince of Denmark / 9.00Meer info Bijzonderheden: 342 .pppp. hard cover 342 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 21 cm Naam op titelpagina / Name on title page, Ex libris Van Parys Profijtelijk Boeksken
SHAKESPEARE, WILLIAM.Hamlet.Engels - Toneel. Hamlet. / 3.50Meer info Bijzonderheden: - Engels - Toneel. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Shakespeare, WilliamHamlet. (vertaalt door Gerrit Komrij) / 10.00Meer info Bijzonderheden: 145 pp. Garenloos / linnen boeken ben de
Shakespeare, WilliamHamlet. Prince of DenmarkWolters, Groningen/Batavia / 6de4.00Meer info Jaar van uitgave: 6de
Bijzonderheden: A Tragedy, with an introduction by Dr. H. de Groot. New English Library. Ingenaaid, halflinnen, 173 pp, naam en stempel voorin, potloodaantekeningen in tekst, annotations in pencil in text, Redelijk
KIEN boeken
Shakespeare WilliamHamlet. Prins van DenemarkenNationale Uitgeverij Rotterdam / 5.00Meer info Bijzonderheden: Vertaling Dr.L.A.J.Burgersdijk, bewerking C.Buddingh', paperback, 224p, Goed KIEN boeken
William ShakespeareHendrik IVAmsterdam Bezige Bij / 2e druk5.00Meer info Jaar van uitgave: 2e druk
Bijzonderheden: Paperback 156 2e druk LP 62. Vertaling Bert Voeten
Johannes Hoek
Shakespeare WilliamHendrik IV / 4.00Meer info Bijzonderheden: 212 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 212 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 18 cm klassieke gallerij nr. 106 Profijtelijk Boeksken
Shakespeare WilliamHendrik IV / 6.00Meer info Bijzonderheden: 212 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 212 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Shakespeare, WilliamHendrik IV, historiespel in vijf ebdrijvenDe Bezige Bij, Amsterdam / 2de6.80Meer info Jaar van uitgave: 2de
Bijzonderheden: Literaire Pocket 62, 156 pp., vertaling Bert Voeten, omslag Joost van de Woestijne, Stempeltje op Fr Titelpagina
KIEN boeken
SHAKESPEARE, WILLIAM.Hendrik IV.Engels - Vertaling - Toneel. Hendrik IV. / 7.00Meer info Bijzonderheden: - Engels - Vertaling - Toneel. Algemeen @ntiquariaat Sanders
William ShakespeareHenry IV / 12.70Meer info Bijzonderheden: Conditie Als nieuw Boek verkeert in nieuwstaat. Uw boek wordt professioneel verpakt en binnen 24 uur verzonden. Boekenbak
William Shakespeare (vert. Nico van Suchtelen)Het treurspel van Hamlet / 10.00Meer info Bijzonderheden: 152 .pppp. hard cover 152 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 20 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Shakespeare, WilliamHet treurspel van Hamlet, Prins van DenemarkenLiteratuur (vertaald in Nederlands) / 7.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 8vo, 152pp. Vertaling Nico van Uchtelen. Linnen band met lichte gebruikssporen. Verder goed. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
SHAKESPEARE, WILLIAM.Het treurspel van Hamlet, prins van Denemarken.Engels - Vertaling - Toneel. Het treurspel van Hamlet, prins van Denemarken. / 4.00Meer info Bijzonderheden: - Engels - Vertaling - Toneel. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Shakespeare, WilliamHistories and poemsHenry Frowde, Oxford Univewrsity Press, London/ New York/ Toronto/ Melbourne / 15.00Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, linnen band, 1214 pp., dundruk, afbeelding auteur op frontispise, prepared by W.J. Craig, with introduction, Rug versleten, redelijk KIEN boeken
Shakespeare WilliamHistories and poems: the life and death of King John/ The life of Kiong Henry V/ The tragedy of King Richard II/ ea / 6.00Meer info Bijzonderheden: 888 .pppp. hard cover 888 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Shakespeare WilliamJulius Caesar / 3.00Meer info Bijzonderheden: 175 .pppp. paperback 175 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Englisch und Deutsch, Band wat verkleurd / Discolouration Profijtelijk Boeksken
Shakespeare WilliamJulius Caesar / 4.00Meer info Bijzonderheden: 205 .pppp. hard cover 205 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 14 cm notes by Hufford and Hufford, no dust jacket Profijtelijk Boeksken
Shakespeare WilliamJulius Caesar / 6.00Meer info Bijzonderheden: 110 .pppp. soft cover 110 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 23 cm Vertaling door Fleerackers E, cover not so good / omslag onfris Profijtelijk Boeksken
Shakespeare WilliamJulius Caesar / 5.00Meer info Bijzonderheden: 110 .pppp. soft cover 110 .pp Goed / Good / Bien / Gut 10 x 17 cm Vertaling door Ten Bruggencate K, Of olden times and new, cover not so good / omslag onfris, geïllustreerd, 17e druk Profijtelijk Boeksken
Shakespeare WilliamJulius Caesar / 9.00Meer info Bijzonderheden: 252 .pppp. soft cover 252 .pp Goed / Good / Bien / Gut 6 x 8 cm Midget Classics; With glossary and selection of sonnets Profijtelijk Boeksken
Shakespeare William en Bruggencate ten K.Julius CaesarGroningen, J.B. Wolters, 1950. Met verklarende aantekeningen voor school en huis door K. ten Bruggen / 4.50Meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
William ShakespeareJulius CaesarWolters, Groningen / Jaar: 1925 Druk : 9e5.00Meer info Jaar van uitgave: Jaar: 1925 Druk : 9e
Bijzonderheden: Met verklarende aanteekeningenvoor school en thuis door K. ten Bruggencate. 108 pg. Of olden times and new, onder redactie van L.van der Wal.
Steenenboek
William Shakespeare;W. Shakespeare;H.M. HulmeJulius Caesar / 13.50Meer info Bijzonderheden: Conditie Als nieuw Boek verkeert in nieuwstaat. Uw boek wordt professioneel verpakt en binnen 24 uur verzonden. Boekenbak
Shakespeare, William/Dorsch, T.S. (editor)Julius Caesar (The Arden Shakespeare)Methuen & Co./Harvard University Press / 17.00Meer info Bijzonderheden: The Arden Edition of the Works of William Shakespeare, General Editors: Harold F. Brooks and Harold Jenkins, sixth edition, revised and reset, 1955. Reprinted 1958 and 1961, lightblue cloth, dustjacket, 166 p. Novemberland
SHAKESPEARE, WILLIAM.Julius Caesar.Engels - Toneel. Julius Caesar. / 3.50Meer info Bijzonderheden: - Engels - Toneel. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Shakespeare, WilliamJulius Caesar. Hamlet. Vertaald En Van Commentaar Voorzien Door H. J. De Roy Van ZuydewijnDe Arbeiderspers / 14.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover/linnen met stofomslag. ALS NIEUW. Marc van Dijk
Shakespeare, WilliamJulius Caesar. Met verklarende aantekeningen voor school en huis door K. ten BruggencateGroningen/Batavia. J.B. Wolters / 13e druk4.50Meer info Jaar van uitgave: 13e druk
Bijzonderheden: Geïllustreerd. Hcover
Lu et approuvé
Shakespeare, WilliamJulius Caesar. Met verklarende aantekeningen voor school en huis door K. ten Bruggencate.Literatuur (Engelstalig) / 7.50Meer info Bijzonderheden: 12mo, .109pp. Gebonden, met linnen rug. Met z/w ill. Naam v.e. op schutblad. Net ex. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Shakespeare WilliamJulius Caesar. Penguin-Engelse pockets NS 41968. Pocketboek. / 3.00Meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Shakespeare, WilliamJulius CeasarWolters, Groningen / 8e druk2.00Meer info Jaar van uitgave: 8e druk
Bijzonderheden: 17,5 x 11 cm, 108 blz., harde kaft.
Het Uitgelezen Boek
Shakespeare WilliamJulius Cäsar: Trauerspiel in fünf Aufzügen / 3.00Meer info Bijzonderheden: 80 .pppp. soft cover 80 .pp Goed / Good / Bien / Gut 10 x 15 cm Übersetzt von A.W. v. Schlegel, 'Philipp Reclam' Ausgabe Profijtelijk Boeksken
Shakespeare WilliamKing Henry the Fifth / 9.00Meer info Bijzonderheden: 252 .pppp. soft cover 252 .pp Goed / Good / Bien / Gut 6 x 8 cm Midget Classics; With glossary and selection of sonnets Profijtelijk Boeksken
Shakespeare, WilliamKoning Lear. Treurspel in vijf bedrijven.Muziek & Toneel / 9.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, .134pp. Slapkartonnen band met stofomslag. Vochtvlek op rug stofomslag.Verder heel goed. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Shakespeare, WilliamKoning Lear. Treurspel in vijf bedrijven.Muziek & Toneel / 9.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, .82pp. Slapkartonnen band met stofomslag. Heel goed. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
SHAKESPEARE, William.Koning Richard de Derde; De vrolijke vrouwtjes van Windsor; De storm.Spectrum, Utrecht / 4.00Meer info Bijzonderheden: Prisma-reeks nr. 143. 260 pp. Paperback/pocket, kl. 8vo. Lichte gebruikssporen. Goed. Ardjoeno Books
Shakespeare William - Adler - Gordimer - van PaemelKreatief literair- en kunstkritisch tijdschrift jaargang 22-nummer 5-december 1988 / 5.00Meer info Bijzonderheden: 126 .pppp. paperback 126 .pp Goed / Good / Bien / Gut 16 x 24 cm Met o.m. Ector Jef Profijtelijk Boeksken
Shakespeare WilliamKönig Heinrich der Achte: Historisches Schauspiel in fünf Akten / 3.00Meer info Bijzonderheden: 93 .pppp. soft cover 93 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 10 x 15 cm Reclams Universal-Bibliothek nr.94, Onopengesneden pagina\'s / Uncut pages / Pages non coupées / Unaufgeschnitten, Rug beschadigd / Spine damaged Profijtelijk Boeksken
Shakespeare WilliamKönig Heinrich der Fünfte: Geschichtliches Schauspiel / 3.00Meer info Bijzonderheden: 99 .pppp. soft cover 99 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 10 x 15 cm Reclams Universal-Bibliothek nr.89, Onopengesneden pagina\'s / Uncut pages / Pages non coupées / Unaufgeschnitten, Rug beschadigd / Spine damaged Profijtelijk Boeksken
Shakespeare WilliamKönig Heinrich der Vierte: Geschichtliches Schauspiel (Volume 1) / 3.00Meer info Bijzonderheden: 93 .pppp. soft cover 93 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 10 x 15 cm Reclams Universal-Bibliothek nr.81, Onopengesneden pagina\'s / Uncut pages / Pages non coupées / Unaufgeschnitten, Rug beschadigd / Spine damaged Profijtelijk Boeksken
Shakespeare WilliamKönig Heinrich der Vierte: Geschichtliches Schauspiel (Volume 2) / 3.00Meer info Bijzonderheden: 100 .pppp. soft cover 100 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 10 x 15 cm Reclams Universal-Bibliothek nr.82, Onopengesneden pagina\'s / Uncut pages / Pages non coupées / Unaufgeschnitten, Rug beschadigd / Spine damaged Profijtelijk Boeksken
Shakespeare WilliamKöning Lear: Dichtung und Wirklichkeit / 4.00Meer info Bijzonderheden: 173 .pppp. paperback 173 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Band wat verkleurd / Discolouration, Herausgegeben von Hans Schwab-Felisch und Wolf Jobst Siedler Profijtelijk Boeksken
SHAKESPEARE,William.La farce des Joyeuses Commeres. Comedie traduite et / 37.00Meer info Bijzonderheden: adaptee par R.L.Piachaud. Librement traduite en vers et en prose, en langue noble et en style familier, pour etre adaptee au treteau contemporain. Tirage limite et numerote (ici le no.manque) sur papier chamois velin apprete. Vesenaz pres Geneve,1949. 130 Pages. Ex.non coupe. DEGHELDERE * boekhandel * bookshop * buchhandlung * librairie
Shakespeare WilliamLa mégère apprivoisée / 9.00Meer info Bijzonderheden: 190 .pppp. soft cover 190 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 19 cm cover not so good / omslag onfris, traduit Profijtelijk Boeksken
Shakespeare, WilliamLa Tempête Le Conte D`Hiver. Traduction et Présentation De Christine et rené Lalou / 10.00Meer info Bijzonderheden: 249 pp. Bibliothèque de Cluny Soft Cover boeken ben de
Shakespeare WilliamLe marchand de Venise / 6.00Meer info Bijzonderheden: 215 .pppp. soft cover 215 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 15 cm uncut pages/ non coupé/onopengesneden, traduit Profijtelijk Boeksken

Warning: main(vervolg_pagina.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/virtual/site9/fst/var/www/html/search.php on line 204

Warning: main(): Failed opening 'vervolg_pagina.php' for inclusion (include_path='.:/php/includes:/usr/share/php') in /home/virtual/site9/fst/var/www/html/search.php on line 204