Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Tweedehands boeken van auteur Konsalik

Uitgebreid zoeken | E-mail naar een vriend


Warning: main(calculate_pages.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/virtual/site9/fst/var/www/html/search.php on line 152

Warning: main(): Failed opening 'calculate_pages.php' for inclusion (include_path='.:/php/includes:/usr/share/php') in /home/virtual/site9/fst/var/www/html/search.php on line 152

Warning: main(vervolg_pagina.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/virtual/site9/fst/var/www/html/search.php on line 155

Warning: main(): Failed opening 'vervolg_pagina.php' for inclusion (include_path='.:/php/includes:/usr/share/php') in /home/virtual/site9/fst/var/www/html/search.php on line 155
AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestelVerkoper
Pahlen Henry (Konsalik) Anoesjka De Boekerij / 4.00Meer info Bijzonderheden: gebonden Bert Boekenwurm
Konsalik Heinz G.2 Stunden Mittagpause. Nr.14007Lübbe, Bastei, Duitstalig 158 blz.-Seiten Pocketboek-Taschenbuch. / 3.00Meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Konsalik Heinz G.Agenten kennen kein Pardon. Nr. 999Munchen, Wilhelm Heyne, Duitstalig 158 blz.-Seiten. Pocketboek-Taschenbuch. Randen rug licht bescha / 3.00Meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Konsalik Heinz G.Agenten lieben gefärlich. Nr. 962Munchen, Wilhelm Heyne, Duitstalig 251 blz.-Seiten. Pocketboek-Taschenbuch. / 3.00Meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Konsalik Heinz G.Alarm! Das Weierschiff. Nr. 5231Munchen, Wilhelm Heyne, Duitstalig 252 blz.-Seiten. Pocketboek-Taschenbuch. Gebruikerssporen op / 3.00Meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Konsalik, Heinz G.Als De Geur Van Toverbloesem De BoekerijAmsterdam-Brussel / 1e Druk7.00Meer info Jaar van uitgave: 1e Druk
Bijzonderheden: Goed pp 315 Stofomslag Goed 315 pp Gebonden
Papierier
KonsalikAls de geur van toverbloesem / 5.00Meer info Bijzonderheden: 315 .pppp. hard cover / dust jacket 315 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 22 cm Vertaling door De Wit Profijtelijk Boeksken
KonsalikAls de geur van toverbloesem / 7.00Meer info Bijzonderheden: 315 .pppp. hard cover / dust jacket 315 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 22 cm Vertaling door De Wit Profijtelijk Boeksken
KonsalikAls de geur van toverbloesem / 8.00Meer info Bijzonderheden: 315 .pppp. hard cover / dust jacket 315 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 22 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Konsalik, Heinz G.Als de geur van toverbloesemDe Boekerij / 1ste / 1st7.50Meer info Jaar van uitgave: 1ste / 1st
Bijzonderheden: 315 pagina's. Boek en stofomslag in goede staat. Cardboard / Karton
ERWIN Antiquariaat
Konsalik, Heinz G.Als de geur van toverbloesemDe Boekerij / 1ste / 1st7.50Meer info Jaar van uitgave: 1ste / 1st
Bijzonderheden: 315 pagina's. Boek en stofomslag in goede staat. Cardboard / Karton
ERWIN Antiquariaat
KonsalikAls de mimosa bloeit / 6.00Meer info Bijzonderheden: 172 .pppp. hard cover / dust jacket 172 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 23 cm Vertaald naar het Nederlands door / Translated into Dutch by Jan van Amerongen Profijtelijk Boeksken
Konsalik, Heinz G.Als de Mimosa bloeit.De Boekerij / 1ste / 1st7.50Meer info Jaar van uitgave: 1ste / 1st
Bijzonderheden: 172 pagina's. Boek en stofomslag in goede staat. Cardboard / Karton
ERWIN Antiquariaat
Konsalik, Heinz G.Als de Mimosa bloeit.De Boekerij / 1ste / 1st7.50Meer info Jaar van uitgave: 1ste / 1st
Bijzonderheden: 172 pagina's. Boek en stofomslag in goede staat. Cardboard / Karton
ERWIN Antiquariaat
Konsalik, Heinz G.Als de Zwarte Godin roept, Liefde in de Groene Hel. OmnibusDe Boekerij / 1ste / 1st7.50Meer info Jaar van uitgave: 1ste / 1st
Bijzonderheden: Kleine gebruiksspoortjes / Naam aan de binnenkant van de kaft geschreven. Boek en stofomslag in goede staat. Omnibus. 1e deel 178 pagina's, 2e deel 176 pagina's. Cardboard / Karton
ERWIN Antiquariaat
Konsalik, Heinz G.Als de Zwarte Godin roept, Liefde in de Groene Hel. OmnibusDe Boekerij / 1ste / 1st7.50Meer info Jaar van uitgave: 1ste / 1st
Bijzonderheden: Kleine gebruiksspoortjes / Naam aan de binnenkant van de kaft geschreven. Boek en stofomslag in goede staat. Omnibus. 1e deel 178 pagina's, 2e deel 176 pagina's. Cardboard / Karton
ERWIN Antiquariaat
Heinz G. KonsalikAls een vlucht wilde ganzen / Paperback4.95Meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: Goed
boekenmeisje
Heinz G. KonsalikAls een vlucht wilde ganzen / Paperback4.25Meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: Goed
boekenmeisje
KonsalikAls een vlucht wilde ganzen / 4.00Meer info Bijzonderheden: 205 .pppp. hard cover / dust jacket 205 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 15 x 23 cm Familieroman, Vertaald naar het Nederlands door / Translated into Dutch by David Van Rossum, Stofwikkel beschadigd / Dust jacket damaged Profijtelijk Boeksken
KonsalikAls een vlucht wilde ganzen / 6.00Meer info Bijzonderheden: 205 .pppp. hard cover / dust jacket 205 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 22 cm Vertaling door van Russum, dust jacket damaged / stofwikkel beschadigd Profijtelijk Boeksken
Konsalik, Heinz G.Als een vlucht wilde ganzenDe Boekerij / 1ste / 1st7.50Meer info Jaar van uitgave: 1ste / 1st
Bijzonderheden: 205 pagina's. Boek en stofomslag in goede staat. Cardboard / Karton
ERWIN Antiquariaat
Konsalik, Heinz G.Als een vlucht wilde ganzenDe Boekerij / 1ste / 1st7.50Meer info Jaar van uitgave: 1ste / 1st
Bijzonderheden: 205 pagina's. Boek en stofomslag in goede staat. Cardboard / Karton
ERWIN Antiquariaat
Konsalik Heinz G.Als een vlucht wilde ganzen.Amsterdam, De Boekerij, 205 blz. Ned. vert. David van Rossum. Hard cover. Linnen. Stofomslag. / 4.50Meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
KonsalikAmour cosaque / 3.00Meer info Bijzonderheden: 254 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 254 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm J'ai lu nr.1294, Band wat verkleurd / Discolouration, Traduit de l'allemand par G. Marchegay Profijtelijk Boeksken
KonsalikAmour cosaque / 3.00Meer info Bijzonderheden: 254 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 254 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm J'ai lu 1294 Profijtelijk Boeksken
KonsalikAmour et sable chaud / 3.00Meer info Bijzonderheden: 376 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 376 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Presses pocket 965, Gevouwen rug / Folded back Profijtelijk Boeksken
KonsalikAmours de guerre / 8.00Meer info Bijzonderheden: 188 .pppp. hard cover / dust jacket 188 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 23 cm 0 Profijtelijk Boeksken
KonsalikAmours sur le Don / 3.00Meer info Bijzonderheden: 568 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 568 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Traduit par Marchegay, J'ai lu 497, Gevouwen rug / Folded back Profijtelijk Boeksken
KonsalikAmours sur le Don / 3.00Meer info Bijzonderheden: 569 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 569 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm J'ai lu 497, Gevouwen rug / Folded back, traduit par Marchegay Profijtelijk Boeksken
Konsalik, Heinz G.Anoesjka het meisje uit de ToendraDe Boekerij / 1ste / 1st10.00Meer info Jaar van uitgave: 1ste / 1st
Bijzonderheden: 262 pagina's. Boek en stofomslag in goede staat. Cardboard / Karton
ERWIN Antiquariaat
Konsalik, Heinz G.Anoesjka het meisje uit de ToendraDe Boekerij / 1ste / 1st10.00Meer info Jaar van uitgave: 1ste / 1st
Bijzonderheden: 262 pagina's. Boek en stofomslag in goede staat. Cardboard / Karton
ERWIN Antiquariaat
Konsalik, Heinz G.Anoesjka, Het meisje uit de toendra / 10.00Meer info Bijzonderheden: 262 pp. Garenloos / Hardcover boeken ben de
KonsalikArts in Hong Kong / 8.00Meer info Bijzonderheden: 283 pp. Gelijmd boeken ben de
Konsalik, Heinz G.Arts in Hong Kong.De Boekerij / 1ste / 1st5.00Meer info Jaar van uitgave: 1ste / 1st
Bijzonderheden: Kleine gebruiksspoortjes / adresstickertje op het eerste schutblad. Boek en stofomslag in goede staat. 283 pagina's. Cardboard / Karton
ERWIN Antiquariaat
Konsalik, Heinz G.Arts in Hong Kong.De Boekerij / 1ste / 1st5.00Meer info Jaar van uitgave: 1ste / 1st
Bijzonderheden: Kleine gebruiksspoortjes / adresstickertje op het eerste schutblad. Boek en stofomslag in goede staat. 283 pagina's. Cardboard / Karton
ERWIN Antiquariaat
Konsalik, Heinz G.Arts in Hong Kong. Jonge vrouwen spelen een gevaarlijk spel.Briljant / 3de / 3rd3.00Meer info Jaar van uitgave: 3de / 3rd
Bijzonderheden: Kleine gebruiksspoortjes. 283 pagina's. Soft Cover
ERWIN Antiquariaat
Konsalik, Heinz G.Arts in Hong Kong. Jonge vrouwen spelen een gevaarlijk spel.Briljant / 3de / 3rd3.00Meer info Jaar van uitgave: 3de / 3rd
Bijzonderheden: Kleine gebruiksspoortjes. 283 pagina's. Soft Cover
ERWIN Antiquariaat
Konsalik Heinz G.Au dem Nichts ein neues Leben. Nr.5186Munchen, Wilhelm Heyne, Duitstalig 187 blz.-Seiten. Pocketboek-Taschenbuch. / 3.00Meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Konsalik Heinz G.Auch das Paradies wirf Schatten und Die Masker der Liebe. Zwei Romane in einem Band. Nr. 3873Goldmann, Duitstalig 181 blz.-Seiten Pocketboek-Taschenbuch. Veel leesvouwen in platten- Einband m / 3.00Meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
KonsalikAus dem Nichts ein neues Leben / 3.00Meer info Bijzonderheden: 189 .pppp. soft cover 189 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Roman, Naam op titelpagina / Name on title page, Band wat verkleurd / Discolouration, 8. Auflage Profijtelijk Boeksken
KonsalikAusweis pour la nuit / 6.00Meer info Bijzonderheden: 187 .pppp. hard cover / dust jacket 187 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 21 cm Presses de la cité Profijtelijk Boeksken
KonsalikBataillon disciplinaire / 3.00Meer info Bijzonderheden: 311 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 311 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm 0 Profijtelijk Boeksken
KonsalikBataillons de femmes / 3.00Meer info Bijzonderheden: 539 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 539 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Gevouwen rug / Folded back, J'ai lu, traduit par Albeck Profijtelijk Boeksken
KonsalikBattalion 999 / 6.00Meer info Bijzonderheden: 238 .pppp. hard cover / dust jacket 238 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 22 cm translation Coburn Oliver Profijtelijk Boeksken
Heinz.G.KonsalikBloedbruiloft in Praagde boekerij Baarn / rode linnen hardcover ,met goudopdruk en papieren omslag6.00Meer info Jaar van uitgave: rode linnen hardcover ,met goudopdruk en papieren omslag
Bijzonderheden: boek is in nieuwstaat,dikke hardcover
het oude wijze boekenuiltje
KonsalikBloedbruiloft in Praag / 4.00Meer info Bijzonderheden: 372 .pppp. hard cover / dust jacket 372 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 15 x 23 cm Roman, 5e druk / edition / édition / Ausgabe, Vertaald naar het Nederlands door / Translated into Dutch by Pieter Grashoff, Stofwikkel beschadigd / Dust jacket damaged Profijtelijk Boeksken
KonsalikBloedbruiloft in Praag / 8.00Meer info Bijzonderheden: 373 pp. Genaaid / Linnen boeken ben de
Konsalik, Heinz G.Bloedbruiloft in Praag.De Boekerij N.V. / 5de / 5th7.50Meer info Jaar van uitgave: 5de / 5th
Bijzonderheden: Kleine gebruiksspoortjes. Boek en stofomslag in goede staat. 373 pagina's. Cardboard / Karton
ERWIN Antiquariaat
Konsalik, Heinz G.Bloedbruiloft in Praag.De Boekerij N.V. / 5de / 5th7.50Meer info Jaar van uitgave: 5de / 5th
Bijzonderheden: Kleine gebruiksspoortjes. Boek en stofomslag in goede staat. 373 pagina's. Cardboard / Karton
ERWIN Antiquariaat
KonsalikBluthochzeit in Prag / 3.00Meer info Bijzonderheden: 396 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 396 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 12 x 18 cm 0 Profijtelijk Boeksken
KonsalikConjuration amoureuse / 3.00Meer info Bijzonderheden: 186 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 186 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 16 cm Roman, J'ai lu nr.2399, Naam op titelpagina / Name on title page, Traduit de l'allemand par Claude Ningelsen Profijtelijk Boeksken
KonsalikCoup de théâtre / 3.00Meer info Bijzonderheden: 285 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 285 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm J'ai lu 2127, traduit par Albeck Profijtelijk Boeksken
KonsalikDal der dromen / 3.00Meer info Bijzonderheden: 351 .pppp. hard cover / dust jacket 351 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 22 cm 0 Profijtelijk Boeksken
KonsalikDal Der Dromen / 25.00Meer info Bijzonderheden: 351 pp. Gelijmd boeken ben de
Konsalik, Heinz G.Dal der dromenDe Boekerij / 1ste / 1st10.00Meer info Jaar van uitgave: 1ste / 1st
Bijzonderheden: 351 pagina's. Boek en stofomslag in goede staat. Cardboard / Karton
ERWIN Antiquariaat
Konsalik, Heinz G.Dal der dromenDe Boekerij / 1ste / 1st10.00Meer info Jaar van uitgave: 1ste / 1st
Bijzonderheden: 351 pagina's. Boek en stofomslag in goede staat. Cardboard / Karton
ERWIN Antiquariaat
KonsalikDans un monde inconnu / 3.00Meer info Bijzonderheden: 313 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 313 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm presses pocket 820 Profijtelijk Boeksken
KonsalikDans un monde inconnu / 5.00Meer info Bijzonderheden: 267 .pppp. hard cover 267 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 20 cm Traduit par Paguet Gaillard Profijtelijk Boeksken
KonsalikDans un monde inconnu / 7.00Meer info Bijzonderheden: 268 .pppp. hard cover / dust jacket 268 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 21 cm 0 Profijtelijk Boeksken
KonsalikDans un monde inconnu / 3.00Meer info Bijzonderheden: 314 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 314 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm 0 Profijtelijk Boeksken
KonsalikDans un monde inconnu / 8.00Meer info Bijzonderheden: 267 .pppp. hard cover / dust jacket 267 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 20 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Konsalik, Heinz G.Dans Van de Zwaan De BoekerijAmsterdam / 2e druk4.00Meer info Jaar van uitgave: 2e druk
Bijzonderheden: zeer goed pp 236 pocket
Papierier
Konsalik Heinz G.Das unanständige Foto. Nr.5751Munchen, Wilhelm Heyne, Duitstalig 157 blz.-Seiten. Pocketboek-Taschenbuch. / 3.00Meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Konsalik, Heinz G.De dans van de zwaan De BoekerijBaarn / 1e druk7.00Meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: goed- pp 236 Stofomslag Redelijk Gebonden
Papierier
KonsalikDe dans van de zwaan / 5.00Meer info Bijzonderheden: 236 .pppp. hard cover / dust jacket 236 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 23 cm Vertaald naar het Nederlands door / Translated into Dutch by Miep Rijsbergen, Band wat verkleurd / Discolouration Profijtelijk Boeksken
KonsalikDe dans van de zwaan / 4.00Meer info Bijzonderheden: 236 .pppp. hard cover / dust jacket 236 .pp Zeer Goed / Very Good / Très bien / Sehr gut 15 x 23 cm 0 Profijtelijk Boeksken
KonsalikDe dans van de zwaan / 10.00Meer info Bijzonderheden: 236 pp. Gelijmd boeken ben de
Konsalik, Heinz G.De dans van de zwaanDe Boekerij / 1ste / 1st7.50Meer info Jaar van uitgave: 1ste / 1st
Bijzonderheden: 236 pagina's. Boek en stofomslag in goede staat. Cardboard / Karton
ERWIN Antiquariaat
Konsalik, Heinz G.De dans van de zwaanDe Boekerij / 1ste / 1st7.50Meer info Jaar van uitgave: 1ste / 1st
Bijzonderheden: 236 pagina's. Boek en stofomslag in goede staat. Cardboard / Karton
ERWIN Antiquariaat
Konsalik, Heinz G.De duivelse Godin. Vlammen in de nacht. Konsalik Omnibus.De Boekerij / 4de / 4th7.50Meer info Jaar van uitgave: 4de / 4th
Bijzonderheden: Het boek is in goede staat, de stofomslag heeft duidelijke gebruikssporen. Omnibus. 406 pagina's. Cardboard / Karton
ERWIN Antiquariaat
Konsalik, Heinz G.De duivelse Godin. Vlammen in de nacht. Konsalik Omnibus.De Boekerij / 4de / 4th7.50Meer info Jaar van uitgave: 4de / 4th
Bijzonderheden: Het boek is in goede staat, de stofomslag heeft duidelijke gebruikssporen. Omnibus. 406 pagina's. Cardboard / Karton
ERWIN Antiquariaat
Konsalik, Heinz G.De ecstasy-Affaire / 15.00Meer info Bijzonderheden: 335 pp. Genaaid / Linnen boeken ben de
Konsalikde grote dreigingMCMLXXXVI DE BOEKERIJ AMSTERDAM / nieuwe pocketuitgave6.00Meer info Jaar van uitgave: nieuwe pocketuitgave
Bijzonderheden: boek is in nieuwstaat
het oude wijze boekenuiltje
Konsalik Heinz G.De grote dreiging.Baarn, De Boekerij, 271 blz. Ned. vert. A.J. Richel. Hard cover. Linnen. Stofomslag. Plakbandvlekke / 5.00Meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
H.G. KONSALIKDE GROTE TERUGTOCHTDE VRIES / 7.00Meer info Bijzonderheden: Gebonden uitgave. Vertaling J.F. Kliphuis. 293 blz. MANSARDE
Heinz G. KonsalikDe huwelijksspecialist / Hardcover4.95Meer info Jaar van uitgave: Hardcover
Bijzonderheden: Goed
boekenmeisje
KonsalikDe huwelijksspecialistDe Boekerij Amsterdam/Brussel / 3.02Meer info Bijzonderheden: druk:1e dr Stofomslag; Stofomslag is iets van achter afgeknipt Roman; vertaald Hardcover Vijola
KonsalikDe huwelijksspecialist / 5.00Meer info Bijzonderheden: 286 .pppp. hard cover / dust jacket 286 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 23 cm Vertaald naar het Nederlands / Translated into Dutch, Band wat verkleurd / Discolouration Profijtelijk Boeksken
KonsalikDe huwelijksspecialist / 6.00Meer info Bijzonderheden: 286 .pppp. hard cover / dust jacket 286 .pp Zeer Goed / Very Good / Très bien / Sehr gut 15 x 22 cm Vertaling Profijtelijk Boeksken
KonsalikDe huwelijksspecialist / 4.00Meer info Bijzonderheden: 286 .pppp. hard cover / dust jacket 286 .pp Zeer Goed / Very Good / Très bien / Sehr gut 15 x 23 cm 0 Profijtelijk Boeksken
KonsalikDe Huwelijksspecialist / 10.00Meer info Bijzonderheden: 286 pp. Gelijmd boeken ben de
Konsalik Heinz G.De huwelijksspecialist.Amsterdam, De Boekerij, 1982. 285 blz. Uitgavejaar 1982 Hard cover. Linnen. Stofomslag. / 4.50Meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Konsalik, Heinz G.De huwelijksspecialist.De Boekerij / 1ste / 1st7.50Meer info Jaar van uitgave: 1ste / 1st
Bijzonderheden: 286 pagina's. Boek en stofomslag in goede staat. Cardboard / Karton
ERWIN Antiquariaat
Konsalik, Heinz G.De huwelijksspecialist.De Boekerij / 1ste / 1st7.50Meer info Jaar van uitgave: 1ste / 1st
Bijzonderheden: 286 pagina's. Boek en stofomslag in goede staat. Cardboard / Karton
ERWIN Antiquariaat
Konsalik, Heinz G.De Jonge Erfgename De BoekerijAmsterdam-Brussel / 1e druk7.00Meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: Goed pp 204 Stofomslag Goed- Gebonden
Papierier
Konsalik, Heinz G.De jonge erfgename De BoekerijAmsterdam-Brussel / 1e druk8.00Meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: goed pp 204 Stofomslag goed Gebonden
Papierier
Heinz G. KonsalikDe jonge erfgenameDe Boekerij / Hardcover4.25Meer info Jaar van uitgave: Hardcover
Bijzonderheden: Goed
boekenmeisje
KonsalikDe jonge erfgename / 4.00Meer info Bijzonderheden: 205 .pppp. hard cover / dust jacket 205 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 23 cm Vertaald naar het Nederlands door / Translated into Dutch by Pieter Grashoff Profijtelijk Boeksken
KonsalikDe jonge erfgename / 6.00Meer info Bijzonderheden: 205 .pppp. hard cover / dust jacket 205 .pp Zeer Goed / Very Good / Très bien / Sehr gut 15 x 22 cm Vertaling door Grashoff P Profijtelijk Boeksken
KonsalikDe jonge erfgename / 4.00Meer info Bijzonderheden: 204 .pppp. hard cover / dust jacket 204 .pp Zeer Goed / Very Good / Très bien / Sehr gut 15 x 23 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Konsalik Heinz G.De jonge erfgenameAmsterdam, De Boekerij, 1980. 204 blz. Uitgavejaar 1980. Ned. vert. Pieter Grashoff. Hard cover. Li / 4.50Meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Konsalik, Heinz G.De jonge erfgename.De Boekerij / 1ste / 1st10.00Meer info Jaar van uitgave: 1ste / 1st
Bijzonderheden: 241 pagina's. Boek en stofomslag in goede staat. Naam binnenkant kaft. Cardboard / Karton
ERWIN Antiquariaat
Konsalik, Heinz G.De jonge erfgename.De Boekerij / 1ste / 1st10.00Meer info Jaar van uitgave: 1ste / 1st
Bijzonderheden: 241 pagina's. Boek en stofomslag in goede staat. Naam binnenkant kaft. Cardboard / Karton
ERWIN Antiquariaat
KonsalikDe Kamer Van De Tsaar / 15.00Meer info Bijzonderheden: 400 pp. Gelijmd boeken ben de
Konsalik, Heinz G.De keerzijde van het paradijs. Het lied van de storm. DubbelromanElsevier / 1ste / 1st10.00Meer info Jaar van uitgave: 1ste / 1st
Bijzonderheden: 207 pagina's. Boek en stofomslag in goede staat. Naam op eerste schutblad. Cardboard / Karton
ERWIN Antiquariaat
Konsalik, Heinz G.De keerzijde van het paradijs. Het lied van de storm. DubbelromanElsevier / 1ste / 1st10.00Meer info Jaar van uitgave: 1ste / 1st
Bijzonderheden: 207 pagina's. Boek en stofomslag in goede staat. Naam op eerste schutblad. Cardboard / Karton
ERWIN Antiquariaat
KonsalikDe laatste gevangeneLuitingh / 4.00Meer info Bijzonderheden: Gebonden Luitingh Idéfix Boeken
Konsalik, Heinz G.De Laatste GevangeneNederlandse Boekenclub / 1ste / 1st6.00Meer info Jaar van uitgave: 1ste / 1st
Bijzonderheden: Boek en stofomslag in goede staat. 258 pagina's. Illustraties. Licentie uitgave voor de Nederlandse Boekenclub. Artificial Leather/Kunstleder
ERWIN Antiquariaat
Konsalik, Heinz G.De Laatste GevangeneNederlandse Boekenclub / 1ste / 1st6.00Meer info Jaar van uitgave: 1ste / 1st
Bijzonderheden: Boek en stofomslag in goede staat. 258 pagina's. Illustraties. Licentie uitgave voor de Nederlandse Boekenclub. Artificial Leather/Kunstleder
ERWIN Antiquariaat
Konsalik Heinz G.De laatste gevangene. / 4.50Meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil

Warning: main(vervolg_pagina.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/virtual/site9/fst/var/www/html/search.php on line 204

Warning: main(): Failed opening 'vervolg_pagina.php' for inclusion (include_path='.:/php/includes:/usr/share/php') in /home/virtual/site9/fst/var/www/html/search.php on line 204