Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Tweedehands boeken van auteur Mulisch

Uitgebreid zoeken | E-mail naar een vriend


Warning: main(calculate_pages.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/virtual/site9/fst/var/www/html/search.php on line 152

Warning: main(): Failed opening 'calculate_pages.php' for inclusion (include_path='.:/php/includes:/usr/share/php') in /home/virtual/site9/fst/var/www/html/search.php on line 152

Warning: main(vervolg_pagina.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/virtual/site9/fst/var/www/html/search.php on line 155

Warning: main(): Failed opening 'vervolg_pagina.php' for inclusion (include_path='.:/php/includes:/usr/share/php') in /home/virtual/site9/fst/var/www/html/search.php on line 155
AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestelVerkoper
Mulisch Harry De versierde mens Bezige Bij / 5.00Meer info Bijzonderheden: Paperback. Tweede druk. Typografie Karel Beunis Bert Boekenwurm
Mulisch Harry De versierde mens Bezige Bij / 3.00Meer info Bijzonderheden: paperback Bert Boekenwurm
Mulisch Harry Bericht aan de rattenkoning Bezige Bij / 3.00Meer info Bijzonderheden: Paperback Bert Boekenwurm
Mulisch Harry Bericht aan de rattenkoning Bezige Bij / 4.00Meer info Bijzonderheden: Paperback Bert Boekenwurm
Mulisch Harry De aanslag Bezige Bij / 4.00Meer info Bijzonderheden: Paperback Bert Boekenwurm
Mulisch Harry De zaak 40/61 Bezige Bij / 5.00Meer info Bijzonderheden: Paperback. Typografie Karel Beunis Bert Boekenwurm
Mulisch Harry Het stenen bruidsbed Bezige Bij / 4.00Meer info Bijzonderheden: paperback Bert Boekenwurm
Mulisch Harry Oude lucht. Drie verhalen Bezige Bij / 6.00Meer info Bijzonderheden: Paperback. Eerste druk Bert Boekenwurm
Mulisch Harry Siegfried Bezige Bij / 8.00Meer info Bijzonderheden: Gebonden met stofomslag. Eerste druk. Als nieuw Bert Boekenwurm
Mulisch Harry Twee vrouwen CPNB / 3.00Meer info Bijzonderheden: Pocket. Ter gelegenheid van Nederland leest Bert Boekenwurm
Mulisch Harry Twee vrouwen Wolters Noordhoff / 2.00Meer info Bijzonderheden: Pocket Bert Boekenwurm
Bernlef, J., Ethel Portnoy, Remco Campert, Maartje Luccioni, K. Schippers, Adriaan van Dis, Kester Freriks, Harry Mulisch, Herman Pieter de Boer, Ward Ruyslinck, Jenny Pisuisse, Henk Romijn Meijer, S. Carmiggelt, Jaap Ha15 theaterverhalenNederlands Theater Instituut/Uniepers, Amsterdam / 1ste5.00Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Paperback, 128 pp., Goed
KIEN boeken
Harry MulischAan het woord13 / 8.00Meer info Bijzonderheden: ISBN 90-234-09876 Antiquariaat Lilith
Harry MulischAan het woordBezige Bij / 8.00Meer info Bijzonderheden: ISBN 90-234-09876 editie:1 conditie 13 pagina's: 96 Boekenpakhuis.nl
Steenhuis, Peter Henk (Mulisch, Harry).Alles is altijd uit de bijbel. Schriftuurlijke verwijzingen in De ontdekking van de hemel. / 7.00Meer info Bijzonderheden: De Bezige Bij. 1995. 91 p. Paperback. JOOT
Harry MulischArchibald StrohalmBezige Bij / 8.00Meer info Bijzonderheden: editie:2 conditie 4 pagina's: 275 Boekenpakhuis.nl
Harry MulischArchibald StrohalmBezige Bij / 8.00Meer info Bijzonderheden: editie:2 conditie 4 pagina's: 275 Boekenpakhuis.nl
Harry MulischArchibald Strohalm4 / 8.00Meer info Bijzonderheden: Antiquariaat Lilith
MULISCH H.Archibald Strohalm / 47.00Meer info Bijzonderheden: 1952, 1e druk, linnen, 264pp, belettering rug l.b.
Uitgever A'dam, Bezige Bij
AntiquariaatDeBilt
MULISCH H.Archibald Strohalm / 7.50Meer info Bijzonderheden: 1960, 3e druk, karton+besch.omslag, 276pp
Uitgever A'dam, Bezige Bij
AntiquariaatDeBilt
Mulisch, HarryArchibald StrohalmAmsterdam. De Bezige Bij / 5e druk5.00Meer info Jaar van uitgave: 5e druk
Bijzonderheden: Namen/sticker/ex-libris voorin. 3 vlekken op rand titelblad; verder goed
Lu et approuvé
Mulisch, HarryArchibald StrohalmDe Bezige Bij / 4.95Meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave6e druk 1970Pb, 240 pag, Darboek 20.010, gebruikerssporen maar goed Een Tweede Leven
Harry MulischArchibald Strohalm De Bezige Bij2000 15e druk, 200. Hardcover met op de rug verkleurd stofomslag. 298pp. / 20.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover Goed d158 Antiquariaat Ovidius
Mulisch, Harry.Archibald Strohalm. Roman. / 8.00Meer info Bijzonderheden: 5de druk. Amsterdam, De Bezige Bij. 1966. 241 p. Paperback.* Licht gerafeld/ verkleurd. JOOT
Hermans, Willem Frederik, Harry Mulisch, Cees Nooteboom, Renate Rubinstein, Annie M.G. SchmidtAvenue Classics 1. ReizigersBalans / 1ste5.80Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Pocket, 160 pp.,
KIEN boeken
Mulisch, HarryAxel, libretto naar Villiers de l'Isle-AdamDe Bezige Bij, Amsterdam / 1ste10.00Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Paperback,142 pp., omslag Philip Renard, Goed
KIEN boeken
Mulisch, Harry.Axel. Libretto naar Villiers de l'Isle-Adam. / 8.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, De Bezige Bij. 1977. 142 p. Paperback. JOOT
Mulisch, HarryAxel: Libretto vaan Villiers de l'Isle-Adam / 15.00Meer info Bijzonderheden: 142 .pppp. soft cover 142 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 20 cm typografie omslag Philip Renard Profijtelijk Boeksken
Mulisch, HarryBericht aan de rattenkoningUitgeverij De Bezige Bij / 5.00Meer info Bijzonderheden: Paperback 20x13. 6e druk. 200 blz. Dit boek behandelt de geschiedenis van Amsterdam in de periode 1965-1966. Het is geschreven in augustus 1966, in een drie weken durende woede- en lachaanval. Dat het daarvan de sporen draagt, is volkomen in orde. Het handelt niet alleen 'over' de gebeurtenissen, maar is ook deel 'van' de gebeurtenissen. bobboek
Mulisch, HarryBericht aan de rattenkoning / 9.00Meer info Bijzonderheden: 200 .pppp. paperback 200 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 20 cm 9e druk/ edition Profijtelijk Boeksken
MULISCH, HARRYBericht aan de rattenkoningBij, 1966 / 4.50Meer info Bijzonderheden: paperback, red.staat, rug met leesv, deukje omsl, Zolderman Boeken
Mulisch, HarryBericht aan de rattenkoningDe Bezige Bij / 37.70Meer info Bijzonderheden: Goed Antiquariaat Mooi Exemplaar
MULISCH, HARRY.Bericht aan de rattenkoning.Nederlands. Bericht aan de rattenkoning. / 4.00Meer info Bijzonderheden: - Nederlands. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Mulisch H.Bezoekuur / 6.00Meer info Bijzonderheden: 1974, 1e druk, paperback, 95pp
Uitgever A'dam, Bezige Bij
AntiquariaatDeBilt
Mulisch, HarryBezoekuurDe Bezige Bij isbn:9023404947 / 6.00Meer info Bijzonderheden: 1974, 1e druk, pb. 96 pag. 20 cm. Ongelezen staat, rug verkleurd Oosterhoff Boeken
Mulisch, HarryBezoekuurDe Bezige Bij, Amsterdam / 1ste7.50Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Paperback, 96 pp., Goed
KIEN boeken
Mulisch H.Bij gelegenheid / 6.00Meer info Bijzonderheden: 1995, 1e druk, ingenaaid, 130pp, tekst op schutblad
Uitgever A'dam, Bezige Bij
AntiquariaatDeBilt
Mulisch, HarryBij gelegenheidDe Bezige Bij isbn13:9789023435174 isbn:9023435176 / 7.00Meer info Bijzonderheden: 1995, 1e druk, pb.129 pag. 21 cm + Juryrapport Prijs der Nederlandse Letteren 1995. - 15 p. Keurige ongelezen staat Oosterhoff Boeken
Mulisch, HarryBIJ GELEGENHEID bijgevoegd juryrapport toekenning Prijs der Ned Letteren 1995 van de Taalunie De Bezige Bij 1995. 1e druk 129 pp. Pb met flappen . Rug iets scheef. Inclusief originele reclamew / 9.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij, 1995. 1e druk 129 pp. Pb met flappen . Rug iets scheef. Inclusief originele reclamewikkel over de toekenning van de Prijs der nederlandse Letteren. mooie staat Antiquariaat van Veen
Mulisch, HarryBIJ GELEGENHEID bijgevoegd juryrapport toekenning Prijs der Ned Letteren 1995 van de Taalunie De Bezige Bij 1995. 1e druk 129 pp. Pb met flappen . Rug iets scheef. Inclusief originele reclamew / 9.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij, 1995. 1e druk 129 pp. Pb met flappen . Rug iets scheef. Inclusief originele reclamewikkel over de toekenning van de Prijs der nederlandse Letteren. mooie staat Antiquariaat van Veen
Mulisch, HarryCadeautje / 1.75Meer info Bijzonderheden: Kleine paperback, in uitstekende staat. Ter gelegenheid van Nederland leest 2008 Boeken-10
Mulisch, HarryCadeautje / 2.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, in prima staat. Twee vrouwen. Ter gelegenheid van Nederland leest 2008 Boeken-10
Mulisch, HarryCadeautje. Twee vrouwen / 1.75Meer info Bijzonderheden: Paperback, in goede staat. Een uitgave van CPNB ter gelegenheid van Nederland leest 2008 Boeken-10
Mulisch, HarryCadeautje. Twee vrouwen / 1.75Meer info Bijzonderheden: Klein paperbackje, in uitstekende staat. Ter gelegenheid van Nederland leest 2008 Boeken-10
Mulisch, HarryCadeautje. Twee vrouwen / 2.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, in uitstekende staat. Uitg. Stichting CPNB ter gelegenheid van Nederland leest 2008 Boeken-10
Harry MulischChantage op het levenAmsterdam Bezige Bij / 3e druk4.00Meer info Jaar van uitgave: 3e druk
Bijzonderheden: Paperback 127 3e druk LP 28. Naam op schutblad
Johannes Hoek
Harry MulischChantage op het levenAmsterdam Bezige Bij / 2e druk5.00Meer info Jaar van uitgave: 2e druk
Bijzonderheden: Paperback 127 2e druk LP 28. Naam op schutblad
Johannes Hoek
Mulisch HarryChantage op het leven / 9.00Meer info Bijzonderheden: 120 .pppp. paperback 120 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 20 cm Naam op titelpagina / Name on title page, Omslag verkleurd / Cover discoloured Profijtelijk Boeksken
Mulisch HarryChantage op het levenDe Bezige Bij / 5e5.00Meer info Jaar van uitgave: 5e
Bijzonderheden: Literaire pocket nr.28, 127p, Goed
KIEN boeken
Mulisch, HarryChantage op het levenAmsterdam. De Bezige Bij / 9e druk3.00Meer info Jaar van uitgave: 9e druk
Bijzonderheden: 20x16 cm. Namen/sticker/ex-libris voorin. Omslag licht verschoten
Lu et approuvé
Mulisch, HarryChantage op het levenDe Bezige Bij isbn:9023451023 / 5.00Meer info Bijzonderheden: 1971, 9e druk, pb. 66 pag. 20 cm. Omslag vergeeld, goede staat Oosterhoff Boeken
Mulisch, HarryChantage op het levenDe Bezige Bij, ASmsterdam / 4de4.50Meer info Jaar van uitgave: 4de
Bijzonderheden: Pocket, 127 pp., naam voorin, Goed
KIEN boeken
Mulisch, HarryChantage op het levenDe Bezige Bij, Amsterdam / 9de3.50Meer info Jaar van uitgave: 9de
Bijzonderheden: Paperback,67 pp., omslag Sjoerdje Woudenberg, enkele pagina's omgekruld, scheurtje in voorplat, Matig
KIEN boeken
Mulisch, HarryChantage op het levenDe Bezige Bij, Amsterdam / 7de5.00Meer info Jaar van uitgave: 7de
Bijzonderheden: Literaire Pocket 28, 123 pp.,
KIEN boeken
Mulisch, HarryChantage op het leven.Nederlands proza. Chantage op het leven. / 4.00Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Mulisch, HarryChantage op het leven.Nederlands proza. Chantage op het leven. / 4.00Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Mulisch, Harry.Chantage op het leven. / 15.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk. De Bezige Bij. (1953). 126 p. Paperback. * Omslag versleten op randen en rug. Gebruikssporen. JOOT
Mulisch, Harry.Chantage op het leven. / 7.00Meer info Bijzonderheden: 9de druk. De Bezige Bij. 1974. 120 p. Paperback. * Bij reeks. JOOT
Harry MulischDe aanslagAmsterdam Bezige Bij / 1e druk12.50Meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: Paperback met flappen 256 1e druk "1ste tot en met 21ste duizendtal; verkleurd; MM 58"
Johannes Hoek
Mulisch HarryDe aanslag / 8.00Meer info Bijzonderheden: 254 .pppp. soft cover 254 .pp Goed / Good / Bien / Gut 20 x 13 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Mulisch HarryDe aanslag / 8.00Meer info Bijzonderheden: 254 .pppp. soft cover 254 .pp Goed / Good / Bien / Gut 20 x 13 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Mulisch HarryDe Aanslagde Bezige bij / 19e druk19872.50Meer info Jaar van uitgave: 19e druk1987
Bijzonderheden: Paperback / 254pagina,s / 20x13cm / cover iets beschadigd / enigzins lezerssporen verder in goede staat / verzendkosten €2,20 / brievenbuspost / code:0254/113
ALBERTS boek
Mulisch HarryDe aanslag / 8.00Meer info Bijzonderheden: 256 .pppp. soft cover 256 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 20 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Mulisch HarryDe aanslag / 8.00Meer info Bijzonderheden: 254 .pppp. soft cover 254 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 20 cm Aantekeningen / Annotations Profijtelijk Boeksken
Mulisch, HarryDe aanslagDe Bezige Bij / 5.00Meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave16e druk 1986Pb met flappen, 254 pag, zeer goede staat Een Tweede Leven
Mulisch, HarryDe Aanslag / 2.50Meer info Bijzonderheden: Paperback met flappen, in goede staat. Paar vlekjes op kaft. 9e druk. BB literair. uitg. De Bezige bij Boeken-10
Mulisch, HarryDe aanslagDe Bezige Bij, Amsterdam / 8ste6.80Meer info Jaar van uitgave: 8ste
Bijzonderheden: Ingenaaid, paperback, 254 pp., omslag Leendert Stofbergen, Goed
KIEN boeken
Mulisch, HarryDe aanslagBezige Bij / 19de7.00Meer info Jaar van uitgave: 19de
Bijzonderheden: paperback, Buts in omslag
KIEN boeken
Mulisch, HarryDe aanslagDe Bezige Bij / 4.00Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid met flappen 20x13.9e druk. 256 blz. BBLiterair. bobboek
Mulisch, Harry.De Aanslag. / 25.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk, Amsterdam, De Bezige Bij. 1982. 256 p. Ingenaaid met flappen. * BBLiterair.* Buikbandje ontbreekt. JOOT
Mulisch, HarryDe aanslag. RomanAmsterdam. De Bezige Bij / 39e druk3.50Meer info Jaar van uitgave: 39e druk
Bijzonderheden: Bezige Bij Pocket. In prima staat. Geen inscripties
Lu et approuvé
Mulisch, HarryDe aanslag. RomanAmsterdam. De Bezige Bij / 10e druk5.00Meer info Jaar van uitgave: 10e druk
Bijzonderheden: Namen+ex-libris voorin. Laminaat begint wat los te raken
Lu et approuvé
Mulisch, HarryDe aanslag. RomanAmsterdam. De Bezige Bij / 2e druk5.00Meer info Jaar van uitgave: 2e druk
Bijzonderheden: Naam/opdracht voorin. Laminaat begint wat los te raken
Lu et approuvé
Mulisch, HarryDe aanslag. Roman.Uitgeverij De Bezige Bij / 15de / 15th9.00Meer info Jaar van uitgave: 15de / 15th
Bijzonderheden: 254 pagina's, uitvouwbare voorflap en achterflap. BBliterair. 271ste - 290ste duizendtal. Soft Cover
ERWIN Antiquariaat
Mulisch, HarryDe aanslag. Roman.Uitgeverij De Bezige Bij / 15de / 15th9.00Meer info Jaar van uitgave: 15de / 15th
Bijzonderheden: 254 pagina's, uitvouwbare voorflap en achterflap. BBliterair. 271ste - 290ste duizendtal. Soft Cover
ERWIN Antiquariaat
Mulisch, HarryDe aanslag. Roman. (serie Grote Lijsters)Wolters-Noordhof bv / 23ste / 23th5.00Meer info Jaar van uitgave: 23ste / 23th
Bijzonderheden: 266 pagina's. Grote Lijsters serie 1991 05, augustus 1991. 384ste - 444ste duizendtal. Soft Cover
ERWIN Antiquariaat
Mulisch, HarryDe aanslag. Roman. (serie Grote Lijsters)Wolters-Noordhof bv / 23ste / 23th5.00Meer info Jaar van uitgave: 23ste / 23th
Bijzonderheden: 266 pagina's. Grote Lijsters serie 1991 05, augustus 1991. 384ste - 444ste duizendtal. Soft Cover
ERWIN Antiquariaat
Harry Mulisch VoorvalDe Bijenkorf4 / 4.00Meer info Bijzonderheden: 4,00 0 druk 52 Antiquariaat Lilith
Mulisch, HarryDe compositie van de wereldLiteratuur (oorspr. Nederlands) / 35.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, stijfpapieren omslag met flappen, 535pp. Met leesribbel op rug verder in goede staat. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Harry MulischDe Diamant13 / 20.00Meer info Bijzonderheden: stofomslag ISBN 90-234-0037-2 Antiquariaat Lilith
Harry MulischDe diamantMeulenhoff pocket / 3.00Meer info Bijzonderheden: in goede staat IJsseldroom
Harry MulischDe diamantDe Bezige Bij, Amsterdam / Jaar: 1978 Druk : 11e4.00Meer info Jaar van uitgave: Jaar: 1978 Druk : 11e
Bijzonderheden: 231 pg.
Steenenboek
Harry MulischDe diamant / 4.90Meer info Bijzonderheden: Conditie Redelijk LET OP: 5e druk 1963, andere omslag en naam op titelpagina. Wat slijtage aan randen omslag, cellofaan komt een klein beetje los. Verder nette staat. Boekenbak
Harry MulischDe DiamantBezige Bij / 20.00Meer info Bijzonderheden: stofomslag ISBN 90-234-0037-2 editie:13 conditie 13 pagina's: 299 Boekenpakhuis.nl
Mulisch, HarryDe diamantDe Bezige Bij / 5.00Meer info Bijzonderheden: 1964, 6e druk, pb. 182 pag. Papier wat vergeeld. Goede staat Oosterhoff Boeken
Mulisch, HarryDe diamant - een voorbeeldige geschiedenis.Nederlands proza. De diamant - een voorbeeldige geschiedenis. / 3.50Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Mulisch, HarryDe diamant - een voorbeeldige geschiedenis.Nederlands proza. De diamant - een voorbeeldige geschiedenis. / 4.00Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Mulisch HarryDe diamant, Een voorbeeldige geschiedenis / 6.00Meer info Bijzonderheden: 184 .pppp. paperback 184 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 20 cm Naam op titelpagina / Name on title page Profijtelijk Boeksken
Mulisch, HarryDe diamant. Een voorbeeldige geschiedenisMeulenhoff, Amsterdam / 1ste3.50Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Meulenhoff pocket 43, 192 pp., omslag Bert Bouman, naam voorin,
KIEN boeken
Mulisch HarryDe diamant. Een voorbeeldige geschiedenis.Meulenhoff / 4.00Meer info Bijzonderheden: Meulenhoffpockets, 190p, Goed KIEN boeken
Mulisch, Harry.De diamant. Een voorbeeldige geschiedenis. / 10.00Meer info Bijzonderheden: 13de druk. Amsterdam, De Bezige Bij. 1987. 299 p. Ingenaaid met flappen. JOOT
Mulisch, Harry.De diamant. Een voorbeeldige geschiedenis. / 7.00Meer info Bijzonderheden: 7de druk. Amst., De Bezige Bij. 1966. 182 p. Paperback. * BBLiterair.* Hoekjes geschaafd. Licht verkleurd. JOOT
Mulisch, Harry.De diamant. Een voorbeeldige geschiedenis. / 7.00Meer info Bijzonderheden: 11de druk. Amsterdam, De Bezige Bij. 1978. 231 p. Linnen paperback.* Linnen licht besmet. JOOT
Beerling, R.F. / Westerman Holstijn, A.J./ Mulisch, Harry e.a.DE DOOD. Gidsartikelen van R. F. Beerling, A. J. Westerman Holstijn, Harry Mulisch, Benno Stokvis, F. M. Lirda Alaiz, W. L. Brugsma, J. Sperna Weiland, A. L. Constandse, A. de Froe, Han Lammers en Hans Andreus. Meulenhoff 1976. 1e druk 156 pp. Pb . Band iets vergeeld. / 4.50Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Meulenhoff, 1976. 1e druk 156 pp. Pb . Band iets vergeeld. in goede staat Antiquariaat van Veen
Beerling, R.F. / Westerman Holstijn, A.J./ Mulisch, Harry e.a.DE DOOD. Gidsartikelen van R. F. Beerling, A. J. Westerman Holstijn, Harry Mulisch, Benno Stokvis, F. M. Lirda Alaiz, W. L. Brugsma, J. Sperna Weiland, A. L. Constandse, A. de Froe, Han Lammers en Hans Andreus. Meulenhoff 1976. 1e druk 156 pp. Pb . Band iets vergeeld. / 4.50Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Meulenhoff, 1976. 1e druk 156 pp. Pb . Band iets vergeeld. in goede staat Antiquariaat van Veen
Harry MulischDe elementen13 / 15.00Meer info Bijzonderheden: stofomslag ISBN90-236105-3 Antiquariaat Lilith
Harry MulischDe elementenBezige Bij / 15.00Meer info Bijzonderheden: stofomslag ISBN90-236105-3 editie:2 conditie 13 pagina's: 155 Boekenpakhuis.nl
Mulisch HarryDe elementen / 7.00Meer info Bijzonderheden: 150 .pppp. soft cover 150 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 18 cm Gevouwen rug / Folded back Profijtelijk Boeksken
Mulisch, HarryDe elementenLiteratuur (oorspr. Nederlands) / 7.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 154pp. Slappe kartonnen band met flappen. Opdracht op schutblad. Verder heel goed. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Mulisch, HarryDe elementenLiteratuur (oorspr. Nederlands) / 7.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 154pp. Kartonnen band met flappen. Als nieuw. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank

Warning: main(vervolg_pagina.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/virtual/site9/fst/var/www/html/search.php on line 204

Warning: main(): Failed opening 'vervolg_pagina.php' for inclusion (include_path='.:/php/includes:/usr/share/php') in /home/virtual/site9/fst/var/www/html/search.php on line 204