Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Tweedehands boeken van auteur Zola Emile

Uitgebreid zoeken | E-mail naar een vriend


Warning: main(calculate_pages.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/virtual/site9/fst/var/www/html/search.php on line 152

Warning: main(): Failed opening 'calculate_pages.php' for inclusion (include_path='.:/php/includes:/usr/share/php') in /home/virtual/site9/fst/var/www/html/search.php on line 152

Warning: main(vervolg_pagina.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/virtual/site9/fst/var/www/html/search.php on line 155

Warning: main(): Failed opening 'vervolg_pagina.php' for inclusion (include_path='.:/php/includes:/usr/share/php') in /home/virtual/site9/fst/var/www/html/search.php on line 155
AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestelVerkoper
Zola EmileAbbé mourets felsteg / 12.00Meer info Bijzonderheden: 240 .pppp. hard cover 240 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 22 cm ofversattning Wilson Tom, decorative cover Profijtelijk Boeksken
Zola EmileAu bonheur des dames / 5.00Meer info Bijzonderheden: 465 .pppp. soft cover / dust jacket 465 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 19 cm dust jacket damaged / stofwikkel beschadigd Profijtelijk Boeksken
Zola EmileAu bonheur des dames / 10.00Meer info Bijzonderheden: 463 .pppp. soft cover 463 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 19 cm cover not so good / omslag onfris, Gevouwen rug / Folded back Profijtelijk Boeksken
Zola EmileAu bonheur des dames (The Ladies' Delight) / 7.00Meer info Bijzonderheden: 428 .pppp. soft cover 428 .pp Goed / Good / Bien / Gut 20 x 13 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Zola EmileChefs d'oeuvres: Thérèse Raquin / La faute de l'abbé Mouret / L'assommoir / Nana / 65.00Meer info Bijzonderheden: 890 .pppp. hard cover 890 .pp Goed / Good / Bien / Gut 18 x 23 cm 32 aquarellen, decorative cover, limited and numbered edition / beperkte en genummerde oplage nr5866 Profijtelijk Boeksken
Zola EmileDe buit / 3.00Meer info Bijzonderheden: 320 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 320 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 16 cm vertaald door T. Aagen Moro Profijtelijk Boeksken
Zola, EmileDe Debacle / 3.00Meer info Bijzonderheden: Gebonden met stofomslag. s.o. iets beschadigd, boek goed. Derde druk tweede deel. Uitg. Graauw Boeken-10
ZOLA,Emile.De debacle. Amsterdam,z.d. 2 Delen. Vollinnen banden / 37.00Meer info Bijzonderheden: etiket op rug. Geheel komplete en onverkorte vertaling. 308 + 320 Blz. Samen: DEGHELDERE * boekhandel * bookshop * buchhandlung * librairie
Zola, EmileDe drankzuchtRidderhof/ Dekaboeken / 7.50Meer info Bijzonderheden: Garenloos gebonde, hardcover, 354 pp., vertaling M. Vingeroets-Longerstacy, foto's voorin, Goed KIEN boeken
Zola, EmileDe droom. Zola s werken / 4.00Meer info Bijzonderheden: Gebonden, goed boek. Geheel complete en onverkorte vertaling. 3e druk. Uitg. Gebr. Graauw Boeken-10
Zola EmileDe Kroeg / 5.00Meer info Bijzonderheden: 316 .pppp. hard cover 316 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 22 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Zola, EmileDe KroegLiteratuur (vertaald in Nederlands) / 12.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 344pp. De Rougons-Macquarts. Uit het Frans vertaald door J.J.Schwencke. Geheel complete en onverkorte vertaling. Groflinnen band . Pagina's vergeeld. Z.j. Heel goed. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Zola EmileDe laatste stuiptrekkingen / 10.00Meer info Bijzonderheden: 235 .pppp. hard cover 235 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 20 cm ownership stamp / bibliotheekstempel, cover not so good / omslag onfris Profijtelijk Boeksken
Zola EmileDe laatste stuiptrekkingenGebr. E. & M. Cohen - Amsterdam / 5e11.25Meer info Jaar van uitgave: 5e
Bijzonderheden: Emile Zola's Werken, gebonden, rood bewerkt linnen, illustratief voorplat, zittende vrouw in rankmotiefkader (Jugendstil), zwart/vergulde bandstempel, 13,5*19,7 cm, 2 delen (1 band) 224+235p, Goed
KIEN boeken
Zola, EmileDe Mijn ( Germinal )Literatuur (vertaald in Nederlands) / 20.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover,2 delen,332 pp, 271 pp. De Rougons-Macquarts. Uit het Frans vertaald door W. J. J. Roldanus Jr. Geheel complete en onverkorte vertaling. Groflinnen band. Pagina's vergeeld. Z.j. Heel goed. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Zola, EmileDe misstap van Mouret / 4.00Meer info Bijzonderheden: Gebonden met stofomslag, in goede staat. 1e druk. Uitg. Ridderhof/Deka boeken Boeken-10
Zola, EmileDe misstap van MouretUitgeverij Ridderhof/ Dekaboeken / 6.00Meer info Bijzonderheden: Garenloos, hardcover met stofomslag (beschadigd), 325 pp., vertaling Willem Wuyts, met foto's van Zola, Wat roestvlekjes, overigens goed KIEN boeken
Zola EmileDe misstap van pastoor Mouret / 9.00Meer info Bijzonderheden: 334 .pppp. Genaaid / Broché 334 .pp NIEUW / NEW / NOUVEAU / NEU 13 x 21 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Zola EmileDe misstap van pastoor Mouret / 9.00Meer info Bijzonderheden: 334 .pppp. Genaaid / Broché 334 .pp NIEUW / NEW / NOUVEAU / NEU 13 x 21 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Tucholsky, Kurt. Zola, Emile. Songling, oe. couperus, Louis e.a.De mooiste kattenverhalen / 2.50Meer info Bijzonderheden: Paperback, goed. Verkleurd. Uitg. Hema Boeken-10
Emile ZolaDe verovering van PlassansBigot & Van Rossum, Blaricum / Jaar: - Druk: -4.00Meer info Jaar van uitgave: Jaar: - Druk: -
Bijzonderheden: Nummer 7, 8 in de reeks "de Rougon Macquarts". 310 pagina's.
Steenenboek
Zola, EmileDer Krieg von 1870-71 (Der Zusammenbruch) (roman)Zola, Emile / 30.00Meer info Bijzonderheden: illustrierte Ausgabe, [ca. 1910] mit Abbildungen von Adolf Wald, Fritz Bergen und Chr. Speyer und dem Bildniss des Verfassers, orig. blaues Leinen mit kol. Deckelbild, mit zahlreichen teils farbigen Bilder, 765 S. (Einband etwas berieben, sonst guter Zustand) pakket, 1496 Novemberland
Zola, EmileDokter PascalLiteratuur (vertaald in Nederlands) / 12.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 344pp. De Rougons-Macquarts. Uit het Frans vertaald door W. J. A. Roldanus jr. Geheel complete en onverkorte vertaling. Groflinnen band. Pagina's vergeeld. Z.j. Heel goed. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Zola EmileFaute de l'Abbé Mouret / 7.00Meer info Bijzonderheden: 594 .pppp. hard cover 594 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 18 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Zola EmileFrançoise / 5.00Meer info Bijzonderheden: 118 .pppp. soft cover 118 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 18 cm Spine damaged/rug beschadigd, ofversattning, illustrated Profijtelijk Boeksken
Maupassant, Guy, Gustave Flaubert, Honoré de Balzac, Prosper Mérimée, Alfred de Musset, Emile ZolaFranse verhalenSpectrum, Utrecht/ Antwerpen / 4.50Meer info Bijzonderheden: Prisma Pocket 177, 248 pp., vertaling J.W. Hofstra en A. Blok, Redelijk KIEN boeken
EMILE ZOLAGERMINALOXFORD UNIVERSITY PRESS / 4.00Meer info Bijzonderheden: Paperback. Translated by Peter Collier. 538 pages. MANSARDE
Zola EmileGerminal / 12.00Meer info Bijzonderheden: 624 .pppp. hard cover 624 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 23 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Zola EmileGerminal / 4.00Meer info Bijzonderheden: 627 .pppp. paperback 627 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Préface d'André Wurmser, Folio nr.1001, Band wat verkleurd / Discolouration, Gevouwen rug / Folded back Profijtelijk Boeksken
Zola EmileGerminal / 3.00Meer info Bijzonderheden: 538 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 538 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Le livre de poche nr.145, Band wat verkleurd / Discolouration Profijtelijk Boeksken
Zola EmileGerminal / 4.00Meer info Bijzonderheden: 473 .pppp. paperback 473 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Zola EmileGerminal / 3.00Meer info Bijzonderheden: 503 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 503 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm le livre de poche 145, Gevouwen rug / Folded back Profijtelijk Boeksken
Zola EmileGerminal / 3.00Meer info Bijzonderheden: 503 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 503 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm le livre de poche 145, Gevouwen rug / Folded back Profijtelijk Boeksken
Zola EmileGerminal / 3.00Meer info Bijzonderheden: 502 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 502 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Nr 191, Gevouwen rug / Folded back, band wat verkleurd / discolouration Profijtelijk Boeksken
Zola EmileGerminal / 3.00Meer info Bijzonderheden: 567 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 567 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm presses pocket 1610, Gevouwen rug / Folded back Profijtelijk Boeksken
Zola EmileGerminal / 4.00Meer info Bijzonderheden: 502 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 502 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Zola, EmileGerminalHeritage Press / 25.00Meer info Bijzonderheden: By Arrangement with the Nonesuch Press, London, Translated from the French by Havelock Ellis. With an Introduction by Henri de Montherlant and illustrations by Berthold Mahn, in cardboard slipcase, gilt lettering on spine (slightly faded), ill., 374 p. Novemberland
Zola, EmileGerminalBookking International, Paris / 1ste5.75Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Classiques Français, pocket, 473 pp., enkele markeringen in de tekst, krantenartikel achterin, Franstalig,
KIEN boeken
Zola, EmileGerminal (De Mijn) Luxe Uitgave / 10.00Meer info Bijzonderheden: 381 pp. Kneep achterplat gedeeltelijk gescheurd Genaaid / Linnen boeken ben de
Zola EmileHans excellens / 6.00Meer info Bijzonderheden: 267 .pppp. hard cover 267 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 22 cm ofversattning Wilson T, waterschade, cover not so good / omslag onfris Profijtelijk Boeksken
Zola, EmileHet Dierlijke in De Mens / 5.00Meer info Bijzonderheden: complete vertaling. 340 pp. Genaaid / Linnen boeken ben de
Emile ZolaHet fortuin der Rougons / 2.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, toestand: Gelezen Moesie Books
ZOLA, EMILEHet Fortuin Der RougonsBlankwaardt / 3.00Meer info Bijzonderheden: geb 310blz abcbooks
ZOLA, EMILEHet Fortuin Der RougonsBlankwaardt / 3.00Meer info Bijzonderheden: geb 310blz
Zola EmileHet Fortuin van RougonRidderhof/Deka boeken NV / 6.50Meer info Bijzonderheden: Uit het Frans vertaald door P.Van Nuland, inleiding door Henri Massonnier, ill. z/w, gebonden, met stofomslag, 20,5cm, 351p + Brief van E.Zola aan de hoofdredacteur van 'Le Bien Public' + stamboom van de Rougons, Goed KIEN boeken
Zola EmileHoe de Rougons fortuin maaktenGebr. E. & M. Cohen - Amsterdam / 5e11.25Meer info Jaar van uitgave: 5e
Bijzonderheden: Emile Zola's Werken, gebonden, rood bewerkt linnen, illustratief voorplat, zittende vrouw in rankmotiefkader (Jugendstil), zwart/vergulde bandstempel, 13,5*19,7 cm, 320p, Goed
KIEN boeken
Zola EmileIn troebel waterBlaricum, Bigot & Van Rossum, 317 blz. Ned. vert J. van Rheenen. Hard cover. Immitatieleer. GEEN S / 4.50Meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Zola, EmileJacht naar fortuinUitgeversmaatschappij Minerva, Amsterdam / 6.00Meer info Bijzonderheden: Rougon Macquart-serie. Ingenaaid, rood linnen band met goudopdruk, 289 pp. opnieuw bewerkt door L. van Schaesbergen, Goed KIEN boeken
Zola EmileJacht naar fortuin (2 volumes in 1 band) / 10.00Meer info Bijzonderheden: 288 .pppp. Gebonden / Bound / Relié / Gebunden 288 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 19 cm Vertaling door Van Schaesbergen L., name on title page / naam op titel pagina Profijtelijk Boeksken
ZOLA, EMILE.Jacht naar Fortuin.Frans - Vertaling. Jacht naar Fortuin. / 5.00Meer info Bijzonderheden: - Frans - Vertaling. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Zola, EmileJacht naar fortuin. Zola s werken / 4.00Meer info Bijzonderheden: Gebonden, goed boek. Geheel complete en onverkorte vertaling. 4e druk. Uitg. Gebr. Graauw Boeken-10
Zola, EmileJacht Op Fortuin 2 Delen 1 Boek / 8.00Meer info Bijzonderheden: 289 Pagina`s. Genaaid boeken ben de
Zola EmileL'Assommoir / 3.00Meer info Bijzonderheden: 564 .pppp. paperback 564 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Omslag wat verkleurd / Cover discoloured, Band wat verkleurd / Discolouration, Gevouwen rug / Folded back, Folio nr.1051 Profijtelijk Boeksken
Zola EmileL'Assommoir / 3.00Meer info Bijzonderheden: 534 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 534 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Le livre de poche nr.97, Band wat verkleurd / Discolouration Profijtelijk Boeksken
Zola EmileL'assommoir / 4.00Meer info Bijzonderheden: 445 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 445 .pp Goed / Good / Bien / Gut 10 x 18 cm omslag wat verkleurd / cover discoloured Profijtelijk Boeksken
Zola EmileL'assommoir / 3.00Meer info Bijzonderheden: 575 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 575 .pp Goed / Good / Bien / Gut 10 x 15 cm texte integral, illustré Profijtelijk Boeksken
Zola EmileL'assommoir / 3.00Meer info Bijzonderheden: 495 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 495 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Le livre de poche 97-98, Gevouwen rug / Folded back Profijtelijk Boeksken
Zola EmileL'assommoir / 4.00Meer info Bijzonderheden: 445 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 445 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Zola EmileL'assommoir / 3.00Meer info Bijzonderheden: 501 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 501 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 16 cm Gevouwen rug / Folded back, le livre de poche nr97-98 Profijtelijk Boeksken
Zola, ÉmileL'AssommoirLiteratuur (Franstalig) / 15.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 339pp. Les Rougon-Macquart. Histoire naturelle et sociale d'une famille sous le second empire. Il a été tiré de cet ouvrage 10.300 ex.numérotés. Cet ouvrage no.9760. Volume no.253. Couverture linge et illustré. Très beau livre. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Zola, EmileL'assommoirBaten gaan naar AzG / 0.00Meer info Bijzonderheden: 2,50 BonLibris
Zola EmileLa bête humaine / 4.00Meer info Bijzonderheden: 285 .pppp. hard cover / dust jacket 285 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 17 cm Collection Pourpre, Band wat verkleurd / Discolouration Profijtelijk Boeksken
Zola EmileLa bête humaine / 3.00Meer info Bijzonderheden: 435 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 435 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 16 cm Le livre de poche nr.7, Gevouwen rug / Folded back, Omslag wat verkleurd / Cover discoloured Profijtelijk Boeksken
Zola EmileLa conquête de Plassans / 5.00Meer info Bijzonderheden: 328 .pppp. hard cover 328 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm no dust jacket, les immortels de la litterature Profijtelijk Boeksken
Zola EmileLa Curée / 7.00Meer info Bijzonderheden: 413 .pppp. hard cover 413 .pp Goed / Good / Bien / Gut 18 x 13 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Zola EmileLa curée / 3.00Meer info Bijzonderheden: 434 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 434 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm le livre de poche 349-350, Gevouwen rug / Folded back Profijtelijk Boeksken
Zola EmileLa curée / 3.00Meer info Bijzonderheden: 434 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 434 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Zola, ÉmileLa CuréeLiteratuur (Franstalig) / 19.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover 8vo, 387pp. Cinquante-septième mille. Cloth binding with gilt on front and spine. Binding stained. Else good. Edges gilt stamped. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Zola, ÉmileLa DébacleLiteratuur (Franstalig) / 15.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, original cloth binding with gilt on spine, 636pp. Read, but very good copy. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Zola, EmileLa débâcleFasquelle / 8.50Meer info Bijzonderheden: "Préface de Pierre Sipriot; Commentaires et notes de Roger Ripoll, pocket Le livre de Poche 316, Franstalig/en Français, as new/nouveau, Zeer goed" KIEN boeken
Zola EmileLa faute de l'abbé Mouret / 3.00Meer info Bijzonderheden: 437 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 437 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 16 cm Le livre de poche nr.69/70 Profijtelijk Boeksken
Zola EmileLa faute de L'Abbé Mouret / 4.00Meer info Bijzonderheden: 427 .pppp. soft cover 427 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 12 x 19 cm Omslag wat verkleurd / Cover discoloured, Band wat verkleurd / Discolouration, Stofwikkel beschadigd / Dust jacket damaged, Rug beschadigd / Spine damaged Profijtelijk Boeksken
Zola EmileLa Faute de l'Abbé Mouret / 22.00Meer info Bijzonderheden: 594 .pppp. Half lederen band(en) 594 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 19 cm Illustrations de Bieler, Conconi et Gambard, Gravure de Ch. Guillaume Profijtelijk Boeksken
Zola EmileLa faute de l'Abbé Mouret / 3.00Meer info Bijzonderheden: 437 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 437 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 16 cm Le livre de poche nr.69/70 Profijtelijk Boeksken
Zola EmileLa faute de l'abbe mouret / 3.00Meer info Bijzonderheden: 437 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 437 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Le livre de poche 69-70, Gevouwen rug / Folded back Profijtelijk Boeksken
Zola EmileLa faute de l'abbé Mouret / 4.00Meer info Bijzonderheden: 379 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 379 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Zola EmileLa faute de l'Abbé Mouret / 3.00Meer info Bijzonderheden: 438 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 438 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Zola EmileLa fortune des Rougon / 3.00Meer info Bijzonderheden: 435 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 435 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 16 cm Le livre de poche nr.531/532 Profijtelijk Boeksken
Zola EmileLa fortune des Rougon / 5.00Meer info Bijzonderheden: 328 .pppp. hard cover 328 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm no dust jacket, les immortels de la litterature Profijtelijk Boeksken
Zola EmileLa joie de vivre / 3.00Meer info Bijzonderheden: 440 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 440 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm le livre de poche 797, Gevouwen rug / Folded back Profijtelijk Boeksken
Zola Emile,Daudet Alphonse,Maupassant, de GuyLa Lecture, magazine littéraire bi-mensuel, Tome IV, nos 19-24, 10 avril à 25 juin 1888. / 25.00Meer info Bijzonderheden: Relié, contient entr'autre 'Les rois en exil ' par A.Daudet (prem.parties), G.de maupassant:le roman 'Pierre et jean',la nouvelle 'Au Printemps, le fantaisie humoriste 'Villégiature' par E.Zola, 576p, livre en état bien, Goed KIEN boeken
Zola EmileLa terre / 7.00Meer info Bijzonderheden: 555 .pppp. hard cover 555 .pp Goed / Good / Bien / Gut 18 x 13 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Zola EmileLa terre / 3.00Meer info Bijzonderheden: 501 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 501 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Zola EmileLe bon combat: De Courbet aux impressionnistes / 12.00Meer info Bijzonderheden: 343 .pppp. paperback 343 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 21 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Zola EmileLe rêve / 10.00Meer info Bijzonderheden: 121 .pppp. soft cover 121 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 16 x 24 cm Illustrations de René Lelong, Rug beschadigd / Spine damaged Profijtelijk Boeksken
Zola EmileLe rêve / 6.00Meer info Bijzonderheden: 78 .pppp. Geniet / Stapled / Agrafé 78 .pp Goed / Good / Bien / Gut 17 x 24 cm Roman, Omslag wat verkleurd / Cover discoloured, Band wat verkleurd / Discolouration, Rug beschadigd / Spine damaged Profijtelijk Boeksken
Zola EmileLe rêve / 4.00Meer info Bijzonderheden: 310 .pppp. hard cover 310 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 12 x 19 cm Bibliotheekstempel / Ownership stamp / Cachet de bibliothèque / Bibliothekstempel, Naam op titelpagina / Name on title page, Roestvlekjes / Foxing / Taches de rouille / Rostfleckig, Rug beschadigd / Spine damaged Profijtelijk Boeksken
Zola EmileLe rêve / 3.00Meer info Bijzonderheden: 285 .pppp. hard cover 285 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 16 cm Collection Nelson, Omslag wat verkleurd / Cover discoloured Profijtelijk Boeksken
Zola EmileLe rêve / 8.00Meer info Bijzonderheden: 120 .pppp. soft cover 120 .pp Goed / Good / Bien / Gut 17 x 24 cm cover not so good / omslag onfris, illustré Lelong Profijtelijk Boeksken
Zola EmileLe rêve / 7.00Meer info Bijzonderheden: 311 .pppp. soft cover 311 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 19 cm Les rougon macquart, cover not so good / omslag onfris Profijtelijk Boeksken
Zola EmileLe rêve / 3.00Meer info Bijzonderheden: 285 .pppp. hard cover 285 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 16 cm Collection Nelson Profijtelijk Boeksken
Zola EmileLe rêve / 3.00Meer info Bijzonderheden: 254 .pppp. hard cover 254 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 17 cm Fasquelle Profijtelijk Boeksken
Zola EmileLe rêve / 3.00Meer info Bijzonderheden: 254 .pppp. hard cover 254 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Fasquelle Profijtelijk Boeksken
Zola EmileLe rêve / 15.00Meer info Bijzonderheden: 120 .pppp. hard cover 120 .pp Goed / Good / Bien / Gut 17 x 25 cm Collection Illustrée Profijtelijk Boeksken
Zola EmileLe Rêve / 3.00Meer info Bijzonderheden: 285 .pppp. hard cover 285 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 16 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Zola EmileLe rêve / 10.00Meer info Bijzonderheden: 240 .pppp. soft cover / dust jacket 240 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 19 cm Collection 'L'Eventail' Profijtelijk Boeksken
Zola EmileLe rêve / 4.00Meer info Bijzonderheden: 254 .pppp. soft cover 254 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 17 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Zola EmileLe rêve / 3.00Meer info Bijzonderheden: 286 .pppp. hard cover 286 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Collection Nelson, cover not so good / omslag onfris Profijtelijk Boeksken
Zola EmileLe rêve / 4.00Meer info Bijzonderheden: 286 .pppp. hard cover 286 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Collection Nelson Profijtelijk Boeksken
Zola EmileLe roman expérimental / 4.00Meer info Bijzonderheden: 369 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 369 .pp Goed / Good / Bien / Gut 10 x 18 cm Omslag wat verkleurd / Cover discoloured Profijtelijk Boeksken

Warning: main(vervolg_pagina.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/virtual/site9/fst/var/www/html/search.php on line 204

Warning: main(): Failed opening 'vervolg_pagina.php' for inclusion (include_path='.:/php/includes:/usr/share/php') in /home/virtual/site9/fst/var/www/html/search.php on line 204