Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Tweedehands boeken van auteur Dickens,%C%

Uitgebreid zoeken | E-mail naar een vriend


Warning: main(calculate_pages.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/virtual/site9/fst/var/www/html/search.php on line 152

Warning: main(): Failed opening 'calculate_pages.php' for inclusion (include_path='.:/php/includes:/usr/share/php') in /home/virtual/site9/fst/var/www/html/search.php on line 152

Warning: main(vervolg_pagina.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/virtual/site9/fst/var/www/html/search.php on line 155

Warning: main(): Failed opening 'vervolg_pagina.php' for inclusion (include_path='.:/php/includes:/usr/share/php') in /home/virtual/site9/fst/var/www/html/search.php on line 155
AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestelVerkoper
C. Dickens The Personal History of David Copperfield4 / 420.00Meer info Bijzonderheden: Een zeldzame eerste uitgave van deze klassieker / gebondne in half leer band / met gouden letters op de rug / gemarmerende voor en achterplat in zeer goede en nette staat / Heeft alle kenmerken van een eerste uitgave zoals op blz 132 screwed" in plaats van sreamed". PHIZ (= H.K. Browne), Antiquariaat Lilith
C. Dickens The Personal History of David CopperfieldBradbury & Evans London / 420.00Meer info Bijzonderheden: Een zeldzame eerste uitgave van deze klassieker / gebondne in half leer band / met gouden letters op de rug / gemarmerende voor en achterplat in zeer goede en nette staat / Heeft alle kenmerken van een eerste uitgave zoals op blz 132 screwed" in plaats van sreamed". PHIZ (= H.K. Browne), editie:1 conditie 4 pagina's: 624 Boekenpakhuis.nl
Dickens, Charles"De oude rariteitenwinkel, deel II George Silverman's verklaring; Gejaagd als een wolf"Het Spectrum / 1ste2.50Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Pocket, 280 pp., verluchtig met de originele prenten van Phiz en George Cattermole, vertaling C.J. Kelk en J.F. Kliphuis,
KIEN boeken
DICKENS CH.25 verschillende titels in 30 prisma pockets / 55.50Meer info Bijzonderheden: pocket
Uitgever Utrecht, Spectrum
AntiquariaatDeBilt
C. DickensA Christmas carol4 / 255.00Meer info Bijzonderheden: In een fraaie staat deze door Arthur Rackham geillustreerde Christmas caroll met verschillende illsutratie in kleur en zw-w. Een Amerikaanse eerste druk tergelijktertijd uitgebracht als de Engelse uitgave. Alleen in een andere kleur en andere voorplat . (geen stofomslag) Antiquariaat Lilith
C. DickensA Christmas carolHeinemann / 255.00Meer info Bijzonderheden: In een fraaie staat deze door Arthur Rackham geillustreerde Christmas caroll met verschillende illsutratie in kleur en zw-w. Een Amerikaanse eerste druk tergelijktertijd uitgebracht als de Engelse uitgave. Alleen in een andere kleur en andere voorplat . (geen stofomslag) editie:1 conditie 4 pagina's: 147 Boekenpakhuis.nl
Dickens CharlesA child's history of England / 15.00Meer info Bijzonderheden: 423 .pppp. Linnen band / Cloth binding 423 .pp Goed / Good / Bien / Gut 19 x 13 cm Geïllustreerd / Illustrated / Illustré / Illustriert, Roestvlekjes / Foxing / Taches de rouille / Rostfleckig Profijtelijk Boeksken
Dickens, CharlesA Chrismas Carol in Prose being a Ghost Story PenguinHarmondworth / 18.00Meer info Bijzonderheden: Very Good pp 94 Jacket Good+ colour plates, reset/reprint 1954, Hard Cover Papierier
DickensA Christman CarolPerpetua books / 40.00Meer info Bijzonderheden: editie:1 conditie 4 pagina's: 109 Boekenpakhuis.nl
Dickens Ch.A christmas carol / 138.00Meer info Bijzonderheden: 1915, cloth, 148pp, London, William Heinemann, with 12 tipped-in colour ills. and 18 bl.w. ills. by Arthur Rackham, slightly stained pages., corners on front- & backside stained otherwise fine copy
Uitgever -
AntiquariaatDeBilt
Dickens CharlesA Christmas carol / 9.00Meer info Bijzonderheden: 189 .pppp. hard cover 189 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Illustrated by Brock CE, notice Profijtelijk Boeksken
Dickens, CharlesA Christmas CarolJ. B. Wolters, Groningen / 6.50Meer info Bijzonderheden: Horror / Literature - 1923 - 'Of golden Times and New' series - 18th printing - Hard cover - small edition - notes and comments in Dutch throughout the book by K. ten Bruggencate - illustrated in b/w and colour - The famous ghostly little book of Christmas featuring the hard and sharp, tight fisted, squeezing, wrenching and scraping old sinner, the pittyfull master Ebenezer Scrooge. Scrooge finally learns how to become a good man. But not after having been visited by a number of spirits and ghosts! (annotations in pencil) 1923 - 18th printing - Hard cover - small edition - notes and comments in Dutch throughout the book - illustrated in b/w and colour Conditie:redelijk (annotations in pencil) Past door brievenbus:Ja essef
Dickens, CharlesA christmas carol / 9.00Meer info Bijzonderheden: J.M. Dent & Sons LTD, London, first published in this edition 1921. Last reprinted 1960. Hardcover, cloth. The Kings Treasuries of literature. Illustrated by C. E. Brock. Pp 189. librairie stille
Dickens, CharlesA christmas carol / 9.00Meer info Bijzonderheden: J.M. Dent & Sons LTD, London, first published in this edition 1921. Last reprinted 1960. Hardcover, cloth. The Kings Treasuries of literature. Illustrated by C. E. Brock. Pp 189. librairie stille
CHARLES DICKENSA CHRISTMAS CAROL AND THE CRICKET ON THE EARTHDENT / 12.50Meer info Bijzonderheden: Hardcover. 212 pages. MANSARDE
Dickens, CharlesA Christmas Carol in Prose / 3.50Meer info Bijzonderheden: Kerstvertelling,Een kerstlied in proza, De krekel bij de haard en Het Carillon. 223 Pagina`s. Gelijmd boeken ben de
Dickens, CharlesA christmas carol (een kerstverhaal) / 9.00Meer info Bijzonderheden: Laren, Cambium 1987 tekeningen Michael Cole 1e dr. - Vert. uit het Engels door Antoon Coolen. - Karton Klikspaan
Dickens, CharlesA Christmas Carol (extra info)Hardcover, in heel mooie staat; baten gaan gaan naar Artsen zonder Grenzen / 0.00Meer info Bijzonderheden: 8,75 BonLibris
Dickens Charles.A christmas carol and the chimes.London, New York, Toronto, Melbourne., Casselll and Company., 1913. With an introduction by Henri Mo / 11.00Meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Dickens, CharlesA Christmas Carol and The Cricket on the HearthCassell / 50.00Meer info Bijzonderheden: Geb 1907 illus George Alfred Williams 198blz goud op snee kaft laat iets los verder goed abcbooks
Dickens CharlesA Christmas carol in prose being a ghost story of ChristmasGroningen, J.B. Wolters, 1960. Engelstalig. Met verklarende aantekeningen door K. ten Bruggencate. 1 / 4.50Meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Dickens CharlesA Christmas carol in prose being a ghost story of ChristmasGroningen, J.B. Wolters, 1960. Engelstalig. Met verklarende aantekeningen door K. ten Bruggencate. 1 / 3.00Meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Dickens, CharlesA christmas carol in prose, being a ghost story of christmas / 300.00Meer info Bijzonderheden: London, Chapman and Hall 1899 illustrated by F D Bedford Green cloth, fine title-page, some foxing Klikspaan
Dickens, CharlesA Christmas Carol. (Een kerstverhaal).Cambium B.V. / 1ste / 1st12.50Meer info Jaar van uitgave: 1ste / 1st
Bijzonderheden: 48 pagina's. Stripverhaal / Comic / Bande Dessinée. Stripverhaal in kleur met tekstballoons. Vertaling door Antoon Coolen. Afmeting 27,8 x 25,3 centimeter. Cardboard / Karton
ERWIN Antiquariaat
Dickens, CharlesA Christmas Carol. (Een kerstverhaal).Cambium B.V. / 1ste / 1st12.50Meer info Jaar van uitgave: 1ste / 1st
Bijzonderheden: 48 pagina's. Stripverhaal / Comic / Bande Dessinée. Stripverhaal in kleur met tekstballoons. Vertaling door Antoon Coolen. Afmeting 27,8 x 25,3 centimeter. Cardboard / Karton
ERWIN Antiquariaat
Dickens Charles.Rackham, Arthur.A Christmas Carol. Illustrated by Arthur Rackham. illustrations in colour, in black and white.William Heinemann. london. / 35.00Meer info Bijzonderheden: N.d Or.cloth. Spine discoloured. Ends shelfware. 147pp. 8°.. Antiquariaat Ovidius
Dickens, CharlesA christmas tree / 3.50Meer info Bijzonderheden: London, Michael O'Mara 1986 pictures in colour by H M Brock 1st ed. - Hardcover Klikspaan
Dickens, CharlesA Tale of Two Cities The World Publishing CompanyCleveland and New York / 2th ed.8.00Meer info Jaar van uitgave: 2th ed.
Bijzonderheden: Good pp 348 DJ Good illustrated with b/w drawings. Hard Cover
Papierier
Charles DickensA tale of two citiesPeguin Books / Jaar: 1994 Druk: -4.00Meer info Jaar van uitgave: Jaar: 1994 Druk: -
Bijzonderheden: Een Penguin Popular Classics uitgave, 367 pg, nieuwstaat. Engelstalig
Steenenboek
Charles DickensA tale of two citiesCollins\'Clear-TypePress London / 4.00Meer info Bijzonderheden: With sixteen engravings by A.A.Dixon 456 blz Uitgelezen boeken
Dickens CharlesA tale of two cities / 4.00Meer info Bijzonderheden: 149 .pppp. hard cover 149 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 19 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Dickens CharlesA tale of two citiesHertfordshire, Wordsworth Editions limited, 1993. 424 blz. Pocketboek / 3.00Meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Dickens, CharlesA Tale of Two CitiesSignet / 2.50Meer info Bijzonderheden: Literature - 1962 - 11th printing - pocket - 378 p. 1962 - 11th printing - pocket - 378 p. Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Ja essef
Dickens, CharlesA tale of two citiesT. Nelson / 1ste5.00Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Sewes, cloth, 384 pages, in English,
KIEN boeken
DICKENS, CHARLES.A Tale of two cities.Engels. A Tale of two cities. / 2.50Meer info Bijzonderheden: - Engels. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Lateur, Patrick [samenstelling] Ovidius, Godfried Bomans, Helene Nolthenius, Goethe, Simon Carmiggelt, Cees Nooteboom, Stendhal, Casanova, Anton van Duinkerken, Charles Dickens, Frits van der Meer, Thomas Mann, e.a.Alle schrijvers leiden naar RomeLeuven : Davidsfonds / Literair / Paperback12.00Meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 2e druk, 336 blz, 22 cm, zw/w foto´s, literatuur opgave, register, isbn 9063064268 / 9068017276, uitstekend ongelezen exemplaar. Annotatie: Bloemlezing van proza en poëzie van binnen- en buitenlandse auteurs over Rome.
Antiquariaat Boekwijd
Lateur, Patrick [samenstelling] Ovidius, Godfried Bomans, Helene Nolthenius, Goethe, Simon Carmiggelt, Cees Nooteboom, Stendhal, Casanova, Anton van Duinkerken, Charles Dickens, Frits van der Meer, Thomas Mann, e.a.Alle schrijvers leiden naar RomeLeuven : Davidsfonds / Literair / Paperback12.00Meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 2e druk, 336 blz, 22 cm, zw/w foto´s, literatuur opgave, register, isbn 9063064268 / 9068017276, uitstekend ongelezen exemplaar. Annotatie: Bloemlezing van proza en poëzie van binnen- en buitenlandse auteurs over Rome.
Antiquariaat Boekwijd
Lateur, Patrick [samenstelling] Ovidius, Godfried Bomans, Helene Nolthenius, Goethe, Simon Carmiggelt, Cees Nooteboom, Stendhal, Casanova, Anton van Duinkerken, Charles Dickens, Frits van der Meer, Thomas Mann, e.a.Alle schrijvers leiden naar RomeLeuven : Davidsfonds / Literair / Paperback12.00Meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 2e druk, 336 blz, 22 cm, zw/w foto´s, literatuur opgave, register, isbn 9063064268 / 9068017276, uitstekend ongelezen exemplaar. Annotatie: Bloemlezing van proza en poëzie van binnen- en buitenlandse auteurs over Rome.
Antiquariaat Boekwijd
Lateur, Patrick [samenstelling] Ovidius, Godfried Bomans, Helene Nolthenius, Goethe, Simon Carmiggelt, Cees Nooteboom, Stendhal, Casanova, Anton van Duinkerken, Charles Dickens, Frits van der Meer, Thomas Mann, e.a.Alle schrijvers leiden naar RomeLeuven : Davidsfonds / Literair / Paperback12.00Meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 2e druk, 336 blz, 22 cm, zw/w foto´s, literatuur opgave, register, isbn 9063064268 / 9068017276, uitstekend ongelezen exemplaar. Annotatie: Bloemlezing van proza en poëzie van binnen- en buitenlandse auteurs over Rome.
Antiquariaat Boekwijd
Dickens, CharlesAmerican notes and Pictures from Italy / 30.00Meer info Bijzonderheden: Chapman and Hall, London, nd (ca 1870), 1st ed thus Hard cover, linen, gilt stamped. The works of Charles Dickens, Household Edition. With eighteen illustrations by A. B. Frost and Gordon Thomson. Pp 210. Ex libris. Exlibris stamp. Uncut. Good copy librairie stille
Dickens, CharlesAmerican notes and Pictures from Italy / 30.00Meer info Bijzonderheden: Chapman and Hall, London, nd (ca 1870), 1st ed thus Hard cover, linen, gilt stamped. The works of Charles Dickens, Household Edition. With eighteen illustrations by A. B. Frost and Gordon Thomson. Pp 210. Ex libris. Exlibris stamp. Uncut. Good copy librairie stille
Proske O. - Ensslin F. - Dickens P. - Möhl K.Analyse der Metalle: Probenahme (Allgemeine apparative und handwerkliche Grundlagen/Richtlinien für das Entnehmen von Proben/Anwendung auf Erze, Metalle, Rückstände und auf die Hilfsstoffe für die Verarbeitung und Gewinnung/Mathematisch-... (Volume 3 / 18.00Meer info Bijzonderheden: 452 .pppp. hard cover / dust jacket 452 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 18 x 25 cm ...-statistische Kontrolle), Mit 212 Abbildungen, Naam op titelpagina / Name on title page, Band wat verkleurd / Discolouration, Stofwikkel beschadigd / Dust jacket damaged, Omslag wat verkleurd / Cover discoloured Profijtelijk Boeksken
Dickens CharlesAventures de Monsieur Pickwick / 24.00Meer info Bijzonderheden: 367 .pppp. Gebonden / Bound / Relié / Gebunden 367 .pp Goed / Good / Bien / Gut 17 x 26 cm foxing / roestvlekjes Profijtelijk Boeksken
Dickens CharlesBarnaby Rudge / 6.00Meer info Bijzonderheden: 646 .pppp. hard cover 646 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 20 cm Spine damaged/rug beschadigd, cover not so good / omslag onfris, geïllustreerd Barnard F, Vertaling Profijtelijk Boeksken
Dickens CharlesBarnaby Rudge / 8.00Meer info Bijzonderheden: 415 .pppp. hard cover 415 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 19 cm 6e druk/ edition, ownership stamp / bibliotheekstempel, no dust jacket Profijtelijk Boeksken
Dickens CharlesBarnaby Rudge / 8.00Meer info Bijzonderheden: 415 .pppp. hard cover 415 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 19 cm 6e druk/ edition, ownership stamp / bibliotheekstempel, no dust jacket Profijtelijk Boeksken
Dickens CharlesBarnaby Rudge / 6.00Meer info Bijzonderheden: 680 .pppp. Linnen band / Cloth binding 680 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 11 x 16 cm Omslag onfris / Cover not so good Profijtelijk Boeksken
Dickens CharlesBarnaby RudgeAmsterdam, De Arbeiderspers, 646 blz. Houtgravuren naar tekeningen van F. Barnard.. 200.000-serie. / 7.50Meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Dickens, CharlesBarnaby RudgeArbeiderspers / 1e druk7.00Meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: Het verhaal van Barnaby Rudge begint en eindigt in \"De Meiboom\", een oude kroeg, gelegen naast een somber landgoed. Gebonden, linnen,646 blz. 46 houtgravures naar tekeningen van F. Barnard. Goed.
De Boekenmolen
Dickens, CharlesBarnaby RudgeLiteratuur (Engelstalig) / 10.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, cloth binding, 833pp. Illustration on frontispice. Light worn to spine-ends. Else good. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Dickens, CharlesBarnaby Rudge (200000 serie) / 7.00Meer info Bijzonderheden: 646 pp. Binnenscharnieren zwak Voorste schutblad mist Genaaid / Linnen boeken ben de
Dickens CharlesBarnaby Rudge (Ned.vert.)Hollandsch Uitgeversfonds Amsterdam / 6.00Meer info Bijzonderheden: "Gebonden, kunstleer, rood, reeks ""Charles Dickens' Werken"", vergulde handtekening op voorplat, 416p (Ned.vert.), Goed" KIEN boeken
Dickens, CharlesBarnaby rudge 2 Delen / 5.00Meer info Bijzonderheden: 256/256 pp. Gelijmd boeken ben de
Dickens, CharlesBarnaby Rudge deel 2 / 1.75Meer info Bijzonderheden: Prismapocket, in goede staat. Verlucht met de oorspronkelijke prenten. Uitg. Het Spectrum Boeken-10
Dickens, charlesBarnaby Rudge I / 1.75Meer info Bijzonderheden: prismapocket, ongelezen. Verlucht met de oorspronkelijke prenten Boeken-10
Dickens, charlesBarnaby Rudge II / 1.75Meer info Bijzonderheden: Prismapocket ongelezen. Verlucht met de oorspronkelijke prenten Boeken-10
Dickens, CharlesBarnaby Rudge, deel IHet Spectrum, Utrecht/ Antwerpen / 1ste2.00Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Pocket, 256 pp., vertaling G.J. Werumeus Buning-Ensonk, met oorspronkelijke prenten van Phiz (Hablôt K. Browne) en Georges Cattermole, Matig
KIEN boeken
Dickens CharlesBarnaby Rudge, deel IIHet Spectrum, Prismapocket / 3.00Meer info Bijzonderheden: Nederlands van G.J.W. Buning-Ensink. Geïll. Met de oorspronkelijke prenten van Phiz., Goed KIEN boeken
DICKENS, CHARLES.Barnaby Rudge.Engels - Vertaling. Barnaby Rudge. / 5.00Meer info Bijzonderheden: - Engels - Vertaling. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Dickens, CharlesBarnaby Rudge. deel 1 / 1.75Meer info Bijzonderheden: Prismapocket, in goede staat. Geill. met de oorspronkelijke prenten. Uitg. Het Spectrum Boeken-10
Dickens, CharlesBarnaby Rudge. Deel II. Verlucht met de oorspronkelijke prentenUtrecht. Het Spectrum / 2.00Meer info Bijzonderheden: Lu et approuvé
Dickens, Charles. (Bewerkt door Andriessen)Barnaby Rudge. Dickens werken voor de jeugd / 7.50Meer info Bijzonderheden: Gebonden, halflinnen, in goede staat. Geillustreerd. 3e druk. Uitg. Gebr. E. & M. Cohen Boeken-10
Dickens, CharlesBest Ghost StoriesWordsworth / 8.50Meer info Bijzonderheden: Wordsworth As New Soft Cover Emmelot Antiquariaat
C. Dickens De oude antiquiteitenwinkelBlankwaard - Schoonhoven4 / 25.00Meer info Bijzonderheden: 25,00 Met 20 platen in kleur van Frank Reynolds. 0 druk 405 Antiquariaat Lilith
Dickens CharlesBleak house / 11.00Meer info Bijzonderheden: 928 .pppp. Vol lederen band(en) 928 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 16 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Dickens CharlesBleak house / 15.00Meer info Bijzonderheden: 992 .pppp. Linnen band / Cloth binding 992 .pp Goed / Good / Bien / Gut 19 x 13 cm Geïllustreerd / Illustrated / Illustré / Illustriert, Roestvlekjes / Foxing / Taches de rouille / Rostfleckig Profijtelijk Boeksken
Dickens, CharlesBleak House / 35.00Meer info Bijzonderheden: The Works of Charles Dickens, Household Edition, n.d. [ca. 1875], with sixty-one illustrations by F. Barnard, pictorial green cloth with decoration in black and gilt, gilt lettering on front and spine, b/w ill., text in two columns, 440 p. (minor rust, cover in mint condition, corners trifle rubbed, new endpapers) 0 pakket, 952 Novemberland
Dickens Ch.Celestie Deel 1 in de Celeste serie / 8.50Meer info Bijzonderheden: 2007, 1e druk, karton, 336pp
Uitgever -
AntiquariaatDeBilt
Dickens, CharlesCharles dickens in Londen en Parijs / 10.00Meer info Bijzonderheden: Gebonden, in goede staat. Minieme slijtage band. Geillustreerde uitgave. Vertaling Dr. M.P. Lindo. Houtgravuren naar teekeningen van J. Barnard. Geen druk vermeld. uitg. Gebr. Graauw Boeken-10
Dickens, CharlesCharles Dickens werken. Kerstsprookjes / 5.00Meer info Bijzonderheden: Gebonden, boekwerk goed, boek is gebroken geweest voorin, is gerepareerd. Band slijtage A 4 formaat. 9e omgewerkte, veel vermeerderde druk. Met een en twintig houtgravuren. Uitg. Gebr. E & M. Cohen Boeken-10
Dickens CharlesChristmas Books / 12.00Meer info Bijzonderheden: 286 .pppp. hard cover 286 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 19 cm Geïllustreerd / Illustrated / Illustré / Illustriert, Band wat verkleurd / Discolouration Profijtelijk Boeksken
Dickens, CharlesChristmas BooksNelson Doubleday Inc. / 6.50Meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgavez.j.hc,, 825 pag, roestvlekjes op zijsnede, verder prima staat Een Tweede Leven
Dickens, CharlesChristmas Stories from 'Houshold words' and 'All the year round' / 25.00Meer info Bijzonderheden: "Household words" and "All the year round". Chapman and Hall, London, (ca 1890) nd, 1st ed thus. Hard cover, linen, gilt stamped. The works of Charles Dickens, Household Edition. With twenty-three illustrations by E. G. Dalziel. Pp 277. Ex libris. Library stamps, discoloration on first few pages. A very acceptable copy. librairie stille
Dickens, CharlesChristmas Stories from 'Houshold words' and 'All the year round' / 25.00Meer info Bijzonderheden: "Household words" and "All the year round". Chapman and Hall, London, (ca 1890) nd, 1st ed thus. Hard cover, linen, gilt stamped. The works of Charles Dickens, Household Edition. With twenty-three illustrations by E. G. Dalziel. Pp 277. Ex libris. Library stamps, discoloration on first few pages. A very acceptable copy. librairie stille
Dickens, CharlesDavid Copperfield Collins ClearLondon & Glasgow / 10.00Meer info Bijzonderheden: Good pp 628 year and edition not dated Hard Cover Papierier
CHARLES DICKENSDAVID COPPERFIELDTJEENK WILLINK / FOURTH EDITION5.00Meer info Jaar van uitgave: FOURTH EDITION
Bijzonderheden: Abridged for schools with introduction and notes by Dr. H.G. De Maar. Paperback. 224 pages.
MANSARDE
DICKENS CH.David Copperfield / 28.00Meer info Bijzonderheden: 1874, cloth, oblong, 1043pp, Chapman and Hall, Illustrated Library Edition, 2 volumes with numerous etches, slightly stained pages.
Uitgever -
AntiquariaatDeBilt
Dickens Ch.David Copperfield / 9.50Meer info Bijzonderheden: 1925, linnen, kl.8vo, 994pp, ills.
Uitgever A'dam, Cohen
AntiquariaatDeBilt
Dickens CharlesDavid Copperfield / 6.00Meer info Bijzonderheden: 128 .pppp. hard cover 128 .pp Goed / Good / Bien / Gut 19 x 13 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Dickens CharlesDavid Copperfield / 8.00Meer info Bijzonderheden: 896 .pppp. Linnen band / Cloth binding 896 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 16 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Dickens CharlesDavid Copperfield / 20.00Meer info Bijzonderheden: 799 .pppp. Half lederen band(en) 799 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 22 cm Roman, Band wat verkleurd / Discolouration, Rug beschadigd / Spine damaged, Mit vielen Bildern von Raffaello Busoni Profijtelijk Boeksken
Dickens CharlesDavid Copperfield / 15.00Meer info Bijzonderheden: 568 .pppp. hard cover 568 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 21 cm Naam op titelpagina / Name on title page Profijtelijk Boeksken
Dickens CharlesDavid Copperfield / 3.00Meer info Bijzonderheden: 103 .pppp. soft cover 103 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 19 cm The dear old england sereis nr1, cover not so good / omslag onfris Profijtelijk Boeksken
Dickens CharlesDavid Copperfield / 3.00Meer info Bijzonderheden: 86 .pppp. soft cover 86 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 21 cm Les classiques pour tous nr220, Gevouwen rug / Folded back, cover not so good / omslag onfris, traduit Profijtelijk Boeksken
Dickens CharlesDavid Copperfield / 3.00Meer info Bijzonderheden: 256 .pppp. soft cover 256 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 17 cm Illustré de Eliott Harry, Gevouwen rug / Folded back, cover not so good / omslag onfris Profijtelijk Boeksken
Dickens CharlesDavid Copperfield / 8.00Meer info Bijzonderheden: 480 .pppp. hard cover 480 .pp Goed / Good / Bien / Gut 16 x 24 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Dickens CharlesDavid Copperfield / 3.00Meer info Bijzonderheden: 256 .pppp. soft cover 256 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 16 cm Illustrated, omslag wat verkleurd / cover discoloured, band wat verkleurd / discolouration Profijtelijk Boeksken
Dickens CharlesDavid Copperfield / 15.00Meer info Bijzonderheden: 744 .pppp. Linnen band / Cloth binding 744 .pp Goed / Good / Bien / Gut 20 x 28 cm Geïllustreerd / Illustrated / Illustré / Illustriert, Naam op titelpagina / Name on title page Profijtelijk Boeksken
Dickens CharlesDavid CopperfieldRotterdam, Lekturama, 1974. Wereldberoemde jeugdboeken voor jongeren en volwassenen 201 blz. Hardcov / 5.00Meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Dickens CharlesDavid CopperfieldLondon, Longmans, Green and Co, 1966. 915 blz. Uitgavejaar /printet in 1966. Hard cover. Linnen/Lin / 6.00Meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Dickens CharlesDavid CopperfieldHertfordshire, Wordsworth Editions limited, 1992. 837 blz. Pocketboek. Leesvouwen in rug. Dit boek / 3.00Meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Dickens Charles - Meker G.David Copperfield / 8.00Meer info Bijzonderheden: 191 .pppp. hard cover 191 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 21 cm Band wat verkleurd / Discolouration, Traduction de G. Meker, Illustrations de P. Rousseau, Omslag verkleurd / Cover discoloured, Naam op titelpagina / Name on title page Profijtelijk Boeksken
Dickens, C. - Alan MarksDavid CopperfieldVier Windstreken, De / Druk:1e druk7.00Meer info Jaar van uitgave: Druk:1e druk
Bijzonderheden: Perfecte staat
Antiquariaat Abeldijn
Dickens, CharlesDavid CopperfieldL.J. Veen, Utrecht/Antwerpen / 3de9.75Meer info Jaar van uitgave: 3de
Bijzonderheden: Garenloos, kunstlederen band met verzilverd bandstempel, 925 pp., vertaling en inleiding J.B. van Amerongen, illustraties: Phiz, pakketpost, Als nieuw
KIEN boeken
Dickens, CharlesDavid CopperfieldLiteratuur (Engelstalig) / 15.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 1057pp. With introduction by Andrew Lang. With the original illustrations bu H.K.Browne. Paper binding. Readingfold in spine. Else very good copy Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Dickens, CharlesDavid CopperfieldL.J. Veen / 5.75Meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave1978Hc zonder omslag, 925 pag, zeer goede staat Een Tweede Leven
Dickens, CharlesDavid CopperfieldHema / 3.00Meer info Bijzonderheden: Gebonden Hema Idéfix Boeken
Dickens, CharlesDavid Copperfield / 4.50Meer info Bijzonderheden: Apeldoorn, De Eekhoorn 1994 illustraties van Doris Eisenburger 1e dr. - Naverteld door Dirk Walbrecker. - (Juwelen uit de wereldliteratuur). - Karton Klikspaan
Dickens, CharlesDavid Copperfield / 20.00Meer info Bijzonderheden: Half-Leather boeken ben de
Dickens, CharlesDavid CopperfieldLiteratuur (vertaald in Nederlands) / 20.00Meer info Bijzonderheden: Geb., 744pp. Small 4o. Linnen met goudopdruk . Goed exemplaar Geïllustreerd door F. Lammers. Vert. uit het Engels door J B van Amerongen Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank

Warning: main(vervolg_pagina.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/virtual/site9/fst/var/www/html/search.php on line 204

Warning: main(): Failed opening 'vervolg_pagina.php' for inclusion (include_path='.:/php/includes:/usr/share/php') in /home/virtual/site9/fst/var/www/html/search.php on line 204