Piep [met een voorwoord van W.H. de Wette ; geïllustreerd naar foto’s, tekstversiering naar teekeningen van den schrijver]
22 H.B.S.ers op stap door Zwitserland
Amsterdam : H. Meulenhoff / 1932
8.00
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 176 blz, 64 zwart-wit foto’s, ill, 23 cm, goed exemplaar. Nr 3988.
Annotatie: Rijk geïllustreerde vakantiereis, die waar gebeurd is in 1931.
Arle, Marcella d'
3 meisjes in Salerno
Den Haag, Van Goor Zonen, z.j. /
5.00
Meer info Bijzonderheden: 134pp ingenaaid, karton met stofomslag oorspr. titel 'Drei Mädchen in Salerno' vert. uit het Duits Ineke Beindorff; ill. Bouman, Bert; goede staat - s.o. wat beschadigd, verder goed
Loon, Paul van (ea)
30 Verhalen uit de griezelclub. Met een superlang verhaal van Paul van Loon
/
5.00
Meer info Bijzonderheden: 185 pp. Garenloos / Softcover
Bouhuys Mies
42 nieuwe verhaaltjes
Amsterdam, Omega Boek produkties, 1978. 238 blz. 4de druk. Uitgavejaar 1978. Illustraties Will Ber / 1978
Iterson, S.R. van; Henk van Kerkwijk, Sacha Burger, Tonny Vos-Dahmen von Buchholz, Simone Schell
5x Bekroond met gouden en zilveren griffel : Jeugdboek van het jaar. Bevat : De adjudant van de vrachtwagen - Schakelfout - Heranos en de beker - Arenden vliegen alleen - Zeezicht
Weert : Van Reemst / 1991
7.50
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 619 blz, 22 cm, lit.opg, isbn 9035905946, goed exemplaar. Nr 4158.
Aan den haard - Vertellingen voor het jonge volkje
Amsterdam, H.J.W. Becht, 3e verbeterde druk, z.j. /
4.00
Meer info Bijzonderheden: (paginanummering ontbreekt) ingenaaid, linnen ill. Sluijters, Jan; redelijke staat - band sleets en vuil, hoekjes en randjes rug beschadigd, pennekras op voorplat, stickertjes op titelpagina, roestvlekjes op pagina's, redelijk exemplaar
Wilkeshuis, C.
Aanpakken maar…!
Alkmaar, Kluitman, 2e dr., z.j. /
4.40
Meer info Bijzonderheden: 131pp ingenaaid, karton ill. Pol Dom; goede staat - band licht vuil en sleets, verder goed
Tadema Sporry Bob
Abba en de zandbewoners
Amsterdam, Van Goor Jeugdboeken, 1980. 120 blz. Ex college bibliotheekboek. Stempel en kaartenpock / 1980
Meer info Bijzonderheden: 152pp oorspr. titel 'Absender Nicolaus Stück' vert. uit het Duits T. Vos-Dahmen von Buchholz; ill. Stegemeyer, Elfriede; goede staat - stickerbeschadiging aan rug, verder goed
Vauziere Claude
Alarm voor spoetnik 7 Maraboe- Flash pocket B17
Utrecht, A.W. Bruna & Zoon, 158 blz. Ned. vert. B. van der Klauw. Illustraties Din Attanasio. .Naam /
Meer info Bijzonderheden: 121pp gelijmd, karton geïllustreerd; matige staat - scheur in rug, wat los in band
Donker, Jetty
Alle begin is heerlijk
Alkmaar, Kluitman, z.j. /
3.00
Meer info Bijzonderheden: 126pp ingenaaid, karton ill. Straaten, G. van; goede staat
Conlon-MacKenna, Marita [ vert. uit het Engels door Miek Dorrestein ; ill. Donald Teskey]
Alleen in Amerika
Ede : Kluwer Jeugdboeken / 1992
7.00
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 128 blz, ill, 22 cm, isbn 9061170168, goed exemplaar. Nr 3975.
Annotatie: Het vervolg van Onder de meidoorn. In het midden van de 19e eeuw verliezen drie Ierse kinderen hun ouders tijdens een hongersnood. Daarom trekken ze, net als vele anderen, naar Amerika
Haar, Petra ter
Alles nieuw voor Anneke
Alkmaar, Kluitman, z.j. /
2.75
Meer info Bijzonderheden: 124pp gelijmd, paperback ill. Veenhoven, Lies; goede staat - stickerbeschadiging op achterplat, verder goed
Brunet Beata.
Als de krekels sjirpen
Hoorn, Westfriesland., 1969. 172 blz. Hard cover. Immitaitieleer. Gebruikersvleken op platten / 1969
Meer info Bijzonderheden: 141pp oorspr. titel 'Wenn ein mädchen Franzl heisst' vert. uit het Duits H.M.A. Ludolph-van Everdingen; ill. Beek, Elly van; goede staat - plastic laagje laat wat los op rug, verder goed
Loon, Paul van
Als het licht aan is…
Groningen, Wolters-Noordhoff, 2001 / 2001
1.50
Meer info Bijzonderheden: 48pp gelijmd, paperback goede staat - ezelsoor in laatste pagina, verder goed
Kerr, Judith
Als Hitler das rosa Kaninchen stahl
RM B&MGermany / 1999
8.00
Meer info Bijzonderheden: very good pp 238 übersetzung: Annemarie Böll, hardback
Stelli, Elisabeth [geïllustreerd door Hans Borrebach]
Als je van mij houdt ...
Alkmaar : Kluitman / 1965
7.50
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 160 blz, zw/w tekeningen, 21 cm, zeer goed exemplaar.
Annotatie: Voor meisjes. Leeftijd 12-14 jaar. De perikelen rond het leraarsgezin van hoofdmeester Weyland met drie paar tweelingen.
Burton, Maurice D.Sc.
Als stomme dieren praten
Zutphen, Thieme en Cie., 1956 / 1956
3.50
Meer info Bijzonderheden: 120pp ingenaaid, karton vert. uit het Engels H. Kleijn; ill. Burton, Jane; goede staat
Dalenoord, Jenny; Gertie Evenhuis, Otto Dicke, Waldemar Post, Anne Otten, Jan wesseling, e.a.
Als wij ook eens wat mogen zeggen
Amsterdam : Ploegsma / 1979
7.00
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 168 blz, zw/w tekeningen, 30 cm, isbn 9021607913, goed exemplaar. nr. 4724.
Annotatie: Geschreven en getekend door 11 schrijvers en 11 tekenaars: rijk geïllustreerd.
Rover de Piet.
Als't water roept.
Den Haag, J.N. Voorhoeve, 4de druk. 174 blz. Ingenaaid. Hard cover. Karton. Illustraties van Gerar /
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 343 blz, 22 cm, isbn 9025843964, goed exemplaar. Annotatie: Samen met haar Ghanese vriend Kofi en haar Surinaamse vriend Weston komt Helmi door brieven van een verre grootvader veel te weten over de slaventijd in Ghana en Suriname in de periode 1700-1863.
Jager Bered
Andis het reekalfje
Nijkerk, G.F. Callenbach B.V., 3de druk. 52 blz. Met illustraties van Tiny van Asselt. Gebonden. Ha /
Meer info Bijzonderheden: 126pp ingenaaid, karton oorspr. titel 'Pferdeliebe auf den ersten Blick' vert. uit het Duits C.M.H. van Lier; ; goede staat - butsjes in bovenrand, verder goed
Hagers Freddy
Ankie als schoolbrigadier.
Alkmaar, Kluitman, 2de druk. 135 blz. Illustraties van Gerard van Straaten. Hard cover. /
Meer info Bijzonderheden: 157pp ingenaaid, linnen ill. Rie Reinderhoff; goede staat - hoekjes sleets, band licht vuil, verder goed
Pieck, Anton [illuatraties] Anton Quintana, Thea Beckman, Thera Coppens, Frank Herzen, Lea Smulders, Simone Schell, e.a.
Anton Pieck’s sprookjesboek
Amsterdam / Brussel : Van Goor / 1980
9.00
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 160 blz, zw/w en gekleurde illustraties, 27 cm, isbn 9010034836, goed exemplaar. Annotatie: Bij nog nooit gebundelde tekeningen van de schilder-tekenaar-illustrator Anton Pieck schreven achttien Nederlandse jeugdboekenschrijvers nieuwe sprookjes en verhalen als eerbetoon.
Wilkeshuis C.
Appie en zijn vrienden. Deel I.
Kampen, J.H.Kok, Kok educatief. 3de druk. 93 blz. Illustraties van Gijs Mertens. Paperback Een afge /
Amsterdam, Van Holkema & Warendorf, 3e dr., z.j. /
6.25
Meer info Bijzonderheden: 251pp ingenaaid, linnen geïllustreerd met 4 platen van Steelink, Wilm.; goede staat - randjes licht sleets, roestvlekjes, verder goed
Avonturen van Faris en Fatime Komenijs - De kinderen van muizenbarbier in het Bazarmuizenrijk van sultan Abdallah el Ibrahim
Amsterdam, De Arbeiderspers, 1961 / 1961
4.25
Meer info Bijzonderheden: 181pp gelijmd, karton geïllustreerd met knipsels van Mance Post; goede staat - hoekjes en randjes rug licht beschadigd, verder goed
Hornby John.
Avontuur aan de Rio Verde. Verre landen reeks no. 10.
Amsterdam, J.F. Duwaer & Zonen., 64 blz. Illustraties van Eric Wade. Ned. vert. C.A. Toren. Karton /
Steen-Pijpers, Co van der [met illustraties van Mies Bloch]
Barendje maakt een schoolreisje
Nijkerk : Callenbach / 1957
3.00
Meer info Bijzonderheden: 3e druk, 38 blz, zw/w ill, 23 cm, goed exemplaar. Nr 4617.
Annotatie: Barendje-serie - deel 2.
Fruithhof, P. H.
Baron Sikkepit
ImagoAntwerpen / ca 1
4.00
Meer info Bijzonderheden: goed pp 151 Zonder Stofomslag / No DJ tek, Willy Soudijn half linn.
Schrader, Werner
Barrebink en Zevenschot - een roversverhaal (waaraan ook de politie mewerkt)
Kosmos, 1974 / 1974
3.50
Meer info Bijzonderheden: 96pp ingenaaid, paperback oorspr. titel 'Knasterbax und Siebenschütz' vert. uit het Duits Hans Werner; ill. Tripp F.J.; goede staat
Heemskerk van W.
Bart op de schaats
Alkmaar, Kluitman, 3de druk 125 blz. Illustraties van G. van Straaten. Hard cover. /