Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

jeugdboeken

2059 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 41 pagina's
resultaten 1 tot 50Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
Kingmans, Hugo 'n Vrolijk vijftalZwolle, La Rivière & Voorhoeve, 3e dr., 1947 / 19474.50Meer info Bijzonderheden: 208pp ingenaaid, halflinnen; goede staat - hoekjes en randjes wat sleets, vlek op 6 pagina's, verder goed
't Huisje aan de waterkant en andere verhalen.Huizen, Stichting binnen de grenzen., 64 blz. Illustraties van Richard Le Mans. Paperback. / 3.00Meer info Bijzonderheden:
KAMPEN ANTHONY VAN, Lambert Simon ill., 't Juttersjong, een verhaal van de zee, teekeningen van Lambert Simon De BoerDen Helder / 194610.00Meer info Bijzonderheden: goed- pp 271 pp., bovenkant rug mist deels CA. 3MM., Voor de jongens van Nieuwediep, hardback,
Renes -Boldingh M.A.M. 'T Perkoetoet mysterie.Nijkerk, G.F. Callenbach N.V., 191 blz. Hard cover. Half Linnen. Hoeken voorplat sleets. Pigmentvl / 6.00Meer info Bijzonderheden:
Peters, Arja [met ill. van Hans Borrebach] 10. De olijke tweeling op ´t familiefeestHarderwijk : De Eekhoorn / 19772.00Meer info Bijzonderheden: 14e druk, 120 blz, 21 cm, isbn 9060560604, kaft sleets, verder goed exemplaar.
Duin, M. Van Der 1830 - Een Verhaal Uit den Tijd van Den Belgischen Opstand J. H. Kok N.V.Kampen / 193115.00Meer info Bijzonderheden: goed pp 244 met historische aanteekeningen. Klein scheurtje tussen onderkant voorplat en rug. Gebonden
Verne Jules 20.000 mijlen onder zee. Disney's juniorclub.Haarlem, Oberon, 1984. 122 blz. Ned. vert. Hans Kresse. Hard cover. Onderkant platten licht besch / 19844.00Meer info Bijzonderheden:
Piep [met een voorwoord van W.H. de Wette ; geïllustreerd naar foto’s, tekstversiering naar teekeningen van den schrijver] 22 H.B.S.ers op stap door ZwitserlandAmsterdam : H. Meulenhoff / 19328.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 176 blz, 64 zwart-wit foto’s, ill, 23 cm, goed exemplaar. Nr 3988. Annotatie: Rijk geïllustreerde vakantiereis, die waar gebeurd is in 1931.
Arle, Marcella d' 3 meisjes in SalernoDen Haag, Van Goor Zonen, z.j. / 5.00Meer info Bijzonderheden: 134pp ingenaaid, karton met stofomslag oorspr. titel 'Drei Mädchen in Salerno' vert. uit het Duits Ineke Beindorff; ill. Bouman, Bert; goede staat - s.o. wat beschadigd, verder goed
Loon, Paul van (ea) 30 Verhalen uit de griezelclub. Met een superlang verhaal van Paul van Loon / 5.00Meer info Bijzonderheden: 185 pp. Garenloos / Softcover
Bouhuys Mies 42 nieuwe verhaaltjesAmsterdam, Omega Boek produkties, 1978. 238 blz. 4de druk. Uitgavejaar 1978. Illustraties Will Ber / 19784.00Meer info Bijzonderheden:
Iterson, S.R. van; Henk van Kerkwijk, Sacha Burger, Tonny Vos-Dahmen von Buchholz, Simone Schell 5x Bekroond met gouden en zilveren griffel : Jeugdboek van het jaar. Bevat : De adjudant van de vrachtwagen - Schakelfout - Heranos en de beker - Arenden vliegen alleen - ZeezichtWeert : Van Reemst / 19917.50Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 619 blz, 22 cm, lit.opg, isbn 9035905946, goed exemplaar. Nr 4158.
Friedrich Herbert 7 jaren van een wielrenner. Roman voor jongerenOdijk, Sjaloom, 1982. 2de druk. Ned. vert. Joke Pluvier. Hard cover. / 19824.50Meer info Bijzonderheden:
7 uur bedtijdZendingsgenootschap der ZDA / 5.00Meer info Bijzonderheden: rug ontbreekt
Norel K. Aaltje zoekt de herders.Nijkerk, G.F. Callenbach N.V., 2de druk. 77 blz. Tekeningen van Nans van Leeuwen. Ingenaaid. hard / 4.50Meer info Bijzonderheden:
Hopkins Cathy Aan 't lijntje? Tina topper 51Hoofddorp, Samona, 2002. 127 blz. Uitgavejaar 2002. Ned. vert. Sheila Schenkel. Paperback. / 20023.00Meer info Bijzonderheden:
Lester, Julius Aan de overkant ligt de vrijheidAmsterdam, Wildeboer, 1992 / 19924.60Meer info Bijzonderheden: 158pp gelijmd, karton vert. Annemarie Oostenbrink; ; goede staat
May, Karl Aan de rio de la Plata Het SpectrumUtrecht / 19624.00Meer info Bijzonderheden: redelijk pp 317 pocket
Louwerse, P. Aan den haard - Vertellingen voor het jonge volkjeAmsterdam, H.J.W. Becht, 3e verbeterde druk, z.j. / 4.00Meer info Bijzonderheden: (paginanummering ontbreekt) ingenaaid, linnen ill. Sluijters, Jan; redelijke staat - band sleets en vuil, hoekjes en randjes rug beschadigd, pennekras op voorplat, stickertjes op titelpagina, roestvlekjes op pagina's, redelijk exemplaar
Wilkeshuis, C. Aanpakken maar…!Alkmaar, Kluitman, 2e dr., z.j. / 4.40Meer info Bijzonderheden: 131pp ingenaaid, karton ill. Pol Dom; goede staat - band licht vuil en sleets, verder goed
Tadema Sporry Bob Abba en de zandbewonersAmsterdam, Van Goor Jeugdboeken, 1980. 120 blz. Ex college bibliotheekboek. Stempel en kaartenpock / 19803.00Meer info Bijzonderheden:
Frank Penny Abraham de vriend van GodAmsterdam, Verenging tot Verspreiding der Heilige schrift, 1985. 20 blz. Hard cover. / 19853.00Meer info Bijzonderheden:
Bouhuys, Mies - verteld door: Achter De Berg- verhalen over mensen en kinderen uit de derde wereld Uitgeversmaatschappij HollandHaarlem / 19789.00Meer info Bijzonderheden: zeer goed pp 78 tekening omslag en titelpagina Otto Dicke. Geill Gebonden
Frinsel, J.J. Achter de plankDelft, Meinema, 2e dr., z.j. / 4.50Meer info Bijzonderheden: 108pp gelijmd, karton ill. Horsthuis, Ben; goede staat - randjes wat sleets, naam wegeknipt uit schutblad, verder goed
Agatha Christie Achttiende vijflingSijthoff, Goed Paperback / 17.50Meer info Bijzonderheden:
Ulrich, Key L. Adieu petiteHoorn, West-Friesland, z.j. / 6.50Meer info Bijzonderheden: 156pp ingenaaid, karton met stofomslag vert. uit het Duits A.J. Richel; ill. Liebold, Rainer; goede staat
Gerritsen, A. L. Adriaan / 9.00Meer info Bijzonderheden: 49 pp. nieuwe zondagsschool serie No. 103 Oranje rugje Genaaid / Halflinnen
Wolf Winfried Afhaken, bekijk het maarAmsterdam, Ploegsma, 128 blz. Ned. vert. Hans van megen en Mayke Verweij. Paperback / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Gebhardt, Hertha von Afzender NicoUtrecht/Antwerpen, Het Spectrum, 1963 / 19631.50Meer info Bijzonderheden: 152pp oorspr. titel 'Absender Nicolaus Stück' vert. uit het Duits T. Vos-Dahmen von Buchholz; ill. Stegemeyer, Elfriede; goede staat - stickerbeschadiging aan rug, verder goed
Vauziere Claude Alarm voor spoetnik 7 Maraboe- Flash pocket B17Utrecht, A.W. Bruna & Zoon, 158 blz. Ned. vert. B. van der Klauw. Illustraties Din Attanasio. .Naam / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Carroll, Lewis (naar) Alice in WonderlandUitgever onbekend, z.j. / 1.25Meer info Bijzonderheden: 121pp gelijmd, karton geïllustreerd; matige staat - scheur in rug, wat los in band
Donker, Jetty Alle begin is heerlijkAlkmaar, Kluitman, z.j. / 3.00Meer info Bijzonderheden: 126pp ingenaaid, karton ill. Straaten, G. van; goede staat
Conlon-MacKenna, Marita [ vert. uit het Engels door Miek Dorrestein ; ill. Donald Teskey] Alleen in AmerikaEde : Kluwer Jeugdboeken / 19927.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 128 blz, ill, 22 cm, isbn 9061170168, goed exemplaar. Nr 3975. Annotatie: Het vervolg van Onder de meidoorn. In het midden van de 19e eeuw verliezen drie Ierse kinderen hun ouders tijdens een hongersnood. Daarom trekken ze, net als vele anderen, naar Amerika
Haar, Petra ter Alles nieuw voor AnnekeAlkmaar, Kluitman, z.j. / 2.75Meer info Bijzonderheden: 124pp gelijmd, paperback ill. Veenhoven, Lies; goede staat - stickerbeschadiging op achterplat, verder goed
Brunet Beata. Als de krekels sjirpenHoorn, Westfriesland., 1969. 172 blz. Hard cover. Immitaitieleer. Gebruikersvleken op platten / 19693.00Meer info Bijzonderheden:
Roeder-Gnadeberg, Käthe von Als een meisje Ronnie heet…Haarlem/Antwerpen, Gottmer, 1962 / 19621.50Meer info Bijzonderheden: 141pp oorspr. titel 'Wenn ein mädchen Franzl heisst' vert. uit het Duits H.M.A. Ludolph-van Everdingen; ill. Beek, Elly van; goede staat - plastic laagje laat wat los op rug, verder goed
Loon, Paul van Als het licht aan is…Groningen, Wolters-Noordhoff, 2001 / 20011.50Meer info Bijzonderheden: 48pp gelijmd, paperback goede staat - ezelsoor in laatste pagina, verder goed
Kerr, Judith Als Hitler das rosa Kaninchen stahl RM B&MGermany / 19998.00Meer info Bijzonderheden: very good pp 238 übersetzung: Annemarie Böll, hardback
Visscher Marja Als je van de trap valt.Deboektant, 1988. 107 blz. Uigavejaar 1988. Ilustraties Liza Jazenko. Hard cover. / 19883.00Meer info Bijzonderheden:
Stelli, Elisabeth [geïllustreerd door Hans Borrebach] Als je van mij houdt ...Alkmaar : Kluitman / 19657.50Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 160 blz, zw/w tekeningen, 21 cm, zeer goed exemplaar. Annotatie: Voor meisjes. Leeftijd 12-14 jaar. De perikelen rond het leraarsgezin van hoofdmeester Weyland met drie paar tweelingen.
Burton, Maurice D.Sc. Als stomme dieren pratenZutphen, Thieme en Cie., 1956 / 19563.50Meer info Bijzonderheden: 120pp ingenaaid, karton vert. uit het Engels H. Kleijn; ill. Burton, Jane; goede staat
Dalenoord, Jenny; Gertie Evenhuis, Otto Dicke, Waldemar Post, Anne Otten, Jan wesseling, e.a. Als wij ook eens wat mogen zeggenAmsterdam : Ploegsma / 19797.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 168 blz, zw/w tekeningen, 30 cm, isbn 9021607913, goed exemplaar. nr. 4724. Annotatie: Geschreven en getekend door 11 schrijvers en 11 tekenaars: rijk geïllustreerd.
Rover de Piet. Als't water roept.Den Haag, J.N. Voorhoeve, 4de druk. 174 blz. Ingenaaid. Hard cover. Karton. Illustraties van Gerar / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Gort, Geertje Alweer macaroni. Praten over op kamers wonen / 4.00Meer info Bijzonderheden: 78 pp. Garenloos / Softcover
Gort Geertje Alweer macaroni: praten over op kamers wonen.Den Haag, Leopold, 1985. 78 blz. Paperback. / 19853.00Meer info Bijzonderheden:
Franck, Ed Amerika of de Noordpool / 4.00Meer info Bijzonderheden: 87 pp. Genaaid / Hard Cover
Rutgers van der Loeff An Amerikaans avontuurAmsterdam, Ploegsma, 1973. 5de druk. 187 blz. Paperback / 19734.00Meer info Bijzonderheden:
Rutgers van der Loeff An Amerikaans avontuurAmsterdam, Ploegsma, 1973. 5de druk. 187 blz. Hard cover. Plastic laagje op rug iets los / 19734.00Meer info Bijzonderheden:
Verhaagen Marianne An en Jan in huis.Huizen, Het Goede Boek, 1969. 40 blz. Illustraties van Yvonne Brill. / 19693.00Meer info Bijzonderheden:
Verhaagen, Marianne [tekeningen van Yvonne Brill] An en Jan naar het feest - Deel 4 Ik lees! Lees je mee?Huizen : Het Goede Boek / 19742.25Meer info Bijzonderheden: herdruk, 40 blz, ill., 21 cm, goed exemplaar.
Culper, Felix An Inside-Out Book. In the Town DeanLondon / 198715.00Meer info Bijzonderheden: as new pp 12 hardback
Rood, Lydia Anansi´s webAmsterdam : Leopold / 20008.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 343 blz, 22 cm, isbn 9025843964, goed exemplaar. Annotatie: Samen met haar Ghanese vriend Kofi en haar Surinaamse vriend Weston komt Helmi door brieven van een verre grootvader veel te weten over de slaventijd in Ghana en Suriname in de periode 1700-1863.
Jager Bered Andis het reekalfjeNijkerk, G.F. Callenbach B.V., 3de druk. 52 blz. Met illustraties van Tiny van Asselt. Gebonden. Ha / 8.95Meer info Bijzonderheden:
Assumburg van Hans Anita wordt journalistUtrecht, Westers., Deel I van de Anita serie. 144 blz. Paperback. Naam uit voorblad geknipt. / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Assumburg van Hans Anita's vuurproefUtrecht, Westers., Deel II van de Anita serie. 144 blz. Paperback. Naam uit voorblad geknipt. / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Veen van Corry Anja en Koen knappen het op.Alkmaar, Kluitman., 96 blz. Illustraties van Lies Veenhoven. Hard cover. Karton. / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Mink, Tine Anja, het kermiskindAmsterdam, De Arbeiderspers, 1951 / 19516.00Meer info Bijzonderheden: 212pp ingenaaid, halflinnen ill. A. Molenaar; goede staat - hoekjes en randjes sleets, roestvlekjes op rug, verder goed
Jong, Anja de Anja’s reis naar AtheneHeemstede : Jeugdland / z.j.2.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 142 blz, ill., 21 cm, in goede staat [rug is hersteld]
Caspari, Tina Anke krijgt haar zinAartselaar/Harderwijk, Zuidnederlandse Uitgeverij/Centrale Uitgeverij, 1979 / 19793.00Meer info Bijzonderheden: 126pp ingenaaid, karton oorspr. titel 'Pferdeliebe auf den ersten Blick' vert. uit het Duits C.M.H. van Lier; ; goede staat - butsjes in bovenrand, verder goed
Hagers Freddy Ankie als schoolbrigadier.Alkmaar, Kluitman, 2de druk. 135 blz. Illustraties van Gerard van Straaten. Hard cover. / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Brinkgreve-Entrop, J.H. Ankie en haar buurtjes / 8.00Meer info Bijzonderheden: 143 pp. Genaaid / Hard Cover
Muntinga Corrie Annegees houdt vol!Hoorn, West-Friesland, 1963. 124 blz. Illustraties van Hans Borrebach.Hard cover. / 19634.00Meer info Bijzonderheden:
Plaats van der Betty Annemarie bouwt luchtkastelen. Apollo pocketAmsterdam, Deltos Elsevier., 1970. 8ste druk. 158 blz. Paperback. / 19703.00Meer info Bijzonderheden:
Plaats van der Betty Annemarie in de branding. Apollo pocketAmsterdam, Deltos Elsevier., 1970. 7de druk. 155 blz. Paperback. / 19703.00Meer info Bijzonderheden:
Brinkgreve-Entrop, J.H. Ans en haar tweelingbroerAlkmaar, Gebr. Kluitman, 2e dr., z.j. / 7.00Meer info Bijzonderheden: 157pp ingenaaid, linnen ill. Rie Reinderhoff; goede staat - hoekjes sleets, band licht vuil, verder goed
Pieck, Anton [illuatraties] Anton Quintana, Thea Beckman, Thera Coppens, Frank Herzen, Lea Smulders, Simone Schell, e.a. Anton Pieck’s sprookjesboekAmsterdam / Brussel : Van Goor / 19809.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 160 blz, zw/w en gekleurde illustraties, 27 cm, isbn 9010034836, goed exemplaar. Annotatie: Bij nog nooit gebundelde tekeningen van de schilder-tekenaar-illustrator Anton Pieck schreven achttien Nederlandse jeugdboekenschrijvers nieuwe sprookjes en verhalen als eerbetoon.
Wilkeshuis C. Appie en zijn vrienden. Deel I.Kampen, J.H.Kok, Kok educatief. 3de druk. 93 blz. Illustraties van Gijs Mertens. Paperback Een afge / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Nowee, P Arendsoog en de man zonder verleden MalmbergDen Bosch / 18.00Meer info Bijzonderheden: zeer goed+ pp 155 z.j., Gebonden
Runnerstrom Bent Arne Arhuaco's hertogenbosch, BijEEN, 1989. Een documentair verhaal over de Arhuaco-indianen van Colombia in Zui / 19896.00Meer info Bijzonderheden:
Anoniem AssepoesterAmsterdam, Mulder & Zoon / 1.00Meer info Bijzonderheden: 4pp karton ill. Vinger, Truus; matige staat
TROUPLINIERE, Yves. De Au Pole Sud. Les Pionniers de L'Antartique Editions CastermanTournai / 191420.00Meer info Bijzonderheden: damaged/leesexemplaar pp 329 pages, illustrations, 3 softcover
Sarah-Kate Lynch Auch Engel lieben PastaLübbe, 2007. Goed Paperback / 200717.50Meer info Bijzonderheden:
Andriessen, Suze AugustaAmsterdam, Van Holkema & Warendorf, 3e dr., z.j. / 6.25Meer info Bijzonderheden: 251pp ingenaaid, linnen geïllustreerd met 4 platen van Steelink, Wilm.; goede staat - randjes licht sleets, roestvlekjes, verder goed
Auto's die ik ken. 6 dikke kartonnen blz. Karton met linnen rug. / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Heide van der Willy Avonturen in de stille Zuidzee. Bob Evers serie. B1Harderwijk, De Eekhoorn, 1984. 18de en 28 ste druk. 187 blz. Paperback. / 19843.00Meer info Bijzonderheden:
Raspe R.E. Avonturen van Baron von Munchhausen. Wonder serie.Amsterdam, G. Kolff & Co., Aan de Nederlandse jeugd verteld door Henri van Hoorn 94 blz. Hard cover. / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Pleysier A. Avonturen van Faris en Fatime KomenijsAmsterdam, N.V. de Arbeiderspers, 1961. De kinderen van de muizenbabier in het Bazarmuizenrijk van s / 19616.00Meer info Bijzonderheden:
Pleysier, A. Avonturen van Faris en Fatime Komenijs - De kinderen van muizenbarbier in het Bazarmuizenrijk van sultan Abdallah el IbrahimAmsterdam, De Arbeiderspers, 1961 / 19614.25Meer info Bijzonderheden: 181pp gelijmd, karton geïllustreerd met knipsels van Mance Post; goede staat - hoekjes en randjes rug licht beschadigd, verder goed
Hornby John. Avontuur aan de Rio Verde. Verre landen reeks no. 10.Amsterdam, J.F. Duwaer & Zonen., 64 blz. Illustraties van Eric Wade. Ned. vert. C.A. Toren. Karton / 4.50Meer info Bijzonderheden:
Fleischman Sid Avontuur in Californie. Terrier jeugdpocket nr. 15Haarlem, Spaarnestad, 1965. 188 blz. Paperback. Randen platten sleets. / 19653.00Meer info Bijzonderheden:
Rhijn van A. Avontuur in de Ardennen. Apollo pocketAmsterdam, Deltos Elsevier., 1971. 3de druk. 158 blz. Illustraites van Rein van Looy. Paperback. / 19713.00Meer info Bijzonderheden:
Braithwaite Max. Avontuur in een goudmijn.Amsterdam, Amsterdam Boek, 1973. 124 blz. Illustraties van Reint de Jonge. Hard cover. / 19733.00Meer info Bijzonderheden:
Braithwaite Max. Avontuur in een goudmijn. Disney's juniorclub.Haarlem, Oberon., 1984. 117 blz. Hard cover. / 19844.50Meer info Bijzonderheden:
Gelder, Harry van Avontuur in Tirol, een Vic Janmaat - avontuur / 7.00Meer info Bijzonderheden: 127 pp. Garenloos / Hardcover
Cowen Frances Avontuur om Klavertje VierNaarden, CallenbachClassics lektuur, Nardinc reeks 127 blz.Ned. vert. Helene Bierhoff. Paperback. / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Ligthart Joke. Avontuur op de camping.Alkmaar, Kluitman, 1989. Top twaalf serie. 124 blz. paperback. / 19893.00Meer info Bijzonderheden:
Brunhoff de Jean. Babar vertelt. Het cadeauAlphen aan den Rijn, Atrium, 1990. . 44 blz.Uitgavejaar 1990 Ned. vert. Suzanne Braam. Hard cover. / 19904.00Meer info Bijzonderheden:
BRUNHOFF, JEAN & LAURENT DE. Babar vertelt, De race naar de maan AtriumAlphen a.d. Rijn / 19906.00Meer info Bijzonderheden: goed pp 44 enkele moeten op voorplat, naam op schutblad, Gebonden
Baby's eerste woordjes. 1-3 jaar. Een preschool uitgaveDeltas, 1989. 28 blz. Met kleurenillustraties. Hard cover. / 19893.00Meer info Bijzonderheden:
Martin Ann M. Babysitters club mystery. Petra en de verdwenen ringDeltas, 1991. Van 10 - 14 jaar. 124 blz. Ned. vert. Ineke de Boer. Paperback. Leesvouw in voorpla / 19913.00Meer info Bijzonderheden:
Martin Ann M. Babysitters club. Deel 1: Gertie heeft een reuze idee. Vier vriendinnen richten een club op, en wat voor eenDeltas, 1987. 120 blz. Ned. vert. Ineke de Boer. Paperback. / 19873.00Meer info Bijzonderheden:
Martin Ann M. Babysitters club. Welkom thuis, PetraDeltas, 1991. 124 blz. Ned. vert. Ineke de Boer. Paperback. Gebruikerssporen op enkele blz. / 19913.00Meer info Bijzonderheden:
Martin Ann M. Babysitters jongste zusje Karin. Kijk uit, KarinDeltas, 1991. Van 8-11 jaar. 77 blz. Ned. vert. Ineke de Boer. Met illustraties. Paperback. Diepe l / 19913.00Meer info Bijzonderheden:
Kamma, F.C. Badesiw, De Schrik Der Wouden G. F. Callenbach N.V.Nijkerk / z.j.7.00Meer info Bijzonderheden: goed pp 107 Gebonden
Disney Walt Bambi en zijn vriendjes.Haarlem, De Geïllustreerde pers., 1990. Disney boekenclub. ± 40 blz. Ingenaaid. Hard cover. Linnen / 19903.00Meer info Bijzonderheden:
Kramer Karin BarbaraDE Bilt, De Fontein B.V., 143 blz. Illustraties van Jan Kothuis. Paperback.Bovenkant rug iets inge / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Steen-Pijpers, Co van der [met illustraties van Mies Bloch] Barendje maakt een schoolreisjeNijkerk : Callenbach / 19573.00Meer info Bijzonderheden: 3e druk, 38 blz, zw/w ill, 23 cm, goed exemplaar. Nr 4617. Annotatie: Barendje-serie - deel 2.
Fruithhof, P. H. Baron Sikkepit ImagoAntwerpen / ca 14.00Meer info Bijzonderheden: goed pp 151 Zonder Stofomslag / No DJ tek, Willy Soudijn half linn.
Schrader, Werner Barrebink en Zevenschot - een roversverhaal (waaraan ook de politie mewerkt)Kosmos, 1974 / 19743.50Meer info Bijzonderheden: 96pp ingenaaid, paperback oorspr. titel 'Knasterbax und Siebenschütz' vert. uit het Duits Hans Werner; ill. Tripp F.J.; goede staat
Heemskerk van W. Bart op de schaatsAlkmaar, Kluitman, 3de druk 125 blz. Illustraties van G. van Straaten. Hard cover. / 3.00Meer info Bijzonderheden:

12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42