Meer info Bijzonderheden: pbk, vlekje op omslag, zw-w foto's, 110 pp
Lane, John R. & Larsen, Susan C..
Abstract Painting and Sculpture in America 1927-1944.
/ 1983
24.00
Meer info Bijzonderheden: Museum Of Art, Carnegie Institute/ Harry N. Abrams. 1983. 256 p. Hardcover/ dustjacket.
Wardwell, Allen.
African Sculpture From the University Museum University of Pennsylvania. Photography by Bobby Hansson.
/ 1976
20.00
Meer info Bijzonderheden: Philadelphia Museum of Art. 1976. 151 p. Ills. Paperback.* Cover sl. worn & discoloured.
Giacometti, Alberto.
Alberto Giacometti 1901-1966. Beelden, Schilderijen, Tekeningen, Grafiek.
/ 1986
15.00
Meer info Bijzonderheden: Haags Gemeentemuseum. 1986. 132 p. Ills. Paperback.* Licht versleten op de kanten.
Lamarche-Vadel, Bernard.
Alberto Giacometti. English text.
/ 1989
25.00
Meer info Bijzonderheden: Alpine Fine Arts Collection. 1989. 176 p. Ills. Hardcover. * Cover sl. stained.
Hobbs, Robert.
Alice Aycock: Sculpture and Projects.
/ 2005
20.00
Meer info Bijzonderheden: The MIT Press. 2005. xii-423 p. Ills. Cloth/ dustj.* Sl. worn.
Kwade, Alicja.
Alicja Kwade. Text in German and English.
/ 2010
25.00
Meer info Bijzonderheden: Hannover, Kestner-Gesellschaft. April 9 - May 24, 2010. Ills. Hardcover/ dustjacket. * Small traces of use.
Boomgaard, Jeroen, Mechelen, Marga van & Rijsingen, Miriam van (red.).
Als de kunst er om vraagt. De Sonsbeektentoonstellingen 1971 1986 1993.
/ 2001
20.00
Meer info Bijzonderheden: Stichting Tentoonstellingsinitiatieven. 2001. 232 p. Ills. Hardcover.* Licht verkleurd. Schutblad beschreven.
Puckey, Thom a.o.
Always Here and Now. Nove giovani scultori da Amsterdam. San Giovanni Valdarno, Casa Masaccio, exhibition catalogue.
/ 1993
10.00
Meer info Bijzonderheden: 1993. 4to. 101 p. Ills. Softcover.* Text in English & Italian.
Conrads, Margaret C.
American Paintings and Sculpture at the Sterling and Francine Clark Art Institute.
/ 1990
10.00
Meer info Bijzonderheden: Hudson Hills Press. 1990. 219 p. 181 ills. incl. 58 in full col. Cloth/ dustj.* Fine copy.
Antieke bronzen. Meesterwerken uit het Shanghai Museum.
/ 2008
14.00
Meer info Bijzonderheden: Groninger Museum. 2008. 156 p. Ills. Harde kaft.
Mack, Michael (ed.).
Antony Gormley. English text.
/ 2007
50.00
Meer info Bijzonderheden: Steidl Mack. 2007. 559 p. Ills. Decorated cloth.
Gröting, Asta.
Asta Gröting.
/ 1989
10.00
Meer info Bijzonderheden: Kunstverein für die Rheinlande und Westfalen. 1989. Ills. Paperback.* + an extra invitation.
Blühm, Andreas & Préault, Auguste.
Auguste Préault 1809-1879. Romantiek in brons. Romanticism in bronze.
/ 1997
8.00
Meer info Bijzonderheden: Amst., Van Gogh Museum. 1997. 64 pp. Ills. Wrappers. * 19th-century Masters 6.
Tajiri, Shinkichi.
Autobiographical notations/ Autobiografische aantekeningen. Words and images/ Woorden en beelden.
/ 1993
20.00
Meer info Bijzonderheden: Eindhoven, Kempen Publishers. 1993. 156 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.
Néret, Gilles.
Avantgarde Malerei und Plastik 1945-1975.
/ 1988
15.00
Meer info Bijzonderheden: München, Hirmer. 1988. 248 p. 300 col. ills. Cloth/ no dustjacket.* Sl. stained.
Atelier van Lieshout.
AVL Franchise Unit. Openluchtmuseum voor Beeldhouwkunst Antwerpen, 25 mei t/m 25 augustus 2002.
/
10.00
Meer info Bijzonderheden: Text in English & Dutch. 29 p. Ills. Paperback.
Bastet, F.L.
Beeld en reliëf. Gids voor de verzameling Griekse en Romeinse beeldhouwkunst in het Rijksmuseum van Oudheden te Leiden.
/ 1979
6.00
Meer info Bijzonderheden: Staatsuitgeverij. 1979. 70 p. Ills. Paperback.
Liebergen, Léon Van
Beelden in de Abdij. Cat.
Museum voor Religieuze Kunst / 1999
15.00
Meer info Bijzonderheden: Middeleeuwse kunst uit het noordelijk deel v/h hertogdom Brabant. 204 pag. Zeer vele afbeeld. in zw/wit en kleur. A/d bovenrand lichte vochtschade. Ingenaaid
Eijden, Mirjam van, Eindred.
Beelden in de stad. Utrecht, 50 jaar kunst in de openbare ruimte. Cat.
Culturele Zaken / 1998
15.00
Meer info Bijzonderheden: Afbeeldingen in kleur enzw/wit. Index van kunstenaars en straatnamen. 181 pag. Uitvouwbare plattegrond. Onderstrepingen met potlood. maar goed ex. Ingenaaid
Meer info Bijzonderheden: Gerd Hatje. 539 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.
Starobinski, Jean (ouverture).
D'Artifices en Edifices ou le parcours sensible à travers les artifices des édifices renaissants maniéristes baroques et rococo.
/ 1985
15.00
Meer info Bijzonderheden: Genève, Le Septième Fou. 1985. 168 pp. Plts. Cloth/ Dustjacket.
Schweitzer, Roeland en anderen (red.)
DE Amerongse oogst 1986 : hedendaagse beeldende kust rondom het kasteel
/
5.00
Meer info Bijzonderheden: Amerongen, Stichting De Amerongse Oogst 1986 foto's 1e dr. - Gebrocheerd
Fontein, Jan.
De Boeddha's van Siam. Kunstschatten uit het Koninkrijk Thailand. Tentoonstelling Nieuwe Kerk Amsterdam, 15 december 1995 - 15 april 1996.
/
9.00
Meer info Bijzonderheden: Zwolle, Waanders. 126 p. Ills. Paperback.
Goossens, Eymert-Jan e.a.
De Fonteijn van Pallas. Een geschenk van Amsterdam aan Johan Maurits.
/ 1994
15.00
Meer info Bijzonderheden: Stichting Koninklijk Paleis te Amsterdam. 1994. 72 p. Ills. Zwart linnen. * Blindstempel op schutblad.
Kiers, Judikje & Tissink, Fieke.
De glorie van de gouden eeuw. Nederlandse kunst uit de 17de eeuw. Schilderijen, beeldhouwkunst en kunstnijverheid.
/ 2000
30.00
Meer info Bijzonderheden: Zwolle & Amst., Waanders/ Rijksmuseum 2000. 366 pp. Ills. Linnen/ stofomslag.
Boyries, Pierre.
De plâtre de marbre ou de bronze Napoléon. Essai d'iconographie sculptée.
/ 2002
15.00
Meer info Bijzonderheden: Réimpression. Burgus. 2002. 216 p. Ills. Hardcover.
Armando.
De tand des tijds: over Armando's bronzen 1988-1999. Der Zahn der Zeit: über Armandos Bronzen. With English translation extra laid in.
/ 1999
20.00
Meer info Bijzonderheden: Bonnefanten Museum Maastricht. 1999. 120 p. Ills. Half cloth/ boards.
Schad, Robert.
Der Linie Lang/ Through the Line. Exhibition catalogue.
/ 2009
15.00
Meer info Bijzonderheden: Kerber Art. 2009. 155 p. Ills. Hardcover. * Cover worn.
Mallebrein, Cornelia.
Die anderen Götter. Volks- und Stammesbronzen aus Indien.
/ 1993
35.00
Meer info Bijzonderheden: Braus. 1993. 559 p. Ills. Hardcover.
Armando & Gercken, Günther (Essay).
Die Berliner Jahre. German ed.
/ 1989
15.00
Meer info Bijzonderheden: The Hague, SDU. 1989. 148 p. Ills. Hardcover/ glassine jacket.* Dustj. sl. dam/discol.
Fastenau, Jan
Die romanische Steinplastik in Schwaben. Teildruck
/
6.90
Meer info Bijzonderheden: Esslingen, mayer 1906 ill 1. Aufl. - Inaugural-Dissertation Tuebingen. - Softcover
Bierenbroodspot, Gerti.
Edittha. Kroniek van een onmogelijke verliefdheid.
/ 2001
6.00
Meer info Bijzonderheden: Bert Bakker. 2001. 204 p. Paperback.
Carandente, Giovanni (text), Finn, David (photography) & Chillida, Eduardo.
Eduardo Chillida.
/ 1999
15.00
Meer info Bijzonderheden: Könemann. 1999. 304 p. 367 ills., 31 in full colour. Hardcover/ dustjacket.
Schmidt, Sabine Maria.
Eduardo Chillida: Die Monumente im öffentlichen Raum.
/ 2000
40.00
Meer info Bijzonderheden: Chorus. 2000. 558 p. Ills. Paperback.
Sizoo, Hans.
Eja Siepman van den Berg. Beelden 1981-1987.
/ 1987
10.00
Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Eindhoven, Galerie Tegenbosch. 1987. 24 p. Ill.. Geniet.* Knakje in rug.
Sütö, Wilma & Baerveldt, Erzsébet.
Erzsébet Baerveldt.
/ 1997
8.00
Meer info Bijzonderheden: Rijssen, New Sculpture Museum Foundation. 1997. 125 p. Ills. Paperback. * New Dutch Sculptors 3.
Börsch-Supan, Eva.
Europese stijlen in de bouw-, beeldhouw- en schilderkunst van Karel de Grote tot heden.
/ 1976
9.00
Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, Ad Donker. 1976. 295 pp. 365 ills. Linnen/stofomslag.
Werd, Guido de.
Ewald Mataré. Beelden, houtsneden en aquarellen uit de nalatenschap Mataré in het Städtisches Museum Haus Koekkoek te Kleef.
/ 1992
15.00
Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Museum Henriette Polak, Zutphen. 11.10.1992 - 11.1.1993. 99 p. Ills. Softcover.* Naam en jaar op franse titel, good copy.
Experiment En Ruimte. Cat.
Kröller-Müller Museum /
30.00
Meer info Bijzonderheden: 4 Spaanse beeldhouwers: Picasso, González, Miró, Chillida. Tentoonst. cat. t.g.v. 100-ste verjaardag van Prof.dr.A.M.Hammacher. 263 pag. Vele afbeeld. in kleur en zw/wit. Ingenaaid
Olyff, Clotilde.
Faces to Faces. [Beautifull sculptural artistbook].
/ 2001
10.00
Meer info Bijzonderheden: Brussels, Print imprimerie Clerebaut sprl. 2001. 40 p. Full-page plates. Ringbinder.* Sl. worn.
Trier, Eduard
Figur und Raum : die Skulptur des XX. Jahrhunderts
/
20.00
Meer info Bijzonderheden: Berlin, Mann 1960 illustriert 1. Aufl. - Olwd.
Kummer, Raimund.
For Your Eyes Only. Werke 1978-2009. Kunstmuseum Bonn.
/ 2009
20.00
Meer info Bijzonderheden: Bielefeld/ Leipzig, Kerber Art. 2009. 399 p. Ills. Hardcover.
Schnitger, Lara.
Fragile Kingdom.
/ 2004
18.00
Meer info Bijzonderheden: Artimo. 2004. 136 p. Plts. Paperback.* Back sl. dam.
Schnitzler, Ludwig. Herausg.
Frühe Plastik im Zweistromland
Hans E.Günther / 1959
13.00
Meer info Bijzonderheden: 48 Plates in bl/white. Text: 16 p. Half linen, gold stamped
CASSOU, JEAN
Germaine Richier
/ 1961
12.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam Allert de Lange 1961 76 pp. Karton met omslag vastgelijmd aan rug 15, 5 x 21, 5 cm. 32 z / w afbeeldingen. Nederlandse tekst. Biografie. Min. Gebruikssporen
Joachimides, Christos M a.o.
German Art in the 20th Century. Painting and Sculpture 1905-1985.
/ 1985
19.00
Meer info Bijzonderheden: London, Royal Acadmy of Arts. Prestel. 1985. 520 p. Ills. Paperback.* Some signs of reading.
Haynes, Denys.
Greek Art and the Idea of Freedom.
/ 1981
8.00
Meer info Bijzonderheden: With dedication by the author. Thames & Hudson. 1981. 108 p. With 90 ills. Hardcover/ dustjacket.* Dustj. sl. discoloured.
Kosinski, Dorothy M.
Henry Moore. Sculpting the 20th Century.
/ 2001
30.00
Meer info Bijzonderheden: Dallas Museum of Art/ Yale university Press. 2001. 324 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.
Widder, Bernhard.
Herbert Bayer: Architektur/ Skulptur/ Landschaftsgestaltung.
/ 2000
15.00
Meer info Bijzonderheden: Springer. 2000. 138 p. Ills. Hardcover. * Cover sl. bumped.
Fontein, Jan. Met bijdragen van Soekmono, R & Sedyawati, Edi.
Het goddelijk gezicht van Indonesië. Meesterwerken der Beeldhouwkunst 700-1600.
/ 1992
10.00
Meer info Bijzonderheden: Zwolle, Waanders. 1992. 312 pp. Geïllustreerd. Paperback.* Deze uitgave is verschenen ter gelegenheid van de gelijknamige tentoonstelling in de Nieuwe Kerk te Amsterdam van 6 februari tot en met 20 april 1992. Licht gerafeld/ verkleurd.
Morris, Gloria
Imaginary Images.
/
12.00
Meer info Bijzonderheden: London: Jupiter Books, 1978. Bound with d.j. 116 p. Text in English and French. Many colorplates. Very good copy
Stassaert, Lucienne.
In de laai van het vuur. Camille Claudel, een verhaal in verzen.
/ 2007
8.00
Meer info Bijzonderheden: Leuven, P. 2007. 38 p. Met illustraties van werken van Claudel. Paperback.* Paperback.
Gierut, Marta
In Franco Miozzo
/
10.00
Meer info Bijzonderheden: Lucca, Comitato Archivio Artistico Documentario Gierut 2007 illustrated 1st ed. - With bibliogr. - Softcover
rawson, philip
indian sculpture
studio vista limited london, / 1966
3.95
Meer info Bijzonderheden: 160 p., voll. geill. in zw/w., goede staat
Garutti, Alberto.
Interno con naturo morta.
/ 1987
9.00
Meer info Bijzonderheden: Milano, Mazzotta. 1987. 46 p. Ills. Paperback.
Arkesteyn, Maddy.
Intimations of Freedom. Brancusi's Psychosis (goes exotic).
/ 2010
15.00
Meer info Bijzonderheden: 2010. 80 p. Ills. Paperback.
Genzken, Isa & Honnef, Klaus e.a.
Isa Genzken. German text. Travelling exhibition catalogue.
/ 1988
17.00
Meer info Bijzonderheden: Silke Schreiber. 1988. 112 pp. Ills. Hardcover/ dustjacket.
Meer info Bijzonderheden: Kerber Art. 2008. 47 p. Ills. Hardcover.
Schnitger, Lara.
It ain't gonna lick itself.
/ 2005
8.00
Meer info Bijzonderheden: New York & Amst., Anton Kern Gallery/ Mondriaan Foundation. 2005. Plts. Hardcover.
Listri, Massimo & Cunaccia, Cesare M.
Italian Parks and Gardens.
/ 1995
20.00
Meer info Bijzonderheden: Rizzoli. 1995. 239 p. Ills. Cloth/dustj.* Blind stamp on flyleaf.
BOSMAN, ANTH. (RED)
Jaarboek der Nederlandse kunst 1
Sijthoff, 1947 / 1947
9.00
Meer info Bijzonderheden: gebonden, exlibr, iets kromgetrokken band, roestvlekjes binnen + buitenkant, foto's, 244 pp
McEvilley, Thomas.
James Croak.
/ 1998
20.00
Meer info Bijzonderheden: N.Y., Harry N. Abrams. 1998. 143 p. 108 ills., incl. 65 plts in full col. Cloth/dustj.* Jacket sl. worn.
Jean Arp. Cat.
Gemeentemuseum / 1967
11.50
Meer info Bijzonderheden: 34 Afbeeld. in zw/wit. Doorschijnende omslag versleten. Ingenaaid
Franzke, Andreas.
Jean Dubuffet: Petites statues de la vie précaire/ Kleine Statuen des unsicheren Lebens. With English Supplement.
/ 1988
30.00
Meer info Bijzonderheden: Gachnang & Springer. 1988. 229 p. Ills. Cloth/ dustj.
Duister, Frans. Tekst
Jits Bakker. 35 jaar beeldend kunstenaar.
Kempen Publ. / 1995
20.00
Meer info Bijzonderheden: Tekst ook i/h Engels. Zeer vele afbeeldingen in kleur. 120 pag. Omslag heeft klein scheurtje. Linnen
Vermeersch, José.
José Vermeersch. Beeldbouwer.
/
15.00
Meer info Bijzonderheden: Zaltbommel, Thijs Uijthoven/ Europese Bibliotheek. , 110 p. Ills.
Havel, Joseph.
Joseph Havel: A Decade of Sculpture 1996-2006.
/ 2006
15.00
Meer info Bijzonderheden: The Museum of Fine Arts Houston/ Scala. 2006. 172 p. Ills. Hardcover/ dustjacket. * Small traces of use.
Kan Yasuda.
Kan Yasuda. Touching The Time.
/ 2007
15.00
Meer info Bijzonderheden: Skira. 2007. 127 Ills. Hardcover.* Backlettering worn.
Schaedler, Karl Ferdinand.
Keramik aus Schwarz-Afrika und Alt-Amerika. Die Sammlung Hans Wolf - Zürich. Ceramics from Black-Africa and Ancient America. The Hans Wolf Collection - Zurich. Céramique de l'Africa Noire et d'Amérique Précolumbienne. La Collection Hans Wolf - Zurich
/ 1985
30.00
Meer info Bijzonderheden: Zürich, Edition Primart AG. 1985. 345 p. Ills. Hardcover/ dustjacket. * Dustj. dam.
Haberpointner, Alfred.
Konkrete Verwandlungen.
/ 2004
20.00
Meer info Bijzonderheden: Swiridoff Verlag. 2004. 130 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.
Meyer, Laure.
Kunst uit zwart Afrika. In het dagelijks leven bij ceremoniën aan de hoven.
/ 1995
10.00
Meer info Bijzonderheden: Atrium/ Terrail. 1995. 207 p. With many col. ills. Paperback.* Sl. discol.
Canova, Antonio.
La gypsothèque de Canova. Traduit de l'italien par Christine Piot.
/ 1987
30.00
Meer info Bijzonderheden: Edition Français. Paris, Herscher. 1987. 76 p. Boards/ dustj.
Thunnissen, Claudia
Landschap voor een beeldenroute : stilstaan bij het Land van Wijk en Wouden
/
6.00
Meer info Bijzonderheden: Leiderdorp, Graficon 2001 geillustreerd 1e dr. - Ringband
Veilhan, Xavier.
Le Plein emploi.
/ 2005
39.00
Meer info Bijzonderheden: Les Musées de Strasbourg. 2005 2006. 144 pp. Full colour plts. Paperback in leatherette cover.
Les Della Robbia. Sculptures en terre cuite émaillée de la Renaissance italienne. With extra booklet: small Dutch catalogue of this exhibition in Bijbels Museum, 04 12 03 - 09 05 04.
/ 2002
15.00
Meer info Bijzonderheden: Réunion des musées nationaux. 2002-2003. 167 p. Ills. Hardcover.
Jansen, Johan.
Lichteffecten in de kunst. Lamplicht in schilderkunst en sculptuur.
/ 1993
15.00
Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Venlo, Van Spijk. 1993. 120 pag. Geïllustreerd. Ingenaaid.
Lies Lobatto in beeld
/ 2000
14.00
Meer info Bijzonderheden: Zeer vele platen in kleur. Gebonden
Hout, Guus van den en Eugène Langendijk
Louis Royer 1793-1868. Een Vlaamse beeldhouwer in Amsterdam.
Van Soeren&Co. / 1994
15.00
Meer info Bijzonderheden: Zeer vele afbeeldingen ook in kleur; 144 pag. Ingenaaid
Lorquin, Bertrand.
Maillol peintre.
/ 2001
12.00
Meer info Bijzonderheden: Paris, Réunion des musées nationaux. 2001. 215 p. Ills. Softcover.* French text. Name on flyleaf.
Kortekaas, Huub.
Manifest. Voorwoord Jan Hoet. Genummerd en gesigneerd door de kunstenaar.
/ 1995
20.00
Meer info Bijzonderheden: 1995. Folio. Ills. Hardcover/ dustjacket.
Langui, Em
Marino Marini
/
7.50
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Allert de Lange 1954 geillustreerd 1e dr. - Vertaald. - (Europese beeldhouwkunst). - Gebrocheerd
Marino Marini. Cat.
Museum Boymans / 1955
15.00
Meer info Bijzonderheden: Als bijlage tekst i/h Duits. Afbeeldingen in zw/wit. Hier en daar kleine bruine vochtvlekjes. Geniet
Anoniem
Merijn Bolink
/
10.00
Meer info Bijzonderheden: Rijssen, New Sculpture Museum Foundation 1999 illustraties 1e dr. - (New dutch sculptors ; 4). - Paperback
Boomgaard, Jeroen & Lütticken, Sven.
Merijn Bolink.
/ 1999
8.00
Meer info Bijzonderheden: Signed. New Sculpture Museum Foundation. 1999. 112 p. Ills. Paperback. * New Dutch Sculptors 4.* Text in English.