Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

beeldhouwkunst

154 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 3 pagina's
resultaten 1 tot 50Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
GOEIJEN, J.A. DE 5e Internationale Beeldentententoonstelling '66Sonsbeek, 1966 / 19665.00Meer info Bijzonderheden: pbk, vlekje op omslag, zw-w foto's, 110 pp
Lane, John R. & Larsen, Susan C.. Abstract Painting and Sculpture in America 1927-1944. / 198324.00Meer info Bijzonderheden: Museum Of Art, Carnegie Institute/ Harry N. Abrams. 1983. 256 p. Hardcover/ dustjacket.
Wardwell, Allen. African Sculpture From the University Museum University of Pennsylvania. Photography by Bobby Hansson. / 197620.00Meer info Bijzonderheden: Philadelphia Museum of Art. 1976. 151 p. Ills. Paperback.* Cover sl. worn & discoloured.
Giacometti, Alberto. Alberto Giacometti 1901-1966. Beelden, Schilderijen, Tekeningen, Grafiek. / 198615.00Meer info Bijzonderheden: Haags Gemeentemuseum. 1986. 132 p. Ills. Paperback.* Licht versleten op de kanten.
Lamarche-Vadel, Bernard. Alberto Giacometti. English text. / 198925.00Meer info Bijzonderheden: Alpine Fine Arts Collection. 1989. 176 p. Ills. Hardcover. * Cover sl. stained.
Hobbs, Robert. Alice Aycock: Sculpture and Projects. / 200520.00Meer info Bijzonderheden: The MIT Press. 2005. xii-423 p. Ills. Cloth/ dustj.* Sl. worn.
Kwade, Alicja. Alicja Kwade. Text in German and English. / 201025.00Meer info Bijzonderheden: Hannover, Kestner-Gesellschaft. April 9 - May 24, 2010. Ills. Hardcover/ dustjacket. * Small traces of use.
Boomgaard, Jeroen, Mechelen, Marga van & Rijsingen, Miriam van (red.). Als de kunst er om vraagt. De Sonsbeektentoonstellingen 1971 1986 1993. / 200120.00Meer info Bijzonderheden: Stichting Tentoonstellingsinitiatieven. 2001. 232 p. Ills. Hardcover.* Licht verkleurd. Schutblad beschreven.
Puckey, Thom a.o. Always Here and Now. Nove giovani scultori da Amsterdam. San Giovanni Valdarno, Casa Masaccio, exhibition catalogue. / 199310.00Meer info Bijzonderheden: 1993. 4to. 101 p. Ills. Softcover.* Text in English & Italian.
Conrads, Margaret C. American Paintings and Sculpture at the Sterling and Francine Clark Art Institute. / 199010.00Meer info Bijzonderheden: Hudson Hills Press. 1990. 219 p. 181 ills. incl. 58 in full col. Cloth/ dustj.* Fine copy.
Antieke bronzen. Meesterwerken uit het Shanghai Museum. / 200814.00Meer info Bijzonderheden: Groninger Museum. 2008. 156 p. Ills. Harde kaft.
Mack, Michael (ed.). Antony Gormley. English text. / 200750.00Meer info Bijzonderheden: Steidl Mack. 2007. 559 p. Ills. Decorated cloth.
Gröting, Asta. Asta Gröting. / 198910.00Meer info Bijzonderheden: Kunstverein für die Rheinlande und Westfalen. 1989. Ills. Paperback.* + an extra invitation.
Blühm, Andreas & Préault, Auguste. Auguste Préault 1809-1879. Romantiek in brons. Romanticism in bronze. / 19978.00Meer info Bijzonderheden: Amst., Van Gogh Museum. 1997. 64 pp. Ills. Wrappers. * 19th-century Masters 6.
Tajiri, Shinkichi. Autobiographical notations/ Autobiografische aantekeningen. Words and images/ Woorden en beelden. / 199320.00Meer info Bijzonderheden: Eindhoven, Kempen Publishers. 1993. 156 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.
Néret, Gilles. Avantgarde Malerei und Plastik 1945-1975. / 198815.00Meer info Bijzonderheden: München, Hirmer. 1988. 248 p. 300 col. ills. Cloth/ no dustjacket.* Sl. stained.
Atelier van Lieshout. AVL Franchise Unit. Openluchtmuseum voor Beeldhouwkunst Antwerpen, 25 mei t/m 25 augustus 2002. / 10.00Meer info Bijzonderheden: Text in English & Dutch. 29 p. Ills. Paperback.
Bastet, F.L. Beeld en reliëf. Gids voor de verzameling Griekse en Romeinse beeldhouwkunst in het Rijksmuseum van Oudheden te Leiden. / 19796.00Meer info Bijzonderheden: Staatsuitgeverij. 1979. 70 p. Ills. Paperback.
Liebergen, Léon Van Beelden in de Abdij. Cat.Museum voor Religieuze Kunst / 199915.00Meer info Bijzonderheden: Middeleeuwse kunst uit het noordelijk deel v/h hertogdom Brabant. 204 pag. Zeer vele afbeeld. in zw/wit en kleur. A/d bovenrand lichte vochtschade. Ingenaaid
Eijden, Mirjam van, Eindred. Beelden in de stad. Utrecht, 50 jaar kunst in de openbare ruimte. Cat.Culturele Zaken / 199815.00Meer info Bijzonderheden: Afbeeldingen in kleur enzw/wit. Index van kunstenaars en straatnamen. 181 pag. Uitvouwbare plattegrond. Onderstrepingen met potlood. maar goed ex. Ingenaaid
Houshiary, Shirazeh, Dujourie, Lili, Kapoor, Anish & Fortuyn/ O'Brien. Beelden van afwezigheid. / 199013.00Meer info Bijzonderheden: Kröller-Müller Museum. 1990. 84 p. Ills. Paperback.
Hammacher Beeldhouwkunst, Beeldhouwkunst van deze eeuwContact, amsterdam / 195515.00Meer info Bijzonderheden: Kaft iets sleets, overigens prima. met 158 foto\\\'s van Hans Sibbelee
Venet, Bernar & Marcelis, Bernard. Bernar Venet: oeuvre sculpté. Arsenale Novissimo - Biennale de Venise 2009. / 200920.00Meer info Bijzonderheden: Somogy. 2009. 168 p. Ills. Paperback.
Anoniem Biennale 17 Middelheim Antwerpen 12-6/2-10-83 / 6.90Meer info Bijzonderheden: Antwerpen, Stad Antwerpen 1983 ill 1e dr. - Ingenaaid
Norgaard, Bjorn. Bjorn Norgaard: Mythos und Morphologie/ Myth and Morphology. / 200915.00Meer info Bijzonderheden: Kunstsammlungen Chemnitz. 23. August - 15. November 2009. 127 p. Ills. Hardcover.
Meyer, Laure. Black Africa: Masks, Sculpture, Jewelry. / 199615.00Meer info Bijzonderheden: Terrail. 1996. 224 p. More than 170 col. ills. Wrappers.
Olyff, Clotilde. Body Types en corps, la lettre. [Beautifull typographical sculptural artistbook]. / 200115.00Meer info Bijzonderheden: Print imprimerie Clerebaut sprl. 2001. 40 p. Full-page plates. Ringbinder.
Kienholz, Lyn & Pally, Marc. California Sculpture Show. Traveling Exhibition Catalogue. Also Fodor Amsterdam. / 198420.00Meer info Bijzonderheden: California/ International Arts Foundation. 1984-1985. 166 p. Ills. Paperback.* Sl. stained.
Delbée, Anne. Camille Claudel, een vrouw. / 20018.00Meer info Bijzonderheden: 8ste druk. Breda, De Geus. 2001. 432 p. Ill. 8 p. Paperback.
Scott, Celia. Celia Scott. English text. / 200820.00Meer info Bijzonderheden: Black Dog. 2008. 156 p. Ills. Hardcover.
Schulz, Heribert. Chillida und Goethe. / 199610.00Meer info Bijzonderheden: 1st ed. Osnabrück, Kulturgeschichtliches Museum Osnabrück. 1996. 72 p. With a dedication by the author. Paperback.
Oldenburg, Claes & Baro, Gene (introduction and commentary). Claes Oldenburg. Drawings and Prints. / 198810.00Meer info Bijzonderheden: Wellfleet Press. 1988. 274 pp. Ills. Cloth/ no dustj.
Wood, Jon (curator). Close Encounters. The Sculptor's Studio in the Age of the Camera. / 200110.00Meer info Bijzonderheden: Henry Moore Institute. 27 September 2001 - 6 January 2002. 96 p. Ills. Paperback.
Stokvis, Willemijn. CoBrA. De Internationale van Experimentele Kunstenaars. / 199412.00Meer info Bijzonderheden: Librero. 1994. 127 p. Ills. Paperback.
Ruyters, Marc & Stegeman, Elly. Contemporary Sculptors of the Low Countries. / 199810.00Meer info Bijzonderheden: Ons Erfdeel. 1998. 128 p. Ills. Paperback.* Cover sl. dam.
Bussmann, Klaus, König, Kasper & Matzner, Florian. Contemporary Sculpture: Projects in Münster 1997. / 20.00Meer info Bijzonderheden: Gerd Hatje. 539 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.
Starobinski, Jean (ouverture). D'Artifices en Edifices ou le parcours sensible à travers les artifices des édifices renaissants maniéristes baroques et rococo. / 198515.00Meer info Bijzonderheden: Genève, Le Septième Fou. 1985. 168 pp. Plts. Cloth/ Dustjacket.
Schweitzer, Roeland en anderen (red.) DE Amerongse oogst 1986 : hedendaagse beeldende kust rondom het kasteel / 5.00Meer info Bijzonderheden: Amerongen, Stichting De Amerongse Oogst 1986 foto's 1e dr. - Gebrocheerd
Fontein, Jan. De Boeddha's van Siam. Kunstschatten uit het Koninkrijk Thailand. Tentoonstelling Nieuwe Kerk Amsterdam, 15 december 1995 - 15 april 1996. / 9.00Meer info Bijzonderheden: Zwolle, Waanders. 126 p. Ills. Paperback.
Goossens, Eymert-Jan e.a. De Fonteijn van Pallas. Een geschenk van Amsterdam aan Johan Maurits. / 199415.00Meer info Bijzonderheden: Stichting Koninklijk Paleis te Amsterdam. 1994. 72 p. Ills. Zwart linnen. * Blindstempel op schutblad.
Kiers, Judikje & Tissink, Fieke. De glorie van de gouden eeuw. Nederlandse kunst uit de 17de eeuw. Schilderijen, beeldhouwkunst en kunstnijverheid. / 200030.00Meer info Bijzonderheden: Zwolle & Amst., Waanders/ Rijksmuseum 2000. 366 pp. Ills. Linnen/ stofomslag.
Boyries, Pierre. De plâtre de marbre ou de bronze Napoléon. Essai d'iconographie sculptée. / 200215.00Meer info Bijzonderheden: Réimpression. Burgus. 2002. 216 p. Ills. Hardcover.
Armando. De tand des tijds: over Armando's bronzen 1988-1999. Der Zahn der Zeit: über Armandos Bronzen. With English translation extra laid in. / 199920.00Meer info Bijzonderheden: Bonnefanten Museum Maastricht. 1999. 120 p. Ills. Half cloth/ boards.
Schad, Robert. Der Linie Lang/ Through the Line. Exhibition catalogue. / 200915.00Meer info Bijzonderheden: Kerber Art. 2009. 155 p. Ills. Hardcover. * Cover worn.
Mallebrein, Cornelia. Die anderen Götter. Volks- und Stammesbronzen aus Indien. / 199335.00Meer info Bijzonderheden: Braus. 1993. 559 p. Ills. Hardcover.
Armando & Gercken, Günther (Essay). Die Berliner Jahre. German ed. / 198915.00Meer info Bijzonderheden: The Hague, SDU. 1989. 148 p. Ills. Hardcover/ glassine jacket.* Dustj. sl. dam/discol.
Fastenau, Jan Die romanische Steinplastik in Schwaben. Teildruck / 6.90Meer info Bijzonderheden: Esslingen, mayer 1906 ill 1. Aufl. - Inaugural-Dissertation Tuebingen. - Softcover
Bierenbroodspot, Gerti. Edittha. Kroniek van een onmogelijke verliefdheid. / 20016.00Meer info Bijzonderheden: Bert Bakker. 2001. 204 p. Paperback.
Carandente, Giovanni (text), Finn, David (photography) & Chillida, Eduardo. Eduardo Chillida. / 199915.00Meer info Bijzonderheden: Könemann. 1999. 304 p. 367 ills., 31 in full colour. Hardcover/ dustjacket.
Schmidt, Sabine Maria. Eduardo Chillida: Die Monumente im öffentlichen Raum. / 200040.00Meer info Bijzonderheden: Chorus. 2000. 558 p. Ills. Paperback.
Sizoo, Hans. Eja Siepman van den Berg. Beelden 1981-1987. / 198710.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Eindhoven, Galerie Tegenbosch. 1987. 24 p. Ill.. Geniet.* Knakje in rug.
Sütö, Wilma & Baerveldt, Erzsébet. Erzsébet Baerveldt. / 19978.00Meer info Bijzonderheden: Rijssen, New Sculpture Museum Foundation. 1997. 125 p. Ills. Paperback. * New Dutch Sculptors 3.
Börsch-Supan, Eva. Europese stijlen in de bouw-, beeldhouw- en schilderkunst van Karel de Grote tot heden. / 19769.00Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, Ad Donker. 1976. 295 pp. 365 ills. Linnen/stofomslag.
Werd, Guido de. Ewald Mataré. Beelden, houtsneden en aquarellen uit de nalatenschap Mataré in het Städtisches Museum Haus Koekkoek te Kleef. / 199215.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Museum Henriette Polak, Zutphen. 11.10.1992 - 11.1.1993. 99 p. Ills. Softcover.* Naam en jaar op franse titel, good copy.
Experiment En Ruimte. Cat.Kröller-Müller Museum / 30.00Meer info Bijzonderheden: 4 Spaanse beeldhouwers: Picasso, González, Miró, Chillida. Tentoonst. cat. t.g.v. 100-ste verjaardag van Prof.dr.A.M.Hammacher. 263 pag. Vele afbeeld. in kleur en zw/wit. Ingenaaid
Olyff, Clotilde. Faces to Faces. [Beautifull sculptural artistbook]. / 200110.00Meer info Bijzonderheden: Brussels, Print imprimerie Clerebaut sprl. 2001. 40 p. Full-page plates. Ringbinder.* Sl. worn.
Trier, Eduard Figur und Raum : die Skulptur des XX. Jahrhunderts / 20.00Meer info Bijzonderheden: Berlin, Mann 1960 illustriert 1. Aufl. - Olwd.
Kummer, Raimund. For Your Eyes Only. Werke 1978-2009. Kunstmuseum Bonn. / 200920.00Meer info Bijzonderheden: Bielefeld/ Leipzig, Kerber Art. 2009. 399 p. Ills. Hardcover.
Schnitger, Lara. Fragile Kingdom. / 200418.00Meer info Bijzonderheden: Artimo. 2004. 136 p. Plts. Paperback.* Back sl. dam.
Schnitzler, Ludwig. Herausg. Frühe Plastik im ZweistromlandHans E.Günther / 195913.00Meer info Bijzonderheden: 48 Plates in bl/white. Text: 16 p. Half linen, gold stamped
CASSOU, JEAN Germaine Richier / 196112.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam Allert de Lange 1961 76 pp. Karton met omslag vastgelijmd aan rug 15, 5 x 21, 5 cm. 32 z / w afbeeldingen. Nederlandse tekst. Biografie. Min. Gebruikssporen
Joachimides, Christos M a.o. German Art in the 20th Century. Painting and Sculpture 1905-1985. / 198519.00Meer info Bijzonderheden: London, Royal Acadmy of Arts. Prestel. 1985. 520 p. Ills. Paperback.* Some signs of reading.
Haynes, Denys. Greek Art and the Idea of Freedom. / 19818.00Meer info Bijzonderheden: With dedication by the author. Thames & Hudson. 1981. 108 p. With 90 ills. Hardcover/ dustjacket.* Dustj. sl. discoloured.
Kosinski, Dorothy M. Henry Moore. Sculpting the 20th Century. / 200130.00Meer info Bijzonderheden: Dallas Museum of Art/ Yale university Press. 2001. 324 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.
Widder, Bernhard. Herbert Bayer: Architektur/ Skulptur/ Landschaftsgestaltung. / 200015.00Meer info Bijzonderheden: Springer. 2000. 138 p. Ills. Hardcover. * Cover sl. bumped.
Fontein, Jan. Met bijdragen van Soekmono, R & Sedyawati, Edi. Het goddelijk gezicht van Indonesië. Meesterwerken der Beeldhouwkunst 700-1600. / 199210.00Meer info Bijzonderheden: Zwolle, Waanders. 1992. 312 pp. Geïllustreerd. Paperback.* Deze uitgave is verschenen ter gelegenheid van de gelijknamige tentoonstelling in de Nieuwe Kerk te Amsterdam van 6 februari tot en met 20 april 1992. Licht gerafeld/ verkleurd.
Morris, Gloria Imaginary Images. / 12.00Meer info Bijzonderheden: London: Jupiter Books, 1978. Bound with d.j. 116 p. Text in English and French. Many colorplates. Very good copy
Stassaert, Lucienne. In de laai van het vuur. Camille Claudel, een verhaal in verzen. / 20078.00Meer info Bijzonderheden: Leuven, P. 2007. 38 p. Met illustraties van werken van Claudel. Paperback.* Paperback.
Gierut, Marta In Franco Miozzo / 10.00Meer info Bijzonderheden: Lucca, Comitato Archivio Artistico Documentario Gierut 2007 illustrated 1st ed. - With bibliogr. - Softcover
rawson, philip indian sculpturestudio vista limited london, / 19663.95Meer info Bijzonderheden: 160 p., voll. geill. in zw/w., goede staat
Garutti, Alberto. Interno con naturo morta. / 19879.00Meer info Bijzonderheden: Milano, Mazzotta. 1987. 46 p. Ills. Paperback.
Arkesteyn, Maddy. Intimations of Freedom. Brancusi's Psychosis (goes exotic). / 201015.00Meer info Bijzonderheden: 2010. 80 p. Ills. Paperback.
Genzken, Isa & Honnef, Klaus e.a. Isa Genzken. German text. Travelling exhibition catalogue. / 198817.00Meer info Bijzonderheden: Silke Schreiber. 1988. 112 pp. Ills. Hardcover/ dustjacket.
Frepoli, Isolde. Isolde Frepoli - Bildnisse. Kunstverein Oerlinghausen. / 200812.00Meer info Bijzonderheden: Kerber Art. 2008. 47 p. Ills. Hardcover.
Schnitger, Lara. It ain't gonna lick itself. / 20058.00Meer info Bijzonderheden: New York & Amst., Anton Kern Gallery/ Mondriaan Foundation. 2005. Plts. Hardcover.
Listri, Massimo & Cunaccia, Cesare M. Italian Parks and Gardens. / 199520.00Meer info Bijzonderheden: Rizzoli. 1995. 239 p. Ills. Cloth/dustj.* Blind stamp on flyleaf.
BOSMAN, ANTH. (RED) Jaarboek der Nederlandse kunst 1Sijthoff, 1947 / 19479.00Meer info Bijzonderheden: gebonden, exlibr, iets kromgetrokken band, roestvlekjes binnen + buitenkant, foto's, 244 pp
McEvilley, Thomas. James Croak. / 199820.00Meer info Bijzonderheden: N.Y., Harry N. Abrams. 1998. 143 p. 108 ills., incl. 65 plts in full col. Cloth/dustj.* Jacket sl. worn.
Jean Arp. Cat.Gemeentemuseum / 196711.50Meer info Bijzonderheden: 34 Afbeeld. in zw/wit. Doorschijnende omslag versleten. Ingenaaid
Franzke, Andreas. Jean Dubuffet: Petites statues de la vie précaire/ Kleine Statuen des unsicheren Lebens. With English Supplement. / 198830.00Meer info Bijzonderheden: Gachnang & Springer. 1988. 229 p. Ills. Cloth/ dustj.
Duister, Frans. Tekst Jits Bakker. 35 jaar beeldend kunstenaar.Kempen Publ. / 199520.00Meer info Bijzonderheden: Tekst ook i/h Engels. Zeer vele afbeeldingen in kleur. 120 pag. Omslag heeft klein scheurtje. Linnen
Vermeersch, José. José Vermeersch. Beeldbouwer. / 15.00Meer info Bijzonderheden: Zaltbommel, Thijs Uijthoven/ Europese Bibliotheek. , 110 p. Ills.
Havel, Joseph. Joseph Havel: A Decade of Sculpture 1996-2006. / 200615.00Meer info Bijzonderheden: The Museum of Fine Arts Houston/ Scala. 2006. 172 p. Ills. Hardcover/ dustjacket. * Small traces of use.
Kan Yasuda. Kan Yasuda. Touching The Time. / 200715.00Meer info Bijzonderheden: Skira. 2007. 127 Ills. Hardcover.* Backlettering worn.
Schaedler, Karl Ferdinand. Keramik aus Schwarz-Afrika und Alt-Amerika. Die Sammlung Hans Wolf - Zürich. Ceramics from Black-Africa and Ancient America. The Hans Wolf Collection - Zurich. Céramique de l'Africa Noire et d'Amérique Précolumbienne. La Collection Hans Wolf - Zurich / 198530.00Meer info Bijzonderheden: Zürich, Edition Primart AG. 1985. 345 p. Ills. Hardcover/ dustjacket. * Dustj. dam.
Haberpointner, Alfred. Konkrete Verwandlungen. / 200420.00Meer info Bijzonderheden: Swiridoff Verlag. 2004. 130 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.
Meyer, Laure. Kunst uit zwart Afrika. In het dagelijks leven bij ceremoniën aan de hoven. / 199510.00Meer info Bijzonderheden: Atrium/ Terrail. 1995. 207 p. With many col. ills. Paperback.* Sl. discol.
Canova, Antonio. La gypsothèque de Canova. Traduit de l'italien par Christine Piot. / 198730.00Meer info Bijzonderheden: Edition Français. Paris, Herscher. 1987. 76 p. Boards/ dustj.
Thunnissen, Claudia Landschap voor een beeldenroute : stilstaan bij het Land van Wijk en Wouden / 6.00Meer info Bijzonderheden: Leiderdorp, Graficon 2001 geillustreerd 1e dr. - Ringband
Veilhan, Xavier. Le Plein emploi. / 200539.00Meer info Bijzonderheden: Les Musées de Strasbourg. 2005 2006. 144 pp. Full colour plts. Paperback in leatherette cover.
Les Della Robbia. Sculptures en terre cuite émaillée de la Renaissance italienne. With extra booklet: small Dutch catalogue of this exhibition in Bijbels Museum, 04 12 03 - 09 05 04. / 200215.00Meer info Bijzonderheden: Réunion des musées nationaux. 2002-2003. 167 p. Ills. Hardcover.
Jansen, Johan. Lichteffecten in de kunst. Lamplicht in schilderkunst en sculptuur. / 199315.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Venlo, Van Spijk. 1993. 120 pag. Geïllustreerd. Ingenaaid.
Lies Lobatto in beeld / 200014.00Meer info Bijzonderheden: Zeer vele platen in kleur. Gebonden
Hout, Guus van den en Eugène Langendijk Louis Royer 1793-1868. Een Vlaamse beeldhouwer in Amsterdam.Van Soeren&Co. / 199415.00Meer info Bijzonderheden: Zeer vele afbeeldingen ook in kleur; 144 pag. Ingenaaid
Lorquin, Bertrand. Maillol peintre. / 200112.00Meer info Bijzonderheden: Paris, Réunion des musées nationaux. 2001. 215 p. Ills. Softcover.* French text. Name on flyleaf.
Kortekaas, Huub. Manifest. Voorwoord Jan Hoet. Genummerd en gesigneerd door de kunstenaar. / 199520.00Meer info Bijzonderheden: 1995. Folio. Ills. Hardcover/ dustjacket.
Langui, Em Marino Marini / 7.50Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Allert de Lange 1954 geillustreerd 1e dr. - Vertaald. - (Europese beeldhouwkunst). - Gebrocheerd
Marino Marini. Cat.Museum Boymans / 195515.00Meer info Bijzonderheden: Als bijlage tekst i/h Duits. Afbeeldingen in zw/wit. Hier en daar kleine bruine vochtvlekjes. Geniet
Anoniem Merijn Bolink / 10.00Meer info Bijzonderheden: Rijssen, New Sculpture Museum Foundation 1999 illustraties 1e dr. - (New dutch sculptors ; 4). - Paperback
Boomgaard, Jeroen & Lütticken, Sven. Merijn Bolink. / 19998.00Meer info Bijzonderheden: Signed. New Sculpture Museum Foundation. 1999. 112 p. Ills. Paperback. * New Dutch Sculptors 4.* Text in English.

12 3 4