Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Zeilen

98 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 1 pagina's
resultaten 1 tot 98Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
HUISMAN, HENDRIK Clipper Race met The Great Escape ~ Londen-Sydney-Londende Boer, 1976 / 19767.00Meer info Bijzonderheden: pbk, foto's, 128 pp,lichte gebondenruiksporen
Haentjens, W. 300 Jaar Zeilen.Uitgeverij De Alk BV / 7.50Meer info Bijzonderheden: 112 pagina's. Foto's, afbeeldingen, illustraties, documenten. Grote Alken no. 644. Soft Cover
Duncan en Ware A cruising guide to the New England CoastPutnam\'s Sons / 19906.00Meer info Bijzonderheden:
Day, Cyrus L. [vert. uit het Engels door Jaap A.M. Kramer] Aanknopingspunten / Steken, splitsen en knopenhollandia / 19875.50Meer info Bijzonderheden: 75 blz.
BRADFORD, ERNLE America's Cup, TheLondon: Country Life / 196410.00Meer info Bijzonderheden: 123p. Illustrated. No dustjacket. Foreword by Bernard Hayman. The author recounts the history of the innumerable attempts which have been made to recover 'The America's Cup'. The story of the yachts and races is brought right up to 1964. As new hardback
Albert Cook Church, James B. Connolly American FishermenBonanza Books, New York / 194035.00Meer info Bijzonderheden: schitterend boek met meer dan 250 prachtige foto\'s van Amerikaanse zeilende vissersschepen. Alle grote schoeners als Blue Nose etc.
Mary Blewitt astronomische navigatie voor zeilers en motorbootvaardershollandia / 19745.00Meer info Bijzonderheden: 73 blz.
hydrographic dep. admiralty British Columbia Pilot / 199810.00Meer info Bijzonderheden:
Hendrik Huisman clipper race met the great escapede boer maritiem / 19766.50Meer info Bijzonderheden: nauta / huisman , londen-sydney-londen 128 blz.
Rienk Wegener Sleeswyk De boeier Frisohedeby publishing / 199410.00Meer info Bijzonderheden: fries statenjacht 1894-1954-1994 84 blz.
Delden, Henk van De Eendracht onder vol zeil. Een boek van de zee voor de jeugd.Uitgeverij Kluitman / 19785.00Meer info Bijzonderheden: Kleine gebruiksspoortjes. 157 pagina's. Illustraties, bouwtekeningen op de schutpagina's, verklarende woordenlijst, gelamineerde kaft. Cardboard / Karton
Ties van Os de eerste keer rondequity & law / 19868.50Meer info Bijzonderheden: equity & law in de whitbread round the wereld race 1985-1986 111 blz.
PRANGER, LEX De juiste koers bij het wedstrijdzeilenVeen, zj / 7.00Meer info Bijzonderheden: ingenaaid, vlekjes, ills, 116 pp
PRANGER, LEX De juiste koers bij het wedstrijdzeilenVeen, zj / 5.00Meer info Bijzonderheden: ingenaaid, onderz rug licht besch, ills, 116 pp
Eric Newby De laatste graanraceHollandia / 198710.00Meer info Bijzonderheden: Zijn grootseavontuur tijdens de nadagen van de zeilvaart 1938
Twiname Eric De regels voor het wedstrijdzeilen 1981 - 1984.Baarn, Hollandia, 1981. Aangevuld met het zeilwedstrijdreglement 1981 van de International Yacht Rac / 19816.00Meer info Bijzonderheden:
DUMAS, VITO De Roaring Fourties. De eerste solozeiltocht rond de wereldHet Sporthuis / 200614.50Meer info Bijzonderheden: 189p. Nieuwstaat! Serie Sportklassieken, nr. 2. Isbn 902956458X hardback
Jeremy Howard-Williams de zeilenhollandia / 19769.00Meer info Bijzonderheden: vormgeving constructie en gebruik. stofomslag geplakt. 280 blz.
Kampen, H.C.A. Van De ZeilsportP.N. Van Kampen & Zoon N.V. / 50.00Meer info Bijzonderheden: 504 pagina's. Tientallen foto's, illustraties en kaartjes. Uitgave aanbevolen door de verbonden nederlandsche watersport-vereenigingen en door den Nederlandschen Toeristenbond A.N.W.B. Gepubliceerd tussen 1940-1945 (k-nummer). Kleine gebruiksspoortjes. (Beschadigde stofomslag wordt meegeleverd) Half Linnen, Hard Cover
Toni Rietveld Decca, radar en satellietnavigatieHollandia / 19864.00Meer info Bijzonderheden:
Kenny, Dick Dit is ... De Zeilen. Theorie - materiaal - zeilmaken - trimmen.Uitgeverij De Boer Maritiem / 199115.00Meer info Bijzonderheden: 156 pagina's. Foto's, illustraties, afbeeldingen. Serie: "Dit is .." Technische instructie. Oorspronkelijke titel: "This is looking at sails". Cardboard / Karton
Christiaan Brakman Equity & Law IIBZZTOH / 19908.00Meer info Bijzonderheden: in de whitbread round the world race 1989-90 125 blz.
Christiaan Brakman Equity & Law IIBZZTOH / 19908.00Meer info Bijzonderheden: in de whitbread round the world race 1989-90 125 blz.
Metzelaar europa ahoy!de boer maritiem / 19777.50Meer info Bijzonderheden: de laatste reis van de \'europa\' 179 blz.
Thierry Rannou flyer breekt alle recordsde boer maritiem / 19827.50Meer info Bijzonderheden: 27.000 zeemijl whitbread round the world race
Joyce Sleightholme Goed bemannenhollandia / 19926.50Meer info Bijzonderheden: een handboek voor de bemanning 190 blz.
Bond, Bob Handboek Zeilen.Uitgeverij Het Spectrum / 198315.00Meer info Bijzonderheden: 352 pagina's. Illustraties, foto's, kaartjes, afbeeldingen. Oorspronkelijke titel: "The Handbook of Sailing". Cardboard / Karton
Bond, Bob Handboek Zeilen.Atrium / 199615.00Meer info Bijzonderheden: 352 pagina's. Illustraties, foto's, kaartjes, afbeeldingen. Oorspronkelijke titel: "The Handbook of Sailing". Soft Cover
N.N. Handboekje Van Het Koninklijk Nederlands Watersport Verbond Deel 2 Regelementen Voor Het Wedstrijdzeilen / 10.00Meer info Bijzonderheden: 253 pp. Genaaid / Gelamineerd
Frank Robb handling small boats in heavy weathergranada publishing / 19785.00Meer info Bijzonderheden: 133 blz.
B.A. Schenk Havenmanoeuvres voor zeilershollandia / 19795.50Meer info Bijzonderheden: 123 blz.
Theo Leeuwenburgh Het bruine schuiten boek. een nieuwe generatie schippers op oude zeilschepenVan Kampen, Baarn / 197815.00Meer info Bijzonderheden: gebruikt, stempel, kaft iets verkleurd, overigens goed.
Het ruime sopnovella / 19934.00Meer info Bijzonderheden: de mooiste verhalen over de watersport 125 blz.
Blaauw, Michelle en Fred de Heij Het zeilboek voor kinderen / 5.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Ploegsma 1992 ill Fred de Heij 1e dr. - Karton
Philippona, C H M Het zeilen : met allerlei vaartuigen ter spelevaart en ten wedstrijde / 20.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Maatschappij voor goede en goedkoope lectuur 1919 geillustreerd 1e dr. - (Vakbibliotheek). - Karton, band goed, boekblok op voorkneep intern los
Heijnen / Tolsma hoop op welvaren , zeilenvinea domini / 19797.00Meer info Bijzonderheden: zeilen voor beginner tot gevorderde 300 blz.
Fred Imhoff ik ga zeileninterdijk bv / 19785.50Meer info Bijzonderheden: 160 blz.
Michel, Joop ik vaarinterdijk bv / 19746.00Meer info Bijzonderheden: vaar-iaties voor de vrijetijdsschipper 144 blz.
Michel, Joop ik zeilinterdijk bv / 19746.00Meer info Bijzonderheden: 73 blz.
instructieboek brielse zeilschool delftde brielse maas / 19685.00Meer info Bijzonderheden: ten dienste vd zeilopleiding vd jeugd der kvnwv 136 blz.
John Russell Jachtschipper buitengaatshollandia / 19786.50Meer info Bijzonderheden: 140 blz.
Russell, John Jachtschipper buitengaatshollandia watersportboek / 19788.00Meer info Bijzonderheden:
onbekend Kleine leidraad voor zeilershet goede boek / 19944.50Meer info Bijzonderheden: 12 blz.
Rietveld, Toni + Groeningen, Adelbert van Kustnavigatie. Handboek voor instructie en praktijk.Uitgeverij Hollandia / 199715.00Meer info Bijzonderheden: 248 pagina's. Foto's, afbeeldingen, illustraties, kaartjes. 5de herziene uitgave. Cardboard / Karton
Rob D. Dros Leidraad voor zeilershet goede boek / 19875.00Meer info Bijzonderheden: 172 blz.
Joshua Slocum met de spray de wereld rondde boer maritiem / 19756.50Meer info Bijzonderheden: 203 blz.
douwes, C. Lakens.. Mijn B.M. en ik. Een leerzaam zeilverhaal. Illustraties L.H. Pieterse.Jacob van Campen. Amsterdam. / 10.00Meer info Bijzonderheden: Zonder jaar. Hardcover. Verkleurd. 115pp. Klein 8°.. Illustr.. Licht roestvlekkig.
ISTEL, WERNER Olympia der Segler Kiel 1972. Olympic Yachting Kiel 72Delius Klasing / 197214.50Meer info Bijzonderheden: 96p. Illustrated. Dustjacket/Umschlag. Text in Deutsch/German und Englisch. 29x29cm. Herausgegeben vom Magistrat der Stadt Kiel. Fine copy. Orig. Cloth
H.J. Hansen, B.Wundeshammer Onder volle tuigage, windjammerparadeDe Boer, Bussum / 197216.00Meer info Bijzonderheden: Kaft verkleurd, stempel, overigens prima. Operation Sail Lubeck-Kile 1972. Met lijst van alle deelnemende dwarsgetuigde schepen.
Snaith, William Op De Kracht Van De Wind / 10.00Meer info Bijzonderheden: 224 pp. Gelijmd / Linnen
Karel Heijnen / Kemper / Sonnema Optimistzeilenhollandia / 20038.50Meer info Bijzonderheden: 93 blz.
KRAMER, A.M., BRUIJN, WIM DE Plezierig varen met zeiljachtenDe Boer, 1974 / 19746.00Meer info Bijzonderheden: gebonden + stofomsl, plastic laat los, foto's, 128 pp + reclame.
Stacey, Victoria + Wilson, Gaby Reaching Beyond. The Ultimate Ocean Race. The Whitbread Round the World Race 1993 / 94 for the Heineken TrophyGrenville Books / 199415.00Meer info Bijzonderheden: 159 pages. Dozens of full colour photographs. Book and dustjacket in good condition. Cardboard / Karton
BESTEBREURTJE, GER e.a Rotterdam Maritiem 78Uitgave Rotterdamsch Nieuwsblad / 197812.50Meer info Bijzonderheden: 120p. Z/w-foto's. Stofomslag (enkele scheurtjes) Fotoverslag n.a.l.v. de vlootschouw Rotterdam Maritiem 20/21 mei 1978. Zeezeilers, platbodems, wachtschepen, stoomslepers, marinevaartuigen en het stoompassagiersschip Viera y Clavijo. Orig. Cloth
Royal Ocean Racing Club. Programme 1957 / 25.00Meer info Bijzonderheden: 16p. Includes: Race entry form 1957. Fine copy Paperback/Brochure
Beukema Hans Sail Ahoy.De Boer Maritiem, 1980. 176 blz. Zwart-wit en kleurenfoto's. Gebonden. Linnen. / 19805.00Meer info Bijzonderheden:
COTTER, EDWARD F Sailing and racing CatamaransLondon / 196410.00Meer info Bijzonderheden: 152p. Illustrated. With an introduction by Everett B. Morris Hardback
PLAATJE, HENK School voor Wedstrijdzeilers. Elementaire beginselen van de wedstrijdzeilsport.Baarn / 19766.50Meer info Bijzonderheden: 208p. Met 199 tekeningen Paperback
COLES, ADLARD Schwerwetter SegelnVerlag Delius Klasing / 197412.50Meer info Bijzonderheden: 309p. Dustjacket/Umschlag. Fotos, Karten und Diagramme Fine copy; Zustand: Sehr gut orig. Cloth
BAADER, JUAN Segelsport, Segeltechnik, SegelyachtenBielefeld/Berlin: Delius, Klasing & Co / 196225.00Meer info Bijzonderheden: 423 Seiten mit vielen Abbildungen. hardback
Halbertsma sneeker hardzeildagvan kampem & zoon / 19655.50Meer info Bijzonderheden: 99 blz.
Barry Pickthall to beat the clipper shipsde boer maritiem / 19808.00Meer info Bijzonderheden: the story of the nedlloyd spice race. jakarta / cape town / rotterdam 127 blz.
Outeren, E. van Tussen Bank en Schip52I / 200711.50Meer info Bijzonderheden: het spectaculaire verhaal van abn amro in de volvo ocean race 255 blz.
Dick, Neil C. Van Windvaan Tot Computer. Meters En Instrumenten Voor snelheid, Veilighed En Betere Navigatie Op Het Water.Interdijk BV / 19777.50Meer info Bijzonderheden: 137 pagina's. Foto's, afbeeldingen, illustraties. Vertalingen bewerking door Ing. P.J.E. Clemens. Oorspronkelijke titel: "Yacht Sailing Instrumentation". Cardboard / Karton
Kramer Jaap en Bruijn de Wim Varend door Nederland.Amsterdam, Contact, 1971. 160 blz. Met 96 foto's van Theo Kampa. Hard cover. Linnen. Stofomslag lic / 19717.50Meer info Bijzonderheden:
v Vollenhoven wat zeilt daar?van kampem & zoon / 5.00Meer info Bijzonderheden: een schepenschouw van jachten 106 blz.
Walker / Blok wedstrijd zeilen in midzwaard botenhollandia / 197312.00Meer info Bijzonderheden: grondbeginselen strategie techniek taktiek en psychologie 328 blz.
Dieter Karnetzki weerkaarten op uw computerscheepsboekerij / 19955.00Meer info Bijzonderheden:
Grell wind in de zeilenzomer & keuning / 19694.50Meer info Bijzonderheden: praktische handleiding voor de zeilsport 95 blz.
Oakeley, John D.A. winnen , het topboek voor wedstrijszeilerstriton pers , omega boek / 19725.00Meer info Bijzonderheden: 224 blz.
Nico Rode zeilbotenstandaard / 19706.00Meer info Bijzonderheden: 80 blz.
Philips-Birt, D. zeilenin den toren / 19766.00Meer info Bijzonderheden: een wereldwijd avontuur 1976
ruytenschildt zeilenkosmos / 19487.00Meer info Bijzonderheden: en wedstrijdvaren met kleine zeilboten 115 blz.
Joost Dudok van Heel zeilen en toervarenvan dishoeck / 19645.00Meer info Bijzonderheden: 151 blz.
Karel Heijnen Zeilen in de Optimisthollandia / 19937.00Meer info Bijzonderheden: 92 blz.
Karel Heijnen Zeilen in de Optimisthollandia / 19876.00Meer info Bijzonderheden: 92 blz.
Bob Bond / Steve Sleight Zeilen met open botenhet spectrum / 19855.00Meer info Bijzonderheden: 160 blz.
Coolhaas zeilen op zeevan kampem & zoon / 6.50Meer info Bijzonderheden: varen op het ijsselmeer, waddenzee, de zeeuwse en zuidhollandse stromen, langs de kust en in volle zee. 416 blz.
Coolhaas, WP / JH zeilen op zeevan kampem & zoon / 19677.50Meer info Bijzonderheden: 416 blz.
J.H. Coolhaas Zeilen op Zee. varen op het IJsselmeer, Waddenzee, de Zeeuwse en Zuidhollandse stromen, langs de kust en in volle zeeVan Kampen, Amsterdam / 196018.00Meer info Bijzonderheden: Handboek voor de zeiler op zee.
HCA van Kampen zeilen voor den beginnervan kampem & zoon / 19465.50Meer info Bijzonderheden: 64 blz.
SIJTEMA, J Zeilen voor IedereenAmsterdam / 19705.00Meer info Bijzonderheden: 128p. Z/w-foto's en tekeningen. Conditie: goed Paperback
Denk Roland Zeilen! De techniek van het zeilen in meer dan 500 foto's en tekeningenAmsterdam, Elsevier, 1972. 144 blz. Ned. vert.J.G. Baggerman. Hard cover. Randen urug iets beschadi / 19724.50Meer info Bijzonderheden:
Burton, Robin Zeilen. De grote Oceaanraces.Market Books BV / 198010.00Meer info Bijzonderheden: 160 pagina's. Foto's, afbeeldingen, tekeningen. Verklarende woordenlijkst. Oorspronkelijke titel: Sailing the Great races. Gelamineerde kaft. Cardboard / Karton
Sam Svenson, Gordon Macfie Zeilend door de eeuwenvan Kampen / xxxx16.00Meer info Bijzonderheden: Circa 1960. Vertaald door K.Boonenburg. gebruikt, stempel, verder als nieuw
Joyce Sleightholme zeilend gezinhollandia / 19706.50Meer info Bijzonderheden: het boek voor de vrouw aan boord 236 blz.
Theo van Bergen Zeilend rond de wereldABN-AMRO private banking / 20057.00Meer info Bijzonderheden: nieuw in doos. relatiegeschenk.
C. Lakens-Douwes zeilend zwervenMeulenhoff / 19592.50Meer info Bijzonderheden: 142 blz.
Lakens Douwes, C. zeilend zwervenjacob van campen / 19496.00Meer info Bijzonderheden: 134 blz.
Hacquebord zeilende opleidingsschepende alk / 5.00Meer info Bijzonderheden: 63 blz.
Hacquebord zeilende opleidingsschepende alk / 4.50Meer info Bijzonderheden: 64 blz.
Hacquebord, H. Zeilende Opleidingsschepen. De Alkenreeks Nummer 94.De Alk NV / 5.00Meer info Bijzonderheden: 64 pagina's. Foto's. Dit boek is deel 94 uit de Alkenreeks beeld-encyclopedie. Cardboard / Karton
R. Das / pranger Zeiljachtende alk / 19784.50Meer info Bijzonderheden: wedstrijdklassen in nederland 128 blz.
Dent Nicholas Zo moet u zeilen, Praktische cursus voor het omgaan met zeilbotenHelmond, Helmond, 1978. 128 blz. Ned. vert. J.C. Terweijen. Met tekeningen en kleurenfoto's. Hard c / 19786.00Meer info Bijzonderheden:
Berckel, Florence Van Zout in De Zeilen, Nederlanders in De Whitbread-race / 8.00Meer info Bijzonderheden: 271 pp. Wat scheefgelezen Gelijmd
Velde, de Henk zwaaien naar BLUFFelmar / 19936.00Meer info Bijzonderheden:
VELDE, HENK DE Zwaaien naar Bluff.Rijswijk: Elmar / 19938.50Meer info Bijzonderheden: 181p. Foto's in kleur + routekaarten. Over de recordpoging in honderd dagen solo rond de wereld te zeilen. Paperback
Stuivenberg, Peter `N Wereld Onder Zeil. Over Liefde, Politiek En Andere Ongemakken Van Een Journalist, Wereldzeiler En Minaar / 10.00Meer info Bijzonderheden: 395 pp. Lichte leesvouw in de rug Gelijmd

12