Meer info Bijzonderheden: 123p. Illustrated. No dustjacket. Foreword by Bernard Hayman. The author recounts the history of the innumerable attempts which have been made to recover 'The America's Cup'. The story of the yachts and races is brought right up to 1964. As new hardback
Albert Cook Church, James B. Connolly
American Fishermen
Bonanza Books, New York / 1940
35.00
Meer info Bijzonderheden: schitterend boek met meer dan 250 prachtige foto\'s van Amerikaanse zeilende vissersschepen. Alle grote schoeners als Blue Nose etc.
Mary Blewitt
astronomische navigatie voor zeilers en motorbootvaarders
Meer info Bijzonderheden: nauta / huisman , londen-sydney-londen
128 blz.
Rienk Wegener Sleeswyk
De boeier Friso
hedeby publishing / 1994
10.00
Meer info Bijzonderheden: fries statenjacht 1894-1954-1994
84 blz.
Delden, Henk van
De Eendracht onder vol zeil. Een boek van de zee voor de jeugd.
Uitgeverij Kluitman / 1978
5.00
Meer info Bijzonderheden: Kleine gebruiksspoortjes. 157 pagina's. Illustraties, bouwtekeningen op de schutpagina's, verklarende woordenlijst, gelamineerde kaft. Cardboard / Karton
Ties van Os
de eerste keer rond
equity & law / 1986
8.50
Meer info Bijzonderheden: equity & law in de whitbread round the wereld race 1985-1986
111 blz.
PRANGER, LEX
De juiste koers bij het wedstrijdzeilen
Veen, zj /
7.00
Meer info Bijzonderheden: ingenaaid, vlekjes, ills, 116 pp
PRANGER, LEX
De juiste koers bij het wedstrijdzeilen
Veen, zj /
5.00
Meer info Bijzonderheden: ingenaaid, onderz rug licht besch, ills, 116 pp
Eric Newby
De laatste graanrace
Hollandia / 1987
10.00
Meer info Bijzonderheden: Zijn grootseavontuur tijdens de nadagen van de zeilvaart 1938
Twiname Eric
De regels voor het wedstrijdzeilen 1981 - 1984.
Baarn, Hollandia, 1981. Aangevuld met het zeilwedstrijdreglement 1981 van de International Yacht Rac / 1981
De Roaring Fourties. De eerste solozeiltocht rond de wereld
Het Sporthuis / 2006
14.50
Meer info Bijzonderheden: 189p. Nieuwstaat! Serie Sportklassieken, nr. 2. Isbn 902956458X hardback
Jeremy Howard-Williams
de zeilen
hollandia / 1976
9.00
Meer info Bijzonderheden: vormgeving constructie en gebruik. stofomslag geplakt.
280 blz.
Kampen, H.C.A. Van
De Zeilsport
P.N. Van Kampen & Zoon N.V. /
50.00
Meer info Bijzonderheden: 504 pagina's. Tientallen foto's, illustraties en kaartjes. Uitgave aanbevolen door de verbonden nederlandsche watersport-vereenigingen en door den Nederlandschen Toeristenbond A.N.W.B. Gepubliceerd tussen 1940-1945 (k-nummer). Kleine gebruiksspoortjes. (Beschadigde stofomslag wordt meegeleverd) Half Linnen, Hard Cover
Dit is ... De Zeilen. Theorie - materiaal - zeilmaken - trimmen.
Uitgeverij De Boer Maritiem / 1991
15.00
Meer info Bijzonderheden: 156 pagina's. Foto's, illustraties, afbeeldingen. Serie: "Dit is .." Technische instructie. Oorspronkelijke titel: "This is looking at sails". Cardboard / Karton
Christiaan Brakman
Equity & Law II
BZZTOH / 1990
8.00
Meer info Bijzonderheden: in de whitbread round the world race 1989-90
125 blz.
Christiaan Brakman
Equity & Law II
BZZTOH / 1990
8.00
Meer info Bijzonderheden: in de whitbread round the world race 1989-90
125 blz.
Metzelaar
europa ahoy!
de boer maritiem / 1977
7.50
Meer info Bijzonderheden: de laatste reis van de \'europa\'
179 blz.
Thierry Rannou
flyer breekt alle records
de boer maritiem / 1982
7.50
Meer info Bijzonderheden: 27.000 zeemijl whitbread round the world race
Joyce Sleightholme
Goed bemannen
hollandia / 1992
6.50
Meer info Bijzonderheden: een handboek voor de bemanning
190 blz.
Bond, Bob
Handboek Zeilen.
Uitgeverij Het Spectrum / 1983
15.00
Meer info Bijzonderheden: 352 pagina's. Illustraties, foto's, kaartjes, afbeeldingen. Oorspronkelijke titel: "The Handbook of Sailing". Cardboard / Karton
Bond, Bob
Handboek Zeilen.
Atrium / 1996
15.00
Meer info Bijzonderheden: 352 pagina's. Illustraties, foto's, kaartjes, afbeeldingen. Oorspronkelijke titel: "The Handbook of Sailing". Soft Cover
N.N.
Handboekje Van Het Koninklijk Nederlands Watersport Verbond Deel 2 Regelementen Voor Het Wedstrijdzeilen
/
10.00
Meer info Bijzonderheden: 253 pp. Genaaid / Gelamineerd
Het bruine schuiten boek. een nieuwe generatie schippers op oude zeilschepen
Van Kampen, Baarn / 1978
15.00
Meer info Bijzonderheden: gebruikt, stempel, kaft iets verkleurd, overigens goed.
Het ruime sop
novella / 1993
4.00
Meer info Bijzonderheden: de mooiste verhalen over de watersport
125 blz.
Blaauw, Michelle en Fred de Heij
Het zeilboek voor kinderen
/
5.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Ploegsma 1992 ill Fred de Heij 1e dr. - Karton
Philippona, C H M
Het zeilen : met allerlei vaartuigen ter spelevaart en ten wedstrijde
/
20.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Maatschappij voor goede en goedkoope lectuur 1919 geillustreerd 1e dr. - (Vakbibliotheek). - Karton, band goed, boekblok op voorkneep intern los
Heijnen / Tolsma
hoop op welvaren , zeilen
vinea domini / 1979
7.00
Meer info Bijzonderheden: zeilen voor beginner tot gevorderde
300 blz.
Mijn B.M. en ik. Een leerzaam zeilverhaal. Illustraties L.H. Pieterse.
Jacob van Campen. Amsterdam. /
10.00
Meer info Bijzonderheden: Zonder jaar. Hardcover. Verkleurd. 115pp. Klein 8°.. Illustr.. Licht roestvlekkig.
ISTEL, WERNER
Olympia der Segler Kiel 1972. Olympic Yachting Kiel 72
Delius Klasing / 1972
14.50
Meer info Bijzonderheden: 96p. Illustrated. Dustjacket/Umschlag. Text in Deutsch/German und Englisch. 29x29cm. Herausgegeben vom Magistrat der Stadt Kiel. Fine copy. Orig. Cloth
H.J. Hansen, B.Wundeshammer
Onder volle tuigage, windjammerparade
De Boer, Bussum / 1972
16.00
Meer info Bijzonderheden: Kaft verkleurd, stempel, overigens prima.
Operation Sail Lubeck-Kile 1972. Met lijst van alle deelnemende dwarsgetuigde schepen.
Snaith, William
Op De Kracht Van De Wind
/
10.00
Meer info Bijzonderheden: 224 pp. Gelijmd / Linnen
Meer info Bijzonderheden: gebonden + stofomsl, plastic laat los, foto's, 128 pp + reclame.
Stacey, Victoria + Wilson, Gaby
Reaching Beyond. The Ultimate Ocean Race. The Whitbread Round the World Race 1993 / 94 for the Heineken Trophy
Grenville Books / 1994
15.00
Meer info Bijzonderheden: 159 pages. Dozens of full colour photographs. Book and dustjacket in good condition. Cardboard / Karton
BESTEBREURTJE, GER e.a
Rotterdam Maritiem 78
Uitgave Rotterdamsch Nieuwsblad / 1978
12.50
Meer info Bijzonderheden: 120p. Z/w-foto's. Stofomslag (enkele scheurtjes) Fotoverslag n.a.l.v. de vlootschouw Rotterdam Maritiem 20/21 mei 1978. Zeezeilers, platbodems, wachtschepen, stoomslepers, marinevaartuigen en het stoompassagiersschip Viera y Clavijo. Orig. Cloth
Royal Ocean Racing Club. Programme 1957
/
25.00
Meer info Bijzonderheden: 16p. Includes: Race entry form 1957. Fine copy Paperback/Brochure
Beukema Hans
Sail Ahoy.
De Boer Maritiem, 1980. 176 blz. Zwart-wit en kleurenfoto's. Gebonden. Linnen. / 1980