Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Yoga

120 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 2 pagina's
resultaten 1 tot 50Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
Walewski, Stefan Colonna A System of Caucasian Yoga. A facsimile of the Hand Written Manuscript, as Orally recieved by the Author.Colorado, Indian Hills - The Falcon\\\\\\\'s Wing Press, 1955, 1st edition. / 139.00Meer info Bijzonderheden: Red gilt spine with parchment papered boards, no DJ, 16x23, 150 diagrams & illustrations by the author, vi-127pp..Text and author\\\\\\\'s portrait from DJ have been clipped and tipped onto front and rear leaves; Inked name, partially covered by small book plate, on front paste down; Volume is otherwise tight & very clean. Scarce. [booknr. 765]
Labruyere, Herman AAN DE TOP VOORBIJ. Yogapsychologie en meditatie uit de Himalaya. Ankh-Hermes 1983. 1e druk 134 pp. Pb . Rug iets verkleurd en leesvouwtjes.Geillustreerd. Auteur s / 5.50Meer info Bijzonderheden: Deventer, Ankh-Hermes, 1983. 1e druk 134 pp. Pb . Rug iets verkleurd en leesvouwtjes.Geillustreerd. Auteur schreef dit boek om voor eens en voor altijd het duidelijk en zonder vervorming uiteen te zetten wat meditatie en wel en niet is. in goede staat
Meric, Philippe de ABC du YOGA S.C.A.R. 1965. 1st edition 158 pages. Pb . illustrated. Scans available / 3.50Meer info Bijzonderheden: , S.C.A.R., 1965. 1st edition 158 pages. Pb . illustrated. Scans available good condition
Agni Yoga Society AGNI YOGA. 1929. Mirananda b.v. 1980. 1e druk 367 pp. Pb . Uitgegeven voor Agni Yoga Society. Verscheen oorspronkl / 9.00Meer info Bijzonderheden: Wassenaar, Mirananda b.v., 1980. 1e druk 367 pp. Pb . Uitgegeven voor Agni Yoga Society. Verscheen oorspronkleijk in 1929. 12,5 x 17,5 cm. mooie staat
Paramahansa Yogananda AUTOBIOGRAPHY OF A YOGI. California Self-Realization Fellowship / 7.50Meer info Bijzonderheden: Los Angeles, California, Self-Realization Fellowship, 1988. 11th edition 592 pages. Pb . Back has reading traces.. Spine discoloured.With a preface by W. Y. Evans Wentz M.A., D.Litt., D.Sc. illustrated. Scans available slightly yellowed
Yatiswarananda, Swami BESCHOUWINGEN OVER VEDANTA, YOGA EN RELIGIE. N. Kluwer 1959. 1e druk 278 pp. linnen gebonden met stofomslag. Omslag in wat mindere staat / 12.50Meer info Bijzonderheden: Deventer, N. Kluwer, 1959. 1e druk 278 pp. linnen gebonden met stofomslag. Omslag in wat mindere staat, scheurtje, slijtage aan rand. en wat verkleurd. Binnenwerk goudopdruk
Robertson D. Bewust = veilig autorijden. Ankertje-serie 19Deventer, Ankh-hermes B.V., 1977. Ankertje-serie 19 2de druk. 71 blz. Met illustraties van A. Molen / 19773.00Meer info Bijzonderheden:
Bohm, Werner CHAKRAS. Otto-Wilhelm-Barth 1953. 1st edition 131 pages. cloth . German edition. Scan available. / 9.00Meer info Bijzonderheden: Munchen, Otto-Wilhelm-Barth, 1953. 1st edition 131 pages. cloth . German edition. Scan available. VG
Bohm, Werner Chakras. Lebenskräfte u. Bewusstseinszentren im Menschen.München - Otto Wilhelm Barth Verlag / 19538.00Meer info Bijzonderheden: Gelbes Leinen ohne Schutzumschlag, 14x21, ills., 131S. Keine Risse, ohne Unterschreichungen. [buchnr. 233]
Humphreys, Christmas CONCENTRATIE EN MEDITATIE. Een handleiding tot bewustzijnsontwikkeling. Ankh-Hermes 1973. 2e druk 221 pp. linnen met goudopdruk gebonden met stofomslag. Stofomslag sleets / 7.50Meer info Bijzonderheden: Deventer, Ankh-Hermes, 1973. 2e druk 221 pp. linnen met goudopdruk gebonden met stofomslag. Stofomslag sleets aan de randen en enkele scheurtjes. Enige vergeling. Wie er in slaagt meester over zijn aandacht te worden en alles met aandacht gaat doen, zal een ander mens zijn. in goede staat
Mariechild, Diane Crystal Visions. Nine Meditations for Personal & Planetary Peace.Freedom - The Crossing Press / 19856.00Meer info Bijzonderheden: In pain born of the mind that separates, we may think that we must choose either to be an activist working for world peace within herself. We think we must choose between the material world or the spiritual world. In reality there is no separation... All things are infused with the spirit. There can be no world peace without individuals finding peace of heart and mind and peace within their family, friend and work relationships. To be a whole person is the challenge of today. To bring the awakened mind to each task, however large or small, is what is being asked of us today... Meditation is a pathway home. Paperback, 13x20, drawings by Lynn E.Alden, 125pp.. ISBN 0895941821. Good. [booknr. 533]
Sacharow, Yogiraj Boris DAS OFFNEN DES DRITTEN AUGES - Methode und Praxis. Otto Wilhelm Barth Verlag 1958. 1st edition 95 pp. cloth with dustjacket . Remark written on first / 27.50Meer info Bijzonderheden: Munchen-Planegg, Otto Wilhelm Barth Verlag, 1958. 1st edition 95 pp. cloth with dustjacket . Remark written on first endpaper.Minimal yellowed.Dustjacket well protected with transparant paper. Original advertisment banderole (Authentische Anweisungen nach Indischen Originaltexten) still present. Tipped portrait of Sacharow. very good condition
Brunton, Paul DAS UBERSELBST. Hermann Bauer Verlag KG 1980. 6th edition 363 pages. leinen . Scans available / 5.00Meer info Bijzonderheden: Freiburg im Breisgau, Hermann Bauer Verlag KG, 1980. 6th edition 363 pages. leinen . Scans available very good condition
Schaarschuch, Alice DE ADEMENDE MENS. In rust en beweging, ziekte en gezondheid, in yoga en meditatie. Ankh-Hermes 1976. 1e druk 122 pp. linnen met goudopdruk gebonden met stofomslag. Enkele groene naa / 7.50Meer info Bijzonderheden: Deventer, Ankh-Hermes, 1976. 1e druk 122 pp. linnen met goudopdruk gebonden met stofomslag. Enkele groene naamstempels. mooie staat
Dattatreya / Spierenburg, Henk DE AVADHUTA GITA van Dattatreya. Een boek over raja yoga. Ankh-Hermes 1998. 1e druk 86 pp. hardcover gebonden . Naam op schutblad verwijderd (Tippex). Orien / 7.00Meer info Bijzonderheden: Deventer, Ankh-Hermes, 1998. 1e druk 86 pp. hardcover gebonden . Naam op schutblad verwijderd (Tippex). Orient-serie. Vertaald en van een inleiding voorzien door Henk Spierenburg. 11,5 x 18 cm. mooie staat
Dattatreya / Spierenburg, Henk DE AVADHUTA GITA van Dattatreya. Een boek over raja yoga. Ankh-Hermes 1998. 1e druk 86 pp. hardcover gebonden . Orient-serie. Vertaald en van een inleiding / 7.00Meer info Bijzonderheden: Deventer, Ankh-Hermes, 1998. 1e druk 86 pp. hardcover gebonden . Orient-serie. Vertaald en van een inleiding voorzien door Henk Spierenburg. 11,5 x 18 cm. mooie staat
Thakar, Vimala DE DRINGENDE NOODZAAK TOT ZELF-ONTDEKKING. / HET GEHEIM VAN DE STILTE. Ankh-Hermes 1979. 1e druk 142 pp. Pb . Lezingen gehouden op 1-3 Juni 1974 en 5-7- Juni 1976 in de / 6.50Meer info Bijzonderheden: Deventer, Ankh-Hermes, 1979. 1e druk 142 pp. Pb . Lezingen gehouden op 1-3 Juni 1974 en 5-7- Juni 1976 in de 'Hoorneboeg', bij Hilversum. mooie staat
Brakel Buys, Dr. R. van De Levende Gedachten van VIVEKANANDA. Servire 1942. 1e druk 189 pp. linnen gebonden goudopdruk. Band gesleten / 6.50Meer info Bijzonderheden: Den Haag, Servire, 1942. 1e druk 189 pp. linnen gebonden goudopdruk. Band gesleten, binnenwerk goed maar wat vergeeld. achterplaat
Vroome, Henny [gedachten verzameld en gekozen door] tekeningen: Béatrice Simon ; fotografie: Alain Verdier ; vert. uit het Frans door Marc Mainil en Roger Tavenier] De mens tussen hemel en aardeDen Haag : Mirananda / 198610.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 95 blz, ill, tekeningen, 25 cm, isbn 9062717519, goed exemplaar. Annotatie: Inspiratiebron voor yogabeoefenaars in de vorm van wijze citaten en zwart-witte foto\'s van yogahoudingen. Vert. van: L\'homme intermédiaire entre ciel et terre, 1985.
Mukerji, Swami A. P. DE ONTWIKKELING VAN HET GEESTELIJK BEWUSTZIJN volgens de wijsbegeerte der yogi's. Gnosis 1933. 1e druk 179 pp. linnen gebonden goudopdruk. / 12.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Gnosis, 1933. 1e druk 179 pp. linnen gebonden goudopdruk. in goede staat
Dechanet J. De weg naar de stilte. Yoga voor de gelovige mens.Utrecht, Desclee de Brouwer, 1961. 250 blz. Uitgavejaar 1961. Ned. vert. Maarten van Nierop. Hard c / 19617.00Meer info Bijzonderheden:
Yogi Ramacharaka DE WETENSCHAP DER PSYCHISCHE GENEZING. Gnosis 1930. 1e druk 126 pp. halflinnen gebonden . Lichte vergeling. 3e en 4e duizendtal. Stempel / 17.50Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Gnosis, 1930. 1e druk 126 pp. halflinnen gebonden . Lichte vergeling. 3e en 4e duizendtal. Stempel vorige eigenaar.Uit het Engelsch vertaald door A. J. J.. Hattinga Raven. Ramacharaka was ook de schrijver van : De Wetenschap der Ademhaling; Veertien Lessen over Yogawijsbegeerte en Oostersch Occultisme" "etc. in goede staat
Waterstone, Richard DE WIJSHEID VAN INDIA Voorstellingen en praktijken - Goden en wereldbeeld - Meditatie en yoga. Kosmos - Z&K 1996. 1e druk 184 pp. gekartonneerd gebonden met flappen. Kreukjes achterplat. Serie / 6.00Meer info Bijzonderheden: Utrecht / Antwerpen, Kosmos - Z&K, 1996. 1e druk 184 pp. gekartonneerd gebonden met flappen. Kreukjes achterplat. Serie: Levende wijsheid. Rijk geillustreerd. mooie staat
Lysebeth Die grosse kraft des atems. die Atemschule de Pranayama. O.W. Barth 1973. 2nd edition 278 pp. cloth with dustjacket . Dustjacket with some edgewear. Green / 15.00Meer info Bijzonderheden: Munchen, O.W. Barth, 1973. 2nd edition 278 pp. cloth with dustjacket . Dustjacket with some edgewear. Green stamps of private library at title page and halfway book. Otherwise very nice copy. good condition
Brandstatter, Leopold (Leobrand) DIE WAHRHEIT UBER YOGA : Briefe uber lebendige Ethik Einfuhrung in Agni Yoga nr. 1. Spirale Verlag 1977. 2nd edition 27 pp. stapled . Cover slightly discoloured. Two small stains. / 4.00Meer info Bijzonderheden: Linz, Spirale Verlag, 1977. 2nd edition 27 pp. stapled . Cover slightly discoloured. Two small stains. good condition
Ramacharaka, Yogi DIE YOGI PHILOSOPHIE DES KORPERLICHEN WOHLBEFINDENS. Wurzer 1981. 1st edition 256 pp. cloth with dustjacket . Dustjacket with minor edgewear. Cuts slig / 12.50Meer info Bijzonderheden: Munchen, Wurzer, 1981. 1st edition 256 pp. cloth with dustjacket . Dustjacket with minor edgewear. Cuts slightly tanned. very good condition
Skolimowski, Henryk ECOYOGA. Practice and meditations for walking in beauty on the Earth. (1st edition) Gaia Books 1994. 1st edition 190 pp. hardcover halfcloth . Scans of this very fine copy available. / 35.00Meer info Bijzonderheden: London, Gaia Books, 1994. 1st edition 190 pp. hardcover halfcloth . Scans of this very fine copy available. Printed in two colours and illustrated with 16 full page illustrations. A constant source of inspiration and a journey towards spiritual renewal. Practical exercises and meditations for living in harmony with the Earth. very good condition
Hittleman, Richard L. ENERGIEK EN ONTSPANNEN DOOR YOGA. Prisma boeken 1973. 5e druk 191 pp. Pb . Cover sleets. Leesvouwen. Binnenwerk vergeeld. Prisma 13 / 2.00Meer info Bijzonderheden: Utrecht / Antwerpen, Prisma boeken, 1973. 5e druk 191 pp. Pb . Cover sleets. Leesvouwen. Binnenwerk vergeeld. Prisma 1325. Met vele foto's. gebruikssporen
Zebroff, Kareen FIT EN GEZOND DOOR YOGA. Het veertiendaags yoga- en dieetplan. Elsevier 1977. 1e druk 183 pp. Pb . Vouw en kleine beschadiging benedenhoek voorplat. Geillustree / 5.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam/Brussel, Elsevier, 1977. 1e druk 183 pp. Pb . Vouw en kleine beschadiging benedenhoek voorplat. Geillustreerd met foto's. in goede staat
White John Grenzen van het bewustzijnAmsterdam, Amstedam Boek, 1974. 311 blz. Ned. vert. Parma van Loon. Paperback. Leesvouw in rug en / 19746.00Meer info Bijzonderheden:
Ramacharaka, Yogi Hatha YogaTheosofische Uitgevers Maatschappij / 192010.00Meer info Bijzonderheden: De wetenschap van het physieke welzijn Gebrocheerd, 213 pag. Conditie: voor zijn leeftijd goed. Prijs inc. verzendkosten.
Sadananda Sarasvati, Swami HATHA YOGA. Theorie en praktijk. Luminary Publications 1975. 1e druk 141 pp. linnen goudopdruk . Geillustreerd. Vlekje op voorplat. / 8.00Meer info Bijzonderheden: Haarlem, Luminary Publications, 1975. 1e druk 141 pp. linnen goudopdruk . Geillustreerd. Vlekje op voorplat. 15,5 x 25 cm. in goede staat
Bhaktivedanta Swami Prabhupada, A. C.Sri Srimad HET PAD NAAR PERFECTIE. Yoga voor deze tijd. The Bhaktivedanta Book Trust 1992. 1e druk 182 pp. Pb . / 3.50Meer info Bijzonderheden: , The Bhaktivedanta Book Trust, 1992. 1e druk 182 pp. Pb . in goede staat
Govindan, M. HOW I BECAME A DISCIPLE OF BABAJI.Esoterie algemeen / 10.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 79pp. 8o. Good copy Illustrated
Tigunait, Pandit Rajmani INNER QUEST. The Path of Spiritual Unfoldment Yoga International Books 1995. 2e edition 185 pages. Pb . illustrated. 15 x 16 cm. Scans availabl / 5.50Meer info Bijzonderheden: Pennsylvania, Yoga International Books, 1995. 2e edition 185 pages. Pb . illustrated. 15 x 16 cm. Scans available very good condition
Vivekananda, Swami JNANA-YOGA. Ankh-Hermes 1975. 4e druk 159 pp. linnen gebonden met stofomslag. Rug stofomslag en randje schutbl / 6.50Meer info Bijzonderheden: Deventer, Ankh-Hermes, 1975. 4e druk 159 pp. linnen gebonden met stofomslag. Rug stofomslag en randje schutbladen licht verkleurd. Naam op schutblad. Veel nette onderstrepingen / aantekeningen (oranje inkt) in goede staat
Vivekananda, Swami KARMA YOGA EN BHAKTI YOGA. N. Kluwer 1951. 1e druk 204 pp. linnen gebonden goudopdruk. Vertaald door Helene J. Meyer. Band ie / 7.00Meer info Bijzonderheden: Deventer, N. Kluwer, 1951. 1e druk 204 pp. linnen gebonden goudopdruk. Vertaald door Helene J. Meyer. Band iets verkleurd. Enige vergeling. in goede staat
Prabhupada, A. C. Bhaktivevedantan Swami (His Divine Grace) KRSNA. The Supreme Personality of Godhead. A Summary Study of Srila Vyasadeva's Srimad-Bhagavatam, Tenth Canto. Volume I. The Bhaktivedanta Book Trust 1972. 5th printing 241 pages. Pb . illustrated. Scans available. / 3.00Meer info Bijzonderheden: New York, The Bhaktivedanta Book Trust, 1972. 5th printing 241 pages. Pb . illustrated. Scans available. good condition
Pandit, M. P. KUNDALINI-YOGA. Eine kurze Zusammenfassung der "Schlangenkraft" von Sir John Woodroffe. Drei Eichen Verlag 1981. 2nd edition 95 pages. Pb . 9 x 15 cm. Scans available. / 5.00Meer info Bijzonderheden: Munchen + Engelberg, Drei Eichen Verlag, 1981. 2nd edition 95 pages. Pb . 9 x 15 cm. Scans available. good condition
Krishna, Gopi KUNDALINI. Erweckung der Geistigen Kraft im Menschen. Otto Wilhelm Barth Verlag. 1968. 1st edition 215 pp. cloth with dustjacket . Dustjacket disc. at s / 9.00Meer info Bijzonderheden: Weilheim/Obb., Otto Wilhelm Barth Verlag., 1968. 1st edition 215 pp. cloth with dustjacket . Dustjacket disc. at spine and backcover . Tear at top spine dustjacket repaired with tape. Pictures of this otherwise very fine copy available. good condition
Satprem LA REVOLTE DE LA TERRE. Robert Laffont 1990. 1st edition 106 pp. paper wrappers . slighty yellowed. Small stains on back / 9.00Meer info Bijzonderheden: Paris, Robert Laffont, 1990. 1st edition 106 pp. paper wrappers . slighty yellowed. Small stains on back cover. Scans available. good condition
Hewitt, James LEER UZELF YOGA. Nederlandse Boekenclub 1960. 1e druk 183 pp. kunstleer gebonden goudopdruk. Geillustreerd. Yoga he / 5.50Meer info Bijzonderheden: 's Gravenhage, Nederlandse Boekenclub, 1960. 1e druk 183 pp. kunstleer gebonden goudopdruk. Geillustreerd. Yoga heeft u iets te bieden: een stralende gezondheid, verhoogde energie, groter uithoudingsvermogen, een mooier gevormd lichaam, betere concentratie en gemoedsrust. in goede staat
Hewitt, James LEER UZELF YOGA. Ankh-Hermes 1960. 1e druk 183 pp. kunstleer gebonden goudopdruk. Geillustreerd. Yoga heeft u iets / 5.50Meer info Bijzonderheden: Deventer, Ankh-Hermes, 1960. 1e druk 183 pp. kunstleer gebonden goudopdruk. Geillustreerd. Yoga heeft u iets te bieden: een stralende gezondheid, verhoogde energie, groter uithoudingsvermogen, een mooier gevormd lichaam, betere concentratie en gemoedsrust. in goede staat
Hewitt James Leer uzelf Yoga. Een deel uit de leer u zelf reeks's-Gravenhage, Nederlandse Boekenclub, 1960. 183 blz. Ned. vert. A. van Onck. Hard cover. Immitati / 19604.50Meer info Bijzonderheden:
Gijsen, Wim / Buurman, Lux LEVEN DAT HET EEN LIEVE LUST IS. Kruiden homeopathie makrobiotiek yoga meditatie. Bert Bakker 1971. 1e druk 105 pp. Pb . Rug verkleurd. Geillustreerd. Gedrukt in groene inkt. 18 x / 4.00Meer info Bijzonderheden: Den Haag, Bert Bakker, 1971. 1e druk 105 pp. Pb . Rug verkleurd. Geillustreerd. Gedrukt in groene inkt. 18 x 18 cm in goede staat
Bhaktivedanta, A.C. Swami Prabhupada LEVEN KOMT VOORT UIT LEVEN. Ochtendwandelingen met Sri Srimad. Bhaktivedanta Book Trust 1993. 1e druk 165 pp. Pb . Cover licht sleets aan de randen. Lichte vouw / 4.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Bhaktivedanta Book Trust, 1993. 1e druk 165 pp. Pb . Cover licht sleets aan de randen. Lichte vouw in voorplat. Met foto's. in goede staat
Widdowson, Rosalind LEVEN MET YOGA. Oefeningen-gezondheid-recepten. H. J. W. Becht bv 1982. 1e druk 93 pp. HB gebonden . Rijk met foto's geillustreerd. Groot formaat / 8.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, H. J. W. Becht bv, 1982. 1e druk 93 pp. HB gebonden . Rijk met foto's geillustreerd. Groot formaat; 22 x 30 cm in goede staat
Kramer Schippers, Justus LEVEN VANUIT NEUTRALITEIT. De Advanta Vedanta filosofie toegepast op het dagelijkse leven in het westen Panta Rhei 1997. 1e druk 131 pp. Pb . Prima staat / 7.00Meer info Bijzonderheden: Katwijk, Panta Rhei, 1997. 1e druk 131 pp. Pb . Prima staat, maar klein vlekje en naam op schutblad en potloodstreepjes in de tekst. in goede staat
Lietaert-Peerbolte, Maarten / Bruins, Belle MAITHUNA. Liefdesyoga & Kosmies Bewustzijn. Arcanum 1972. 1e druk 72 pp. Pb . Geillustreerd. 20 x 20 cm. / 4.50Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Arcanum, 1972. 1e druk 72 pp. Pb . Geillustreerd. 20 x 20 cm. in goede staat
Brooks, Douglas Renfrew / Durgananda, Swami a.o. MEDITATION REVOLUTION. A History and Theology of the Siddha Yoga Lineage. Agama Press 1997. 1st edition 711 pages. Pb . illustrated.Small trace of folding in frontcover. S / 12.00Meer info Bijzonderheden: New York, Agama Press, 1997. 1st edition 711 pages. Pb . illustrated.Small trace of folding in frontcover. Scans of this otherwise fine copy available. good condition
Novak, John (Jyotish) MEDITEREN DOE JE ZO. Omega Boek 1991. 1e druk 106 pp. Pb . Lichte vergeling. Een praktische gids voor iedereen / 6.50Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Omega Boek, 1991. 1e druk 106 pp. Pb . Lichte vergeling. Een praktische gids voor iedereen, volgens de leer van Paramhansa Yogananda en Sri Kriyananda. mooie staat
Swami, Chidvilasananda MY LORD LOVES A PURE HEART. The Yoga of Divine Virtues. Syda Foundation 1994. 1st edition 167 pages. Pb . Very well covered by adhesive transparant plast / 6.00Meer info Bijzonderheden: USA, Syda Foundation, 1994. 1st edition 167 pages. Pb . Very well covered by adhesive transparant plastic. Scans available. good condition
Singh, Mohan MYSTIK UND YOGA DER SIKH-MEISTER. Origo Verlag 1967. 1st edition 148 pp. cloth with dustjacket . Mit Abbildungen./ Illustrated. Som / 12.50Meer info Bijzonderheden: Zurich, Origo Verlag , 1967. 1st edition 148 pp. cloth with dustjacket . Mit Abbildungen./ Illustrated. Some usure on dustjacket. Scans available. 12,5 x 20 cm. good condition
Agni Yoga Society NIEUW TIJDPERK GEMEENSCHAP. 1926. Mirananda b.v. 1979. 1e druk 219 pp. Pb . Titel op rug deels vervaagd. Bovensnede wat lichte vlek / 8.00Meer info Bijzonderheden: Wassenaar, Mirananda b.v., 1979. 1e druk 219 pp. Pb . Titel op rug deels vervaagd. Bovensnede wat lichte vlekjes. Verder in mooie staat. Uitgegeven voor Agni Yoga Society. Oorspronkelijk uitgegeven in 1926. in goede staat
Aurobindo, Sri / The Mother ON THEMSELVES PART. I. from the Writings of Sri Aurobindo and The Mother. Sri Aurobindo Society 1973. 1st reprint 27 pages. stapled . Compiled by Vijay. Booklet nr. 28. Sc / 3.50Meer info Bijzonderheden: India, Sri Aurobindo Society, 1973. 1st reprint 27 pages. stapled . Compiled by Vijay. Booklet nr. 28. Scans available. 12 x 18 cm. good condition
Picozzi, Michele POCKET GUIDE TO HATHA YOGA. Crossing Press 1998. 1e edition 111 pages. Pb . Over 50 ill. of postures. 10 x 15 cm. / 4.00Meer info Bijzonderheden: Freedom, Crossing Press , 1998. 1e edition 111 pages. Pb . Over 50 ill. of postures. 10 x 15 cm. very good condition
Rocque Lobo, Dr. (ed.) PRANA 1980. JAHRBUCH FUR YOGA.Ostasiatische Meditationstechniken ud ihre Anwendug in der westlichen Welt. Scherz Verlag 1979. 1st edition 244 pp. Pb . Mit Abbildungen. /Illustrated. Scans available. Slig / 5.00Meer info Bijzonderheden: Bern und Munchen, Scherz Verlag, 1979. 1st edition 244 pp. Pb . Mit Abbildungen. /Illustrated. Scans available. Slightly yellowed. Wissenschaftlicher Beirat: Prof. Dr Johann Kugler, Prof. Dr. Dr. Paul Matussek, Prof. Dr. Carl Friedrich v. Weizsacker. good condition
Edwin, Dr. B. PSYCHO-YOGA. the Practice of Mind Control. Thorsons Publishers Ltd. 1979. 1st edition 142 pages. Pb . Cover worn / 5.00Meer info Bijzonderheden: Northamptonshire, Thorsons Publishers Ltd., 1979. 1st edition 142 pages. Pb . Cover worn,. Slightly yellowed inside. Usure. Scans available. Illustrated.How to banish -Psychoneurosis -Organic illness -Sexual Problems -Agression -Harassing Problems - Nagging Tensions -with the unleashed power of your subconscious mind. good condition
Vivekananda, Swami RAJA - YOGA or conquering the internal nature. The Udbodhan Office 1927. 7th edition 320 pages. paper wrappers sewed . Spine / back plate repaire / 6.00Meer info Bijzonderheden: Calcutta, The Udbodhan Office, 1927. 7th edition 320 pages. paper wrappers sewed . Spine / back plate repaired with tape. Corner front plate missing. Names and ill. at titlepage. Inside yellowed and some foxing. With portrait of the author. fair condition
Prakashj, Surya RAJA YOGA MEDITATION. A General Introduction. Spiritual University Press 1981. 1st edition 104 pages. Pb . illustrated. 11 x 17 cm. Scans avila / 6.00Meer info Bijzonderheden: Frankfurt a. M., Spiritual University Press, 1981. 1st edition 104 pages. Pb . illustrated. 11 x 17 cm. Scans avilable. very good condition
Swami Vivekanada Raja-yogaDeventer, N. Kluwer, 1955. 208 blz.Hard cover. Linnen. Geen stofomslag. Penaantekekningen in het bo / 19556.00Meer info Bijzonderheden:
Aurobindo, Sri / The Mother SRI AUROBINDO ASHRAM. Compiled from the writings of Sri Aurobindo and The Mother. Sri Aurobindo Ashram Trust 1974. 1e druk 39 pp. stapled . / 3.00Meer info Bijzonderheden: India, Sri Aurobindo Ashram Trust, 1974. 1e druk 39 pp. stapled . good condition
Das, Manoj SRI AUROBINDO. Sahitya Akademi 1987. 4th edition 85 pages. carton boards . Series: Makers of Indian Literature. / 6.00Meer info Bijzonderheden: Delhi, Sahitya Akademi, 1987. 4th edition 85 pages. carton boards . Series: Makers of Indian Literature. Cover slight traces of use and discoloured. Underlining in text. Scans available. good condition
Garrison, Omar TANTRA The Yoga of Sex. Academy Editions 1974. 1st reprinted 110 pages. Pb . Enlarged illustrated edition. 22 x 29 cm. S / 7.00Meer info Bijzonderheden: London, Academy Editions, 1974. 1st reprinted 110 pages. Pb . Enlarged illustrated edition. 22 x 29 cm. Slightly yellowd Spine discoloured. scans available. good condition
Kripananda, Swami The GURU'S SANDALS. Threshold of the Formless. Syda Foundation 1997. 114 pages. Pb . illustrated. / 4.00Meer info Bijzonderheden: USA, Syda Foundation, 1997. 114 pages. Pb . illustrated. very good condition
Bailey, A.Alice The light of the soul.Lucis Publishing Company – New York / 192717.00Meer info Bijzonderheden: A paraphrase of the Yoga Sutras of Patanjali. Blue gilt cloth no DJ, t.e.g., 8vo, xviii – 427pp. Wear at spine ends, the edges & corners had some bumps. Title page has at the edge a small waterspot, corner page ix is missing, inside clean. Very good.[18]
Arundale, George S. THE LOTUS FIRE a study in symbolic yoga. Theosophical Publishing House 1976. 2nd edition 776 pp. cloth with dustjacket . Some illustrations / 25.00Meer info Bijzonderheden: Adyar India, Theosophical Publishing House, 1976. 2nd edition 776 pp. cloth with dustjacket . Some illustrations. A few small tears in good dustjacket.Pictures of this nice copy available. good condition
Hassin, Vijay The Modern Yoga Handbook: A Complete Guide to Making the Spiritual and Physical Disciplines of Yoga Work in Your Life. Dolphin Books 1978. 1st edition 311 pp. Pb . Slight tracesof use. Scans of this good copy availab / 5.00Meer info Bijzonderheden: New York, Dolphin Books, 1978. 1st edition 311 pp. Pb . Slight tracesof use. Scans of this good copy available.Illustrated. good condition
SWAMI PRABHUPADA THE PERFECTION OF YOGATHE BHAKTIVEDANTA BOOK TRUST / 19822.00Meer info Bijzonderheden: 56 PAGES
Shankardevananda, Dr. Swami The Practices of Yoga for the Digestive System.Esoterie/ Yoga en meditatie / 14.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, paperback, 280pp. Mathem. draw. Copy as new.
Brunton, PH.D., Paul THE QUEST OF THE OVERSELF. A famous writer on India makes Yoga the basis of a new, practical system of self-analysis. Rider and Company 1951. 12th new and revised edition 235 pages. cloth with dustjacket . Dustjacket / 9.50Meer info Bijzonderheden: London, Rider and Company, 1951. 12th new and revised edition 235 pages. cloth with dustjacket . Dustjacket in poor condition. First endpaper missing. Otherwise good copy. Scans available. good condition
Krishnananda, Swami THE REALISATION OF THE ABSOLUTE. The Divine Life Society 1972. 3d edition 239 pages. halfcloth with dustjacket . Dustjacket has som / 10.00Meer info Bijzonderheden: India, The Divine Life Society, 1972. 3d edition 239 pages. halfcloth with dustjacket . Dustjacket has some tears, small piece missing. Scans available. good condition
Mahesh Yogi, Maharishi THE SCIENCE OF BEING AND ART OF LIVING. International SRM Publcat. 1966. 1st Revised Edition 334 pages. Pb . Scan of this nice copy avail / 5.00Meer info Bijzonderheden: London, International SRM Publcat., 1966. 1st Revised Edition 334 pages. Pb . Scan of this nice copy available. 10,5 x 16,5 cm. very good condition
Swami Kriyananda The Shortened Path : Autobiography of a Western Yogi Ananada 1981. 2nd edition 209 pp. Pb . Minor cover wear. Cover slightly discoloured. Illustrated. / 6.50Meer info Bijzonderheden: Nevada City, Ananada, 1981. 2nd edition 209 pp. Pb . Minor cover wear. Cover slightly discoloured. Illustrated. Scans available. Kriyananda was follower of Yogananda. good condition
Natarajan, A.R. THE SILENT MIND - The Ramana Way Ramana Maharshi Centre for Learning 1997. 6th edition 62 pp. Pb . Frontcover has dog ear. Some un / 14.50Meer info Bijzonderheden: Bangalore, Ramana Maharshi Centre for Learning, 1997. 6th edition 62 pp. Pb . Frontcover has dog ear. Some underlining on 6 pages. Portrait of Maharshi Ramana. Pictures of this otherwise good copy available. good condition
Krishnananda, Swami THE YOGA SYSTEM. The Divine Life Society 1992. 2nd edition 100 pp. Pb . / 5.00Meer info Bijzonderheden: India, The Divine Life Society, 1992. 2nd edition 100 pp. Pb . good condition
Krishnananda, Swami TO THINE OWN SELF BE TRUE. The Divine Life Society 1993. 1st edition 104 pages. carton boards . Small stain on cover. Scans / 7.00Meer info Bijzonderheden: India, The Divine Life Society, 1993. 1st edition 104 pages. carton boards . Small stain on cover. Scans of this otherwise nice copy available. very good condition
Forem, Jack TRANSCENDENTE MEDITATIE Maharishi Mahesh Yogi en de Wetenschap der Creatieve Intelligentie.. Miu Nedeland Pers 1978. 2e druk 239 pp. Pb . Vlekje bovenrand cover en aansluitend op snede. Met / 6.50Meer info Bijzonderheden: Den Haag, Miu Nedeland Pers, 1978. 2e druk 239 pp. Pb . Vlekje bovenrand cover en aansluitend op snede. Met een voorwoord van Maharishi Yogi. Geillustreerd. in goede staat
Muktananda. Swami WAARHEEN GA JE? Een gids voor de spirituele reis. Mirananda B.V. 1987. 1e druk 180 pp. Pb goudopdruk . Rug licht verkleurd. Geillustreerd met enkele / 12.00Meer info Bijzonderheden: Den Haag, Mirananda B.V., 1987. 1e druk 180 pp. Pb goudopdruk . Rug licht verkleurd. Geillustreerd met enkele foto's. in goede staat
Bossard, Robert WEGEN TER ZELFVERWERKELIJKING. Yoga en Christelijke Mystiek, Autogene Training. Het Zelf in de Diepte-Psychologie. N. Kluwer 1955. 1e druk 182 pp. linnen gebonden met stofomslag. Lichte vergeling. Binnenwerk iets / 7.50Meer info Bijzonderheden: Deventer, N. Kluwer, 1955. 1e druk 182 pp. linnen gebonden met stofomslag. Lichte vergeling. Binnenwerk iets vergeeld. goudopdrukin goede staat
Tirtha, Shri Bharati Krishna WERELDVREDE. Toespraken over vrede en eenheid. Stichting Ars Floreat 1988. 1e druk 111 pp. Pb linnen met flappen. 17 x 24 cm. Bundeling van toesp / 10.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Stichting Ars Floreat, 1988. 1e druk 111 pp. Pb linnen met flappen. 17 x 24 cm. Bundeling van toespraken die Shri Bharati Krishna Tirtha (de grote geeestelijk leider van modern India) hield tijdens een rondreis door de verenigde staten in 1958, gevolgd door een discussie met de vermaarde engelse filosoof Toynbee. mooie staat
L. FRANK/U. EBBERS YOGAFALKEN / 19735.00Meer info Bijzonderheden: Gesundheit und Spannkraft durch....
Blok, Patricia YOGA en Zwangerschap. Ontspanningsoefeningen om fysiek en mentaal sterker te worden voor en na de bevalling. Kosmos bv 1986. 1e druk 154 pp. Pb . Vouw in voorplat. Naam op schutblad. Groot formaat: 20 x 23 / 8.00Meer info Bijzonderheden: Utrecht / Antwerpen, Kosmos bv, 1986. 1e druk 154 pp. Pb . Vouw in voorplat. Naam op schutblad. Groot formaat: 20 x 23,5 cm. Met foto's van Diana Blok. in goede staat
Yogendra, Shri YOGA PERSONAL HYGIENE. The Yoga Institute 1952. 6th edition 338 pages. carton boards . Illustrations removed. Some remov / 6.50Meer info Bijzonderheden: Bombay , The Yoga Institute, 1952. 6th edition 338 pages. carton boards . Illustrations removed. Some removable underlining. Boards slightly disc.with a preface by John W. Fox. Scans available. good condition
Grill, Heinz YOGA und CHRISTENTUM. Grundlagen zu einer christlich-geistigen Meditations- und Ubungsweise. Heinz Grill Verlag. . 3d edition 224 Seiten. cloth with dustjacket . Illustrated. Traces of use on / 8.00Meer info Bijzonderheden: Soyen, Heinz Grill Verlag., . 3d edition 224 Seiten. cloth with dustjacket . Illustrated. Traces of use on dustjacket. Scans available. good condition
Coster, Geraldine. Yoga and western psychology. (a comparison)Oxford University Press – London / 19458.00Meer info Bijzonderheden: Or. green cloth, no DJ, small 8vo, 248p. Book has minor wear and soiling to boards, some spots on back cover, name previous owner on endpapers, inside clean, condition good. [131]
LYSEBETH, ANDRE VAN Yoga doen en begrijpenDeventer: Kluwer / 197212.50Meer info Bijzonderheden: 326p. 137 z/w-foto's met uitleg/instructie. Naam op schutblad.
Beintema, Rita. YOGA EN GEBOORTE. Een weg tot een ontspannen bevalling voor moeder en kind. Ankh-Hermes 1980. 1e druk 144 pp. Pb . geillustreerd met foto's. / 5.00Meer info Bijzonderheden: Deventer, Ankh-Hermes, 1980. 1e druk 144 pp. Pb . geillustreerd met foto's. in goede staat
Issberner-Haldane, E. (Professor H.C.) YOGA EN GODSDIENST. Yoga-scholing en dietetiek van de ziel. "De Cyclus" . 1e druk 213 pp. gekartonneerd gebonden . Plakbandje op rug. Enige vergeling. Redacti / 10.00Meer info Bijzonderheden: Leiden, "De Cyclus", . 1e druk 213 pp. gekartonneerd gebonden . Plakbandje op rug. Enige vergeling. Redactie I.J. Sloos. Geillustreerd. in goede staat
Issberner-Haldane, E. (Professor H.C.) YOGA EN GODSDIENST. Yoga-scholing en dietetiek van de ziel. "De Cyclus" . 1e druk 213 pp. gekartonneerd gebonden . Bovenzijde overgang rug/achterplat 1 cm ing / 9.50Meer info Bijzonderheden: Leiden, "De Cyclus", . 1e druk 213 pp. gekartonneerd gebonden . Bovenzijde overgang rug/achterplat 1 cm ingescheurd. Cover en randen binnenwerk gebruind. 1 pag. gekreukt. Redactie I.J. Sloos. Geillustreerd. redelijke staat
Ryan, Charles J. YOGA EN YOGA DISCIPLINE. Stichting Theosofisch Leven . 1e druk 59 pp. softcover geniet . Enkele vlekjes cover. Typoscript. / 3.50Meer info Bijzonderheden: Den Haag, Stichting Theosofisch Leven, . 1e druk 59 pp. softcover geniet . Enkele vlekjes cover. Typoscript. in goede staat
Nannen, Els YOGA Heil uit het Hindoeisme? Els Nannen 1977. 1e druk 31 pp. brochure geniet . Uitleg waarom Christenen zich niet met yoga moet / 2.50Meer info Bijzonderheden: Driebergen, Els Nannen, 1977. 1e druk 31 pp. brochure geniet . Uitleg waarom Christenen zich niet met yoga moeten houden. Rug iets verkleurd. in goede staat
Rele, Dr. V. G. YOGA IN DE PRACTIJK. Het voorkomen van vroegtijdig verouderen door toepassing van de leer van de Yoga. Geillustreerd. De Driehoek 1962. 2e druk 130 pp. gekartonneerd ingenaaid met stofomslag. Stofomslag in mindere st / 5.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, De Driehoek, 1962. 2e druk 130 pp. gekartonneerd ingenaaid met stofomslag. Stofomslag in mindere staat. in goede staat
RELE, DR. V.C. Yoga in de praktijk. Het voorkomen van vroegtijdig verouderen door toepassing van de leer van Yoga.Amsterdam: Driehoek / 6.50Meer info Bijzonderheden: 130p. Z/w-illustraties Paperback
Aundh, Radja van YOGA IN HET DAGELIJKS LEVEN. De driehoek . 1e druk 104 pp. Pb . Met een voorwoord van Rama Polderman / 5.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, De driehoek, . 1e druk 104 pp. Pb . Met een voorwoord van Rama Polderman, arts. met 20 foto's band iets gesleten en verkleurd. in goede staat
Dechanet, J. M. YOGA IN TIEN LESSEN. Orion 1974. 5e druk 131 pp. Pb . Geillustreerd. Lichte vergeling. / 4.50Meer info Bijzonderheden: Brugge-Utrecht, Orion, 1974. 5e druk 131 pp. Pb . Geillustreerd. Lichte vergeling. in goede staat
Dechanet, J. M. YOGA IN TIEN LESSEN. Orion . 4e druk 131 pp. Pb . Vochtvlekje boven- en benedenhoek overgang rug/voorplat. Geillustree / 4.00Meer info Bijzonderheden: Brugge-Utrecht, Orion, . 4e druk 131 pp. Pb . Vochtvlekje boven- en benedenhoek overgang rug/voorplat. Geillustreerd. in goede staat
Meric, Philippe de YOGA pour Chacun. Le Livre de Poche 1968. 1st edition 367 pages. Pb . illustrations de Michel de Sereville. Scans a / 4.50Meer info Bijzonderheden: , Le Livre de Poche, 1968. 1st edition 367 pages. Pb . illustrations de Michel de Sereville. Scans available. good condition
Kupfer, Karl-Heinz YOGA VON A - Z. Econ Verlag 1979. 1st edition 175 pages. HB . illustrated.Scans available. / 4.00Meer info Bijzonderheden: Dusseldorf-Wien, Econ Verlag, 1979. 1st edition 175 pages. HB . illustrated.Scans available. very good condition
Zebroff, Kareen YOGA VOOR IEDEREEN. Helmond B.V. . 3e druk 142 pp. Pb . Cover lichte slijtage en opkrullende hoekjes. Geillustreerd m / 5.00Meer info Bijzonderheden: Helmond , Helmond B.V., . 3e druk 142 pp. Pb . Cover lichte slijtage en opkrullende hoekjes. Geillustreerd met foto's. in goede staat

12 3

Adverteren bij Daisycon