Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Woordenboeken

109 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 2 pagina's
resultaten 1 tot 50Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
YMCA A.B.C. of the German LanguageYMCA Geneva / 75.00Meer info Bijzonderheden: Dit boek werd verstrekt aan Engelstalige mensen in de gevangenenkampen van WO-II. Op de cover staat behalve de titel: \\\"A conversation manual for use in WAR PRISON CAMPS\\\" \\\"The War Prisoner\\\'s Pocket Library-No 11\\\" \\\"War Prisoners Aid\\\" In de kaft zit midden onder een klein scheurtje (1cm), idem aan de rugzijde onder (2.5cm). Boek lijkt weinig gebruikt, rug is mooi \\\"stijf\\\".
Aa, A J van der Aaardrijkskundig woordenboek der Nederlanden. 13e en laatste deel: Z en aanhangsel / 50.00Meer info Bijzonderheden: Gorinchem, Noorduyn 1851` 1e dr. - Karton
Meulendijks, Jan; Bart Schuil Anagrammenwoordenboek : met 15.000 woordvondsten van letterkeer tot ketterleer]Baarn : Tirion / 199510.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 250 blz, illustraties, 22 cm, register, isbn 9051215126, goed / vrijwel ongebruikt exemplaar. Annotatie: Tien voor taal. Uitgave in samenwerking met Win Productions.
Bakels, H Beknopt bijbelsch woordenboek / 7.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Mij. V. Goede en Goedkoope Lectuur 1917 1e dr. - (Wereldbibliotheek woordenboeken). - Linnen
Koster P.Dr. Schuringa F.G. Dr. Beknopt verklarend zakwoordenboekje der Nederlandsetaal.Amsterdam, W. Versluys, 1943. Met een kort overzicht van de spelling 11de druk. 204 blz. Gebonden. H / 19433.00Meer info Bijzonderheden:
Charité, J (eindred.) Biografisch woordenboek van Nederland / 65.00Meer info Bijzonderheden: 's-Gravenhage, Nijhoff 1979-2001 5 delen. - Gebonden met stofomslag (deel 2 zonder stofomslag)
Tornqvist Marguerite Bonniers reseparlorer Holland. Ordista, vardagsuttryck och turistinformation.Bonniers, 1966. 128 blz.Uitrgavejaar 1966 Karton / 19663.00Meer info Bijzonderheden:
Duinen van P. Campagne's Fransch woordenboek. Eerste deel: Fransch-Nederlandsch.'S-Hertogenbosch, G.BL.C.G. Malmberg., 1927. 1437blz. Ingenaaid. Hard cover. Linnen. Gemarmederde s / 192721.00Meer info Bijzonderheden:
Snijder J. und Dijkstra R. Campagne's taschen wörterbuch. Neues Deutsch-NiederländischesAmsterdam, H.C.A. Campagne & Zoon, 1908. Vierte auflagen. 1101 blz.Gebonden. Hard cover. Linnen. Ge / 190816.50Meer info Bijzonderheden:
Kloosterhuis G. Coelho zakwoordenboek der geneeskunde.Elsevier/Koninklijke PBNA, 1989. 887 blz. Uitgavejaar 1989. Hard cover. / 198910.00Meer info Bijzonderheden:
Hintzen R.L. Collins Dutch phrase bookLondon and Glasgow, Collins, 1984. Engelstalig 142 blz. Soft cover. / 19843.00Meer info Bijzonderheden:
Carpenter Edwin, McCann G. and Theouari G. Collins Greek phrase bookLondon and Glasgow, Collins, 1981. Engelstalig 125 blz. Soft cover. / 19813.00Meer info Bijzonderheden:
De zorgsector van A tot Z. Afkortingen verklaardPrismant, 2000. Ongeveer 90 blz. Uitgavejaar 2000. Pocketboek / 20003.00Meer info Bijzonderheden:
Brouwer C. Dr. und Ras G. Dr. Deutsch-HolländischGroningen, J.B. Wolters, 1942. 4de druk. 296 blz. Karton verkleurd en pigmentvlekken.. / 19429.00Meer info Bijzonderheden:
Maloux Maurice Dictionnaire des proverbes stentences et maximesParis, Librairie Larousse, 1974. 628 blz. Hard cover. Linnen rug verkleurd. / 197411.00Meer info Bijzonderheden:
Elout, C P J Dictionnaire hollandais et malai, suivi d'un dictionnaire francais et malai, d'après de Dictionnaire anglais et malai de Mr. W. Marsden = Nederduitsch en maleisch woordenboek gevolgd van een fransch en maleisch woordenboek / 350.00Meer info Bijzonderheden: Harlem, Jean Enschedé et fils 1826 1st ed - 432 pages. - Full leather, gold-stamped
Elout, C P J Dictionnaire malai, hollandais et francais, traduit du Dictionnaire malai et anglais de Mr. W Marsden = Maleisch, nederduitsch en fransch woordenboek / 300.00Meer info Bijzonderheden: Harlem, Jean Enschedé et fils 1825 1st ed. - 604 pages. - Full leather, gold-stamped, upperside spine loose
Gelderen van I. Duitsch woordenboek Tweede deel: Nederlandsch-DuitschGroningen, J.B. Wolters, 1910. 2de druk. 854 blz. Gebonden. Hardcover.Linnen. Pigmentvlekken. Rug i / 191012.00Meer info Bijzonderheden:
Elseviers Taalkompas. Duits op reis. Omgangstaal, uitspraken en woordenlijstAmsterdam, Elsevier., 1981. . 127 blz.Paperback. Plastic stofomslag. Gebruikersvlekken op enkel blz. / 19813.00Meer info Bijzonderheden:
Engels standaard schoolwoordenboek. Nederlands-Engels en Engels-NederlandsUtrecht, Standaard uitgeverij, 1986. 877 blz. Hard cover. / 19869.00Meer info Bijzonderheden:
Baars van F.J.J., Pieterse-van Baars M.E. en Groot van der J.G.J.A. Engels-Nederlands. Prisma woordenboek.Utrecht, Het Spectrum, 367 blz. Pocketboek. / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Mackinnon Roderick Gaelic. Teach yourself books.London, Hodder and Stoughton, 1975. A complete course for beginners from English in Scottish Gaelic. / 19759.00Meer info Bijzonderheden:
Winkler Prins A. Geillustreerde encyclopaedie, woordenboek voor wetenschap en kunst, beschaving en nijverheid, tweede, naar de nieuwste bronnen herziene uitgave met platen, kaarten en tekstfiguren. Eerste deel: A-ARAMRotterdam, Elsevier, 1884. 759 blz. Met zwart-wit illustraties. Hard cover. Immitatieleer. Geill. / 188415.00Meer info Bijzonderheden:
Dijkstra B.A. Handelswoordenboekje tevens vreemdewoordentolk.Groningen, P. Noordhoff N.V., 1963. 3de druk. 237 blz. Paperback. / 19634.50Meer info Bijzonderheden:
Fleischauer, J F en W J Olivier Handwoordenboek der hoog-en nederduitsche talen. Eeerste deel: Hollandsch-Hoogduitsch / 30.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Diederichs 1834 1e dr. - Halfleer, rug aan een kant los
Verheul J. Handy dictionary of the Dutch-English and English-Dutch languagesNew York, David McKay Company, 1950. 244 blz. Hard cover. Randen platten en rug sleets. / 19506.00Meer info Bijzonderheden:
Steuernagel, D. Dr. Carl Hebräische grammatik mit Paradigmen, Literatur, Übungsstücken und Wörterverzeichnissen / 7.00Meer info Bijzonderheden: 153 pp. Genaaid / Linnen
Bruin de Servaas Help u zelf op reis met EngelschH.J. Becht, Amsterdam / 7.00Meer info Bijzonderheden: Herzien en bijgewerkt door M.E. Barentz. Hardcover met rood linnen omslag, 248 blz. 11x15 cm.
Het beste zakwoordenboek.amsterdam, Elsevier, 1974. 521 blz. Paperback. / 19746.00Meer info Bijzonderheden:
Kohnstamm, G.A. & Cassee, H.C. Het Cultureel Woordenboek. Encyclopedie van de algemene ontwikkeling. / 199210.00Meer info Bijzonderheden: Areopagus. 1992. 646 p. Geïll. Gebonden/stofomslag.
Sterkenburg, P G J van Het Glossarium Harlemense (circa 1440) : opnieuw uitgegeven met een inleiding, transliteratie en commentaar en van een alfabetisch en retrogade index voorz. / 34.10Meer info Bijzonderheden: 's-Gravenhage, Mouton 1973 1e dr. - (Oude Nederlandse woordenboeken ; Reeks 14de en 15de eeuw deel I). - Linnen, band wat gevlekt
Berrington John S. Hoe maak ik mij verstaanbaar in Frankrijk?Amsterdam, Scheltens & Giltay, 142 blz. Hard cover. Linnen. Potloodtekst op achterschutblad / 3.50Meer info Bijzonderheden:
Huizinga A. Huizinga's klein woordenboek voor puzzelaars.. Mammoet reeks nr. 13Amsterdam, A.J.G. Strengholt, 1963. 271 blz. Hard cover. / 19636.00Meer info Bijzonderheden:
Lankhout, A. / Backer, J. E. bas Italiaans woordenboek Italiaans nederlands / 7.00Meer info Bijzonderheden: 304 pp. Genaaid / Linnen
Endt, David Italiaans-Nederlands voetbal wooerdenboek / 7.50Meer info Bijzonderheden: 80 pp. Garenloos / Softcover
Kramer, A.L.N. (sr.) Kamoes Indonésia. Indonesisch-nederlands / Nederlands-Indonesisch / 20.00Meer info Bijzonderheden: 429 pp. Aantekeningen schutbladen Uitnodiging Bogor Reünie Genaaid / Batik
Kloosterman Yvonne Kortaf: 7500 afkortingen.Apeldoorn, Enkhuizer Almanak B.V., 1987. . 1ste druk. 288 blz. Paperback. / 19875.40Meer info Bijzonderheden:
Kosmos taalgids. Wat en hoe GrieksAmsterdam, Kosmos, 15 de druk. 144 blz. Paperback. / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Kosmos taalgids. Wat en hoe Portugees. Woorden, zinnen, informatie voor vakantie in het Portugese taalgebediedAmsterdam, Kosmos, 6de druk. 144 blz. Paperback. Leesvouw in achterplat / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Haeringen C.B. Prof. Dr. Kramer's woordenboek. NederlandsDEn Haag, G.B. Van Goor Zonen, 1976. 18de druk. 1028 blz. Hard cover. Immitatieleer. Stempel op s / 197612.00Meer info Bijzonderheden:
Kroes H.W.J. Dr. Kramer's Duits woordenboek: Dutis-Nederlands en Nederlands-Duits.'s-Gravenhage, G.B. Van Goor Zonen, 1940. 13de druk. 1222 blz. Gebonden. Hard cover. Half linnen. R / 19405.00Meer info Bijzonderheden:
Kroes H.W.J. Dr. Kramer's Duits woordenboek: Dutis-Nederlands en Nederlands-Duits.'s-Gravenhage, G.B. Van Goor Zonen, 1941. 1236 blz. 14de druk. Uitgavejaar 1941.Hard cover. Gemarme / 194110.00Meer info Bijzonderheden:
Jurrius, J en E Zuidema Kramer's geographisch woordenboek der gehele aarde. Letters l-z / 35.00Meer info Bijzonderheden: Gouda, Van Goor 1883 2e dr. - Linnen
Coenders, H. (red) Kramers Handwoordenboek Nederlands-Frans ( Officiële spellingm ) / 10.00Meer info Bijzonderheden: 847 pp. Genaaid / Gelamineerd
Coenders H. Drs. Kramers Handwoordenboek Nederlands. Officiële spellingElsevier, 1996. 21ste druk. 1521 blz. Hard cover. / 19969.00Meer info Bijzonderheden:
Haeringen C.B. Dr. Kramers woordentolk. Verklarend woordenboek van vreemde woorden uitdrukkingen en afkortingenDen Haag, Van Goor Zonen, 1977. 1088 blz. 29ste druk. Uitgavejaar 1977. Hard cover. Linnen. Wordt / 197715.00Meer info Bijzonderheden:
Prick van Wely F.P.H. Dr. Kramers' Engels woordenboek. Engels-Nederlands en Nederlandsch-Engels's-Gravenhage, G.B van Goor Zonen, 1940. .1235 blz.16de druk Uitgavejaar 1940. Ingenaaid. Hard cov / 194010.00Meer info Bijzonderheden:
Prick van Wely F.P.H. Dr. Kramers' Frans woordenboek. Frans-Nederlands en Nederlandsch-FransDen Haag, G.B van Goor Zonen, 1952. 1196 blz. 21ste druk. Uitgavejaar 1952. Hard cover. Linnen. GE / 195212.50Meer info Bijzonderheden:
Molen van der W. Kramers' Fransch woordenboek. Fransch-Nederlandsch en Nederlandsch-Fransch.Gouda, G.B. van Goor Zonen, 10de druk. 1229 blz. Ingenaaid. Hard cover. Linnen. Gemarmederde sneden / 122912.00Meer info Bijzonderheden:
Kraus, Ludwig August Kritisch-etymologische medicinisches Lexikon, oder Erklärung des Ursprungs der besondere aus dem Groiechischen in die Medicin und in die zunächst damit verwandten Wissenschaften aufgenommenen Kunnstausdrücke, zugleich als Beispielsammlung für jede kü / 75.00Meer info Bijzonderheden: Göttingen, Rudolph Deuerlich 1826 2., stark vermehrte Aufl. - Halbleder, Rücken fehlt, Band los, Inhalt gut
Leviticus, Dr. F. Langenscheidts taschenwörterbuch Erster Teil Niederländisch-Deutsch / 10.00Meer info Bijzonderheden: XXXII-487-15-8 pp. Voorste schutblad mist Achterste schutblad zuurvlekken Genaaid / Linnen
Robert, Paul / Rey-Debove, Josette et Alain Rey (sous la direction de) Le nouveau Petit Robert : dictionnaire alphabétique et analogique de la langue francaise / 17.50Meer info Bijzonderheden: Paris, Dictionnaires Le Robert 1993 Nouvelle éd. remaniée et amplifiée. - Cloth with dustwrapper
Lekturama's woordenboek Duits.Amsterdam, Tirion, 1987. 399 blz. Ingenaaid. Hard cover. Immitatieleer. / 19873.00Meer info Bijzonderheden:
Lekturama's woordenboek EngelsAmsterdam, Tirion, 1987. 399 blz. Ingenaaid. Hard cover. Immitatieleer. / 19873.00Meer info Bijzonderheden:
Lekturama's woordenboek Frans.Amsterdam, Tirion, 1987. 399 blz. Ingenaaid. Hard cover. Immitatieleer. / 19873.00Meer info Bijzonderheden:
Kammer, J H A en E Bosch-Ablonczy Magyar Holland szotar = Hongaars-Nederlands woordenboek / 45.00Meer info Bijzonderheden: Budapest, Akadémiai Kiado 2000 1e dr. - Gebonden, goede staat
Root, Betty en Geoff Dann Mijn eerste woordenboek / 5.00Meer info Bijzonderheden: Utrecht, Het Spectrum 1998 geillustreerd 3e dr. - Vert. uit het Engels. - Karton, als nieuw
Maginelle, F en C Evenepoel Nederlandsch-Fransch woordenboek der rechtstermen / 15.00Meer info Bijzonderheden: Brussel, Gerechtelijke Boekhandel Polydoor Pée 1942 1e dr. - Gebrocheerd
Nuyens, A Nieuw Italiaansch-Nederlandsch en Nederlandsch-Italiaansch woordenboek vooral met betrekking op de technische uitdrukkingen vanden handel, de wetenschappen, industrie, kunst, staatkunde, enz. / 50.00Meer info Bijzonderheden: Gouda, Van Goor 1899 1e dr. - 2 delen. - Linnen, bibliotheekstempeltje
Volmuller, H.W.J. Nijhoffs Geschiedenislexicon. Nederland en België. / 198110.00Meer info Bijzonderheden: 's-Gravenhage & Antwerpen, Martinus Nijhoff. 1981. 655 pag. Linnen/stofomslag.* Lichte gebruikssporen.
Kirkeby Ved W.A. Norsk-Engelsk ordbokAschenhoug, Kunnsapforlaget, 1983. 4de druk. 515 blz. Gebonden. Hard cover. Linnen verkleurd. / 198318.00Meer info Bijzonderheden:
Ditzhuyzen, R.E. van. Oranje-Nassau. Een Biografisch Woordenboek. Met opdracht Vereeninging 'Die Haghe' aan Rudi Fuchs. / 199215.00Meer info Bijzonderheden: Haarlem, H.J.W. Becht. 1992. 268 pp. Ills. Met genealogie vouwplaat. Gedecoreerd linnen.
Slingenberg E.R. Portugees. Rebo op reis. Vakantie? woordwijs op reisLisse, Rebo productions, 160 blz. Paperback. / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Slingenberg E.R. Portugees. Rebo op reis. Vakantie? woordwijs op reisLisse, Rebo productions, 160 blz. Paperback. / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Mayer, L Th Practisch Maleisch-Hollandsch, Hollandsch-Maleisch handwoordenboek, benevens een kort begrip der Maleische woordvorming en spraakleer / 35.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Scheltema & Holkema 1895 1e dr. - Halfleer, rug wat beschadigd
Loyson, S. M. / Uden, J. f. c. van Praktische handleiding voor puzzelaars. Samengesteld voor het oplossen van anagrammen, magische vierkanten, kruiswoordraadsels en alle andere puzzels / 6.50Meer info Bijzonderheden: 234 pp. mammoet reeks No. 39 Genaaid
Gudde H.W.J. Drs. Prisma Handwoordenboek Frans- NederlandsUtrecht, Het Spectrum, 1975. 319 blz. Pocketboek met plastic platten. Gebruikerssporen op snede / 19754.00Meer info Bijzonderheden:
Abeling Andre Prisma Handwoordenboek NederlandsUtrecht, Het Spectrum, 1990. 2de druk. 1012 blz. Paperback / 19906.00Meer info Bijzonderheden:
Maas P.M. Dr. Prisma Handwoordenboek Nederlands-FransUtrecht, Het Spectrum, 1975. 319 blz. Pocketboek met plastic platten. Gebruikerssporen op snede / 19754.00Meer info Bijzonderheden:
Guttu Tor, Skadberg Kåre, Wettergreen-Jensen Inge Riksmåls ordbokenAschenhoug, Kunnsapforlaget, 1982. 2de druk. 813 blz. Gebonden Hard cover. Linnen. Voorblad iets l / 198221.00Meer info Bijzonderheden:
El-Baz Farouk Say it in Arabic / 1.50Meer info Bijzonderheden: Engels - Arabisch woordenboekje. In goede staat
Klint Axel Dr. Schwedisches taschenwörterbuch. 1.Teil: Schwedisch-Deutsch. 2. Teil:Deutsch-SchwedischBerlin, Axel Juncker, 1953. Mit einem Anhang der wichtigsten Neubildungen des Schwedischen und Deuts / 195313.50Meer info Bijzonderheden:
Reinsma Riemer Dr. Signalement van nieuwe woorden. W.P. Woordenboek van 2000 neologismenAmsterdam, Elsevier, 1975. 286 blz. Ingenaaid. Paperback. / 19757.50Meer info Bijzonderheden:
Kambureli Maria Teresa Slownik minimum. Grecko-Polski Polso-GreckiWarzawa, Wiedza Powszechna, 1986. 305 blz. Paperback. Veel tekst vorige eigenaar op binnenkant voo / 19866.00Meer info Bijzonderheden:
Köhlers Friedrich Dr. SremdwörterbuchLeipzig, Philipp Reclam jun, 1909. Neu bearbeitet von Paul Seliger 358 blz. Ingenaaid. Hard cover. L / 190916.50Meer info Bijzonderheden:
Graus J.M.A. Technisch Engels woordenboek . Deel I: E-NHaarlem, Technische uitgeverij H. Stam, 1951. 460 blz. Uitgavejaar 1951. Karton. met gebruikersspor / 19514.50Meer info Bijzonderheden:
Graus J.M.A. Technisch Engels woordenboek. N-EEducaboek, 243 blz. Pocketboek. Engelsstalig / 4.50Meer info Bijzonderheden:
Maas F.N. en Schaap G.H. Technisch zakwoordenboek. Viertalig deel II: Duits-Nederlands.Amsterdam, H. Stam, 1943. 564 blz. Ingenaaid. Hard cover. Half linnen. Rug los van boek. / 194311.00Meer info Bijzonderheden:
Ten Bosch' Viertalig Technisch Woordenboek. Bevattende de delen: Nederlands-Engels-Frans-Duits; Engels-Nederlands; Frans-Nederlands; Duits-NederlandsDeventer, N.V AE. E. Kluwer, 1959. 690 blz. 5de druk. Uitgavejaar 1959. Hard cover. Linnen. GEEN ST / 195925.00Meer info Bijzonderheden:
Broers A. Ten Bruggencate Engelsch woordenboek. Eerste deel:Engelsch.- NederlandschDen Haag, J.B. Wolters, 1926. 10de druk. 838 blz. Gebonden. Hard cover. Linnen. Rug gescheurd. Hoe / 19265.00Meer info Bijzonderheden:
Schueren, Gherard van der / uitgegeven door C. Boonzajer Teuthonista, of Duytschlender / 450.00Meer info Bijzonderheden: Leyden, Herdingh en Du Mortier 1805 Verrijkt met eene voorrede van Mr. J A Clignett. - Exemplaar uit de bibliotheek van Jeronimo de Vries. - Genummerd en gesigneerd door de uitgevers, oplage van 180 exemplaren. - Dit is nr. 82. - Met een handgeschreven opdrachtgedicht van Notaris Boonzajer aan Jeronimo de Vries. - Halfleer
Chilvers, Ian. The concise Oxford dictionary of Art and Artists. / 199010.00Meer info Bijzonderheden: Oxford University Press. 1990. 517 p. Paperback.
Sloane Sheila B. The medical word book: a spelling and vocabulary guide to medical transcription.Toronto, W.B. Saunders Company., 1973. 923 blz. Paperback. / 19739.00Meer info Bijzonderheden:
Servotte J.V. Prof. Dr. Thieme's handwoordenboek Nederlands-Duits en Duits-NederlandsZutphen, Thieme, 1979. 1408 blz Hard cover.Immitatieleer. Vochtvlek op zijkant snede. Vlek op binne / 197912.00Meer info Bijzonderheden:
Muller Birgit Toscane. GlobusreisgidsZuidnederlandse uitgeverij, 1998. 119 blz. Paperback. / 19983.00Meer info Bijzonderheden:
Haeringen van C.B. Dr. Van Goor's beknopte woordenboek der Nederlandse taal.'s-Gravenhage, G.B. van Goor Zonen, 1935. Bevattende de woorden, waarvan de betekenins, schrijfwijze / 19356.00Meer info Bijzonderheden:
Prick van Wely F. Van Goor's Frans zakwoordenboek. Frans-Nederlands en Nederlands-Frans's-Gravenhage, G.B. van Goor Zonen, 1953. 618 blz. Gebonden. Hard cover. Linnen. Rug op enkele plek / 19535.00Meer info Bijzonderheden:
Kroes H.W.J. Van Goor's handwoordenboeken. Duits woordenboek eerste deel: Duitsch-NederlandschGouda, Van Goor Zonen, 1928. 740 blz. Uitgavejaar 1928. Hard cover. Linnen. Gemarmerde snede / 192812.50Meer info Bijzonderheden:
Kroes H.W.J. Van Goor's handwoordenboeken. Duits woordenboek tweede deel: Nederlandsch -DuitschGouda, Van Goor Zonen, 1928. 740 blz. Uitgavejaar 1928. Hard cover. Linnen. Gemarmerde snede / 192812.50Meer info Bijzonderheden:
Van Goor's klein Duits woordenboek: Duits-Nederlands en Nederlands-Duits.Den Haag, Van Goor Zonen, 1969. 15de druk. 396 blz. Soft cover.13,5 x 10 cm / 19695.40Meer info Bijzonderheden:
Haeringen van C.B. Van Goor's klein Engels woordenboek. Engels-Nederlands en Nederlands-EngelsDen Haag, Van Goor Zonen, 432 blz. Hard cover. Linnen. Leesvouw in voorplat. 11 x 8 cm / 4.00Meer info Bijzonderheden:
Schmal J.J.R. Van Goor's miniatuur Deensch woordenboek: Deensch (Noors)-Nederlandsch en Nederlandsch-Deensch(Noors)Den Haag, Van Goor Zonen, 2de druk. 320 blz. Ingenaaid. Hard cover. Linnen met sleetplekken. Vochtp / 7.50Meer info Bijzonderheden:
Verhoeven J. Van Goor's taalgidsjes: Duits op reis.Den Haag, Van Goor Zonen, 1953. 15de druk. 80 blz. Leesvouw in rug. / 19533.00Meer info Bijzonderheden:
Meijer-Karjalainen E. Van Goor's taalgidsjes: Fins op reisDen Haag, Van Goor Zonen, 1967. 2de druk. 77 blz. Leesvouw in voorplat. Bovenkant rug iets ingesche / 19673.00Meer info Bijzonderheden:
Klei van der H.L. Verklarend woordenboek van woorden en uitdrukkingen in het verzekeringsbedrijf, transportbedrijf, bankbedrijf en aanverwante bedrijven 127 blz. Hard cover. Platten verkleurd. Linnen rug. / 5.00Meer info Bijzonderheden:
Koenen M.J. Verklarend zakwoordenboekje der Nederlandse taalGroningen, J.B. Wolters, 1959. Verzorgt door Dr. J. Naarding 18de druk. 167 blz. Soft cover. Linnen / 19596.00Meer info Bijzonderheden:
Anoniem Volledig muziekwoordenboekje : verklaring van 1500 in de muziek voorkomende kunstuitdrukkingen voor iederen muziekliefhebber onmisbaar / 6.00Meer info Bijzonderheden: 's-Hertogenbosch, Mosmans zonder jaar 10e - 20 duizendtal. - Gebrocheerd
Wat en hoe Engels: woorden, zinnen, informatie voor vakantie in het Engelse talgebiedAmsterdam, Kosmos, 34ste druk. 128 blz. Paperback. / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Wat en hoe Frans: woorden, zinnen, informatie voor vakantie in het Italiaanse taalgebiedAmsterdam, Kosmos, 158 blz. Paperback. Rug licht sleets. Penkras op voorplat / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Wat en hoe Italiaans: woorden, zinnen, informatie voor vakantie in het Italiaanse taalgebiedAmsterdam, Kosmos, 21ste druk. 132 blz. Paperback. Vochtplekken op achterplat. Leesvouw in rug. / 3.00Meer info Bijzonderheden:

12 3