Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Toneel

878 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 17 pagina's
resultaten 1 tot 50Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
Claus, Hugo "8 toneelstukken: De getuigen; Een bruid in de morgen; (M)oratorium; In een haven; Het lied van de moordenaar; Suiker; Mama, kijk, zonder handen!; De dans van de reiger"De Bezige bij, Amsterdam/ Contact, Antwerpen / 196811.50Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, paperback, Literaire Reuzenpocket 175, 409 pp., omslag Hugo Claus, Goed
Croiset, Max "De medeplichtigen. Toneelspel in twee bedrijven; gevolgd door Amphitryon"A.A.M. Stols, Den Haag / 19577.50Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, hardcover, 114 pp., Goed
Hellinga, Gerben "Drie Theaterstukken: Ajax-Feijenoord; Kees de Jongen; Mensch, durf te leven"Bert Bakker, Amsterdam / 19798.50Meer info Bijzonderheden: Paperback, bibliotheekexemplaar, 336 pp., gepalstificeerd, stempeltje voor- en achterin, omslag Wim Wandel, Goed
Fikers, Herman "Finkers op een hoop: Verhalen voor in het haardvuur; Ik Jan Klaassen, Ich bin ein Almeloër; Het meisje met de eierstokjes"Novella / 19997.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 510 pp., pakketpost, Goed
Fikers, Herman "Finkers op een hoop: Verhalen voor in het haardvuur; Ik Jan Klaassen, Ich bin ein Almeloër; Het meisje met de eierstokjes"Novella / 19997.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 510 pp., Goed
Molière "Les Femmes savantes; Les Précieuses ridicules; Le Malade imaginaire"Classiques Grançais / 19937.00Meer info Bijzonderheden: Pocket, 250 pp., Franstalig, Goed
Boer, Lodewijk de "Lodewijk de Boer, Toneel III, bevat: Als jij de bloemen vertrapt zal ik jou vertrappen; De pornograaf; Angelo & Rosanna"Paarden-Kathedraal/Theatre en Film books, Utrecht/Amsterdam / 19936.00Meer info Bijzonderheden: Drie toneelstukken in 1 pocket, 262 pp, vochtrand aan de bovenzijde, is verder ongelezen. Brievenbuspost,
Tuin, H. van der "Sacha Guitry's toneelstuk ""La Prise de Berg-op-Zoom"""Bergen op Zoom / 8.00Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, papieren band, 14 pp., niet in de handel, voorin foto van Guitry, genummerd, dit ex. nr 2. ingelegd kaartje 'Hommage de l'Auteur', met de hand bijgeschreven 'A Monsieur et Madame dr. E. Härtel Cordial', Goed
Bredero, G.A. "Spaanschen Brabander; Jerolimo"Thieme, Zutphen / 19675.20Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, flexibele band, 182 pp., Klassiek Letterkundig Pantheon 121/122, geschreven naam voorin, in Inleiding enkele aantekeningen in potlood, Goed
Bredero, G.A. "Spaanschen Brabander; Jerolimo"Thieme, Zutphen / 19674.80Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, flexibele band, 182 pp., Klassiek Letterkundig Pantheon 121/122, in de marge enkele markeringen,
Bredero, G.A. "Spaanschen Brabander; Jerolimo"Thieme, Zutphen / 19675.80Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, flexibele band, 182 pp., Klassiek Letterkundig Pantheon 121/122,
Graft, Guillaume van der "Te vroeg en te laat. Twee kleine spelen: Het eerste kwartier. Eenakter voor drie engelen; De laatkomer, een spel over Lazarus"Boekencentrum, Den Haag / 19604.50Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, papieren band met stofomslag (s.o. licht beschadigd), 52 pp.,
Chehov, Anton (Tsjechow) "Three Plays: The Cherry Orchard; Three Sisters; Ivanov"Penguin Books / 19536.75Meer info Bijzonderheden: In a new translation by Elisaveta Fen. Paperback, softcover, 255 pp, in English, brievenbuspost, Good
Echegaray & Benavente José, Jacinto "Toneel. Omvat : J.Echegaray ""De bronzen deur"", ""En kruipen maar…"" & J.Benavente ""Herfstrozen"",""Verkeerd liefgehad"",""Bitter als gal"".Ingeleid door Prof.Dr.J.H.Terlingen en Prof.Dr.C.F.A. Van Dam."Pantheon der winnaars voor de Nobelprijs Literatuur De Toorts / 19587.50Meer info Bijzonderheden: gebonden, halflinnen,lederen rug,, goudopdruk, geïll., 457p,
Echegaray & Benavente José, Jacinto "Toneel. Omvat : J.Echegaray ""De bronzen deur"", ""En kruipen maar…"" & J.Benavente ""Herfstrozen"",""Verkeerd liefgehad"",""Bitter als gal"".Ingeleid door Prof.Dr.J.H.Terlingen en Prof.Dr.C.F.A. Van Dam."Pantheon der winnaars voor de Nobelprijs Literatuur De Toorts / 19586.25Meer info Bijzonderheden: gebonden, halflinnen,lederen rug,, goudopdruk, geïll., 457p,
Swaen, Michiel de "Werken van Michiel de Swaen. I. De Tooneelspelen I; II. De Tooneelspelen II; III. Het leven en de dood van Jesus Christus I; IV. Het leven en de dood van Jesus Christus II; V. Verscheyden godtvruchtige en sedige rym-wercken; VI. Verscheyden godtvrucDe Sikkel, Antwerpen / 85.00Meer info Bijzonderheden: 6 delen in 6 banden, ingenaaid, halflinnen band, rug beplakt met rug stofomslag, 850 genummerde ex. dit nr 89, lijst intekenaars, 278, 301, 275, 232, 356, 340 pp. rug stofomslag bij deel IV en V deels er af, uitgeg d V. Celen mmv C. Huysmans en M. Sabbe, Goed
Dumas, Robert Martin 'Teater Abdulmuluk' in Zuid-Sumatra op de drempel van een nieuw tijdperk / 30.00Meer info Bijzonderheden: Leiden, Research School CNWS 2000 geillustreerd 1e dr. - Met bibliogr. - Proefschrift Leiden. - Gebrocheerd
Bruyne, Paul De Ea Ed. 1984 Voorbij: Over Theater, Traditie, Rugzak En Rode Pruik HarlekijnWestbroek / 198412.00Meer info Bijzonderheden: goed+ pp 185 Paperback
Ibo, Wim 40 Jaar Wim Kan Met Corry aan Zijn Zijde De Bezige BijAmsterdam / 197614.00Meer info Bijzonderheden: Very Good pp 155 Hard Cover
Ibo Wim 40 jaar Wim Kan met Corry aan zijn zijde.Amsterdam, De Bezige Bij, 1976. 155 blz. Met zwart-wit foto's. Hard cover. / 19766.00Meer info Bijzonderheden:
STRASBERG LEE A Dream of Passion, the development of the method, edited by Evangeline Morphos BloomsburyLondon / 198842.00Meer info Bijzonderheden: very good pp in good+ dj. 201 pp. And b/w ill., Hardback with DJ
SHEPARD SAM, Joseph Chaikin A lie of the mind- a play in three acts by sam Shepard / The war in heaven-Angel's Monoloque by Joseph Chaikin and Sam Shepard Plume/NALNew York eo / 198715.00Meer info Bijzonderheden: very good pp 155 pp., pocket
Mortimer, John. A voyage round my father, The dock brief, What shall we tell Caroline? / 19827.00Meer info Bijzonderheden: 8th print. London, Penguin books. 1982. 185 p. Paperback.
Drinkwater, John/Cardozo, dr. J.L. Abraham Lincoln. A PlayP. Noordhoff, Groningen/Batavia / 19397.00Meer info Bijzonderheden: Softcover, 97 pp + Supplement of 37 pp, Edited with an introduction and notes for the use of Dutch schools by Dr. J.L. Cardozo. Selections from English Literature 15, Goed
Gonggrijp, prof. G. AçokaAmst., Hadi Poestaka / 19218.50Meer info Bijzonderheden: Drama in vier bedrijven klassiek Javaans toneelstuk; Nederlandse tekst linnen met goudbestempeling van Soerjowinoto titel in rood en zwart 17 x 23 cm. 119 bladzijden IN ALLESZINS KEURIGE STAAT NIET OPENGESNEDEN Kosten van verzending (Nederland: € 2,50; Europa: € 5,25) ten laste van koper
Lewis Rosemary Active Drama Heinemann Educational AustraliaVictoria / 198130.00Meer info Bijzonderheden: pp 109 pp., ill., Active Drama is designed for middle secondary level to bridge the gap between the free ranging 'creative drama' of the primary and early secondary years… softcover
Ieperen, Ab van Actrices Als Vrouw, Vroewen Als Actrice. nterviews met Adjani, Deneuve, Dunaway, Gardner, Girardot, Jackson, Moreau, Rampling, Sanda, Schneider, Signoret, Ullmann, Vitti en Winters, een gedeelte verscheen eerder in Vrij Nederland / 15.00Meer info Bijzonderheden: 229 pp. Garenloos / Softcover
Vondel,van den Joost Adam in ballingschap of Aller Treurspelen Treurspel / 19104.00Meer info Bijzonderheden: "Schooluitgaaf, Inleiding J.Salsmans S.J., met ""Opdracht aan de Kunstminnende Heeren, Vaders van het Oudemannenhuis en Weeshuis, Voorstanders van het recht gebruik der Toneelspelen"" en ""Berecht betreffende den staat van den eersten mensch, voor en na de va, Redelijk"
Vondel, Joost van den Adam in ballingschap, of Aller treurspeelen treurspel / 25.00Meer info Bijzonderheden: Utrecht, Oosthoek 1910 Oplage van 250 genummerde exemplaren. - Dit is nr. 221. - Halflinnen
Blas, Geert Al verzegd : oldneimoodsch spul van laifde / 6.50Meer info Bijzonderheden: Groningen, De Noordstar z j 5e dr. - Ingenaaid
Multatuli Aleid. Twee fragmenten uit een onafgewerkt blijspelMaatschappij voor Goede en Goedkoope Lectuur / 19088.00Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, halflinnen band, 84 pp., Goed
Multatuli Aleid. Twee fragmenten uit een onafgewerkt blijspel. / 5.00Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, 74p, Nederl.Bibliotheek XLVI, Goed
Boutens, P C Alianora : spel van het huwelijk van Reynalt van Nassaw hertog van Gelre en Alianora van Engeland / 3.50Meer info Bijzonderheden: Bussum, Van Dishoeck 1924 1e dr. - Linnen, vlekje op band
Euripides, Tineke Daniëls (Red.) Alkestis (toneelspel)Het Nationale Toneel, Den Haag / 19887.25Meer info Bijzonderheden: Paperback, 71 pp, ontwerp omslag: Walter Nikkels, , Goed, ongelezen
Euripides. Alkestis. In de bewerking van Ted Hughes, vertaald door Bernard Dewulf. / 20067.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Atlas. 2006. 110 p. Paperback.* Lichte gebruikssporen.
Barnard, Benno naar John Dryden. All for love. / 19938.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Atlas. 1993. 135 p. Paperback. * Naam op titelp.
Heijermans, Herman Allerzielen. Een zinnebeeldig spel in drie bedrijven (Toneelstudies IV)Van Dishoeck, Bussum / 19255.75Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, hardcover, 134 pp, rug matig, binnenwerk goed,
Brandts Buys Jr, M A Als de kind'ren slapen : zangspel voor kinderen in één bedrijf / 5.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Alsbach zonder jaar 1e dr. - Geniet
SHANK, THEODORE American Alternative Theatre MacmillanLondon / 198218.00Meer info Bijzonderheden: very good pp 202 pp., index, ill., softcover
Wilde, Oscar An ideal husbandTjeenk Willink, Zwolle / 4.00Meer info Bijzonderheden: Reesk Stories and Sketches no 13, explanatory notes by D.H. Meijer, revised by W. van Maanen, inegnaaid, papieren band, achterplat ontbreekt, Engelstalig,
Tas, S Analyse van een charme / 5.70Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Van Oorschot 1948 ill 1e dr. - Gebonden met stofomslag
Racine Andromaque. TragédieLibrairie Larousse Paris / 19335.00Meer info Bijzonderheden: Classiques Larousse, Avec une notice biographique, une notice historique et littéraire,des notes explicatives,des jugements,un questionnaire sur la pièce et des sujets de devoirs parF.Guirand, broché, ill.hors texte, 90p, livre en état bien., Goed
Boer, Lodewijk de Angelo & Rosanna (duitstalig)Int. Theatre & Film Books, Amsterdam / 19959.00Meer info Bijzonderheden: Paperback met Umschlagflappen met Foto De Boer, 152 pp, übersetzung Sabine van Dedem, vorin: schriftliche Mitteilung von dem übersetzer, Gut/Goed
Velde,van de Anton Anton Van de Velde, ingeleid en samengesteld door Pau l HardyPro Arte - Diest / 4.00Meer info Bijzonderheden: Keurbladzijden uit de Nederlandse Letterkunde 31, 148p, Goed
Dukas Paul Ariane et barbe-bleue . Conte en trois actes.De Nederlandse Opera, 1989. Korte inhoud in het Nederlands. Synopsis in Engels. Acte in 3 bedrijven / 19896.00Meer info Bijzonderheden:
Langendijk, Pieter Arlequin actionist. Kluchtig blijspel op de wijze van het Italiaans toneelQuerido, Amsterdam / 19645.00Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, gebrocheerd, 32 pp, Uitgegeven en ingeleid door R. Nieuwenhuys, Serie: Kort en Goed, illustratie auteur op achterflap, naamstempel voorin, Goed
Berken, Maria van Artistenkind. Toneelspel in drie bedrijvenP. Vink, Antwerpen / 4.00Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, papieren band, 68 pags. Beschadigingen rondom, wel compleet. Aantekeningen met pen in tekst, Redelijk
Racine Athalie. TragédieLibrairie Hachette / 19354.00Meer info Bijzonderheden: Texte conforme à l'édition des grands écrivains de la France. Avec une notice biographique, une notice littéraire et des notes explicatives par René Vaubourdolle, Classiques illustrés Vaubourdolle, portrait en face, broché, 96p, Goed
Racine Athalie. Tragédie tiré de l'Ecriture SainteLibrairie Hachette / 19293.50Meer info Bijzonderheden: Les classiques pour tous, notices et notes par J.Fourcassié, 64p,, Goed
Sontani, Utuy T Awal dan mira : drama satu babak / 10.00Meer info Bijzonderheden: Djakarta, Balai Pustaka 1952 Photocopy with annotations
Mulisch, Harry Axel, libretto naar Villiers de l'Isle-AdamDe Bezige Bij, Amsterdam / 197710.00Meer info Bijzonderheden: Paperback,142 pp., omslag Philip Renard, Goed
Mulisch, Harry. Axel. Libretto naar Villiers de l'Isle-Adam. / 19778.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, De Bezige Bij. 1977. 142 p. Paperback.
Barbaix, Emiel en Maurits Notte Baas Best en Dt. Antonius. Geestig spel in 'n proloog en 5 tefereelenJos. Janssens, Antwerpen / 8.50Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, papieren band, 80 pp., stempeltje voorop, band minder fris, potloodaantekeningen in de marge,
Euripides Bacchanten'71: Een bewerking van Euripides door Inez van Dullemen en Erik Vos.Nederlands Theater Projekt / 19714.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 56 pp, enkele illustraties, knik in omslag, Redelijk
Zande. C.J. van de Bastion Bastiaan. kinderstuk in vier bedrijvenUitgeverij ons jeugdtoneel- Alkmaar / 12084.00Meer info Bijzonderheden: Karton geniet nr 1208 24blz sd
Zande. C.J. van de Bastion Bastiaan. kinderstuk in vier bedrijvenUitgeverij ons jeugdtoneel- Alkmaar / 12084.00Meer info Bijzonderheden: Karton geniet nr 1208 24blz sd
Bone, Gavin Beowulf in modern verse with an essay and picturesBasil Blackwell / 19462.75Meer info Bijzonderheden: 1946, gebonden linnen
Bone, Gavin Beowulf in modern verse with an essay and picturesBasil Blackwell / 19462.75Meer info Bijzonderheden: 1946, gebonden linnen
Racine Bérénice. Tragédie.Librairie Larousse Paris / 19405.00Meer info Bijzonderheden: Classiques Larousse, Avec une notice biographique, une notice historique et littéraire,des notes explicatives,des jugements,un questionnaire sur la pièce et des sujets de devoirs par novelle édition par L.Lejealle,broché,ill.hors texte,102p., Goed
Nolf, Aug. De Bernadette, toneel in vijf teferelenBibliotheca Alphonsiana, Leuven / 19666.00Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, papieren band, 81 pp., Goed
Brecht Bertolt,Weideli Walter Bertold Brecht par Walter WeideliEditions Universitaires Paris-6e / 19665.00Meer info Bijzonderheden: Classiques du XXe siècle, 125p, 11*17,5 cm, Goed
Heijermans Herman Beschuit met muisjes. Een familie gebeurtenis in drie bedrijvenAmsterdam, Maatschappij voor goede en goedkoope lektuur, 1910. 106 blz. Hard cover. Linnen licht s / 19104.00Meer info Bijzonderheden:
Vondel, Joost van den Bespiegelingen van God en Godsdienst, deel 1 t/m 5.Geert Groote Genootschap, \'s Hertogenbosch / 19354.00Meer info Bijzonderheden: 19 x 13 cm, 355 blz., slappe kaft, vijf delen.
Strauss, Botho BezoekersMuziek & Toneel / 9.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, pocket, 107pp. Boek in nieuwstaat.
Sabbe Maurits Bietje. Toneelspel in één bedrijfL.Opdebeek - Antwerpen / 19294.25Meer info Bijzonderheden: Voor schoolgebruik aangetekend door Edw. De keyser, ingenaaid, geïll.voorplat, 59p, Goed
Sabbe Maurits Bietje. Tooneelspel in één bedrijfL.Opdebeek - Antwerpen / 19357.00Meer info Bijzonderheden: Voor schoolgebruik aangetekend door Edw.De Keyser, ingenaaid, 64p, 17cm, geïll.voorplat, boekje in goede staat, Goed
Bomhoff, Jacobus Gerardus Bijdrage tot de waardeing van Vondeks drama / 17.50Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Ploegsma 1950 1e dr. - Proefschrift Leiden. - Met lit. opg., reg. - Gebrocheerd. - Met opdracht van de auteur
Claus, Hugo. blauw blauw. Een komedie. / 19737.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amst., De Bezige Bij. 1973. 132 p. Paperback.
Heijermans Herman Bloeimaand. Spel-van-de-stad in drie bedrijven.C.A.J. Van Dishoeck Bussum / 19055.00Meer info Bijzonderheden: (Met eene bijlage), Tooneelstudies III, genaaid, 141p, Goed
Lugt, Arie van der Boeng Toni. Tropenspel in 3 bedrijvenN.V. Vink's uitgeversmaatschappij, Alkmaar / 6.95Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid papieren band,84 pags, rug versleten, redelijk
Gaal, Rob Van Bolwerk voor de Muzen, EenBroese Kemink / 199115.00Meer info Bijzonderheden: 50 Jaar Stadsschouwburg Utrecht 1941-1991. 147 pag. Talrijke afbeeld. in zw/wit. Linnen
Burch, Noel BOMEN VAN IJZER, BLOEMEN VAN GOUD. Vorm en betekenis in de Japanse cinema. Wereldvenster 1983. 1e druk 309 pp. Pb . Cover sleets aan de randen. Rug verkleurd. Deuk bovenran / 7.00Meer info Bijzonderheden: Bussum, Wereldvenster, 1983. 1e druk 309 pp. Pb . Cover sleets aan de randen. Rug verkleurd. Deuk bovenrand achterplat en laatste 20 pag. Spraakmakend boek van Burch dat dieper gaat dan de cinema alleen. Een monument van eruditie, diepgang en rijkdom aan ideeen. Geillustreerd. in goede staat
Fuegi, John. Brecht & Co.. Sex, politics and the making of the modern drama. / 199410.00Meer info Bijzonderheden: 1st ed.. New York, Grove Press. 1994. 732 p. 32 p. ill.. Hardcover/ dustjacket.* Good copy.
Racine Jean Britannicus. Tragedie en cinq actesAmsterdam, Meulenhoff, Franstalig 15 blz. Ingenaaid. Hard cover. Linnen. Pigmentvlekken op snede. / 6.00Meer info Bijzonderheden:
Racine Britannicus. Tragédie.Librairie Larousse Paris / 19335.00Meer info Bijzonderheden: Classiques Larousse, Avec une notice biographique, une notice historique et littéraire,des notes explicatives,des jugements,un questionnaire sur la pièce et des sujets de devoirs par P.Richard,broché,ill.hors texte,96p., Goed
Canetti, Elias BruiloftPolak & Van Gennep, Amsterdam / 196812.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 74 pp., vertaling A. Keizer, omslag H.P. Doebele, Goed
Dolman, Margreet ( Paul Haenen ) Buk nog een keer - een vrouw klapt uit haar leven Bert BakkerAmsterdam / 19869.00Meer info Bijzonderheden: goed+ pp 239 Een selectie van tien jaar (radio) teksten, verhalen en inzichten, chansons en poëzie afgewisseld met een paar vlotte preken van dominee Gremdaat. Bovendien schreef Dolman, speciaal voor deze jubileum-uitgave, twee aangrijpende korte verhalen over haar hedendaagse leven. paperback
Leekenspelen Bundel Leekenspelen Toneeldfonds "Ons Leekenspel"Bussum / 193420.00Meer info Bijzonderheden: Goed+/Zeer Goed pp Pagina's /snede wat roest, Serie: Bundel Leekenspelen nr. 1, Bijdragen van o.a. Gheon, Brochet, Becker, Strobe, Fladt, etc.27mm dik, Gebonden, Papieren Band
Leekenspelen Bundel Leekenspelen Toneeldfonds "Ons Leekenspel"Bussum / 193620.00Meer info Bijzonderheden: Goed+/Zeer Goed pp Pagina's /snede wat roest, Serie: Bundel Leekenspelen nr. 5, Gebonden, Papieren Band
Leekenspelen Bundel Spelen Voor Jongens En Jonge Mannen Toneeldfonds "Ons Leekenspel"Bussum / 193920.00Meer info Bijzonderheden: Goed+/Zeer Goed pp Pagina's /snede wat roest, Serie: Bundel Leekenspelen nr. 12, Soft Cover
Funke, Christoph Bühnenbildner Heinrich Kilger, DerHenschelverlag / 197521.00Meer info Bijzonderheden: Eine veröffentlichung der Akademie der Künste der DDR. Sektion Darstellende Kunst. Colour plates and illust. in bl/white. 157 p. Reihe Theaterpraxis . Bd. 7. Linen
Schmidt, Annie MG, Kan, Wim, Bralleput, Karel, Carmiggelt, S., Buddingh´, C. e.a. CabaretBruna, Utrecht / 19573.80Meer info Bijzonderheden: Zwarte beertje pocket 116, 160 pp., omslag Dick Bruna, Redelijk
Seuphor, M. CabaretUitg. Jef Meert / 199710.00Meer info Bijzonderheden: 153 pag. met illustraties in zw/w. Inleiding van H.F. Jespers, een gesprek met Seuphor. Ingenaaid met omslag
Shakespeare, William & Fletcher, John. Cardenio of Het Tweede Treurspel van de Jonkvrouw. / 199615.00Meer info Bijzonderheden: Bodoni. 1996. 398 p. Harde kaft/ stofomslag.* Snede iets roestvlekkig en licht beschadigd.
Mascagni, Pietro (muziek), G. Targioni-Tozzetti en G. Menasci (tekst) Cavalleria rusticana (boereneer). Melodrama in één bedrijfStadsdrukkerij van Amsterdam / 1.75Meer info Bijzonderheden: Tekstboekje, geniet, 19 pp., tweetalig naast elkaar, Goed
Massenet, Jules Cendrillon De Nederlanse OperaAmsterdam / 198718.00Meer info Bijzonderheden: zo goed als nieuw pp 92 Rijk geann. En geill. Synopsis libretto in 4 talen N/F/D/E. Libretto- Henri Cain - vert. Janneke van der Meulen ingenaaid
Rostand, Edmond Chantecler : pièce en quatre actes en vers / 35.00Meer info Bijzonderheden: Paris, Lafitte 1910 illustrated by Tattegrain, Devambez, Guillonet, Orazi et Georges Scott Halfleather, fine condition
Zeller, A. CHANTECLER. Explication des principaux jeux de mots, allusions et expressions difficiless. Meulenhoff . 3d edition 76 pp. softcover . Some edgewear. Considerablement Revue et Augmentee. Il / 7.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Meulenhoff, . 3d edition 76 pp. softcover . Some edgewear. Considerablement Revue et Augmentee. Illustrated with photo's. good condition
Sterneberg, Ferd. Charlotte Köhler. Klank en weerklank.Walburg Pers / 197710.00Meer info Bijzonderheden: Portretten in zw/wit; rollen- en persoonsregister; 135 pag. Paperback
de Vigny Alfred Chatterton.Drame.Librairie Hachette / 19595.00Meer info Bijzonderheden: Avec une notice biographique, une notice littéraire et des notes explicatives par Fernand Flutre, Classiques illustrés Vaubourdolle, portrait en face, broché,96p, Goed
Gilman, Richard. Chekhov's Plays: an Opening into Eternity. / 199515.00Meer info Bijzonderheden: Yale University Press. 1995. xxii-261 p. Hardcover/ dustjacket.
Hahn, Beverly. Chekhov. A Study of the Major Stories and Plays. / 197710.00Meer info Bijzonderheden: Cambridge University Press. 1977. xiii-351 p. Cloth/ dustj.* Sl. worn & discol.
Sifrina, A.N. i E.M.Kostina, Avtori. Chudozniki teatra. 50 Let sovetskogo iskusstva.Sovetskij chudoznik / 196925.00Meer info Bijzonderheden: Plates in colour and bl/white. Text and List of illustrations in Russian, English, French and German.. 271 p. Linen; giltstamped
Corneille Cinna.Librairie Hachette / 19595.00Meer info Bijzonderheden: Texte conforme à l'éditiondes grands écrivains de la France. Avec une notice biographique, une notice littéraire et des notes explicatives par René Vaubourdolle, Classiques illustrés Vaubourdolle, portrait en face, broché,88p, Goed
Barton, Bruce (ed.). Collective creation, collaboration and devising. / 200815.00Meer info Bijzonderheden: 1st ed. Toronto, Playwrights Canada Press. 2008. 269 p. Paperback.
Fransen, J. Comédiens francais en Hollande, Les. Au XVIIe et au XVIIIe siècles,Librairie ancienne Honoré Champion / 192523.00Meer info Bijzonderheden: Bibliothèque de la Revue de Littérature comparée. Tome XXV. 476 p. Illustr. in bl/white. Some foxing on the outside and a little tear. Handwritten text on the front-endpaper. Sewn; not trimmed
Plautus, M A Comoediae viginti / 250.00Meer info Bijzonderheden: Leiden?, Raphelengius 1609 719 pages. - Parchment
Salemans, Ben J.P. & Schaars, Frans A.M. e.a. Concordantie met alfabetische woordenlijst, frequentielijst, retrograde woordenlijst, tekstweergaven en concordantie van hoogfrequente woorden van het dramatisch werk van Joost van den Vondel (1587-1679). / 199050.00Meer info Bijzonderheden: Assen, Quarto. 1990. 5 delen. Linnen.
Rudlin John and Norman H. PAUL, edited and translated Copeau, texts on theatre RoutledgeLondon and New York / 199050.00Meer info Bijzonderheden: very good pp 281 in good- dj. frontispice by Berthold Mahn, notes, bibliography, index, hardback with DJ
Brammetje = M H Du Croo Cor Ruys door Brammetje Leiter-NypelsMaastricht / z.j.20.00Meer info Bijzonderheden: Goed+ pp 176 met foto-pagina's buiten de tekst, z.j. (1946?), Gebonden met stofomslag

12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18