"8 toneelstukken: De getuigen; Een bruid in de morgen; (M)oratorium; In een haven; Het lied van de moordenaar; Suiker; Mama, kijk, zonder handen!; De dans van de reiger"
De Bezige bij, Amsterdam/ Contact, Antwerpen / 1968
11.50
Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, paperback, Literaire Reuzenpocket 175, 409 pp., omslag Hugo Claus, Goed
Croiset, Max
"De medeplichtigen. Toneelspel in twee bedrijven; gevolgd door Amphitryon"
A.A.M. Stols, Den Haag / 1957
7.50
Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, hardcover, 114 pp., Goed
Hellinga, Gerben
"Drie Theaterstukken: Ajax-Feijenoord; Kees de Jongen; Mensch, durf te leven"
Bert Bakker, Amsterdam / 1979
8.50
Meer info Bijzonderheden: Paperback, bibliotheekexemplaar, 336 pp., gepalstificeerd, stempeltje voor- en achterin, omslag Wim Wandel, Goed
Fikers, Herman
"Finkers op een hoop: Verhalen voor in het haardvuur; Ik Jan Klaassen, Ich bin ein Almeloër; Het meisje met de eierstokjes"
Novella / 1999
7.00
Meer info Bijzonderheden: Paperback, 510 pp., pakketpost, Goed
Fikers, Herman
"Finkers op een hoop: Verhalen voor in het haardvuur; Ik Jan Klaassen, Ich bin ein Almeloër; Het meisje met de eierstokjes"
Novella / 1999
7.00
Meer info Bijzonderheden: Paperback, 510 pp., Goed
Molière
"Les Femmes savantes; Les Précieuses ridicules; Le Malade imaginaire"
Classiques Grançais / 1993
7.00
Meer info Bijzonderheden: Pocket, 250 pp., Franstalig, Goed
Boer, Lodewijk de
"Lodewijk de Boer, Toneel III, bevat: Als jij de bloemen vertrapt zal ik jou vertrappen; De pornograaf; Angelo & Rosanna"
Paarden-Kathedraal/Theatre en Film books, Utrecht/Amsterdam / 1993
6.00
Meer info Bijzonderheden: Drie toneelstukken in 1 pocket, 262 pp, vochtrand aan de bovenzijde, is verder ongelezen. Brievenbuspost,
Tuin, H. van der
"Sacha Guitry's toneelstuk ""La Prise de Berg-op-Zoom"""
Bergen op Zoom /
8.00
Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, papieren band, 14 pp., niet in de handel, voorin foto van Guitry, genummerd, dit ex. nr 2. ingelegd kaartje 'Hommage de l'Auteur', met de hand bijgeschreven 'A Monsieur et Madame dr. E. Härtel Cordial', Goed
Bredero, G.A.
"Spaanschen Brabander; Jerolimo"
Thieme, Zutphen / 1967
5.20
Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, flexibele band, 182 pp., Klassiek Letterkundig Pantheon 121/122, geschreven naam voorin, in Inleiding enkele aantekeningen in potlood, Goed
Bredero, G.A.
"Spaanschen Brabander; Jerolimo"
Thieme, Zutphen / 1967
4.80
Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, flexibele band, 182 pp., Klassiek Letterkundig Pantheon 121/122, in de marge enkele markeringen,
Bredero, G.A.
"Spaanschen Brabander; Jerolimo"
Thieme, Zutphen / 1967
5.80
Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, flexibele band, 182 pp., Klassiek Letterkundig Pantheon 121/122,
Graft, Guillaume van der
"Te vroeg en te laat. Twee kleine spelen: Het eerste kwartier. Eenakter voor drie engelen; De laatkomer, een spel over Lazarus"
Boekencentrum, Den Haag / 1960
4.50
Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, papieren band met stofomslag (s.o. licht beschadigd), 52 pp.,
Chehov, Anton (Tsjechow)
"Three Plays: The Cherry Orchard; Three Sisters; Ivanov"
Penguin Books / 1953
6.75
Meer info Bijzonderheden: In a new translation by Elisaveta Fen. Paperback, softcover, 255 pp, in English, brievenbuspost, Good
Echegaray & Benavente José, Jacinto
"Toneel. Omvat : J.Echegaray ""De bronzen deur"", ""En kruipen maar…"" & J.Benavente ""Herfstrozen"",""Verkeerd liefgehad"",""Bitter als gal"".Ingeleid door Prof.Dr.J.H.Terlingen en Prof.Dr.C.F.A. Van Dam."
Pantheon der winnaars voor de Nobelprijs Literatuur De Toorts / 1958
7.50
Meer info Bijzonderheden: gebonden, halflinnen,lederen rug,, goudopdruk, geïll., 457p,
Echegaray & Benavente José, Jacinto
"Toneel. Omvat : J.Echegaray ""De bronzen deur"", ""En kruipen maar…"" & J.Benavente ""Herfstrozen"",""Verkeerd liefgehad"",""Bitter als gal"".Ingeleid door Prof.Dr.J.H.Terlingen en Prof.Dr.C.F.A. Van Dam."
Pantheon der winnaars voor de Nobelprijs Literatuur De Toorts / 1958
6.25
Meer info Bijzonderheden: gebonden, halflinnen,lederen rug,, goudopdruk, geïll., 457p,
Swaen, Michiel de
"Werken van Michiel de Swaen. I. De Tooneelspelen I; II. De Tooneelspelen II; III. Het leven en de dood van Jesus Christus I; IV. Het leven en de dood van Jesus Christus II; V. Verscheyden godtvruchtige en sedige rym-wercken; VI. Verscheyden godtvruc
De Sikkel, Antwerpen /
85.00
Meer info Bijzonderheden: 6 delen in 6 banden, ingenaaid, halflinnen band, rug beplakt met rug stofomslag, 850 genummerde ex. dit nr 89, lijst intekenaars, 278, 301, 275, 232, 356, 340 pp. rug stofomslag bij deel IV en V deels er af, uitgeg d V. Celen mmv C. Huysmans en M. Sabbe, Goed
Dumas, Robert Martin
'Teater Abdulmuluk' in Zuid-Sumatra op de drempel van een nieuw tijdperk
/
30.00
Meer info Bijzonderheden: Leiden, Research School CNWS 2000 geillustreerd 1e dr. - Met bibliogr. - Proefschrift Leiden. - Gebrocheerd
Bruyne, Paul De Ea Ed.
1984 Voorbij: Over Theater, Traditie, Rugzak En Rode Pruik
A Dream of Passion, the development of the method, edited by Evangeline Morphos
BloomsburyLondon / 1988
42.00
Meer info Bijzonderheden: very good pp in good+ dj. 201 pp. And b/w ill., Hardback with DJ
SHEPARD SAM, Joseph Chaikin
A lie of the mind- a play in three acts by sam Shepard / The war in heaven-Angel's Monoloque by Joseph Chaikin and Sam Shepard
Plume/NALNew York eo / 1987
15.00
Meer info Bijzonderheden: very good pp 155 pp., pocket
Mortimer, John.
A voyage round my father, The dock brief, What shall we tell Caroline?
/ 1982
7.00
Meer info Bijzonderheden: 8th print. London, Penguin books. 1982. 185 p. Paperback.
Drinkwater, John/Cardozo, dr. J.L.
Abraham Lincoln. A Play
P. Noordhoff, Groningen/Batavia / 1939
7.00
Meer info Bijzonderheden: Softcover, 97 pp + Supplement of 37 pp, Edited with an introduction and notes for the use of Dutch schools by Dr. J.L. Cardozo. Selections from English Literature 15, Goed
Gonggrijp, prof. G.
Açoka
Amst., Hadi Poestaka / 1921
8.50
Meer info Bijzonderheden: Drama in vier bedrijven
klassiek Javaans toneelstuk; Nederlandse tekst
linnen met goudbestempeling van Soerjowinoto
titel in rood en zwart
17 x 23 cm.
119 bladzijden
IN ALLESZINS KEURIGE STAAT
NIET OPENGESNEDEN
Kosten van verzending (Nederland: € 2,50; Europa: € 5,25) ten laste van koper
Lewis Rosemary
Active Drama
Heinemann Educational AustraliaVictoria / 1981
30.00
Meer info Bijzonderheden: pp 109 pp., ill., Active Drama is designed for middle secondary level to bridge the gap between the free ranging 'creative drama' of the primary and early secondary years… softcover
Ieperen, Ab van
Actrices Als Vrouw, Vroewen Als Actrice. nterviews met Adjani, Deneuve, Dunaway, Gardner, Girardot, Jackson, Moreau, Rampling, Sanda, Schneider, Signoret, Ullmann, Vitti en Winters, een gedeelte verscheen eerder in Vrij Nederland
/
15.00
Meer info Bijzonderheden: 229 pp. Garenloos / Softcover
Vondel,van den Joost
Adam in ballingschap of Aller Treurspelen Treurspel
/ 1910
4.00
Meer info Bijzonderheden: "Schooluitgaaf, Inleiding J.Salsmans S.J., met ""Opdracht aan de Kunstminnende Heeren, Vaders van het Oudemannenhuis en Weeshuis, Voorstanders van het recht gebruik der Toneelspelen"" en ""Berecht betreffende den staat van den eersten mensch, voor en na de va, Redelijk"
Vondel, Joost van den
Adam in ballingschap, of Aller treurspeelen treurspel
/
25.00
Meer info Bijzonderheden: Utrecht, Oosthoek 1910 Oplage van 250 genummerde exemplaren. - Dit is nr. 221. - Halflinnen
Blas, Geert
Al verzegd : oldneimoodsch spul van laifde
/
6.50
Meer info Bijzonderheden: Groningen, De Noordstar z j 5e dr. - Ingenaaid
Multatuli
Aleid. Twee fragmenten uit een onafgewerkt blijspel
Maatschappij voor Goede en Goedkoope Lectuur / 1908
8.00
Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, halflinnen band, 84 pp., Goed
Multatuli
Aleid. Twee fragmenten uit een onafgewerkt blijspel.
/
5.00
Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, 74p, Nederl.Bibliotheek XLVI, Goed
Boutens, P C
Alianora : spel van het huwelijk van Reynalt van Nassaw hertog van Gelre en Alianora van Engeland
/
3.50
Meer info Bijzonderheden: Bussum, Van Dishoeck 1924 1e dr. - Linnen, vlekje op band
Euripides, Tineke Daniëls (Red.)
Alkestis (toneelspel)
Het Nationale Toneel, Den Haag / 1988
7.25
Meer info Bijzonderheden: Paperback, 71 pp, ontwerp omslag: Walter Nikkels, , Goed, ongelezen
Euripides.
Alkestis. In de bewerking van Ted Hughes, vertaald door Bernard Dewulf.
/ 2006
7.00
Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Atlas. 2006. 110 p. Paperback.* Lichte gebruikssporen.
Barnard, Benno naar John Dryden.
All for love.
/ 1993
8.00
Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Atlas. 1993. 135 p. Paperback. * Naam op titelp.
Heijermans, Herman
Allerzielen. Een zinnebeeldig spel in drie bedrijven (Toneelstudies IV)
Van Dishoeck, Bussum / 1925
5.75
Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, hardcover, 134 pp, rug matig, binnenwerk goed,
Brandts Buys Jr, M A
Als de kind'ren slapen : zangspel voor kinderen in één bedrijf
/
5.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Alsbach zonder jaar 1e dr. - Geniet
SHANK, THEODORE
American Alternative Theatre
MacmillanLondon / 1982
18.00
Meer info Bijzonderheden: very good pp 202 pp., index, ill., softcover
Wilde, Oscar
An ideal husband
Tjeenk Willink, Zwolle /
4.00
Meer info Bijzonderheden: Reesk Stories and Sketches no 13, explanatory notes by D.H. Meijer, revised by W. van Maanen, inegnaaid, papieren band, achterplat ontbreekt, Engelstalig,
Tas, S
Analyse van een charme
/
5.70
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Van Oorschot 1948 ill 1e dr. - Gebonden met stofomslag
Racine
Andromaque. Tragédie
Librairie Larousse Paris / 1933
5.00
Meer info Bijzonderheden: Classiques Larousse, Avec une notice biographique, une notice historique et littéraire,des notes explicatives,des jugements,un questionnaire sur la pièce et des sujets de devoirs parF.Guirand, broché, ill.hors texte, 90p, livre en état bien., Goed
Boer, Lodewijk de
Angelo & Rosanna (duitstalig)
Int. Theatre & Film Books, Amsterdam / 1995
9.00
Meer info Bijzonderheden: Paperback met Umschlagflappen met Foto De Boer, 152 pp, übersetzung Sabine van Dedem, vorin: schriftliche Mitteilung von dem übersetzer, Gut/Goed
Velde,van de Anton
Anton Van de Velde, ingeleid en samengesteld door Pau l Hardy
Pro Arte - Diest /
4.00
Meer info Bijzonderheden: Keurbladzijden uit de Nederlandse Letterkunde 31, 148p, Goed
Dukas Paul
Ariane et barbe-bleue . Conte en trois actes.
De Nederlandse Opera, 1989. Korte inhoud in het Nederlands. Synopsis in Engels. Acte in 3 bedrijven / 1989
Arlequin actionist. Kluchtig blijspel op de wijze van het Italiaans toneel
Querido, Amsterdam / 1964
5.00
Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, gebrocheerd, 32 pp, Uitgegeven en ingeleid door R. Nieuwenhuys, Serie: Kort en Goed, illustratie auteur op achterflap, naamstempel voorin, Goed
Berken, Maria van
Artistenkind. Toneelspel in drie bedrijven
P. Vink, Antwerpen /
4.00
Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, papieren band, 68 pags. Beschadigingen rondom, wel compleet. Aantekeningen met pen in tekst, Redelijk
Racine
Athalie. Tragédie
Librairie Hachette / 1935
4.00
Meer info Bijzonderheden: Texte conforme à l'édition des grands écrivains de la France. Avec une notice biographique, une notice littéraire et des notes explicatives par René Vaubourdolle, Classiques illustrés Vaubourdolle, portrait en face, broché, 96p, Goed
Racine
Athalie. Tragédie tiré de l'Ecriture Sainte
Librairie Hachette / 1929
3.50
Meer info Bijzonderheden: Les classiques pour tous, notices et notes par J.Fourcassié, 64p,, Goed
Sontani, Utuy T
Awal dan mira : drama satu babak
/
10.00
Meer info Bijzonderheden: Djakarta, Balai Pustaka 1952 Photocopy with annotations
Mulisch, Harry
Axel, libretto naar Villiers de l'Isle-Adam
De Bezige Bij, Amsterdam / 1977
10.00
Meer info Bijzonderheden: Paperback,142 pp., omslag Philip Renard, Goed
Mulisch, Harry.
Axel. Libretto naar Villiers de l'Isle-Adam.
/ 1977
8.00
Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, De Bezige Bij. 1977. 142 p. Paperback.
Barbaix, Emiel en Maurits Notte
Baas Best en Dt. Antonius. Geestig spel in 'n proloog en 5 tefereelen
Jos. Janssens, Antwerpen /
8.50
Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, papieren band, 80 pp., stempeltje voorop, band minder fris, potloodaantekeningen in de marge,
Euripides
Bacchanten'71: Een bewerking van Euripides door Inez van Dullemen en Erik Vos.
Nederlands Theater Projekt / 1971
4.00
Meer info Bijzonderheden: Paperback, 56 pp, enkele illustraties, knik in omslag, Redelijk
Zande. C.J. van de
Bastion Bastiaan. kinderstuk in vier bedrijven
Uitgeverij ons jeugdtoneel- Alkmaar / 1208
4.00
Meer info Bijzonderheden: Karton geniet nr 1208 24blz sd
Zande. C.J. van de
Bastion Bastiaan. kinderstuk in vier bedrijven
Uitgeverij ons jeugdtoneel- Alkmaar / 1208
4.00
Meer info Bijzonderheden: Karton geniet nr 1208 24blz sd
Bone, Gavin
Beowulf in modern verse with an essay and pictures
Meer info Bijzonderheden: Classiques Larousse, Avec une notice biographique, une notice historique et littéraire,des notes explicatives,des jugements,un questionnaire sur la pièce et des sujets de devoirs par novelle édition par L.Lejealle,broché,ill.hors texte,102p., Goed
Nolf, Aug. De
Bernadette, toneel in vijf teferelen
Bibliotheca Alphonsiana, Leuven / 1966
6.00
Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, papieren band, 81 pp., Goed
Brecht Bertolt,Weideli Walter
Bertold Brecht par Walter Weideli
Editions Universitaires Paris-6e / 1966
5.00
Meer info Bijzonderheden: Classiques du XXe siècle, 125p, 11*17,5 cm, Goed
Heijermans Herman
Beschuit met muisjes. Een familie gebeurtenis in drie bedrijven
Amsterdam, Maatschappij voor goede en goedkoope lektuur, 1910. 106 blz. Hard cover. Linnen licht s / 1910
Meer info Bijzonderheden: 19 x 13 cm, 355 blz., slappe kaft, vijf delen.
Strauss, Botho
Bezoekers
Muziek & Toneel /
9.00
Meer info Bijzonderheden: 8vo, pocket, 107pp. Boek in nieuwstaat.
Sabbe Maurits
Bietje. Toneelspel in één bedrijf
L.Opdebeek - Antwerpen / 1929
4.25
Meer info Bijzonderheden: Voor schoolgebruik aangetekend door Edw. De keyser, ingenaaid, geïll.voorplat, 59p, Goed
Sabbe Maurits
Bietje. Tooneelspel in één bedrijf
L.Opdebeek - Antwerpen / 1935
7.00
Meer info Bijzonderheden: Voor schoolgebruik aangetekend door Edw.De Keyser, ingenaaid, 64p, 17cm, geïll.voorplat, boekje in goede staat, Goed
Bomhoff, Jacobus Gerardus
Bijdrage tot de waardeing van Vondeks drama
/
17.50
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Ploegsma 1950 1e dr. - Proefschrift Leiden. - Met lit. opg., reg. - Gebrocheerd. - Met opdracht van de auteur
Claus, Hugo.
blauw blauw. Een komedie.
/ 1973
7.00
Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amst., De Bezige Bij. 1973. 132 p. Paperback.
Heijermans Herman
Bloeimaand. Spel-van-de-stad in drie bedrijven.
C.A.J. Van Dishoeck Bussum / 1905
5.00
Meer info Bijzonderheden: (Met eene bijlage), Tooneelstudies III, genaaid, 141p, Goed
Lugt, Arie van der
Boeng Toni. Tropenspel in 3 bedrijven
N.V. Vink's uitgeversmaatschappij, Alkmaar /
6.95
Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid papieren band,84 pags, rug versleten, redelijk
Gaal, Rob Van
Bolwerk voor de Muzen, Een
Broese Kemink / 1991
15.00
Meer info Bijzonderheden: 50 Jaar Stadsschouwburg Utrecht 1941-1991. 147 pag. Talrijke afbeeld. in zw/wit. Linnen
Burch, Noel
BOMEN VAN IJZER, BLOEMEN VAN GOUD. Vorm en betekenis in de Japanse cinema.
Wereldvenster 1983. 1e druk 309 pp. Pb . Cover sleets aan de randen. Rug verkleurd. Deuk bovenran /
7.00
Meer info Bijzonderheden: Bussum, Wereldvenster, 1983. 1e druk 309 pp. Pb . Cover sleets aan de randen. Rug verkleurd. Deuk bovenrand achterplat en laatste 20 pag. Spraakmakend boek van Burch dat dieper gaat dan de cinema alleen. Een monument van eruditie, diepgang en rijkdom aan ideeen. Geillustreerd. in goede staat
Fuegi, John.
Brecht & Co.. Sex, politics and the making of the modern drama.
/ 1994
10.00
Meer info Bijzonderheden: 1st ed.. New York, Grove Press. 1994. 732 p. 32 p. ill.. Hardcover/ dustjacket.* Good copy.
Racine Jean
Britannicus. Tragedie en cinq actes
Amsterdam, Meulenhoff, Franstalig 15 blz. Ingenaaid. Hard cover. Linnen. Pigmentvlekken op snede. /
Meer info Bijzonderheden: Classiques Larousse, Avec une notice biographique, une notice historique et littéraire,des notes explicatives,des jugements,un questionnaire sur la pièce et des sujets de devoirs par P.Richard,broché,ill.hors texte,96p., Goed
Canetti, Elias
Bruiloft
Polak & Van Gennep, Amsterdam / 1968
12.00
Meer info Bijzonderheden: Paperback, 74 pp., vertaling A. Keizer, omslag H.P. Doebele, Goed
Dolman, Margreet ( Paul Haenen )
Buk nog een keer - een vrouw klapt uit haar leven
Bert BakkerAmsterdam / 1986
9.00
Meer info Bijzonderheden: goed+ pp 239 Een selectie van tien jaar (radio) teksten, verhalen en inzichten, chansons en poëzie afgewisseld met een paar vlotte preken van dominee Gremdaat. Bovendien schreef Dolman, speciaal voor deze jubileum-uitgave, twee aangrijpende korte verhalen over haar hedendaagse leven. paperback
Leekenspelen
Bundel Leekenspelen
Toneeldfonds "Ons Leekenspel"Bussum / 1934
20.00
Meer info Bijzonderheden: Goed+/Zeer Goed pp Pagina's /snede wat roest, Serie: Bundel Leekenspelen nr. 1, Bijdragen van o.a. Gheon, Brochet, Becker, Strobe, Fladt, etc.27mm dik, Gebonden, Papieren Band
Leekenspelen
Bundel Leekenspelen
Toneeldfonds "Ons Leekenspel"Bussum / 1936
20.00
Meer info Bijzonderheden: Goed+/Zeer Goed pp Pagina's /snede wat roest, Serie: Bundel Leekenspelen nr. 5, Gebonden, Papieren Band
Leekenspelen
Bundel Spelen Voor Jongens En Jonge Mannen
Toneeldfonds "Ons Leekenspel"Bussum / 1939
20.00
Meer info Bijzonderheden: Goed+/Zeer Goed pp Pagina's /snede wat roest, Serie: Bundel Leekenspelen nr. 12, Soft Cover
Funke, Christoph
Bühnenbildner Heinrich Kilger, Der
Henschelverlag / 1975
21.00
Meer info Bijzonderheden: Eine veröffentlichung der Akademie der Künste der DDR. Sektion Darstellende Kunst. Colour plates and illust. in bl/white. 157 p. Reihe Theaterpraxis . Bd. 7. Linen
Meer info Bijzonderheden: Zwarte beertje pocket 116, 160 pp., omslag Dick Bruna, Redelijk
Seuphor, M.
Cabaret
Uitg. Jef Meert / 1997
10.00
Meer info Bijzonderheden: 153 pag. met illustraties in zw/w. Inleiding van H.F. Jespers, een gesprek met Seuphor. Ingenaaid met omslag
Shakespeare, William & Fletcher, John.
Cardenio of Het Tweede Treurspel van de Jonkvrouw.
/ 1996
15.00
Meer info Bijzonderheden: Bodoni. 1996. 398 p. Harde kaft/ stofomslag.* Snede iets roestvlekkig en licht beschadigd.
Mascagni, Pietro (muziek), G. Targioni-Tozzetti en G. Menasci (tekst)
Cavalleria rusticana (boereneer). Melodrama in één bedrijf
Stadsdrukkerij van Amsterdam /
1.75
Meer info Bijzonderheden: Tekstboekje, geniet, 19 pp., tweetalig naast elkaar, Goed
Massenet, Jules
Cendrillon
De Nederlanse OperaAmsterdam / 1987
18.00
Meer info Bijzonderheden: zo goed als nieuw pp 92 Rijk geann. En geill. Synopsis libretto in 4 talen N/F/D/E. Libretto- Henri Cain - vert. Janneke van der Meulen ingenaaid
Rostand, Edmond
Chantecler : pièce en quatre actes en vers
/
35.00
Meer info Bijzonderheden: Paris, Lafitte 1910 illustrated by Tattegrain, Devambez, Guillonet, Orazi et Georges Scott Halfleather, fine condition
Zeller, A.
CHANTECLER. Explication des principaux jeux de mots, allusions et expressions difficiless.
Meulenhoff . 3d edition 76 pp. softcover . Some edgewear. Considerablement Revue et Augmentee. Il /
7.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Meulenhoff, . 3d edition 76 pp. softcover . Some edgewear. Considerablement Revue et Augmentee. Illustrated with photo's. good condition
Sterneberg, Ferd.
Charlotte Köhler. Klank en weerklank.
Walburg Pers / 1977
10.00
Meer info Bijzonderheden: Portretten in zw/wit; rollen- en persoonsregister; 135 pag. Paperback
de Vigny Alfred
Chatterton.Drame.
Librairie Hachette / 1959
5.00
Meer info Bijzonderheden: Avec une notice biographique, une notice littéraire et des notes explicatives par Fernand Flutre, Classiques illustrés Vaubourdolle, portrait en face, broché,96p, Goed
Gilman, Richard.
Chekhov's Plays: an Opening into Eternity.
/ 1995
15.00
Meer info Bijzonderheden: Yale University Press. 1995. xxii-261 p. Hardcover/ dustjacket.
Hahn, Beverly.
Chekhov. A Study of the Major Stories and Plays.
/ 1977
10.00
Meer info Bijzonderheden: Cambridge University Press. 1977. xiii-351 p. Cloth/ dustj.* Sl. worn & discol.
Sifrina, A.N. i E.M.Kostina, Avtori.
Chudozniki teatra. 50 Let sovetskogo iskusstva.
Sovetskij chudoznik / 1969
25.00
Meer info Bijzonderheden: Plates in colour and bl/white. Text and List of illustrations in Russian, English, French and German.. 271 p. Linen; giltstamped
Corneille
Cinna.
Librairie Hachette / 1959
5.00
Meer info Bijzonderheden: Texte conforme à l'éditiondes grands écrivains de la France. Avec une notice biographique, une notice littéraire et des notes explicatives par René Vaubourdolle, Classiques illustrés Vaubourdolle, portrait en face, broché,88p, Goed
Barton, Bruce (ed.).
Collective creation, collaboration and devising.
/ 2008
15.00
Meer info Bijzonderheden: 1st ed. Toronto, Playwrights Canada Press. 2008. 269 p. Paperback.
Fransen, J.
Comédiens francais en Hollande, Les. Au XVIIe et au XVIIIe siècles,
Librairie ancienne Honoré Champion / 1925
23.00
Meer info Bijzonderheden: Bibliothèque de la Revue de Littérature comparée. Tome XXV. 476 p. Illustr. in bl/white. Some foxing on the outside and a little tear. Handwritten text on the front-endpaper. Sewn; not trimmed
Plautus, M A
Comoediae viginti
/
250.00
Meer info Bijzonderheden: Leiden?, Raphelengius 1609 719 pages. - Parchment
Salemans, Ben J.P. & Schaars, Frans A.M. e.a.
Concordantie met alfabetische woordenlijst, frequentielijst, retrograde woordenlijst, tekstweergaven en concordantie van hoogfrequente woorden van het dramatisch werk van Joost van den Vondel (1587-1679).
/ 1990
50.00
Meer info Bijzonderheden: Assen, Quarto. 1990. 5 delen. Linnen.
Rudlin John and Norman H. PAUL, edited and translated
Copeau, texts on theatre
RoutledgeLondon and New York / 1990
50.00
Meer info Bijzonderheden: very good pp 281 in good- dj. frontispice by Berthold Mahn, notes, bibliography, index, hardback with DJ
Brammetje = M H Du Croo
Cor Ruys door Brammetje
Leiter-NypelsMaastricht / z.j.
20.00
Meer info Bijzonderheden: Goed+ pp 176 met foto-pagina's buiten de tekst, z.j. (1946?), Gebonden met stofomslag