...EN TOEN KWAMEN DE KABOUTERS. Van jeugdbeweging naar bewogen jeugd.
Sijthoff 1971. 1e druk 180 pp. Pb . Geillustreerd met z/w foto's. /
4.50
Meer info Bijzonderheden: Leiden , Sijthoff, 1971. 1e druk 180 pp. Pb . Geillustreerd met z/w foto's. in goede staat
Heek, Krijn van / Zonderop, Yvonne
30 PLANNEN VOOR EEN BETER NEDERLAND. De sociale agenda: slimme oplossingen voor grote maatschappelijke vragen.
Volkskrant / Meulenhoff 2006. 1e druk 382 pp. Pb . Deze bundel bevat essays van Rene Diekstra /
9.50
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Volkskrant / Meulenhoff, 2006. 1e druk 382 pp. Pb . Deze bundel bevat essays van Rene Diekstra, Jaap Dronkers, Godfried Engbersen, Gerard Keijzers, Pauline Meurs, Bowen Paulle en Jules Theeuwes. fraaie staat
Manning, Dr. A. F. & Vroede, Dr. M. De (red.)
58 Miljoen Nederlanders En Hun Voedsel
Amsterdam Boek B.V.Amsterdam / 1977
6.00
Meer info Bijzonderheden: goed pp Blz.85 t/m 112 geniet
Auf dem Weg zur Relativierung der Vernunft. Eine vergleichende Rekonstruktion der kultur- und wissenschaftsoziologischen Auffassungen Max Schelers und Max Webers.
/ 1989
10.00
Meer info Bijzonderheden: Duncker & Humblot. 1989. 256 p. Softcover. * Sozialwissenschaftliche Abhandlungen der Görres-Gesellschaft, Band 17.
Clemens, Justin & Pettman, Dominic.
Avoiding the subject. Media, culture and the object.
/ 2004
15.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam University Press. 2004. 216 p. Paperback.
Faludi, Susan
Backlash - the undeclared war against American women
CrownNew York / 1991
18.00
Meer info Bijzonderheden: as new pp 552 Notes & index hardback
Kaufman, Linda.
Bad girls and sick boys.
/ 1998
15.00
Meer info Bijzonderheden: Berkely, University of California Press. 1998. 328 p. Paperback.
Fussel, Paul.
Bad. Or the dumbing of America.
/ 1991
10.00
Meer info Bijzonderheden: 1st ed.. New York, Summit Books. 1991. 200 p. Half cloth/ boards/ Dustj.* Dustwrappers on spine discoloured.
Lammers, Cor
Balans van Het Organisatiesociologisch Denken: hoogtepunten uit het werk Van Cor Lammers
Het SpectrumUtrecht / 1993
20.00
Meer info Bijzonderheden: As New pp 406 Klassieke artikelen van de belangrijkste organisatiesocioloog van ons land, Paperback
Boerman, Tessa, Pisters, Patricia & Segal, Joes.
Beeldritsen. Visuele cultuur en etnische diversiteit in Nederland.
/ 2003
9.00
Meer info Bijzonderheden: De Balie. 2003. 117 p. Paperback.
Langeveld, M.J..
Beknopte theoretische Paedagogiek.
J.B.Wolters. Groningen. /
10.00
Meer info Bijzonderheden: Achtste, herziene uitgave. 1961. Or.linn. 215pp. 8°.. Bibliogr.. Register..
Kagie, Rudie [met een voorwoord van Günter Wallraff]
Berichten uit Hollands gastenboek : over de werkomstandigheden van buitenlandse arbeiders
Amsterdam : Van Gennep / 1987
6.00
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 199 blz, illustraties, 20 cm, isbn 9060127048, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Journalistieke documentaire over de arbeidsomstandigheden van buitenlandse werknemers in Nederland.
H.W. van den Ende
Beschrijvende statistiek voor gedragswetenschappen
Bij de blanken is het beter. Verteld door Prudence Mbewu.
/ 2010
12.00
Meer info Bijzonderheden: Atlas. 2010. 191 p. Paperback.
Hamers, J.H.M. redactie.
Bijdragen aan de Orthopedagogiek in het bijzonder de Leerstoornissen. Opstellen aangeboden door oud-studenten voor Tiny in den Kleef.
Malmberg. 's-Hertogenbosch. /
11.00
Meer info Bijzonderheden: 1989. Pap.. 190pp.. 8°..
Vrijhof, Pieter Hendrik
BIJDRAGEN TOT DE SOCIOLOGIE VAN GODSDIENST EN KERK. Contributions to the sociology of Religion.
P. H. Vrijhof 1970. 1e druk 202 pp. gekartonneerd ingenaaid . Proefschrift: ter verkrijging van de /
7.50
Meer info Bijzonderheden: Utrecht, P. H. Vrijhof, 1970. 1e druk 202 pp. gekartonneerd ingenaaid . Proefschrift: ter verkrijging van de graad van Doktor in de Sociale Wetenschappen aan de Rijksuniversiteit te Utrecht, op gezag van de Rector Magnificus Prof. dr. F. van der Blij, volgens besluit van de senaat in het openbaar te verdedigen op Vrijdag 2 Oktober 1970 des namiddags te 3.15 uur. Inlegvel met de stellingen. Kleine vochtvlekjes bovenzijde omslag. enige vergeling
Sveland, Maria.
Bitterbitch.
/ 2007
8.00
Meer info Bijzonderheden: De Geus. 2007. 255 p. Paperback.
Weinberg, S. Kirson
Bloedschande
G. Konings, Antwerpen / 1955
17.50
Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, gebonden, kunstleer, 363 pp, vertaling: John D. Burton, met een introductie van Herbert Blumer, met bibliografie, pakketpost, Goed
Doubleday, Doran & CompanyGarden Ciy - New York / 1928
20.00
Meer info Bijzonderheden: good pp 300 Signed by former owner: Rev. J. A. Jenkins D.D. , Chicago, President of "Union Thelogical College", some underlining, , hardback
CONVERSION AND SOCIAL EQUALITY IN INDIA. the London Missionary in South Travancore in the 19th Century.
Free University Press 1989. 1st edition 236 pages. gilted cloth with dustjacket . Dustjacket disco /
12.50
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Free University Press, 1989. 1st edition 236 pages. gilted cloth with dustjacket . Dustjacket discoloured and rubbed at the top edge. Endpaper back not smooth glued. good condition
Laverman, Wim & Buuren, Jan van.
Creativity before creativity.
/ 1993
8.00
Meer info Bijzonderheden: L&VB Productions. 1993. 290 p. Hardcover/ dustjacket. Ills.
Dawson Christopher
Crisis van de westerse opvoeding. Reeks Randgebieden 8
Den Haag, Lannoo, 1963. 219 blz. Hard cover. Linnen. Stofomslag. / 1963
De Dominee. Opkomst en ondergang van mafiabaas Klaas Bruinsma.
/ 2004
7.00
Meer info Bijzonderheden: 23ste druk. Amsterdam, L.J. Veen. 2004. 200 p. Paperback.* Lichte gebruikssporen.
Swaan, Abram de.
De draagbare De Swaan. Samengesteld en ingeleid door Johan Heilbron en Geert de Vries.
/ 1999
10.00
Meer info Bijzonderheden: 1e druk met opdracht van De Swaan. Amsterdam, Prometheus. 1999. 346 pag. Paperback.* Gebruikssporen.
Dessaur, C.I.
De droom der rede. Het mensbeeld in de sociale wetenschappen. Een poging tot criminosofie.
/ 1984
8.00
Meer info Bijzonderheden: 2nd rev. ed. Amsterdam, Em. Querido's uitgeverij N.V. 1984. 396 pp. Paperback.* Leessporen. Licht verkleurd.
Dessaur, Dr. C. I. (= Andreas Burnier)
DE DROOM DER REDE. Het Mensbeeld in de sociale Wetenschappen. Een poging tot criminosofie.
Martinus Nijhoff 1982. 1e druk 286 pp. paperback ingenaaid . Cover sleets en geplastificeerd. Acht /
8.00
Meer info Bijzonderheden: 's Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1982. 1e druk 286 pp. paperback ingenaaid . Cover sleets en geplastificeerd. Achterplat vergeeld. Leesvouw. Naam op schutblad. Onderstrepingen / markeringen (potlood, een enkele met inkt). gebruikssporen
Hofland, H.J.A., Samsom, Hans & Samson Rous, Laura.
De Hollandse metamorfose (voorheen het poldermodel).
/ 2002
10.00
Meer info Bijzonderheden: De Verbeelding. 2002. Oblong 8vo. 101 p. Ills. Softcover.* Licht verkleurd.
Buitelaar, Hans & Verschoor, Michel (eindred.).
De Ik's van Nix.
/ 1997
15.00
Meer info Bijzonderheden: Amst., Boom. 1997. 185 pp. Ingenaaid.
Pejic, Maya & Singels, Han.
De jongeren. Een opdracht van de afdeling Nederlandse geschiedenis Rijksmuseum Amsterdam.
/ 1985
8.00
Meer info Bijzonderheden: Amst., Fragment. 1985. Foto's.* Paperback.
Hughes, Robert.
De klaagcultuur. Oorspr. titel: The Culture of Complaint. Vertaling Johan Hos.
/ 1994
12.00
Meer info Bijzonderheden: Amst./ Leuven, Balans/ Kritak. 1994. 187 pp. Paperback.
Hurenkamp, Menno.
De kleine pijn van de vooruitgang. Politieke en culturele strijd in het nieuwe Nederland.
/ 2009
10.00
Meer info Bijzonderheden: Van Gennep. 2009. 218 p. Paperback.* Lichte gebruikssporen.
Horst, Han van der.
De lage hemel. Nederland en de Nederlanders verklaard.
/ 1999
8.00
Meer info Bijzonderheden: 3de gewijzigde druk. Schiedam, Scriptum. 1999. 298 p. Paperback.* Licht gekreukt ex.
DEKKER, GERARD
De mens en zijn godsdienst ~ Beschouwingen over de functie van godsdienst en kerk voor mens en samenleving
De nieuwe moskee. Politiek en geloof in een provinciestad.
/ 2006
9.00
Meer info Bijzonderheden: Atlas. 2006. 352 p. Softcover.
Goudsblom, J
De Nieuwe Volwassenen - Een Equette Onder Jongeren Van 18 Tot 30 Jaar
QueridoAmsterdam / 1959
3.00
Meer info Bijzonderheden: Goed pp 191 Salamander 45 Pocket
Brinkgreve, Christien.
De ogen van de ander. De sociale bronnen van zelfkennis.
/ 2009
10.00
Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Augustus. 2009. 143 p. Paperback.
Leonard, Linda..
De ongetemde feeks. Een confrontatie met het chaotische en creatieve in jezelf.
Lemniscaat. Rotterdam. /
8.00
Meer info Bijzonderheden: 1994. Pap.Knik, hoek, voorplat. 264pp. 8°.. Naam met pen op schutblad.
Adrichem, Jan van.
De ontvangst van de moderne kunst in Nederland 1910-2000. Picasso als pars pro toto.
/ 2001
30.00
Meer info Bijzonderheden: Amst., Prometheus. 2001. 583 pp. Paperback.
Groenendijk, Jan G.
De positie van dorpen in het beleid van de Nederlandse plattelandgemeenten
ThesisAmsterdam / 1987
33.00
Meer info Bijzonderheden: goed pp 308 Proefschrift Dissertatie- een politiek-geografisch onderzoek naar de verdeling van de woningbouwlokaties in een fase van omvangrijke groei. Met los de stellingen. Stickerresten op voorplat. ingenaaid
Dijk, T.A. van.
De Rasoel-Komrij Affaire.
/ 2003
8.00
Meer info Bijzonderheden: Nr.92. Gesigneerd door Van Dijk.. Critics. 2003. 252 p. Paperback.* Lichte gebruikssporen.
Tromp, Bart
DE SAMENLEVING ALS OPLICHTERIJ. Opstellen over sociologie en politiek.
Synopsis / Arbeiderspers 1978. 2e druk 268 pp. Pb . Rand voorplat verkleurd. . /
7.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Synopsis / Arbeiderspers, 1978. 2e druk 268 pp. Pb . Rand voorplat verkleurd. . in goede staat
Tromp, Bart.
De samenleving als oplichterij. Opstellen over sociologie en politiek.
/ 1977
7.00
Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, De Arbeiderspers. 1977. 268 pp. Paperback. * Synopsis. * Rug verkleurd.
Soedjatmoko / Swaan, Abram de / Dohnanyi, Klaus von / Asperen, Trudy van / Rocard, Michel
DE SMALLE MARGES. Vijf Den Uyl-lezingen.
Nijgh & van Ditmar 1993. 1e druk 128 pp. Pb . Lezingen gehouden van 1988-1992. /
4.50
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Nijgh & van Ditmar, 1993. 1e druk 128 pp. Pb . Lezingen gehouden van 1988-1992. mooie staat
Jonker, E.
De sociologische verleiding. Sociologie, sociaal-democratie en de welvaartsstaat.
/ 1988
12.00
Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Groningen, Wolters-Noordhoff/ Forsten. 1988. 383 pp. Paperback.
Brunt, L. & Tamboer, Kees.
De straat op! Paaltjes en poëzie in Amsterdam.
/ 2007
12.00
Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Boom. 2007. 189 p. Ills. Paperback.
Enzensberger, Hans Magnus.
De stuurloze avant-garde. Oorspr. titel: Einzelheiten I en II.
/ 1974
8.00
Meer info Bijzonderheden: Amst., De Arbeiderspers. 1974. 172 pag. Softcover. * Synopsis.* Ex-librissticker op franse titel. Licht gerafeld/ verkleurd.
Kerstnummer Grafisch Nederland 1989/1990
De tijden veranderen - de mens als informatie-individu
KVGOAmstelveen / 1989
12.00
Meer info Bijzonderheden: goed pp 103 Geill. / Kleur - zonder omdoos hardback
Frissen, Valerie.
De transparante samenleving. Jaarboek ICT en samenleving 2011.
/ 2011
20.00
Meer info Bijzonderheden: Media Update Vakpublicaties. 2011. 272 p. Paperback.
MUCHEMBLED, ROBERT
De uitvinding van de moderne mens. Collectief gedrag, zeden, gewoonten en gevoelswereld van de middeleeuwen tot de Franse Revolutie
ContactAmsterdam / 1990
11.00
Meer info Bijzonderheden: Goed+ pp 415 pp, register, paperback
Nobel, J.W.
De Utopie van Het Realisme
Jan MetsAmsterdam / 1985
25.00
Meer info Bijzonderheden: As New pp 223 De machtstheorie van Hans J. Morgenthau en de kritiek op het Amerikaanse beleid in de Koude Oorlog. Paperback
Oudvorst, A.F. van.
De verbeelding van de intellectuelen. Literatuur en maatschappij van Dostojewski tot Ter Braak.
/ 1991
10.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Wereldbibliotheek. 1991. 483 pp. Wrappers. * Historische Reeks.* Gelezen exempl.
Kakebeeke, Karijn & Blankevoort, Eefje.
De vluchtelingenjackpot.
/ 2011
15.00
Meer info Bijzonderheden: Post Editions. 2011. Ills. Paperback.
De vrouw en het badwater. Over de lusten en lasten van het moderne (vrouwen)leven.
/ 1992
7.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Meulenhoff. 1992. 190 pp. Paperback.* Ezelsoren.
Stuyck, Raymond
De Winners Gesprekken Met Suksesmensen Chaplin, Dali, Ickx, Van Veen (ea)
/
10.00
Meer info Bijzonderheden: 195 pp. Laatste schutblad kleine vochtkring Genaaid / Soft Cover
Peeters, Jaak.
De worsteling met de moderniteit. Pleidooi voor een esthetische levensbeschouwing.
/ 2009
11.00
Meer info Bijzonderheden: Pelckmans. 2009. 223 p. Paperback.
Alvarez, A.
De wrede god. Een studie over zelfmoord. Oorspr. titel: The Savage God. Vertaling Heleen ten Holt.
/ 1974
10.00
Meer info Bijzonderheden: Amst., De Arbeiderspers. 1974. 330 pp. Ingenaaid. * Synopsis.* Rug beschadigd.
Vis. Mr. D.
De Zaanstreek
Burgersdijk&Niermans, Leiden / 1948
25.00
Meer info Bijzonderheden: Een studie cq besvchrijving van het Zaanse Volksleven in zijn historische ontwikkeling met prachtige foto\\\'s en 35 illustraties.
Het boek is in uitstekende staat, gebonden met linnen,345 blz.
Schuyt, Kees.
De zittende klasse.
/ 1992
8.00
Meer info Bijzonderheden: Balans. 1992. 168 p. Gebonden/stofomslag.* Ezelsoren!
Holsteyn, Joop van & Cas Mudde (red.).
Democratie in verval.
/ 2002
9.00
Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Boom. 2002. 224 p. Ingenaaid.
Postman, Neil.
Denken voor de spiegel. Inspiratie van 18de-eeuwse filosofen.
/ 2000
10.00
Meer info Bijzonderheden: Balans. 2000. 239 p. Paperback.
LANDMANN, Salcia
Der judische Witz: Soziologie und Sammlung. Vollständig neu bearbeitete und wesentlich ergõnzte Ausgabe, Herausgegeben und eingeleitet von Salcia Landmann
WalterFreiburg Im Breisgau / 1988
20.00
Meer info Bijzonderheden: Good+ pp 672 some marks inside, Hard Cover
DIE FAMILIE IM SPANNUNGSFELD GLOBALER MOBILITAT. Zur Konstruktion ethnischer Minderheiten im Kontext der Familie.
Leske & Budrich 2000. 1st edition 216 pp. Pb . Light small stain at front cover. Crease top corne /
9.00
Meer info Bijzonderheden: Opladen, Leske & Budrich, 2000. 1st edition 216 pp. Pb . Light small stain at front cover. Crease top corner 10 pages. Interkulturelle Studien, Band 2. good condition
Boomen, Marianne van den & Lammes, Sybille.
Digital Material. Tracing New Media in Everyday Life and Technology.
/ 2009
25.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam University Press. 2009. 303 p. Ills. Paperback.
Nasher, Diana.
Dochterland. Drie vrouwen tussen twee culturen.
/ 2011
12.00
Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Artemis & co. 2011. 253 p. Paperback met flappen.
Jensen, S.
Dokter Jazz.
/ 2009
9.00
Meer info Bijzonderheden: 1e dr. Anthos. 2009. 246 p. Paperback. * Als nieuw. Met een signatuur van Jensen voor een collega auteur.
Baycili, Sevtap.
Donderpreken. Aforismen over Nederland.
/ 2006
9.00
Meer info Bijzonderheden: Prometheus. 2006. 205 p. Paperback.
Buruma, Ian.
Dood van een gezonde roker.
/ 2006
7.00
Meer info Bijzonderheden: Amst., Atlas. 2006. 224 p. Paperback.* Lichte leessporen.
Bruin, Kees en Kitty Verrips red
Door het Volk Gedragen, Koningschap en samenleveing
Wolters-Noordhoff / 1989
36.00
Meer info Bijzonderheden: zeer goed pp 259 ill.,Diverse auteurs, voor het meerendeel afkomstig uit de Kring van het Amsterdams Sociologisch Tijdschrift, paperback
Groenteman, Hanneke
Doorzakken Bij Jamin
Thomas RapAmsterdam / 2003
12.00
Meer info Bijzonderheden: Nieuw pp 154 Met tekeningen van Peter Verstraaten Paperback