Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Sociologie

359 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 7 pagina's
resultaten 1 tot 50Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
Schoondergang, Huub ...EN TOEN KWAMEN DE KABOUTERS. Van jeugdbeweging naar bewogen jeugd. Sijthoff 1971. 1e druk 180 pp. Pb . Geillustreerd met z/w foto's. / 4.50Meer info Bijzonderheden: Leiden , Sijthoff, 1971. 1e druk 180 pp. Pb . Geillustreerd met z/w foto's. in goede staat
Heek, Krijn van / Zonderop, Yvonne 30 PLANNEN VOOR EEN BETER NEDERLAND. De sociale agenda: slimme oplossingen voor grote maatschappelijke vragen. Volkskrant / Meulenhoff 2006. 1e druk 382 pp. Pb . Deze bundel bevat essays van Rene Diekstra / 9.50Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Volkskrant / Meulenhoff, 2006. 1e druk 382 pp. Pb . Deze bundel bevat essays van Rene Diekstra, Jaap Dronkers, Godfried Engbersen, Gerard Keijzers, Pauline Meurs, Bowen Paulle en Jules Theeuwes. fraaie staat
Manning, Dr. A. F. & Vroede, Dr. M. De (red.) 58 Miljoen Nederlanders En Hun Voedsel Amsterdam Boek B.V.Amsterdam / 19776.00Meer info Bijzonderheden: goed pp Blz.85 t/m 112 geniet
Heek van F. Actieve euthanasie als sociologisch probleem.Meppel, Boom, 1975. 78 blz. Paperback. / 19754.50Meer info Bijzonderheden:
RONNER, D.J. Alle weer is Gods weerGroningen: zn, 1974 / 19745.00Meer info Bijzonderheden: pkt
RONNER, D.J. Alle weer is Gods weerGroningen: zn, 1974 / 19745.00Meer info Bijzonderheden: pkt
Schönburg, Alexander von. Alles over koningen. Wat je altijd hebt willen weten. / 11.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Contact. 240 p. Paperback.
Heijmans, Toine (sam.). Allochtonië. Migranten in Nederland. Luizen in de Pels 4. / 20038.00Meer info Bijzonderheden: Amst., Meulenhoff/ de Volkskrant. 2003. 240 p. Paperback.
Gent van B. en T.T. ten Have AndrologieSamsom Uitgeverij, Alphen aan den Rijn / 197712.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 303 pg., in goede staat.
Lucie-Smith, Edward. Art & Civilization. / 199225.00Meer info Bijzonderheden: Prentice-Hall. 1992. 560 p. With 160 col. & 365 b&w ills. Paperback.* Cover sl. worn. Sl. discoloured.
P.G. Swanborn Aspecten van Sociologisch onderzoekBoom / 197410.00Meer info Bijzonderheden: in redelijke staat
Swanborn P.G. Aspecten van sociologische onderzoekMeppel, Boom, 1974. 200blz. Uitgavejaar 1974 Paperback. Beschadiging op voorplat. / 19745.00Meer info Bijzonderheden:
Vucht Tijssen, Lieteke van. Auf dem Weg zur Relativierung der Vernunft. Eine vergleichende Rekonstruktion der kultur- und wissenschaftsoziologischen Auffassungen Max Schelers und Max Webers. / 198910.00Meer info Bijzonderheden: Duncker & Humblot. 1989. 256 p. Softcover. * Sozialwissenschaftliche Abhandlungen der Görres-Gesellschaft, Band 17.
Clemens, Justin & Pettman, Dominic. Avoiding the subject. Media, culture and the object. / 200415.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam University Press. 2004. 216 p. Paperback.
Faludi, Susan Backlash - the undeclared war against American women CrownNew York / 199118.00Meer info Bijzonderheden: as new pp 552 Notes & index hardback
Kaufman, Linda. Bad girls and sick boys. / 199815.00Meer info Bijzonderheden: Berkely, University of California Press. 1998. 328 p. Paperback.
Fussel, Paul. Bad. Or the dumbing of America. / 199110.00Meer info Bijzonderheden: 1st ed.. New York, Summit Books. 1991. 200 p. Half cloth/ boards/ Dustj.* Dustwrappers on spine discoloured.
Lammers, Cor Balans van Het Organisatiesociologisch Denken: hoogtepunten uit het werk Van Cor Lammers Het SpectrumUtrecht / 199320.00Meer info Bijzonderheden: As New pp 406 Klassieke artikelen van de belangrijkste organisatiesocioloog van ons land, Paperback
Boerman, Tessa, Pisters, Patricia & Segal, Joes. Beeldritsen. Visuele cultuur en etnische diversiteit in Nederland. / 20039.00Meer info Bijzonderheden: De Balie. 2003. 117 p. Paperback.
Langeveld, M.J.. Beknopte theoretische Paedagogiek.J.B.Wolters. Groningen. / 10.00Meer info Bijzonderheden: Achtste, herziene uitgave. 1961. Or.linn. 215pp. 8°.. Bibliogr.. Register..
Kagie, Rudie [met een voorwoord van Günter Wallraff] Berichten uit Hollands gastenboek : over de werkomstandigheden van buitenlandse arbeidersAmsterdam : Van Gennep / 19876.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 199 blz, illustraties, 20 cm, isbn 9060127048, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Journalistieke documentaire over de arbeidsomstandigheden van buitenlandse werknemers in Nederland.
H.W. van den Ende Beschrijvende statistiek voor gedragswetenschappenAgon Elsevier / 197318.00Meer info Bijzonderheden: in goede staat
Groenink, Evelien. Bij de blanken is het beter. Verteld door Prudence Mbewu. / 201012.00Meer info Bijzonderheden: Atlas. 2010. 191 p. Paperback.
Hamers, J.H.M. redactie. Bijdragen aan de Orthopedagogiek in het bijzonder de Leerstoornissen. Opstellen aangeboden door oud-studenten voor Tiny in den Kleef.Malmberg. 's-Hertogenbosch. / 11.00Meer info Bijzonderheden: 1989. Pap.. 190pp.. 8°..
Vrijhof, Pieter Hendrik BIJDRAGEN TOT DE SOCIOLOGIE VAN GODSDIENST EN KERK. Contributions to the sociology of Religion. P. H. Vrijhof 1970. 1e druk 202 pp. gekartonneerd ingenaaid . Proefschrift: ter verkrijging van de / 7.50Meer info Bijzonderheden: Utrecht, P. H. Vrijhof, 1970. 1e druk 202 pp. gekartonneerd ingenaaid . Proefschrift: ter verkrijging van de graad van Doktor in de Sociale Wetenschappen aan de Rijksuniversiteit te Utrecht, op gezag van de Rector Magnificus Prof. dr. F. van der Blij, volgens besluit van de senaat in het openbaar te verdedigen op Vrijdag 2 Oktober 1970 des namiddags te 3.15 uur. Inlegvel met de stellingen. Kleine vochtvlekjes bovenzijde omslag. enige vergeling
Sveland, Maria. Bitterbitch. / 20078.00Meer info Bijzonderheden: De Geus. 2007. 255 p. Paperback.
Weinberg, S. Kirson BloedschandeG. Konings, Antwerpen / 195517.50Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, gebonden, kunstleer, 363 pp, vertaling: John D. Burton, met een introductie van Herbert Blumer, met bibliografie, pakketpost, Goed
P.J.A. ter Hoeven Breukvlakken in het arbeidsbestelAlphen a/d Rijn / 19729.00Meer info Bijzonderheden: in goede staat
Ellian, Afshin. Brieven van een Pers. Over Nederlands en islamitisch kannibalisme. / 20057.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Meulenhoff. 2005. 288 pp. Paperback.
Albrow, Martin BUREAUCRATIE een begripsanalyse in- en uitgeleid door prof. dr. A. van Braam UPR /SWU 1971. 1e druk 186 pp. Pb met stofomslag . Keur der sociologie / 8.50Meer info Bijzonderheden: Rotterdam / Antwerpen, UPR /SWU, 1971. 1e druk 186 pp. Pb met stofomslag . Keur der sociologie in goede staat
Trotsky, Leon / Medvedev, Roy / Chroestjew, Nikita / Togliatti, Palmiro / Pelikan, Jiri e.a. over CAHIERS VOOR DE POLITIEKE EN SOCIALE WETENSCHAPPEN. Jaargang 2. no. 3, mei 1979. STALINISME EN DESTALINISATIE. FSW-A v.d. Univ.v. A'dam 1979. 1e druk 171 pp. Pb . Rug licht verkleurd. Verder in mooie staat. / 5.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, FSW-A v.d. Univ.v. A'dam, 1979. 1e druk 171 pp. Pb . Rug licht verkleurd. Verder in mooie staat. in goede staat
WILSON, BRYAN Charismatisch leiderschapSpectrum, 1978 / 19782.50Meer info Bijzonderheden: pkt Aula 623, knikje in voorplat, 128 pp
Reader, John. Cities. / 200415.00Meer info Bijzonderheden: Atlantic Monthly Press. 2004. xviii-358 p. Cloth/ dustj.
Davis, Mike & Morrow, Robert (photographs). City of Quartz. / 199210.00Meer info Bijzonderheden: New York, Vintage books. 1992. 462 p. Ills. Paperback.* Sl. stained.
ARANGUREN, JOSE Communicatie in onze wereldDe Haan, 1967 / 19673.00Meer info Bijzonderheden: pbk, signatuur, ills, 252 pp
KROES, R. Conflict en radicalismeBoom, 1971 / 19714.00Meer info Bijzonderheden: pbk, 218 pp
JACKS, L P / J. Alexander Jenkins Constructive Citizenship Doubleday, Doran & CompanyGarden Ciy - New York / 192820.00Meer info Bijzonderheden: good pp 300 Signed by former owner: Rev. J. A. Jenkins D.D. , Chicago, President of "Union Thelogical College", some underlining, , hardback
RITZER, GEORGE Contempory Sociological Theory McGraw Hill inc,New York etc. / 199228.00Meer info Bijzonderheden: good+ pp 608 softcover
Kooiman, Dick CONVERSION AND SOCIAL EQUALITY IN INDIA. the London Missionary in South Travancore in the 19th Century. Free University Press 1989. 1st edition 236 pages. gilted cloth with dustjacket . Dustjacket disco / 12.50Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Free University Press, 1989. 1st edition 236 pages. gilted cloth with dustjacket . Dustjacket discoloured and rubbed at the top edge. Endpaper back not smooth glued. good condition
Laverman, Wim & Buuren, Jan van. Creativity before creativity. / 19938.00Meer info Bijzonderheden: L&VB Productions. 1993. 290 p. Hardcover/ dustjacket. Ills.
Dawson Christopher Crisis van de westerse opvoeding. Reeks Randgebieden 8Den Haag, Lannoo, 1963. 219 blz. Hard cover. Linnen. Stofomslag. / 19635.00Meer info Bijzonderheden:
Ball, Hugo. Critique of the German Intelligentsia. Reprint. / 199315.00Meer info Bijzonderheden: Columbia University Press. 1993. 273 p. Hardcover/ dustjacket. European Perspectives.
Eldering, Lotty. Cultuur en opvoeding. / 201120.00Meer info Bijzonderheden: 4de, uitgebreide en volledig herziene editie. Rotterdam, Lemniscaat. 2011. 367 p. Ingenaaid.
Spiller, Neil (ed.). Cyber_Reader. Critical Writings for the digital era. / 200220.00Meer info Bijzonderheden: Phaidon. 2002. 319 p. Ills. Hardcover.
Meijers, J A Dagelijks leven in Spreekwoorden Het SpectrumUtrecht-Antwerpen / 19625.00Meer info Bijzonderheden: Goed- pp 191 prisma 742 Pocket
Karl R. Popper De armoede van het historicismeAula / 19749.00Meer info Bijzonderheden: in goede staat
Middelburg, Bart. De Dominee. Opkomst en ondergang van mafiabaas Klaas Bruinsma. / 20047.00Meer info Bijzonderheden: 23ste druk. Amsterdam, L.J. Veen. 2004. 200 p. Paperback.* Lichte gebruikssporen.
Swaan, Abram de. De draagbare De Swaan. Samengesteld en ingeleid door Johan Heilbron en Geert de Vries. / 199910.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk met opdracht van De Swaan. Amsterdam, Prometheus. 1999. 346 pag. Paperback.* Gebruikssporen.
Dessaur, C.I. De droom der rede. Het mensbeeld in de sociale wetenschappen. Een poging tot criminosofie. / 19848.00Meer info Bijzonderheden: 2nd rev. ed. Amsterdam, Em. Querido's uitgeverij N.V. 1984. 396 pp. Paperback.* Leessporen. Licht verkleurd.
Dessaur, Dr. C. I. (= Andreas Burnier) DE DROOM DER REDE. Het Mensbeeld in de sociale Wetenschappen. Een poging tot criminosofie. Martinus Nijhoff 1982. 1e druk 286 pp. paperback ingenaaid . Cover sleets en geplastificeerd. Acht / 8.00Meer info Bijzonderheden: 's Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1982. 1e druk 286 pp. paperback ingenaaid . Cover sleets en geplastificeerd. Achterplat vergeeld. Leesvouw. Naam op schutblad. Onderstrepingen / markeringen (potlood, een enkele met inkt). gebruikssporen
Hofland, H.J.A., Samsom, Hans & Samson Rous, Laura. De Hollandse metamorfose (voorheen het poldermodel). / 200210.00Meer info Bijzonderheden: De Verbeelding. 2002. Oblong 8vo. 101 p. Ills. Softcover.* Licht verkleurd.
Buitelaar, Hans & Verschoor, Michel (eindred.). De Ik's van Nix. / 199715.00Meer info Bijzonderheden: Amst., Boom. 1997. 185 pp. Ingenaaid.
Pejic, Maya & Singels, Han. De jongeren. Een opdracht van de afdeling Nederlandse geschiedenis Rijksmuseum Amsterdam. / 19858.00Meer info Bijzonderheden: Amst., Fragment. 1985. Foto's.* Paperback.
Hughes, Robert. De klaagcultuur. Oorspr. titel: The Culture of Complaint. Vertaling Johan Hos. / 199412.00Meer info Bijzonderheden: Amst./ Leuven, Balans/ Kritak. 1994. 187 pp. Paperback.
Hurenkamp, Menno. De kleine pijn van de vooruitgang. Politieke en culturele strijd in het nieuwe Nederland. / 200910.00Meer info Bijzonderheden: Van Gennep. 2009. 218 p. Paperback.* Lichte gebruikssporen.
Horst, Han van der. De lage hemel. Nederland en de Nederlanders verklaard. / 19998.00Meer info Bijzonderheden: 3de gewijzigde druk. Schiedam, Scriptum. 1999. 298 p. Paperback.* Licht gekreukt ex.
DEKKER, GERARD De mens en zijn godsdienst ~ Beschouwingen over de functie van godsdienst en kerk voor mens en samenlevingAmbo, 1975 / 19754.00Meer info Bijzonderheden: pbk,184 pp
Swaan, Abram de. De mens is de mens een zorg. Opstellen 1971-1981. / 19897.00Meer info Bijzonderheden: 5de druk. Amst., Meulenhoff. 1989. 252 pp. Paperback.* Gelezen exempl.
Ree, Erik van. De mensenhater. Leven en sterven van de bijbelse god. / 19977.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Jan Mets. 1997. 158 p. Paperback.* Pagina's verkleurd.
CALDER, NIGEL De mensheid: een komplotBaarn: B&K, 1979 / 19792.50Meer info Bijzonderheden: gebonden, bibl.sign.
Dijstelbloem, Huub & Meijer, Albert (red.). De migratiemachine. De rol van technologie in het migratiebeleid. / 200910.00Meer info Bijzonderheden: Van Gennep. 2009. 320 p. Paperback.* Uitgeversstempel op snee.
Melsen,A.G.M. van e.a. De moderne sociologieSpectrum / 19643.00Meer info Bijzonderheden: sociologie 86 blz
Rijk, Martijn de. De nieuwe moskee. Politiek en geloof in een provinciestad. / 20069.00Meer info Bijzonderheden: Atlas. 2006. 352 p. Softcover.
Goudsblom, J De Nieuwe Volwassenen - Een Equette Onder Jongeren Van 18 Tot 30 Jaar QueridoAmsterdam / 19593.00Meer info Bijzonderheden: Goed pp 191 Salamander 45 Pocket
Brinkgreve, Christien. De ogen van de ander. De sociale bronnen van zelfkennis. / 200910.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Augustus. 2009. 143 p. Paperback.
Leonard, Linda.. De ongetemde feeks. Een confrontatie met het chaotische en creatieve in jezelf.Lemniscaat. Rotterdam. / 8.00Meer info Bijzonderheden: 1994. Pap.Knik, hoek, voorplat. 264pp. 8°.. Naam met pen op schutblad.
Adrichem, Jan van. De ontvangst van de moderne kunst in Nederland 1910-2000. Picasso als pars pro toto. / 200130.00Meer info Bijzonderheden: Amst., Prometheus. 2001. 583 pp. Paperback.
Groenendijk, Jan G. De positie van dorpen in het beleid van de Nederlandse plattelandgemeenten ThesisAmsterdam / 198733.00Meer info Bijzonderheden: goed pp 308 Proefschrift Dissertatie- een politiek-geografisch onderzoek naar de verdeling van de woningbouwlokaties in een fase van omvangrijke groei. Met los de stellingen. Stickerresten op voorplat. ingenaaid
Dijk, T.A. van. De Rasoel-Komrij Affaire. / 20038.00Meer info Bijzonderheden: Nr.92. Gesigneerd door Van Dijk.. Critics. 2003. 252 p. Paperback.* Lichte gebruikssporen.
Tromp, Bart DE SAMENLEVING ALS OPLICHTERIJ. Opstellen over sociologie en politiek. Synopsis / Arbeiderspers 1978. 2e druk 268 pp. Pb . Rand voorplat verkleurd. . / 7.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Synopsis / Arbeiderspers, 1978. 2e druk 268 pp. Pb . Rand voorplat verkleurd. . in goede staat
Tromp, Bart. De samenleving als oplichterij. Opstellen over sociologie en politiek. / 19777.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, De Arbeiderspers. 1977. 268 pp. Paperback. * Synopsis. * Rug verkleurd.
Soedjatmoko / Swaan, Abram de / Dohnanyi, Klaus von / Asperen, Trudy van / Rocard, Michel DE SMALLE MARGES. Vijf Den Uyl-lezingen. Nijgh & van Ditmar 1993. 1e druk 128 pp. Pb . Lezingen gehouden van 1988-1992. / 4.50Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Nijgh & van Ditmar, 1993. 1e druk 128 pp. Pb . Lezingen gehouden van 1988-1992. mooie staat
Jonker, E. De sociologische verleiding. Sociologie, sociaal-democratie en de welvaartsstaat. / 198812.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Groningen, Wolters-Noordhoff/ Forsten. 1988. 383 pp. Paperback.
Brunt, L. & Tamboer, Kees. De straat op! Paaltjes en poëzie in Amsterdam. / 200712.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Boom. 2007. 189 p. Ills. Paperback.
Enzensberger, Hans Magnus. De stuurloze avant-garde. Oorspr. titel: Einzelheiten I en II. / 19748.00Meer info Bijzonderheden: Amst., De Arbeiderspers. 1974. 172 pag. Softcover. * Synopsis.* Ex-librissticker op franse titel. Licht gerafeld/ verkleurd.
Kerstnummer Grafisch Nederland 1989/1990 De tijden veranderen - de mens als informatie-individu KVGOAmstelveen / 198912.00Meer info Bijzonderheden: goed pp 103 Geill. / Kleur - zonder omdoos hardback
Frissen, Valerie. De transparante samenleving. Jaarboek ICT en samenleving 2011. / 201120.00Meer info Bijzonderheden: Media Update Vakpublicaties. 2011. 272 p. Paperback.
MUCHEMBLED, ROBERT De uitvinding van de moderne mens. Collectief gedrag, zeden, gewoonten en gevoelswereld van de middeleeuwen tot de Franse Revolutie ContactAmsterdam / 199011.00Meer info Bijzonderheden: Goed+ pp 415 pp, register, paperback
Nobel, J.W. De Utopie van Het Realisme Jan MetsAmsterdam / 198525.00Meer info Bijzonderheden: As New pp 223 De machtstheorie van Hans J. Morgenthau en de kritiek op het Amerikaanse beleid in de Koude Oorlog. Paperback
Oudvorst, A.F. van. De verbeelding van de intellectuelen. Literatuur en maatschappij van Dostojewski tot Ter Braak. / 199110.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Wereldbibliotheek. 1991. 483 pp. Wrappers. * Historische Reeks.* Gelezen exempl.
Kakebeeke, Karijn & Blankevoort, Eefje. De vluchtelingenjackpot. / 201115.00Meer info Bijzonderheden: Post Editions. 2011. Ills. Paperback.
Kast, Verena.. De vrije wereld van de verbeelding.Lemniscaat. Rotterdam / 9.00Meer info Bijzonderheden: 1989. Pap. 184pp. 8°..
Brinkgreve, Christien. De vrouw en het badwater. Over de lusten en lasten van het moderne (vrouwen)leven. / 19927.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Meulenhoff. 1992. 190 pp. Paperback.* Ezelsoren.
Stuyck, Raymond De Winners Gesprekken Met Suksesmensen Chaplin, Dali, Ickx, Van Veen (ea) / 10.00Meer info Bijzonderheden: 195 pp. Laatste schutblad kleine vochtkring Genaaid / Soft Cover
Peeters, Jaak. De worsteling met de moderniteit. Pleidooi voor een esthetische levensbeschouwing. / 200911.00Meer info Bijzonderheden: Pelckmans. 2009. 223 p. Paperback.
Alvarez, A. De wrede god. Een studie over zelfmoord. Oorspr. titel: The Savage God. Vertaling Heleen ten Holt. / 197410.00Meer info Bijzonderheden: Amst., De Arbeiderspers. 1974. 330 pp. Ingenaaid. * Synopsis.* Rug beschadigd.
Vis. Mr. D. De ZaanstreekBurgersdijk&Niermans, Leiden / 194825.00Meer info Bijzonderheden: Een studie cq besvchrijving van het Zaanse Volksleven in zijn historische ontwikkeling met prachtige foto\\\'s en 35 illustraties. Het boek is in uitstekende staat, gebonden met linnen,345 blz.
Schuyt, Kees. De zittende klasse. / 19928.00Meer info Bijzonderheden: Balans. 1992. 168 p. Gebonden/stofomslag.* Ezelsoren!
Holsteyn, Joop van & Cas Mudde (red.). Democratie in verval. / 20029.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Boom. 2002. 224 p. Ingenaaid.
Postman, Neil. Denken voor de spiegel. Inspiratie van 18de-eeuwse filosofen. / 200010.00Meer info Bijzonderheden: Balans. 2000. 239 p. Paperback.
LANDMANN, Salcia Der judische Witz: Soziologie und Sammlung. Vollständig neu bearbeitete und wesentlich ergõnzte Ausgabe, Herausgegeben und eingeleitet von Salcia Landmann WalterFreiburg Im Breisgau / 198820.00Meer info Bijzonderheden: Good+ pp 672 some marks inside, Hard Cover
Helmut Schelsky Die Arbeit tun die anderen / 5.00Meer info Bijzonderheden: in goede staat
Buchkremer, Hansjosef / Bukow, Wolf-Dietrich / Emmerich, Michaela DIE FAMILIE IM SPANNUNGSFELD GLOBALER MOBILITAT. Zur Konstruktion ethnischer Minderheiten im Kontext der Familie. Leske & Budrich 2000. 1st edition 216 pp. Pb . Light small stain at front cover. Crease top corne / 9.00Meer info Bijzonderheden: Opladen, Leske & Budrich, 2000. 1st edition 216 pp. Pb . Light small stain at front cover. Crease top corner 10 pages. Interkulturelle Studien, Band 2. good condition
Boomen, Marianne van den & Lammes, Sybille. Digital Material. Tracing New Media in Everyday Life and Technology. / 200925.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam University Press. 2009. 303 p. Ills. Paperback.
Nasher, Diana. Dochterland. Drie vrouwen tussen twee culturen. / 201112.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Artemis & co. 2011. 253 p. Paperback met flappen.
Jensen, S. Dokter Jazz. / 20099.00Meer info Bijzonderheden: 1e dr. Anthos. 2009. 246 p. Paperback. * Als nieuw. Met een signatuur van Jensen voor een collega auteur.
Baycili, Sevtap. Donderpreken. Aforismen over Nederland. / 20069.00Meer info Bijzonderheden: Prometheus. 2006. 205 p. Paperback.
Buruma, Ian. Dood van een gezonde roker. / 20067.00Meer info Bijzonderheden: Amst., Atlas. 2006. 224 p. Paperback.* Lichte leessporen.
Bruin, Kees en Kitty Verrips red Door het Volk Gedragen, Koningschap en samenleveing Wolters-Noordhoff / 198936.00Meer info Bijzonderheden: zeer goed pp 259 ill.,Diverse auteurs, voor het meerendeel afkomstig uit de Kring van het Amsterdams Sociologisch Tijdschrift, paperback
Groenteman, Hanneke Doorzakken Bij Jamin Thomas RapAmsterdam / 200312.00Meer info Bijzonderheden: Nieuw pp 154 Met tekeningen van Peter Verstraaten Paperback

12 3 4 5 6 7 8