Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Science

1303 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 26 pagina's
resultaten 1 tot 50Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
Whitesitt J.Eldon. Boolean Algebra and its Applications.Addison-Wesley Publishing Comp. Reading,London. / 18.00Meer info Bijzonderheden: Second printing. 1962. Cloth. X,182p. Gr.8°.
Uccusic, Paul. Buiten ruimte, materie en tijd. Een overzicht van de nieuwste ontdekkingen op parapsychologisch paranatuurkundig gebied.J.H.Gottmer. Haarlem. / 8.00Meer info Bijzonderheden: 1978. Cloth d.j. 271p. 8°.
Jamin M.: Cours de Physique de L'ecole Polytechnique. Quatrième édition, augmentée et entièrement refondue, par M.Bouty.Tome premier: Instruments de mesure.Hydrostatique. Physique moléculaire.1891. 245pp.Illustr.. and 1 folded plate.Tome deuxiéme: Thermométri Gravitation universelle. rlectricité statique. phisique. 1887. 202,206,713pp..Illustr.. and 7 folde / 120.00Meer info Bijzonderheden: Gauthier-Villars. 5 vol. H.leather.
Höfling, Oscar / Pedro Waloschek. Die Welt der kleinsten Teilchen. Vorstoß zur Struktur der Materie.Rowohlt. Reinbek. / 13.00Meer info Bijzonderheden: 1984. Cloth d.j. 510p. 8°.
Bach, Richard. Illusie. De avonturen van een onwillige Messias. Strengholt. Naarden. / 9.00Meer info Bijzonderheden: 1977. Cloth d.j. 153p. 8°.
Nüsslin, F. und H.Wendhausen Herausgeber. NMR in der Medizin. Physik,Technik,Biologie.Urban&Scharzenberg. Mnch.. / 11.50Meer info Bijzonderheden: 1986. Pap. Viii,221p.
Bremekamp, H. Partiële Differentiaalvergelijkingen met toepassingen.P.Noordhoff. Groningen. / 16.00Meer info Bijzonderheden: 1939. Vii,227p. Gr.8°. Noordhoff's verzameling van wiskundige werken XX.
Nicholi, Armand M. Editor. The Harvard Guide to Modern Psychiatry.The Belknap Press of Harvard University Press. Cambridge. / 30.00Meer info Bijzonderheden: Fifth Printing. 1980. Cloth. Xiii,691p. Gr.8°.
Lint J.H.van, J.J.Seidel, P.C.Baayen .Colloquium Discrete Wiskunde.Mathematisch Centrum Amsterdam. / 14.00Meer info Bijzonderheden: 1968. Pap. 108p. 8°.
Eising, R. 2-D Systems, an Algebraic Approach.Mathematisch Centrum Amsterdam. / 16.00Meer info Bijzonderheden: 1980. Pap. 141p. 8°.
Clarke, Arthur C. ; gebaseerd op een scenario van Stanley Kubrick en Arthur C. Clarke ; [vert. uit het Engels door J.B. de Mare] 2001 : een ruimte odysseeUtrecht : Bruna / 19837.00Meer info Bijzonderheden: Herdruk, 189 blz, 22 cm, isbn 9022953378, goed exemplaar. Annotatie: De enige overlevende van een ruimtereis naar een maan van de planeet Saturnus weet door te dringen tot in de geheimen die deze maan verbergt en die de essentie vormen van het bestaan van de mens op aarde. Een beterback.
Clarke, Arthur C. [vert. uit het Engels door Jean-A. Schalekamp] 2010 : Odyssee 2Utrecht : Bruna / 19857.00Meer info Bijzonderheden: Herdruk, 313 blz, 22 cm, isbn 9022953157, goed exemplaar. Annotatie: Een ruimteschip met een Amerikaans/Russische bemanning gaat op zoek naar een verlaten ruimteschip in de buurt van Jupiter. Vervolg op: 2001, een ruimte-odyssee, 1983. Een beterback.
Clarke, Arthur C. [vert. uit het Engels door Jean-A. Schalekamp] 2010 : Odyssee 2Utrecht : Bruna / 19837.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 313 blz, 22 cm, isbn 9022953157, goed exemplaar. Annotatie: Een ruimteschip met een Amerikaans/Russische bemanning gaat op zoek naar een verlaten ruimteschip in de buurt van Jupiter. Vervolg op: 2001, een ruimte-odyssee, 1983. Een beterback.
25 Jahre Accumulatorenwerk Hoppecke. Carl Zoellner & Sohn. Hoppecke in Westfalen. 1927-1952. 75 Jahre Friedr.Zöllner. Erze und Metalle. Köln am Rhein. 1877-1952.Verlag Hoppenstedts Wirtschafts-Archiv. Daermstadt. / 17.00Meer info Bijzonderheden: 1952. Or.boards.sl.dam.. 35pp. 8°.
EUROPEAN ATOMIC ENERGY COMMUNITY ( EURATOM) 80 REPORTS/ REPRINTS OF ARTICLES from 1964-1971 ( EUR 1689D TILL EUR 4508 E / 100.00Meer info Bijzonderheden: all reprints together (code B-309)
HAWKING,St.W. A BRIEF HISTORY OF TIME from the big bang to black holes / 10.00Meer info Bijzonderheden: London 1993, 198 pp., b&w ill., dust jacket (code B-297)
Donald F.Young, Bruce R.Munson and Theodore H.Okiishi. A Brief Introduction to Fluid Mechanics.John Wiley & Sons. New York. / 22.00Meer info Bijzonderheden: 1997. Pap.. Fine state. xiii,492pp.. Large 8°.
UVAROV,E.B. / CHAPMAN,D.R. A DICTIONARY OF SCIENCE / 5.00Meer info Bijzonderheden: Middlesex 1977, 444 pp., textill. (code B-519)
Ralston, Anthony. A first course in numerial analysis.McGraw-Hill Book Comp. NY. / 11.50Meer info Bijzonderheden: 1965. Pab. 578p. 8°.
PARKINSON,A.C. A FIRST YEAR ENGINEERING DRAWING covering the first year nationale certificate course in mechanical engineering sixth ed. / 10.00Meer info Bijzonderheden: London 1958, 190 pp., tables, dust jacket(sl. worn) (code B-383)
Redfarn, C.A.. A Guide to Plastics.Published for British Plastics by Iliffe & Sons. London. / 13.00Meer info Bijzonderheden: 1951. Or.boards with d.j.. 112pp. 8°.
Gaspar, E. A Study of the Problems involved in High-Quality Injection Moulding. Reprinted from Plastics Progress. Papers and Discussions at the British Plastics Convention 1953.The Projectile & Engineering Company Limited. London. / 15.00Meer info Bijzonderheden: (1959). Wrappers. 52pp. 8°.
Gaspar, E.. A Study of the Problems involved in High-Quality Injextion Moulding. Reprinted from Plastics Progress Papers and Dicussions at the British Plastics Convention 1953.The Projectile & Engineering Company Limited. Battersea, London. / 30.00Meer info Bijzonderheden: 1954. Or.wrappers. 52pp. 8°.
VOGEL,A.I. A TEXT-BOOK OF QUANTITATIVE INORGANIC ANALYSIS INCLUDING ELEMENTARY INSTRUMENTAL ANALYSIS third ed. / 20.00Meer info Bijzonderheden: Thetford 1961, 1216 pp., tables, binding plastified (code B-232)
Mackinnon, L. A Textbook on Light. At an Introductory Level.Longmans. London. / 17.00Meer info Bijzonderheden: 1961. Cloth. Xi,344p. 8°.
SEIBERTET AL.,G. A WORLD WITHOUT GRAVITY / 35.00Meer info Bijzonderheden: E.S.A. june 2001, SP-1251, 496 pp., col.photos and tables (code B-58)
MEYLOPH,G. / BOSCH,W. A.R.M. GROEP 1881-1981 honderd jaar handel in paardekracht / 8.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam(?) 1981, 94 pag., zwart-wit foto's (code cB-666)
Bear, Greg. Aambeeld van sterren.Meulenhof. / 19934.00Meer info Bijzonderheden:
Sprey, Leendert. Aansprakelijkheid van Wisselschuldenaren. N.Samson. Alphen a/d Rijn. / 13.00Meer info Bijzonderheden: 1929. Wrappers.. x,161p. 8°.
Aldiss Brian Aardewerk. Meulenhoff Science Fiction SF 23Amsterdam, Meulenhoff, 1969. 158 blz. Uitgavejaar 1969. Ned. vert. W.B. Relsky. Pocketboek. Gebr / 19693.00Meer info Bijzonderheden:
Have, J.H.van der en C.G.Verver. Aardolie en Aardolieproducten. Hun winning, verwerking en toepassing.H.Stam. Amsterdam. / 17.00Meer info Bijzonderheden: 1941. Or.linn.. 263pp. 8°.
Guin, Ursula Le Aardzee. MacHten Van Aardzee, De Tomben Van Atuan, Koning Van Aardzee / 7.00Meer info Bijzonderheden: 493 pp. Genaaid
MÜLLER,Y. a.o. ABWASSER-, MESS- UND REGELTECHNIK Durchfluss, Analyse, Füllstand / 20.00Meer info Bijzonderheden: Basel n.d., 224 ppp;., b&w photos/ textill./ tables (code DDO)
TUCEK,S. ACETYLCHOLINE SYNTHESIS IN NEURONS / 20.00Meer info Bijzonderheden: London 1978, 260 pp., tables, dust jacket (code B-150)
Clementino Fraga. Fernandez Figueira. Placido Barbosa. Sampaio Vianna. Achivos de Hygiene. Publicacäo do D.N.de Saude Publica. 3 vols. Anno 1,num.1. Anno II.num.1., anno 1. Num.2. Maio de 1927. Maio de 1928. September 1927. (double). Rio de Janeiro. Brasil. / 50.00Meer info Bijzonderheden: 1927/28. Or.wrappers. Tears to covers.. 325;357;469pp.. Large 8°.
Bähr, H.W.. (red.). Actueel Bestek.De Toorts. Haarlem. / 13.00Meer info Bijzonderheden: 1972. pap. 262pp. 8°.
Belkum, J.W.van en A.J.van't Klooster. Administratieve automatisering en controle.Samson. Alphen aan den Rijn. / 10.00Meer info Bijzonderheden: Tweede druk. 1966. Or.linn.met st.omsl.. 251pp. 8°.
AARDEN,Fr. ADSORPTION ONTO HETROGENEOUS POROUS MATERIALS: EQUILIBRIA AND KINETICS / 15.00Meer info Bijzonderheden: Eindhoven 2001, 118 pp., tables (code B-158)
NELKON,M. / PARKER,P. ADVANCED LEVEL PHYSICS / 10.00Meer info Bijzonderheden: Melbourne 1958, 1056 pp., tables, binding spoiled (code B-424)
TRANTER,C.J. ADVANCED LEVEL PURE MATHEMATICS / 10.00Meer info Bijzonderheden: London 1958, 420 pp., tables (code B-424)
POLLITT,M. / SHENOI,S. ADVANCES IN DIGITAL FORENSICS IFIP Int. Conference… Orlando, Florida, february 13-16, 2005 / 75.00Meer info Bijzonderheden: New York 2006, 314 pp., tables (code B-442)
Verhoeven, Wilhelmus. Aerobic Sporeforming Nitrate Reducing Bacteria.Uitgeverij Waltman. Delft. / 12.00Meer info Bijzonderheden: 1952. Or.wrappers.. 160pp. 8°.
Bouldin, Barbara M.. Agents of Change. managing the Introduction of Automated Tools.Yourdon Press. Englewood Cliffs, N.J.. / 16.00Meer info Bijzonderheden: 1989. Or,boards. xx,198pp. 8°.
POWELL,J. AIRCRAFT RADIO SYSTEMS / 30.00Meer info Bijzonderheden: London 1981, 254 pp., b&w photos/ textill./ tables (code DDM)
KIRCHNER,C. AKADEMISCHE PROPÄDEUTIK ODER VORBEREITUNGSWISSENSCHAFT ZUM AKADEMISCHEN STUDIUM / 35.00Meer info Bijzonderheden: Leipzig 1842, 590 pp., not ill., blind binding (code C-391)
Cappellen, Willem van Akimotos de geheimzinnige, od De wonderlijke avonturen van twee jongens / 12.50Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Mulder 1935 illustraties van Henri Pieck 3e dr. - Halflinnen, goed
Akulon Moulding Powder.Algemene Kunstzijde Unie N.V.- Plastics Department. Arnhem (Holland). / 16.00Meer info Bijzonderheden: 1957. Wrappers. 39pp. 8°.
ALEXANDRE DEVIS & CIE ALBUM 1951 Ijzer- en staalprodukten / 10.00Meer info Bijzonderheden: Brussel 1951, 284 pag., tabellen, bandje flink verkleurd (code C-366)
LUBACH,D. ALCHEMIE / 5.00Meer info Bijzonderheden: Album der Natuur 1860, 8e afl., pag. 225-246, niet geill. (code C-147-29)
Flamen Warner Alfa Drie. Sf-verhalen. Meulenhoff Science Fiction pocket 96Amsterdam, Meulenhoff, 306 blz. Pocketboek. / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Flamen Warner Alfa Twee. Veertien Sf-verhalen. Meulenhoff Science Fiction pocket 81Amsterdam, Meulenhoff, 1974. 335 blz. Samenstelling en vertaling door Warner Flamen.Pocketboek. / 19743.00Meer info Bijzonderheden:
Bremekamp, H. en C.H.van Os. Algebra Hoofdstukken voor het propadeutisch examen aan de technische hoogeschool.De Delftsche Uitg.Mij. / 13.00Meer info Bijzonderheden: Tweede druk. 1945. Wrappers. 142p. Gr.8°.
Bremerkamp, H. en C.H. van Os. Algebra Hoofdstukken voor het propaeseutisch examen aan de Technische Hoogeschool. Delft. / 11.50Meer info Bijzonderheden: Tweede, herziene druk. 1945. Wrappers. 142p. 8°.
DE STEEN DER WIJZEN. Algemeen receptenboek. 850 recepten voor allen en over / 37.00Meer info Bijzonderheden: alles. Door een scheikundige. 160 Blz.Gouda,z.d.
Harel, David. Algoritmiek. De essentie van de informatica.Academic Service. Schoonhoven. / 16.00Meer info Bijzonderheden: 1989. Pap. Xiv,440p. 8°.
SIGMA COATINGS ALLES OVER VERF EN ANDERE AFWERKINGSSYSTEMEN / 10.00Meer info Bijzonderheden: Uithoorn 1979, 664 pag., kleurenfoto's (code B-80)
JONES, STEVE Almost Like a Whale: The Origin of SpeciesTransworld, 1999 / 19996.00Meer info Bijzonderheden: paperback, index, 500 pp
Meerloo, Joost A.M. Along the Fourth Dimension. Man's Sence of Time and History.The John Day Company. NY.. / 20.00Meer info Bijzonderheden: 1970. Cloth d.j. X,278p. 8°. Illustr. By Carl Smith.
ALBRIGHT,A.O. ALTO'S MAT MAKER'S HANDBOOK / 10.00Meer info Bijzonderheden: Kirkland 1986, 96 pp., b&w photos sand textill. (code C-361)
HAYDEN,D. / HAYNES,J.H. AMC CONCORD / HORNET / SPIRIT / GREMLIN OWNERS WORKSHOP MANUAL 1970 thru 1983 / 15.00Meer info Bijzonderheden: Newbury Park 1984, 292 pp., many ill., used copy (code B-611)
AMROH AMROH JAARBOEK 1963 / 17.50Meer info Bijzonderheden: Muiden 1963, 200 pag., tekstill./ zwart-wit foto's/ tabellen (code C-340)
Unksov, E.P.. An Engineering Theory of Plasticity.Butterworths. London. / 40.00Meer info Bijzonderheden: 1961. Or.cloth. xii,275pp. 8°.
Evans, R.C. An Introduction to Crystal Chemistry.Cambridge at the University Press. / 13.00Meer info Bijzonderheden: 1948. Cloth dj.. xi,388p. 8°.
Date, C.J. An Introduction to Database Systems. Reading,Masschusetts etc. / 18.00Meer info Bijzonderheden: Second edition. 1977. Cloth. Xxiii,536p. Gr.8°.
ALEKSANDER,I. / MORTON,H. AN INTRODUCTION TO NEURAL COMPUTING / 10.00Meer info Bijzonderheden: London 1995, 284 pp., tables (code B-234)
Turnbull, A.H., R.S.Barton and J.C.Rivière. An Introduction to Vacuum Technique. With a foreword by F.A.Vick.George Newnes Limited. London. / 24.00Meer info Bijzonderheden: 1962. Or.cloth.. x,190pp. 8°.
ZEE,P. v.d. ANAEROBICAZO DYE REDUCTION / 12.50Meer info Bijzonderheden: Den Haag 2002, 142 pp., tables, a thesis (code B-632)
Anonymous Anales de la Sociedad Mexicana de Historia de la Ciencia y de la Technologia. No. 2 / 20.00Meer info Bijzonderheden: Mexico, Sociedad Mexicana 1970 illustrated 1st ed. - Softcover
Holme, David J. and Hazel Peck. Analytic Biochemistry.Longman.. Harlow, Essex. / 18.00Meer info Bijzonderheden: Third Edition. 1998. Pap.. xiii,488pp.. Large 8°.
Holme, David J. and Hazel Peck. Analytical Biochemistry.Longman Scientific & Technical. John Wiley & Sons. Burnt Mill. New York. / 12.00Meer info Bijzonderheden: Second edition. Reprinted. 1994. Pap.. xv,507pp. 8°.
Jahnke, Eugene. And Fritz Emde. Tables of functions with formulae and curves. (Funktionentafeln mit Formeln und Kurven)Dover Publications. NY.. / 21.00Meer info Bijzonderheden: 1945. Cloth. X, 306,76p. 8°.
Laval de. Angteknik.Aktiebolaget De Lavals Angturbin. Sockholm. / 75.00Meer info Bijzonderheden: 1945. Or.cloth.. 190pp. 8°.
ADLER,I. APEKOOL fopperij onder de naam van de wetenschap / 5.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam 1964, 136 pp. textill. (code B-129)
LINDT,W.J. v.d. APPLICATION OF MULTI-HOLE COUPLING TO DESIGN OF A VARIABLE AND CALIBRATED WAVEGUIDE ATTENUATOR AND IMPEDANCE / 10.00Meer info Bijzonderheden: Eindhoven 1952, 8 pp., b&w photos and tables (code B-229)
Walton, Evangeline [vert. uit het Engels door Helen Knopper] Arawn, heer van de onderwereldAmsterdam : Uitgeverij M / 20037.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 237 blz, 22 cm, isbn 9022535045, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Prins Pwyll van Wales ontmoet tijdens de jacht Arawn, god en heerser van het dodenrijk, die hem vraagt om Havagan te doden, de machtige heerser over de doden uit de Oostelijke Wereld. Vert. van: Prince of Annwn. New York : Ballantine Books, 1974. Serie: Fantasy classics.
Walton, Evangeline [vert. uit het Engels door Helen Knopper] Arawn, heer van de onderwereldAmsterdam : Uitgeverij M / 20037.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 237 blz, 22 cm, isbn 9022535045, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Prins Pwyll van Wales ontmoet tijdens de jacht Arawn, god en heerser van het dodenrijk, die hem vraagt om Havagan te doden, de machtige heerser over de doden uit de Oostelijke Wereld. Vert. van: Prince of Annwn. New York : Ballantine Books, 1974. Serie: Fantasy classics.
STEIN,R.G. ARCHITECTURE AND ENERGY conserving energy through rational design / 10.00Meer info Bijzonderheden: New York 1978, 322 pp., b&w photos and tables, binding not nice (code B-52)
Schuster, Julius. Htsg.. Archiv für geschichte der Mathematik, der Naturwissenschaften und der Technik. 10. Band, 1/2. Heft Neue Folge I. Juli 1927.Verlag von F.C.W.Vogel. Lpzg.. / 14.00Meer info Bijzonderheden: Wrappers dam. Vi,240p. 8°.
(fro vol 8 Ed.: C.O Kiselman, Ch.Lech, J.Peetre, K,-O. Widman. Arkiv för Matematik. Utgivet av K.Svenska VetenskapsAkademien. Band 1-14. 14 part in 11 Vols.Almqvist & Wiksells. Institut Mittag-Leffler. Stockholm, Djursholm. / 240.00Meer info Bijzonderheden: 1949/76. New hcloth.. 8°.
Nicolle, David Ph.D. Arthur and the Anglo-Saxon WarsOsprey publishing london / 999910.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 8vo Kwaliteit: goed gebonden, 40 pp. Ill.-
Asfalt. 65 Jaar Asfalt in Nederland. Gedenkboek.Vereniging tot Bevordering van Werken in Asfalt.. Breukelen / 18.00Meer info Bijzonderheden: 1988. Pap. Gr.4°.
SULLIVAN,J.W.N. ASPECTS OF SCIENCE second series / 10.00Meer info Bijzonderheden: London 1926, 238 pp., not ill. (code B-58)
Russel Henry Norris, Raymond Smith Dugan and John Quincy Stewart. Astronomy. A revision of Young's manual of astronomy. II Astrophysics and stellar astronomy.Ginn and Company. Boston. / 17.00Meer info Bijzonderheden: 1938. Cloth. Xii,528,xxxp. 8°.
Scheer K.H. Atlan. Kidnapping op Mars.Den Haag, Barnett Production, 212 blz. Paperback / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Girifalco, L.A.. Atomic Migration in Crystal.Blaisdell Publishing Company. New York. / 12.00Meer info Bijzonderheden: First ed.. 1964. Or.cloth.. x,162pp. 8°.
Eyk, B.J.van. Atomistiek zonder Atoommodel. Met een voorwoord van J.Clay.D.B.Centen Uitg.Mij.. Amsterdam. / 20.00Meer info Bijzonderheden: 1042. Or.linn. Rug verkl.. xii,222pp. 8°.
Beyer, Heinrich. Atomkraft in Frieden und Krieg. Einführung in die Kernphysik. Atomkrieg und Schutz im Atomkrieg. Atomenergie zum segen der Menschheit.Astra Verlag. Lahr. Schwrzwald. / 10.00Meer info Bijzonderheden: 1956. Or.wrappers.. 142pp. 8°.
Aufbereiten von PVC.VDI-Verlag. Düsseldorf. / 17.00Meer info Bijzonderheden: 1976. Wrapps. 492pp. 8°.
Aufbereiten von PVC.VDI-Verlag. Düsseldorf. / 17.00Meer info Bijzonderheden: 1976. Wrapps. 492pp. 8°.
Niezoldi, Otto. Ausgewählte chemische Untersuchungsmethoden für die Stahl- und Eisenindustrie.Springer Verlag. Berlin. / 15.00Meer info Bijzonderheden: Dritte, veermehrte und verbesserte Aufl.. 1942. Or.wrappers. Ümsckl.Gebrauchsspüren. viii,184pp. 8°.
AUSTIN MORRIS GROUP AUSTIN MAXI 1750 / 1500 / 15.00Meer info Bijzonderheden: Birmingham 1973, 72 pp., textill., not a nice copy (code B-16)
OLYSLAGER,P. AUTO ABC constructie, werking en behandeling / 10.00Meer info Bijzonderheden: Deventer 1971, 320 pp., b&w photos and textill., dust jacket (code A-30)
ANWB AUTO TEST 2000- 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005 -2006 / 35.00Meer info Bijzonderheden: 7 boekebn samen (code B-216)
OLVING,P.H. AUTOHANDBOEK OPEL ASCONA & MANTA 1584 cm / 1897 cm / 1979 cm benzinemotoren alle modellen 1975-1982 / 7.50Meer info Bijzonderheden: Deventer 1986, 238 pag., zwart-wit foto's ten tekstill., waterschade ,maar prima te gebruiken (code B-678)
Zonneveld, J.A. Automatic Numerial Integratin.Mathematisch Centrum. Amsterdam. / 18.00Meer info Bijzonderheden: 1964. Wrappers. 110p. 8°.
Moret Ernst & Young.. Automatisering onder controle.. Edp- auditing als volwassen beroep..Kluwer bedrijfswetenschappen.. Utrecht.. / 10.00Meer info Bijzonderheden: tweede druk.. 1990.. Or.boards.. 318pp.. 8°..
Automatisierung. Stand und Auswirkungen in der Bundesrepublik Deutschland. Herausgegeben vom Rationalisierungs-kuratorium der Deutschen Wirtschaft (RKW).Carl Hanser Verlag. München. / 22.00Meer info Bijzonderheden: 1957. Or cloth.. 259pp. 8°.
MULDER,E.H. AUTOMOBIEL-GEREEDSCHAPPEN EN WERKTUIGEN / 15.00Meer info Bijzonderheden: Deventer 1949, third ed., 164 pp., b&w photos and textill. (code DK)
KLUWER TECHNISCHE BOEKEN AUTOTEST 1986 / 1990 / 1991 EN AUTOJAARBOEK 1990 / 20.00Meer info Bijzonderheden: samen (code C-354)
AUTOVISIE AUTOVISIE JAARBOEK 2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2006 / 25.00Meer info Bijzonderheden: 5 boeken samen (code B-216)

12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27