Meer info Bijzonderheden: 160p. Enkele z/w-foto's. Analyses: Timman, Sosonko, Larsen, Miles, Hort, Hubner, Browne, Spasski, Olafsson en Bohm. Kleine Leesvouw in kaft Paperback
Rutland/Vermont; Tokyo/Japan:Tuttle company publ / 1985
15.00
Meer info Bijzonderheden: 248p. Dustjacket. Fundamentals of Chinese Chess (in China known as 'Elephant Chess') explained with clear examples with about 170 diagrams. Fine copy. Orig. Cloth
HERIK, H.J. VAN DEN
Computerschaak, Schaakwereld en Kunstmatige Intelligentie
Den Haag: Academic Service / 1983
12.50
Meer info Bijzonderheden: 630pp. Index. English summary Leeshoekjes Paperback
Marwitz, JH / De Feijter, CJ
De eindspelstudie
de tijdstroom, lochem / 1948
12.50
Meer info Bijzonderheden: met 115 diagrammen.
95 blz.
BOUWMESTER, H. & F.A. SPINHOVEN
De magische schaakfiguren: 278 eindspelstudies van grote meesters.
Meer info Bijzonderheden: Boek is verder in goede staat.
Porto 1,84 of ophalen in Utrecht.
POSTMA, SIEP
De Polgar zusjes.
Venlo: Van Spijk / 1989
8.50
Meer info Bijzonderheden: 56p. Uit de Jeugschaakserie. Spelenderwijs leert men tientallen foefjes en trucjes. Nieuw. Paperback
EEDEN, ED VAN
De Polgar Zusters of: de creatie van drie schaakgenieën.
Amsterdam / 1990
6.00
Meer info Bijzonderheden: 158p. Met diagrammen. Eerste boek uit een serie van schaakboeken voor de jeugd. Spelenderwijs leert men tientallen foefjes. Enkele onderstrepingen met pen. Paperback
Ed van Eeden
De Polgar-zusters, of De creatie van drie schaakgenieen
Garry Kasparov's Chess Challenge. Test your skills with the World Champion
London/NY: Cadogan Chess / 1996
10.00
Meer info Bijzonderheden: 95pp. Index. Diagrams Paperback
ANDRIESSEN, WIM
Gasunie Schaaktoernooi 1977 om het Wereldjeugdkampioenschap.
/
6.50
Meer info Bijzonderheden: 142p. Diagrammen. Achterkaft vlekkerig. Wereld- en Europees Jeugdkampioenschap Schaken Groningen 21 december 1976 - 5 januari 1977. Paperback
Hoorn, van Th. / Liket
Gedenkboek P.F. van Hoorn
Salm & co / 1937
20.00
Meer info Bijzonderheden: mmv ritter, euwe, oskam, rueb, levenbach, straat, trotsenburg.
89 blz.
BUCH, BOUDEWIJN
Geschaakt Verleden. Interpolis 1990
Eindhoven: Schaaknieuws / 1990
7.50
Meer info Bijzonderheden: Korte bijdrage van Boudewijn Buch (4 pag.) aan het jaarboek van het Interpolis Schaaktoernooi 1990 te Tilburg. Incl. Z/w-foto van Buch Boek telt in totaal 237p. Verder bijdragen van Max Pam, Ignace van Swieten, Jules Welling e. a. Nieuwstaat Paperback
silbermann / unzicker
geschichte des schachs
bertelsmann ratgeberverlag /
12.50
Meer info Bijzonderheden: mit ausgewahlten und kommentierten partien von andre philidor bis bobby fischer
368 blz.
Silbermann en Unzicker
Geschiedenis van het schaakspel deel 1 en 2
Prisma / 1977
5.95
Meer info Bijzonderheden: 2 deeltjes, vergeeld. Prijs is exclusief portokosten.
Hulshof & Schipper
Glazewijn en het schaakschandaal
/
4.00
Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, Lemniscaat 1973 ill 1e dr. - Karton
ENGEN, H.J. VAN & J. MAARTENSE
Graaf van den Bosch. Bankier en Schaker
Venlo: Van Spijk / 1991
22.50
Meer info Bijzonderheden: 168p. Dustjacket. Diagrams, Illustrated. Nieuw/New copy Gebonden
FLEAR, GLENN
Grandmaster Chess
London: Cadogan Chess / 1995
12.50
Meer info Bijzonderheden: 198pp. Diagrams Paperback
Het smalle pad. Ervaringen met het wereldkampioenschap
Amsterdam: Bert Bakker / 1988
8.50
Meer info Bijzonderheden: 268p. Timman's strijd op weg naar het Wk, vanaf het 1e zone toernooi in Finland als 2-jarige t/m matches tegen Tal en Joesoepov. Naam eigenaar op schutblad Paperback
Borgman, H
Het verzamelde werk van H.J. van Alphen deel 1
/
10.00
Meer info Bijzonderheden: Hengelo, Borgman 1985 1e dr. - Ringband
Meer info Bijzonderheden: 293p. Foto's. Kasparov, die op 22-jarige leeftijd de jongste wereldkampioen werd, vertelt zijn verhaal. Paperback
SCHAAKBULLETIN 1973
Hoogoven Toernooi 73 Wijk aan Zee
/ 1973
6.50
Meer info Bijzonderheden: 74p. Diagrammen paperback
FEENSTRA KUIPER, P.
Hundert Jahre Schachzweikampfe. Die bedeutendsten Schachzweikampfe 1851-1950
Amsterdam, Ten Have / 1967
25.00
Meer info Bijzonderheden: 144S. Ill. Dj. Mit einder Ubersicht der Spielerfolge der grossten Schachmeister. Sehr gut erhaltenes Exemplar. Good copy! Orig. Cloth/Linnen
REE, HANS
In den eersten stoot pat: Schaakverhalen.
Amsterdam: Andriessen/Keesing / 1979
7.50
Meer info Bijzonderheden: 157p. Schaakcolumns Paperback
Euwe M. Dr.
Inleiding tot het schaakspel
Den Haag, Van Goor Zonen, 40 blz.15de druk. Hard cover. /
Meer info Bijzonderheden: Interpolis Schaaktoernooi 1990 met alle partijen. Incl. bijdrage van Boudewijn Buch met als titel Geschaakt Verleden. Nieuw Paperback
WARD, CHRIS
It's your move. 50 puzzles of improving club players.
Easy Guide to /
12.50
Meer info Bijzonderheden: 244p. Fine copy. paperback
BÖHM, HANS & JAN MULDER
Karpov - Kasparov : Wereldtweekamp Schaken 1985
Amsterdam: Elsevier / 1985
7.50
Meer info Bijzonderheden: 127p. Z/w-foto's + diagrammen. Beschouwingen, analyses, commentaren en sfeervolle kanttekeningen. Naam eigenaar op schutblad. Paperback
LARSEN, BENT & MICHAEL STEAN
Karpov - Kortsjnoi. Schaken om de wereldtitel 1978
Amsterdam/Brussel; Elsevier / 1978
7.50
Meer info Bijzonderheden: 143p. en tal van diagrammen Paperback
KARPOV, ANATOLI
Karpov over Karpov. Memoires van een wereldkampioen.
Amsterdam: Balans / 1991
6.00
Meer info Bijzonderheden: 166p. Karpov beschrijft zijn fascinerende leven onder grootmeesters - zijn unieke schaakfilosofie - onthullingen over Bobby Fischer, Viktor Kortsjoj en Gari Kasparov. Naam eigenaar op schutblad. Paperback
KASPAROV, GARI
Kasparov Chess. CAL: Computer Assisted Learning.
Saitek / 1988
12.50
Meer info Bijzonderheden: 190p. Diagramms. 'The logical and effortless way to improve your chess.' With texts in English, French, German and Dutch. Fine copy. Paperback
Rakhorst-Schokkenkamp, C. L. W
Kort & Bondig kookboekje
/
10.00
Meer info Bijzonderheden: 159 pp. Aantekeningen en doorstreping Genaaid / Linnen
KEENE, RAYMOND D
Learn form the Grandmasters
London: Batsford Chess Books / 1975
10.00
Meer info Bijzonderheden: 120p. 143 diagrams Paperback
Meer info Bijzonderheden: Veelgelezen exemplaar van dit roemruchte boek.
De rug ontbreekt en op een bladzijde zijn de paardensprongen ingetekend.
MAROVIC, DRAZEN
Play the Queen's Gambit
London: Cadogan / 1998
15.00
Meer info Bijzonderheden: 370pp. Diagrams. Very good Copy Commentaries to over 150 classis games, carefully selected for instructional value Paperback
McDONALD, NEIL
Positional Sacrifes
London/NY: Cadogan Chess / 1994
12.00
Meer info Bijzonderheden: 129pp. Diagrams Sacrifes to open lines for the pieces; as a defensive weapon; the exchange sacrifice; the psychology of sacrifice and much more Paperback
STRAAT, MR. E.
Praatschaak. Nr. 1 + Nr. 2.
Den Haag: Bert Bakker / 1956
8.00
Meer info Bijzonderheden: 192p. + 192p. Ooivevaar Pockets nr. 28 + 29 paperback
KOPEC, DANNY & RUDY BLUMENFELD
Practical Middlegame Techniques
Cadogan Chess / 1997
9.50
Meer info Bijzonderheden: 128p. New copy paperback