Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Schaken

178 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 3 pagina's
resultaten 1 tot 50Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
Vollenweider 125 ausgewahlte nzz-schachprobleme aus 25 landernneue zurcher zeitung / 19828.50Meer info Bijzonderheden: 83 blz.
ANDRIESSEN, W.F 2e Interpolis Schaaktoernooi 1978Schaakfons Andriessen/ Keesing / 19795.00Meer info Bijzonderheden: 160p. Enkele z/w-foto's. Analyses: Timman, Sosonko, Larsen, Miles, Hort, Hubner, Browne, Spasski, Olafsson en Bohm. Kleine Leesvouw in kaft Paperback
Andriessen, WF 2e interpolis schaaktoernooi 1978andriessen / 19784.50Meer info Bijzonderheden: 160 blz.
Roisman, A 400 kurzpartiensportverlag berlin / 19826.00Meer info Bijzonderheden: 344 blz.
Paul van der Sterren 46e hoogovens schaaktoernooi 1984public reletion hoogovens / 19846.00Meer info Bijzonderheden: wijk aan zee 172 blz.
Carel Brensa 80 dagen schakenamsterdam / 11.00Meer info Bijzonderheden: populair - historische reportage van den wedstrijd euwe-aljechin om het wereldkampioenschap schaken 164 blz.
Baranov, BF aanval op de koningsstellingkeesing / 19753.50Meer info Bijzonderheden: 79 blz.
Ploeger / v Wijgarden / Oosterbaan achtste gasunie toernooi 1983van spijk / 19833.00Meer info Bijzonderheden:
aljechin / euwe aljechin-euwe 1935sythoff / 193614.00Meer info Bijzonderheden: de strijd om het wereldkampioenschap schaken, gespeeld in nederland in 1935 109 blz.
Keene / Levy an opening repertoire for the attacking playerbatsford ltd. / 19876.00Meer info Bijzonderheden: algebraic edition
Keene & Jacobs an opening repertoire for whitehenry holt / 19957.50Meer info Bijzonderheden: 144 blz.
Soltis, Andrew beating the french defense with the advance Variationchess digest / 19938.00Meer info Bijzonderheden: 81 blz.
Norwood, David BETER SCHAKENcanteleer, de bilt / 19915.00Meer info Bijzonderheden: - opening, middenspel en eindspel - planning - tactische combinatie- opgaven
Graaf, H de en H J J Slavekoorde (red.) Bulletin FIDE-zonetoernooi, Aflevering 1 t/m 15 / 15.00Meer info Bijzonderheden: Den Haag, Zonder naam 1966 1e dr. - Losbladig in omslag
Brace, Edward R. chesschartwell books / 19896.00Meer info Bijzonderheden: introduction by svetozar gligoric 320 blz.
Paul Langfield chess move by movehamlyn / 19766.00Meer info Bijzonderheden: 88 blz.
POVAH, NIGEL Chess Training Cadogan Chess / 199510.00Meer info Bijzonderheden: 178p. As new Paperback
LAU, H.T Chinese ChessRutland/Vermont; Tokyo/Japan:Tuttle company publ / 198515.00Meer info Bijzonderheden: 248p. Dustjacket. Fundamentals of Chinese Chess (in China known as 'Elephant Chess') explained with clear examples with about 170 diagrams. Fine copy. Orig. Cloth
HERIK, H.J. VAN DEN Computerschaak, Schaakwereld en Kunstmatige IntelligentieDen Haag: Academic Service / 198312.50Meer info Bijzonderheden: 630pp. Index. English summary Leeshoekjes Paperback
Marwitz, JH / De Feijter, CJ De eindspelstudiede tijdstroom, lochem / 194812.50Meer info Bijzonderheden: met 115 diagrammen. 95 blz.
BOUWMESTER, H. & F.A. SPINHOVEN De magische schaakfiguren: 278 eindspelstudies van grote meesters.Uitgeverij Spectrum / 19765.00Meer info Bijzonderheden: 158p. paperback
J.H. Donner De Nederlander en andere korte verhalenKeesing / 19747.90Meer info Bijzonderheden: Boek is verder in goede staat. Porto 1,84 of ophalen in Utrecht.
POSTMA, SIEP De Polgar zusjes.Venlo: Van Spijk / 19898.50Meer info Bijzonderheden: 56p. Uit de Jeugschaakserie. Spelenderwijs leert men tientallen foefjes en trucjes. Nieuw. Paperback
EEDEN, ED VAN De Polgar Zusters of: de creatie van drie schaakgenieën.Amsterdam / 19906.00Meer info Bijzonderheden: 158p. Met diagrammen. Eerste boek uit een serie van schaakboeken voor de jeugd. Spelenderwijs leert men tientallen foefjes. Enkele onderstrepingen met pen. Paperback
Ed van Eeden De Polgar-zusters, of De creatie van drie schaakgenieennijgh & van ditmar / 19906.00Meer info Bijzonderheden: 158 blz.
Scharff, Paul De twee koningen : een schaakverhaal / 3.50Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Piramide 1996 geillustreerd 1e dr. - Vert. uit het Engels.- Karton
JONGSMA, LEX De wereld van Caïssa. Twintig jaar schaakrubrieken samengesteld door Henk Mostert.Amsterdam, Teleboek / 19918.50Meer info Bijzonderheden: 199p. paperback
Max Pam de zuiverste liefde is die tussen een man en zijn paardkeesing / 19757.50Meer info Bijzonderheden: interviews met schakers 207 blz.
Estrin, Jakow Drie open schaakopeningenthieme / 19853.50Meer info Bijzonderheden: loperspel - hongaars - ponziani 78 blz.
Florian, Tibor Dynamische schaakopeningenthieme / 19883.50Meer info Bijzonderheden: tactiek - nieuwe aanvalswegen - moderne gambietvarianten 95 blz.
WOOD, B.H. Easy Guide to ChessCadogan Chess / 19947.50Meer info Bijzonderheden: 154p. Fine copy, book might have remaider mark Paperback
FORINTOS, GYOZO & ERVIN HAAG Easy Guide to the Nge2 King's Indian.Everyman Chess / 200012.50Meer info Bijzonderheden: 128p. Fine copy. paperback
Hans Kmoch euwe slaagt!de schaakwereld / 193717.00Meer info Bijzonderheden: 206 blz.
M. Bijpost fijn .... schaken!van goor zonen / 5.00Meer info Bijzonderheden: 72 blz.
KASPAROV, GARRY Garry Kasparov's Chess Challenge. Test your skills with the World ChampionLondon/NY: Cadogan Chess / 199610.00Meer info Bijzonderheden: 95pp. Index. Diagrams Paperback
ANDRIESSEN, WIM Gasunie Schaaktoernooi 1977 om het Wereldjeugdkampioenschap. / 6.50Meer info Bijzonderheden: 142p. Diagrammen. Achterkaft vlekkerig. Wereld- en Europees Jeugdkampioenschap Schaken Groningen 21 december 1976 - 5 januari 1977. Paperback
Hoorn, van Th. / Liket Gedenkboek P.F. van HoornSalm & co / 193720.00Meer info Bijzonderheden: mmv ritter, euwe, oskam, rueb, levenbach, straat, trotsenburg. 89 blz.
BUCH, BOUDEWIJN Geschaakt Verleden. Interpolis 1990Eindhoven: Schaaknieuws / 19907.50Meer info Bijzonderheden: Korte bijdrage van Boudewijn Buch (4 pag.) aan het jaarboek van het Interpolis Schaaktoernooi 1990 te Tilburg. Incl. Z/w-foto van Buch Boek telt in totaal 237p. Verder bijdragen van Max Pam, Ignace van Swieten, Jules Welling e. a. Nieuwstaat Paperback
silbermann / unzicker geschichte des schachsbertelsmann ratgeberverlag / 12.50Meer info Bijzonderheden: mit ausgewahlten und kommentierten partien von andre philidor bis bobby fischer 368 blz.
Silbermann en Unzicker Geschiedenis van het schaakspel deel 1 en 2Prisma / 19775.95Meer info Bijzonderheden: 2 deeltjes, vergeeld. Prijs is exclusief portokosten.
Hulshof & Schipper Glazewijn en het schaakschandaal / 4.00Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, Lemniscaat 1973 ill 1e dr. - Karton
ENGEN, H.J. VAN & J. MAARTENSE Graaf van den Bosch. Bankier en SchakerVenlo: Van Spijk / 199122.50Meer info Bijzonderheden: 168p. Dustjacket. Diagrams, Illustrated. Nieuw/New copy Gebonden
FLEAR, GLENN Grandmaster ChessLondon: Cadogan Chess / 199512.50Meer info Bijzonderheden: 198pp. Diagrams Paperback
Euwe / Kmoch groningen 1946 het staunton wereldschaaktournooiniemeijer / 19477.50Meer info Bijzonderheden: 387 blz.
WELLING, JULES Grootmeesterverhalen. 30 Jaar Topschaak.Houten / 199710.00Meer info Bijzonderheden: 222p. Over onder meer: Euwe, Donner, Karpov, Kasparov, Timman en Fischer Paperback
Ken Whyld Guinness CHESS The RecordsGuinness Books / 198617.50Meer info Bijzonderheden: In goede staat. Porto 2,30 of ophalen in Utrecht
Brunia / van Wijgerden handleiding jeugdclubtrainer stap 1tasc / knsb / 19936.50Meer info Bijzonderheden: 120 blz.
Kmoch / Prins hastings schaakcitadel 1946-1947vrij nederland / 19475.00Meer info Bijzonderheden: oud en nieuw kerstschaak 1895-1947 parade der overwinnaars 1947-1895 94 blz.
EUWE, MAX & H. KRAMER Het Eindspel 7. Stukken en pionnen tegen stukken of Pionnen IIVan Goor & Zonen / 19506.50Meer info Bijzonderheden: 64p. Tal van diagrammen. paperback
Dirk Jan ten Geuzendam Het geheime wonderveen / 20007.50Meer info Bijzonderheden: schaakroman 159 blz.
Dirk Jan ten Geuzendam Het geheime wonderveen / 20007.50Meer info Bijzonderheden: schaakroman 159 blz.
TIMMAN, JAN & MAX PAM Het Matchboek Karpov-Kortsjnoj.Amsterdam: Arbeiderspers / 197512.50Meer info Bijzonderheden: 296p. Illustraties Jeroen Henneman. paperback
Bouwmeester/vd Herik/Jongsma het schaak der wrake tweekamp karpov-kortsjnoihet spectrum / 19785.00Meer info Bijzonderheden: 224 blz.
BOUWMEESTER, H. & J. v.d. HERIK & L. JONGSMA Het schaak der wrake. De tweekamp Karpov - KortsjnoiUtrecht/Antwerpen / 19787.50Meer info Bijzonderheden: 224p. en tal van diagrammen Specturm Paperback, nr. 52 Paperback
Gans, Louis Het Schaakspel, Beschouwingen Over Het Spel En Zijn Voornaamste Beoefenaars / 8.00Meer info Bijzonderheden: 332 pp. Genaaid
Gans, Louis Het schaakspel, beschouwingen over het spel en zijn voornaamste beoefenaarsNederl. Bibliotheek / 6.00Meer info Bijzonderheden: Titelblad ontwerp A.G. Berlage.
Golombek H. Het schaakspel. Een compleet overzicht van het schaakspel in al zijn facettenBaarn, Hollandia, 1974. 282 blz. Paperback. Leesvouwen in rug. / 19747.50Meer info Bijzonderheden:
TIMMAN, JAN Het smalle pad. Ervaringen met het wereldkampioenschapAmsterdam: Bert Bakker / 19888.50Meer info Bijzonderheden: 268p. Timman's strijd op weg naar het Wk, vanaf het 1e zone toernooi in Finland als 2-jarige t/m matches tegen Tal en Joesoepov. Naam eigenaar op schutblad Paperback
Borgman, H Het verzamelde werk van H.J. van Alphen deel 1 / 10.00Meer info Bijzonderheden: Hengelo, Borgman 1985 1e dr. - Ringband
Couperus, Louis Het zwevende schaakbordQuerido / 19803.00Meer info Bijzonderheden:
KASPAROV, GARY Hoog spel.Utrecht / 19878.50Meer info Bijzonderheden: 293p. Foto's. Kasparov, die op 22-jarige leeftijd de jongste wereldkampioen werd, vertelt zijn verhaal. Paperback
SCHAAKBULLETIN 1973 Hoogoven Toernooi 73 Wijk aan Zee / 19736.50Meer info Bijzonderheden: 74p. Diagrammen paperback
FEENSTRA KUIPER, P. Hundert Jahre Schachzweikampfe. Die bedeutendsten Schachzweikampfe 1851-1950Amsterdam, Ten Have / 196725.00Meer info Bijzonderheden: 144S. Ill. Dj. Mit einder Ubersicht der Spielerfolge der grossten Schachmeister. Sehr gut erhaltenes Exemplar. Good copy! Orig. Cloth/Linnen
REE, HANS In den eersten stoot pat: Schaakverhalen.Amsterdam: Andriessen/Keesing / 19797.50Meer info Bijzonderheden: 157p. Schaakcolumns Paperback
Euwe M. Dr. Inleiding tot het schaakspelDen Haag, Van Goor Zonen, 40 blz.15de druk. Hard cover. / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Euwe, Dr. M. Inleiding tot het Schaakspelvan Goor Zonen / 19524.00Meer info Bijzonderheden:
Hertog- Euwe den Inleiding tot het schaakspelDen Haag, Van Goor Zonen, 1963. 96 blz.13de druk. Uitgavejaar 1963. Hard cover. / 19634.00Meer info Bijzonderheden:
GROOTEN, HERMAN (+ BOUDEWIJN BUCH) Interpolis Schaaktoernooi. Editie 1990.Eindhoven: Schaaknieuws / 19908.00Meer info Bijzonderheden: Interpolis Schaaktoernooi 1990 met alle partijen. Incl. bijdrage van Boudewijn Buch met als titel Geschaakt Verleden. Nieuw Paperback
WARD, CHRIS It's your move. 50 puzzles of improving club players.Easy Guide to / 12.50Meer info Bijzonderheden: 244p. Fine copy. paperback
BÖHM, HANS & JAN MULDER Karpov - Kasparov : Wereldtweekamp Schaken 1985Amsterdam: Elsevier / 19857.50Meer info Bijzonderheden: 127p. Z/w-foto's + diagrammen. Beschouwingen, analyses, commentaren en sfeervolle kanttekeningen. Naam eigenaar op schutblad. Paperback
LARSEN, BENT & MICHAEL STEAN Karpov - Kortsjnoi. Schaken om de wereldtitel 1978Amsterdam/Brussel; Elsevier / 19787.50Meer info Bijzonderheden: 143p. en tal van diagrammen Paperback
KARPOV, ANATOLI Karpov over Karpov. Memoires van een wereldkampioen.Amsterdam: Balans / 19916.00Meer info Bijzonderheden: 166p. Karpov beschrijft zijn fascinerende leven onder grootmeesters - zijn unieke schaakfilosofie - onthullingen over Bobby Fischer, Viktor Kortsjoj en Gari Kasparov. Naam eigenaar op schutblad. Paperback
KASPAROV, GARI Kasparov Chess. CAL: Computer Assisted Learning.Saitek / 198812.50Meer info Bijzonderheden: 190p. Diagramms. 'The logical and effortless way to improve your chess.' With texts in English, French, German and Dutch. Fine copy. Paperback
Rakhorst-Schokkenkamp, C. L. W Kort & Bondig kookboekje / 10.00Meer info Bijzonderheden: 159 pp. Aantekeningen en doorstreping Genaaid / Linnen
KEENE, RAYMOND D Learn form the GrandmastersLondon: Batsford Chess Books / 197510.00Meer info Bijzonderheden: 120p. 143 diagrams Paperback
Muhring, WJ leer jong schakenvan goor zonen / 19727.50Meer info Bijzonderheden: 213 blz.
Bouwmeester / Withuis michail talw. ten have / 19619.50Meer info Bijzonderheden: 189 blz.
REE, HANS Mijn SchakenUitg. Atlas / 201022.90Meer info Bijzonderheden: 320p. Nieuwstaat. Isbn 9789045015279. Een liefdevolle beschrijving van de schaakwereld vol markante karakters. paperback
Nederland schaakt!Moussault / 19743.00Meer info Bijzonderheden: KNSB 100 jaar
KNSB Nederland schaakt! KNSB honderd jaar.Baarn / 197410.00Meer info Bijzonderheden: 143p. Z/w-foto's. Bundeling verhandelingen over ons nationale schaakleven. Paperback
New in Chess 1970-1982. Keybook. Part B. An encyclopaedic analysis of current opening theoryElsevier - Interventura / 200815.00Meer info Bijzonderheden: XV,323p.-854p. Part B. Isbn 9010049841. Used Good cond. paperback
New in Chess Yearbook 72 - 2004Interchess / 200410.00Meer info Bijzonderheden: paperback
TAIMANOW, MARK Nimzowitsch- Indisch bis KatalanischSportverlag Berlin / 197012.50Meer info Bijzonderheden: 525pp. Dustjacket. Mit zahlreichen Abbildungen im Text Orig. Cloth
Ploeger / De Zeeuw ohra junior chess championship 1988van spijk / 19883.00Meer info Bijzonderheden: 127 blz.
HOFHUIZEN, HERMAN & HANS BOHM Onder Grootmeesters. 5 jaar Interpolis-schaaktoernooi / 19827.00Meer info Bijzonderheden: 111p paperback
Euwe en Alb. Loon, Max Oom Jan leert zijn neefje schakenVan Goor / 2.50Meer info Bijzonderheden: Veelgelezen exemplaar van dit roemruchte boek. De rug ontbreekt en op een bladzijde zijn de paardensprongen ingetekend.
MAROVIC, DRAZEN Play the Queen's GambitLondon: Cadogan / 199815.00Meer info Bijzonderheden: 370pp. Diagrams. Very good Copy Commentaries to over 150 classis games, carefully selected for instructional value Paperback
McDONALD, NEIL Positional SacrifesLondon/NY: Cadogan Chess / 199412.00Meer info Bijzonderheden: 129pp. Diagrams Sacrifes to open lines for the pieces; as a defensive weapon; the exchange sacrifice; the psychology of sacrifice and much more Paperback
STRAAT, MR. E. Praatschaak. Nr. 1 + Nr. 2.Den Haag: Bert Bakker / 19568.00Meer info Bijzonderheden: 192p. + 192p. Ooivevaar Pockets nr. 28 + 29 paperback
KOPEC, DANNY & RUDY BLUMENFELD Practical Middlegame TechniquesCadogan Chess / 19979.50Meer info Bijzonderheden: 128p. New copy paperback
Hertog- Euwe Practische schaaklessen, eerste deelVan Goor / 19373.50Meer info Bijzonderheden:
HERTOG, DEN & EUWE Practische Schaaklessen: Derde Deel.Den Haag: Van Goor Zonen's / 193614.50Meer info Bijzonderheden: XVI,228p. Keurig exemplaar. paperback
M. Euwe Praktische schaaklessenMeulenhoff / 19846.00Meer info Bijzonderheden: algemene wenken voor opening, middenspel en eindspel 240 blz.
Petersma, Errit / Ree, Hans Prettige partijpodium / 19986.00Meer info Bijzonderheden: over de hebbelijkheden van de schaker
Bouwmeester en T. de Ruiter, H. Prisma Schaakboek voor de jeugdHet Spectrum / 2.00Meer info Bijzonderheden:
Anoniem Reinbouw schaaktoernooi 1978 / 10.00Meer info Bijzonderheden: Velp, Toernooikomitee Reinbouwschaaktoernooi 1978 geillustreerd 1e dr. - IN ringband
Helmut Pfleger / Eugen Kurz Schaakdeltas / 19835.00Meer info Bijzonderheden: 79 blz.
Euwe, M / Blaine, M / Rumblr, JFS Schaak met verstandde tijdstroom, lochem / 195125.00Meer info Bijzonderheden: een leergang voor schakers, die vooruit willen komen. met 246 diagrammen 182 blz.
Euwe, Dr. M. Schaak met verstand, een leergang voor schakers die vooruit willen komen / 15.00Meer info Bijzonderheden: 182 pp. Kleine leesvouw hoek voorplat Genaaid / Soft Cover
B.J. Withuis Schaak zelf! Leerboek van de Koninklijke Nederlandse schaakbond KNSBvroom & dreesman / 19815.00Meer info Bijzonderheden: 144 blz.

12 3 4