Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Sagen

91 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 1 pagina's
resultaten 1 tot 91Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
Becke, Friedrich [vert. uit het Duits: Dick van Ouwerkerk] Afrikaanse sprookjesRijswijk : Elmar / 19964.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 150 blz, 21 cm, isbn 9038905017, goed exemplaar. Annotatie: De ons bekende fabels en sprookjes, maar dan nu met een exotische variant uit Tsjaad, Nigeria, Ghana, Guinee en Tanzania: dreigende bosgeesten en wilde dieren en de niet-aflatende strijd tegen honger]. Reeks: Sprookjes uit de wereldliteratuur.
Weisweller, Max Arabische sprookjes 1. Bruna sprookjes, mythen en legenden 14.A.W. Bruna & Zoon / 19774.00Meer info Bijzonderheden: Kleine gebruiksspoortjes. 190 pagina's. Oorspronkelijke titel: "Arabische Märchen 1". Soft Cover
Weisweller, Max Arabische sprookjes 2. Bruna sprookjes, mythen en legenden 20.A.W. Bruna & Zoon / 19784.00Meer info Bijzonderheden: Kleine gebruiksspoortjes. 220 pagina's. Oorspronkelijke titel: "Arabische Märchen 2". Soft Cover
Lampo, Hubert / Koster, Pieter Paul ARTHUR. Atrium 2002. 5e druk 160 pp. HB oblong . Voorwoord: Colin Wilson. Geillustreerd. Oblong: 29 x 23 / 14.50Meer info Bijzonderheden: Utrecht, Atrium, 2002. 5e druk 160 pp. HB oblong . Voorwoord: Colin Wilson. Geillustreerd. Oblong: 29 x 23,5 cm. Witte tekst op zwart papier met indrukwekkende foto's. in goede staat
Schouten J H Aus einer versunkenen Welt : Sagen und Legenden / 2.50Meer info Bijzonderheden: Den Haag, Van Goor z j Bilder Joan MacNeill 4. Aufl. - Broschur
Kunst, Nelly (bew.) Bekende sagen en legenden / 3.00Meer info Bijzonderheden: Huizen, Het Goede Boek 1976 illustraties Georges Mazure 1e dr. - Karton, goede staat
Leyen, Friedrich von der Boeddhistische sprookjes. Bruna sprookjes, mythen en legenden 16.A.W. Bruna & Zoon / 19774.00Meer info Bijzonderheden: Kleine gebruiksspoortjes. 224 pagina's. Oorspronkelijke titel: "Buddhistische Märchen." Soft Cover
Karlinger, Felix + Freitas, Geraldo de Braziliaanse sprookjes. Bruna sprookjes, mythen en legenden 9.A.W. Bruna & Zoon / 19764.00Meer info Bijzonderheden: Kleine gebruiksspoortjes. 235 pagina's. Oorspronkelijke titel: "Brasilianische Märchen." Soft Cover
Romein, Maty Dansend in de schemering : Veluwse sagen en legenden / 5.00Meer info Bijzonderheden: Kampen, Callenbach 1999 illustraties Tineke Romein 1e dr. - Gebonden, goede staat
Stucke, Walter Das Recht in den Badischen Sagen / 12.50Meer info Bijzonderheden: Speyer, Pilger 1937 1. Aufl. - Inaugural-Dissertation Hheidelberg. - Broschur
Ham, Dr. J. De bewoners van het dal der Zalmrivier, een ijslandsche saga, vertaald uit het oud-ijslandschDe Schouw - s'Gravenhage 1943 / 194315.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 8vo Kwaliteit: goed gebonden, illustraties, stofomslag en stempelband ontworpen door W.F. Dupont. Stambomen-
Berge, H.C. ten [vertaald, samengesteld en ingeleid door] De dood is de jager : indiaanse mythen van Noordwest-AmerikaAmsterdam : De Bezige Bij / 19747.50Meer info Bijzonderheden: 2e druk, 293 blz, ill, 20 cm, lit.opg, isbn 9023413024, goed exemplaar. Nr 3163. Annotatie: Mythen van de Indianen van noordwest-Amerika, rond 1900 opgetekend. Raster reeks 4.
Hoffmann e.T.A. De gouden vaas. Een sprookje uit den nieuwen tijd.Amsterdam, Wereldbibliotheek, 96 blz. Ned.vert.Karel Wasch. Hard cover. Naam op voorblad. Gebruike / 4.50Meer info Bijzonderheden:
Vrije bewerking Johan van Nieuwehuizen de LEGENDE van CROQUEMITAINEW.van Hoeve / 19642.50Meer info Bijzonderheden: ,,De legende van Croquemitaine \'\'( met 131 illustraties van Gustav Dore ) is het hoofse,maar tevens wrede verhaal van Mitaine,de legendarische kleindochter van Karel de Grote.onverschrokken als de dapperste ridder beleeft zij grote avonturen.-PAPERBACK-190 PAGINA,S-19X13 CM-IN GOEDE STAAT-VERZENDKOSTEN € 1,76-BRIEVENBUS POST-code:00417
Roodbeen, Merit (samenst.) DE MOOISTE GRIEKSE MYTHEN EN SAGEN. Verba . 274 pp. hardcover gebonden met stofomslag. Nieuw in verpakkingsfolie. / 12.00Meer info Bijzonderheden: Hoevelaken, Verba, . 274 pp. hardcover gebonden met stofomslag. Nieuw in verpakkingsfolie. nieuwstaat
Damman, Ank De mooiste sagen uit de nieuwe wereld / 3.50Meer info Bijzonderheden: Haarlem, Holland 1977 1e dr. - Gebonden
Guebert H.A. De mythen van Griekenland en Rome. Haar oorsprongen betekenis.Zutphen, W.J. Thieme & Cie, 9de druk. 402 blz. Illustraties. Hard cover. Linnen. Rug licht verkleu / 9.00Meer info Bijzonderheden:
Kalff Jr, Dr.G. De sage van den Vliegenden Hollander. Naar behandeling, oorsprong en zin onderzocht.Thieme, Zutphen / 192312.50Meer info Bijzonderheden: Gebonden, bedrukte hardcover met stofomslag, 196 pp, geïllustreerd met platen en vignetten van Oswald Wenckebach, net exemplaar, brievenbuspost, Goed
Boutens P.C. De wraak. Een Chineesch sprookjeAmsterdam, Wereld Bibliotheek Vereniging, 1949. 14blz. Gekleurde platen van H.D. Voss. Geniet. Kart / 19493.00Meer info Bijzonderheden:
Schijndel, P van (naverteld door) De zeven schepenen van Eijs / 4.00Meer info Bijzonderheden: Kampen, Kok Educatief z j ill Jan Wesseling 1e dr. - (Sagen en legenden). - Gebrocheerd
Körner, Heinz Die Farben der Wirklichkeit. Ein Märchenbuch. Mit Beiträgen von Kristiane Allert-Wybranietz, Lucy Körner, Roland Kübler, Claude Steiner et al. / 7.00Meer info Bijzonderheden: 95 pp. Soft Cover
Siecke, Ernts Die Liebesgeschichte des Himmels : Untersuchungen zur Indogermanischen Sagenkunde / 35.00Meer info Bijzonderheden: Strassburg, Karl J Trübner 1892 1. Aufl. - Mit Index. - Broschur
Sinninghe, J.R.W. Drentsche sagenboekKroonder / 19445.00Meer info Bijzonderheden: rug kapot
Strouken, Ineke Dummy. Het verdwenen lijk en andere stadssagen. Dummy / 8.00Meer info Bijzonderheden: 1 verhaal rest blanko Genaaid
Een wereld vol sprookjes. Sprookjes uit de wereldliteratuur.Rijswijk, Elmar, 1997. 61 blz. Paperback. / 19973.00Meer info Bijzonderheden:
Barüske, Heinz Eskimo sprookjes. Bruna sprookjes, mythen en legenden 10.A.W. Bruna & Zoon / 19764.00Meer info Bijzonderheden: Kleine gebruiksspoortjes. 220 pagina's. Oorspronkelijke titel: "Eskimo-Märchen." Soft Cover
Hulpach, Vladimir Europäische Städtesagen / 6.50Meer info Bijzonderheden: Hanua/M., Dausien 1979 illustriert von Vladimir Machaj 1. Aufl. - Olwd. mit Oumschl.
Wallis, A S C (vrij bewerkt door) Gerda : een Noordsche sage / 25.00Meer info Bijzonderheden: Haarlem, Tjeenk Willink 1886 1e dr. - Linnen, fraaie band
Hoffmann, Ernst Goden- en heldensagen / 9.10Meer info Bijzonderheden: Groningen, Noordhoff 1920 ill 8e dr. - Vert. uit het Duits. - Omgewerkt door J S Theissen. - Linnen
Schwab, Gustav Benjamin Griekse mythen en sagenHet Spectrum / 19741.81Meer info Bijzonderheden: Aan het begin aller dingen was de grenzeloze wereldruimte, die de dichters der Oudheid de Chaos noemden. Uit de vormeloze leegte ontstonden Gaea, de aarde en de donkere Tartarus, de afgrond onder de aarde; naast deze beide ontwikkelde zich Eros, de liefde die werkzaam is in het eeuwige Heelal.´ In hun mythen en sagen hebben de oude Grieken hun gedachten en gevoelens weergegeven over het ontstaan en voortbestaan van de wereld, over de aard en de geschiedenis van hun volk. In deze inmiddels klassieke bundel van Gustav Schwab zijn maar liefst 131 verhalen bijeengebracht, waaronder heel beroemde: die over Prometheus, Heracles, de Argonauten, Theseus, Oedipus, de Trojaanse oorlog, de Tantaliden en Odysseus. Goden, halfgoden en eenvoudige stervelingen beleven vaak wonderbaarlijke avonturen in deze voorhistorische mythen en heldensagen. Wie literaire thema´s of kunsthistorische motieven wil doorgronden, vindt het antwoord in deze schitterende navertelde verhalen. Medium Pocket Druk 18e Serie Prisma-boeken Conditie Redelijk
Haar, Jaap Ter Grote Sagen uit de donkere middeleeuwen.Fibula - Van Dishoeck / 19756.00Meer info Bijzonderheden: Kleine gebruiksspoortjes. 245 pagina's. Illustraties (Hans G. Kresse). Serie: "Geschiedenis en Cultuur paperbacks". Soft Cover
Herrmann, P. IJslandse sagen.De Haan / 19886.00Meer info Bijzonderheden: Kleine gebruiksspoortjes / naam met pen geschreven op de binnenzijde van de kaft. 176 pagina's. Oorspronkelijke titel: "Isländische Sagas3, Die Völsungen. Geschiedenis en Cultuur paperbacks. Soft Cover
Hertel, Johannes Indische sprookjes. Bruna sprookjes, mythen en legenden 15.A.W. Bruna & Zoon / 19774.00Meer info Bijzonderheden: Kleine gebruiksspoortjes. 253 pagina's. Oorspronkelijke titel: "Indische Märchen." Soft Cover
Tadema Sporry, Bob Indonesische sagen en verhalen.De Haan / 19887.50Meer info Bijzonderheden: Kleine gebruiksspoortjes. 160 pagina's. Illustraties. Serie: "Geschiedenis en Cultuur paperbacks". Soft Cover
Prick van Wely, M.A. Japanse sagen en verhalen.De Haan / 19877.50Meer info Bijzonderheden: Kleine gebruiksspoortjes / naam met pen geschreven op de binnenzijde van de kaft. 163 pagina's. Illustraties. Geschiedenis en Cultuur paperbacks. Soft Cover
Prick van Wely, M.A. Joodse sagen en verhalen.Fibula / 19877.50Meer info Bijzonderheden: Kleine gebruiksspoortjes / naam met pen geschreven op de binnenzijde van de kaft. 163 pagina's. Illustraties. Geschiedenis en Cultuur paperbacks. Soft Cover
Kanner, Israel Zwi [vert. uit het Duits door Hannelot Jarausch] Joodse sprookjesRijswijk : Elmar / 19904.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 177 blz, 21 cm, isbn 906120836X, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: De joodse literatuur, vooral zoals we die kennen uit talmoed en midrasj, is rijk aan verhalen met sprookjesachtige motieven. Er bestaat voor het woord sprookje nog een andere uitdrukking: ´maassija´ een klein verhaal. Reeks: Sprookjes uit de Wereldliteratuur.
Zwi Kanner Israel Joodse volkssprookjes en legendenRijswijk, Elmar, 189 blz. / 4.50Meer info Bijzonderheden:
Vries de Lien Langs Nederlands folklore en sagen. Literatuurgidsje voor volkskunde, sagen en legenden in Nederland. Serie " Van ons eigen land"Amsterdam, Nederlandse Jeugherberg Centrale, 1938. 182 blz. Illustraties van Jan Reinders. Karton. / 19386.00Meer info Bijzonderheden:
Lekturama's luister sprookjes en vertellingen: Aladin en de wonderlamp en andere sprookjes en vertellingen.Rotterdam, Lekturama, 1985. 64 blz. Rijk geillustreerd. Gebonden. Hard cover. Zonder cassettebandje / 19853.00Meer info Bijzonderheden:
Lekturama's luister sprookjes en vertellingen: Assepoester en andere sprookjes en vertellingen.Rotterdam, Lekturama, 1984. 64 blz. Rijk geillustreerd. Gebonden. Hard cover. Zonder cassettebandje / 19843.00Meer info Bijzonderheden:
Lekturama's luister sprookjes en vertellingen: De Bremer stadsmuzikant en andere sprookjes en vertellingen.Rotterdam, Lekturama, 1986. 64 blz. Rijk geillustreerd. Gebonden. Hard cover. Zonder cassettebandje / 19863.00Meer info Bijzonderheden:
Lekturama's luister sprookjes en vertellingen: De Onnozele Hals en andere sprookjes en vertellingen.Rotterdam, Lekturama, 1985. 64 blz. Rijk geillustreerd. Gebonden. Hard cover. Zonder cassettebandje / 19853.00Meer info Bijzonderheden:
Lekturama's luister sprookjes en vertellingen: De rattenvanger van Hamelen en andere sprookjes en vertellingen.Rotterdam, Lekturama, 1985. 64 blz. Rijk geillustreerd. Gebonden. Hard cover. Zonder cassettebandje / 19853.00Meer info Bijzonderheden:
Lekturama's luister sprookjes en vertellingen: Doornroosje en andere sprookjes en vertellingen.Rotterdam, Lekturama, 1984. 64 blz. Rijk geillustreerd. Gebonden. Hard cover. Zonder cassettebandje / 19843.00Meer info Bijzonderheden:
Lekturama's luister sprookjes en vertellingen: Klein Duimpje en andere sprookjes en vertellingen.Rotterdam, Lekturama, 1985. 64 blz. Rijk geillustreerd. Gebonden. Hard cover. Zonder cassettebandje / 19853.00Meer info Bijzonderheden:
Pluim, T (bew.) Middeleeuwsche heldensagen / 20.00Meer info Bijzonderheden: Almelo, Hilarius zonder jaar 12 chromoplaten 1e dr. - Linnen, uitstekende staat
Ramondt, Sophie Mythen en Sagen van de Griekse wereld.Fibula - Van Dishoeck / 19726.00Meer info Bijzonderheden: Kleine gebruiksspoortjes. 342 pagina's. Illustraties (Eppo Doeve). Serie: "Geschiedenis en Cultuur paperbacks". Soft Cover
Ratsch, Christian / Probst, Heinz Jurgen NAMASTE YETI - Sei gegrusst Wilder Mann. Geschichten vom Wilden Mann. Originalausgabe. Knaur 1980. 1st edition 480 pp. pocket . Minor edgewear at cover. / 7.50Meer info Bijzonderheden: Munchen, Knaur, 1980. 1st edition 480 pp. pocket . Minor edgewear at cover. very good condition
Bruijn, Cor Nederlandse sagen / 6.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Ploegsma 1959 20 illustraties van R H van Rossem 1e dr. - Gebonden met stofomslag
Bruijn, Cor Nederlandse sagen.Uitgeverij Ploegsma / 195912.50Meer info Bijzonderheden: Boek en stofomslag in goede staat, de stofomslag heeft kleine gebruiksspoortjes. 128 pagina's. Illustraties (20) door R.H. van Rossem, Cloth / Linnen Hardcover
Nellie Nellie`s Heldenboeken Van De Oude Grieken. De Mythen En Sagen Van Kellas 1e Deel / 10.00Meer info Bijzonderheden: 170 pp. Genaaid / Linnen
Sinninghe, J R W Noord-Brabantsch sagenboek / 25.00Meer info Bijzonderheden: Scheveningen, Eigen Volk zonder jaar 1e dr. - Linnen, goede staat
Konitzky, Gustav A. Noordamerikaanse indianensprookjes. Bruna sprookjes, mythen en legenden 1.A.W. Bruna & Zoon / 19734.00Meer info Bijzonderheden: Kleine gebruiksspoortjes. 224 pagina's. Oorspronkelijke titel: "Nordamerikanische Idianermärchen. Soft Cover
Christensen, Arthur Perzische sprookjes. Bruna sprookjes, mythen en legenden 12.A.W. Bruna & Zoon / 19764.00Meer info Bijzonderheden: Kleine gebruiksspoortjes. 229 pagina's. Oorspronkelijke titel: "Persische Märchen." Soft Cover
Nieuwenhuizen van Johan Phaedrus' Aesopische fabels. Opnieuw in verzen verteld. Kramers Pocket kpf 6Den Haag, W. van Hoeve, 1964. 195 blz. Met gravures van J. van Vianen. Paperback. Randen platten li / 19644.50Meer info Bijzonderheden:
Hörger, Marlies [selektie, bewerking en nawoord ; vert. uit het Duits: Uta Anderson] Provençaalse sprookjes / Provencaalse sprookjesRijswijk : Elmar / 20024.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 143 blz, 21 cm, literatuur opgave, isbn 9038913176, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Navertellingen van 28 literaire sprookjes en volkssprookjes uit het zuiden van Frankrijk. Reeks: Sprookjes uit de wereldliteratuur.
Hörger, Marlies [selektie, bewerking en nawoord ; vert. uit het Duits: Uta Anderson] Provençaalse sprookjes / Provencaalse sprookjesRijswijk : Elmar / 20024.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 143 blz, 21 cm, literatuur opgave, isbn 9038913176, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Navertellingen van 28 literaire sprookjes en volkssprookjes uit het zuiden van Frankrijk. Reeks: Sprookjes uit de wereldliteratuur.
Lindholm, Dan Quell der Ganga : altindische Sagen / 6.00Meer info Bijzonderheden: Stuttgart, Freises Geistesleben 1982 Zeichnungen von Walther Roggenkamp 3. Aufl. - Hardcover
Damsté, Dr. Onno Romeinse sagen en verhalenHet Spectrum N.V., Utrecht / 19593.50Meer info Bijzonderheden: Prisma-pocket, 195 pag. Conditie: redelijk, naam op schutblad. Prijs inc. verzendkosten.
Siebelink, C. [vert. en samenstelling] Russische sprookjesRijswijk : Elmar / 19935.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 146 blz, 21 cm, isbn 903890147X, goed exemplaar. Annotatie: Verzameling van elf fantastische sprookjes uit Rusland. Reeks: Sprookjes uit de wereldliteratuur.
Leyen, Friedrich von der Russische volksprookjes. Bruna sprookjes, mythen en legenden 13.A.W. Bruna & Zoon / 19774.00Meer info Bijzonderheden: Kleine gebruiksspoortjes. 223 pagina's. Oorspronkelijke titel: "Russische Volksrmärchen". Soft Cover
Jong, Eelke de (verzameld, bewerkt en van aantekeningen voorzien door) Sagen en legenden van de Lage Landen / 3.00Meer info Bijzonderheden: Bussum, Van Holkema & Warendorf 1980 illustraties van Piet Klaasse 1e dr. - Linnen met goed stofomslag
Ruland Wilhelm Sagen van den Rijn.Keulen, Hoursch en Bechstedt., 1905. 320 blz. Ned. vert. door Mevr. W.M.B.. Met illustraties naar s / 190518.00Meer info Bijzonderheden:
Hulpach, Vladimir (verteld door) Sagen van Europese steden / 4.00Meer info Bijzonderheden: Haarlem, Holland 1980 tekeningen van Vladimir Machaj 1e dr. - Vert. uit het Duits. - Linnen met stofomslag, recensie en stempeltje voorin, goede staat
Hering, Elisabeth Sagen von Donau und Rhein / 5.00Meer info Bijzonderheden: Stuttgart, Boje-Verlag 1971 Bilder Kurt Schmiske 4. Aufl. - Gebunden
Zuidhoek, Arne SPROOKJES EN LEGENDEN VAN DE ZEE. Verzinsels van de wereldzeeen. Verzinsels van vader Wapper 2. Fontein 1975. 1e druk 127 pp. hardcover gebonden . Rug licht verkleurd / 6.00Meer info Bijzonderheden: De Bilt, Fontein, 1975. 1e druk 127 pp. hardcover gebonden . Rug licht verkleurd, laminaat zijranden rug gebroken. Binnenwerk lichte vergeling. in goede staat
Larey Harriet Sprookjes Karavaan, De mooiste sprookjes uit DuizendenééndagAmsterdam, peter van der Velden, 1981. Verzameld door Endre Vazsonyi 293 blz.Ned. vert. Peter van de / 19814.50Meer info Bijzonderheden:
Löwis of Menar, August von Sprookjes uit Finland en Estland. Bruna sprookjes, mythen en legenden 11.A.W. Bruna & Zoon / 19794.00Meer info Bijzonderheden: Kleine gebruiksspoortjes. 190 pagina's. Oorspronkelijke titel: "Finnische und Etnische Märchen." Soft Cover
Hetmann, Frederik [samenstelling en van een nawoord voorzien] ; vert. uit het Duits: Martin Hofstede Sprookjes van de Azteken, Maya´s en ToltekenRijswijk : Elmar / 19964.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 157 blz, 21 cm, literatuur opgave, isbn 9038906471, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Een aanvulling op de vorige uitgave. Deze sprookjes zijn de eigenlijk meer (fragmenten van) mythen en legenden dan sprookjes zoals wij die kennen. Reeks: Sprookjes uit de wereldliteratuur.
Bruijn Margreet Sprookjes van overalUtrecht, A.W. Bruna & Zoon, 1976. 256 blz. Illustraties van Veronica van Vliet. Hard cover. Linnen. / 19769.00Meer info Bijzonderheden:
Nielsen, Kay (ill.) / Asbj¿rnsen, Peter Chr. / Moe, Jorgen TEN OOSTEN VAN DE ZON, TEN WESTEN VAN DE MAAN. Volksverhalen uit het hoge Noorden. Lotus 1978. 1e druk 107 pp. linnen met goudopdruk gebonden met stofomslag. Lichte verkleuring en k / 14.00Meer info Bijzonderheden: Antwerpen, Lotus, 1978. 1e druk 107 pp. linnen met goudopdruk gebonden met stofomslag. Lichte verkleuring en kleine beschadiging rand stofomslag. Verder in fraaie staat. Vertaling Marijke van Raephorst. mooie staat
Terburch C. Twee sproken van minne.Utrecht, J.L. Beijers., 1881. 186 blz. Ingenaaid. Gebruikerssporen. / 18816.80Meer info Bijzonderheden:
Gijsen Wim en Schaap Peter TweesprookAmsterdam, Meulenhoff, 1990. 70 blz. Paperback. / 19903.00Meer info Bijzonderheden:
Hichtum, Nienke van Uit het sagenland : Nederland, Indonesië en Suriname, Europa en andere werelddelen / 7.50Meer info Bijzonderheden: Den Haag, Scheltens & Giltay z j illustraties J G J Verheul Gebonden
Boltz, Herbert [verzameld door] ; vert. uit het Duits: Uta Anderson Venetiaanse sprookjesRijswijk : Elmar / 19995.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 159 blz, 21 cm, literatuur opgave, isbn 9038908555, uitstekend ongelezen exemplaar. Annotatie: Korte, puntige, soms dwaze sprookjes waarin snel en zonder pardon wordt afgerekend met onrecht en oneerlijkheid. Boten spelen een belangrijke rol en tegen de fundamenten van bijna elke vertelling klotst het water. Reeks: Sprookjes uit de wereldliteratuur.
Boltz, Herbert [verzameld door] ; vert. uit het Duits: Uta Anderson Venetiaanse sprookjesRijswijk : Elmar / 19995.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 159 blz, 21 cm, literatuur opgave, isbn 9038908555, uitstekend ongelezen exemplaar. Annotatie: Korte, puntige, soms dwaze sprookjes waarin snel en zonder pardon wordt afgerekend met onrecht en oneerlijkheid. Boten spelen een belangrijke rol en tegen de fundamenten van bijna elke vertelling klotst het water. Reeks: Sprookjes uit de wereldliteratuur.
Boltz, Herbert [verzameld door] ; vert. uit het Duits: Uta Anderson Venetiaanse sprookjesRijswijk : Elmar / 19995.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 159 blz, 21 cm, literatuur opgave, isbn 9038908555, uitstekend ongelezen exemplaar. Annotatie: Korte, puntige, soms dwaze sprookjes waarin snel en zonder pardon wordt afgerekend met onrecht en oneerlijkheid. Boten spelen een belangrijke rol en tegen de fundamenten van bijna elke vertelling klotst het water. Reeks: Sprookjes uit de wereldliteratuur.
Pino-Saaverda, Yolando Volksprookjes uit Chili. Bruna sprookjes, mythen en legenden 5.A.W. Bruna & Zoon / 19744.00Meer info Bijzonderheden: Kleine gebruiksspoortjes. 222 pagina's. Oorspronkelijke titel: "Chilenische Mmärchen. Soft Cover
Assaf-Nowak, Ursula Volkssprookjes en legenden uit Arabië. Arabische sprookjes uit het morgenland.Uitgeverij Elmar B.V. / 19796.00Meer info Bijzonderheden: Kleine gebruiksspoortjes. 180 pagina's. Illustraties. Oorspronkelijke titel: "Arabischen Märchen aus dem Morgenland". Soft Cover
Guter Jozef Volkssprookjes en legenden uit ChinaRijswijk, Elmar, 176 blz. / 4.00Meer info Bijzonderheden:
Hetmann, Frederik Volkssprookjes en legenden uit Engeland.Uitgeverij Elmar B.V. / 19786.00Meer info Bijzonderheden: Kleine gebruiksspoortjes. 179 pagina's. Illustraties. Oorspronkelijke titel: "Englische Märchen". Soft Cover
Hetmann, Frederik Volkssprookjes en legenden uit Ierland.Uitgeverij Elmar B.V. / 6.00Meer info Bijzonderheden: Kleine gebruiksspoortjes. 183 pagina's. Illustraties. Oorspronkelijke titel: "Irische Märchen". Soft Cover
Barüske, Heinz Volkssprookjes en legenden uit Skandinavië.Uitgeverij Elmar B.V. / 6.00Meer info Bijzonderheden: Kleine gebruiksspoortjes. 203 pagina's. Illustraties. Oorspronkelijke titel: "Skandinavische Märchen". Soft Cover
Prick van Wely, M. Volkssprookjes en legenden uit Turkije.Elmar B.V. / 19806.00Meer info Bijzonderheden: Kleine gebruiksspoortjes / rug verkleurd. 173 pagina's. Illustraties. Soft Cover
Barüske, Heinz Volkssprookjes en legenden van de Eskimo's.Uitgeverij Elmar B.V. / 6.00Meer info Bijzonderheden: Kleine gebruiksspoortjes. 184 pagina's. Illustraties. Oorspronkelijke titel: "Märchen der Eskimo". Soft Cover
Terpstra, Pieter VOLKSVERHALEN UIT VROEGER EEUWEN. 'De Kroniek' Van Seijen 1980. 1e druk 400 pp. kunstleer goudopdruk met stofomslag. Geillustreerd. / 15.00Meer info Bijzonderheden: Leeuwarden, 'De Kroniek' Van Seijen, 1980. 1e druk 400 pp. kunstleer goudopdruk met stofomslag. Geillustreerd. 23 x 30,5 cm. mooie staat
Schild, Ulla Westafrikaanse sprookjes. Bruna sprookjes, mythen en legenden 19.A.W. Bruna & Zoon / 19784.00Meer info Bijzonderheden: Kleine gebruiksspoortjes. 196 pagina's. Oorspronkelijke titel: "Westafrikanische Märchen." Soft Cover
Folkertsma , E. B. Wite en reade roazen. Fryske folksforhalenLaverman NV Drachten / 196710.00Meer info Bijzonderheden: Fryske folksforhalen neiforteld troch E. B. Folkertsma mei in neiwurd en in register fan mearke en segetypen fan Y Poortinga
Sinninghe, J.R.W. & M. Zeeuwsch SagenboekZutphen, W. J. Thieme & Cie / 193327.50Meer info Bijzonderheden: Gebonden, linnen 22 x 16.5 cm. 372 bladzijden met acht houtsneden van NICO BULDER IN ALLESZINS KEURIGE STAAT Omslag licht gevlekt. Binnenwerk enigermate roestvlekkig Zo\'n 100 jaar geleden woonde in Kloetinge (Zuid-Beveland) een weerwolf, die de dochter van 14 van zijn buurman betoverd had: elke avond brak haar het angstzweet uit en raakte ze onverklaarbaar in paniek. Pas als de weerwolf met zijn toverij ophield, viel ze uitgeput in slaap. Soms sloop de weerwolf rond het huis en hieldenh ze een gloeiende pook gereed om hem te verjagen. Maar hij kwam nooit binnen. Een andere buurman kreeg hem wel te pakken. Toen hij met zijn vrouw bezig was takkenhout op zolder te ordenen, rolde er een bal heen en weer. De boer sloeg zo hard hij kon met een stok erop en de bal verdween. De weerwolf had de volgende dag zijn hoofd in verband gewikkeld. \"Kiespijn,\" zei hij, maar iedereen wist wel beter. Toen de weerwolf was gestorven, danste het dorp van vreugde. Maar de problemen waren nog niet voorbij. Met veel moeite werden dragers voor de kist gevonden en toen ze op het kerkhof kwamen, begonnen de kraaien te krassen. Sommigen hoorden gestommel in de kist en ze hebben die maar gauw in het graf gezet en er zand overheen gegooid. Daarna is iedereen snel naar huis gegaan. Uiteraard is het verhaal afkomstig uit het Zeeuwsch Sagenboek van J.R.W. en M. Sinninghe (Zutphen 1933), 156-158 Kosten van verzending ten laste van koper NOTA BENE: ingepakt boek kan niet door de brievenbus. Tante TNT Post rekent dan EURO 6,75 kosten van verzending. Het loont zeer de moeite en spaart zeer op de kosten om op meer dan één boek te bieden. Immers, bij 10 kilo boe ken - en dat zijn er al gauw een stuk of 16 - kost verzending van het pakket met al die boeken maar één keer EURO 6,75! (Europa: € 8,75)
Schier, Kurt Zweedse volksprookjes. Bruna sprookjes, mythen en legenden 2.A.W. Bruna & Zoon / 19734.00Meer info Bijzonderheden: Kleine gebruiksspoortjes. 224 pagina's. Oorspronkelijke titel: "Schwedische Volksrmärchen. Soft Cover

12