Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Reisverhalen

578 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 11 pagina's
resultaten 1 tot 50Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
100 bijzondere bezienswaardigheden. Shell helpt u op weg deel I. Leuke auto-uitstapjes in Nederland : ±104 blz. Paperback. / 3.00Meer info Bijzonderheden:
100 buitengewone badplaatsen. Shell helpt u op weg deel IV. Leuke auto-uitstapjes in Nederland & Belgie:1989. 104 blz. Paperback. / 19893.00Meer info Bijzonderheden:
100 festivals en feesten. Shell helpt u op weg deel VII. Leuke auto-uitstapjes in Nederland:1990. ± 104 blz. Paperback. / 19903.00Meer info Bijzonderheden:
100 Hollandse wateren.. Shell helpt u op weg deel III. Leuke auto-uitstapjes in Nederland :1989. ±104 blz. Paperback. / 19893.00Meer info Bijzonderheden:
100 markante markten.. Shell helpt u op weg deel II. Leuke auto-uitstapjes in Nederland & België:1988. 20 blz. Paperback. / 19883.00Meer info Bijzonderheden:
100 prachtige plaatsjes. Shell helpt u op weg deel V. Leuke auto-uitstapjes in Nederland : ±104 blz. Paperback. / 3.00Meer info Bijzonderheden:
100 verrassende verzamelingen.. Shell helpt u op weg deel VIII. Leuke auto-uitstapjes in Nederland & Belgie:1990. ± 104 blz. Paperback. / 19903.00Meer info Bijzonderheden:
100 winterse vermaken. Shell helpt u op weg deel VI. Leuke auto-uitstapjes in Nederland:1989. 104 blz. Paperback. / 19893.00Meer info Bijzonderheden:
Piep [met een voorwoord van W.H. de Wette ; geïllustreerd naar foto’s, tekstversiering naar teekeningen van den schrijver] 22 H.B.S.ers op stap door ZwitserlandAmsterdam : H. Meulenhoff / 19328.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 176 blz, 64 zwart-wit foto’s, ill, 23 cm, goed exemplaar. Nr 3988. Annotatie: Rijk geïllustreerde vakantiereis, die waar gebeurd is in 1931.
Catherine, Lucas 3× weg van ZanzibarBerchem : Epo / 19927.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 118 blz, 23 cm, ill, kaart, isbn 9064455384, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Het leven op het Afrikaanse eiland Zanzibar, gezien door de ogen van drie mensen van verschillende achtergrond en uit verschillende eeuwen.
Lumpe Heinrich 8mal Dachstein-Tauern. Steirisches Land an Salzburgs Grenze.Austria, Druckerei Jost, 1981. Duitstalig 120 blz. met kleurenfoto's. Hard cover. / 19816.00Meer info Bijzonderheden:
Vidal Riera P. A day in Toledo.M.C. Enright, 1973. Engelstalig 100 blz. Met kleurenfoto's. Uitklapkaart. Paperback. / 19733.00Meer info Bijzonderheden:
A trip to ItalyItalian Goverment travel Office., 1980. Engelstalig. 96 blz. Kleurenfoto's. Paperback. / 19803.00Meer info Bijzonderheden:
A trip to ItalyRome, Italian state tourist office., 1990. Tweetalig: Engels en Italiaans 96 blz. Paperback. / 19903.00Meer info Bijzonderheden:
Kool George Aantekeningen bij een zeereis.Amsterdam, ABC Boeken, 1966. 200 blz. Paperback. Veel leesvouwen in rug. Randen platten sleets / 19663.00Meer info Bijzonderheden:
Manen, Conny van [red. en samenst.] Samuel Johnson, George Sand, Gustave Flaubert, Victor Hugo, Gerrit Krol ea Acht eilanden in de literatuurAmsterdam : Kosmos / 19817.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 148 blz, 19 cm, met bronvermelding en noten, reeks: Op schrijvers voeten, isbn 9021510553, mooi exemplaar
Zischa Anton Alarm voor het avondland: rond de aardbol dwars door bamboe- en ijzeren gordijnen op jacht naar feiten en ideeën.Tilburg, Nederland's Boekhuis, 1956. 3de druk. 252 blz. Ned. vert. Jos H. Schmitz. Geillustreerd me / 19565.00Meer info Bijzonderheden:
Lateur, Patrick [samenstelling] Ovidius, Godfried Bomans, Helene Nolthenius, Goethe, Simon Carmiggelt, Cees Nooteboom, Stendhal, Casanova, Anton van Duinkerken, Charles Dickens, Frits van der Meer, Thomas Mann, e.a. Alle schrijvers leiden naar RomeLeuven : Davidsfonds / Literair / 200012.00Meer info Bijzonderheden: 2e druk, 336 blz, 22 cm, zw/w foto´s, literatuur opgave, register, isbn 9063064268 / 9068017276, uitstekend ongelezen exemplaar. Annotatie: Bloemlezing van proza en poëzie van binnen- en buitenlandse auteurs over Rome.
Lateur, Patrick [samenstelling] Ovidius, Godfried Bomans, Helene Nolthenius, Goethe, Simon Carmiggelt, Cees Nooteboom, Stendhal, Casanova, Anton van Duinkerken, Charles Dickens, Frits van der Meer, Thomas Mann, e.a. Alle schrijvers leiden naar RomeLeuven : Davidsfonds / Literair / 200012.00Meer info Bijzonderheden: 2e druk, 336 blz, 22 cm, zw/w foto´s, literatuur opgave, register, isbn 9063064268 / 9068017276, uitstekend ongelezen exemplaar. Annotatie: Bloemlezing van proza en poëzie van binnen- en buitenlandse auteurs over Rome.
Lateur, Patrick [samenstelling] Ovidius, Godfried Bomans, Helene Nolthenius, Goethe, Simon Carmiggelt, Cees Nooteboom, Stendhal, Casanova, Anton van Duinkerken, Charles Dickens, Frits van der Meer, Thomas Mann, e.a. Alle schrijvers leiden naar RomeLeuven : Davidsfonds / Literair / 200012.00Meer info Bijzonderheden: 2e druk, 336 blz, 22 cm, zw/w foto´s, literatuur opgave, register, isbn 9063064268 / 9068017276, uitstekend ongelezen exemplaar. Annotatie: Bloemlezing van proza en poëzie van binnen- en buitenlandse auteurs over Rome.
Lateur, Patrick [samenstelling] Ovidius, Godfried Bomans, Helene Nolthenius, Goethe, Simon Carmiggelt, Cees Nooteboom, Stendhal, Casanova, Anton van Duinkerken, Charles Dickens, Frits van der Meer, Thomas Mann, e.a. Alle schrijvers leiden naar RomeLeuven : Davidsfonds / Literair / 200012.00Meer info Bijzonderheden: 2e druk, 336 blz, 22 cm, zw/w foto´s, literatuur opgave, register, isbn 9063064268 / 9068017276, uitstekend ongelezen exemplaar. Annotatie: Bloemlezing van proza en poëzie van binnen- en buitenlandse auteurs over Rome.
Egeraat van L. Dr. Allert de Lange reisgidsen 22: Adria-kustAmsterdam, Allert de Lange, 1964. 104 blz. Met zwart-wit foto's en tekeningen. Paperback. / 19643.00Meer info Bijzonderheden:
Egeraat van L. Dr. Allert de Lange reisgidsen 2: Terzijde van de autobahn Keulen-Ulm-Salzburg.Amsterdam, Allert de Lange, 1959. 111 blz. Met tekeningen van Fred C. Bergish. Paperback. / 19593.00Meer info Bijzonderheden:
Egeraat van L. Dr. Allert de Lange reisgidsen 38: TirolAmsterdam, Allert de Lange, 1968. 120 blz. Met zwart-wit foto's. Paperback. Stempel op titelblad / 19683.00Meer info Bijzonderheden:
Egeraat van L. Dr. Allert de Lange reisgidsen 7: RijnlandAmsterdam, Allert de Lange, 1961. 107blz. Met tekeningen van Fred C. Bergish. Met zwart-wit foto's. / 19613.00Meer info Bijzonderheden:
Egeraat van L. Dr. Allert de Lange reisgidsen 9: Voralberg.Amsterdam, Allert de Lange, 1961. 126 blz. Met tekeningen van Fred C. Bergish. Met zwart-wit foto's / 19613.00Meer info Bijzonderheden:
Egeraat van L. Dr. Allert de Lange reisgidsen Tirol.Amsterdam, Allert de Lange, 1957. 112 blz. Paperback. / 19573.00Meer info Bijzonderheden:
Egeraat van L. Dr. Allert de Lange reisgidsen. Duitsland del II. West- en middenAmsterdam, Allert de Lange, 1962. 257 blz. Met tekeningen van Fred C. Bergish. Met zwart-wit foto' / 19623.00Meer info Bijzonderheden:
Egeraat van L. Dr. Allert de Lange reisgidsen: Nederland. tips en trips voor uw kinderen.Amsterdam, Allert de Lange, 1960. 104 blz. Met zwart-wit foto's en tekeningen van H. Scholten. Met / 19603.00Meer info Bijzonderheden:
Polders, Loek [samenstelling] Cees Nooteboom, Vincent van Gogh, Peter Mayle, Inez Dulleman, Jan Brusse, Frédéric Mistral, e.v.a. Als een god in de ProvenceUtrecht : Het Spectrum / 20015.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 195 blz, 20 cm, isbn 9027472386, goed exemplaar. Annotatie: Verhalen van binnen- en buitenlandse schrijvers over de Provence.
Polders, Loek [samenstelling] ; met bijdragen van: Giovanni Boccaccio, A.H. Nijhoff, Theun de Vries, Hella H. Haasse, Felix Timmermans, Antonio Grazzini, Peter Moore, Herman Hesse, e.a. Als een god in FlorenceUtrecht : Bruna / 20066.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 192 blz, 22 cm, isbn 9022991806, uitstekend ongelezen exemplaar. Annotatie: Verhalen van binnen- en buitenlandse schrijvers over Florence.
Polders, Loek [samenstelling] ; met bijdragen van: Giovanni Boccaccio, A.H. Nijhoff, Theun de Vries, Hella H. Haasse, Felix Timmermans, Antonio Grazzini, Peter Moore, Herman Hesse, e.a. Als een god in FlorenceUtrecht : Bruna / 20066.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 192 blz, 22 cm, isbn 9022991806, uitstekend ongelezen exemplaar. Annotatie: Verhalen van binnen- en buitenlandse schrijvers over Florence.
Polders, Loek (samenstelling) Als een god in Overijssel.A.W. Bruna Uitgevers B.V. / 20046.00Meer info Bijzonderheden: 192 pagina's. De mooiste verhalen van onder andere: Herman Finkers, S. Carmiggelt, Belcampo, Olaf J. de Landell, Jan Cremer, Remco Campert. Soft Cover
Aabye Karen Amazone, machtige stroom!Den Haag, AD. M.C. Stok., 199 blz. Ned vert. C. van Eijsden. Met zwart-wit foto's. Hard cover. Linn / 6.00Meer info Bijzonderheden:
American overseas guide. EuropeNew York, American overseas tourist service, 1979. engelstalig 620 blz. Paperback. Pocket / 19795.00Meer info Bijzonderheden:
Lorenz Stucki Amerika van dichtbijPrisma / 1.00Meer info Bijzonderheden: in goede staat
Kreuk de Wil Amstel reisgidsen nr 10: Zuid-Italie. Vmet de eilanden Capri, Ischia, Sicilie en SardinieAmsterdam, L.J. Veen N.V., 173 blz. Met zwart-wit foto's en kaarten.. Paperback. Leesvouwen in ru / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Rob G. Amstel reisgidsen nr 12:. Gids voor het bergwandelen: Oostenrijkse Alpen.Amsterdam, L.J. Veen N.V., 144 blz. Met zwart-wit foto's. Paperback. / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Kreuk de Wil Amstel reisgidsen nr 18: Noord-Italie. Van Triest tot VentimigliaAmsterdam, L.J. Veen N.V., 160 blz. Met 11 zwart-wit foto's en 9 kaarten.. Paperback. Leesvouwen / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Gorz Heinz Amstel reisgidsen nr 1: Cote d'AzurAmsterdam, L.J. Veen N.V., 149 blz. Met 15 zwart-wit foto's en w2 kaarten.. Paperback. Leesvouwen i / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Rob Gerda Amstel reisgidsen nr 4: Zwitserland, Franse en Westitaliaanse AlpenAmsterdam, L.J. Veen N.V., 182 blz. Ned. vert. Margot Bakker. Met zwart-wit foto'sPaperback. Gebru / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Kreuk de Wil Amstel reisgidsen: West-Duitsland I: Eifel, Moezel en Zwarte woud.Amsterdam, L.J. Veen, 2de druk. 112 blz. Met 7 kaarten en 11 foto's. Paperback. Voorplat verkleurd / 3.00Meer info Bijzonderheden:
ANWB reisatlas voor Nederland. Het nieuwe reis-idieeën- en oriëntatieboekEde, Zomer & Keuning, 1985. 208 blz. Met kleurenfoto's en kaarten. Ingenaaid. Hard cover. Linnen. S / 19855.40Meer info Bijzonderheden:
ANWB reisgidsen no. 34: Wenen met Niederösterreich en BurgerlandANWB, 135 blz. Met zwart-wit illustraties. Uitklapkaart op achterplat. Paperback. / 4.00Meer info Bijzonderheden:
Australie . Uitgave nr. 251975. Uitgegeven door het Australische Departement van voorlichting ten behoeve vanhet Australische / 19753.00Meer info Bijzonderheden:
Auto atlas Duitsland. Falk vouwwijze. 1:500.000Ede, Zomer & Keuning, 2003. 56 blz. met paatsnamenregister met poscodes. Benzinestations en wegrest / 20036.50Meer info Bijzonderheden:
Auvergne, Dordonge en Ardèche. ANWB reisgidsen voor het buitenland nr. 25ANWB, 1973. 201 blz. Met tekeningen en kaartjes. Uitklapbare kaart in opbergvakje op binnenkant ach / 19734.00Meer info Bijzonderheden:
Dantzig, Marre van [samenstelling] Bruce Chatwin, Martha Gellhorn, Reinhold Messner, Eric Newby, Redmond O’Hanlon, e.a. Bad trips : de ergste reisverhalen van Bruce Chatwin, Martha Gellhorn, Reinhold Messner, Eric Newby, Redmond O’Hanlon, e.a.Amsterdam : Byblos / 20005.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 176 blz, 22 cm, lit.opg, isbn 905847125X, goed exemplaar. Nr 4726. Annotatie: Verhalen van binnen- en buitenlandse reisschrijvers over hun ontberingen.
Jordis, Christine Bali en Java, bespiegelingen van een reizigerDe Geus / 20075.00Meer info Bijzonderheden: Als nieuw!
Bangkok bulletinBankok, 1956. 82 blz. Geniet. Paperback / 19563.00Meer info Bijzonderheden:
Miravall Jaime Barcelona.Barcelona, Editiorial Noguer, 1961. Engelstalig 5de druk ± 80 blz. Met zwart-wit foto's. Met uitklap / 19613.00Meer info Bijzonderheden:
Hugo, Victor [vert. uit het Frans door Ernst van Altena] BelgiëUtrecht : Veen / 19866.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 123 blz, illustraties, 19 cm, isbn 9020424238, goed exemplaar. Annotatie: Verslag door de Franse letterkundige (1802-1885) van een reis die hij in 1837 met zijn vrouw Adèle maakte door België. In een 15-tal brieven en albumbladen deed hij zijn vrouw en kinderen verslag in woord en beeld. Reeks: Op Schrijvers Voeten.
Mayes, Frances [vert. uit het Engels door Dons Reerink] Bella Toscane : het zoete leven in ItaliëAmsterdam : Prometheus / 19997.00Meer info Bijzonderheden: 5e druk, 283 blz, 22 cm, isbn 9053337938, goed exemplaar [naam op schutblad]. Annotatie: Na ´Een huis in Toscane´ vervolgt de Amerikaanse Frances Mayes haar verslag en ervaringen tijdens een verblijf van een jaar in haar huis in Italië. Bevat Italiaanse recepten en reisbeschrijvingen rond Toscane.
Berlitz country guide: SwitzerlandBerlitz Gidsen, 1985. Engelstalig - English dition 192 blz. Met kleurenfoto's. Paperback. 15 x 10 / 19853.00Meer info Bijzonderheden:
Berlitz reisgids: Engels voor op reis.Berlitz Gidsen, 1971. 192 blz. Paperback. / 19713.00Meer info Bijzonderheden:
Berlitz reisgids: Engels voor op reis.Berlitz Gidsen, 1991. 192 blz. Paperback. / 19913.00Meer info Bijzonderheden:
Berlitz reisgids: Majorca en MinorcaBerlitz Gidsen, 1982. 128 blz. Met kleurenfoto's. Paperback. 15 x 10 cm / 19823.00Meer info Bijzonderheden:
Berlitz reisgids: Portugees voor op reis.Berlitz Gidsen, 1984. 5de druk. 192 blz. Paperback. / 19843.00Meer info Bijzonderheden:
Berlitz reisgids: SingaporeBerlitz Gidsen, 1990. 128 blz. Met kleurenfoto's. Pocketboek / 19903.00Meer info Bijzonderheden:
Berlitz reisgids: Spaans voor op reis.Berlitz Gidsen, 191 blz. Paperback. Naam op titelblad. Enkele aantekeningen op laatste blz. / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Berlitz reisgids: Wenen.Berlitz Gidsen, 1990. 9de druk. Met kleurenfoto's. Paperback. / 19903.00Meer info Bijzonderheden:
Hek, Youp van ´t ; Dolf Jansen, Claudia de Breij, Erik van Muiswinkel, Joep van Deudekom, Hans Sibbel, George van Houts, Pieter Bouwman, Micha Wertheim, Jaap Robben en Sjaak Bral Blijven lachen : met 11 cabaretiers op vakantieAmsterdam : Rap / 20065.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 157 blz, 20 cm, isbn 9060055470, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Vakantie is leuk! Tenminste, dat lijken we met z\'n allen te hebben afgesproken. Maar als je later de vakantieverhalen hoort... Schetsen over voor- en nadelen van vakantie door Youp van \'t Hek, Dolf Jansen, Claudia de Breij, Erik van Muiswinkel, Joep van Deudekom, Hans Sibbel, George van Houts, Pieter Bouwman, Micha Wertheim, Jaap Robben en Sjaak Bral.
Glissenaar Jan Brazilie onderweg.Aalsmeer, Dabar-Luyten, 1995. 91 blz. Paperback. / 19954.00Meer info Bijzonderheden:
Musman Richard Britain today. Longman background booksEssex, Longman house, 1982. Engelstalig 179 blz. Met zwart-wit foto's. Paperback. Geplastificeerd. / 19826.00Meer info Bijzonderheden:
Keuken van der G.J. Brussel en midden-Belgie. Serie Taal en land een reeks praktische taal- en reisgidsen nr 11Hilversum, C. de Boer., 1958. 119 blz. Met 40 zwart-wit foto's en 7 kaarten. Soft cover.Enkele peno / 19584.50Meer info Bijzonderheden:
Lyon James, Wheeler Tony, Gierlich Marisa, Keller Nancy, Gottberg John. California en Nevada. Lonely planet travel survival kit.Lonely planet, 1996. 1ste druk. .839 blz. Paperback. / 19969.00Meer info Bijzonderheden:
Denis Armand en Michaela Camera`s op Azie. Van Teheran tot Tokio. Naar de draaiboeken van de tv-filmsZwolle, La Riviére & Voorhoeve N.V., 1970. 214 blz. Met 19 foto's van Des Barlett en 56 pentekenin / 19704.50Meer info Bijzonderheden:
Felton Herbert. Canteburry Cathedral.Norwich, Jarrold & Sons LTD, ± 40 blz. Met zwart-wit foto's. Geniet. Paperback. Rug gescheurd. Lees / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Michener, James A. Caribbean; the panoramic bestseller; a novel; engels811 blz / 3.00Meer info Bijzonderheden: Caribben Caribben
Kieskamp Andrea China en Tibet, een ontmoeting 100 blz. Zwart-wit illustraties van Andrea Kieskamp. Paperback. Naam op titelblad / 4.50Meer info Bijzonderheden:
Theroux Paul. China, per trein.Amsterdam, De Arbeiderspers., 1990. Grote ABC nr. 714 3de druk. 496 blz. Ned. vert. Tinke Davids. Pa / 19904.00Meer info Bijzonderheden:
Johnson Martin Congorilla Avonturen met pygmeeën en gorilla`s in AfrikaAmsterdam, Scheltens & Giltay, 204 blz. Met talrijke foto's van Martin Johnson. Ned. vert. J. van / 8.75Meer info Bijzonderheden:
CorfuOlympic color, Grieks - Engels - Frans- Duits en Italiaans Rijk aan kleurenfoto's. Karton / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Knottley Peter Cycle touring in Europe.London, Constable, 1975. Engelstalig 251 blz. Met zwart-wit foto's. Gebonden. Hard cover. Stofomsla / 19753.00Meer info Bijzonderheden:
Michels F.W. Daar is het mooi. Tips voor trips in eigen land.Londen, Meijer Pers, 1966. 108 blz. Met panoramische kaartjes. Paperback. / 19663.00Meer info Bijzonderheden:
Zwier, Gerrit Jan Dagboek van een provinciaal : 1991-1995Amsterdam : Atlas / 19997.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 277 blz, 21 cm, register, isbn 9045002396, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Een veldboeket van meningen, satire, roddel en reisverhalen. Daarnaast is het dagboek rijk aan portretten: van schrijvers als J.J. Slauerhoff, Max Dendermonde, J.J. Voskuil en W.F. Hermans; van befaamde antropologen als Jan van Baal, Theo van Baaren en Ton Lemaire en van menige romantische reiziger.
Zwier, Gerrit Jan Dagboek van een provinciaal : 1991-1995Amsterdam : Atlas / 19997.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 277 blz, 21 cm, register, isbn 9045002396, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Een veldboeket van meningen, satire, roddel en reisverhalen. Daarnaast is het dagboek rijk aan portretten: van schrijvers als J.J. Slauerhoff, Max Dendermonde, J.J. Voskuil en W.F. Hermans; van befaamde antropologen als Jan van Baal, Theo van Baaren en Ton Lemaire en van menige romantische reiziger.
Holtedahl Olaf De aarde en haar wonderen. Onderzoekstochten op onze aardbolAmsterdam, L.J. Veen, 194 blz. Ned. vert. Bertha Wolterson en J.A, Kef-Tuynman. Hard cover. Linnen. / 5.00Meer info Bijzonderheden:
Alta Han De AchterhoekAssen, De Torenlaan en A.N.W.B., 1952. 2de druk. 101 blz. Met foto's van Frans W. Wegman. Illustrat / 19526.00Meer info Bijzonderheden:
Scott, Douglas [vert. uit het Engels door D.J. Dwarshuis-Arriëns] De Albatros route : een maritiem oorlogsavontuur 1943Baarn : Hollandia / 19895.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 277 blz, 21 cm, isbn 9064100373, goed exemplaar [papier is iets vergeeld]. Annotatie: Een oorlogscorrespondent raakt sterk emotioneel betrokken bij dramatische gebeurtenissen tijdens een gevaarlijke zeereis. Vert. van: The Albatross run. London : Secker and Warburg, 1986. Reeks: Hollandia maritiem.
Posthuma de Boer, Eddy [fotografie] ; Dijkgraaf, Margot en Cees Nooteboom [tekst] De atlas van NooteboomAmsterdam : Atlas / 200412.50Meer info Bijzonderheden: 2e druk, 141 blz, foto\'s, 21x23 cm, isbn 9045008300, uitstekend ongelezen exemplaar. Annotatie: Fotoboek over de reizen die de fotograaf maakte met schrijver Cees Nooteboom, met twee reisverhalen van de schrijver. Ter gelegenheid van de zeventigste verjaardag van Cees Nooteboom. Bevat 2 verhalen van Cees Nooteboom: Xhoris Aywaille Ohey! en: Gantheaume point.
Posthuma de Boer, Eddy [fotografie] ; Dijkgraaf, Margot en Cees Nooteboom [tekst] De atlas van NooteboomAmsterdam : Atlas / 200412.50Meer info Bijzonderheden: 2e druk, 141 blz, foto´s, 21x23 cm, isbn 9045008300, uitstekend ongelezen exemplaar. Annotatie: Fotoboek over de reizen die de fotograaf maakte met schrijver Cees Nooteboom, met twee reisverhalen van de schrijver. Ter gelegenheid van de zeventigste verjaardag van Cees Nooteboom. Bevat 2 verhalen van Cees Nooteboom: Xhoris Aywaille Ohey! en: Gantheaume point.
Lindenbergh Charles A. De brede zee. Met de spirit of St. Louis" over de oceaanAmsterdam, Elsevier, 1953. 303 blz. Hard cover. Linnen Stofomslag met scheurtje aan bovenrand.n / 19536.00Meer info Bijzonderheden:
Howkins, Heidi [vert. uit het Engels door Theo Gaasbeek ; foto´s Heidi Howkins] De dodelijke hellingen van de K2 : het indringende verhaal van een vrouw die de hoogste bergtoppen beklimt in een nietsontziende machowereldAmsterdam : Sirene / 20027.50Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 266 blz, foto´s, illustraties, kaart, 21 cm, isbn 9058312151, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Bij haar eerste poging in 1998 was Heidi Howkins een van de weinige vrouwen die probeerde de top te bereiken. Bij haar tweede poging in 2000 had zij besloten om nog een keer de gevaarlijke top in alpinestijl te beklimmen, zonder de hulp van dragers of aanvullende zuurstof, een prestatie die weinig bergbeklimmers volbracht hebben. Uitgave in samenwerking met National Geographic Nederland-België. Serietitel: National Geographic 8.
Wieringa, Tommy De familie onderwegNaarden : B for Books / 20065.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 61 blz, 11x16 cm, isbn 9085160871, uitstekend exemplaar. Annotatie: Vijf verhalen eerder verschenen in: Ik was nooit in Isfahaan. Amsterdam : De Bezige Bij, 2006. Literaire juweeltjes.
Polders, Loek [samenstelling] Eelke de Jong, Maarten \'t Hart, Louis Paul Boon, Françoise Sagan, James Herriot, Koos van Zomeren, Gerrit Komrij, Hermine de Graaf, Remco Campert, Frances Mayes, Midas Dekkers e.a. De genoegens van het landleven : De mooiste verhalen over het buitenlevenUtrecht : Het Spectrum / 19994.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 232 blz, 20 cm, literatuur opgave, isbn 9027467218, goed exemplaar. Annotatie: Wandelen met de honden over een statige beukenlaan. Weidse landschappen met eenzame buitenhuizen. Maaltijden op een sfeervolle binnenplaats, in de schaduw van druivenranken. Bloemlezing van korte verhalen van bekende en minder bekende hedendaagse binnen- en buitenlandse auteurs over het buitenleven.
Polders, Loek [samenstelling] Eelke de Jong, Maarten \\\'t Hart, Louis Paul Boon, Françoise Sagan, James Herriot, Koos van Zomeren, Gerrit Komrij, Hermine de Graaf, Remco Campert, Frances Mayes, Midas Dekkers e.a. De genoegens van het landleven : De mooiste verhalen over het buitenlevenUtrecht : Het Spectrum / 19994.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 232 blz, 20 cm, literatuur opgave, isbn 9027467218, goed exemplaar. Annotatie: Wandelen met de honden over een statige beukenlaan. Weidse landschappen met eenzame buitenhuizen. Maaltijden op een sfeervolle binnenplaats, in de schaduw van druivenranken. Bloemlezing van korte verhalen van bekende en minder bekende hedendaagse binnen- en buitenlandse auteurs over het buitenleven.
Huizinga Leonhard De gestroomlijnde wereld.Amsterdam, Elsevier, 1962. Elsevierpocket G 13 2de druk.208 blz.. Paperback / 19624.00Meer info Bijzonderheden:
Huizinga Leonhard De gestroomlijnde wereld.Amsterdam, Elsevier, 1936. 146 blz. 2de druk. Uitgavejaar 1936. Hard cover. Linnen rug. Karton. Geb / 19364.50Meer info Bijzonderheden:
Chen, Patrizia [vert. uit het Engels door: Cora Brouwer] De geur van rozemarijn : herinneringen aan een Toscaanse keukenUtrecht : Het Spectrum / 20037.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 221 blz, foto\'s, illustraties, 21 cm, isbn 9027480877, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Jeugdherinneringen van de auteur die opgroeide in een gegoed Italiaans milieu in Livorno vlak na de Tweede Wereldoorlog. Met recepten. Vert. van: Rosemary and bitter oranges. New York : Scribner, 2003.
Habe France Dr. De grot van Postojna en andere toeristische grotten in SloweniëPostojna, 1983. Engelstalig 2de druk. 92 blz. Met kleurenfoto's. Paperback. / 19833.00Meer info Bijzonderheden:
DELPEUT, PETER De grote bocht. Kleine filosofie van het fietsen.Amsterdam: Veen / 200410.00Meer info Bijzonderheden: 142p. Verslag van filmmaker en auteur Delpeut over zijn fietstocht dwars door Amerika. Nieuw Paperback
Theroux, Paul [vert. uit het Engels door Cor Koreman] De grote spoorwegcarrousel : per trein door AziëAmsterdam : Atlas / 19988.50Meer info Bijzonderheden: 3e druk, 348 blz, 21 cm, isbn 9025409083, goed exemplaar. Nr 4265. Annotatie: Verslag van een treinreis van Londen via Istanboel, New Delhi, Singapore, Saigon, Tokio, Wladiwostok en Moskou terug naar Londen, waarbij de auteur veel aandacht heeft voor zijn omgeving en zijn medereizigers.
Máté, Ference [vertaald uit het Engels door Lilian Schreuder] De heuvels van Toscane : een nieuw leven in een oud landAmsterdam : Prometheus / 20006.00Meer info Bijzonderheden: 3e druk, 258 blz, 20 cm, isbn 9053339485, goed exemplaar. Annotatie: Een creatief Hongaars-Amerikaans echtpaar probeert zijn dagdroom te verwezenlijken: een huis in Toscane. Vert. van: The hills of Tuscany : a new life in an old land, 1998.
Máté, Ference [vertaald uit het Engels door Lilian Schreuder] De heuvels van Toscane : een nieuw leven in een oud landAmsterdam : Prometheus / 20006.00Meer info Bijzonderheden: 2e druk, 258 blz, 20 cm, isbn 9053339485, goed exemplaar. Annotatie: Een creatief Hongaars-Amerikaans echtpaar probeert zijn dagdroom te verwezenlijken: een huis in Toscane. Vert. van: The hills of Tuscany : a new life in an old land, 1998.
Gammelgaard, Lene [vert. uit het Engels: Raymond Noë] De laatste uitdaging : het meeslepende verslag van een vrouw die de Mount Everest bedwong’s-Gravenhage : BZZTôH / 199912.50Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 192 blz, foto’s, kaart, 22 cm, isbn 9055016780, heel goed exemplaar. Nr 3615. Annotatie: verslag van het bereiken van de top van de Mount Everest op 10 mei 1996 als eerste Deense vrouw en de weken van voorbereiding.
HEMEL, JACQUELINE VAN De laatste vuurtorenArs Scribendi, 1996 / 19963.50Meer info Bijzonderheden: pbk, 128 pp
KEULEN, MENSJE VAN De lach van SchreckArbeiderspers, 1991 / 19915.00Meer info Bijzonderheden: pbk, foto's, 142 pp
Kootstra Douwe De moanne op'e recht. Reisferhalen. Gurbe-rige numer 60Drachten/Ljouwert, Friese Pers Boekerij, 1987. 121 blz. Paperback. / 19876.00Meer info Bijzonderheden:
MacLean, Rory [vert. uit het Engels: Anne C.C. Toornvliet-Los] De neus van StalinBaarn : Mingus / 19946.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 220 blz, ill, kaart, 22 cm, isbn 9065642242, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: De auteur vertelt over zijn reis met zijn tante en het varken Winston in een Trabant van de Oostzee naar de Zwarte Zee. Vert. van: Stalin’s nose : across the face of Europe - London : HarperCollins 1992. Reeks: Avontuurlijke reizen.

12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12