Meer info Bijzonderheden: 1957. Cloth d.j. x,471p. Gr.8°.
Amrito, Swami Deva (Jan Foudraine)
'BHAGWAN ...' Notities van een discipel.
Ankh-Hermes 1980. 1e druk 183 pp. Pb . Leesvouw. Hoekjes cover sleets. Vouw benedenhoek achterpla /
8.00
Meer info Bijzonderheden: Deventer, Ankh-Hermes, 1980. 1e druk 183 pp. Pb . Leesvouw. Hoekjes cover sleets. Vouw benedenhoek achterplat. Lichte vochtvlek snede. Met foto's van Swami Krishna Bharti in kleur en zwartwit. in goede staat
Amrito, Swami Deva (Jan Foudraine)
'BHAGWAN ...' Notities van een discipel.
Ankh-Hermes 1980. 1e druk 183 pp. Pb . Leesvouw. Met foto's van Swami Krishna Bharti in kleur en /
9.00
Meer info Bijzonderheden: Deventer, Ankh-Hermes, 1980. 1e druk 183 pp. Pb . Leesvouw. Met foto's van Swami Krishna Bharti in kleur en zwartwit. in goede staat
Tweedale, Charles L.
's Menschen leven na den dood. In het licht van de heilige schrift, de menschelijke ervaring en het moderne psychische onderzoek
A. J. G. Strengholt 1982. 1e druk 108 pp. Pb . Aansporing tot een creatieve benadering van de pro /
3.50
Meer info Bijzonderheden: Naarden, A. J. G. Strengholt, 1982. 1e druk 108 pp. Pb . Aansporing tot een creatieve benadering van de problemen die zich bij de middelbare leeftijd voordoen. mooie staat
Meer info Bijzonderheden: New York / London, Grune & Stratton, 1970. 132 pages. hardcover . Spine sunfaded. Underlining / marks / translated words (ink). good condition
Watson, Donald
A dictionary of mind and spirit
Andre Deutsch, London, 1991 / 1991
6.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo large, x, 406 pps., ind., bibliogr., very good/dj good
Thalbourne, Michael A.
A Glossary of terms used in parapsychology
Heinemann, London, 1982 / 1982
17.50
Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo large, xvi, 90 pps., A few pencilnotes in the foreword, fair/good/dj very good
Leahey, Thomas Hardy
A HISTORY OF PSYCHOLOGY. Main Currents in Psychological Thought. (second edition)
Prentice-Hall 1987. 2nd edition 498 pages. Pb . some underlining. illustrated. Well protected by /
12.50
Meer info Bijzonderheden: New Jersey, Prentice-Hall, 1987. 2nd edition 498 pages. Pb . some underlining. illustrated. Well protected by adhesive plastic cover. Scans available. good condition
Freud, Sigmund & Grubrich-Simitis, Ilse (ed.).
A Phylogenetic Fantasy. Overview of the Transference Neuroses.
/ 1987
10.00
Meer info Bijzonderheden: The Belknap Press of Harvard University Press. 1987. 113 p. Cloth/ dustj. * Dustj. damaged.
Hall, Calvin S.
A primer of Freudian psychology; Freud's great discoveries
A report on a series of sittings with Mr. Willy Schneider / Luminous and other phenomena observed with the medium Janusz Fronczek
repr. from 1926 / 1926
3.50
Meer info Bijzonderheden: paperback, sewed, 8vo, 51 pps., ills., Reprint from Proceedings of the SPR. Some discoloration of front page, front page folded, a bit of foxing in first pages, fair
Montgomery, Ruth
A search for the Truth
Fawcett Crest, New York, 1986 / 1986
6.00
Meer info Bijzonderheden: pocket, 256 pps., gloss., good
Lethbridge, T. C.
A STEP IN THE DARK
Routledge and Kegan 1978. 1st reprint 159 pages. cloth with dustjacket . In this book lethbridge p /
55.00
Meer info Bijzonderheden: London, Routledge and Kegan, 1978. 1st reprint 159 pages. cloth with dustjacket . In this book lethbridge presents some new ideas about the survival of the human mind after bodily death. illustrated. Scans of this nice copy available. Price clipped. good condition
Boerenkamp, H.G.
A Study of Paranormal Impressions of Psychics
dissertation, 1966 / 1966
9.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, sewed, 4to small, 173 pps., very good
Henderson, Sir David, Gillespie and Batchelor
A Text-book of Psychiatry - for Students and Practitioners
Oxford University Press-CumberlegeLondon-New york-Toronto /
15.00
Meer info Bijzonderheden: Fair pp 746 index, Hard Cover
Collins, Doris
A woman of spirit
Granada Publishing, London, 1983 / 1983
4.00
Meer info Bijzonderheden: pocket, 215 pps., ills., fair/good
Findlay, J. Arthur
Aan de grens van het bovenaardsche. Het leven na den dood wetenschappelijk verklaard
Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 8vo, xv, 192 blz., frontisp., Plaatselijk roestvlekkig, redelijk/goed/stofomslag licht besch.
Franz, M.L. von/Frey-Rohn, L./Jaffé, A.
Aan de rand van de dood. Het sterven ervaren als overgang naar het nieuwe
Lemniscaat, Rotterdam, 1981 / 1981
7.50
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 93 blz., goed
Koch, Prof. Dr. J. L. A.
ABNORMALE KARAKTERS.
Hollandia . 1e druk 36 pp. geniet . [1911] Naar het Duitsch door A. M. Benders /
7.00
Meer info Bijzonderheden: Baarn, Hollandia, . 1e druk 36 pp. geniet . [1911] Naar het Duitsch door A. M. Benders, Geneesheer aan het Gesticht Meerenberg te Santpoort. Uit Zenuw- en Zieleleven. Uitkomsten van Psychologisch Onderzoek. Serie I - No. 4. in goede staat
Freud, Sigmund
Abriss der Psychoanalyse das Unbehagen in der Kultur
Achievement in the first 2 years of school: Patterns and Processes. With commentary by Dale A.Blyth and H-Pipes Mcadoo. And reply by the Authors.
Society for Research in Child Development. New York. /
7.00
Meer info Bijzonderheden: 1988. Pap. vi,157pp. 8°.
Janet, Pierre
ACHILLE. Een geval van hedendaagse duivel bezwering. Pierre Janet (1859-1947)
Candide 1990. 1e druk 45 pp. Pb met flappen . Achille is de gevalsbeschrijving van een door de dui /
6.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Candide, 1990. 1e druk 45 pp. Pb met flappen . Achille is de gevalsbeschrijving van een door de duivel bezeten koopman, die door Janet is behandeld. Janet, psychiater en filosoof wist een brug te slaan tussen de academische psychologie en de klinische behandeling van psychische aandoeningen. Hield zich o.a. bezig met experimenteel en cognitief-psychologisch onderzoek. Tijdgenoot van Freud, maar zeer bescheiden man. fraaie staat
Duijker, H. Klineberg
Acta Psychologica; European journal of psychology'volume XVI-=
Actions and Actors. Principles of Social Psychology.
Withrop Publishers. Cambridge, Massachusetts. /
22.00
Meer info Bijzonderheden: 1975. Or.bords. Sl.dam.. xii,481pp. 8°.
Neufeld, Richard W. J. (Ed.)
ADVANCES IN THE INVESTIGATION OF PSYCHOLOGICAL STRESS.
John Wiley & Sons 1989. 453 pages. cloth . Scans available. /
12.50
Meer info Bijzonderheden: New York, John Wiley & Sons, 1989. 453 pages. cloth . Scans available. very good condition
Bouwkamp, Roel
Agologisch Werkboek - Een Inleiding in De Sociale Agologie
NelissenBloemendaal / 1978
12.00
Meer info Bijzonderheden: Redelijk+ pp 419 sneden met wat vlekken Soft Cover
Wiegman, Oene en Erwin Seydel.
Agressie en helpen.
De Nederlandsche Boekhandel. Antwerpen/Amsterdam. /
7.00
Meer info Bijzonderheden: 1976. Pap. Plastif.. 223pp. 8°.
Maass, Hermann
Agressie in dromen. Angst omzetten in positieve kracht
Lemniscaat, Rotterdam, 1986 / 1986
6.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo groot, 110 blz., goed
Sera Anstadt
Al mijn vrienden zijn gek
BZZTôH / 1985
7.00
Meer info Bijzonderheden: 151 blz. Pocket uitgave
Raf, dertig jaar oud, is een teruggetrokken, ernstig gestoorde jongen die soms nog met een melancholieke glimlach aan vroeger denkt. Op vijftienjarige leeftijd werd de diagnose gesteld: schizofrenie. In het begin zwerft hij rond in de stad, luistert naar de stemmen van zijn waanfiguren, die hem opdrachten geven waaraan hij moet gehoorzamen en waardoor hij zijn omgeving tegen zich opzet. Thuis is hij ook niet meer te handhaven. Rafs moeder zoekt wanhopig hulp en komt in de doolhoven van de ambtelijke bemoeienissen terecht, waarin zij en de zieke dreigen verloren te gaan.
Franz, M.L. von..
Alchemie als psychologisch ontwikkelingsproces. Actieve imaginatie bij Dorn, alchemist uit de 16e eeuw.
ALGEMEINE PSYCHOLOGIE auf personalistischer Grundlage.
Matinus Nijhoff 1950. 2nd edition 836 pages. cloth . Spine faded. two stains on frontcover. Small /
17.50
Meer info Bijzonderheden: Haag, Matinus Nijhoff, 1950. 2nd edition 836 pages. cloth . Spine faded. two stains on frontcover. Small trace of moisture. Scans available.Mit Beitragen von Gunther Stern - Anders, Ernst Cassirer und einererganzten Bibliographie. good condition
Verhulst, Drs. J. C. R. M.
ALGEMENE PSYCHOLOGIE VOOR DE GEZONDHEIDSZORG.
Wolters-Noordhoff 1985. 2e druk 292 pp. Pb . Cover lichte slijtage en verkleurd langs bovenrand e /
8.00
Meer info Bijzonderheden: Groningen, Wolters-Noordhoff, 1985. 2e druk 292 pp. Pb . Cover lichte slijtage en verkleurd langs bovenrand en op rug. Naam op schutblad. Geillustreerd. Overzicht van de verschillende deelgebieden van de psychologie. Met praktijkvoorbeelden om de theoretische stof inzichtelijk te maken. in goede staat
Verhulst, Drs. J. C. R. M.
ALGEMENE PSYCHOLOGIE VOOR ONDERWIJSGEVENDEN.
Wolters-Noordhoff 1985. 1e druk 270 pp. Pb . Rug iets scheef. Geillustreerd. Een overzichtelijke /
4.50
Meer info Bijzonderheden: Groningen, Wolters-Noordhoff, 1985. 1e druk 270 pp. Pb . Rug iets scheef. Geillustreerd. Een overzichtelijke kennismaking met de theorie en de praktijk van de hedendaagse psychologie. in goede staat
Verhulst, Drs. J. C. R. M.
ALGEMENE PSYCHOLOGIE VOOR ONDERWIJSGEVENDEN.
Wolters-Noordhoff 1985. 1e druk 270 pp. Pb . Geillustreerd. Geschikt voor hen die zich voorbereid /
9.50
Meer info Bijzonderheden: Groningen, Wolters-Noordhoff, 1985. 1e druk 270 pp. Pb . Geillustreerd. Geschikt voor hen die zich voorbereiden op de praktijk van het onderwijs en voor hen die een overzichtelijke eerste kennismaking zoeken met de theorie en de praktijk van de hedendaagse psychologie. mooie staat
Galjaard, Prof. Dr. Hans
Alle mensen zijn ongelijk
Areopagus - 1994 / 1994
4.00
Meer info Bijzonderheden: Paperback Areopagus - 1994
L.J. Veen 1996. 1e druk 270 pp. Pb . Leer de meest voorkomende assessment opdrachten en tests ken /
8.00
Meer info Bijzonderheden: Utrecht, L.J. Veen, 1996. 1e druk 270 pp. Pb . Leer de meest voorkomende assessment opdrachten en tests kennen. met oefeningen, checklists en tips. mooie staat
Appiganesi, Lisa.
Alles over de liefde. Anatomie van een onbeheersbare emotie.
/ 2011
15.00
Meer info Bijzonderheden: De Bezige Bij. 2011. 456 p. Paperback.* Leessporen.
Minden, Drs. Jack J. R. van.
ALLES OVER PSYCHOLOGISCHE TESTS. De praktijkgids voor iedereen die zich wil voorbereiden op psychologische tests.
L.J. Veen 1996. 15e druk 288 pp. Pb . Leesvouw. Rug wat scheef. Vijftiende totaal vernieuwde druk /
6.00
Meer info Bijzonderheden: Utrecht, L.J. Veen, 1996. 15e druk 288 pp. Pb . Leesvouw. Rug wat scheef. Vijftiende totaal vernieuwde druk met veel oefensets en tips. in goede staat
Brun, Rudolf.
Allgemeine Neurosenlehre. Biologie, Psychanalyse und Psychohygiene leib-seelischer Störungen. In 22 Vorlesungen.
Benno Schwabe & Co Verlag. Basel. /
14.00
Meer info Bijzonderheden: Zweite, neubearbeitete und erweiterte Aufl. 1946. Or.cloth. xiv,518pp. 8°.
Rijsdijk, Mink van
ALS ANGST FOBIE HEET.
J. H. Kok / NCRV 1979. 1e druk 82 pp. Pb . /
4.00
Meer info Bijzonderheden: Kampen/Hilversum, J. H. Kok / NCRV, 1979. 1e druk 82 pp. Pb . in goede staat
Volkan, Vamik D. / Zintl, Elizabeth
Als de pijn voorbij is. Leven met verlies en verdriet
BZZToH 1997. 1e druk 160 pp. Pb . Hoekje voorplat gestoten. De manier waarop we omgaan met verdri /
6.50
Meer info Bijzonderheden: 's Gravenhage, BZZToH, 1997. 1e druk 160 pp. Pb . Hoekje voorplat gestoten. De manier waarop we omgaan met verdriet is bepalend voor ons leven. Doorgaan na verlies is doorgaan met leven. Daarom kan verlies, wanneer dat volledig verwerkt wordt, een middel zijn om te groeien. mooie staat
Diekstra, Rene
ALS LEVEN PIJN DOET.
A.W. Bruna 1990. druk 138 pp. Pb . Lichte vergeling. Leven in het hier en nu. Zelfwaardering en /
6.00
Meer info Bijzonderheden: Utrecht, A.W. Bruna, 1990. druk 138 pp. Pb . Lichte vergeling. Leven in het hier en nu. Zelfwaardering en prestaties. Omgaan met angst, schuld, jaloezie. Rationaliteit en emotie in balans. Eigen grenzen bepalen. Onzekerheid en asserviteit. Spanningen doorbreken. Aanleren van een positief zelfbeeld. mooie staat
Stettbacher, J. Konrad, Alice Miller
Als lijden al zin heeft, de genezende ontmoeting met de eigen geschiedenis, met een woord vooraf van Alice Miller
ALS LIJDEN AL ZIN HEEFT. De genezende ontmoeting met de eigen geschiedenis.
Het Wereldvenster 1991. 2e druk 111 pp. Pb . Rug verkleurd. Met een woord vooraf en een nawoord v /
7.00
Meer info Bijzonderheden: Houten, Het Wereldvenster, 1991. 2e druk 111 pp. Pb . Rug verkleurd. Met een woord vooraf en een nawoord van Alice Miller. klein deukje in vorplat. in goede staat
Brenner, Charles.
An Elementary Textbook of Psychanalysis.
International University Press. New York. /
10.00
Meer info Bijzonderheden: Second printing. 1957. Or.cloth.. 219pp.. 8°.
Myers M.D., Sc.D., Charles S.
An INTRODUCTION to EXPERIMENTAL PSYCHOLOGY.
University Press 1911. 1st edition 156 pages. cloth . Back discoloured. Slightly yellowed.Scans a /
7.50
Meer info Bijzonderheden: Cambridge, University Press, 1911. 1st edition 156 pages. cloth . Back discoloured. Slightly yellowed.Scans available. good condition
Johnson, Homer H. and Robert L.Solso.
An Introduction to Experimental Design in Psychology: a Case Approach.
Harper & Row. New York. /
13.00
Meer info Bijzonderheden: Second Ed.. 1978. Pap. 248pp. 8°.
Jurgen, Johan
Analyse van een leven - persoonsbeschijving vanuit psychoanalyse
Van DitmarAmsterdam / 1966
12.00
Meer info Bijzonderheden: goed pp 182 ten geleide: Prof. Dr. J A M van Meerloo, vouwtje in de rug, paperback
Strubbe, W..
Anders dan gewoon. Inleiding in de kinderosychiatrie.
Trio. Nijkerk. /
7.00
Meer info Bijzonderheden: 5e geheel herziene druk. 1983. Pap. 207pp. 8°.
Strubbe, W..
Anders dan gewoon. Inleiding in de kinderpsychiatrie.
Uitgeverij Trio. Nijkerk. /
7.00
Meer info Bijzonderheden: Vijfde, geheel herziene druk. 1983. Pap. 207pp. 8°.
Gent, B. van / Have, T.T. ten (red.)
ANDRAGOLOGIE.
Samsom 1977. 2e geheel herziene druk 303 pp. Pb . Serie: Sociale en culturele reeks. /
5.50
Meer info Bijzonderheden: Alphen a/d Rijn, Samsom, 1977. 2e geheel herziene druk 303 pp. Pb . Serie: Sociale en culturele reeks. in goede staat
Griscom, Chris
ANGST IS BEDRIEGLIJK. Over het helen van gevoelens en relaties.
Ankh-Hermes 1990. 2e druk 186 pp. Pb . Met medewerking van Wulfing von Rohr. Van de vrouw die Shi /
7.50
Meer info Bijzonderheden: Deventer, Ankh-Hermes, 1990. 2e druk 186 pp. Pb . Met medewerking van Wulfing von Rohr. Van de vrouw die Shirley MacLaine leerde dansen in het Licht. mooie staat
Heiliger, Anita
ANGST. Oorzaken en gevolgen van angstgevoelens bij kinderen.
Callenbach 1972. 1e druk 140 pp. Pb . enige vergeling. /
5.00
Meer info Bijzonderheden: Nijkerk, Callenbach, 1972. 1e druk 140 pp. Pb . enige vergeling. in goede staat
Jung, Emma
Animus en Anima. Over het mannelijke in de vrouw en het vrouwelijke in de man
Lemniscaat, Rotterdam, 1980 / 1980
6.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 92 blz., Potloodaanstrepingen in begin boek, redelijk/goed
Hammel, Pietro Paolo
Annapurna : een wandeling in de Himalaya : op zoek naar het wezen van de mens
Den Haag : Synthese / 2005
7.50
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 110 blz, 20 cm, isbn 9062719961, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Tijdens een trektocht door de Himalaya van een grootvader en zijn kleindochter voert een boeddhistische monnik, die zich bij hen aansluit, met hen gesprekken over het boeddhisme, de Griekse filosofie en het Westerse denken. Eerder verschenen onder het pseudoniem: Pier Paolo Milanese: Leiden : Backhuys Publishers, 1998.
Schoemaker, Casper.
Anorexia bestaat niet. Het beeld van anorexia nervosa in de media.
/ 2002
8.00
Meer info Bijzonderheden: Archipel. 2002. 207 pp. Paperback.
Uyttenboogaard, Christine
Antennes in mijn hoofd
De Toorts, Haarlem, zonder jaar /
7.50
Meer info Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 8vo, 150 blz., zeer goed
Horst, L.van der.
Anthropologische Psychioatrie. Deel I: Algemeen gedeelte. Deel II: Bijzonder gedeelte Randpsychosen.
Van Holkema & Warendorf. Amsterdam. /
17.00
Meer info Bijzonderheden: 1946. Linn. 2 vols. 288;507pp. 8°.
Tumlirz, Otto.
Anthropologische Psychologie.
Ernst Reinhardt Verlag. München/Basel. /
18.00
Meer info Bijzonderheden: Zweite, neubearbeitete Aufl.. 1955. Or.cloth.. 469pp. 8°.
Diversen
Antroposofie ter discussie
1985 - Uitg Vrij Geestesleven / 1985
3.00
Meer info Bijzonderheden: Pocket 1985 - Uitg Vrij Geestesleven
Milgram, Hermine
Antwoord aan Jung
Mirananda, Wassenaar, 1982 / 1982
6.50
Meer info Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 8vo, 176 blz., Esoterisch bijbelse benadering, goed
Milgram, Hermine
ANTWOORD AAN JUNG sleutel tot een nieuwe dimensie in de psychologie.
Mirananda B.V. 1982. 1e druk 176 pp. Pb . Lichte vergeling. /
6.50
Meer info Bijzonderheden: Wassenaar, Mirananda B.V., 1982. 1e druk 176 pp. Pb . Lichte vergeling. in goede staat
Jung, C.G.
Antwort auf Hiob
Rascher, Zürich/Stuttgart, 1967 / 1967
6.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, sewed, 8vo, 143 pps., ind., bibl., fair
Archetypische Symbole und tantrische Geheimlehren. Der tibetische Buddhismus im Licht der Psychologie C.G. Jungs. Oestliche und westliche Wege zum Herzen.
Ansata 1988. 1st edition 152 pp. Pb . Very slightly yellowed. Scans of this nice copy available. /
14.50
Meer info Bijzonderheden: Interlaken, Ansata, 1988. 1st edition 152 pp. Pb . Very slightly yellowed. Scans of this nice copy available. very good condition
Thévoz, Michel.
Art Brut. Foreword by Jean Dubuffet. Text in English.
/ 1976
20.00
Meer info Bijzonderheden: SKIRA/ Rizzoli. 1976. 179 p. Num. ills. Cloth/ dustj.* Dustj. sl. rubbed.
Dooen van F. Dr.
Aspecten van de industriële sociale psychologie
Utrecht, Het Specrum, 1954. 148 blz. Gebonden. Karton / 1954
Meer info Bijzonderheden: London, Sage Publications, 1985. 1st edition 200 pages. Pb . Series; Developmental Clinical Psychology and Psychiatry 3. Some usure on edges. Scans available. good condition
Meyer, Hermann
ASTROLOGIE UND PSYCHOLOGIE. eine neue Synthese.
Heinrich Hugendubel 1981. 1st Auflage 301 Seiten. HB . Eine Einfuhrung in astrologisches Denken /
7.50
Meer info Bijzonderheden: Munchen, Heinrich Hugendubel , 1981. 1st Auflage 301 Seiten. HB . Eine Einfuhrung in astrologisches Denken, in die Horoskopberechnung und -Deutung in klarer, psychologisch einleuchtender Art und Weise Uber den astrologischen Erkenntnisweg wird die Chance geboten, Einblick in die Gesetze des Schicksals zu nehmen. Teilweise Plastifiziert. Frage Scan.
Kaulâcârya/Yoga Muni
Atlantis, de verloren wereld. Op zoek naar Antlantis door middel van regressie-onderzoek
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo groot, 272 blz., ills., Beschadiging op voorpagina, redelijk/goed
Cohen, Arthur R.
ATTITUDE CHANGE AND SOCIAL INFLUENCE.
Basic Books Inc. /
5.00
Meer info Bijzonderheden: New York / London, Basic Books, Inc., 1964. 5th edition 156 pages. cloth with dustjacket . Foreword by Leon Festinger and Philip Zimbardo. Scans available. good condition
Dessauer, Friedrich.
Auf den Spuren der Unendlichkeit.
Verlag Josef Knecht. Carolusdruckerei. Frankfurt am Main. /
14.00
Meer info Bijzonderheden: 1954. Or.boards. 103pp. Kl.8°.
Walter Verlag 1957. 1st edition 351 pp. cloth with dustjacket . Dustjacket with some usure and tea /
8.00
Meer info Bijzonderheden: Olten und Freiburg, Walter Verlag, 1957. 1st edition 351 pp. cloth with dustjacket . Dustjacket with some usure and tears. Scans of this good copy available good condition
Sherman, Harold
Aussersinnliche Kräfte - Ein sicherer Weg zur ihrer Nutzanwendung für jedermann
Hermann Bauer, Freiburg im Breisgau, not dated /
8.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo, 336 pps., as new/dj good
Lestchinski, Dr. A. / Lorie, S.
AUTO-SUGGESTIE. Medisch-Psychologische Verhandeling. (Methode der Nieuwe School van Nancy)
Gnosis . 1e druk 121 pp. gekartonneerd gebonden . Enige vergeling. Met een voorwoord van Prof. Cha /
7.50
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Gnosis, . 1e druk 121 pp. gekartonneerd gebonden . Enige vergeling. Met een voorwoord van Prof. Charles Baudouin. Geautoriseerde vertaling naar de laatste Fransche Uitgave door Mevrouw E. A. Schuurman. Binnenwerk roest en enkele potloodonderstrepingen. Behandelt ideeen en praktijk van Baudouin en Coue, bewuste en onderbewuste etc. Zeldzaam. Ca 1925. in goede staat
Lestchinski, Dr. A. / Lorie, S.
AUTO-SUGGESTIE. Medisch-Psychologische Verhandeling. (Methode der Nieuwe School van Nancy)
Gnosis . 1e druk 121 pp. gekartonneerd gebonden . Met een voorwoord van Prof. Charles Baudouin. B /
9.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Gnosis, . 1e druk 121 pp. gekartonneerd gebonden . Met een voorwoord van Prof. Charles Baudouin. Behandelt ideeen en gevallen uit de praktijk van Baudouin en die van Coue, bewuste en onderbewuste etc. Zeldzaam. Ca 1925. Geautoriseerde vertaling naar de laatste Fransche Uitgave door Mevrouw E. A. Schuurman. mooie staat
Stokvis, Dr. Berthold
AUTOSUGGESTIEVE PSYCHOTHERAPIE. Een critische beschouwing, medisch-psychologisch belicht. Practische handleiding voor studenten en artsen, toegelicht met twintig voorbeelden.
N.V. De Tijdstroom 1950. 1e druk 137 pp. linnen met goudopdruk gebonden . Enkele grote groene naam /
12.00
Meer info Bijzonderheden: Lochem, N.V. De Tijdstroom, 1950. 1e druk 137 pp. linnen met goudopdruk gebonden . Enkele grote groene naamstempels. Vochtvlek titelpag. Een enkele onderstreping (inkt). in goede staat
Steiger, E.
BAAS EN ARBEIDER.
Voorhoeve 1953. 1e druk 50 pp. linnen gebonden . Serie: eenvoudige boeken over bedrijfspsychologie /
5.00
Meer info Bijzonderheden: Bussum, Voorhoeve, 1953. 1e druk 50 pp. linnen gebonden . Serie: eenvoudige boeken over bedrijfspsychologie nr. 4 Hoe ga je verstandig om met personeel, met luie, klagende stelende, ruziemakende etc werknemers? Stofomslag iets verkleurd en in goede staat
HANKEN Albert F. G.
Balanceren tussen Boeddha en Freud, een synthese
Het Spectrum-AulaAmsterdam / 1995
20.00
Meer info Bijzonderheden: goed+ pp Commentaren, woordenlijst, Register, Tabellen softcover
Jung, C.G.
Banden tusschen het ik en het onbewuste, De
Servire / 1935
9.00
Meer info Bijzonderheden: 179 pag. Ex libris op schutblad en wat bruine vochtvlekjes, maar goed ex. Halflinnen
Best, K. de.
BASISBEGRIPPEN UIT DE PSYCHOLOGIE.
Wolters-Noordhoff 1985. 1e druk 207 pp. Pb . Geillustreerd. Serie: Sociale Wetenschappen voor Man /
8.00
Meer info Bijzonderheden: Groningen, Wolters-Noordhoff, 1985. 1e druk 207 pp. Pb . Geillustreerd. Serie: Sociale Wetenschappen voor Managementopleidingen dl. 2. mooie staat
Jung, C.G.
Bedeutung des Vaters für das Schicksal des Einzelnen, Die
Rascher Verlag / 1962
9.00
Meer info Bijzonderheden: 4te Auflage; 28 Seiten. Sewn
Rhodes, William C.
BEDREIGING EN REAKTIE. Een maatschappij-psychologische studie over de gevolgen van afwijkend gedrag.
Samson 1974. 1e druk 147 pp. Pb . Sociale en culturele reeks. /
6.00
Meer info Bijzonderheden: Alphen aan de Rijn, Samson, 1974. 1e druk 147 pp. Pb . Sociale en culturele reeks. mooie staat
Browne, Mary T.
Beelden van de andere kant. Een visie op het leven na dit leven
BZZTôH, 's-Gravenhage, 1994 / 1994
6.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo groot, 175 blz., goed
Meer info Bijzonderheden: Gebonden, rood linnen met vergulde opdruk, 178 pp, bezorgd door dr. V.Hepp, Goed
Rees, Saskia van
Begrafenis van de manen. Gedachten van autistische kinderen.
Sticht. Lichaamstaal Leveroy / 1990
8.00
Meer info Bijzonderheden: Tekeningen in zw/wit. Lijst van adressen. 95 pag. Ingenaaid
Jepsen, Jorgen (red.)
BEHANDELING BIJ AFWIJKEND GEDRAG.
Bert Bakker 1973. 1e druk 169 pp. Pb . Lichte verkleuring band. Een overzicht van de verschillend /
5.00
Meer info Bijzonderheden: Den Haag, Bert Bakker, 1973. 1e druk 169 pp. Pb . Lichte verkleuring band. Een overzicht van de verschillende opvattingen over het behandelen van mensen met afwijkend gedrag. Met bijdragen van John Anderson, N. E. Bank-Mikkelsen, J. Lange Jacobsen, Mogens Jacobsen, Jorgen Jepsen en Tage Voss. in goede staat
Wolpe, J. en A. Lazarus
Behavior therapy techniques; guide to treatment of neuroses
Meer info Bijzonderheden: Hardcover, grijs linnen omslag met rode opdruk, 254 blz.
Bigot / Kohnstamm / Palland
BEKNOPT LEERBOEK DER PSYCHOLOGIE.
J. B. Wolters 1958. 5e herziene druk 329 pp. linnen gebonden . Geillustreerd. Bewerkt door Palland /
5.00
Meer info Bijzonderheden: Groningen, J. B. Wolters, 1958. 5e herziene druk 329 pp. linnen gebonden . Geillustreerd. Bewerkt door Palland, Drs.B. G. en Jonges, J. Vlekje op voorplat. 1e hoofdstuk wat aantekeningen inkantlijn. in goede staat
Bigot / Kohnstamm / Palland
BEKNOPT LEERBOEK DER PSYCHOLOGIE.
Wolters-Noordhoff NV 1971. 12e druk 300 pp. linnen gebonden goudopdruk. 3 pag. onderstrepingen (in /
5.00
Meer info Bijzonderheden: Groningen, Wolters-Noordhoff NV, 1971. 12e druk 300 pp. linnen gebonden goudopdruk. 3 pag. onderstrepingen (inkt). Geillustreerd. in goede staat
Konfa
BEKNOPT OVERZICHT DER GEHEIME WETENSCHAPPEN.
De Toekomst . 1e druk 114 pp. softcover ingenaaid . Cover deels verkleurd. Hoeken cover en twee sc /
10.00
Meer info Bijzonderheden: Leiden, De Toekomst, . 1e druk 114 pp. softcover ingenaaid . Cover deels verkleurd. Hoeken cover en twee scheurtjes met plakband verstevigd. Vochtvlek benedenhoek eerste 14 pag. Twee stempels 'Theosofische Bibliotheek Vervallen'. Uitgave [1916]. 13 x 20 cm. in goede staat