Meer info Bijzonderheden: Sonnetten van Carel van Mander tot en met P.C. Boutens en vele anderen.
Met papieren stofomslag,
19x25,4 cm.,
242 blz.
De eerste uitgave van deze \'keurverzameling van sonnetten, bijeengebracht door F.V. Toussaint van Boelaere\' in een prestigieuze editie met vignetten op titelblad en in de tekst.
Dit exemplaar, dat nog in de voorlopige papieren uitgeversband steekt - boekblok kon naar eigen inzicht en kapitaal van een fraaie (lederen) band worden voorzien -, zou \'een van de 25 prachtexemplaren op Madagascarpapier genummerd 6 tot 30\' moeten zijn, maar is niet genummerd.
Fraaie uitgave, nog niet losgesneden, rugje is gescheurd, maar alles vrijwel aanwezig.
Kosten van verzending ten laste van koper
NOTA BENE: ingepakt boek kan niet door de brievenbus. Tante TNT Post rekent dan EURO 6,75 kosten van verzending. Het loont zeer de moeite en spaart zeer op de kosten om op meer dan één boek te bieden. Immers, bij 10 kilo boeken - en dat zijn er al gauw een stuk of 16 - kost verzending van het pakket met al die boeken maar één keer EURO 6,75! (Europa: € 9,75)
Vroman, Leo
"126 gedichten: Gedichten; Gedichten, vroegere en latere; Inleiding tot een leegte; Uit slaapwandelen; De opwachting; Twee gedichten; Fabels"
Querido, Amsterdam / 1964
8.50
Meer info Bijzonderheden: Paperback, 340 pp., pmslag Frits Stoepman, Goed
Peregrijn, Lukas (samenstelling)
"Al bleef ik eeuwig ongelezen; tijdgenoten der tachtigers die tachtig meden of bestreden"
Bert Bakker, Den Haag / 1974
5.00
Meer info Bijzonderheden: Een bundel romantische en opstandige verzen, pocket, 189 pp., omslag Rudo Hartman, Goed
Campert, Remco
"Bij hoog en bij laag; nieuwe gedichten"
De Bezige Bij, Amsterdam / 1961
7.50
Meer info Bijzonderheden: Literaire Pocket 35, 100 pp., omslag Karel Beunis,
Bloem, J.C.
"Brieven van J.C. Bloem aan P.N. van Eyck I 1910-1916; deel II 1917-1962"
Nederlands Letterkundig Museum, Den Haag / 1980
42.50
Meer info Bijzonderheden: Twee delen, twee banden, ingenaaid, linnen band, 468 + 211 pp., met foto's, reeks Achter het boek, inleiding en aantekeningen door G.J. Dorleijn, A.L. S0temann en H.T.M. van Vliet, Goed
Anoniem (= Yda Elisabeth Andrea)
"Daar moet veel strijds gestreden zijn…"
/
8.00
Meer info Bijzonderheden: Gouda, De Poolpers 1944 1e dr. - Illegale uitgave. - Gebrocheerd, onopengesneden
Braga
"Dichterlijke mengelingen. Uitgegeven dooe een dichtend gezelschap onder de nooit gebruikte zinspreuk ""Utile Dulci"". Nieuwe uitgave met inleiding en toelichting"
Ter Gunne, Deventer / 1883
35.00
Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, papieren band, band gerepareerd en verstevigd, 488 pp.,
Gezelle, Guido
"Dichtwerken I en II: Dichtoefeningen; Kerkhofblommen; Gezangen en gebeden; Liederen, eergedichten et Reliqua; The song of Hiawatha; Tijdkrans; Rijmsnoer; Laatste verzen"
L.J. Veen, Amsterdam /
15.90
Meer info Bijzonderheden: 2 banden, ingenaaid, linnen band, dundrukuitgave, geplastificeerd, 840 + 950 pp., enkele aantekening in eerste deel, rug verkleurd en versleten, gelezen en gebruikt
Beets, Nicolaas
"Gedichten. Derde deel (tweede gedeelte); Gedichten van Nicolaas Beets. Vierde deel; Gedichten van Nicolaas Beets. Vijfde deel."
Sijthoff, Leiden /
11.00
Meer info Bijzonderheden: "Uit de volledige uitgave, naar tijdsorde gerangschikt. Ingenaaid, linnen band, drie bundels in 1 band, start bij pag 139-416; XXXII + 280; XIX + 248 pp., stempletje voorin, Goed"
Aafjes, Bertus
"Gedichten: eerste sonnetten; Het gevecht met de muze; Het zandzuur van den dood; Verspreide gedichten; Sonnetten en andere gedichten uit Friesland; Boeren; In het rampjaar"
Contact, Amsterdam/ Antwerpen / 1947
7.50
Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, halflinnen, geplastificeerd door vorige eigenaar, 230 pp., potloodaantekening op titelpagina, Redelijk
Beers, Jan van
"Gedichten; Jongelingsdroomen/ Levensbeelden/ Gevoel en leven"
Van Kesteren, Amsterdam /
16.00
Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, linnen band, 423 pp., boekblok los in band, slijtage aan rug,
Gorter, Herman
"Herman Gorter Verzamelde werken: I. Mei; II. De school der poëzie; III. Kritiek op tachtig; IV. Episch werk; V. Pan; VI. Liedjes en verzen; VII. De groote dichters; VIII. Laatste gedichten"
Van Dishoeck, Bussem/ Querido, Amsterdam / 1948
200.00
Meer info Bijzonderheden: 8 delen in 8 banden, linnen met verguld bandstempel, 156 + 571 + 329 + 260 + 445 + 325 + 501 + 292 pp., elk deel heeft foto van Gorter op frontispice, deel IV is schutblad los van band, Goed
Beuken, W.H. (samenstelling)
"Katholieke poëzie. I. Dichters der Middeleeuwen; II. Dichters der Contra-reformatie; III. Dichters der emancipatie. Bloemlezing uit de katholieke poëzie van de vroegste tijden tot heden"
De Gemeenschap, Bilthoven / 1936
40.00
Meer info Bijzonderheden: 3 delen,3 banden, ingenaaid, linnen band, plastic beschermhoes, 411 + 340 461 pp., inleiding Anton van Duinkerken, Goed
Huygens, Constantin
"Koren-bloemen; Nederlandsche gedichten"
Thieme, Zutphen / 1925
7.50
Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, papieren band, 188 pp., met aantekeningen van J. van Vloten, in de 2de druk bewerkt door H.J. Eymael, herzien met nieuwe aantekeningen J. Heinsius, Klassiek Letterkundig Pantheon, Rug versleten, verder goed
Breytenbach, Breyten
"Met andere woorden. Gedichten 1970-1975, waarin opgenomen Lotus; Oorblyfsels; Skryt; Met ander woorde; Verspreide gedichten"
Meulenhoff, Amsterdam / 1977
9.00
Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, paperback, 371 pp., roestvlekjes op snee, vormgeving Altje Olthof,
Duinkerken, Anton van
"Tobias met den engel: Binnen den tijd; Bezuiden Valencijn; Onder de bloeiende jasmijn"
Het Spectrum, Utrecht /
11.00
Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, geschept grijs paper, opnieuw ingebonden, geplastificeerd, 126 pp., met errata,
Weemoedt, Lévi
"Van harte beterschap. KLeine trilogie der treurigheid: Geduldig lijden; Geen bloemen; Zand erover"
Contact, Amsterdam / 1990
6.00
Meer info Bijzonderheden: Paperback, 155 pp., omslag Pieter van delft, Goed
Roland Holst, Adriaan
"Verzamelde gedichten 1. Verzen; De belijdenis van de stilte; Voorbij de wegen"
Van Sidhoeck, Bussum/ Stols, Den Haag / 1948
10.25
Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, linnen band, 254 pp., bandstempels H. Salden, Goed
Haan, Jacob Israel de
"Verzamelde gedichten I en II: Libertijnsche liederen; Het Joodsche lied; Liederen; Een nieuw Carthago;Het Joodsche lied, tweede boek; Kwatrijnen; Verspreide gedichten; Nagelaten gedichten"
Van Oorschot, Amsterdam / 1952
48.50
Meer info Bijzonderheden: Twee delen, twee banden, ingenaaid, linnen band, verguld bandstempel, stofomslag, buts in voorplat deel I, dundrukuitgave, 413 + 495 pp., krantenartikelen ingelegd, typografie Helmut Salden,
Swarth, Hélène (Hélène Lapidoth-Swarth)
"Verzen: Blauwe bliemen, Beelden en stemmen, Sneeuwvlokken, Rouwviolen, Passiebloemen, Nieuwegedichten; gevolgd door Octoberloover"
Van Kampen, Amsterdam /
35.00
Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, linnen band met verguld bandstempel, goud op snee, 304 + 126 pp., stempel op beide titelpagina's, Goed
Woestijne, Karel van de
"Wiekslag om de kim; Het menselijk brood; De modderen man; Good aan zee; Het bergmeer"
A.A.M. Stols, Den Haag / 1943
7.00
Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, halflinnen band, geplastificeerd, 156 pp., Slijtageplekkenop rug, een enkele pagina vlekkerig, redelijk
Six van Chandelier, Jan.
's Amsterdammers winter. Uitgegeven en toegelicht door Maria A. Schenkeveld - van der Dussen m.m.v. Hans Luijten.
/ 1988
7.00
Meer info Bijzonderheden: H&S. 1988. 80 p. Ills. Paperback.* Met enkele potlood-strepen.
Bokbuks
't Jaar rond
/
10.00
Meer info Bijzonderheden: Zonder plaats, zonder naam zonder jaar 1e dr. - Linnen
Krol, Gerrit.
't Komt allemaal goed.
/ 2005
10.00
Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Querido. 2005. 81 p. Paperback.
Dijken, Annie van
't Olderliek stee (van Bert) : sonnettencuclus
/
6.50
Meer info Bijzonderheden: Veendam, StaalBoek 2004 1e dr. - Geniet
Warren, Hans.
't Zelve anders. Gedichten.
/ 1975
6.00
Meer info Bijzonderheden: 1e druk. De Arbeiderspers. 1975. 61 p. Paperback.* Lijmresten van sticker op voorkant. Licht verkleurd.
Lucebert.
...en morgen de hele wereld
/ 1972
8.00
Meer info Bijzonderheden: 1e druk.Van Gennep. 1972. 96 p.Illustraties van Lucebert. Paperback. * Licht gerafeld/ verkleurd. Naam en datum op schutblad.
Bernlef, J. & Verdijk, Gerard.
10 mooiste van Bernlef. Beelden Gerard Verdijk. 10 poëziekaarten in mapje.
Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Nijgh & Van Ditmar. 1997. 1246 p. Gebonden in linnen met leeslint.
Diverse Auteurs
11de Nacht van de Poëzie 1991
De Volkskrant / 1991
5.00
Meer info Bijzonderheden: Paperback met flappen, met o.a. Jana Beranova, Youp van 't Hek, Lucebert, Ivo de Wijs, Michaël Zeeman e.a., Goed
Diverse Auteurs
12de Nacht van de Poëzie 1992
De Volkskrant / 1992
5.00
Meer info Bijzonderheden: Paperback met flappen, met o.a.Arno Breekveld, Imme Dros, Anna Enquist, Louis Ferron, Leonard Nolens, Lennaert Nijgh, Jean Pierre Rawie, Toon tellegen, Anne Vegter e.a., los bijgevoegd programma, geschreven naam voorin, Goed
Piot, André (transl.)
13 prix Nobel : parmi les poèmes du monde
/
20.50
Meer info Bijzonderheden: Paris, Les Compagnons du devoir 1959 portrait 1st ed. - With handwritten dedication by André Piot. - (Collection poèmes du monde mis en poésie francaise ; 6). - Softcover
1945-1970. A Quarter Century of Poetry from Belgium. Een kwarteeuw poëzie uit België
Manteau / 1970
5.50
Meer info Bijzonderheden: Selected by Paul Snoek en W.M.Roggeman, introduction by E.Van Itterbeek, translated from the Dutch by J.S.Holmes, gedichten in het Nederlands en het Engels, Paperback, 143p, eerste katerntje los / +/- 15p, overigens goed, Goed
Meer info Bijzonderheden: Zonder plaats, De Windmolen zonder jaar geillustreerd 1e dr. - Opage van 400 genummerde exemplaren. - Dit is nr. 310. - Geniet
Orphanius, Pieter
20 gedichten
/
9.00
Meer info Bijzonderheden: Haarlem, Pieter J van Wees 1988 1e dr. - Uitgave in eigen beheer. - Geniet
Blake, David
21 poems : cleared by customs
/
19.00
Meer info Bijzonderheden: The Hague, The Camera Obscura Press 1991 ill Jan Snoeck 1st ed. - 145 numbered and signed copies. - This is nr. 119. - Cloth with dustjacket
Tuankotta, Rob
21. city gedichtheffen
/
10.00
Meer info Bijzonderheden: Haarlem, Uilenspiegel 1983 illustratie en foto's Saskia Tierie en Peter Kok 1e dr. - Gebrocheerd
Diverse Auteurs
24ste Nacht van de Poëzie 2004
De Volkskrant / 2004
7.00
Meer info Bijzonderheden: Paperback met flappen, met o.a. Hugo Claus, Anna Enquist, Charlotte Mitsaers, Hagar Peters e.a., met losse toegangsbewijzen, Zeer goed
Meer info Bijzonderheden: Verhalen, gedichten, beschouwingen van 81 auteurs uit Nederland en Vlaanderen
Balkt, H.H. ter, H.C. ten Berge, Bernlef, J. Blokker jr., F. Boenders, Ben Borgart, C. Buddingh', R. Campert, J.B. Charles, H. Claus, J. Cremer, Cola Debrot, J. Deelder, J. Elburg, H. Favery, L.Ferron, Y. Foppema, J.H. d
Aan het werk. Nieuwe verhalen, gedichten, beschouwingen van 81 auteurs uit Nederland en Vlaanderen
De Bezige Bij, Amsterdam / 1981
11.00
Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, linnen band, stofomslag, opgedragen aan Geert Lubberhuizen bij zijn afscheid van De Bezige Bij, omslag Nico Dresmé, Goed
Eeden, F. v.
Aan mijn engelbewaarder en andere gedichten.
/
10.00
Meer info Bijzonderheden: A'dam, Versluys 1922. Geb. 54 pag.
SCHULTE NORDHOLT, JAN WILLEM
Aan mijn tongval te horen
Prom, 1994 / 1994
4.50
Meer info Bijzonderheden: paperback, 54 pp, als nieuw
Linden, Gerry van der
Aan mijn veren hand : gedichten
Amsterdam : Nijgh & Van Ditmar / 1993
10.00
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 61 blz, 20 cm, isbn 9038845421, goed exemplaar. Gesigneerd met opdracht en knipsel. Annotatie: Hier wordt de lezer geconfronteerd met een erg beeldrijke, tegelijk weerbarstige lyriek, die de complexiteit van de wereld tentoonspreidt en de schone schijn als onwaar ontmaskert.
Aan mijn vrijgelaten vriend. Gedichten voor Amnesty International
Amsterdam, Amnesty International, 32 blz. Karton. 18 x 12 cm /
Meer info Bijzonderheden: geniet+papomsl met flappen (wat verkleurd), typogr + ills. Hans Buys, ongepagineerd
Hoof,Van Guy
Aan wat overblijft heb ik genoeg. Over de poëzie van Thierry Deleu.
Pablo Nerudafonds/Profiel-Brugge / 1986
5.00
Meer info Bijzonderheden: Paperback, 15 x 21 cm, 80p, Goed
Beurskens, Huub.
Aangod en de afmens.
/ 1995
7.00
Meer info Bijzonderheden: 2de druk. Amsterdam, Meulenhoff. 1995. 63 p. Ingenaaid. * Kaft vlekkerig.
Schenkeveld, Margaretha H.
Aantekeningen bij Achterbergs Spel van de wilde jacht.
/ 1973
6.00
Meer info Bijzonderheden: Athenaeum-Polak & Van Gennep. 1973. 142 p. Ingenaaid met omslag. * Athenaeum paperback* Licht verkleurd. Lichte gebruikssporen.
BLOKLAND, KEES
Aardse zaken
Cees Duine Uitgever, 2009 / 2009
15.00
Meer info Bijzonderheden: ingenaaid, ills Famke Hajonides, 48 pp
Bouma, Hans en Evelyne Dessens
ABC. De kat speelt mee
Omniboek, Den Haag / 1983
6.50
Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, hardcover, stofomslag (so verkleurd), omslag en illustraties Evelyne Dessens, 58 pp., Goed
Hoogvliet, Arnold
Abraham de aartsvader in XII boeken
/
75.00
Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, Jan Daniel Beman 1744 4e dr. - Halflinnen, gemaarmerde platten, lichte vochtschade
Waarsenburg, H.v.d.
Ach, de tijd.
/
7.00
Meer info Bijzonderheden: A'dam, Meulenhoff 1985. 1ste dr., 61 pag.
Soethout, Antwerpen/ Nijgh & Van Ditmar, Den Haag / 1976
6.80
Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, papaerback, stofomslag, 218 pp., lay-out Saint-Rémy, foto Ronny Janssen, afbeelding op frontispice, Goed
Eyckmans, Jozef [met een nawoord door Maarten ’t Hart]
Achtendertig componisten
Amsterdam : Elsevier Manteau / 1980
5.00
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 61 blz, 20 cm, isbn 901002962X, goed exemplaar.
Annotatie: Gedichten over componisten en muziek. Elseviers literaire serie.
Duinkerken,Van Anton
Achter de vuurlijn
Paul Brand's Uitg.Bedrijf / 1930
10.00
Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, nog niet opengesneden exemplaar, 272p, omslag licht verschoten, Goed
Meer info Bijzonderheden: In deze bundel zijn uitspraken over vrouwen bijeengebracht; duidelijk van vóór de tweede feministische golf!
Illustraties (kleurendruk) van Leo Meter.
Kwetsbaar boekje, met geel papieren omslag.
G0088
Gladines, Cyriel.
Ademnood.
/ 2007
10.00
Meer info Bijzonderheden: Uitgeverij P. 2007. 64 p. Ills. Paperback.
Degryse, Marc
Adolescence
/
6.50
Meer info Bijzonderheden: Toulouse, Centre d'Art National Francais 1967 1st ed. - (Poésie en poche). - Softcover
Ouwens, Kees.
Afdankingen. Gedichten.
/ 1995
9.00
Meer info Bijzonderheden: Meulenhoff. 1995. 79 p. Paperback.* Verkleurd exempl.
Ouwens, Kees.
Afdankingen. Gedichten.
/ 1995
8.00
Meer info Bijzonderheden: Amst., Meulenhoff. 1995. 77 p. Paperback.
Oerlemans, J.W.
Aflandig
Bert Bakker / 1977
8.00
Meer info Bijzonderheden: Ondermeer:
A. Roland Holst
Godschaclk van Focquenbroch, Willem
Afrikaense Thalia
Sub Rosa / 1986
7.50
Meer info Bijzonderheden: Uitgegeven door Jan Helwig
Marugg, Tip.
Afschuw van licht. Gedichten 1946-1951.
/ 1976
45.00
Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Rotterdam, Flamboyant/P. 1976. 39 p. Paperback met stofomslag. * Stofomslag gevlekt. Zeldzaam.
Rooij, Michiel van.
Afslag Liefde.
/ 2011
10.00
Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Van Gennep. 2011. 52 p. Paperback.
Waard, Elly de.
Afstand.
/ 1978
7.00
Meer info Bijzonderheden: 1e druk. Amst., De Harmonie. 1978. 47 pag. Paperback.
Bralleput, Karel (= Simon Carmiggelt)
Al mijn gal : raillerende rijmen
/
12.50
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, De Arbeiderspers 1954 illustraties Charles Boost 6e dr. - Karton, rug licht beschadigd
Verhelst, Peter.
Alaska.
/ 2003
8.00
Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Prometheus. 2003. 105 p. Ingenaaid met omslag. * Naam en datum op schutblad. Stofomslag verkleurd.
Boenders, Frans.
Albasten kus. Gedichten 2006-2009.
/ 2009
9.00
Meer info Bijzonderheden: C. de Vries-Brouwers. 2009. 112 p. Ills. Paperback.
Sourie, Louis, Albrecht Rodenbach
Albrecht Rodenbach 1856-1956
Klimop, Brugge / 1956
7.00
Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, papieren band, afbeelding op frontispice, 95 pp., inclusief gedichten,
Lent, Louise van, ps Lansipolsjan, Rudolf Ebert, illustratie
Aléén verder …..Voetstappen in licht en donker -oorlo,liefde,strijd, dagelijks leven en reizen en vliegen
Weigen BeheerMiddelburg / 1978
24.00
Meer info Bijzonderheden: Goed+ pp genummerd, nr 79, enkele teksten zijn op muziek gezet door R Roland Holst, in de boekjes van van 10,5 x 15 cm. Staan wat opmerkingen van de auteur, 5 geniete boekjes in mapje met begeleidende tekst