Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Poezie

4251 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 85 pagina's
resultaten 1 tot 50Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
Boelaere, F.V. Toussaint Van (bloemlezer) Anthea - keurverzameling van sonnettenL.J. Krijn, Brussel / 192625.00Meer info Bijzonderheden: Sonnetten van Carel van Mander tot en met P.C. Boutens en vele anderen. Met papieren stofomslag, 19x25,4 cm., 242 blz. De eerste uitgave van deze \'keurverzameling van sonnetten, bijeengebracht door F.V. Toussaint van Boelaere\' in een prestigieuze editie met vignetten op titelblad en in de tekst. Dit exemplaar, dat nog in de voorlopige papieren uitgeversband steekt - boekblok kon naar eigen inzicht en kapitaal van een fraaie (lederen) band worden voorzien -, zou \'een van de 25 prachtexemplaren op Madagascarpapier genummerd 6 tot 30\' moeten zijn, maar is niet genummerd. Fraaie uitgave, nog niet losgesneden, rugje is gescheurd, maar alles vrijwel aanwezig. Kosten van verzending ten laste van koper NOTA BENE: ingepakt boek kan niet door de brievenbus. Tante TNT Post rekent dan EURO 6,75 kosten van verzending. Het loont zeer de moeite en spaart zeer op de kosten om op meer dan één boek te bieden. Immers, bij 10 kilo boeken - en dat zijn er al gauw een stuk of 16 - kost verzending van het pakket met al die boeken maar één keer EURO 6,75! (Europa: € 9,75)
Vroman, Leo "126 gedichten: Gedichten; Gedichten, vroegere en latere; Inleiding tot een leegte; Uit slaapwandelen; De opwachting; Twee gedichten; Fabels"Querido, Amsterdam / 19648.50Meer info Bijzonderheden: Paperback, 340 pp., pmslag Frits Stoepman, Goed
Peregrijn, Lukas (samenstelling) "Al bleef ik eeuwig ongelezen; tijdgenoten der tachtigers die tachtig meden of bestreden"Bert Bakker, Den Haag / 19745.00Meer info Bijzonderheden: Een bundel romantische en opstandige verzen, pocket, 189 pp., omslag Rudo Hartman, Goed
Campert, Remco "Bij hoog en bij laag; nieuwe gedichten"De Bezige Bij, Amsterdam / 19617.50Meer info Bijzonderheden: Literaire Pocket 35, 100 pp., omslag Karel Beunis,
Bloem, J.C. "Brieven van J.C. Bloem aan P.N. van Eyck I 1910-1916; deel II 1917-1962"Nederlands Letterkundig Museum, Den Haag / 198042.50Meer info Bijzonderheden: Twee delen, twee banden, ingenaaid, linnen band, 468 + 211 pp., met foto's, reeks Achter het boek, inleiding en aantekeningen door G.J. Dorleijn, A.L. S0temann en H.T.M. van Vliet, Goed
Anoniem (= Yda Elisabeth Andrea) "Daar moet veel strijds gestreden zijn…" / 8.00Meer info Bijzonderheden: Gouda, De Poolpers 1944 1e dr. - Illegale uitgave. - Gebrocheerd, onopengesneden
Braga "Dichterlijke mengelingen. Uitgegeven dooe een dichtend gezelschap onder de nooit gebruikte zinspreuk ""Utile Dulci"". Nieuwe uitgave met inleiding en toelichting"Ter Gunne, Deventer / 188335.00Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, papieren band, band gerepareerd en verstevigd, 488 pp.,
Gezelle, Guido "Dichtwerken I en II: Dichtoefeningen; Kerkhofblommen; Gezangen en gebeden; Liederen, eergedichten et Reliqua; The song of Hiawatha; Tijdkrans; Rijmsnoer; Laatste verzen"L.J. Veen, Amsterdam / 15.90Meer info Bijzonderheden: 2 banden, ingenaaid, linnen band, dundrukuitgave, geplastificeerd, 840 + 950 pp., enkele aantekening in eerste deel, rug verkleurd en versleten, gelezen en gebruikt
Beets, Nicolaas "Gedichten. Derde deel (tweede gedeelte); Gedichten van Nicolaas Beets. Vierde deel; Gedichten van Nicolaas Beets. Vijfde deel."Sijthoff, Leiden / 11.00Meer info Bijzonderheden: "Uit de volledige uitgave, naar tijdsorde gerangschikt. Ingenaaid, linnen band, drie bundels in 1 band, start bij pag 139-416; XXXII + 280; XIX + 248 pp., stempletje voorin, Goed"
Aafjes, Bertus "Gedichten: eerste sonnetten; Het gevecht met de muze; Het zandzuur van den dood; Verspreide gedichten; Sonnetten en andere gedichten uit Friesland; Boeren; In het rampjaar"Contact, Amsterdam/ Antwerpen / 19477.50Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, halflinnen, geplastificeerd door vorige eigenaar, 230 pp., potloodaantekening op titelpagina, Redelijk
Beers, Jan van "Gedichten; Jongelingsdroomen/ Levensbeelden/ Gevoel en leven"Van Kesteren, Amsterdam / 16.00Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, linnen band, 423 pp., boekblok los in band, slijtage aan rug,
Gorter, Herman "Herman Gorter Verzamelde werken: I. Mei; II. De school der poëzie; III. Kritiek op tachtig; IV. Episch werk; V. Pan; VI. Liedjes en verzen; VII. De groote dichters; VIII. Laatste gedichten"Van Dishoeck, Bussem/ Querido, Amsterdam / 1948200.00Meer info Bijzonderheden: 8 delen in 8 banden, linnen met verguld bandstempel, 156 + 571 + 329 + 260 + 445 + 325 + 501 + 292 pp., elk deel heeft foto van Gorter op frontispice, deel IV is schutblad los van band, Goed
Beuken, W.H. (samenstelling) "Katholieke poëzie. I. Dichters der Middeleeuwen; II. Dichters der Contra-reformatie; III. Dichters der emancipatie. Bloemlezing uit de katholieke poëzie van de vroegste tijden tot heden"De Gemeenschap, Bilthoven / 193640.00Meer info Bijzonderheden: 3 delen,3 banden, ingenaaid, linnen band, plastic beschermhoes, 411 + 340 461 pp., inleiding Anton van Duinkerken, Goed
Huygens, Constantin "Koren-bloemen; Nederlandsche gedichten"Thieme, Zutphen / 19257.50Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, papieren band, 188 pp., met aantekeningen van J. van Vloten, in de 2de druk bewerkt door H.J. Eymael, herzien met nieuwe aantekeningen J. Heinsius, Klassiek Letterkundig Pantheon, Rug versleten, verder goed
Breytenbach, Breyten "Met andere woorden. Gedichten 1970-1975, waarin opgenomen Lotus; Oorblyfsels; Skryt; Met ander woorde; Verspreide gedichten"Meulenhoff, Amsterdam / 19779.00Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, paperback, 371 pp., roestvlekjes op snee, vormgeving Altje Olthof,
Duinkerken, Anton van "Tobias met den engel: Binnen den tijd; Bezuiden Valencijn; Onder de bloeiende jasmijn"Het Spectrum, Utrecht / 11.00Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, geschept grijs paper, opnieuw ingebonden, geplastificeerd, 126 pp., met errata,
Weemoedt, Lévi "Van harte beterschap. KLeine trilogie der treurigheid: Geduldig lijden; Geen bloemen; Zand erover"Contact, Amsterdam / 19906.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 155 pp., omslag Pieter van delft, Goed
Roland Holst, Adriaan "Verzamelde gedichten 1. Verzen; De belijdenis van de stilte; Voorbij de wegen"Van Sidhoeck, Bussum/ Stols, Den Haag / 194810.25Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, linnen band, 254 pp., bandstempels H. Salden, Goed
Haan, Jacob Israel de "Verzamelde gedichten I en II: Libertijnsche liederen; Het Joodsche lied; Liederen; Een nieuw Carthago;Het Joodsche lied, tweede boek; Kwatrijnen; Verspreide gedichten; Nagelaten gedichten"Van Oorschot, Amsterdam / 195248.50Meer info Bijzonderheden: Twee delen, twee banden, ingenaaid, linnen band, verguld bandstempel, stofomslag, buts in voorplat deel I, dundrukuitgave, 413 + 495 pp., krantenartikelen ingelegd, typografie Helmut Salden,
Swarth, Hélène (Hélène Lapidoth-Swarth) "Verzen: Blauwe bliemen, Beelden en stemmen, Sneeuwvlokken, Rouwviolen, Passiebloemen, Nieuwegedichten; gevolgd door Octoberloover"Van Kampen, Amsterdam / 35.00Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, linnen band met verguld bandstempel, goud op snee, 304 + 126 pp., stempel op beide titelpagina's, Goed
Woestijne, Karel van de "Wiekslag om de kim; Het menselijk brood; De modderen man; Good aan zee; Het bergmeer"A.A.M. Stols, Den Haag / 19437.00Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, halflinnen band, geplastificeerd, 156 pp., Slijtageplekkenop rug, een enkele pagina vlekkerig, redelijk
Six van Chandelier, Jan. 's Amsterdammers winter. Uitgegeven en toegelicht door Maria A. Schenkeveld - van der Dussen m.m.v. Hans Luijten. / 19887.00Meer info Bijzonderheden: H&S. 1988. 80 p. Ills. Paperback.* Met enkele potlood-strepen.
Bokbuks 't Jaar rond / 10.00Meer info Bijzonderheden: Zonder plaats, zonder naam zonder jaar 1e dr. - Linnen
Krol, Gerrit. 't Komt allemaal goed. / 200510.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Querido. 2005. 81 p. Paperback.
Dijken, Annie van 't Olderliek stee (van Bert) : sonnettencuclus / 6.50Meer info Bijzonderheden: Veendam, StaalBoek 2004 1e dr. - Geniet
Warren, Hans. 't Zelve anders. Gedichten. / 19756.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk. De Arbeiderspers. 1975. 61 p. Paperback.* Lijmresten van sticker op voorkant. Licht verkleurd.
Lucebert. ...en morgen de hele wereld / 19728.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk.Van Gennep. 1972. 96 p.Illustraties van Lucebert. Paperback. * Licht gerafeld/ verkleurd. Naam en datum op schutblad.
Bernlef, J. & Verdijk, Gerard. 10 mooiste van Bernlef. Beelden Gerard Verdijk. 10 poëziekaarten in mapje. / 9.00Meer info Bijzonderheden: Plint.
Kal, Jan. 1000 sonnetten. 1966-1996. / 199725.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Nijgh & Van Ditmar. 1997. 1246 p. Gebonden in linnen met leeslint.
Diverse Auteurs 11de Nacht van de Poëzie 1991De Volkskrant / 19915.00Meer info Bijzonderheden: Paperback met flappen, met o.a. Jana Beranova, Youp van 't Hek, Lucebert, Ivo de Wijs, Michaël Zeeman e.a., Goed
Diverse Auteurs 12de Nacht van de Poëzie 1992De Volkskrant / 19925.00Meer info Bijzonderheden: Paperback met flappen, met o.a.Arno Breekveld, Imme Dros, Anna Enquist, Louis Ferron, Leonard Nolens, Lennaert Nijgh, Jean Pierre Rawie, Toon tellegen, Anne Vegter e.a., los bijgevoegd programma, geschreven naam voorin, Goed
Piot, André (transl.) 13 prix Nobel : parmi les poèmes du monde / 20.50Meer info Bijzonderheden: Paris, Les Compagnons du devoir 1959 portrait 1st ed. - With handwritten dedication by André Piot. - (Collection poèmes du monde mis en poésie francaise ; 6). - Softcover
Drentse Literatuur Club 15 jaar Litartuur Clubs Drenthe / 4.00Meer info Bijzonderheden:
Meerdere auteurs 1945-1970. A Quarter Century of Poetry from Belgium. Een kwarteeuw poëzie uit BelgiëManteau / 19705.50Meer info Bijzonderheden: Selected by Paul Snoek en W.M.Roggeman, introduction by E.Van Itterbeek, translated from the Dutch by J.S.Holmes, gedichten in het Nederlands en het Engels, Paperback, 143p, eerste katerntje los / +/- 15p, overigens goed, Goed
Engleman en Wouet Paap (samenstelling), Jan 2 MuzenVer. ter bevordering des Boekhandels / 19554.00Meer info Bijzonderheden:
Haan, Wim de 2 tekeningen en 6 gedichten / 10.00Meer info Bijzonderheden: Zonder plaats, De Windmolen zonder jaar geillustreerd 1e dr. - Opage van 400 genummerde exemplaren. - Dit is nr. 310. - Geniet
Orphanius, Pieter 20 gedichten / 9.00Meer info Bijzonderheden: Haarlem, Pieter J van Wees 1988 1e dr. - Uitgave in eigen beheer. - Geniet
Blake, David 21 poems : cleared by customs / 19.00Meer info Bijzonderheden: The Hague, The Camera Obscura Press 1991 ill Jan Snoeck 1st ed. - 145 numbered and signed copies. - This is nr. 119. - Cloth with dustjacket
Tuankotta, Rob 21. city gedichtheffen / 10.00Meer info Bijzonderheden: Haarlem, Uilenspiegel 1983 illustratie en foto's Saskia Tierie en Peter Kok 1e dr. - Gebrocheerd
Diverse Auteurs 24ste Nacht van de Poëzie 2004De Volkskrant / 20047.00Meer info Bijzonderheden: Paperback met flappen, met o.a. Hugo Claus, Anna Enquist, Charlotte Mitsaers, Hagar Peters e.a., met losse toegangsbewijzen, Zeer goed
Laar (samenstelling), F.H. van de 25 gedichtenMuusses / 19632.50Meer info Bijzonderheden:
Herzberg, Judith 27 liefdesliedsjesDe Harmonie, Amsterdam / 19784.75Meer info Bijzonderheden: Flexibele omslag, 64 pp., wat rpestvlekjes op omslag, opdracht op Franse titelpagina, omslag Leendert Stofbergen, Goed
Cat, Herman de (samenstelling) 300 verzen op zakKok / 19815.00Meer info Bijzonderheden:
Thewissen, Ch. 36 dichters en de stad Maastricht / 19587.00Meer info Bijzonderheden: 2e druk, 77 pp.
Kuik, William D. 45 gedichtenDe Ceder / 19697.00Meer info Bijzonderheden:
Harrison, G.B. A Book of English PoetryPenguin Books / 19815.00Meer info Bijzonderheden: Pocket, 416 pp., naam vorige eigenaar op Franse titelpagina, Goed
Xiaolong, Qiu A case of two citiesHodder & Stoughton London / 200613.00Meer info Bijzonderheden: 306 p. Paperback. Nieuw
Squire, J C A face in candlelight & other poems / 10.00Meer info Bijzonderheden: London, William Heinemann 1932 1st ed. - Harcover, little stain on frontcover
Maar, Dr. H. G. De A New Series of English Reading Books on Humane Principles. Book A.: English Poetry Volume I. For the First Year / 10.00Meer info Bijzonderheden: 144 pp. Roestvlekjes op omslag + woordenlijst goed 31 pp. geniet Soft Cover
Cairo, Edgar A Nowtoe Foe Mi ai/ IN De nood Van Het Aangezicht In De KnipscheerHaarlem / 198010.00Meer info Bijzonderheden: As New pp 31 Gedichten met vertaling en uitleg Paperback
Brodsky, Joseph. A part of speech. / 198710.00Meer info Bijzonderheden: 1st ed. 3rd printing. New York, Farrar, Straus and Giroux. 1987. 151 p. Cloth with dustwrappers. * Good copy.
Juana Inés de la Cruz, Sor & Paz, Octavio (foreword). A Sor Juana Anthology. / 19889.00Meer info Bijzonderheden: Harvard University Press. 1988. 248 p. Hardcover/ dustjacket.
Jolmers, C.S. A.C.W. Staring, bloemlezing uit zijn gedichtenVan Dishoeck, Bussum / 6.80Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, kartonnen band, gerepareeder rug, 64 pp., Dishoeckje no 39, met inleiding,
Staring A.C.W.,Jolmers Dr.C.S. A.C.W. Staring. Bloemlezing uit zijn gedichten, met inleiding en aantekeningen door Dr.C.S. JolmersVan Dishoeck Bussum / 9.00Meer info Bijzonderheden: Gebonden, halflinnen, Dishoeckje nr. 39, 64p, Goed
Zanger, Jan F. de Aai de baas daaromLeopold / 19704.50Meer info Bijzonderheden: Ondermeer gedcihten over Zweeloo en Wezup.
Bernlef, J. Aambeeld. / 8.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam: Querido, 1998. Ingenaaid. 64 pag. Mooi ex.
Komrij, Gerrit (samenstelling) Aan een droom vol weelde ontstegen. Poëzie uit de Romantiek 1750-1850Meulenhoff, Amsterdam / 19827.95Meer info Bijzonderheden: Paperback,292 pp., met inleiding, vormgeving Joost van de Woestijne,
Maasdijk, Elisabeth van Aan hen die vielen. / 9.00Meer info Bijzonderheden: s-Gravenhage: A.A.M. Stols, 1945. 75 pag. Geb.
Steen, Peter van Aan het raam en er buiten...De Beuk / 197110.00Meer info Bijzonderheden: Met opdracht
verschillende Aan het werkBezige Bij / 19812.00Meer info Bijzonderheden: Verhalen, gedichten, beschouwingen van 81 auteurs uit Nederland en Vlaanderen
Balkt, H.H. ter, H.C. ten Berge, Bernlef, J. Blokker jr., F. Boenders, Ben Borgart, C. Buddingh', R. Campert, J.B. Charles, H. Claus, J. Cremer, Cola Debrot, J. Deelder, J. Elburg, H. Favery, L.Ferron, Y. Foppema, J.H. d Aan het werk. Nieuwe verhalen, gedichten, beschouwingen van 81 auteurs uit Nederland en VlaanderenDe Bezige Bij, Amsterdam / 198111.00Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, linnen band, stofomslag, opgedragen aan Geert Lubberhuizen bij zijn afscheid van De Bezige Bij, omslag Nico Dresmé, Goed
Eeden, F. v. Aan mijn engelbewaarder en andere gedichten. / 10.00Meer info Bijzonderheden: A'dam, Versluys 1922. Geb. 54 pag.
SCHULTE NORDHOLT, JAN WILLEM Aan mijn tongval te horenProm, 1994 / 19944.50Meer info Bijzonderheden: paperback, 54 pp, als nieuw
Linden, Gerry van der Aan mijn veren hand : gedichtenAmsterdam : Nijgh & Van Ditmar / 199310.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 61 blz, 20 cm, isbn 9038845421, goed exemplaar. Gesigneerd met opdracht en knipsel. Annotatie: Hier wordt de lezer geconfronteerd met een erg beeldrijke, tegelijk weerbarstige lyriek, die de complexiteit van de wereld tentoonspreidt en de schone schijn als onwaar ontmaskert.
Aan mijn vrijgelaten vriend. Gedichten voor Amnesty InternationalAmsterdam, Amnesty International, 32 blz. Karton. 18 x 12 cm / 3.00Meer info Bijzonderheden:
ROLAND HOLST, A. Aan prinses Beatrixv.Dishoeck, 1965 / 19655.00Meer info Bijzonderheden: geniet+papomsl met flappen (wat verkleurd), typogr + ills. Hans Buys, ongepagineerd
Hoof,Van Guy Aan wat overblijft heb ik genoeg. Over de poëzie van Thierry Deleu.Pablo Nerudafonds/Profiel-Brugge / 19865.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 15 x 21 cm, 80p, Goed
Beurskens, Huub. Aangod en de afmens. / 19957.00Meer info Bijzonderheden: 2de druk. Amsterdam, Meulenhoff. 1995. 63 p. Ingenaaid. * Kaft vlekkerig.
Schenkeveld, Margaretha H. Aantekeningen bij Achterbergs Spel van de wilde jacht. / 19736.00Meer info Bijzonderheden: Athenaeum-Polak & Van Gennep. 1973. 142 p. Ingenaaid met omslag. * Athenaeum paperback* Licht verkleurd. Lichte gebruikssporen.
BLOKLAND, KEES Aardse zakenCees Duine Uitgever, 2009 / 200915.00Meer info Bijzonderheden: ingenaaid, ills Famke Hajonides, 48 pp
Bouma, Hans en Evelyne Dessens ABC. De kat speelt meeOmniboek, Den Haag / 19836.50Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, hardcover, stofomslag (so verkleurd), omslag en illustraties Evelyne Dessens, 58 pp., Goed
Hoogvliet, Arnold Abraham de aartsvader in XII boeken / 75.00Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, Jan Daniel Beman 1744 4e dr. - Halflinnen, gemaarmerde platten, lichte vochtschade
Waarsenburg, H.v.d. Ach, de tijd. / 7.00Meer info Bijzonderheden: A'dam, Meulenhoff 1985. 1ste dr., 61 pag.
Saint-Rémy Achilleus megalopsuchos (man-met-de-grote-ziel). PoëmaSoethout, Antwerpen/ Nijgh & Van Ditmar, Den Haag / 19766.80Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, papaerback, stofomslag, 218 pp., lay-out Saint-Rémy, foto Ronny Janssen, afbeelding op frontispice, Goed
Eyckmans, Jozef [met een nawoord door Maarten ’t Hart] Achtendertig componistenAmsterdam : Elsevier Manteau / 19805.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 61 blz, 20 cm, isbn 901002962X, goed exemplaar. Annotatie: Gedichten over componisten en muziek. Elseviers literaire serie.
Duinkerken,Van Anton Achter de vuurlijnPaul Brand's Uitg.Bedrijf / 193010.00Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, nog niet opengesneden exemplaar, 272p, omslag licht verschoten, Goed
Kool, Marga Achter oen ogenHet Drentse Boek / 20005.00Meer info Bijzonderheden: G0439
APOL, P. Achter traliesBeuk, 1955 / 19553.00Meer info Bijzonderheden: ingenaaid, naam op franse pag, 48 pp
Achterberg, Gerrit. Achtergebleven gedichten. / 198010.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk. Amsterdam, Querido. 1980. 36 pag. Linnen/stofomslag.* Stofomslag verkleurd.
Brandt, W. Achterkant van de maan, De / 9.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam: Querido, 1959. 45 pag.
Keuls, H.W.J.M. AchterwaartsMeulenhoff / 196213.50Meer info Bijzonderheden: Gedichten gevolgd door enkele vertalingen. 56 pag. Linnen
Keuls,H.W.J.M. Achterwaarts. / 13.50Meer info Bijzonderheden: A'dam, Meulenhoff 1962. 1ste druk.
- Actuele Vlaamse Dichters 1 / 19814.00Meer info Bijzonderheden: Nummer 185 van het tijdschrift Vlaanderen, gewijd aan 23 dichters, met vele illustraties, pp 300-333, Goed
Adagio. / 9.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam: P.N. van Kampen & Zn., ca 1946. Geb. 37 pag. "Voorin signatuur; overigens mooi ex."
Wenseleers (samenstelling), Luc. Adam & Eva & de stadBert Bakker/ Daamen / 19664.00Meer info Bijzonderheden:
Guermonprez, Paul (samenstelling) Adam s vijfde ribBigot en van Rossum / 19424.00Meer info Bijzonderheden: In deze bundel zijn uitspraken over vrouwen bijeengebracht; duidelijk van vóór de tweede feministische golf! Illustraties (kleurendruk) van Leo Meter. Kwetsbaar boekje, met geel papieren omslag. G0088
Gladines, Cyriel. Ademnood. / 200710.00Meer info Bijzonderheden: Uitgeverij P. 2007. 64 p. Ills. Paperback.
Degryse, Marc Adolescence / 6.50Meer info Bijzonderheden: Toulouse, Centre d'Art National Francais 1967 1st ed. - (Poésie en poche). - Softcover
Ouwens, Kees. Afdankingen. Gedichten. / 19959.00Meer info Bijzonderheden: Meulenhoff. 1995. 79 p. Paperback.* Verkleurd exempl.
Ouwens, Kees. Afdankingen. Gedichten. / 19958.00Meer info Bijzonderheden: Amst., Meulenhoff. 1995. 77 p. Paperback.
Oerlemans, J.W. AflandigBert Bakker / 19778.00Meer info Bijzonderheden: Ondermeer: A. Roland Holst
Godschaclk van Focquenbroch, Willem Afrikaense ThaliaSub Rosa / 19867.50Meer info Bijzonderheden: Uitgegeven door Jan Helwig
Marugg, Tip. Afschuw van licht. Gedichten 1946-1951. / 197645.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Rotterdam, Flamboyant/P. 1976. 39 p. Paperback met stofomslag. * Stofomslag gevlekt. Zeldzaam.
Rooij, Michiel van. Afslag Liefde. / 201110.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Van Gennep. 2011. 52 p. Paperback.
Waard, Elly de. Afstand. / 19787.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk. Amst., De Harmonie. 1978. 47 pag. Paperback.
Bralleput, Karel (= Simon Carmiggelt) Al mijn gal : raillerende rijmen / 12.50Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, De Arbeiderspers 1954 illustraties Charles Boost 6e dr. - Karton, rug licht beschadigd
Verhelst, Peter. Alaska. / 20038.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Prometheus. 2003. 105 p. Ingenaaid met omslag. * Naam en datum op schutblad. Stofomslag verkleurd.
Boenders, Frans. Albasten kus. Gedichten 2006-2009. / 20099.00Meer info Bijzonderheden: C. de Vries-Brouwers. 2009. 112 p. Ills. Paperback.
Sourie, Louis, Albrecht Rodenbach Albrecht Rodenbach 1856-1956Klimop, Brugge / 19567.00Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, papieren band, afbeelding op frontispice, 95 pp., inclusief gedichten,
Lent, Louise van, ps Lansipolsjan, Rudolf Ebert, illustratie Aléén verder …..Voetstappen in licht en donker -oorlo,liefde,strijd, dagelijks leven en reizen en vliegen Weigen BeheerMiddelburg / 197824.00Meer info Bijzonderheden: Goed+ pp genummerd, nr 79, enkele teksten zijn op muziek gezet door R Roland Holst, in de boekjes van van 10,5 x 15 cm. Staan wat opmerkingen van de auteur, 5 geniete boekjes in mapje met begeleidende tekst

12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86