Meer info Bijzonderheden: 1957. Cloth d.j. x,471p. Gr.8°.
Pedagogische Geschriften
Kobus. J., e.a.
/ 1932
5.50
Meer info Bijzonderheden: Pedagogische Geschriften
Deel 2 door J. Kobus, J. vd Worp, J. Rinner en P Hoogwerf; inl. van prof.dr J. Gunning Wz.
1932, 130 blz.
2.Kongreß für klinische Psychologie und Psychotherapie. Gemeindepsychologische Perspektiven. 14.-19.Februar 1982 Berlin.
Dittmann, Prof. Dr. W. / Fussenich, Prof.Dr.I. / Serotzki, D. (Red.)
40 JAHRE 1951 - 1991. LEHRE UND FORSCHUNG IM JAHRE 1990 AM FACHBEREICH SONDERPAEDAGOGIK DER PAEDAGOGISCHEN HOCHSCHULE LUDWIGSBURG in Verbindung met der Universitat Tubingen mit Sitz in Reutlingen.
Meer info Bijzonderheden: Reutlingen, Hochschule Ludwigsaburg, 1991. 1st edition 55 pages. softcover stapled . Auflage: 1000 Exemplare. very good condition
Menkveld, H.
60 JAAR OPLEIDEN VOOR HET SPECIAAL ONDERWIJS. De geschiedenis van de Stichting Buitengewoon Onderwijs en het Seminarium voor Orthopedagogiek
Instituut Speciaal Onderwijs 1989. 1e druk 72 pp. gekartonneerd . Rijk geillustreerd. 22 /
9.00
Meer info Bijzonderheden: Zeist, Instituut Speciaal Onderwijs, 1989. 1e druk 72 pp. gekartonneerd . Rijk geillustreerd. 22,5 x 23 cm. mooie staat
Alexander, Karl L., Doris R.Entwisle.
Achievement in the first 2 years of school: Patterns and Processes. With commentary by Dale A.Blyth and H-Pipes Mcadoo. And reply by the Authors.
Society for Research in Child Development. New York. /
7.00
Meer info Bijzonderheden: 1988. Pap. vi,157pp. 8°.
Webster Jr., Murray..
Actions and Actors. Principles of Social Psychology.
Withrop Publishers. Cambridge, Massachusetts. /
22.00
Meer info Bijzonderheden: 1975. Or.bords. Sl.dam.. xii,481pp. 8°.
Vliegenthart, Dr. W. E.
ALGEMENE ORTHOPEDAGOGIEK. Een poging tot plaatsbepaling binnen de opvoedingswetenschap.
Wolters-Noordhoff 1975. 3e druk 144 pp. Pb . /
4.50
Meer info Bijzonderheden: Groningen, Wolters-Noordhoff, 1975. 3e druk 144 pp. Pb . in goede staat
Vliegenthart, dr. W. E.
ALGEMENE ORTHOPEDAGOGIEK. Een poging tot plaatsbepaling binnen de opvoedingswetenschap.
Wolters-Noordhoff NV 1971. 1e druk 134 pp. linnen gebonden goudopdruk. Orthopedagogische Geschrift /
5.00
Meer info Bijzonderheden: Groningen, Wolters-Noordhoff NV, 1971. 1e druk 134 pp. linnen gebonden goudopdruk. Orthopedagogische Geschriften nr. 15. mooie staat
Brenner, Charles.
An Elementary Textbook of Psychanalysis.
International University Press. New York. /
10.00
Meer info Bijzonderheden: Second printing. 1957. Or.cloth.. 219pp.. 8°.
Johnson, Homer H. and Robert L.Solso.
An Introduction to Experimental Design in Psychology: a Case Approach.
Harper & Row. New York. /
13.00
Meer info Bijzonderheden: Second Ed.. 1978. Pap. 248pp. 8°.
Strubbe, W..
Anders dan gewoon. Inleiding in de kinderosychiatrie.
Trio. Nijkerk. /
7.00
Meer info Bijzonderheden: 5e geheel herziene druk. 1983. Pap. 207pp. 8°.
Strubbe, W..
Anders dan gewoon. Inleiding in de kinderpsychiatrie.
Uitgeverij Trio. Nijkerk. /
7.00
Meer info Bijzonderheden: Vijfde, geheel herziene druk. 1983. Pap. 207pp. 8°.
Tumlirz, Otto.
Anthropologische Psychologie.
Ernst Reinhardt Verlag. München/Basel. /
18.00
Meer info Bijzonderheden: Zweite, neubearbeitete Aufl.. 1955. Or.cloth.. 469pp. 8°.
Kirkels, Casper.
Architect van onderwijsvernieuwing. Denken en daden van Gerrit Bolkestein 1871-1956.
/ 2008
15.00
Meer info Bijzonderheden: Boom. 2008. 279 p. Paperback.
Dessauer, Friedrich.
Auf den Spuren der Unendlichkeit.
Verlag Josef Knecht. Carolusdruckerei. Frankfurt am Main. /
14.00
Meer info Bijzonderheden: 1954. Or.boards. 103pp. Kl.8°.
Gordon, Ira J..
Baby Learning Through Baby Play. A Parent's Guide for the First Two Years.
Sidgwick & Jackson. London. /
10.00
Meer info Bijzonderheden: 1973. Or.cloth d.j.. 121pp. Gr.8°.
Meer info Bijzonderheden: Hardcover, zwart linnen omslag met gouden opdruk, 196 blz.
Langeveld, M.J..
Beknopte theoretische Paedagogiek.
J.B.Wolters. Groningen. /
10.00
Meer info Bijzonderheden: Achtste, herziene uitgave. 1961. Or.linn. 215pp. 8°.. Bibliogr.. Register..
Girondo, Michel.
Bent u verlegen? Maak er een eind aan!.
Uitgeverij Helmond. Helmond. /
10.00
Meer info Bijzonderheden: 1979. Gebonden met st.omsl.. 256pp. 8°.
Hamers, J.H.M. redactie.
Bijdragen aan de Orthopedagogiek in het bijzonder de Leerstoornissen. Opstellen aangeboden door oud-studenten voor Tiny in den Kleef.
Malmberg. 's-Hertogenbosch. /
11.00
Meer info Bijzonderheden: 1989. Pap.. 190pp.. 8°..
Musse, Paul Henry, John Janeway Conger, Jerome Kagan.
Child Development and Personality.
A Harper International Ed.. New York. /
20.00
Meer info Bijzonderheden: Third Ed.. 1970. Or.boards. xiv,795pp. 8°.
Gordon, Ira J., Barry Guinagh and R.Emile Jester.
Child Learning Through Child Play. Learning Activities for Two and Three Year Olds. With the assistance of D.Kronstadt, J.D.Welch and G.Weld.
Sidgwick & Jackson. London. /
10.00
Meer info Bijzonderheden: 1973. Or.cloth d.j.. 116pp. Gr.8°.
Spanje, M.J.A. van / e.a.
CONTOUR EN PERSPECTIEF IN DE KINDERBESCHERMING.
Lemniscaat b.v. 1971. 1e druk 175 pp. linnen gebonden met stofomslag. Stofomslag sleets aan de ran /
9.00
Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, Lemniscaat b.v., 1971. 1e druk 175 pp. linnen gebonden met stofomslag. Stofomslag sleets aan de randen en lichte vergeling. Nette potloodonderstrepingen in tekst. Serie: ORTHO: Inleidingen, monografieen en leerboeken op het gebied van de orthopedagogiek. in goede staat
Eldering, Lotty.
Cultuur en opvoeding.
/ 2011
20.00
Meer info Bijzonderheden: 4de, uitgebreide en volledig herziene editie. Rotterdam, Lemniscaat. 2011. 367 p. Ingenaaid.
Redl, Fritz / Wineman, David
DE BEHANDELING VAN HET AGRESSIEVE KIND.
Erven J. Bijleveld 1967. 1e druk 312 pp. Pb . Leesvouwen. Cover wat verkleurd en gebruiksporen. B /
4.50
Meer info Bijzonderheden: Utrecht, Erven J. Bijleveld, 1967. 1e druk 312 pp. Pb . Leesvouwen. Cover wat verkleurd en gebruiksporen. Binnenwerk goed. Rug iets hol. Structuur en strategie van een behandelingstehuis | een overvloed van belastingvrije liefde | het kweken van emotionele zekerheden in de groep | kanalisatie van het driftleven | programmering die het ego ondersteunt | antiseptisch hanteren van gedrag | beschermende en preventieve tussenkomst | confrontatie met de realiteit | therapeutische resultaten | nazorg | Met een woord vooraf van Prof. L. N.J. Kamp. gebruikssporen
Zorab, G..
De derde dag. Het opstandingsverhaal in het licht van de parapsychologie.
Leopold. 's-Grabvenhage. /
12.00
Meer info Bijzonderheden: Tweede druk. 1974. Pap. 187pp. 8°.
Veenstra, gooitzen.
De geschiedenis van een geslacht. Onderwijzers aan Nederlandsche plattelandsscholen in hun grootse werk ten behoeve van land- en tuinbouw in de 19- en 20.ste eeuw.
Ministerie van Landbouw en Visserij. Bureau voor Tekenwerk en Reprografie. /
15.00
Meer info Bijzonderheden: 1972. Oorspr.omsl. 223pp. 8°.
Muller, Joop H M
De jeugd vraagt muziek
/
4.60
Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, Brusse 1949 muz 1e dr. - Ingenaaid
Wierts van Coehoorn-Stout, Joh.
DE KINDERTUIN. Handleiding bij de ontwikkeling van het kind van 3 tot 7 jaar volgens de methodevan Frobel.
Jac.Swildens 1914. 2e druk 539 pp. linnen gebonden . Geillustreerd met vele tekeningen van wat kin /
17.50
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Jac.Swildens, 1914. 2e druk 539 pp. linnen gebonden . Geillustreerd met vele tekeningen van wat kinderen zouden kunnen "froebelen". in goede staatrug iets verkleurd
Praag van H.
De kunst van het opvoeden. Pedagogiek in theorie en praktijk.
Hilversum, W. de Haan, 1967. amm 232 blz. Met zwart-wit foto's. Paperback / 1967
DE LANDERZIEHUNGSHEIME (New Schools - Ecoles Nouvelles). Geschiedenis - Ontwikkeling en Beteekenis.
H.J. Paris 1929. 1e druk 159 pp. gekartonneerd ingenaaid bandillustratie. Cover wat smoezelig. Ach /
12.50
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, H.J. Paris, 1929. 1e druk 159 pp. gekartonneerd ingenaaid bandillustratie. Cover wat smoezelig. Achterplat enkele vlekken. Bovenrand illustratiepagina's lichte vochtinwerking. Geillustreerd. gebruikssporen
Calder, Nigel.
De mensheid : een komplot. Nieuw onderzoek naar het menselijk gedrag in de samenleving.
Bosch & Keuning. Baarn. /
10.00
Meer info Bijzonderheden: 1976. Gebonden met st.omsl.. 139pp. Gr.8°.
Leonard, Linda..
De ongetemde feeks. Een confrontatie met het chaotische en creatieve in jezelf.
Lemniscaat. Rotterdam. /
8.00
Meer info Bijzonderheden: 1994. Pap.Knik, hoek, voorplat. 264pp. 8°.. Naam met pen op schutblad.
Ferriere, Dr. Ad.
DE OPVOEDING IN HET GEZIN.
J. Ploegsma 1929. 1e druk 123 pp. gekartonneerd ingenaaid . Vertaling van L. Sirks-Harmeijer. /
4.50
Meer info Bijzonderheden: Zeist, J. Ploegsma, 1929. 1e druk 123 pp. gekartonneerd ingenaaid . Vertaling van L. Sirks-Harmeijer. in goede staatenige vergelingwat roest
Maasen, M.C.M.M.
De pedagogische eros in het geding. Gustav Wyneken en de pedagogische vriendschap in de Freie Schulgemeinde Wickersdorf tussen 1906-1931.
/ 1988
10.00
Meer info Bijzonderheden: Homostudies Utrecht. 1988. 208 p. Ills. Paperback.
Messenger Davies, Maire / Lloyd, Eva / Scheffler, Andreas
De taal van het kind van 0 tot 3 jaar. Taalverwerving van jonge kinderen. Voor taalkundigen, psychologen en vooral alle ouders.
Het Spectrum 1988. 1e druk 172 pp. Pb . Aula-paperback Taalkunde. /
6.00
Meer info Bijzonderheden: Utrecht, Het Spectrum, 1988. 1e druk 172 pp. Pb . Aula-paperback Taalkunde. fraaie staat
Bettelheim, Bruno.
De uiterste grens. Essays over de holocaust, psychoanalyse, opvoeding en de kunst. Inleiding Jaap van Heerden. Vertaling Karin Spaink.
/ 1991
10.00
Meer info Bijzonderheden: De Balie. 1991. 190 p. Paperback. * Fenestra.* Gebruikssporen.
Der Überraschte Psychologie. Über Errarten und Verstehen Unbewusster Vorgänge.
A.W.Sijthoff.. Leiden. /
28.00
Meer info Bijzonderheden: 1935. Or.cloth.. 291pp.. 8°.
Baumgarten, Franziska.
Die Psychologie der Menschenbeahndlung im Betriebe. Schriften zur Pschologie der Berufe und der SFirst owners name affaced..First owners name affaced.Arbeitswissenschaften Heft 4.
Rascher Verlag. Zürich. /
10.00
Meer info Bijzonderheden: ^Dritte ergänzte Aufl.. 1954. Or.cloth with d.j.. 408pp.. 8°.
Schelsky, Helmut.
Die Skeptische Generation. Eine Soziologie der deutschen Jugend.
Eugen Diederichs Verlag. Düsseldorf-Köln. /
17.00
Meer info Bijzonderheden: Dritte Aufl.. 9.bis 14.Taus.. 1958. Or.cloth.. 520pp. 8°.
Decoene, Kanunnik Dr. A.
DON BOSCO als PEDAGOOG.
Don Bosco Centrale 1955. 1e druk 141 pp. Pb met flappen . Lichte vergeling. Bovenste hoeje ru en v /
4.00
Meer info Bijzonderheden: Sint Pieters Woluwe, Don Bosco Centrale, 1955. 1e druk 141 pp. Pb met flappen . Lichte vergeling. Bovenste hoeje ru en voorplat gestoten. in goede staat
Monsheimer, Otto.
Drei Generationen Berufsschularbeit. Gewerbliche Berufsschulen.
Julius Beltz. Weinheim. /
14.00
Meer info Bijzonderheden: N.j.. Or.cloth plastif.Library copy.. xiv,487pp. 8°.
Doucert, Friedrich W..
Dromen en droomuitleg. Dromen, naar modern psychologisch inzicht uitgelegd en toegelicht.
Elmar. Delft. /
8.00
Meer info Bijzonderheden: Zonder jaar. Pap. 175pp. 8°..
Scott, John Paul.
Early experience and the organization of behavior.
Brooks/Cole Publishing Comp.. Belmont. /
11.00
Meer info Bijzonderheden: Second printing. 1968. Pap. 177pp. 8°.
Deen, N..
Een halve eeuw Onderwijsresearch in Nederland. Het Nutsseminarium voor Pedagogiek aan de Universiteit van Amsterdam 1919-1969.
Wolters-Noordhoff. Groningen. /
9.00
Meer info Bijzonderheden: tweede druk. 1971. Karton. Licht besch.. x,218pp. 8°.
Gelder, Dr. L. van.
EEN ORIENTATIE IN DE ORTHOPEDAGOGIEK. Capita Orthopedagogica et Orthodidactica.
J. B. Wolters 1962. 1e druk 94 pp. linnen gebonden goudopdruk. Orthopedagogische Geschriften nr.8. /
5.00
Meer info Bijzonderheden: Groningen, J. B. Wolters, 1962. 1e druk 94 pp. linnen gebonden goudopdruk. Orthopedagogische Geschriften nr.8. Beschermd door boeklon. in goede staat
Dekker, karen, Willy-Anne van der Heijden, H.Lucassen en M.Walboomers.
Een tien voor vlijt. Meisjesonderwijs vanaf de oudheid tot de MMS.
De Walburg pers. Zutphen, /
10.00
Meer info Bijzonderheden: 1992. Pap. 184pp. Gr.8°.
Künkel, Fritz.
Einführung in die Charakterkunde.
Verlag von S.Hirzel. Leipzig. /
10.00
Meer info Bijzonderheden: Neunte Aufl.. 1942. Or. Hardcover. Sl.dam.. viii,197pp.. 8°.
Freud, Anna.
Einführung in die Psychoanalyse für Pädagogen.
Verlag von Hans Huber. Bern und Stuttgart. /
10.00
Meer info Bijzonderheden: Dritte erweiterte Aufl.. 1956. Or.cloth.. 100pp.. 8°.
Vaisière, J.de la .
Éléments de Psychologie Expérimentale. Notions. Méthodes. Résultats. Sixième édition argumentée d'un chapitre sur la Thérie psychologique.
Gabriel Beauchesne. Paris. /
10.00
Meer info Bijzonderheden: 1926. Or.wrappers. Sl.dam.. xiv,415pp.. 8°.
Krech, David , Richard S.Crutchfield and Norman Livson.
Elements of Psychology. With the collaboration of A.Robert Rollin and Willaim A.Wilson, Jr..
Alfred A.Knopf. New Yprk. /
18.00
Meer info Bijzonderheden: Reprinted. 1969. Pap. xix,864,xx pp.. 8°.
Wills, W. David / Boeke, Kees (inl.)
ER OP OF ER ONDER. Met vijf reproducties van kindertekeningen.
De Driehoek 1949. 1e druk 219 pp. linnen gebonden goudopdruk. Enige vergeling. iets roest.Voorwoor /
7.00
Meer info Bijzonderheden: 's-Graveland, De Driehoek, 1949. 1e druk 219 pp. linnen gebonden goudopdruk. Enige vergeling. iets roest.Voorwoord van Kees Boeke. Vertaling A. Ahn. in goede staat
Schneider, Friedrich.
Europäische Erziehung. Pédagogie Européenne. European Education. Die Europa-Idee und die Theoretische und Praktische Pädagogik.
Herder. Basel. /
17.00
Meer info Bijzonderheden: 1959. Or.cloth.. v,256pp. 8°.
Creemers, Drs. B e.a.
FACETTEN VAN ORTHOPEDAGOGIEK.
Wolters-Noordhoff NV 1973. 1e druk 153 pp. linnen gebonden goudopdruk. Een bundel artikelen opged /
7.00
Meer info Bijzonderheden: Groningen, Wolters-Noordhoff NV, 1973. 1e druk 153 pp. linnen gebonden goudopdruk. Een bundel artikelen opgedragen aan Prof. Dr. W. E. Vliegenthart ter gelegenheid van zijn afscheid als hoogleraar orthopedagogiek aan de R. U. te Utrecht. in goede staat
Fuersterzbischof Augustin Gruber von Salzburg 1763-1835 : ein Beitrag zur Geschichte der Katholischen Religionspaedagogik. Teildruck
/
9.10
Meer info Bijzonderheden: Innsbruck, Rauch 1938 1. Aufl. - Inaugural-Dissertation Muenster. - Mit Literaturverzeichnis. - Softcover
Marston, Stephanie
GEEF UW KIND ZELFVERTROUWEN.
Kosmos - Z&K 1995. 1e druk 224 pp. Pb . Vouw bovenhoek achterplat. Stap voor stap worden mogelij /
6.50
Meer info Bijzonderheden: Utrecht / Antwerpen, Kosmos - Z&K, 1995. 1e druk 224 pp. Pb . Vouw bovenhoek achterplat. Stap voor stap worden mogelijkheden aangegeven om een kind via de eigen houding en reacties te stimuleren. in goede staat
Schöllingen, Werner und Hermann Dobbelstein.
Gegenwartsfragen der Psychiatrie. Für Ärzte, Erzieher und seelsorger.
Verlag Herder. Freiburg. /
14.00
Meer info Bijzonderheden: 1965. Or.cloth. x,310pp.. 8°.
Stemerding, S
Gekiekt!
/
7.50
Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, Korteweg & Stemerding 1926 2e, vermeerderde dr. - Karton, bovenkant rug wat beschadigd
Warner, Judith.
Gekkenwerk. Moederschap in een tijd dat het beste nog niet goed genoeg is vor je kind.
/ 2006
6.00
Meer info Bijzonderheden: Amst., Sirene. 2006. 366 p. Paperback.* Lichte gebruikssporen.
Bierens de Haan, J..
Gemeenschap en maatschappij. Een analyse van sociale verhoudingen.
H.D. Tjeenk Willink. Haarlem. /
11.00
Meer info Bijzonderheden: 1939. OR. Cloth. 316pp. 8°.
Deese, James.
General Psychology.
Allyn and Bacon, Inc.. Boston. /
25.00
Meer info Bijzonderheden: 1967. Or.cloth.. xvi,649pp. 8°.
Freud, Sigm..
Gesammelter Werke. Chronologisch Geordnet. Band XI. Elfter Band. : Vorlesungen zur Einführung in die Psychoanalyse.
Fischer Verlag. Frankfurt am Main. /
10.00
Meer info Bijzonderheden: Fünfte Auflage. 1969. Or.cloth.. With sl.dam.d.j.. 497pp.. 8°.
Jacobs, Maria Elisabeth.(Mariël)
Gezinsachtergronden van schoolsucces bij brugklasleerlingen.
Meer info Bijzonderheden: 1953. Or. Linn.. ix,604pp.. 8°.
Kleefstra, J.
GRONDSLAGEN VAN OPVOEDING EN ONDERWIJS.
Maatschappij voor goede en goedkoope lectuur. 1913. 1e druk 292 pp. linnen gebonden bandillustrati /
6.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Maatschappij voor goede en goedkoope lectuur., 1913. 1e druk 292 pp. linnen gebonden bandillustratie. Rug iets verkleurd. Serie: Nederlandsche Bibliotheek. in goede staat
Dasberg, Lea
Grootbrengen door kleinhouden
Boom /
15.00
Meer info Bijzonderheden: Grootbrengen door kleinhouden als historisch verschijnsel. Paperback, 136 blz. zeer goed.
Flitner, Wilhelm.
Grund- und Zeitfragen der Erziehung und Bildung.
Ernst Klett Verlag. Stuttgart. /
8.00
Meer info Bijzonderheden: 1954. Or.hcloth.. 175pp. 8°.
Krause, Erwin.
Grundlagen einer Industriepädagogik.
Beuth Vertrieb. Berlin.. /
13.00
Meer info Bijzonderheden: 1961. Or.cloth.. 212pp. 8°.
Huth, Albert.
Handbuch Psychologischer Eignungsuntersuchungen.
Pilger Velag. Speyer. /
17.00
Meer info Bijzonderheden: 1953. Or.cloth. 432,xxiv pp.. 8°.
Dekker, P. en J.Penders.
Handleiding voor het geven van School-Gymnastiek volgens de grondslagen van de kweekschool 'Inst.voor Lichamelijke opvoeding' te 's-Gravenhage. Tweede deel. Behendigheidsgymnastiek voor de lagere school.
Nijgh & Van Ditmar. Rotterdam. /
10.00
Meer info Bijzonderheden: 1929. Or.linn. 284pp. Gr.8°.
Voorhorst-Smeenk, Dr. f. / Voorhorst, Dr. R.
HET ASTMA-KIND. Opvoedings- en ontwikkelingsproblemen.
Wetenschappelijke Uitg. bv 1973. 1e druk 178 pp. linnen gebonden . Rug en voorplat deels verkleurd /
8.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Wetenschappelijke Uitg. bv, 1973. 1e druk 178 pp. linnen gebonden . Rug en voorplat deels verkleurd. Bijbehorende losse tabelbladen compleet. in goede staat
Dijkhuis, J.H.M.Th..
Het beoordelen in de psychologie. In het bijzonder van mensen en menselijk gedrag. (principles of judgement in psychology) (with a summary in English).
Erven J.Bijleveld. Utrecht. /
12.00
Meer info Bijzonderheden: 1960. Pap. xv,160pp.. 8°.
Prick, Leo.
Het beste uit Prick.
/ 2009
10.00
Meer info Bijzonderheden: Amst., Mets & Schilt. 2009. 142 p. Harde kaft/ stofomslag.
Barash, David.
Het dwingende fluisteren. Voorwoord Dick Hillenius.
H.J.W.Becht. Amsterdam. /
12.00
Meer info Bijzonderheden: 1981. Pap. Leesvouw. 363pp. 8°.
Kuijer, Guus
HET GEMINACHTE KIND. Acht stukken.
Synopsis 1987. 11e druk 152 pp. Pb . Naamstempel op schutblad. /
6.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Synopsis, 1987. 11e druk 152 pp. Pb . Naamstempel op schutblad. in goede staat
Ruyter, Dr. P. A. De
HET GEZIN IN OPVOEDINGSNOOD.
Callenbach 1973. 1e druk 28 pp. geniet . Omslag iets gevlekt. Openbare Les gegeven bij de aanvaar /
3.00
Meer info Bijzonderheden: Nijkerk, Callenbach, 1973. 1e druk 28 pp. geniet . Omslag iets gevlekt. Openbare Les gegeven bij de aanvaarding van het Ambt van Lector in de Speciale Pedagogiek in de Faculteit der Sociale Wetenschappen van de Vrije Universiteit te Amstedam op 13 December 1973. in goede staat
Kietz, Dr. Gertraud
HET KIND EN ZIJN BOUWWERK.
Uitgeverij "Helmond" 1964. 1e druk 59 pp. Pb . Rug iets verkleurd.Vertaling door Dr. R. van Wech /
5.00
Meer info Bijzonderheden: Helmond, Uitgeverij "Helmond", 1964. 1e druk 59 pp. Pb . Rug iets verkleurd.Vertaling door Dr. R. van Wechem. Geillustreerd. Opvoeding en Onderwijs in een veranderende Wereld. Pedagogisch-Didactische Reeks van het Katholiek Pedagogisch Bureau voor het L.O. c.a. in goede staat
Het verborgen talent. Milieu. Scoolkeuze en Schoolgeschiktheid.
J.A.Boom en Zn.. Meppel. /
18.00
Meer info Bijzonderheden: 1968. Gebonden met st.omsl.. xv,356pp. 8°.
Hey, Drs. W. de.
HOE LEER IK MIJN KINDEREN KENNEN? Praktische handleiding voor leerkrachten en jeugdleiders.
De Toorts . 2e druk 191 pp. linnen gebonden goudopdruk. Geillustreerd. Enige vergeling. /
5.00
Meer info Bijzonderheden: Haarlem, De Toorts, . 2e druk 191 pp. linnen gebonden goudopdruk. Geillustreerd. Enige vergeling. in goede staat
Godot, A.
HOEZO PEDAGOGISCH ?
SWP 2003. 1e druk 253 pp. Pb . In de afgelopen halve eeuw is veel in de opvoeding veranderd.Opvoe /
12.50
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, SWP, 2003. 1e druk 253 pp. Pb . In de afgelopen halve eeuw is veel in de opvoeding veranderd.Opvoeding is een veel minder bepalende factor gebleken in de ontwikkeling van kinderen dan we ooit dachten. Het is zelfs de vraag of we de samenleving nog wel een stap verder brengen door ons met zoveel nadruk op de opvoeding te richten. Hoezo pedagogisch? Toch wordt er in de verwarrende wereld van het begin van de 21e eeuw meer over opvoeding gesproken dan ooit. We weten dat we niet meer toekunnen met zoeken naar middelen om te bereiken waar het volgens ons naar toe moet. Over de doelen van de opvoeding zijn de meningen te verdeeld. Maar wat misschien wel kan is ons richten op vragen die op het eerste gezicht niets of maar weinig met opvoeding te maken lijken te hebben. Dan blijkt dat het bij bijna alle belangrijke kwesties die voor de toekomst van de samenleving van belang zijn om pedagogisch kwesties gaat. Zo zijn er grote zorgen over het toegenomen geweld in de samenleving, maar maakt geweld niet onvermijdelijk deel uit van de opvoeding? Bestaat er nog wel zoiets als een kinderlijke leefwereld? Wordt het geen tijd om de kille onderhandelingshuishouding failliet te verklaren? Moeten ouders wel streven naar volledige openheid en bespreekbaarheid? mooie staat
Müller, Wunibald..
Homosexualität - eine Herausforderung für Theologie und Seelsorge.
Matthias Grünewald Verlag. Mainz. /
13.00
Meer info Bijzonderheden: 1986. Pap. 240pp. 8°.. Bibliogr..
Davies, M.B..
Hygiene and Health Education for Training Colleges.
Longmans. London. /
13.00
Meer info Bijzonderheden: Eight Ed.. 1960. Or.boards.. viii,438pp. Small 8°.
Langedijk, Pieter / Enkhuizen, Agnes van
HYPERAKTIEVE KINDEREN EN STILLE DROMERS (MBD). Oorzaken en behandeling in relatie met gedrags- en concentratieproblemen, motoriek, faalangst, agressie, gebrek aan energie en oog-, neus- en keelklachten.
Ankh-Hermes 1990. 2e druk 166 pp. Pb . Sneden enkele lichte vlekjes. /
6.50
Meer info Bijzonderheden: Deventer, Ankh-Hermes, 1990. 2e druk 166 pp. Pb . Sneden enkele lichte vlekjes. in goede staat
Huijts, J. H.
IK ZEI DE GEK. Tussen zelf-ontkenning en zelf-verheerlijking.
Ambo bv 1983. 1e druk 119 pp. Pb . rug iets verkleurd. Hoeveel aandacht moet bij de opvoeding van /
4.50
Meer info Bijzonderheden: Baarn, Ambo bv, 1983. 1e druk 119 pp. Pb . rug iets verkleurd. Hoeveel aandacht moet bij de opvoeding van het jonge kind besteed worden aan de ik-ontwikkeling? in goede staat
JAGER, J.L. DE
In een ander thuis. De pedagogische geschiedenis van het R.C. jongensweeeshuis en Amstelstad in Amsterdam.
Amsterdam : Stichting voor het Kind / 1985
9.00
Meer info Bijzonderheden: 160p. Bibliografie. isbn 9071237125 paperback
Vletter, Dr. A. de
IN MOEILIJKE JAREN. Een boekje voor ouders (en opvoeders) van jonge menschen van 12 tot 20 jaren.
Hollandia 1930. 1e druk 158 pp. linnen gebonden . Roestvlekje op sneden. /
6.50
Meer info Bijzonderheden: Baarn, Hollandia, 1930. 1e druk 158 pp. linnen gebonden . Roestvlekje op sneden. in goede staat
Lichthart, Jan
In Zweden
/
7.00
Meer info Bijzonderheden: XII+306 pp. S.O. mist deel achterplat Genaaid / Linnen
Jencks, Christopher.
Inequality. A Reassesment of the Effcet of Family and Schooling in America.
Harper Colophon Books. New York. /
16.00
Meer info Bijzonderheden: 1973. Pap. xii,399pp. 8°.
Junne, Gerd und Salua Nour.
Internationale Abhängigkeiten. Fremdbestimmung und Ausbeutung als Regelfall internationaler Beziehungen.