Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 8vo, 702 blz., ind., frontisp., Rug flink verkleurd, lichte slijtage aan bovenkant rug, redelijk/goed/geen stofomslag
Watson, Donald
A dictionary of mind and spirit
Andre Deutsch, London, 1991 / 1991
6.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo large, x, 406 pps., ind., bibliogr., very good/dj good
Thalbourne, Michael A.
A Glossary of terms used in parapsychology
Heinemann, London, 1982 / 1982
17.50
Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo large, xvi, 90 pps., A few pencilnotes in the foreword, fair/good/dj very good
Dingwall, E.J./ Woolley, V.J.
A report on a series of sittings with Mr. Willy Schneider / Luminous and other phenomena observed with the medium Janusz Fronczek
repr. from 1926 / 1926
3.50
Meer info Bijzonderheden: paperback, sewed, 8vo, 51 pps., ills., Reprint from Proceedings of the SPR. Some discoloration of front page, front page folded, a bit of foxing in first pages, fair
Montgomery, Ruth
A search for the Truth
Fawcett Crest, New York, 1986 / 1986
6.00
Meer info Bijzonderheden: pocket, 256 pps., gloss., good
Lethbridge, T. C.
A STEP IN THE DARK
Routledge and Kegan 1978. 1st reprint 159 pages. cloth with dustjacket . In this book lethbridge p /
55.00
Meer info Bijzonderheden: London, Routledge and Kegan, 1978. 1st reprint 159 pages. cloth with dustjacket . In this book lethbridge presents some new ideas about the survival of the human mind after bodily death. illustrated. Scans of this nice copy available. Price clipped. good condition
Boerenkamp, H.G.
A Study of Paranormal Impressions of Psychics
dissertation, 1966 / 1966
9.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, sewed, 4to small, 173 pps., very good
Collins, Doris
A woman of spirit
Granada Publishing, London, 1983 / 1983
4.00
Meer info Bijzonderheden: pocket, 215 pps., ills., fair/good
Findlay, J. Arthur
Aan de grens van het bovenaardsche. Het leven na den dood wetenschappelijk verklaard
Walter Verlag 1957. 1st edition 351 pp. cloth with dustjacket . Dustjacket with some usure and tea /
8.00
Meer info Bijzonderheden: Olten und Freiburg, Walter Verlag, 1957. 1st edition 351 pp. cloth with dustjacket . Dustjacket with some usure and tears. Scans of this good copy available good condition
Sherman, Harold
Aussersinnliche Kräfte - Ein sicherer Weg zur ihrer Nutzanwendung für jedermann
Hermann Bauer, Freiburg im Breisgau, not dated /
8.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo, 336 pps., as new/dj good
Browne, Mary T.
Beelden van de andere kant. Een visie op het leven na dit leven
BZZTôH, 's-Gravenhage, 1994 / 1994
6.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo groot, 175 blz., goed
Konfa
BEKNOPT OVERZICHT DER GEHEIME WETENSCHAPPEN.
De Toekomst . 1e druk 114 pp. softcover ingenaaid . Cover deels verkleurd. Hoeken cover en twee sc /
10.00
Meer info Bijzonderheden: Leiden, De Toekomst, . 1e druk 114 pp. softcover ingenaaid . Cover deels verkleurd. Hoeken cover en twee scheurtjes met plakband verstevigd. Vochtvlek benedenhoek eerste 14 pag. Twee stempels 'Theosofische Bibliotheek Vervallen'. Uitgave [1916]. 13 x 20 cm. in goede staat
Tenhaeff, W.H.C.
Beknopte handleiding der psychical research
Leopold, 's-Gravenhage, 1926 / 1926
20.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 4to klein, 195, 192, 192 blz., ind., 3 delen, goed/geen stofomslag
Tenhaeff, W.H.C.
Beschouwingen over het gebruik van paragnosten
Bijleveld, Utrecht, 1957 / 1957
4.50
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 177 blz., Enigszins verkleurd, het originele laminaat laat los, redelijk/goed
Laubscher, B.J.F.
Beyond Life's Curtain
Neville Spearman, Jersey, 1975 / 1975
10.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo, 107 pps., ills., Many pencilnotes, otherwise fine, moderate/dj very good
Ring, Kenneth/Cooper, Sharon
Blind ziende. Bijna-doodervaringen van blinden
Ankh-Hermes, Deventer, 2001 / 2001
7.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 175 blz., ind., zeer goed
Orbis Publishing
BOVENNATUURLIJKE GAVEN. Wonderen en mysteries.
Zuid Boekprodukties 1997. 1e druk 112 pp. Pb softcover . Groot formaat (22 x 28 /
8.50
Meer info Bijzonderheden: Lisse , Zuid Boekprodukties , 1997. 1e druk 112 pp. Pb softcover . Groot formaat (22 x 28,5cm) rijk geillustreerd fotoboek over merkwaardige, wetenschappelijke niet te verklaren menselijke prestaties zoals: overwinning op de zwaartekracht, vuur, levend begraven worden, helderziendheid, wonderdokters etc etc. Met vele foto's. in goede staat
Dunne, J. W.
BUITEN DE GRENZEN VAN DEN TIJD.
H. P. Leopold N.V. 1935. 1e druk 310 pp. linnen gebonden met stofomslag. Stofomslag wat vergeeeld. /
14.50
Meer info Bijzonderheden: 's Gravenhage, H. P. Leopold N.V., 1935. 1e druk 310 pp. linnen gebonden met stofomslag. Stofomslag wat vergeeeld. Bovenste snede wat vuil. Verder mooie staat. Geautoriseerde Bewerking van Yge Foppema. Dunne leert in dit boek met welke techniek iedereen voorspellende dromen kan ervaren. tevens in dit boek een een analyse van wat de filosofen de "regressie van de tijd" noemen en het eerste wetenschappelijke argument voor de onsterfelijkheid van de mens. in goede staat
Uccusic, Paul
Buiten ruimte, materie en tijd. Een overzicht van de nieuwste ontdekkingen op parapsychologisch en paranatuurkundig gebied
Gottmer, Haarlem, 1978 / 1978
8.50
Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 8vo groot, 271 blz., ind., zeer goed/stofomslag zeer goed
Ryzl, M.
Buitenzintuiglijke waarneming
Gottmer, Haarlem, 1974 / 1974
8.50
Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 8vo groot, 254 blz., goed/zeer goed/stofomslag licht besch.
Swann, Ingo
BUITENZINTUIGLIJKE WAARNEMING NATUURLIJK.
Ankh-Hermes 1989. 1e druk 208 pp. Pb . Met een voorwoord van Marilyn Ferguson. Geillustreerd. /
9.00
Meer info Bijzonderheden: Deventer, Ankh-Hermes, 1989. 1e druk 208 pp. Pb . Met een voorwoord van Marilyn Ferguson. Geillustreerd. mooie staat
Kelway-Bamber, L.
Claude's boek. Mededeelingen van gene zijde. Claude's tweede boek
Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 8vo, 135, 108 blz., 2 uitgaven in 1 band. Met een brief ter inleiding van Sir Oliver Lodge, redelijk/geen stofomslag
Congrès Spiritualiste Mondial, Bruxelles, 10-13 aout 1946. Compte-rendu du Congres. Second volume
Office permanent des Congrès Spirituels Mondiaux, 1947 / 1947
12.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 4to, 102 pps., Second volume only, stain on front page, front page folded, fair
Pike, James A./Kennedy, Diane
Contact na de dood. Paranormale gebeurtenissen die de wereld schokten
Teleboek, Amsterdam, 1974 / 1974
5.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 287 blz., bibliogr., redelijk/goed
Ringger, Peter
DAS WELTBILD DER PARAPSYCHOLOGIE.
Walter Verlag 1959. 1st Auflage 222 Seiten. leinen Or. Umschl. . Mit einem vorwort von Prof. Gebha /
7.50
Meer info Bijzonderheden: Olten und Freiburg im Breisgau, Walter Verlag, 1959. 1st Auflage 222 Seiten. leinen Or. Umschl. . Mit einem vorwort von Prof. Gebhard Frei. Peter Ringger ist Herausgeber der 'Neuen Wissenschaft', der bekannten Zeitschrift fur Grenzgebiete des Seelenlebens, und Grunder der Schweizeer Parapsychologischen Gesellschaft. Aus dem Inhalt: Das Menschenbild der modernen Wissenschaften. Die paranormalen Krafte des Menschen. Das Tier im Banne des Okkulten. Raum, Zeit, Kausalitat und Materie in der Parapsycholo. Schlaf und Tod. Paranormale Phanomene in der Todesstunde. Die Jenseitsvorstellungen. Animismus und Spiritismus. Die Parapsychischen Phanomene als Zeugen der Immaterialitat. Schiksal und Aufgabe. Das Buch zeigt eine Haltung, die mir die goldene Mitte zwischen Leichtglaubigkeit und rationalistischer Hyperkritik zu wahren Scheint. Ein weiterer Vorzug ist, dasz relativ viele, vor allem aber ganz zentrale und zum Teil selten behandelte Probleme zur Sprache kommen. Prof. Gebhard Frei. VG/G
Piccardt, Dr. K. L.
DE BOVENZINNELIJKE WERELD. Parapsychologie - een wetenschap van wonderen?
De Driehoek . 1e druk 341 pp. linnen gebonden met stofomslag. Stofomslag beschermd met plastic kaf /
7.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, De Driehoek, . 1e druk 341 pp. linnen gebonden met stofomslag. Stofomslag beschermd met plastic kaft. Enkele grote groene naamstempels. Ca. 20 pag. onderstrepingen (div. kleuren inkt). Hoogleraar filosofie publiceerde na jarenlange studie dit boek overtuigd dat aan de parapsychologie een wetenschappelijk verantwoorde plaats dient te worden ingruimd. in goede staat
Mulder-Schalekamp. W. A. H.
DE BRON DER WIJSHEID. De reincarnatie van Emed.
A. J. G. Strengholt 1988. 3e druk 320 pp. Pb . Enkele illustraties. /
8.00
Meer info Bijzonderheden: Naarden, A. J. G. Strengholt, 1988. 3e druk 320 pp. Pb . Enkele illustraties. mooie staat
Mulder-Schalekamp. W. A. H.
DE BRON DER WIJSHEID. De reincarnatie van Emed.
A. J. G. Strengholt 1984. 2e druk 320 pp. Pb . Enkele illustraties. /
8.00
Meer info Bijzonderheden: Naarden, A. J. G. Strengholt, 1984. 2e druk 320 pp. Pb . Enkele illustraties. mooie staat
Mulder-Schalekamp, W.A.H.
De bron der wijsheid. De reïncarnaties van Emed
Strengholt, Naarden, 1984, 2e druk / 1984
7.50
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 320 blz., ills., Leesvouwen op rug, redelijk/goed
Tijssen, Harm
De helderziende
Teleboek, Amsterdam, 1988 / 1988
6.50
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 184 blz., zeer goed
Tijssen, Harm
DE HELDERZIENDE ONTMASKERD.
Teleboek b.v. 1998. 1e druk 184 pp. Pb . Wetenschapper onderzocht 10.000 uitspraken van helderzie /
4.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Teleboek b.v., 1998. 1e druk 184 pp. Pb . Wetenschapper onderzocht 10.000 uitspraken van helderzienden. Zijn conclusies in dit boek. in goede staat
Okken, Riet
De kracht van de bestemming
Ankh-Hermes, Deventer, 1988 / 1988
6.50
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 101 blz., ills., goed/zeer goed
Underhill-Fox, A. Leah
De Ontbrekende Schakel in het Modern Spiritualisme
Cohen, Amsterdam, zonder jaar [1904?] / 1904
12.50
Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 8vo, xiii, 531 blz., ills., Enige slijtage rondom, bindwerk wat uitgeleuterd, is wel compleet, matig/geen stofomslag
Tolsma, Dr. F.J.
De Para-psychologie
Bosch & Keuning, Baarn, zonder jaar [plm. 1950?] / 1950
6.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 8vo, 306 blz., ind., ills., redelijk/goed/geen stofomslag
Jong, K.H.E. de
De parapsychologie
Erven F. Bohn, Haarlem, 1936 / 1936
4.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 12mo, 226 blz., ind., Lichte slijtage op hoeken, rug iets scheef, redelijk/goed/stofomslag redelijk
Ruiter, Leo de
De Paravisie Encyclopedie
Strengholt, Naarden, 19931e druk, / 1993
12.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 4to, 174 blz., zeer goed/stofomslag goed
Bosga, Douwe J.
De schouwende mens
Ankh-Hermes, Deventer, 1984 / 1984
1.50
Meer info Bijzonderheden: ankertje, 96 blz., Onderkant inhoudsopgave is weggescheurd, verder compleet, matig
Flammarion, Camille
DE SPOOKHUIZEN. Geautoriseerde Vertaling.
N.V.Uitg.Mij en Boekhandel v/h P. M. Wink 1924. 1e druk 246 pp. linnen gebonden goudopdruk. Vochts /
7.50
Meer info Bijzonderheden: Zaltbommel, N.V.Uitg.Mij en Boekhandel v/h P. M. Wink, 1924. 1e druk 246 pp. linnen gebonden goudopdruk. Vochtspooor aan boven- en onderzijde pagina's. (niet in tekst). Enige vergeling. Schaafplekje bovenzijde rug. Scheurtje rand rug en achterplat. Onderzoek naar het fenomeen spookhuizen, verklaringen en overzicht van een aantal gedocumenteerde gevallen. in goede staat
Bradley, H. Dennis
De sterren tegemoet
Spin, Amsterdam, zonder jaar /
6.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 8vo, xix, 336 blz., ind., Rug ligt open, matig/geen stofomslag
Dietz, Dr. P.A.
De strijd om de parapsychologie. Openbare les, gehouden op donderdag 20 October 1932, bij aanvaarding van het privaat-docentschap in de parapsychologie, aan de Rijks-Universiteit te Leiden
Servire, Den Haag, 1932 / 1932
5.50
Meer info Bijzonderheden: katern, 4to klein, 31 blz., Roestvlekkig, redelijk
Dovens, P.J.
DE WICHELROEDE. Een onderzoek naar het bestaan en de practische waarde van 'n eigenaardige menselijke eigenschap.
Lecturis 1948. 1e druk 146 pp. softcover met flappen bandillustratie. Rug en randen cover vergeeld /
15.00
Meer info Bijzonderheden: Eindhoven, Lecturis, 1948. 1e druk 146 pp. softcover met flappen bandillustratie. Rug en randen cover vergeeld. Ca. 10 pag. onderstrepingen / aantekeningen / markeringen (inkt). Met foto's, tekeningen en diagrammen. in goede staat
Hall, Judy
Déjà wie? Een nieuwe kijk op vorige levens
Ankh-Hermes, Deventer, 2000 / 2000
7.50
Meer info Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 8vo groot, 220 blz., 'Port betaald' stempeltje in boek, goed
Prof. H. van Praag
Denken als spel
Meulenhoff / 1977
7.95
Meer info Bijzonderheden: deel 3 uit serie Alles wordt anders. Igst, beetje muf, is oud boek. Prijs is exclusief porto kosten
Praag, H. van
Denken als spel. Perspectieven en toepassingen van de parapsychologie
Meulenhoff, Baarn, 1977 / 1977
6.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo groot, 272 blz., goed
Bradley, H. Dennis
Der goden wijsheid
Spin, Amsterdam, 1929 / 1929
12.50
Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 8vo, 458 blz., Ongelijkmatig vergeeld, voorkant licht gevlekt, redelijk/geen stofomslag
Roesermueller, Wilhelm Otto
Die Praxis des Jenseitsverkehrs. Anleitung zur Entdeckung und Erschliessung medialer Fähigkeiten und zum Verkehr mit Jenseitigen etc.etc.
Richard Schikowsky, Berlin, 1983 / 1983
10.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo large, 52 pps. + appendix, very good
Cerminara, Gina
Die Welt der Seele
Hermann Bauer, Freiburg im Breisgau, 1967 / 1967
7.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo, 277 pps., Titel der Originalausgabe: The World Within, very good/dj fair
Williston, Glenn/ Johnstone, Judith
Discovering your past lives
Thorsons, London, 1995 / 1995
8.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo large, 264 pps., ind., as new
Rogge, IJsbrand
Dood geen einde. Paranormale stemmen beschrijven een leven na de dood
De Driehoek, Amsterdam, zonder jaar /
11.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 4to, 238 blz., ind., Geen grammofoonplaat aanwezig, goed/stofomslag redelijk
Calcar, E. van
DOOD IS LEVEN. Bloemlezing uit de geschriften van Mevr. E. van Calcar.
N.V.Uitg.Mij v/h P.M.Wink 1912. 1e druk 230 pp. ingenaaid bandillustratie . Papieren band wat verk /
9.50
Meer info Bijzonderheden: Zaltbommel, N.V.Uitg.Mij v/h P.M.Wink, 1912. 1e druk 230 pp. ingenaaid bandillustratie . Papieren band wat verkleurd en paar kleine beschadigingen. Rug vergeeld. Schaafplekje op rug. Enige vergeling. Verzameld door Mevr. C. J. van Holthe tot Echten-Kuyper van Harpen en Dr. K. H. E. de Jong. Bloemlezing uit het werk van de paragnoste van Calcar. in goede staat
Snow, Chet B.
Dreams of the Future. A preview of the futures that lie before us
Aquarian Press, Wellingborough, 1991 / 1991
5.50
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo large, 346 pps., Somewhat musty, fair
Poortman, Johannes J.
DREI VORTRÆAGE UBER PHILOSOPHIE UND PARAPSYCHOLOGIE.
A.W. Sijthoff 1939. 1st edition 77 pp. softcover sewed . Cover and inside tanned. Number written o /
20.00
Meer info Bijzonderheden: Leiden, A.W. Sijthoff, 1939. 1st edition 77 pp. softcover sewed . Cover and inside tanned. Number written on top french title page and remains of glue (removed sticker). good condition
Groote, André
Dromen, visioenen en uittredingen. Paranormaal belicht
Ankh-Hermes, Deventer, 1987 / 1987
9.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 8vo, 242 blz., 2 vlekken op 1e schutblad, goed
Buttlar, Jonannes von
DROOM VAN DE MENSHEID. Geleerden op het spoor van de onsterfelijkheid.
De Fontein bv. 1974. 2e druk 174 pp. Pb . Is de gemiddelde leeftijd van de mens werkelijk begrens /
7.00
Meer info Bijzonderheden: De Bilt, De Fontein bv., 1974. 2e druk 174 pp. Pb . Is de gemiddelde leeftijd van de mens werkelijk begrensd tot ± 70 Jaar? Geruchten uit verschillende laboratoria geven twijfel daarover . Johannes von Buttlar is het nagegaan en heeft uitgezocht dat de wetenschap middelen heeft ontwikkeld, waarmee bij proeven op dieren een belangrijke verlenging van het leven werd bereikt. in goede staat
Maximinus, P.
DUISTERE MACHTEN. Fantasie en werkelijkheid, bedrog en ernst rond het Mysterie "De Ziel"
Helmond 1949. 1e druk 196 pp. linnen gebonden met stofomslag. Geillustreerd. Stofomslag in mindere /
15.00
Meer info Bijzonderheden: Helmond, Helmond, 1949. 1e druk 196 pp. linnen gebonden met stofomslag. Geillustreerd. Stofomslag in mindere staat. Vlek op achterzijde omslag. Behandelt o.a. dromen, wonderen, mystie, wichelroede, hypnose, magnetisme, helderziendheid, telepathie,, spoken, astrologie. in goede staatenige vergeling
Smith, Susy
E S P. Buiten-zintuiglijke waarneming. Het ongeziene, ongehoorde, ontastbare, reukloze, smaakloze.
Kruseman B.V. 1973. 1e druk 110 pp. Pb . rug iets verkleurd. /
5.00
Meer info Bijzonderheden: 's Gravenhage, Kruseman B.V., 1973. 1e druk 110 pp. Pb . rug iets verkleurd. in goede staat
Smith, Susy
E S P. Buiten-zintuiglijke waarneming. Het ongeziene, ongehoorde, ontastbare, reukloze, smaakloze.
Kruseman B.V. 1974. 2e druk 110 pp. Pb . rug iets verkleurd. /
4.50
Meer info Bijzonderheden: 's Gravenhage, Kruseman B.V., 1974. 2e druk 110 pp. Pb . rug iets verkleurd. in goede staat
Burt, Cyril
E.S.P. and psychology
Weidenfeld and Nicholson, London, 1975 / 1975
10.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo large, 179 pps., Small pencilmarkings on appr. 10114371443f the pages, fair/good/dj slightly damaged
Smith, Susy
E.S.P./uw zesde zintuig
De Fontein, De Bilt, 1974, 2e druk / 1974
3.50
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 224 blz., Groezelig, onderkant rug beschadigd, matig
Wicherlink, D. J.
ECHO'S VAN DE TOEKOMST.
De Fontein bv 1976. 1e druk 120 pp. Pb . In de vele takken van wetenschap die zich heden met PSI- /
5.50
Meer info Bijzonderheden: De Bilt, De Fontein bv, 1976. 1e druk 120 pp. Pb . In de vele takken van wetenschap die zich heden met PSI-verschijnselen bezighouden stuit men op de onoplosbaar lijkende vraag: Hoe kan de toekomst, als iets dat nog niet bestaat, voorspeld worden? In dit boek wordt deze vraag met een voor iedereen begrijpelijke verklaringstheorie beantwoord. Fontein Folio. in goede staat
Holsbergen, Jan Willem
Een bakkers dozijn. Dertien paranormale verhalen
Manteau, Amsterdam/Antwerpen, 1982 / 1982
6.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 143 blz., goed
Verbrugh, Hugo S.
Een beetje terugkomen. Reincarnatie als denkbeeld en ervaringsgegeven
Christofoor, Rotterdam, 19801e druk, / 1980
7.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 148 blz., Exterieur iets vlekkerig, redelijk
Bosga, Douwe J.
Een broertje dood aan spiritisme
Ankh-Hermes, Deventer, 1986 / 1986
2.25
Meer info Bijzonderheden: ankertje, 96 blz., redelijk/goed
Steiger, Brad
Een met het licht. Bijna-dood ervaringen
Ankh-Hermes, Deventer, 1995 / 1995
7.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 183 blz., Enkele kleine ezelsoortjes, redelijk/goed
Praag, H. van
Een nieuwe hemel en een nieuwe aarde. Alles wordt anders. Perspectieven en toepassingen van de parapsychologie
Meulenhoff, Baarn, 1976 / 1976
7.50
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo groot, 198 blz., ills., Dunne vouwlijntjes op rug, goed
Praag van H. Prof.
Een nieuwe hemel en een nieuwe aarde. Alles wordt anders. Perspectieven en toepassingen van de parapsychologie.
Baarn, H. Meulenhoff, 1976. 198 blz. Met kleurenillustraties. Paperback. / 1976
Meer info Bijzonderheden: hardcover, 8vo groot, 253 blz., frontisp., ills., Licht roestvlekkig, rug verkleurd, redelijk/goed/geen stofomslag
PRICE, HARRY
Een parapsycholoog vertelt zijn ervaringen ….
Bijleveld, 1936 / 1936
9.50
Meer info Bijzonderheden: gebonden, stofomsl beschad, vergeeld, roestvlekjes, gebruikssporen, foto's, 252 pp, HOOG POSTTARIEF
Price, Harry
EEN PARAPSYCHOLOOG VERTELT ZIJN ERVARINGEN...
Erven J. Bijleveld 1936. 1e druk 253 pp. linnen gebonden goudopdruk. Enige vergeling. Rug iets ver /
9.00
Meer info Bijzonderheden: Utrecht, Erven J. Bijleveld, 1936. 1e druk 253 pp. linnen gebonden goudopdruk. Enige vergeling. Rug iets verkleurd. Snede wat roest. Price was secretaris van de Council for Psychical Investigation der Londense Universiteit. Bevat fotomateriaal (o.a. eerste vuurloop in Engeland door Kuda Bux in 1935). in goede staat
Rossem, Mr. C. P. van
EEN REIS NAAR HET HIERNAMAALS langs den weg van de psychical research en het spiritisme.
W.P. Van Stockum & Zoon 1930. 2e herziene druk 264 pp. linnen met goudopdruk gebonden . /
12.00
Meer info Bijzonderheden: Den Haag, W.P. Van Stockum & Zoon, 1930. 2e herziene druk 264 pp. linnen met goudopdruk gebonden . in goede staat
Rossem, C.P. van
Een reis naar het hiernamaals, langs den weg van de psychical research en het spiritisme
W.P. van Stockum, Den Haag, 1928 / 1928
6.50
Meer info Bijzonderheden: hardcover, half linnen, 8vo groot, xii, 284 blz., bibliogr., frontisp., Band vervangen, bevestiging rug niet meer 100Verder ok, redelijk/geen stofomslag
Fremery, H.N. de
Een spiritistische levensbeschouwing
van Dishoeck, Bussum, 1907 / 1907
30.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, half linnen, 8vo, 384 blz., Hoeken zijn wat uitgesleten, rug intact behalve aan de achterkant waar de rug over enige centimeters iets open ligt, matig/geen stofomslag
Praag, H. van
Een wereld van duizendkunstenaars. Alles wordt anders, perspectieven en toepassingen van de parapsychologie
Meulenhoff, Baarn, 1976 / 1976
7.50
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 214 blz., goed
Praag, Prof. H. van.
EEN WERELD VAN DUIZENDKUNSTENAARS. Alles wordt anders. Perspectieven en toepassingen van de parapsychologie.
Meulenhoff 1976. 1e druk 214 pp. Pb . naam vorige eigenaar op schutblad. Enkele illustraties. /
4.50
Meer info Bijzonderheden: Baarn, Meulenhoff, 1976. 1e druk 214 pp. Pb . naam vorige eigenaar op schutblad. Enkele illustraties. in goede staatrug iets verkleurd
Praag, Prof. H. van.
EEN WERELD VAN DUIZENDKUNSTENAARS. Alles wordt anders. Perspectieven en toepassingen van de parapsychologie.
Meulenhoff 1976. 1e druk 214 pp. Pb . naam vorige eigenaar op schutblad. Enkele illustraties. /
6.00
Meer info Bijzonderheden: Baarn, Meulenhoff, 1976. 1e druk 214 pp. Pb . naam vorige eigenaar op schutblad. Enkele illustraties. in goede staatrug iets verkleurd
Thorp, H. Desmond
EEN WONDERLIJKE SPIRITISCHE ERVARING. De grondslag van het Helderzien. Een Propositie aan de Parapsychologie.
N.V. Leidsche Uitgeversmij. 1937. 1e druk 135 pp. linnen gebonden . Geautoriseerde vertaling van W /
30.00
Meer info Bijzonderheden: Leiden, N.V. Leidsche Uitgeversmij., 1937. 1e druk 135 pp. linnen gebonden . Geautoriseerde vertaling van W. van Gorcum.Band wat vlekkerig en klein deukje. Binnenwerk uistekend en schoon. in goede staat
Cavendish, Richard
ELSEVIERS ENCYCLOPEDIE VAN HET OCCULTISME EN DE PARAPSYCHOLOGIE.
Elsevier 1975. 1e druk 304 pp. linnen met goudopdruk gebonden met stofomslag. Stofomslag met slijt /
15.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam-Brussel, Elsevier, 1975. 1e druk 304 pp. linnen met goudopdruk gebonden met stofomslag. Stofomslag met slijtage op de hoeken. Sneden licht vergeeld. Auteur is op het gebied der parapsychologie wetenschappelijk bijgestaan door Prof. J. B. Rhine. Bijzonder rijk geillustreerd. 22 x 28,5 cm. in goede staat
Fodor, Nandor
Encyclopaedia of Psychic Science
University Books, 1974, 4th. pr. / 1974
10.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 20,5 x 25 cm., xxxix, 415 pps., cover dampstained, interior ok, fair/no dj
Grey, Margot
Ervaringen op de grens van leven en dood
Hema, Amsterdam, 1989 / 1989
4.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo groot, 160 blz., redelijk
Rhine, Louisa . E.
ESP IN LIFE AND LAB. Tracing Hidden Channels.
The Macmillan Company 1967. 1st printing 275 pages. cloth with dustjacket . Dustjacket disc. on ba /
6.50
Meer info Bijzonderheden: New York, The Macmillan Company, 1967. 1st printing 275 pages. cloth with dustjacket . Dustjacket disc. on back. Scans available. good condition
Rhine, Louise E.
ESP in life and lab. Tracing Hidden Channels
MacMillan, 19671st ed., / 1967
8.50
Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo large, 275 pps., ind., Signed by the author, good/dj fair
Smith, Susy
ESP, buiten-zintuiglijke waarneming
Kruseman, 's-Gravenhage, 1973 / 1973
4.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 110 blz., Enkele balpenaanstrepingen, redelijk
East, John N.
Eternal quest.
London - The Psychic Press / 1960
12.00
Meer info Bijzonderheden: Provides a real basis on new lines for the further study of psychic research and parapsychology. Hardcover with DJ, 14x22cm, xiii-256pp.. Good hardback copy. [booknr. 234]
Wassiliew; Leonid L.
EXPERIMENTELLE UNTERSUCHUNGEN DER MENTALSUGGESTION Telepathie, Telepathische Hypnosen
Francke 1965. 1st edition 183 pp. cloth with dustjacket . Dustjacket discoloured at spine. Slightl /
9.50
Meer info Bijzonderheden: Bern / Munchen, Francke, 1965. 1st edition 183 pp. cloth with dustjacket . Dustjacket discoloured at spine. Slightly yellowed. Book in very good condition. Scans available, Der erste umfassende Bericht Ÿber parapsychologische Forschungen in der Sowjetunion. very good condition
Thouless, Robert H.
Experimenten in de parapsychologie
Het Spectrum, Utrecht/Antwerpen, 1967 / 1967
3.00
Meer info Bijzonderheden: pocket, 157 blz., redelijk/goed
Eysenck, Hans J./ Sargent, Carl
Explaining the unexplained
Book Club Associates, 1982 / 1982
6.50
Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 4to, 192 pps., ind., ills., frontisp., good/dj slightly damaged
Eysenck, Hans J. / Sargent, Carl
EXPLAINING THE UNEXPLAINED. Mysteries of the paranormal.
Book Club Associates 1982. 1st edition 192 pages. cloth with dustjacket . Fine copy. Scan availabl /
10.00
Meer info Bijzonderheden: London, Book Club Associates, 1982. 1st edition 192 pages. cloth with dustjacket . Fine copy. Scan available. VG/G
Eysenck, Hans J. / Sargent, Carl
EXPLAINING THE UNEXPLAINED. Mysteries of the paranormal.
Book Club Associates 1982. 1st edition 192 pages. cloth with dustjacket . Nice copy. Scan availabl /
5.00
Meer info Bijzonderheden: London, Book Club Associates, 1982. 1st edition 192 pages. cloth with dustjacket . Nice copy. Scan available.Richly illustrated. in goede staat
Edge, Hoyt L./ Morris, Robert L. and others
Foundations of Parapsychology
Routledge and Kegan Paul, Boston/ London/ Henley, 1986 / 1986
7.50
Meer info Bijzonderheden: paperback, 4to small, 432 pps., ind., bibliogr., ills., Traces of use, fair
Moody, Raymond A.
Gedachten over leven na dit leven
Strengholt, Naarden, zonder jaar /
3.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 8vo, 112 blz., Flinke verkleuringsvlekken op paginaranden, lelijke inscriptie op schutblad, matig
Green, Celia/McCreery, Charles
Geestverschijningen
Amsterdam Boek, Amsterdam, 1976 / 1976
6.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 192 blz., redelijk
Green, Cella / McCreery, Charles
GEESTVERSCHIJNINGEN. Een nuchtere analyse van schokkende verslagen van gewone mensen, die geestverschijningen hebben gezien, gehoord en soms zelfs hebben aangeraakt.
Amsterdam Boek B.V. 1976. 1e druk 192 pp. Pb . Cover licht sleets aan de randen. Leesvouw. Uitzon /
6.50
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Amsterdam Boek B.V., 1976. 1e druk 192 pp. Pb . Cover licht sleets aan de randen. Leesvouw. Uitzonderlijk boek door de verhalen uit de eerste hand. in goede staat
Bolton, Brett L.
Geheime krachten van de plant
Ankh-Hermes, Deventer, 1976 / 1976
5.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 8vo, 205 blz., ind., ills., Enigszins roestvlekkig op paginaranden, redelijk/goed
Jaffe, Aniela
Geistererscheinungen und Vorzeichen
Walter Verlag, Olten Und Freiburg Im Breisgau, 1978 / 1978
8.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo, 280 pps., Pages before titlepage are removed, fair/dj good
Eadie, Betty J.
Geleid door het licht
Areopagus, zonder jaar /
5.50
Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 8vo, 140 blz., Stempel en naam op titelpagina, rug iets schuin, lichte beschadiging van eerste schutblad, redelijk/stofomslag goed
Stelter, Alfred
Genezen door PSI
De Fontein, De Bilt, 1975 / 1975
6.50
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 293 blz., ind., Ex libris op titelpagina, Ex libris, redelijk/goed