3 November 1944, de Slag om het Markkanaal. Oorlog en Bevrijding in Woord en Beeld.
Generaal Maczek Museum / 1983
12.50
Meer info Bijzonderheden: Rijkelijk geillustreerd boek in oblong formaat. Vele foto's en kaarten. Voorwoord door S. Maczek. De voorbereiding, verdediging, bevrijding, inzake het Markkanaal. Hard Cover
Jolly, Randy
Air commandos : the quiet professionals Air Force Special Operations Command
/
30.00
Meer info Bijzonderheden: Gralnd, Aero Graphics 1994 illustrated 1st ed. - Hardcover with dustwrapper
Durlacher, Jessica.
Arthuro d'Alberti. met CD.
/ 2006
8.00
Meer info Bijzonderheden: 521. 2006. 110 p. Linnen/ stofomslag.
BARTOLI, CECILIA (OVER), HOELTERHOFF, MANUELA
Bartoli [ Cecilia ] bespied. Achter de schermen van de opera
Cargo, 2000 / 2000
7.50
Meer info Bijzonderheden: pbk, een leesvouwtje in rug, zw/w foto's, 272 pp
Berlioz, Hector
Benvenuto Gellini
Muziek & Toneel /
7.50
Meer info Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 104pp. Opéra-comique en deux actes et quatre tableaux. Libretto Léon de Wailly en Auguste Barbier. Wereldpremière 10 september 1838 Opera de Paris. Geillustreerd.Uitleg en inleidende tekst in Nederlands. Tekst opera in het Frans. Formaat oblong. Kartonnen band met stofomslag. Als nieuw.
Rawling, Gerald
Cinderella Operation. The Battle for Walcheren 1944
Cassell Ltd. / 1980
22.50
Meer info Bijzonderheden: 164 pages. Photographs, maps. English language. Book and dust jacket in good condtion. The spine of the dustjacket is sunned. Cardboard / Karton
Anonymous
Collection choisie d'opéra comiques (chacun avec des Ariettes en musique) de comédies, drames & tragédies, qui se jouent le plus ordinairement sur tous les théatres. Tome 9, contenant 9 pièces
/
75.00
Meer info Bijzonderheden: Liège, F J Desoer 1785 musique 1st ed. - Halfleather
Tute, Warren + Costello, John + Hughes, Terry
D-Day. Normandie 6 juni 1944. Documentaire over de grootste militaire operatie in de Geschiedenis
Van Holkema & Warendorf / 1975
20.00
Meer info Bijzonderheden: Boek en stofomslag in goede staat. 256 pagina's. Honderden kleuren + zwart-wit foto's, tekeningen, kaarten. Hard Cover
Coenen, J.C.G.W. + Kamphuis, P.H.
De bevrijding van Goirle (27 Oktober 1944). Breda en omstreken in de Tweede Wereldoorlog, deel 16.
Brabantia Nostra /
5.00
Meer info Bijzonderheden: 12 pagina's. Uit de serie: Breda en omgeving in de Tweede Wereldoorlog, deel 16 . De bevrijding van Goirle en wat er aan vooraf ging. Soft Cover
Visser, Frank
De bezetter bespied. De Nederlandse Geheime Inlichtingendienst in de Tweede Wereldoorlog.
Thieme / 1983
12.50
Meer info Bijzonderheden: 432 pagina's. Foto's, illustraties, documenten, kaartjes, register. Cardboard / Karton
Jordaan, L.J.
De film en haar Mogelijkheden. Kleine Cultuurbibliotheek
N.V. De Arbeiderspers / 1935
12.50
Meer info Bijzonderheden: 72 pagina's +32 pagina's met foto's (ongenummerd). Kleine gebruiksspoortjes, naam op het eerste schutblad. Half Linnen, Hard Cover
Pinto, Oreste
De Fuik. Spionage Contra Spionage.
Scheltens & Giltay /
9.00
Meer info Bijzonderheden: Boek met stofomslag. Het boek is in goede staat, de stofomslag heeft enkele herstellingen met tape. 185 + 199 pagina's. Luitenant-Kolonel Oreste Pinto was de belangrijke tegenspeler van Joseph Schreieder en Giskes in het England-Spiel. Eerder verschenen onder de titel: "Spionage Contra Spionage". Oorspronkelijke titel: "The Spycather omnibus". Vertaling door J.F. Kliphuis. Cardboard / Karton
K. Ph. Bernet Kempers
De Italiaansche Opera
H.J. Parijs- Amsterdam / 1929
5.00
Meer info Bijzonderheden: 1929, hard cover. wat vlekken op de kaft. verder prima
Klaauw, Bart Van Der + Rijnhout, Bart M.
De Luchtoorlog Boven Nederland 1940-1945
De Bataafsche Leeuw / 1985
25.00
Meer info Bijzonderheden: 96 pagina's. Foto's, illustraties, kaarten. Met medewerking van Jan. J. van der Veer Soft Cover
ANNESLEY, CH.
De tooneelkijker
Loosjes, 1908 / 1908
4.00
Meer info Bijzonderheden: gebonden, omslag gevlekt, 400 pp
Bouazza, Hafid.
De vierde gongslag. Met CD.
/ 2006
10.00
Meer info Bijzonderheden: Amst., 521. 2006. 126 pp. Linnen/ stofomslag.
Reile, Oskar
Der Deutsche Geheimdienst im II. Weltkrieg. Ostfront. Die Abwehr im Kampf mit den Geheimdiensten im Osten.
Weltbild Verlag / 1990
25.00
Meer info Bijzonderheden: 475 pages. Photographs, maps. Laminated covers. Lizenzausgabe mit Genehmigung der Zweimühlen-Verlag GmbH, München. German language / Deutsche Sprache / Duitstalig. Cardboard / Karton
Reile, Oskar
Der Deutsche Geheimdienst im II. Weltkrieg. Westfront. der Kampf der Abwehr im westlichen Operationsgebiet, in England und Nordafrika.
Weltbild Verlag / 1990
25.00
Meer info Bijzonderheden: 411 pages. Photographs, maps, documents. Laminated covers. Lizenzausgabe mit Genehmigung der Zweimühlen-Verlag GmbH, München. German language / Deutsche Sprache / Duitstalig. Cardboard / Karton
MOZART, WOLFGANG AMADEUS,
Die Entfuhrung Aus Dem Serail
Muziek & Toneel /
8.00
Meer info Bijzonderheden: Paperback, 76pp. 12o. Goed exemplaar Geïllustreerd
Busoni, Ferruccio
Doktor Faust
Muziek & Toneel /
14.00
Meer info Bijzonderheden: Softcover, 99pp. Libretto:Ferruccio Busoni-Editie en voltooiing:Antony Beaumont. Naar de traditie van Faust-poppenspelen
VERDI, GIUSEPPE
DON CARLOS - grand opéra en cinq actes.
Muziek & Toneel /
8.00
Meer info Bijzonderheden: Paperback, 92pp. 12o. Goed exemplaar Geïllustreerd
Hoets, Pieter Hans
Englandspiel ontmaskerd. Schijnstoot 1942-1944. 54 Nederlandse agenten opgeofferd voor D-Day.
AD. Donker / 1990
10.00
Meer info Bijzonderheden: 208 pagina's. Foto's, kaartjes. Soft Cover
Rep, Jelte
Englandspiel. Spionagetragedie in Bezet Nederland 1942-1944.
Van Holkema & Warendorf / 1979
20.00
Meer info Bijzonderheden: 382 pagina's, exclusief de 62 pagina's met foto's. Foto's, documenten, afbeeldingen, schema's. Boek en stofomslag in goede staat, rug van de stofomslag verkleurd. Cardboard / Karton
Schönberg, A.
Erwartung Die glückliche Hand Von heute auf morgen
Muziek & Toneel /
10.00
Meer info Bijzonderheden: Paperback., 96pp. 8o. Goed exemplaar 1e druk Geïll.
NN
Filmkritik. Reprint des Jahrgangs 1964
Fotografie /
10.00
Meer info Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 671pp. Mit viele Bildern. Broschiert. Sehr gut.
NN
Filmkritik. Reprint des Jahrgangs 1965
Fotografie /
10.00
Meer info Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 717pp. Mit viele Bildern. Broschiert. Sehr gut.
Bruls, Willem (voorwoord)
Fotojaarboek Seizoen 1995-1996 De Nederlandse Opera
/
8.00
Meer info Bijzonderheden: 96 pp. Genaaid / Half Linnen
BROCKDORFF, W.
Geheimkommandos des zweiten Weltkrieges
/ 1967
23.00
Meer info Bijzonderheden: München Verlag Welsermühl wels 1967 3. Auflage 446 S. Olwd. .mit Or. Umschlag
Anoniem
Gevechtsoperaties, LDP II - deel C : gevechtsoperaties tegen een irregulier optredende tegenstander
/
20.00
Meer info Bijzonderheden: 's-Gravenhage, Koninklijke Landmacht 2003 geillustreerd 1e dr. - Met index. - Gebrocheerd
Nationale Beroepsschool Jules Jourdain
Handboek voor de Bioscoop-Operateur
Uitgeverij De Techniek / 1949
30.00
Meer info Bijzonderheden: 547 pagina's. Foto's + illustraties. 2de herziene en vermeerderde druk. Medewerkers : H.A. Drochmans, E. Doyen; P.C. Moties; G. de Brabander; A. de Bakker; Dr. Cossement. Behandeld word; Wiskundige begrippen en grafische voorstelling; Beginselen der mechanica en theorie der mechanismen; Electriciteit; Accoustiek. Electro-acoustiek en versterking; Bioscooptechniek; de Kinemapractijk; wetgeving en bijlagen; de Techniek der toneelverlichting; Beginselen van eerste hulp bij ongevallen in de cabine. Diverse onderstrepingen en annotaties (grotendeels) met (kleur)potlood. Cloth / Linnen Hardcover
Starp, Mr. J.E. v.d.
Het Englandspiel. Demasqué Der VAU-mannen.
Schefferdrukkerij / 1948
7.50
Meer info Bijzonderheden: 71 pagina's. Foto's, kaartjes. Verkleuring langs de randen van de kaft. Soft Cover, Geniet/stapled
MITCHELL, ADRIAN (Text); Music by PETER SCHAT
Houdini, a Circus Opera
Amsterdam: Clowns / 1976
10.00
Meer info Bijzonderheden: 45p. Very good copy, name inscribed. Opera on the world-famous self-liberator Houdini. paperback
Brutus
Ik was geheim Agent.
Christelijk Nationale Dagbladen: De Rotterdammer, Nieuwe Haagsche Courant, Nieuwe Leidsche Courant, / 1949
25.00
Meer info Bijzonderheden: 146 pagina's. Kleine gebruiksspoortjes / Hoekjes bestoten. Drukkerij Libertas N.V. te Utrecht. Half Linnen, Hard Cover
Monteverdi, Claudio
Il ritorno d'Ulisse in Patria. Dramma in Musica.
Muziek & Toneel /
10.00
Meer info Bijzonderheden: 8vo, .80pp. Wereldpremière, februari1641, Teatro San Cassiano, Venetië. Libretto van Giacomo Badoaro. Geillustreerd. Tekst: Nederlands en Italiaans. Slap kartonnen band met kartonnen stofomslag. Als nieuw.
Bertisch, Klaus (samenst.)
L'Incoronazione di Poppea
Muziek & Toneel /
10.00
Meer info Bijzonderheden: Softcover, 128pp. Opera. Geillustreerd. Kartonnen band met kartonnen stofomslag met goudbelettering. Zeer goed.
Boieldieu, François
La dame blanche. Opéra comique en 3 actes. Paroles de E. Scribe
/
15.00
Meer info Bijzonderheden: 62 pp. Rug beschadigd franstalig Genaaid / Papier
Puccini, Giacomo
Madama Butterfly. Opera in Two Acts. Libretto by Luigi Illica and Giuseppe Giacosa. Direction Robert Wilson. Music Director Roberto Rizzi Brignoli.
Moscow, Bolshoi Theatre, 2005. /
5.00
Meer info Bijzonderheden: 8vo, 70 pp., bw/ & col. illustr. Pback. Russian and English text, libretto in Russian. Good.
Somer, Majoor Dr. J.M.
Man in Oorlog. De dagboeken van Majoor Dr. J.M. Somer hoofd bureau inlichtingen te London. 13 Maart 1942 - 22 September 1943.
Bosch & Keuning NV / 1981
15.00
Meer info Bijzonderheden: 496 pagina's. Kaartjes, register. Soft Cover
Stassinopoulos, Arianna.
Maria Callas. Een biografie.
/ 1987
10.00
Meer info Bijzonderheden: 3e druk. BZZTôH. 1987. 279 pp. Ills. Paperback.* Licht gekreukt ex.
Zoggel, Karl H. van.
Maria Callas. Een leven als een Griekse tragedie.
/ 2002
15.00
Meer info Bijzonderheden: Tirion. 2002. 248 pp. Ills. Paperback.
Ferron, Louis.
Mattheus Passie. Operalibretto naar de Mattheus Passie van J.S. Bach en C.F. Heinrici.
/
8.00
Meer info Bijzonderheden: Corrie Zelen. 83 p. Paperback.* Lichte gebruikssporen.
Meer info Bijzonderheden: Softcover, 72pp. Opera. Igor Stravinsky. Oedipus Rex: Opéra-Oratorio en deux actes. Libretto van Jean Coctea naar Sophocles, Wereldpremière 1928, Wenen. Psalmensymfonie: Symfonie voor koor en orkest. Teksten uit Vulgata. Wereldpremière 1930, Brussel. Inleiding Peter Sellers. Met vele prachtige foto's. Kartonnen band met flappen. Zeer goed.
Alphen, Jos Van
Oosterhout in 1944-1945. Oorlog en Bevrijding in Woord en Beeld.
Generaal Maczek Museum / 1985
12.50
Meer info Bijzonderheden: 112 pagina's. Rijkelijk geillustreerd, oblong formaat, boek met vele foto's en diverse kaarten en schetsen. Hard Cover
Mason, David
Operatie Avalanche. De Geallieerde Landing in Zuid-Italië.
Standaard Uitgeverij / 1975
4.00
Meer info Bijzonderheden: Gebruiksspoortjes / rug sterk verkleurd. 159 pagina's. Vele foto's + kaartjes. Soft Cover
Mason, David
Operatie Avalanche. De Geallieerde Landing in Zuid-Italië. Bibliotheek Van De Tweede Wereldoorlog.
Standaard Uitgeverij / 1994
5.00
Meer info Bijzonderheden: 159 pagina's. Vele foto's + kaartjes. Nummer 40. Soft Cover
Mason, David
Operatie Avalanche. De Geallieerde Landing in Zuid-Italië. Bibliotheek Van De Tweede Wereldoorlog.
Demoniah / 1991
5.00
Meer info Bijzonderheden: 159 pagina's. Vele foto's + kaartjes. Nummer 40 Soft Cover
Keegan, J.
Operatie Barbarossa. De Duitse Inval in Rusland. Bibliotheek Van De Tweede Wereldoorlog.
Demoniah / 1990
5.00
Meer info Bijzonderheden: 159 pagina's. Vele foto's. Nummer 17. Soft Cover
HAGEN, WALTER ( PS. HOETTL, WILHELM )
Operatie Bernhard. Een op historische feiten berustend verslag van de grootste geldvervalsings-affaire aller tijden
/ 1960
12.00
Meer info Bijzonderheden: Den Haag Kruseman tweede druk z. j. ( ca. 1960 ) 277 pp. + 2 pp. Uitgeversadvertenties linnen met beschadigd stofomslag 14, 5 x 20, 7 cm. Met 20 z / w foto' s. Personenregister.
Bauwens, Jan + Terlouw, Piet, + Ebeling, H.C.
Operatie Overlord. Deel I. De Muur. Dossier 1940-1945
Koninklijke Uitgeverij J.J. Tijl N.V. /
6.00
Meer info Bijzonderheden: Boek en stofomslag in goede staat. 242 pagina's, exclusief de fotopagina's. Foto's. Artificial Leather/Kunstleder
Bauwens, Jan + Terlouw, Piet, + Ebeling, H.C.
Operatie Overlord. Deel I. De Muur. Dossier 1940-1945
Koninklijke Uitgeverij J.J. Tijl N.V. /
5.00
Meer info Bijzonderheden: 242 pagina's. Foto's. Artificial Leather/Kunstleder
Bauwens, Jan + Terlouw, Piet, + Ebeling, H.C.
Operatie Overlord. Deel II De Victorie. Dossier 1940-1945
Uitgeverij De Goudvink /
5.00
Meer info Bijzonderheden: 250 pagina's. Foto's. Boek en stofomslag in goede staat. De stofomslag heeft kleine gebruiksspoortjes Artificial Leather/Kunstleder
Zembsch Schreve, Guido + Roever, Eddy De
Operatie Pierre-Jacques. Geheim agent, Commando En Gevangene Van De Gestapo. Een Spannend, Ongelooflijk En Waar Gebeurd Verhaal.
Uitgeverij Hollandia / 1990
12.50
Meer info Bijzonderheden: 205 pagina's. Foto's, documenten, afbeeldingen, illustraties. Opgetekend door Eddy de Roever. Soft Cover
Jones, Vincent
Operatie Toorts, De Geallieerde Inval in Noord-Afrika, Bibliotheek Van De Tweede Wereldoorlog
Standaard Uitgeverij / 1995
5.00
Meer info Bijzonderheden: 159 pagina's. Vele foto's. Nummer 47. Soft Cover
Jones, Vincent
Operatie Toorts, De Geallieerde Inval in Noord-Afrika, Standaard Tweede Wereldoorlog in Woord En beeld.
Standaard Uitgeverij / 1976
4.00
Meer info Bijzonderheden: 159 pagina's. Foto's, kaartjes en illustraties Soft Cover
Lavrent'ev, M M and L Ya Savel'ev
Operatot theory and ill-posed problems
/
150.00
Meer info Bijzonderheden: Leiden, VSP 2006 1st ed. - With index, bibliogr. - (Inverse and ill-posed problems series). - Hardcover
Wagner, Richard
Parsifal
Muziek & Toneel /
10.00
Meer info Bijzonderheden: 8vo, .96pp. Geillustreerd. Slap kartonnen band. Als nieuw.
Vivier, Claude
Rêves d'un Marco Polo
Muziek & Toneel /
8.00
Meer info Bijzonderheden: Softcover, 8vo, Opéra Fleuve en deux soirées. Versie Reinbert de Leeuw en Pierre Audi, 2000. Met foto. Formaat oblong. Kartonnen band. Heel goed.
STRAUSS, RICHARD
Salome
Muziek & Toneel /
8.00
Meer info Bijzonderheden: Paperback, 80pp. 12o. Goed exemplaar Geïllustreerd
Pinto, Oreste luitenant-kolonel
Spionage Contra Spionage.
Scheltens & Giltay /
9.00
Meer info Bijzonderheden: Boek en stofomslag in goede staat, de stofomslag heeft kleine gebruiksspoortjes naam op het eerste schutblad. 399 pagina's. Luitenant-Kolonel Oreste Pinto was de belangrijke tegenspeler van Joseph Schreieder en Giskes in het England-Spiel. Oorspronkelijke titel: "The Spycather omnibus". Vertaling door J.F. Kliphuis. Onthullingen door luitenant-kolonel Oreste Pinto, verrraad van Arnhem, king kong, bevrijding, spion helpt spionnen, pimpernel of hakenkruis, minzame Gestapo, Cardboard / Karton
KOMRIJ, GERRIT/SCHAT, PETER,
Symposion. Opera in twee akten
Literatuur (oorspr. Nederlands) /
12.00
Meer info Bijzonderheden: Paperback., 120pp. 8o. Goed exemplaar 1e druk Geïll.
Gay John
The Beggar's Opera
A Sitos Publication, 1989. Introduction door Wim van Houten in het Nederlands. Boek Engelstalig. Ann / 1989
Meer info Bijzonderheden: 1983. Or.cloth with d.j.. 223pp. 4°.. Illustr..
GILBERT, W.S.
The Savoy Operas ~ Being the complete text of the Gilbert and Sullivan Operas As originally produced in the Years 1875-1896
St. Martin's Pr, 1967 / 1967
5.00
Meer info Bijzonderheden: pbk, cover bit worn + knicked+some knicked p. inside, 660 pp
Ferron, Louis.
Toonkunst.Novelle.
/ 1987
8.00
Meer info Bijzonderheden: 1e dr. 1987. De Bezige Bij. 109 p. Paperback. * Naam op schutblad.
Pinto, Oreste
Vriend of vijand. De ontmaskering van King Kong en vele andere spionnen in WOII.
Uitgeverij Balans /
5.00
Meer info Bijzonderheden: Kleine gebruiksspoortjes. 232 pagina's. Soft Cover
Komrij, Gerrit.
Wagner en ik.
/ 2006
10.00
Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amst., 521. 2006. 99 pp. Karton met stofomslag. Met CD.
Bourne, Joyce.
Who's Who in Opera. A Guide to Opera Characters.
/ 1998
12.00
Meer info Bijzonderheden: Oxford University Press. 1998. xviii-457 p. Cloth/ dustj.
Berg, Alban
Wozzeck
Muziek & Toneel /
12.00
Meer info Bijzonderheden: Softcover, 95pp. Oper in drei Akten (fünfzehn Szenen). Naar het toneelstuk Woyzeck van Georg Büchner. Wereldpremière Staatsoper Berlijn 1925. Geillustreerd. Kartonnen band met aan binnenkant bedrukte stofomslag. Zeer goed.
Roever, Eddy De
Zij sprongen bij maanlicht. De geschiedenis van het Bureau Bijzondere Opdrachten en de agenten. Londen 1944-1945.
Uitgeverij Hollandia / 1986
20.00
Meer info Bijzonderheden: Boek en stofomslag in goede staat. 308 pagina's. Foto's, kaartjes, documenten, afbeeldingen. Cardboard / Karton