Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Natuurkunde

83 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 1 pagina's
resultaten 1 tot 83Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
Janich, Klaus ANALYSIS FUR PHYSIKER UND INGENIEURE. Funktionentheorie, Differentialgleichungen, Spezielle Funktionen.Heidelberg New York / 20.00Meer info Bijzonderheden: Berlin,Heidelberg,New York, Springer-Verlag, 2001. 4th edition 419 pages. Pb . Mit 461 Figuren. very good condition
Choquet-Bruhat, Yvonne / DeWitt-Morette, Cecile / Dillard-Bleick, Margaret ANALYSIS, MANIFOLDS AND PHYSICS. Part I. North-Holland Publ.Comp / 60.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam/new York, North-Holland Publ.Comp,, 1982. 1st Revised Edition 630 pages. HB artificial leather . Inside slightly yellowed. Illustrated. very good condition
Maas, A J P Atomisme en individualisme : de Amsterdamse natuurkunde tussen 1877 en 1940 / 12.50Meer info Bijzonderheden: Hilversum, Verloren 2001 geillustreerd 1e dr. - Met register. - Gebrocheerd, als nieuw
Rhijn, A van Beschouwingen over het wezen der anorganische natuurverschijnselen / 20.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Van Tyen 1875 1e dr. - Gebrocheerd
Weiser Eric Biologische raadsels. In het niemandsland van de natuurwetenschap.Baarn, H. Meulenhoff, 1976. 156 blz. Uitgavejaar 1976. Ned. vert. Marja Hilsum. Paperback. Randen / 19764.00Meer info Bijzonderheden:
Schoute, J. C. Biomorphology in general. (Verhandelingen der Koninklijke Nederlandsche Akademie van Wetenschappen te Amsterdam, Afd. Natuurkunde. Tweede sectie ; deel 46, no. 1). / 20.00Meer info Bijzonderheden: 93 pp. Het manuscript werd voltooid en voor publicatie gereed gemaakt door Roelof van der Wijk.j Top rug is beschadigd 1½ cm. Genaaid / Soft Cover
Werner Heisenberg Das Naturbild der heutigen PhysikRowohlt / 19552.00Meer info Bijzonderheden: in redelijke staat
Lagendijk, Ad DE ARROGANTIE VAN DE FYSICUS. Aramith 1989. 1e druk 48 pp. Pb . enkele potlood onderstrepingen in tekst. / 4.50Meer info Bijzonderheden: Bloemendaal, Aramith, 1989. 1e druk 48 pp. Pb . enkele potlood onderstrepingen in tekst. in goede staat
Beukel, A. van den DE DINGEN HEBBEN HUN GEHEIM. Gedachten over natuurkunde, mens en God. Ten Have b.v 1993. 10e druk 192 pp. Pb . De natuurkunde / 6.00Meer info Bijzonderheden: Baarn, Ten Have b.v, 1993. 10e druk 192 pp. Pb . De natuurkunde, denken sommige vooraanstaande fysici, is bijna klaar. Binnen afzienbare tijd zal 'alles' begrepen worden. Als er een God is die van dit 'alles' deel uitmaakt zal hij vanzelf te voorschijn komen. Dit is dan de bekroning van het menselijk verstand. In dit boek wordt nagegaan waar zulke verwachtingen op berusten. Is de natuurkunde in staat een wereldbeeld te funderen, waarin de mens zijn plaats vindt en de weg naar de diepere zin van zijn bestaan? Als de natuurkundigen ooit klaar zullen zijn, is dan 'alles' begrepen? En wat betekent begrijpen eigenlijk? in goede staat
Kalma, Dr. J. DE EINDIGHEID VAN HET HEELAL. Servire 1950. 1e druk 240 pp. linnen gebonden met stofomslag. Goudopdruk. Stofomslag iets verkleur / 24.00Meer info Bijzonderheden: Den Haag, Servire, 1950. 1e druk 240 pp. linnen gebonden met stofomslag. Goudopdruk. Stofomslag iets verkleurd. in goede staat
Schalkwijk, Dr. J. C. De Netuurkunde 1e Deel De Beginselen / 10.00Meer info Bijzonderheden: 279 pp. Schut en titel pagina een scheur 7 cm. Genaaid / Halflinnen
Dorsman, L / Klei, Jac. van der Denken, Vinden, Toepassen2e deeltje / 6.00Meer info Bijzonderheden: 119 pp. Genaaid / Soft Cover
Dueck, Gunter DIE BETA-INSIDE GALAXIE. Springer-Verlag 2001. 1st edition 191 pages. HB . Small stamp at bottom paper edges. Minor wear a / 12.50Meer info Bijzonderheden: Heidelberg, Springer-Verlag, 2001. 1st edition 191 pages. HB . Small stamp at bottom paper edges. Minor wear at the corners cover. very good condition
Freundlich, Erwin / Einstein, Albert DIE GRUNDLAGEN DER EINSTEINSCHEN GRAVITATIONSTHEORIE. MIT EINEM VORWORT VON ALBERT EINSTEIN. Julius Springer 1920. 4th revised edition 96 pp. halfcloth carton boards . Frontcover bit dirty / 25.00Meer info Bijzonderheden: Berlin, Julius Springer, 1920. 4th revised edition 96 pp. halfcloth carton boards . Frontcover bit dirty, otherwise good copy. Scans available.Fourth edition, revised and enlarged, of Freundlish's work on the foundations of Einstein's theory of gravitation, with a foreword by Albert Einstein. Originally published in 1916. good condition
Elmer, F.-J. DIFFERENTIALGLEICHUNGEN IN DER PHYSIK. Verlag Harri Deutsch 1997. 1st edition 232 pages. softcover . Small scratch at back plate. Otherw / 15.00Meer info Bijzonderheden: Thun / Frankfurt am Main, Verlag Harri Deutsch, 1997. 1st edition 232 pages. softcover . Small scratch at back plate. Otherwise very nice and clean copy. very good condition
Drieschner, Michael Einführung in die NaturphilosophieWissenschaftliche Buchgesellschaft / 19814.00Meer info Bijzonderheden: Paperback 1981 illus 148blz
Marti, Kurt / Groger, Detlef EINFUHRUNG IN DIE LINEARE UND NICHTLINEARE OPTIMIERUNG. Phisica-Verlag 2000. 1st edition 206 pages. Pb . / 12.00Meer info Bijzonderheden: Heidelberg, Phisica-Verlag, 2000. 1st edition 206 pages. Pb . very good condition
Calder, Nigel EINSTEIN EN HET HEELAL. Bosch & Keuning nv 1979. 1e druk 177 pp. linnen gebonden met stofomslag. Geillustreerd met vele fo / 8.50Meer info Bijzonderheden: Baarn, Bosch & Keuning nv, 1979. 1e druk 177 pp. linnen gebonden met stofomslag. Geillustreerd met vele foto's en tekeningen.Stofomslag iets verkleurd. iets slijtage rand stofomslag. in goede staat
Brockman, John EINSTEIN, GERTUDE STEIN, WITTGENSTEIN EN FRANKENSTEIN. Het Wetenschapplijk Universum. Contact 1989. 1e druk 252 pp. Pb . Elke tijd schept zijn eigen universum. Brockman laat zien dat / 8.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Contact, 1989. 1e druk 252 pp. Pb . Elke tijd schept zijn eigen universum. Brockman laat zien dat we aan de vooravond van een nieuw universum staan door o.a. de ontdekking van het DNA, IVF, etc. Een blik op de meest recente ontwikkelingen in de natuurwetenschappen die het gezicht van de wereld van morgen zullen bepalen. Vertaald door Govert Schilling. Geillustreerd. in goede staat
Brockman, John EINSTEIN, GERTUDE STEIN, WITTGENSTEIN EN FRANKENSTEIN. Het Wetenschapplijk Universum. Contact 1989. 1e druk 252 pp. Pb . Leesvouw. Elke tijd schept zijn eigen universum. Brockman laat / 8.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Contact, 1989. 1e druk 252 pp. Pb . Leesvouw. Elke tijd schept zijn eigen universum. Brockman laat zien dat we aan de vooravond van een nieuw universum staan door o.a. de ontdekking van het DNA, IVF, etc. Een blik op de meest recente ontwikkelingen in de natuurwetenschappen die het gezicht van de wereld van morgen zullen bepalen. Vertaald door Govert Schilling. Geillustreerd. mooie staat
Fenn, John B. ENGINES, ENERGY, AND ENTROPY. A Thermodynamics Primer. W.H.Freeman and Company 1982. 293 pages. Pb . Cover with some wear. Page edges bit soiled. Page / 15.00Meer info Bijzonderheden: New York, W.H.Freeman and Company, 1982. 293 pages. Pb . Cover with some wear. Page edges bit soiled. Pages wave a little bit. Otherwise nice and clean copy. good condition
Zee, A. FEARFUL SYMMETRY. The Search for Beauty in Modern Physics. Collier Books 1989. 1st edition 322 pages. Pb . Minor wear. / 4.50Meer info Bijzonderheden: New York, Collier Books, 1989. 1st edition 322 pages. Pb . Minor wear. good condition
Pohlmann, Dietrich (Zusammengestellt von) FORMELN, SATZE UND TABELLEN FUR SEK. I UND I I. Mathematik/Astronomie/Physik/ Chemie. Aulis Verlag Deubner 2007. 2nd edition 56 pages. softcover stapled . Cover with some wear at the c / 4.50Meer info Bijzonderheden: Koln, Aulis Verlag Deubner, 2007. 2nd edition 56 pages. softcover stapled . Cover with some wear at the corners. Inside nice and clean. good condition
Halliday, David / Resnick, Robert / Walker, Jearl Fundamentals of PHYSIK. Student's Solutions Manual. (English text). Wiley-VCH GmbH & Co . 6th edition 384 pages. Pb . Herausgeber der deutschen Ubersetzung Stephan W / 22.50Meer info Bijzonderheden: Weinheim, Wiley-VCH GmbH & Co, . 6th edition 384 pages. Pb . Herausgeber der deutschen Ubersetzung Stephan W. Koch. Abbildungen - Java - Simulationen - Losungshinweise. J. Richard Christman and Edward Derringh, to accompany. Lehrbuch und die kompletten Losungswege (engl.) zu 1.000 Aufgaben. very good condition
Arnold, Vladimir I. GEWOHNLICHE DIFFERENTIALGLEICHUNGEN. Springer-Verlag 2001. 2nd edition 344 pages. Pb . Illustrated. / 20.00Meer info Bijzonderheden: Berlin Heidelberg, Springer-Verlag, 2001. 2nd edition 344 pages. Pb . Illustrated. very good condition
Strehlow, Reinhard GRUNDZUGE DER PHYSIK. Fur Naturwissenschaftler und Ingenieure. Vieweg 1995. 1st edition 417 pages. softcover . Minor wear corners cover. With 298 figures / 20.00Meer info Bijzonderheden: Braunschweig / Wiesbaden, Vieweg, 1995. 1st edition 417 pages. softcover . Minor wear corners cover. With 298 figures, 41 tables and 217 exercises with extended solutions. very good condition
Philip Kogan Het onzichtbare spektrumDe nationale uitgeverij / 19665.50Meer info Bijzonderheden: in goede staat
Lorentz, Dr. H. A. Het relativiteitsbeginsel voor eenparige translaties (1910-1912). Lessen over theoretische natuurkunde aan de R.U. Bewerkt Door Dr. A. D. Fokker / 100.00Meer info Bijzonderheden: 171 pp. Naam stikker op voorplat Genaaid / Papier
Schilden, J. G. H. v.d. HET WEZEN DER DINGEN. Servire . 1e druk 130 pp. Pb . Geillustreerd. Auteur ontvouwt een nieuwe natuurkunde theorie die / 6.00Meer info Bijzonderheden: Wassenaar, Servire, . 1e druk 130 pp. Pb . Geillustreerd. Auteur ontvouwt een nieuwe natuurkunde theorie die inzicht biedt in de gehele fysische natuur, waardoor tot dusver onverklaarbare zaken, verklaarbaar worden. in goede staat
Kahn Fritz Dr. Het wonder der natuur. Deel I:Hemel en aarde.Amsterdam, Contact, 1953. 290 blz. Uitgavejaar 1953. 6de druk. Met 418 zwart-wit afbeeldingen. Ned. / 19537.00Meer info Bijzonderheden:
Kahn Fritz Dr. Het wonder der natuur. Deel I:Hemel en aarde.Amsterdam, Contact, 1952. 290blz. Uitgavejaar 1952. Met 108 zwart-wit afbeeldingen. Hard cover. Lin / 19527.00Meer info Bijzonderheden:
Kahn Fritz Dr. Het wonder der natuur. Deel I:Hemel en aarde. Deel II: Leven en planten. Deel III: Dier en mensAmsterdam, Contact, 1952. Drie losse delen Totaal 862 blz. Met zwart-wit afbeeldingen. Gebonden, Ha / 195219.50Meer info Bijzonderheden:
Kahn Fritz Dr. Het wonder der natuur. Deel II: Het leven van de mensAmsterdam, Contact, 1953. 290 blz. Uitgavejaar 1953. 6de druk. Met 418 zwart-wit afbeeldingen. Ned. / 19537.00Meer info Bijzonderheden:
Kahn Fritz Dr. Het wonder der natuur. Deel II: Leven en plantenAmsterdam, Contact, 1952. 257 blz. Uitgavejaar 1952 Met 120 zwart-wit afbeeldingen. Ned. bewerking / 19528.50Meer info Bijzonderheden:
Kahn Fritz Dr. Het wonder der natuur. Deel III:Dier en mensAmsterdam, Contact, 1952. 300 blz. Uitgavejaar 1952 Met 126 zwart-wit afbeeldingen. Ned. bewerking / 19528.50Meer info Bijzonderheden:
Alkemade C. TH. J., Hoogenboom A.M., Smit J.A. Inleidingen tot fysische methoden.Oosthoek´s b.v. Utrecht / 12.00Meer info Bijzonderheden: 2e. 1973 Pap.. 451 pp.. ''8 ...
Genseberger, Rupert Interesse-georiënteerd natuur- en scheikundeonderwijs / 25.00Meer info Bijzonderheden: Utrecht, CD-B Press 1997 geillustreerd 1e dr. - Met lit. opg., register. - Proefschrift Utrecht. - Gebrocheerd
Heukels, H. Kennis der natuur. Leerboek der Natuurkunde, Dierkunde en Plantkunde. 3 delen 1 band. 1 Natuurkunde 2 Dierkunde 3 Plantkunde / 50.00Meer info Bijzonderheden: 343/X/347 pp. Pagina 337 los. Potlood aantekeningen. Wat los in de band Genaaid / Linnen
Hecht, Jeff / Teresi, Dick LASER. Dodelijk wapen, genezende straal. Elsevier 1985. 1e druk 264 pp. Pb . Rijk geillustreerd. / 10.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam/Brussel, Elsevier, 1985. 1e druk 264 pp. Pb . Rijk geillustreerd. in goede staat
DOORNENBAL, P. EN F.W. NIJHOFF Leerboek der natuurkundeTjeenk Willink, 1940 / 19407.00Meer info Bijzonderheden: linnen gebonden, l. slijtage op hoeken en rug, ills, pigmentvlekken, 252 pp
R. Kronig Leerboek der Natuurkunde, harde kaftScheltema & Holkema / 195416.00Meer info Bijzonderheden: als nieuw
Heil, Ir. J. W. Leerboek Der Natuurkunde. Vloeistoffen, Gassen, Warmte Met Vraagstukken. Ten Gebruike Bij Het Middelbaar Technisch Onderwijs / 10.00Meer info Bijzonderheden: 263 pp. Boveb en onderkant rug gebruikssporen Genaaid / Linnen
Lorentz, Dr. H. A. Lessen over theoretische natuurkunde enz. II. Theorie der quanta (1916-1917). Bew.d.G.L.de Haas-Lorentz. / 20.00Meer info Bijzonderheden: 153 pp. Rug mist 2 stukjes Naam stikker op voorplat Genaaid / Papier
Lorentz, Dr. H. A. Lessen over theoretische natuurkunde enz. VIII. de Theorie Van Maxwell (1900-1902). Bew.dr. H. Bremekamp. / 75.00Meer info Bijzonderheden: 197 pp. Naam stikker op voorplat Genaaid / Papier
Aaftink H. Ir. Leven met bliksemWinterthur verzekeringen, 1981. 38 blz. Paperback. Naam op schutblad. Tekst op schutblad geplakt. O / 19814.00Meer info Bijzonderheden:
Louis de Broglie Licht und MaterieFischer / 19587.00Meer info Bijzonderheden: in goede staat
Romunde, R. van / L. W. J. Holleman / ill. R. Boender. MATERIE EN STRALING IN RUIMTE EN TIJD 1 Warmte, materie en ruimte - een bijdrage tot de fundering van de natuurkunde op fenomenologische grondslag. Vrij Geestesleven 1971. 1e druk 192 pp. Pb . Binnenwerk in uitstekende staat / 6.00Meer info Bijzonderheden: Zeist, Vrij Geestesleven, 1971. 1e druk 192 pp. Pb . Binnenwerk in uitstekende staat, maar slijtage op omslag en verkleurde rug met leesvouw en lelijke vlekken. redelijke staat
Janich, Klaus MATHEMATIK 1. Geschrieben fur Physiker. Springer-Verlag 2005. 2nd korrigierte Auflage 560 pages. Pb . Illustrated / Mit Abbildungen. / 20.00Meer info Bijzonderheden: Berlin-Heidelberg, Springer-Verlag, 2005. 2nd korrigierte Auflage 560 pages. Pb . Illustrated / Mit Abbildungen. very good condition
Janich, Klaus MATHEMATIK 2. Geschrieben fur Physiker. Springer-Verlag 2003. 2nd korrigierte Auflage 384 pages. Pb . Small stamp at bottom page edges. / 20.00Meer info Bijzonderheden: Berlin-Heidelberg, Springer-Verlag, 2003. 2nd korrigierte Auflage 384 pages. Pb . Small stamp at bottom page edges. Illustrated / Mit Abbildungen. very good condition
Isham, Chris J. MODERN DIFFERENTIAL GEOMETRY FOR PHYSISTS. World Scientific 2002. 2nd edition 290 pages. Pb . Cover with some wear. Otherwise nice and clean / 20.00Meer info Bijzonderheden: Singapore, World Scientific, 2002. 2nd edition 290 pages. Pb . Cover with some wear. Otherwise nice and clean copy. Illustrated. good condition
Scheepstra, H en W Walstra Natuurkennis voor de volksschool 2b en 3b / 3.00Meer info Bijzonderheden: Groningen, Wolters 1893 illustraties 1e dr. - Gebrocheerd, 2b mist omslag. - Prijs per deeltje
Nauta, I. Natuurkunde leer-repetitieboekje voor het voortgezetonderwijs / 10.00Meer info Bijzonderheden: 247 pp. Enkele potlood aantekeningen Genaaid / Halflinnen
Schröder, M J Natuurkunde, 2e deel / 5.70Meer info Bijzonderheden: Groningen, Wolters 1930 166 figuren 5e dr. - (Handleiding bij het onderwijs in receptuur ; III-2). - Linnen
Doornenbal, Dr. P. / Nijhoff, Dr. F.W. Natuurkunde- A (experimentele inleiding) met opgaven / 9.00Meer info Bijzonderheden: 350 pp. + losse bijlage met antwoorden Potlood onderstrepingen en aantekenin Genaaid / Linnen
BOUWMAN, EVERH. Natuurkundige vraagstukkenWolters, 1931 / 19317.00Meer info Bijzonderheden: linnen gebonden, hoeken + onder-bovenzijde rug, sleets, gebruikssporen, enige onderstreppingen, 162 pp
Ellerbroek, Dr. J. / Smitt, Drs. J. H. Natuurkundige Vraagstukken Met Antwoorden En Oplossingen / 10.00Meer info Bijzonderheden: 192 pp. Onderkant rug mist stukje Genaaid / Karton
Whitmore, G. PHYSICAL CHEMISTRY THROUGH PROBLEMS. Sarup & Sons 2004. 1st edition 104 pages. cloth with dustjacket . Dustjacket with some edgewear. I / 5.00Meer info Bijzonderheden: New Delhi, Sarup & Sons, 2004. 1st edition 104 pages. cloth with dustjacket . Dustjacket with some edgewear. Illustrated. good condition
Browne, Ph. D., Micahel E. PHYSICS FOR ENGINEERING AND SCIENCE. Theory and Problems. McGraw-Hill 1999. 464 pages. Pb . Cover 2 mm to small for inside. Inside slightly yellowed. 21 / 8.50Meer info Bijzonderheden: New York, McGraw-Hill, 1999. 464 pages. Pb . Cover 2 mm to small for inside. Inside slightly yellowed. 21 x 27,5 cm. Schaum's Outlines. 788 fully worked problems - Ideal preparation for MCAT and GRE - Works with all current texts - Perfect for review or exam prep. Illustrated. some edgewear
Halliday, David / Resnick, Robert / Walker, Jearl PHYSIK. (German text) Wiley-VCH GmbH & Co 2003. 1st edition 1388 pages. HB with ribbon . Herausgeber der deutschen Ubers / 60.00Meer info Bijzonderheden: Weinheim, Wiley-VCH GmbH & Co, 2003. 1st edition 1388 pages. HB with ribbon . Herausgeber der deutschen Ubersetzung Stephan W. Koch. Abbildungen - Java - Simulationen - Losungshinweise. very good condition
Hofling, Dr. Oskar PHYSIK. Formeln und Einheiten. Sekundarstufe I + II. Aulis Velag deubner & Co 1992. 124 pages. softcover stapled . 2 Volumes. Vol I: 2 revised editio / 10.00Meer info Bijzonderheden: Koln, Aulis Velag deubner & Co, 1992. 124 pages. softcover stapled . 2 Volumes. Vol I: 2 revised edition / verbesserte Auflage.Vol. II:16 Edition / Auflage. very good condition
Lange Viktor N. PHYSIKALISCHE KNOBELEIEN. 116 experimentelle physikalische Aufgaben zum nachdenken. Mit 33 Abbildungen. Verlag Harri Deutsch 1996. 3d unveranderte Auflage 111 pages. Pb . Piece of white tape at title / 4.00Meer info Bijzonderheden: Thun/Frankfurt am Main, Verlag Harri Deutsch, 1996. 3d unveranderte Auflage 111 pages. Pb . Piece of white tape at title page. Deutsch Taschenbucher Band 38. very good condition
Lange W. N. PHYSIKALISCHE PARADOXA UND INTERESSANTE AUFGABEN. Verwunderlichtes aus der Physik III. Mit 48 Abbildungen verlag Harri Deutsch 1975. 1st edition 170 pages. Pb . Some edgewear. Air under laminate front co / 4.00Meer info Bijzonderheden: Frankfurt/Main und Zurich, verlag Harri Deutsch, 1975. 1st edition 170 pages. Pb . Some edgewear. Air under laminate front cover. Piece of white tape at title page. Deutsch-Taschenbucher. Nr. 20. good condition
Sylvin, Morris PR0BLEMS IN STICHIOMETRY. Sarup & Sons 2003. 1st edition 222 pages. cloth with dustjacket . Cover with wear. Otherwise nice / 5.00Meer info Bijzonderheden: New Delhi, Sarup & Sons, 2003. 1st edition 222 pages. cloth with dustjacket . Cover with wear. Otherwise nice and clean copy. good condition
Sylvin, Morris PROBLEMS IN GASES AND KINETIC THEORY. Sarup & Sons 2001. 1st edition 111 pages. cloth with dustjacket . Cover with wear. Otherwise nice / 5.00Meer info Bijzonderheden: New Delhi, Sarup & Sons, 2001. 1st edition 111 pages. cloth with dustjacket . Cover with wear. Otherwise nice and clean copy. good condition
Powell, Crasemann Quantum MechanicsAddison-Wesley / 196210.00Meer info Bijzonderheden: in goede staat
Otten, Ernst W. REPETITORIUM EXPERIMENTALPHYSIK fur Vordiplom und Zwischenprufung. Springer-Verlag 2003. 2nd edition 793 pages. Pb . Small stamp at bottom page edges. Mit 568 zweif / 45.00Meer info Bijzonderheden: Berlin Heidelberg, Springer-Verlag, 2003. 2nd edition 793 pages. Pb . Small stamp at bottom page edges. Mit 568 zweifarbigen Abbildungen,18 Tabellen, zahlreichen Anwendungsbeispielen, 181 Versuchen, und herausnehmbarem Kurzrepetitorium. very good condition
Wachter, Armin / Hoeber, Henning REPETITORIUM EXPERIMENTALPHYSIK THEORETISCHE PHYSIK. Springer-Verlag 2005. 2nd revised edition 538 pages. Pb . Mit 80 Abbildungen / 35.00Meer info Bijzonderheden: Berlin Heidelberg, Springer-Verlag, 2005. 2nd revised edition 538 pages. Pb . Mit 80 Abbildungen, 67 Anwendungen und vollstandigen Losungswegen sowie einem kommentierten Literaturverzeichnis. Fur Bachelor und Diplomstudium geeignet. Geleitwort von Klaus Schilling. very good condition
Doesschate, G. ten ROLDUC. Als Middeleeuwse Voorpost der Wis-, Natuur-en Geneeskunde in de Nederlanden. De Tijdstroom 1948. 1e druk 154 pp. softcover ingenaaid . Randen cover en binnenwerk vergeeld. Ned / 5.00Meer info Bijzonderheden: Lochem, De Tijdstroom, 1948. 1e druk 154 pp. softcover ingenaaid . Randen cover en binnenwerk vergeeld. Nederlandse Monographieen VIII. in goede staat
Drijver, J.W. SYSTEMATISCHE NATUURKUNDE leerlingenhandleiding N2 Havo 1 tweede fase Nijgh Versluys 1999. 1e druk 80 pp. Pb . Kleine aantekening op achterplat. / 6.00Meer info Bijzonderheden: Baarn, Nijgh Versluys, 1999. 1e druk 80 pp. Pb . Kleine aantekening op achterplat. mooie staat
Hammer, Anton / Hammer, Hildegard / Hammer, Karl TASCHENBUCH DER PHYSIK. J. Lindauer Verlag 2004. 9th Revised Edition 272 pages. softcover vinyl . Small stamp at bottom p / 12.00Meer info Bijzonderheden: Munchen, J. Lindauer Verlag, 2004. 9th Revised Edition 272 pages. softcover vinyl . Small stamp at bottom page edges. With 209 illustrations / Mit 209 Abbildungen. very good condition
Wertime, Th.A. THE COMING OF THE AGE OF STEEL. E.J. Brill 1961. 1st edition 330 pages. cloth gilted with dustjacket. Small tear at top back dustj / 17.50Meer info Bijzonderheden: Leiden, E.J. Brill, 1961. 1st edition 330 pages. cloth gilted with dustjacket. Small tear at top back dustjacket. good condition
Frankel, Theodore THE GEOMETRY OF PHYSICS. An Introduction. Cambridge University Press 2004. 2nd edition 694 pages. Pb . Cover with edgewear and some wear at / 37.50Meer info Bijzonderheden: New York, Cambridge University Press, 2004. 2nd edition 694 pages. Pb . Cover with edgewear and some wear at front. Otherwise nice and clean copy. Illustrated. good condition
Gardner, Martin THE NEW AMBIDEXTROUS UNIVERSE. Symmetry and Asymmetry from Mirror Reflections to Superstrings W. H. Freeman and Company 1990. 3d revised edition 392 pages. Pb . Illustrated. / 15.00Meer info Bijzonderheden: New York, W. H. Freeman and Company, 1990. 3d revised edition 392 pages. Pb . Illustrated. very good condition
C. M›ller The Theory of relativityUniversity Press, Oxford / 196250.00Meer info Bijzonderheden: in goede staat
Bertens Tijn Tip speelt voor spook. Non stop. Leesboeken voor het basisonderwijs I/aanvang 10Apeldoorn, M. Stenvert & Zoon, 16de druk.32 blz. Met illustraties van Carol Voges. Ingenaaid. Paper / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Vries de Leonard Tom Tit. Vermakelijke natuurkunde in de huiskamer. 150 verbazingwekkende experimenten met huishoudelijke voorwerpen voor jong en oud.Bussum, De Gooise Uitgeverij, 1978. Uitgavejaar 1978 107 blz.. Met zwart-wit illustraties. Paperback / 19785.00Meer info Bijzonderheden:
Prigogine, Ilya / Stengers, Isabelle TUSSEN TIJD EN EEUWIGHEID. De nieuwe plaats van de mens in de natuurwetenschap. Bert Bakker 1989. 1e druk 269 pp. Pb . Rug licht verkleurd. Vlekje op inhoudspag. Prigogine (Nobe / 10.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Bert Bakker, 1989. 1e druk 269 pp. Pb . Rug licht verkleurd. Vlekje op inhoudspag. Prigogine (Nobelprijs scheikunde 1977) en Stengers breken een lans voor een kosmologische theorie die de 'oerknal' reduceert tot een gebeurtenis in de cyclus van worden en vergaan die het heelal kenmerkt. Een gebeurtenis die niet uniek is maar zich kan herhalen indien de omstandigheden zich herhalen. mooie staat
Claassen, Rob/ Wisse, Peter Tweehonderd jaar Diligentia 1793-1993. Jubileumuitgave ter gelegenheid van het tweehonderdjarig bestaan v.d. Koninklijke Maastschappij voor Natuurkunde onder de zinspreuk DiligentiaLand & Volk Nederland / 10.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, linnen band, 104pp. Geill. Met enkele onderstrepingen en gevouwen hoekjes aan bladzijden verder een goed exemplaar.
ROY, Dr. J.J. DE Van Thales tot Newton. Ontwikkelingsgeschiedenis van de grondslagen der natuurkunde.Zutphen, Thieme / 190814.00Meer info Bijzonderheden: 302p. Ills. Over Cppernicus, Keppler, Steven, Galilei, Huygens, Pascal, Newton. Gaaf en fraai exemplaar! Orig. Cloth/Linnen
Zweers E.E.F. en Lignac W.P.J. Verkennen en begrijpen. Natuurkundewerkboek 1Groningen, Wolters-Noordhoff, 1968. 222 blz. Uitgavejaar 1968. Tekekningen van F.W. van der Spek. H / 19685.00Meer info Bijzonderheden:
Makejewa, G. P. / Zedrik, M. S. VERWUNDERLICHES AUS DER PHYSIK I. Mit 45 Abbildungen. verlag Harri Deutsch 1972. 2nd edition 70 pages. Pb . Piece of white tape at title page. Some yel / 4.00Meer info Bijzonderheden: Frankfurt/Main und Zurich, verlag Harri Deutsch, 1972. 2nd edition 70 pages. Pb . Piece of white tape at title page. Some yellowing inside. Deutsch-Taschenbucher. Nr. 2. good condition
Gobel, Rudolf (Herausgegeben von) WISSENSSPEICHER PHYSIK. Cornelsen Verlag 2005. 1st edition 367 pages. Pb . Fold at front cover. Otherwise nice and clean / 7.00Meer info Bijzonderheden: Berlin , Cornelsen Verlag, 2005. 1st edition 367 pages. Pb . Fold at front cover. Otherwise nice and clean copy, Illustrated. good condition
Nijkamp J.A. Zien en ontdekken.Groningen, Wolters-Noordhoff N.V., 1970. 4de druk. 255 blz. Illustraties van M.J. C. Kolvoort. Geb / 19704.50Meer info Bijzonderheden:

12