Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Natuur

969 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 19 pagina's
resultaten 1 tot 50Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
Aalst van Ans en Tellekamp Puck 100 vragen over katten. Samenreeks nr. 16Utrecht, Het Spectrum, Een uitgaven van Libelle. 144 blz. Paperback. Randen rug licht sleets. / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Lamb Marjorie 2 minutes a day for a greener planet.San Francisco, Harper & Row, 1990. Quick and simple things Americans can do to save the earth. Engel / 19904.50Meer info Bijzonderheden:
Gemeente Lelystad 40 wilde planten in en tussen de verharding in LelystadGemeente Lelystad / 4.00Meer info Bijzonderheden: Geniet sd 56blz
Schierbeek, Dr. A. 400 JAAR LINARIA-ONDERZOEK. Problemen der Natuurwetenschap in hun Historische Ontwikkeling, deel II. Het Spectrum 1946. 1e druk 45 pp. softcover ingenaaid . Inclusief 4 pagina's Ter inleiding. Geillu / 6.00Meer info Bijzonderheden: Utrecht-Brussel, Het Spectrum, 1946. 1e druk 45 pp. softcover ingenaaid . Inclusief 4 pagina's Ter inleiding. Geillustreerd. wat roest
Rohde, Eleanour Sinclair. A Garden of Herbs.Philip Lee Warner. London.Boston. / 9.00Meer info Bijzonderheden: N.d. Cloth. Slig.dam..Waterst.. viii,224p. 8°.
Clifford, Derek A History of Garden Design / 196625.00Meer info Bijzonderheden: London, Faber & Fber - gebonden - uitmuntende staat
Aan de dijk gezet ....Epe, Hooiberg, 1975. (Meer veiligheid - minder landschapsschoon in het gebied van de Gelderse IJssel / 19754.50Meer info Bijzonderheden:
Pothorn Herbert Aap en mens in de evolutie. Wie waren onze voorouders?Wageningen, Zomer & Keuning, 1970. 191 blz. Ned. vert. M.E.A. Thijssen-van den Bosch. Zwart-wit ill / 19706.00Meer info Bijzonderheden:
Bolt, Bruce A. Aardbevingen. Geologische geheimen onthuld.Wetenschap Exact / 15.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 8vo, Rijk geillustreerd. Linnen band met stofomslag. Nieuw, nog in cellofaan.
Fuss, W.J.. Affiene en metrische eigenschappen van de kromme van den vierden graad in den vierdimensiale ruimte.P.Noordhoff. Groningen. / 13.00Meer info Bijzonderheden: 1928. Oorspr.omsl.. 100pp. 8°.
Willock Colin en Redactie Time-Life boeken Afrika's grote slenk Serie De wereld der woeste natuurAmsterdam, Time-Life Boeken, 1976. 184 blz. Rijk aan kleurenfoto' van Goetz D. Place. Hard cover. L / 19766.00Meer info Bijzonderheden:
EIJK, ADDO VAN DER Afsluitdijk natuurlijk veilig ~ Een gezamenlijk pleidooi van natuur- en milieuorganisatiesWaddenvereiniging, 2010 / 20104.00Meer info Bijzonderheden: geb, foto's, 40 pp, netjes
Agapornissen: huisvesting, voeding en verzorgingHaarlem, Voorwalt en van Nikkelen Kuijper BV, 1985. 32 blz. Kleuren foto's. Paperback. / 19853.00Meer info Bijzonderheden:
Strijbos, Jan P. Al zwervende vergaar ikVeen / 194810.00Meer info Bijzonderheden:
Algemene ontwikkeling kennis voor moderne jonge mensen. De wondere dierenwereld en vele andere boeiende onderwerpen.Rotterdam, lekturama, 1978. 189 blz. Kleuren illustraties. Hard cover. Linnen. Stofomslag.Scheurtje / 19784.50Meer info Bijzonderheden:
Algemene ontwikkeling kennis voor moderne jonge mensen. Geheime krachten der natuur en vele andere boeiende onderwerpen.Rotterdam, lekturama, 1978. 189 blz. Kleuren illustraties. Hard cover. Linnen. Stofomslag. Door de / 19784.50Meer info Bijzonderheden:
Algemene ontwikkeling kennis voor moderne jonge mensen. Geheimen van de diepzee en vele andere boeiende onderwerpen.Rotterdam, lekturama, 1978. 189 blz. Kleuren illustraties. Hard cover. Linnen. Stofomslag. Door de / 19784.50Meer info Bijzonderheden:
Algemene ontwikkeling kennis voor moderne jonge mensen. Geheimen van moeder aarde en vele andere boeiende onderwerpen.Rotterdam, lekturama, 1978. 189 blz. Kleuren illustraties. Hard cover. Linnen. Stofomslag. Door de / 19784.50Meer info Bijzonderheden:
Algemene ontwikkeling kennis voor moderne jonge mensen. Rijkdommen van moeder aarde en vele andere boeiende onderwerpen.Rotterdam, lekturama, 1978. 189 blz. Kleuren illustraties. Hard cover. Linnen. Stofomslag. Door de / 19784.50Meer info Bijzonderheden:
Klazien Uit Zalk Allerhande Dingen over de Natuur, Wat Groen is en het Weer, Dieren en zo meer.. / 3.00Meer info Bijzonderheden: 98 pp. Gelijmd
Bechtel Helmut Alles over natuurfotografie.Amsterdam, Foton publishing, 1972. 176 blz. Met 56 foto's waarvan 45 in kleur. Gebonden. Hard cover / 19726.00Meer info Bijzonderheden:
Uitenbogerd Dominique en Reesinck Bert Alles over tamme poezen en wilde katten1990. Een speciale uitgave van Whiskas 95 blz. Illustraties van Jan van der Schoor. Paperback / 19903.00Meer info Bijzonderheden:
Schroeter, Prof. Dr. Carl Alpenblumen, mit einem Geleitwort von Maria Waser / 10.00Meer info Bijzonderheden: 16 pp. tekst. 2 scheurtjes in de rug. Deel schutblad afgescheurd Soft Cover
Hughes Als je goed kijkt naar bijen en wespenElsevier / 19764.00Meer info Bijzonderheden:
NN AMSTERDAM NATUURHISTORISCH GEZIEN. GEDENKBOEK uitgegeven ter gelegenheid van het 40-jarig bestaan van de afdeeling Amsterdam der Nederlandsche Natuurhistorische Vereeniging 1901 - 26 Januari - 1941. Scheltema & Holkema 1941. 1e druk 314 pp. halflinnen gebonden . Geillustreerd met zw/w platen en 1 / 10.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Scheltema & Holkema, 1941. 1e druk 314 pp. halflinnen gebonden . Geillustreerd met zw/w platen en 1 uivouwbare kleurkaart. Deel stofomslag op voorplat en rug geplakt. Platten sleets aan de randen. Binnenwerk vergeeld. in goede staat
Janich, Klaus ANALYSIS FUR PHYSIKER UND INGENIEURE. Funktionentheorie, Differentialgleichungen, Spezielle Funktionen.Heidelberg New York / 20.00Meer info Bijzonderheden: Berlin,Heidelberg,New York, Springer-Verlag, 2001. 4th edition 419 pages. Pb . Mit 461 Figuren. very good condition
Choquet-Bruhat, Yvonne / DeWitt-Morette, Cecile / Dillard-Bleick, Margaret ANALYSIS, MANIFOLDS AND PHYSICS. Part I. North-Holland Publ.Comp / 60.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam/new York, North-Holland Publ.Comp,, 1982. 1st Revised Edition 630 pages. HB artificial leather . Inside slightly yellowed. Illustrated. very good condition
Vries, Johannes Frierich de. Analytische behandeling van de rationale kromme van den vierden graad in een vierdimensionale ruimte.Martinus Nijhoff. 's-Gravenhage. / 16.00Meer info Bijzonderheden: 1922. Oorspr.omsl..Rug besch.. xv,158pp. 8°.
Hess Adolf Dr. Analytische Geometrie für Studierende der Technik und zum SelbststudiumBerlin, Springer Verlag, 1941. 123 blz./Seiten. Met 105 afbeeldingen/Textabbildungen. Karton met ge / 194115.00Meer info Bijzonderheden:
Vogel H.C.A. Dr. Anders beter worden volgens de inzichten van Dr. H.C.A. VogelAmsterdam, Sijthoff, 1983. 229 blz. Uitgavejaar 1983. Met kleurenfoto's. Paperback. Leesvouw in voo / 19834.00Meer info Bijzonderheden:
Wachtel Hellmuth Aquariumhygiëne. Zo houdt u planten en vissen gezond.Ede, L.J. Veen, 1979. Iedere aquariumliefhebber weet hoe moeilijk het is om de planten en vissen in / 19793.00Meer info Bijzonderheden:
Jahn J. Aquariumplanten. Water- en moerasplanten voor het aquarium. Amstel hobby papaerbacks 14Amsterdam, L.J. Veen, 99 blz. Ned. vert. A. Blom en H.W.E. van Bruggen. Met illustraties en foto's / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Hoedeman J.J. Aquariumvissen-encyclopedieAmsterdam, De Bezige Bij, 1954. 527 blz..Uitgavejaar 1954. Met 76 foto's in kleur en 279 foto's e / 19547.50Meer info Bijzonderheden:
Voskuil, J en Hoey Smith van J Arboretum Trompenburg - Bomenrijk in RotterdamStichting Arboretum Trompenburg / 19836.00Meer info Bijzonderheden: 1983 1e druk gebonden 132pp
Hildebrandt, Stefan e.a. Architectuur in de natuur. De weg naar de optimale vorm.Archeologie / 20.00Meer info Bijzonderheden: 4vo, linnen band met stofomslag, 207pp. Foto's. Illustraties. Schem. tek. Tabellen. Licht besch. stofomslag, verder als nieuw.
Traumüller, dr.Friedrich Arendts' Naturhistorischer Schulatlas / 189230.00Meer info Bijzonderheden: Leipzig, Brockhaus - hardcover - leicht berieben, sonst sehr gut - 76 Tafeln mit 1099 Abbildungen in Holzschnitt und mit erläuterndem Texte
Werken van de H. Artis Dieren-Encyclopedie . Vogels.Amsterdam., Ploegsma, 1960. 253 blz. Foto's van H. van de Werken. Hard cover. Linnen. Geen stofomsl / 19607.50Meer info Bijzonderheden:
Schierbeek, dr. A. & D. Valkema Atlas behoorende bij dierkunde IIde deel / 191920.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Versluys - gebonden in privéband - uitstekende staat
Landwehr, J. Atlas Nederlandse Levermossen / 198025.00Meer info Bijzonderheden: z.p., KNNV - gebonden, met stofomslag - vrijwel nieuwstaat - met 119 platen, 1200 etailtekeningen, 50 figuren en 15 illustraties en los bijgevoegde lijst van afkortingen
Nauta, Marijke M. e.a. Atlas Nederlandse paddestoelen / 199535.00Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, Balkema - in linnen gebonden - vrijwel nieuwstaat - 351 pag + los doorkijkvel
Beer, Sir Gavin de Atlas van de evolutie. Elsevier 1966. 1e druk 200 pp. kunstleer gebonden met stofomslag. Stofomslag in slechte staat. Cov / 12.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam / Brussel, Elsevier, 1966. 1e druk 200 pp. kunstleer gebonden met stofomslag. Stofomslag in slechte staat. Cover licht verkleurd boven- en onderrand rug. Boek verder in mooie staat. 27 x 36 cm. Rijk geillustreerd. in goede staat
Tax, ir. M.H. Atlas van de Nederlandse dagvlinders / 198920.00Meer info Bijzonderheden: 's-Gravenland-Wageningen, Verening tot Behoud van Natuurmonumenten-Vlinderstichting - gebonden - uitstekende staat
Mennema, J. e.a. Atlas van de Nederlandse Flora - 1 Uitgestorven en zeer zeldzame planten / 198012.50Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Kosmos - gebonden - vrijwel nieuwstaat
Bekhuis, Johan e.a. Atlas van de Nederlandse vogels / 198825.00Meer info Bijzonderheden: gebonden, uitgave SOVON
Steinmetz, B. & R. Müller Atlas van schubben en andere beenachtige structuren van niet-zalmachtige zoetwatervissen / 199195.00Meer info Bijzonderheden: Nieuwegein, Organistatie ter Verbetering van de Binnenvisserij - gebonden, met stofomslag - uitstekende staat
Maas, A J P Atomisme en individualisme : de Amsterdamse natuurkunde tussen 1877 en 1940 / 12.50Meer info Bijzonderheden: Hilversum, Verloren 2001 geillustreerd 1e dr. - Met register. - Gebrocheerd, als nieuw
Nawrath, Dr. Alfred AUSTRIA. Thames and Hudson 1956. 1st edition 186 pp. cloth gilted text and illustration . Cover with some e / 10.00Meer info Bijzonderheden: London, Thames and Hudson, 1956. 1st edition 186 pp. cloth gilted text and illustration . Cover with some edgewear. Spine bit sunfaded. 24 text pages and 160 b/w photographs (full page). Introduction by H.E. Beran. good condition
Alleyn, W.F. / Bergh, L.M.J. van den / Braaksma, Sj. e.a. (red.) AVIFAUNA VAN MIDDEN-NEDERLAND. Publicatie van de Sichting voor Vogelstudie en Vogelbescherming te Utrecht. Van Gorcum & Comp. 1971. 1e druk 520 pp. linnen met goudopdruk gebonden met stofomslag. Stofomslag / 10.00Meer info Bijzonderheden: Assen, Van Gorcum & Comp., 1971. 1e druk 520 pp. linnen met goudopdruk gebonden met stofomslag. Stofomslag sleets en scheurtjes aan de randen. Aangeboden door Verenigde Bedrijven Bredero N.V. , Utrecht. Geillustreerd. in goede staat
Thollander, Earl BACK ROADS OF ARIZONA. Northland Press 1983. 2nd revised edition 168 pages. paperback . 28 x 21 cm. Smalle edgewear. Wit / 6.00Meer info Bijzonderheden: Flagstaff, Northland Press, 1983. 2nd revised edition 168 pages. paperback . 28 x 21 cm. Smalle edgewear. With the author"s drawings of rural scenes an maps throughout.The author notes that all of the roads in this book were good enough for passenger cars at the time he traveled them, those that weren"t are so noted. The purpose of this book was to celebrate the great natural wonders and relics of antiquity still preserved in Arizona for humankind to see. good condition
ASHMANN, HOMER EN ANDEREN Baja California ~ serie de wereld der woeste natuurTime-Life, zj / 5.00Meer info Bijzonderheden: gebonden,z.stofomsl, roestvlekkig, kleine schade band, 184 pp
Rock, Irvin Beeld en verbeelding. Tussen kijken en zien.Medische wetenschap / 15.00Meer info Bijzonderheden: 4vo, linnen band met stofomslag, 243pp. Foto's. Illustraties. Schem. tek. Tabellen. Licht besch. stofomslag, verder als nieuw.
Held, J.J. den e.a. Beknopte handleiding voor vegetatiekundig onderzoek / 19737.50Meer info Bijzonderheden: Hoogwoud, KNNV - wetenschappelijke mededeling KNNV nr. 97 - met 7 losse tabellen
Stein, C G D (hoogleeraar te Berlijn en lid van onderscheidene geleerde genootschappen) Beknopte natuurlijke historie, volgens de nieuwste ontdekkingen / 650.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Gebroeders Diederichs zonder jaar met 75 gekleurde afbeeldingen (compleet) Nieuwe uitgave. - 278 pag. - Met register. - Halflinnen, zwak op de binnenkneep, hoekje uit pagina met inhoudsopgave, geen tekstverlies
Rhijn, A van Beschouwingen over het wezen der anorganische natuurverschijnselen / 20.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Van Tyen 1875 1e dr. - Gebrocheerd
Dewandel J. dr. Bewuste ontspanning. Gezond blijven in onze gejaagde tijd.Amsterdam, De Driehoek, 1957. 71 blz. Gekartoneerd. / 19574.50Meer info Bijzonderheden:
Boerlage & Hoek BIBLIOGRAFIE NEDERLANDSE FLORA & FAUNA 1753 - 1886. Backhuys & Meesters 1975. 1e druk 150 pp. softcover ingenaaid . Zijnde een gedeeltelijke herdruk v / 9.50Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Backhuys & Meesters, 1975. 1e druk 150 pp. softcover ingenaaid . Zijnde een gedeeltelijke herdruk van Algemeene Aardrijkskundige Bibliographie van Nederland ... Uitgegeven door de afdeeling: Nederland van het Aardrijkskundig Genootschap. Tweede deel. Natuurkundige Toestand, Leiden, 1888. in goede staat
Hvass, Hans & Hansen, Sikker Bij de dieren buitenHaarlem, Tjeenk Willink / 193710.00Meer info Bijzonderheden: Uit het Deensch bewerkt en ingeleid door Rinke Tolman Gebonden, halflinnen, oorspronkelijk omslag 20 x 25 cm. 134 bladzijden IN ALLESZINS KEURIGE STAAT Licht roestvlekkig Rinke Tolman (1891 - 1983) was een Nederlandse veldbioloog, dichter, journalist alsook schrijver en vertaler van natuurboeken. Kosten van verzending (Nederland: € 3,25; Europa: € 6,75) ten laste van koper
Douglas-Hamilton, Lain en Orie Bij De Olifanten / 10.00Meer info Bijzonderheden: 309 pp. Genaaid / Linnen
Berends, Lambieck BIJDRAGE TOT DE KENNIS DER RESTERENDE NATUUR. In samenwerking met het Instituut voor Natuurbeschermingseducatie. De Volkskrant 1974. 1e druk 64 pp. geniet . Met illustraties van Pieter-Paul van Laake. Kleine ar / 4.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, De Volkskrant, 1974. 1e druk 64 pp. geniet . Met illustraties van Pieter-Paul van Laake. Kleine artikeltjes over de dieren die sinds 1974 onder de Wet Bedreigde diersoorten vallen. in goede staat
Weiser Eric Biologische raadsels. In het niemandsland van de natuurwetenschap.Baarn, H. Meulenhoff, 1976. 156 blz. Uitgavejaar 1976. Ned. vert. Marja Hilsum. Paperback. Randen / 19764.00Meer info Bijzonderheden:
Schoute, J. C. Biomorphology in general. (Verhandelingen der Koninklijke Nederlandsche Akademie van Wetenschappen te Amsterdam, Afd. Natuurkunde. Tweede sectie ; deel 46, no. 1). / 20.00Meer info Bijzonderheden: 93 pp. Het manuscript werd voltooid en voor publicatie gereed gemaakt door Roelof van der Wijk.j Top rug is beschadigd 1½ cm. Genaaid / Soft Cover
Verel- Heuff, R Birnbaum\'s droom / 4.00Meer info Bijzonderheden: Motto: meer met minder. Boek is als nieuw!
Underwood Crockett James. BomenTime-Life International B.V., 1972. 160 blz. Rijk aan illustraties en foto's . Gebonden. Hard cover / 19727.50Meer info Bijzonderheden:
Beckett, Kenneth A Bomen - meer dan 130 foto`s in kleur" In den Toren" / 19775.00Meer info Bijzonderheden: Met stofomslag geb 1977 illus
Beckett, Kenneth A Bomen - meer dan 130 foto`s in kleur" In den Toren" / 19775.00Meer info Bijzonderheden: Met stofomslag geb 1977 illus
Edlin, Herbert Bomen bos en hout. Met herkenningsgids voor meer dan 250 boomsoorten.Zomer & Keuning / 19797.50Meer info Bijzonderheden: Met stofomslag geb 1979 illus 256blz
Christiansen Skytte M. Bomen en struiken: natuur in zakformaat.Amsterdam, Kosmas, 1979. 62 blz. Illustraties van Verner Hancke. Gebonden. Hard cover. / 19793.00Meer info Bijzonderheden:
Claessens, Bas, (Red.) Bomenboek Veluwse karakters. Incl. losse wandelkaartProvincie Gelderland / 20069.50Meer info Bijzonderheden: Halflinnen, gekartonneerde band, 32 pp, geïllustreerd, Als nieuw
collectief Bos en WoudWereld Revue (Nederland) / 198814.50Meer info Bijzonderheden: Mooi fotoboek. Hardcover met stofomslag, 24x30 cm, 272p, met vele prachtige natuurfoto\'s in kleur. Conditie als nieuw.
King, Ronald Botanische illustraties / 197910.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Kosmos - uitstekende staat
Weinberg, Steven Bouwstenen van het atoom. De wetten van de natuurkunde.Wetenschap Exact / 15.00Meer info Bijzonderheden: 4vo, linnen band met stofomslag, 196pp. Foto's. Illustraties. Formules. Exemplaar in nieuwstaat.
Hans Siemens Braks / 200815.00Meer info Bijzonderheden: 256 pagina\'s, exclusief verzendkosten
Brehm Brehms dierenleven in kleurenUitgeverij Helmond, Helmond/ Standaard Uitgeverij, Antwerpen / 19728.50Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, kunstlederen band, stofomslag, 425 pp., met afbeeldingen in kleur en z/w, register, Nederlandse bewerkingTheo Jahn, vertaling K. Spierings, Goed
Jahn Theo Dr. (bewerking) Brehms dierenleven in kleurenHelmond, helmond, 1966. 10de druk. 524 blz. Ned. vert. K. Spierings. Rijk aan kleuren- en zwart-wit / 19666.00Meer info Bijzonderheden:
Russo, Richard Brug der zuchten.Literatuur (vertaald in Nederlands) / 15.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, hardcover met stofomslag, 733pp. In nieuwstaat.
Witt de Engelhard Buiten bij de vogels II. Een vogelboek voor iedereen.Laren, A.G. Schoonderbeek, 2de druk. Tekeningen van Rein Stuurman. Hard cover. Linnen rug. Pigmentv / 5.00Meer info Bijzonderheden:
Dijkhuisen en Hans Warren, Sietzo Buiten is dichtbijAmsterdam Boek / 19766.00Meer info Bijzonderheden: Over en met de illustraties van Dirk van Gelder.
Sietzo Dijkhuizen en Hans Warren Buiten is dichtbij, Dirk van Gelder en de natuur, fascinerende visie van een tekenaar-graficusAmsterdam Boek / 19768.95Meer info Bijzonderheden: in goede staat.
ABBEY, ADWARD Cactus country ~ serie The American wildernessTime-Life, 1973 / 19735.00Meer info Bijzonderheden: hardc, photogr, ills, restspotted on side-edges, 184 pp
McClung Robert M. Camouflage. Zo spelen dieren verstoppertje.Bussum, Unieboek B.V., 1977. Boeken voor jonge onderzoekers. National Geogarphic Society. 39 blz. N / 19776.00Meer info Bijzonderheden:
N/A Card of Europe and the Near EastDiversen / 15.00Meer info Bijzonderheden: Folding map, 100 x 95 cm, Near fine Schaal 1 : 6,000.000
Varmus, Harold e.a. Celdeling en kanker. De genetische basis van een ontregeling.Medische wetenschap / 20.00Meer info Bijzonderheden: 4vo, linnen band met stofomslag, 216pp. Foto's. Illustraties. Schem. tek. Tabellen. Exemplaar in nieuwstaat.
Atkins, Peter W. Chemische reacties. Materue in beweging.Wetenschap Exact / 15.00Meer info Bijzonderheden: 4vo, linnen band met stofomslag, 238pp. Foto's. Illustraties.Schem. tek. Exemplaar in nieuwstaat.
Woodcock Martin Collins handguide to the birds of the Indian sub-continent including Pakistan, Bangladesh, Sri Lanka and NepalLondon, Collins, 1988. Engelstalig 176 blz. Illustrations by Martin Woodcock. Designed by Hermann H / 19889.00Meer info Bijzonderheden:
N/A Complete gids met alle natuur- en wandelgebieden van NederlandDiversen / 7.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 416pp. 8o. Goed exemplaar Geïllustreerd.
Hoogstra, M.A. Coping with the long term .an empirical analysis of time perspectives, time orientations, and temporal uncertainty in forestry. Proefschrift.Wageningen Universiteit.Ponsen & Looijen.Bibliotheek Wageningen UR. Wageningen. / 15.00Meer info Bijzonderheden: 2008. Pap.. xii,154pp.. 8°..
Russell, Tony Cornwall's Great Gardens / 199817.50Meer info Bijzonderheden: Leicestershire, Woodland - gebonden, met stofomslag - vrijwel nieuwstaat
Potterton, David Culpeper's colour herbal / 19837.50Meer info Bijzonderheden: London, Guild - gebonden, met stofomslag - uitstekende staat
Houte de Lange, W.G.ten. Dag en Nacht. Zon en Maan. De planeten in hun loop. Toestellen voor het aanschouwelijk weergeven van de hemelverschijnselen en hoe deze zelf te bouwen.Ten Hage. Den Haag. / 18.00Meer info Bijzonderheden: 1935. Oorspr.omsl.. 142pp. 8°.,
SMITS, MAJ-BRITT EN HARKE KUIPERS Dagboek Ellsersinghuizerveld ~ herstel van een authentiek landschapHet waait, Stenenkamer, 2006 / 20065.00Meer info Bijzonderheden: geb, foto's, oblong formaat, netjes, 98 pp
Moucha, J. Dagvlinders / 19807.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Omega - hardcover - uitstekende staat - 192 pag - kleurenillustraties
Heck Lutz Prof. Dr. Das doppelte affchen. Die Hellabrunner orang-Utang-ZwillingeMunchen, Mosaik, 1972. Duitstalig 78 blz. Met zwart-wit foto's. Hard cover. / 19726.00Meer info Bijzonderheden:
Regenfuss, Franz Michael e.a. Das kleine Buch der Meereswunder / 15.00Meer info Bijzonderheden: gebonden, uitgeverij Insel-Bücherei, Leipzig
Handrick Helmut Das letzte paradies: ein farbbildbuch von einer kleinen grünen insel.Recklinghausen, Aurel Bongers, 1960. 157 blz. Gebonden. Met 58 kleurenfoto's. Gebonden. Hard cover. / 19609.50Meer info Bijzonderheden:
Werner Heisenberg Das Naturbild der heutigen PhysikRowohlt / 19552.00Meer info Bijzonderheden: in redelijke staat
Capra, F. Das neue DenkenScherz Verlag / 19909.00Meer info Bijzonderheden:
Lutz, K.G. Das Süßwasser-Aquarium und das Leben im Süßwasser / 1887125.00Meer info Bijzonderheden: Stuttgart, Händelmanns Verlag - hardcover - stempel Anatomisch Inst. Budapest, verder uitstekende staat - sehr gut - gegen 200 fein kolorierten Abbildungen und 45 in den Text gedruckten Holzschnitten
Löns, Hermann. Das zweite Gesicht. Ein Liebesgeschichte.Eugen Diederichs Verlag. Jena. / 8.00Meer info Bijzonderheden: 373-386 Tausend. N.d. Cloth. 273p. Kl.8°.
Nijkamp Jan, Rook Ruud, Slijper Henk en Zweeres Ko. De 12 maanden van het jaarUtrecht, Het Spectrum., 1976. 160 blz. Met foto's en illustraties. Gebonde. Hard cover. Linnen. Sto / 19765.00Meer info Bijzonderheden:
Waal, Frans de DE AAP EN DE SUSHIMEESTER. Culturele bespiegelingen van een primatoloog. Contact 2009. 5e druk 320 pp. Pb . Vertaald door Bart Voorzanger. Geillustreerd. Over de cultuur / 12.50Meer info Bijzonderheden: Amsterdam/Antwerpen, Contact, 2009. 5e druk 320 pp. Pb . Vertaald door Bart Voorzanger. Geillustreerd. Over de cultuur van dieren. Zooloog, etholoog en hoogleraar filosofie De Waal over natuur en cultuur. fraaie staat

12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20