400 JAAR LINARIA-ONDERZOEK. Problemen der Natuurwetenschap in hun Historische Ontwikkeling, deel II.
Het Spectrum 1946. 1e druk 45 pp. softcover ingenaaid . Inclusief 4 pagina's Ter inleiding. Geillu /
6.00
Meer info Bijzonderheden: Utrecht-Brussel, Het Spectrum, 1946. 1e druk 45 pp. softcover ingenaaid . Inclusief 4 pagina's Ter inleiding. Geillustreerd. wat roest
Rohde, Eleanour Sinclair.
A Garden of Herbs.
Philip Lee Warner. London.Boston. /
9.00
Meer info Bijzonderheden: N.d. Cloth. Slig.dam..Waterst.. viii,224p. 8°.
Clifford, Derek
A History of Garden Design
/ 1966
25.00
Meer info Bijzonderheden: London, Faber & Fber - gebonden - uitmuntende staat
Aan de dijk gezet ....
Epe, Hooiberg, 1975. (Meer veiligheid - minder landschapsschoon in het gebied van de Gelderse IJssel / 1975
AMSTERDAM NATUURHISTORISCH GEZIEN. GEDENKBOEK uitgegeven ter gelegenheid van het 40-jarig bestaan van de afdeeling Amsterdam der Nederlandsche Natuurhistorische Vereeniging 1901 - 26 Januari - 1941.
Scheltema & Holkema 1941. 1e druk 314 pp. halflinnen gebonden . Geillustreerd met zw/w platen en 1 /
10.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Scheltema & Holkema, 1941. 1e druk 314 pp. halflinnen gebonden . Geillustreerd met zw/w platen en 1 uivouwbare kleurkaart. Deel stofomslag op voorplat en rug geplakt. Platten sleets aan de randen. Binnenwerk vergeeld. in goede staat
Janich, Klaus
ANALYSIS FUR PHYSIKER UND INGENIEURE. Funktionentheorie, Differentialgleichungen, Spezielle Funktionen.
Heidelberg New York /
20.00
Meer info Bijzonderheden: Berlin,Heidelberg,New York, Springer-Verlag, 2001. 4th edition 419 pages. Pb . Mit 461 Figuren. very good condition
Choquet-Bruhat, Yvonne / DeWitt-Morette, Cecile / Dillard-Bleick, Margaret
ANALYSIS, MANIFOLDS AND PHYSICS. Part I.
North-Holland Publ.Comp /
60.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam/new York, North-Holland Publ.Comp,, 1982. 1st Revised Edition 630 pages. HB artificial leather . Inside slightly yellowed. Illustrated. very good condition
Vries, Johannes Frierich de.
Analytische behandeling van de rationale kromme van den vierden graad in een vierdimensionale ruimte.
Martinus Nijhoff. 's-Gravenhage. /
16.00
Meer info Bijzonderheden: 1922. Oorspr.omsl..Rug besch.. xv,158pp. 8°.
Hess Adolf Dr.
Analytische Geometrie für Studierende der Technik und zum Selbststudium
Berlin, Springer Verlag, 1941. 123 blz./Seiten. Met 105 afbeeldingen/Textabbildungen. Karton met ge / 1941
Meer info Bijzonderheden: 1983 1e druk gebonden 132pp
Hildebrandt, Stefan e.a.
Architectuur in de natuur. De weg naar de optimale vorm.
Archeologie /
20.00
Meer info Bijzonderheden: 4vo, linnen band met stofomslag, 207pp. Foto's. Illustraties. Schem. tek. Tabellen. Licht besch. stofomslag, verder als nieuw.
Traumüller, dr.Friedrich
Arendts' Naturhistorischer Schulatlas
/ 1892
30.00
Meer info Bijzonderheden: Leipzig, Brockhaus - hardcover - leicht berieben, sonst sehr gut - 76 Tafeln mit 1099 Abbildungen in Holzschnitt und mit erläuterndem Texte
Werken van de H.
Artis Dieren-Encyclopedie . Vogels.
Amsterdam., Ploegsma, 1960. 253 blz. Foto's van H. van de Werken. Hard cover. Linnen. Geen stofomsl / 1960
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Versluys - gebonden in privéband - uitstekende staat
Landwehr, J.
Atlas Nederlandse Levermossen
/ 1980
25.00
Meer info Bijzonderheden: z.p., KNNV - gebonden, met stofomslag - vrijwel nieuwstaat - met 119 platen, 1200 etailtekeningen, 50 figuren en 15 illustraties en los bijgevoegde lijst van afkortingen
Nauta, Marijke M. e.a.
Atlas Nederlandse paddestoelen
/ 1995
35.00
Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, Balkema - in linnen gebonden - vrijwel nieuwstaat - 351 pag + los doorkijkvel
Beer, Sir Gavin de
Atlas van de evolutie.
Elsevier 1966. 1e druk 200 pp. kunstleer gebonden met stofomslag. Stofomslag in slechte staat. Cov /
12.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam / Brussel, Elsevier, 1966. 1e druk 200 pp. kunstleer gebonden met stofomslag. Stofomslag in slechte staat. Cover licht verkleurd boven- en onderrand rug. Boek verder in mooie staat. 27 x 36 cm. Rijk geillustreerd. in goede staat
Tax, ir. M.H.
Atlas van de Nederlandse dagvlinders
/ 1989
20.00
Meer info Bijzonderheden: 's-Gravenland-Wageningen, Verening tot Behoud van Natuurmonumenten-Vlinderstichting - gebonden - uitstekende staat
Mennema, J. e.a.
Atlas van de Nederlandse Flora - 1 Uitgestorven en zeer zeldzame planten
/ 1980
12.50
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Kosmos - gebonden - vrijwel nieuwstaat
Atlas van schubben en andere beenachtige structuren van niet-zalmachtige zoetwatervissen
/ 1991
95.00
Meer info Bijzonderheden: Nieuwegein, Organistatie ter Verbetering van de Binnenvisserij - gebonden, met stofomslag - uitstekende staat
Maas, A J P
Atomisme en individualisme : de Amsterdamse natuurkunde tussen 1877 en 1940
/
12.50
Meer info Bijzonderheden: Hilversum, Verloren 2001 geillustreerd 1e dr. - Met register. - Gebrocheerd, als nieuw
Nawrath, Dr. Alfred
AUSTRIA.
Thames and Hudson 1956. 1st edition 186 pp. cloth gilted text and illustration . Cover with some e /
10.00
Meer info Bijzonderheden: London, Thames and Hudson, 1956. 1st edition 186 pp. cloth gilted text and illustration . Cover with some edgewear. Spine bit sunfaded. 24 text pages and 160 b/w photographs (full page). Introduction by H.E. Beran. good condition
Alleyn, W.F. / Bergh, L.M.J. van den / Braaksma, Sj. e.a. (red.)
AVIFAUNA VAN MIDDEN-NEDERLAND. Publicatie van de Sichting voor Vogelstudie en Vogelbescherming te Utrecht.
Van Gorcum & Comp. 1971. 1e druk 520 pp. linnen met goudopdruk gebonden met stofomslag. Stofomslag /
10.00
Meer info Bijzonderheden: Assen, Van Gorcum & Comp., 1971. 1e druk 520 pp. linnen met goudopdruk gebonden met stofomslag. Stofomslag sleets en scheurtjes aan de randen. Aangeboden door Verenigde Bedrijven Bredero N.V. , Utrecht. Geillustreerd. in goede staat
Thollander, Earl
BACK ROADS OF ARIZONA.
Northland Press 1983. 2nd revised edition 168 pages. paperback . 28 x 21 cm. Smalle edgewear. Wit /
6.00
Meer info Bijzonderheden: Flagstaff, Northland Press, 1983. 2nd revised edition 168 pages. paperback . 28 x 21 cm. Smalle edgewear. With the author"s drawings of rural scenes an maps throughout.The author notes that all of the roads in this book were good enough for passenger cars at the time he traveled them, those that weren"t are so noted. The purpose of this book was to celebrate the great natural wonders and relics of antiquity still preserved in Arizona for humankind to see. good condition
ASHMANN, HOMER EN ANDEREN
Baja California ~ serie de wereld der woeste natuur
Time-Life, zj /
5.00
Meer info Bijzonderheden: gebonden,z.stofomsl, roestvlekkig, kleine schade band, 184 pp
Rock, Irvin
Beeld en verbeelding. Tussen kijken en zien.
Medische wetenschap /
15.00
Meer info Bijzonderheden: 4vo, linnen band met stofomslag, 243pp. Foto's. Illustraties. Schem. tek. Tabellen. Licht besch. stofomslag, verder als nieuw.
Held, J.J. den e.a.
Beknopte handleiding voor vegetatiekundig onderzoek
/ 1973
7.50
Meer info Bijzonderheden: Hoogwoud, KNNV - wetenschappelijke mededeling KNNV nr. 97 - met 7 losse tabellen
Stein, C G D (hoogleeraar te Berlijn en lid van onderscheidene geleerde genootschappen)
Beknopte natuurlijke historie, volgens de nieuwste ontdekkingen
/
650.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Gebroeders Diederichs zonder jaar met 75 gekleurde afbeeldingen (compleet) Nieuwe uitgave. - 278 pag. - Met register. - Halflinnen, zwak op de binnenkneep, hoekje uit pagina met inhoudsopgave, geen tekstverlies
Rhijn, A van
Beschouwingen over het wezen der anorganische natuurverschijnselen
/
20.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Van Tyen 1875 1e dr. - Gebrocheerd
Dewandel J. dr.
Bewuste ontspanning. Gezond blijven in onze gejaagde tijd.
Amsterdam, De Driehoek, 1957. 71 blz. Gekartoneerd. / 1957
BIBLIOGRAFIE NEDERLANDSE FLORA & FAUNA 1753 - 1886.
Backhuys & Meesters 1975. 1e druk 150 pp. softcover ingenaaid . Zijnde een gedeeltelijke herdruk v /
9.50
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Backhuys & Meesters, 1975. 1e druk 150 pp. softcover ingenaaid . Zijnde een gedeeltelijke herdruk van Algemeene Aardrijkskundige Bibliographie van Nederland ... Uitgegeven door de afdeeling: Nederland van het Aardrijkskundig Genootschap. Tweede deel. Natuurkundige Toestand, Leiden, 1888. in goede staat
Hvass, Hans & Hansen, Sikker
Bij de dieren buiten
Haarlem, Tjeenk Willink / 1937
10.00
Meer info Bijzonderheden: Uit het Deensch bewerkt en ingeleid door Rinke Tolman
Gebonden, halflinnen, oorspronkelijk omslag
20 x 25 cm.
134 bladzijden
IN ALLESZINS KEURIGE STAAT
Licht roestvlekkig
Rinke Tolman (1891 - 1983) was een Nederlandse veldbioloog, dichter, journalist alsook schrijver en vertaler van natuurboeken.
Kosten van verzending (Nederland: € 3,25; Europa: € 6,75) ten laste van koper
Douglas-Hamilton, Lain en Orie
Bij De Olifanten
/
10.00
Meer info Bijzonderheden: 309 pp. Genaaid / Linnen
Berends, Lambieck
BIJDRAGE TOT DE KENNIS DER RESTERENDE NATUUR. In samenwerking met het Instituut voor Natuurbeschermingseducatie.
De Volkskrant 1974. 1e druk 64 pp. geniet . Met illustraties van Pieter-Paul van Laake. Kleine ar /
4.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, De Volkskrant, 1974. 1e druk 64 pp. geniet . Met illustraties van Pieter-Paul van Laake. Kleine artikeltjes over de dieren die sinds 1974 onder de Wet Bedreigde diersoorten vallen. in goede staat
Weiser Eric
Biologische raadsels. In het niemandsland van de natuurwetenschap.
Biomorphology in general. (Verhandelingen der Koninklijke Nederlandsche Akademie van Wetenschappen te Amsterdam, Afd. Natuurkunde. Tweede sectie ; deel 46, no. 1).
/
20.00
Meer info Bijzonderheden: 93 pp. Het manuscript werd voltooid en voor publicatie gereed gemaakt door Roelof van der Wijk.j Top rug is beschadigd 1½ cm. Genaaid / Soft Cover
Verel- Heuff, R
Birnbaum\'s droom
/
4.00
Meer info Bijzonderheden: Motto: meer met minder.
Boek is als nieuw!
Underwood Crockett James.
Bomen
Time-Life International B.V., 1972. 160 blz. Rijk aan illustraties en foto's . Gebonden. Hard cover / 1972
Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, kunstlederen band, stofomslag, 425 pp., met afbeeldingen in kleur en z/w, register, Nederlandse bewerkingTheo Jahn, vertaling K. Spierings, Goed
Jahn Theo Dr. (bewerking)
Brehms dierenleven in kleuren
Helmond, helmond, 1966. 10de druk. 524 blz. Ned. vert. K. Spierings. Rijk aan kleuren- en zwart-wit / 1966
Complete gids met alle natuur- en wandelgebieden van Nederland
Diversen /
7.00
Meer info Bijzonderheden: Paperback, 416pp. 8o. Goed exemplaar Geïllustreerd.
Hoogstra, M.A.
Coping with the long term .an empirical analysis of time perspectives, time orientations, and temporal uncertainty in forestry. Proefschrift.Wageningen Universiteit.
Ponsen & Looijen.Bibliotheek Wageningen UR. Wageningen. /
15.00
Meer info Bijzonderheden: 2008. Pap.. xii,154pp.. 8°..
Russell, Tony
Cornwall's Great Gardens
/ 1998
17.50
Meer info Bijzonderheden: Leicestershire, Woodland - gebonden, met stofomslag - vrijwel nieuwstaat
Potterton, David
Culpeper's colour herbal
/ 1983
7.50
Meer info Bijzonderheden: London, Guild - gebonden, met stofomslag - uitstekende staat
Houte de Lange, W.G.ten.
Dag en Nacht. Zon en Maan. De planeten in hun loop. Toestellen voor het aanschouwelijk weergeven van de hemelverschijnselen en hoe deze zelf te bouwen.
Ten Hage. Den Haag. /
18.00
Meer info Bijzonderheden: 1935. Oorspr.omsl.. 142pp. 8°.,
SMITS, MAJ-BRITT EN HARKE KUIPERS
Dagboek Ellsersinghuizerveld ~ herstel van een authentiek landschap
Het waait, Stenenkamer, 2006 / 2006
5.00
Meer info Bijzonderheden: geb, foto's, oblong formaat, netjes, 98 pp
Moucha, J.
Dagvlinders
/ 1980
7.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Omega - hardcover - uitstekende staat - 192 pag - kleurenillustraties
Heck Lutz Prof. Dr.
Das doppelte affchen. Die Hellabrunner orang-Utang-Zwillinge
Munchen, Mosaik, 1972. Duitstalig 78 blz. Met zwart-wit foto's. Hard cover. / 1972
Meer info Bijzonderheden: Stuttgart, Händelmanns Verlag - hardcover - stempel Anatomisch Inst. Budapest, verder uitstekende staat - sehr gut - gegen 200 fein kolorierten Abbildungen und 45 in den Text gedruckten Holzschnitten
Löns, Hermann.
Das zweite Gesicht. Ein Liebesgeschichte.
Eugen Diederichs Verlag. Jena. /
8.00
Meer info Bijzonderheden: 373-386 Tausend. N.d. Cloth. 273p. Kl.8°.
Nijkamp Jan, Rook Ruud, Slijper Henk en Zweeres Ko.
De 12 maanden van het jaar
Utrecht, Het Spectrum., 1976. 160 blz. Met foto's en illustraties. Gebonde. Hard cover. Linnen. Sto / 1976
DE AAP EN DE SUSHIMEESTER. Culturele bespiegelingen van een primatoloog.
Contact 2009. 5e druk 320 pp. Pb . Vertaald door Bart Voorzanger. Geillustreerd. Over de cultuur /
12.50
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam/Antwerpen, Contact, 2009. 5e druk 320 pp. Pb . Vertaald door Bart Voorzanger. Geillustreerd. Over de cultuur van dieren. Zooloog, etholoog en hoogleraar filosofie De Waal over natuur en cultuur. fraaie staat