Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Muziek

989 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 19 pagina's
resultaten 1 tot 50Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
educatiev uitgave TROS.Betty Serveert (4 delen) Basis technieken tennis plus Timball voorbereidend tennis oefenboek. deel 1 forehand/backhand drive, deel 2 service/service return, deel 3 forehand7backhand volley, deel 4 lob/smash & tactiek.Meander Leiden. / 45.00Meer info Bijzonderheden: firste ed. Paper 38,48,44,48. 10°.
Oldenburg Ermke, Fr. Van "Moussorgsky. (Herdruk van ""De laatste herberg')"Leiter-Nypels, Maastricht / 8.75Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, halflinnen met goudopdruk, 195 pp, brievenbuspost, Goed
Valerius, Adriaen "Nederlandtsche Gedenck-clanck (herdrukt naar de oorspronkelijke uitgaaf van 1626; ingeleid en voorzien van biografische, taalkundige, historische en musicologische aanteekeningen door P.J. Meertens, Prof. Dr. N.B. TenHaeff en Mevr. A. Komter-KuipersWereldbibliotheek, Amsterdam / 19428.00Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, gebonden, groen linnen met bandversiering van Georg Ruter, [LXXII] 288 pp, linnen band heeft vochtvlekken en verkleuring, binnenwerk goed, brievenbuspost,
Mol, Jan (tekst en muziek) 'k Zou je willen vragen meisje : foxtrot / 5.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Metro Muziek zonderjaar omslag van Carol Voges Bladmuziek
Engelshoven, Tom. tekst .Van Dik Hout. 1994-2004. Stil in mij.Nijgh & Van Ditmar / 200410.00Meer info Bijzonderheden: Voorwoord: Jack Soijkerman. Foto's in zw/wit; discografie; liedteksten en muziek. 176 pasg. Paperback
Komter-Kuipers, A. 10 Lieten fen Gijsbert Japicx 1605-1666 nei hjar ãkle wizen for sang en piano biweirke troch A. Komter-Kuipers / 10.00Meer info Bijzonderheden: 14 pp. Kleine vochtrand onderkant boekblok Geniet
100 jaar koninklijke harmoniekapel delft 1883-1993 / 19938.50Meer info Bijzonderheden: 47 blz.
Mercatorfonds 1971 / 0.00Meer info Bijzonderheden: 34 x 31 cmpp. Nederlands / Dutch / Néerlandais / Niederländisch 34 x 31 cm Antwerpen 0 341 .pp
Mercatorfonds 1971 / 0.00Meer info Bijzonderheden: 34 x 31 cmpp. Nederlands / Dutch / Néerlandais / Niederländisch 34 x 31 cm Antwerpen 0 341 .pp
25 jaar Pop Muziek 1983: De jonge supersterrenLekturama 1983 / 19834.00Meer info Bijzonderheden: Gebonden met SO Lekturama 1983
Hubert, Karel 25 jaar Popmuziek 1969/1970Lekturama / 19884.00Meer info Bijzonderheden: 1988 124pp geb. met stofomslag
Hubert, Karel 25 jaar Popmuziek 1984Lekturama / 19884.00Meer info Bijzonderheden: 1988 124pp geb. met stofomslag
Hubert Karel. 25 jaar Popmuziek in woord en beeld. 1969-1970: Het afscheid van de sixties.Rotterdam, Lekturama, 1988. Popmuziek uit 1969 en 1970 in woord en beeld. Rijk geïllustreerd met kle / 19886.00Meer info Bijzonderheden:
Hubert Karel. 25 jaar Popmuziek in woord en beeld. 1983: De jonge supersterren.Rotterdam, Lekturama, 1988. Popmuziek uit 1983 in woord en beeld. Rijk geïllustreerd met kleurenfoto / 19886.00Meer info Bijzonderheden:
Hubert Karel. 25 jaar Popmuziek in woord en beeld. 1984: De jeugd en haar idolenRotterdam, Lekturama, 1988. Popmuziek uit 1984 in woord en beeld. Rijk geïllustreerd met kleurenfoto / 19884.50Meer info Bijzonderheden:
HUBERT, K. 25 jaar popmuziek in woord, beeld en geluid, 1976Lekturama, 1988 / 19884.75Meer info Bijzonderheden: gebonden, ills, 124, deuken in omslag onderaan
Hubert, Karel Red. 25 Jaar Popmuziek in Woord, Beeld En geluid- De Jonge Supersterren LekturamaRotterdam / 19887.00Meer info Bijzonderheden: Goed pp 124 Stofomslag Goed Geen cd of lp bijgevoegd. Geill. De superstart van Michael jackson, Nena's '99 luchtballonnen', het fenomeen Wham, index, geill. Gebonden
Berger, Bert 45 Liedjes voor kinderen van 4-8Dijkstra / 2.50Meer info Bijzonderheden: Geniet 16e druk 20blz
Langelaar, Annie (verzameld) 50 Kleuterliedjes benevens een aantal sinterklaasliedjes / 5.00Meer info Bijzonderheden: 52 pp. Geniet
Langelaar Annie 50 Kleuterliedjes benevens een aantal sinterklaasliedjes.Purmerend, Muusses, 1975. 13de druk. ± 50 blz. Geniet. Karton. Plakbandvlekken op binnenkant platt / 19754.50Meer info Bijzonderheden:
Monnikendam, Marius ( Toegelicht ) 50 meesterwerken der muziek 3 delen / 12.00Meer info Bijzonderheden: 128/132/120 pp. Bandontwerp Rein van looy Genaaid / Karton
TUMMERS, TIJS A lovin\' spoonful - Popmuziek in \'De tandeloze tijd\'Nijmegen, Verzameld Werk / 199145.00Meer info Bijzonderheden: Met muziekcassette Curiosum voor de A.F.Th. minnaar/ minnares geen jaar, maar: mei 1991, 1e druk oorspronkelijk omslag 39 bladzijden In keurige staat Inleiding: \'Ook bij hem [AFTh] wordt de ontroering die klassieke muziek bij literaire personages teweeg brengt gebruikt om de fijngevoeligheid van een personage aan te geven; de popmuziek daarentegen dient slechts de oppervlakkigheid van een personage te illustreren.\' Omslagontwerp Berned Immink. Kosten van aangetekende verzending (Nederland: € 7,50; Europa: € 8,50) ten laste van koper
Rorem, Ned. A Ned Rorem Reader. / 200110.00Meer info Bijzonderheden: Yale University Press. 2001. xxiv-287 p. Hardcover/ dustjacket.
Cooper, B Lee A Resource Guide to Themes in Contemporary American Song Lyrics, 1950-1985 GreenwoodNew York … / 198655.00Meer info Bijzonderheden: very good pp 458 Foreword by Wayne A Wiegland, hardback
HUNT, REGINALD A second harmony book Herbert JenkinsLondon / 196520.00Meer info Bijzonderheden: good+ pp 270 p., index, ill., About Modulation and chromaticism is devoted to writing for strings,pianoforte and organ. With a lot of exercises and examples, hardback
Black & White Minstrels A SOUVENIR ALBUM OF THE BLACK & WHITE MINSTREL SHOW. Frances Day & Hunter / 22.50Meer info Bijzonderheden: London, Frances, Day & Hunter, LTD , 1964. 1st edition 49 pages. softcover stapled . 8 Full Pages of Photos and 54 Great Songs including Ramona, Roamin'in the Gloamin', Put your arms around me, Honey, Lily of Laguna, when I grow too old to dream, Daisy Bell, Four-leaf clover, Miss Annabelle Lee, My Blue Heaven. Lyrics, notes, guitartabs.Content: first, second, thirth, and fourth selection of music. 21,5 x 28cm. Scans available. good condition
Herfurth paul c A tune A Day for trombone or euphonium treble clef book 1chappel/boston / 19443.00Meer info Bijzonderheden: 1944 44blz softcover
Kodaly Zoltan A Zene Mindenkie ZenemukiadoBudapest / 195440.00Meer info Bijzonderheden: poor pp 128 Bibliografia, softcover
Berg, Alban A.Schönberg. Gurrelieder. Führer (Grosze Ausgabe)Universal -Edition a.g. / 191335.00Meer info Bijzonderheden: Universal-Edition Nr. 3695. A.Schönberg's portrait in front. 100 p. Sewn
Heer, Joh. de (sam) Aanhangsel bevattende 187 liederen uit de zangbundel ten dienste van huisgezin en samenkomsten / 10.00Meer info Bijzonderheden: No. 1a Genaaid / Soft Cover
Schat, Peter, Hung-pen, Chao & Hsiao-tai, Chien. Aap verslaat de knekelgeest. Een strip-opera. Opus 28. / 19808.00Meer info Bijzonderheden: Espee. 1980. 78 p. Paperback.* Lichte gebruikssporen.
Gehrels, Willem. Algemeen vormend muziekonderwijs.J.Muusses. Purmerend. / 9.00Meer info Bijzonderheden: Negende druk. 1963. Or.hlinn. 499pp. 8°.
Robijns, Prof.Dr.J. en Miep Zijlstra. Hoofdred. Algemene muziekencyclopedie. 10 DelenDe Haan / 197975.00Meer info Bijzonderheden: Rijk geïllustreerd in kleur en zw/wit. Linnen
Renner, Hans Algemene muziekleerPrisma Spectrum no 538 / 2.00Meer info Bijzonderheden: Pocket Prisma Spectrum no 538
Fäustle, Leonard Ali B : rap around the world : dagboek van zeven reizen / 12.50Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Rothschild & Bach 2005 geillustreerd 1e dr. - Gebrocheerd, met DVD
Palmer, Tony All you need...Gooise Uitg. / 197712.00Meer info Bijzonderheden: Rock Musical Country Jazz Pop. De geschiedenis van de lichte muziek i/d 20e eeuw. Nederl. bewerking en aanvulling: Fred Bredschneyder, Theo stokking, Skip Voogd. Zeer vele afbeeld. in zw/wit; enkele in kleur. 357 pag.; register. Buckram met goudopdruk
Schelbergen, H. (sam) Alleluia 65 Geestelijke Liederen / 10.00Meer info Bijzonderheden: 88 pp. Taperesten op voorplat rug Genaaid / Soft Cover
Griendt, Martijn van de. Allemaal! [Achter de schermen van het Nederlandse levenslied]. / 200610.00Meer info Bijzonderheden: Gesigneerd door Van de Griendt! Podium. 2006. Ills. Paperback.
Johnen, Kurt/Zech, Carlferdinand Allgemeine Musiklehre. mit 233 notenbeispielenSuhrkamp / 19862.50Meer info Bijzonderheden: Pocket 1986 159blz
Paap, Wouter. Alphons Diepenbrock. Een componist in de cultuur van zijn tijd. / 19809.00Meer info Bijzonderheden: De Haan. 1980. 211 p. Ills. Gebonden/stofomslag.
Geiser, Brigitte Alphorn in der Schweiz, DasVerlag Paul Haupt / 197611.50Meer info Bijzonderheden: Schweizer Heimatbücher 177/178. Summary in French and English. 36 p. 61 Ill. in bl/white Linnen
Rich, Frank Als de maan schijnt op de Prairie.Reba Productions / 200713.00Meer info Bijzonderheden: 35 pagina's. Illustraties door Gerard Leever. 29 songteksten, met notenschrift, over de prairie voor bij het kampvuur. Soft Cover, Geniet/stappled
Kaestner, Heinz ( Herausgegeben) Alte Spielmuziek Stüke und Tänze Sopran- oder Tenorblockflöte und Klavier (cembalo). Edition Schott 2567 / 8.00Meer info Bijzonderheden: 24 pp. Frans/ Duits / Engelstalig. Tape resten binnenplatten Soft Cover
Combe, Jules et A deligny (paroles) musique de Désiré Berniaux Américan galett : chanson / 5.00Meer info Bijzonderheden: Paris, Maurel undated Sheetmusic
ARNTZENIUS, L.M.G. Amerikaansche kunstindrukkenA. de Lange, zj (ca. 1925) / 19254.00Meer info Bijzonderheden: gebonden, exlb, omslag verkl, binnenz, vergeeld, ills, 190 pp
Bloemendal, Hans Amsterdams chazzanoet : synagogale muziek van de Ashkenazische Gemeente. Deel 1 en 2 / 15.00Meer info Bijzonderheden: Buren, Knuf 1990 geillustreerd 1e dr. - 2 blauwe linnen banden
An ABC of the work of Hipgnosis. Walk away René.A & W visual library . / 197815.00Meer info Bijzonderheden: 159 pages, full of colour illustrations. LPB
Strauss J.,Wenzel Hermann, Oesten Th., Krug D., Beyer Ferd, Streabog L., Clément Paul, Lange Gustav An der schönen blauen Donau.. Zwei huglein blau, La course en traîneau (die schlittenfahrt), Le petit berger ( der hirtenknabe),Le danseur de corde ( der seiltänzer) Carneval de Venise. Le rossignol (die nachtigall.) Oiseaux de paradis.,Bal des infat14 nummers bladmuziek ingenaaid in zwart linnen band met marmeren platten. Randen platten licht sle / 195.00Meer info Bijzonderheden:
Legemaat, Wil Apollo 1906-2005 : muziek in Haren / 12.50Meer info Bijzonderheden: Haren, Boomker 2007 geillustreerd 1e dr. - Gebrocheerd
Bücher, Karl Arbeit und Rhythmus.B.Teubner / 190940.00Meer info Bijzonderheden: 4te Neubearbeitete Auflage. Mit 26 Abbildungen auf 14 Tafeln. Register. 476 Seiten. Linen; giltstamped
Escher, Rudolf Arcana musae dona : suite voor piano / 20.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Broekmas & Van Poppel 1949 muziek 1e dr. - Gebrocheerd
Durlacher, Jessica. Arthuro d'Alberti. met CD. / 20068.00Meer info Bijzonderheden: 521. 2006. 110 p. Linnen/ stofomslag.
Múller,W. Auf den Spuren von Gottfried Silbermann.Bärenreiter-Verlag / 196813.00Meer info Bijzonderheden: The life of a famous organ builder.252 pages with some illustration. Linen
Leeuw, dr. G. van der Bach's Matthaeus passionUitgeversmaatschappij Holland, Amsterdam / 19375.00Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, hardcover, rug deels los, 90 pp.,
Brocken, Michael. Bacharach. Maestro! The life of a pop genius. / 20037.00Meer info Bijzonderheden: 1st ed. Surrey, Chrome Dreams. 2003. 319 p. 16 p. photographs. Sewn paperback.
Van der Leeuw en Van der Horst Bach\'s HoogmisUitg. Holland / nv9.95Meer info Bijzonderheden: boek is licht vergeeld en in goede staat. Portokosten 2,76
Leeuw, Dr. G. Van Der Bach`s Matthaeuspassion / 8.00Meer info Bijzonderheden: 118 pp. Met boeklon beplakt Top rug beschadigd Genaaid
Arntzenius, L.M.G. BalletmuziekH. Nelissen, Bilthoven / 19584.00Meer info Bijzonderheden: Uit de serie Lees en luister, paperback, ingenaaid, 64 pp, geïllustreerd, discografie, Goed
Speaight, George BAWDY SONGS OF THE EARLY MUSIC HALL. David & Charles 1975. 1st edition 96 pp. cloth with dustjacket . Spine dustjacket sunfaded. Paper / 9.00Meer info Bijzonderheden: London, David & Charles, 1975. 1st edition 96 pp. cloth with dustjacket . Spine dustjacket sunfaded. Paper ends and inside some tanning. The Music Hall was founded on the Song and Supper Rooms of Regency and early Victorian London. Young men about town would shout out their favourite songs, usually bawdy parodies of popular ballads of the time. good condition
Fulpen, Har van Beatles dagboek LoebAmsterdam / 198225.00Meer info Bijzonderheden: zeer goed pp 192 softcover
Dam, Frank. Beatmeisjes 1963-1969. Zonder de cd. / 20068.00Meer info Bijzonderheden: 2e druk. Amst., Thomas Rap. 2006. 235 pp. Paperback.* Nieuwstaat.
RIEZLER,WALTER Beethoven AtlantisZurich / 197112.00Meer info Bijzonderheden: good pp in good- dj. 360 pp., registers, ill., hardback with DJ
Couturier, Louis BeethovenKruseman, Den Haag / 19437.00Meer info Bijzonderheden: Reeks Beroemde musici deel 1. Ingenaaid, halflinnen band, 116 pp., index, afbeeldingen op aparte pagina's, portret Beethoven op frontispice, roetsvlekjes, Goed
Beethoven Beethoven - Samtliche Lieder Fur Eine Singstimme Mit Klavierbegleitung PetersLeipzig / 193314.00Meer info Bijzonderheden: Good- pp 193 Edition peters nr. 180, covers foxing, Soft Cover
Schmidt, Leopold Beethoven - Werke Und Leben WegweiserBerlin / 192430.00Meer info Bijzonderheden: Good- pp 293 Mit 4 Beethoven-Bildernisse, von Scheffner/Stainhauser, gegen 1801, von Bollinger/Louis Letronne, 1814, Steinzeichung von Th Neu nach der Kreitzeichnung von A von Klober 1817/1819, E Eichens/F Schimon, 1818/1819, ill, Half-Cloth
POROT, MAURICE ET MIERMONT, JACQUES Beethoven et les malentendus, Etude médico-psychologique Ciba-GeigyRueil-Malmaison / 198815.00Meer info Bijzonderheden: very good pp 248 ILL., TEXT IN FRENCH, softcover
Schauffler, Robert H. Beethoven, the man who freed music. / 16.00Meer info Bijzonderheden: New York, Tudor Publishing Co. 1947. Bound, 693 pag.
Scott Marion M. Beethoven. Leven en werken's-Gravenhage, Nederlands Boekenclub, 275 blz. Ned. vert. J.W. Barnard.Hard cover. Half linnen. / 6.00Meer info Bijzonderheden:
seijbel, Maarten. Bekende en onbekende Orgels langs de Ijssel (provincie Overijssel). Met de twee CD's.. Nat. Historisch Orgelmuseum te elburg. / 20.00Meer info Bijzonderheden: 2009. Hardcover. 143pp. 8°.. Illustr..
Geraedts, Henri Bela Bartok GottmerHaarlem / 195110.00Meer info Bijzonderheden: Goed pp 206 Geillustreerd , Wat roestvlekjes op pp. , Componisten-serie nr. 19 Gebonden, Linnen Goudopdruk
Geraedts, Henri Béla BartókGottmer / 19524.50Meer info Bijzonderheden: negentiende boek uit de componisten serie geb 1952 1e druk
Jonge, Coen de Belevenissen in Bebop Rein de Graaf Jazzpianist / 20.00Meer info Bijzonderheden: 134 pp. Genaaid / Soft Cover
Maurois, Andre Benjamin DisraeliSpectrum / 1.50Meer info Bijzonderheden: Prisma 124
Maurois, Andre Benjamin DisraeliSpectrum / 1.50Meer info Bijzonderheden: Prisma 124
Verbeke, Rik Berlioz GottmerHaarlem / 10.00Meer info Bijzonderheden: Goed pp 301 Geillustreerd , Wat roestvlekjes op pp. , Componisten-serie nr. 21 Gebonden, Linnen Goudopdruk
Mundy, Simon Bernard Haitink / 10.00Meer info Bijzonderheden: 243 Genaaid
Ehrlich, A Beruehmte Saengerinnen der Vergangenheit und Gegenwart. Eine Sammlung von 91 Biographien und 90 Portraets. / 16.00Meer info Bijzonderheden: Leipzig, Payne Verlag 1895. Geb., 228 Seiten.
Martienszen, Franziska Bewuszte Singen, DasC.F. Kahnt / 192310.00Meer info Bijzonderheden: 164 p. Some pencil-underlinings. Handwritten names on french title. Halflinen
Thompson Dave Beyond the VELVET underground Omnibus PressLondon / 198930.00Meer info Bijzonderheden: very good pp b/w ill., 96 pp., discography, softcover
Keyzer, Jan Bij Den Ingang Der Concertzaal - wenken voor de concertbezoekers die geen muzikale opleiding hebben genoeten W.L. & J. Brusse N.V.Rotterdam / 194612.00Meer info Bijzonderheden: goed pp 95 Gebonden, half linnen
Smith, William Benjamin Birth of the Gospel, ThePhilosophical Library / 195710.00Meer info Bijzonderheden: A study of the origin and purport of the primitive allegory of the Jesus. 232 p. Buckram
Troost, A. F. Blaas de bazuin, nieuwe kerstliederen voor jong en oud / 6.00Meer info Bijzonderheden: 64 pp. Garenloos / Softcover
Hunt, Edgar Blokfluit en zijn muziek, De.Zomer & Keuning / 196610.00Meer info Bijzonderheden: 62 Figuren ; 32 afbeeldingen in zw/wit ( personen, instrumenten, muziek) ; register ; 176 pag Linnen met goudopdruk
Coleman, Wanda Blues : Erzõhlungen Eichborn AGFrankfurt, Germany / 199115.00Meer info Bijzonderheden: Very Good pp Jacket Good+ 157 pp., Hard Cover
Ostaijen, Paul van, Brouwers, Jeroen & Hart, Maarten 't e.a. Boem Paukeslag. Verhalenbundel over muziek. / 200610.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Naarden, B for Books. 2006. 159 p. Harde kaft.
Debussy, Claude et André Hellé. Boîte à joujoux, La. Ballet pour enfants.Durand & Fils. Edits. / 1913285.00Meer info Bijzonderheden: Ballet pour enfants par André Hellé. Musique de Claude Debussy. Tous les dessins en couleurs. 50 pages. Seulement la couverture est abîmée. Sewn
Bolck Oscar Bolck sonatines opus 30Amsterdam, Edition Heuwekemeijer, 1961. Herausgegeben von Louis Köhler und Adolf Ruthardt 8 blz. Gen / 19616.00Meer info Bijzonderheden:
Christiné, H (paroles) / Penn, W (musique) Bonjour Mimi / 5.00Meer info Bijzonderheden: Paris, Joubert undated Sheetmusic
Alexys, Theo et Johnny Ditch (paroles et musique) Bonsoir mon ami Pierrot (répomse a Bonsoir Madame la lune!) / 5.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Muziek en Letteren zonder jaar Bladmuziek
N.N. Bonte klanken in de jaren 1936-1956. Grote serie radioklanken dagelijks uitgezonden door A.V.R.O.-V.A.R.A.-K.R.O. / 10.00Meer info Bijzonderheden: 1e liedje Oh, heideroosje. Licht verkleurd Geniet
Beijnum-Von Essen, Bertha Bouw en geschiedenis van het klavier.W.L.&J.Brusse / 19329.00Meer info Bijzonderheden: Met 40 afbeeldingen, negen figuren en een register. 174 pag. Rug verbleekt en op schutblad geschreven tekst, maar goed ex. Linnen
Miles (Compiled by). Bowie In His Own Words. / 19808.00Meer info Bijzonderheden: Omnibus Press. 1980. 111 p. Ills. Softcover.* Name on inside front cover, last page loose. Sl. discoloured.
Delden, Ate van. Edit. Boy ten Hove's Caricatures. Drawings of Jazz Musicians 1935-1940Aprilis / 200610.00Meer info Bijzonderheden: Numerous drawings in bl/white. 360 p. A fine copy. Bound
Gough, Catherine Boyhoods of Grat Composers.Oxford Univ. Press / 197512.00Meer info Bijzonderheden: 3rd Impr. Illustr. by Edward Ardizzone. 120 p. Bound
Vente, Dr Maarten A. Brabanter Orgel, Die. Zur Geschichte der Orgelkunst in Belgien und Holland im Zeitalter der Gotik und der Renaissance.H.J.Paris / 195820.00Meer info Bijzonderheden: 43 Plates in bl/white. Tekst in German and summary in English. Personen und Ortsregister; 262 Seiten; 1 quire bound upsidedown; quite a few underlinings. Top and bottom of back slightly worn, but reasonable copy. Linnen met goudopdruk
Neunzig, Hans A. Brahms. Der Komponist der deutschen Buergertums. Eine Biographie. / 10.00Meer info Bijzonderheden: Wien, Almathea Verlag 1976. Geb. mit Umschl., 254 Seiten mit Ill.
Wagner, Richard Brieven 1856-1883.Atlas / 199410.00Meer info Bijzonderheden: Afbeeldingen in zw/wit. Personenregister. Tijdtafel. 321 pag. Kleine beschadiging aan rug en zwart vlekje., maar goed ex. Paperback
Monnikendam, Marius Brieven Van Beroemde Componisten Verzameld, Verdiettst En Ingeleid Door De Auteur Het SpectrumAmsterdam / 6.00Meer info Bijzonderheden: Goed- pp 198 Prisma 321, z.j. Pocket
Chabot, Bart. Broodje gezond. / 19968.00Meer info Bijzonderheden: 4de druk. Amst., Nijgh & Van Ditmar. 1996. 454 p. Paperback.* Leesvouwen. Franse titelpagina ontbreekt.
Benda, Dr. L. Buch der Lieder, 253 beliebte Volksweisen aus alter und neuer Zeit, Für Mittlere Singstimme Mit Pianobegleitung Henry Litolff´s VerlagBraunschweig / 52.00Meer info Bijzonderheden: good- pp n.d. (ca. 1929), 281 pp., rug wat beschadigd aan kanten, hardback

12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20