Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Motor

68 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 1 pagina's
resultaten 1 tot 68Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
GEURTS, FRANS Adel in het zadel: 100 jaar motorsport in Belgie en Nederland. Deel 1, A t/m GZaltbommel; Europese Bibliotheek / 200130.00Meer info Bijzonderheden: 272p. Illustraties. Biografien van meer dan 250 motorcoureurs uit alle motordisciplines, de historie van speedway, wegraces en belangrijke motormerken. Nieuwstaat! Gebonden
GEURTS, FRANS Adel in het zadel: 100 jaar motorsport in Belgie en Nederland. Deel 2, H t/m QZaltbommel: Europese Bibl / 200230.00Meer info Bijzonderheden: 288p. Ruim 500 foto's. Biografien van motorcoureurs uit alle motordisciplines, de historie van speedway, wegraces en belangrijke motormerken. Nieuwstaat Gebonden
RIJKS, A. Alle motoren 92De Alk, 1991 / 19916.00Meer info Bijzonderheden: paperback, foto's van motormodellen (straatmotoren, custom motoren, off-the-road, op alphabetische volgorde, technische gegevens, prijslijst, netjes, 200 pp
Woldring J.L. (red) Alles over doe-het-zelf. Onderhoud van auto en motorAmsterdam, Meulenhoff, 1983. 160 blz. Uitgavejaar 1983. Rijk aan kleurenfoto"s. Hard cover. Linnen. / 19836.50Meer info Bijzonderheden:
N.N. Alles Over Um H.M.W. Technische Details, Sportieve Prestaties, Toeristische Mogelijkheden, Onderhoudsraadgevingen / 25.00Meer info Bijzonderheden: 58 pp. +/- 1956 Halleiner Motoren Werke Genaaid
Daal van Martin en Lieven Herman Alles over uw motorbootAmsterdam, L.J. Veen, 140 blz. Tekeningen van J.D. van Exter. Softcover / 6.50Meer info Bijzonderheden:
Mehltretter, J.M. Am Ende einer Epoche DampflokomotivenTreinen, trams & spoorwegen / 15.00Meer info Bijzonderheden: 4to, .348pp. Mit sehr viele Abbildungen.Leinen mit Schutzumschlag. Sehr gut.
Grothues, Jürgen Automobile-kunst in PakistanKunst / 10.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, .100pp. Mit sehr viele Abbildungen. Leinen mit Schutzumschlag. Sehr gut.
Ruud Vos beroemde motoren HondaDe ALK bv,Alkmaar,Holland / 19952.00Meer info Bijzonderheden: nieuw
HOLSTROM, DARWIN & BRIAN J. NESLON BMW MotorcyclesMotorbooks International / 200217.50Meer info Bijzonderheden: 168p. Full colour illustrations. Dustjacket. As new. hardback
Joppe J. Brommers, scooters & motoren, een praktische handleidingPrisma-boeken, Utrecht / 19633.00Meer info Bijzonderheden: Pocket, 156 blz.
Korp, Dieter Citroen 2cv alle Modelle. Jetzt helfe ich mir selbst.Hobby / 15.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, pocket, 230pp. Photo's. Math. draw.Good copy.
ClassicBike januari 1984EMAP National Publications Ltd / 19844.00Meer info Bijzonderheden: Engelstalig motorblad ClassicBike, januari 1984
ClassicBike, october 1985Kevin Hand / 19854.00Meer info Bijzonderheden: Engelstalig motorblad ClassicBike, october 1985.
ClassicBike, october 1992EMAP National Publications Ltd / 19924.50Meer info Bijzonderheden: Engelstalig tijdschrift ClassicBike, october 1992.
Katz, Hans De Flugmotor. Teil I: Bauteile und Baumuster / 20.00Meer info Bijzonderheden: Berlin, Matthiesen 1942 326 Abbildungen, 7 farbigen und 2 einfarbigen Tafeln 3. Aufl. - (Luftfahrt-Lehrbücherei ; Band 7). - Broschur
Diesel, Eugen De roman van een motor, het Leven van den uitvinder Rud. DieselA.J.G. Strengholt's uitgeversmij. N.v. / 19408.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 8vo Kwaliteit: goed 288 pp, band en papier vergeeld. Deel schutblad uitgeknipt, waarschijnlijk waar Bandversiering: M. Strop jr. -
Haarman, H.J. De Strijd om De T.T.V.A. Kramers / 20.00Meer info Bijzonderheden: 207 pagina's. Zonder stofomslag. Beige kaft met vergulde letters op de rug en de voorkaft. De kaft is iets vlekkerig. Half Linnen, Hard Cover
Haarman, H.J. De Strijd om De T.T.V.A. Kramers / 32.50Meer info Bijzonderheden: 207 pagina's. Prachtige voorkant met motor- racer. Soft cover uitgave met originele stofomslag. De stofomslag heeft enkele plakbandjes. Soft Cover
MELLER, KARL Die Elektromotoren in ihrer Wirkungsweise und Anwendung. Ein Hilfsbuch für die Auswahl und Durchbildung elektromotorischer Antriebe / 192320.00Meer info Bijzonderheden: Berlin Julius springer 1923 Zweite und verbesserte Auflage 160 S. Olwd. Mit 152 Abb. Einband leicht verzogen sonst gut
ELEKTRISCHE INSTALLATIE DEEL IVAM / 19785.00Meer info Bijzonderheden: SOFTCOVER. 283 BLZ.
Merkle, Franz. Handbuch für Flugmotorenkunde.C.J.E.Volckmann Nachf.. Berlin. / 20.00Meer info Bijzonderheden: 1934. New cloth.. 176pp. Kl.8°.
Boorsma, M. Handleiding Marifoondienst.PTT Telecommunicatie / 19873.00Meer info Bijzonderheden: 41 pagina's. Soft Cover
N.N. Harley Davidson Briefkaartenboek 30 Prentbriefkaarten in Kleuren / 10.00Meer info Bijzonderheden: 30 pp. Achterplat beschadigd Gelijmd
Frankenberg, von R. Hohe Schule des FahrensDiversen / 15.00Meer info Bijzonderheden: Geb., 211pp. 12o. Leinen mit Originalumschlag. Gutes Exemplar. 9. Auflage. Illustriert.
Michel, Joop Ik Bouw Zelf Een Casco Af. Techniek, Tips En Denkgereedschap Voor Doelgerichte Vrijetijdsbesteding.Interdijk B.V. / 197514.00Meer info Bijzonderheden: 200 pagina's. Foto's, afbeeldingen. Soft Cover
L'Annee Moto Revue 82. / 19827.00Meer info Bijzonderheden: 162p. Ill. Magazine/Tijdschrift
LAMMEREN, T.J.W. VAN, C. KUIPERS, H.J. MEEWIS Luchtvaarttechniek dee 1 Motoren Stuk AStam, 1944 (2e dr) / 194412.50Meer info Bijzonderheden: gebonden, band verkl, geen s.o., lichte slijtage aan rug, lichte waterschade aan staart, zw-w en kleuren schema's, foto's, 268 pp
Laurey, M.L. + Veringa, Karoala J. Marifonie Voor De Watersport. Cursusboek.ANWB / 19893.00Meer info Bijzonderheden: 72 pagina's. Foto's, illustraties. 2de geheel herzien druk Soft Cover Spiral / Spiraal
Gerardts, Jaap Marifoon. Marifoonexamen. Handleiding Voor Het Gebruik in Binnen- En Buitenland.De Boer Maritiem / 19876.00Meer info Bijzonderheden: 48 pagina's. Foto's, kaartjes. Soft Cover
Graton, Jean Michel Vaillant MotorboekUitgeverij Helmond / 197330.00Meer info Bijzonderheden: 88 pagina's. Foto's + illustraties. Korte stripverhalen en informatie over diverse soorten motorsport. Inhoud: Michel Vaillant en de motor; Ten aanval!; De Trial; De motorcross; Betrouwbaarheidsritten; De Grote Prijs; Ago slaat terug; Het Zijspan; De Ice Race; Het toerisme; Mini-motoren en mini-rijders; De vrouw op de motor; Sterren uit het Oosten. Cardboard / Karton
Graton, Jean Michel Vaillant MotorboekDe Lombard Uitgaven / 197932.50Meer info Bijzonderheden: 88 pagina's. Foto's + illustraties. Korte stripverhalen en informatie over diverse soorten motorsport. Inhoud: Michel Vaillant en de motor; Ten aanval!; De Trial; De motorcross; Betrouwbaarheidsritten; De Grote Prijs; Ago slaat terug; Het Zijspan; De Ice Race; Het toerisme; Mini-motoren en mini-rijders; De vrouw op de motor; Sterren uit het Oosten. Ex-Libris ingeplakt op de achterzijde van het eerste schutblad / tegenover de titelpagina-verantwoordingspagina. Cardboard / Karton
Graton, Jean Michel Vaillant. Autoboek Steve Warson.De Lombard Uitgaven / 197930.00Meer info Bijzonderheden: 89 pagina's. Foto's + illustraties. Korte stripverhalen en informatie over de autorensport. Inhoud: Welcome!; Tussen 2 continenten; Bewijs van wardering; Geef mij maar de drags!; De U.S.A. piloten; De drang van Steve Mc Queen; The Cobra's man; De Dune Buggies; De Hot-rods; Jouw beurt, Steve!; De Dragsters; Pike Peak; De formules in de U.S.A. Indianapolis - Stock-car - CanAm. - Formule 5000 - TransAm.; Weldra de geluidsmuur; De circuits in Amerika; Corrida voor een madeliefje. Cardboard / Karton
ANDRES, ARTURO DE,HUTTON,RAY et al. NEDERLANDSE BEWERKING:VLUGT,FRED VAN DER MONDEO. De creatie van de eerste "Global Car " / 19928.50Meer info Bijzonderheden: Luxemburg WP & PC 1992 148 bldz.gebonden linnen met omslag 20 x 24,5 cm. met talrijke illustraties ISBN 2- 919983-12-1 nederlandse tekst
Moto Guzzi V 1000 G5 Workshop ManualSeimm Moto Guzzi-Servizio pubblicazioni tecniche / 25.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 255 blz. In goede maar gebruikte staat.
Canavesio, Aldo Motocross (engelstalig) / 15.00Meer info Bijzonderheden: 128 pp. Hard Cover
BIRD, ANTHONY Motor Car 1765-1914. (The early years of motoring).London: Batsford / 196015.00Meer info Bijzonderheden: 256p. Index. Many b/w-photos and illustrations. Orig. Cloth
WHYTE, NORRIE Motor Cycle News Annual 1975Patrick Stephens: Motor Cycle News / 19748.50Meer info Bijzonderheden: 96pp. B&w- and colour photographs. Pictorial hard cover The men and machines that made the news during the 1974 competition season of road racing,trials,speedway,moto cross,drag racing and grass track plus colour photos in the starshots feature Hardback
Motor jaarboek \'85Tijl Tijdschriften bv., Amsterdam / 19857.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 258 blz.
Motorteam Amsterdam Motor magazine 1978 / 1979 : alle motorfietsen volledig in kleurHuizen (N.H.) : Classics lektuur / 19796.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 190 blz, kleurenfoto´s, 24 cm, isbn 906157241X, goed exemplaar met verzuringsvlekjes. Annotatie: Meer dan 280 motoren, scooters, brommers met technische gegevens en modelinfo van de modelen 1977 tot 15 april 1978.
STOBBS, WILLIAM Motor Museums of Europe.London: Arthur Baker Ltd. / 198316.50Meer info Bijzonderheden: 190pp. 110 b/w-illustrations. 18 colour plates. Dustjacket. Fine copy Orig. Cloth
Motorcycle owner\'s manual Kawasaki KZ200-A1Kawasaki Heavy Industries / 19775.00Meer info Bijzonderheden: Onderhoudsboekje voor Kawasaki KZ200-A1. Softcover, 10,5 x 14,5 cm., 97 pg., in gebruikte staat.
Briel, Horst [bew. naar het Duits door Martin van Daal] Motoren : motorrijden en motorsportHelmond : Uitg. Helmond / 19754.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 63 blz, ill, 19×22 cm, isbn 9025262724, goed exemplaar. Nr 4799. Annotatie: Varia-reeks in kleur. Motoren met beschrijving van meer dan 50 verschillende motorfietsen. Voorbeelden en beknopte technische uitleg van hoe een motor werkt. Kaft iets verkleurd.
Oosterbaan, Heemskerk, Den Uyl, Bennekom, (ea) Motoren in Woord En Beeld / 12.00Meer info Bijzonderheden: 138 pp. Gelijmd
Donat, Hans Motoren voor Jachten. Grote Boordbibliotheek.De Boer Maritiem / 19777.50Meer info Bijzonderheden: 167 pagina's. Illustraties, tabellen / schema. Motoren; hoe ze te beoordelen en te vergelijken; de motorinstallatie; wat is de beste aandrijving; goed varen; onderhoud en verzorging; reparaties. Cardboard / Karton
Oster, Ozon, Redezuk, Rood, Sauwer (ea) Motorengelen / 6.00Meer info Bijzonderheden: 128 pp. Gelijmd
Huppen, Rudolf Motorfiets-Techniek. De Elektrische Instalatie / 20.00Meer info Bijzonderheden: 200 pp. Genaaid / Gelamineerd
Forsdyke Graham MotorsportMarket Books bv., Baarn / 19788.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 96 blz. en vele foto\'s.
FORSDYKE, GRAHAM MotorsportBaarn: Market Books / 19787.50Meer info Bijzonderheden: 96pp. Full colour illustrations + Index. Over Wegracen, trial, speedway, motorcross, toerrijden, dragracing, stuntrijden. 32 x 24 cm Original title: The love of Motorcycling Hardback
Oosterbaan, Warna. Motorziel. Kleine sociologie van een machine. / 20109.00Meer info Bijzonderheden: Augustus. 2010. 126 p. Paperback.
Sonntag, Werner Oldtimergrüsse. Das Automobil auf alten Postkarten.Diversen / 15.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, linnen band, 227pp. Leinen Einband. Mit ill. Schutzumschlag. Reichlich ill. mit Abb. in farbe und s/w. Name v.B. auf Titelseite. Sehr gutes Ex.
Bouw E. Omgaan met motorbotenAmsterdam, P.N. van Kampen & Zoon, 164 blz. Hard cover. Linnen. Geen stofomslag. / 5.00Meer info Bijzonderheden:
Korp, D. Opel KadettDiversen / 12.00Meer info Bijzonderheden: Paperback., 240pp. 8o. Gutes Exemplar. 1e Auflage. Illustriert.
Oververhitter Locomotieven. Systeem W. Schmidt. Locomotives a Surchauffe, Heissdampf Lokomotiven, Superheater Locomotives, Locomotoras Provistas Del Recalentador, Locomotive a Vapore Surriscaldato. / 10.00Meer info Bijzonderheden: 64 pages. Photographs. 6 Languages. English, Dutch, German, French, Italian, Spanish. Reprint of 1910 Soft Cover
Reuter, Wilhelm Rekordlokomotiven. Die Schnellsten der Schiene 1848-1950Treinen, trams & spoorwegen / 25.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 8vo, 335pp. Illustriert. Leinen mit Schutzumschlag. Sehr gut.
BALL, KENNETH Renault 12. Leer 'm kennenDeventer/Antwerpen: Kluwer / 19768.50Meer info Bijzonderheden: 119p. (Kluwer Auto Specials). oor de modellen: L, TL, TS en TR sedan en stationcat t/m 1976 Paperback
IR. H.W. VAN TIJEN SCHEEPSOLIEMOTORENKLUWER / 192526.00Meer info Bijzonderheden: GEBONDEN UIGAVE MET 278 AFBEELDINGEN EN 4 UITSL. PLATEN
Anoniem Smering voor ieder duidelijk / 20.00Meer info Bijzonderheden: Den Haag, American Petroleum Company zonder jaar geillustreerd 1e dr. - Gebrocheerd, mooie vormgeving
Louis, Harry (editor) Speed and How to Obtain it / 20.00Meer info Bijzonderheden: 184 Hard Cover
EDWARDS, ROBERT Stirling Moss. The Authorised BiographyLondonL Cassell & Co / 200129.50Meer info Bijzonderheden: 358p. Dustjacket. Large format, oversize quarto hardback. Profusely illustrated, largely in colour. A magnificent and extremely heavy work! Book: new condition hardback
PORROZZI, CLAUDIO & FABRIZIO Superbike Official Book 2002-2003Motorbooks International / 200215.00Meer info Bijzonderheden: 160p. Illustrated. Dustjacket. As new. hardback
Bacon Roy The Illustrated History of Yamaha MotorcyclesThe Promotional Reprint Company Limited, London / 199610.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 80 blz, vele kleuren foto\'s. Boek in nieuw staat.
Minton David The Motorcyclist\'s HandbookPan Books / 19818.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover met papieren omslag, 239 blz.
Hesselink, H.G. Trams en Tramlijnen. Motortrams. Deel 26Uitgevers Wyt / 197712.50Meer info Bijzonderheden: 108 pagina's. Foto's. Naam op het eerste schutblad, kleine gebruiksspoortjes. Soft Cover, Genaaid
Bacon Roy Triumph T140 Bonneville and derivatives 1973 - 1988Niton Publishing, Ventor / 19907.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 56 pg., zwart-wit foto\'s., in nieuw staat.
Larive, Hans Vannacht Varen De HollandersElsevier / 196325.00Meer info Bijzonderheden: Boek en stofomslag in goede staat, de stofomslag heeft gebruiksspoortjes / herstellingen met tape.259 pagina's. Foto's, illustraties + kaartjes. Vannacht varen de Hollanders is het spannende verslag van de roemvolle daden die de Nederlanders met hun MTB in de Tweede Wereldoorlog volbrachten. Zij voeren meestal 's nachts uit om snelle en verrassende aanvallen op de vijandelijke convooien uit te voeren. in het Kanaal, en op de Noordzee, tot vlak onder de Belgische en Nederlandse kust. Hans Larive loopt op 7 mei 1940 met zijn schip Hr. Ms. Van Galen de haven van Nieuwediep in. Enkele dagen later stoomt het schip gevechtsklaar naar Rotterdam, daar gaat het schip ten onder onder als gevolg van het moordend bombardement van Stuka's. Cloth / Linnen Hardcover
Larive, Hans Vannacht Varen De HollandersElsevier / 196320.00Meer info Bijzonderheden: 259 pagina's. Foto's, illustraties, documenten, kaartjes. Vannacht varen de Hollanders is het spannende verslag van de roemvolle daden die de Nederlanders met hun MTB in de Tweede Wereldoorlog volbrachten. Zij voeren meestal 's nachts uit om snelle en verrassende aanvallen op de vijandelijke convooien uit te voeren. in het Kanaal, en op de Noordzee, tot vlak onder de Belgische en Nederlandse kust. Hans Larive loopt op 7 mei 1940 met zijn schip Hr. Ms. Van Galen de haven van Nieuwediep in. Enkele dagen later stoomt het schip gevechtsklaar naar Rotterdam, daar gaat het schip ten onder onder als gevolg van het moordend bombardement van Stuka's. Cloth / Linnen Hardcover
LOOZENOORD, HANS VAN WEGRACEBOEK 2002-2003Schalkhaar: Roadrace Publ / 200219.50Meer info Bijzonderheden: 176p. Kleurenfoto's/ Alle grand prix, WK Superbikes en Supersport, teams, GP-statistiek, complete eindstanden, Nederlands Kampioenschap, kalender 2003. Luxe uitvoering met harde kaft. Nieuw Hardback

12