Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Mode

519 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 10 pagina's
resultaten 1 tot 50Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
Bobkova, Hana Kostuum Rien BekkersSticht. Pensioenfonds ABP / 200522.00Meer info Bijzonderheden: Paginagrote afbeeldingern in kleur. 144 pag. Gebonden
Seüktekin Apak, Prof. Melek e.a. Osmanli Dönemi Kadin Giyimleri.Türkiye is bankasi / 19970.00Meer info Bijzonderheden: Illustrations in colour . 152 p. Paperback
Engels, Mathias T. 100 Meisterwerke neuerer Malerei. Erwerbungen nordrhein-westfälischer Museen 1962-1977. / 10.00Meer info Bijzonderheden: Recklinghausen, Aurel Bongers. 245 p. 100 Tipped plts. Cloth/ dustj.* Jacket sl. worn, not dam.
Rosenblum, Robert e.a. 1900 Art at the crossroads. / 200025.00Meer info Bijzonderheden: Harry N. Abrams. 2000. 444 p. Ills. Harde kaft/ stofomslag.
Boucher, Francois 20,000 Years of fashion. The history of costume and personal adornment.Harry N. Abrams / 75.00Meer info Bijzonderheden: 1150 Illustrations, including 346 in fullcolor. Maps. Glossary and index. 441 p. Linen; giltstamped
Carter, Ernestine 20th Century fashion. A scrapbook - 1900 to today.Eyre Methuen / 19750.00Meer info Bijzonderheden: Plates and other illustrations in bl/white. Buckram
Brommer, Bea. Eindred. 3000 Jaar weven in de Andes. Textiel uit Peru en Bolivia. Cat.Gemeentemuseum Helmond / 19880.00Meer info Bijzonderheden: Afbeeldingen in kleur en zw/wit. Summary in English. 104 pag. Ingenaaid
Karl Scheerlinck 75 jaar Sint-Laurentiuskerk Antwerpen / 200929.00Meer info Bijzonderheden: Diep gravend en prachtig geïllustreerd kunstboek over de Sint-Laurentiuskerk Antwerpen uit 1934. In de geest van de jaren ’30 moest dat gebouw groots en prestigieus ogen. Het boek volgt de perikelen van de ontwerpwedstrijd, de financiering, de bouw en aankleding. Architecten en kunstenaars met naam drukten hun art deco-stempel op deze neobyzantijnse koepelkerk: een moderne interpretatie van de Aya Sophia. Interieur en exterieur worden uitvoerig (iconografisch én stilistisch) geduid. Tot slot focust het boek op de saga van de Rechtvaardige Rechters: kort voor de wijding van de nieuwe kerk werd hier het losgeld voor het gestolen paneel bewaard! Specialist Karel Mortier levert als gastauteur een bijdrage daarover. Auteur Karl Scheerlinck * 200 pagina’s in vierkleurendruk * 24 x 20 cm * 300 nooit gepubliceerde kleurillustraties met onderschrift * 800 eindnoten * fraaie vormgeving * € 29
Tashjian, Dickran. A Boatload of Madmen. Surrealism and the American Avant0Garde 1920-1950. / 199518.00Meer info Bijzonderheden: New York, Thames & Hudson. 1995. XX-424 pp. Half cloth/dustj.* Dustj. damaged.
LEVY, ALLEN A century of model trains / 197850.00Meer info Bijzonderheden: London New Cavendish Books 1978 third impression 208 pp. buckram `with dust-jacket in slipcase 27 x 23,5 cm. Oblong over 500 illustrations of which 187 in full colour in good condition ISBN 0 904568 00 8
Khardzhiev, Nikolai & Petrova, Evgeniya (Senior ed.). A Legacy Regained: Nikolai Khardzhiev and the Russian Avant-Garde. / 200225.00Meer info Bijzonderheden: Palace Editions. 2002. 400 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.
Wiertz, Antoine, Rops, Félicien, Khnopff, Fernand, Ensor, James & Broodthaers, Marcel a.o. A Máscara, A Mulher, A Morte: resistencias poéticas. Text in Portuguese. / 199415.00Meer info Bijzonderheden: Lisboa, 1994. 205 p. Ills. Paperback.
Bruhn, Wolfgang. Max Tilke. A Pictorial History of Costume. A survey of costume of all periods and peoples from Antiquity to modern times including national costume in Europe and non-European Countries.A.Zwemmer. London. / 80.00Meer info Bijzonderheden: 1955. Or.cloth. 74,200pp. 4°.. Illustr..
Tilke, Max & Bruhn, Wolfgang. A Pictorial History of Costume. Or. title: Kostümwerk. / 15.00Meer info Bijzonderheden: Ernst Wasmuth. n.d. 74 p. With 200 (col.) plates. Hardcover/ dustjacket. * Dustj. sl. dam./stained. Small traces of use. Ex-libris mark on titlepage.
Staller, Natasha. A Sum of Destructions. Picasso's Cultures & the Creation of Cubism. / 200115.00Meer info Bijzonderheden: Yale University Press. 2001. xv-437 p. Incl. 328 (col.) ills. Cloth/ dustj.* Name on flyleaf.
Lane, John R. & Larsen, Susan C.. Abstract Painting and Sculpture in America 1927-1944. / 198324.00Meer info Bijzonderheden: Museum Of Art, Carnegie Institute/ Harry N. Abrams. 1983. 256 p. Hardcover/ dustjacket.
Venema, Adriaan & Lubbers, Adriaan. Adriaan Lubbers' New York. Tussen Nederland en New York 1892 - 1954. / 19808.00Meer info Bijzonderheden: Mijdrecht, Tableau. 1980. 48 p. Ills. Paperback.* Sl. worn.
Blokland, Ann. Adriaan Lubbers. Tussen Nederland en New York 1892 - 1954. / 19999.00Meer info Bijzonderheden: Laren, Singer Museum. 1999. 80 pp. Ills. Paperback.
Lamarche-Vadel, Bernard. Alberto Giacometti. English text. / 198925.00Meer info Bijzonderheden: Alpine Fine Arts Collection. 1989. 176 p. Ills. Hardcover. * Cover sl. stained.
Elliott, David (Ed.). Alexander Rodchenko 1891-1956. Travelling exhibition catalogue. Stedelijk Van Abbemuseum, Eindhoven, 11/5-79 to 17/6/79. / 197913.00Meer info Bijzonderheden: Oxford, Museum of Modern Art. 1979. 136 p. Ills. Softcover.* Name on flyleaf.
Greef, John de, Takeji Hirakawa e.a. Alexander van Slobbe , and...and...and.Valiz / 20100.00Meer info Bijzonderheden: Plates and other illustr. in colour and bl/white. 304 p. Linen; giltstamped
Maurer, Alfred. Alfred Maurer. The First American Modern. / 200310.00Meer info Bijzonderheden: University of Minnesota Press. 2003. 92 pp. Ills. Wrappers.
Belkaïd, Leyla Algéroises. Histoire d'un costume méditerranéen.Edisud / 19980.00Meer info Bijzonderheden: Planches et autre illustrations en couleur et bl/noir. Carte de la situation des villes. 185 pages. Linen; giltstamped
Beagle, Peter. Text. American denim. A new folk art.Harry N. Abrams / 19750.00Meer info Bijzonderheden: Plates and illustrations in colour; 156 p. Sewn
Hutton Turner, Elizabeth, Man Ray, Murphy, Gerald, Davis, Stuart & Calder, Alexander. Americans in Paris. / 199610.00Meer info Bijzonderheden: Counterpoint. 1996. 171 p. Ills. Paperback.* Sl. worn.
amsterdam 60/80, twintig jaar beeldende kunst/twenty years of fine artsmuseum fodor amsterdam / 19827.25Meer info Bijzonderheden: tent. cat., tevens nummer 8-9-10 van het tijdschrift Fodor. 142 p. voll. geill.. Goede staat
BOER, WIM DE & EVERS, PETER. Amsterdamse bruggen 1910-1950. / 198335.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Amsterdamse Raad voor de Stedebouw. 1983. 112 pp. 260 photos. Boards.* Band beschadigd.
Smith, Adam An Inquiry into the nature and causes of the wealth of nationsEconomie / 40.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, cloth binding. Good.976pp.
Koella, Rudolf et al. André Derain. Institut Valencia d'Art Modern, Valencia/ Fondation de l'Hermitage, Lausanna. Text in English & Spanish. / 200315.00Meer info Bijzonderheden: 2003. 241 p. Richly ills. Hardcover.* Cover sl. worn & discoloured.
Masson, André. André Masson, un combat. Peintures, dessins, sculptures. / 198815.00Meer info Bijzonderheden: Éditions Serpenoise. 1988. 182 p. Ills. Paperback.
Thévenin, Paule, Derrida, Jacques & Artaud, Antonin. Antonin Artaud. Zeichnungen und Portraits. / 198640.00Meer info Bijzonderheden: Schirmer/Mosel. 1986. 272 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.* Sl. discoloured.
Widmann, Marion / Andreas Ley u a. (red.) AnziehungskrŠfte. VariŽtŽ de la mode 1786 - 1986. Ausstellungskatalog aus Anla§ des 125jŠhrigen JubilŠums von Ludwig Beck am Rathauseck MŸnchen. MŸnchner Stadtmuseum, 25. Juli 1986 bis 6. Januar 1987. Carl Hanser Verlag 1986. 648 pages. hardcover with dustjacket . A catalogue accompanying an exhi / 25.00Meer info Bijzonderheden: Munchen, Carl Hanser Verlag, 1986. 648 pages. hardcover with dustjacket . A catalogue accompanying an exhibition in Munic in 1986 about the history of fashion over the last 200 years. Rich illustrated (colour an b/w photo's). very good condition
Krupp, Walburga. Apollinaire. Wortführer der Avantgarde-Avantgardist des Wortes. / 199915.00Meer info Bijzonderheden: 1st Ausgabe. Wijhe, Hannema de Stuers Fundatie/ Stiftung Hans Arp uns Sophie Taeuber-Arp. 1999. 176 p. Paperback.
Westmoreland, Phillip R and others Applying molecular and materials modeling / 100.00Meer info Bijzonderheden: Dordrecht, Kluwer Academic Publ 2002 tables, figures 1st ed. - Hardcover, brandnew
Anderson, Will. Apt.301. / 200012.00Meer info Bijzonderheden: Ed. of 2000 copies. Yewtree Press. 2006. Oblong 8vo. 116 p. With 74 photos. Cloth/ dustj.* Dustj. sl. stained.
Bril, Martin & Weelden, Dirk van. Arbeidsvitaminen. Het ABC van Bril & Van Weelden. / 19879.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amst., De Bezige Bij. 1987. 464 pag. Ingenaaid.
Steneberg, Eberhard. Arbeitsrat für Kunst Berlin 1918-1921. / 198710.00Meer info Bijzonderheden: Edition Marzona. 1987. 122 p. Ills. Softcover.* Cover sl. worn.
Fausch, Deborah a.o. Architecture: In Fashion. / 199415.00Meer info Bijzonderheden: Princeton Architectural Press. 1994. 414 p. Ills. Paperback. * Name on flyleaf. Traces of use.
Pollac, Jean (pref.) Ariel 14 janvier 1969 : a l'occasion de l'exposition de la Galerie Birch Copenhague / 35.00Meer info Bijzonderheden: Paris, Galerie Ariel 1969 illustrated 500 numbered copies. - This is nr. 134. - Softcover, cover slightly damaged
Thau, Carsten & Vindum, Kjeld. Arne Jacobsen. / 2001150.00Meer info Bijzonderheden: Copenhagen, The Danish Architectural Press. 2001. 559 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.* Sl. discol.
Auping, Michael (ed.). Arshile Gorky. The breakthrough years. With essays by Dore Ashton, Michael Auping, Matthew Spender. / 199515.00Meer info Bijzonderheden: Modern Art Museum of Forth Worth. 1995. 188 pp. Col. plts & ills. Wrappers.* Some shelfwear.
Gorky, Arshile. Arshile Gorky: A Retrospective. / 200945.00Meer info Bijzonderheden: Philadelphia Museum of Art. 2009. 400 p. Ills.Cloth/ dustj.
Green, Christopher. Art in France 1900-1940. / 200015.00Meer info Bijzonderheden: Yale University Press. 2000. 321 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.* Name on fly-leaf.
N/A Aspects historiques du constructivisme et de l'art concretKunst / 25.00Meer info Bijzonderheden: Paperback., 4o. Bon Exemplaire. Catalogue. Illustré.
Au Bon Marché. Été 1906. Cat.Ch. Bulens / 19060.00Meer info Bijzonderheden: Planches en couleurs. 6 Pages. Au Bon Marché. Vaxelaire Claes & Co. Bruxelles. Stapled
NN Authentic Shipmodels Amsterdam 2e. editieDiversen / 10.00Meer info Bijzonderheden: Softcover 8vo, Catalogus + prijslijst.Z.j. Goed.
Meij, Ietse. Aziz, an innovative designer. Fashion Gallery. / 200215.00Meer info Bijzonderheden: Gemeentemusem Den Haag. June 15 - October 27 2002. Large 4to. Unpag. Ills. Softcover.* Text in English. Cover sl. stained.
Müller, Florence Baskets. Une histoire des chaussures de sport, de ville.Edits. du Regard / 19970.00Meer info Bijzonderheden: Plates and other illustr. in colour and bl/white. 103 pages. Linen; giltstamped
Kerlogue, Fiona Batik. Design., style & history.Thames and Hudson / 200430.00Meer info Bijzonderheden: Plates and other illustrations in colour and bl/white.; map; index. 191 p. Sewn
Droste, Magdalena. Bauhaus 1919-1933. / 199010.00Meer info Bijzonderheden: Benedikt Taschen. 1990. 256 pp. Ills. Wrappers.* Text in Dutch. Small traces of use.
Engels, Hans & Meyer, Ulf. Bauhaus-Architektur/ Bauhaus Architecture 1919-1933. Text in German and English. / 200130.00Meer info Bijzonderheden: Prestel. 2001. 143 p. 116 full-col. ills.Ills. Hardcover/ dustjacket.
Bauhaus-Archiv Museum für Gestaltung Sammlungs-Katalog. / 198125.00Meer info Bijzonderheden: Berlin, Gebr. Mann Verlag. 1981. 308 p. Ills. Softcover.* Cover sl. frayed & discol.
Whitford, Frank. Bauhaus. / 19848.00Meer info Bijzonderheden: Thames & Hudson. 1984. 216 p. With 154 ills, 16 in col. Paperback. * World of Art.
Fiedler, Jeannine & Feierabend, Peter (sam.). Bauhaus. Dutch ed. / 200035.00Meer info Bijzonderheden: Köln, Könemann. 2000. 639 pp. Ills. Gebonden met stofomslag.
Beeren, W A L Beeldverhaal : een weg door de moderne kunst / 10.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, De Arbeiderspers 1962 ill 1e dr. - Uitgave voor het Gemeentemuseum te Den Haag. - Linnen
Antonova, Irina & Merkert, Jörn (Hrsg.). Berlin-Moskau/ Moskau-Berlin 1900-1950. Bildende Kunst, Photographie, Architektur, Theater, Literatur, Musik, Film. / 199520.00Meer info Bijzonderheden: Prestel. 1995. 709 p. Ills. Cloth/ dustj.
Forshee, Jill Between the folds. Stories of cloth, lives, and traverls from Sumba.Univ. of Hawai'Press / 20010.00Meer info Bijzonderheden: 20 Colourplates; 40 figures in bl/white. Index. 265 p. Linen; giltstamped
Tobien, Felicitas. Blumenbilder moderner Meister. / 198412.00Meer info Bijzonderheden: Artbook International. 1984. 139 p. Plts. Boards.
Petronio, Ezra. Bold & Beautiful. / 200525.00Meer info Bijzonderheden: Edition 7L. 2005. 173 p. Ills. Paperback.
Manet, Edouard. Bonjour Monsieur Manet. / 198310.00Meer info Bijzonderheden: Centre Georges Pompidou. 8 juin - 3 octobre 1983. Large 4to. 11 p. With (col.) plts. & ills. Stiff wrappers.* Text in French.
Bouvet, Francis. Bonnard: The Complete Graphic Work. Introduction by Antoine Terrasse. / 198130.00Meer info Bijzonderheden: New York, Tabard Press. 1981. With 536 ills. incl. 60 col. Hardcover/ dustjacket.
Voth, Hansjörg Boot aus SteinKunst / 18.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 4vo, 297pp. Fotos von Ingrid Amslinger. Mit viele Zeichnungen. Grossformat. Pappband mit Schutzumschlag. Wassersch. an Umschlag, sonst sehr gut.
Sanderson, Kylie. Edit. British fabrics. An illustrated sourcebook of textiles, lace, trimmings, rugs and carpets.Whitney Library of Design / 198815.00Meer info Bijzonderheden: Plates and illustrations in colour. 234 p. Sewn
Atwater, Mary Meigs Byways in Hand-weaving.MacMillan / 19760.00Meer info Bijzonderheden: 7th Printing. Illustrations in bl/white and colour plates. 128 p. Written name on endpaper, but good copy. Linen; giltstamped
Alexander, Brooke/ Caldenborgh, Joop van & Dercon, Chris et al. Caldic Collectie. Imagine, you are standing here in front of me. Tentoonstellingscatalogus. / 200225.00Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, Museum Boymans- van Beuningen/ NAi.. 2002. 287 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.
Newark, Timothy & Miller, Jonathan. Camouflage. / 200720.00Meer info Bijzonderheden: Thames & Hudson. 2007. 192 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.
NN Carlo AlfanoKunst / 15.00Meer info Bijzonderheden: 4vo, .66pp. Broschiert mit Schutzumschlag. Kleine Beschädigung am Vorderdeckel. Namen am Schutzseite. Sonst gut.
Sgarbi, Vittorio Carlo Mattioli. An anthology 1939-1986.Kunst / 50.00Meer info Bijzonderheden: 4vo, cloth binding with dustjacket, 190pp. Richly illustrated. In slipcase. As new.
Adriani, Götz. Cezanne Gemälde. Mit einem Beitrag zur Rezeptionsgeschichte von Walter Feilchenfeldt. / 199312.00Meer info Bijzonderheden: Kunsthalle Tübingen/ DuMont. 16. Januar bis 2. Mai 1993. Folio. 315 p. With 97 col. plts & num. ills. Wrappers.
Schmidt, Katharina (Hrsg.). Cézanne Picasso Braque. Der Beginn des kubistischen Stillebens. / 199812.00Meer info Bijzonderheden: Gerd Hatje. 1998. 167 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.* Name on flyleaf.
Chagall lithographies originales, Derriere Le Miroir no.246Galerie Maeght, Paris. Mei 1981 / 1981260.00Meer info Bijzonderheden: Mei 1981. 20 p. Folio. 14 lithos gedrukt, 1 orig. litho van Chagall \"Le peintre t son double\". uitst. staat
Charles VandenhoveArchitectuur & Bouwkunst / 22.50Meer info Bijzonderheden: 8vo, softcover with dustjacket, 80pp. Richly ill. in b/w. Good copy.
Hefting, Victorine. Christian de Moor. / 19779.00Meer info Bijzonderheden: Nederlands Italiaanse ed. Wereldbibliotheek. 1977. 95 p. Ills. Paperback/ stofomslag.* Voorkant iets vlekkig.
Rohlfs, Christian. Christian Rohlfs 1849-1938. / 199620.00Meer info Bijzonderheden: München, Kunsthalle der Hypo-Kulturstiftung. 22. März bis 16. Juni 1996. 298 p. Ills. Hardcover.
Yohannan, Kohle and Nancy Nolf Claire McCardell: Refining modernismHarry N. Abrams / 199830.00Meer info Bijzonderheden: Plates and other illustr. in colour and bl/white. Index; 151 p. Bound; giltstamped
Sagner-Düchting, Karin. Claude Monet 1840-1926. Een feest voor het oog. / 199015.00Meer info Bijzonderheden: Taschen/ Librero. 1990. 219 p. Ills. Paperback.
Worthington, Christa. Text. Clothes.Thames and Hudson / 19930.00Meer info Bijzonderheden: Chic Simple. Photographs by James Wojcik. 192 p. Halflinen
Bussche, Willy van den (samenst.) Cobra-Post-CobraKunst / 50.00Meer info Bijzonderheden: 4to, softcover, 312pp. Rijk geïll. met foto's in kleur en zw/w. Nederlands en Frans. Goed ex.
Nemer, François. Cocteau: Sur le fil. / 20038.00Meer info Bijzonderheden: Gallimard. 2003. 127 p. Ills. Softcover.
Henneman, Eiske. Collectie 1996-2006. / 10.00Meer info Bijzonderheden: E & Y Fashion. 156 p. Ills. Softcover. * Lichte gebruikssporen.
Allmer, Patricia & Gelder, Hilde van. Collective Inventions: Surrealism in Belgium. / 200715.00Meer info Bijzonderheden: Leuven University Press. 2007. 247 p. Ills. Paperback. * Lieven Gevaert Series Volume 5.
Kennett, Francis Collectors book of twentieth-century fashion, The.Book Club Associates / 19830.00Meer info Bijzonderheden: Illustrations in colour and bl/white. Useful addresses. Index. 256 p. Buckram goldprinted
Stangos, Nikos (ed.). Concepts of modern art. From Fauvism to Postmodernism. / 199510.00Meer info Bijzonderheden: 3rd ed, expanded and updated. Thames & Hudson. 1995. 424 p. With 139 ills. Softcover. * World of Art.
Kandinsky, Wassilly. Concerning the Spiritual in Art. Translated and with an introduction by M.T.H. Sadler. / 191415.00Meer info Bijzonderheden: Unabridged republication of The Art of Spiritual Harmony (1914). Dover. 1977. 57 p. Ills. Paperback. Dover Books on Art History. * Cover sl. discoloured. Name and date on front endpapers
Fuchs, Rudi. Conflicts with Modernism or the Absence of Kurt Schwitters. Konflikte mit dem Modernismus oder die Abwesenheit von Kurt Schwitters. / 199110.00Meer info Bijzonderheden: Bern & Berlin, Verlag Gachnang & Springer. 1991. 49 pp. Paperback. * Theme and Objection/ Thema und Widerspruch 1. TO COLLECT IN SHOP, PLEASE CONTACT FIRST.* Sl. waterdam.
Hunt, Bryant Conversations with natureKunst / 30.00Meer info Bijzonderheden: oblong, . Box-slip with 12 reproductions on cards, 12 photographs and text on small booklet. Good.
Neven, Armand/ Douglas, Nick Cosmologie JaïnaEsoterie algemeen / 15.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, softcover with staples, 52pp. With ill. in colour and b/w. Bilingual: FR/EN Good copy.
Mundy, Jennifer (ed.). Cubism and its Legacy. The Gift of Gustav and Elly Kahnweiler. / 200415.00Meer info Bijzonderheden: Tate Publishing. 2004. 112 p. Ills. Paperback.
Bolliger, Hans, Magnaguagno, Guido & Meyer, Raimund. Dada in Zürich. / 199415.00Meer info Bijzonderheden: 2te Auflage. Kunsthaus Zürich. 1994. 312 pp. Ills. Softcover with transparant dus Softcover with transparant dustjacket.* Sammlungsheft 11.
Rubin, William S. Dada und Surrealismus. Deutsche Ausgabe. / 196895.00Meer info Bijzonderheden: Gerd Hatje. 1968. 507 p. Num. col. & b/w plates and ills. Cloth/ dustj. * Dustj. sl. frayed & discol. Some shelfwear.
Kahnweiler, Daniel-Henry. Daniel-Henry Kahnweiler. Marchand, éditeur, écrivain. / 198447.00Meer info Bijzonderheden: Centre Georges Pompidou. 1984. 198 p. Paperback.* Sl. stained.
Kentgens-Craig, Margret. Das Bauhausgebäude in Dessau 1926-1999. / 199815.00Meer info Bijzonderheden: Birkhäuser. 1998. 207 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.
Thalheim, Yvonne Dassen, Sjaals En Vlinderdassen Leren Knopen / 6.00Meer info Bijzonderheden: 45 pp. Boekblok is vochtig geweest Genaaid / Gelamineerd
Blotkamp, Carel. Daubigny, Van Doesburg, Daniëls ... en 88 andere hoogtepunten uit de collectie moderne kunst van het Centraal Museum Utrecht. / 198710.00Meer info Bijzonderheden: Utrecht, Veen/ Reflex. 1987. 198 p. Met 94 ills. Paperback.
Seidner, David. David Seidner. Mit einem text von Patrick Mauriès. / 198920.00Meer info Bijzonderheden: With dedication by Seidner. München, Schirmer/Mosel. 1989. With 71 illustrations (plts). Cloth/ Dustjacket.
Wertheim, W F Dawning of an Asian dream : selected articles on modernization and emancipation / 10.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Universiteit van Amsterdam 1973 1e dr. - (Publicatie Afdeling Zuid- en Zuidoost Azië, Antropologisch-Sociologisch Centrum van de Universiteit van Amsterdam ; nr. 20). - Gebrocheerd
Ostayen, Paul van. De bende van de stronk. Een romantisch verhaal van roof en liefde. Met een nawoord van Gerrit Borgers. / 19817.00Meer info Bijzonderheden: 2de druk. Amst., Bert Bakker. 1981. 127 pag. Ingenaaid.* Gelezen exempl.
Tilroe, Anna. De blauwe gitaar. Over beeldende kunst. / 19907.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Querido. 1990. 192 pp. Ills. Paperback.
Ming, San en Miep Jukkema (idea and concept) De Boekers 1992 / 35.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, De Boekers 1992 foto's 1e dr. - Gebonden
Capote, T. De diamanten gitaarBibliofilie en boeken over boeken / 8.00Meer info Bijzonderheden: Paperback., 21pp. 12o. Goed exemplaar.

12 3 4 5 6 7 8 9 10 11