Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 94 blz, 18 cm, isbn 9789059650497, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Een bestseller-schrijfster, getrouwd, 2 kinderen, leeft nog bijna dagelijks met de angst die zij jaren geleden voelde voor haar dominante ex-vriend. Dan duikt hij na 10 jaar weer op. Uitgave tgv Juni-Maand van het Spannende Boek 2007.
Noort, Saskia
Afgunst
Amsterdam : CPNB / 2007
3.00
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 94 blz, 18 cm, isbn 9789059650497, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Een bestseller-schrijfster, getrouwd, 2 kinderen, leeft nog bijna dagelijks met de angst die zij jaren geleden voelde voor haar dominante ex-vriend. Dan duikt hij na 10 jaar weer op. Uitgave tgv Juni-Maand van het Spannende Boek 2007.
Verhoef, Esther
Alles te verliezen
Amsterdam : Anthos / 2010
10.00
Meer info Bijzonderheden: 10e druk, 318 blz, illustratie, 22 cm, isbn 9789041416124, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Een gelukkig getrouwde vrouw woont met haar man en hun twee dochtertjes in een gerestaureerde hoeve. Het leven lacht hen toe, totdat haar verborgen verleden plots uit het niets opduikt.
Woods, Sara
Als een dief in de nacht
/
3.75
Meer info Bijzonderheden: 'n Antony Maitland detective, Sijthoff 1978, als nieuw!! Paperback
Eemlandt, W.H. van
Arabeske in purper.
Het Wereldvenster / 1953
7.50
Meer info Bijzonderheden: 237 pagina's. Zonder stofomslag. Cardboard / Karton
Baantjer, A.C.
Baantjer omnibus: De Cock en het dodelijk akkoord ; De Cock en de dood van een clown ; De Cock en ontluisterende dood
Vianen : ECI / 1997
8.00
Meer info Bijzonderheden: 2e druk, 398 blz, 23 cm, isbn 9051082290, goed exemplaar. Annotatie: Licentie uitgave van: Baarn : De Fontein.
Haenen, Marcel
Baas Bouterse. De Krankzinnige Klopjacht Op Het Surinaamse Drugskartel.
Uitgeverij Balans / 1999
12.50
Meer info Bijzonderheden: 176 pagina's. 1 kaartje van Suriname. Soft Cover
Lewis, Elliott
Bennett's world
/
2.50
Meer info Bijzonderheden: Pinnacle Books 1982, licht versleten, Engelstalig Pocket
George, Elizabeth
Betrapt
/
1.50
Meer info Bijzonderheden: Bruna, Maand van het spannende boek 1996 Pocket
George, Elizabeth
Betrapt
/
1.25
Meer info Bijzonderheden: CPNB 1996, Maand van het spannende boek, zeer goed Pocket
Jenkins, Herbert
Bindle
/
5.00
Meer info Bijzonderheden: Blankwaardt & Schoonhoven Gebonden, geen stofomslag
Meer info Bijzonderheden: 179 pagina's. Soft Cover
Wallace, Edgar
Buigen of barsten
/
1.50
Meer info Bijzonderheden: Spectrum 1972, goed Pocket
Mak, Gerard
Bureau Warmoestraat. 52 misdaad avonturen van een Amsterdamse Smeris.
Uitgeverij Dice Books / 2002
7.50
Meer info Bijzonderheden: 159 pagina's. Foto's. Naam-Adres stickertje op de titelpagina. Soft Cover
MacLean, Alistair
Circus
/
1.00
Meer info Bijzonderheden: Elsevier 1975, licht versleten Hardcover
Eemlandt, W.H. van
Code Duizendpoot.
Het Wereldvenster / 1955
7.50
Meer info Bijzonderheden: 206 pagina's. Zonder stofomslag. Cardboard / Karton
Thomas, Craig [vert. uit het Engels: Ineke van Bronswijk]
Crash
Amsterdam : De Boekerij / 1992
6.00
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 400 blz, leeslint, 23 cm, isbn 9022513726, goed exemplaar. Annotatie: Een ongeluk met een Amerikaans en later met een Russisch verkeersvliegtuig blijkt het werk te zijn van een geheimzinnige Amerikaanse groep die de perestrojka terug wil draaien. Vert. van: The last raven. London : Collins, 1990.
Hudson Christopher
Daad tegen verraad
Utrecht, Het Spectrum, 1982. 230 blz. Paperback. Leesvouw in rug. Randen platten licht sleets. / 1982
Meer info Bijzonderheden: De Boekerij 1998, zeer goed Gebonden, met stofomslag
McBain, Ed
Dame staat schaak
/
2.50
Meer info Bijzonderheden: Bruna 1981, Zwarte Beertjes 978, zeer goed Pocket
Martini, Steve
De advocaat
/
3.50
Meer info Bijzonderheden: Bruna 2002, Zwarte Beertjes 3024, zeer goed Pocket
Aird, Catherine
De Afgebeten Vinger
/
2.00
Meer info Bijzonderheden: Bruna 1988, Zwarte Beertjes 2302 Pocket
Lempereur, Valerie
De bende van Venlo
Amsterdam : Veen / 1996
12.50
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 285 blz, 22 cm, isbn 9025408400, goed exemplaar. Annotatie: Journalistiek verslag van de activiteiten van een Nederlandse criminele organisatie en de processen die tegen de leden daarvan gevoerd werden.
Lempereur, Valerie
De bende van Venlo
Amsterdam : Veen / 1996
12.50
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 285 blz, 22 cm, isbn 9025408400, goed exemplaar. Annotatie: Journalistiek verslag van de activiteiten van een Nederlandse criminele organisatie en de processen die tegen de leden daarvan gevoerd werden.
Lempereur, Valerie.
De bende van Venlo. 12 jaar later geactualiseerde editie, 6 nieuwe hoofdstukken.
VL Publishing / 2007
15.00
Meer info Bijzonderheden: Kleine gebruiksspoortjes / herinnering met pen geschreven op de titelpagina. 352 pagina's. Met de Bende van Venlo wordt een geruchtmakende groep plegers van geweldsmisdrijven aangeduid. In 1997 werden in Limburg achttien mannen veroordeeld tot gevangenisstraffen tussen de tien jaar en levenslang. Het betrof personen in de leeftijd van 14 tot 56 jaar.De verdachten hadden zich volgens de rechtbank in Roermond schuldig gemaakt aan meer dan 250 geweldsdelicten, waaronder talloze moorden met geld als enige motief.De groep van veelal jonge bendeleden, heeft tussen carnaval 1993 en 1994 een spoor van dood en verderf door de Noord-Limburgse grensstreek getrokken.Wat de achtergrond van de daders was en hoe omvangrijk hun misdaden waren, kwam tijdens de druppelsgewijs verhoren aan het licht. Er konden zeven moorden, gepleegd in koelen bloede, bewezen worden. Het juiste aantal moorden is echter nooit vast komen te staan. Soft Cover
Wetering van de Janwillem
De blonde baviaan
Utrecht, A.W. Bruna en Zoon, 1978. 223 blz. Paperback. Leesvouwen in rug. Randen platten licht slee / 1978
Meer info Bijzonderheden: Bruna 1974, Zwarte Beertjes 1512 Pocket
Sjöwall, Maj / Wahlöö, Per
De brandweerauto die verdween
/
2.25
Meer info Bijzonderheden: Bruna 1989, Zwarte Beertjes 1512, zeer goed Pocket
DeMille, Nelson [vert. uit het Engels Harry Naus]
De crash
Vianen : The House of Books / 2005
6.00
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 416 blz, kaart, 24 cm, isbn 9044313355, goed exemplaar. Annotatie: Een lid van een antiterroristische eenheid komt erachter dat de FBI na een vliegtuigongeluk vijf jaar geleden allerlei feiten heeft verzwegen. Vert. van: Nightfall. New York : Warner Books, 2004. Verz.kosten kan vanaf 2.64 Euro.
Haan, Bas
De Deventer moordzaak : het complot ontrafeld
Amsterdam : Nieuw Amsterdam / 2009
8.00
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 255 blz, illustraties, 21 cm, isbn 9789046805046, uitstekend exemplaar. Annotatie: Verslag van de moord op een rijke weduwe in Deventer in 1999 en het daaropvolgende politieonderzoek, de rechtszaak en gebeurtenissen daarna waaronder een mediacampagne waarin de veroordeelde dader als onschuldig werd neergezet.
Middelburg, Bart
De Dominee. Opkomst en ondergang van mafiabaas Klaas Bruinsma.
Uitgeverij L.J. Veen / 2003
9.00
Meer info Bijzonderheden: 200 pagina's. Klaas Bruinsma leidde eind jaren tachtig het grootste en gewelddadigste misdaadsyndicaat dat ooit in Nederland actief is geweest, met divisies voor moord, drugs en beleggingen. In juni 1991 werd Bruinsma op 37-jarige leeftijd geliquideerd voor het Amsterdamse Hilton Hotel. Soft Cover
Meer info Bijzonderheden: Bruna 1979, Zwarte Beertjes 1758 Pocket
Middelburg, Bart + Vugts, Paul (inleiding)
De Endstra-tapes. De integrale gesprekken van Willem Endstra met de Recherche.
Nieuw Amsterdam Uitgevers / 2006
12.50
Meer info Bijzonderheden: 351 pagina's. Foto's. In 2003 voerde de Amsterdamse vastgoedmagnaat Willem Endstra, die bekendstond als witwasser voor zware criminelen, in het diepste geheim vijftien lange gesprekken met rechercheurs van de Criminele Inlichtingeneenheid (CIE) van de Amsterdamse politie. De op band opgenomen gesprekken werden om veiligheidsredenen gevoerd in een rondrijdende CIE-wagen, en worden dan ook wel 'achterbankgesprekken' genoemd, of de Endstra-tapes. Endstra sprak tegenover de CIE vrijuit over criminele connecties als Sam Klepper, Johnny Mieremet, Ronald van Essen, Mink Kok, en onthulde dat hij op grote schaal, voor tientallen miljoenen, werd afgeperst door voormalig Heineken-ontvoerder Willem Holleeder, alias de 'Neus'. Ook beschuldigde hij de Holleeder-organisatie van een reeks liquidaties, en zei hij bang te zijn zelf ook uit de weg te zullen worden geruimd. Op 17 mei 2004, nog geen vier maanden na het laatste gesprek, werd Endstra daadwerkelijk geliquideerd. In januari 2006, na bijna twee jaar onderzoek, werd Holleeder aangehouden wegens afpersing. Belangrijkste bewijs: de Endstra-tapes, die in dit boek integraal worden afgedrukt met een inleiding, een nawoord en verklarende noten van de Parool-verslaggevers Bart Middelburg en Paul Vugts. De Endstra-tapes vormen een uniek document in de geschiedenis van de georganiseerde misdaad in Nederland. Ze geven ook een onthullend, soms ontluisterend inzicht in de manier waarop CIE-rechercheurs hun informanten 'runnen'. Soft Cover
Martini, Steve
De gezworenen
/
3.50
Meer info Bijzonderheden: Bruna 2005, Zwarte Beertjes 3199, als nieuw Pocket
Middelburg, Bart
De Godmother. De criminele carriere van Thea Moear, medeoprichter van de Bruinsma-groep.
Uitgeverij L.J. Veen / 2000
12.50
Meer info Bijzonderheden: 271 pagina's. Foto's. Vrouwen spelen in de top van de georganiseerde misdaad in Nederland geen enkele rol van betekenis. Alle grote bazen zijn mannen, maar er is één uitzondering op die regel: Thea Moear (1951). Midden jaren zeventig richtte zij samen met Klaas Bruinsma de criminele organisatie op, die later bekend zou komen te staan als de Bruinsma-groep - het grootste en gewelddadigste misdaadsyndicaat dat ooit actief is geweest in Nederland. Midden jaren tachtig ging zij met 'pensioen', maar zij bleef als aandeelhouder van de 'firma' wel nauw betrokken bij de organisatie. Eind 1991, na Bruinsma's liquidatie, vestigde zij zich in Latijns-Amerika. In De Godmother vertelt zij tegenover Parool-verslaggever Bart Middelburg zonder enige terughoudendheid over (onder meer) de opbouw van de Bruinsma-groep, over dagomzetten van een paar miljoen, advocaten en het regisseren van rechtszaken, over nooit opgeloste liquidaties als die van kickbokser André Brilleman en drugshandelaar Roy Adkins, witwasconstructies, corrupte ambtenaren, over de beperkte rol van vrouwen in de misdaad, en over de geruchtmakende IRT-affaire rond de criminele erven-Bruinsma. Ook legt zij uit waarom zij eind jaren negentig bereid was als 'kroongetuige' op te treden in een strafzaak tegen een voormalige lijfwacht van de 'firma', Etienne Urka: zij voelde zich door Urka beroofd van haar 'aandelen' in de organisatie. De Godmother geeft een uniek beeld van de georganiseerde misdaad van binnenuit: het is de eerste keer dat in Nederland een crimineel van zo'n hoog, leidinggevend niveau opening van zaken geeft. Soft Cover
Queen, Ellery
De halve schaar
/
1.50
Meer info Bijzonderheden: Prisma Spectrum 1960 Prisma Pocket #576, versleten Pocket
Marinina, Alexandra [vert. uit het Russisch door Theo Veenhof]
De hand van een moordenaar
Amsterdam : Luitingh-Sijthoff / 1999
5.00
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 255 blz, 21 cm, isbn 9024535034, goed ongelezen exemplaar [gekregen van sinterklaas 1999 op titelblad]. Annotatie: De dood van een juriste lijkt een ongeluk, maar een medewerkster van de Moskouse recherche denkt in de richting van een huurmoordenaar. Vert. van: Stecenye obstojateljstv, 1993. Reeks: Een Nastja Kamenskaja thriller 1.
De jacht op de erven Bruinsma en de Delta-organisatie. Hoe de CID-Haarlem het IRT opblies.
/
9.00
Meer info Bijzonderheden: 320 pp. Garenloos / Softcover
Schutten, Henk
De Jacht Op De Octopus. Hoe Nederlandse Drugscriminelen Greep Krijgen Op De Bovenwereld.
Meulenhoff / 1996
9.00
Meer info Bijzonderheden: 247 pagina's. Schema's. Soft Cover
Braun, Lilian Jackson
De kat de brief bracht
/
3.50
Meer info Bijzonderheden: Bruna 1990, Zwarte Beertjes 2376, als nieuw Pocket
Braun, Lilian Jackson
De kat die de toon aangaf
/
3.50
Meer info Bijzonderheden: Bruna 1990, Zwarte Beertjes 2370, als nieuw Pocket
Braun, Lilian Jackson
De kat die het drama zag
/
3.50
Meer info Bijzonderheden: Bruna 1991, Zwarte Beertjes 2391, als nieuw Pocket
Braun, Lilian Jackson
De kat die in de kast kroop
/
3.50
Meer info Bijzonderheden: Bruna 1993, Zwarte Beertjes 2489, als nieuw Pocket
Braun, Lilian Jackson
De kat die voorlas
/
3.50
Meer info Bijzonderheden: Bruna 1992, Zwarte Beertjes 2458, als nieuw Pocket
Simenon, Georges
De Klasgenoot van Maigret
/
2.00
Meer info Bijzonderheden: Bruna 1988, Zwarte Beertjes 1244, zeer goed Pocket
Ross, Tomas
De klokkenluider
Amsterdam : CPNB / 2003
3.00
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 63 blz, 19 cm, isbn 9059650018, goed exemplaar. Nr 1327.
Annotatie: Nadat de gedoodverfde kroonprins van de PvdA bij een verkeersongeluk is omgekomen, ontvangt zijn vrouw een vreemd telefoontje. Spannende Boek 2003.
Veer, Bert Van Der
De koning van Nederland.
Vassallucci / 2002
7.50
Meer info Bijzonderheden: 240 pagina's. Kaftillustratie door René Abbühl. True fiction. Soft Cover
Hartog, Jan de [F.R. Eckmar]
De maagd en de moordenaar
Amsterdam : Elsevier / 1975
5.00
Meer info Bijzonderheden: 2e druk, 190 blz, 21 cm, isbn 9010010848, goed exemplaar. Annotatie: De mooie Maagd riep onverwachte hartstochten op, hoe onverwacht bleek wel toen de ongekroonde koning van de kermis, met een mes in zijn borst werd gevonden ...
Dimercurio, Michael [vert. uit het Engels: Peter de Rijk]
De missie van de Devilfish
Uithoorn : Karakter / 2002
6.00
Meer info Bijzonderheden: 2e druk, 314 blz, ill, 24 cm, isbn 9061120217, goed exemplaar. Annotatie: De bemanning van een Amerikaanse onderzeeër moet een derde wereldoorlog zien te voorkomen die een gestoorde Russische admiraal probeert uit te lokken. Vert. van: The voyage of the Devilfish. New York : Fine, 1992.
Blaauw, J.A.
De Moord Op Marietje Van Os En Andere Geruchtmakende Moordzaken.
Fontein / 1997
9.00
Meer info Bijzonderheden: 228 pagina's. Foto's. Naam-Adres stickertje op de titelpagina. Soft Cover
Lustbader, Eric van
De Ninja
/
3.50
Meer info Bijzonderheden: Prisma pocket 2130, 1984 Pocket
Vries, Peter R.
De Ontvoering Van Alfred Heineken. Geactualiseerde Editie.
Fontein / 1995
14.00
Meer info Bijzonderheden: 356 pagina's. Foto's. Kleine gebeuiksspoortjes / naam op de titelpagina. Geactualiseerde editie. Soft Cover
Vries, Peter R.
De ontvoering van Alfred Heineken. Het alles onthullende verhaal van hoofddader Cor van Hout.
In Den Toren / 1987
12.50
Meer info Bijzonderheden: Gebruiksspoortjes. 347 pagina's. Foto's. Soft Cover
Robbins, Harold
De piraat
/
3.00
Meer info Bijzonderheden: Luitingh 1974 Gebonden, met stofomslag
Charteris, Leslie
De Saint duikt op
/
1.75
Meer info Bijzonderheden: Bruna 1967 Zwarte Beertjes 584 Pocket
Charteris, Leslie
De Saint eist vergelding
/
1.75
Meer info Bijzonderheden: Bruna 1980 Zwarte Beertjes 171 Pocket
Charteris, Leslie
De Saint en de grijze pijen
/
1.75
Meer info Bijzonderheden: Bruna 1962 Zwarte Beertjes 395, goed Pocket
Charteris, Leslie
De Saint in Miami
/
1.75
Meer info Bijzonderheden: Bruna 1962 Zwarte Beertjes 583, goed Pocket
Charteris, Leslie
De Saint in Tenerife
/
2.50
Meer info Bijzonderheden: Bruna 1979 Zwarte Beertjes 892, zwarte kaft met foto van vrouw, goed Pocket
Charteris, Leslie
De Saint in Tenerife
/
2.00
Meer info Bijzonderheden: Bruna 1965 Zwarte Beertjes 892, gele kaft met Bruna beertjes, goed Pocket
Charteris, Leslie
De Saint treedt op
/
1.00
Meer info Bijzonderheden: Bruna Zwarte beertjes 468, licht versleten Pocket
Charteris, Leslie
De Saint wordt piraat
/
2.00
Meer info Bijzonderheden: Bruna 1961 Zwarte Beertjes 141, goed Pocket
Puzo, Mario
De Siciliaan
/
3.25
Meer info Bijzonderheden: De Boekerij 1995, Parel Pocket Pocket
Clancy, Tom [vert. uit het Engels door Hugo en Nienke Kuipers]
De tanden van de tijger
Utrecht : Bruna / 2004
5.00
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 387 blz, 24 cm, isbn 9022988120, goed exemplaar met leessporen [kaft heeft hoekknikje]. Annotatie: Een topgeheime Amerikaanse organisatie heeft zich gespecialiseerd in het elimineren van terroristen voordat deze kwaad kunnen aanrichten. Vert. van: The teeth of the tiger. Rubicon, 2003. Verzendkosten kan vanaf 2.64 EURO.
Theunis, Ton
De Toren. De Schokkende Werkelijkheid Van De gevangeniswereld, Onthuld Door Een Ex-Beaarder.
De Boekerij / 1992
7.50
Meer info Bijzonderheden: 280 pagina's. Schema's, documenten. Ton Theunis werkte van 1985 tot 1989 als gevanginsbewaarder in een Nederlanse strafinrichting. Als snel werd hij geconfronteerd met het grootste taboe binnen het gevangeniswezen, de CORRUPTIE. Soft Cover
E. Phillips Oppenheim, Howard Pyle, Hildebrand, Paul de Kruif
De treffende gelijkenis, Robin Hood, Camera obscura, Bacteriën jagers
Readers\\\'s Digest N.V. / 1979
2.00
Meer info Bijzonderheden: Boek waarvan de lijm heeft losgelaten van het kaft. Boek zelf is nog intact.
Beste boek bestaande uit:
De treffende gelijkenis,speelt zich af in afrika
Robin hood speelt zich af in engeland.
Camera obscura over gebeurtenissen in de 19de eeuw.
De bacteriënjagers: over Walter Reed, Ross Contra Grassi, Pasteur, Koch en Van Leeuwenhoek
Noort, Saskia
De verbouwing
Amsterdam : Anthos / 2010
10.00
Meer info Bijzonderheden: 16e druk, 283 blz, 22 cm, isbn 9789041416087, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Een succesvol plastisch chirurge dreigt ten onder te gaan aan problemen met haar man, zoon en de verbouwing van haar huis.
Griggs, Tim [vert. uit het Engels door Mariëtte van Gelder]
De vergeving
Vianen : The House of Books / 2000
7.50
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 413 blz, 23 cm, isbn 9044300180, goed exemplaar [ex-libris op schutblad] Nr 5411.
Annotatie: Een Londense detective leidt aanvankelijk met tegenzin het onderzoek naar het auto-ongeluk van een rockster, wiens lichaam niet is gevonden. Vert. van: Redemption blues. London : Headline, 1999.
Carre, John Le; John Buchan, Sir Arthur Conan Doyle, Ian Fleming, W. Somerset Maugham
De verrader : spionageverhalen
Amsterdam : Hermans Muntinga Publishing / 2000
6.00
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 158 blz, 22 cm, isbn 9057950235, Voila, als NIEUW!
Annotatie: Vijf verhalen en fragmenten uit romans van auteurs uit de 19e en 20e eeuw. Uitg. in samenw. met Loeb. Eerder verschenen in: De spannendste spionage verhalen - Amsterdam : Loeb, 1983.
Walters Minette
De vorm van slangen
Amsterdam, De Boekerij, 2001. 343blz. Ned. vert. Nienke van der Meulen. Hard cover. Linnen. Stofom / 2001
Meer info Bijzonderheden: Areopagus 2001, nieuw Gebonden, met stofomslag
Walters, Minette [vert. uit het Engels: Nienke van der Meulen]
De vorm van slangen
Vianen : Areopagus / 2001
6.00
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 343 blz, 22 cm, isbn 9051084595, uitstekend exemplaar. Annotatie: Een vrouw probeert de waarheid over de dood van een alleenstaande zwarte vrouw, twintig jaar eerder, te achterhalen.
De Zaak Marc Dutroux. Met Medewerking Van Jean Lambrecks, De Vader Van Eefje.
Uitgeverij BZZToH / 1998
8.00
Meer info Bijzonderheden: 256 pagina's. Foto's. Zelden bracht een enkele affaire diepere maatschappelijke beroering teweeg dan dezaak-Dutroux. De overweldigende media-aandacht voor het "Monster van België" maakte een serie uitzonderlijk bizarre gruwelijkheden bij het grote publiek bekend en ontketende een choas aan beweringen, geruchten en verdachtmakingen. Soft Cover
Gardner, Erle Stanley
De Zaak van de Manke Kanarie (Perry Mason)
/
2.25
Meer info Bijzonderheden: Bruna 1974, Zwarte Beertjes 1593, zeer goed Pocket
Queen / Quentin / Marsh / Carr & Wallace
Detective omnibus
/
4.75
Meer info Bijzonderheden: Spectrum 1966, bevat: Suikeroompje RIP, Onder verdachte omstandigheden, Moord aan de bron, De man die niet bang was, Het geheim van de drie eiken Gebonden, geen stofomslag
Cann, Al
Diamanten voor een tijgerin
/
1.75
Meer info Bijzonderheden: LP Pocketclub 79S, goed Pocket
Plessis, JH du
Diamanten zijn gevaarlijk
/
1.75
Meer info Bijzonderheden: Elsevier pocket E105 Pocket
Aird, Catherine
Dodelijk Diner
/
2.00
Meer info Bijzonderheden: Bruna 1990, Zwarte Beertjes 2363 Pocket
Fleming, Ian
Doden voor diamanten
/
2.00
Meer info Bijzonderheden: Bruna 1973 Zwarte Beertjes 462, goed Pocket
Hoag, Tami
Doodsengel
/
3.50
Meer info Bijzonderheden: Muntinga 2001, Sirenepocket 223, zeer goed Pocket
Freemantle, Brian
Doubbelspel met hoge heren
/
1.75
Meer info Bijzonderheden: Bruna Zwarte Beertjes Spionage 2071 1982 Pocket
Eemlandt, W.H. van
Drieluik van de misdaad. (1) Afrikaanse Venus (2) De schat van Aros Killee (3) De Odeon-moorden.
Nederlandse Boekenclub /
9.00
Meer info Bijzonderheden: 435 pagina's. Illustratie, 1 titelplaat. Artificial Leather/Kunstleder
Billingham, Mark
Dubbelmoord
/
4.25
Meer info Bijzonderheden: Bruna 2..5, Zwarte Beertjes 3359, als nieuw Pocket
Wallace, Edgar
Edgar Wallace Omnibus
/
1.95
Meer info Bijzonderheden: Bruna 1968, bevat Het mysterie van de gedraaide kaars, De vrijbuiter en De geheimzinnige smaragd. Rug laat los Gebonden, geen stofomslag
Levin, Ira
Een kus voor je sterft
/
5.00
Meer info Bijzonderheden: Bruna 1991, als nieuw Paperback
Levin, Ira [vert. uit het Engels door Remco Campert]
Een kus voor je sterft
Utrecht : Bruna / 1994
4.00
Meer info Bijzonderheden: 6e druk, 256 blz, 22 cm, isbn 9022979555, goed exemplaar.
Annotatie: De dochters van een kopermagnaat vallen ten offer aan de obsessie van een arme student, die tot elke prijs een rijke erfgename wil huwen.
Eemlandt, W.H. van
Een Rubens op drift.
Het Wereldvenster / 1953
7.50
Meer info Bijzonderheden: 231 pagina's. Zonder stofomslag. Cardboard / Karton
Cann, Al
Eliot Ness knapt het op
/
1.50
Meer info Bijzonderheden: LP Pocketclub 83S, goed Pocket
Verhoef, Esther
Erken mij
Amsterdam : CPNB / 2009
3.00
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 91 blz, 18 cm, isbn 9789059650886, uitstekend ongelezen exemplaar met originele bladwijzer. Annotatie: Een jonge vrouw is een halfjaar in therapie geweest bij een veertien jaar oudere psycholoog voor een burn-out. Als de therapie ten einde loopt, lukt het hem niet om afscheid te nemen van zijn cliënte: hij nodigt haar uit voor een romantisch weekend in Parijs. Uitgave ter gelegenheid van Juni-Maand van het Spannende Boek 2009.