Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Misdaad

212 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 4 pagina's
resultaten 1 tot 50Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
Eeman, Werner Menselijke Tijdbommen Portretten Van Massamoordenaars. / 8.00Meer info Bijzonderheden: 283 pp. Gelijmd
James, PD A taste for death / 3.50Meer info Bijzonderheden: Penguin Book 1989, Engelstalig Pocket
John Grisham Advocaat van de duivelBruna / 19945.00Meer info Bijzonderheden:
Noort, Saskia AfgunstAmsterdam : CPNB / 20073.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 94 blz, 18 cm, isbn 9789059650497, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Een bestseller-schrijfster, getrouwd, 2 kinderen, leeft nog bijna dagelijks met de angst die zij jaren geleden voelde voor haar dominante ex-vriend. Dan duikt hij na 10 jaar weer op. Uitgave tgv Juni-Maand van het Spannende Boek 2007.
Noort, Saskia AfgunstAmsterdam : CPNB / 20073.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 94 blz, 18 cm, isbn 9789059650497, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Een bestseller-schrijfster, getrouwd, 2 kinderen, leeft nog bijna dagelijks met de angst die zij jaren geleden voelde voor haar dominante ex-vriend. Dan duikt hij na 10 jaar weer op. Uitgave tgv Juni-Maand van het Spannende Boek 2007.
Verhoef, Esther Alles te verliezenAmsterdam : Anthos / 201010.00Meer info Bijzonderheden: 10e druk, 318 blz, illustratie, 22 cm, isbn 9789041416124, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Een gelukkig getrouwde vrouw woont met haar man en hun twee dochtertjes in een gerestaureerde hoeve. Het leven lacht hen toe, totdat haar verborgen verleden plots uit het niets opduikt.
Woods, Sara Als een dief in de nacht / 3.75Meer info Bijzonderheden: 'n Antony Maitland detective, Sijthoff 1978, als nieuw!! Paperback
Eemlandt, W.H. van Arabeske in purper.Het Wereldvenster / 19537.50Meer info Bijzonderheden: 237 pagina's. Zonder stofomslag. Cardboard / Karton
Baantjer, A.C. Baantjer omnibus: De Cock en het dodelijk akkoord ; De Cock en de dood van een clown ; De Cock en ontluisterende doodVianen : ECI / 19978.00Meer info Bijzonderheden: 2e druk, 398 blz, 23 cm, isbn 9051082290, goed exemplaar. Annotatie: Licentie uitgave van: Baarn : De Fontein.
Haenen, Marcel Baas Bouterse. De Krankzinnige Klopjacht Op Het Surinaamse Drugskartel.Uitgeverij Balans / 199912.50Meer info Bijzonderheden: 176 pagina's. 1 kaartje van Suriname. Soft Cover
Lewis, Elliott Bennett's world / 2.50Meer info Bijzonderheden: Pinnacle Books 1982, licht versleten, Engelstalig Pocket
George, Elizabeth Betrapt / 1.50Meer info Bijzonderheden: Bruna, Maand van het spannende boek 1996 Pocket
George, Elizabeth Betrapt / 1.25Meer info Bijzonderheden: CPNB 1996, Maand van het spannende boek, zeer goed Pocket
Jenkins, Herbert Bindle / 5.00Meer info Bijzonderheden: Blankwaardt & Schoonhoven Gebonden, geen stofomslag
hayes ralph bloedige maandagridderhof / 19751.00Meer info Bijzonderheden: 1975 180 blz
Blaauw, J.A. Boeven, Dienders En Rotterdammers.Fontein Crime / 19947.50Meer info Bijzonderheden: 179 pagina's. Soft Cover
Wallace, Edgar Buigen of barsten / 1.50Meer info Bijzonderheden: Spectrum 1972, goed Pocket
Mak, Gerard Bureau Warmoestraat. 52 misdaad avonturen van een Amsterdamse Smeris.Uitgeverij Dice Books / 20027.50Meer info Bijzonderheden: 159 pagina's. Foto's. Naam-Adres stickertje op de titelpagina. Soft Cover
MacLean, Alistair Circus / 1.00Meer info Bijzonderheden: Elsevier 1975, licht versleten Hardcover
Eemlandt, W.H. van Code Duizendpoot.Het Wereldvenster / 19557.50Meer info Bijzonderheden: 206 pagina's. Zonder stofomslag. Cardboard / Karton
Thomas, Craig [vert. uit het Engels: Ineke van Bronswijk] CrashAmsterdam : De Boekerij / 19926.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 400 blz, leeslint, 23 cm, isbn 9022513726, goed exemplaar. Annotatie: Een ongeluk met een Amerikaans en later met een Russisch verkeersvliegtuig blijkt het werk te zijn van een geheimzinnige Amerikaanse groep die de perestrojka terug wil draaien. Vert. van: The last raven. London : Collins, 1990.
Hudson Christopher Daad tegen verraadUtrecht, Het Spectrum, 1982. 230 blz. Paperback. Leesvouw in rug. Randen platten licht sleets. / 19824.50Meer info Bijzonderheden:
Folsom, Allan Dag van bekentenis / 5.00Meer info Bijzonderheden: De Boekerij 1998, zeer goed Gebonden, met stofomslag
McBain, Ed Dame staat schaak / 2.50Meer info Bijzonderheden: Bruna 1981, Zwarte Beertjes 978, zeer goed Pocket
Martini, Steve De advocaat / 3.50Meer info Bijzonderheden: Bruna 2002, Zwarte Beertjes 3024, zeer goed Pocket
Aird, Catherine De Afgebeten Vinger / 2.00Meer info Bijzonderheden: Bruna 1988, Zwarte Beertjes 2302 Pocket
Lempereur, Valerie De bende van VenloAmsterdam : Veen / 199612.50Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 285 blz, 22 cm, isbn 9025408400, goed exemplaar. Annotatie: Journalistiek verslag van de activiteiten van een Nederlandse criminele organisatie en de processen die tegen de leden daarvan gevoerd werden.
Lempereur, Valerie De bende van VenloAmsterdam : Veen / 199612.50Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 285 blz, 22 cm, isbn 9025408400, goed exemplaar. Annotatie: Journalistiek verslag van de activiteiten van een Nederlandse criminele organisatie en de processen die tegen de leden daarvan gevoerd werden.
Lempereur, Valerie. De bende van Venlo. 12 jaar later geactualiseerde editie, 6 nieuwe hoofdstukken.VL Publishing / 200715.00Meer info Bijzonderheden: Kleine gebruiksspoortjes / herinnering met pen geschreven op de titelpagina. 352 pagina's. Met de Bende van Venlo wordt een geruchtmakende groep plegers van geweldsmisdrijven aangeduid. In 1997 werden in Limburg achttien mannen veroordeeld tot gevangenisstraffen tussen de tien jaar en levenslang. Het betrof personen in de leeftijd van 14 tot 56 jaar.De verdachten hadden zich volgens de rechtbank in Roermond schuldig gemaakt aan meer dan 250 geweldsdelicten, waaronder talloze moorden met geld als enige motief.De groep van veelal jonge bendeleden, heeft tussen carnaval 1993 en 1994 een spoor van dood en verderf door de Noord-Limburgse grensstreek getrokken.Wat de achtergrond van de daders was en hoe omvangrijk hun misdaden waren, kwam tijdens de druppelsgewijs verhoren aan het licht. Er konden zeven moorden, gepleegd in koelen bloede, bewezen worden. Het juiste aantal moorden is echter nooit vast komen te staan. Soft Cover
Wetering van de Janwillem De blonde baviaanUtrecht, A.W. Bruna en Zoon, 1978. 223 blz. Paperback. Leesvouwen in rug. Randen platten licht slee / 19783.00Meer info Bijzonderheden:
Sjöwall, Maj / Wahlöö, Per De brandweerauto die verdween / 2.00Meer info Bijzonderheden: Bruna 1974, Zwarte Beertjes 1512 Pocket
Sjöwall, Maj / Wahlöö, Per De brandweerauto die verdween / 2.25Meer info Bijzonderheden: Bruna 1989, Zwarte Beertjes 1512, zeer goed Pocket
DeMille, Nelson [vert. uit het Engels Harry Naus] De crashVianen : The House of Books / 20056.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 416 blz, kaart, 24 cm, isbn 9044313355, goed exemplaar. Annotatie: Een lid van een antiterroristische eenheid komt erachter dat de FBI na een vliegtuigongeluk vijf jaar geleden allerlei feiten heeft verzwegen. Vert. van: Nightfall. New York : Warner Books, 2004. Verz.kosten kan vanaf 2.64 Euro.
Haan, Bas De Deventer moordzaak : het complot ontrafeldAmsterdam : Nieuw Amsterdam / 20098.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 255 blz, illustraties, 21 cm, isbn 9789046805046, uitstekend exemplaar. Annotatie: Verslag van de moord op een rijke weduwe in Deventer in 1999 en het daaropvolgende politieonderzoek, de rechtszaak en gebeurtenissen daarna waaronder een mediacampagne waarin de veroordeelde dader als onschuldig werd neergezet.
Middelburg, Bart De Dominee. Opkomst en ondergang van mafiabaas Klaas Bruinsma.Uitgeverij L.J. Veen / 20039.00Meer info Bijzonderheden: 200 pagina's. Klaas Bruinsma leidde eind jaren tachtig het grootste en gewelddadigste misdaadsyndicaat dat ooit in Nederland actief is geweest, met divisies voor moord, drugs en beleggingen. In juni 1991 werd Bruinsma op 37-jarige leeftijd geliquideerd voor het Amsterdamse Hilton Hotel. Soft Cover
Laerhoven, Bob Van De Draak Van Baudelaire / 9.00Meer info Bijzonderheden: 266 pp. Gelijmd
Ivans De Dwerg van Stockton-Court / 2.00Meer info Bijzonderheden: Bruna 1979, Zwarte Beertjes 1758 Pocket
Middelburg, Bart + Vugts, Paul (inleiding) De Endstra-tapes. De integrale gesprekken van Willem Endstra met de Recherche.Nieuw Amsterdam Uitgevers / 200612.50Meer info Bijzonderheden: 351 pagina's. Foto's. In 2003 voerde de Amsterdamse vastgoedmagnaat Willem Endstra, die bekendstond als witwasser voor zware criminelen, in het diepste geheim vijftien lange gesprekken met rechercheurs van de Criminele Inlichtingeneenheid (CIE) van de Amsterdamse politie. De op band opgenomen gesprekken werden om veiligheidsredenen gevoerd in een rondrijdende CIE-wagen, en worden dan ook wel 'achterbankgesprekken' genoemd, of de Endstra-tapes. Endstra sprak tegenover de CIE vrijuit over criminele connecties als Sam Klepper, Johnny Mieremet, Ronald van Essen, Mink Kok, en onthulde dat hij op grote schaal, voor tientallen miljoenen, werd afgeperst door voormalig Heineken-ontvoerder Willem Holleeder, alias de 'Neus'. Ook beschuldigde hij de Holleeder-organisatie van een reeks liquidaties, en zei hij bang te zijn zelf ook uit de weg te zullen worden geruimd. Op 17 mei 2004, nog geen vier maanden na het laatste gesprek, werd Endstra daadwerkelijk geliquideerd. In januari 2006, na bijna twee jaar onderzoek, werd Holleeder aangehouden wegens afpersing. Belangrijkste bewijs: de Endstra-tapes, die in dit boek integraal worden afgedrukt met een inleiding, een nawoord en verklarende noten van de Parool-verslaggevers Bart Middelburg en Paul Vugts. De Endstra-tapes vormen een uniek document in de geschiedenis van de georganiseerde misdaad in Nederland. Ze geven ook een onthullend, soms ontluisterend inzicht in de manier waarop CIE-rechercheurs hun informanten 'runnen'. Soft Cover
Martini, Steve De gezworenen / 3.50Meer info Bijzonderheden: Bruna 2005, Zwarte Beertjes 3199, als nieuw Pocket
Middelburg, Bart De Godmother. De criminele carriere van Thea Moear, medeoprichter van de Bruinsma-groep.Uitgeverij L.J. Veen / 200012.50Meer info Bijzonderheden: 271 pagina's. Foto's. Vrouwen spelen in de top van de georganiseerde misdaad in Nederland geen enkele rol van betekenis. Alle grote bazen zijn mannen, maar er is één uitzondering op die regel: Thea Moear (1951). Midden jaren zeventig richtte zij samen met Klaas Bruinsma de criminele organisatie op, die later bekend zou komen te staan als de Bruinsma-groep - het grootste en gewelddadigste misdaadsyndicaat dat ooit actief is geweest in Nederland. Midden jaren tachtig ging zij met 'pensioen', maar zij bleef als aandeelhouder van de 'firma' wel nauw betrokken bij de organisatie. Eind 1991, na Bruinsma's liquidatie, vestigde zij zich in Latijns-Amerika. In De Godmother vertelt zij tegenover Parool-verslaggever Bart Middelburg zonder enige terughoudendheid over (onder meer) de opbouw van de Bruinsma-groep, over dagomzetten van een paar miljoen, advocaten en het regisseren van rechtszaken, over nooit opgeloste liquidaties als die van kickbokser André Brilleman en drugshandelaar Roy Adkins, witwasconstructies, corrupte ambtenaren, over de beperkte rol van vrouwen in de misdaad, en over de geruchtmakende IRT-affaire rond de criminele erven-Bruinsma. Ook legt zij uit waarom zij eind jaren negentig bereid was als 'kroongetuige' op te treden in een strafzaak tegen een voormalige lijfwacht van de 'firma', Etienne Urka: zij voelde zich door Urka beroofd van haar 'aandelen' in de organisatie. De Godmother geeft een uniek beeld van de georganiseerde misdaad van binnenuit: het is de eerste keer dat in Nederland een crimineel van zo'n hoog, leidinggevend niveau opening van zaken geeft. Soft Cover
Queen, Ellery De halve schaar / 1.50Meer info Bijzonderheden: Prisma Spectrum 1960 Prisma Pocket #576, versleten Pocket
Marinina, Alexandra [vert. uit het Russisch door Theo Veenhof] De hand van een moordenaarAmsterdam : Luitingh-Sijthoff / 19995.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 255 blz, 21 cm, isbn 9024535034, goed ongelezen exemplaar [gekregen van sinterklaas 1999 op titelblad]. Annotatie: De dood van een juriste lijkt een ongeluk, maar een medewerkster van de Moskouse recherche denkt in de richting van een huurmoordenaar. Vert. van: Stecenye obstojateljstv, 1993. Reeks: Een Nastja Kamenskaja thriller 1.
Gilman, Dorothy De helderziende gravinBruna / 17301.50Meer info Bijzonderheden: Zwartebeertje 1730
Hout, Bas van De jacht op de erven Bruinsma en de Delta-organisatie. Hoe de CID-Haarlem het IRT opblies. / 9.00Meer info Bijzonderheden: 320 pp. Garenloos / Softcover
Schutten, Henk De Jacht Op De Octopus. Hoe Nederlandse Drugscriminelen Greep Krijgen Op De Bovenwereld.Meulenhoff / 19969.00Meer info Bijzonderheden: 247 pagina's. Schema's. Soft Cover
Braun, Lilian Jackson De kat de brief bracht / 3.50Meer info Bijzonderheden: Bruna 1990, Zwarte Beertjes 2376, als nieuw Pocket
Braun, Lilian Jackson De kat die de toon aangaf / 3.50Meer info Bijzonderheden: Bruna 1990, Zwarte Beertjes 2370, als nieuw Pocket
Braun, Lilian Jackson De kat die het drama zag / 3.50Meer info Bijzonderheden: Bruna 1991, Zwarte Beertjes 2391, als nieuw Pocket
Braun, Lilian Jackson De kat die in de kast kroop / 3.50Meer info Bijzonderheden: Bruna 1993, Zwarte Beertjes 2489, als nieuw Pocket
Braun, Lilian Jackson De kat die voorlas / 3.50Meer info Bijzonderheden: Bruna 1992, Zwarte Beertjes 2458, als nieuw Pocket
Simenon, Georges De Klasgenoot van Maigret / 2.00Meer info Bijzonderheden: Bruna 1988, Zwarte Beertjes 1244, zeer goed Pocket
Ross, Tomas De klokkenluiderAmsterdam : CPNB / 20033.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 63 blz, 19 cm, isbn 9059650018, goed exemplaar. Nr 1327. Annotatie: Nadat de gedoodverfde kroonprins van de PvdA bij een verkeersongeluk is omgekomen, ontvangt zijn vrouw een vreemd telefoontje. Spannende Boek 2003.
Veer, Bert Van Der De koning van Nederland.Vassallucci / 20027.50Meer info Bijzonderheden: 240 pagina's. Kaftillustratie door René Abbühl. True fiction. Soft Cover
Hartog, Jan de [F.R. Eckmar] De maagd en de moordenaarAmsterdam : Elsevier / 19755.00Meer info Bijzonderheden: 2e druk, 190 blz, 21 cm, isbn 9010010848, goed exemplaar. Annotatie: De mooie Maagd riep onverwachte hartstochten op, hoe onverwacht bleek wel toen de ongekroonde koning van de kermis, met een mes in zijn borst werd gevonden ...
Sjowall Maj en Per Wahloo De man die in rook opging.Utrecht, A.W. Bruna & Zoon, 189 blz. Ned. vert. Heleen ten Holt. Paperback / 4.50Meer info Bijzonderheden:
McBain, Ed De man die niet kon besluiten / 2.50Meer info Bijzonderheden: Bruna 1985, Zwarte Beertjes 949, zeer goed Pocket
Vere Stacpoole, H de De man die zichzelf verloor / 1.50Meer info Bijzonderheden: Anker-Boekenclub Licht versleten Gebonden, geen stofomslag
Sjowall Maj en Per Wahloo De man op het balkonUtrecht, A.W. Bruna & Zoon, 187 blz. Ned. vert. Cora Polet. Paperback / 4.50Meer info Bijzonderheden:
Dimercurio, Michael [vert. uit het Engels: Peter de Rijk] De missie van de DevilfishUithoorn : Karakter / 20026.00Meer info Bijzonderheden: 2e druk, 314 blz, ill, 24 cm, isbn 9061120217, goed exemplaar. Annotatie: De bemanning van een Amerikaanse onderzeeër moet een derde wereldoorlog zien te voorkomen die een gestoorde Russische admiraal probeert uit te lokken. Vert. van: The voyage of the Devilfish. New York : Fine, 1992.
Blaauw, J.A. De Moord Op Marietje Van Os En Andere Geruchtmakende Moordzaken.Fontein / 19979.00Meer info Bijzonderheden: 228 pagina's. Foto's. Naam-Adres stickertje op de titelpagina. Soft Cover
Lustbader, Eric van De Ninja / 3.50Meer info Bijzonderheden: Prisma pocket 2130, 1984 Pocket
Vries, Peter R. De Ontvoering Van Alfred Heineken. Geactualiseerde Editie.Fontein / 199514.00Meer info Bijzonderheden: 356 pagina's. Foto's. Kleine gebeuiksspoortjes / naam op de titelpagina. Geactualiseerde editie. Soft Cover
Vries, Peter R. De ontvoering van Alfred Heineken. Het alles onthullende verhaal van hoofddader Cor van Hout.In Den Toren / 198712.50Meer info Bijzonderheden: Gebruiksspoortjes. 347 pagina's. Foto's. Soft Cover
Robbins, Harold De piraat / 3.00Meer info Bijzonderheden: Luitingh 1974 Gebonden, met stofomslag
Charteris, Leslie De Saint duikt op / 1.75Meer info Bijzonderheden: Bruna 1967 Zwarte Beertjes 584 Pocket
Charteris, Leslie De Saint eist vergelding / 1.75Meer info Bijzonderheden: Bruna 1980 Zwarte Beertjes 171 Pocket
Charteris, Leslie De Saint en de grijze pijen / 1.75Meer info Bijzonderheden: Bruna 1962 Zwarte Beertjes 395, goed Pocket
Charteris, Leslie De Saint in Miami / 1.75Meer info Bijzonderheden: Bruna 1962 Zwarte Beertjes 583, goed Pocket
Charteris, Leslie De Saint in Tenerife / 2.50Meer info Bijzonderheden: Bruna 1979 Zwarte Beertjes 892, zwarte kaft met foto van vrouw, goed Pocket
Charteris, Leslie De Saint in Tenerife / 2.00Meer info Bijzonderheden: Bruna 1965 Zwarte Beertjes 892, gele kaft met Bruna beertjes, goed Pocket
Charteris, Leslie De Saint treedt op / 1.00Meer info Bijzonderheden: Bruna Zwarte beertjes 468, licht versleten Pocket
Charteris, Leslie De Saint wordt piraat / 2.00Meer info Bijzonderheden: Bruna 1961 Zwarte Beertjes 141, goed Pocket
Puzo, Mario De Siciliaan / 3.25Meer info Bijzonderheden: De Boekerij 1995, Parel Pocket Pocket
Clancy, Tom [vert. uit het Engels door Hugo en Nienke Kuipers] De tanden van de tijgerUtrecht : Bruna / 20045.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 387 blz, 24 cm, isbn 9022988120, goed exemplaar met leessporen [kaft heeft hoekknikje]. Annotatie: Een topgeheime Amerikaanse organisatie heeft zich gespecialiseerd in het elimineren van terroristen voordat deze kwaad kunnen aanrichten. Vert. van: The teeth of the tiger. Rubicon, 2003. Verzendkosten kan vanaf 2.64 EURO.
Theunis, Ton De Toren. De Schokkende Werkelijkheid Van De gevangeniswereld, Onthuld Door Een Ex-Beaarder.De Boekerij / 19927.50Meer info Bijzonderheden: 280 pagina's. Schema's, documenten. Ton Theunis werkte van 1985 tot 1989 als gevanginsbewaarder in een Nederlanse strafinrichting. Als snel werd hij geconfronteerd met het grootste taboe binnen het gevangeniswezen, de CORRUPTIE. Soft Cover
E. Phillips Oppenheim, Howard Pyle, Hildebrand, Paul de Kruif De treffende gelijkenis, Robin Hood, Camera obscura, Bacteriën jagersReaders\\\'s Digest N.V. / 19792.00Meer info Bijzonderheden: Boek waarvan de lijm heeft losgelaten van het kaft. Boek zelf is nog intact. Beste boek bestaande uit: De treffende gelijkenis,speelt zich af in afrika Robin hood speelt zich af in engeland. Camera obscura over gebeurtenissen in de 19de eeuw. De bacteriënjagers: over Walter Reed, Ross Contra Grassi, Pasteur, Koch en Van Leeuwenhoek
Noort, Saskia De verbouwingAmsterdam : Anthos / 201010.00Meer info Bijzonderheden: 16e druk, 283 blz, 22 cm, isbn 9789041416087, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Een succesvol plastisch chirurge dreigt ten onder te gaan aan problemen met haar man, zoon en de verbouwing van haar huis.
Griggs, Tim [vert. uit het Engels door Mariëtte van Gelder] De vergevingVianen : The House of Books / 20007.50Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 413 blz, 23 cm, isbn 9044300180, goed exemplaar [ex-libris op schutblad] Nr 5411. Annotatie: Een Londense detective leidt aanvankelijk met tegenzin het onderzoek naar het auto-ongeluk van een rockster, wiens lichaam niet is gevonden. Vert. van: Redemption blues. London : Headline, 1999.
Carre, John Le; John Buchan, Sir Arthur Conan Doyle, Ian Fleming, W. Somerset Maugham De verrader : spionageverhalenAmsterdam : Hermans Muntinga Publishing / 20006.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 158 blz, 22 cm, isbn 9057950235, Voila, als NIEUW! Annotatie: Vijf verhalen en fragmenten uit romans van auteurs uit de 19e en 20e eeuw. Uitg. in samenw. met Loeb. Eerder verschenen in: De spannendste spionage verhalen - Amsterdam : Loeb, 1983.
Walters Minette De vorm van slangenAmsterdam, De Boekerij, 2001. 343blz. Ned. vert. Nienke van der Meulen. Hard cover. Linnen. Stofom / 20015.00Meer info Bijzonderheden:
Walters, Minette De vorm van slangen / 5.75Meer info Bijzonderheden: Areopagus 2001, nieuw Gebonden, met stofomslag
Walters, Minette [vert. uit het Engels: Nienke van der Meulen] De vorm van slangenVianen : Areopagus / 20016.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 343 blz, 22 cm, isbn 9051084595, uitstekend exemplaar. Annotatie: Een vrouw probeert de waarheid over de dood van een alleenstaande zwarte vrouw, twintig jaar eerder, te achterhalen.
Sjowall Maj en Per Wahloo De vrouw in het Götakanaal.Utrecht, A.W. Bruna & Zoon, 191 blz. Ned. vert. Cora polet. Paperback / 4.00Meer info Bijzonderheden:
Knoop, Hans De Zaak Marc Dutroux. Met Medewerking Van Jean Lambrecks, De Vader Van Eefje.Uitgeverij BZZToH / 19988.00Meer info Bijzonderheden: 256 pagina's. Foto's. Zelden bracht een enkele affaire diepere maatschappelijke beroering teweeg dan dezaak-Dutroux. De overweldigende media-aandacht voor het "Monster van België" maakte een serie uitzonderlijk bizarre gruwelijkheden bij het grote publiek bekend en ontketende een choas aan beweringen, geruchten en verdachtmakingen. Soft Cover
Gardner, Erle Stanley De Zaak van de Manke Kanarie (Perry Mason) / 2.25Meer info Bijzonderheden: Bruna 1974, Zwarte Beertjes 1593, zeer goed Pocket
Queen / Quentin / Marsh / Carr & Wallace Detective omnibus / 4.75Meer info Bijzonderheden: Spectrum 1966, bevat: Suikeroompje RIP, Onder verdachte omstandigheden, Moord aan de bron, De man die niet bang was, Het geheim van de drie eiken Gebonden, geen stofomslag
Cann, Al Diamanten voor een tijgerin / 1.75Meer info Bijzonderheden: LP Pocketclub 79S, goed Pocket
Plessis, JH du Diamanten zijn gevaarlijk / 1.75Meer info Bijzonderheden: Elsevier pocket E105 Pocket
Aird, Catherine Dodelijk Diner / 2.00Meer info Bijzonderheden: Bruna 1990, Zwarte Beertjes 2363 Pocket
Fleming, Ian Doden voor diamanten / 2.00Meer info Bijzonderheden: Bruna 1973 Zwarte Beertjes 462, goed Pocket
Hoag, Tami Doodsengel / 3.50Meer info Bijzonderheden: Muntinga 2001, Sirenepocket 223, zeer goed Pocket
Freemantle, Brian Doubbelspel met hoge heren / 1.75Meer info Bijzonderheden: Bruna Zwarte Beertjes Spionage 2071 1982 Pocket
Eemlandt, W.H. van Drieluik van de misdaad. (1) Afrikaanse Venus (2) De schat van Aros Killee (3) De Odeon-moorden.Nederlandse Boekenclub / 9.00Meer info Bijzonderheden: 435 pagina's. Illustratie, 1 titelplaat. Artificial Leather/Kunstleder
Billingham, Mark Dubbelmoord / 4.25Meer info Bijzonderheden: Bruna 2..5, Zwarte Beertjes 3359, als nieuw Pocket
Wallace, Edgar Edgar Wallace Omnibus / 1.95Meer info Bijzonderheden: Bruna 1968, bevat Het mysterie van de gedraaide kaars, De vrijbuiter en De geheimzinnige smaragd. Rug laat los Gebonden, geen stofomslag
Levin, Ira Een kus voor je sterft / 5.00Meer info Bijzonderheden: Bruna 1991, als nieuw Paperback
Levin, Ira [vert. uit het Engels door Remco Campert] Een kus voor je sterftUtrecht : Bruna / 19944.00Meer info Bijzonderheden: 6e druk, 256 blz, 22 cm, isbn 9022979555, goed exemplaar. Annotatie: De dochters van een kopermagnaat vallen ten offer aan de obsessie van een arme student, die tot elke prijs een rijke erfgename wil huwen.
Eemlandt, W.H. van Een Rubens op drift.Het Wereldvenster / 19537.50Meer info Bijzonderheden: 231 pagina's. Zonder stofomslag. Cardboard / Karton
Cann, Al Eliot Ness knapt het op / 1.50Meer info Bijzonderheden: LP Pocketclub 83S, goed Pocket
Verhoef, Esther Erken mijAmsterdam : CPNB / 20093.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 91 blz, 18 cm, isbn 9789059650886, uitstekend ongelezen exemplaar met originele bladwijzer. Annotatie: Een jonge vrouw is een halfjaar in therapie geweest bij een veertien jaar oudere psycholoog voor een burn-out. Als de therapie ten einde loopt, lukt het hem niet om afscheid te nemen van zijn cliënte: hij nodigt haar uit voor een romantisch weekend in Parijs. Uitgave ter gelegenheid van Juni-Maand van het Spannende Boek 2009.

12 3 4 5