Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Meditatie

234 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 4 pagina's
resultaten 1 tot 50Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
Ransijn, Dr. Piet A RATIONAL WAY TO PEACE AND FULFILMENT. The Unified Field of Consciousness in a Sociological Perspective. SOMA Scientific Publisher 1985. 1st edition 101 pages. Pb . illustrated. Scans available. / 7.00Meer info Bijzonderheden: Lelystad-Holland, SOMA Scientific Publisher, 1985. 1st edition 101 pages. Pb . illustrated. Scans available. very good condition
Ramacharaka, Yogi A Series of Lessons in Raja YogaKessinger, not dated / 9.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 4to, 299 pps., Photographic reprint of the 1906 edition, good
Labruyere, Herman Aan de top voorbij. Yoga-psychologie en meditatie uit de HimalayaAnkh-Hermes, Deventer, 1983 / 19836.50Meer info Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 8vo, 134 blz., ills., Rug verkleurd, Ex libris, goed
Kirsta, Alix Alles over Stress. Ontspan lichaam en geestBecht, Haarlem, 1987 / 19879.00Meer info Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 8vo groot, 192 blz., ind., ills., goed
Steinacker, Angela Anti-stress yogaAreopagus, 1995 / 19955.50Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 155 blz., ills., goed/zeer goed
Langen, Dietrich ARCHAISCHE EKSTASE UND ASIATISCHE MEDITATION. mit ihren beziehungen zum Abendland. Hippokrates Verlag 1963. 1st Auflage 128 Seiten. leinen . Schriftenreihe zur theorie und praxis d / 6.00Meer info Bijzonderheden: Stuttgart, Hippokrates Verlag, 1963. 1st Auflage 128 Seiten. leinen . Schriftenreihe zur theorie und praxis der psychotherapie begrundet von Gustav Schmaltz. Herausgegeben von Eckart Wiesenhutter. Mit Abbildungen. Museumstamp on frontpage. Half dj taped on frontcover. Scan of this good copy available. good condition
Bartlett, Sarah Aura's. Het geheim van de ziel ontsluierdThe House of Books, Vianen, 2000, 2e druk / 20007.00Meer info Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 19 x 23 cm., 128 blz., ind., ills., goed/zeer goed
Peyn, Gitta Autogenes Training. Die GrundstufeKersken-Canbaz, Bergen/Dumme, 1993 / 19935.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 98 pps., ills., very good
Norris, Gunilla BEING HOME. A Book of Meditations. Bell Tower 1991. 1st edition 74 pages. cloth with dustjacket . Photographs by Greta D. Sibley. Sca / 7.50Meer info Bijzonderheden: New York, Bell Tower, 1991. 1st edition 74 pages. cloth with dustjacket . Photographs by Greta D. Sibley. Scans of this nice copy available. very good condition
Kittel, R. [ed.] Biblia HebraicaWürrt. Bibelanstalt, Stuttgart, not dated [1912?] / 191220.00Meer info Bijzonderheden: 2 hardcover vols, cloth, 8vo large, xiv, 1320 pps., Former (lodge-)librarybook, small stain on front vol. 2, good/no dj
Marijnissen, Loes BINNENGAAN IN DE POORT. Zenmeditatie en persoonlijke groei. Gooi en Sticht B.V. 1988. 1e druk 96 pp. Pb . Cover deels verkleurd en sleets aan de randen. / 7.50Meer info Bijzonderheden: Hilversum, Gooi en Sticht B.V., 1988. 1e druk 96 pp. Pb . Cover deels verkleurd en sleets aan de randen. in goede staat
Humphreys, Christmas CONCENTRATIE EN MEDITATIE. Een handleiding tot bewustzijnsontwikkeling. Ankh-Hermes 1973. 2e druk 221 pp. linnen met goudopdruk gebonden met stofomslag. Stofomslag sleets / 7.50Meer info Bijzonderheden: Deventer, Ankh-Hermes, 1973. 2e druk 221 pp. linnen met goudopdruk gebonden met stofomslag. Stofomslag sleets aan de randen en enkele scheurtjes. Enige vergeling. Wie er in slaagt meester over zijn aandacht te worden en alles met aandacht gaat doen, zal een ander mens zijn. in goede staat
Govinda, Lama Anagarika Creative Meditation and Multi-Dimensional ConsciousnessTheosophical Publishing House, 1984 / 19847.50Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, xii, 294 pps., ind., ills., good
Mariechild, Diane Crystal Visions. Nine Meditations for Personal & Planetary Peace.Freedom - The Crossing Press / 19856.00Meer info Bijzonderheden: In pain born of the mind that separates, we may think that we must choose either to be an activist working for world peace within herself. We think we must choose between the material world or the spiritual world. In reality there is no separation... All things are infused with the spirit. There can be no world peace without individuals finding peace of heart and mind and peace within their family, friend and work relationships. To be a whole person is the challenge of today. To bring the awakened mind to each task, however large or small, is what is being asked of us today... Meditation is a pathway home. Paperback, 13x20, drawings by Lynn E.Alden, 125pp.. ISBN 0895941821. Good. [booknr. 533]
Bruyere, Rosalyn L. Das Geheimnis der Chakras. Unsere Licht- en EnergiezentrenWilhelm Heyne, München, 1998 / 19988.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 285 pps., good/very good
Schaarschuch, Alice DE ADEMENDE MENS. In rust en beweging, ziekte en gezondheid, in yoga en meditatie. Ankh-Hermes 1976. 1e druk 122 pp. linnen met goudopdruk gebonden met stofomslag. Enkele groene naa / 7.50Meer info Bijzonderheden: Deventer, Ankh-Hermes, 1976. 1e druk 122 pp. linnen met goudopdruk gebonden met stofomslag. Enkele groene naamstempels. mooie staat
Gmelig Meijling, W.H./Gijsen, Wim De aura, uitstraling van mens, dier, plant en steenAnkh-Hermes, Deventer, 1976, 2e druk / 19768.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 4to klein, 104 blz., ills., goed/zeer goed/stofomslag goed
Marilyn Ferguson De BreinrevolutieAmsterdam Boek / 19766.25Meer info Bijzonderheden: Boek is in redelijke staat maar er is ooit esoterische olie op de kaft gevallen. Daardoor ruikt het sterk naar rozenolie. Geen vervelende lucht, wel aanwezig. Prijs is exclusief portokosten
Schulte, Nico DE ETHIEK VAN VERLICHTING. groei en vervulling door het Trancendente Meditatie programma zoals geleerd door Maharishi Mahesh Yogi. Miu Nederland Pers 1977. 1e druk 164 pp. Pb . Doffe vlekjes cover. / 5.50Meer info Bijzonderheden: Den Haag, Miu Nederland Pers, 1977. 1e druk 164 pp. Pb . Doffe vlekjes cover. mooie staat
Schulte, Nico DE ETHIEK VAN VERLICHTING. groei en vervulling door het Trancendente Meditatie programma zoals geleerd door Maharishi Mahesh Yogi. Miu Nederland Pers 1977. 1e druk 164 pp. Pb . Lichte vouw bovenhoek voorplat en benedenhoek achte / 5.00Meer info Bijzonderheden: Den Haag, Miu Nederland Pers, 1977. 1e druk 164 pp. Pb . Lichte vouw bovenhoek voorplat en benedenhoek achterplat. in goede staat
Dorjie De formule van leven en dood (aum mani padme hum), een avontuur in YogaJohn Kappee, Batavia, zonder jaar / 3.50Meer info Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 8vo, 100 blz., Exterieur slecht, voorpagina flink beschadigd, rug verstevigd met tape, matig
Obbink, H.Th. De Godsdienst van IsraëlHollandia Drukkerij, Baarn, 1927 / 19273.50Meer info Bijzonderheden: karton, 8vo, 48 blz., Rugje enigszins sleets, redelijk
Bie de H.J., Brummelen van A., Butter den B., End van den G. De Heere is onze koning. Meditaties over 1 Samuel 1 - 12Huizen, 1991. 94 blz. Paperback. / 19913.00Meer info Bijzonderheden:
De Heere regeert.. Twaalf meditaties over het boek Daniel.1988. 72 blz. Paperback. / 19883.00Meer info Bijzonderheden:
Dale, Cyndi De helende kracht van chakra'sAltamira - Becht, Haarlem, 2005 / 200513.00Meer info Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 4to klein, 445 blz., ind., ills., Enkele vouwen in voorpagina, verder zeer fraai, redelijk/goed
Wumkes , G A e a De himelsblauwe trie : bondel meditaesjes / 5.70Meer info Bijzonderheden: Frentsjer, Wever 1928 1e dr. - gebonden, bibliotheekband
Goldstein, Joan/ Soares, Manuela De kracht van meditatieAreopagus, zonder jaar / 6.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 128 blz., goed
De Tempel van Salomo. Een terugblik in het nabije en verre verleden ter gelegenheid van de feestelijke opening van de Synagoge bij de Princessengracht in Den HaagRijksmuseum Meermanno-Westreenianum, 's-Gravenhage, 1976 / 19764.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 20 x 20 cm., 100 blz., ills., Vochtig geweest, hierdoor zijn pagina's rimpelig, matig
Russell, Peter DE TM TECHNIEK. Het TM Boek voor sceptici. Een inleiding tot Transcendente Meditatie en de leer van Maharishi Mahesh Yogi. MIU Nederland Pers 1977. 2e druk 190 pp. Pb . Geillustreerd. Rug iets verkleurd. Hoekje uit schut / 6.50Meer info Bijzonderheden: Den Haag, MIU Nederland Pers, 1977. 2e druk 190 pp. Pb . Geillustreerd. Rug iets verkleurd. Hoekje uit schutblad geknipt. in goede staat
Liekens, Paul De twaalf energiecentra. Ontwikkel je bewustzijnsniveauAnkh-Hermes, Deventer, 1999 / 19992.75Meer info Bijzonderheden: ankertje, 96 blz., goed
Polderman, Rama De vitale mens. Eenvoudige bewustzijnsoefeningen, vitale ademhalingen en kleurkonsentraties voor iedereen. Ook geschikt voor ouderen en minder validenAnkh-Hermes, Deventer, 1981 / 19816.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 4to klein, 128 blz., ills., zeer goed/stofomslag redelijk
Stangl, Marie-Louise De wereld van de chakra's. Oefeningen in zijnservaringAnkh-Hermes, Deventer, 1990, 3e druk / 19905.50Meer info Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 12 x 21 cm., 111 blz., ills., goed
Maharishi Mahesh Yogi De wetenschap van het zijn en de kunst van het levenMIU Nederland Pers, Den Haag, 1977 / 19778.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 4to klein, 322 blz., Licht gevlekt, met leeslint, redelijk/goed/geen stofomslag
Waterstone, Richard DE WIJSHEID VAN INDIA Voorstellingen en praktijken - Goden en wereldbeeld - Meditatie en yoga. Kosmos - Z&K 1996. 1e druk 184 pp. gekartonneerd gebonden met flappen. Kreukjes achterplat. Serie / 6.00Meer info Bijzonderheden: Utrecht / Antwerpen, Kosmos - Z&K, 1996. 1e druk 184 pp. gekartonneerd gebonden met flappen. Kreukjes achterplat. Serie: Levende wijsheid. Rijk geillustreerd. mooie staat
Ramacharaka, Yogi De Yogi-leer der ademhaling. Met praktische oefeningenKluwer, Deventer, 1970, 6e druk / 19706.50Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 8vo klein, 108 blz., ills., Stofomslag verkleurd, stempeltje, goed/zeer goed/stofomslag redelijk
Formstecher, G. Die Religion des Geistes, eine wissenschaftliche Darstellung des Judenthums nach seinem Charakter, Entwicklungsgange und Berufe in der Menschheit von Dr. G. Formstecher, Prediger an der Synagoge in OffenbachJoh. Chr. Hermann'sche Buchhandlung, Frankfurt am Main, 1841 / 1841100.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, halfcloth, 8vo, viii, 452 pps., Some foxing in places, some scribbling and a stamp on title page, covers replaced, label on spine, gothic printing, fair/good/no dj
Schmidt, K.O Die Wissenschaft der Seele nach dem Yoga-Katechismus des PatanjaliJoh. Baum Verlag, Pfullingen, not dated / 13.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, 4to small, 79 pps., Gothic printing, fair/no dj
Heaven, Ross / Buxton, Simon DUISTERNIS BELICHT. Spiritueel ontwaken in de duisternis via meditatie. Ankh-Hermes 2007. 1e druk 235 pp. Pb . kleine leesvouwtjes. / 12.00Meer info Bijzonderheden: Deventer, Ankh-Hermes, 2007. 1e druk 235 pp. Pb . kleine leesvouwtjes. mooie staat
Skolimowski, Henryk ECOYOGA. Practice and meditations for walking in beauty on the Earth. (1st edition) Gaia Books 1994. 1st edition 190 pp. hardcover halfcloth . Scans of this very fine copy available. / 35.00Meer info Bijzonderheden: London, Gaia Books, 1994. 1st edition 190 pp. hardcover halfcloth . Scans of this very fine copy available. Printed in two colours and illustrated with 16 full page illustrations. A constant source of inspiration and a journey towards spiritual renewal. Practical exercises and meditations for living in harmony with the Earth. very good condition
Griscom, Chris Ecstasy is a new frequencyBear, Santa Fe, 1987 / 19876.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, xi, 179 pps., glos., good/very good
Wood, Ernest EEN PRAKTISCHE CURSUS IN CONCENTRATIE. Gnosis W. Symons & Co) . 1e druk 62 pp. softcover ingenaaid . Rug licht vergeeld. Verder in mooie / 7.50Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Gnosis W. Symons & Co), . 1e druk 62 pp. softcover ingenaaid . Rug licht vergeeld. Verder in mooie staat. Geautoriseerde uitgave 3e duizendtal. Voorwoord Annie Besant. Geillustreerd. in goede staat
Ogtrop, Arnold und Verena van Ein Weg. Meditation in zwei Jahrzehnten. Lehrbriefe - Artikel - Übungenprivate edition?, 1974 / 19744.00Meer info Bijzonderheden: pocket, 229 pps., A bit smudgy, fair
Ostertag, Silvia EINSWERDEN MIT SICH SELBST. Ein Weg der Erfahrung durch meditatieve Ubung. Kosel-Verlag 1981. 1st edition 238 pp. Pb . Some traces of use. Mit einem Vorwort von Karlfried G / 6.50Meer info Bijzonderheden: Munchen, Kosel-Verlag, 1981. 1st edition 238 pp. Pb . Some traces of use. Mit einem Vorwort von Karlfried Graf Durckheim. Mit Abbildungen. Illustrated. good condition
Hittleman, R.L. Energiek en ontspannen door YogaHet Spectrum, Utrecht/Antwerpen, 1973 / 19733.00Meer info Bijzonderheden: pocket, 191 blz., ind., ills., Vergeling, redelijk/goed
Gunther, Bernard Energy Ecstasy and your seven vital chakrasGuild of Tutors Press, Los Angeles, 1979, 2nd. ed. / 19795.50Meer info Bijzonderheden: paperback, 4to, 120 pps., ills., Spine stained, fair
Marshall, Lyn Fit door YogaDe Centaur, Amsterdam, (plm. 1975) / 19753.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo groot, 94 blz., ills., goed
Hasemeier, Alfred Fit door Yoga. 51 hatha-yoga-oefeningenHelmond, Helmond, zonder jaar / 3.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo klein, 80 blz., ills., goed
Patai, Raphael Gates to the Old City. A book of Jewish legendsAvon Books, New York, 1980 / 198010.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, li, 807 pps., ind., a number (107) is written on the underside of the book. Pages from 749 onwards are detached but present, no missing pages, moderate
Celia Green en Charles Mc Creery GeestverschijningenAmsterdam Boek / 19768.95Meer info Bijzonderheden: Boek is compleet en heel maar vergeeld en oud. Ruikt een beetje muf. Prijs is exclusief portokosten.
Morrow Lindbergh Anne Geschenk van de zee.Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1955. Uitgave uit 1955. 125 blz. Ned. vert. Poseidon. Hard cover. Linne / 195512.00Meer info Bijzonderheden:
Eberlein, Gisela Gezond door autogene trainingAnkh-Hermes, Deventer, 19751e druk, / 19756.00Meer info Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 8vo, vi, 125 pps., redelijk/goed
John White Grenzen van het bewustzijnAmsterdam Boek / 19776.95Meer info Bijzonderheden: In goede staat, kaft is wat beschadigd hier en daar. Prijs is exclusief portokosten.
White John Grenzen van het bewustzijnAmsterdam, Amstedam Boek, 1974. 311 blz. Ned. vert. Parma van Loon. Paperback. Leesvouw in rug en / 19746.00Meer info Bijzonderheden:
Breukel, Thom [zw/w tekeningen door Thom Breukel] Grote StilteAtlas van Nederland : plaatsen waar het nog rustig isAmsterdam : Balans / 20027.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 211 blz, zw/w ill, krt, 20 cm, reg, isbn 9050184685, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Adressen en andere gegevens over honderd plaatsen (per provincie ingedeeld) waar de sereniteit wordt gekoesterd en bewaakt. Het is een puur praktische hulp bij het vinden en genieten van rust.
Boysen, Tordis van Grundlagen der MeditationPeyn und Schulze, Bergen/Dumme, 1990 / 19905.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 92 pps., ills., very good
Sarasvati, Swami Sadananda Hatha Yoga, theorie en praktijkLuminary Publications, 19751e druk, / 197510.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 4to, 141 blz., ills., goed/zeer goed/geen stofomslag
Hall, W. Winslow Hebrew Illumination. A Study in Essential ReligionThe C.W. Daniel Co., London, 1923 / 192324.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo large, 317 pps., Serious damage to bottom of spine. Wear at extremities, moderate/no dj
Sharamon, Shalila/ Baginsky, Bodo J. Het chakra handboekSchors, Amsterdam, 1990, 1e druk / 19906.50Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo groot, 201 blz., ills., Leesvouwtje op rug, redelijk/goed
Frank Penny Het eerste kerstfeest. Kinderbijbel 32Amsterdam, Ark Boeken, 1984. 22 blz. 3de druk. Uitgavejaar 1984. Hard cover. / 19843.00Meer info Bijzonderheden:
Geoffrey Hodson Het elfenrijkGnosis / nnb11.90Meer info Bijzonderheden: oud boek, ruikt een beetje muf, verder in goede staat. Prijs is exclusief de portokosten.
Lohman, Ruud Het huis van het lichaam. Yoga-oefeningen voor het bewustzijnAmbo, Bilthoven, zonder jaar, 2e druk / 6.50Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 128 blz., redelijk/goed
Mann, John/Lar Short Het lichaam van lichtSchors, Amsterdam, 1992 / 19928.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 150 blz., goed/zeer goed
Walters, J. Donald HET PAD. De zoektocht van een mens op het Ene Pad. Stichting Vrienden van Yogananda 1996. 2e druk 510 pp. Pb . Cover sleets aan de randen / 20.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Stichting Vrienden van Yogananda, 1996. 2e druk 510 pp. Pb . Cover sleets aan de randen, deukjes en kreukjes. in goede staat
Lübeck, Walter Het Reiki Handboek, de weg van de helende liefdeSchors, Amsterdam, 1990 / 19907.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo groot, 217 blz., ills., Leesvouwen op rug, goed
Penning de Vries P. Dr. S.J. Het Sacrament van de Eucharistie. Het geheim van het geloof..Tegelen, Priorij Nazaret, 1987. 93 blz. Paperback. / 19873.00Meer info Bijzonderheden:
Denniston, Denise/ MacWilliams, Peter Het TM boekMIU Nederland Pers, Den Haag, 1977 / 19775.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 208 blz., ills., Ex libris, goed
ZINK, JORG Hoop die leven doet ~ Gedachten over de grenzen van het levenGooi en Sticht, 1974 / 19743.50Meer info Bijzonderheden: pbk, kopsnee iets gevlekt, 120 pp
Pearlman, Moshe In de voetsporen van MozesAmsterdam Boek, 1974 / 197416.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 4to groot, 230 blz., Ex libris, goed/stofomslag redelijk
Enomiya Lassalle, H. M. INLEIDING TOT DE ZENMEDITATIE. Praktische aanwijzingen. Ambo N.V. 1972. 1e druk 111 pp. Pb . Potloodonderstrepingen. Pater Hugo Enomiya Lassalle die als / 7.00Meer info Bijzonderheden: Bilthoven, Ambo N.V., 1972. 1e druk 111 pp. Pb . Potloodonderstrepingen. Pater Hugo Enomiya Lassalle die als Jezuiet in Japan verbleef en daar een echte Zenmester werd behandelt in dit boek het Zazen: het zittend mediteren. in goede staat
Singh, Rajinder INNERLIJKE RUST DOOR MEDITATIE. Elmar BV 2001. 1e druk 208 pp. Pb . Achterzijde voorplat en eerste 7 aansluitende pag. volgeschre / 5.00Meer info Bijzonderheden: Rijswijk, Elmar BV, 2001. 1e druk 208 pp. Pb . Achterzijde voorplat en eerste 7 aansluitende pag. volgeschreven met aantekeningen. Vertaling: Kees van Weele. in goede staat
Hittleman, Richard Innerlijke rust door YogaOmega Boek, Amsterdam, 1982, 2e druk / 19826.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo groot, 145 blz., ills., redelijk/goed
Satchidananda, Yogiraj Sri Swami Integral Yoga HathaHolt, Rinehart and Winston, 1974, 6th. printing / 197410.00Meer info Bijzonderheden: paperback, sewed, 21,5 x 28 cm., xxix, 189 pps., ills., frontisp., fair/good
Mettavihari, Phra Khru Kraisaravilasa INTRODUCTION TO BUDDHISM AND BUDDHIST MEDITATION. St. Buddhavihara 0. 1st edition 81 pages. softcover stapled . Scans available. / 4.00Meer info Bijzonderheden: Den ilp, St. Buddhavihara, 0. 1st edition 81 pages. softcover stapled . Scans available. good condition
Gawain, Shakti IntuïtieAnkh-Hermes, Deventer, 2001 / 20017.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo groot, 103 blz., zeer goed
Keen, Linda Intuïtieve ontwikkeling. Praktisch omgaan met energieën, bewustwording van onze aura en chakra'sAnkh-Hermes, Deventer, 1993, 6e druk / 19937.00Meer info Bijzonderheden: softcover, linnen, 16 x 21 cm., 163 blz., Lichte slijtage op hoeken, redelijk/goed
Meyer, Hans Inwijding in de Yoga mystiekPrivé-uitgave, 1994 / 19947.00Meer info Bijzonderheden: plastic rug, a4, 85 blz., goed
Buysschaert, G. Israël et le Judaïsme dans le cadre de l'ancient OrientBeyaert, Bruges, 1953 / 195315.00Meer info Bijzonderheden: paperback, sewed, 8vo, 390 pps., good
LIEVENSE, JAN Je rijpt je rotBakker, 1980 / 19803.00Meer info Bijzonderheden: pbk, 136
Land, Edwin Op 't JEZELF EN JOUW KEUZETijdloze (Zen) Meditatis voor vreugde, Liefde , Kracht en Harmonie. Edwin Op 't Land 2004. 1e druk 144 pp. Pb . 10 x 14 / 3.50Meer info Bijzonderheden: Lochem, Edwin Op 't Land, 2004. 1e druk 144 pp. Pb . 10 x 14,5 cm in goede staat
Frank Penny Jezus voor zijn rechters. Kinderbijbel 47Amsterdam, Ark Boeken, 1988. 22 blz. Uitgavejaar 1988. Hard cover. / 19883.00Meer info Bijzonderheden:
Vries, S.Ph. De Joodse riten en symbolenArbeiderspers, Amsterdam, zonder jaar, 7e druk / 20.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 4to klein, 316 blz., ind., ills., frontisp., goed/zeer goed/stofomslag goed
Chögyam, Ngakpa Journey into vastness, A Handbook of Tibetan Meditation TechniquesElement Books, Shaftesbury, 1988 / 19887.50Meer info Bijzonderheden: paperback, sewed, 8vo large, xviii, 269 pps., ills., good
Ligneau, Jean de Juifs et Antisémites en Europe. Portraits d'Édouard Drumont, de Jacques de Biez et du docteur StoeckerLibrairie Saint-Joseph, Paris, not dated [1892?] / 189225.00Meer info Bijzonderheden: paperback, sewed, 8vo small, 388 pps., ind., ills., Cover replaced with wrapping-paper, moderate
Lalvani, Vimla Klassieke yoga, een moderne aanpakBosch & Keuning, De Bilt, 1997 / 19977.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, karton, 4to, 127 blz., ills., goed/zeer goed/geen stofomslag
Sadhu, Mouni KONZENTRATION UND VERWIRKLICHUNG. Leitfaden fur das praktische Studium Heinrich Schwab-Verlag 1958. 1st edition 230 Seiten. cloth . back slightly disc. slicgjtly yellow / 7.50Meer info Bijzonderheden: Budingen-Gettenbach, Heinrich Schwab-Verlag, 1958. 1st edition 230 Seiten. cloth . back slightly disc. slicgjtly yellowed pages. With portrait of author. Scans available. good condition
Nederlof, Sunny/ Buis, Bas Kort & Goed, ReikiServire, Utrecht/Antwerpen, 2004 / 20043.00Meer info Bijzonderheden: pocket, 128 blz., ills., zeer goed
Fontana, David KURSBUCH MEDITATION. Die verschiedenen Meditationstechniken und ihre Anwendung. Fischer Taschenbuch Verlag GmbH 1996. 1st edition 288 pages. Pb . Scans available. / 4.50Meer info Bijzonderheden: Frankfurt am Main, Fischer Taschenbuch Verlag GmbH, 1996. 1st edition 288 pages. Pb . Scans available. very good condition
Le Livre de JasherÉditions Rosicruciennes, Villeneuve-Saint-Georges, 1983 / 198317.50Meer info Bijzonderheden: paperback, sewed, 8vo large, 182 pps., very good
Alexander, F.J. Le Royaume IntérieurAdrien-Maisonneuve, Paris, 1964 / 196410.00Meer info Bijzonderheden: paperback, sewed, 8vo small, 105 pps., Pages cut, good/very good
Fontana, David Learn to Meditate. The Art of Tranquillity, Self-Awareness and InsightDuncan Baird, London, 1999 / 19998.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo large, 159 pps., ind., ills., good/very good
Hewitt, James Leer uzelf YogaAnkh-Hermes, Deventer, zonder jaar / 3.50Meer info Bijzonderheden: hardcover, imitatie leer, 8vo groot, 182 blz., glos., Diverse plakbandspoortjes, enigszins muf, eerste schutblad ontbreekt, matig/stofomslag besch.
Hewitt, James Leer zelf YogaAnkh-Hermes, Deventer, 1974, 5e druk / 19746.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo groot, 182 blz., glos., goed
Monod-Herzen, G. LES TROIS ASPECTS DE LA MEDITATION. Editions du Rocher 1981. 1st edition 170 pages. Pb . illustrated. Scans available. / 4.00Meer info Bijzonderheden: Monaco, Editions du Rocher, 1981. 1st edition 170 pages. Pb . illustrated. Scans available. very good condition
Knopper, Helen Lexicon van de Yoga. Een verklarend handwoordenboekBert Bakker, Amsterdam, 1976 / 19764.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 152 blz., ills., Lelijk spoor van verwijderd etiket op voorpagina, redelijk
Cramer, Dr. A. W. LICHT DAT IEDER MENS VERLICHT. Over onze menselijke situatie, Christen-zijn en het Transcendente Meditatie programma. Miu Nederland Pers 1978. 1e druk 135 pp. Pb . Cover sleets en enige verkleuring. Aantekeningen en / 4.00Meer info Bijzonderheden: Den Haag, Miu Nederland Pers, 1978. 1e druk 135 pp. Pb . Cover sleets en enige verkleuring. Aantekeningen en markeringen (inkt / potlood). gebruikssporen
Brennan, Barbara Ann Licht op de auraBecht, Haarlem, 1992, 3e druk / 199215.00Meer info Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 4to, 291 blz., ind., bibl., ills., Lichte gebruikssporen, redelijk/goed
Kaushik, Dr. R.P. Light of Exploration. Talks on meditationJourney Publications, Ipswich, 1977 / 19772.50Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo large, 69 pps., Grubby, fair
Iyengar, B.K.S. Light on Yoga. Yoga DipikaThorsons, London, 1991 / 199115.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 554 pps., ind., ills., very good
Keyserling, Arnold & Wilhelmine Magie der Chakra'sVerlag der Palme, Wien, 1983 / 198314.00Meer info Bijzonderheden: paperback, sewed, 8vo, 119 pps., Bended, exterior a bit stained, fair
Scholem, Gershom Major Trends in Jewish MysticismSchocken, New York, 1946 / 194620.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo large, xv, 456 pps., ind., errata,, Small ballpointmarkings on most of the pages, fair/no dj

12 3 4 5