Meer info Bijzonderheden: Lelystad-Holland, SOMA Scientific Publisher, 1985. 1st edition 101 pages. Pb . illustrated. Scans available. very good condition
Ramacharaka, Yogi
A Series of Lessons in Raja Yoga
Kessinger, not dated /
9.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 4to, 299 pps., Photographic reprint of the 1906 edition, good
Labruyere, Herman
Aan de top voorbij. Yoga-psychologie en meditatie uit de Himalaya
Ankh-Hermes, Deventer, 1983 / 1983
6.50
Meer info Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 8vo, 134 blz., ills., Rug verkleurd, Ex libris, goed
Kirsta, Alix
Alles over Stress. Ontspan lichaam en geest
Becht, Haarlem, 1987 / 1987
9.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 8vo groot, 192 blz., ind., ills., goed
Steinacker, Angela
Anti-stress yoga
Areopagus, 1995 / 1995
5.50
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 155 blz., ills., goed/zeer goed
Langen, Dietrich
ARCHAISCHE EKSTASE UND ASIATISCHE MEDITATION. mit ihren beziehungen zum Abendland.
Hippokrates Verlag 1963. 1st Auflage 128 Seiten. leinen . Schriftenreihe zur theorie und praxis d /
6.00
Meer info Bijzonderheden: Stuttgart, Hippokrates Verlag, 1963. 1st Auflage 128 Seiten. leinen . Schriftenreihe zur theorie und praxis der psychotherapie begrundet von Gustav Schmaltz. Herausgegeben von Eckart Wiesenhutter. Mit Abbildungen. Museumstamp on frontpage. Half dj taped on frontcover. Scan of this good copy available. good condition
Bartlett, Sarah
Aura's. Het geheim van de ziel ontsluierd
The House of Books, Vianen, 2000, 2e druk / 2000
7.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 19 x 23 cm., 128 blz., ind., ills., goed/zeer goed
Peyn, Gitta
Autogenes Training. Die Grundstufe
Kersken-Canbaz, Bergen/Dumme, 1993 / 1993
5.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 98 pps., ills., very good
Norris, Gunilla
BEING HOME. A Book of Meditations.
Bell Tower 1991. 1st edition 74 pages. cloth with dustjacket . Photographs by Greta D. Sibley. Sca /
7.50
Meer info Bijzonderheden: New York, Bell Tower, 1991. 1st edition 74 pages. cloth with dustjacket . Photographs by Greta D. Sibley. Scans of this nice copy available. very good condition
Kittel, R. [ed.]
Biblia Hebraica
Würrt. Bibelanstalt, Stuttgart, not dated [1912?] / 1912
20.00
Meer info Bijzonderheden: 2 hardcover vols, cloth, 8vo large, xiv, 1320 pps., Former (lodge-)librarybook, small stain on front vol. 2, good/no dj
Marijnissen, Loes
BINNENGAAN IN DE POORT. Zenmeditatie en persoonlijke groei.
Gooi en Sticht B.V. 1988. 1e druk 96 pp. Pb . Cover deels verkleurd en sleets aan de randen. /
7.50
Meer info Bijzonderheden: Hilversum, Gooi en Sticht B.V., 1988. 1e druk 96 pp. Pb . Cover deels verkleurd en sleets aan de randen. in goede staat
Humphreys, Christmas
CONCENTRATIE EN MEDITATIE. Een handleiding tot bewustzijnsontwikkeling.
Ankh-Hermes 1973. 2e druk 221 pp. linnen met goudopdruk gebonden met stofomslag. Stofomslag sleets /
7.50
Meer info Bijzonderheden: Deventer, Ankh-Hermes, 1973. 2e druk 221 pp. linnen met goudopdruk gebonden met stofomslag. Stofomslag sleets aan de randen en enkele scheurtjes. Enige vergeling. Wie er in slaagt meester over zijn aandacht te worden en alles met aandacht gaat doen, zal een ander mens zijn. in goede staat
Govinda, Lama Anagarika
Creative Meditation and Multi-Dimensional Consciousness
Theosophical Publishing House, 1984 / 1984
7.50
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, xii, 294 pps., ind., ills., good
Mariechild, Diane
Crystal Visions. Nine Meditations for Personal & Planetary Peace.
Freedom - The Crossing Press / 1985
6.00
Meer info Bijzonderheden: In pain born of the mind that separates, we may think that we must choose either to be an activist working for world peace within herself. We think we must choose between the material world or the spiritual world. In reality there is no separation... All things are infused with the spirit. There can be no world peace without individuals finding peace of heart and mind and peace within their family, friend and work relationships. To be a whole person is the challenge of today. To bring the awakened mind to each task, however large or small, is what is being asked of us today... Meditation is a pathway home. Paperback, 13x20, drawings by Lynn E.Alden, 125pp.. ISBN 0895941821. Good. [booknr. 533]
Bruyere, Rosalyn L.
Das Geheimnis der Chakras. Unsere Licht- en Energiezentren
Wilhelm Heyne, München, 1998 / 1998
8.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 285 pps., good/very good
Schaarschuch, Alice
DE ADEMENDE MENS. In rust en beweging, ziekte en gezondheid, in yoga en meditatie.
Ankh-Hermes 1976. 1e druk 122 pp. linnen met goudopdruk gebonden met stofomslag. Enkele groene naa /
7.50
Meer info Bijzonderheden: Deventer, Ankh-Hermes, 1976. 1e druk 122 pp. linnen met goudopdruk gebonden met stofomslag. Enkele groene naamstempels. mooie staat
Gmelig Meijling, W.H./Gijsen, Wim
De aura, uitstraling van mens, dier, plant en steen
Ankh-Hermes, Deventer, 1976, 2e druk / 1976
8.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 4to klein, 104 blz., ills., goed/zeer goed/stofomslag goed
Marilyn Ferguson
De Breinrevolutie
Amsterdam Boek / 1976
6.25
Meer info Bijzonderheden: Boek is in redelijke staat maar er is ooit esoterische olie op de kaft gevallen. Daardoor ruikt het sterk naar rozenolie. Geen vervelende lucht, wel aanwezig. Prijs is exclusief portokosten
Schulte, Nico
DE ETHIEK VAN VERLICHTING. groei en vervulling door het Trancendente Meditatie programma zoals geleerd door Maharishi Mahesh Yogi.
Miu Nederland Pers 1977. 1e druk 164 pp. Pb . Doffe vlekjes cover. /
5.50
Meer info Bijzonderheden: Den Haag, Miu Nederland Pers, 1977. 1e druk 164 pp. Pb . Doffe vlekjes cover. mooie staat
Schulte, Nico
DE ETHIEK VAN VERLICHTING. groei en vervulling door het Trancendente Meditatie programma zoals geleerd door Maharishi Mahesh Yogi.
Miu Nederland Pers 1977. 1e druk 164 pp. Pb . Lichte vouw bovenhoek voorplat en benedenhoek achte /
5.00
Meer info Bijzonderheden: Den Haag, Miu Nederland Pers, 1977. 1e druk 164 pp. Pb . Lichte vouw bovenhoek voorplat en benedenhoek achterplat. in goede staat
Dorjie
De formule van leven en dood (aum mani padme hum), een avontuur in Yoga
John Kappee, Batavia, zonder jaar /
3.50
Meer info Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 8vo, 100 blz., Exterieur slecht, voorpagina flink beschadigd, rug verstevigd met tape, matig
Obbink, H.Th.
De Godsdienst van Israël
Hollandia Drukkerij, Baarn, 1927 / 1927
3.50
Meer info Bijzonderheden: karton, 8vo, 48 blz., Rugje enigszins sleets, redelijk
Bie de H.J., Brummelen van A., Butter den B., End van den G.
De Heere is onze koning. Meditaties over 1 Samuel 1 - 12
Meer info Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 4to klein, 445 blz., ind., ills., Enkele vouwen in voorpagina, verder zeer fraai, redelijk/goed
Wumkes , G A e a
De himelsblauwe trie : bondel meditaesjes
/
5.70
Meer info Bijzonderheden: Frentsjer, Wever 1928 1e dr. - gebonden, bibliotheekband
Goldstein, Joan/ Soares, Manuela
De kracht van meditatie
Areopagus, zonder jaar /
6.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 128 blz., goed
De Tempel van Salomo. Een terugblik in het nabije en verre verleden ter gelegenheid van de feestelijke opening van de Synagoge bij de Princessengracht in Den Haag
Meer info Bijzonderheden: paperback, 20 x 20 cm., 100 blz., ills., Vochtig geweest, hierdoor zijn pagina's rimpelig, matig
Russell, Peter
DE TM TECHNIEK. Het TM Boek voor sceptici. Een inleiding tot Transcendente Meditatie en de leer van Maharishi Mahesh Yogi.
MIU Nederland Pers 1977. 2e druk 190 pp. Pb . Geillustreerd. Rug iets verkleurd. Hoekje uit schut /
6.50
Meer info Bijzonderheden: Den Haag, MIU Nederland Pers, 1977. 2e druk 190 pp. Pb . Geillustreerd. Rug iets verkleurd. Hoekje uit schutblad geknipt. in goede staat
Liekens, Paul
De twaalf energiecentra. Ontwikkel je bewustzijnsniveau
De vitale mens. Eenvoudige bewustzijnsoefeningen, vitale ademhalingen en kleurkonsentraties voor iedereen. Ook geschikt voor ouderen en minder validen
Ankh-Hermes, Deventer, 1981 / 1981
6.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 4to klein, 128 blz., ills., zeer goed/stofomslag redelijk
Stangl, Marie-Louise
De wereld van de chakra's. Oefeningen in zijnservaring
Ankh-Hermes, Deventer, 1990, 3e druk / 1990
5.50
Meer info Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 12 x 21 cm., 111 blz., ills., goed
Maharishi Mahesh Yogi
De wetenschap van het zijn en de kunst van het leven
MIU Nederland Pers, Den Haag, 1977 / 1977
8.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 4to klein, 322 blz., Licht gevlekt, met leeslint, redelijk/goed/geen stofomslag
Waterstone, Richard
DE WIJSHEID VAN INDIA Voorstellingen en praktijken - Goden en wereldbeeld - Meditatie en yoga.
Kosmos - Z&K 1996. 1e druk 184 pp. gekartonneerd gebonden met flappen. Kreukjes achterplat. Serie /
6.00
Meer info Bijzonderheden: Utrecht / Antwerpen, Kosmos - Z&K, 1996. 1e druk 184 pp. gekartonneerd gebonden met flappen. Kreukjes achterplat. Serie: Levende wijsheid. Rijk geillustreerd. mooie staat
Ramacharaka, Yogi
De Yogi-leer der ademhaling. Met praktische oefeningen
Kluwer, Deventer, 1970, 6e druk / 1970
6.50
Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 8vo klein, 108 blz., ills., Stofomslag verkleurd, stempeltje, goed/zeer goed/stofomslag redelijk
Formstecher, G.
Die Religion des Geistes, eine wissenschaftliche Darstellung des Judenthums nach seinem Charakter, Entwicklungsgange und Berufe in der Menschheit von Dr. G. Formstecher, Prediger an der Synagoge in Offenbach
Joh. Chr. Hermann'sche Buchhandlung, Frankfurt am Main, 1841 / 1841
100.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, halfcloth, 8vo, viii, 452 pps., Some foxing in places, some scribbling and a stamp on title page, covers replaced, label on spine, gothic printing, fair/good/no dj
Schmidt, K.O
Die Wissenschaft der Seele nach dem Yoga-Katechismus des Patanjali
Joh. Baum Verlag, Pfullingen, not dated /
13.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, 4to small, 79 pps., Gothic printing, fair/no dj
Heaven, Ross / Buxton, Simon
DUISTERNIS BELICHT. Spiritueel ontwaken in de duisternis via meditatie.
Ankh-Hermes 2007. 1e druk 235 pp. Pb . kleine leesvouwtjes. /
12.00
Meer info Bijzonderheden: Deventer, Ankh-Hermes, 2007. 1e druk 235 pp. Pb . kleine leesvouwtjes. mooie staat
Skolimowski, Henryk
ECOYOGA. Practice and meditations for walking in beauty on the Earth. (1st edition)
Gaia Books 1994. 1st edition 190 pp. hardcover halfcloth . Scans of this very fine copy available. /
35.00
Meer info Bijzonderheden: London, Gaia Books, 1994. 1st edition 190 pp. hardcover halfcloth . Scans of this very fine copy available. Printed in two colours and illustrated with 16 full page illustrations. A constant source of inspiration and a journey towards spiritual renewal. Practical exercises and meditations for living in harmony with the Earth. very good condition
Griscom, Chris
Ecstasy is a new frequency
Bear, Santa Fe, 1987 / 1987
6.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, xi, 179 pps., glos., good/very good
Wood, Ernest
EEN PRAKTISCHE CURSUS IN CONCENTRATIE.
Gnosis W. Symons & Co) . 1e druk 62 pp. softcover ingenaaid . Rug licht vergeeld. Verder in mooie /
7.50
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Gnosis W. Symons & Co), . 1e druk 62 pp. softcover ingenaaid . Rug licht vergeeld. Verder in mooie staat. Geautoriseerde uitgave 3e duizendtal. Voorwoord Annie Besant. Geillustreerd. in goede staat
Ogtrop, Arnold und Verena van
Ein Weg. Meditation in zwei Jahrzehnten. Lehrbriefe - Artikel - Übungen
private edition?, 1974 / 1974
4.00
Meer info Bijzonderheden: pocket, 229 pps., A bit smudgy, fair
Ostertag, Silvia
EINSWERDEN MIT SICH SELBST. Ein Weg der Erfahrung durch meditatieve Ubung.
Kosel-Verlag 1981. 1st edition 238 pp. Pb . Some traces of use. Mit einem Vorwort von Karlfried G /
6.50
Meer info Bijzonderheden: Munchen, Kosel-Verlag, 1981. 1st edition 238 pp. Pb . Some traces of use. Mit einem Vorwort von Karlfried Graf Durckheim. Mit Abbildungen. Illustrated. good condition
Hittleman, R.L.
Energiek en ontspannen door Yoga
Het Spectrum, Utrecht/Antwerpen, 1973 / 1973
3.00
Meer info Bijzonderheden: pocket, 191 blz., ind., ills., Vergeling, redelijk/goed
Gunther, Bernard
Energy Ecstasy and your seven vital chakras
Guild of Tutors Press, Los Angeles, 1979, 2nd. ed. / 1979
5.50
Meer info Bijzonderheden: paperback, 4to, 120 pps., ills., Spine stained, fair
Marshall, Lyn
Fit door Yoga
De Centaur, Amsterdam, (plm. 1975) / 1975
3.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo groot, 94 blz., ills., goed
Hasemeier, Alfred
Fit door Yoga. 51 hatha-yoga-oefeningen
Helmond, Helmond, zonder jaar /
3.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo klein, 80 blz., ills., goed
Patai, Raphael
Gates to the Old City. A book of Jewish legends
Avon Books, New York, 1980 / 1980
10.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, li, 807 pps., ind., a number (107) is written on the underside of the book. Pages from 749 onwards are detached but present, no missing pages, moderate
Celia Green en Charles Mc Creery
Geestverschijningen
Amsterdam Boek / 1976
8.95
Meer info Bijzonderheden: Boek is compleet en heel maar vergeeld en oud. Ruikt een beetje muf. Prijs is exclusief portokosten.
Morrow Lindbergh Anne
Geschenk van de zee.
Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1955. Uitgave uit 1955. 125 blz. Ned. vert. Poseidon. Hard cover. Linne / 1955
Grote StilteAtlas van Nederland : plaatsen waar het nog rustig is
Amsterdam : Balans / 2002
7.00
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 211 blz, zw/w ill, krt, 20 cm, reg, isbn 9050184685, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Adressen en andere gegevens over honderd plaatsen (per provincie ingedeeld) waar de sereniteit wordt gekoesterd en bewaakt. Het is een puur praktische hulp bij het vinden en genieten van rust.
Boysen, Tordis van
Grundlagen der Meditation
Peyn und Schulze, Bergen/Dumme, 1990 / 1990
5.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 92 pps., ills., very good
Sarasvati, Swami Sadananda
Hatha Yoga, theorie en praktijk
Luminary Publications, 19751e druk, / 1975
10.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 4to, 141 blz., ills., goed/zeer goed/geen stofomslag
Hall, W. Winslow
Hebrew Illumination. A Study in Essential Religion
The C.W. Daniel Co., London, 1923 / 1923
24.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo large, 317 pps., Serious damage to bottom of spine. Wear at extremities, moderate/no dj
Sharamon, Shalila/ Baginsky, Bodo J.
Het chakra handboek
Schors, Amsterdam, 1990, 1e druk / 1990
6.50
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo groot, 201 blz., ills., Leesvouwtje op rug, redelijk/goed
Meer info Bijzonderheden: oud boek, ruikt een beetje muf, verder in goede staat.
Prijs is exclusief de portokosten.
Lohman, Ruud
Het huis van het lichaam. Yoga-oefeningen voor het bewustzijn
Ambo, Bilthoven, zonder jaar, 2e druk /
6.50
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 128 blz., redelijk/goed
Mann, John/Lar Short
Het lichaam van licht
Schors, Amsterdam, 1992 / 1992
8.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 150 blz., goed/zeer goed
Walters, J. Donald
HET PAD. De zoektocht van een mens op het Ene Pad.
Stichting Vrienden van Yogananda 1996. 2e druk 510 pp. Pb . Cover sleets aan de randen /
20.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Stichting Vrienden van Yogananda, 1996. 2e druk 510 pp. Pb . Cover sleets aan de randen, deukjes en kreukjes. in goede staat
Lübeck, Walter
Het Reiki Handboek, de weg van de helende liefde
Schors, Amsterdam, 1990 / 1990
7.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo groot, 217 blz., ills., Leesvouwen op rug, goed
Penning de Vries P. Dr. S.J.
Het Sacrament van de Eucharistie. Het geheim van het geloof..
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 208 blz., ills., Ex libris, goed
ZINK, JORG
Hoop die leven doet ~ Gedachten over de grenzen van het leven
Gooi en Sticht, 1974 / 1974
3.50
Meer info Bijzonderheden: pbk, kopsnee iets gevlekt, 120 pp
Pearlman, Moshe
In de voetsporen van Mozes
Amsterdam Boek, 1974 / 1974
16.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 4to groot, 230 blz., Ex libris, goed/stofomslag redelijk
Enomiya Lassalle, H. M.
INLEIDING TOT DE ZENMEDITATIE. Praktische aanwijzingen.
Ambo N.V. 1972. 1e druk 111 pp. Pb . Potloodonderstrepingen. Pater Hugo Enomiya Lassalle die als /
7.00
Meer info Bijzonderheden: Bilthoven, Ambo N.V., 1972. 1e druk 111 pp. Pb . Potloodonderstrepingen. Pater Hugo Enomiya Lassalle die als Jezuiet in Japan verbleef en daar een echte Zenmester werd behandelt in dit boek het Zazen: het zittend mediteren. in goede staat
Singh, Rajinder
INNERLIJKE RUST DOOR MEDITATIE.
Elmar BV 2001. 1e druk 208 pp. Pb . Achterzijde voorplat en eerste 7 aansluitende pag. volgeschre /
5.00
Meer info Bijzonderheden: Rijswijk, Elmar BV, 2001. 1e druk 208 pp. Pb . Achterzijde voorplat en eerste 7 aansluitende pag. volgeschreven met aantekeningen. Vertaling: Kees van Weele. in goede staat
Hittleman, Richard
Innerlijke rust door Yoga
Omega Boek, Amsterdam, 1982, 2e druk / 1982
6.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo groot, 145 blz., ills., redelijk/goed
Satchidananda, Yogiraj Sri Swami
Integral Yoga Hatha
Holt, Rinehart and Winston, 1974, 6th. printing / 1974
10.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, sewed, 21,5 x 28 cm., xxix, 189 pps., ills., frontisp., fair/good
Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 4to klein, 316 blz., ind., ills., frontisp., goed/zeer goed/stofomslag goed
Chögyam, Ngakpa
Journey into vastness, A Handbook of Tibetan Meditation Techniques
Element Books, Shaftesbury, 1988 / 1988
7.50
Meer info Bijzonderheden: paperback, sewed, 8vo large, xviii, 269 pps., ills., good
Ligneau, Jean de
Juifs et Antisémites en Europe. Portraits d'Édouard Drumont, de Jacques de Biez et du docteur Stoecker
Librairie Saint-Joseph, Paris, not dated [1892?] / 1892
25.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, sewed, 8vo small, 388 pps., ind., ills., Cover replaced with wrapping-paper, moderate
Lalvani, Vimla
Klassieke yoga, een moderne aanpak
Bosch & Keuning, De Bilt, 1997 / 1997
7.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, karton, 4to, 127 blz., ills., goed/zeer goed/geen stofomslag
Sadhu, Mouni
KONZENTRATION UND VERWIRKLICHUNG. Leitfaden fur das praktische Studium
Heinrich Schwab-Verlag 1958. 1st edition 230 Seiten. cloth . back slightly disc. slicgjtly yellow /
7.50
Meer info Bijzonderheden: Budingen-Gettenbach, Heinrich Schwab-Verlag, 1958. 1st edition 230 Seiten. cloth . back slightly disc. slicgjtly yellowed pages. With portrait of author. Scans available. good condition
Nederlof, Sunny/ Buis, Bas
Kort & Goed, Reiki
Servire, Utrecht/Antwerpen, 2004 / 2004
3.00
Meer info Bijzonderheden: pocket, 128 blz., ills., zeer goed
Fontana, David
KURSBUCH MEDITATION. Die verschiedenen Meditationstechniken und ihre Anwendung.
Meer info Bijzonderheden: paperback, sewed, 8vo large, 182 pps., very good
Alexander, F.J.
Le Royaume Intérieur
Adrien-Maisonneuve, Paris, 1964 / 1964
10.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, sewed, 8vo small, 105 pps., Pages cut, good/very good
Fontana, David
Learn to Meditate. The Art of Tranquillity, Self-Awareness and Insight
Duncan Baird, London, 1999 / 1999
8.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo large, 159 pps., ind., ills., good/very good
Hewitt, James
Leer uzelf Yoga
Ankh-Hermes, Deventer, zonder jaar /
3.50
Meer info Bijzonderheden: hardcover, imitatie leer, 8vo groot, 182 blz., glos., Diverse plakbandspoortjes, enigszins muf, eerste schutblad ontbreekt, matig/stofomslag besch.
Hewitt, James
Leer zelf Yoga
Ankh-Hermes, Deventer, 1974, 5e druk / 1974
6.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo groot, 182 blz., glos., goed
Meer info Bijzonderheden: Monaco, Editions du Rocher, 1981. 1st edition 170 pages. Pb . illustrated. Scans available. very good condition
Knopper, Helen
Lexicon van de Yoga. Een verklarend handwoordenboek
Bert Bakker, Amsterdam, 1976 / 1976
4.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 152 blz., ills., Lelijk spoor van verwijderd etiket op voorpagina, redelijk
Cramer, Dr. A. W.
LICHT DAT IEDER MENS VERLICHT. Over onze menselijke situatie, Christen-zijn en het Transcendente Meditatie programma.
Miu Nederland Pers 1978. 1e druk 135 pp. Pb . Cover sleets en enige verkleuring. Aantekeningen en /
4.00
Meer info Bijzonderheden: Den Haag, Miu Nederland Pers, 1978. 1e druk 135 pp. Pb . Cover sleets en enige verkleuring. Aantekeningen en markeringen (inkt / potlood). gebruikssporen
Brennan, Barbara Ann
Licht op de aura
Becht, Haarlem, 1992, 3e druk / 1992
15.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 4to, 291 blz., ind., bibl., ills., Lichte gebruikssporen, redelijk/goed
Kaushik, Dr. R.P.
Light of Exploration. Talks on meditation
Journey Publications, Ipswich, 1977 / 1977
2.50
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo large, 69 pps., Grubby, fair
Iyengar, B.K.S.
Light on Yoga. Yoga Dipika
Thorsons, London, 1991 / 1991
15.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 554 pps., ind., ills., very good
Keyserling, Arnold & Wilhelmine
Magie der Chakra's
Verlag der Palme, Wien, 1983 / 1983
14.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, sewed, 8vo, 119 pps., Bended, exterior a bit stained, fair
Scholem, Gershom
Major Trends in Jewish Mysticism
Schocken, New York, 1946 / 1946
20.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo large, xv, 456 pps., ind., errata,, Small ballpointmarkings on most of the pages, fair/no dj