Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Literatuurgeschiedenis

84 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 1 pagina's
resultaten 1 tot 84Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
Pieters, Mark [tekst en titelbeschrijvingen] ; met een voorwoord van: Kees Fens 25 jaar Baskerville SerieAmsterdam : Athenaeum-Polak & Van Gennep / 19975.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 59 blz, 18 cm, isbn 9025341683, goed exemplaar. Annotatie: Hommage aan Johan Polak, de initiator van de Kleine Belletrie Serie en de Baskerville Serie. Met een alfebetische en chronologische lijst.
Kollewijn, A M Nz Aanleiding tot de beoefening der nieuwere letterkunde / 15.00Meer info Bijzonderheden: Schoonhoven, Van Nooten 1872 3e dr. - Gebrocheerd
Constant, Benjamin Adolphe, een anecdote aangetroffen in d epaperassen van een onbekendeHet Spectrum / 19787.50Meer info Bijzonderheden: Genaaid gebonden, met leeslint,108 pagina's, vertaling George Pape en Cees van der Zalm, oorspronkelijke titel Adolphe, anecdote trouvée dans les papiers d'un inconnu (1816), Goed
Bouten J. Dr. en Franke J. An elementary history of Englisch literatureAmsterdam, W. Versluys B.V., 1973. 15the druk. 82 blz. Engelstalig Karton met leesvouwen. / 19733.00Meer info Bijzonderheden:
Renders, Hans. Barbarber 1958-1971. / 19868.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Leiden, Martinus Nijhoff. 1986. vii-138 pp. Geïll. Ingenaaid. * Monografieën van literaire tijdschriften.* Licht verkleurd.
Knuvelder G.P.M. Dr. Beknopt handboek tot de geschiedenis der Nederlandse letterkundeDen Bosch, Mamberg, 1974. 6de druk. 799 blz. Hard cover. Linnen. Stofomslag / 197415.00Meer info Bijzonderheden:
Leeuwen van W.L.M.E. Beknopt overzicht van de Nederlandse LetterkundeGroningen, J.B. Wolters, 1966. 18de druk 191 blz. Met zwart-wit foto's. Hard cover. Linnen aan rand / 19664.50Meer info Bijzonderheden:
Boek en jeugd '78. Jeugdlektuurgids voor gezin en schoolAmsterdam, Collectieve Propaganda van het Nederlandse Boek., 1978. 207 blz. Paperback. Leesvouw in / 19783.00Meer info Bijzonderheden:
COLMJON, GERBEN De beweging van tachtigAula, 1963 / 19632.25Meer info Bijzonderheden: pkt, rug gevlekt
Doliveira E. De mannen van '80: Aan het woord: Gesprekken met Nederlandsche Letterkundigen. Naverteld door ...Amsterdam, Uitgeverij voor goede en goedkoope literatuur., 164 blz.Hard cover. Linnen verkleurd op / 6.00Meer info Bijzonderheden:
DUINKERKEN, ANTON VAN De mensen hebben hun gebrekenSpectrum, zj / 1.75Meer info Bijzonderheden: pkt
Rijsdorp C. Dr. De moderne roman in opspraak.Kampen, J.H. Kok, 182 blz. Pocketboek / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Stuiveling, Garmt. De Nieuwe Gids als geestelijk brandpunt. / 19817.00Meer info Bijzonderheden: 3e verbeterde druk. Amst., De Arbeiderspers. 1981. 180 pp. Paperback. * Synopsis. TO COLLECT IN SHOP, PLEASE CONTACT FIRST.
Kralt, P. De Toverbron. S. Vestdijk en de geschiedenis. / 19887.00Meer info Bijzonderheden: Amst., De Bezige Bij. 1988. 243 pag. Paperback. * Vestdijk Bibliotheek. TO COLLECT IN SHOP, PLEASE CONTACT FIRST.* Naam en datum op franse titel. Licht versleten op de kanten.
Calis, Piet. De vrienden van weleer. Schrijvers en tijdschriften tussen 1945 en 1948. / 19998.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Meulenhoff. 1999. 418 pag. Paperback.* Licht beschadigd.
Harberts D.W. Drs. und Meyer H. Dr. Deutsche dichtung: anthologie ud literaturgeschichte band II.Amsterdam, NJ.M. Meulenhoff, 1968. Duitstalig met Nederlandstalig voorwoord. 213 blz. Met zwart-wit / 19687.50Meer info Bijzonderheden:
Bouwman, B.E. / Th.A. Verdenius Deutsche LiteraturgeschichteJ.B. Wolters, Groningen / 191315.00Meer info Bijzonderheden: Leesboek voor hogere scholen.Met afb. en portretten. Gebonden, 443 pag. Conditie: goed. Prijs incl. verzendkosten
Haan, Corrie de Dichten in stijl : Duitse kleuring in Middelnederlandse tekstenAmsterdam : Prometheus / 19998.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 235 blz ill, 22 cm, lit.opgave, isbn 9053338853, heel goed exemplaar. Nr 2553. Annotatie: Nederlandse literatuur en cultuur in de Middeleeuwen. Met samenvatting in het Duits. Oorspr. proefschrift Universiteit Leiden, 1999.
Leeuwen, W.L.M.E. van (samenstelling) Dichterschap en werkelijkheidUitg. mij. W. de Haan / 193710.00Meer info Bijzonderheden: Heruitgave van Geschiedenis der Nederlandsche letterkunde uit 1897 Rug los.
W.L.M.E. VAN LEEUWEN [RED.] Dichterschap en werkelijkheidUtrecht, W. de Haan / 195122.50Meer info Bijzonderheden: Geillustreerde literatuurgeschiedenis van Noord-en Zuid-Nederland en Zuid-Afrika Gebonden, zwart linnen, goudopdruk op voorplat, in rood vignet op rug. Met gehavende stofomslag! 20 x 26.5 x 6 cm. 479 bladzijden IN ALLESZINS KEURIGE STAAT talrijke zw/w en kleurenills. + foto\'s Kosten van verzending ten laste van koper NOTA BENE: ingepakt boek kan niet door de brievenbus. Tante TNT Post rekent dan EURO 6,75 kosten van verzending. Het loont zeer de moeite en spaart zeer op de kosten om op meer dan één boek te bieden. Immers, bij 10 kilo boeken - en dat zijn er al gauw een stuk of 16 - kost verzending van het pakket met al die boeken maar één keer EURO 6,75! (Europa: € 9,75)
LEEUWEN, W.L.M.E. VAN, J. A (RED) Dichterschap en Werkelijkheid ~ Geillustreerde literatuurgeschiedenis van Noord- en Zuid-Nederland en Zuid-AfrikaDe Haan, zj / 15.00Meer info Bijzonderheden: gebonden, kleine besch aan voorplat, kleine reaparatie achterplat, enkele vlekjes in binnenwerk, 388 pp
Leeuwen van W.L.M.E. Dichterschap en werkelijkheid, geïllustreerde literatuurgeschiedenis van Noord- en Zuid-Nederland en Zuid-AfrikaUtrecht, W. de Haan, 1941. 479 blz. Uitgavejaar 1941. Illustraties. Hard cover. Linnen. GEEN STOFOM / 194112.50Meer info Bijzonderheden:
Leeuwen van W.L.M.E. Drie vrienden: H. Marsman, Menno ter Braak, E. Du Perron. Studies en herinneringen. Phoenix pocketZeist, W. de Haan, 1963. 171 blz. Met zwart-wit foto's. Paperback. Lichte pigmentvlekken. / 19633.00Meer info Bijzonderheden:
Pleij, Herman. Dromen van Cocagne. Middeleeuwse fantasieën over het volmaakte leven. / 199710.00Meer info Bijzonderheden: Amst., Prometheus. 1997. 544 p. Paperback.* Ex-libris stempeltje. Scheefgelezen.
Koopmans Jelle & paul Verhuyck Een kijk op anekdotencollecties in de zeventiende eeuwRopodi, Amsterdam / 199112.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 370 pg., 12 afbeeldingen. In goede staat.
Vooys, Prof.Dr.C.G.N. de Een lijfpoëet van Prins Maurits. Artikel over de dichter David Beck / 19198.00Meer info Bijzonderheden: Overdrukt uit “Oud-Hollona”, 1919, 3e afl., 37e Jaargang. Geniet, 12 pag. Conditie: redelijk. Prijs incl. verzendkosten
Peene Bert Eerste druk '86. Overzicht en bespreking van Nederlandstalig literair proza dat voor het eerst verscheen in het jaar 1986.Apeldoorn, Walva-Boek, 1987. 160 blz. Paperback / 19874.50Meer info Bijzonderheden:
Moll van H.J. en Kortland N. Enjoying English literatureGorinchem, J. Noorduijn en zoon N.V., 1969. Engelstalig 3de druk. 223 blz. . Hard cover. Linnen. Bi / 19695.00Meer info Bijzonderheden:
Leeuwen van W.L.M.E. Epiek en lyriekGroningen, J.B. Wolters, 1956. Een leesboek voor H.B.S., gymnasium, Lyceum enkweekscholen met korte / 19565.00Meer info Bijzonderheden:
Brink, Dr. Jan ten Geschiedenis der nederlandsche letterkunde“Elzevier”, Amsterdam / 189754.00Meer info Bijzonderheden: Geïllustreerd onder toezicht van J.H.W. Unger Gebonden, bovenzijde goud op snee, leren kaft, 698 pag. Conditie: goed. Prijs incl. verzendkosten
Kalff, G. Geschiedenis der Nederlandsche Letterkunde. Zeven delenJ.B. Wolters’ U.M., Groningen / 1906100.00Meer info Bijzonderheden: Gebonden, resp. 764, 576, 639, 535, 608, 580, 600 pag. Conditie: goed. Prijs incl. verzendkosten
Bertens, Hans & D'haen, Theo. Geschiedenis van de Amerikaanse literatuur. Stromingen en aspecten. / 198312.00Meer info Bijzonderheden: Amst., De Arbeiderspers. 1983. 366 pp. Gebonden/stofomslag. * Synthese.* Gebruikssporen.
KEARNEY, PATRICK, J. Geschiedenis van de erotische literatuurAgathon, 1983 / 19839.00Meer info Bijzonderheden: gebonden, binnenzijde + op snee iets vergeeld + vlekjes, ills, 192 pp
Bilt van de E.F., Jacob W.G.J.A. en Wijffels H.C.M. Geschiedkundige bloemlezing uit de Nederlandsche letteren. Voor het katholieke middelbaar en gymnasiaal onderwijs en de hoofdaktestudie. Deel I.'s-Hertogenbosch, L.C.G.Malmberg., 1931. 37 blz. Ingenaaid. Hard cover. Linnen verkleurd en met pig / 19316.00Meer info Bijzonderheden:
Mihajlov, Mihajlo Gesprekken met moderne russische schrijvers / 4.60Meer info Bijzonderheden: Baarn, Het Wereldvenster 1966 1e dr. - Vert. uit het Duits. - Paperback
Rijpma E. Dr. Gids bij de studie der Nederlandse letterkundeGroningen, J.B. Wolters., 1935. 11de druk. 182 blz.Ingenaaid. Hard cover. Linnen. Vlek op voorplat. / 19354.00Meer info Bijzonderheden:
Prinsen, Dr. J. Lzn Handboek tot de Nederlandsche Letterkundige GeschiedenisMartinus Nijhoff, ’s-Gravenhage / 191618.00Meer info Bijzonderheden: Gebonden, 747 pag. Conditie: goed. Prijs incl. verzendkosten
Bouwman B.E. und Verdenius Th. A. Hauptperioden der deutschen literaturgeschichteGroningen, J.B. Wolters, 1965. Duitstalig. 18de druk. 257 blz. Met zwart-wit foto's. Ingenaaid. Hard / 19656.00Meer info Bijzonderheden:
Kuitert, Lisa. Het uiterlijk behang. Reeksen in de Nederlandse literatuur. / 199720.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij. 1997. Vijf verschillend gebonden deeltjes in cassette. 400 pag. Ills. * .
Schutter, Freddy De. Het verhaal van de Nederlandse literatuur 1. Middeleeuwen Renaissance Barok. / 199210.00Meer info Bijzonderheden: Kapellen/ Amst., Pelckmans, Wereldbibliotheek. 1992. 355 pp. Gebonden/stofomslag.
Overbeeke van A.K. Drs. and Schippers J.G. Drs. Highroads of English and American literature. Part I: up to 1900's-Gravenhage en Rooterdam, Nijgh & van Ditmar, 1967. Engelstalig met Nederlandstalig voorwoord. 287 / 19679.00Meer info Bijzonderheden:
Vooys de C.G.N. Historische schets van de Nederlandsche letterkunde voor schoolgebruik en hoofdakte-studieDen Haag, J.B. Wolters, 1930. 14de druk.Uitgavejaar 1930. 277 blz. Hard cover. Linnen Pigmentvlekk / 19306.00Meer info Bijzonderheden:
Vesseur Theo Kleine literatuurgeschiedenis in verzen over Nederlandse schrijversAmsterdam, Wereld Bibliotheek Vereniging, 1953. 43 blz. Gebonden. Karton. / 19534.50Meer info Bijzonderheden:
Musschenga, Tonnis & Tonko Ufkes ; [mitw. Hanny Diemer, Siemon Reker, Jan Glas en aander lu] Lezen en schrieven ien Grunneger toal : bie t viefde lustrum van tiedschriften Krödde & Toal en taiken : n indrukGroningen : Universiteitsbibliotheek Groningen / Eelde : Barkhuis / 200810.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 160 blz, ill, 24 cm, lit.opg, isbn 9789077922392, uitstekend ongelezen exemplaar. Annotatie: Bijdragen en documentatie over de literatuur in de Groningse streektaal. Uitg. ter gelegenheid van de gelijknamige tentoonstelling in de Universiteitsbibliotheek Groningen van 20 maart tot en met 15 juni 2008.
Fens Kees, Jessurun d'Oliveira H.U. en Oversteegen J.J. Literair Lustrum 2Amsterdam, Anthenaeum-Polak &Van Gennep, 1973. 388 blz. Karton. Stofomslag / 19735.00Meer info Bijzonderheden:
Bakker, Siem. Literaire tijdschriften. Van 1885 tot heden. / 19858.00Meer info Bijzonderheden: Amst., De Arbeiderspers. 1985. 493 pag. Paperback. * Synthese.* Sticker op voorkant.
Kerk van der K.J. en Poolland H.A. Literama. Samenvattingen van Nederlandse Letterkundige werkenApeldoorn, Van Walraven, 274 blz.Paperback. / 5.00Meer info Bijzonderheden:
Becker Jurek, Dische Irene , Havel Vaclav, Jelinek Elfriede, Konrad Gyorgy, Wolf Christa e.a. Met een impressie van Cees Nooteboom Literatuur uit Midden-EuropaAmsterdam, Van Gennep, 1990. 64 blz. Paperback / 19903.50Meer info Bijzonderheden:
Meulen van der P. Dr. en Veenstra F. Dr. Literatuurgeschiedenis in teksten en opdrachten II tot 10Groningen, J.B. Wolters, 1956. 2de druk. 189 blz. Gebonden. Hard cover. Half linnen. Met potloodaan / 19566.00Meer info Bijzonderheden:
Meulen van der P. Dr. en Veenstra F. Dr. Literatuurgeschiedenis in teksten en opdrachten. Deel II tot 1880Groningen, J.B. Wolters, 1956. 189 blz. Met zwart-wit illustraties. Hard cover. Linnen rug. Met pot / 19568.50Meer info Bijzonderheden:
Meulen van der P. Dr. en Veenstra F. Dr. Literatuurgeschiedenis in teksten en opdrachten. Deel I tot 1600Groningen, J.B. Wolters, 1956. 142 blz. Met zwart-wit illustraties. Hard cover. Half linnen. Met p / 195621.00Meer info Bijzonderheden:
Harpe, J F la Lycée, ou Cours de littérature ancienne et moderne. 2 volumes / 70.00Meer info Bijzonderheden: Paris, Didier 1834 portrait 1st ed. - Full leather bindings, private bindings in green leather with lettering in gold, as a present for R. Engelman for hos role in King Lear
Coster Dirk MarginaliaAmsterdam, A.J.G. Strengholt, 1947. 10de druk. 140 blz. Ingenaaid. Hard cover. Linnen. Stofomslag m / 19476.00Meer info Bijzonderheden:
Heugten van J. Dr. Met peillood en kompas. Schouw van boeken en schrijversRotterdam, Thijmfonds, 221 blz. Hard cover. linnen. Geen stofomslag. Veel pigmentvlekken op snede e / 4.50Meer info Bijzonderheden:
Haan den Jacques Milleriana. Geillustreerde reuzenpocket 7Amsterdam, De Bezige Bij, 1963. 135 blz. Met zwart-wit foto'sPaperback / 19634.50Meer info Bijzonderheden:
Kafka, Bernanos, Green, Borchert, Camus, Steinbeck, Sagan, Osborne, Claus, Mulisch, Boll, Blaman Moderne literatuur in christelijk perspectief.'s-Hertogenbosch, L.C.G. Malmberg, 1963. God en mens een reeks onderwerpen tot geloofsbezinning. 174 / 19636.00Meer info Bijzonderheden:
Appeldoorn, J. en Dr. W.F. van Vliet Jr. Nederlandsche LetterkundeJoh. Ykema, ’s-Gravenhage / 190340.00Meer info Bijzonderheden: Gebonden, 191 pag. Conditie: goed. Prijs incl. verzendkosten
Leopold L. Nederlandsche schrijvers en schrijfsters. Proeven uit hun werken, met beknopte biographieën en portrettenGroningen, J.B. Wolters, 1955. 469 blz. Uitgavejaar 1955. Hard cover. linnen verkleurd. / 19556.00Meer info Bijzonderheden:
Leeuwen van W.L.M.E. Nederlandse auteurs van vijf generaties.Hilversum, W. de Haan, 1967. Phoenix boeken 2de druk. 255 blz. Met zwart-wit foto's. Paperback. Lees / 19674.50Meer info Bijzonderheden:
Apeldoorn C.G.L. Dr., Hardy Paul, Rebel J.P. en Schepers P.J. Nederlandse keur. Deel 17. Joost van Vondel: lyriekPurmerend, J. Muusses N.V., 1959. Serie auteurs-en boekbesprekingen voor het Ulo en andere voortgeze / 19593.00Meer info Bijzonderheden:
Apeldoorn C.G.L. Dr., Hardy Paul, Rebel J.P. en Schepers P.J. Nederlandse keur. Deel 6. Augusta de Wit: Orpheus in de desa.Purmerend, J. Muusses N.V., 1961. Serie auteurs-en boekbesprekingen voor het Ulo en andere voortgeze / 19613.00Meer info Bijzonderheden:
KARSEMEIJER, J. EN M.B. TEIPE Nederlandse letterkunde dl ii B ~ de twintigste eeuwThieme, 1956 / 19563.50Meer info Bijzonderheden: gebonden, rug geljmd & besch, 436 pp, HOOG POSTTARIEF
MEERDERE AUTEURS Neerlands letterkunde in de XIXe eeuw ~ 3 delenHolkema, 1888-9 / 188815.00Meer info Bijzonderheden: gebonden, vergeeld, roestvlekjes, HOOG POSTTARIEF
Kroes H.W.J. Prof. Dr. Neue Auswahl aus der Deutschen literatuur.Den Haag, Van Goor Zonen, Duitstalig met Nederlandstalig voorwoord. 374 blz. Gebonden. Hard cover. L / 8.50Meer info Bijzonderheden:
Schlüter, Lucy L.E. Niet alleen : een kunsthistorisch-ethische plaatsbepaling van tuin en woning in het Conuiuium religiosum van ErasmusAmsterdam : Amsterdam University Press / 199512.50Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 400 blz, ill, 24 cm, lit.opg, reg, isbn 905356196X, goed exemplaar [iets verkleurd op de rug]. Annotatie: Twee passages in de samenspraak van het Conuiuium religiosum die betrekking hebben op de kunsten bleven onderbelicht en daarom vult ’Niet alleen’ de reeds lang bestaande lacune voor filologen, kunsthistorici en Erasmusspecialisten.
Bakker, Siem et al (red.). Nieuwe literatuurgeschiedenis. Overzicht van de Europese letterheren Homerus tot heden. Deel I: Van de Oudheid tot 1600. Deel II: van 1600 tot 1900. Deel III: van 1900 tot heden. Nederlandse bewerking van Lettres Européennes. / 199428.00Meer info Bijzonderheden: Meulenhoff. 1994. 3 delen. ix-450-ix, ix-451-908-xi, ix-909-1355-xxviii p. Geïll. Gebonden.
Leeuwen van W.L.M.E. Nieuwe romanciers uit Nederland en Vlaanderen. Phoenix pocket 56Zeist, W. de Haan, 1961. 17 blz. Met zwart-wit foto's. Paperback. Lichte pigmentvlekken. / 19613.00Meer info Bijzonderheden:
Wolters J.B. Ontmoetingen met grote figuren. Bloemlezing uit de wereldletterkundeGroningen, J.B.Wolters, 1963. 311 blz. Uitgavejaar 1963.. Hard cover. Linnen rug. met gebruikerssp / 19635.00Meer info Bijzonderheden:
Gratama A. en Boldingh-Goemans W.L. Onze letterkunde deel IIIGroningen, J.B. Wolters, 1925. 348 blz. Geniet. Hard cover. Linnen openkele plekken verkleurd. / 192519.50Meer info Bijzonderheden:
Winkler Johan Oogst der tijden: keur uit de werken van schrijvers en dichters aller volken en eeuwen.Amsterdam, De Arbeiderspers., 1940. 1019 blz. Met zwart-wit illustraties. Gebonden. Hard cover. Lin / 19406.00Meer info Bijzonderheden:
Lumey, Jan Van Op De Kentering. Een Verzameling Opstellen Over Europeesche Schrijvers. Galsworthy, Nietsche, Dostojewski (ea) / 10.00Meer info Bijzonderheden: 162 pp. Zuurvlekjes Omslag gedeeltelijk verkleurd Genaaid / Papier
Haantjes J. Dr. en Smit W.A. P. Prof. Dr. Panorama der Nederlandse letterenAmsterdam, N.V. Amsterdamsche Boek- en Courant Mij., 1948. 566 blz. Met zwart-wit illustraites. Har / 19487.50Meer info Bijzonderheden:
Schreuders, Piet. Paperbacks, U.S.A. Een Grafische Geschiedenis, 1939-1959. / 19818.00Meer info Bijzonderheden: Amst., Loeb. 1981. 248 pp. Ills. Paperback.
Leeman A.D. Romanitas synthematische bloemlezing uit de Latijnse litteratuur.Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 1976. Nederlands en Latijns. 4de druk. 355 blz. Paperback g / 19767.50Meer info Bijzonderheden:
Greer, Germaine [vert. uit het Engels door Piet Verhagen] Shakespeare : essayAmsterdam : Meulenhoff / 19887.50Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 183 blz, 20 cm, literatuur opgave, register, isbn 9029023589, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Studie over het toneelwerk van de Engelse letterkundige William Shakespeare (1564-1616). Meulenhoff editie E 963.
Babel Isaac, Bobrowski Johannes, Fried Erich, Gombrowicz Witold, Hen Jozef, Iwaszkiewicz Jaroslaw, Kolakowski Leszek, Kott Jan, Krleza Miroslav Signalementen. Over auteurs, hun werk, hun achtergronden. Isak Babel, J. Bobrowski, E. Fried, W. Gombrowicz. J. Hen, J. Iwaszkiewicz, L. Kolakowski, J. Kott, M. Krleza.Amsterdam, Moussault, 1968. 144 blz. Zwart wit foto's. Paperback / 19683.00Meer info Bijzonderheden:
Kalff, Dr. G. Studiën over Nederlandsche Dichters der zeventiende eeuwHaarlem, H.D. Tjeenk Willink & Zoon / 191527.50Meer info Bijzonderheden: 13,5x20x4 cm., 535 bladzijden. Het eertijds zo befaamde literair-historische handboek van de Leidse hoogleraar Kalff. Het boek ligt wat los in het papieren omslag. Het is zodanig uitgegeven dat het voor de bezitter aantrekkelijk was het in (half)leer te laten binden. Dat is niet gebeurd. Dus met het oorspronkelijk omslag. Boekblok is keurig. Een paginagroot portret - telkens een reproductie van een oude gravure - van al de besproken dichters: Vondel, Cats, Huygens, Hooft en Camphuysen siert de tekst. Het boek is ongelezen, NOG NIET OPENGESNEDEN!! Kosten van verzending ten laste van koper NOTA BENE: ingepakt boek kan niet door de brievenbus. Tante TNT Post rekent dan EURO 6,75 kosten van verzending. Het loont zeer de moeite en spaart zeer op de kosten om op meer dan één boek te bieden. Immers, bij 10 kilo boeken - en dat zijn er al gauw een stuk of 16 - kost verzending van het pakket met al die boeken maar één keer EURO 6,75! (Europa: € 9,75)
Rijkse, R.M.; Zijlstra, W.C. Tentoonstelling Menno ter Braak. Zijn strijd tegen het fascisme, 1936-1940.Middelburg, Zeeuwse Bibliotheek, 1990. / 4.50Meer info Bijzonderheden: 21x14,5 cm, 33 pp., illustr. Geniet, in bedrukt omslag. Goed ex.
Bakker, Jan-Hendrik. Toewijding. Over literatuur, mens en media. / 20037.00Meer info Bijzonderheden: Atlas. 2003. 368 p. Paperback.* Lichte gebruikssporen.
Drop W. Dr. en SteenbeekJ.W. Drs. Uit de school geklapt: variaties op een thema 12. Schoolleven in de Nederlandsche literatuur.Groningen, Wolters-Noordhoff N.V., 1971. 91 blz. Paperback. Plakbandvlekkenop binnenkant achterpalt / 19713.00Meer info Bijzonderheden:
Gielen Jos J. Uit heden en verledenTilburg, Het Nederlandsche Boekenhuis., 352 blz. Met zwart-wit foto's. Ingenaaid. Hard cover .Linne / 7.80Meer info Bijzonderheden:
GEZELLE, CAESAR Uit \'t land en \'t leven van Guido GezelleAmsterdam, Van Munster / 192810.00Meer info Bijzonderheden: geen jaar [1928], 1e druk Gebonden, rood linnen met titel en bandversiering in goud 14,5 x 20 x 3,4 cm. 243 bladzijden IN ALLESZINS KEURIGE STAAT Kosten van verzending ten laste van koper NOTA BENE: ingepakt boek kan niet door de brievenbus. Tante TNT Post rekent dan EURO 6,75 kosten van verzending. Het loont zeer de moeite en spaart zeer op de kosten om op meer dan één boek te bieden. Immers, bij 10 kilo boeken - en dat zijn er al gauw een stuk of 16 - kost verzending van het pakket met al die boeken maar één keer EURO 6,75! (Europa: € 8,75)
PAAP, W.A Vincent Haman ~ Met Een Inleiding Van Menno Ter BraakQuerido, 1954 / 19544.50Meer info Bijzonderheden: geb, aamblindruk fr.p, band wat sleets, 220 pp
Dinaux C.J.E. Weerklank. Noordnederlandse honneurs voor Zuidnederlandse auteurs. Vlaamse pocket. 152Hasselt, Heideland, 1965. 130 blz. Pocketboek. / 19653.00Meer info Bijzonderheden:

12

Adverteren bij Daisycon