Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Legenden

95 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 1 pagina's
resultaten 1 tot 95Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
Laansma, Klazien Aboriginal mythenElmar / 19954.50Meer info Bijzonderheden: Garenloos 12 x 20 cm. 128 bladzijden NIEUW
Becke, Friedrich [vert. uit het Duits: Dick van Ouwerkerk] Afrikaanse sprookjesRijswijk : Elmar / 19964.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 150 blz, 21 cm, isbn 9038905017, goed exemplaar. Annotatie: De ons bekende fabels en sprookjes, maar dan nu met een exotische variant uit Tsjaad, Nigeria, Ghana, Guinee en Tanzania: dreigende bosgeesten en wilde dieren en de niet-aflatende strijd tegen honger]. Reeks: Sprookjes uit de wereldliteratuur.
Schouten J H Aus einer versunkenen Welt : Sagen und Legenden / 2.50Meer info Bijzonderheden: Den Haag, Van Goor z j Bilder Joan MacNeill 4. Aufl. - Broschur
RAEPHORST, MARIJKE VAN (BEW) Aziatische sprookjes Ankh-HermesDeventer / 197315.00Meer info Bijzonderheden: matig pp 317 ex. Bibl. gekartoneerd ex bibloitheek exemplaar, licht beschadigd aan bovenkant rug, Gebonden
Roessel, Nol van B'ons op Gineind van RoesselHelmond / 198115.00Meer info Bijzonderheden: zeer goed pp 191 paperback
Kunst, Nelly - Naverteld Door Bekende Oude Volksverhalen Het Goede BoekHuizen / 19768.00Meer info Bijzonderheden: Goed pp 121 Voor de jeugd bewerkt, wat roest op de sneden, Hard Cover
Kunst, Nelly (bew.) Bekende sagen en legenden / 3.00Meer info Bijzonderheden: Huizen, Het Goede Boek 1976 illustraties Georges Mazure 1e dr. - Karton, goede staat
Patrich, R. and Croft. P. Classic Ancient Mytholgy GalleyPress / 198710.00Meer info Bijzonderheden: as new pp ill. 22 x 29.5. A guide to the legends of Egypt, Greece and Rome hardback
Daniel, Yann Das Nebelpferd. Geschichten aus der BretagneTrikont, München / 19806.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 203 pp, illustriert, Vertaling/Übersetzung: Angela Wicharz-Lindner, Duitstalig, Goed/Gut
Berge, H.C. ten [vertaald, samengesteld en ingeleid door] De dood is de jager : indiaanse mythen van Noordwest-AmerikaAmsterdam : De Bezige Bij / 19747.50Meer info Bijzonderheden: 2e druk, 293 blz, ill, 20 cm, lit.opg, isbn 9023413024, goed exemplaar. Nr 3163. Annotatie: Mythen van de Indianen van noordwest-Amerika, rond 1900 opgetekend. Raster reeks 4.
Archaivarius De duizend misselijkste grappen van de wereld De ArbeiderspersAmsterdam / 198118.00Meer info Bijzonderheden: goed pp 222 De eerste druk is uitgegeven onder de titel "De duizend slechtste grappen van de wereld". paperback
WILDE, OSCAR, Gerrit Komrij,Thomas Koolhaas De gelukkige prins en andere verhalen,.vertaald door met tekeningen van Thomas Koolhaas BoelenAmsterdam / 197530.00Meer info Bijzonderheden: zeer goed pp 155 softcover
LANDELL, OLAF J. DE De lachende hollander - oude spotverhalen uit de Nederlandse overlevering De KernBussum / 197812.00Meer info Bijzonderheden: goed+ pp 223 s.o. goed 2 tot 6 verhalen per provincie gerangschikt Gebonden
Jong, Eelke De En Hans Sleutelaar Red. De Onbekende Lotgevallen Van Kleinduipje En Hans & Grietje - Sprookjes uit de Nederlandse Overlevering De Bezige BijAmsterdam / 197314.00Meer info Bijzonderheden: Goed+ pp 103 Stofomslag Redelijk+ met 70 tekeningen Gebonden, Linnen
ROPS, Daniel De oudste verhalen over de Moeder - Maagd Nellisen, 't GroeitBilthoven-Antwerpen / 195122.00Meer info Bijzonderheden: Goed+ pp 176 s.o.licht besch. Geillustreerd met een en veertig reproducties, buien de tekst, van kunstwerken welke hun ontstaan danken aan de inspiratie welke de kunstenaars der eeuwen uit het leven van de moeder - maagd hebben geput. Gebonden met stofomslag
KALFF, DR. G. JR. De Sage van den Vliegenden Hollander, naar behandeling, oorsprong en zin onderzocht W.J. Thieme & CieZuthpen / 192318.00Meer info Bijzonderheden: Goed pp 215 IX en 196 pp., met 8 platen buiten de tekst en vignetten van Oswald Wenckebach, Gebonden, blauw versierd linnen
Kalff Jr, Dr.G. De sage van den Vliegenden Hollander. Naar behandeling, oorsprong en zin onderzocht.Thieme, Zutphen / 192312.50Meer info Bijzonderheden: Gebonden, bedrukte hardcover met stofomslag, 196 pp, geïllustreerd met platen en vignetten van Oswald Wenckebach, net exemplaar, brievenbuspost, Goed
BELCAMPO De Toverlantaarn van het ChristendomKosmos. 1975 / 19754.50Meer info Bijzonderheden: paperback, omslag iets sleets, binnenwerk goed, 168 pp
MUSÄUS, JOHANN AUGUST Die deutschen Volksmärchen, mit einer Einleitung, einem Wörterverzeichnis und Anmerkungen herausgegeben von J. E. Poritzky. 2 Bände. (cplt.) Georg MüllerMünchen und Leipzig / 265.00Meer info Bijzonderheden: very good pp 822 Not dated, ca.1912, 1. XXXII und368 pp. 2. 422 pp. Zeer mooi versierde band met 5 ribben, Hardback, 3/4 leather, decorative gold
Starkos, Stefanus Duizen En Eén Nacht - Vertellingen - Oorspronkelijke Vlaamsche Uitgave VerhoevenAntwerpen / 1908175.00Meer info Bijzonderheden: Zeer Goed pp 1390 Bewerkt naar den Griekschen tekst van Stefanus Starkos verschenen in Argos in 1621, Geheel nieuwe, volledig Vlaamsche uitgave. Het voorplat bevat een goudkleurige ingedrukte tekening en is versierd (relief)in Jugendstil-stijl, De bladzijden zijn hier en daar verkeurd/roestig. Het boek is verlucht met enkele prenten. Zeer Zeldzaam! Gebonden, Goudopdruk
Hahn, Herbert Ein Meister der Liebe - und andere Erzahlungen, Legenden, Machen SurkampStuttgart-Gablenberg / 192724.00Meer info Bijzonderheden: good pp 218 a little discoloured, hardback
FRANKE, S Gevleugelde Paarden, Indonesische Legenden West-FrieslandHorn / 195017.00Meer info Bijzonderheden: zeer goed pp 213 gebonden, goudversiering
Stibbe, Max (naverteld door) Gilgamesj, held van Babylon / 6.50Meer info Bijzonderheden: Zonder plaats, zonder naam zonder jaar illustraties Arthur Stibbe 1e dr. - (Bibliotheek van sagen en legenden ; 1). - Geniet
Nigg, Walter Glanz der Legende. Eine Aufforderung, die Einfalt wieder zu lieben.Artemis Verlag / 19649.00Meer info Bijzonderheden:
WILLEMS, JAAP Groot Rijnboekde Boer Maritiem, 1977 / 19776.00Meer info Bijzonderheden: paperback, knikje p.95/96, verder goed, foto's, 144 pp
Sjoerds, Foeke (tekst)/Anton Pieck (Illustraties) Helden der mensheidDe Haan, Utrecht / 8.00Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, hardcover met stofomslag, 287 pp, met zwart en gekleurde illustraties van Anton Pieck, iets verkleurd maar goed exemplaar, pakketpost, Goed
JANSSEN, BEN Het dansmeisje en de Lindepater, Sagen en Legenden uit Kempen Meierij en Peel Corrie ZelenMaasbree / 197812.00Meer info Bijzonderheden: Goed+ pp 175 woordenlijst, paperback
Aafjes, Bertus Het hemd van een gelukkig mens - Sprookjes uit een verre wereld MeulenhoffAmsterdam / 198715.00Meer info Bijzonderheden: als nieuw pp 101 paperback
WORMSER, Dr. C.W. Het hooge heiligdom, legenden, tempelruines en heilige graven van Java's bergen Van Hoeve/VorkinkDeventer/Bandoeng / 194310.00Meer info Bijzonderheden: redelijk pp 136 geill. Z/w en deels ingeplakte kleurenill..van M. Eland, De rug is "versterkt/verpest" met breed doorzichtig cellotape, binnenwerk is OK. gebonden, linnen
BAZJOW, P. P., ill. V. L. Kirillow Het Malachieten Kistje ProgressMoskou / 198210.00Meer info Bijzonderheden: goed- pp 256 ill. in kleur, vertaling: Roel Pieters, het boek is wat beschadig aan het rechterplat/rug Gebonden
NEBELTHAU, OTTO, Else Wenz-Vietor Het Nachtkindje, met 8 gekleurde platen en 19 zwarte tekeningen van Else Wenz-Viëtor, vertaling van Th. Vrijdag De PelgrimEindhoven / 19435.00Meer info Bijzonderheden: l. besch. pp 62 pp., Gekleurde platen zijn ingeplakt. Boekblok los aan voorzijde, enkele pagina's met onderaan kleine scheurtjes, 1 gekleurde plaat is aan de zijkant en de drager beschadigd doordat gepoogd is de illustratie te verwijderen. Al met al toch een redelijk exemplaar. hardback
Damste, Onno Homeros' Illias, naverteld Door Dr. Onno Damste Utrecht / 19697.00Meer info Bijzonderheden: Goed pp 190 Met inhoud, register, Paperback
AERSSEN, F.H. Jan de duvel van SpijkVenlo / 198912.00Meer info Bijzonderheden: goed pp 184 pp., ill., softcover
Kanner, Israel Zwi [vert. uit het Duits door Hannelot Jarausch] Joodse sprookjesRijswijk : Elmar / 19904.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 177 blz, 21 cm, isbn 906120836X, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: De joodse literatuur, vooral zoals we die kennen uit talmoed en midrasj, is rijk aan verhalen met sprookjesachtige motieven. Er bestaat voor het woord sprookje nog een andere uitdrukking: ´maassija´ een klein verhaal. Reeks: Sprookjes uit de Wereldliteratuur.
Zwi Kanner Israel Joodse volkssprookjes en legendenRijswijk, Elmar, 189 blz. / 4.50Meer info Bijzonderheden:
Unverhau ed. Junker damen und Pastoren: Altbaltische Anekdoten und Witsche - Neu erzählt UnverhauMünchen / 196615.00Meer info Bijzonderheden: good pp 56 softcover
GREEN, ROGER LANCELYN Koning Arthur en de Ronde Tafel LoebAmsterdam / 198315.00Meer info Bijzonderheden: zeer goed pp 268 De Arthur- en Graalsagen zijn terecht beroemd. In hun oorspronkelijke vorm zouden ze de lezer niet aanspreken. Daarom heeft Green rechtstreeks uit de originele bronnen tweeëntwintig van deze sagen gekozen en ze opnieuw verteld. De taal heeft daarbij niets van haar waardigheid en gedragenheid ingeboet: de ridders zijn en spreken zoals we ons voorstellen dat ze zullen zijn en spreken en de jonkvrouwen zijn lieftallig en listig - al is beiden niets menselijks vreemd. Het recht strijdt tegen het kwaad en wreedheid, en zegeviert, tot het rijk van Logres tragisch ten onder gaat. Sombere wouden, geheimzinnige kastelen en tovenarij zorgen voor avontuur, actie en mysterie. Deze romantische legenden bevatten een diepe kern van wijsheid, een eeuwenoud heimwee naar mysterie en avontuur en een rotsvast geloof in het goede en in de ridderlijkheidsideaal, die in iedere rechtschapen mens leven. paperback
Amon d'Aby, F.-J. La mare aux crocodiles : contes et légendes populaires de Cote d'Ivoire / 12.50Meer info Bijzonderheden: Abidjan, Les Nouvelles Editions Africaines 1983 dessins J C Bedia 5e ed. - Softcover
Tvrdikova, Michaela (recueillies et racontées par) Les plus belles légendes du monde / 7.50Meer info Bijzonderheden: Paris, Gründ 1981 illustrée par Vojtech Kubasta Septième tirage.- Hardcover with dustwrapper
Spence, Lewis Mythen en legenden van Egypte / 192240.00Meer info Bijzonderheden: Een rijkelijk geillustreerd boek over mythen en legenden van Egypte. Voor Nederland bewerkt door Dr J.W. van Rooijen. Met 48 gekleurde en zwart/wit platen.
Field, D.M. Mythologie Van Grieken En Romeinen SeptuagintaHoofddorp / 197715.00Meer info Bijzonderheden: redelijk pp 192 Oorspronkelijke titel: 'Greek and Roman Mythology'. Nederlandse vertaling door J. Honders. Hard Cover
Blackwell, Dr. Christopher W. & Blackwell, Amy Hackney Mythologie Voor Dummies Pearson EducationAmsterdam / 200428.00Meer info Bijzonderheden: Nieuw pp 391 Oorspronkelijke titel: 'Mythology for Dummies'. Nederlandse vertaling door Fred Hendriks. Paperback
Rauch, Karl & Ursula ed. Märchen aus Finnland und dem Baltikum: Illustrtionen von Ingeborg Ullrich BertelsmannGütersloh / 14.00Meer info Bijzonderheden: good+ pp 315 with DJ hardback
GRIMM Brüder, Ruth Koser-Michaëls ill., Märchen der Brüder Grimm , mit 100 Bildern nach Aquarellen von Ruth Koser-Michaëls KnaurBerlin / 193750.00Meer info Bijzonderheden: very good- pp 432 pp., 100 farbigen Abbildungen in den Text. hardback, cloth
ANDERSEN, H. C, Ruth Koser-Michaëls ill., Märchen von Hans Christian Andersen Mit 100 Bildern nach Aquarellen von Ruth Koser-Michaëls KnaurBerlin / 193850.00Meer info Bijzonderheden: good pp 431 pp., 100 farbigen Abbildungen in den Text.Cloth sl.discoloured and a bit soiled , spine a bit damaged, some pages with brown spots, hardback, cloth
HAUFF, WILHELM, H. Stockmann Märchen von Wilhelm Hauff, Mit vier farbigen VollBildern und siebzig schwarz-weiss Zeichnungen von H. Stockmann Gunther & SmidtLeipzig / 40.00Meer info Bijzonderheden: good+ pp nd (ca. 1920?), 431 pp., ON SPINE / HAUFSS MARCHEN - GESAMTAUSGABE, some foxing else very good, text in German Hardback
Anoniem Nederlandsche legenden / 45.00Meer info Bijzonderheden: 's-Gravenhage, Nederlandsche Maatschappij van Schoone Kunsten 1842 32 platen 1e dr. - Naar het Frans. - Gebonden, de laatste 6 platen hebben vochtschade
BRUIJN, COR Nederlandse Sagen, met twintig illustraties van R.H.van; Rossum PloegsmaAmsterdam / 194660.00Meer info Bijzonderheden: Goed+ pp 132 gesigneerd door de illustrator gesigneerd door Ru van Rossem, Gebonden, linnen goudopdruk
Laan, K. ter Nederlanse overleveringen 1e deel ThiemeZutphen / 19829.00Meer info Bijzonderheden: goed pp 288 Band heeft lichte verkleuringen, Fotografische herdruk. paperback
ZWI KANNER, J. ( VOORW. ) Nieuwe Joodse Sprookjes, Sprookjes uit de Wereldliteratuur ElmarRijswijk / 19915.00Meer info Bijzonderheden: aks nieuw pp 182 pp., paperback
Hoffmann, W. Noord- en Zuidnederlandse SAGEN EN LEGENDEN, verteld door Willem Hoffmann en geillustreerd door Stefan Mesker ElsevierAmsterdam-Brussel / 197430.00Meer info Bijzonderheden: zeer goed pp s.o. goed- Het boek is een nieuwe, geheel herziene en aangevulde druk van de in 1962 verschenen pocket. Het boek bevat 33 sag. * leg. uit elf nederlandse en 10 vlaamse provincies. Gebonden met stofomslag
ASBJORNSEN & MOE,Greta Baars-Jelgersma,A G van Hamel, Toon van Ham Noorse volkssprookjes uit de verzameling van Asbjornsen en Moe. Keuze en vertaling van Greta Baars-Jelgersma, ingeleid door Prof. Dr. A G van Hamel, geillustreerd door Toon van Ham De HaanUtrecht / 194125.00Meer info Bijzonderheden: zeer goed pp IX,276 pp. Ill., gedecoreerd linnen met goudopdruk
Hörger, Marlies [selektie, bewerking en nawoord ; vert. uit het Duits: Uta Anderson] Provençaalse sprookjes / Provencaalse sprookjesRijswijk : Elmar / 20024.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 143 blz, 21 cm, literatuur opgave, isbn 9038913176, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Navertellingen van 28 literaire sprookjes en volkssprookjes uit het zuiden van Frankrijk. Reeks: Sprookjes uit de wereldliteratuur.
Hörger, Marlies [selektie, bewerking en nawoord ; vert. uit het Duits: Uta Anderson] Provençaalse sprookjes / Provencaalse sprookjesRijswijk : Elmar / 20024.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 143 blz, 21 cm, literatuur opgave, isbn 9038913176, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Navertellingen van 28 literaire sprookjes en volkssprookjes uit het zuiden van Frankrijk. Reeks: Sprookjes uit de wereldliteratuur.
Hans, A Reinaart de vos OpdebeekAntwerpen-Utrecht / 197112.00Meer info Bijzonderheden: redelijk- pp 69 Enkele tekeningen van Relst? die in de meeste gevallenlelijk zijn zijn ingekleurd. Band met gebruiksporen. Gebonden
WILLEMS, J.F Reinaert de vos - naar de oudste berijming uit de twaalfde eeuw, en opnieuw in 1834 berijmd door -. Ingeleid door Prof. Dr. W.Gs. Hellinga Bert BakkerAmsterdam / 19587.00Meer info Bijzonderheden: goed pp 229 pocket
Goethe Reineke Fuchs: In Zwölf Gesängen mit Bildern von A. Paul Weber BertelsmannGütersloh / 197730.00Meer info Bijzonderheden: good+ pp 231 Dustjacket a bit discloured Anmerkungen, hardback
Roman Jakobson, Norbert Guterman, A. Alexeieff ill., Russian fairy tales llustrations by A. Alexeieff RoutledgeLondon / 40.00Meer info Bijzonderheden: very good pp Translation by Norbert Guterman, Folkloristic commentay by Roman Jakobson, nd, 662 pp., ill., index, hardback in slipcase
Siebelink, C. [vert. en samenstelling] Russische sprookjesRijswijk : Elmar / 19935.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 146 blz, 21 cm, isbn 903890147X, goed exemplaar. Annotatie: Verzameling van elf fantastische sprookjes uit Rusland. Reeks: Sprookjes uit de wereldliteratuur.
Jong, Eelke de (verzameld, bewerkt en van aantekeningen voorzien door) Sagen en legenden van de Lage Landen / 3.00Meer info Bijzonderheden: Bussum, Van Holkema & Warendorf 1980 illustraties van Piet Klaasse 1e dr. - Linnen met goed stofomslag
Jong, Eelke de [verzameld, bewerkt en van aantekeningen voorzien] ; Piet Klaasse [tekeningen] Sagen en legenden van de Lage LandenBussum : Van Holkema & Warendorf / 198010.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 167 blz, ill, 31 cm, lit.opg, reg, isbn 9026947860, goed exemplaar. Annotatie: Een verzameling van een 50-tal vertellingen gevonden in andere bronnen zoals bundels van Sinninghe, Cohen, Poortinga e.a. De Jong heeft ze bewerkt en vereenvoudigd in direkte taal zonder dialekt. Een plezierig lees en vooral kijkboek met prachtige illustraties!
Petiska, Eduard Sagenschatz Des Bohmischen Konigreichs Martin / 199440.00Meer info Bijzonderheden: Very Good pp 237 Oorspronkelijke titel: 'Ctení o hradech'. Duitse vertaling door Gustav JUst. Ill Hard Cover
Frey, Adolf Schweizersagen Alphons DürrLeipzig / 188178.00Meer info Bijzonderheden: Fair pp ill., 79 pp. text und 13 pp. Verlagshandlung von Alphond Ddurr in Leipzig, mit 14 Holzschnitten nach Zeichnungen deutscher Künstler, Loose and spine damaged, The coloured front ( litho E. Bärwinkel) is in a good condition. hardback, h.l.
Booven, Henri Van Sproken Maatschappij Voor Goede En Goedkope LectuurAmsterdam / 8.00Meer info Bijzonderheden: Goed pp 177 serie: Nederlandse bibliotheek nr. 307, z.j., Gebonden
LAAGLAND, Frederieke, illustraties van Wimpie Berger Sprookjes iillustraties van Wimpie Berger De KoepelNijmegen / 19466.00Meer info Bijzonderheden: besch. pp 95 pp., z/w ill op tekstpag. 3 ill. In kleur waarvan er 1 is losgetaakt, half linn.
Blaschek-Krwaczyk, Ulrike Sprookjes Over Liefde En Eros ElmarRijswijk / 199015.00Meer info Bijzonderheden: Nieuw pp 120 Sprookjes uit de wereldliteratuur. Nederlandse vertaling door M. van Hilsum. Paperback
Ladenthin, Volker Sprookjes over Schelmen En Schurken ElmarRijswijk / 199615.00Meer info Bijzonderheden: Nieuw pp 131 Sprookjes uit de wereldliteratuur. Nederlandse Vertaling door Daan Baldé. Paperback
Hetmann, Frederik [samenstelling en van een nawoord voorzien] ; vert. uit het Duits: Martin Hofstede Sprookjes van de Azteken, Maya´s en ToltekenRijswijk : Elmar / 19964.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 157 blz, 21 cm, literatuur opgave, isbn 9038906471, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Een aanvulling op de vorige uitgave. Deze sprookjes zijn de eigenlijk meer (fragmenten van) mythen en legenden dan sprookjes zoals wij die kennen. Reeks: Sprookjes uit de wereldliteratuur.
GÜNTHER, Dr. HANS. EDMUND DULAC ill., Tausend und Eine Nacht. Die Schönsten Märchen für die Jugend bearbeitet von Hans Günther. Mit 50 farbigen Bildern von Edmund Dulac Schmidt & GüntherLeipzich / 60.00Meer info Bijzonderheden: Goed+ pp n.d., 640 pp., 50 col. ill. R/v. frontispice ( tipped in), cloth. sl.discoloured and a bit soiled else very good. hardback cloth
BARBER, RICHARD (ED) THE ARTURIAN LEGENDS, An illustrated anthology Book Club (BCE/BOMC)London / 197915.00Meer info Bijzonderheden: very good pp 224 ill. In colour, hardback with DJ
Bierhorst, John (ed.) The ring in the prairie : a Shawnee legend / 3.00Meer info Bijzonderheden: New York, The Dial Press 1970 pictures Leo and Diane Dillon 1st ed. - Softcover
Hooykaas, c. tjalon arang, volksverhalen en legenden van balimeulenhoff amsterdam / 19794.25Meer info Bijzonderheden: geb. met stofkaft, 224 p. zeer goede staat
Tweehuysen, Rolandt Uit in Spokanie Nooit Weg: Een Reisverslag Pelger & MÔrdantGralkrich / 12.00Meer info Bijzonderheden: Goed+ pp 144 Met gouden single, geill., Soft Cover
Brand, ing. K J J Van den Vos Reynaerde- Over inhoud, oorsprong, verspreiding, datering en situering van het Reynaertverhaal - samengesteld door... Eigen BeheerHulst / 198412.00Meer info Bijzonderheden: goed pp 45 De eerste uitgave van deze brochure verscheen als: Publicatie streekmuseum 'de vier ambachten', Deze versie is herzien en uitgebreid, ill, waaronder enkele etsen van Wilhelm Kaubach, geniet, papieren omslag
Moerman, J. JZ bewerking, Menno van Meeteren Brouwer Van Goden en Menschen - eerste en tweede deeltje - Oude verhalen ui t een oud land voor de hoogste klassen der Holl. Chineesche scholen NoordhoffGroningen / 193140.00Meer info Bijzonderheden: zeer goed pp Met per deel , 4 gekleurde platen , buiten de tekst, door Menno van Meeteren Brouwer, 109 en 116 pagina's. De gekleurde platen zijn aan de achterzijde blanco en gaan vooraf door een doorkijkbladzijde met daarop de tekst van de tekening. softcover
Boltz, Herbert [verzameld door] ; vert. uit het Duits: Uta Anderson Venetiaanse sprookjesRijswijk : Elmar / 19995.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 159 blz, 21 cm, literatuur opgave, isbn 9038908555, uitstekend ongelezen exemplaar. Annotatie: Korte, puntige, soms dwaze sprookjes waarin snel en zonder pardon wordt afgerekend met onrecht en oneerlijkheid. Boten spelen een belangrijke rol en tegen de fundamenten van bijna elke vertelling klotst het water. Reeks: Sprookjes uit de wereldliteratuur.
Boltz, Herbert [verzameld door] ; vert. uit het Duits: Uta Anderson Venetiaanse sprookjesRijswijk : Elmar / 19995.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 159 blz, 21 cm, literatuur opgave, isbn 9038908555, uitstekend ongelezen exemplaar. Annotatie: Korte, puntige, soms dwaze sprookjes waarin snel en zonder pardon wordt afgerekend met onrecht en oneerlijkheid. Boten spelen een belangrijke rol en tegen de fundamenten van bijna elke vertelling klotst het water. Reeks: Sprookjes uit de wereldliteratuur.
Boltz, Herbert [verzameld door] ; vert. uit het Duits: Uta Anderson Venetiaanse sprookjesRijswijk : Elmar / 19995.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 159 blz, 21 cm, literatuur opgave, isbn 9038908555, uitstekend ongelezen exemplaar. Annotatie: Korte, puntige, soms dwaze sprookjes waarin snel en zonder pardon wordt afgerekend met onrecht en oneerlijkheid. Boten spelen een belangrijke rol en tegen de fundamenten van bijna elke vertelling klotst het water. Reeks: Sprookjes uit de wereldliteratuur.
Smulders, Lea - vetaling en bewerking Verhalen van de vos Reinaart Cantecleerde Bilt / 198725.00Meer info Bijzonderheden: goed+ pp 75 Gebonden
Jungius, Marie Verzen en sprookjes van Marie Jungius, met een voorwoord van Ida Heijermans De TijdstroomHuis ter Heide / 192820.00Meer info Bijzonderheden: goed pp 107 met los ingeplakt portret vd auteur, band met vlekjes, rugje vervaald Gebonden, linnen goudopdruk
Guter Jozef Volkssprookjes en legenden uit ChinaRijswijk, Elmar, 176 blz. / 4.00Meer info Bijzonderheden:
BARÜSKE, HEINZ Volkssprookjes en legenden van de Eskimo'sElmar, z.j. / 5.00Meer info Bijzonderheden: pbk, ills, vanaf p.180 licht deukje in p.,184 pp
Haan, Dr. Tjaard W R de red. Volksverhalen uit Friesland Het SpectrumAmsterdam / 197922.00Meer info Bijzonderheden: zeer goed pp 284 plaatsnamenregister, illustrieverantwoording, Gebonden met stofomslag
Haan, Dr. Tjaard W R de red. Volksverhalen uit Groningen Het SpectrumAmsterdam / 197920.00Meer info Bijzonderheden: zeer goed pp 184 plaatsnamenregister, illustrieverantwoording, Gebonden met stofomslag
Haan, Dr. Tjaard W R de red. Volksverhalen uit Nederlands Limburg Het SpectrumAmsterdam / 198124.00Meer info Bijzonderheden: zeer goed pp 274 plaatsnamenregister, illustrieverantwoording, Gebonden met stofomslag
Haan, Dr. Tjaard W R de red. Volksverhalen uit Noord-Brabant Het SpectrumAmsterdam / 198024.00Meer info Bijzonderheden: zeer goed pp 371 plaatsnamenregister, illustrieverantwoording, Gebonden met stofomslag
Haan, Dr. Tjaard W R de red. Volksverhalen uit Overijssel Het SpectrumAmsterdam / 198120.00Meer info Bijzonderheden: zeer goed pp 146 plaatsnamenregister, illustrieverantwoording, Gebonden met stofomslag
Haan, Dr. Tjaard W R de red. Volksverhalen uit Utrecht en het Gooi Het SpectrumAmsterdam / 197922.00Meer info Bijzonderheden: zeer goed pp 310 plaatsnamenregister, illustrieverantwoording, Gebonden met stofomslag
Disney, Walt naar Walt Disney's BAMBI Margriet - weekblad voor moeder en kind / 30.00Meer info Bijzonderheden: goed pp 28 plaatjesalbum. 27 x 29.5 cm. geniet
Disney, Walt naar Walt Disney's Peter Pan Margriet - weekblad voor moeder en kind / 30.00Meer info Bijzonderheden: goed pp 28 plaatjesalbum. 27 x 29.5 cm geniet
Haas, Harry und Ernst-Erwin Pioch WAYANG. EIN WERKBUCH FUER DEN FREUNDLICHEN UMGANG MIT INDONESISCHEN SCHATTENPUPPEN JUGENDDIENST VERLAGWuppertal / 197720.00Meer info Bijzonderheden: very good pp 22 22 pp text und 8 Schmuckblätter, geniet infoboekje en 8 mooie platen in een map, map
Clayton, Peter Wereldencyclopedie van De Mythologie Ars ScribendiHarmelen / 199420.00Meer info Bijzonderheden: As New pp 191 Met bijdragen van Dr Irving Finkel, George Hart Hard Cover
Hauff, Wilhelm Wilhelm Hauffs Sämmtliche Werke: in zwei Bänden ReclamGermany / 25.00Meer info Bijzonderheden: good+ pp I, 772 pp., II, 827 pp., Altdeutsch, (ca. 1900?) decorative cloth
Folkertsma , E. B. Wite en reade roazen. Fryske folksforhalenLaverman NV Drachten / 196710.00Meer info Bijzonderheden: Fryske folksforhalen neiforteld troch E. B. Folkertsma mei in neiwurd en in register fan mearke en segetypen fan Y Poortinga
Helene Pages und Elisabeth Nieland Ährenlese,balladen, Legende, Lyrik / '30?6.00Meer info Bijzonderheden: Ährenlese,balladen, Legende, Lyrik ,1930 Omschrijving:Ährenlese,balladen, Legende, Lyrik ,1930Ährenlese balladen, Legende, Lyrik in het duits herausgegeben von der Literatur-Kommission des Vereins katholischer deutscher Lehrerinnen Ausgewählt und mit Anmerkungen versetzen von Helene Pages und Elisabeth Nieland; 223 blz uitg. Drück und Verlag von L. Schwann, Düsseldorf. z.j. vermoedelijk 1930; excl. verzendkosten

12