Meer info Bijzonderheden: Garenloos
12 x 20 cm.
128 bladzijden
NIEUW
Becke, Friedrich [vert. uit het Duits: Dick van Ouwerkerk]
Afrikaanse sprookjes
Rijswijk : Elmar / 1996
4.00
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 150 blz, 21 cm, isbn 9038905017, goed exemplaar. Annotatie: De ons bekende fabels en sprookjes, maar dan nu met een exotische variant uit Tsjaad, Nigeria, Ghana, Guinee en Tanzania: dreigende bosgeesten en wilde dieren en de niet-aflatende strijd tegen honger]. Reeks: Sprookjes uit de wereldliteratuur.
Schouten J H
Aus einer versunkenen Welt : Sagen und Legenden
/
2.50
Meer info Bijzonderheden: Den Haag, Van Goor z j Bilder Joan MacNeill 4. Aufl. - Broschur
RAEPHORST, MARIJKE VAN (BEW)
Aziatische sprookjes
Ankh-HermesDeventer / 1973
15.00
Meer info Bijzonderheden: matig pp 317 ex. Bibl. gekartoneerd ex bibloitheek exemplaar, licht beschadigd aan bovenkant rug, Gebonden
Roessel, Nol van
B'ons op Gineind
van RoesselHelmond / 1981
15.00
Meer info Bijzonderheden: zeer goed pp 191 paperback
Kunst, Nelly - Naverteld Door
Bekende Oude Volksverhalen
Het Goede BoekHuizen / 1976
8.00
Meer info Bijzonderheden: Goed pp 121 Voor de jeugd bewerkt, wat roest op de sneden, Hard Cover
Kunst, Nelly (bew.)
Bekende sagen en legenden
/
3.00
Meer info Bijzonderheden: Huizen, Het Goede Boek 1976 illustraties Georges Mazure 1e dr. - Karton, goede staat
Patrich, R. and Croft. P.
Classic Ancient Mytholgy
GalleyPress / 1987
10.00
Meer info Bijzonderheden: as new pp ill. 22 x 29.5. A guide to the legends of Egypt, Greece and Rome hardback
Daniel, Yann
Das Nebelpferd. Geschichten aus der Bretagne
Trikont, München / 1980
6.00
Meer info Bijzonderheden: Paperback, 203 pp, illustriert, Vertaling/Übersetzung: Angela Wicharz-Lindner, Duitstalig, Goed/Gut
Berge, H.C. ten [vertaald, samengesteld en ingeleid door]
De dood is de jager : indiaanse mythen van Noordwest-Amerika
Amsterdam : De Bezige Bij / 1974
7.50
Meer info Bijzonderheden: 2e druk, 293 blz, ill, 20 cm, lit.opg, isbn 9023413024, goed exemplaar. Nr 3163.
Annotatie: Mythen van de Indianen van noordwest-Amerika, rond 1900 opgetekend. Raster reeks 4.
Archaivarius
De duizend misselijkste grappen van de wereld
De ArbeiderspersAmsterdam / 1981
18.00
Meer info Bijzonderheden: goed pp 222 De eerste druk is uitgegeven onder de titel "De duizend slechtste grappen van de wereld". paperback
WILDE, OSCAR, Gerrit Komrij,Thomas Koolhaas
De gelukkige prins en andere verhalen,.vertaald door met tekeningen van Thomas Koolhaas
BoelenAmsterdam / 1975
30.00
Meer info Bijzonderheden: zeer goed pp 155 softcover
LANDELL, OLAF J. DE
De lachende hollander - oude spotverhalen uit de Nederlandse overlevering
De KernBussum / 1978
12.00
Meer info Bijzonderheden: goed+ pp 223 s.o. goed 2 tot 6 verhalen per provincie gerangschikt Gebonden
Jong, Eelke De En Hans Sleutelaar Red.
De Onbekende Lotgevallen Van Kleinduipje En Hans & Grietje - Sprookjes uit de Nederlandse Overlevering
De Bezige BijAmsterdam / 1973
14.00
Meer info Bijzonderheden: Goed+ pp 103 Stofomslag Redelijk+ met 70 tekeningen Gebonden, Linnen
ROPS, Daniel
De oudste verhalen over de Moeder - Maagd
Nellisen, 't GroeitBilthoven-Antwerpen / 1951
22.00
Meer info Bijzonderheden: Goed+ pp 176 s.o.licht besch. Geillustreerd met een en veertig reproducties, buien de tekst, van kunstwerken welke hun ontstaan danken aan de inspiratie welke de kunstenaars der eeuwen uit het leven van de moeder - maagd hebben geput. Gebonden met stofomslag
KALFF, DR. G. JR.
De Sage van den Vliegenden Hollander, naar behandeling, oorsprong en zin onderzocht
W.J. Thieme & CieZuthpen / 1923
18.00
Meer info Bijzonderheden: Goed pp 215 IX en 196 pp., met 8 platen buiten de tekst en vignetten van Oswald Wenckebach, Gebonden, blauw versierd linnen
Kalff Jr, Dr.G.
De sage van den Vliegenden Hollander. Naar behandeling, oorsprong en zin onderzocht.
Thieme, Zutphen / 1923
12.50
Meer info Bijzonderheden: Gebonden, bedrukte hardcover met stofomslag, 196 pp, geïllustreerd met platen en vignetten van Oswald Wenckebach, net exemplaar, brievenbuspost, Goed
BELCAMPO
De Toverlantaarn van het Christendom
Kosmos. 1975 / 1975
4.50
Meer info Bijzonderheden: paperback, omslag iets sleets, binnenwerk goed, 168 pp
MUSÄUS, JOHANN AUGUST
Die deutschen Volksmärchen, mit einer Einleitung, einem Wörterverzeichnis und Anmerkungen herausgegeben von J. E. Poritzky. 2 Bände. (cplt.)
Georg MüllerMünchen und Leipzig /
265.00
Meer info Bijzonderheden: very good pp 822 Not dated, ca.1912, 1. XXXII und368 pp. 2. 422 pp. Zeer mooi versierde band met 5 ribben, Hardback, 3/4 leather, decorative gold
Starkos, Stefanus
Duizen En Eén Nacht - Vertellingen - Oorspronkelijke Vlaamsche Uitgave
VerhoevenAntwerpen / 1908
175.00
Meer info Bijzonderheden: Zeer Goed pp 1390 Bewerkt naar den Griekschen tekst van Stefanus Starkos verschenen in Argos in 1621, Geheel nieuwe, volledig Vlaamsche uitgave. Het voorplat bevat een goudkleurige ingedrukte tekening en is versierd (relief)in Jugendstil-stijl, De bladzijden zijn hier en daar verkeurd/roestig. Het boek is verlucht met enkele prenten. Zeer Zeldzaam! Gebonden, Goudopdruk
Hahn, Herbert
Ein Meister der Liebe - und andere Erzahlungen, Legenden, Machen
SurkampStuttgart-Gablenberg / 1927
24.00
Meer info Bijzonderheden: good pp 218 a little discoloured, hardback
FRANKE, S
Gevleugelde Paarden, Indonesische Legenden
West-FrieslandHorn / 1950
17.00
Meer info Bijzonderheden: zeer goed pp 213 gebonden, goudversiering
Stibbe, Max (naverteld door)
Gilgamesj, held van Babylon
/
6.50
Meer info Bijzonderheden: Zonder plaats, zonder naam zonder jaar illustraties Arthur Stibbe 1e dr. - (Bibliotheek van sagen en legenden ; 1). - Geniet
Nigg, Walter
Glanz der Legende. Eine Aufforderung, die Einfalt wieder zu lieben.
Meer info Bijzonderheden: paperback, knikje p.95/96, verder goed, foto's, 144 pp
Sjoerds, Foeke (tekst)/Anton Pieck (Illustraties)
Helden der mensheid
De Haan, Utrecht /
8.00
Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, hardcover met stofomslag, 287 pp, met zwart en gekleurde illustraties van Anton Pieck, iets verkleurd maar goed exemplaar, pakketpost, Goed
JANSSEN, BEN
Het dansmeisje en de Lindepater, Sagen en Legenden uit Kempen Meierij en Peel
Corrie ZelenMaasbree / 1978
12.00
Meer info Bijzonderheden: Goed+ pp 175 woordenlijst, paperback
Aafjes, Bertus
Het hemd van een gelukkig mens - Sprookjes uit een verre wereld
MeulenhoffAmsterdam / 1987
15.00
Meer info Bijzonderheden: als nieuw pp 101 paperback
WORMSER, Dr. C.W.
Het hooge heiligdom, legenden, tempelruines en heilige graven van Java's bergen
Van Hoeve/VorkinkDeventer/Bandoeng / 1943
10.00
Meer info Bijzonderheden: redelijk pp 136 geill. Z/w en deels ingeplakte kleurenill..van M. Eland, De rug is "versterkt/verpest" met breed doorzichtig cellotape, binnenwerk is OK. gebonden, linnen
BAZJOW, P. P., ill. V. L. Kirillow
Het Malachieten Kistje
ProgressMoskou / 1982
10.00
Meer info Bijzonderheden: goed- pp 256 ill. in kleur, vertaling: Roel Pieters, het boek is wat beschadig aan het rechterplat/rug Gebonden
NEBELTHAU, OTTO, Else Wenz-Vietor
Het Nachtkindje, met 8 gekleurde platen en 19 zwarte tekeningen van Else Wenz-Viëtor, vertaling van Th. Vrijdag
De PelgrimEindhoven / 1943
5.00
Meer info Bijzonderheden: l. besch. pp 62 pp., Gekleurde platen zijn ingeplakt. Boekblok los aan voorzijde, enkele pagina's met onderaan kleine scheurtjes, 1 gekleurde plaat is aan de zijkant en de drager beschadigd doordat gepoogd is de illustratie te verwijderen. Al met al toch een redelijk exemplaar. hardback
Damste, Onno
Homeros' Illias, naverteld Door Dr. Onno Damste
Utrecht / 1969
7.00
Meer info Bijzonderheden: Goed pp 190 Met inhoud, register, Paperback
AERSSEN, F.H.
Jan de duvel
van SpijkVenlo / 1989
12.00
Meer info Bijzonderheden: goed pp 184 pp., ill., softcover
Kanner, Israel Zwi [vert. uit het Duits door Hannelot Jarausch]
Joodse sprookjes
Rijswijk : Elmar / 1990
4.00
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 177 blz, 21 cm, isbn 906120836X, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: De joodse literatuur, vooral zoals we die kennen uit talmoed en midrasj, is rijk aan verhalen met sprookjesachtige motieven. Er bestaat voor het woord sprookje nog een andere uitdrukking: ´maassija´ een klein verhaal. Reeks: Sprookjes uit de Wereldliteratuur.
Meer info Bijzonderheden: zeer goed pp 268 De Arthur- en Graalsagen zijn terecht beroemd. In hun oorspronkelijke vorm zouden ze de lezer niet aanspreken. Daarom heeft Green rechtstreeks uit de originele bronnen tweeëntwintig van deze sagen gekozen en ze opnieuw verteld. De taal heeft daarbij niets van haar waardigheid en gedragenheid ingeboet: de ridders zijn en spreken zoals we ons voorstellen dat ze zullen zijn en spreken en de jonkvrouwen zijn lieftallig en listig - al is beiden niets menselijks vreemd. Het recht strijdt tegen het kwaad en wreedheid, en zegeviert, tot het rijk van Logres tragisch ten onder gaat. Sombere wouden, geheimzinnige kastelen en tovenarij zorgen voor avontuur, actie en mysterie. Deze romantische legenden bevatten een diepe kern van wijsheid, een eeuwenoud heimwee naar mysterie en avontuur en een rotsvast geloof in het goede en in de ridderlijkheidsideaal, die in iedere rechtschapen mens leven. paperback
Amon d'Aby, F.-J.
La mare aux crocodiles : contes et légendes populaires de Cote d'Ivoire
/
12.50
Meer info Bijzonderheden: Abidjan, Les Nouvelles Editions Africaines 1983 dessins J C Bedia 5e ed. - Softcover
Tvrdikova, Michaela (recueillies et racontées par)
Les plus belles légendes du monde
/
7.50
Meer info Bijzonderheden: Paris, Gründ 1981 illustrée par Vojtech Kubasta Septième tirage.- Hardcover with dustwrapper
Spence, Lewis
Mythen en legenden van Egypte
/ 1922
40.00
Meer info Bijzonderheden: Een rijkelijk geillustreerd boek over mythen en legenden van Egypte. Voor Nederland bewerkt door Dr J.W. van Rooijen. Met 48 gekleurde en zwart/wit platen.
Field, D.M.
Mythologie Van Grieken En Romeinen
SeptuagintaHoofddorp / 1977
15.00
Meer info Bijzonderheden: redelijk pp 192 Oorspronkelijke titel: 'Greek and Roman Mythology'. Nederlandse vertaling door J. Honders. Hard Cover
Blackwell, Dr. Christopher W. & Blackwell, Amy Hackney
Mythologie Voor Dummies
Pearson EducationAmsterdam / 2004
28.00
Meer info Bijzonderheden: Nieuw pp 391 Oorspronkelijke titel: 'Mythology for Dummies'. Nederlandse vertaling door Fred Hendriks. Paperback
Rauch, Karl & Ursula ed.
Märchen aus Finnland und dem Baltikum: Illustrtionen von Ingeborg Ullrich
BertelsmannGütersloh /
14.00
Meer info Bijzonderheden: good+ pp 315 with DJ hardback
GRIMM Brüder, Ruth Koser-Michaëls ill.,
Märchen der Brüder Grimm , mit 100 Bildern nach Aquarellen von Ruth Koser-Michaëls
KnaurBerlin / 1937
50.00
Meer info Bijzonderheden: very good- pp 432 pp., 100 farbigen Abbildungen in den Text. hardback, cloth
ANDERSEN, H. C, Ruth Koser-Michaëls ill.,
Märchen von Hans Christian Andersen Mit 100 Bildern nach Aquarellen von Ruth Koser-Michaëls
KnaurBerlin / 1938
50.00
Meer info Bijzonderheden: good pp 431 pp., 100 farbigen Abbildungen in den Text.Cloth sl.discoloured and a bit soiled , spine a bit damaged, some pages with brown spots, hardback, cloth
HAUFF, WILHELM, H. Stockmann
Märchen von Wilhelm Hauff, Mit vier farbigen VollBildern und siebzig schwarz-weiss Zeichnungen von H. Stockmann
Gunther & SmidtLeipzig /
40.00
Meer info Bijzonderheden: good+ pp nd (ca. 1920?), 431 pp., ON SPINE / HAUFSS MARCHEN - GESAMTAUSGABE, some foxing else very good, text in German Hardback
Anoniem
Nederlandsche legenden
/
45.00
Meer info Bijzonderheden: 's-Gravenhage, Nederlandsche Maatschappij van Schoone Kunsten 1842 32 platen 1e dr. - Naar het Frans. - Gebonden, de laatste 6 platen hebben vochtschade
BRUIJN, COR
Nederlandse Sagen, met twintig illustraties van R.H.van; Rossum
PloegsmaAmsterdam / 1946
60.00
Meer info Bijzonderheden: Goed+ pp 132 gesigneerd door de illustrator gesigneerd door Ru van Rossem, Gebonden, linnen goudopdruk
Laan, K. ter
Nederlanse overleveringen 1e deel
ThiemeZutphen / 1982
9.00
Meer info Bijzonderheden: goed pp 288 Band heeft lichte verkleuringen, Fotografische herdruk. paperback
ZWI KANNER, J. ( VOORW. )
Nieuwe Joodse Sprookjes, Sprookjes uit de Wereldliteratuur
ElmarRijswijk / 1991
5.00
Meer info Bijzonderheden: aks nieuw pp 182 pp., paperback
Hoffmann, W.
Noord- en Zuidnederlandse SAGEN EN LEGENDEN, verteld door Willem Hoffmann en geillustreerd door Stefan Mesker
ElsevierAmsterdam-Brussel / 1974
30.00
Meer info Bijzonderheden: zeer goed pp s.o. goed- Het boek is een nieuwe, geheel herziene en aangevulde druk van de in 1962 verschenen pocket. Het boek bevat 33 sag. * leg. uit elf nederlandse en 10 vlaamse provincies. Gebonden met stofomslag
ASBJORNSEN & MOE,Greta Baars-Jelgersma,A G van Hamel, Toon van Ham
Noorse volkssprookjes uit de verzameling van Asbjornsen en Moe. Keuze en vertaling van Greta Baars-Jelgersma, ingeleid door Prof. Dr. A G van Hamel, geillustreerd door Toon van Ham
De HaanUtrecht / 1941
25.00
Meer info Bijzonderheden: zeer goed pp IX,276 pp. Ill., gedecoreerd linnen met goudopdruk
Hörger, Marlies [selektie, bewerking en nawoord ; vert. uit het Duits: Uta Anderson]
Provençaalse sprookjes / Provencaalse sprookjes
Rijswijk : Elmar / 2002
4.00
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 143 blz, 21 cm, literatuur opgave, isbn 9038913176, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Navertellingen van 28 literaire sprookjes en volkssprookjes uit het zuiden van Frankrijk. Reeks: Sprookjes uit de wereldliteratuur.
Hörger, Marlies [selektie, bewerking en nawoord ; vert. uit het Duits: Uta Anderson]
Provençaalse sprookjes / Provencaalse sprookjes
Rijswijk : Elmar / 2002
4.00
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 143 blz, 21 cm, literatuur opgave, isbn 9038913176, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Navertellingen van 28 literaire sprookjes en volkssprookjes uit het zuiden van Frankrijk. Reeks: Sprookjes uit de wereldliteratuur.
Hans, A
Reinaart de vos
OpdebeekAntwerpen-Utrecht / 1971
12.00
Meer info Bijzonderheden: redelijk- pp 69 Enkele tekeningen van Relst? die in de meeste gevallenlelijk zijn zijn ingekleurd. Band met gebruiksporen. Gebonden
WILLEMS, J.F
Reinaert de vos - naar de oudste berijming uit de twaalfde eeuw, en opnieuw in 1834 berijmd door -. Ingeleid door Prof. Dr. W.Gs. Hellinga
Reineke Fuchs: In Zwölf Gesängen mit Bildern von A. Paul Weber
BertelsmannGütersloh / 1977
30.00
Meer info Bijzonderheden: good+ pp 231 Dustjacket a bit discloured Anmerkungen, hardback
Roman Jakobson, Norbert Guterman, A. Alexeieff ill.,
Russian fairy tales llustrations by A. Alexeieff
RoutledgeLondon /
40.00
Meer info Bijzonderheden: very good pp Translation by Norbert Guterman, Folkloristic commentay by Roman Jakobson, nd, 662 pp., ill., index, hardback in slipcase
Siebelink, C. [vert. en samenstelling]
Russische sprookjes
Rijswijk : Elmar / 1993
5.00
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 146 blz, 21 cm, isbn 903890147X, goed exemplaar. Annotatie: Verzameling van elf fantastische sprookjes uit Rusland. Reeks: Sprookjes uit de wereldliteratuur.
Jong, Eelke de (verzameld, bewerkt en van aantekeningen voorzien door)
Sagen en legenden van de Lage Landen
/
3.00
Meer info Bijzonderheden: Bussum, Van Holkema & Warendorf 1980 illustraties van Piet Klaasse 1e dr. - Linnen met goed stofomslag
Jong, Eelke de [verzameld, bewerkt en van aantekeningen voorzien] ; Piet Klaasse [tekeningen]
Sagen en legenden van de Lage Landen
Bussum : Van Holkema & Warendorf / 1980
10.00
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 167 blz, ill, 31 cm, lit.opg, reg, isbn 9026947860, goed exemplaar. Annotatie: Een verzameling van een 50-tal vertellingen gevonden in andere bronnen zoals bundels van Sinninghe, Cohen, Poortinga e.a. De Jong heeft ze bewerkt en vereenvoudigd in direkte taal zonder dialekt. Een plezierig lees en vooral kijkboek met prachtige illustraties!
Petiska, Eduard
Sagenschatz Des Bohmischen Konigreichs
Martin / 1994
40.00
Meer info Bijzonderheden: Very Good pp 237 Oorspronkelijke titel: 'Ctení o hradech'. Duitse vertaling door Gustav JUst. Ill Hard Cover
Frey, Adolf
Schweizersagen
Alphons DürrLeipzig / 1881
78.00
Meer info Bijzonderheden: Fair pp ill., 79 pp. text und 13 pp. Verlagshandlung von Alphond Ddurr in Leipzig, mit 14 Holzschnitten nach Zeichnungen deutscher Künstler, Loose and spine damaged, The coloured front ( litho E. Bärwinkel) is in a good condition. hardback, h.l.
Booven, Henri Van
Sproken
Maatschappij Voor Goede En Goedkope LectuurAmsterdam /
8.00
Meer info Bijzonderheden: Goed pp 177 serie: Nederlandse bibliotheek nr. 307, z.j., Gebonden
LAAGLAND, Frederieke, illustraties van Wimpie Berger
Sprookjes iillustraties van Wimpie Berger
De KoepelNijmegen / 1946
6.00
Meer info Bijzonderheden: besch. pp 95 pp., z/w ill op tekstpag. 3 ill. In kleur waarvan er 1 is losgetaakt, half linn.
Blaschek-Krwaczyk, Ulrike
Sprookjes Over Liefde En Eros
ElmarRijswijk / 1990
15.00
Meer info Bijzonderheden: Nieuw pp 120 Sprookjes uit de wereldliteratuur. Nederlandse vertaling door M. van Hilsum. Paperback
Ladenthin, Volker
Sprookjes over Schelmen En Schurken
ElmarRijswijk / 1996
15.00
Meer info Bijzonderheden: Nieuw pp 131 Sprookjes uit de wereldliteratuur. Nederlandse Vertaling door Daan Baldé. Paperback
Hetmann, Frederik [samenstelling en van een nawoord voorzien] ; vert. uit het Duits: Martin Hofstede
Sprookjes van de Azteken, Maya´s en Tolteken
Rijswijk : Elmar / 1996
4.00
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 157 blz, 21 cm, literatuur opgave, isbn 9038906471, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Een aanvulling op de vorige uitgave. Deze sprookjes zijn de eigenlijk meer (fragmenten van) mythen en legenden dan sprookjes zoals wij die kennen. Reeks: Sprookjes uit de wereldliteratuur.
GÜNTHER, Dr. HANS. EDMUND DULAC ill.,
Tausend und Eine Nacht. Die Schönsten Märchen für die Jugend bearbeitet von Hans Günther. Mit 50 farbigen Bildern von Edmund Dulac
Schmidt & GüntherLeipzich /
60.00
Meer info Bijzonderheden: Goed+ pp n.d., 640 pp., 50 col. ill. R/v. frontispice ( tipped in), cloth. sl.discoloured and a bit soiled else very good. hardback cloth
BARBER, RICHARD (ED)
THE ARTURIAN LEGENDS, An illustrated anthology
Book Club (BCE/BOMC)London / 1979
15.00
Meer info Bijzonderheden: very good pp 224 ill. In colour, hardback with DJ
Bierhorst, John (ed.)
The ring in the prairie : a Shawnee legend
/
3.00
Meer info Bijzonderheden: New York, The Dial Press 1970 pictures Leo and Diane Dillon 1st ed. - Softcover
Hooykaas, c.
tjalon arang, volksverhalen en legenden van bali
meulenhoff amsterdam / 1979
4.25
Meer info Bijzonderheden: geb. met stofkaft, 224 p. zeer goede staat
Tweehuysen, Rolandt
Uit in Spokanie Nooit Weg: Een Reisverslag
Pelger & MÔrdantGralkrich /
12.00
Meer info Bijzonderheden: Goed+ pp 144 Met gouden single, geill., Soft Cover
Brand, ing. K J J
Van den Vos Reynaerde- Over inhoud, oorsprong, verspreiding, datering en situering van het Reynaertverhaal - samengesteld door...
Eigen BeheerHulst / 1984
12.00
Meer info Bijzonderheden: goed pp 45 De eerste uitgave van deze brochure verscheen als: Publicatie streekmuseum 'de vier ambachten', Deze versie is herzien en uitgebreid, ill, waaronder enkele etsen van Wilhelm Kaubach, geniet, papieren omslag
Moerman, J. JZ bewerking, Menno van Meeteren Brouwer
Van Goden en Menschen - eerste en tweede deeltje - Oude verhalen ui t een oud land voor de hoogste klassen der Holl. Chineesche scholen
NoordhoffGroningen / 1931
40.00
Meer info Bijzonderheden: zeer goed pp Met per deel , 4 gekleurde platen , buiten de tekst, door Menno van Meeteren Brouwer, 109 en 116 pagina's. De gekleurde platen zijn aan de achterzijde blanco en gaan vooraf door een doorkijkbladzijde met daarop de tekst van de tekening. softcover
Boltz, Herbert [verzameld door] ; vert. uit het Duits: Uta Anderson
Venetiaanse sprookjes
Rijswijk : Elmar / 1999
5.00
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 159 blz, 21 cm, literatuur opgave, isbn 9038908555, uitstekend ongelezen exemplaar. Annotatie: Korte, puntige, soms dwaze sprookjes waarin snel en zonder pardon wordt afgerekend met onrecht en oneerlijkheid. Boten spelen een belangrijke rol en tegen de fundamenten van bijna elke vertelling klotst het water. Reeks: Sprookjes uit de wereldliteratuur.
Boltz, Herbert [verzameld door] ; vert. uit het Duits: Uta Anderson
Venetiaanse sprookjes
Rijswijk : Elmar / 1999
5.00
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 159 blz, 21 cm, literatuur opgave, isbn 9038908555, uitstekend ongelezen exemplaar. Annotatie: Korte, puntige, soms dwaze sprookjes waarin snel en zonder pardon wordt afgerekend met onrecht en oneerlijkheid. Boten spelen een belangrijke rol en tegen de fundamenten van bijna elke vertelling klotst het water. Reeks: Sprookjes uit de wereldliteratuur.
Boltz, Herbert [verzameld door] ; vert. uit het Duits: Uta Anderson
Venetiaanse sprookjes
Rijswijk : Elmar / 1999
5.00
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 159 blz, 21 cm, literatuur opgave, isbn 9038908555, uitstekend ongelezen exemplaar. Annotatie: Korte, puntige, soms dwaze sprookjes waarin snel en zonder pardon wordt afgerekend met onrecht en oneerlijkheid. Boten spelen een belangrijke rol en tegen de fundamenten van bijna elke vertelling klotst het water. Reeks: Sprookjes uit de wereldliteratuur.
Meer info Bijzonderheden: pbk, ills, vanaf p.180 licht deukje in p.,184 pp
Haan, Dr. Tjaard W R de red.
Volksverhalen uit Friesland
Het SpectrumAmsterdam / 1979
22.00
Meer info Bijzonderheden: zeer goed pp 284 plaatsnamenregister, illustrieverantwoording, Gebonden met stofomslag
Haan, Dr. Tjaard W R de red.
Volksverhalen uit Groningen
Het SpectrumAmsterdam / 1979
20.00
Meer info Bijzonderheden: zeer goed pp 184 plaatsnamenregister, illustrieverantwoording, Gebonden met stofomslag
Haan, Dr. Tjaard W R de red.
Volksverhalen uit Nederlands Limburg
Het SpectrumAmsterdam / 1981
24.00
Meer info Bijzonderheden: zeer goed pp 274 plaatsnamenregister, illustrieverantwoording, Gebonden met stofomslag
Haan, Dr. Tjaard W R de red.
Volksverhalen uit Noord-Brabant
Het SpectrumAmsterdam / 1980
24.00
Meer info Bijzonderheden: zeer goed pp 371 plaatsnamenregister, illustrieverantwoording, Gebonden met stofomslag
Haan, Dr. Tjaard W R de red.
Volksverhalen uit Overijssel
Het SpectrumAmsterdam / 1981
20.00
Meer info Bijzonderheden: zeer goed pp 146 plaatsnamenregister, illustrieverantwoording, Gebonden met stofomslag
Haan, Dr. Tjaard W R de red.
Volksverhalen uit Utrecht en het Gooi
Het SpectrumAmsterdam / 1979
22.00
Meer info Bijzonderheden: zeer goed pp 310 plaatsnamenregister, illustrieverantwoording, Gebonden met stofomslag
Disney, Walt naar
Walt Disney's BAMBI
Margriet - weekblad voor moeder en kind /
30.00
Meer info Bijzonderheden: goed pp 28 plaatjesalbum. 27 x 29.5 cm. geniet
Disney, Walt naar
Walt Disney's Peter Pan
Margriet - weekblad voor moeder en kind /
30.00
Meer info Bijzonderheden: goed pp 28 plaatjesalbum. 27 x 29.5 cm geniet
Haas, Harry und Ernst-Erwin Pioch
WAYANG. EIN WERKBUCH FUER DEN FREUNDLICHEN UMGANG MIT INDONESISCHEN SCHATTENPUPPEN
JUGENDDIENST VERLAGWuppertal / 1977
20.00
Meer info Bijzonderheden: very good pp 22 22 pp text und 8 Schmuckblätter, geniet infoboekje en 8 mooie platen in een map, map
Clayton, Peter
Wereldencyclopedie van De Mythologie
Ars ScribendiHarmelen / 1994
20.00
Meer info Bijzonderheden: As New pp 191 Met bijdragen van Dr Irving Finkel, George Hart Hard Cover
Hauff, Wilhelm
Wilhelm Hauffs Sämmtliche Werke: in zwei Bänden
ReclamGermany /
25.00
Meer info Bijzonderheden: good+ pp I, 772 pp., II, 827 pp., Altdeutsch, (ca. 1900?) decorative cloth
Folkertsma , E. B.
Wite en reade roazen. Fryske folksforhalen
Laverman NV Drachten / 1967
10.00
Meer info Bijzonderheden: Fryske folksforhalen neiforteld troch E. B. Folkertsma mei in neiwurd en in register fan mearke en segetypen fan Y Poortinga
Helene Pages und Elisabeth Nieland
Ährenlese,balladen, Legende, Lyrik
/ '30?
6.00
Meer info Bijzonderheden: Ährenlese,balladen, Legende, Lyrik ,1930
Omschrijving:Ährenlese,balladen, Legende, Lyrik ,1930Ährenlese balladen, Legende, Lyrik in het duits herausgegeben von der Literatur-Kommission des Vereins katholischer deutscher Lehrerinnen Ausgewählt und mit Anmerkungen versetzen von Helene Pages und Elisabeth Nieland; 223 blz uitg. Drück und Verlag von L. Schwann, Düsseldorf. z.j. vermoedelijk 1930; excl. verzendkosten