't Is alles een groote eenheid, Bert. Piet Mondriaan, Albert van den Briel en hun vriendschap aan de hand van brieven, documenten en fragmenten. Bezorgd en van een nawoord voorzien door Herbert Henkels.
/ 1988
8.00
Meer info Bijzonderheden: Haarlem, Joh. Enschedé en Zonen. 1988. 159 pag. Ills. Paperback.* Stempel op franse titel. Licht geschaafd.
Leeuw, Ronald de.
100 Golden Age Paintings.
/ 2005
7.00
Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Waanders. 2005. Kleur reproducties.
Redeker, Hans & Beek, Marius van.
1945 -1965 een overzicht. Van CoBrA tot Zero, Realisten, Beeldhouwers en grafici.
/ 1982
10.00
Meer info Bijzonderheden: Van Spijk. 1982. 176 p. Ills. Softcover.* Lichte gebruikssporen.
Hartog Jager, Hans den & Ibelings, Hans e.a.
200 jaar Prix de Rome MDCCCVIII-MMVIII.
/ 2008
10.00
Meer info Bijzonderheden: Nieuw Amsterdam. 2008. 288 p. Ills. Hardcover.
Balis, Arnout e.a.
200 jaar verzamelen. Collectieboek Museum voor Schone Kunsten Gent.
/ 2000
10.00
Meer info Bijzonderheden: Ludion. 2000. 274 p. Geïll. Gebonden/stofomslag.* Sl. waterstained at top edge.
Furedi, Frank, Schinkel, Willem & Virilio, Paul a.o.
2030: War Zone Amsterdam. Open, Cahier on Art and the Public Domain, 2009/no.18.
/
15.00
Meer info Bijzonderheden: NAi/ SKOR. 160 p. Ills. With map. Paperback.
Ibo, Wim
40 jaar Wim Kan met Corry aan zijn zijde
De Bezige Bij, Amsterdam / 1976
10.00
Meer info Bijzonderheden: Gelijmd, 155 pagina's met hardcover, omslag Ton Ellemers, geïllustreerd met vele foto's en fragmenten, Goed
Ulzen, Patricia van.
90 over 80. Tien jaar beeldende kunst in Rotterdam. De dingen, de mensen, de plekken.
/ 2000
10.00
Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, Stichting Kunstpublicaties. 2000. 207 pp. Ills. Paperback.
Tashjian, Dickran.
A Boatload of Madmen. Surrealism and the American Avant0Garde 1920-1950.
/ 1995
18.00
Meer info Bijzonderheden: New York, Thames & Hudson. 1995. XX-424 pp. Half cloth/dustj.* Dustj. damaged.
Cazden, Norman (ed.)
A Book of nonsense songs, over 100 songs, words and music
Crown Publishers, New York / 1961
15.00
Meer info Bijzonderheden: A collection of all-time favorites as well as unfamiliar songs that will make all gay occasions gayer, illustrated with drawings by Charles Keller, Contains only the right hand of piano music, soft cover, ingenaaid, 106 pp., Goed
Leeuw, Ronald de.
A Farewell to Ronald de Leeuw. His favourite acquisitions for the Rijksmuseum.
/ 2008
10.00
Meer info Bijzonderheden: Rijksmuseum Amsterdam. 2008. Oblong. 160 p. Ills. Hardcover.
Blistene, Bernard.
A History of 20th-Century Art.
/ 2001
10.00
Meer info Bijzonderheden: Flammarion. 2001. 201 p. With over 500 ills. Paperback.* Cover sl. frayed.
Budge e.a.
A History of Egypt
Oosterhout / 1968
50.00
Meer info Bijzonderheden: 8 volumes in 4. Photomechanic reprint after the edition of 1902.
In onberispelijke staat.
Malaro, Marie C.
A Legal Primer on Managing Museum Collections.
/ 1985
10.00
Meer info Bijzonderheden: Smithsonian Institution. 1985. xiii-351 p. Paperback.* Small traces of use.
Tucker, Marcia & Lou, Liza (ed.).
A Short Life of Trouble. Forty Years in the New York Art World.
/ 2008
15.00
Meer info Bijzonderheden: University of California Press. 2008. 215 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.
Jong, Erik de & Dominicus-van Soest, Marleen.
Aardse Paradijzen deel I. De tuin in de Nederlandse kunst 15de tot 18de eeuw.
/
20.00
Meer info Bijzonderheden: Snoeck-Ducaju & Zoon. 199. 285 p. Ills. Linnen/ stofomslag.* Schutblad beschreven. Pagina's licht verkleurd.
Földényi, László.
Abgrund der Seele. Goyas Saturn.
/ 1994
13.00
Meer info Bijzonderheden: München, Matthes & Seitz. 1994. 188 p. Hardcover/ dustjacket. Batterien 52.* Sl. stained.
Sylvester, David.
About Modern Art. Critical Essays 1948-96.
/ 1996
20.00
Meer info Bijzonderheden: Chatto & Windus. 1996. 444 p. Hardcover/ dustjacket.* Name on flyleaf.
Preziosi, Donald & Hitchcock, Louise A.
Aegean Art and Architecture.
/ 1999
8.00
Meer info Bijzonderheden: Oxford University Press. 1999. ix-252 p. Ills. Softcover. * Oxford History of Art.
Kloek, Wouter.
Aelbert Cuyp. Land, water, licht.
/ 2002
10.00
Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Zwolle, Waanders/ Rijksmuseum. 2002. 48 p. Ingenaaid met flappen.
Persyn Jul.
Aesthetische Verantwoordingen. Vlaamsche Bijdragen I
Standaard-boekhandel /
6.25
Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, 16*20cm, 219p, Register, Goed
Hahner-Herzog, Iris.
Afrika - Kult und Visionen. Unbekannte Kunst aus deutschen Völkerkundemuseen. Sonderausstellung des Lippischen Landesmuseum vom 29. Mai 1999 bis 29. August 1999.
/
30.00
Meer info Bijzonderheden: 253 pp. 131 col. plts & ills. Paperback.
Bolle, Eric.
Afscheid van wat nooit geweest is.
/ 1985
7.00
Meer info Bijzonderheden: Konstapel. 1985. 160 pp. Paperback.* Enkele potloodaant.
Desjardijn, D..
Afstoot etcetera.
/ 1000
10.00
Meer info Bijzonderheden: 1ste druk, gesigneerd nr. 195/1000. Amsterdam, Stachelswine Publishers. 2005. 80 p. Gebonden in linnen met stofomslag. Met affiche en boekenlegger.
Waldmann E.
Albrecht Dürer, 3 teilen, I. Albrecht Dürer, II. Dürers Stiche und Holzschnitte, III. Handzeichnungen
Im Insel Verlag Leipzig / 1916
25.00
Meer info Bijzonderheden: Hard cover, halblinnen, I. Mit 80 Vollbildern nach Gemälden,96 S.+80 Vollbildern, II. Des Dürer-Buches zweiter Teil/ Mit 80 Vollbildern, 92 S.+80 Vollbildern, III. Des Dürer-Buches dritter Teil/ Mit 80 Vollbildern, 62 S.+80 Vollbildern, Goed
Marchis, Giorgio de.
Album di viaggio in quarant'anni di arte italiana: 1960 2000.
/ 2005
8.00
Meer info Bijzonderheden: Torino, Umberto Allemandi & C. 2005. 166 p. Paperback.
Boomgaard, Jeroen, Mechelen, Marga van & Rijsingen, Miriam van (red.).
Als de kunst er om vraagt. De Sonsbeektentoonstellingen 1971 1986 1993.
/ 2001
20.00
Meer info Bijzonderheden: Stichting Tentoonstellingsinitiatieven. 2001. 232 p. Ills. Hardcover.* Licht verkleurd. Schutblad beschreven.
Lottman, Herbert.
Amedeo Modigliani. Prince de Montparnasse.
/ 2005
10.00
Meer info Bijzonderheden: Paris, Calmann Lévy. 2005. 328 p. Paperback.
Elderfield, John (Ed.).
American Art of the 1960s. Studies in Modern Art 1.
/ 1991
10.00
Meer info Bijzonderheden: New York, The Museum of Modern Art. 1991. 184 pp. 137 ills (23 in col.). Cloth/dustj.* Dustj. sl. rubbed.
Stansell, Christine.
American Moderns. Bohemian New York and the Creation of a New Century.
/ 2000
9.00
Meer info Bijzonderheden: Metropolitan Books. 2000. 420 p. Half cloth/dustj.* Dustj. sl. frayed.
Roever, Margriet de (red.).
Amsterdam: Venetië van het Noorden.
/ 1991
10.00
Meer info Bijzonderheden: Gary Schwartz/ SDU. 1991. 208 p. Ills. Harde kaft/ stofomslag.* Stofomslag beschadigd en verkleurd.
Meer info Bijzonderheden: Richter Verlag. 1999. 199 p. Ills. Hardcover/ dustjacket. * Sl. bumped. Dustj. sl. dam.
Krupp, Walburga.
Apollinaire. Wortführer der Avantgarde-Avantgardist des Wortes.
/ 1999
15.00
Meer info Bijzonderheden: 1st Ausgabe. Wijhe, Hannema de Stuers Fundatie/ Stiftung Hans Arp uns Sophie Taeuber-Arp. 1999. 176 p. Paperback.
Franke, Herbert W.
Apparative Kunst. Vom Kaleidoskop zum Computer.
/ 1973
9.00
Meer info Bijzonderheden: Schauberg, M. Dumont. 1973. 276 p. Ills. Paperback.* Sl. worn, name in first page.
Steneberg, Eberhard.
Arbeitsrat für Kunst Berlin 1918-1921.
/ 1987
10.00
Meer info Bijzonderheden: Edition Marzona. 1987. 122 p. Ills. Softcover.* Cover sl. worn.
Lucie-Smith, Edward.
Art & Civilization.
/ 1992
25.00
Meer info Bijzonderheden: Prentice-Hall. 1992. 560 p. With 160 col. & 365 b&w ills. Paperback.* Cover sl. worn. Sl. discoloured.
Alberro, Alexander & Buchmann, Sabeth.
Art After Conceptual Art.
/ 2006
20.00
Meer info Bijzonderheden: Wien, Generali Foundation. 2006. 272 p. Ills. Paperback.
Stokstad, Marilyn & Cothren, Michael W.
Art History.
/ 2008
95.00
Meer info Bijzonderheden: 4th ed. Prentice-Hall. 2008. 1198 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.
Green, Christopher.
Art in France 1900-1940.
/ 2000
15.00
Meer info Bijzonderheden: Yale University Press. 2000. 321 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.* Name on fly-leaf.
Adams, Hugh
Art of the Sixties
Phaidon, Oxford / 1978
9.50
Meer info Bijzonderheden: Hard coven met stofomslag, 66 illustraties, 26 in kleur, bekende kunstenaars uit de jaren zestig komen aan bod. 80 pagina's., Goed
Preble, Duane.
Artforms.
/ 1978
10.00
Meer info Bijzonderheden: 2nd ed of Man Creates Art Creates Man. Canfield. 1978. 434 p. Ills. Softcover.* Cover frayed.
Vasari, Giorgio.
Artists of the Renaissance. An illustrated selection.
/ 1978
15.00
Meer info Bijzonderheden: Allen Lane. 1978. 320 pp. Ills. Cloth/ dustj.* Dustj. damaged.
Jans, Bouwe.
Artquakes.
/ 2001
12.00
Meer info Bijzonderheden: Weybridge, Pillar Publications. 2001. 202 p. Ills. Paperback.
Anscombe, Isabelle.
Arts & Crafts in Britain and America.
/ 1978
12.00
Meer info Bijzonderheden: Academy Editions. 1978. 232 p. Over 300 ills, incl. 60 col. Paperback.* Cover sl. frayed.
White, Edmund.
Arts and Letters.
/ 2004
12.00
Meer info Bijzonderheden: Cleis Press. 2004. x-360 p. Hardcover/ dustjacket.
Papini, Roberto.
Arts in the '20s. Architecture and Decorative Arts in Europe.
/ 2005
50.00
Meer info Bijzonderheden: Verba Volant. 2005. Folio. 480 p. With 796 duotone ills. and 12 col. ills. Cloth/ dustj.
Vrielynck, Robert
Aspekten van de filmindustrie
B. Gottmer, Nijmegen / Orion, Brugge / 1979
7.50
Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, flexibele omslag, 394 pp., met vele foto's, Goed
Mason, Raymond.
At Work in Paris. Raymond Mason on Art and Artists.
/ 2003
13.00
Meer info Bijzonderheden: Thames & Hudson. 2003. 264 p. Ills. Cloth/ dustj.
Steer, John & Whyte, Antony.
Atlas of Western Art History. Artists, Sites and Movements from Ancient Greece to the Modern Age.
/ 1994
10.00
Meer info Bijzonderheden: Facts on File. 1994. 333 p. Ills. Hardcover.
Os, Henk van.
Augustinus op het strand.
/ 2008
12.00
Meer info Bijzonderheden: Balans. 2008. 300 p. Ills. Paperback.* Lichte leessporen.
Rose, Barbara.
Autocritique. Essays on Art and Anti-Art 1963-1987.
/ 1988
8.00
Meer info Bijzonderheden: New York, Weidenfeld & Nicolson. 1988. 295 pp. Ills. Hardcover/ dustjacket.
Leiris, Michel.
Bacon Picasso Masson. German text.
/ 1982
8.00
Meer info Bijzonderheden: Qumran. 1982. 108 p. Paperback.* Sl. discol. Name on flyleaf.
Kaufman, Linda.
Bad girls and sick boys.
/ 1998
15.00
Meer info Bijzonderheden: Berkely, University of California Press. 1998. 328 p. Paperback.
Nochlin, Linda.
Bathers, Bodies, Beauty: The Visceral Eye. Bases on the Charles Eliot Norton Lectures.
/ 2006
10.00
Meer info Bijzonderheden: Harvard University Press. 2006. 342 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.* Name on flyleaf. Small traces of use.
Droste, Magdalena.
Bauhaus 1919-1933.
/ 1990
10.00
Meer info Bijzonderheden: Benedikt Taschen. 1990. 256 pp. Ills. Wrappers.* Text in Dutch. Small traces of use.
Oswalt, Philipp et al.
Bauhaus Streit 1919-2009. Kontroversen und Kontrahenten.
/ 2009
9.00
Meer info Bijzonderheden: Hatje Cantz. 2009. 312 p. Ills. Paperback.
Whitford, Frank.
Bauhaus.
/ 1984
8.00
Meer info Bijzonderheden: Thames & Hudson. 1984. 216 p. With 154 ills, 16 in col. Paperback. * World of Art.
Fiedler, Jeannine & Feierabend, Peter (sam.).
Bauhaus. Dutch ed.
/ 2000
35.00
Meer info Bijzonderheden: Köln, Könemann. 2000. 639 pp. Ills. Gebonden met stofomslag.
Meer info Bijzonderheden: Jan van Eyck Akademie. December 2009. 300 p. Paperback.
Lippincott, Louise, Blühm, Andreas & Morris, Desmond.
Beestachtig mooi. Kijken naar dieren, 1750-1900.
/ 2005
10.00
Meer info Bijzonderheden: Van Gogh Museum. 5 oktober 2005 - 5 februari 2006. 160 p. Ills. Paperback.
Lippincott, Louise, Blühm, Andreas & Morris, Desmond.
Beestachtig mooi. Kijken naar dieren, 1750-1900. Van Gogh Museum.
/ 2005
12.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam University Press. 5 oktober 2005 - 5 februari 2006. 160 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.
Belpaire M.E.
Beethoven, een kunst- en levensbeeld
L'Ecran du Monde - Brussel / 1947
10.00
Meer info Bijzonderheden: Gebonden, met originele stofomslag, 511p, met cataloog van Beethovens werken volgens de opera,
Juliet, Charles & Velde, Bram van.
Begegnungen mit Bram van Velde.
/ 1989
10.00
Meer info Bijzonderheden: Heliopolis. 1989. 128 p. Paperback.
Ganter, Herbert.
Begegnungen mit Ewald Mataré.
/ 1996
9.00
Meer info Bijzonderheden: Museum Kurhaus Kleve. 1996. 96 p. Ills. Paperback/ dustjacket. * Name auf Schutzblatt. Dustj. sl. frayed.
Richter, Hans.
Begegnungen von Dada bis heute. Briefe, Dokumente, Erinnerungen.
/ 1973
8.00
Meer info Bijzonderheden: 1e ausgabe. Verlag M. DuMont. 1973. 259 pp. Ills. Paperback.* Cover sl. worn & discoloured.
Batselier Dom. P. O.S.B.,(red.) ,Meerdere auteurs
Benedictus. Pater Europae
Mercatorfonds Antwerpen / 1980
50.00
Meer info Bijzonderheden: Gebonden, linnen, vergulde bandstempel met stofomslag , 33,5x25,5cm, rijk geïll., 477p, boekblok aan schutblad ingescheurd., Goed
Batselier Dom. P. O.S.B.,(red.) ,Meerdere auteurs
Benedictus. Pater Europae
Mercatorfonds Antwerpen / 1980
65.00
Meer info Bijzonderheden: Gebonden, linnen, vergulde bandstempel met stofomslag en cassette, 33,5x25,5cm, rijk geïll., 477p, boek en omslag in heel goede staat., Goed
Meer info Bijzonderheden: Prestel. 1995. 709 p. Ills. Cloth/ dustj.
Moorsel, Wies van, Baars, Karin, Rijsingen, Miriam van & Halbertsma, Marlite.
Beroep: kunstenares. De beroepspraktijk van beeldend kunstenaressen in Nederland 1898-1998.
/ 1998
9.00
Meer info Bijzonderheden: SUN. 1998. 286 p. Paperback.* Leessporen. Stempel op schutblad.
Holborn, Mark.
Beyond Japan. A Photo Theatre.
/
25.00
Meer info Bijzonderheden: London, Jonathan Cape. 208 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.* Sl. worn.
Holborn, Mark.
Beyond Japan. A Photo Theatre.
/
13.00
Meer info Bijzonderheden: London, Jonathan Cape. 208 p. Ills. Paperback.* Worn/ ex-libris stamp.
Schillemans, Robert.
Bijbelschilderkunst rond Rembrandt.
/ 1989
9.00
Meer info Bijzonderheden: Kwadraat. 1989. 138 p. Geïll. Paperback.* Vouw in voorplat.
Nöring, Hermann u.a.
Bilderschlachten. 2000 Jahre Nachrichten aus dem Krieg. Technik - Medien - Kunst.
/ 2009
15.00
Meer info Bijzonderheden: Vandenhoeck & Ruprecht. 2009. 440 p. Ills. Paperback.
Schellekens, Claudia.
Bloemen van verlangen,
/ 2004
9.00
Meer info Bijzonderheden: Waanders. 2004. 96 p. Ills. Paperback.
Boogerd, Dominic van den & Dumas, Marlene e.a.
Blue Tuesdays. De Ateliers 1963-2003.
/ 2004
8.00
Meer info Bijzonderheden: Amst., Stichting Ateliers 63. 2004. 112 p. Ills. Stiff wrappers.
Hallen,van der Ernest
Brouwer
De Kinkhoren - Brugge /
7.00
Meer info Bijzonderheden: Gebonden, geïll.voorplat, 294p, etiketspoortje voorplat (hist.roman), Goed
Kelsch, Vianna
Canon Tiburtius
N.V. Zuid-Hollandsche Boek- en Handelsdrukkerij / 1931
17.50
Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid zonder orig. omslag. 482 blz, honderden illustraties en foto\'s, alle tekst in Frans en Engels. Normale ouderdomsverkleuring.
Glerum Auctioneers
Catalogus van de kunstveiling van beeldend werk door J.C.J. van Schagen (...).
`s-Gravenhage, Glerum Auctioneers, 1991. /
5.00
Meer info Bijzonderheden: 18,5x24,5 cm, 19 pp., illustr. Softcover. Inl. over de dichter en beeldend kunstenaar Van Schagen door Francisca van Vloten; opstel door J.C. Berntrop; catalogus (94 items); biografie.
Schmidt, Katharina (Hrsg.).
Cézanne Picasso Braque. Der Beginn des kubistischen Stillebens.
/ 1998
12.00
Meer info Bijzonderheden: Gerd Hatje. 1998. 167 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.* Name on flyleaf.
Jean, Raymond.
Cézanne, La vie, l'espace. Biographie.
/ 1986
8.00
Meer info Bijzonderheden: Paris, Seuil. 1986. 345 p. Paperback.
Vollard, Ambroise.
Cézanne.
/ 1984
10.00
Meer info Bijzonderheden: Dover publications. 1984. 8vo. 133 p. Ills. Softcover. * Dover Books on Art History.
Delbrück, von Joachim
Chopins levensroman
Kruseman /
6.00
Meer info Bijzonderheden: met 12 afbeeldingen, ingenaaid,192p, geen stofomslag, lichte schending aan de rug onderaan, Goed
Crone, Rainer & Clemente, Francesco.
Clemente. An interview.
/ 1987
10.00
Meer info Bijzonderheden: Elizabeth Avedon Editions/ Vintage. 1987. 94 p. Ills. Paperback.
Stokvis, Willemijn.
Cobra. Geschiedenis, voorspel en betekenis van een beweging in de kunst van na de tweede wereldoorlog.
/ 1980
12.00
Meer info Bijzonderheden: 2e druk. De Bezige Bij. 1980. 412 p. Ills. Ingenaaid.* Omslag iets gerafeld.
Benesch, Otto.
Collected Writings Volume I: Rembrandt. Edited by Eva Benesch. With dedication by Eva Benesch to dr. K.G. Boon.
/ 1970
20.00
Meer info Bijzonderheden: Phaidon. 1970. xx-289 p. With 250 ills. Hardcover/ dustjacket. * Dustj. damaged.
Becht, Frits.
Collectie Becht/ The Becht Collection. Beeldende kunst uit de verzameling van Agnes en Frits Becht/ Visual art from the Agnes and Frits Becht collection.
/ 1984
30.00
Meer info Bijzonderheden: Reflex/ Stedelijk Museum. 1984. 239 p. Ills. Linnen/stofomslag.
Stangos, Nikos (ed.).
Concepts of modern art. From Fauvism to Postmodernism.
/ 1995
10.00
Meer info Bijzonderheden: 3rd ed, expanded and updated. Thames & Hudson. 1995. 424 p. With 139 ills. Softcover. * World of Art.
Kandinsky, Wassilly.
Concerning the Spiritual in Art. Translated and with an introduction by M.T.H. Sadler.
/ 1914
15.00
Meer info Bijzonderheden: Unabridged republication of The Art of Spiritual Harmony (1914). Dover. 1977. 57 p. Ills. Paperback. Dover Books on Art History. * Cover sl. discoloured. Name and date on front endpapers
Fuchs, Rudi.
Conflicts with Modernism or the Absence of Kurt Schwitters. Konflikte mit dem Modernismus oder die Abwesenheit von Kurt Schwitters.
/ 1991
10.00
Meer info Bijzonderheden: Bern & Berlin, Verlag Gachnang & Springer. 1991. 49 pp. Paperback. * Theme and Objection/ Thema und Widerspruch 1. TO COLLECT IN SHOP, PLEASE CONTACT FIRST.* Sl. waterdam.
Smets, Francis.
Contect K #3. Actuele kunst 2006.
/ 2006
9.00
Meer info Bijzonderheden: Hasselt, CIAP. 2006. 210 p. Ills. Paperback.
Leistra, Josefine.
Contouren van de kunstgeschiedenis. Het Musée de Peinture et de Sculpture (1828-1834). Handelseditie van proefschrift VU Amsterdam
/ 2006
10.00
Meer info Bijzonderheden: Walburg Pers. 2006. 336 p. Ills. Paperback.
Paz, Octavio.
Convergences. Essays on Art and Literature.
/ 1990
9.00
Meer info Bijzonderheden: Bloomsbury. 1990. viii-303 p. Paperback.
Brecht Bertolt,Thirionet Françoise,Simone André
Cultuur en kunst, een revolutionaire visie - Bertolt Brecht: debat over het realisme en poliieke teksten
EPO / 1998
7.00
Meer info Bijzonderheden: Marxistische studies nr. 42, paperback, Cultuur en kunst, een revolutionaire visie: pp 13-53 - Bertolt Brecht: debat over het realisme en poliieke teksten: pp 55-180, Goed
Bouman Prof.Dr.P.J.
Cultuurgeschiedenis van de Twintigste eeuw
Het Spectrum / 1964
3.00
Meer info Bijzonderheden: Prismaboek 1000, 32 z/w buiten tekst ill., 224p, Goed
Vaughan, Keith.
Dagboek 1939-1977.
/ 2009
20.00
Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Bodegraven, Vorroux. 2009. 416 p. 24 p. ill.. Gebonden in harde kaft met sto
Luz, Christiane.
Das exotische Tier in der europäischen Kunst.
/ 1987
18.00
Meer info Bijzonderheden: Edition Cantz. 1987. 191 p. With 164 ills. Paperback. * Sl. worn & discol. .
Brieger, Lothar
Das goldene Zeitalter der franzoesischen Illustration.
Berlin-Wien, Benjamin Harz, [1924]. /
10.00
Meer info Bijzonderheden: Gr. 4to (29,5x23 cm), 48, [2] S., 34 Textillustr., 64 Tafeln. Orig. Leinen. Mit Abbildungen von Daumier, Delacroix, Dore, Gavarni, Grandville, Cham, Bertall u.a. Einband teilweise erbleicht, sonst gut.
Jocks, Heinz-Norbert.
Das Ohr am Tatort. Im Gespräch mit Gotthard Graubner, Heinz Mack, Roman Opalka, Otto Piene, Günther Uecker.
/ 2009
14.00
Meer info Bijzonderheden: Hatje Cantz. 2009. 167 p. Paperback.
Blotkamp, Carel.
Daubigny, Van Doesburg, Daniëls ... en 88 andere hoogtepunten uit de collectie moderne kunst van het Centraal Museum Utrecht.
/ 1987
10.00
Meer info Bijzonderheden: Utrecht, Veen/ Reflex. 1987. 198 p. Met 94 ills. Paperback.
Taurel, C.Ed.
De aesthetiek der vrouwen-handwerken. Bekroonde beantwoording van de door de Ver. Tesselschade gestelde prijsvraag. 4e, geheel herz. en verm. druk.
Haarlem, Bohn, 1899. /
10.00
Meer info Bijzonderheden: [IV], 167, [I] pp., 17 tekstillustr., wapenplaat (met potloodaant.). Fraai gedecoreerde linnen band. Eerste bladen licht gekreukt.