Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Kunstgeschiedenis

514 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 10 pagina's
resultaten 1 tot 50Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
Mondriaan, Piet. 't Is alles een groote eenheid, Bert. Piet Mondriaan, Albert van den Briel en hun vriendschap aan de hand van brieven, documenten en fragmenten. Bezorgd en van een nawoord voorzien door Herbert Henkels. / 19888.00Meer info Bijzonderheden: Haarlem, Joh. Enschedé en Zonen. 1988. 159 pag. Ills. Paperback.* Stempel op franse titel. Licht geschaafd.
Leeuw, Ronald de. 100 Golden Age Paintings. / 20057.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Waanders. 2005. Kleur reproducties.
Redeker, Hans & Beek, Marius van. 1945 -1965 een overzicht. Van CoBrA tot Zero, Realisten, Beeldhouwers en grafici. / 198210.00Meer info Bijzonderheden: Van Spijk. 1982. 176 p. Ills. Softcover.* Lichte gebruikssporen.
Hartog Jager, Hans den & Ibelings, Hans e.a. 200 jaar Prix de Rome MDCCCVIII-MMVIII. / 200810.00Meer info Bijzonderheden: Nieuw Amsterdam. 2008. 288 p. Ills. Hardcover.
Balis, Arnout e.a. 200 jaar verzamelen. Collectieboek Museum voor Schone Kunsten Gent. / 200010.00Meer info Bijzonderheden: Ludion. 2000. 274 p. Geïll. Gebonden/stofomslag.* Sl. waterstained at top edge.
Furedi, Frank, Schinkel, Willem & Virilio, Paul a.o. 2030: War Zone Amsterdam. Open, Cahier on Art and the Public Domain, 2009/no.18. / 15.00Meer info Bijzonderheden: NAi/ SKOR. 160 p. Ills. With map. Paperback.
Ibo, Wim 40 jaar Wim Kan met Corry aan zijn zijdeDe Bezige Bij, Amsterdam / 197610.00Meer info Bijzonderheden: Gelijmd, 155 pagina's met hardcover, omslag Ton Ellemers, geïllustreerd met vele foto's en fragmenten, Goed
Ulzen, Patricia van. 90 over 80. Tien jaar beeldende kunst in Rotterdam. De dingen, de mensen, de plekken. / 200010.00Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, Stichting Kunstpublicaties. 2000. 207 pp. Ills. Paperback.
Tashjian, Dickran. A Boatload of Madmen. Surrealism and the American Avant0Garde 1920-1950. / 199518.00Meer info Bijzonderheden: New York, Thames & Hudson. 1995. XX-424 pp. Half cloth/dustj.* Dustj. damaged.
Cazden, Norman (ed.) A Book of nonsense songs, over 100 songs, words and musicCrown Publishers, New York / 196115.00Meer info Bijzonderheden: A collection of all-time favorites as well as unfamiliar songs that will make all gay occasions gayer, illustrated with drawings by Charles Keller, Contains only the right hand of piano music, soft cover, ingenaaid, 106 pp., Goed
Leeuw, Ronald de. A Farewell to Ronald de Leeuw. His favourite acquisitions for the Rijksmuseum. / 200810.00Meer info Bijzonderheden: Rijksmuseum Amsterdam. 2008. Oblong. 160 p. Ills. Hardcover.
Blistene, Bernard. A History of 20th-Century Art. / 200110.00Meer info Bijzonderheden: Flammarion. 2001. 201 p. With over 500 ills. Paperback.* Cover sl. frayed.
Budge e.a. A History of EgyptOosterhout / 196850.00Meer info Bijzonderheden: 8 volumes in 4. Photomechanic reprint after the edition of 1902. In onberispelijke staat.
Malaro, Marie C. A Legal Primer on Managing Museum Collections. / 198510.00Meer info Bijzonderheden: Smithsonian Institution. 1985. xiii-351 p. Paperback.* Small traces of use.
Tucker, Marcia & Lou, Liza (ed.). A Short Life of Trouble. Forty Years in the New York Art World. / 200815.00Meer info Bijzonderheden: University of California Press. 2008. 215 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.
Jong, Erik de & Dominicus-van Soest, Marleen. Aardse Paradijzen deel I. De tuin in de Nederlandse kunst 15de tot 18de eeuw. / 20.00Meer info Bijzonderheden: Snoeck-Ducaju & Zoon. 199. 285 p. Ills. Linnen/ stofomslag.* Schutblad beschreven. Pagina's licht verkleurd.
Földényi, László. Abgrund der Seele. Goyas Saturn. / 199413.00Meer info Bijzonderheden: München, Matthes & Seitz. 1994. 188 p. Hardcover/ dustjacket. Batterien 52.* Sl. stained.
Sylvester, David. About Modern Art. Critical Essays 1948-96. / 199620.00Meer info Bijzonderheden: Chatto & Windus. 1996. 444 p. Hardcover/ dustjacket.* Name on flyleaf.
Preziosi, Donald & Hitchcock, Louise A. Aegean Art and Architecture. / 19998.00Meer info Bijzonderheden: Oxford University Press. 1999. ix-252 p. Ills. Softcover. * Oxford History of Art.
Kloek, Wouter. Aelbert Cuyp. Land, water, licht. / 200210.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Zwolle, Waanders/ Rijksmuseum. 2002. 48 p. Ingenaaid met flappen.
Persyn Jul. Aesthetische Verantwoordingen. Vlaamsche Bijdragen IStandaard-boekhandel / 6.25Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, 16*20cm, 219p, Register, Goed
Hahner-Herzog, Iris. Afrika - Kult und Visionen. Unbekannte Kunst aus deutschen Völkerkundemuseen. Sonderausstellung des Lippischen Landesmuseum vom 29. Mai 1999 bis 29. August 1999. / 30.00Meer info Bijzonderheden: 253 pp. 131 col. plts & ills. Paperback.
Bolle, Eric. Afscheid van wat nooit geweest is. / 19857.00Meer info Bijzonderheden: Konstapel. 1985. 160 pp. Paperback.* Enkele potloodaant.
Desjardijn, D.. Afstoot etcetera. / 100010.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk, gesigneerd nr. 195/1000. Amsterdam, Stachelswine Publishers. 2005. 80 p. Gebonden in linnen met stofomslag. Met affiche en boekenlegger.
Waldmann E. Albrecht Dürer, 3 teilen, I. Albrecht Dürer, II. Dürers Stiche und Holzschnitte, III. HandzeichnungenIm Insel Verlag Leipzig / 191625.00Meer info Bijzonderheden: Hard cover, halblinnen, I. Mit 80 Vollbildern nach Gemälden,96 S.+80 Vollbildern, II. Des Dürer-Buches zweiter Teil/ Mit 80 Vollbildern, 92 S.+80 Vollbildern, III. Des Dürer-Buches dritter Teil/ Mit 80 Vollbildern, 62 S.+80 Vollbildern, Goed
Marchis, Giorgio de. Album di viaggio in quarant'anni di arte italiana: 1960 2000. / 20058.00Meer info Bijzonderheden: Torino, Umberto Allemandi & C. 2005. 166 p. Paperback.
Boomgaard, Jeroen, Mechelen, Marga van & Rijsingen, Miriam van (red.). Als de kunst er om vraagt. De Sonsbeektentoonstellingen 1971 1986 1993. / 200120.00Meer info Bijzonderheden: Stichting Tentoonstellingsinitiatieven. 2001. 232 p. Ills. Hardcover.* Licht verkleurd. Schutblad beschreven.
Lottman, Herbert. Amedeo Modigliani. Prince de Montparnasse. / 200510.00Meer info Bijzonderheden: Paris, Calmann Lévy. 2005. 328 p. Paperback.
Elderfield, John (Ed.). American Art of the 1960s. Studies in Modern Art 1. / 199110.00Meer info Bijzonderheden: New York, The Museum of Modern Art. 1991. 184 pp. 137 ills (23 in col.). Cloth/dustj.* Dustj. sl. rubbed.
Stansell, Christine. American Moderns. Bohemian New York and the Creation of a New Century. / 20009.00Meer info Bijzonderheden: Metropolitan Books. 2000. 420 p. Half cloth/dustj.* Dustj. sl. frayed.
Roever, Margriet de (red.). Amsterdam: Venetië van het Noorden. / 199110.00Meer info Bijzonderheden: Gary Schwartz/ SDU. 1991. 208 p. Ills. Harde kaft/ stofomslag.* Stofomslag beschadigd en verkleurd.
Haacke, Hans. AnsichtsSachen/ Viewing Matters. German/English ed. / 199920.00Meer info Bijzonderheden: Richter Verlag. 1999. 199 p. Ills. Hardcover/ dustjacket. * Sl. bumped. Dustj. sl. dam.
Krupp, Walburga. Apollinaire. Wortführer der Avantgarde-Avantgardist des Wortes. / 199915.00Meer info Bijzonderheden: 1st Ausgabe. Wijhe, Hannema de Stuers Fundatie/ Stiftung Hans Arp uns Sophie Taeuber-Arp. 1999. 176 p. Paperback.
Franke, Herbert W. Apparative Kunst. Vom Kaleidoskop zum Computer. / 19739.00Meer info Bijzonderheden: Schauberg, M. Dumont. 1973. 276 p. Ills. Paperback.* Sl. worn, name in first page.
Steneberg, Eberhard. Arbeitsrat für Kunst Berlin 1918-1921. / 198710.00Meer info Bijzonderheden: Edition Marzona. 1987. 122 p. Ills. Softcover.* Cover sl. worn.
Lucie-Smith, Edward. Art & Civilization. / 199225.00Meer info Bijzonderheden: Prentice-Hall. 1992. 560 p. With 160 col. & 365 b&w ills. Paperback.* Cover sl. worn. Sl. discoloured.
Alberro, Alexander & Buchmann, Sabeth. Art After Conceptual Art. / 200620.00Meer info Bijzonderheden: Wien, Generali Foundation. 2006. 272 p. Ills. Paperback.
Stokstad, Marilyn & Cothren, Michael W. Art History. / 200895.00Meer info Bijzonderheden: 4th ed. Prentice-Hall. 2008. 1198 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.
Green, Christopher. Art in France 1900-1940. / 200015.00Meer info Bijzonderheden: Yale University Press. 2000. 321 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.* Name on fly-leaf.
Adams, Hugh Art of the SixtiesPhaidon, Oxford / 19789.50Meer info Bijzonderheden: Hard coven met stofomslag, 66 illustraties, 26 in kleur, bekende kunstenaars uit de jaren zestig komen aan bod. 80 pagina's., Goed
Preble, Duane. Artforms. / 197810.00Meer info Bijzonderheden: 2nd ed of Man Creates Art Creates Man. Canfield. 1978. 434 p. Ills. Softcover.* Cover frayed.
Vasari, Giorgio. Artists of the Renaissance. An illustrated selection. / 197815.00Meer info Bijzonderheden: Allen Lane. 1978. 320 pp. Ills. Cloth/ dustj.* Dustj. damaged.
Jans, Bouwe. Artquakes. / 200112.00Meer info Bijzonderheden: Weybridge, Pillar Publications. 2001. 202 p. Ills. Paperback.
Anscombe, Isabelle. Arts & Crafts in Britain and America. / 197812.00Meer info Bijzonderheden: Academy Editions. 1978. 232 p. Over 300 ills, incl. 60 col. Paperback.* Cover sl. frayed.
White, Edmund. Arts and Letters. / 200412.00Meer info Bijzonderheden: Cleis Press. 2004. x-360 p. Hardcover/ dustjacket.
Papini, Roberto. Arts in the '20s. Architecture and Decorative Arts in Europe. / 200550.00Meer info Bijzonderheden: Verba Volant. 2005. Folio. 480 p. With 796 duotone ills. and 12 col. ills. Cloth/ dustj.
Vrielynck, Robert Aspekten van de filmindustrieB. Gottmer, Nijmegen / Orion, Brugge / 19797.50Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, flexibele omslag, 394 pp., met vele foto's, Goed
Mason, Raymond. At Work in Paris. Raymond Mason on Art and Artists. / 200313.00Meer info Bijzonderheden: Thames & Hudson. 2003. 264 p. Ills. Cloth/ dustj.
Steer, John & Whyte, Antony. Atlas of Western Art History. Artists, Sites and Movements from Ancient Greece to the Modern Age. / 199410.00Meer info Bijzonderheden: Facts on File. 1994. 333 p. Ills. Hardcover.
Os, Henk van. Augustinus op het strand. / 200812.00Meer info Bijzonderheden: Balans. 2008. 300 p. Ills. Paperback.* Lichte leessporen.
Rose, Barbara. Autocritique. Essays on Art and Anti-Art 1963-1987. / 19888.00Meer info Bijzonderheden: New York, Weidenfeld & Nicolson. 1988. 295 pp. Ills. Hardcover/ dustjacket.
Leiris, Michel. Bacon Picasso Masson. German text. / 19828.00Meer info Bijzonderheden: Qumran. 1982. 108 p. Paperback.* Sl. discol. Name on flyleaf.
Kaufman, Linda. Bad girls and sick boys. / 199815.00Meer info Bijzonderheden: Berkely, University of California Press. 1998. 328 p. Paperback.
Nochlin, Linda. Bathers, Bodies, Beauty: The Visceral Eye. Bases on the Charles Eliot Norton Lectures. / 200610.00Meer info Bijzonderheden: Harvard University Press. 2006. 342 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.* Name on flyleaf. Small traces of use.
Droste, Magdalena. Bauhaus 1919-1933. / 199010.00Meer info Bijzonderheden: Benedikt Taschen. 1990. 256 pp. Ills. Wrappers.* Text in Dutch. Small traces of use.
Oswalt, Philipp et al. Bauhaus Streit 1919-2009. Kontroversen und Kontrahenten. / 20099.00Meer info Bijzonderheden: Hatje Cantz. 2009. 312 p. Ills. Paperback.
Whitford, Frank. Bauhaus. / 19848.00Meer info Bijzonderheden: Thames & Hudson. 1984. 216 p. With 154 ills, 16 in col. Paperback. * World of Art.
Fiedler, Jeannine & Feierabend, Peter (sam.). Bauhaus. Dutch ed. / 200035.00Meer info Bijzonderheden: Köln, Könemann. 2000. 639 pp. Ills. Gebonden met stofomslag.
Brito, Vanessa & Battista, Emiliano (ed.). Becoming Major/ Becoming Minor. Conference papers. / 200914.00Meer info Bijzonderheden: Jan van Eyck Akademie. December 2009. 300 p. Paperback.
Lippincott, Louise, Blühm, Andreas & Morris, Desmond. Beestachtig mooi. Kijken naar dieren, 1750-1900. / 200510.00Meer info Bijzonderheden: Van Gogh Museum. 5 oktober 2005 - 5 februari 2006. 160 p. Ills. Paperback.
Lippincott, Louise, Blühm, Andreas & Morris, Desmond. Beestachtig mooi. Kijken naar dieren, 1750-1900. Van Gogh Museum. / 200512.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam University Press. 5 oktober 2005 - 5 februari 2006. 160 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.
Belpaire M.E. Beethoven, een kunst- en levensbeeldL'Ecran du Monde - Brussel / 194710.00Meer info Bijzonderheden: Gebonden, met originele stofomslag, 511p, met cataloog van Beethovens werken volgens de opera,
Juliet, Charles & Velde, Bram van. Begegnungen mit Bram van Velde. / 198910.00Meer info Bijzonderheden: Heliopolis. 1989. 128 p. Paperback.
Ganter, Herbert. Begegnungen mit Ewald Mataré. / 19969.00Meer info Bijzonderheden: Museum Kurhaus Kleve. 1996. 96 p. Ills. Paperback/ dustjacket. * Name auf Schutzblatt. Dustj. sl. frayed.
Richter, Hans. Begegnungen von Dada bis heute. Briefe, Dokumente, Erinnerungen. / 19738.00Meer info Bijzonderheden: 1e ausgabe. Verlag M. DuMont. 1973. 259 pp. Ills. Paperback.* Cover sl. worn & discoloured.
Batselier Dom. P. O.S.B.,(red.) ,Meerdere auteurs Benedictus. Pater EuropaeMercatorfonds Antwerpen / 198050.00Meer info Bijzonderheden: Gebonden, linnen, vergulde bandstempel met stofomslag , 33,5x25,5cm, rijk geïll., 477p, boekblok aan schutblad ingescheurd., Goed
Batselier Dom. P. O.S.B.,(red.) ,Meerdere auteurs Benedictus. Pater EuropaeMercatorfonds Antwerpen / 198065.00Meer info Bijzonderheden: Gebonden, linnen, vergulde bandstempel met stofomslag en cassette, 33,5x25,5cm, rijk geïll., 477p, boek en omslag in heel goede staat., Goed
Antonova, Irina & Merkert, Jörn (Hrsg.). Berlin-Moskau/ Moskau-Berlin 1900-1950. Bildende Kunst, Photographie, Architektur, Theater, Literatur, Musik, Film. / 199520.00Meer info Bijzonderheden: Prestel. 1995. 709 p. Ills. Cloth/ dustj.
Moorsel, Wies van, Baars, Karin, Rijsingen, Miriam van & Halbertsma, Marlite. Beroep: kunstenares. De beroepspraktijk van beeldend kunstenaressen in Nederland 1898-1998. / 19989.00Meer info Bijzonderheden: SUN. 1998. 286 p. Paperback.* Leessporen. Stempel op schutblad.
Holborn, Mark. Beyond Japan. A Photo Theatre. / 25.00Meer info Bijzonderheden: London, Jonathan Cape. 208 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.* Sl. worn.
Holborn, Mark. Beyond Japan. A Photo Theatre. / 13.00Meer info Bijzonderheden: London, Jonathan Cape. 208 p. Ills. Paperback.* Worn/ ex-libris stamp.
Schillemans, Robert. Bijbelschilderkunst rond Rembrandt. / 19899.00Meer info Bijzonderheden: Kwadraat. 1989. 138 p. Geïll. Paperback.* Vouw in voorplat.
Nöring, Hermann u.a. Bilderschlachten. 2000 Jahre Nachrichten aus dem Krieg. Technik - Medien - Kunst. / 200915.00Meer info Bijzonderheden: Vandenhoeck & Ruprecht. 2009. 440 p. Ills. Paperback.
Schellekens, Claudia. Bloemen van verlangen, / 20049.00Meer info Bijzonderheden: Waanders. 2004. 96 p. Ills. Paperback.
Boogerd, Dominic van den & Dumas, Marlene e.a. Blue Tuesdays. De Ateliers 1963-2003. / 20048.00Meer info Bijzonderheden: Amst., Stichting Ateliers 63. 2004. 112 p. Ills. Stiff wrappers.
Hallen,van der Ernest BrouwerDe Kinkhoren - Brugge / 7.00Meer info Bijzonderheden: Gebonden, geïll.voorplat, 294p, etiketspoortje voorplat (hist.roman), Goed
Kelsch, Vianna Canon TiburtiusN.V. Zuid-Hollandsche Boek- en Handelsdrukkerij / 193117.50Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid zonder orig. omslag. 482 blz, honderden illustraties en foto\'s, alle tekst in Frans en Engels. Normale ouderdomsverkleuring.
Glerum Auctioneers Catalogus van de kunstveiling van beeldend werk door J.C.J. van Schagen (...).`s-Gravenhage, Glerum Auctioneers, 1991. / 5.00Meer info Bijzonderheden: 18,5x24,5 cm, 19 pp., illustr. Softcover. Inl. over de dichter en beeldend kunstenaar Van Schagen door Francisca van Vloten; opstel door J.C. Berntrop; catalogus (94 items); biografie.
Schmidt, Katharina (Hrsg.). Cézanne Picasso Braque. Der Beginn des kubistischen Stillebens. / 199812.00Meer info Bijzonderheden: Gerd Hatje. 1998. 167 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.* Name on flyleaf.
Jean, Raymond. Cézanne, La vie, l'espace. Biographie. / 19868.00Meer info Bijzonderheden: Paris, Seuil. 1986. 345 p. Paperback.
Vollard, Ambroise. Cézanne. / 198410.00Meer info Bijzonderheden: Dover publications. 1984. 8vo. 133 p. Ills. Softcover. * Dover Books on Art History.
Delbrück, von Joachim Chopins levensromanKruseman / 6.00Meer info Bijzonderheden: met 12 afbeeldingen, ingenaaid,192p, geen stofomslag, lichte schending aan de rug onderaan, Goed
Crone, Rainer & Clemente, Francesco. Clemente. An interview. / 198710.00Meer info Bijzonderheden: Elizabeth Avedon Editions/ Vintage. 1987. 94 p. Ills. Paperback.
Stokvis, Willemijn. Cobra. Geschiedenis, voorspel en betekenis van een beweging in de kunst van na de tweede wereldoorlog. / 198012.00Meer info Bijzonderheden: 2e druk. De Bezige Bij. 1980. 412 p. Ills. Ingenaaid.* Omslag iets gerafeld.
Benesch, Otto. Collected Writings Volume I: Rembrandt. Edited by Eva Benesch. With dedication by Eva Benesch to dr. K.G. Boon. / 197020.00Meer info Bijzonderheden: Phaidon. 1970. xx-289 p. With 250 ills. Hardcover/ dustjacket. * Dustj. damaged.
Becht, Frits. Collectie Becht/ The Becht Collection. Beeldende kunst uit de verzameling van Agnes en Frits Becht/ Visual art from the Agnes and Frits Becht collection. / 198430.00Meer info Bijzonderheden: Reflex/ Stedelijk Museum. 1984. 239 p. Ills. Linnen/stofomslag.
Stangos, Nikos (ed.). Concepts of modern art. From Fauvism to Postmodernism. / 199510.00Meer info Bijzonderheden: 3rd ed, expanded and updated. Thames & Hudson. 1995. 424 p. With 139 ills. Softcover. * World of Art.
Kandinsky, Wassilly. Concerning the Spiritual in Art. Translated and with an introduction by M.T.H. Sadler. / 191415.00Meer info Bijzonderheden: Unabridged republication of The Art of Spiritual Harmony (1914). Dover. 1977. 57 p. Ills. Paperback. Dover Books on Art History. * Cover sl. discoloured. Name and date on front endpapers
Fuchs, Rudi. Conflicts with Modernism or the Absence of Kurt Schwitters. Konflikte mit dem Modernismus oder die Abwesenheit von Kurt Schwitters. / 199110.00Meer info Bijzonderheden: Bern & Berlin, Verlag Gachnang & Springer. 1991. 49 pp. Paperback. * Theme and Objection/ Thema und Widerspruch 1. TO COLLECT IN SHOP, PLEASE CONTACT FIRST.* Sl. waterdam.
Smets, Francis. Contect K #3. Actuele kunst 2006. / 20069.00Meer info Bijzonderheden: Hasselt, CIAP. 2006. 210 p. Ills. Paperback.
Leistra, Josefine. Contouren van de kunstgeschiedenis. Het Musée de Peinture et de Sculpture (1828-1834). Handelseditie van proefschrift VU Amsterdam / 200610.00Meer info Bijzonderheden: Walburg Pers. 2006. 336 p. Ills. Paperback.
Paz, Octavio. Convergences. Essays on Art and Literature. / 19909.00Meer info Bijzonderheden: Bloomsbury. 1990. viii-303 p. Paperback.
Brecht Bertolt,Thirionet Françoise,Simone André Cultuur en kunst, een revolutionaire visie - Bertolt Brecht: debat over het realisme en poliieke tekstenEPO / 19987.00Meer info Bijzonderheden: Marxistische studies nr. 42, paperback, Cultuur en kunst, een revolutionaire visie: pp 13-53 - Bertolt Brecht: debat over het realisme en poliieke teksten: pp 55-180, Goed
Bouman Prof.Dr.P.J. Cultuurgeschiedenis van de Twintigste eeuwHet Spectrum / 19643.00Meer info Bijzonderheden: Prismaboek 1000, 32 z/w buiten tekst ill., 224p, Goed
Vaughan, Keith. Dagboek 1939-1977. / 200920.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Bodegraven, Vorroux. 2009. 416 p. 24 p. ill.. Gebonden in harde kaft met sto
Luz, Christiane. Das exotische Tier in der europäischen Kunst. / 198718.00Meer info Bijzonderheden: Edition Cantz. 1987. 191 p. With 164 ills. Paperback. * Sl. worn & discol. .
Brieger, Lothar Das goldene Zeitalter der franzoesischen Illustration.Berlin-Wien, Benjamin Harz, [1924]. / 10.00Meer info Bijzonderheden: Gr. 4to (29,5x23 cm), 48, [2] S., 34 Textillustr., 64 Tafeln. Orig. Leinen. Mit Abbildungen von Daumier, Delacroix, Dore, Gavarni, Grandville, Cham, Bertall u.a. Einband teilweise erbleicht, sonst gut.
Jocks, Heinz-Norbert. Das Ohr am Tatort. Im Gespräch mit Gotthard Graubner, Heinz Mack, Roman Opalka, Otto Piene, Günther Uecker. / 200914.00Meer info Bijzonderheden: Hatje Cantz. 2009. 167 p. Paperback.
Blotkamp, Carel. Daubigny, Van Doesburg, Daniëls ... en 88 andere hoogtepunten uit de collectie moderne kunst van het Centraal Museum Utrecht. / 198710.00Meer info Bijzonderheden: Utrecht, Veen/ Reflex. 1987. 198 p. Met 94 ills. Paperback.
Taurel, C.Ed. De aesthetiek der vrouwen-handwerken. Bekroonde beantwoording van de door de Ver. Tesselschade gestelde prijsvraag. 4e, geheel herz. en verm. druk.Haarlem, Bohn, 1899. / 10.00Meer info Bijzonderheden: [IV], 167, [I] pp., 17 tekstillustr., wapenplaat (met potloodaant.). Fraai gedecoreerde linnen band. Eerste bladen licht gekreukt.

12 3 4 5 6 7 8 9 10 11