Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Judaica

155 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 3 pagina's
resultaten 1 tot 50Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
Jacobson, H. Roots Schmoots. Journeys among Jews.Viking Penguin / 199310.00Meer info Bijzonderheden: 502 pages. Clean copy. Linen
Leeuw, A. J. Van Der / Benima, Tamarah (ea) - Le-Ezrath Ha-am. Het volk ter hulpe. Het eerste Joodse blad in 1945. / 15.00Meer info Bijzonderheden: 98 pp. Genaaid / Gelamineerd
Volavkova, H. ... I never saw another butterfly...Children's Drawings and Poems from Terezin Concentration Camp, 1942-1944.Schocken Books / 199312.50Meer info Bijzonderheden: Expanded 2nd ed., foreword by Ch. Potok, afterword by V. Havel. 106 pages. Fine copy. Buckram
Weiss, M. A Brief History of the Jewish People.Rowman & Littlefield Publ. / 20049.00Meer info Bijzonderheden: 280 pages, index. Buckram
Kaufman, J. A hole in the heart of the world. Being Jewish in Eastern Europe. / 10.00Meer info Bijzonderheden: London, Viking Penguin 1997. Bound with d.j., 328 pages with photographs. As new.
Godfrey, Mark Abstraction and the holocaust.Yale Univ. Press / 200725.00Meer info Bijzonderheden: Many illustr. in colour and bl/white. Index; 294 p. Bound silverstamped
Zelman, Leon After survival. One man's mission in the cause of memory.Holmes & Meier / 19989.00Meer info Bijzonderheden: Co- author : Armin Thurnher. 166 p. Bound; giltstamped
Buber, Martin Aleer de Messias komt.De Driehoek / 194811.50Meer info Bijzonderheden: Plattegrond op schutbladen. 301 pag. Linnen met goudopdruk
DORSSEN, HANNA VAN Als een lamp voor onze voeten ~ Verhalen bij de Joodse feestdagen [ & liederen, recepten ]Boekencentrum, zj / 6.00Meer info Bijzonderheden: paperback, één onderstreping in pen, 108 pp
Yadin, Yigael Bar Kochba. De herontdekking van de legendarische held van de laatste joodse opstand tegen het Romeinse Keizerrijk / 6.00Meer info Bijzonderheden: 270 pp. Genaaid / Linnen
Becker, Jakob Besneden en begraven... vijf eeuwen joden in Tiel en het Gelders rivierengebied.Sticht. Onderzoek Joods verleden in Tiel / 199225.00Meer info Bijzonderheden: Afbeeldingen in zw/wit; register van geografische namen en familienamen; 441 pag. Paperback
Alvares Vega, L. Beth Haim van Ouderkerk, Het. Beelden van een Portugees-Joodse begraafplaats. The Beth Haim of Ouderkerk aan de Amstel.Van Gorcum / 19759.00Meer info Bijzonderheden: Tekst ook i/h Engels. Afbeeldingen in zw/wit. 60 pag. Ingenaaid
Muneles, Otto Bibliographical survey of Jewish Prague.Orbis Publishing / 195214.00Meer info Bijzonderheden: Jewish monuments in Bohemia and Moravia, Vol. I. 562 p. All ill. in bl/white. Linen
Hond, Dr. Meijer de. 1882-1943 Bloemlezing uit zijn werk.Uit g. Keesing / 19518.00Meer info Bijzonderheden: Inleiding: Jaap Meijer. 95 pag. Gekartonneerd
Gérard, Jo Ces Juifs qui firent la Belgique.J.-M. Collet / 19909.00Meer info Bijzonderheden: Photos en noir/blanc. 336 pages. Paperback
Ziemian, Joseph Cigarette sellers of three crosses square, The.Lerner Publ. / 19759.00Meer info Bijzonderheden: Illustrations in bl/white; 166 p. Afew very small stains on endpaper, but a good copy. Bound
Werner, Emmy E. Conspiracy of decency, A. The rescue of the Danish Jews during World War II.Westview Press / 200212.00Meer info Bijzonderheden: Photographs in bl/white. Selected chronology; index. 212 p. Bound; giltstamped
Choekat, Daan Daantje's jeugdjaren in het Joodse jongensweeshuis.DAan Choekat en Zonen / 19869.00Meer info Bijzonderheden: Afbeeldingen in zw/wit; 225 pag. Paperback
Hilberg, Raul Daders slachtoffers omstanders. De joodse catastrofe 1933-1945.Becht / 19939.00Meer info Bijzonderheden: Register. 301 pag. Paperback
Glenn, Susan A. Daughters of the Shtetl. Life and labor in the immigrant generation.Cornell Univ. Press / 199010.00Meer info Bijzonderheden: 17 Illustr. in bl/white; index; 312 p. Linen; giltstamped
Bengershôm, Ezra David. The testimony of a holocaust survivor.Berg Publ. / 19889.00Meer info Bijzonderheden: 292 p. Bound silverstamped
Koole, Dr. J. L. De Joden in De Verstrooiïng ( Serie Rondom Den Bijbel ) / 8.00Meer info Bijzonderheden: 133 pp. Genaaid
Klein, W. F. / Kopuit, M. De Joden in Nederland, Een Beeld Van Hun Leven Na 1945 / 10.00Meer info Bijzonderheden: 143 pp. scheefgelezen Genaaid / Soft Cover
ADELBERG, SIMON VAN De Marranen ~ De geschiedenis van portugezen uit SpanjeTen Have, 1977 / 19775.00Meer info Bijzonderheden: pbk, stickertje op rug, ills, 126 pp
Belinfante, Judith C. E. De Mediene. De geschiedenis van het joodse leven in de Nederlandse Provincie / 10.00Meer info Bijzonderheden: 60 pp. Genaaid / Soft Cover
Witton-Davies, Carlyle De Reis Van Hun Leven / 7.00Meer info Bijzonderheden: 144 pp. Genaaid / Linnen
Fuks-Mansfeld, R. De veelkleurige mantel. Joodse legenden rondom het oude testament. / 19917.00Meer info Bijzonderheden: Amst., Prometheus. 1991. 213 p. Paperback.
VRIEZEN, DR. TH.C. De verkiezing van Israel volgens het Oude TestamentBolland, 1974 / 19747.50Meer info Bijzonderheden: pbk, enkele vlekjes op snee, 144 pp
Jong, Clara de Deportatie van de Amsterdamse Joden 1940-1945 in tekeningen en schilderijen. / 9.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam: Heiermann en Co, 1985. Ongepag. Geb. Met stofomslag. Afbeeldingen in kleur en zw/wit.
Prowe-Isenbörger, Ina Deutsche Juden.Heinrich Warnecke / 196212.00Meer info Bijzonderheden: Portraits in bl/white. 203 Seiten. Linen; giltstamped
Santen, Sal. Een geintje. / 19757.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, De Arbeiderspers. 1975. 130 p. Paperback.* Kreukje in kaft.
BLUE, LIONEL Een ladder naar de hemel ~ De joodse weg tot GodTen Have 1986 (4e dr) / 19865.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 120 pp
Abraham, Pearl Een Sterke Vrouw, Wie Zal Haar Vinden? / 7.00Meer info Bijzonderheden: 223 pp. Gelijmd
SLUIS, D.J. VAN DER & A. (ED) Elke morgen nieuw ~ Inleiding tot de Joodse gedachtenwereld aan de hand van de Sjemonè Esré ~ het AchttiengebedFolkertsma-Stichting, 1978 / 19787.50Meer info Bijzonderheden: pbk, rug verkl, 444 pp
Bloch, Baron Jean Épreuves et combats 1940-1945. Histoires d'hommes et de femmes issus de la collectivité juive de Belgique.Didier Devillier / 200210.00Meer info Bijzonderheden: Beaucoup de fotos bl/noir et apercu biographique. 363 pages. Paperback
Lindemann, Albert S. Esau's tears. Modern anti-semitism and the rise of the Jews.Cambr.Univ.Press / 199710.00Meer info Bijzonderheden: Index. 568 p. Linen
Sonnenfeld, Leni. Text. Eyes of memory.Yale Univ. Press / 200412.00Meer info Bijzonderheden: Photographs from the Archives of Herbert & Leni Sonnenfeld. 127 p. Bound; giltstamped
David, Renée Femmes juives, LesLibr. Acad. Perrin / 19888.00Meer info Bijzonderheden: Glossaire. 308 pages. Paperback
Geldwert, Jake From Auschwitz to Ithaca. The transnational journey of Jake Geldwert.CDL Press / 20029.00Meer info Bijzonderheden: Pictures in bl/white; glossary; 124 p. Linen
Gilbert, Martin From the ends of the earth. The Jews in the 20th century.Cassell / 200115.00Meer info Bijzonderheden: Illustrations and maps in bl/white. Index. 376 p. Linen silverstamped
Levine, Allan Fugitives of the forest.Stoddart / 199814.00Meer info Bijzonderheden: The heroic story of Jewish resistance and survival during the 2nd World War. Glossary. Index. 400 p. 1 Endpage missing, but good copy. Bound; giltstamped
Lipsky, Louis Gallery of zionist profiles, A.Farrar, Straus and Cudahy / 19569.00Meer info Bijzonderheden: 226 p. Halflinen silverstamped
Koekoek, Hans Geen Bange Jood Meer / 7.00Meer info Bijzonderheden: 152 pp. Gelijmd
Kleuver, A. De Geestelijk Israël.. Wat Nu ?? o.a.:Profeten en waarzeggers/Oud-vaders en profetie/Kerk en geschiedenis/De stam en de takken/ Biblicisme en monomanie/Daniel en Johannes/ De stad en de tempel/Insrael en zijn feesttijden/De bruis en de bruidegom/Jozef e / 15.00Meer info Bijzonderheden: 233 pp. Genaaid / Kunstleer
N.N. Geliefd is De Mens / 7.00Meer info Bijzonderheden: 135 pp. potlood aantekeningen B. Folkersma stichting voor Talmudica Gelijmd
Berg, Hetty. Red. Gelijkstaat der Joden, De. Inburgering van een minderheid.Waanders / 199610.00Meer info Bijzonderheden: Vele afbeeldingen in kleur en zw/wit; 127 pag. Large paperback
Laqueur, Walter Generation exodus. The fate of young Jewish refugees from Nazi Germany.Brandeis Univ. Press / 200110.00Meer info Bijzonderheden: Illustrations in bl/white. Index. 345 p. Bound; giltstamped
Wirsbitzki, Brigitte Geschichte der Moerser Juden nach 1933.Brendow / 199125.00Meer info Bijzonderheden: Mit einem Beitrag von Michael Brocke zum Jüdischen Friedhof. Illustrations in bl/white. Zeittafel : 1933-1945. 264 Seiten. Little handwritten text on endpaper, but good copy. Bound
Zomeren, Dick van GESCHIEDENIS VAN DE JOODSE GEMEENSCHAP IN WEESP. De Ark / Heureka 1983. 1e druk 104 pp. Pb . Naam op franse titelpag. Geillustreerd met z/w foto's / 8.00Meer info Bijzonderheden: Weesp, De Ark / Heureka, 1983. 1e druk 104 pp. Pb . Naam op franse titelpag. Geillustreerd met z/w foto's. in goede staat
Veen, M.S. van GODSDIENST-LEER DER ISRAELITEN ONZER EEUW. Handleiding bij het onderwijs in de Mozaische Godsdienst met Rabbinale goedkeuring vereerd. C.Campagne 1841. 1e druk 62 pp. softcover . Softcover vlekkerig / 30.00Meer info Bijzonderheden: Tiel, C.Campagne, 1841. 1e druk 62 pp. softcover . Softcover vlekkerig, vlek op achterplat, gesleten aan de randen, papier rug ontbreekt, voorplat grotendeels los. Binnenwerk goed, maar met markeringen (potlood) in de marge. mindere staat
Hubmann, Franz Grand Album de la famille juive, Le. Le monde d'hier en 375 photographies anciennes.Hachette et Cie. / 197420.00Meer info Bijzonderheden: 375 Photos en noir/blanc. 317 pages. Bound; giltstamped
Finkelstein, Norman H. Heeding the call. Jewish voices in America's civil rights struggle.Jewish Publication Soc. / 199710.00Meer info Bijzonderheden: Illustrations in bl/white; index. 208 p. Bound
Meir, Golda Het Israël Van Golda Meir / 12.00Meer info Bijzonderheden: 157 pp. Genaaid
Binnendijk. H. G. Het Israël-Probleem, Efraim-Israël in Schrift En Historie (voorword Van C. F. Ph. D. Van Der Vecht ) / 25.00Meer info Bijzonderheden: 170 pp. Ex libris Genaaid / Halflinnen
Slotenmaker De Bruine, Dr. M. C. Het Joodse Vraagstuk / 10.00Meer info Bijzonderheden: 196 pp. Genaaid / Linnen
Meijer, Dr.Jaap Hoge hoeden. Lage standaarden. De Nederlandse joden tussen 1933 en 1940.Wereldvenster / 196910.00Meer info Bijzonderheden: Afbeeldingen in zw/wit; 192 pag. Linnen met goudopdruk
Weinberg, Jeshajahu and Rina Elieli Holocaust museum in Washington, TheRizzoli Internat. Publ. / 199514.00Meer info Bijzonderheden: Many illustr. in colour and bl/white. Foreword: Chaim Potok. Index. 200 p. Linen silverstamped
Dayan, Yael Ik Slaap Met Mijn Geweer / 8.00Meer info Bijzonderheden: 185 pp. Rug verkleurd Genaaid / Linnen
Brasz, Chaya In de tenten van Jaäkov. Impressies van 75 jaar Progressief Jodendom in Nederland 1931-2006.Stichting Sja'ar / 200618.00Meer info Bijzonderheden: Afbeeldingen in zw/wit; personenregister; 352 pag. Gebonden
Goerion, David Ben Israël Land Van Vervukde Belofte! / 10.00Meer info Bijzonderheden: 200 pp. Genaaid / Linnen
St. John, Robert Israël (engelstalig) / 7.00Meer info Bijzonderheden: 160 pp. Hard Cover
Dam, C. F. Van Israël Een Staat in Wording / 8.00Meer info Bijzonderheden: 188 pp. Genaaid / Linnen
Frister, Roman Israël, Het Nieuwe Gezicht Van Het Oude Land / 8.00Meer info Bijzonderheden: 232 pp. Rug boek en S.O. vochtkring Genaaid / Linnen
Beek, Dr. M. A. Israël, Land, Volk, Cultuur / 7.00Meer info Bijzonderheden: 224 pp. Hoekje uit schutblad geknipt Genaaid / Linnen
Ellemers, Drs. J. E. (ea) (red) Israël, Traditie En Vernieuwing / 8.00Meer info Bijzonderheden: 128 pp. Genaaid
Mauriac, François Israël. Collection Des Ides Photographiques 19 / 20.00Meer info Bijzonderheden: English French German Hard Cover
Ullmann, Arno Israël. Het Avontuur Van Een Jonge Staat / 8.00Meer info Bijzonderheden: 196 pp. Genaaid / Linnen
Friedman, Georges Israël. Het Einde Van Het Joodse Volk ? / 8.00Meer info Bijzonderheden: 319 pp.onderstreepd Gelijmd
Vries, J. P. De Israëls Economisch Isolement. Een Vergelijkend-Exegetisch Onderzoek Aangaande Hetrenteverbod in Het Oude Testament / 8.00Meer info Bijzonderheden: 47 pp. Genaaid / Soft Cover
Renckens, Drs. H. Israëls Visie Op Het Verleden / 7.00Meer info Bijzonderheden: 230 pp. Genaaid / Soft Cover
Ypes, Dr.Catharina Jacob Hiegentlich 1907-1940. Een joods artist tussen twee oorlogen.L.J. Veen / 14.00Meer info Bijzonderheden: Inleiding en bloemlezing uit zijn werk. Portret van Hiegentlich in zw/wit. 117 pag. Linnen met goudopdruk
Derks, Hans Jew, Nomad or Pariah. Studies on Hannah Arendt's ChoiceAksant / 200415.00Meer info Bijzonderheden: Illustrations in bl/white; index. 328 p Paperback
Somers, Erik and René Kok. Eds. Jewish displaced persons in Camp Bergen-Belsen 1945-1950. The unique Photo Album of Zippy Orlin.Waanders / 200318.00Meer info Bijzonderheden: Photographs in bl/white; 232 p. Sewn
Kurelek, William & Abraham Arnold Jewish life in Canada.Hurtig Publ. / 197610.00Meer info Bijzonderheden: Paintings and commentaries by W.Kurelek; historical essay by A.Arnold. Plates in colour; 91 p. Linen; giltstamped
Bowman, Steven Jewish resistance in wartime Greece.Vallentine Mitchell / 200610.00Meer info Bijzonderheden: 10 Plates in bl/white. Index. 136 p. Paperback
Bendersky, Joseph W. Jewish Threat, The. Anti-Semitic politics of the U.S.Army.Basic Books Inc. / 200014.00Meer info Bijzonderheden: Illustrations in bl/white; index. 538 p. Paperback
Simons, Howard Jewish Times. Voices of the American Jewish experience.Houghton Mifflin / 198815.00Meer info Bijzonderheden: Glossary; 418 p. Halflinen; giltstamped
Tigay, Alan M. Edit. Jewish traveler, The. Hadassah Magazine's Guide to the World's Jewish Communities and sights.Doubleday & Comp. / 19879.00Meer info Bijzonderheden: Illustrations in bl/white. 400 p. Paperback
Traverso, Enzo Jews & Germany, The. From the "Judeo-German Symbiosis"to the Memory of Auschwitz.Univ. of Nebraska Press / 199510.00Meer info Bijzonderheden: 215 p. Index. Linen; giltstamped
Rapaport, Lynn Jews in Germany after the Holocaust. Memory, identity and Jewish-German relationsCambr.Univ.Press / 199710.00Meer info Bijzonderheden: Index; 325 p. Paperback
Gilbert, Martin Jews in the twentieth century, The.Schocken Books / 200115.00Meer info Bijzonderheden: Maps of Europe and the Middle East. Mane illistr. in bl/white; index; 376 p. Bound
Wijnberg, Dr.S. Joden in Amsterdam, De. Een studie over verandering in hun attitudes.Van Gorcum / 19679.00Meer info Bijzonderheden: Summary in English. 177 pag. Linnen met goudopdruk
Gidal, Nachum T. Joden in Duitsland van de romeinse tijd tot de Weimar republiek.Könemann / 199815.00Meer info Bijzonderheden: 974 Afbeeldingen in zw/wit. Woord vooraf : Marion Gräfin Dönhoff. Register. 440 pag. Gebonden
Hausdorff, D. Jom jom. Voor de Joodse jeugd in Nederland.Nederl. Israëlitisch Kerkgenootschap / 197410.00Meer info Bijzonderheden: Illustraties en band : H.F.D.Davidson. Afbeeldingen in zw/wit. Register. 392 pag. Gebonden gedecoreerd
Creveld, I.B. van Jong geleerd. Drie eeuwen joodse jeugd in Den Haag.De Nieuwe Haagsche / 200312.50Meer info Bijzonderheden: Illustraties in zw/wit. Tekeningen van de auteur. Register van persoonsnamen en verenigingen. 255 pag. Ingenaaid
Landman, Salcia Joods Gelach / 7.00Meer info Bijzonderheden: 126 pp. Kattengat 5 guldenreeks Gelijmd / Soft Cover
Wigoder, Geoffrey Joodse cultuur. Oorsprong en bloei.Ambo / 199410.00Meer info Bijzonderheden: Een geschiedenis van de Joodse cultuur en haar uitstraling. Vertaald door Tinke Davids. Afbeeldingen en platen in zw/wit en kleur. Zaken- en personenregister. 439 pag. Linnen met zilveropdruk
Nijenhuis, Ida Johanna Aaltje Joodse philosophe, Een. Isaac de Pinto (1717-1787) en de ontwikkeling van de politieke economie in de Europese verlichting. Proefschrift. / 199211.50Meer info Bijzonderheden: NEHA-Series III. Summary in English. Register. 208 pag. Ingenaaid
Schoeps, Hans Joachim JUDISCH-CHRISTLICHES RELIGIONSGESPRACH IN NEUNZEHN JAHRHUNDERTEN. Mit einem Nachwort von Edna Brocke. Ner-Tamid Verlag 1961. 1st edition 239 pp. cloth with dustjacket . / 7.50Meer info Bijzonderheden: Munchen, Ner-Tamid Verlag, 1961. 1st edition 239 pp. cloth with dustjacket . very good condition
MAYER, DR. PAUL YOGI Judische Olympiasieger. Sport: Ein Sprungbrett fur MinoritatenKassel: Agon / 200017.50Meer info Bijzonderheden: 192 Seiten. Illustriert. Neu Paperback
Brocke, Edna, Michael Zimmermann. Herausg. Jüdische Museum in Prag, Das. Von schönen Gegenständen und ihren Besitzern.J.H.W.Dietz / 199112.00Meer info Bijzonderheden: Plates in colour and bl/white; 239 Seiten. Handwritten text on endpaper, but fine copy. Bound
Scheiber, Sándor. Text Jüdisches Leben - Jüdisches Brauch. Ein Bild-und Textband.Fourier / 198410.00Meer info Bijzonderheden: Fotos von Tamás Féner. Begriffserklärung; 153 Seiten. Linen
Mortel, Jan van de Kamp Vught. Januari 1943 September 1944.Stichting Archieven 1940-1945 / 199012.00Meer info Bijzonderheden: Afbeeldingen in zw/wit; 85 pag. Ingenaaid met omslag
Houwaart, Dick Kehillo kedousjo Den Haag. Een halve eeuw geschiedenis van joods Den Haag.Omniboek / 198612.00Meer info Bijzonderheden: Afbeeldingen in zw/wit. Namenregister. 343 pag. Gebonden met goudopdruk
Baumel, Judith Tydor Kibbutz Buchenwald. Survivors and Pioneers.Rutgers Univ. Press / 19979.00Meer info Bijzonderheden: Illustrations in bl/white; index. 194 p. Paperback
Cliff, Judith Land Van De Bijbel / 8.00Meer info Bijzonderheden: 120 pp. Genaaid / Soft Cover
Graziani-Levy, Robert Lands of memory. Wanderings and wonderments of a Sephardic Jew.Labyrinthos / 199110.00Meer info Bijzonderheden: Photos in bl/white. 304 p. Linen; giltstamped
Spielberg, Steven e.a. Last days, TheWeidenfeld and Nicholson / 199912.00Meer info Bijzonderheden: Text also by Survivors of the Shoah Visual History Foundation. All photographs in bl/white and a few incolour. 240 p. Linen silverstamped
Simms, Norman. Edit. Letters and texts of Jewish history.Outrigger Publ. / 19988.00Meer info Bijzonderheden: 5 Figures and 120 p. Written text on endpaper, but very good copy. Paperback
TIJN, VAN MAARTJE Maak gebeden van mijn verhalen ~ Verhalen van rabbi Nachman van BratzlawBoekencentrum, 1989 / 19897.50Meer info Bijzonderheden: paperback, 210 pp, net exemplaar

12 3 4