Meer info Bijzonderheden: Photographs from the Archives of Herbert & Leni Sonnenfeld. 127 p. Bound; giltstamped
David, Renée
Femmes juives, Les
Libr. Acad. Perrin / 1988
8.00
Meer info Bijzonderheden: Glossaire. 308 pages. Paperback
Geldwert, Jake
From Auschwitz to Ithaca. The transnational journey of Jake Geldwert.
CDL Press / 2002
9.00
Meer info Bijzonderheden: Pictures in bl/white; glossary; 124 p. Linen
Gilbert, Martin
From the ends of the earth. The Jews in the 20th century.
Cassell / 2001
15.00
Meer info Bijzonderheden: Illustrations and maps in bl/white. Index. 376 p. Linen silverstamped
Levine, Allan
Fugitives of the forest.
Stoddart / 1998
14.00
Meer info Bijzonderheden: The heroic story of Jewish resistance and survival during the 2nd World War. Glossary. Index. 400 p. 1 Endpage missing, but good copy. Bound; giltstamped
Lipsky, Louis
Gallery of zionist profiles, A.
Farrar, Straus and Cudahy / 1956
9.00
Meer info Bijzonderheden: 226 p. Halflinen silverstamped
Geestelijk Israël.. Wat Nu ?? o.a.:Profeten en waarzeggers/Oud-vaders en profetie/Kerk en geschiedenis/De stam en de takken/ Biblicisme en monomanie/Daniel en Johannes/ De stad en de tempel/Insrael en zijn feesttijden/De bruis en de bruidegom/Jozef e
/
15.00
Meer info Bijzonderheden: 233 pp. Genaaid / Kunstleer
N.N.
Geliefd is De Mens
/
7.00
Meer info Bijzonderheden: 135 pp. potlood aantekeningen B. Folkersma stichting voor Talmudica Gelijmd
Berg, Hetty. Red.
Gelijkstaat der Joden, De. Inburgering van een minderheid.
Waanders / 1996
10.00
Meer info Bijzonderheden: Vele afbeeldingen in kleur en zw/wit; 127 pag. Large paperback
Laqueur, Walter
Generation exodus. The fate of young Jewish refugees from Nazi Germany.
Brandeis Univ. Press / 2001
10.00
Meer info Bijzonderheden: Illustrations in bl/white. Index. 345 p. Bound; giltstamped
Wirsbitzki, Brigitte
Geschichte der Moerser Juden nach 1933.
Brendow / 1991
25.00
Meer info Bijzonderheden: Mit einem Beitrag von Michael Brocke zum Jüdischen Friedhof. Illustrations in bl/white. Zeittafel : 1933-1945. 264 Seiten. Little handwritten text on endpaper, but good copy. Bound
Zomeren, Dick van
GESCHIEDENIS VAN DE JOODSE GEMEENSCHAP IN WEESP.
De Ark / Heureka 1983. 1e druk 104 pp. Pb . Naam op franse titelpag. Geillustreerd met z/w foto's /
8.00
Meer info Bijzonderheden: Weesp, De Ark / Heureka, 1983. 1e druk 104 pp. Pb . Naam op franse titelpag. Geillustreerd met z/w foto's. in goede staat
Veen, M.S. van
GODSDIENST-LEER DER ISRAELITEN ONZER EEUW. Handleiding bij het onderwijs in de Mozaische Godsdienst met Rabbinale goedkeuring vereerd.
C.Campagne 1841. 1e druk 62 pp. softcover . Softcover vlekkerig /
30.00
Meer info Bijzonderheden: Tiel, C.Campagne, 1841. 1e druk 62 pp. softcover . Softcover vlekkerig, vlek op achterplat, gesleten aan de randen, papier rug ontbreekt, voorplat grotendeels los. Binnenwerk goed, maar met markeringen (potlood) in de marge. mindere staat
Hubmann, Franz
Grand Album de la famille juive, Le. Le monde d'hier en 375 photographies anciennes.
Hachette et Cie. / 1974
20.00
Meer info Bijzonderheden: 375 Photos en noir/blanc. 317 pages. Bound; giltstamped
Finkelstein, Norman H.
Heeding the call. Jewish voices in America's civil rights struggle.
Jewish Publication Soc. / 1997
10.00
Meer info Bijzonderheden: Illustrations in bl/white; index. 208 p. Bound
Meer info Bijzonderheden: Maps of Europe and the Middle East. Mane illistr. in bl/white; index; 376 p. Bound
Wijnberg, Dr.S.
Joden in Amsterdam, De. Een studie over verandering in hun attitudes.
Van Gorcum / 1967
9.00
Meer info Bijzonderheden: Summary in English. 177 pag. Linnen met goudopdruk
Gidal, Nachum T.
Joden in Duitsland van de romeinse tijd tot de Weimar republiek.
Könemann / 1998
15.00
Meer info Bijzonderheden: 974 Afbeeldingen in zw/wit. Woord vooraf : Marion Gräfin Dönhoff. Register. 440 pag. Gebonden
Hausdorff, D.
Jom jom. Voor de Joodse jeugd in Nederland.
Nederl. Israëlitisch Kerkgenootschap / 1974
10.00
Meer info Bijzonderheden: Illustraties en band : H.F.D.Davidson. Afbeeldingen in zw/wit. Register. 392 pag. Gebonden gedecoreerd
Creveld, I.B. van
Jong geleerd. Drie eeuwen joodse jeugd in Den Haag.
De Nieuwe Haagsche / 2003
12.50
Meer info Bijzonderheden: Illustraties in zw/wit. Tekeningen van de auteur. Register van persoonsnamen en verenigingen. 255 pag. Ingenaaid
Landman, Salcia
Joods Gelach
/
7.00
Meer info Bijzonderheden: 126 pp. Kattengat 5 guldenreeks Gelijmd / Soft Cover
Wigoder, Geoffrey
Joodse cultuur. Oorsprong en bloei.
Ambo / 1994
10.00
Meer info Bijzonderheden: Een geschiedenis van de Joodse cultuur en haar uitstraling. Vertaald door Tinke Davids. Afbeeldingen en platen in zw/wit en kleur. Zaken- en personenregister. 439 pag. Linnen met zilveropdruk
Nijenhuis, Ida Johanna Aaltje
Joodse philosophe, Een. Isaac de Pinto (1717-1787) en de ontwikkeling van de politieke economie in de Europese verlichting. Proefschrift.
/ 1992
11.50
Meer info Bijzonderheden: NEHA-Series III. Summary in English. Register. 208 pag. Ingenaaid
Schoeps, Hans Joachim
JUDISCH-CHRISTLICHES RELIGIONSGESPRACH IN NEUNZEHN JAHRHUNDERTEN. Mit einem Nachwort von Edna Brocke.
Ner-Tamid Verlag 1961. 1st edition 239 pp. cloth with dustjacket . /
7.50
Meer info Bijzonderheden: Munchen, Ner-Tamid Verlag, 1961. 1st edition 239 pp. cloth with dustjacket . very good condition
MAYER, DR. PAUL YOGI
Judische Olympiasieger. Sport: Ein Sprungbrett fur Minoritaten
Kassel: Agon / 2000
17.50
Meer info Bijzonderheden: 192 Seiten. Illustriert. Neu Paperback
Brocke, Edna, Michael Zimmermann. Herausg.
Jüdische Museum in Prag, Das. Von schönen Gegenständen und ihren Besitzern.
J.H.W.Dietz / 1991
12.00
Meer info Bijzonderheden: Plates in colour and bl/white; 239 Seiten. Handwritten text on endpaper, but fine copy. Bound
Scheiber, Sándor. Text
Jüdisches Leben - Jüdisches Brauch. Ein Bild-und Textband.
Fourier / 1984
10.00
Meer info Bijzonderheden: Fotos von Tamás Féner. Begriffserklärung; 153 Seiten. Linen
Mortel, Jan van de
Kamp Vught. Januari 1943 September 1944.
Stichting Archieven 1940-1945 / 1990
12.00
Meer info Bijzonderheden: Afbeeldingen in zw/wit; 85 pag. Ingenaaid met omslag
Houwaart, Dick
Kehillo kedousjo Den Haag. Een halve eeuw geschiedenis van joods Den Haag.
Omniboek / 1986
12.00
Meer info Bijzonderheden: Afbeeldingen in zw/wit. Namenregister. 343 pag. Gebonden met goudopdruk
Baumel, Judith Tydor
Kibbutz Buchenwald. Survivors and Pioneers.
Rutgers Univ. Press / 1997
9.00
Meer info Bijzonderheden: Illustrations in bl/white; index. 194 p. Paperback
Cliff, Judith
Land Van De Bijbel
/
8.00
Meer info Bijzonderheden: 120 pp. Genaaid / Soft Cover
Graziani-Levy, Robert
Lands of memory. Wanderings and wonderments of a Sephardic Jew.
Labyrinthos / 1991
10.00
Meer info Bijzonderheden: Photos in bl/white. 304 p. Linen; giltstamped
Spielberg, Steven e.a.
Last days, The
Weidenfeld and Nicholson / 1999
12.00
Meer info Bijzonderheden: Text also by Survivors of the Shoah Visual History Foundation. All photographs in bl/white and a few incolour. 240 p. Linen silverstamped
Simms, Norman. Edit.
Letters and texts of Jewish history.
Outrigger Publ. / 1998
8.00
Meer info Bijzonderheden: 5 Figures and 120 p. Written text on endpaper, but very good copy. Paperback
TIJN, VAN MAARTJE
Maak gebeden van mijn verhalen ~ Verhalen van rabbi Nachman van Bratzlaw
Boekencentrum, 1989 / 1989
7.50
Meer info Bijzonderheden: paperback, 210 pp, net exemplaar