Meer info Bijzonderheden: Thames & Hudson. 1990. 279 p. With 330 ills, 219 in col. Cloth/ dustj.* Corners bumped. Pages sl. browned in the margins. Dustj. discoloured.
Art Spaces. Architecture & Design.
/ 2006
15.00
Meer info Bijzonderheden: Köln, daab. 2006. 238 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.
Matheson, Whitney.
Atomic Home. A Guided Tour of the American Dream.
/ 2004
8.00
Meer info Bijzonderheden: Collecters Press. 2004. 176 p. Ills. Softcover.
Hawes, Robert & Sassower, Gad.
Bakelite Radios. A fully illustrated guide for the bakelite radio enthusiast.
/ 1996
15.00
Meer info Bijzonderheden: Chartwell Books. 1996. 128 p. Ills. Cloth/ dustj.
Boelaars, Bert.
Benno Premsela 1920-1997. Voorvechter van homo-emancipatie.
/ 2008
12.00
Meer info Bijzonderheden: THOTH. 2008. 399 p. Ills. Met DVD. Paperback met flappen.* Leessporen.
Premsela, Benno & Ex, Sjarel e.a.
Benno Premsela. Een vlucht naar voren.
/ 1996
20.00
Meer info Bijzonderheden: Utrecht, Centraal Museum. 1996. 135 pp. Linnen.
Stock, Wolfgang Jean (tekst)
Bouwen met beton/Construire en béton 1988
Architectuur & Bouwkunst /
15.00
Meer info Bijzonderheden: Softcover, 4vo, 60pp. Tijdschrift architectuur. Internationale voorbeeldenvan eigentijds bouwen met beton. Uitgave november 1988. Rijk geillustreerd. Kartonnen band. Zeer goed.
Stock, Wolfgang Jean (tekst)
Bouwen met beton/Construire en béton 1990/91
Architectuur & Bouwkunst /
15.00
Meer info Bijzonderheden: Softcover, 4vo, 60pp. Tijdschrift architectuur. Internationale voorbeeldenvan eigentijds bouwen met beton. Uitgave 1990/91. Rijk geillustreerd. Kartonnen band. Zeer goed.
Deseyn, Guido
Bouwen voor de industrie
Archeologie /
40.00
Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 4vo, 232pp. Rijk geillustreerd. Stijve kartonnen band. Zeer goed.
Saitoh, Hideo.
Carton Design.
/ 1992
9.00
Meer info Bijzonderheden: Bijutsu Shuppan-Sha. 1992. 208 pp. Ills. Boards/dustj.
Voort, Rouppe van der
Catalogus van Sanitaire inrichtingen voor woonhuizen, fabrieken, kantoorgebouwen, kazernes, hotels, kloosters, scholen, badinrichtingen, ziekenhuizen, klinieken, sanatoria etc.
Architectuur & Bouwkunst /
85.00
Meer info Bijzonderheden: 4to, .236pp. Blauw linnen gebonden. Rijk geillustreerde catalogus met tekeneningen en foto's van sanitaire voorzieningen. Zelfs enkele pagina's met badkamerinrichtingen in kleur. Duizenden modellen passeren de revue met maten, gewichten en beschrijvingen. Hoekjes en bovenzijde rug wat sleets, verder heel goed (en compleet) ex. Zeldzame catalogus.
Bueno, Patricia.
Chairs.
/ 2004
15.00
Meer info Bijzonderheden: Barcelona, Atrium. 2004. 320 p. Boards.
Wohryzek, Oskar
Chemisch-technisches Rechenbuch für die Zuckerindustrie : ein Hilfsbuch für Zuckerfabriksbeamte, ein Lehrbuch für Studierende höherer technischer Lehranstalten
/
20.00
Meer info Bijzonderheden: Magdeburg, Albert Rathke 1916 1. Aufl. - Gebunden
Zhang Hongxing.
China Design Now.
/ 2008
20.00
Meer info Bijzonderheden: V&A. 2008. Ills. 191 p. Paperback.* Sl. worn.
Katz, Sylvia.
Classic Plastics. From Bakelite ... to High-Tech. With a collector's guide.
/ 1985
20.00
Meer info Bijzonderheden: 1st paperback ed. London, Thames & Hudson. 1985. 160 p. With 188 ills., 111 in col. Sewn with boards.* Small traces of use.
Banham, Reyner.
Concrete Atlantis. U.S. Industrial Buildings and European Modern Architecture.
/ 1989
15.00
Meer info Bijzonderheden: The MIT Press. 1989. 266 p. Ills. Paperback. * Discoloured. Name on flyleaf.
Poll, Dr.Bernard
David Hansermann 1790-1864-1964
Politicologie en Staatsinrichting /
15.00
Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 8vo, 111pp. Zur Erinnerung an einem Politiker ud Unternehmer. Mit Abbildung am Frontispiece. Leinen. Sehr gut.
JAGERSMA, PIETER K.
De Fokker-Dasa Deal. De verkwanseling van de nationale vliegtuigindustrie
Amsterdam, Veen / 1994
8.00
Meer info Bijzonderheden: 222p. Uitstekend exemplaar! paperback
RED.
De Industrieele Gids. Maandblad van R. S. Stokvis & Zonen Ltd. 5e Jaargang September 1912 - Augustus 1913
/ 1912
80.00
Meer info Bijzonderheden: Rotterdam-Amsterdam-Groningen-Brussel-Londen-Pretoria 1912 / 1913 192 pp. + 192 pp. met advertenties 12 nummers gebonden in linnen met goudopdruk 19, 5 x 27, 5 cm. Met talrijke z / w illustraties. In redelijke staat
RED.
De Industrieele Gids. Maandblad van R. S. Stokvis & Zonen Ltd. 6e Jaargang September 1913 - Augustus 1914
/ 1913
75.00
Meer info Bijzonderheden: Rotterdam - Amsterdam - Den Haag - Groningen - Brussel - Parijs - Londen - Boekarest - Pretoria 1913 / 1914 !92 pp. + 192 pp. advertenties 12 nummers gebonden in linnen met goudopdruk 19, 5 x 27 cm. Met talrijke z / w illustraties.
Buter, Adriaan
De Kadans Van De Getouwen. Heren En Knechten in De Nederlandse Textiel.
Elsevier / 1985
17.50
Meer info Bijzonderheden: 158 pagina's. Foto's, afbeeldingen, documenten, kaartjes. Gelamineerde kaft. In dit boek schets de auteur een beeld van leven rond laken en lijnwaad. De auteur gaat ver terug in de historie van de Nederlandse textielindustrie: hongeren in de Leidse lakennijverheid, sloven in het Gooi, kruikezeiken in Tilburg en het opvlammend verzet in Twente. Het is een boek over heren en hun knechten, die zich bewust werden geen slaven, maar mensen te zijn. Cardboard / Karton
Anoniem
De Nederlandse suikerindustrie
/
10.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Suikerstichting Nederland 1979 foto's 1e dr. - Gebonden, oblong formaat
Trumpie, Ank.
Deliciously Decadent. Tableware Of The 20th and 21st centuries. Lekker Decadent. Serviesgoed uit de 20ste en 21ste eeuw.
/ 2004
15.00
Meer info Bijzonderheden: 010 Publishers. 2004. 160 p. Ills. Hardcover.
Baacke, Rolf-Peter.
Design als Gegenstand. Der Neue Glanz der Dinge.
/
8.00
Meer info Bijzonderheden: Frölich & Kaufmann. 188 pp. Ills. Paperback.* Cover sl. stained.
Christiansen, Jörn.
Design aus Bremen.
/ 1992
9.00
Meer info Bijzonderheden: Design Zentrum Bremen/ Bremer Landesmuseum. 1992. Ills. Wrappers.* Some shelfwear.
Fiell, Charlotte & Peter.
Design van de 20e eeuw.
/ 2003
10.00
Meer info Bijzonderheden: Benedikt Taschen. 2003. 765 p. Numerous col. ills. Boards.
Buchholz, Kai & Theinert, Justus.
Designlehren. Wege deutscher Gestaltungsausbildung 1897-2007/ Anhang. 2 volumes.
/ 2007
20.00
Meer info Bijzonderheden: Arnoldsche. 2007. 422 p. Ills. Hardcover.
Dehen, Peter.
Die deutschen Industriewerkschulen in wohlfahrts-, wirtschafts-,und bildungsgeschichtlicher Beleuchtung.
A,Huber. München. /
11.00
Meer info Bijzonderheden: 1928. Or.hcloth.sl-dam. Library copy. xii,300pp. 8°.
Göttsche, Georg
Die Kältemaschinen und ihre Anlagen. Eine gemeinverständliche Bearbeitung der Eis- und Kühlmaschinen und ihrer Anlagen für Besitzer von Kühlanlagen, Ingenieurem Architekten, Industrielle und Praktiker.
Wetenschap Algemeen /
40.00
Meer info Bijzonderheden: 8vo, .824pp. Fünfte vollständig neu bearbeitete Auflage. Mit 734 Figuren und 154 Tabellen. Halblederen Einband. Ecken Einband gestosen, Rücken etwas geschlissen und beschädigt. Einhalt gut.
Billeter, Erika.
Die zwanziger Jahre: Kontraste eines Jahrzehnts.
/ 1973
13.00
Meer info Bijzonderheden: Benteli Verlag. 1973. 262 p. Ills. Hardcover. * Sl. discoloured. Cover sl. bumped.
J. Mason Warning: mysql_close(): 8 is not a valid MySQL-Link resource in /home/virtual/site146/fst/var/www/html/intra/isbn_xml.php on line 18
Dierenfabrieken
In den Toren, Baarn / 1981
10.00
Meer info Bijzonderheden: Paperback, 224 pg., in goede staat.
Jansz, Ernst & Vrienten, Henny.
Dit is alles. De teksten van Doe Maar en andere stukken.
/ 2000
7.00
Meer info Bijzonderheden: Amst., Nijgh & Van Ditmar. 2000. 150 pag. Paperback.
Verheijen, A.H.C.
Du Levrier et de l'Aigle Noir van toen en nu
Maastrichtgensia /
7.00
Meer info Bijzonderheden: Softcover, 8vo, 53pp. Geillustreerd. Kartonnen band. Heel goed.
Verheijen, A.H.C.
Du Levrier et de l'Aigle Noir van toen en nu
Maastrichtgensia /
12.00
Meer info Bijzonderheden: Softcover, 8vo, 53pp. Geillustreerd. Kartonnen band. Heel goed.
Annink, Ed.
Ed Annink. Designer.
/ 2002
15.00
Meer info Bijzonderheden: 010 Publishers. 2002. 144 p. Ills. Hardcover.* Licht verkleurd.
Broeksma, Friso & Premsela, Benno.
Een relatie met ruimte.
/ 2008
10.00
Meer info Bijzonderheden: Architectura & Natura. 2008. 144 p. Ills. Paperback.
Bucquoye, Moniek E. & Denis, Alain.
Enthoven Associates. Simplicity - Complexity.
/ 2006
15.00
Meer info Bijzonderheden: Stichting Kunstboek. 2006. 143 p. Ills. Hardcover.
Griendt, Martijn van de & Groen, Jasper.
Finding Emo. Signed by Martijn van de Griendt.
/ 2008
15.00
Meer info Bijzonderheden: 2008. Oblong. Ills. Softcover.
Briatore, Virginio & Pezzini, Gabriele.
Gabriele Pezzini. The warrior designer.
/ 2006
15.00
Meer info Bijzonderheden: Modena, Logos. 2006. 129 p. llls. Boards.
Kiesow, Ernst
Gegenwartsprobleme der deutschen Mühlenindustrie unter besonderer Berücksichtigung der Rationalisierung
/
12.50
Meer info Bijzonderheden: Hamburg, s n 1933 1. Aufl. - Inaugural-Dissertation Hamburg. - Broschur
Winkler, T.T.
Geïllustreerd handwoordenboek voor de grafische Vakken.
A.W. Spiering & Zoon /
35.00
Meer info Bijzonderheden: 296 pagina's. Afbeeldingen van machines en gereedschappen. Uitgave circa 1920 - 1930. Cloth / Linnen Hardcover
Turander, Ralf et al.
Gunnel Sahlin & Kosta Boda.
/ 2000
10.00
Meer info Bijzonderheden: TAG. 2000. 4to. 175 p. Num. col. ills. Paperback.* Cover sl. stained.
Handbook of commerce and industry in Nigeria
Lagos, The Federal department of commerce and inustries., 1957. Engelstalig. 3de druk. 265 blz. Incl / 1957
Het gas : tijdschrift voor de gasindustrie tevens orgaan der Vakgroep Gasbedrijven. 63e jaargang 1943
/
25.00
Meer info Bijzonderheden: 's-Gravenhage, Vakgroep Gasbedrijven 1943 geillustreerd Halflinnen
Kras, Reyer et al.
Het Transparante Noorden/ The Nordic Transparency. Industriële vormgeving uit Finland, Zweden, Denemarken, Noorwegen en IJsland/ Industrial design from Finland/ Sweden, Denmark, Norway and Iceland. Stedelijk Museum Amsterdam, 10 04 1999 - 06 06 '99.
/ 1999
10.00
Meer info Bijzonderheden: Stedelijk Museum Amsterdam. 1999. 231 p. Ills. Hardcover.
Brunner, Gisbert L. & Sich, Marc.
Heuer & TagHeuer. (Mastering Time).
/ 1997
25.00
Meer info Bijzonderheden: Paris, Editions Assouline. 1997. Num. ills. Cloth/ Double Jacket.
Rashid, Karim.
I want to change the world.
/ 2001
10.00
Meer info Bijzonderheden: Thames & Hudson. 2001. Ills. Paperback.
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 120 blz, foto´s, illustraties, 22 cm, met literatuur opgave, isbn 9073497116, uitstekend exemplaar. Annotatie: Voor geïnteresseerden in geschiedenis Noord-Holland en/of landbouwgeschiedenis. Stolphoevereeks deel 16.
Buchanan, R.A.
Industrial archaeology in Britain.
/ 1974
7.00
Meer info Bijzonderheden: London, Penguin books. 1974. 446 pp. Ills. Hardcover/ dustjacket.
sande, theodore anton
industrial archeology, a new look at the american heritage
penguin / 1976
4.75
Meer info Bijzonderheden: 152 p. voll. geill.+ appendixen met o.a. geselecteerde industr. lokaties in de USA, uitst. staat
Fiell, Charlotte & Peter.
Industrial Design A-Z.
/ 2000
10.00
Meer info Bijzonderheden: Benedikt Taschen. 2000. 768 p. Numerous col. ills. Softcover.* Small traces of use.
Lowe, Jet.
Industrial Eye. Photographs by Jet Lowe from the Historic American Engineering Record.
/ 1986
12.00
Meer info Bijzonderheden: The Preservation Press. 1986. Num. ills. Hardcover/ dustjacket.* Sl. discol., frayed,
Interior Design. Uchida, Mitsuhashi, Nishioka & Studi 80 Vol. II. [This copy with or. signed letter on letterpaper Studio 80 by Uchida, as well as handwritten dated dedication by Uchida on ills. French page.
/ 1996
12.00
Meer info Bijzonderheden: Taschen. 1996. 176 p. Ills. Paperback.
Krol, Aad & Rijk, Timo de.
Jaarboek Nederlandse vormgeving 03/04.
/ 2004
10.00
Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, Episode. 2004. 318 p. Ills. Paperback met flappen.
Dietz, Matthias & Mönninger, Michael.
Japan Design.
/ 1992
9.00
Meer info Bijzonderheden: Taschen. 1992. 176 p. Ills. Softcover.* Inscription on flyleaf.
Struycken, P.
Kleur, ruimte en verandering/Colour, space and change
Kunst /
15.00
Meer info Bijzonderheden: Softcover, 8vo, Plons/Splash 1972/1974.Bestaande uit drie delen. Een boek met kleurencombinaties. Een boek met toelichting. En een boek met toepassingen. Heel goed.
NN
Koninklijke Nederlandse Papierfabriek Maastricht. Een industrieel-archeologische verkenning.
Maastrichtgensia /
8.00
Meer info Bijzonderheden: Softcover, 8vo, 65pp. Deelrapport 4. Geillustreerd. Kartonnen band. Heel goed.
NN
Koninklijke Nederlandse Papierfabriek Maastricht. Een industrieel-archeologische verkenning.
Maastrichtgensia /
8.00
Meer info Bijzonderheden: Softcover, 8vo, 65pp. Deelrapport 4. Geillustreerd. Kartonnen band. Heel goed.
NN
Koninklijke Nederlandse Papierfabriek Maastricht. Een industrieel-archeologische verkenning.
Maastrichtgensia /
8.00
Meer info Bijzonderheden: Softcover, 8vo, 65pp. Deelrapport 4. Geillustreerd. Kartonnen band. Heel goed.
Meer info Bijzonderheden: Zürich & München, Artemis. 1990. Num. ills. Hardcover/ dustjacket.* Sl. frayed.
L'Objet Industriel.
/ 1980
8.00
Meer info Bijzonderheden: Paris, Centre Georges Pompidou. 1980. 112 p. Ills. Paperback.* Waterdam.
Anonymous
La Hollande industrielle
/
15.00
Meer info Bijzonderheden: La haye, Imprimerie Nationale 1929 photographs, maps Publ. of the division du commerce et de l'industrie du ministère du commerce et de l'industrie. - Softcover
Le temps des gares.
/ 1990
9.00
Meer info Bijzonderheden: Paris, Centre Georges Pompidou. 1990. 159 p. Paperback.
Lost & Found. Critical voices in new British Design.
/ 1999
8.00
Meer info Bijzonderheden: Basel, Boston & Berlin, Birkhäuser/ The British Council. 1999. 128 p. Ills. Paperback.
Herbst, Marion.
Mag het iets meer zijn? Marion Herbst 1968-1993.
/
50.00
Meer info Bijzonderheden: Pictures Publishers. 164 p. Num. ills. Ringbinder.
Rooseboom, Hans.
Meisjes van de fabriek. Voor de lens van de inspecteur.
/ 2008
10.00
Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Zwolle, Waanders/ Nationaal Archief. 2008. Ongep. Gebonden in harde kaft.
Schrofer, Gilian.
Models of Concern. Een selectie interieur maquettes. A Selection Of Interior Models. [Stedelijk Museum, Amsterdam].
/ 2008
25.00
Meer info Bijzonderheden: Amst., Architectura & Natura. 2008. 118 p. Ills. Oblong special designed half cloth/ half hardcover.
NN
Modes & Traveaux
Diversen /
20.00
Meer info Bijzonderheden: Hardcover 4vo, Volledige Nederlandse vertaling. Vanaf no.636 december 1953 t/m no.20 december1954. Ingebonden in halflinnen band. Zeer goed.
Terlouw Jan en Zegveld Walter
Morgen brengen: over industrie en werkgelegenheid in de jaren tachtig.
My creativity reader : a critique of creative industries
/
20.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Institute of Network Cultures 2007 1st ed. - Softcover
Aldersey-Williams, Hugh.
New American Design. Products and Graphics for a post-industrial age.
/ 1988
8.00
Meer info Bijzonderheden: Rizzoli. 1988. 192 p. Ills. Cloth/ dustj.* Dustj. damaged.
Byars, Mel.
New Chairs. Innovations in Design, Technology and Materials.
/ 2006
15.00
Meer info Bijzonderheden: Chronicle Books. 2006. 160 p. Ills. Paperback.
N/A
Olivier Debré
Kunst /
25.00
Meer info Bijzonderheden: Paperback., 8o. Oblong. 106 reproductions dont dix en couleurs, plusieurs photographies en noir et blanc. Broché, couverture illustrée en couleur d'un dessin de l'artiste.
Byars, Mel.
On Off. New Electronics Products.
/ 2001
9.00
Meer info Bijzonderheden: Universe. 2001. 159 p. Paperback.
Delfs, Timm & Wild, Norbert.
On Time. Objekte der Zeitmessung/ Objects of Chronometry. Text in German & English.
/ 2007
15.00
Meer info Bijzonderheden: Museum für Gestaltung Zürich. 2007. 95 p. Ills. Paperback.
Meer info Bijzonderheden: De Bataafsche Leeuw. 1985. 247 p. Ills. Harde kaft/ stofomslag. * Blindstempel op schutblad.
Stewart, Bill.
Packaging Design.
/ 2007
15.00
Meer info Bijzonderheden: Laurence King. 2007. 224 p. Ills. Paperback.
Voorn, Henk
Papierhandel in de Graafschap en elders : een kleine bijdrage tot de papierhandelsgeschiedenis
Zutphen : Bührmann-Ubbens Papier / 1984
6.00
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 47 blz, zw/w foto’s, ill, krt, 19 cm, isbn 9071180018, uitstekend exemplaar. Annotatie: Geïllustreerd met ondermeer veel [water]molens. Boekje is met de originele bedrukte plastic omslag en introductiebrief. Papier-reeks 4.
Boettcher, R./Jacquemijns, I./Phaff, C.
Papierverwerking en -veredeling
Typografie en boekdrukkunst /
10.00
Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 8vo, 164pp. Geillustreerd. Linnen band. Heel goed.
Borsi, Franco.
Paris 1900. Architecture and Design.
/ 1978
15.00
Meer info Bijzonderheden: New York, Rizzoli. 1978. 278 pp. 350 ills., 85 in colour. Hardcover/ dustjacket.* Dustj. damaged.