Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Industrie

152 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 3 pagina's
resultaten 1 tot 50Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
Lidova, Irène 17 Visages de la Danse FrançaiseDans & Ballet / 14.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, .64pp. Text: French. With 80 photos by Serge Lido. Hardcover bound with repaired dustjacket. Else good.
Caròla-Perrotti, Angela & Ruju, Ciro. 1920-1950: Ceramiche del Museo Artistico Industriale di Napoli. Italian text. / 198515.00Meer info Bijzonderheden: Centro di. 1985. 127 p. Ills. Paperback.* Cover sl. worn.
Sato, Kazuko (ed.). Alchimia. Italienisches Design der Gegenwart/ Contemporary Italian Design. / 198815.00Meer info Bijzonderheden: TACO. 1988. 213 pp. Col. plts. & ills. Paperback.* Text in English & German. Used copy.
VROOM, UDO Ambachten en bedrijvenMossault, 1983 / 19832.50Meer info Bijzonderheden: gelijmd, foto's, knikken in papier
Forman, Benno M. American Seating Furniture 1630-1730. An Interpretive Catalogue. / 198825.00Meer info Bijzonderheden: W.W. Norton. 1988. 397 p. Ills. Hardcover/ dustjacket. * Dustj. sl. frayed & discol.
R.L. Bruckberger Amerika in bewegingAula / 19612.00Meer info Bijzonderheden: in goede staat
Alvarez, Jose & Rousseau, François-Olivier. Andrée Putman: A Designer Apart. / 199050.00Meer info Bijzonderheden: Thames & Hudson. 1990. 279 p. With 330 ills, 219 in col. Cloth/ dustj.* Corners bumped. Pages sl. browned in the margins. Dustj. discoloured.
Art Spaces. Architecture & Design. / 200615.00Meer info Bijzonderheden: Köln, daab. 2006. 238 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.
Matheson, Whitney. Atomic Home. A Guided Tour of the American Dream. / 20048.00Meer info Bijzonderheden: Collecters Press. 2004. 176 p. Ills. Softcover.
Hawes, Robert & Sassower, Gad. Bakelite Radios. A fully illustrated guide for the bakelite radio enthusiast. / 199615.00Meer info Bijzonderheden: Chartwell Books. 1996. 128 p. Ills. Cloth/ dustj.
Boelaars, Bert. Benno Premsela 1920-1997. Voorvechter van homo-emancipatie. / 200812.00Meer info Bijzonderheden: THOTH. 2008. 399 p. Ills. Met DVD. Paperback met flappen.* Leessporen.
Premsela, Benno & Ex, Sjarel e.a. Benno Premsela. Een vlucht naar voren. / 199620.00Meer info Bijzonderheden: Utrecht, Centraal Museum. 1996. 135 pp. Linnen.
Stock, Wolfgang Jean (tekst) Bouwen met beton/Construire en béton 1988Architectuur & Bouwkunst / 15.00Meer info Bijzonderheden: Softcover, 4vo, 60pp. Tijdschrift architectuur. Internationale voorbeeldenvan eigentijds bouwen met beton. Uitgave november 1988. Rijk geillustreerd. Kartonnen band. Zeer goed.
Stock, Wolfgang Jean (tekst) Bouwen met beton/Construire en béton 1990/91Architectuur & Bouwkunst / 15.00Meer info Bijzonderheden: Softcover, 4vo, 60pp. Tijdschrift architectuur. Internationale voorbeeldenvan eigentijds bouwen met beton. Uitgave 1990/91. Rijk geillustreerd. Kartonnen band. Zeer goed.
Deseyn, Guido Bouwen voor de industrieArcheologie / 40.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 4vo, 232pp. Rijk geillustreerd. Stijve kartonnen band. Zeer goed.
Saitoh, Hideo. Carton Design. / 19929.00Meer info Bijzonderheden: Bijutsu Shuppan-Sha. 1992. 208 pp. Ills. Boards/dustj.
Voort, Rouppe van der Catalogus van Sanitaire inrichtingen voor woonhuizen, fabrieken, kantoorgebouwen, kazernes, hotels, kloosters, scholen, badinrichtingen, ziekenhuizen, klinieken, sanatoria etc.Architectuur & Bouwkunst / 85.00Meer info Bijzonderheden: 4to, .236pp. Blauw linnen gebonden. Rijk geillustreerde catalogus met tekeneningen en foto's van sanitaire voorzieningen. Zelfs enkele pagina's met badkamerinrichtingen in kleur. Duizenden modellen passeren de revue met maten, gewichten en beschrijvingen. Hoekjes en bovenzijde rug wat sleets, verder heel goed (en compleet) ex. Zeldzame catalogus.
Bueno, Patricia. Chairs. / 200415.00Meer info Bijzonderheden: Barcelona, Atrium. 2004. 320 p. Boards.
Wohryzek, Oskar Chemisch-technisches Rechenbuch für die Zuckerindustrie : ein Hilfsbuch für Zuckerfabriksbeamte, ein Lehrbuch für Studierende höherer technischer Lehranstalten / 20.00Meer info Bijzonderheden: Magdeburg, Albert Rathke 1916 1. Aufl. - Gebunden
Zhang Hongxing. China Design Now. / 200820.00Meer info Bijzonderheden: V&A. 2008. Ills. 191 p. Paperback.* Sl. worn.
Katz, Sylvia. Classic Plastics. From Bakelite ... to High-Tech. With a collector's guide. / 198520.00Meer info Bijzonderheden: 1st paperback ed. London, Thames & Hudson. 1985. 160 p. With 188 ills., 111 in col. Sewn with boards.* Small traces of use.
Banham, Reyner. Concrete Atlantis. U.S. Industrial Buildings and European Modern Architecture. / 198915.00Meer info Bijzonderheden: The MIT Press. 1989. 266 p. Ills. Paperback. * Discoloured. Name on flyleaf.
Poll, Dr.Bernard David Hansermann 1790-1864-1964Politicologie en Staatsinrichting / 15.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 8vo, 111pp. Zur Erinnerung an einem Politiker ud Unternehmer. Mit Abbildung am Frontispiece. Leinen. Sehr gut.
JAGERSMA, PIETER K. De Fokker-Dasa Deal. De verkwanseling van de nationale vliegtuigindustrieAmsterdam, Veen / 19948.00Meer info Bijzonderheden: 222p. Uitstekend exemplaar! paperback
RED. De Industrieele Gids. Maandblad van R. S. Stokvis & Zonen Ltd. 5e Jaargang September 1912 - Augustus 1913 / 191280.00Meer info Bijzonderheden: Rotterdam-Amsterdam-Groningen-Brussel-Londen-Pretoria 1912 / 1913 192 pp. + 192 pp. met advertenties 12 nummers gebonden in linnen met goudopdruk 19, 5 x 27, 5 cm. Met talrijke z / w illustraties. In redelijke staat
RED. De Industrieele Gids. Maandblad van R. S. Stokvis & Zonen Ltd. 6e Jaargang September 1913 - Augustus 1914 / 191375.00Meer info Bijzonderheden: Rotterdam - Amsterdam - Den Haag - Groningen - Brussel - Parijs - Londen - Boekarest - Pretoria 1913 / 1914 !92 pp. + 192 pp. advertenties 12 nummers gebonden in linnen met goudopdruk 19, 5 x 27 cm. Met talrijke z / w illustraties.
Buter, Adriaan De Kadans Van De Getouwen. Heren En Knechten in De Nederlandse Textiel.Elsevier / 198517.50Meer info Bijzonderheden: 158 pagina's. Foto's, afbeeldingen, documenten, kaartjes. Gelamineerde kaft. In dit boek schets de auteur een beeld van leven rond laken en lijnwaad. De auteur gaat ver terug in de historie van de Nederlandse textielindustrie: hongeren in de Leidse lakennijverheid, sloven in het Gooi, kruikezeiken in Tilburg en het opvlammend verzet in Twente. Het is een boek over heren en hun knechten, die zich bewust werden geen slaven, maar mensen te zijn. Cardboard / Karton
Anoniem De Nederlandse suikerindustrie / 10.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Suikerstichting Nederland 1979 foto's 1e dr. - Gebonden, oblong formaat
Trumpie, Ank. Deliciously Decadent. Tableware Of The 20th and 21st centuries. Lekker Decadent. Serviesgoed uit de 20ste en 21ste eeuw. / 200415.00Meer info Bijzonderheden: 010 Publishers. 2004. 160 p. Ills. Hardcover.
Baacke, Rolf-Peter. Design als Gegenstand. Der Neue Glanz der Dinge. / 8.00Meer info Bijzonderheden: Frölich & Kaufmann. 188 pp. Ills. Paperback.* Cover sl. stained.
Christiansen, Jörn. Design aus Bremen. / 19929.00Meer info Bijzonderheden: Design Zentrum Bremen/ Bremer Landesmuseum. 1992. Ills. Wrappers.* Some shelfwear.
Fiell, Charlotte & Peter. Design van de 20e eeuw. / 200310.00Meer info Bijzonderheden: Benedikt Taschen. 2003. 765 p. Numerous col. ills. Boards.
Buchholz, Kai & Theinert, Justus. Designlehren. Wege deutscher Gestaltungsausbildung 1897-2007/ Anhang. 2 volumes. / 200720.00Meer info Bijzonderheden: Arnoldsche. 2007. 422 p. Ills. Hardcover.
Dehen, Peter. Die deutschen Industriewerkschulen in wohlfahrts-, wirtschafts-,und bildungsgeschichtlicher Beleuchtung.A,Huber. München. / 11.00Meer info Bijzonderheden: 1928. Or.hcloth.sl-dam. Library copy. xii,300pp. 8°.
Göttsche, Georg Die Kältemaschinen und ihre Anlagen. Eine gemeinverständliche Bearbeitung der Eis- und Kühlmaschinen und ihrer Anlagen für Besitzer von Kühlanlagen, Ingenieurem Architekten, Industrielle und Praktiker.Wetenschap Algemeen / 40.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, .824pp. Fünfte vollständig neu bearbeitete Auflage. Mit 734 Figuren und 154 Tabellen. Halblederen Einband. Ecken Einband gestosen, Rücken etwas geschlissen und beschädigt. Einhalt gut.
Billeter, Erika. Die zwanziger Jahre: Kontraste eines Jahrzehnts. / 197313.00Meer info Bijzonderheden: Benteli Verlag. 1973. 262 p. Ills. Hardcover. * Sl. discoloured. Cover sl. bumped.
J. Mason
Warning: mysql_close(): 8 is not a valid MySQL-Link resource in /home/virtual/site146/fst/var/www/html/intra/isbn_xml.php on line 18
DierenfabriekenIn den Toren, Baarn / 198110.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 224 pg., in goede staat.
Jansz, Ernst & Vrienten, Henny. Dit is alles. De teksten van Doe Maar en andere stukken. / 20007.00Meer info Bijzonderheden: Amst., Nijgh & Van Ditmar. 2000. 150 pag. Paperback.
Verheijen, A.H.C. Du Levrier et de l'Aigle Noir van toen en nuMaastrichtgensia / 7.00Meer info Bijzonderheden: Softcover, 8vo, 53pp. Geillustreerd. Kartonnen band. Heel goed.
Verheijen, A.H.C. Du Levrier et de l'Aigle Noir van toen en nuMaastrichtgensia / 12.00Meer info Bijzonderheden: Softcover, 8vo, 53pp. Geillustreerd. Kartonnen band. Heel goed.
Annink, Ed. Ed Annink. Designer. / 200215.00Meer info Bijzonderheden: 010 Publishers. 2002. 144 p. Ills. Hardcover.* Licht verkleurd.
Broeksma, Friso & Premsela, Benno. Een relatie met ruimte. / 200810.00Meer info Bijzonderheden: Architectura & Natura. 2008. 144 p. Ills. Paperback.
Bucquoye, Moniek E. & Denis, Alain. Enthoven Associates. Simplicity - Complexity. / 200615.00Meer info Bijzonderheden: Stichting Kunstboek. 2006. 143 p. Ills. Hardcover.
Griendt, Martijn van de & Groen, Jasper. Finding Emo. Signed by Martijn van de Griendt. / 200815.00Meer info Bijzonderheden: 2008. Oblong. Ills. Softcover.
Briatore, Virginio & Pezzini, Gabriele. Gabriele Pezzini. The warrior designer. / 200615.00Meer info Bijzonderheden: Modena, Logos. 2006. 129 p. llls. Boards.
Kiesow, Ernst Gegenwartsprobleme der deutschen Mühlenindustrie unter besonderer Berücksichtigung der Rationalisierung / 12.50Meer info Bijzonderheden: Hamburg, s n 1933 1. Aufl. - Inaugural-Dissertation Hamburg. - Broschur
Winkler, T.T. Geïllustreerd handwoordenboek voor de grafische Vakken.A.W. Spiering & Zoon / 35.00Meer info Bijzonderheden: 296 pagina's. Afbeeldingen van machines en gereedschappen. Uitgave circa 1920 - 1930. Cloth / Linnen Hardcover
Turander, Ralf et al. Gunnel Sahlin & Kosta Boda. / 200010.00Meer info Bijzonderheden: TAG. 2000. 4to. 175 p. Num. col. ills. Paperback.* Cover sl. stained.
Handbook of commerce and industry in NigeriaLagos, The Federal department of commerce and inustries., 1957. Engelstalig. 3de druk. 265 blz. Incl / 195712.00Meer info Bijzonderheden:
Kretzmann, Reinhard handbuch der industriellen Elektronik / 7.00Meer info Bijzonderheden: Berlin, Verlag fuer Radio-Foto-Kinotechnik 1954 ill 1. Aufl. - Mit Stichwortverzeichnis. - Leinwand
Flinchum, Russell. Henry Dreyfuss: Industrial Designer. The Man in the Brown Suit. / 199712.00Meer info Bijzonderheden: New York, Rizzoli. 1997. 222 pp. Richly ills. Hardcover/ dustjacket.* Jacket sl. dam.
Het boek van de rayon, ontwikkeling, vervaardiging, eigenschappen, verwerking, toepassingArnhem, Internationaal Rayon-Verkoopkantoor, 1949. 490 blz. Met zwart-wit en keurenillustraties. Ha / 194911.00Meer info Bijzonderheden:
Hijdelaar, P (red.) Het gas : tijdschrift voor de gasindustrie tevens orgaan der Vakgroep Gasbedrijven. 63e jaargang 1943 / 25.00Meer info Bijzonderheden: 's-Gravenhage, Vakgroep Gasbedrijven 1943 geillustreerd Halflinnen
Kras, Reyer et al. Het Transparante Noorden/ The Nordic Transparency. Industriële vormgeving uit Finland, Zweden, Denemarken, Noorwegen en IJsland/ Industrial design from Finland/ Sweden, Denmark, Norway and Iceland. Stedelijk Museum Amsterdam, 10 04 1999 - 06 06 '99. / 199910.00Meer info Bijzonderheden: Stedelijk Museum Amsterdam. 1999. 231 p. Ills. Hardcover.
Brunner, Gisbert L. & Sich, Marc. Heuer & TagHeuer. (Mastering Time). / 199725.00Meer info Bijzonderheden: Paris, Editions Assouline. 1997. Num. ills. Cloth/ Double Jacket.
Rashid, Karim. I want to change the world. / 200110.00Meer info Bijzonderheden: Thames & Hudson. 2001. Ills. Paperback.
Köhne, G. Iemand uit Noord-Holland : Wouter Sluis 1827-1891Hoorn : Historisch Genootschap ’Oud West-Friesland’ / 19917.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 120 blz, foto´s, illustraties, 22 cm, met literatuur opgave, isbn 9073497116, uitstekend exemplaar. Annotatie: Voor geïnteresseerden in geschiedenis Noord-Holland en/of landbouwgeschiedenis. Stolphoevereeks deel 16.
Buchanan, R.A. Industrial archaeology in Britain. / 19747.00Meer info Bijzonderheden: London, Penguin books. 1974. 446 pp. Ills. Hardcover/ dustjacket.
sande, theodore anton industrial archeology, a new look at the american heritagepenguin / 19764.75Meer info Bijzonderheden: 152 p. voll. geill.+ appendixen met o.a. geselecteerde industr. lokaties in de USA, uitst. staat
Fiell, Charlotte & Peter. Industrial Design A-Z. / 200010.00Meer info Bijzonderheden: Benedikt Taschen. 2000. 768 p. Numerous col. ills. Softcover.* Small traces of use.
Lowe, Jet. Industrial Eye. Photographs by Jet Lowe from the Historic American Engineering Record. / 198612.00Meer info Bijzonderheden: The Preservation Press. 1986. Num. ills. Hardcover/ dustjacket.* Sl. discol., frayed,
Botter Constant H. Industrie en organisatie een verkenningstochtKluwer-NIVE, 1977. 9de druk. 275 blz.Paperback. / 19776.00Meer info Bijzonderheden:
Krikner, Jovan Industrie und Industriepolitik Serbiens / 15.00Meer info Bijzonderheden: Halle, John 1913 1. Aufl. - Inaugural-Dissertation Leipzig. - Broschur
Viaene, Patrick Industriearchäologie in Belgien. Ein Führer zu Museen und Denkmälern.Geschiedenis algemeen / 8.00Meer info Bijzonderheden: Softcover, 8vo, 110pp. Illustrated. Paper binding. As new.
Viaene, Patrick Industriearchäologie in Belgien. Ein Führer zu Museen und Denkmälern.Geschiedenis algemeen / 8.00Meer info Bijzonderheden: Softcover, 8vo, 110pp. Illustrated. Paper binding. As new.
Asselbergs, Thijs. Industrieel ontwerpen in Nederland 4. Bekroonde ontwerpers. Zes jaar Kho Liang le-prijs. / 198512.00Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, 010 Publishers. 1985. 47 pag. Ingenaaid.* Inscriptionon first page.
Industrieel ontwerpen in Nederland 5. Bekroonde ontwerpers. Bedrijfsstijlen. / 198510.00Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, 010 Publishers. 1985. 47 pag. Ingenaaid.* Inscription on first page. Sl. dam.
Industrieel ontwerpen in Nederland 6. Ontwerpen voor de export. / 19867.00Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, 010 Publishers. 1986. 47 pag. Paperback.* Omslag versleten.
Industry & Design. Cat.nr. 707 E. / 198513.00Meer info Bijzonderheden: English ed. Amst., Stedelijk Museum Amsterdam. 21 december 1985 - 9 februari 1986. 318 p. Ills. Paperback.
Mooij J. Dr. Instrumenten, wetenschap en samenlevingBranche-vereniging \'Het instrument \". / 198810.00Meer info Bijzonderheden: Geschiedenis van de instrumentenfabricage en -handel in Nederland 1840 - 1940
Uchida, Shigeru, Mitsuhashi, Ikuyu & Nishioka, Toru. Interior Design. Uchida, Mitsuhashi, Nishioka & Studi 80 Vol. II. [This copy with or. signed letter on letterpaper Studio 80 by Uchida, as well as handwritten dated dedication by Uchida on ills. French page. / 199612.00Meer info Bijzonderheden: Taschen. 1996. 176 p. Ills. Paperback.
Krol, Aad & Rijk, Timo de. Jaarboek Nederlandse vormgeving 03/04. / 200410.00Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, Episode. 2004. 318 p. Ills. Paperback met flappen.
Dietz, Matthias & Mönninger, Michael. Japan Design. / 19929.00Meer info Bijzonderheden: Taschen. 1992. 176 p. Ills. Softcover.* Inscription on flyleaf.
Struycken, P. Kleur, ruimte en verandering/Colour, space and changeKunst / 15.00Meer info Bijzonderheden: Softcover, 8vo, Plons/Splash 1972/1974.Bestaande uit drie delen. Een boek met kleurencombinaties. Een boek met toelichting. En een boek met toepassingen. Heel goed.
NN Koninklijke Nederlandse Papierfabriek Maastricht. Een industrieel-archeologische verkenning.Maastrichtgensia / 8.00Meer info Bijzonderheden: Softcover, 8vo, 65pp. Deelrapport 4. Geillustreerd. Kartonnen band. Heel goed.
NN Koninklijke Nederlandse Papierfabriek Maastricht. Een industrieel-archeologische verkenning.Maastrichtgensia / 8.00Meer info Bijzonderheden: Softcover, 8vo, 65pp. Deelrapport 4. Geillustreerd. Kartonnen band. Heel goed.
NN Koninklijke Nederlandse Papierfabriek Maastricht. Een industrieel-archeologische verkenning.Maastrichtgensia / 8.00Meer info Bijzonderheden: Softcover, 8vo, 65pp. Deelrapport 4. Geillustreerd. Kartonnen band. Heel goed.
Dearden John.. Kostprijs en budgettering. Marka pocket 40Utrecht, Het Spectrum, 1966. / 19663.00Meer info Bijzonderheden:
Jordi, Ernst, Iseli, Rolf, Hutter, Schang, Eggenschwiler, Franz, Tinguely, Jean, Wiggli, Oscar, Emch, Reto, Heusser, Armin, Luginbühl, Basil, Luginbüh Künstlerwerkplatz Industrie. / 199040.00Meer info Bijzonderheden: Zürich & München, Artemis. 1990. Num. ills. Hardcover/ dustjacket.* Sl. frayed.
L'Objet Industriel. / 19808.00Meer info Bijzonderheden: Paris, Centre Georges Pompidou. 1980. 112 p. Ills. Paperback.* Waterdam.
Anonymous La Hollande industrielle / 15.00Meer info Bijzonderheden: La haye, Imprimerie Nationale 1929 photographs, maps Publ. of the division du commerce et de l'industrie du ministère du commerce et de l'industrie. - Softcover
Le temps des gares. / 19909.00Meer info Bijzonderheden: Paris, Centre Georges Pompidou. 1990. 159 p. Paperback.
Lost & Found. Critical voices in new British Design. / 19998.00Meer info Bijzonderheden: Basel, Boston & Berlin, Birkhäuser/ The British Council. 1999. 128 p. Ills. Paperback.
Herbst, Marion. Mag het iets meer zijn? Marion Herbst 1968-1993. / 50.00Meer info Bijzonderheden: Pictures Publishers. 164 p. Num. ills. Ringbinder.
Rooseboom, Hans. Meisjes van de fabriek. Voor de lens van de inspecteur. / 200810.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Zwolle, Waanders/ Nationaal Archief. 2008. Ongep. Gebonden in harde kaft.
Schrofer, Gilian. Models of Concern. Een selectie interieur maquettes. A Selection Of Interior Models. [Stedelijk Museum, Amsterdam]. / 200825.00Meer info Bijzonderheden: Amst., Architectura & Natura. 2008. 118 p. Ills. Oblong special designed half cloth/ half hardcover.
NN Modes & TraveauxDiversen / 20.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover 4vo, Volledige Nederlandse vertaling. Vanaf no.636 december 1953 t/m no.20 december1954. Ingebonden in halflinnen band. Zeer goed.
Terlouw Jan en Zegveld Walter Morgen brengen: over industrie en werkgelegenheid in de jaren tachtig.Amsterdam, Bert Bakker, 1979. 126 blz. Paperback / 19799.00Meer info Bijzonderheden:
Lovink, Geert and Ned Rossiter (ed.) My creativity reader : a critique of creative industries / 20.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Institute of Network Cultures 2007 1st ed. - Softcover
Aldersey-Williams, Hugh. New American Design. Products and Graphics for a post-industrial age. / 19888.00Meer info Bijzonderheden: Rizzoli. 1988. 192 p. Ills. Cloth/ dustj.* Dustj. damaged.
Byars, Mel. New Chairs. Innovations in Design, Technology and Materials. / 200615.00Meer info Bijzonderheden: Chronicle Books. 2006. 160 p. Ills. Paperback.
N/A Olivier DebréKunst / 25.00Meer info Bijzonderheden: Paperback., 8o. Oblong. 106 reproductions dont dix en couleurs, plusieurs photographies en noir et blanc. Broché, couverture illustrée en couleur d'un dessin de l'artiste.
Byars, Mel. On Off. New Electronics Products. / 20019.00Meer info Bijzonderheden: Universe. 2001. 159 p. Paperback.
Delfs, Timm & Wild, Norbert. On Time. Objekte der Zeitmessung/ Objects of Chronometry. Text in German & English. / 200715.00Meer info Bijzonderheden: Museum für Gestaltung Zürich. 2007. 95 p. Ills. Paperback.
Hoorweg F.P.A. en Quint J.G.H. Op ooghoogte. Opstellen over organisatie's-Gravenhage, Hoorweg & Quint, 1995. 64 blz. Paperback. / 19955.00Meer info Bijzonderheden:
Nijhof, P. Oude fabrieksgebouwen in Nederland. / 198530.00Meer info Bijzonderheden: De Bataafsche Leeuw. 1985. 247 p. Ills. Harde kaft/ stofomslag. * Blindstempel op schutblad.
Stewart, Bill. Packaging Design. / 200715.00Meer info Bijzonderheden: Laurence King. 2007. 224 p. Ills. Paperback.
Voorn, Henk Papierhandel in de Graafschap en elders : een kleine bijdrage tot de papierhandelsgeschiedenisZutphen : Bührmann-Ubbens Papier / 19846.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 47 blz, zw/w foto’s, ill, krt, 19 cm, isbn 9071180018, uitstekend exemplaar. Annotatie: Geïllustreerd met ondermeer veel [water]molens. Boekje is met de originele bedrukte plastic omslag en introductiebrief. Papier-reeks 4.
Boettcher, R./Jacquemijns, I./Phaff, C. Papierverwerking en -veredelingTypografie en boekdrukkunst / 10.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 8vo, 164pp. Geillustreerd. Linnen band. Heel goed.
Borsi, Franco. Paris 1900. Architecture and Design. / 197815.00Meer info Bijzonderheden: New York, Rizzoli. 1978. 278 pp. 350 ills., 85 in colour. Hardcover/ dustjacket.* Dustj. damaged.

12 3 4