Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Fotografie

1556 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 31 pagina's
resultaten 1 tot 50Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
Boer, A. en D. (red.) "Focus". Ned. Tijdsch. voor algemene, kleinbeeld- en kleurenfotografie.Focus / 15.00Meer info Bijzonderheden: Jaargang 21 tot en met 28 ( 1934 t/m 1941) en jaargang 41 t/m 44 ( 1956 t/m 1959. De laatste 4 jrg. zijn in originele band, ingestoken. Prijs per jaargang. Bibliotheekband
Kers, Martin "Hollandbook; Photographic Impressions of Holland"Schipper/ Terra, Zutphen / 25.00Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid/ sewed, linnen band/ cloth, stofomslag/ dustjacket, engelstalig/Englisch, veel foto's in kleur/ many colourphotographs, nieuw/ new, nog in plastic verpakking/ wrapt in plastics from producer, Zeer goed, nieuw
Damase, Jacques en Daniel Frasnay 100 jaar ParijsBruna, Utrecht/Antwerpen / 19625.00Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid fotopocket, Zwarte Beertje 459-460, 64 pp tekst, 96 foto's in z/w, vertaling Margot Bakker, Goed
Weiermair, Peter. 100 Jahre 100 Bilder. Eine Geschichte der Photographie. / 199510.00Meer info Bijzonderheden: Stemmle. 1995. 232 p. Ills. Paperback.* Cover sl. worn.
1900. / 200015.00Meer info Bijzonderheden: Galeries Nationales du Grand Palais, Paris. 14 mars - 26 juin 2000. 343 p. Incl. 391 ills. Softcover.* Name on flyleaf.
Yapp, Nick. 1970s. The Hulton Getty Picture Collection. / 199810.00Meer info Bijzonderheden: Könemann. 1998. 8vo. 394 p. Ills. Paperback.* Sl. worn.
Schink, Hans-Christian. 1h. Landesgalerie Linz am Oberösterreichischen Landesmuseum. Text in German and English. / 201130.00Meer info Bijzonderheden: Hatje Cantz. 2011. 96 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.
Pawek, Carl, idee 2. Weltausstellung der Photographie, Die Frau Verlag GrunerHamburg / 196815.00Meer info Bijzonderheden: good pp not numbered, 522 Photos aus 85 Ländern von 236 Photographen.Catalogue of 2nd World Photo Exhibition; theme: Woman; legend, list of photographers; softcover
20 Sowjetische Photographen 1917 - 1940. Sowjet fotografen. / 199020.00Meer info Bijzonderheden: Amst., Fiolet & Draaijer Interphoto. 1990. 288 pp. Paperback.* Text in German, English, French & Dutch. Small traces of use.
Voogel Emile en Keyzer Peter. 200 diatips. Focus Elsevier pocket 28Amsterdam, Elsevier, 1975. ± 100 blz. Uitgavejaar 1975 Met foto's. Focus Elsevier pocket boek. / 19753.00Meer info Bijzonderheden:
Voogel, Emile en Peter Keyzer 200 dokatips / zwartwitElsevier / 1.50Meer info Bijzonderheden: F 24 Pocket
Welzen, Jan van 200 Dokatips kleurElsevier / 1.50Meer info Bijzonderheden: F 30 pocket
Welzen, Jan van 200 Dokatips kleurElsevier / 1.50Meer info Bijzonderheden: F 30 pocket
VOOGEL, E. 200 dokatips zwart/witElsevier, 1982 / 19822.00Meer info Bijzonderheden: pkt, ills
Voogel Emile en Keyzer Peter. 200 dokatips. Zwartwit. Focus Elsevier pocket 24.Amsterdam, Elsevier, 1977. ± 100 blz. Uitgavejaar 1977 Met foto's. Focus Elsevier pocket boek. / 19773.00Meer info Bijzonderheden:
Voogel Emile en Keyzer Peter. 200 filmtips. Focus Elsevier pocket 23Amsterdam, Elsevier, 1979. ± 100 blz. Uitgavejaar 1979 Met foto's. Focus Elsevier pocket boek. / 19793.00Meer info Bijzonderheden:
Voogel, Emile en Peter Keyzer 200 flitstipsElsevier / 1.50Meer info Bijzonderheden: pocket F33
Voogel Emile en Keyzer Peter. 200 flitstips. Focus Elsevier pocket 31975. 2de druk. Met foto's / 19753.00Meer info Bijzonderheden:
Spitzing Gunter 200 fototips. Focus Elsevier pocket F221978. Met foto's. Pocketboek. / 19783.00Meer info Bijzonderheden:
Voogel, Emile/Keyzer, Peter 200 kleurenfototipsfocus / 19822.50Meer info Bijzonderheden: pocket illus 1982
Voogel Emile en Keyzer Peter. 200 reflextips. Focus Elsevier pocket F471979. Met foto's. Pocketboek. Leesvouw in voorplat. Onderkant rug ingescheurd / 19793.00Meer info Bijzonderheden:
Unbehaun, Klaus 200 TiteltipsElsevier / 19781.50Meer info Bijzonderheden: Pocket 2e druk 1978
Unbehaun, Klaus 200 titeltipsElsevier / 19752.00Meer info Bijzonderheden: 1975 pocket Focus
Appleton, Samantha, Grarup, Jan, Zizola, Francesco, Lohuizen, Kadir van & Bonet, Pep a.o. 217A. Declaración Universal De Los Derechos Humanos. / 200815.00Meer info Bijzonderheden: 1st ed. FONART. 2008. Photographs/ text. Paperback. Oblong.
Anzenberger, Regina Maria. 22 Photographers. Texts by Erich Lessing and Chris Sattlberger. / 199710.00Meer info Bijzonderheden: Stemmle. 1997. 183 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.* Corner sl. bumped.
Posthuma de Boer, Eddy, Posthuma de Boer, Tessa & Nooteboom, Cees (voorwoord). 222 schrijvers. Literaire portretten. / 200512.00Meer info Bijzonderheden: Bas Lubberhuizen. 2005. 245 p. Ills. Harde kaft.
Fabricius, Klaus & Red Saunders. Edit. 24 Hours in the life of Los Angeles.Alfred van der Marck / 198412.00Meer info Bijzonderheden: Colourplates and photos in bl/white. Map of Los Angeles. 263 p. Sewn
Redeke, Martin 50 jaar Bruynzeel. 1897-1947Bruynzeel Fabrieken / 1947195.00Meer info Bijzonderheden: 126 pagina's gedeeltelijk genummerd. Het boek werd uitgebracht ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan van de Bruynzeel fabrieken. Foto's, illustraties. De tekst van dit gedenkboek werd geschreven door Martin Redeke, de fotografische verzorging is van Carel Blazer, de lay-out van Jan Bons en Jaap Penraat. Het boek werd in offset gedrukt door de firma L. van Leer en Co. te Amsterdam, op papier van Van Gelder Zonen en gebonden door de firma H. van Rijmenam te 's Gravenhage. Goudopdruk van de naam Bruynzeel op de voorkaft en de rug. De kaft en de pagina's zijn langs de randen is iets vergeeld, hoekjes iets bestoten. Half Linnen, Hard Cover
50 jaar World Press PhotoSdu Uitgevers / 200517.50Meer info Bijzonderheden: Uitstekende staat, prachtig boekje ter gelegenheid van het 50 jarig bestaan van World Press
Sauter, Martina. 57 Photographs. Kunstraum Marion Scharmann. / 200720.00Meer info Bijzonderheden: Thieme. 2007. 114 p. Ills. Hardcover. * Cover sl. frayed.
Nuis, Aad (fotografie). 65+. Vijfenzestigplus. / 199415.00Meer info Bijzonderheden: Uitgegeven door Menno van de Koppel. Stichting Charema/ Mart Spruijt. 1994. Folio. Full page photographs. Boards.* Some pages sl. loose.
Menasche, Jacques. Text 90 Photojournalists participated in the World Press Photo's. Gender.World Press Photo / 200418.00Meer info Bijzonderheden: Two-year workshop program organized in seven countries 2001-2003. Gender. Photo's in colour and bl/white. 131 p. Sewn
Menasche, Jacques. Text 90 Photojournalists participated in the World Press Photo's. Environment.World Press Photo / 200418.00Meer info Bijzonderheden: Two-year workshop program organized in seven countries 2001-2003. Environment. Photo's in colour and bl/white. 131 p. Fine ex. Sewn
Lanyon, Andrew A 'family Album' Compiled and Juxtaposed By Andrew Lanyon / 10.00Meer info Bijzonderheden: Gelijmd
Schlesinger, Peter. A Chequered Past. My Visual Diary of the 60s and 70s. / 200315.00Meer info Bijzonderheden: London, Thames & Hudson. 2003. 127 p. With 167 ills, 163 in col. Boards/dustj.
Ouden, Annette den. A Global Touch. His land and His People. [Tibet and South-America]. / 199610.00Meer info Bijzonderheden: Houten, Ekspress, zo. 1996. 120 pp. Plts. Boards.
Vlugt, Marcel van der. A New Day. / 20078.00Meer info Bijzonderheden: d'jonge Hond. 2007. Plts. Softcover in transparant cover with inserted medical card.
Coplans, John. A Self Portrait 1984-1997. / 199725.00Meer info Bijzonderheden: P.S. 1 Contemporary Art Center/ D.A.P. 1997. 168 p. Ills. Hardcover.
IJken, Jan van. A Touch of Divinity. Images of devotion in Eastern Europe. / 20018.00Meer info Bijzonderheden: Nijmegen, Valkhof Pers. 2001. 55 plts. Paperback.
Clergeau, Louis (photography) & Couderc, Jean-Mary (text). A Village in France. Louis Clergeau's Photographic Portrait of Daily Life in Pontlevoy, 1902-1936. / 19969.00Meer info Bijzonderheden: Harry N. Abrams. 1996. 4to. 143 p. With 150 b/w photographs. Cloth/ dustj.
Wolff, Melchior de Aart Klein. Oeuvreprijs 1996 . FotografieEkspress.zo / 19969.00Meer info Bijzonderheden: Alle afbeeldingen in zw/wit. 80 pag. Ingenaaid
Braschler, Mathias & Fischer, Monika. About Americans. / 200710.00Meer info Bijzonderheden: Braus. 2007. Num. col. photoportraits. Hardcover.
Keuken, Joan van der (fotografie), Remco Campert (tekst) Achter glasDe Boer, Hilversum / 196170.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, ongenummerde pagina's, foto's in z/w, omslag verkleurd, linoleumsneden Georgette Apol, vormgeving Joan van der Keuken,
Boer, Sacha de & Heijdendael, Stefan. Achter het kijkglas/ Behind the looking glass. / 200715.00Meer info Bijzonderheden: Adr. Heinen. 2007. Ills. Harde kaft.
IEPEREN, AB VAN,djani, Deneuve, Dunaway, Gardner, Girardot, Jackson, Moreau, Signoret, Ullmann, e.a Actrices als vrouw. vrouwen als actrices LandshoffBentveld-Aerdenhout / 197820.00Meer info Bijzonderheden: Goed+ pp 232 14 interviews met Adjani, Deneuve, Dunaway, Gardner, Girardot, Jackson, Moreau, Rampling, Sanda, Schneider, Signoret, Ullmann, Vitti en Winters, een gedeelte verscheen eerder in Vrij Nederland softcover
Dumbo. Acts of Vandalism and Stories of Love. / 200715.00Meer info Bijzonderheden: Bologna, Damiani. 2007. Plts. Hardcover.
Stern, Bert & Sobieszek, Robert A. (text). Adventures. / 199715.00Meer info Bijzonderheden: Bulfinch Press. 1997. 206 p. 71 color ills., 82 b.w. ills. Hardcover/ dustjacket.* Jacket worn.
Hütte, Axel. After Midnight. Waddington Galleries, London, 4 - 28th October 2006. / 200622.00Meer info Bijzonderheden: Schirmer/Mosel. 2006. Oblong. 56 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.* Flyleaf sl. stained.
Said, Edward W. After the last sky. Palestinian lives.Faber and Faber / 198612.00Meer info Bijzonderheden: Photographs: Jean Mohr. 174 p. Sewn
Peterson, Christian A. After the Photo-Secession. American Pictorial Photography, 1910-1955. / 199715.00Meer info Bijzonderheden: The Minneapolis Institute of Art. 1997. 218 p. Ills. Paperback. * Cover sl. worn.
Hamid Reza Sadr Against the wind, politics of Iranian cinema Fonds / ZarrinTehran / 200250.00Meer info Bijzonderheden: very good pp 531 40 b/w ill., Against the Wind: Politics of Iranian Cinema charts the rise of contemporary Iran through the movies. Covering the Qajar period through to the Pahlavi regime and the Khatami presidency, it is a chronological examination of Iranian cinema in respect to the political, economic and social changes that have taken place in the country from 1900 to 2000. Many of the films, drawing upon common themes, subjects, plots and dialogue, reflect a society full of conflicts. But whatever the genre, they share a preoccupation with political tension, freedom of speech and religious affairs. The country’s timeless struggle between the traditional and the new has always been reflected in its cinema. During the Shah’s period, films presented a rich country in social turmoil. Afterwards, post-revolutionary cinema exposed the cataclysmic changes Iran underwent, from a secular monarchy to an Islamic republic. Despite present day restrictions, Iranian filmmakers such as Abbas Kiarostami, Mohsen Makhmalbaf, Samira Makhmalbaf, Majid Majidi and Rakhshan Bani-Etemad, among many others, have developed a unique visual language that is acclaimed worldwide. By examining the social and economic backgrounds of directors, films, themes and characters, Against the Wind provides fascinating insight into a cinema and a country. softcover
Lagerfeld, Karl. Akstrakt. / 200015.00Meer info Bijzonderheden: 1st ed. Steidl. 2000. 4to. Photoplates. Cloth/ dustjacket/ in slip cas* Dustj. damaged.
Urban, Al & Janssen, Volker (ed.). Al Urban. / 200115.00Meer info Bijzonderheden: Janssen Publishers. 2001. Num. ills. Paperback. * American Photography of the Male Nude 1940-1970, Volume VI.
Dongen, Ron van & Jenkins, Steven. Alba Nero. Signed by the photographer. / 100095.00Meer info Bijzonderheden: 1st print in ed. of 1000 copies. Nazraeli Press. 1999. Folio. Ills. Black cloth with mounted ills.
O'Brien CRUISE,Albert Camus Albert Camus, orientatie op morgen MeulenhoffAmsterdam / 19708.00Meer info Bijzonderheden: goed pp 95 pp., softcover
Boon, Louis Paul. Album Louis Paul Boon. Een leven in woord en beeld. / 200820.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Antwerpen/Amsterdam, Manteau/Meulenhoff 2008. 382 p. Zwart wit foto's. Gebonden in harde kaft.* Een hoek achterzijde gedeukt.
Jonge, Piet de. Album. De fotoverzameling van Museum Boymans-Van Beuningen/ The photographic collection of Museum Boymans-Van Beuningen 19.08-19.11.1995. / 10.00Meer info Bijzonderheden: 4to. 280 p. Ills. Paperback.* Small traces of use.
Komrij, Gerrit, Roels, Hans & Vermeir, Serge. Alfama Lisboa. Foto's Hans Roels & Serge Vermeir. / 10.00Meer info Bijzonderheden: Antwerpen, PETRACO/ PANDORA. Z.j. 79 pp. Foto's. Wrappers.* Blindstempel op schutblad.
Szarkowski, John. Alfred Stieglitz at Lake George. / 199515.00Meer info Bijzonderheden: N.Y. The Museum of Modern Art. September 14, 1995 - January 2, 1996. 4to. 111 p. Num. photos. Cloth/ dustj.* Sl. discoloured.
Stieglitz, Alfred. Alfred Stieglitz. / 199710.00Meer info Bijzonderheden: Könemann. 1997. 8vo. 95 p. Ills. Cloth/ dustj. * Aperture Masters of Photography.* Text in English, French & German.
Norman, Dorothy. Alfred Stieglitz. An American Seer. / 199010.00Meer info Bijzonderheden: Aperture. 1990. 240 p. Paperback.* Inscription on rear fly-leaf.
Griendt, Martijn van de. Allemaal! [Achter de schermen van het Nederlandse levenslied]. / 200610.00Meer info Bijzonderheden: Gesigneerd door Van de Griendt! Podium. 2006. Ills. Paperback.
Croy, Otto Alles über NahaufnahmenIm Heeering-Verlag , Seebruck am Chiemsee / 196010.00Meer info Bijzonderheden: Genaaid, linnen band, stofomslag, 129 Aufnahmen des Verfassers, 239 pp., Goed
Borrebach Hans. Alles over dia's. Hobby serie.Amsterdam, L..J. Veen, 4de druk. 144 blz. Foto's en tekeningen .Ingenaaid. Paperback. met penonder / 6.00Meer info Bijzonderheden:
Borrebach, Hans Alles over dia\'sL.J. Veen\'s uitgeversmaatschappij, Amsterdam / 5.00Meer info Bijzonderheden: Softcover, 151 pg., in redelijke staat, geillustreerd.
Langford, Michael Alles over fotografieFocus / 19797.00Meer info Bijzonderheden: Grootformaat met stofomslag geb 1979 223blz
Borrebach Hans. Alles over kleinbeeld. Hobby serie.Amsterdam, L..J. Veen, 159 blz. Met kleuren en zwart-wit foto's.Ingenaaid. Paperback. Penonderstrep / 6.00Meer info Bijzonderheden:
Bechtel Helmut Alles over natuurfotografie.Amsterdam, Foton publishing, 1972. 176 blz. Met 56 foto's waarvan 45 in kleur. Gebonden. Hard cover / 19726.00Meer info Bijzonderheden:
Hasker Hoogenberg Ameland bekijken en kennenVVV Ameland / 19765.95Meer info Bijzonderheden: Voor de verzamelaar: leuk, oud gidsje over Ameland met 48 paginagrootte zwart wit foto\\\'s. Prijs is excl. porto.
Frank, Waldo e.a. Red. America & Alfred Stieglitz. A collective portrait.Aperture Inc. / 197917.00Meer info Bijzonderheden: New revised edit. Illustrations in colour and bl/white; index; 159 p. Paperback
Stieglitz, Alfred & Frank, Waldo et al. America & Alfred Stieglitz. A Collective Portrait. / 197914.00Meer info Bijzonderheden: New. rev. ed. Aperture. 1979. Ills. 160 p. Paperback.
Smith, Oliver. Edit. American Ballet Theatre. Thirty /six years of scenic and costume design. 1940/1976American Ballet theatre / 19769.00Meer info Bijzonderheden: Cat. 171 Pictures in bl-white. Names of artists and ballets. Sewn
Sandro. American Bikers. Mit einem Text von Prosper Keating. German Text. / 199855.00Meer info Bijzonderheden: London, Schirmer/Mosel. 1998. 88 pp. 71 Novatone plates. Cloth/dustj.
Basinger, Jeanine American cinema. One hundred years of filmmakeng.Rizzoli / 199430.00Meer info Bijzonderheden: Photographs in bl/white and colour. Index. 300 p. Bound; giltstamped
Foresta, Merry A. American Photographs. The First Century. From The Isaacs Collection In The National Museum Of American Art. / 199615.00Meer info Bijzonderheden: Smithonian Institution Press. 1996. 172 p. Ills. Paperback.
Booth-Clibborn, Edward. Editor. American Photography One. The first annual of American editorial, advertising and poster, book, promotion and unpublished photography. / 13.50Meer info Bijzonderheden: Basel: Polygon Editions S.A.R.L., 1985. Bound with d.w. 224 p. Harry N. Abrams Art Book. Many fotographs in colour and bl/white. Very good copy. Linen
Sekaer, Peter. American Pictures. / 199920.00Meer info Bijzonderheden: Addison Gallery Of American Art. 1999. 56 p. Plates. Paperback.
Breukel, Koos & Sinderen, Wim van (sam.). Among Photographers. The Hague Museum of Photography, 23 June to 30 September 2007. / 20.00Meer info Bijzonderheden: Veenman. Num.ills. Softcover.
Amours.Fondation Cartier / 199716.00Meer info Bijzonderheden: Actes Sud. Fondation Cartier pour l'art contemporain. Plates in color and bl/white. 221 p. Linen
Jong, Wubbo de Amsterdam & de rest van de wereld.De Verbeelding / 200235.00Meer info Bijzonderheden: met leeslint. Mooi ex. Gebonden
Creemers, Marie-José & Markerink, Cary et al. Amsterdam 1950-1959: 20 fotografen/ photographers. Inleiding Remco Campert. / 19859.00Meer info Bijzonderheden: 2de druk. Amst., Fragment. 1985. Foto's. Paperback.* T.g.v. de gelijknamige tentoonstelling in het Gemeentearchief te Amsterdam van 11 oktober t/m 30 november 1985. Gebruikssporen.
Olie, Jacob. Amsterdam gefotografeerd in de 19de eeuw. Photographer of 19th Century Amsterdam. Samengesteld en vormgegeven door Kees Nieuwenhuijzen met een nawoord van Wim Klinkenberg. / 198115.00Meer info Bijzonderheden: 4de druk. Amst., Van Gennep. 1981. 158 p. Paperback.
Elenbaas, Peter (fotografie) & Berends, Lambiek (tekst). Amsterdam onbewolkt 2. / 200510.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Bas Lubberhuizen/ Het Parool. 2005. Folio. 191 p. Photo's. Ingenaaid.
Ruigrok, Wim. Foto's Amsterdam stad in verandering.Bas Lubberhuizen / 200114.00Meer info Bijzonderheden: Willem Ellenbroek - tekst; Maarten Kloos - inleiding. Paginagrote zw/wit foto's. 143 pag. Ingenaaid
Ruigrok, Wim (foto's). Amsterdam stad in verandering. Willem Ellenbroek tekst. Maarten Kloos inleiding. / 200110.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk. Amst., Bas Lubberhuizen. 2001. 143 pp. Paperback.* Licht verkleurd.
Linnewiel, Henk & Pelgrom, Els. Amsterdam terloops. / 199910.00Meer info Bijzonderheden: THOTH. 1999. Ills. Paperback met flappen.
Pelgrom, Els. Inleiding Amsterdam terloops.Thoth / 19999.00Meer info Bijzonderheden: Fotografie in zw/wit: Henk Linnewiel; Ingenaaid
JARING, COR (FOTO'S), EMILE FALLAUX (TEKST) Amsterdam ± TritonpersHuizen / 196930.00Meer info Bijzonderheden: Goed+ pp 128 Gebonden
Kanaga, Consuelo. An American Photographer. The Brooklyn Museum. / 199217.00Meer info Bijzonderheden: University of Washington Press. 1992. 4to. 223 p. With 73 figs. & 112 plts. Paperback.
LORENZ, DIETER Anaglyfen - stereo-afbeeldingen rond kunst, wetenschap en techniek AramithAmsterdam / 198720.00Meer info Bijzonderheden: zeer goed pp 95 kleurenfoto's en z/w tekeningen die als je ze door de bijgevoegde rood-groene bril bekijkt de illusie van 3D foto's oplevert, softcover
Kosters, Onno. Anatomie van het slik. Met foto's van Dick Groot. / 20108.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Varik, De Weideblik. 2010. Ingenaaid. 44 p.* Hoekje gevouwen.
Muybridge, Eadweard. Animals in motion. 183 Plates (containing over 4000 individual photographs from the famous Muybridge Collection Illustrating Horses, Dogs, Cats, Lions, Kangaroos, Deer - 28 others. / 195750.00Meer info Bijzonderheden: Reprint. New York, Dover publications. 1957. Cloth/dustj. * Dustj. damaged.
Weiermair, Peter. Ann Mandelbaum. / 19948.00Meer info Bijzonderheden: 1st ed.. Zürich, Edition Stemmle. 1994. 112 p. Black and white photo's. Paperback.* Small traces of use.
Another Portrait Book. / 200930.00Meer info Bijzonderheden: Edition 7L. 2009. 267 p. Ills. Cloth.
Anthology of African and Indian Ocean PhotograpyRevue Noire / 199985.00Meer info Bijzonderheden: Perfect state, Great book 500 photographs bij African photographers and black photographers from USA, Canada, Brazil, Europe, Indian Ocean
White, Minor. Edit. Aperture 16:2.Millerton / 9.00Meer info Bijzonderheden: All photographs in bl/white. Sewn
White, Minor. Edit. Aperture 17:2Millerton / 9.00Meer info Bijzonderheden: All photographs in bl/white Sewn
anon, ellen; anon, josh aperture exposed, the mac photographers guide to taming the workflowsybex indianapolis / 200618.50Meer info Bijzonderheden: 297 p. voll. geill. in kl. nieuwstaat.
Biermann, G. Roland. Apparitions. The triptychs. / 200510.00Meer info Bijzonderheden: London & Düsseldorf, St. Mary Bow Church/ Johanneskirche. 2005. Oblong. Ills. Paperback.* Cover sl. frayed & discol.
Searle, Berni. Approach. / 200630.00Meer info Bijzonderheden: Cape Town, Michael Stevenson. 2006. 112 p. Col. plts. Hardcover.* Sl. bumped.

12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32