"Focus". Ned. Tijdsch. voor algemene, kleinbeeld- en kleurenfotografie.
Focus /
15.00
Meer info Bijzonderheden: Jaargang 21 tot en met 28 ( 1934 t/m 1941) en jaargang 41 t/m 44 ( 1956 t/m 1959. De laatste 4 jrg. zijn in originele band, ingestoken. Prijs per jaargang. Bibliotheekband
Kers, Martin
"Hollandbook; Photographic Impressions of Holland"
Schipper/ Terra, Zutphen /
25.00
Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid/ sewed, linnen band/ cloth, stofomslag/ dustjacket, engelstalig/Englisch, veel foto's in kleur/ many colourphotographs, nieuw/ new, nog in plastic verpakking/ wrapt in plastics from producer, Zeer goed, nieuw
Damase, Jacques en Daniel Frasnay
100 jaar Parijs
Bruna, Utrecht/Antwerpen / 1962
5.00
Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid fotopocket, Zwarte Beertje 459-460, 64 pp tekst, 96 foto's in z/w, vertaling Margot Bakker, Goed
Weiermair, Peter.
100 Jahre 100 Bilder. Eine Geschichte der Photographie.
/ 1995
10.00
Meer info Bijzonderheden: Stemmle. 1995. 232 p. Ills. Paperback.* Cover sl. worn.
1900.
/ 2000
15.00
Meer info Bijzonderheden: Galeries Nationales du Grand Palais, Paris. 14 mars - 26 juin 2000. 343 p. Incl. 391 ills. Softcover.* Name on flyleaf.
Yapp, Nick.
1970s. The Hulton Getty Picture Collection.
/ 1998
10.00
Meer info Bijzonderheden: Könemann. 1998. 8vo. 394 p. Ills. Paperback.* Sl. worn.
Schink, Hans-Christian.
1h. Landesgalerie Linz am Oberösterreichischen Landesmuseum. Text in German and English.
/ 2011
30.00
Meer info Bijzonderheden: Hatje Cantz. 2011. 96 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.
Pawek, Carl, idee
2. Weltausstellung der Photographie, Die Frau
Verlag GrunerHamburg / 1968
15.00
Meer info Bijzonderheden: good pp not numbered, 522 Photos aus 85 Ländern von 236 Photographen.Catalogue of 2nd World Photo Exhibition; theme: Woman; legend, list of photographers; softcover
Appleton, Samantha, Grarup, Jan, Zizola, Francesco, Lohuizen, Kadir van & Bonet, Pep a.o.
217A. Declaración Universal De Los Derechos Humanos.
/ 2008
15.00
Meer info Bijzonderheden: 1st ed. FONART. 2008. Photographs/ text. Paperback. Oblong.
Anzenberger, Regina Maria.
22 Photographers. Texts by Erich Lessing and Chris Sattlberger.
/ 1997
10.00
Meer info Bijzonderheden: Stemmle. 1997. 183 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.* Corner sl. bumped.
Posthuma de Boer, Eddy, Posthuma de Boer, Tessa & Nooteboom, Cees (voorwoord).
222 schrijvers. Literaire portretten.
/ 2005
12.00
Meer info Bijzonderheden: Bas Lubberhuizen. 2005. 245 p. Ills. Harde kaft.
Fabricius, Klaus & Red Saunders. Edit.
24 Hours in the life of Los Angeles.
Alfred van der Marck / 1984
12.00
Meer info Bijzonderheden: Colourplates and photos in bl/white. Map of Los Angeles. 263 p. Sewn
Redeke, Martin
50 jaar Bruynzeel. 1897-1947
Bruynzeel Fabrieken / 1947
195.00
Meer info Bijzonderheden: 126 pagina's gedeeltelijk genummerd. Het boek werd uitgebracht ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan van de Bruynzeel fabrieken. Foto's, illustraties. De tekst van dit gedenkboek werd geschreven door Martin Redeke, de fotografische verzorging is van Carel Blazer, de lay-out van Jan Bons en Jaap Penraat. Het boek werd in offset gedrukt door de firma L. van Leer en Co. te Amsterdam, op papier van Van Gelder Zonen en gebonden door de firma H. van Rijmenam te 's Gravenhage. Goudopdruk van de naam Bruynzeel op de voorkaft en de rug. De kaft en de pagina's zijn langs de randen is iets vergeeld, hoekjes iets bestoten. Half Linnen, Hard Cover
50 jaar World Press Photo
Sdu Uitgevers / 2005
17.50
Meer info Bijzonderheden: Uitstekende staat, prachtig boekje ter gelegenheid van het 50 jarig bestaan van World Press
Sauter, Martina.
57 Photographs. Kunstraum Marion Scharmann.
/ 2007
20.00
Meer info Bijzonderheden: Thieme. 2007. 114 p. Ills. Hardcover. * Cover sl. frayed.
Nuis, Aad (fotografie).
65+. Vijfenzestigplus.
/ 1994
15.00
Meer info Bijzonderheden: Uitgegeven door Menno van de Koppel. Stichting Charema/ Mart Spruijt. 1994. Folio. Full page photographs. Boards.* Some pages sl. loose.
Menasche, Jacques. Text
90 Photojournalists participated in the World Press Photo's. Gender.
World Press Photo / 2004
18.00
Meer info Bijzonderheden: Two-year workshop program organized in seven countries 2001-2003. Gender. Photo's in colour and bl/white. 131 p. Sewn
Menasche, Jacques. Text
90 Photojournalists participated in the World Press Photo's. Environment.
World Press Photo / 2004
18.00
Meer info Bijzonderheden: Two-year workshop program organized in seven countries 2001-2003. Environment. Photo's in colour and bl/white. 131 p. Fine ex. Sewn
Lanyon, Andrew
A 'family Album' Compiled and Juxtaposed By Andrew Lanyon
A Chequered Past. My Visual Diary of the 60s and 70s.
/ 2003
15.00
Meer info Bijzonderheden: London, Thames & Hudson. 2003. 127 p. With 167 ills, 163 in col. Boards/dustj.
Ouden, Annette den.
A Global Touch. His land and His People. [Tibet and South-America].
/ 1996
10.00
Meer info Bijzonderheden: Houten, Ekspress, zo. 1996. 120 pp. Plts. Boards.
Vlugt, Marcel van der.
A New Day.
/ 2007
8.00
Meer info Bijzonderheden: d'jonge Hond. 2007. Plts. Softcover in transparant cover with inserted medical card.
Coplans, John.
A Self Portrait 1984-1997.
/ 1997
25.00
Meer info Bijzonderheden: P.S. 1 Contemporary Art Center/ D.A.P. 1997. 168 p. Ills. Hardcover.
IJken, Jan van.
A Touch of Divinity. Images of devotion in Eastern Europe.
/ 2001
8.00
Meer info Bijzonderheden: Nijmegen, Valkhof Pers. 2001. 55 plts. Paperback.
Clergeau, Louis (photography) & Couderc, Jean-Mary (text).
A Village in France. Louis Clergeau's Photographic Portrait of Daily Life in Pontlevoy, 1902-1936.
/ 1996
9.00
Meer info Bijzonderheden: Harry N. Abrams. 1996. 4to. 143 p. With 150 b/w photographs. Cloth/ dustj.
Wolff, Melchior de
Aart Klein. Oeuvreprijs 1996 . Fotografie
Ekspress.zo / 1996
9.00
Meer info Bijzonderheden: Alle afbeeldingen in zw/wit. 80 pag. Ingenaaid
Braschler, Mathias & Fischer, Monika.
About Americans.
/ 2007
10.00
Meer info Bijzonderheden: Braus. 2007. Num. col. photoportraits. Hardcover.
Keuken, Joan van der (fotografie), Remco Campert (tekst)
Achter glas
De Boer, Hilversum / 1961
70.00
Meer info Bijzonderheden: Paperback, ongenummerde pagina's, foto's in z/w, omslag verkleurd, linoleumsneden Georgette Apol, vormgeving Joan van der Keuken,
Boer, Sacha de & Heijdendael, Stefan.
Achter het kijkglas/ Behind the looking glass.
/ 2007
15.00
Meer info Bijzonderheden: Adr. Heinen. 2007. Ills. Harde kaft.
Meer info Bijzonderheden: Goed+ pp 232 14 interviews met Adjani, Deneuve, Dunaway, Gardner, Girardot, Jackson, Moreau, Rampling, Sanda, Schneider, Signoret, Ullmann, Vitti en Winters, een gedeelte verscheen eerder in Vrij Nederland softcover
Dumbo.
Acts of Vandalism and Stories of Love.
/ 2007
15.00
Meer info Bijzonderheden: Bologna, Damiani. 2007. Plts. Hardcover.
Stern, Bert & Sobieszek, Robert A. (text).
Adventures.
/ 1997
15.00
Meer info Bijzonderheden: Bulfinch Press. 1997. 206 p. 71 color ills., 82 b.w. ills. Hardcover/ dustjacket.* Jacket worn.
Hütte, Axel.
After Midnight. Waddington Galleries, London, 4 - 28th October 2006.
/ 2006
22.00
Meer info Bijzonderheden: Schirmer/Mosel. 2006. Oblong. 56 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.* Flyleaf sl. stained.
Said, Edward W.
After the last sky. Palestinian lives.
Faber and Faber / 1986
12.00
Meer info Bijzonderheden: Photographs: Jean Mohr. 174 p. Sewn
Peterson, Christian A.
After the Photo-Secession. American Pictorial Photography, 1910-1955.
/ 1997
15.00
Meer info Bijzonderheden: The Minneapolis Institute of Art. 1997. 218 p. Ills. Paperback. * Cover sl. worn.
Hamid Reza Sadr
Against the wind, politics of Iranian cinema
Fonds / ZarrinTehran / 2002
50.00
Meer info Bijzonderheden: very good pp 531 40 b/w ill., Against the Wind: Politics of Iranian Cinema charts the rise of contemporary Iran through the movies. Covering the Qajar period through to the Pahlavi regime and the Khatami presidency, it is a chronological examination of Iranian cinema in respect to the political, economic and social changes that have taken place in the country from 1900 to 2000. Many of the films, drawing upon common themes, subjects, plots and dialogue, reflect a society full of conflicts. But whatever the genre, they share a preoccupation with political tension, freedom of speech and religious affairs. The country’s timeless struggle between the traditional and the new has always been reflected in its cinema. During the Shah’s period, films presented a rich country in social turmoil. Afterwards, post-revolutionary cinema exposed the cataclysmic changes Iran underwent, from a secular monarchy to an Islamic republic. Despite present day restrictions, Iranian filmmakers such as Abbas Kiarostami, Mohsen Makhmalbaf, Samira Makhmalbaf, Majid Majidi and Rakhshan Bani-Etemad, among many others, have developed a unique visual language that is acclaimed worldwide. By examining the social and economic backgrounds of directors, films, themes and characters, Against the Wind provides fascinating insight into a cinema and a country. softcover
Lagerfeld, Karl.
Akstrakt.
/ 2000
15.00
Meer info Bijzonderheden: 1st ed. Steidl. 2000. 4to. Photoplates. Cloth/ dustjacket/ in slip cas* Dustj. damaged.
Urban, Al & Janssen, Volker (ed.).
Al Urban.
/ 2001
15.00
Meer info Bijzonderheden: Janssen Publishers. 2001. Num. ills. Paperback. * American Photography of the Male Nude 1940-1970, Volume VI.
Dongen, Ron van & Jenkins, Steven.
Alba Nero. Signed by the photographer.
/ 1000
95.00
Meer info Bijzonderheden: 1st print in ed. of 1000 copies. Nazraeli Press. 1999. Folio. Ills. Black cloth with mounted ills.
O'Brien CRUISE,Albert Camus
Albert Camus, orientatie op morgen
MeulenhoffAmsterdam / 1970
8.00
Meer info Bijzonderheden: goed pp 95 pp., softcover
Boon, Louis Paul.
Album Louis Paul Boon. Een leven in woord en beeld.
/ 2008
20.00
Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Antwerpen/Amsterdam, Manteau/Meulenhoff 2008. 382 p. Zwart wit foto's. Gebonden in harde kaft.* Een hoek achterzijde gedeukt.
Jonge, Piet de.
Album. De fotoverzameling van Museum Boymans-Van Beuningen/ The photographic collection of Museum Boymans-Van Beuningen 19.08-19.11.1995.
/
10.00
Meer info Bijzonderheden: 4to. 280 p. Ills. Paperback.* Small traces of use.
Komrij, Gerrit, Roels, Hans & Vermeir, Serge.
Alfama Lisboa. Foto's Hans Roels & Serge Vermeir.
/
10.00
Meer info Bijzonderheden: Antwerpen, PETRACO/ PANDORA. Z.j. 79 pp. Foto's. Wrappers.* Blindstempel op schutblad.
Szarkowski, John.
Alfred Stieglitz at Lake George.
/ 1995
15.00
Meer info Bijzonderheden: N.Y. The Museum of Modern Art. September 14, 1995 - January 2, 1996. 4to. 111 p. Num. photos. Cloth/ dustj.* Sl. discoloured.
Stieglitz, Alfred.
Alfred Stieglitz.
/ 1997
10.00
Meer info Bijzonderheden: Könemann. 1997. 8vo. 95 p. Ills. Cloth/ dustj. * Aperture Masters of Photography.* Text in English, French & German.
Norman, Dorothy.
Alfred Stieglitz. An American Seer.
/ 1990
10.00
Meer info Bijzonderheden: Aperture. 1990. 240 p. Paperback.* Inscription on rear fly-leaf.
Griendt, Martijn van de.
Allemaal! [Achter de schermen van het Nederlandse levenslied].
/ 2006
10.00
Meer info Bijzonderheden: Gesigneerd door Van de Griendt! Podium. 2006. Ills. Paperback.
Croy, Otto
Alles über Nahaufnahmen
Im Heeering-Verlag , Seebruck am Chiemsee / 1960
10.00
Meer info Bijzonderheden: Genaaid, linnen band, stofomslag, 129 Aufnahmen des Verfassers, 239 pp., Goed
Borrebach Hans.
Alles over dia's. Hobby serie.
Amsterdam, L..J. Veen, 4de druk. 144 blz. Foto's en tekeningen .Ingenaaid. Paperback. met penonder /
Meer info Bijzonderheden: Voor de verzamelaar: leuk, oud gidsje over Ameland met 48 paginagrootte zwart wit foto\\\'s.
Prijs is excl. porto.
Frank, Waldo e.a. Red.
America & Alfred Stieglitz. A collective portrait.
Aperture Inc. / 1979
17.00
Meer info Bijzonderheden: New revised edit. Illustrations in colour and bl/white; index; 159 p. Paperback
Stieglitz, Alfred & Frank, Waldo et al.
America & Alfred Stieglitz. A Collective Portrait.
/ 1979
14.00
Meer info Bijzonderheden: New. rev. ed. Aperture. 1979. Ills. 160 p. Paperback.
Smith, Oliver. Edit.
American Ballet Theatre. Thirty /six years of scenic and costume design. 1940/1976
American Ballet theatre / 1976
9.00
Meer info Bijzonderheden: Cat. 171 Pictures in bl-white. Names of artists and ballets. Sewn
Sandro.
American Bikers. Mit einem Text von Prosper Keating. German Text.
/ 1998
55.00
Meer info Bijzonderheden: London, Schirmer/Mosel. 1998. 88 pp. 71 Novatone plates. Cloth/dustj.
Basinger, Jeanine
American cinema. One hundred years of filmmakeng.
Rizzoli / 1994
30.00
Meer info Bijzonderheden: Photographs in bl/white and colour. Index. 300 p. Bound; giltstamped
Foresta, Merry A.
American Photographs. The First Century. From The Isaacs Collection In The National Museum Of American Art.
/ 1996
15.00
Meer info Bijzonderheden: Smithonian Institution Press. 1996. 172 p. Ills. Paperback.
Booth-Clibborn, Edward. Editor.
American Photography One. The first annual of American editorial, advertising and poster, book, promotion and unpublished photography.
/
13.50
Meer info Bijzonderheden: Basel: Polygon Editions S.A.R.L., 1985. Bound with d.w. 224 p. Harry N. Abrams Art Book. Many fotographs in colour and bl/white. Very good copy. Linen
Sekaer, Peter.
American Pictures.
/ 1999
20.00
Meer info Bijzonderheden: Addison Gallery Of American Art. 1999. 56 p. Plates. Paperback.
Breukel, Koos & Sinderen, Wim van (sam.).
Among Photographers. The Hague Museum of Photography, 23 June to 30 September 2007.
/
20.00
Meer info Bijzonderheden: Veenman. Num.ills. Softcover.
Amours.
Fondation Cartier / 1997
16.00
Meer info Bijzonderheden: Actes Sud. Fondation Cartier pour l'art contemporain. Plates in color and bl/white. 221 p. Linen
Jong, Wubbo de
Amsterdam & de rest van de wereld.
De Verbeelding / 2002
35.00
Meer info Bijzonderheden: met leeslint. Mooi ex. Gebonden
Meer info Bijzonderheden: 2de druk. Amst., Fragment. 1985. Foto's. Paperback.* T.g.v. de gelijknamige tentoonstelling in het Gemeentearchief te Amsterdam van 11 oktober t/m 30 november 1985. Gebruikssporen.
Olie, Jacob.
Amsterdam gefotografeerd in de 19de eeuw. Photographer of 19th Century Amsterdam. Samengesteld en vormgegeven door Kees Nieuwenhuijzen met een nawoord van Wim Klinkenberg.
/ 1981
15.00
Meer info Bijzonderheden: 4de druk. Amst., Van Gennep. 1981. 158 p. Paperback.
Elenbaas, Peter (fotografie) & Berends, Lambiek (tekst).
Amsterdam onbewolkt 2.
/ 2005
10.00
Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Bas Lubberhuizen/ Het Parool. 2005. Folio. 191 p. Photo's. Ingenaaid.
Ruigrok, Wim. Foto's
Amsterdam stad in verandering.
Bas Lubberhuizen / 2001
14.00
Meer info Bijzonderheden: Willem Ellenbroek - tekst; Maarten Kloos - inleiding. Paginagrote zw/wit foto's. 143 pag. Ingenaaid
Ruigrok, Wim (foto's).
Amsterdam stad in verandering. Willem Ellenbroek tekst. Maarten Kloos inleiding.
/ 2001
10.00
Meer info Bijzonderheden: 1e druk. Amst., Bas Lubberhuizen. 2001. 143 pp. Paperback.* Licht verkleurd.
Linnewiel, Henk & Pelgrom, Els.
Amsterdam terloops.
/ 1999
10.00
Meer info Bijzonderheden: THOTH. 1999. Ills. Paperback met flappen.
Pelgrom, Els. Inleiding
Amsterdam terloops.
Thoth / 1999
9.00
Meer info Bijzonderheden: Fotografie in zw/wit: Henk Linnewiel; Ingenaaid
Meer info Bijzonderheden: University of Washington Press. 1992. 4to. 223 p. With 73 figs. & 112 plts. Paperback.
LORENZ, DIETER
Anaglyfen - stereo-afbeeldingen rond kunst, wetenschap en techniek
AramithAmsterdam / 1987
20.00
Meer info Bijzonderheden: zeer goed pp 95 kleurenfoto's en z/w tekeningen die als je ze door de bijgevoegde rood-groene bril bekijkt de illusie van 3D foto's oplevert, softcover
Kosters, Onno.
Anatomie van het slik. Met foto's van Dick Groot.
/ 2010
8.00
Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Varik, De Weideblik. 2010. Ingenaaid. 44 p.* Hoekje gevouwen.
Muybridge, Eadweard.
Animals in motion. 183 Plates (containing over 4000 individual photographs from the famous Muybridge Collection Illustrating Horses, Dogs, Cats, Lions, Kangaroos, Deer - 28 others.
/ 1957
50.00
Meer info Bijzonderheden: Reprint. New York, Dover publications. 1957. Cloth/dustj. * Dustj. damaged.
Weiermair, Peter.
Ann Mandelbaum.
/ 1994
8.00
Meer info Bijzonderheden: 1st ed.. Zürich, Edition Stemmle. 1994. 112 p. Black and white photo's. Paperback.* Small traces of use.
Another Portrait Book.
/ 2009
30.00
Meer info Bijzonderheden: Edition 7L. 2009. 267 p. Ills. Cloth.
Anthology of African and Indian Ocean Photograpy
Revue Noire / 1999
85.00
Meer info Bijzonderheden: Perfect state, Great book 500 photographs bij African photographers and black photographers from USA, Canada, Brazil, Europe, Indian Ocean
White, Minor. Edit.
Aperture 16:2.
Millerton /
9.00
Meer info Bijzonderheden: All photographs in bl/white. Sewn
White, Minor. Edit.
Aperture 17:2
Millerton /
9.00
Meer info Bijzonderheden: All photographs in bl/white Sewn
anon, ellen; anon, josh
aperture exposed, the mac photographers guide to taming the workflow
sybex indianapolis / 2006
18.50
Meer info Bijzonderheden: 297 p. voll. geill. in kl. nieuwstaat.
Biermann, G. Roland.
Apparitions. The triptychs.
/ 2005
10.00
Meer info Bijzonderheden: London & Düsseldorf, St. Mary Bow Church/ Johanneskirche. 2005. Oblong. Ills. Paperback.* Cover sl. frayed & discol.
Searle, Berni.
Approach.
/ 2006
30.00
Meer info Bijzonderheden: Cape Town, Michael Stevenson. 2006. 112 p. Col. plts. Hardcover.* Sl. bumped.