Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Flora

265 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 5 pagina's
resultaten 1 tot 50Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
Mellink A "Leerboek der plantkunde, in bizonder voor het onderwijs aan de kweekscholen deel 2"J.B. Wolters / 19524.00Meer info Bijzonderheden: karton zesde druk geb 1952 roestvlekken
Vos C.C. A frog's eye view of the landscape. Quantifying connectivity for fragmented amphibian populations / 9.50Meer info Bijzonderheden: ca.1995, ingenaaid, 143pp
Uitgever -
Harris J. (comp) A Garden Alphabeth / 11.50Meer info Bijzonderheden: 1979, 1e druk, karton+besch.omslag, 4vo oblong, met talrijke ills., naam op schutblad
Uitgever -
Peattie, Donald culross. A Natural History of Trees. Of Eastern and Central North America. Illustrated by Pal Landacre.Bonanza Books. New York. / 24.00Meer info Bijzonderheden: Second edition. 1966. Or.hardcover. 606pp. 8°..
Dassanayake, M D (ed.) A revised handbook to the flora of Ceylon. Volume VII / 20.00Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, Balkema 1991 1st ed. - Hardcover with dustwrapper
Wiepkema, Dr. P.R. Agresief gedrag Oorzaken en functiesBohn, Scheltema & Holkema / 197710.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 8vo Kwaliteit: goed 373 pp, z/w ill. Gele bedrukt linnen los om boekblok. Linnen en boekblok zelf prima. Naam eigenaar klein in pen rechtsboven geschreven.-
Hegi, Gustav Alpenflora : die verbreitesten Alpebpflanzen von Bayern, Oesterreich und der Schweiz / 7.00Meer info Bijzonderheden: Muenchen, Hanser 1952 250 farbigen Abb 11. Ueberarb. Aufl. - Leinen
Manning A. An introduction to animal behaviour / 7.50Meer info Bijzonderheden: 1979, 3rd revised edition, stiched, 329pp, ills.
Uitgever -
Heijerman Th. Assessing Phylogenetic Accuracy. A simulation study / 8.50Meer info Bijzonderheden: 1995, 1e druk, ingenaaid, 175pp
Uitgever -
Landwehr J. Atlas van de Nederlandse bladmossen. Met 394 platen ongeveer 4500 detailtekeningen en 38 figuren / 39.00Meer info Bijzonderheden: 1966, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, gr.8vo, 551pp, KNNV
Uitgever -
Teixeira R.M. Atlas van de Nederlandse broedvogels / 11.50Meer info Bijzonderheden: 1979, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 432pp, met talrijke ills.
Uitgever -
Bown D. Atrium kruidenencyclopedie. Het alles omvattende naslagwerk over kruiden, met meer dan 1000 planten en meer dan 1500 kleurenillustraties / 72.00Meer info Bijzonderheden: 1996, 1e druk, karton+omslag, 4vo, 424pp, met talrijke foto's, rug omslag verkleurd, verder als nieuw
Uitgever -
KOOPOWITZ, H EN H. KAYE Bedreigde plantenwereldWNF, 1984 / 19849.00Meer info Bijzonderheden: gebonden, ills, foto's, 272 pp224 pp,
Heukels- van Ooststroom Beknopte school- en excursieflora voor NederlandGroningen, P. Noordhoff, 1960. 10de druk. 423 blz. Paperback. 17,5 x 11,5 cm / 19605.00Meer info Bijzonderheden:
ministerie Beschermde planten en dierenStaatsuitgeverij / 19745.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 8vo Kwaliteit: goed papieromslag, 92 pp. Kleuren ill.-
Pitschmann, Hans und Herbert Reisigl Bilder-Flora der Südalpen : vom Gardasee zum Comersee / 17.50Meer info Bijzonderheden: Stuttgart, Gustav Fischer 1959 illustriert 1. Aufl. - Mit Namenverzeichnis. - Olwd. Mit etwas beschädigte Umschl.
IMMINK- DE LANGE, S. C. Bloemen schikken en binden.Diversen / 10.00Meer info Bijzonderheden: Geb., 185pp. 12o. Linnen. Enkele vlekjes op kaft Geïll
COATS A.M. Bloemenschat. Een geschiedenis van bloementekeningen / 9.50Meer info Bijzonderheden: 1975, 1e druk, linnen+omslag, gr.8vo, 192pp, ills., naam op schutblad
Uitgever Utrecht, Spectrum
Gelein C. Bloementeelt / 7.50Meer info Bijzonderheden: 1973, 5e druk, ingenaaid, 430pp, met talrijke foto's
Uitgever H.D.Tjeenk Willink
Thijsse, Jac. P. Blonde DuinenZomer & Keuning / 197610.00Meer info Bijzonderheden: Heruitgave van de 2e druk, 1911. Plaatjes zijn compleet.
Vetvicka, Vaclav Bomen en struiken-met 256 illustraties in kleurRebo Productions / 198612.50Meer info Bijzonderheden: met stofomslag geb 1986 311blz
Blöte-Obbes, M.C. Boom en struik in bos en veldW. de Haan, Utrecht, / 195330.00Meer info Bijzonderheden: Illustraties: J.F. Obbes. Foto’s: Nico Jesse. Gebonden. 272 pag. Conditie: goed. Prijs incl. verzendkosten
Wijlen T. v. Bossenatlas van Nederland / 16.00Meer info Bijzonderheden: 1985, 1e druk, karton, 4vo, 432pp, met talrijke foto's, 2 boeken
Uitgever Baarn, Bigot & v.Rossum
Rousseau J.J. Botanie. Een studie uit Louter Nieuwsgierigheid / 14.00Meer info Bijzonderheden: 1980, 1e druk, karton, kl.4vo, 157pp, met talrijke ills.
Uitgever Zutphen, Thieme
Gink-van Es G.F. v. Bouvier. Belge des Flandres / 8.50Meer info Bijzonderheden: ca.1970, linnen, 284pp, met talrijke foto's
Uitgever -
Stuart F.S. Byestad (City of the bees) / 11.50Meer info Bijzonderheden: 1953, 1e druk, linnen, kl.8vo, 222pp, Pretoria, J.L.van Schaik, in het Zuid-Afrikaans, verhaal over bijen
Uitgever -
Laren A.J. van Cactussen, Verkade album.Verkade’s Fabrieken N.V. Zaandam / 193112.50Meer info Bijzonderheden: Gebonden. 102 pag. Conditie: goed, plaatjes compleet. Prijs incl. verzendkosten
Smith.f James ChrysanthemumsReaders union / 197512.00Meer info Bijzonderheden: Gebb met stofomslag geb illus 1975
SCHRÖTER, C. & SCHRÖTER, LUDWIG Coloured Vade-Mecum to the Alpine Flora / 14.00Meer info Bijzonderheden: Zürich Albert Raustein n. d. twenty-second and twenty-third edition about 107 pp. Cloth with dustjacket 13 x 20, 5 cm. 207 coloured and 10 plain alpine flowers. Drawings by Ludwig Schröter. Text in english, french and german front cover min. stained.
Veen A. van der Competition in coastal sand dune succession. Cause or mechanism / 11.50Meer info Bijzonderheden: 2000, 1st edition, stiched, 126pp
Uitgever -
Vereniging Natuurmonumenten Complete Gids met alle natuur- en wandelgebieden in Nederland1991 / 19913.00Meer info Bijzonderheden: Paperback 1991
Vereniging Natuurmonumenten Complete Gids met alle natuur- en wandelgebieden van Nederland1991 / 19913.00Meer info Bijzonderheden: Paperback 1991
Vereniging Natuurmonumenten Complete Gids. Natuur- en wandelgebieden in Nederland1996 / 19963.00Meer info Bijzonderheden: Paperback 1996
Vereniging Natuurmonumenten Complete Gids. Natuur- en wandelgebieden in Nederland1996 / 19963.00Meer info Bijzonderheden: Paperback 1996
Vereniging Natuurmonumenten Complete Gids. Natuur- en wandelgebieden in Nederland1996 / 19963.00Meer info Bijzonderheden: Paperback 1996
Meij M.E. de Costs of avian incubation. How fitness, energetics and behaviour impinge on the evolution of clutch size / 11.50Meer info Bijzonderheden: 2002, 1st edition, stiched, 183pp, ills.
Uitgever -
Lewin R. Darwins fascinerende dierenwereld van de Galapagos Archipel / 8.50Meer info Bijzonderheden: 1979, 1e druk, karton, 4vo, 176pp
Uitgever -
Jansen P. e.a. De aanleg van geïntegreerde bossen. Een ideeënboek / 6.00Meer info Bijzonderheden: 2001, 1e druk, karton, gr.8vo, 55pp, met talrijke foto's
Uitgever -
RINTJEMA, SIETSKE, T. H. L. CLAASSEN E.A. (RED. ) De Alde Feanen ~ Schets van een laagveenmoerasFriese Pers Boekerij, 2001 / 200119.50Meer info Bijzonderheden: gebonden, foto-folie, foto's, situatiekrt., 192 pp
Rheenen J. v. De cocker spaniel / 5.00Meer info Bijzonderheden: ca.1970, 4e druk, kunstleer, 112pp
Uitgever -
Rheenen J. v. De cocker spaniel / 5.00Meer info Bijzonderheden: ca.1970, 4e druk, kunstleer, 112pp
Uitgever -
Marder A./ Horwitz D, De complete gids voor hondenliefhebbers / 14.00Meer info Bijzonderheden: 1998, 1e druk, karton, kl.4vo, 224pp, met talrijke foto's
Uitgever -
Norman D. De fantastische wereld van de dinosauriërs / 9.50Meer info Bijzonderheden: 1991, 1e druk, karton+omslag, 4vo, 192pp, met talrijke ills.
Uitgever -
Oudemans, C A J A De flora van nederland ten behoeve van het algemeen beschreven. Derde deel van Natuurlijke Historie van Nederland / 30.00Meer info Bijzonderheden: Haarlem, Kruseman 1862 1e dr. - Halflinnen, band slecht
Blöte-Obbes M.C. De geurende kruidhof / 10.50Meer info Bijzonderheden: 1941, 1e druk, halflinnen, 283pp, krasjes op achterkant, met kleuren- en zw.w. ills., register op keukenkruiden
Uitgever Utrecht, W.de Haan
Turek V. e.a. De grote encyclopedie der fossielen / 15.00Meer info Bijzonderheden: 1990, 2e druk, karton+omslag, kl.4vo, 520pp, met talrijke kleurenfoto's
Uitgever -
Stanek V.J. De grote encyclopedie der insekten / 6.00Meer info Bijzonderheden: ca.1970, linnen+l.besch.omslag, 544pp, met zeer veel kleuren en zw./w. foto's
Uitgever -
Schillhorn Van Veen M. e.a. De grote trek. Geheime krachten der natuur / 7.50Meer info Bijzonderheden: 1998, 1e druk, karton+l.besch.omslag, gr.4vo, 240pp, met talrijke foto's, PRO TERRA BOEKEN
Uitgever -
Schierbeek A. De honingbij van de steentijd tot heden / 7.50Meer info Bijzonderheden: 1947, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 79pp, ills.
Uitgever Utrecht, Spectrum
Kruseman Jr. G. De insecten / 8.50Meer info Bijzonderheden: 1938, 1e druk, linnen, kl.8vo, 157pp, met 32 kleuren- en talrijke zw.w. ills., geplastificeerd, tekening voorin geplakt
Uitgever Zutphen, Thieme
RODERKERK E.C.M. De Kennemer duinen. Tussen duindoorns en kruipwilgen / 8.50Meer info Bijzonderheden: ca.1970, linnen+besch.omslag, 184pp, ills(f)
Uitgever -
Os, Prof. Dr. F.H.L. van De Kruidhof, van het Nederlands Openluchtmuseum te ArnhemC.A. Rupp Amsterdam (druk) / 19535.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 8vo Kwaliteit: goed papieromslag, 54 pp, Uitgave van de Vereniging "Vrienden van het Nederlands Openluchtmuseum"te Arnhem, nietjes geroest (hierdoor roestvlekejes op omslag, papier boekblok)-
Aichele, D. en R. De natuur in vier jaargetijdenW.J. Thieme & CIE / 99994.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 8vo Kwaliteit: matig papieromslag, gebonden, 71 pp., vele kleuren ill.-
Schmitz H. De Nederlandsche mieren en haar gasten / 16.00Meer info Bijzonderheden: 1915, ingenaaid, 146pp, met foto's en tekeningen
Uitgever -
Turin H. De Nederlandse loopkevers. Verspreiding en oecologie / 39.00Meer info Bijzonderheden: 2000, 1e druk, linnen+omslag, 4vo, 666pp, met talrijke ills., Nederlands Fauna, deel3, incl. cd-rom
Uitgever -
Oudshoorn W. De nieuwe tuinplantengids. meer dan 500 een- en tweejarigen, vaste planten, bol- en knolgewassen / 8.50Meer info Bijzonderheden: 1995, 3e druk, karton, 368pp, met talrijke foto's
Uitgever -
Ley, Willy De PolenN.V. Het Parool - Amsterdam / 196311.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 4to Kwaliteit: goed gebonden, 192 pp., vele ill.-
HOEVEN DE MEYIER B. v.d. De ruwharige Foxterrier van A tot Z / 8.50Meer info Bijzonderheden: 1955, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 210pp, illustraties (foto's/tekeningen), met aantekeningen in potllood en pen
Uitgever A'dam, Kosmos
Niet vermeld De taal der bloemen1978 - Uitgeverij Ploegsma / 19783.00Meer info Bijzonderheden: Gebonden 1978 - Uitgeverij Ploegsma
Hoogvelt, Fieke De Tuin. Volledige wijzer voor de tuin1997 - Rebo Productions / 19975.00Meer info Bijzonderheden: Gebonden 1997 - Rebo Productions
Tipstra D. De Volgeltuin / 5.00Meer info Bijzonderheden: ca.1950, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 64pp, Groningen, Jacob Dijkstra, ills., serie "Dieren van dichtbij"
Uitgever -
Holden E. De vreugde van het landleven. dagboek van een engelse dame uit 1906 / 8.50Meer info Bijzonderheden: 1980, 3e druk, karton+omslag, gr.8vo, 186pp, met talrijke kl.ills. van planten, naam op schutblad
Uitgever Ede, Zomer & Keuning
Reydon, Johan & Adriaan Dijksen [samenstelling] De wilde planten van TexelDen Burg : Open Boek / 198212.50Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 96 blz, gekleurde illustraties, 23 cm, literatuur opgave, register, isbn 9070202069, uitstekend exemplaar. Annotatie: De Texelse plantenwereld is bijzonder rijk en gevarieerd door de verscheidenheid aan landschappen en de invloed van zout en brak water.
Snoeren, Piet De woestijn leeftDe geïllustreerde pers / 19725.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 8vo Kwaliteit: goed 96 pp, foto's uit de film The Living Desert-
De wondere wereld der natuurthe Reader’s Digest NV,Amsterdam / 10.00Meer info Bijzonderheden: Gebonden. 320 pag. Conditie: goed. Prijs incl. verzendkosten
Both Chr. Density dependence of reproduction: from individual optimisation to population dynamics / 9.50Meer info Bijzonderheden: 1998, 1e druk, ingenaaid, 202pp
Uitgever -
Stärcke A. Determineertabel voor de werksterkaste der Nederlandsche mieren / 8.50Meer info Bijzonderheden: 1944, 2e herz. druk, geniet, kl.4vo, 26pp, overdruk uit het Natuurhistorisch Maandblad
Uitgever -
Gemerden B.S. v. Disturbance diversity and distributions in Central African rain forest / 11.50Meer info Bijzonderheden: 2004, 1st edition, stiched, 199pp
Uitgever -
VERLINDEN R. Doe-het -zelf in de tuin met Rob Verlinden / 7.50Meer info Bijzonderheden: 1995, 1e druk, karton, gr.8vo, 160pp, met talrijke foto's
Uitgever -
MIERHOF, ANNETTE Droogbloemen: kweken, drogen, verwerkenGottmer, 1980 / 19804.50Meer info Bijzonderheden: gebonden folio, kleine reparatie aan stofomslag, aquarellen Marijke den Boer-Vlamings, 96 pp
Sielmann H. Een jaar tussen de spechten / 5.00Meer info Bijzonderheden: 1961, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 154pp, vertaald door H.Warren, met foto's
Uitgever A'dam, Ploegsma
Buissink, Frans [tekst] en Marjolein Bastin [illustraties] Een jaartje natuurHaarlem : Oberon / 19817.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 77 blz, gekleurde tekeningen, 29 cm, isbn 9032005855, goed exemplaar. Annotatie: Kleine verkenningen langs natuurverschijnselen van alle dag. Eerder verschenen in het maandblad Grasduinen.
Stein, Siegfried Een tuin vol geuren en kleurenZuid Nederlandse uitgeverij / 19972.50Meer info Bijzonderheden: Hardcover geb 1997 illus 252blz
Heijmans M.M.P.D. Effects of elevated CO2 and increased N deposition on bog vegetation in The Netherlands / 11.50Meer info Bijzonderheden: 2000, 1st edition, stiched, 128pp
Uitgever -
Bravenboer, S.K. Elsevier Cactussenboek1978 - Elsevier / 19785.00Meer info Bijzonderheden: Gebonden 1978 - Elsevier
Vansalen V. Erfelijke kwaliteiten bij postduiven. Mendel, chromosomen en duiventeelt / 17.00Meer info Bijzonderheden: 1978, 3e druk, karton+omslag, 204pp, met talrijke foto's
Uitgever Deventer, Ankh-Hermes bv
Owen, Jennifer Eten, over het verzamelen van voedselZuidgorep BV Uitgevers Best-Den Haag / 19809.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 8vo Kwaliteit: goed 157 pp, vele kleuren en z/w foto's.-
Kouwenhoven, Peter Even buiten kijkenThieme Zutphen / 19874.00Meer info Bijzonderheden: 1987, 112 pp paperback
Hana, Kees ; omslagontwerp: Peter van Straaten Feest in de natuur : 25 juli 1865 - Jac.P. Thijsse geborenAmsterdam : Holkema & Warendorff / 19655.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 190 blz, illustraties, zw/w foto´s, 20 cm, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Uitgave ter gelegenheid van de 100e geboortedag van Jac P. Thijsse, onbekommerd en intens genieter in de levende natuur. Zijn lijfspreuk: Beter tien vogels in de lucht dan een in de hand!
Gronert R. Fladderen in de wind. Dagvlinders en libellen aan de kust / 6.00Meer info Bijzonderheden: 2000, 1e druk, karton, 96pp, met talrijke ills.
Uitgever -
Hekstra G.P. e.a. Flora en fauna chemisch onder druk. Verslag ven een nationaal symposium georganiseerd door de Nederlandse Ecologenvereniging - Oecologische Kring / 11.50Meer info Bijzonderheden: 1990, 1e druk, karton, gr.8vo, 376pp
Uitgever -
Triska J. Flora van EuropaAmsterdam, Meulenhoff, 1995. 292 blz. Uitgavejaar 1995. Rijk aan kleurenillustraties. Hard cover. L / 199515.00Meer info Bijzonderheden:
Triska, J. Flora van EuropaMeulenhoff Amsterdam / 197510.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 4to Kwaliteit: goed 292 pp., mooie kleuren ill.-
Oostroom vn S.J. Flora van NederlandGroningen, Wolters- Noordhoff, 1970. 16 de druk.Uitgavejaar 1970. 908 blz. Met 1038 zwart-wit afbee / 19708.50Meer info Bijzonderheden:
Vaartjes, Gé Flora, meer dan een gebouw / 12.50Meer info Bijzonderheden: Boskoop, Historische Vereniging Boskoop 2010 geillustreerd 1e dr. - Met lit. opg., register. - Gebrocheerd
Graaff H.J. de Fuchsia's / 8.50Meer info Bijzonderheden: 1999, 2e druk, karton+omslag, 4vo, 144pp, met talrijke foto's
Uitgever -
Nijhuis M. e.a. Fuchsia's uit Nederland. Gekweekt-geselecteerd-geaccepteerd / 8.50Meer info Bijzonderheden: 1990, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 142pp, bovenkant roestvlekkig.
Uitgever -
Makatsch W. Geen twee eieren zijn gelijk. Onderhoudende en leerzame gegevens over de vogels en hun eieren / 9.50Meer info Bijzonderheden: 1974, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, gr.8vo, 152pp, met talrijke kleuren en zw.w.foto's, potloodonderstrepingen, naam op schutblad
Uitgever -
Natzmer, Gert von Geheimen der Natuur, De verborgenheden van het planten- en dierenleven met 121 afbeeldingenUitgeverij Boot - 's Gravenhage / 999915.00Meer info Bijzonderheden: Maat: Kwaliteit: goed gebonden, 346 pp., foxing-
Heimans, Heinsius en Jac.P.THIJSSE geillustreerde FLORA van NederlandW.Versluys Amsterdam / 19206.25Meer info Bijzonderheden: Deze FLORA van Heimans, Heinsius en Jac.P.THIJSSE met ruim 5000 getekende planten in Nederland en 1136 blz. is behalve een kostbaar bezit ook een handzame gids voor elke natuurliefhebber en bioloog. Het boek is van 1920, dus al 90 jaar oud, het is de VIJFDE druk, maar ziet er voor zijn leeftijd patent uit. De zon heeft enigszins de kaft verkleurd.
Heukels, H. Geillustreerde schoolfloraNoordhoff / 19426.00Meer info Bijzonderheden:
Heukels H. Geïllustreerde Schoolflora voor NederlandNoordhoff Groningen / 19425.00Meer info Bijzonderheden: 12e druk in goede staat. Normale ouderdomsverkleuring. Stempels \\\' Bibliotheek Nederlands Lyceum\\\'.
Stary, Fr. GeneeskruidenOmega Boek Produkties - Amsterdam / 19768.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 8vo Kwaliteit: goed gebonden, 190 pp. , vele kleuren ill-
Drescher M. Grasping complex matter. large herbivore foraging in patches of heterogeneous resources / 11.50Meer info Bijzonderheden: 2004, 1st edition, stiched, 169pp
Uitgever -
Paassen, A. van Grazende vogels op boerenlandLandelijke vereniging tot behoud van de waddenzee / 19882.50Meer info Bijzonderheden: illus 1e druk 1988 33blz
Reader´s Digest Grote geïllustreerde dierenatlasReader´s Digest / 19724.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover geb 1972 428blz
Soons M.B. Habitat fragmentation and connectivity. Spatial and temporal characteristics of the colonization process in plants / 11.50Meer info Bijzonderheden: 2003, 1st edition, stiched, 131pp
Uitgever -
RAALTE, D. VAN Handboek over bijzonder bloemen en plantenGooise, 1972 / 19724.50Meer info Bijzonderheden: gebonden, rug licht besch, foto's, 226 pp
Lodder, W. en G. Handboek voor de Bloemist. Deel II: Koude en warme kas-plantenKosmos 1949 / 19495.00Meer info Bijzonderheden: Gebonden Kosmos 1949
Meiden, H.A. van der.. Handboek voor de Populierenteelt. Heide Mij. Arnhem. / 11.00Meer info Bijzonderheden: 4de geheel herziene druk. Or.linn. Verkleurd. 304pp. 8°..Illustr..

12 3 4 5 6