"Leerboek der plantkunde, in bizonder voor het onderwijs aan de kweekscholen deel 2"
J.B. Wolters / 1952
4.00
Meer info Bijzonderheden: karton zesde druk geb 1952 roestvlekken
Vos C.C.
A frog's eye view of the landscape. Quantifying connectivity for fragmented amphibian populations
/
9.50
Meer info Bijzonderheden: ca.1995, ingenaaid, 143pp Uitgever -
Harris J. (comp)
A Garden Alphabeth
/
11.50
Meer info Bijzonderheden: 1979, 1e druk, karton+besch.omslag, 4vo oblong, met talrijke ills., naam op schutblad Uitgever -
Peattie, Donald culross.
A Natural History of Trees. Of Eastern and Central North America. Illustrated by Pal Landacre.
Bonanza Books. New York. /
24.00
Meer info Bijzonderheden: Second edition. 1966. Or.hardcover. 606pp. 8°..
Dassanayake, M D (ed.)
A revised handbook to the flora of Ceylon. Volume VII
/
20.00
Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, Balkema 1991 1st ed. - Hardcover with dustwrapper
Wiepkema, Dr. P.R.
Agresief gedrag Oorzaken en functies
Bohn, Scheltema & Holkema / 1977
10.00
Meer info Bijzonderheden: Maat: 8vo Kwaliteit: goed 373 pp, z/w ill. Gele bedrukt linnen los om boekblok. Linnen en boekblok zelf prima. Naam eigenaar klein in pen rechtsboven geschreven.-
Hegi, Gustav
Alpenflora : die verbreitesten Alpebpflanzen von Bayern, Oesterreich und der Schweiz
/
7.00
Meer info Bijzonderheden: Muenchen, Hanser 1952 250 farbigen Abb 11. Ueberarb. Aufl. - Leinen
Manning A.
An introduction to animal behaviour
/
7.50
Meer info Bijzonderheden: 1979, 3rd revised edition, stiched, 329pp, ills. Uitgever -
Heijerman Th.
Assessing Phylogenetic Accuracy. A simulation study
/
8.50
Meer info Bijzonderheden: 1995, 1e druk, ingenaaid, 175pp Uitgever -
Landwehr J.
Atlas van de Nederlandse bladmossen. Met 394 platen ongeveer 4500 detailtekeningen en 38 figuren
/
39.00
Meer info Bijzonderheden: 1966, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, gr.8vo, 551pp, KNNV Uitgever -
Teixeira R.M.
Atlas van de Nederlandse broedvogels
/
11.50
Meer info Bijzonderheden: 1979, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 432pp, met talrijke ills. Uitgever -
Bown D.
Atrium kruidenencyclopedie. Het alles omvattende naslagwerk over kruiden, met meer dan 1000 planten en meer dan 1500 kleurenillustraties
/
72.00
Meer info Bijzonderheden: 1996, 1e druk, karton+omslag, 4vo, 424pp, met talrijke foto's, rug omslag verkleurd, verder als nieuw Uitgever -
KOOPOWITZ, H EN H. KAYE
Bedreigde plantenwereld
WNF, 1984 / 1984
9.00
Meer info Bijzonderheden: gebonden, ills, foto's, 272 pp224 pp,
Heukels- van Ooststroom
Beknopte school- en excursieflora voor Nederland
Groningen, P. Noordhoff, 1960. 10de druk. 423 blz. Paperback. 17,5 x 11,5 cm / 1960
Meer info Bijzonderheden: Maat: 8vo Kwaliteit: goed papieromslag, 92 pp. Kleuren ill.-
Pitschmann, Hans und Herbert Reisigl
Bilder-Flora der Südalpen : vom Gardasee zum Comersee
/
17.50
Meer info Bijzonderheden: Stuttgart, Gustav Fischer 1959 illustriert 1. Aufl. - Mit Namenverzeichnis. - Olwd. Mit etwas beschädigte Umschl.
IMMINK- DE LANGE, S. C.
Bloemen schikken en binden.
Diversen /
10.00
Meer info Bijzonderheden: Geb., 185pp. 12o. Linnen. Enkele vlekjes op kaft Geïll
COATS A.M.
Bloemenschat. Een geschiedenis van bloementekeningen
/
9.50
Meer info Bijzonderheden: 1975, 1e druk, linnen+omslag, gr.8vo, 192pp, ills., naam op schutblad Uitgever Utrecht, Spectrum
Gelein C.
Bloementeelt
/
7.50
Meer info Bijzonderheden: 1973, 5e druk, ingenaaid, 430pp, met talrijke foto's Uitgever H.D.Tjeenk Willink
Thijsse, Jac. P.
Blonde Duinen
Zomer & Keuning / 1976
10.00
Meer info Bijzonderheden: Heruitgave van de 2e druk, 1911. Plaatjes zijn compleet.
Vetvicka, Vaclav
Bomen en struiken-met 256 illustraties in kleur
Rebo Productions / 1986
12.50
Meer info Bijzonderheden: met stofomslag geb 1986 311blz
Blöte-Obbes, M.C.
Boom en struik in bos en veld
W. de Haan, Utrecht, / 1953
30.00
Meer info Bijzonderheden: Illustraties: J.F. Obbes. Foto’s: Nico Jesse. Gebonden. 272 pag. Conditie: goed. Prijs incl. verzendkosten
Wijlen T. v.
Bossenatlas van Nederland
/
16.00
Meer info Bijzonderheden: 1985, 1e druk, karton, 4vo, 432pp, met talrijke foto's, 2 boeken Uitgever Baarn, Bigot & v.Rossum
Rousseau J.J.
Botanie. Een studie uit Louter Nieuwsgierigheid
/
14.00
Meer info Bijzonderheden: 1980, 1e druk, karton, kl.4vo, 157pp, met talrijke ills. Uitgever Zutphen, Thieme
Gink-van Es G.F. v.
Bouvier. Belge des Flandres
/
8.50
Meer info Bijzonderheden: ca.1970, linnen, 284pp, met talrijke foto's Uitgever -
Stuart F.S.
Byestad (City of the bees)
/
11.50
Meer info Bijzonderheden: 1953, 1e druk, linnen, kl.8vo, 222pp, Pretoria, J.L.van Schaik, in het Zuid-Afrikaans, verhaal over bijen Uitgever -
Laren A.J. van
Cactussen, Verkade album.
Verkade’s Fabrieken N.V. Zaandam / 1931
12.50
Meer info Bijzonderheden: Gebonden. 102 pag. Conditie: goed, plaatjes compleet. Prijs incl. verzendkosten
Smith.f James
Chrysanthemums
Readers union / 1975
12.00
Meer info Bijzonderheden: Gebb met stofomslag geb illus 1975
SCHRÖTER, C. & SCHRÖTER, LUDWIG
Coloured Vade-Mecum to the Alpine Flora
/
14.00
Meer info Bijzonderheden: Zürich Albert Raustein n. d. twenty-second and twenty-third edition about 107 pp. Cloth with dustjacket 13 x 20, 5 cm. 207 coloured and 10 plain alpine flowers. Drawings by Ludwig Schröter. Text in english, french and german front cover min. stained.
Veen A. van der
Competition in coastal sand dune succession. Cause or mechanism
/
11.50
Meer info Bijzonderheden: 2000, 1st edition, stiched, 126pp Uitgever -
Vereniging Natuurmonumenten
Complete Gids met alle natuur- en wandelgebieden in Nederland
Costs of avian incubation. How fitness, energetics and behaviour impinge on the evolution of clutch size
/
11.50
Meer info Bijzonderheden: 2002, 1st edition, stiched, 183pp, ills. Uitgever -
Lewin R.
Darwins fascinerende dierenwereld van de Galapagos Archipel
/
8.50
Meer info Bijzonderheden: 1979, 1e druk, karton, 4vo, 176pp Uitgever -
Jansen P. e.a.
De aanleg van geïntegreerde bossen. Een ideeënboek
/
6.00
Meer info Bijzonderheden: 2001, 1e druk, karton, gr.8vo, 55pp, met talrijke foto's Uitgever -
RINTJEMA, SIETSKE, T. H. L. CLAASSEN E.A. (RED. )
De Alde Feanen ~ Schets van een laagveenmoeras
Friese Pers Boekerij, 2001 / 2001
19.50
Meer info Bijzonderheden: gebonden, foto-folie, foto's, situatiekrt., 192 pp
Rheenen J. v.
De cocker spaniel
/
5.00
Meer info Bijzonderheden: ca.1970, 4e druk, kunstleer, 112pp Uitgever -
Rheenen J. v.
De cocker spaniel
/
5.00
Meer info Bijzonderheden: ca.1970, 4e druk, kunstleer, 112pp Uitgever -
Marder A./ Horwitz D,
De complete gids voor hondenliefhebbers
/
14.00
Meer info Bijzonderheden: 1998, 1e druk, karton, kl.4vo, 224pp, met talrijke foto's Uitgever -
Norman D.
De fantastische wereld van de dinosauriërs
/
9.50
Meer info Bijzonderheden: 1991, 1e druk, karton+omslag, 4vo, 192pp, met talrijke ills. Uitgever -
Oudemans, C A J A
De flora van nederland ten behoeve van het algemeen beschreven. Derde deel van Natuurlijke Historie van Nederland
/
30.00
Meer info Bijzonderheden: Haarlem, Kruseman 1862 1e dr. - Halflinnen, band slecht
Blöte-Obbes M.C.
De geurende kruidhof
/
10.50
Meer info Bijzonderheden: 1941, 1e druk, halflinnen, 283pp, krasjes op achterkant, met kleuren- en zw.w. ills., register op keukenkruiden Uitgever Utrecht, W.de Haan
Turek V. e.a.
De grote encyclopedie der fossielen
/
15.00
Meer info Bijzonderheden: 1990, 2e druk, karton+omslag, kl.4vo, 520pp, met talrijke kleurenfoto's Uitgever -
Stanek V.J.
De grote encyclopedie der insekten
/
6.00
Meer info Bijzonderheden: ca.1970, linnen+l.besch.omslag, 544pp, met zeer veel kleuren en zw./w. foto's Uitgever -
Schillhorn Van Veen M. e.a.
De grote trek. Geheime krachten der natuur
/
7.50
Meer info Bijzonderheden: 1998, 1e druk, karton+l.besch.omslag, gr.4vo, 240pp, met talrijke foto's, PRO TERRA BOEKEN Uitgever -
Schierbeek A.
De honingbij van de steentijd tot heden
/
7.50
Meer info Bijzonderheden: 1947, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 79pp, ills. Uitgever Utrecht, Spectrum
Kruseman Jr. G.
De insecten
/
8.50
Meer info Bijzonderheden: 1938, 1e druk, linnen, kl.8vo, 157pp, met 32 kleuren- en talrijke zw.w. ills., geplastificeerd, tekening voorin geplakt Uitgever Zutphen, Thieme
RODERKERK E.C.M.
De Kennemer duinen. Tussen duindoorns en kruipwilgen
/
8.50
Meer info Bijzonderheden: ca.1970, linnen+besch.omslag, 184pp, ills(f) Uitgever -
Os, Prof. Dr. F.H.L. van
De Kruidhof, van het Nederlands Openluchtmuseum te Arnhem
C.A. Rupp Amsterdam (druk) / 1953
5.00
Meer info Bijzonderheden: Maat: 8vo Kwaliteit: goed papieromslag, 54 pp, Uitgave van de Vereniging "Vrienden van het Nederlands Openluchtmuseum"te Arnhem, nietjes geroest (hierdoor roestvlekejes op omslag, papier boekblok)-
Aichele, D. en R.
De natuur in vier jaargetijden
W.J. Thieme & CIE / 9999
4.00
Meer info Bijzonderheden: Maat: 8vo Kwaliteit: matig papieromslag, gebonden, 71 pp., vele kleuren ill.-
Schmitz H.
De Nederlandsche mieren en haar gasten
/
16.00
Meer info Bijzonderheden: 1915, ingenaaid, 146pp, met foto's en tekeningen Uitgever -
Turin H.
De Nederlandse loopkevers. Verspreiding en oecologie
/
39.00
Meer info Bijzonderheden: 2000, 1e druk, linnen+omslag, 4vo, 666pp, met talrijke ills., Nederlands Fauna, deel3, incl. cd-rom Uitgever -
Oudshoorn W.
De nieuwe tuinplantengids. meer dan 500 een- en tweejarigen, vaste planten, bol- en knolgewassen
/
8.50
Meer info Bijzonderheden: 1995, 3e druk, karton, 368pp, met talrijke foto's Uitgever -
Ley, Willy
De Polen
N.V. Het Parool - Amsterdam / 1963
11.00
Meer info Bijzonderheden: Maat: 4to Kwaliteit: goed gebonden, 192 pp., vele ill.-
HOEVEN DE MEYIER B. v.d.
De ruwharige Foxterrier van A tot Z
/
8.50
Meer info Bijzonderheden: 1955, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 210pp, illustraties (foto's/tekeningen), met aantekeningen in potllood en pen Uitgever A'dam, Kosmos
Niet vermeld
De taal der bloemen
1978 - Uitgeverij Ploegsma / 1978
3.00
Meer info Bijzonderheden: Gebonden 1978 - Uitgeverij Ploegsma
Hoogvelt, Fieke
De Tuin. Volledige wijzer voor de tuin
1997 - Rebo Productions / 1997
5.00
Meer info Bijzonderheden: Gebonden 1997 - Rebo Productions
Tipstra D.
De Volgeltuin
/
5.00
Meer info Bijzonderheden: ca.1950, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 64pp, Groningen, Jacob Dijkstra, ills., serie "Dieren van dichtbij" Uitgever -
Holden E.
De vreugde van het landleven. dagboek van een engelse dame uit 1906
/
8.50
Meer info Bijzonderheden: 1980, 3e druk, karton+omslag, gr.8vo, 186pp, met talrijke kl.ills. van planten, naam op schutblad Uitgever Ede, Zomer & Keuning
Reydon, Johan & Adriaan Dijksen [samenstelling]
De wilde planten van Texel
Den Burg : Open Boek / 1982
12.50
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 96 blz, gekleurde illustraties, 23 cm, literatuur opgave, register, isbn 9070202069, uitstekend exemplaar. Annotatie: De Texelse plantenwereld is bijzonder rijk en gevarieerd door de verscheidenheid aan landschappen en de invloed van zout en brak water.
Snoeren, Piet
De woestijn leeft
De geïllustreerde pers / 1972
5.00
Meer info Bijzonderheden: Maat: 8vo Kwaliteit: goed 96 pp, foto's uit de film The Living Desert-
De wondere wereld der natuur
the Reader’s Digest NV,Amsterdam /
10.00
Meer info Bijzonderheden: Gebonden. 320 pag. Conditie: goed. Prijs incl. verzendkosten
Both Chr.
Density dependence of reproduction: from individual optimisation to population dynamics
/
9.50
Meer info Bijzonderheden: 1998, 1e druk, ingenaaid, 202pp Uitgever -
Stärcke A.
Determineertabel voor de werksterkaste der Nederlandsche mieren
/
8.50
Meer info Bijzonderheden: 1944, 2e herz. druk, geniet, kl.4vo, 26pp, overdruk uit het Natuurhistorisch Maandblad Uitgever -
Gemerden B.S. v.
Disturbance diversity and distributions in Central African rain forest
/
11.50
Meer info Bijzonderheden: 2004, 1st edition, stiched, 199pp Uitgever -
VERLINDEN R.
Doe-het -zelf in de tuin met Rob Verlinden
/
7.50
Meer info Bijzonderheden: 1995, 1e druk, karton, gr.8vo, 160pp, met talrijke foto's Uitgever -
MIERHOF, ANNETTE
Droogbloemen: kweken, drogen, verwerken
Gottmer, 1980 / 1980
4.50
Meer info Bijzonderheden: gebonden folio, kleine reparatie aan stofomslag, aquarellen Marijke den Boer-Vlamings, 96 pp
Sielmann H.
Een jaar tussen de spechten
/
5.00
Meer info Bijzonderheden: 1961, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 154pp, vertaald door H.Warren, met foto's Uitgever A'dam, Ploegsma
Buissink, Frans [tekst] en Marjolein Bastin [illustraties]
Een jaartje natuur
Haarlem : Oberon / 1981
7.00
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 77 blz, gekleurde tekeningen, 29 cm, isbn 9032005855, goed exemplaar. Annotatie: Kleine verkenningen langs natuurverschijnselen van alle dag. Eerder verschenen in het maandblad Grasduinen.
Stein, Siegfried
Een tuin vol geuren en kleuren
Zuid Nederlandse uitgeverij / 1997
2.50
Meer info Bijzonderheden: Hardcover geb 1997 illus 252blz
Heijmans M.M.P.D.
Effects of elevated CO2 and increased N deposition on bog vegetation in The Netherlands
/
11.50
Meer info Bijzonderheden: 2000, 1st edition, stiched, 128pp Uitgever -
Bravenboer, S.K.
Elsevier Cactussenboek
1978 - Elsevier / 1978
5.00
Meer info Bijzonderheden: Gebonden 1978 - Elsevier
Vansalen V.
Erfelijke kwaliteiten bij postduiven. Mendel, chromosomen en duiventeelt
/
17.00
Meer info Bijzonderheden: 1978, 3e druk, karton+omslag, 204pp, met talrijke foto's Uitgever Deventer, Ankh-Hermes bv
Owen, Jennifer
Eten, over het verzamelen van voedsel
Zuidgorep BV Uitgevers Best-Den Haag / 1980
9.00
Meer info Bijzonderheden: Maat: 8vo Kwaliteit: goed 157 pp, vele kleuren en z/w foto's.-
Feest in de natuur : 25 juli 1865 - Jac.P. Thijsse geboren
Amsterdam : Holkema & Warendorff / 1965
5.00
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 190 blz, illustraties, zw/w foto´s, 20 cm, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Uitgave ter gelegenheid van de 100e geboortedag van Jac P. Thijsse, onbekommerd en intens genieter in de levende natuur. Zijn lijfspreuk: Beter tien vogels in de lucht dan een in de hand!
Gronert R.
Fladderen in de wind. Dagvlinders en libellen aan de kust
/
6.00
Meer info Bijzonderheden: 2000, 1e druk, karton, 96pp, met talrijke ills. Uitgever -
Hekstra G.P. e.a.
Flora en fauna chemisch onder druk. Verslag ven een nationaal symposium georganiseerd door de Nederlandse Ecologenvereniging - Oecologische Kring
/
11.50
Meer info Bijzonderheden: 1990, 1e druk, karton, gr.8vo, 376pp Uitgever -
Triska J.
Flora van Europa
Amsterdam, Meulenhoff, 1995. 292 blz. Uitgavejaar 1995. Rijk aan kleurenillustraties. Hard cover. L / 1995
Meer info Bijzonderheden: Boskoop, Historische Vereniging Boskoop 2010 geillustreerd 1e dr. - Met lit. opg., register. - Gebrocheerd
Graaff H.J. de
Fuchsia's
/
8.50
Meer info Bijzonderheden: 1999, 2e druk, karton+omslag, 4vo, 144pp, met talrijke foto's Uitgever -
Nijhuis M. e.a.
Fuchsia's uit Nederland. Gekweekt-geselecteerd-geaccepteerd
/
8.50
Meer info Bijzonderheden: 1990, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 142pp, bovenkant roestvlekkig. Uitgever -
Makatsch W.
Geen twee eieren zijn gelijk. Onderhoudende en leerzame gegevens over de vogels en hun eieren
/
9.50
Meer info Bijzonderheden: 1974, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, gr.8vo, 152pp, met talrijke kleuren en zw.w.foto's, potloodonderstrepingen, naam op schutblad Uitgever -
Natzmer, Gert von
Geheimen der Natuur, De verborgenheden van het planten- en dierenleven met 121 afbeeldingen
Uitgeverij Boot - 's Gravenhage / 9999
15.00
Meer info Bijzonderheden: Maat: Kwaliteit: goed gebonden, 346 pp., foxing-
Heimans, Heinsius en Jac.P.THIJSSE
geillustreerde FLORA van Nederland
W.Versluys Amsterdam / 1920
6.25
Meer info Bijzonderheden: Deze FLORA van Heimans, Heinsius en Jac.P.THIJSSE met ruim 5000 getekende planten in Nederland en 1136 blz. is behalve een kostbaar bezit ook een handzame gids voor elke natuurliefhebber en bioloog. Het boek is van 1920, dus al 90 jaar oud, het is de VIJFDE druk, maar ziet er voor zijn leeftijd patent uit. De zon heeft enigszins de kaft verkleurd.