Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Europa

117 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 2 pagina's
resultaten 1 tot 50Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
Stijnman, Ad "Om bucke te prenten op papir" : het boekdrukprocédé in Europa tussen 1550 en 1800 / 10.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Centraal Laboratorium voor Onderzek van Voorwerpen van Kunst en Wetenschap 1992 geillustreerd 1e dr. - Met lit. opg. - (CL-Informatie ; 12). - Gebrocheerd
Bauwens, J. 150 Jaar Belgie, Koningen & Koninginnen, Prinsen En PrinsessenHelios / 19827.50Meer info Bijzonderheden: 112 pagina's. Foto's. Soft Cover
Cartier Raymond 19 x Europa. Onze Europese vrije wereld voor het voetlicht.Den Haag, Forum Boekerij, 358 blz. Met zwart-wit foto's. Gebonden. Hard cover. Linnen met verkleuri / 6.00Meer info Bijzonderheden:
OPZEELAND, ED VAN 25 jaar Europa Cup 1 (1955-1980)Utrecht/Antwerpen / 198014.50Meer info Bijzonderheden: 238p. Kleuren en z/w-foto's. Leessporen. Alle uitslagen, scoreverloop, opstellingen finales. Paperback
Blockmans Wim (Hfd.red.) 5000 jaar Europa.Landschap,steden,handel,politiek,religie en cultuur.Utrecht, Kosmos, 5000 jaar Europa is een boeiend en overzichtelijk naslagwerk voor iedereen die bela / 500015.00Meer info Bijzonderheden:
FISHER, H.A.L. A History of EuropeArnold, 1946 / 19466.00Meer info Bijzonderheden: hardc, 1302 pp
Alles op alles voor Europa. De uitdaging 1992. Een verslag van Paolo Cecchini onder de auspicien van de Europese Commissie.Amsterdam, Borsen international, 1992. 231 blz. Paperback. / 19923.00Meer info Bijzonderheden:
American overseas guide. EuropeNew York, American overseas tourist service, 1979. engelstalig 620 blz. Paperback. Pocket / 19795.00Meer info Bijzonderheden:
Brewster, Hugh Anastasia's Album, Het Verhaal van De Jongste dochter van De Laatste Tsaar.Schuyt & CO / 199612.50Meer info Bijzonderheden: 63 pagina's. Foto's in kleur en zwart-wit. Naam etiket op het eerste schutblad en een herinnering met geschreven. Boek en stofomslag in goede staat. De rug van de stofomslag is iets verkleurd. Cardboard / Karton
Anonymous Annales de la Société Royale d'Archéologie de Bruxelles : mémoires, rapports et documents. Tome 50, 1956-1961 et Tome 51, 1956-1966 / 30.00Meer info Bijzonderheden: Bruxelles, Musée de la Porte de Hal 1961-1966 illustrated 2 volumes. - Fine cloth. - Each volume separately for euro 15.-
Reinalter, Helmut (Hrsg.) Aufklärung - Vormärz - Revolution : Jahrbuch der "Internationalen Forschungsstelle Demokratische Bewegungen in Mitteleuropa von 1770-1850" an der Universität Innsbruck Bd. 22/23/24/25 (2002-2005) / 40.00Meer info Bijzonderheden: Frankfurt am Main, Peter lang 2006 Broschur, neuwertig
NN Belgen in dienst van Spanje tijdens de 18de eeuwGeschiedenis algemeen / 10.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 4vo, 97pp. Geillustreerd. Tekst in Nederlands/Frans en Spaans. Kartonnen band. Zeer goed.
Hans Siemens Braks / 200815.00Meer info Bijzonderheden: 256 pagina\'s, exclusief verzendkosten
Ronan, Colin (red.) China. Hemel en Aarde. Uitvindingen en Ontdekkingen. 5000 Jaar.Land & Volk Overig / 25.00Meer info Bijzonderheden: 4vo, paperback, 439pp. Foto's. Illustraties. Boek in goede staat.
Knottley Peter Cycle touring in Europe.London, Constable, 1975. Engelstalig 251 blz. Met zwart-wit foto's. Gebonden. Hard cover. Stofomsla / 19753.00Meer info Bijzonderheden:
Hiltermann G.B.J. Dat was 1974. De toestand in de wereld.Amsterdam, Annoventura, 1975. 215 blz. Paperback. / 19756.00Meer info Bijzonderheden:
Bourlière François De dierenwereld van Europa en Azië. Parool/Life natuurserie:Amsterdam, N.V. Het Parool., 1965. 192 blz. Ned. vert. H.J. de Jongh.Rijk aan illustraties en foto' / 19656.00Meer info Bijzonderheden:
Hiltermann G.B.J. De Europese delingBussum, Fibula-Van Dishoeck, 1972. 219 blz. Paperback. Pigmentvlekken. / 19726.00Meer info Bijzonderheden:
Cannuyer, Christian De Europese VorstenhuizenBrepols / 198925.00Meer info Bijzonderheden: 274 pagina's. Foto's in kleur en zwart-wit + stambomen + wapenschilden. Op blz. 41 is met pen een stamboom aangevuld. Cloth / Linnen Hardcover
Vestdijk, Simon De filmheld en het gidsmeisjeLiteratuur (oorspr. Nederlands) / 8.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover,
Goodwin, Prof. A. De Franse RevolutieW. de Haan N.V. Standaard Boekhandel, Zeist / 19603.00Meer info Bijzonderheden: Met 32 pag. illustraties Oorspronkelijke uitgave: Arrow Books Ltd. Londen. Pocket,160 pag. Conditie: redelijk. Prijs inc. verzendkosten.
Dijk van Henk De modernisering van Europa.Twee eeuwen maatschappij-geschiedenis.Utrecht, Het Spectrum, 1994. 1 ste druk. 334 blz. Paperback. / 19947.50Meer info Bijzonderheden:
Michler G. Dr. De natuur van Europa.M & P, 1987. 280 blz. Verlijmd. Linnen. Stofomslag. Rijk aan kleuren foto's- en illustraties. Wordt / 19879.00Meer info Bijzonderheden:
Hilterman G.B.J. De ondergang van Europa? Analyse van een gistende wereld. Verzamelde notities van op reis en thuisAmsterdam, Europese Publiciteismaatschappij., 1986. Paperback. Leesvouw in voorplat. / 19865.40Meer info Bijzonderheden:
Huber, M C U De reuzenstrijd van 1870/71 : beschrijving van den oorlog tusschen Frankrijk en Pruisen, in 1 band met: Laatste bedrijf van den reuzenstrijd van 1870/71 : beschrijving van den oorlog tusschen Frankrijk en de Commune / 125.00Meer info Bijzonderheden: Arnhem, J. Voltelen zonder jaar platen en kaarten / 2e deel 100 platen 1e dr. - Fraaie linnen band
Boerman W.E. Prof. Dr., Hanrath Joh. J. Prof. Dr. en Keuning H.J. Prof. Dr. De wereld waarin wij wonen en werken deel I: Het oude Europa.Zeist, W. de Haan, 1959. 441 blz. Met kleuren en zwart-wit foto's en kaartjes. Hard cover. Linnen. / 19599.00Meer info Bijzonderheden:
Willemse, Dr. J.J. [vertaling] De werelddelen - EuropaElsevier / 19795.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 4to Kwaliteit: matig 310 pp, mooie kleuren en z/w foto's. Oorspronkelijke title: The continents we live on Europe - a natural history-
Hofland, H.J.A. De wording van het Wilde Oosten : het Sovjet-rijk 1984-1990 : kroniek van een wereldhistorische gedaanteverwisselingAmsterdam : Bakker / 19916.50Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 289 blz, 20 cm, reg, isbn 9035109309, goed exemplaar. Annotatie: Columns over Rusland en de Oostbloklanden, met als uitgangspunt het effect van de van de beschreven ontwikkelingen op de Sovjet-Unie. Eerder verschenen in NRC Handelsblad.
Lucie-Smith, Edward Die grossen Künstler des 20. Jahrhunderts. 100 Lebensbeschreibungen.Kunst / 20.00Meer info Bijzonderheden: 4vo, cloth binding with dustjacket, ``352pp. Photo's. Illustrations. Very good copy.
Balázs, Gyorgy + Szelényi, Károly Die MagyarenCorvina + Osterreichischer Bundesverlag / 198915.00Meer info Bijzonderheden: 91 pagina's. Duitstalig, Deutsche Sprache. Veel foto's en afbeeldingen van vroeg-christelijke kunst, plus enkele kaarten, allemaal in kleur. Cloth / Linnen Hardcover
Borsi, Franco Die monumentale Ordnung : Architektur in Europa 1929-1939 / 40.00Meer info Bijzonderheden: Stuttgart, Gerd Hatje 1986 illustriert 1. Aufl. - Uebers. Aus dem Italiensichen. - Mit Index. - Leinen mit Oumschl.
Rüter, Paul Die Türkei, England und das russisch-französische Bündnis 1807-1812 / 15.00Meer info Bijzonderheden: Emsdetten, Lechte 1935 1. Aufl. - Inaugural-Dissertation Muenster. - Broschur
DAHN, FELIX Die Volkerwanderung ~ Germanisch Romanische Fruhgeschichte EuropasKaiser, 1977 / 19776.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, d.j. good, b&w ills, index, 552 pp, please contact for shipping rate before ordering
Hilterman G.B.J. Dit is uw wereld. Spanningen en conflicten van deze tijd.Amsterdam, De geillustreerde pers, 1961. 269 blz. hard cover. Linnen. Stofomslag. Plakbanvlekken bi / 19614.50Meer info Bijzonderheden:
Hilterman G.B.J. Een toekomst voor rest Europa. Verzamelde notities van op reis en thuisAmsterdam, Europese Publiciteismaatschappij., 1977. Paperback. / 19775.40Meer info Bijzonderheden:
ENFB handboek: fietsen in EuropaHaarlem, J.H. Gottmer, 1986. 4de druk. 221 blz. met zwart-wit foto's. Paperback. / 19863.00Meer info Bijzonderheden:
Prop G. en Beek ter B.J. Europa buiten Nederland: Aardrijkskundige lesstof IIZuthpen, W.J. Thieme & Cie N.V., 1967. 3de druk. 340 blz. Met zwart-wit illustraties. Ingenaaid. Ha / 19679.00Meer info Bijzonderheden:
UITERWIJK, MARIUS Europa Cup 1 1995. De strijd der landskampioenen.Lisse / 199510.00Meer info Bijzonderheden: 119p. Kleurenfotografie. Ajax wint de Europa Cup na de 1-0 zege op AC Milan Hardback
MOLENAAR, HANS Europa Cup 70-71.Baarn, De Boekerij / 197110.00Meer info Bijzonderheden: 239p. Geiilustreerd met vele z/w- voetbalfoto's. Hardback
MOLENAAR, HANS Europa Cup 71/72.Baarn: De Boekerij / 197212.50Meer info Bijzonderheden: 175p. Rijk geillustreerd met tal van foto's. Orig. Cloth
MOLENAAR, HANS Europa Cup Jaarboek 1972 - 1973. Het meest complete standaardwerk over Europa- en UEFA Cup-voetbalBaarn: Boekerij / 197312.50Meer info Bijzonderheden: 176p. Talrijke z/w-foto's, uitslagen, opstellingen en doelpuntenmakers Hardback
KUIPHOF, HERMAN Europacup 1971 - 1972 (XVII)Laren: Uitg. Luitingh / 197212.50Meer info Bijzonderheden: 168p. Meer dan 65 exclusieve z/w-foto's van het Europacup seizoen 1971-1972 Orig. Cloth
BANNING, W.E.A EUROPEESCHE GEESTArnhem, Van Loghum Slaterus / 193912.50Meer info Bijzonderheden: Inhouden en vormen van het cultuurleven der Europeesche wereld Onder redactie van Dr. W Banning en Dr. J.D. Bierens de Haan Met medewerking van de hoogleeraren J.N. Bakhuizen van den Brink, J. Lindeboom, H.J. Pos, F.Sassen, H. Wagenvoort linnen, titel in goud 20 x 27,5 x 4,5 cm. 460 bladzijden IN ALLESZINS KEURIGE STAAT Ex libris plus naam op schutblad. Hier en daar notities in potlood Inhoud: 1. De Geestesbeschaving van Griekenland 2. De Romeinsche cultuur 3. Het oudste Christendom tot Augustinus 4. De Geest der Middeleeuwen/Renaissance in Italië 5. Reformatie en Contra-reformatie 6. De \"moderne wereld\" (van Descartes tot Kant) 7. Kant en het wijsgerig Idealisme 8. Van Comte tot Bergson Kosten van verzending ten laste van koper NOTA BENE: ingepakt boek kan niet door de brievenbus. Tante TNT Post rekent dan EURO 6,75 kosten van verzending. Het loont zeer de moeite en spaart zeer op de kosten om op meer dan één boek te bieden. Immers, bij 10 kilo boeken - en dat zijn er al gauw een stuk of 16 - kost verzending van het pakket met al die boeken maar één keer EURO 6,75! (Europa: € 9,75)
Cecchini Paolo Eurowijzer. Leven en werken in Europa 1993Amsterdam, De management bibliotheek, 326 blz. Ned. vert. Wim Schot en Hanneke van Es. Paperback. / 6.00Meer info Bijzonderheden:
Simons W.J. Fietstochten in Europa. Ervaringen en belevenissen van fietsers. Praktische routebeschrijvingen. Geillustreerd met kaartjes.Utrecht, Luitingh, 1982. 172 blz. Uitgavejaar 1982. Met zwart-wit foto's en getekende kaartjes. Pap / 19824.50Meer info Bijzonderheden:
Triska J. Flora van EuropaAmsterdam, Meulenhoff, 1995. 292 blz. Uitgavejaar 1995. Rijk aan kleurenillustraties. Hard cover. L / 199515.00Meer info Bijzonderheden:
Furrer, Günther Frydek - Zürich hin und zurück : die Geschichte zweier Familien. Die Geschichte einer Strasse / 13.50Meer info Bijzonderheden: Zuerich, Chronos 1997 illustriert 1. Aufl. - Broschur
GRUNE, HARDY Fußball EM Enzyklopadie 1960-2008Kassel: Agon / 200449.50Meer info Bijzonderheden: 400 Seiten. 600 Foto's. Alle EM-Turniere von 1960 bis 2004 werden ausführlich in Wort, Bild und Statistik abgehandelt. Hardback
Herremans, Ben Geheimen Achter Europese Kronen, Deel 1, Denemarken-Duitsland-Griekenland-GrootBrittannie-Italie-Luxemburg-Nederland-SpanjeHelios / 19817.50Meer info Bijzonderheden: 111 pagina's. Foto's. Rug is licht verkleurd. Soft Cover
Geillustreerde atlas van Europa.1954. Uitgegeven door Planta. planten margarine. 102 blz. Compleet met alle 104 ingeplakte plaatjes. / 19548.50Meer info Bijzonderheden:
JAURÈS, JEAN Geschiedenis Der Fransche RevolutieA.W. Sijthoff\\\\\\\\\\\\\\\'s Uitgevers-mij / 193015.00Meer info Bijzonderheden: 2e Druk. 4 boeken, rode linnen omslag met typerende jaren 30 typografie. In goede staat, foto op aanvraag!
Pirenne, Henri Geschiedenis van Europa. 4 delen compleet / 60.00Meer info Bijzonderheden: Brussel, La Renaissance du livre 1960 geillustreerd 1e dr. - Gebonden met stofomslag
Judd, Denis Gevallen Tronen, Verdwenen VorstenhuizenDe Haan / 197612.00Meer info Bijzonderheden: 176 pagina's. Foto's + stambomen van alle verdwenen vorstenhuizen in Europa. Soft Cover
Duchhardt, Heinz Gleichgewicht der Kräfte, Convenance, Europäisches Konzert / 25.00Meer info Bijzonderheden: Darmstadt, Wissenschaftliche Buchgesellschaft 1976 1. Aufl. - Mit Literaturverzeichnis und Register. - (Erträge der Forschung ; Band 56). - Broschur
Brinkhorst L.J. en Barents R. Grondlijnen van Europees rechtAlphen aan den Rijn, Samson H.D. Tjeenk Willink., 1988. 4de druk. 228 blz. Paperback. Aantekeningen / 19885.00Meer info Bijzonderheden:
Grote wegenatlas van EuropaRebo productions, 1991. 293 blz Ned. vert. Jaques Hermus en Eddie Schaafsma. Hard cover. / 19916.00Meer info Bijzonderheden:
Kapteyn P.J.G. Prof. Mr. en Verloren van Themaat P. Prof. Mr. Handboek voor de Europese gemeenschappen. Deel 1A: Inleiding tot het recht van de Europese gemeenschapDeventer, E.E. Kluwer, 1970. 407 blz. Hard cover. Linnen / 19707.50Meer info Bijzonderheden:
Klinsky, C.J. Heerschers Over RuslandZuid - Hollandsche Uitgevers Mij / 20.00Meer info Bijzonderheden: 301 pagina's. Foto's, afbeeldingen. Titelplaat van Anton Pieck. Boek uit de Cultuur-Serie. Kleine gebruiksspoortjes. Naam en datum op het eerste schutblad. Cloth / Linnen Hardcover
SCHREDER, ETIENNE Het geheim van Coimbra / 199113.00Meer info Bijzonderheden: Charleroi Stichting Europalia International / Paleis voor Schone Kunsten 1991 44 + 11 pp. Orn. Halflinnen 20 x 28, 5 cm. Vertaling: Jan Baetens. Dit album werd gemaakt t. g. v. de tentoonstelling " Genius Ex Machina "
Spada, James Het geheime verleden van een prinses. De biografie van Grace Kelly.De Kern / 19957.50Meer info Bijzonderheden: 285 pagina's. Foto's. Kleine gebruiksspoortjes. Soft Cover
Dokter, E. Het Gekroonde Europa, De Regerende VorstenhuizenDe Bataafsche Leeuw / 198714.00Meer info Bijzonderheden: 150 pagina's. Foto's in kleur en zwart-wit + stambomen van regerende vorstenhuizen in Europa. Hard Cover
Toibin Colm Het kruisteken. Reizen door katholiek EuropaAmsterdam, Atlas, 1995. 239 blz. Ned. vert. Ankie Blommensteijn. Paperback / 19956.00Meer info Bijzonderheden:
RAES, FRANK & FRANCOIS COLIN Het standaardboek van de Europa Cup 2003-2004.Uitg. Houtekiet / 200412.50Meer info Bijzonderheden: 200p. Z/w-foto's. Deel 1: Champions League 2003-2004 + extra bijlage Club Brugge en Anderlecht in de Europa Cup. Deel 2: EK in Portugal. Nieuwstaat Gebonden
Bosman Frans en Es van Kurt Het verdeelde Europa van de drugsAmsterdam, In De Knipscheer, 1993. 157 blz. Paperback / 19934.50Meer info Bijzonderheden:
Mak, Geert In Europa. Reizen door de Twintigste Eeuw.Uitgeverij Atlas / 200715.00Meer info Bijzonderheden: 852 pagina's. Kaartjes. Soft Cover
Overland, Orm (ed.) In the European grain : american studies from central and eastern Europe / 11.40Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, VU University Press 1990 1st ed. - ((European contributions to american studies ; 19). - Softcover
Hilterman G.B.J. Klachtenboek 2000 of: Die Goeie Nieuwe Tijd. Verzamelde notities van op reis en thuisAmsterdam, Europese Publiciteismaatschappij., 1979. Paperback. Leesvouw in rug en voorplat. Verkleu / 19795.40Meer info Bijzonderheden:
Berghe, M. Van Den + Lannoo G. + Verougstraete, J. + Warny, H. Koning Boudewijn, Dialoog Met De NatieLannoo / 198612.50Meer info Bijzonderheden: 175 pagina's. Foto's in kleur en zwart-wit. 35 jaar dialoog met de Natie, een keuze uit de koninklijke toespraken van 1951 tot 1986. Met een woord vooraf van Wilfried Martens, Eerste Minister. Met bijdragen van Pierre Harmel en Willy Claes, Ministers van Staat. Cloth / Linnen Hardcover
Doumas, C. Kunst der cycladenKunst / 8.00Meer info Bijzonderheden: Paperback., 143pp. 8o Oblong. Goed exemplaar. 1e druk. Geïll.
Kühn, Herbert Kunst van het oude Europa / 10.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Paris 1955 geillustreerd 1e dr. - Vert. uit het Duits door Charles Wentinck. - Gebonden met goed stofomslag
STEKETEE, HANS Landschap achter het oogVeen, 1988 / 19883.00Meer info Bijzonderheden: pbk, fiche, knikje in enkele pagina's
Schmitt, Gladys Leben tussen licht en donker. De levensroman van Rembrandt.Kunst / 8.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover 4vo, 525pp. Vertaling Hans de Vries. Geillustreerd. Kunstleren band. Zeer goed.
Bonger H. Leraar der mensenrechten. Thomas JeffersonArnhem, Van Loghum Slaterus, 1951. Gastmaal der Eeuwen. Taferelen uit de cultuurgeschiedenis van Eur / 19515.00Meer info Bijzonderheden:
Becker Jurek, Dische Irene , Havel Vaclav, Jelinek Elfriede, Konrad Gyorgy, Wolf Christa e.a. Met een impressie van Cees Nooteboom Literatuur uit Midden-EuropaAmsterdam, Van Gennep, 1990. 64 blz. Paperback / 19903.50Meer info Bijzonderheden:
Duvosquel, J.M. + Vandevivere, I. Luister Van Spanje en De Belgische Steden 1500-1700, Deel 1 + Deel 2Gemeetekrediet Van Belgie / 198550.00Meer info Bijzonderheden: Deel 1 (pag. 7-358). Deel 2 (pag. 361-695). Beide delen bevatten kaarten + afbeeldingen in kleur en zwart-wit. Dit werk verschijnt naar aanleiding van de tentoonstelling Luister van Spanje en de Belgische steden, 1500-1700, georganiseerd in het kader van de Europalia 85 Espana door het Gemeentekrediet van Belgie, ter gelegenheid van zijn 125ste verjaardag.. Soft Cover
Blunden, Godfrey Länder und Völker OsteuropaTime-Life-Bücher / 19708.00Meer info Bijzonderheden: Gebonden. 175 pag. Conditie: goed. Prijs incl. verzendkosten
Holthoon, F L van Mensen in Europa : ontwerp voor een sociale geschiedenis van Europa na 1750 / 7.00Meer info Bijzonderheden: Alphen aan den Rijn, Samsom 1977 1e dr. - Met reg. - (Sociale en culturele reeks). - Ingenaaid, band iets verkleurd
Peys Ruud Na 1992. Europa zonder grenzen.Utrecht, Het Spectrum, 1988. Met een voorwoord van Frans Andriessen 1ste druk. 184 blz. Paperback. / 19885.00Meer info Bijzonderheden:
Schieder, Theodor und Otto Dann (Hrsg.) Nationale Bewegung und soziale Organisation I : vergleichende Studien zur nationalen Vereinsbewegung des. 19. Jahrhunderts in Europa / 17.50Meer info Bijzonderheden: Muenchen, Oldenbourg Verlag 1978 1. Aufl. - Mit Literaturverzeichnis und Register. - Olwd., ex-library, very good
Heu Roland Natuurgids voor de zoogdieren van Europa.Hardewijk, Centrale Uitgeverij., 1968. 160 blz. Ned. vert. Dr. B. Hubert en A. Hubert-de Niet. Met / 19683.00Meer info Bijzonderheden:
Sabarsky, Serge O.Kokoschka. Europalia 87 ÖsterreichKunst / 20.00Meer info Bijzonderheden: Softcover, 4vo, 231pp. Tekst Nederlands/Frans. Rijk geillustreerd. Kartonnen band. Nieuwstaat.
Botting Douglas en Redactie Time-Life boeken Ongerepte gebieden in Europa. Serie De wereld der woeste natuurAmsterdam, Time-Life Boeken, 1976. 184 blz. Rijk aan kleurenfoto's. Hard cover. Linnen rug / 19766.00Meer info Bijzonderheden:
Ontwerp Verdrag tot vaststelling van een Grondwet voor Europa - 18 juli 2003, Luxemburg, Europese Conventie / 200315.00Meer info Bijzonderheden: 344p. Conditie: goed. (Bij consensus aangenomen door de Europese Conventie op 13 juni en 10 juli 2003. Voorgelegd aan de voorzitter van de Europese Raad te Rome. 18 juli 2003.) paperback
Marnix K, Martin Ros, Saskia Stuiveling en Bart Tromp Oost-Europa en de sociaal-democratieDe Arbeiderspers / 19925.00Meer info Bijzonderheden: Het dertiende jaarboek voor het democratisch socialisme pocket
BRAUN, GEORG, FRANS HOGENBERG Oude Europese Stadsgezichten (Amsterdam, Brussel, Londen, Parijs e.a.)Pax, 1954 / 19547.50Meer info Bijzonderheden: gebonden, 24 gekleurde prenten, ongepag
NN Panoramo van de Griekse letterenKlassieke literatuur / 12.00Meer info Bijzonderheden: Softcover, 143pp. Van het oude volkslied tot heden. Geillustreerd. Kartonnen band. Heel goed.
Anonymous Rechtsverfolgung im Ausland : ein Leitfaden. Band I. Europa / 15.00Meer info Bijzonderheden: Berlin, Deutscher Rechts-Verlag 1938 1. Aufl. - Zusammengestellt und Hrsg. Vom Gau Ausland des NS.-Rechtswahrer-Bundes. - Broschur
Cartland, Barbara Romantische Vorstenparen, Koninklijke Huwelijken Die Uit Liefde Werden GeslotenVan Holkema & Warendorf / 19817.50Meer info Bijzonderheden: 127 pagina's. Foto's + afbeeldingen in kleur en zwart-wit. Soft Cover
Müller-Guttenbrunn Adam Ruhmeshalle deutscher Arbeit in der österreichisch-ungarischen MonarchieDeutsche Verlags-Anstalt / Stuttgart und Berlin / 191630.00Meer info Bijzonderheden: Met vele afbeeldingen in zwart-wit en kleur. Gebonden, 524 pag. Conditie: goed. Prijs incl. verzendkosten
Wieteck, Helmut Schach und Schächer. Caissas wundersame KinderDenksporten / 10.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, softcover, 160pp. Richly ill. in b/w. Very good copy.
Hilterman G.B.J. Slagschaduw over rest Europa. Verzamelde notities van op reis en thuisAmsterdam, Europese Publiciteismaatschappij., 1976. Paperback. Rug verkleurd / 19765.40Meer info Bijzonderheden:
MARTIN, A. VON Sociologie van de RenaissanceSpectrum, zj (2edr) / 2.00Meer info Bijzonderheden: pkt, slijtage aan rug
NN Sovjetliteratuur en werkelijkheidLiteratuurgeschiedenis & -wetenschap / 9.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, paperback, 136pp. Lichte slijtsporen aan randen, verder zeer goed.
Spoorzoeker, Stichting de ; Collin Ziemerink [tekst praktische informatie] ; Marian Stenchlak [kaarten] ; Jan de Weerd [fotografie] Sporen door Europa : handboek voor treinreizigersRijswijk : Elmar / 19934.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 142 blz ill, foto’s, krt, 22 cm, isbn 903890052X, goed exemplaar. Nr 4362. Annotatie: Handboek voor jongeren voor avontuurlijke reizen per interrail.
GIROUARD, MARK Steden in groei en bloei [ Europa, vijfitende-negentiende eeuw ]SDU, 1988 / 198810.00Meer info Bijzonderheden: gebonden, stofomslag, veel ills in zw/w & kleur, register, 396 pp
Ungerer Herbert en Costello Nicholas Telecommunicatie in Europa. Vrije keuze voor de gebruiker op de Europese markt in 1992. De uitdaging voor de Europese Gemeenschap.Commissie van de Europese gemeenschappen., 1989. 281 blz. Paperback. / 198911.00Meer info Bijzonderheden:
Clutterbuck Richard Terrorism, drugs and crime in Europe after 1992Routledge, 1990. Engelstalig 231 blz. Paperback. / 19906.00Meer info Bijzonderheden:
Meijboom A.P. and Prins C. The Law of information technology in Europe 1992 A comparison with the USADeventer, Kluwer, 1991. Computer Law Series 9. Engelstalig 261 blz. Paperback. / 199124.00Meer info Bijzonderheden:
Boyazoglu, J. + Renaud, J. The Livestock Production Sector In Eastern Europe As Affected By Current Changes. Proceedings of the round-Table Organized by Eaap, FAO and the Research Centre for Animal Breeding and Nutrion (Herceghalom, Hungary). In Cooperation With the World BankPudoc / 199135.00Meer info Bijzonderheden: ... In cooperation with the World Bank, EEC, OIE and WAAP. Budapest, 14-17 April 1991. 273 pages. Illustrations, graphics, schemes, diagrams, tabels. Laminated boards. English language / engelstalig. EAAP Publication No. 57,1991. Cardboard / Karton
Jong, Marijnke de/Jole, Marcel van The power of example/Le pouvoir de l'exemple/Het voorbeeld aan de machtArchitectuur & Bouwkunst / 30.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, with dustjacket, 4vo, 375pp. 20 Years of Europa Nostra Awards/20 Ans de prix Europa Nostra/20 Jaar Europa Nostra Awards. Introduction H.R.H.The Prince Consort of Denmark. Forwords Daniel Cardon de Lichtbuer and Viviane Reding. Large format. Richly illustrated. Cloth binding with dustjacket. As new.

12 3