"Om bucke te prenten op papir" : het boekdrukprocédé in Europa tussen 1550 en 1800
/
10.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Centraal Laboratorium voor Onderzek van Voorwerpen van Kunst en Wetenschap 1992 geillustreerd 1e dr. - Met lit. opg. - (CL-Informatie ; 12). - Gebrocheerd
Bauwens, J.
150 Jaar Belgie, Koningen & Koninginnen, Prinsen En Prinsessen
Helios / 1982
7.50
Meer info Bijzonderheden: 112 pagina's. Foto's. Soft Cover
Cartier Raymond
19 x Europa. Onze Europese vrije wereld voor het voetlicht.
Den Haag, Forum Boekerij, 358 blz. Met zwart-wit foto's. Gebonden. Hard cover. Linnen met verkleuri /
Anastasia's Album, Het Verhaal van De Jongste dochter van De Laatste Tsaar.
Schuyt & CO / 1996
12.50
Meer info Bijzonderheden: 63 pagina's. Foto's in kleur en zwart-wit. Naam etiket op het eerste schutblad en een herinnering met geschreven. Boek en stofomslag in goede staat. De rug van de stofomslag is iets verkleurd. Cardboard / Karton
Anonymous
Annales de la Société Royale d'Archéologie de Bruxelles : mémoires, rapports et documents. Tome 50, 1956-1961 et Tome 51, 1956-1966
/
30.00
Meer info Bijzonderheden: Bruxelles, Musée de la Porte de Hal 1961-1966 illustrated 2 volumes. - Fine cloth. - Each volume separately for euro 15.-
Reinalter, Helmut (Hrsg.)
Aufklärung - Vormärz - Revolution : Jahrbuch der "Internationalen Forschungsstelle Demokratische Bewegungen in Mitteleuropa von 1770-1850" an der Universität Innsbruck Bd. 22/23/24/25 (2002-2005)
/
40.00
Meer info Bijzonderheden: Frankfurt am Main, Peter lang 2006 Broschur, neuwertig
NN
Belgen in dienst van Spanje tijdens de 18de eeuw
Geschiedenis algemeen /
10.00
Meer info Bijzonderheden: Paperback, 4vo, 97pp. Geillustreerd. Tekst in Nederlands/Frans en Spaans. Kartonnen band. Zeer goed.
Hans Siemens
Braks
/ 2008
15.00
Meer info Bijzonderheden: 256 pagina\'s, exclusief verzendkosten
Ronan, Colin (red.)
China. Hemel en Aarde. Uitvindingen en Ontdekkingen. 5000 Jaar.
Land & Volk Overig /
25.00
Meer info Bijzonderheden: 4vo, paperback, 439pp. Foto's. Illustraties. Boek in goede staat.
Knottley Peter
Cycle touring in Europe.
London, Constable, 1975. Engelstalig 251 blz. Met zwart-wit foto's. Gebonden. Hard cover. Stofomsla / 1975
Meer info Bijzonderheden: 274 pagina's. Foto's in kleur en zwart-wit + stambomen + wapenschilden. Op blz. 41 is met pen een stamboom aangevuld. Cloth / Linnen Hardcover
W. de Haan N.V. Standaard Boekhandel, Zeist / 1960
3.00
Meer info Bijzonderheden: Met 32 pag. illustraties
Oorspronkelijke uitgave: Arrow Books Ltd. Londen.
Pocket,160 pag.
Conditie: redelijk.
Prijs inc. verzendkosten.
Dijk van Henk
De modernisering van Europa.Twee eeuwen maatschappij-geschiedenis.
De reuzenstrijd van 1870/71 : beschrijving van den oorlog tusschen Frankrijk en Pruisen, in 1 band met: Laatste bedrijf van den reuzenstrijd van 1870/71 : beschrijving van den oorlog tusschen Frankrijk en de Commune
/
125.00
Meer info Bijzonderheden: Arnhem, J. Voltelen zonder jaar platen en kaarten / 2e deel 100 platen 1e dr. - Fraaie linnen band
Boerman W.E. Prof. Dr., Hanrath Joh. J. Prof. Dr. en Keuning H.J. Prof. Dr.
De wereld waarin wij wonen en werken deel I: Het oude Europa.
Zeist, W. de Haan, 1959. 441 blz. Met kleuren en zwart-wit foto's en kaartjes. Hard cover. Linnen. / 1959
Meer info Bijzonderheden: Maat: 4to Kwaliteit: matig 310 pp, mooie kleuren en z/w foto's. Oorspronkelijke title: The continents we live on Europe - a natural history-
Hofland, H.J.A.
De wording van het Wilde Oosten : het Sovjet-rijk 1984-1990 : kroniek van een wereldhistorische gedaanteverwisseling
Amsterdam : Bakker / 1991
6.50
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 289 blz, 20 cm, reg, isbn 9035109309, goed exemplaar. Annotatie: Columns over Rusland en de Oostbloklanden, met als uitgangspunt het effect van de van de beschreven ontwikkelingen op de Sovjet-Unie. Eerder verschenen in NRC Handelsblad.
Lucie-Smith, Edward
Die grossen Künstler des 20. Jahrhunderts. 100 Lebensbeschreibungen.
Kunst /
20.00
Meer info Bijzonderheden: 4vo, cloth binding with dustjacket, ``352pp. Photo's. Illustrations. Very good copy.
Balázs, Gyorgy + Szelényi, Károly
Die Magyaren
Corvina + Osterreichischer Bundesverlag / 1989
15.00
Meer info Bijzonderheden: 91 pagina's. Duitstalig, Deutsche Sprache. Veel foto's en afbeeldingen van vroeg-christelijke kunst, plus enkele kaarten, allemaal in kleur. Cloth / Linnen Hardcover
Borsi, Franco
Die monumentale Ordnung : Architektur in Europa 1929-1939
/
40.00
Meer info Bijzonderheden: Stuttgart, Gerd Hatje 1986 illustriert 1. Aufl. - Uebers. Aus dem Italiensichen. - Mit Index. - Leinen mit Oumschl.
Rüter, Paul
Die Türkei, England und das russisch-französische Bündnis 1807-1812
/
15.00
Meer info Bijzonderheden: Emsdetten, Lechte 1935 1. Aufl. - Inaugural-Dissertation Muenster. - Broschur
DAHN, FELIX
Die Volkerwanderung ~ Germanisch Romanische Fruhgeschichte Europas
Kaiser, 1977 / 1977
6.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, d.j. good, b&w ills, index, 552 pp, please contact for shipping rate before ordering
Hilterman G.B.J.
Dit is uw wereld. Spanningen en conflicten van deze tijd.
Amsterdam, De geillustreerde pers, 1961. 269 blz. hard cover. Linnen. Stofomslag. Plakbanvlekken bi / 1961
Meer info Bijzonderheden: 119p. Kleurenfotografie. Ajax wint de Europa Cup na de 1-0 zege op AC Milan Hardback
MOLENAAR, HANS
Europa Cup 70-71.
Baarn, De Boekerij / 1971
10.00
Meer info Bijzonderheden: 239p. Geiilustreerd met vele z/w- voetbalfoto's. Hardback
MOLENAAR, HANS
Europa Cup 71/72.
Baarn: De Boekerij / 1972
12.50
Meer info Bijzonderheden: 175p. Rijk geillustreerd met tal van foto's. Orig. Cloth
MOLENAAR, HANS
Europa Cup Jaarboek 1972 - 1973. Het meest complete standaardwerk over Europa- en UEFA Cup-voetbal
Baarn: Boekerij / 1973
12.50
Meer info Bijzonderheden: 176p. Talrijke z/w-foto's, uitslagen, opstellingen en doelpuntenmakers Hardback
KUIPHOF, HERMAN
Europacup 1971 - 1972 (XVII)
Laren: Uitg. Luitingh / 1972
12.50
Meer info Bijzonderheden: 168p. Meer dan 65 exclusieve z/w-foto's van het Europacup seizoen 1971-1972 Orig. Cloth
BANNING, W.E.A
EUROPEESCHE GEEST
Arnhem, Van Loghum Slaterus / 1939
12.50
Meer info Bijzonderheden: Inhouden en vormen van het cultuurleven der Europeesche wereld
Onder redactie van Dr. W Banning en Dr. J.D. Bierens de Haan
Met medewerking van de hoogleeraren J.N. Bakhuizen van den Brink, J. Lindeboom, H.J. Pos, F.Sassen, H. Wagenvoort
linnen, titel in goud
20 x 27,5 x 4,5 cm.
460 bladzijden
IN ALLESZINS KEURIGE STAAT
Ex libris plus naam op schutblad. Hier en daar notities in potlood
Inhoud:
1. De Geestesbeschaving van Griekenland
2. De Romeinsche cultuur
3. Het oudste Christendom tot Augustinus
4. De Geest der Middeleeuwen/Renaissance in Italië
5. Reformatie en Contra-reformatie
6. De \"moderne wereld\" (van Descartes tot Kant)
7. Kant en het wijsgerig Idealisme
8. Van Comte tot Bergson
Kosten van verzending ten laste van koper
NOTA BENE: ingepakt boek kan niet door de brievenbus. Tante TNT Post rekent dan EURO 6,75 kosten van verzending. Het loont zeer de moeite en spaart zeer op de kosten om op meer dan één boek te bieden. Immers, bij 10 kilo boeken - en dat zijn er al gauw een stuk of 16 - kost verzending van het pakket met al die boeken maar één keer EURO 6,75! (Europa: € 9,75)
Cecchini Paolo
Eurowijzer. Leven en werken in Europa 1993
Amsterdam, De management bibliotheek, 326 blz. Ned. vert. Wim Schot en Hanneke van Es. Paperback. /
Frydek - Zürich hin und zurück : die Geschichte zweier Familien. Die Geschichte einer Strasse
/
13.50
Meer info Bijzonderheden: Zuerich, Chronos 1997 illustriert 1. Aufl. - Broschur
GRUNE, HARDY
Fußball EM Enzyklopadie 1960-2008
Kassel: Agon / 2004
49.50
Meer info Bijzonderheden: 400 Seiten. 600 Foto's. Alle EM-Turniere von 1960 bis 2004 werden ausführlich in Wort, Bild und Statistik abgehandelt. Hardback
Herremans, Ben
Geheimen Achter Europese Kronen, Deel 1, Denemarken-Duitsland-Griekenland-GrootBrittannie-Italie-Luxemburg-Nederland-Spanje
Helios / 1981
7.50
Meer info Bijzonderheden: 111 pagina's. Foto's. Rug is licht verkleurd. Soft Cover
Geillustreerde atlas van Europa.
1954. Uitgegeven door Planta. planten margarine. 102 blz. Compleet met alle 104 ingeplakte plaatjes. / 1954
Meer info Bijzonderheden: 2e Druk. 4 boeken, rode linnen omslag met typerende jaren 30 typografie. In goede staat, foto op aanvraag!
Pirenne, Henri
Geschiedenis van Europa. 4 delen compleet
/
60.00
Meer info Bijzonderheden: Brussel, La Renaissance du livre 1960 geillustreerd 1e dr. - Gebonden met stofomslag
Judd, Denis
Gevallen Tronen, Verdwenen Vorstenhuizen
De Haan / 1976
12.00
Meer info Bijzonderheden: 176 pagina's. Foto's + stambomen van alle verdwenen vorstenhuizen in Europa. Soft Cover
Duchhardt, Heinz
Gleichgewicht der Kräfte, Convenance, Europäisches Konzert
/
25.00
Meer info Bijzonderheden: Darmstadt, Wissenschaftliche Buchgesellschaft 1976 1. Aufl. - Mit Literaturverzeichnis und Register. - (Erträge der Forschung ; Band 56). - Broschur
Brinkhorst L.J. en Barents R.
Grondlijnen van Europees recht
Alphen aan den Rijn, Samson H.D. Tjeenk Willink., 1988. 4de druk. 228 blz. Paperback. Aantekeningen / 1988
Meer info Bijzonderheden: 301 pagina's. Foto's, afbeeldingen. Titelplaat van Anton Pieck. Boek uit de Cultuur-Serie. Kleine gebruiksspoortjes. Naam en datum op het eerste schutblad. Cloth / Linnen Hardcover
SCHREDER, ETIENNE
Het geheim van Coimbra
/ 1991
13.00
Meer info Bijzonderheden: Charleroi Stichting Europalia International / Paleis voor Schone Kunsten 1991 44 + 11 pp. Orn. Halflinnen 20 x 28, 5 cm. Vertaling: Jan Baetens. Dit album werd gemaakt t. g. v. de tentoonstelling " Genius Ex Machina "
Spada, James
Het geheime verleden van een prinses. De biografie van Grace Kelly.
De Kern / 1995
7.50
Meer info Bijzonderheden: 285 pagina's. Foto's. Kleine gebruiksspoortjes. Soft Cover
Dokter, E.
Het Gekroonde Europa, De Regerende Vorstenhuizen
De Bataafsche Leeuw / 1987
14.00
Meer info Bijzonderheden: 150 pagina's. Foto's in kleur en zwart-wit + stambomen van regerende vorstenhuizen in Europa. Hard Cover
Meer info Bijzonderheden: 200p. Z/w-foto's. Deel 1: Champions League 2003-2004 + extra bijlage Club Brugge en Anderlecht in de Europa Cup. Deel 2: EK in Portugal. Nieuwstaat Gebonden
Bosman Frans en Es van Kurt
Het verdeelde Europa van de drugs
Amsterdam, In De Knipscheer, 1993. 157 blz. Paperback / 1993
Berghe, M. Van Den + Lannoo G. + Verougstraete, J. + Warny, H.
Koning Boudewijn, Dialoog Met De Natie
Lannoo / 1986
12.50
Meer info Bijzonderheden: 175 pagina's. Foto's in kleur en zwart-wit. 35 jaar dialoog met de Natie, een keuze uit de koninklijke toespraken van 1951 tot 1986. Met een woord vooraf van Wilfried Martens, Eerste Minister. Met bijdragen van Pierre Harmel en Willy Claes, Ministers van Staat. Cloth / Linnen Hardcover
Doumas, C.
Kunst der cycladen
Kunst /
8.00
Meer info Bijzonderheden: Paperback., 143pp. 8o Oblong. Goed exemplaar. 1e druk. Geïll.
Kühn, Herbert
Kunst van het oude Europa
/
10.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Paris 1955 geillustreerd 1e dr. - Vert. uit het Duits door Charles Wentinck. - Gebonden met goed stofomslag
STEKETEE, HANS
Landschap achter het oog
Veen, 1988 / 1988
3.00
Meer info Bijzonderheden: pbk, fiche, knikje in enkele pagina's
Schmitt, Gladys
Leben tussen licht en donker. De levensroman van Rembrandt.
Kunst /
8.00
Meer info Bijzonderheden: Hardcover 4vo, 525pp. Vertaling Hans de Vries. Geillustreerd. Kunstleren band. Zeer goed.
Bonger H.
Leraar der mensenrechten. Thomas Jefferson
Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1951. Gastmaal der Eeuwen. Taferelen uit de cultuurgeschiedenis van Eur / 1951
Luister Van Spanje en De Belgische Steden 1500-1700, Deel 1 + Deel 2
Gemeetekrediet Van Belgie / 1985
50.00
Meer info Bijzonderheden: Deel 1 (pag. 7-358). Deel 2 (pag. 361-695). Beide delen bevatten kaarten + afbeeldingen in kleur en zwart-wit. Dit werk verschijnt naar aanleiding van de tentoonstelling Luister van Spanje en de Belgische steden, 1500-1700, georganiseerd in het kader van de Europalia 85 Espana door het Gemeentekrediet van Belgie, ter gelegenheid van zijn 125ste verjaardag.. Soft Cover
Blunden, Godfrey
Länder und Völker Osteuropa
Time-Life-Bücher / 1970
8.00
Meer info Bijzonderheden: Gebonden. 175 pag. Conditie: goed. Prijs incl. verzendkosten
Holthoon, F L van
Mensen in Europa : ontwerp voor een sociale geschiedenis van Europa na 1750
/
7.00
Meer info Bijzonderheden: Alphen aan den Rijn, Samsom 1977 1e dr. - Met reg. - (Sociale en culturele reeks). - Ingenaaid, band iets verkleurd
Peys Ruud
Na 1992. Europa zonder grenzen.
Utrecht, Het Spectrum, 1988. Met een voorwoord van Frans Andriessen 1ste druk. 184 blz. Paperback. / 1988
Ontwerp Verdrag tot vaststelling van een Grondwet voor Europa - 18 juli 2003
, Luxemburg, Europese Conventie / 2003
15.00
Meer info Bijzonderheden: 344p. Conditie: goed. (Bij consensus aangenomen door de Europese Conventie op 13 juni en 10 juli 2003. Voorgelegd aan de voorzitter van de Europese Raad te Rome. 18 juli 2003.) paperback
Marnix K, Martin Ros, Saskia Stuiveling en Bart Tromp
Oost-Europa en de sociaal-democratie
De Arbeiderspers / 1992
5.00
Meer info Bijzonderheden: Het dertiende jaarboek voor het democratisch socialisme pocket
BRAUN, GEORG, FRANS HOGENBERG
Oude Europese Stadsgezichten (Amsterdam, Brussel, Londen, Parijs e.a.)
Pax, 1954 / 1954
7.50
Meer info Bijzonderheden: gebonden, 24 gekleurde prenten, ongepag
NN
Panoramo van de Griekse letteren
Klassieke literatuur /
12.00
Meer info Bijzonderheden: Softcover, 143pp. Van het oude volkslied tot heden. Geillustreerd. Kartonnen band. Heel goed.
Anonymous
Rechtsverfolgung im Ausland : ein Leitfaden. Band I. Europa
/
15.00
Meer info Bijzonderheden: Berlin, Deutscher Rechts-Verlag 1938 1. Aufl. - Zusammengestellt und Hrsg. Vom Gau Ausland des NS.-Rechtswahrer-Bundes. - Broschur
Cartland, Barbara
Romantische Vorstenparen, Koninklijke Huwelijken Die Uit Liefde Werden Gesloten
Van Holkema & Warendorf / 1981
7.50
Meer info Bijzonderheden: 127 pagina's. Foto's + afbeeldingen in kleur en zwart-wit. Soft Cover
Müller-Guttenbrunn Adam
Ruhmeshalle deutscher Arbeit in der österreichisch-ungarischen Monarchie
Deutsche Verlags-Anstalt / Stuttgart und Berlin / 1916
30.00
Meer info Bijzonderheden: Met vele afbeeldingen in zwart-wit en kleur. Gebonden, 524 pag. Conditie: goed. Prijs incl. verzendkosten
Wieteck, Helmut
Schach und Schächer. Caissas wundersame Kinder
Denksporten /
10.00
Meer info Bijzonderheden: 8vo, softcover, 160pp. Richly ill. in b/w. Very good copy.
Hilterman G.B.J.
Slagschaduw over rest Europa. Verzamelde notities van op reis en thuis
Amsterdam, Europese Publiciteismaatschappij., 1976. Paperback. Rug verkleurd / 1976
Meer info Bijzonderheden: 8vo, paperback, 136pp. Lichte slijtsporen aan randen, verder zeer goed.
Spoorzoeker, Stichting de ; Collin Ziemerink [tekst praktische informatie] ; Marian Stenchlak [kaarten] ; Jan de Weerd [fotografie]
Sporen door Europa : handboek voor treinreizigers
Rijswijk : Elmar / 1993
4.00
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 142 blz ill, foto’s, krt, 22 cm, isbn 903890052X, goed exemplaar. Nr 4362.
Annotatie: Handboek voor jongeren voor avontuurlijke reizen per interrail.
GIROUARD, MARK
Steden in groei en bloei [ Europa, vijfitende-negentiende eeuw ]
SDU, 1988 / 1988
10.00
Meer info Bijzonderheden: gebonden, stofomslag, veel ills in zw/w & kleur, register, 396 pp
Ungerer Herbert en Costello Nicholas
Telecommunicatie in Europa. Vrije keuze voor de gebruiker op de Europese markt in 1992. De uitdaging voor de Europese Gemeenschap.
Commissie van de Europese gemeenschappen., 1989. 281 blz. Paperback. / 1989
The Livestock Production Sector In Eastern Europe As Affected By Current Changes. Proceedings of the round-Table Organized by Eaap, FAO and the Research Centre for Animal Breeding and Nutrion (Herceghalom, Hungary). In Cooperation With the World Bank
Pudoc / 1991
35.00
Meer info Bijzonderheden: ... In cooperation with the World Bank, EEC, OIE and WAAP. Budapest, 14-17 April 1991. 273 pages. Illustrations, graphics, schemes, diagrams, tabels. Laminated boards. English language / engelstalig. EAAP Publication No. 57,1991. Cardboard / Karton
Jong, Marijnke de/Jole, Marcel van
The power of example/Le pouvoir de l'exemple/Het voorbeeld aan de macht
Architectuur & Bouwkunst /
30.00
Meer info Bijzonderheden: Hardcover, with dustjacket, 4vo, 375pp. 20 Years of Europa Nostra Awards/20 Ans de prix Europa Nostra/20 Jaar Europa Nostra Awards. Introduction H.R.H.The Prince Consort of Denmark. Forwords Daniel Cardon de Lichtbuer and Viviane Reding. Large format. Richly illustrated. Cloth binding with dustjacket. As new.