Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Esoterie

4284 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 85 pagina's
resultaten 1 tot 50Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
Brown R.L.: A casebook of Military Mystery.Stephens. Cambridge, / 18.00Meer info Bijzonderheden: 1e ed. '74. Cloth.. . 184p
Day, Marcus Aliens Ontmoetingen Met Het Buitenaardse. Contacten, Waarnemingen, Ontvoeringen, UFO-verschijnselen Door De Eeuwen Heen / 10.00Meer info Bijzonderheden: 124 pp. Genaaid / Gelamineerd
Eggenstein, Kurt. De profeet Jakob Lorber. Verkondigt ophanden zijnde rampen en het ware christendom.Ankh-Hermes. Deventer. / 10.00Meer info Bijzonderheden: 1985. Or.gebonden met st.omsl.. 343p. Gr.8°.
Blavatsky, H.P. De sleutel tot de Theosofie. Een duidelijke verklaring, in de vorm van vraag en antwoord, van de zedeleer, wetenschap en wijsbegeerte, voor welker studie de Thesofische vereeniging gesticht werd. Amsterdam.. / 7.00Meer info Bijzonderheden: Tweede druk.. 1921.. Oorpr.omsl. Licht besch.. viii,204p.. 8°..
Andrews, Richard / Schellenberger, Paul De Tombe Van God, Het Lichaam Van Jezus En De Ontknoping Van Een 2000jaar Oud Mysterie / 10.00Meer info Bijzonderheden: 463 pp. Gelijmd
Bernert, Willy.. Ehe und Handschrift Wien. 1964-1966.Wilhelm. Biographical Dictionary of Parapsychologywith Directory and GlossaryHelix Press. Garret Publications NY. / 9.00Meer info Bijzonderheden: 1964. Or.hardcover.. 371pp.
Hoyle, Fred. From Stonehenge to Modern Cosmology.W.H.Freeman and Company. San Francisco. / 14.00Meer info Bijzonderheden: 1971. Cloth. 96p 8°..
Frazer, Sir James George Golden Bough, The. A study in magic and religion. / 195415.00Meer info Bijzonderheden: London, Macmillan 1954. Abridged edition in one volume. 756 p. Index. Written text on endpage and some discolouring, but good copy. Linen; giltstamped
Kok, D.J.P.. het grote misverstand. Theosofische beschouwingen over geloof en overtuiging. International study-centre for independent search for truth. / 13.00Meer info Bijzonderheden: 1984. Pap. 290p. 8°.
Marile. L'Art et les Mystères.Les Publications Idéalistes. Bruxelles. / 18.00Meer info Bijzonderheden: N.j. Wrappers slig.dam.. 237p. Gr.8°.
Buzy P. Les Paraboles. Verbum Salutis. VI.G.Beauchesne Paris, / 20.00Meer info Bijzonderheden: 1932 H.leather. XVIII,700p 8°.
Schulman, Martin Maansknopen en reïncarnatie.Schors / 199110.00Meer info Bijzonderheden: Reeks: Karmische astrologie. 112 pag. Gebonden
Birza, Drs. W. 'Gelukkig, Hij die dit weet' 1734 - De Haagse Vrijmetselaarsloge 'L' Union Royale' - 1984Martinus Nijhoff, Leiden, 1984 / 198412.00Meer info Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 4to klein, 191 blz., ills., Rug iets verkleurd, redelijk/goed
Ram, N. Sri 's Menschen ontwikkelingsgangTheosofische Vereniging Nederlandsche Afdeling, Amsterdam, zonder jaar / 1.50Meer info Bijzonderheden: katern, 8vo, 15 blz., goed
Dorschler E. 's Werelds ellende 's Werelds ondergang's Gravenhage, Internationaal zendingsgenootschap, 1929. 203blz. Met 22 illustraties. Hard cover. L / 19296.00Meer info Bijzonderheden:
Fleming, Donald M. 'The first twenty years' (1964-1984), Official history of the Scottish Rite Charitable Foundation of Canadazj / 10.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo large, 166 pps., good
Ereos-Barbély, Dr. A. von 'Um 1970' Eingetroffene und weitere mediale und astrologische Prophezeihungen. Was schon Morgen sein kannMetaphysischer Forschungskreis, München, not dated / 7.50Meer info Bijzonderheden: paperback, sewed, 8vo, 107 pps., good
Hoorn Gleijsteen van F. Dr. .. maar de meeste van deze is de liefde.Amsterdam, Elmar, 190 blz. Hard cover. Linnen. Geen stofomslag. / 4.50Meer info Bijzonderheden:
Arundale, G.S. 1. My work as president, 2. A seven year plan, 3. The spirit of YouthTheosophical Publishing House, Adyar/ Madras, 1934 / 19345.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo small, 49, 74, 43 pps., 3 booklets bound together, large (ugly) label on back, moderate/no dj
Hell, L.F. van 125 jaren historie der 'Willem Fredrik', Oosten van Amsterdam1939 / 193922.50Meer info Bijzonderheden: hardcover, 4to, 107 blz., redelijk/goed/geen stofomslag
175 jaren nederlandsche vrijmetselarijBecht, Amsterdam, 1931 / 19316.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 4to klein, 171 blz., frontisp., Zeer matig exemplaar, schutbladen ontbreken, ligt los in rug, achterkant geplastificieerd, enkele pagina's zitten los, matig/geen stofomslag
1865-1965. Eindhundert Jahre Freimaurerloge Constantia zur Zuversicht. Festschrift zum 100-jährigen Bestehen der Freimaurerloge Constantia zur Zuversicht, KonstanzBauhütten Verlag, Frankfurt/Main, not dated [appr. 1965] / 196510.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, cardboard, 8vo large, 47 pps., Many ballpointnotes in final chapter. Greeting on first free endpaper, fair/no dj
Pryser, Thoralf 1939 - a/s Stortingsdaten 28, Odd Fellow Garden - 1957Oslo, 1957 / 195720.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 4to, 89 pps., ills., Norwegian text, No. 396 of 600 copies, contains many signatures, good/no dj
1958-1983 Loge Het Schietlood1983 / 19836.00Meer info Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 8vo, 44 blz., ills., Stempel, goed/zeer goed
Reinalter, Helmut 2. internationale Tagung in Innsbruck 19./21. Mai 1995 an der Leopold-Franzens-Universität InnsbruckFreimaurerischen Forschungsgesellschaft, Bayreuth, 1996 / 199624.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 4to small, 122 pps., very good
Petri, Catharose de 24 december 1980Rozekruis-pers, Haarlem, 1980 / 19804.00Meer info Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 8vo, 81 blz., Potloodaantekeningen op meeste pagina's, vlekje op voorpagina, redelijk
Rootmensen Bernard 40 woorden in de woestijn. Werkboek voor de gemeente, bij de crisis van kerk, geloof en cultuur's-Gravenhage, Meinema, 1989. 207 blz. Uitgavejaar 1989. Pperback. Stempel opschutblad. / 19893.00Meer info Bijzonderheden:
50 jaar maçonniek studiefonds1959 / 19593.00Meer info Bijzonderheden: katern, 8vo, 20 blz., goed
50 Jahre Johannisloge zur Stadt auf dem Berge Remscheid 1923 * 1973not dated / 7.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 15 x 21 cm., appr. 34 pps., good
Rulof, Jozef 57 lezingenStichting Wayti, Apeldoorn, 1998, 2000, 2000 / 199875.00Meer info Bijzonderheden: 3 hardcovers, linnen, 8vo groot, 500, 502, 480 blz., frontisp., in nieuwstaat/stofomslag zeer goed
5735-5935 Tweehonderjarig bestaan der A.'. L.'. 'La Bien Aimée' in het O.'. van Amsterdam1935 / 193530.00Meer info Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 4to, 64 blz., ills., Rug aan boven- en onderzijde enigszins beschadigd, redelijk/goed
5931-5956, 25 jaren georganiseerde arbeid in O eindhoven1956 / 19568.00Meer info Bijzonderheden: katern, 31 blz., Groot label op rug, enkele stempels, redelijk
Dodge Young, Ellin en Carol Ann Schuler 8 is meer dan 1000. Een numerologisch spel ter zelf-analyseUitg. Schors / 19809.00Meer info Bijzonderheden: 115 genumm. pag. Beschermende folie aan voorkant beschadigd; overigens goed ex. Ingenaaid
Weiner, Herbert 9 1/2 mystics and the Kabbala todayCollier Books, New York, 1969 / 196910.00Meer info Bijzonderheden: pocket, 342 pps., good
á Arthur Groussier 1863-1957Bulletin du Centre de Documentation du Grand Orient de France, not dated / 10.00Meer info Bijzonderheden: paperback, sewed, 8vo large, 92 pps., frontisp., fair/good
Banerji, S.C. A brief history of tantra literatureNaya Prokash, Calcutta, 1988 / 198814.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo large, xvii, 660 pps., ind., Ballpointnotes on most of the pages, a number (617) is written on the underside of the book, moderate/dj fair
Waring, Philippa A dictionary of omens and superstitionsBook Club Associates, London, 1979 / 197911.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo large, 264 pps., Spine sligthly bruised, good/dj good
Besterman, Theodore A dictionary of theosophyTheosophical Publishing House, London, 1927 / 192717.50Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo large, xviii, 147 pps., Some foxing, fair/good/dj fair
Regardie, Israel A Garden of PomegranatesLlewellyn, St. Paul, 1974, 2nd. ed., 3rd. printing / 197412.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo large, 160 pps., A bit smudgy, number (368) and name-stamp on the underside of the book, ballpointnotes and yellow markings on most of the pages, moderate
Rebold, Emmanuel A General History of Freemasonry, based upon the ancient documents relating to, and the monuments erected by this fraternity, from its foundation in the year 715 B.C. to the present timeAmerican Masonic Publishing Association, Cincinatti, 1870 / 187090.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo large, 432 pps., ills., frontisp., Exterior stained, endpapers replaced, fair/no dj
A Guide for the Apprentice FreemasonProvincial Grand Lodge in South Africa, Cape Town, 1934 / 193414.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 4to small, 56 pps., Covers replaced, good/no dj
Events A guide to oneness / 7.50Meer info Bijzonderheden: 2007, 1st edition, paperback, kl.8vo, 108pp
Uitgever -
Haywood, H.L./Craig, James E. A History of FreemasonryUnwin, London, not dated [1930-1940?] / 193025.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo, xii, 349 pps., ind., good/no dj
Rony, Jerome-Antoine A History of MagicTower Books, New York, 1962 / 19623.25Meer info Bijzonderheden: pocket, 156 pps., bibliogr., fair/good
MacDonell, A.A. A history of Sanskrit literature.Munshi Ram Manohar Lal – Delhi / 195815.00Meer info Bijzonderheden: Contents: 1. Introductory 2. The Vedic Period 3. The Rigveda 4. Poetry of the Rigveda 5. Philosophy of the Rigveda 6. The Rigvedic Age 7. The Later Vedas 8. The Brahmanas 9. The Sutras 10. The Epics 11. Kavya or Court Epic 12. Lyric Poetry 13. The Drama 14. Fairy Tales and Fables 15. Philosophy 16. Sanskrit Literature and the West. – Appendix on Techni-cal Literature – Law – History – Grammar – Poetics – Mathematics and Astronomy – Medicine – Arts. Hardcover, cloth no DJ, 5x7,25inch, viii-475p.. Bruised top corners, spine discoloration. Clean, good. [72]
Lewinsohn, Richard A history of sexual customsHarper & Brothers, New York, 1958 / 195810.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, halfcloth, 8vo large, xiv, 424 pps., ind., ills., good/dj fair
Lindsay, Robert Strathern A history of the mason lodge of Holyrood House (St. Luke's), No. 44. Holding of the Grand Lodge of Scotland with roll of members, 1734 - 1934T. and A. Constable, Edinburgh, 1935 / 1935220.00Meer info Bijzonderheden: 2 hardcover vols, cloth, 4to, xxiii, 810 pps., ind., frontisp., Gilt stamps on front boards, gilt lettering on spines (slightly faded). Nr. 98 of a limited edition of 500 copies. Corners bumped, some staining, /no dj
Culling, Louis T. A manual of sex magickLlewellyn, St. Paul, 1988, 4th printing / 198824.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 147 pps., A number (641) is written on the bottom side of the book, a few (1 of 2) ballpointmarkings, fair/good
An Elder Brother A message to the members of the Theosophical Society from an elder brotherTheosophical Publishing House, Adyar, 1970 / 19701.50Meer info Bijzonderheden: quire, 16mo, 18 pps., good
Gardner, E.L. A mystery scroll and its keyTheosophical Publishing House, London, 1942 / 19428.00Meer info Bijzonderheden: stapled wraps, 8vo, 31 pps., fair
Handfield-Jones, R.M. A new and Comprehensive History of the Grand Lodge of Mark Master Masos of England and Wales and the Dominions and the Dependencies of the British Crown, 1856 - 19681969 / 196920.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo, 188 pps., good/no dj
Waite, A.E. A New Encyclopeaedia of Freemasonry (Ars Magna Latomorum) and of cognate instituted mysteries: their rites literature and historyRider, London, not dated, new and revised edition / 60.00Meer info Bijzonderheden: 2 hardcover vols, cloth, 4to small, xxxi, 458, 488 pps., ind. ills. frontisp., Trace of removed label on spine, a few stamps, fair/no dj
Peschel, Lisa A practical Guide to THE RUNES - Their uses in Divination and Magiek llewellynSt. Paul, USA / 19946.00Meer info Bijzonderheden: good pp 169 pocket
Triaca, Ubaldo A propos des 'Landmarks'. Exposé en sept points à l'intention des Maîtres MaçonsMontourcy, Paris, 1952 / 19525.00Meer info Bijzonderheden: quire, 8vo, 32 pps., Trace of label on spine, a few stamps. Edition of 1000 copies, fair
Montgomery, Ruth. A search for the truth.William Morrow& Company. New York. / 8.00Meer info Bijzonderheden: 1967. Hcloth.. 382p. 8°.
Needleman, Jacob A Sense of the Cosmos. The Encounter of Modern Science and Ancient Truth.New York - Doubleday & Company. / 197511.00Meer info Bijzonderheden: The author throws an astonishing light on the contemporary metaphysical awakening of modern science. Quarter blue cloth w/ white papered boards, bright silver spine lettering, dustjacket, 14x21cm, 178pp., index. Wear on spine ends, minor soiling to cover edges, margin notations (points) on some pages, DJ soiled & chipped. Else clean & tight book. [booknr. 619]
Morrieson, H.W. A Short History of the Castle Lodge of Harmony No. 26 on the Roll of United Grand Lodge of the Ancient Fraternity of Free & Accepted Masons of England, Constituted 22nd January, 1724-5Privately Published by Brother George W. Jones, London, 1925 / 192520.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, halfcloth, a4, 68 pps., ind., ills., frontisp., Elegant edition, good/no dj
Meulenbroek, R.G.J. A study of handwriting production. Educational and developmental aspects.NICI. Nijmegen. / 18.00Meer info Bijzonderheden: 1989. Pap. 181p. Gr.8°.
Walewski, Stefan Colonna A System of Caucasian Yoga. A facsimile of the Hand Written Manuscript, as Orally recieved by the Author.Colorado, Indian Hills - The Falcon\\\\\\\'s Wing Press, 1955, 1st edition. / 139.00Meer info Bijzonderheden: Red gilt spine with parchment papered boards, no DJ, 16x23, 150 diagrams & illustrations by the author, vi-127pp..Text and author\\\\\\\'s portrait from DJ have been clipped and tipped onto front and rear leaves; Inked name, partially covered by small book plate, on front paste down; Volume is otherwise tight & very clean. Scarce. [booknr. 765]
Glick, Carl (editor) A Treasury of Masonic ThoughtRobert Hale, London, 1961 / 196117.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo large, 271 pps., ind., good/no dj
A Treatise on Angel Magic being a complete transcription of Ms Harley 6482 in the British Library. Magnum Opus Hermetic Sourceworks Series. Number 15. Edited with an Introduction by Adam McLean. 250 copies onlyMagnum Opus Hermetic Sourceworks, Edinburgh, 1982 / 1982200.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, leather, 8vo large, 173 pps., ills., Number 82 of a limited and signed edition of 250 copies, good/very good/no dj
Trevelyan, George A Vision of the Aquarian AgeCoventure, London, 1977 / 19774.50Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 162 pps., Stains, fair
Aabidding. Parel-serieHoornaar, Gideon, 1978. 30 blz. Kleurenfoto.s Karton Geniet. Naam op titelblad en binnenkant achter / 19783.00Meer info Bijzonderheden:
Zirkoff, Boris de Aan de bron van de occulte traditieUitgeverij Theosofische verening in Nederland, Utrecht, 1977 / 19776.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 105 blz., goed/zeer goed
Leadbeater, C.W. Aan gene zijde des doodsTheosofische Uitgeversmaatschappij, Amsterdam, 1905 / 190575.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 4to, xi, 381 blz., Exterieur wat vlekkerig, redelijk/goed/geen stofomslag
Aan het college van grootofficieren in Nederland en overz.'. gewesten, en aan de meesters-vrijmetselaren onder het Gr.'. O.'. der Nederl.'. enz.zonder jaar [1905?] / 19056.00Meer info Bijzonderheden: katern, 8vo, 16 blz., Van eenvoudig kartonnen omslagje voorzien. Stuk inzake rituaalherziening, goed
Kikkert, Cornelia Aanslag en astrologie HollandiaBaarn / 192715.00Meer info Bijzonderheden: leesexemplaar pp 102 papieren omslag los en beschadigd, horoscopen van Juliana, wilhelmina, Regeeringshoroscoop, voorjaars-equinox voor 1921 softcover
Lentink Willem J. Aantekeningen bij de Hebreeënbrief.Vaassen, Evangelische stichting, 2de druk. 88 blz. Karton / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Nieuwenhuys, J.H. Aantekeningen omtrent de oprichting van den Areopagus 'Socrates' in het D.'. van Semarang, op zondag 23 mei 1926, door Br.'. J.H. Nieuwenhuis - 331926 / 192610.00Meer info Bijzonderheden: stencil, 22,5 x 35 cm., 9 blz., Stempel op voorpagina, redelijk/goed
Mackintosh C.H. Aantekeningen op NumeriWinschoten, Uit het woord der Waarheid, 223 blz. Hard cover. Linnen. Gebruikerssporen op snede / 4.50Meer info Bijzonderheden:
Fischer, Hanns Aardstralen en de wichelroede. Een stuk beschavingsgeschiedenisDe Mystieke Wereld, Voorburg, 1938 / 193815.00Meer info Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 4to klein, 93 blz., ills., redelijk/goed
Birven, Henri Abbé Vachère. Ein Thaumaturg unserer ZeitJ. Wiesike, Brandenburg (Havel), 1928 / 192814.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, halfcloth, 8vo large, 152 pps., ills., frontisp., Binding worn, fair/no dj
Lohuizen, T. van Acacia bloemen voor de zusters van alle vrij-metselaren tot een feesttuiltje gevlochten door Br.'. T. van LohuizenJ.G. Andriessen, Utrecht, 1860 / 1860140.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 11 x 18 cm., 134 blz., Band vervangen, stempeltje op titelblad, goed/zeer goed/geen stofomslag
Ruijsch, A. Acasia Loveren. Kleine verzameling van nieuwe Mac.'. gezangen voor Nederlandsche V.'.V.'.M.'.M.'.Vürtheim, Rotterdam, 1849 / 1849135.00Meer info Bijzonderheden: katern, 8vo groot, plm. 70 blz., Stempel op voorpagina, plm. 10 vellen enigszins ingescheurd. Vrij veel vlekjes. Niet in Wolfstieg, redelijk
Acht vragen van deze tijd.: aktuele onderwerpen met diskussievragen.Amserfoort, Echo, 1971. De acht vragen zijn: Abortus - Euthanasi - Evolutie - Gods gebod in deze tij / 19713.00Meer info Bijzonderheden:
Acta van de particuliere Synode van de Gereformeerde Kerken in Gelderland.Arnhem, 1951. 20 blz. Karton. Ex-libris op voorblad. / 19513.00Meer info Bijzonderheden:
Cerney, J.V.. Acupunctuur zonder naalden. Houd uw gezondheid in de hand! Acupressuur voor iedereen.Ankh-Hermes. Deventer. / 14.00Meer info Bijzonderheden: tweede druk. 1984. Or..hardcover met beschadigd st.omsl.. 256pp.. 8°..
Tongeren, H. van Addresses/ToesprakeBecht, Amsterdam, (plm. 1932) / 193225.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 8vo, 27, 69 pps., frontisp., Nederlandse, Zuid-Afrikaanse en Engelse toespraken van H. van Tongeren bij zijn bezoek aan Zuid-Afrika in 1932. Kaft licht gevlekt, fair/no dj
Adventistische compendum. Historische en theologisch overzicht van de geloofsbegrippenAlphen aan den Rijn, Veritas, 1985. 174 blz. Ned. vert. G.W. Mandenmaker. Hard cover. Linnen. Geen / 19855.00Meer info Bijzonderheden:
Schaaf Ype Ds. Afgoden van deze tijdNederlandse Christelijke Radio Vereniging, 46 blz. Paperback. Rug verkleurd. / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Pollak-Eltz, Angelina Afro-amerikaanse godsdiensten en cultenRomen, Roermond, 1970 / 197010.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 4to klein, 221 blz., ind., ills., goed/zeer goed/stofomslag besch.
Danneels, Kardinaal Godfried Afscheid nemen : leven met onmachtMechelen : Persdienst Aartsbisdom Mechelen-Brussel / 19952.50Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 48 blz, ill, 10x22 cm,issn 0771/5110, goed exemplaar. Annotatie: Een woord bij ... Pasen 1995 ; brieven van de kardinaal - brochure nr 28.
Marbach, Oswald Agenda J.Hermann Fries, Leipzig, 1863, 3rd. exp. ed. / 1863100.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, halfcloth, 8vo large, xvi, 359 pps., Part of label on spine, some foxing, some notes and stamp on title page. Wolfstieg 34963, good/no dj
Crowley, Aleister Aha.Falcon Press / 19877.00Meer info Bijzonderheden: Commentary by Israel Regardie. 80 p. Sewn
Ceelie N. e.a. Ajnayoga. De weg naar éénzijn / 8.50Meer info Bijzonderheden: 1992, 1e druk, paperback, 208pp
Uitgever -
Land van der Sipke Aktief geloof. Een stapeltje artikelen, reportages, reakties, impressies, gesprekken.Kampen, J.H. Kok, 103 blz. Paperback. leesvouwen in platten. / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Duke, Marc AKUPUNKTUUR. Bert Bakker 1972. 1e druk 125 pp. Pb . 18 x 18 cm. geillustreerd. Lichte vergeling. / 4.00Meer info Bijzonderheden: Den Haag, Bert Bakker, 1972. 1e druk 125 pp. Pb . 18 x 18 cm. geillustreerd. Lichte vergeling. in goede staat
Duke, Marc AKUPUNKTUUR. Bert Bakker 1972. 1e druk 125 pp. Pb oblong . Cover lichte slijtage randen. Rug licht verkleurd. / 4.00Meer info Bijzonderheden: Den Haag, Bert Bakker, 1972. 1e druk 125 pp. Pb oblong . Cover lichte slijtage randen. Rug licht verkleurd. in goede staat
AKV '70. Brieven, citaten, uitspraken en commentaar naar aanleiding van de eerste algemene kerkvergadering der hervormde kerkBaarn, In den toren, 1970. 128 blz. Paperback. Naam op schutblad en voorplat / 19703.00Meer info Bijzonderheden:
Ommeren, Drs. H.R. Al hetgeen Drs. H.R. van Ommeren heeft gevonden in het gemeentelijk archief van Deventer over het Logegebouw in de Rijkmanstraat 1430 - 1970. Vermenigvuldigd ter gelegenheid van de opening van de kelderzonder jaar [1970?] / 197020.00Meer info Bijzonderheden: geniet stencil, 4to, 23 blz., goed
Rola, Stanislas Klossowski de Alchemie. De geheime kunst.Bussum - De Haan / 197412.00Meer info Bijzonderheden: Softcover, paperback, 20x28, 193 illustraties, waarvan 33 in kleur, 128pp.. Sneden wat nicotine-bruin, verder goed & schoon. [boeknr. 654]
Langeveld, L.A. Alchemisten en rozekruisersSchors, Amsterdam, zonder jaar / 27.50Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 4to, 228 blz., goed/zeer goed/stofomslag goed
Hitchcock, Ethan Allen Alchemy and the AlchemistsThe Philosophical Research Society, Los Angeles, 1976 / 197637.50Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 4to small, 304 pps., frontisp., good/very good/no dj
Grant, Kenneth Aleister Crowley and the Hidden GodFrederick Muller, London, 19731st ed., / 1973110.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo large, 245 pps., ind., ills., frontisp., 1st edition published simultaneously in Britain by Frederick Muller and in the U.S. by S. Weiser. Small dent in the front hinge, hole in dustjacket, good/very good/dj slightly damaged
Crowley, Aleister Aleister Crowley's ausgewählte Schriften - 1Stein der Weisen, Berlin, 1985 / 198522.50Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 197 pps., ills., very good
Crowley, Aleister Aleister Crowley's ausgewählte Schriften - 2Stein der Weisen, Berlin, 1985 / 198524.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 233 pps., ills., very good
Crowley, Aleister Aleister Crowley's gesammelte Schriften - 3Stein der Weisen, 1985 / 198527.50Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 294 pps., frontisp., very good
Gregorius, Gregor A. Aleister Crowley's Magische RitualeRichard Schikowsky, Berlin, 1980 / 198020.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 376 blz., ills., frontisp., Ex libris, good/very good
Cammell, C.R. Aleister Crowley. The Black MagicianNew English Library, London, 1969 / 196912.50Meer info Bijzonderheden: pocket, 109 pps., Sunned pages, fair/good
Silvo, José / Miele, Philip Alfa training. Ontwikkeling van psychische vermogens door onschakeling van alle-hersengolven met de "silva mind control method" / 9.00Meer info Bijzonderheden: 235 pp. Genaaid / Soft Cover

12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86