Meer info Bijzonderheden: 1e ed. '74. Cloth.. . 184p
Day, Marcus
Aliens Ontmoetingen Met Het Buitenaardse. Contacten, Waarnemingen, Ontvoeringen, UFO-verschijnselen Door De Eeuwen Heen
/
10.00
Meer info Bijzonderheden: 124 pp. Genaaid / Gelamineerd
Eggenstein, Kurt.
De profeet Jakob Lorber. Verkondigt ophanden zijnde rampen en het ware christendom.
Ankh-Hermes. Deventer. /
10.00
Meer info Bijzonderheden: 1985. Or.gebonden met st.omsl.. 343p. Gr.8°.
Blavatsky, H.P.
De sleutel tot de Theosofie. Een duidelijke verklaring, in de vorm van vraag en antwoord, van de zedeleer, wetenschap en wijsbegeerte, voor welker studie de Thesofische vereeniging gesticht werd.
Amsterdam.. /
7.00
Meer info Bijzonderheden: Tweede druk.. 1921.. Oorpr.omsl. Licht besch.. viii,204p.. 8°..
Andrews, Richard / Schellenberger, Paul
De Tombe Van God, Het Lichaam Van Jezus En De Ontknoping Van Een 2000jaar Oud Mysterie
Meer info Bijzonderheden: London, Macmillan 1954. Abridged edition in one volume. 756 p. Index. Written text on endpage and some discolouring, but good copy. Linen; giltstamped
Kok, D.J.P..
het grote misverstand. Theosofische beschouwingen over geloof en overtuiging.
International study-centre for independent search for truth. /
Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo small, 49, 74, 43 pps., 3 booklets bound together, large (ugly) label on back, moderate/no dj
Hell, L.F. van
125 jaren historie der 'Willem Fredrik', Oosten van Amsterdam
1939 / 1939
22.50
Meer info Bijzonderheden: hardcover, 4to, 107 blz., redelijk/goed/geen stofomslag
175 jaren nederlandsche vrijmetselarij
Becht, Amsterdam, 1931 / 1931
6.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 4to klein, 171 blz., frontisp., Zeer matig exemplaar, schutbladen ontbreken, ligt los in rug, achterkant geplastificieerd, enkele pagina's zitten los, matig/geen stofomslag
1865-1965. Eindhundert Jahre Freimaurerloge Constantia zur Zuversicht. Festschrift zum 100-jährigen Bestehen der Freimaurerloge Constantia zur Zuversicht, Konstanz
Bauhütten Verlag, Frankfurt/Main, not dated [appr. 1965] / 1965
10.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, cardboard, 8vo large, 47 pps., Many ballpointnotes in final chapter. Greeting on first free endpaper, fair/no dj
Bulletin du Centre de Documentation du Grand Orient de France, not dated /
10.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, sewed, 8vo large, 92 pps., frontisp., fair/good
Banerji, S.C.
A brief history of tantra literature
Naya Prokash, Calcutta, 1988 / 1988
14.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo large, xvii, 660 pps., ind., Ballpointnotes on most of the pages, a number (617) is written on the underside of the book, moderate/dj fair
Waring, Philippa
A dictionary of omens and superstitions
Book Club Associates, London, 1979 / 1979
11.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo large, 264 pps., Spine sligthly bruised, good/dj good
Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo large, xviii, 147 pps., Some foxing, fair/good/dj fair
Regardie, Israel
A Garden of Pomegranates
Llewellyn, St. Paul, 1974, 2nd. ed., 3rd. printing / 1974
12.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo large, 160 pps., A bit smudgy, number (368) and name-stamp on the underside of the book, ballpointnotes and yellow markings on most of the pages, moderate
Rebold, Emmanuel
A General History of Freemasonry, based upon the ancient documents relating to, and the monuments erected by this fraternity, from its foundation in the year 715 B.C. to the present time
American Masonic Publishing Association, Cincinatti, 1870 / 1870
90.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo large, 432 pps., ills., frontisp., Exterior stained, endpapers replaced, fair/no dj
A Guide for the Apprentice Freemason
Provincial Grand Lodge in South Africa, Cape Town, 1934 / 1934
14.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 4to small, 56 pps., Covers replaced, good/no dj
Events
A guide to oneness
/
7.50
Meer info Bijzonderheden: 2007, 1st edition, paperback, kl.8vo, 108pp Uitgever -
Haywood, H.L./Craig, James E.
A History of Freemasonry
Unwin, London, not dated [1930-1940?] / 1930
25.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo, xii, 349 pps., ind., good/no dj
Rony, Jerome-Antoine
A History of Magic
Tower Books, New York, 1962 / 1962
3.25
Meer info Bijzonderheden: pocket, 156 pps., bibliogr., fair/good
MacDonell, A.A.
A history of Sanskrit literature.
Munshi Ram Manohar Lal – Delhi / 1958
15.00
Meer info Bijzonderheden: Contents: 1. Introductory 2. The Vedic Period 3. The Rigveda 4. Poetry of the Rigveda 5. Philosophy of the Rigveda 6. The Rigvedic Age 7. The Later Vedas 8. The Brahmanas 9. The Sutras 10. The Epics 11. Kavya or Court Epic 12. Lyric Poetry 13. The Drama 14. Fairy Tales and Fables 15. Philosophy 16. Sanskrit Literature and the West. – Appendix on Techni-cal Literature – Law – History – Grammar – Poetics – Mathematics and Astronomy – Medicine – Arts. Hardcover, cloth no DJ, 5x7,25inch, viii-475p.. Bruised top corners, spine discoloration. Clean, good. [72]
Lewinsohn, Richard
A history of sexual customs
Harper & Brothers, New York, 1958 / 1958
10.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, halfcloth, 8vo large, xiv, 424 pps., ind., ills., good/dj fair
Lindsay, Robert Strathern
A history of the mason lodge of Holyrood House (St. Luke's), No. 44. Holding of the Grand Lodge of Scotland with roll of members, 1734 - 1934
T. and A. Constable, Edinburgh, 1935 / 1935
220.00
Meer info Bijzonderheden: 2 hardcover vols, cloth, 4to, xxiii, 810 pps., ind., frontisp., Gilt stamps on front boards, gilt lettering on spines (slightly faded). Nr. 98 of a limited edition of 500 copies. Corners bumped, some staining, /no dj
Culling, Louis T.
A manual of sex magick
Llewellyn, St. Paul, 1988, 4th printing / 1988
24.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 147 pps., A number (641) is written on the bottom side of the book, a few (1 of 2) ballpointmarkings, fair/good
An Elder Brother
A message to the members of the Theosophical Society from an elder brother
Theosophical Publishing House, Adyar, 1970 / 1970
1.50
Meer info Bijzonderheden: quire, 16mo, 18 pps., good
Meer info Bijzonderheden: stapled wraps, 8vo, 31 pps., fair
Handfield-Jones, R.M.
A new and Comprehensive History of the Grand Lodge of Mark Master Masos of England and Wales and the Dominions and the Dependencies of the British Crown, 1856 - 1968
1969 / 1969
20.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo, 188 pps., good/no dj
Waite, A.E.
A New Encyclopeaedia of Freemasonry (Ars Magna Latomorum) and of cognate instituted mysteries: their rites literature and history
Rider, London, not dated, new and revised edition /
60.00
Meer info Bijzonderheden: 2 hardcover vols, cloth, 4to small, xxxi, 458, 488 pps., ind. ills. frontisp., Trace of removed label on spine, a few stamps, fair/no dj
Peschel, Lisa
A practical Guide to THE RUNES - Their uses in Divination and Magiek
A propos des 'Landmarks'. Exposé en sept points à l'intention des Maîtres Maçons
Montourcy, Paris, 1952 / 1952
5.00
Meer info Bijzonderheden: quire, 8vo, 32 pps., Trace of label on spine, a few stamps. Edition of 1000 copies, fair
Montgomery, Ruth.
A search for the truth.
William Morrow& Company. New York. /
8.00
Meer info Bijzonderheden: 1967. Hcloth.. 382p. 8°.
Needleman, Jacob
A Sense of the Cosmos. The Encounter of Modern Science and Ancient Truth.
New York - Doubleday & Company. / 1975
11.00
Meer info Bijzonderheden: The author throws an astonishing light on the contemporary metaphysical awakening of modern science. Quarter blue cloth w/ white papered boards, bright silver spine lettering, dustjacket, 14x21cm, 178pp., index. Wear on spine ends, minor soiling to cover edges, margin notations (points) on some pages, DJ soiled & chipped. Else clean & tight book. [booknr. 619]
Morrieson, H.W.
A Short History of the Castle Lodge of Harmony No. 26 on the Roll of United Grand Lodge of the Ancient Fraternity of Free & Accepted Masons of England, Constituted 22nd January, 1724-5
Privately Published by Brother George W. Jones, London, 1925 / 1925
20.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, halfcloth, a4, 68 pps., ind., ills., frontisp., Elegant edition, good/no dj
Meulenbroek, R.G.J.
A study of handwriting production. Educational and developmental aspects.
A System of Caucasian Yoga. A facsimile of the Hand Written Manuscript, as Orally recieved by the Author.
Colorado, Indian Hills - The Falcon\\\\\\\'s Wing Press, 1955, 1st edition. /
139.00
Meer info Bijzonderheden: Red gilt spine with parchment papered boards, no DJ, 16x23, 150 diagrams & illustrations by the author, vi-127pp..Text and author\\\\\\\'s portrait from DJ have been clipped and tipped onto front and rear leaves; Inked name, partially covered by small book plate, on front paste down; Volume is otherwise tight & very clean. Scarce. [booknr. 765]
Glick, Carl (editor)
A Treasury of Masonic Thought
Robert Hale, London, 1961 / 1961
17.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo large, 271 pps., ind., good/no dj
A Treatise on Angel Magic being a complete transcription of Ms Harley 6482 in the British Library. Magnum Opus Hermetic Sourceworks Series. Number 15. Edited with an Introduction by Adam McLean. 250 copies only
Magnum Opus Hermetic Sourceworks, Edinburgh, 1982 / 1982
200.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, leather, 8vo large, 173 pps., ills., Number 82 of a limited and signed edition of 250 copies, good/very good/no dj
Trevelyan, George
A Vision of the Aquarian Age
Coventure, London, 1977 / 1977
4.50
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 162 pps., Stains, fair
Aabidding. Parel-serie
Hoornaar, Gideon, 1978. 30 blz. Kleurenfoto.s Karton Geniet. Naam op titelblad en binnenkant achter / 1978
Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 4to, xi, 381 blz., Exterieur wat vlekkerig, redelijk/goed/geen stofomslag
Aan het college van grootofficieren in Nederland en overz.'. gewesten, en aan de meesters-vrijmetselaren onder het Gr.'. O.'. der Nederl.'. enz.
zonder jaar [1905?] / 1905
6.00
Meer info Bijzonderheden: katern, 8vo, 16 blz., Van eenvoudig kartonnen omslagje voorzien. Stuk inzake rituaalherziening, goed
Kikkert, Cornelia
Aanslag en astrologie
HollandiaBaarn / 1927
15.00
Meer info Bijzonderheden: leesexemplaar pp 102 papieren omslag los en beschadigd, horoscopen van Juliana, wilhelmina, Regeeringshoroscoop, voorjaars-equinox voor 1921 softcover
Aardstralen en de wichelroede. Een stuk beschavingsgeschiedenis
De Mystieke Wereld, Voorburg, 1938 / 1938
15.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 4to klein, 93 blz., ills., redelijk/goed
Birven, Henri
Abbé Vachère. Ein Thaumaturg unserer Zeit
J. Wiesike, Brandenburg (Havel), 1928 / 1928
14.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, halfcloth, 8vo large, 152 pps., ills., frontisp., Binding worn, fair/no dj
Lohuizen, T. van
Acacia bloemen voor de zusters van alle vrij-metselaren tot een feesttuiltje gevlochten door Br.'. T. van Lohuizen
J.G. Andriessen, Utrecht, 1860 / 1860
140.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 11 x 18 cm., 134 blz., Band vervangen, stempeltje op titelblad, goed/zeer goed/geen stofomslag
Ruijsch, A.
Acasia Loveren. Kleine verzameling van nieuwe Mac.'. gezangen voor Nederlandsche V.'.V.'.M.'.M.'.
Vürtheim, Rotterdam, 1849 / 1849
135.00
Meer info Bijzonderheden: katern, 8vo groot, plm. 70 blz., Stempel op voorpagina, plm. 10 vellen enigszins ingescheurd. Vrij veel vlekjes. Niet in Wolfstieg, redelijk
Acht vragen van deze tijd.: aktuele onderwerpen met diskussievragen.
Amserfoort, Echo, 1971. De acht vragen zijn: Abortus - Euthanasi - Evolutie - Gods gebod in deze tij / 1971
Acupunctuur zonder naalden. Houd uw gezondheid in de hand! Acupressuur voor iedereen.
Ankh-Hermes. Deventer. /
14.00
Meer info Bijzonderheden: tweede druk. 1984. Or..hardcover met beschadigd st.omsl.. 256pp.. 8°..
Tongeren, H. van
Addresses/Toesprake
Becht, Amsterdam, (plm. 1932) / 1932
25.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 8vo, 27, 69 pps., frontisp., Nederlandse, Zuid-Afrikaanse en Engelse toespraken van H. van Tongeren bij zijn bezoek aan Zuid-Afrika in 1932. Kaft licht gevlekt, fair/no dj
Adventistische compendum. Historische en theologisch overzicht van de geloofsbegrippen
Alphen aan den Rijn, Veritas, 1985. 174 blz. Ned. vert. G.W. Mandenmaker. Hard cover. Linnen. Geen / 1985
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 48 blz, ill, 10x22 cm,issn 0771/5110, goed exemplaar. Annotatie: Een woord bij ... Pasen 1995 ; brieven van de kardinaal - brochure nr 28.
Marbach, Oswald
Agenda J.
Hermann Fries, Leipzig, 1863, 3rd. exp. ed. / 1863
100.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, halfcloth, 8vo large, xvi, 359 pps., Part of label on spine, some foxing, some notes and stamp on title page. Wolfstieg 34963, good/no dj
Crowley, Aleister
Aha.
Falcon Press / 1987
7.00
Meer info Bijzonderheden: Commentary by Israel Regardie. 80 p. Sewn
Ceelie N. e.a.
Ajnayoga. De weg naar éénzijn
/
8.50
Meer info Bijzonderheden: 1992, 1e druk, paperback, 208pp Uitgever -
Land van der Sipke
Aktief geloof. Een stapeltje artikelen, reportages, reakties, impressies, gesprekken.
Kampen, J.H. Kok, 103 blz. Paperback. leesvouwen in platten. /
Al hetgeen Drs. H.R. van Ommeren heeft gevonden in het gemeentelijk archief van Deventer over het Logegebouw in de Rijkmanstraat 1430 - 1970. Vermenigvuldigd ter gelegenheid van de opening van de kelder
zonder jaar [1970?] / 1970
20.00
Meer info Bijzonderheden: geniet stencil, 4to, 23 blz., goed
Rola, Stanislas Klossowski de
Alchemie. De geheime kunst.
Bussum - De Haan / 1974
12.00
Meer info Bijzonderheden: Softcover, paperback, 20x28, 193 illustraties, waarvan 33 in kleur, 128pp.. Sneden wat nicotine-bruin, verder goed & schoon. [boeknr. 654]
Langeveld, L.A.
Alchemisten en rozekruisers
Schors, Amsterdam, zonder jaar /
27.50
Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 4to, 228 blz., goed/zeer goed/stofomslag goed
Hitchcock, Ethan Allen
Alchemy and the Alchemists
The Philosophical Research Society, Los Angeles, 1976 / 1976
37.50
Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 4to small, 304 pps., frontisp., good/very good/no dj
Grant, Kenneth
Aleister Crowley and the Hidden God
Frederick Muller, London, 19731st ed., / 1973
110.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo large, 245 pps., ind., ills., frontisp., 1st edition published simultaneously in Britain by Frederick Muller and in the U.S. by S. Weiser. Small dent in the front hinge, hole in dustjacket, good/very good/dj slightly damaged
Crowley, Aleister
Aleister Crowley's ausgewählte Schriften - 1
Stein der Weisen, Berlin, 1985 / 1985
22.50
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 197 pps., ills., very good
Crowley, Aleister
Aleister Crowley's ausgewählte Schriften - 2
Stein der Weisen, Berlin, 1985 / 1985
24.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 233 pps., ills., very good
Crowley, Aleister
Aleister Crowley's gesammelte Schriften - 3
Stein der Weisen, 1985 / 1985
27.50
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 294 pps., frontisp., very good
Gregorius, Gregor A.
Aleister Crowley's Magische Rituale
Richard Schikowsky, Berlin, 1980 / 1980
20.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 376 blz., ills., frontisp., Ex libris, good/very good
Cammell, C.R.
Aleister Crowley. The Black Magician
New English Library, London, 1969 / 1969
12.50
Meer info Bijzonderheden: pocket, 109 pps., Sunned pages, fair/good
Silvo, José / Miele, Philip
Alfa training. Ontwikkeling van psychische vermogens door onschakeling van alle-hersengolven met de "silva mind control method"
/
9.00
Meer info Bijzonderheden: 235 pp. Genaaid / Soft Cover