Meer info Bijzonderheden: Een geillustreerd naslagwerk over gekweekte bloemen en planten. Gebonden uitgave. 707 blz.
Scrivenor, Patrick (editor)
Chambers`s Encyclopaedia 1975 Yearbook
/
8.00
Meer info Bijzonderheden: 336 pp. Kunstleer gebonden Engelstalig Hard Cover
Grosheide, Prof.Dr. F.W.; Ds J.H. Landwehr, Ds. C. Lindeboom, Ds. J.C. Rullmann [samengesteld onder redactie van]
Christelijke encyclopaedie voor het Nederlandsche volk [6 delen : compleet]
Kampen : Kok / 1926
50.00
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 4476 blz, illustraties, 25 cm, goede exemplaren enkele roestplekjes / deel 1 en 6 zijn hersteld ivm los in band]. Annotatie: 1e boek A tot Dynamisme; 2e boek Ebal tot Hyzop; 3e boek Ibas tot Lystra; 4e boek Maächa tot Ruyter; 5e boek Saadja tot Zwitserland; 6e boek Supplement en register.
Grosheide, Prof. Dr. F. W. + Itterzon, Dr. G.P. Van
Christelijke Encyclopedie. 6 Delen
J.H. Kok N.V. / 1956
75.00
Meer info Bijzonderheden: deel 1: 720 pag (1956), deel 2: 700 pag.(1957), deel 3: 680 pag. (1977, ongewijzigde herdrukvan 1958) deel 4: 680 pag.(1959), deel 5: 700 pag.(1960) deel 6: 724 pag. (1961) 2de geheel herziene druk, uitgave 1956 - 1961. Vele foto's en illustraties. Cloth / Linnen Hardcover
Dat zit zo. Allerlei over. Aafje en 1093 andere namen. Baby- en kleuterverzorging. Bijoux, E.H.B.O. Kamerplanten
Uitgaven van Het kwartet, De Rotterdammer. nieuwe Haagse courant, Nieuwe Leidsche courant. Dordtch d /
Meer info Bijzonderheden: Universum, kennis voor mensen van nu. Bestaande uit 18 delen. Gebonden met kunstlederen kaft en stofomslag. Een levendige beschrijving van de manier, waarop kunstenaars door de eeuwen heen hun verbeeldingskracht hebben vormgegeven. Een bonte rij van wereldberoemde mannen en vrouwen passeert de revue.Met schitterende kleurenplaten.
336 pagina\\\'s dik
Laffont-Bompiani
Dictionaire des oeuvres de tous les temps et de tous les pays. 4 Tomes
Diversen /
75.00
Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 4vo, 656+25/679+31/751+22/744+22pp. Littérature-Philosophie-Musique-Sciences. Text in French. Richly illustrated. In four parts, complete. All books cloth binding and very good.
Boyce, Charles.
Dictionary of Furniture. Foreword by Joseph T. Butler.
/ 1985
10.00
Meer info Bijzonderheden: New York/ Oxford, Roundtable Press. 1985. 331 pp. Ills. Paperback.* Some shelfwear.
Stilma Lize
Dieren-encyclopedie
Zaandam, Albert Heijn, 1994. 191 blz. Met zwart-wit foto's. Softcover / 1994
Meer info Bijzonderheden: 272 pp. Rug verkleurd Genaaid
Straat, Mr. E. en Prof. Dr. E. Lousse
Grote geïllustreerde Wereldgeschiedenis
Amsterdam Boek. 1972 /
42.00
Meer info Bijzonderheden: Uitgebreide heruitgave van de Sesam Nieuwe geïllustreerde Wereldgeschiedenis.
Onder redactie van Mr. E. Straat en Prof. Dr. E. Lousse.
Met 2000 afbeeldingen.
Gebonden, 17 delen, per deel ± 250 pag.
Conditie: goed.
Prijs inc. verzendkosten.
Woldering J.
Grote Reis-encyclopedie van Europa: Griekenland
Rotterdam, Lekturama, 1987. 208 blz. Uitgavejaar 1987. Rijk aan kleurenfoto's. Hard cover. Stofoms / 1987
Meer info Bijzonderheden: Met gekleurde plaatjes. Laatste blz. is genummerd 600, maar elke bladzij is in 2 genummerde kolommen verdeeld dus het zijn 300 blz.
Ca. 1955
Romein Jan
In de hof der historie. Kleine encyclopedie der theoretische geschiedenis
Amsterdam, Em.Querido, 1963. 159 blz. Paperback.Gebruikersvlekken op snede. / 1963
Meer info Bijzonderheden: Zonder plaats, Vroom & Dreesmann z j geillustreerd 1e dr. - Vert. uit het Engels. - Met reg. - Karton
Komrij, Gerrit.
Kakafonie. Oftewel encyclopedie van de stront.
/ 2006
15.00
Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, De Bezige Bij. 2006. 327 p. Ills.8 p. ill. in kleur. Paperback met flappen.
Engelen, Tineke; Barthold Hengeveld, Rita Kohnstamm, Mieke Schoorl [samenstelling en redactie]; Ouders van nu
Kinderen van klein tot groot : opzoekboek voor ouders : alles wat u wilt weten voor en over kinderen van 0 tot 16 jaar
Helmond : Helmond / 1985
7.00
Meer info Bijzonderheden: 3e verbeterde en aangevulde druk, 161 blz, ill, 28 cm, lit.opg, reg, isbn 9025286488, naam op schutblad, goed exemplaar. Nr 4375.
Annotatie: Alfabetisch geordende informatie voor ouders over pedagogische, medische, maatschappelijke en andere aspecten van de opvoeding. Uitg. in samenw. met de Vakgroep Gezinsleer van de Universiteit van Amsterdam.
Bertin Léon.
Larousse Encyclopedia of Animal life.
London-New York-Sydney-Toronto., Hamlyn., 1976. 10e druk. 640 blz. Ingenaaid. Stofomslag. Kleur- en / 1976
Meer info Bijzonderheden: Dutch edition. Taschen/ Librero. 2 Volumes. Elephant folio. 1071 pag. Num. plts & ills. Hardcovers/ slipcase.
Moderne Encyclopedie der Wereldliteratuur (9-delig)
Hilversum, Paul Brand / 1963
50.00
Meer info Bijzonderheden: Ruim 5700 pag. Rijk geïllustreerd met notenapparaat en index. Uitgegeven olv J. Aerts, A. Bachrach, G. Stuiveling, A. Mussche en P. Wessels. In goede staat, kaft 1e deel beetje vlekkerig. Orig. Cloth/Linnen
AertsJ., Bachrach A.G.H., Stuiveling G.,.Mussche Achilles en Wessels P.B.
Moderne encyclopedie der wereldliteratuur. Deel II. C-E
Brand, Paul Brand, 1964. 632 blz. Uitgavejaar 1964. Hard cover. Linnen. Zwart-wit foto's. GEEN STOF / 1964
Meer info Bijzonderheden: 648 blz. Uitgavejaar 1975. Hard cover. Immitatieleer.
Band licht beschadigd ( rechterzijde ong 8 cm ingescheurd).
Laatste gedeelte van het boek heeft lichte waterschade
Moderne Nederlandse Encyclopedie in kleuren
Amsterdam, Tirion, 1975. 648 blz. Uitgavejaar 1975. Hard cover. Immitatieleer. Wordt als pakket ver / 1975
Niets is minder waar : woordenboek voor de aankomende intellectueel
Amsterdam : Prometheus / 2002
7.50
Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 140 blz, 20 cm, lit.opg, isbn 9044601326, goed ongelezen exemplaar. Nr 5204.
Annotatie: Speelse lijst naar het voorbeeld van Flaubert van afgetrapte meningen die anno 2002 doorgaan voor gezond verstand.
DRS. L.A. BEELOO
NIEUWE ENCYCLOPEDIE VOOR ZELSTUDIE 2 DELEN
SUCCES /
15.00
Meer info Bijzonderheden: oNTSTAAN MET MEDEWERKING VAN DE AFDELING ALGEMEEN VOORTGEZET ONDERWIJS VAN HET ONDERWIJSKUNDIG STUDIECENTRUM, HET CHRISTELIJK PEDAGOGISCH STUDIECENTRUM, HET KATHOLIEK PEDAGOGISCH BUREAU. GEBONDEN UITGAVE.
Zurel Fred
Nieuwe geillustreerde encyclopedie. Deel 1 A-Arabesque
Amsterdam, Trendboek, 1980. 191 blz. Met foto's. Tekeningen van Marja Spruijt. Hard cover. / 1980
Meer info Bijzonderheden: Gebonden met omslag 20x14. 1e druk. 252 blz. Met medewerking van Prof. Dr. R A M Bergman, Dr. H Feriz, Drs. H van Praag, Will D Scheepers, E Penkala, F A Wagner en G J Tapperwijn. Naast het encyclopisch gedeelte een zeer overzichtelijke inleiding tot de volkenkunde. 48 foto's en kleurplaten
Ruyter - van der Feer, R De (red)
Wat is dat. De encyclopedie voor jongeren 3 Delen
/
15.00
Meer info Bijzonderheden: 1920 pp. Snede roestvlekjes 1e deel titelpagina los van binding Genaaid / Half Leer
Wereldschokkende drama\'s
Lecturama / 1979
4.00
Meer info Bijzonderheden: Rampen die de mens bedreigen
de rusteloze aarde
Storm en overstroming
als vulkanen uitbarsten
Droogte en hongersnood
Vuur als vijand
Plagen en epidemieën
De grote verkeersrampen
Economische rampen
De verschrikkingen van de oorlog
De onmenselijkheid van de mens
De grote moorden uit de geschiedenis
Industriële onheilen
Rampbestrijding in de derde wereld
Gebonden kunstleren kaft met stofomslag.
Onderdeel van 18 delige reeks Universum, kennis voor mensen van nu.
Egmond van Frans
Wie is wie in Nederland 1984-1988. Biografische encyclopedie
Den Haag, Pragma, 1984. 1403 blz. Hard cover. Linnen. Gebruikerssporen op snede. / 1984
Winkler Prins Encyclopaedie Deel 1 t/m 18 plus Supplement en registerdeel
Elsevier /Amsterdam / 1953
15.00
Meer info Bijzonderheden: Maat: 8vo Kwaliteit: goed gebonden, ong. 900 pp per deel. Rood-bruine linnen band-
Sevensma, Dr. T. P.
Zoek-licht Nederlandsche Encyclopaedie Voor Allen 8 Banden
/
40.00
Meer info Bijzonderheden: 448/448/448/480/512/544/608/643 pp. 1922 tm. 1925 Hier en daareen klein vochtkring enkele inkt vlekken randen D 1 laatste pagina`s en achterplat vlek door bloem en kneep achterplat geplakt Genaaid / Linnen