Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Encyclopedie

94 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 1 pagina's
resultaten 1 tot 94Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
Algemene ontwikkeling kennis voor moderne jonge mensen. IndexRotterdam, lekturama, 1978. 189 blz. Kleuren illustraties. Hard cover. Linnen. Stofomslag. Door de / 19784.50Meer info Bijzonderheden:
Werken van de H. Artis Dieren-Encyclopedie . Vogels.Amsterdam., Ploegsma, 1960. 253 blz. Foto's van H. van de Werken. Hard cover. Linnen. Geen stofomsl / 19607.50Meer info Bijzonderheden:
DR. IR. H.G. KRONENBERG BLOEMEN- EN PLANTENENCYCLOPEDIEREADER\'S DIGEST / 19817.00Meer info Bijzonderheden: Een geillustreerd naslagwerk over gekweekte bloemen en planten. Gebonden uitgave. 707 blz.
Scrivenor, Patrick (editor) Chambers`s Encyclopaedia 1975 Yearbook / 8.00Meer info Bijzonderheden: 336 pp. Kunstleer gebonden Engelstalig Hard Cover
Grosheide, Prof.Dr. F.W.; Ds J.H. Landwehr, Ds. C. Lindeboom, Ds. J.C. Rullmann [samengesteld onder redactie van] Christelijke encyclopaedie voor het Nederlandsche volk [6 delen : compleet]Kampen : Kok / 192650.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 4476 blz, illustraties, 25 cm, goede exemplaren enkele roestplekjes / deel 1 en 6 zijn hersteld ivm los in band]. Annotatie: 1e boek A tot Dynamisme; 2e boek Ebal tot Hyzop; 3e boek Ibas tot Lystra; 4e boek Maächa tot Ruyter; 5e boek Saadja tot Zwitserland; 6e boek Supplement en register.
Grosheide, Prof. Dr. F. W. + Itterzon, Dr. G.P. Van Christelijke Encyclopedie. 6 DelenJ.H. Kok N.V. / 195675.00Meer info Bijzonderheden: deel 1: 720 pag (1956), deel 2: 700 pag.(1957), deel 3: 680 pag. (1977, ongewijzigde herdrukvan 1958) deel 4: 680 pag.(1959), deel 5: 700 pag.(1960) deel 6: 724 pag. (1961) 2de geheel herziene druk, uitgave 1956 - 1961. Vele foto's en illustraties. Cloth / Linnen Hardcover
Dat zit zo. Allerlei over. Aafje en 1093 andere namen. Baby- en kleuterverzorging. Bijoux, E.H.B.O. KamerplantenUitgaven van Het kwartet, De Rotterdammer. nieuwe Haagse courant, Nieuwe Leidsche courant. Dordtch d / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Stoutendorff-Weddelink de C.C.J. De grote handwerkencyclopedie; alles over naaien, breien, haken, borduren en tapisserie.Wageningen, Zomer & Keuning., 1972. Deze uitgave kwam tot stand in samenwerking met de redactie van / 19729.00Meer info Bijzonderheden:
De grote Oosthoek. Handwoordenboek der Nederlandse taal A-LUtrecht, Oosthoek, 1982. 1031 blz. Hard cover. Immitalieleer / 198218.50Meer info Bijzonderheden:
De grote Oosthoek. Handwoordenboek der Nederlandse taal M-ZUtrecht, Oosthoek, 1982. 1019 blz. Hard cover. Immitalieleer / 198218.50Meer info Bijzonderheden:
De mens en het leven deel I: Het leven zelfAmsterdam, Elsevier, 1962. De mens en het leven. Encyclopedie in acht delen over de grote vraagstukk / 19629.00Meer info Bijzonderheden:
De mens en het leven deel III: Het leven der planten.Amsterdam, Elsevier, 1963. De mens en het leven. Encyclopedie in acht delen over de grote vraagstukk / 19639.00Meer info Bijzonderheden:
De mens en het leven deel IV: Het leven der dieren.Amsterdam, Elsevier, 1962. De mens en het leven. Encyclopedie in acht delen over de grote vraagstukk / 19629.00Meer info Bijzonderheden:
De mens en het leven deel V: Het menselijk organismeAmsterdam, Elsevier, 1964. De mens en het leven. Encyclopedie in acht delen over de grote vraagstukk / 19649.00Meer info Bijzonderheden:
De mens en het leven deel VI: Leven en ziekteAmsterdam, Elsevier, 1964. De mens en het leven. Encyclopedie in acht delen over de grote vraagstukk / 19649.00Meer info Bijzonderheden:
De mens en het leven deel VIII: Het leven in de toekomst.Amsterdam, Elsevier, 1964. De mens en het leven. Encyclopedie in acht delen over de grote vraagstukk / 19649.00Meer info Bijzonderheden:
Bruin de Servaas De practische encyclopedieArnhem, Gebrs. E.&M. Cohen, 1007 blz. Ingenaaid. Hard cover. Linnenmet marmeren platten. / 100716.50Meer info Bijzonderheden:
Lecturama De wereld der schone kunstenLecturama / 19804.00Meer info Bijzonderheden: Universum, kennis voor mensen van nu. Bestaande uit 18 delen. Gebonden met kunstlederen kaft en stofomslag. Een levendige beschrijving van de manier, waarop kunstenaars door de eeuwen heen hun verbeeldingskracht hebben vormgegeven. Een bonte rij van wereldberoemde mannen en vrouwen passeert de revue.Met schitterende kleurenplaten. 336 pagina\\\'s dik
Laffont-Bompiani Dictionaire des oeuvres de tous les temps et de tous les pays. 4 TomesDiversen / 75.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 4vo, 656+25/679+31/751+22/744+22pp. Littérature-Philosophie-Musique-Sciences. Text in French. Richly illustrated. In four parts, complete. All books cloth binding and very good.
Boyce, Charles. Dictionary of Furniture. Foreword by Joseph T. Butler. / 198510.00Meer info Bijzonderheden: New York/ Oxford, Roundtable Press. 1985. 331 pp. Ills. Paperback.* Some shelfwear.
Stilma Lize Dieren-encyclopedieZaandam, Albert Heijn, 1994. 191 blz. Met zwart-wit foto's. Softcover / 19946.00Meer info Bijzonderheden:
Steen van der J.C. Dr. Dieren-encyclopedie voor iedereenZeist, W. de Haan, 1960. 237 blz. Hard cover. Linnen met gebruikerssporen. / 19604.50Meer info Bijzonderheden:
Groen Mar Elseviers praktische huisencyclopedie - Antwoorden op meer dan 2000 vragen in ieder huishoudenAmsterdam, Elsevier, 1982. 576 blz. Uitgavejaar 1982. Hard cover. Linnen. GEEN STOFOMSLAG. Wordt al / 19827.50Meer info Bijzonderheden:
encyclopedia zimbabwequest publishing harare / 198710.00Meer info Bijzonderheden: 431 paginas. A-Z geill. in kl. en zw/w. Onderwerpsregister. Goede staat
N.N. Encyclopedie 2 Delen 2 Banden / 15.00Meer info Bijzonderheden: 670/681 pp. Genaaid / Kunstleer
Vaga Eugenio G. Encyclopedie der natuurgeneeswijzeDelfia Press, 1976. 366 blz. Uitgavejaar 1976. Met kleurenfoto's en zwart-wit tekeningen. Ned. vert / 19767.50Meer info Bijzonderheden:
Heyse P. Encyclopedie voor fotografie en cinematografieAmsterdam, Elsevier, 1958. 896 blz. Zwart-wit foto's en illustraites. Hard cover. Linnen. Geen stof / 195821.00Meer info Bijzonderheden:
Encyclopedie voor zelfstudieuniversiteit voor zelfstudie / 10.00Meer info Bijzonderheden: 4 delen
Winkler Prins, A (hoofdred.) Geïllustreerde encyclopedie : woordenboek voor wetenschap en kunst, beschaving en nijverheid. 15 delen / 200.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Brinkman 1870-1881 geillustreerd 1e dr. - Met register. - Halfleren banden
Wyers, A.F. (red) Geillustreerde encyclopedie in kleur. 15 Delen / 10.00Meer info Bijzonderheden: ongeveer 250 pp. per deel. Ruggen verkleurd Rode bandjes Gelijmd / Hard Cover
Wyers, A.F. (red) Geillustreerde encyclopedie in kleur. 15 Delen / 10.00Meer info Bijzonderheden: ongeveer 250 pp. per deel. Ruggen verkleurd Witte bandjes Gelijmd / Hard Cover
Gezondheids encyclopedie voor het gezin.Utrecht, Het Spectrum., 1980. Gezondheid, levensloop, van toptot teen, ziekten, medische hulp, genee / 198011.00Meer info Bijzonderheden:
Burton Maurice Grote dieren encyclopedie in kleurenAmsterdam, Tirion, 1971. 400 blz. Rijk aan kleurenfoto's Hard cover. Immitatieleer. Geen stofomsla / 19719.00Meer info Bijzonderheden:
Rimli, Dr. E. Th. (ea) (red) Grote Geïllustreerde Kunst Geschiedenis. 17 Delen / 20.00Meer info Bijzonderheden: Gelijmd
King, Constance Eileen Grote geïllustreerde speelgoed encyclopedie / 10.00Meer info Bijzonderheden: 272 pp. Rug verkleurd Genaaid
Straat, Mr. E. en Prof. Dr. E. Lousse Grote geïllustreerde WereldgeschiedenisAmsterdam Boek. 1972 / 42.00Meer info Bijzonderheden: Uitgebreide heruitgave van de Sesam Nieuwe geïllustreerde Wereldgeschiedenis. Onder redactie van Mr. E. Straat en Prof. Dr. E. Lousse. Met 2000 afbeeldingen. Gebonden, 17 delen, per deel ± 250 pag. Conditie: goed. Prijs inc. verzendkosten.
Woldering J. Grote Reis-encyclopedie van Europa: GriekenlandRotterdam, Lekturama, 1987. 208 blz. Uitgavejaar 1987. Rijk aan kleurenfoto's. Hard cover. Stofoms / 19877.50Meer info Bijzonderheden:
Woldering J. Grote Reis-encyclopedie van Europa: ItalieRotterdam, Lekturama, 1985. 208 blz. Uitgavejaar 1985. Rijk aan kleurenfoto's. Hard cover. Stofoms / 19857.50Meer info Bijzonderheden:
Woldering J. Grote Reis-encyclopedie van Europa: OostenrijkRotterdam, Lekturama, 1985. 208 blz. Uitgavejaar 1985. Rijk aan kleurenfoto's. Hard cover. Stofoms / 19857.50Meer info Bijzonderheden:
Ik weet hetBlue Band / 19552.00Meer info Bijzonderheden: Met gekleurde plaatjes. Laatste blz. is genummerd 600, maar elke bladzij is in 2 genummerde kolommen verdeeld dus het zijn 300 blz. Ca. 1955
Romein Jan In de hof der historie. Kleine encyclopedie der theoretische geschiedenisAmsterdam, Em.Querido, 1963. 159 blz. Paperback.Gebruikersvlekken op snede. / 19634.50Meer info Bijzonderheden:
Elliott, Jane en Colin King Jeugdencyclopedie / 5.00Meer info Bijzonderheden: Zonder plaats, Vroom & Dreesmann z j geillustreerd 1e dr. - Vert. uit het Engels. - Met reg. - Karton
Komrij, Gerrit. Kakafonie. Oftewel encyclopedie van de stront. / 200615.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, De Bezige Bij. 2006. 327 p. Ills.8 p. ill. in kleur. Paperback met flappen.
Engelen, Tineke; Barthold Hengeveld, Rita Kohnstamm, Mieke Schoorl [samenstelling en redactie]; Ouders van nu Kinderen van klein tot groot : opzoekboek voor ouders : alles wat u wilt weten voor en over kinderen van 0 tot 16 jaarHelmond : Helmond / 19857.00Meer info Bijzonderheden: 3e verbeterde en aangevulde druk, 161 blz, ill, 28 cm, lit.opg, reg, isbn 9025286488, naam op schutblad, goed exemplaar. Nr 4375. Annotatie: Alfabetisch geordende informatie voor ouders over pedagogische, medische, maatschappelijke en andere aspecten van de opvoeding. Uitg. in samenw. met de Vakgroep Gezinsleer van de Universiteit van Amsterdam.
Bertin Léon. Larousse Encyclopedia of Animal life.London-New York-Sydney-Toronto., Hamlyn., 1976. 10e druk. 640 blz. Ingenaaid. Stofomslag. Kleur- en / 197616.50Meer info Bijzonderheden:
Bartholomew, Charles Mechanisch speelgoed / 10.00Meer info Bijzonderheden: 272 pp. Rug verkleurd Genaaid
Ploos van Amstel De P.J. Medische encyclopedie voor gezin en verpleging.Amsterdam, Allert de Lange, 1974. 17de druk. 392 blz. Hard cover. Linnen. Stofomslag aan randen ger / 19745.00Meer info Bijzonderheden:
Medische encyclopedie. Een Winkler Prins boekAmsterdam, Elsevier, 1982. 447 blz. Met illusraties en foto's. Hard cover. Rug licht verkleurd. Geb / 19826.00Meer info Bijzonderheden:
Gössel, Peter. Modern Architecture. / 107175.00Meer info Bijzonderheden: Dutch edition. Taschen/ Librero. 2 Volumes. Elephant folio. 1071 pag. Num. plts & ills. Hardcovers/ slipcase.
Moderne Encyclopedie der Wereldliteratuur (9-delig)Hilversum, Paul Brand / 196350.00Meer info Bijzonderheden: Ruim 5700 pag. Rijk geïllustreerd met notenapparaat en index. Uitgegeven olv J. Aerts, A. Bachrach, G. Stuiveling, A. Mussche en P. Wessels. In goede staat, kaft 1e deel beetje vlekkerig. Orig. Cloth/Linnen
AertsJ., Bachrach A.G.H., Stuiveling G.,.Mussche Achilles en Wessels P.B. Moderne encyclopedie der wereldliteratuur. Deel II. C-EBrand, Paul Brand, 1964. 632 blz. Uitgavejaar 1964. Hard cover. Linnen. Zwart-wit foto's. GEEN STOF / 19649.00Meer info Bijzonderheden:
AertsJ., Bachrach A.G.H., Stuiveling G.,.Mussche Achilles en Wessels P.B. Moderne encyclopedie der wereldliteratuur. Deel III F-HBrand, Paul Brand, 1965. 655 blz. Uitgavejaar 1965. Hard cover. Linnen. Zwart-wit foto's. GEEN STOF / 19659.00Meer info Bijzonderheden:
AertsJ., Bachrach A.G.H., Stuiveling G.,.Mussche Achilles en Wessels P.B. Moderne encyclopedie der wereldliteratuur. Deel IV.HOG-LATBrand, Paul Brand, 196. 632 blz. Uitgavejaar 196/. Hard cover. Linnen. Zwart-wit foto's. GEEN STOFO / 9.00Meer info Bijzonderheden:
AertsJ., Bachrach A.G.H., Stuiveling G.,.Mussche Achilles en Wessels P.B. Moderne encyclopedie der wereldliteratuur. Deel IX. V-Z en registerBrand, Paul Brand, 1977. 588 blz. Uitgavejaar 1977. Hard cover. Linnen. Zwart-wit foto's. GEEN STOF / 19779.00Meer info Bijzonderheden:
AertsJ., Bachrach A.G.H., Stuiveling G.,.Mussche Achilles en Wessels P.B. Moderne encyclopedie der wereldliteratuur. Deel VII. POR-SHAWBrand, Paul Brand, 1972. 677 blz. Uitgavejaar 1972. Hard cover. Linnen. Zwart-wit foto's. GEEN STOF / 19729.00Meer info Bijzonderheden:
AertsJ., Bachrach A.G.H., Stuiveling G.,.Mussche Achilles en Wessels P.B. Moderne encyclopedie der wereldliteratuur. Deel VIII. SHE-UBrand, Paul Brand, 1974. 619 blz. Uitgavejaar 1974. Hard cover. Linnen. Zwart-wit foto's. GEEN STOF / 19749.00Meer info Bijzonderheden:
Moderne nederlandse encyclopedie in kleurenUitgeverij Tirion B.V. Amsterdam / 19754.00Meer info Bijzonderheden: 648 blz. Uitgavejaar 1975. Hard cover. Immitatieleer. Band licht beschadigd ( rechterzijde ong 8 cm ingescheurd). Laatste gedeelte van het boek heeft lichte waterschade
Moderne Nederlandse Encyclopedie in kleurenAmsterdam, Tirion, 1975. 648 blz. Uitgavejaar 1975. Hard cover. Immitatieleer. Wordt als pakket ver / 19759.00Meer info Bijzonderheden:
Mengelberg Tillymarijn Moderne W.P. voor de vrouwAmsterdam, Elsevier, 1968. Met een Ten Geleide door Dorine Holdert, directrice van de Stichting Inst / 19686.00Meer info Bijzonderheden:
Blok, Anton Niets is minder waar : woordenboek voor de aankomende intellectueelAmsterdam : Prometheus / 20027.50Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 140 blz, 20 cm, lit.opg, isbn 9044601326, goed ongelezen exemplaar. Nr 5204. Annotatie: Speelse lijst naar het voorbeeld van Flaubert van afgetrapte meningen die anno 2002 doorgaan voor gezond verstand.
DRS. L.A. BEELOO NIEUWE ENCYCLOPEDIE VOOR ZELSTUDIE 2 DELENSUCCES / 15.00Meer info Bijzonderheden: oNTSTAAN MET MEDEWERKING VAN DE AFDELING ALGEMEEN VOORTGEZET ONDERWIJS VAN HET ONDERWIJSKUNDIG STUDIECENTRUM, HET CHRISTELIJK PEDAGOGISCH STUDIECENTRUM, HET KATHOLIEK PEDAGOGISCH BUREAU. GEBONDEN UITGAVE.
Zurel Fred Nieuwe geillustreerde encyclopedie. Deel 1 A-ArabesqueAmsterdam, Trendboek, 1980. 191 blz. Met foto's. Tekeningen van Marja Spruijt. Hard cover. / 19803.00Meer info Bijzonderheden:
Zurel Fred Nieuwe geillustreerde encyclopedie. Deel 2 Arabie-BeskidenAmsterdam, Trendboek, 1980. 191 blz. Met foto's. Tekeningen van Marja Spruijt. Hard cover. / 19803.00Meer info Bijzonderheden:
OOSTHOEK\'S GEILLUSTREERDE ENCYCLOPAEDIEOOSTHOEK / 193975.00Meer info Bijzonderheden: 12 Delen. Half-Leather.
SESAM ENCYCLOPEDIE IN TIEN DELENBOSCH & KEUNING / 198540.00Meer info Bijzonderheden: GEBONDEN UITGAVE IN 10 DELEN
SESAM ENCYCLOPEDIE IN TIEN DELENBOSCH & KEUNING / 198540.00Meer info Bijzonderheden: GEBONDEN UITGAVE IN 10 DELEN
N.N. Sesam Systematische Encyclopedie 10 Delen / 10.00Meer info Bijzonderheden: Gelijmd
A.H. EVERS E.A. SESAM TECHNISCHE ENCYCLOPEDIEBOSCH & KEUNING / 198620.00Meer info Bijzonderheden: GEBONDEN UITGAVE IN DRIE DELEN
SPECTRUM DIERENENCYCLOPEDIE NR. 33 T/M 112 / 19710.50Meer info Bijzonderheden: DEEL 33 T/M 112. WEKELIJKSE UITGAVE. PRIJS PER DEEL
Redactie Standaard encyclopedie. Panorama der wereld in kleur, 13 delen + supplement / 20.00Meer info Bijzonderheden: Moet nog in de mappen worden gedaan Mappen / Kunstleer
Summa Encyclopedie en Woordenboek in kleur. Deel 13: MANG-MYOUtrecht-Wageningen, Kluwer, 1976. 448 blz. Rijk aan kleurenfoto's en illustraites. Hard cover. Immi / 19763.00Meer info Bijzonderheden:
Summa Encyclopedie en Woordenboek in kleur. Deel 14: MYR-ONTLAUtrecht-Wageningen, Kluwer, 1977. 448 blz. Rijk aan kleurenfoto's en illustraites. Hard cover. Immi / 19773.00Meer info Bijzonderheden:
Summa Encyclopedie en Woordenboek in kleur. Deel 15:ONTLE-PILKUtrecht-Wageningen, Kluwer, 1977. 448 blz. Rijk aan kleurenfoto's en illustraites. Hard cover. Immi / 19773.00Meer info Bijzonderheden:
Summa Encyclopedie en Woordenboek in kleur. Deel 16: Pill-REMSUtrecht-Wageningen, Kluwer, 1977. 448 blz. Rijk aan kleurenfoto's en illustraites. Hard cover. Immi / 19773.00Meer info Bijzonderheden:
Summa Encyclopedie en Woordenboek in kleur. Deel 17: REMT-SCOUTUtrecht-Wageningen, Kluwer, 1977. 448 blz. Rijk aan kleurenfoto's en illustraites. Hard cover. Immi / 19773.00Meer info Bijzonderheden:
Summa Encyclopedie en Woordenboek in kleur. Deel 18: SCR-SYBUtrecht-Wageningen, Kluwer, 1977. 448 blz. Rijk aan kleurenfoto's en illustraites. Hard cover. Immi / 19773.00Meer info Bijzonderheden:
Summa Encyclopedie en Woordenboek in kleur. Deel 19.SYC-VERDOUtrecht-Wageningen, Kluwer, 1978. 448 blz. Rijk aan kleurenfoto's en illustraites. Hard cover. Immi / 19783.00Meer info Bijzonderheden:
Summa Encyclopedie en Woordenboek in kleur. Deel 1: A-AQUtrecht-Wageningen, Kluwer, 1975. 448 blz. Rijk aan kleurenfoto's en illustraites. Hard cover. Immi / 19753.00Meer info Bijzonderheden:
Summa Encyclopedie en Woordenboek in kleur. Deel 5: CONT-DUINUtrecht-Wageningen, Kluwer, 1975. 448 blz. Rijk aan kleurenfoto's en illustraites. Hard cover. Immi / 19753.00Meer info Bijzonderheden:
Summa Encyclopedie en Woordenboek in kleur. Deel 6: DUIS-FILLUtrecht-Wageningen, Kluwer, 1975. 448 blz. Rijk aan kleurenfoto's en illustraites. Hard cover. Immi / 19753.00Meer info Bijzonderheden:
Summa Encyclopedie en Woordenboek in kleur. Deel 7: FILM-GETEUtrecht-Wageningen, Kluwer, 1975. 448 blz. Rijk aan kleurenfoto's en illustraites. Hard cover. Immi / 19753.00Meer info Bijzonderheden:
Summa Encyclopedie en Woordenboek in kleur. Deel 8: GETI-HABLUtrecht-Wageningen, Kluwer, 1975. 448 blz. Rijk aan kleurenfoto's en illustraites. Hard cover. Immi / 19753.00Meer info Bijzonderheden:
Summa Encyclopedie en Woordenboek in kleur. Deel 9: HANN-INUtrecht-Wageningen, Kluwer, 1975. 448 blz. Rijk aan kleurenfoto's en illustraites. Hard cover. Immi / 19753.00Meer info Bijzonderheden:
Wheeler, Harold F B The book of knowledge : an encyclopedia for readres of all ages (complete in 7 vols) / 68.10Meer info Bijzonderheden: London, Waverley no year ill Hardcover
Sela, Avraham. The Continuum Political Encyclopedia of the Middle East. / 20029.00Meer info Bijzonderheden: Revised and updated ed. Continuum. 2002. 944 p. Cloth/ dustj.
MacDonald David Dr. The encyclopaedia of Mammals: 1London, Guild Publishing, 1985. 447 blz. Ingenaaid. Linnen. Stofomslag. Rijk aan kleurenillustrati / 198515.00Meer info Bijzonderheden:
Stanek V.J. The pictorial encyclopedia of insectsLondon, Paul Hamlyn., 1969. Engelstalig. 543 blz. Rijk aan illustraties. Ingenaaid. Hard cover. Linn / 19697.50Meer info Bijzonderheden:
visuele medische encyclopediehet spectrum / 197010.00Meer info Bijzonderheden: 2 delen in en koop
Jans, H F (redactie) Volkenkundige EncyclopedieW de Haan / 19628.50Meer info Bijzonderheden: Gebonden met omslag 20x14. 1e druk. 252 blz. Met medewerking van Prof. Dr. R A M Bergman, Dr. H Feriz, Drs. H van Praag, Will D Scheepers, E Penkala, F A Wagner en G J Tapperwijn. Naast het encyclopisch gedeelte een zeer overzichtelijke inleiding tot de volkenkunde. 48 foto's en kleurplaten
Ruyter - van der Feer, R De (red) Wat is dat. De encyclopedie voor jongeren 3 Delen / 15.00Meer info Bijzonderheden: 1920 pp. Snede roestvlekjes 1e deel titelpagina los van binding Genaaid / Half Leer
Wereldschokkende drama\'sLecturama / 19794.00Meer info Bijzonderheden: Rampen die de mens bedreigen de rusteloze aarde Storm en overstroming als vulkanen uitbarsten Droogte en hongersnood Vuur als vijand Plagen en epidemieën De grote verkeersrampen Economische rampen De verschrikkingen van de oorlog De onmenselijkheid van de mens De grote moorden uit de geschiedenis Industriële onheilen Rampbestrijding in de derde wereld Gebonden kunstleren kaft met stofomslag. Onderdeel van 18 delige reeks Universum, kennis voor mensen van nu.
Egmond van Frans Wie is wie in Nederland 1984-1988. Biografische encyclopedieDen Haag, Pragma, 1984. 1403 blz. Hard cover. Linnen. Gebruikerssporen op snede. / 198415.00Meer info Bijzonderheden:
Bruyne, Prof. Dr E. Winkler Prins Encyclopaedie Deel 1 t/m 18 plus Supplement en registerdeelElsevier /Amsterdam / 195315.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 8vo Kwaliteit: goed gebonden, ong. 900 pp per deel. Rood-bruine linnen band-
Sevensma, Dr. T. P. Zoek-licht Nederlandsche Encyclopaedie Voor Allen 8 Banden / 40.00Meer info Bijzonderheden: 448/448/448/480/512/544/608/643 pp. 1922 tm. 1925 Hier en daareen klein vochtkring enkele inkt vlekken randen D 1 laatste pagina`s en achterplat vlek door bloem en kneep achterplat geplakt Genaaid / Linnen

12