30 PLANNEN VOOR EEN BETER NEDERLAND. De sociale agenda: slimme oplossingen voor grote maatschappelijke vragen.
Volkskrant / Meulenhoff 2006. 1e druk 382 pp. Pb . Deze bundel bevat essays van Rene Diekstra /
9.50
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Volkskrant / Meulenhoff, 2006. 1e druk 382 pp. Pb . Deze bundel bevat essays van Rene Diekstra, Jaap Dronkers, Godfried Engbersen, Gerard Keijzers, Pauline Meurs, Bowen Paulle en Jules Theeuwes. fraaie staat
Keynes, John Maynard.
A Revision of the Treaty. Being a sequel to The Economic Consequences of thew Peace.
MacMillan and Co., Limited. London. /
110.00
Meer info Bijzonderheden: First ed.. 1922. Or.cloth.Some wear to spine.
Boehm, Rudolf
AAN HET EINDE VAN EEN TIJDPERK. Filosofisch-economische aantekeningen.
Het Wereldvenster 1984. 1e druk 241 pp. Pb . /
7.00
Meer info Bijzonderheden: Weesp, Het Wereldvenster, 1984. 1e druk 241 pp. Pb . in goede staatrug iets verkleurd
Meigs, Robert F., Walter B. Meigs.
Accounting: The Basis for Business Decissions.
McGraw-Hill. New York. /
28.00
Meer info Bijzonderheden: Ninth Edition. 1993. Or.hardcover. xxix,1223,..pp. 8°.
Edwards-Jones, Imogen.
Air Babylon.
/ 2005
7.00
Meer info Bijzonderheden: Bantam. 2005. 360 p. Hardcover/ dustjacket.
Istendael, Geert van.
Alfabet van globalisering.
/ 2006
6.00
Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amst., Atlas. 2006. 126 p. Paperback.
Woll, Dr. Artur
ALGEMEINE VOLKSWIRTSCHAFTSLEHRE.
Verlag Franz Vahlen 2003. 14th uberarbeitete und erganzte Auflage 790 pages. HB . Vahlens Handbuc /
17.50
Meer info Bijzonderheden: Munchen, Verlag Franz Vahlen, 2003. 14th uberarbeitete und erganzte Auflage 790 pages. HB . Vahlens Handbucher der Wissenschafts- und Sozialwissenschaften. Illustrated with figures / Mit Abbildungen. very good condition
DUYNSTEE, MR. F. e.a.
Alle wegen leiden naar Brussel. 50 jaar NOB, 50 jaar Europese jurispredentie en wetgeving
Amsterdam, Reed Business / 2004
35.00
Meer info Bijzonderheden: 305p. Nederlandse Orde van Belastingadviseurs (NOB). Boek is als nieuw, copy is as new. Isbn 9068829726 hardback
Sohmen, E.
Allokationstheorie und Wirtschaftspolitik.
Mohr. Tübingen. /
22.00
Meer info Bijzonderheden: erste. 1976. Wrappers. xvi, 468 pp.. 8°.
Middelkoop, Willem
ALS DE DOLLAR VALT. Wat bankiers en politici u niet vertellen over geld en de kredietcrisis.
Nieuw Amsterdam 2007. 2e druk 189 pp. Pb . /
9.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Nieuw Amsterdam, 2007. 2e druk 189 pp. Pb . mooie staat
Nove, Alec
An Economic History of the U.S.S.R.
Penguin / 1972
7.00
Meer info Bijzonderheden: Good pp 416 Book Softcover
Keizer, Madelon de.
Appeasement en aanpassing. Het Nederlandse bedrijfsleven en de Deutsc-Niederländische Gesellschaft 1936-1942.
/ 1984
10.00
Meer info Bijzonderheden: 's-Gravenhage, Staatsuitgeverij. 1984. 234 p. Paperback. * Cahiers over Nederland en de Tweede Wereldoorlog.* Rijksinstituut voor Oologsdocumentatie.
Pietersen K. en Pietersen P.F. Drs.
Automatisereing voor het MKB. Uitgave voor economisch administratief en ondernemers onderwijs
Baarn, Nederlands onderwijs instituut, 3de druk. Paperback. /
Uitgegeven ter gelegenheid van het eeuwfeest van de Rotterdamsche Bank en de Nationale Handelsbank. / 1963
12.50
Meer info Bijzonderheden: Hardcover, groen linnen omslag net gouden opdruk, 186 blz.
Zwijndregt, J. Van
Beknopt Leer-en Leesboek Der Economie Deel 1 + Werkboekje
/
8.00
Meer info Bijzonderheden: 324 pp. Werkboekje geniet47 pp. Genaaid / Halflinnen
Bouman L.
Beleggen en speculeren
N.V. Haagsche Drukkerij en Uitgeversmaatschappij / 1929
7.00
Meer info Bijzonderheden: Gebonden, dun kartonnen omslag,138 blz.
Ravenstijn, Dr. H. P. W. Van / Ravenstijn, Drs. H. P. M. Van
Beleggen in Obligaties, Aandelen En Onroerend Goed
/
10.00
Meer info Bijzonderheden: 300 pp. Genaaid / Linnen
Buuren, J.A.M.van.
Beschouwingen over de Economie en het beheer der Zeehavens.
J.Waltman Jr.. Delft. /
9.00
Meer info Bijzonderheden: 1929. Oorspr.omsl. Lichte waterschade. 120pp. 8°.
Haan, P. de, Drupsteen, Th.G. en Fernhout, R..
Bestuursrecht in de sociale rechtsstaat (2 delen) Deel 1 Ontwikkeling, Organisatie, Instrumentarium. Deel 2 Bestuurshandelingen en waarborgen.
Kluwer. Deventer. /
22.00
Meer info Bijzonderheden: derde geheel herzien. 1986. or.cloth. deel 1 xxii, 421pp. deel 2 xxii, 454. 8°.
Kam, Flip de
BETALEN IS VOOR DE DOMMEN. Over de miljardenmazen in ons belastingstelsel.
Bert Bakker 1977. 1e druk 189 pp. Pb . Cover sleets aan de randen. Leesvouw. Serie: Contact Tijd /
3.50
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Bert Bakker, 1977. 1e druk 189 pp. Pb . Cover sleets aan de randen. Leesvouw. Serie: Contact Tijdsdocumenten. gebruikssporen
Kam de Flip
Betalen is voor de dommen. Over de miljardenmazen in ons belastingstelsel. Contact Tijdsdocumenten.
DE CONJUNCTURELE ONTWIKKELING VAN NEDERLAND EN DE EVOLUTIE VAN DE ECONOMISCHE OVERHEIDSPOLITIEK 1918-1939.
SUN Socialistische Uitg. 1978. 1e reprint 345 pages. Pb . Randen cover wat sleets. Rug verkleurd. /
7.50
Meer info Bijzonderheden: Nijmegen, SUN Socialistische Uitg., 1978. 1e reprint 345 pages. Pb . Randen cover wat sleets. Rug verkleurd. Leesvouw. in goede staat
2009
De Digitale Economie 2009
CBS - Minstierie van Economische Zaken / 2009
15.00
Meer info Bijzonderheden: 253p. Boek is als nieuw. Isbn 9789035715806. Oplage 650 ex. paperback
Pool, John Charles/Roe La.M, Ross
De doe het zelf econoom. Alle economische basisprincipes in gewoon Nederlands
De gulden. Geschiedenis van Nederlands nationale munt.
/ 2001
15.00
Meer info Bijzonderheden: THOTH. 2001. 4to. 143 p. Ills. Linnen/ stofomslag.
Dijk, Peter van / Rozendaal, Simon
DE HOLLANDSE ZIEKTE.
Elsevier 1981. 1e druk 176 pp. Pb . Wordt Nederland straks wakker met een verouderde industrie? T /
5.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam/Brussel, Elsevier, 1981. 1e druk 176 pp. Pb . Wordt Nederland straks wakker met een verouderde industrie? Twee NRC journalisten doen verslag van hun onderzoek. in goede staat
Hedberg H.
De Japanse uitdaging. Japan in 1980- de economische supermacht.
Amsterdam, Bonaventura, 1970. 203 blz. Ned vert. Dolf Koning. Paperback. Rode inktvlekken op snede. / 1970
DE JAREN DERTIG. Aspecten van crisis en werkloosheid.
Meulenhoff 1979. 1e druk 294 pp. Pb . Cover deels licht verkleurd. Verslag congres Technische Hog /
22.50
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Meulenhoff, 1979. 1e druk 294 pp. Pb . Cover deels licht verkleurd. Verslag congres Technische Hogeschool Enschede 15 3n 16 april 1977. in goede staat
DE NEDERLANDSE ECONOMIE TIJDENS DE 20ste EEUW. Een verkenning van het meest kenmerkende.
Fibula van Dishoeck 1978. 2e druk 207 pp. Pb . Cover deels verkleurd. Rug iets scheef. Onderstrep /
5.00
Meer info Bijzonderheden: Haarlem, Fibula van Dishoeck, 1978. 2e druk 207 pp. Pb . Cover deels verkleurd. Rug iets scheef. Onderstrepingen / markeringen (enkele met inkt). Geillustreerd. in goede staat
Zee, Sytze van der.
De overkant. Mijn jaren bij Het Parool.
/ 1998
7.00
Meer info Bijzonderheden: Amst., Prometheus. 1998. 266 pp. Paperback.
Red.: P.A. Verheyen, T.M.A. Bemelmans, A. Kapteyn, J. Kriens, P.H.M. Ruys, G.J.C.Th. Van Schijndel.
De praktijk van de econometrie. Opstellen door Tilburgse econometristen.
H.E. Stenfert Kroese. Leiden/ Antwerpen. /
10.00
Meer info Bijzonderheden: 1984. Pap.. XIII/352pp. 8°.
SOMERS, FRANS
De strijd om het bestaan,. Een inleiding in de politieke ekonomie
Meer info Bijzonderheden: ,De verwording van de economie\'\'voor de arbeider,ondernemer en kruidenier verklaard.Waarin opgenomen: ,,De dood van een coureur\'\' de dood van Tommy Simpson tijdens de beklimming van de Mont Ventoux-Tour de France 1967.--PAPERBACK-329PAGINA,S-enige lezers sporen verder IN GOEDE STAAT-VERZENDKOSTEN:€2,20-BRIEVENBUSPOST-20X12CM-code:00546
Heertje Arnold, Nypels Frans, en Tamboer Kees.
De verwording van de economie voor de arbeider, ondernemer en kruidenier verklaard
Amsterdam, De Arbeiderspers., 1976. Waarin opgenomen de dood van een coureur Synopsis 336 blz. Paper / 1976
De wereld op zoek naar welvaart. Sociaal- economische planning in Oost en West. Planning en planetisering - Nieuwe taken voor de staat - De UNO - Hulp aan ontwikkelingslanden - De Sovjetrepublieken - China - Het kapitalisme in Amerika - Europa en de
Economie en apartheid (westerse investeringen in Zuid-Africa)
van Gennip /
1.00
Meer info Bijzonderheden: westerse investeringen in Zuid-Africa.De huidskleur wordt gebruikt om de klassenstructuur en het bestaan van een verhevigde vorm van koloniale uitbuiting te verbergen.-PAPERBACK - 209 PAGINA,S - 20X13 CM - IN ZEER GOEDE STAAT - VERZENDKOSTEN 2,20 EURO-BRIEVENBUS POST - code/00324
Schils, Denis A.G.J.
Economie en christelijke visie; initiatief, rapport en resultaat
Economie in zestien bladzijden of inleiding tot de analytische economie.
J.H. de Bussy. Amsterdam. /
10.00
Meer info Bijzonderheden: 1952. Or.cloth.. XXI/249pp.. 8°.
Comeliau, Christian et Hugues Leclercq
Economie non marchande et développement
/
35.00
Meer info Bijzonderheden: Louvain-la-Neuve, Université Catholique de Louvain 1978 graphiques 1st ed. - With bibliogr. - (Bibliothèque Internationale des Sciences du développement). - Softcover
ECONOMISCH- EN SOCIAAL-HISTORISCH JAARBOEK. Veertigste deel.
Martinus Nijhoff 1977. 1e druk 320 pp. linnen gebonden goudopdruk. Uitgegeven door de Vereniging H /
12.50
Meer info Bijzonderheden: 's Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1977. 1e druk 320 pp. linnen gebonden goudopdruk. Uitgegeven door de Vereniging Het Nederlandsch Economisch-Historisch Archief gevestigd te Amsterdam. mooie staat
Het Nederlandsch Economisch-Historisch Archief
Economisch-historisch jaarboek
Nijhoff, Martinus / 1934
20.00
Meer info Bijzonderheden: Maat: 4to Kwaliteit: als nieuw Gebonden, 240 pp. + XXIX +CXX-
ELEMENTARY PROBABILITY THEORY. With Stochastic Processes and an Introduction to Mathematical Finance.
Springer Verlag 2004. 4th edition 402 pages. Pb . Cover with some edgewear. Otherwise nice and cl /
35.00
Meer info Bijzonderheden: New Delhi, Springer Verlag, 2004. 4th edition 402 pages. Pb . Cover with some edgewear. Otherwise nice and clean copy. Springer International edition in English language. First Indian reprint. With 57 figures. good condition