Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Economie

271 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 5 pagina's
resultaten 1 tot 50Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
Lerner, A.P .The economics of control. Principles of welfare economics.The Macmillan Company. New York. / 26.00Meer info Bijzonderheden: first ed. 1944. Or.Cloth. xxii, 428. 8°.
Boom van den Sak 100 vragen over sparen. Samen reeks nr. 46Utrecht, Het Spectrum, Een uitgaven van Libelle. 129 blz. Paperback. / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Heek, Krijn van / Zonderop, Yvonne 30 PLANNEN VOOR EEN BETER NEDERLAND. De sociale agenda: slimme oplossingen voor grote maatschappelijke vragen. Volkskrant / Meulenhoff 2006. 1e druk 382 pp. Pb . Deze bundel bevat essays van Rene Diekstra / 9.50Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Volkskrant / Meulenhoff, 2006. 1e druk 382 pp. Pb . Deze bundel bevat essays van Rene Diekstra, Jaap Dronkers, Godfried Engbersen, Gerard Keijzers, Pauline Meurs, Bowen Paulle en Jules Theeuwes. fraaie staat
Keynes, John Maynard. A Revision of the Treaty. Being a sequel to The Economic Consequences of thew Peace.MacMillan and Co., Limited. London. / 110.00Meer info Bijzonderheden: First ed.. 1922. Or.cloth.Some wear to spine.
Boehm, Rudolf AAN HET EINDE VAN EEN TIJDPERK. Filosofisch-economische aantekeningen. Het Wereldvenster 1984. 1e druk 241 pp. Pb . / 7.00Meer info Bijzonderheden: Weesp, Het Wereldvenster, 1984. 1e druk 241 pp. Pb . in goede staatrug iets verkleurd
Meigs, Robert F., Walter B. Meigs. Accounting: The Basis for Business Decissions.McGraw-Hill. New York. / 28.00Meer info Bijzonderheden: Ninth Edition. 1993. Or.hardcover. xxix,1223,..pp. 8°.
Edwards-Jones, Imogen. Air Babylon. / 20057.00Meer info Bijzonderheden: Bantam. 2005. 360 p. Hardcover/ dustjacket.
Istendael, Geert van. Alfabet van globalisering. / 20066.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amst., Atlas. 2006. 126 p. Paperback.
Woll, Dr. Artur ALGEMEINE VOLKSWIRTSCHAFTSLEHRE. Verlag Franz Vahlen 2003. 14th uberarbeitete und erganzte Auflage 790 pages. HB . Vahlens Handbuc / 17.50Meer info Bijzonderheden: Munchen, Verlag Franz Vahlen, 2003. 14th uberarbeitete und erganzte Auflage 790 pages. HB . Vahlens Handbucher der Wissenschafts- und Sozialwissenschaften. Illustrated with figures / Mit Abbildungen. very good condition
DUYNSTEE, MR. F. e.a. Alle wegen leiden naar Brussel. 50 jaar NOB, 50 jaar Europese jurispredentie en wetgevingAmsterdam, Reed Business / 200435.00Meer info Bijzonderheden: 305p. Nederlandse Orde van Belastingadviseurs (NOB). Boek is als nieuw, copy is as new. Isbn 9068829726 hardback
Sohmen, E. Allokationstheorie und Wirtschaftspolitik.Mohr. Tübingen. / 22.00Meer info Bijzonderheden: erste. 1976. Wrappers. xvi, 468 pp.. 8°.
Middelkoop, Willem ALS DE DOLLAR VALT. Wat bankiers en politici u niet vertellen over geld en de kredietcrisis. Nieuw Amsterdam 2007. 2e druk 189 pp. Pb . / 9.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Nieuw Amsterdam, 2007. 2e druk 189 pp. Pb . mooie staat
Nove, Alec An Economic History of the U.S.S.R. Penguin / 19727.00Meer info Bijzonderheden: Good pp 416 Book Softcover
Keizer, Madelon de. Appeasement en aanpassing. Het Nederlandse bedrijfsleven en de Deutsc-Niederländische Gesellschaft 1936-1942. / 198410.00Meer info Bijzonderheden: 's-Gravenhage, Staatsuitgeverij. 1984. 234 p. Paperback. * Cahiers over Nederland en de Tweede Wereldoorlog.* Rijksinstituut voor Oologsdocumentatie.
Pietersen K. en Pietersen P.F. Drs. Automatisereing voor het MKB. Uitgave voor economisch administratief en ondernemers onderwijsBaarn, Nederlands onderwijs instituut, 3de druk. Paperback. / 5.00Meer info Bijzonderheden:
Diek, Clemens van Baanbrekende brieven, uit het leven van een solicitant / 5.00Meer info Bijzonderheden: 100 pp. Genaaid / Soft Cover
Muller, Enno. Bedrijfseconomische aspecten van de materieel-logistiek.Trio. 's-Gravenhage. / 11.00Meer info Bijzonderheden: 1958. Oorspr.omsl.. vii,180pp. 8°.
Wolff de P. Prof. BedrijfsstatistiekAlphen aan den Rijn, N. Samson N.V., 1958. "De moderne onderneming". Bedrijfseconomische vakstudfies / 195818.00Meer info Bijzonderheden:
Brugmans I.J. Prof.Dr. Begin van twee banken 1863.Uitgegeven ter gelegenheid van het eeuwfeest van de Rotterdamsche Bank en de Nationale Handelsbank. / 196312.50Meer info Bijzonderheden: Hardcover, groen linnen omslag net gouden opdruk, 186 blz.
Zwijndregt, J. Van Beknopt Leer-en Leesboek Der Economie Deel 1 + Werkboekje / 8.00Meer info Bijzonderheden: 324 pp. Werkboekje geniet47 pp. Genaaid / Halflinnen
Bouman L. Beleggen en speculerenN.V. Haagsche Drukkerij en Uitgeversmaatschappij / 19297.00Meer info Bijzonderheden: Gebonden, dun kartonnen omslag,138 blz.
Ravenstijn, Dr. H. P. W. Van / Ravenstijn, Drs. H. P. M. Van Beleggen in Obligaties, Aandelen En Onroerend Goed / 10.00Meer info Bijzonderheden: 300 pp. Genaaid / Linnen
Buuren, J.A.M.van. Beschouwingen over de Economie en het beheer der Zeehavens.J.Waltman Jr.. Delft. / 9.00Meer info Bijzonderheden: 1929. Oorspr.omsl. Lichte waterschade. 120pp. 8°.
Haan, P. de, Drupsteen, Th.G. en Fernhout, R.. Bestuursrecht in de sociale rechtsstaat (2 delen) Deel 1 Ontwikkeling, Organisatie, Instrumentarium. Deel 2 Bestuurshandelingen en waarborgen.Kluwer. Deventer. / 22.00Meer info Bijzonderheden: derde geheel herzien. 1986. or.cloth. deel 1 xxii, 421pp. deel 2 xxii, 454. 8°.
Kam, Flip de BETALEN IS VOOR DE DOMMEN. Over de miljardenmazen in ons belastingstelsel. Bert Bakker 1977. 1e druk 189 pp. Pb . Cover sleets aan de randen. Leesvouw. Serie: Contact Tijd / 3.50Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Bert Bakker, 1977. 1e druk 189 pp. Pb . Cover sleets aan de randen. Leesvouw. Serie: Contact Tijdsdocumenten. gebruikssporen
Kam de Flip Betalen is voor de dommen. Over de miljardenmazen in ons belastingstelsel. Contact Tijdsdocumenten.Amsterdam, Bert Bakker, 1979. 6de druk. 186 Paperback. Randen platten licht sleets / 19794.50Meer info Bijzonderheden:
Lettinga-vegter, S. G. Beurs En Effecten in Kort Bestek / 7.00Meer info Bijzonderheden: 223 pp. Genaaid / Soft Cover
Bloemrijk. 25 jaar bloemenveiling Aalsmeer. / 19978.00Meer info Bijzonderheden: Van Lindonk Special Projects. 1997. Folio. Ills. Hardcover. Met De Grote VBA Schuifkaart.
Wartna, J.A.. Bouw en gebruik van econometrische modellen.Universitaire Pers. Rotterdam. / 10.00Meer info Bijzonderheden: 1974. Pap.. X/178pp. 8°.
Jager, Gerrit de. Broodje crisis. De recessie gestript. / 20098.00Meer info Bijzonderheden: Business Contact. 2009. 95 p. Ills. Softcover.
Bell, D., Kristol, I.. Capitalism today.Basic Books. New York-London. / 12.00Meer info Bijzonderheden: 1971 or.cloth with d.j. .ix, 185 pp. 8°.
Casson Herbert Casson's boodschap aan NederlandDen Haag, Maandblad Succes N.V., 72 blz. Hard cover. Linnen. GEEN STOFOMSLAG. Veel pigmentvlekken / 5.00Meer info Bijzonderheden:
Gundy Leo Catch as catch can. De Amerikaanse zakenman in EuropaBussum, Van Holkema & Warendorf, 1978. 2de druk. 253 blz. Paperback / 19787.50Meer info Bijzonderheden:
Cremer Christa, Henniger Eva en Schans van der Jan Willem China: huwelijk of flirt? Een bedrijfskundig ondezoek naar samenwerkingsvormenDelft, Eburon, 1987. 152 blz. Met zwart-wit foto's. Paperback / 19876.00Meer info Bijzonderheden:
Longstreth, Richard. City Center to Regional Mall. Architecture, the Automobile, and Retailing in Los Angeles, 1920-1950. / 199812.00Meer info Bijzonderheden: Cambridge, The MIT Press. 1998. 504 p. Ills. Paperback.* Stamp on edge.
Wright Erik Olin Class structure and income determinationAcademic press, 1979. Engelstalig 271 blz. Gebonden. Hard cover. Linnen / 197912.00Meer info Bijzonderheden:
Northcote Parkinson, C. / Rowe, Nigel Communicatie. Parkinsons Formule Voor Het Voortbestaan Van De Onderneming / 9.00Meer info Bijzonderheden: 239 pp. Punten wat krom Gelijmd / Hard Cover
Elliot, J.E., Campbell, R.W.. Comparative Economic SystemsPrentice-Hall. Englewood Cliffs, New Jersey. / 18.00Meer info Bijzonderheden: first ed. 1973. or.cloth with d.j. xv, 540 pp.. 8°.
Amuzegar, Jahangir. Comparative Economics. National Priorities, Policies, and Performance.Winthrop publishers. Cambridge, Massachusetts. / 32.00Meer info Bijzonderheden: first ed. 1981. hard cover.xiii, 466 pp.. 8°.
Lesourne, J.. Cost-benefit analysis and economic theory. Studies in mathematical and managerial economics.North Holland Publishing Company. Amsterdam-New York-Oxford. / 22.00Meer info Bijzonderheden: first ed.. 1975. wrappers. 521 pp.. 8°
CPB.Nederland in drievoud. Een scenariostudie van de Nederlandse economie 1990-2015.SDU Den Haag. / 14.00Meer info Bijzonderheden: .first ed. 1992. 391 pp.. 8°.
Werf, Dr. D.. Crisis en de maatschappelijke keuze.een visie op de crisis en de werkloosheid in het icht van de lange golf.Eisma. Leeuwarden. / 13.00Meer info Bijzonderheden: first ed. 1983. paperback. xvi, 299 pp.. 8°.
Pen Jan Dat stomme economenvolk met zijn heilige koeien. Spectrum paperback 19Utrecht, Het Spectrum, 1976. 253 blz. Paperback. Bovenkant rug iets ingescheurd. / 19764.50Meer info Bijzonderheden:
Ploeg van der M.J. Drs. De administratie als hulpmiddel bij het bedrijfsbeheer. serie: De moderne ondernemingAlphen aan den Rijn, N. Samson, 1961. 189 blz. Hard cover. Linnen. Geen stofomslag. Met uitklapba / 19619.00Meer info Bijzonderheden:
Roos, Prof. Dr. F. De De Algemene Banken in Nederland / 12.00Meer info Bijzonderheden: 167 pp. Potlood aantekeningen Genaaid / Linnen
De betwiste ondernemersfunctieMaatschappij en Onderneming / 19762.50Meer info Bijzonderheden: in goede staat
Verrijn Stuart G.M. Prof Dr. De conjuctuur in het economische leven deel I en deel IIHaarlem, De erven F. Bohn N.V., 1952. Deel I: 181 blz. Deel II: 248 blz. 2de druk. Gebonden. Hard c / 195215.00Meer info Bijzonderheden:
Keesing, Prof. Dr. F.A.G. DE CONJUNCTURELE ONTWIKKELING VAN NEDERLAND EN DE EVOLUTIE VAN DE ECONOMISCHE OVERHEIDSPOLITIEK 1918-1939. SUN Socialistische Uitg. 1978. 1e reprint 345 pages. Pb . Randen cover wat sleets. Rug verkleurd. / 7.50Meer info Bijzonderheden: Nijmegen, SUN Socialistische Uitg., 1978. 1e reprint 345 pages. Pb . Randen cover wat sleets. Rug verkleurd. Leesvouw. in goede staat
2009 De Digitale Economie 2009CBS - Minstierie van Economische Zaken / 200915.00Meer info Bijzonderheden: 253p. Boek is als nieuw. Isbn 9789035715806. Oplage 650 ex. paperback
Pool, John Charles/Roe La.M, Ross De doe het zelf econoom. Alle economische basisprincipes in gewoon NederlandsAddison-Wesley / 19863.00Meer info Bijzonderheden: Paperback 1986 109blz
Ploeg van der Rick De economie heeft geen ziel.Amsterdam, Prometheus, 1991. 179 blz. Paperback. / 19915.00Meer info Bijzonderheden:
Stuijvenberg, Prof. Dr. J.H. van (red) De economische geschiedenis van Nederland / 10.00Meer info Bijzonderheden: 358 pp. Genaaid / Soft Cover
COBBENHAGEN, PROF. DR. M.J.H. De economist Cobbenhagen. Economische geschriften van Prof. Dr. M.J.H. Cobbenhagen.Amsterdam-Brussel, Elsevier / 195715.00Meer info Bijzonderheden: 606p. 33 essays; Bibliografie, voetnoten. Keurig en goed exemplaar. Stofomslag verkleurd. Orig. Cloth/Linnen
Weeda, Arnout DE EUROPESE SANERING. Ekonomische eenwording in de praktijk. Sjaloom 1978. 1e druk 125 pp. Pb . Cover licht verkleurd. Binnenzijde voorplat vergeeld. / 4.00Meer info Bijzonderheden: Odijk, Sjaloom, 1978. 1e druk 125 pp. Pb . Cover licht verkleurd. Binnenzijde voorplat vergeeld. in goede staat
Haccou, J.F..e.a. De functie van de ondernemer in het huidige tijdsbestek.H.E.Stenfert Kroese. Leiden. / 8.00Meer info Bijzonderheden: 1952. Oorspr.omsl. 72pp. 8°.
De gele koorts. Criteria voor een duurzame bananeneconomie.Utrecht, Soliddaridad, 1994. 85 blz. Paperback. / 19943.00Meer info Bijzonderheden:
Meadows Donella H, Meadows Dennis L. en Randers Jørgen De grenzen voorbij. Een wereldwijde catastrofe of een duurzame wereld.Utrecht, Het Spectrum, 1992. 1ste druk. 308 blz. Paperback. / 19926.00Meer info Bijzonderheden:
Povée, Henk. De gulden. Geschiedenis van Nederlands nationale munt. / 200115.00Meer info Bijzonderheden: THOTH. 2001. 4to. 143 p. Ills. Linnen/ stofomslag.
Dijk, Peter van / Rozendaal, Simon DE HOLLANDSE ZIEKTE. Elsevier 1981. 1e druk 176 pp. Pb . Wordt Nederland straks wakker met een verouderde industrie? T / 5.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam/Brussel, Elsevier, 1981. 1e druk 176 pp. Pb . Wordt Nederland straks wakker met een verouderde industrie? Twee NRC journalisten doen verslag van hun onderzoek. in goede staat
Hedberg H. De Japanse uitdaging. Japan in 1980- de economische supermacht.Amsterdam, Bonaventura, 1970. 203 blz. Ned vert. Dolf Koning. Paperback. Rode inktvlekken op snede. / 19704.50Meer info Bijzonderheden:
Klein, P.W. / Borger, G.J. (red.) DE JAREN DERTIG. Aspecten van crisis en werkloosheid. Meulenhoff 1979. 1e druk 294 pp. Pb . Cover deels licht verkleurd. Verslag congres Technische Hog / 22.50Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Meulenhoff, 1979. 1e druk 294 pp. Pb . Cover deels licht verkleurd. Verslag congres Technische Hogeschool Enschede 15 3n 16 april 1977. in goede staat
Tinbergen J. Prof. Dr. De les van vijftig jaarAmsterdam, Agon Elsevier, 1969. 2de druk. Paperback. Leesvouw in rug. / 19693.00Meer info Bijzonderheden:
Casson Herbert. N. De man aan het roer.een deel uit de succes-efficiency-bibliotheek.oorspronkelijke titel Men at the top.Nederlandse bewerking door A.Rodrigues Brent.Den Haag, Maandblad Succes N.V., 233 blz. Hard cover. Immitatieleer. / 7.50Meer info Bijzonderheden:
Vries, Prof. dr. Joh. de DE NEDERLANDSE ECONOMIE TIJDENS DE 20ste EEUW. Een verkenning van het meest kenmerkende. Fibula van Dishoeck 1978. 2e druk 207 pp. Pb . Cover deels verkleurd. Rug iets scheef. Onderstrep / 5.00Meer info Bijzonderheden: Haarlem, Fibula van Dishoeck, 1978. 2e druk 207 pp. Pb . Cover deels verkleurd. Rug iets scheef. Onderstrepingen / markeringen (enkele met inkt). Geillustreerd. in goede staat
Zee, Sytze van der. De overkant. Mijn jaren bij Het Parool. / 19987.00Meer info Bijzonderheden: Amst., Prometheus. 1998. 266 pp. Paperback.
Red.: P.A. Verheyen, T.M.A. Bemelmans, A. Kapteyn, J. Kriens, P.H.M. Ruys, G.J.C.Th. Van Schijndel. De praktijk van de econometrie. Opstellen door Tilburgse econometristen.H.E. Stenfert Kroese. Leiden/ Antwerpen. / 10.00Meer info Bijzonderheden: 1984. Pap.. XIII/352pp. 8°.
SOMERS, FRANS De strijd om het bestaan,. Een inleiding in de politieke ekonomie SamsomAlphen a/d Rijn-Brussel / 198015.00Meer info Bijzonderheden: Goed+ pp 281 softcover
Forrester, Viviane De terreur van de economieAmbo / 19972.50Meer info Bijzonderheden: 1997 .Paperback 179blz
A.Heertje / F.Nijpels / K.Tamboer De verwording van de economieDe Arbeiderspers / 19762.00Meer info Bijzonderheden: ,De verwording van de economie\'\'voor de arbeider,ondernemer en kruidenier verklaard.Waarin opgenomen: ,,De dood van een coureur\'\' de dood van Tommy Simpson tijdens de beklimming van de Mont Ventoux-Tour de France 1967.--PAPERBACK-329PAGINA,S-enige lezers sporen verder IN GOEDE STAAT-VERZENDKOSTEN:€2,20-BRIEVENBUSPOST-20X12CM-code:00546
Heertje Arnold, Nypels Frans, en Tamboer Kees. De verwording van de economie voor de arbeider, ondernemer en kruidenier verklaardAmsterdam, De Arbeiderspers., 1976. Waarin opgenomen de dood van een coureur Synopsis 336 blz. Paper / 19764.50Meer info Bijzonderheden:
Jungk Robert en Mundt Hans Josef De wereld op zoek naar welvaart. Sociaal- economische planning in Oost en West. Planning en planetisering - Nieuwe taken voor de staat - De UNO - Hulp aan ontwikkelingslanden - De Sovjetrepublieken - China - Het kapitalisme in Amerika - Europa en deAmsterdam, Pantoskoop, 1965. 254 blz. Paperback met lichte gebruikerssporen / 19655.00Meer info Bijzonderheden:
Eigeman, Dr. J.A.. De wijsgeerige grondslag der Marxistische staatshuishouding.en hara waarde voor den tegenwoordigen tijd.Nijgh & Van Ditmar´s Uitgevers-maatschappij. Rotterdam. / 12.00Meer info Bijzonderheden: first ed.. 1922. or.cloth. 326 8°.
Doel, J. van den. Demokratie en welvaartstheorie. / 19787.00Meer info Bijzonderheden: 2e herz. druk. Samsom. 1978. 235 p. Paperback.* Naam op schutblad.
Winschuh, Josef Der Partner : Wirtschaftseindrücke einer Italienreise / 7.50Meer info Bijzonderheden: Berlin, Deutsche Verlag 1941 1. Aufl. - Broschur
Rathenau, W. Die neue Wirtschaft.S. Fischer Verlag. Berlin. / 12.00Meer info Bijzonderheden: 50. Bis 54. Auflage 1921. Wrappers, sl.dam.. 86 pp.. 8°.
Boomen, Marianne van den & Lammes, Sybille. Digital Material. Tracing New Media in Everyday Life and Technology. / 200925.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam University Press. 2009. 303 p. Ills. Paperback.
Heertje, Arnold ECHTE ECONOMIE. Een verhandeling over schaarste en welvaart en over het geloof in leermeesters en lernen. Valkhof Pers 2007. 3e druk 149 pp. Pb . GESIGNEERD met opdracht. Uitgave van het Thijmgenootscha / 7.50Meer info Bijzonderheden: Nijmegen, Valkhof Pers, 2007. 3e druk 149 pp. Pb . GESIGNEERD met opdracht. Uitgave van het Thijmgenootschap. mooie staat
Kirschen, E.S. (editor) e.o.. Economic policies compared (2 volumes) . West and East, Vol.1 General Theory, Vol.2 National and international experiences.North-Holland publ. Company & American Elsevier publ. Amsterdam, New York. / 30.00Meer info Bijzonderheden: first ed. 1974. hard cover. vol.1 xvi, 355 pp.; Vol.2 xxviii, 450 pp.. 8°.
Balassa, B. & Nelson, R.. Economic progress, private values and public policy. Essays in honor of Wiliam Fellner.North Holland Publishing Company. Amsterdam-New York-Oxford. / 16.00Meer info Bijzonderheden: first ed. 1977. hard cover. viii, 339 pp.. 8°.
Lipsey Richard G and Steiner Peter O. EconomicsNew York, A Harper International Edition, 1969. 843 blz. Uitgavejaar 1969. Hard cover. Linnen. GEEN / 19698.50Meer info Bijzonderheden:
Halm, G.N. Economics Systems. A comparative analysis.Rinehart & Company. New York & Toronto. / 25.00Meer info Bijzonderheden: 7-th ed. (first ed. 1951) 1960. hard cover. x, 438 pp.. 8°.
Andriessen J.E.Dr. en Heertje A. Dr. Economie in theorie en praktijk deel IAmsterdam, Elsevier, 1980. 2 losse delen. 6de druk. Uitgavejaar 1980. 284 blz. Paperback. Randen rug / 19805.00Meer info Bijzonderheden:
Diverse auteurs Economie en apartheid (westerse investeringen in Zuid-Africa)van Gennip / 1.00Meer info Bijzonderheden: westerse investeringen in Zuid-Africa.De huidskleur wordt gebruikt om de klassenstructuur en het bestaan van een verhevigde vorm van koloniale uitbuiting te verbergen.-PAPERBACK - 209 PAGINA,S - 20X13 CM - IN ZEER GOEDE STAAT - VERZENDKOSTEN 2,20 EURO-BRIEVENBUS POST - code/00324
Schils, Denis A.G.J. Economie en christelijke visie; initiatief, rapport en resultaatKU Nijmegen / 19981.00Meer info Bijzonderheden: economie 31 blz
Goudriaan, J.. Economie in zestien bladzijden of inleiding tot de analytische economie.J.H. de Bussy. Amsterdam. / 10.00Meer info Bijzonderheden: 1952. Or.cloth.. XXI/249pp.. 8°.
Comeliau, Christian et Hugues Leclercq Economie non marchande et développement / 35.00Meer info Bijzonderheden: Louvain-la-Neuve, Université Catholique de Louvain 1978 graphiques 1st ed. - With bibliogr. - (Bibliothèque Internationale des Sciences du développement). - Softcover
Norris Keith en Vaizy John. Economie voor iedereen.Amsterdam, Omega Boek, 1985. 254 blz. Paperback. / 19855.00Meer info Bijzonderheden:
Woestijne van de W.J. Dr. Economie voor iedereen. Een inleiding tot practisch economisch denken.Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1957. 219 blz. Hard cover. Linnen wat vlekkerig. Geen stofomslag. / 19574.50Meer info Bijzonderheden:
Eerenbeemt, H.F.J.M. van (red.) ECONOMISCH- EN SOCIAAL-HISTORISCH JAARBOEK. Veertigste deel. Martinus Nijhoff 1977. 1e druk 320 pp. linnen gebonden goudopdruk. Uitgegeven door de Vereniging H / 12.50Meer info Bijzonderheden: 's Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1977. 1e druk 320 pp. linnen gebonden goudopdruk. Uitgegeven door de Vereniging Het Nederlandsch Economisch-Historisch Archief gevestigd te Amsterdam. mooie staat
Het Nederlandsch Economisch-Historisch Archief Economisch-historisch jaarboekNijhoff, Martinus / 193420.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 4to Kwaliteit: als nieuw Gebonden, 240 pp. + XXIX +CXX-
Ensing H.H., Soeteman P.C. and Speerstra W. Economisch-technische verschijnselenGroningen, H.D. Tjeenk Willink, 1976. 310 blz. Uitgavejaar 1976. Soft cover. / 19766.50Meer info Bijzonderheden:
Economische aspecten van ontwikkelingshulp1964. Uitgaven van de gereformeerd sociaal en economisch verband. 54 blz. Karton. / 19645.00Meer info Bijzonderheden:
Poel, D.C. van der. Economische Encyclopedie.W. de Haan. Utrecht. / 10.00Meer info Bijzonderheden: derde, geheel gewijzigde druk. 1949. Or.Cloth. 8°.
Jochems, Dirk Bernard. Economische weerberichten. Enige empirische onderzoekingen met behulp van conjunctuurtestgegevens.Pasmans. Den Haag. / 12.00Meer info Bijzonderheden: 1962. Oorspr.omsl. xi,218pp. Bijlagen. 8°.
Portegies Pauline en Schols-van Oppen Emilie Een goed pensioen uw inkomen van morgenUtrecht, Teleac - NOT, 1997. 207 blz. Paperback / 19974.50Meer info Bijzonderheden:
Boeken Ludi, Winter de Steven en Bartlett Sarah. Een kwestie van smaak. De voedingsindustrie - de plantages - de groene revolutie - het graanwapenDen Haag, Kosmos-Vara-Novib, 1981. 89 blz. Foto's van Sarah Bartlett , Steven de Winter en Wil J. / 19813.00Meer info Bijzonderheden:
Slot R. Prof. Dr. Elementaire bedrijfseconomieLeidien, H.E. Stenfert Kroese B.V., 1972. 6de druk. 251 blz. Paperback. / 19726.00Meer info Bijzonderheden:
Slot R. Prof. Dr. Elementaire bedrijfseconomieLeidien, H.E. Stenfert Kroese B.V., 1976. 7de druk. 251 blz. Paperback. / 19766.00Meer info Bijzonderheden:
Heertje A. Dr. Elementaire economieLeidien, H.E. Stenfert Kroese B.V., 1985. 252 blz. Paperback. Leesvouw in voorplat. / 19855.00Meer info Bijzonderheden:
Chung, Kai Lai / AitSahlia, Farid ELEMENTARY PROBABILITY THEORY. With Stochastic Processes and an Introduction to Mathematical Finance. Springer Verlag 2004. 4th edition 402 pages. Pb . Cover with some edgewear. Otherwise nice and cl / 35.00Meer info Bijzonderheden: New Delhi, Springer Verlag, 2004. 4th edition 402 pages. Pb . Cover with some edgewear. Otherwise nice and clean copy. Springer International edition in English language. First Indian reprint. With 57 figures. good condition

12 3 4 5 6