Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Design

214 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 4 pagina's
resultaten 1 tot 50Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
Hemelrijk, Liesbeth.. 'Have a nice day!'. Meer dan 100 jaar Coca-Cola geschiedenis. / 19958.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk. Amsterdam. Stichting Onderneming en Kunst. 1995. 64 pag. Ills. Paperback.
Caròla-Perrotti, Angela & Ruju, Ciro. 1920-1950: Ceramiche del Museo Artistico Industriale di Napoli. Italian text. / 198515.00Meer info Bijzonderheden: Centro di. 1985. 127 p. Ills. Paperback.* Cover sl. worn.
1930s Commercial Art. Angewandte Graphik der dreissiger Jahre/ Arte commercial de la década de 1930/ Arte commerciale degli anni trenta/ L'art commercial des années trente. / 199825.00Meer info Bijzonderheden: The Pepin Press. 1998. 480 p. Ills. Paperback. * Traces of use. Name on flyleaf.
MELCHIOR, A. 2000 jaar wonen / 195210.00Meer info Bijzonderheden: Haarlem N. V. Drukkerij De Spaarnestad 1952 208 pp. Linnen met beschadigd stofomslag 14 x 22, 5 cm. Met talrijke tekeningen van de schrijver. Lichte gebruikssporen
Klanten, Robert. 3Deluxe Projects, Interior and Graphic Design. / 200210.00Meer info Bijzonderheden: Berlin, Die Gestalten Verlag. 2002. Ills. Hardcover/ dustjacket.* With CD-ROM.
Tamir, Dan E and Abraham Kandel A schema for knowledge representation and its implementation in a computer -aided design and manufacturing system / 35.00Meer info Bijzonderheden: Koeln, TUV Rheinland 1989 figures 1st ed. - With ref. - (Interdisciplinary systems research). - Softcover
Koetsier, Hans. Advertisements 1969-1981. / 1984175.00Meer info Bijzonderheden: Signed (and lim.) ed. Staatsuitgeverij. 1984. Huge yellow portfolio (broadsheet format) in cloth Huge portfolio (broadsheet format) in yellow cloth. The sheets are bound with bolds.* Sl. stained.
Sato, Kazuko (ed.). Alchimia. Italienisches Design der Gegenwart/ Contemporary Italian Design. / 198815.00Meer info Bijzonderheden: TACO. 1988. 213 pp. Col. plts. & ills. Paperback.* Text in English & German. Used copy.
Mucha, Alphonse & Mucha, Sarah. Alphonse Mucha. T.g.v. de oprichting van het Mucha Museum, Praag. / 200115.00Meer info Bijzonderheden: Atrium. 2001. 159 p. Ills. Paperback.
Forman, Benno M. American Seating Furniture 1630-1730. An Interpretive Catalogue. / 198825.00Meer info Bijzonderheden: W.W. Norton. 1988. 397 p. Ills. Hardcover/ dustjacket. * Dustj. sl. frayed & discol.
Alvarez, Jose & Rousseau, François-Olivier. Andrée Putman: A Designer Apart. / 199050.00Meer info Bijzonderheden: Thames & Hudson. 1990. 279 p. With 330 ills, 219 in col. Cloth/ dustj.* Corners bumped. Pages sl. browned in the margins. Dustj. discoloured.
Klotz, Heinrich (ed.) Architectural design 55 3/4 1985 Revision of the modernArchitectuur & Bouwkunst / 15.00Meer info Bijzonderheden: 4to, softcover, 88pp. Richly illustrated in colour and b/w. With stamp p.o. on cut, sunfaded covers, else good copy.
Jones, Sydney R Art and publicity : fine printing and design / 35.00Meer info Bijzonderheden: London, The Studio 1925 illustrated 1st ed. - Special autumn number of "The Studio"1925. - Softcover, missing back cover
Art Spaces. Architecture & Design. / 200615.00Meer info Bijzonderheden: Köln, daab. 2006. 238 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.
Matheson, Whitney. Atomic Home. A Guided Tour of the American Dream. / 20048.00Meer info Bijzonderheden: Collecters Press. 2004. 176 p. Ills. Softcover.
Hawes, Robert & Sassower, Gad. Bakelite Radios. A fully illustrated guide for the bakelite radio enthusiast. / 199615.00Meer info Bijzonderheden: Chartwell Books. 1996. 128 p. Ills. Cloth/ dustj.
Boelaars, Bert. Benno Premsela 1920-1997. Voorvechter van homo-emancipatie. / 200812.00Meer info Bijzonderheden: THOTH. 2008. 399 p. Ills. Met DVD. Paperback met flappen.* Leessporen.
Premsela, Benno & Ex, Sjarel e.a. Benno Premsela. Een vlucht naar voren. / 199620.00Meer info Bijzonderheden: Utrecht, Centraal Museum. 1996. 135 pp. Linnen.
Curtes, Jeff, Eberhardt, Jared & Kotch, Eric. Blower. Snowboarding Inside Out. / 20019.00Meer info Bijzonderheden: Booth-Clibborn. 2001. Ills. Softcover.* Cover sl. discoloured.
Cousins, James British Rail DesignTreinen, trams & spoorwegen / 65.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, cloth binding with dustjacket, 120pp. Text: English and Danish. Richly illustrated. Light worn to dustjacket. Else very good copy.
Newark, Timothy & Miller, Jonathan. Camouflage. / 200720.00Meer info Bijzonderheden: Thames & Hudson. 2007. 192 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.
Saitoh, Hideo. Carton Design. / 19929.00Meer info Bijzonderheden: Bijutsu Shuppan-Sha. 1992. 208 pp. Ills. Boards/dustj.
Bueno, Patricia. Chairs. / 200415.00Meer info Bijzonderheden: Barcelona, Atrium. 2004. 320 p. Boards.
Zhang Hongxing. China Design Now. / 200820.00Meer info Bijzonderheden: V&A. 2008. Ills. 191 p. Paperback.* Sl. worn.
Katz, Sylvia. Classic Plastics. From Bakelite ... to High-Tech. With a collector's guide. / 198520.00Meer info Bijzonderheden: 1st paperback ed. London, Thames & Hudson. 1985. 160 p. With 188 ills., 111 in col. Sewn with boards.* Small traces of use.
Braak, Lex ter & Janssen Edwin e.a. Commitment - een keuze uit drie jaar Fonds BKVB. Las Palmas, Rotterdam, 5 t/m 20 mei 2002. / 10.00Meer info Bijzonderheden: Num. ills. Softcover.* Cover sl. frayed.
Hogerzeil-Hulsebos, Nicolette Creative red book 2002 / 35.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Art Directors Club 2002 illustrated 1st ed. - Gebonden
Ikuta, Yasutoshi. Cruise O Matic. Automobile Advertising of the 1950s. / 19889.00Meer info Bijzonderheden: San Francisco, Chronicle Books. 1988. 108 p. Richly ills. Paperback.
Hochuli, Jost. Das Detail in der Typografie. Buchstabe, Buchstabenabstand, Wort, Wortabstand, Zeile, Zeilenabstand, Kolumne. / 200513.00Meer info Bijzonderheden: Niggli. 2005. 64 p. Paperback/ dustjacket.
SCHIERBEEK, BERT De andere namen / 195220.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam De Bezige Bij 1952 tweede druk paperback 14 x 20, 5 cm. met stofomslag (ontwerp Lucebert) ill. Lichte vochtschade op binnenkant stofomslag en rug. Scheurtje aan bovenkant stofomslag en onderaan binnenflap onderaaoverigens in redelijke staat
Bakker, Kees de & Arnolds, Herman. De vijftig boekenweekgeschenken 1932-1985. / 19858.00Meer info Bijzonderheden: CPNB. 1985. 4to. Gekartonneerd.
Ferrill, Meghan De Witte Dame. Herbestemming van een industrieel erfgoed. (Redevelopment of an Industrial Monument.)Architectuur & Bouwkunst / 30.00Meer info Bijzonderheden: 4to, softcover, 80pp. Rijk geïllustreerd met kleurenfoto's. Tekst Nederlands en Engels. Voor- en achterplat vormen samen met flappen panoramische foto. Ex. in nieuwstaat.
Trumpie, Ank. Deliciously Decadent. Tableware Of The 20th and 21st centuries. Lekker Decadent. Serviesgoed uit de 20ste en 21ste eeuw. / 200415.00Meer info Bijzonderheden: 010 Publishers. 2004. 160 p. Ills. Hardcover.
ITALIAANDER, ROLF Der Bühnenbildner Karl Gröning / 196211.50Meer info Bijzonderheden: Hamburg Freie Akademie der Künste 1962 80 S. Mit zahlreiche zum Teil farbige Abbildungen Opb.
Baacke, Rolf-Peter. Design als Gegenstand. Der Neue Glanz der Dinge. / 8.00Meer info Bijzonderheden: Frölich & Kaufmann. 188 pp. Ills. Paperback.* Cover sl. stained.
Hamilton, Nicola Design and IndustryKunst / 10.00Meer info Bijzonderheden: Softcover, 88pp. The effects of Industrialisation and technical change on design. Illustrated. Paperbinding. Stapled. Good.
Christiansen, Jörn. Design aus Bremen. / 19929.00Meer info Bijzonderheden: Design Zentrum Bremen/ Bremer Landesmuseum. 1992. Ills. Wrappers.* Some shelfwear.
Lausen, Marcia. Design for Democracy: Ballot + Election Design, / 200720.00Meer info Bijzonderheden: The University of Chicago Press. 2007. Oblong. 186 p. Ills. Cloth/ dustj.
Bakker, Gijs (ed.) Design from the Netherlands = Design aus den Niederlanden / 15.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Visual Arts Office for Abroad 1980 ill 1st ed. - Softcover
Witte, Arnold & Cleven, Esther. Design is geen vrijblijvende zaak. Organisatie, imago en context van de ptt-vormgeving tussen 1906 en 2002. / 200615.00Meer info Bijzonderheden: Museum De Beyerd/ NAi. 2006. 221 p. Ills. Paperback met flappen.
Williams Robin and Tollett John Design pentru Web. Ghid pentru crearea, proiectarea si publcarea propriului site Web.Bucuresti, Corint, 2003. 287 blz. Uitgavejaar 2003. Illustraties. Roemense taal. Paperback / 20036.50Meer info Bijzonderheden:
Internationales Forum für Gestaltung Ulm. Design und Architektur: Studium und Beruf, Fakten, Positionen, Perspektiven. / 200415.00Meer info Bijzonderheden: Birkhäuser. 2004. 504 p. Paperback.
Fiell, Charlotte & Peter. Design van de 20e eeuw. / 200310.00Meer info Bijzonderheden: Benedikt Taschen. 2003. 765 p. Numerous col. ills. Boards.
Buchholz, Kai & Theinert, Justus. Designlehren. Wege deutscher Gestaltungsausbildung 1897-2007/ Anhang. 2 volumes. / 200720.00Meer info Bijzonderheden: Arnoldsche. 2007. 422 p. Ills. Hardcover.
Enciso, Jorge. Designs from Pre-Columbian Mexico. / 197110.00Meer info Bijzonderheden: Dover publications. 1971. With 300 original motifs created by the Aztecs, Toltecs, Totonacs a.o. Paperback. * Dover Pictorial Archive Series.* Sl. frayed and discol.
RED. Die verborgene Vernunft. Funktionale Gestaltung im 19. Jahrhundert / 197115.00Meer info Bijzonderheden: München Die Neue Sammlung 1971 92 Textseiten + 110 s / w Abbildungen auf Tafeln Or. Brosch. 21 x 19 cm.
Billeter, Erika. Die zwanziger Jahre: Kontraste eines Jahrzehnts. / 197313.00Meer info Bijzonderheden: Benteli Verlag. 1973. 262 p. Ills. Hardcover. * Sl. discoloured. Cover sl. bumped.
Puettmann, Emile. Drukwerk van Emile Puettmann. / 199115.00Meer info Bijzonderheden: Amst., Rijksmuseum Meermanno-Westreenianum/ Museum van het Boek/ De Buitenkant. 1991. 104 pp. Ills. Halflinnen/ karton.
Faassen, Egbert van. Drukwerk voor PTT. Typografie en vormgeving voor een staatsbedrijf in de jaren twintig en dertig. / 198810.00Meer info Bijzonderheden: SDU. 1988. Klein 4to. 48 p. Ills. Paperback.
Annink, Ed. Ed Annink. Designer. / 200215.00Meer info Bijzonderheden: 010 Publishers. 2002. 144 p. Ills. Hardcover.* Licht verkleurd.
Hermans, Hubertien J.E.. Een monster loert. De collectie gezondheidsaffiches van de Universiteit van Amsterdam. / 200710.00Meer info Bijzonderheden: Vossiuspers UVA. 2007. 192 p. Ills. Paperback.
Broeksma, Friso & Premsela, Benno. Een relatie met ruimte. / 200810.00Meer info Bijzonderheden: Architectura & Natura. 2008. 144 p. Ills. Paperback.
Baudet, H Een vertrouwde wereld : 100 jaar innovatie in Nederland / 15.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Bert Bakker 1986 geillustreerd 1e dr. - Gebrocheerd
Lunsingh Scheurleer, Dr. Robert A. Egypte. Geschenk van de Nijl.Kunst / 12.00Meer info Bijzonderheden: 4vo, linnen band met stofomslag, 211pp. Foto's. Illustraties. Boek in nieuwstaat.
Bucquoye, Moniek E. & Denis, Alain. Enthoven Associates. Simplicity - Complexity. / 200615.00Meer info Bijzonderheden: Stichting Kunstboek. 2006. 143 p. Ills. Hardcover.
Semenov, Oleg, Hossein Sarbishaei and Manoj Sachdev ESD protection device and circuit design for advanced CMOS technologies / 70.00Meer info Bijzonderheden: S.l., Springer 2008 figures 1st ed. - With index. - Hardcover, as new
Exlibris Modernistes. / 15.00Meer info Bijzonderheden: Barcelona, Fundació 'la Caixa'. N.d. 40 p. Ills. Paperback.
Costantino, Maria. Frank Lloyd Wright. / 199110.00Meer info Bijzonderheden: Crescent Books. 1991. Folio. 112 p. With 89 full-col. & 19 b/w ills. Hardcover/ dustjacket.* Dustj. sl. dam/discol.
Vienne, Véronique & Mullarkey, Séamus. Fresh Dialogue Four. New Voices in Graphic Design. / 200412.00Meer info Bijzonderheden: Princeton Architectural Press. 2004. 144 p. Ills. Paperback.
Fresh Fonts. / 200210.00Meer info Bijzonderheden: Fontana. 2002. 240 p. Ills. Hardcover/ dustjacket. * Dustj. damaged.
Briatore, Virginio & Pezzini, Gabriele. Gabriele Pezzini. The warrior designer. / 200615.00Meer info Bijzonderheden: Modena, Logos. 2006. 129 p. llls. Boards.
Dahan, Bonnie Trust & Sullivan, Shaun. Gardenhome. Creating an Urban Haven. / 20028.00Meer info Bijzonderheden: Chronicle Books. 2002. 120 p. Ills. Cloth/ dustj.
Josselin de Jong, Philip. Gebouwen van naam. / 10.00Meer info Bijzonderheden: 124 Design. Z.j. 75 p. Plts. Boards.* Geometrisch designboekje.
Hermans, Frans/ Swelsen, Drs. Peter Glaspaleis. Van warenhuis tot cultuurmarktLimburgensia / 30.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, hardcover, 110pp. Rijkelijk geill. Lichte gebruikssporen aan band verder in goede staat.
Malmberg, Bob. Grafisch Nederland 1983: Kijk! Letters! De makers aan het woord. Grafisch Nederland 1983. Vormgeving: Gerard Wernars. / 198312.00Meer info Bijzonderheden: Amst., Koninklijk Verbond van Grafische Ondernemingen. 1983. 104 pp. Num. ills. Paperback.* Licht verkleurd.
Grafisch Nederland 1989-1990: De Tijden Veranderen. De Mens als Informatie-Individu. / 15.00Meer info Bijzonderheden: 103 p. Ills. Harde kaft.
Koningsbruggen, Paul H. (tekst). Grafisch Nederland 2003. Mobiliteit of hoe we van de mieren kunnen leren... Grafisch Nederland 2003. / 200310.00Meer info Bijzonderheden: Amstelveen, Grafische Cultuurstichting KVGO. 2003. 138 pp. Num. ills, 2 bouwplaten van benzinestation en vliegveld. Blind gestempelde band in doos.
Thonik (Design). Grafisch Nederland 2009. Zwart-Wit/ Black and White. / 200930.00Meer info Bijzonderheden: Grafische Cultuurstichting. 2009. Ills. 2 softcovers in serigraphed slipcase.
Adams, William Howard. Grounds for change. Major gardens of the twentieth century. / 199315.00Meer info Bijzonderheden: 1st edition. Boston, Toronto, London. Bulfinch Press/ Little, Brown and Company. 1993. Oblong. 216 pp. With 90 color and 22 b&w illustrations. Cloth/dustj.* Dustjacket damaged at lower front corner. Traces of use.
Turander, Ralf et al. Gunnel Sahlin & Kosta Boda. / 200010.00Meer info Bijzonderheden: TAG. 2000. 4to. 175 p. Num. col. ills. Paperback.* Cover sl. stained.
APPENZELLER, HANS / KLASEMA, HANS ( DRAWINGS & LAYOUT ) Hans Appenzeller . Winter 1985 / 1986 / 198525.00Meer info Bijzonderheden: New York / Amsterdam Hans Appenzeller 1985 24 pp. Broch. Geniet pap. 21 x 22, 5 cm. Photos : Gerhard Jaeger. Portrait : Willem Diepraam. Min. Gebruikssporen overigens redelijk
Flinchum, Russell. Henry Dreyfuss: Industrial Designer. The Man in the Brown Suit. / 199712.00Meer info Bijzonderheden: New York, Rizzoli. 1997. 222 pp. Richly ills. Hardcover/ dustjacket.* Jacket sl. dam.
Kuhn, Egon Herman Hermsen werk / 6.50Meer info Bijzonderheden: S.l., Coers & Roest (drukker) z j foto's 1e dr. - Softcover
Erwin Houtenbrink Het meubelboekStichting Sofa / 199611.00Meer info Bijzonderheden: Keur van aparte meubelen, waaronder de ladenkast van Tejo Remy, nu al aangekocht door musea. Ook de beroemde Revoltstoel van Friso Kramer uit 1993, de stoel waar Jan Wolkers het liefst op zat bij het schrijven van zijn romans. Speciale uitgave.
Hubben, Hub. & Blokker, Jan (voorwoord). Het tomeloze talent in Grafisch Nederland. / 200010.00Meer info Bijzonderheden: Amst., De Buitenkant. 2000. 507 p. Hardcover.
Brunner, Gisbert L. & Sich, Marc. Heuer & TagHeuer. (Mastering Time). / 199725.00Meer info Bijzonderheden: Paris, Editions Assouline. 1997. Num. ills. Cloth/ Double Jacket.
PENRAAT, J. Hoe wilt u wonen ? Wenken voor nieuwe woninginrichting. / 195730.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam Antwerpen Kosmos z. j. ( 1957 ) eerste druk 148 pp. linnen met omslag 15, 5 x 23, 5 cm. Met talrijke foto's van o. a. Huf, Versnel, D' Oliveira, de Bouter en van Ojen.Kleine scheurtjes in omslag overigens in zeer redelijke staat.
Mattotti, Lorenzo. I Manifesti di Mattotti. Italian text. / 200210.00Meer info Bijzonderheden: Milano, Edizioni Nuages. 2002. 93 p. Ills. Paperback.
Rashid, Karim. I want to change the world. / 200110.00Meer info Bijzonderheden: Thames & Hudson. 2001. Ills. Paperback.
Ich & Kar's Diary At Momo's. 80 x Posters. / 200720.00Meer info Bijzonderheden: Paris, Pyramyd. 2007. Ills. Paperback.
Inchbald, Jacqueline (ed.) ID&D'66 Interior design and decorationDiversen / 20.00Meer info Bijzonderheden: 4to, cloth binding with dustjacket, 320pp. Richly ill. in colour and b/w. Small traces of use on dust jacket (some of wich repaired with tape), else good copy.
Cerri, Pierluigi (ed.) Il disegno dei materiali industriali = The materials of design / 15.00Meer info Bijzonderheden: Bologna, C.I.P.I.A. 1983 illustrated 1st ed. - (Rassegna ; anno V, nr. 14/2). - Softcover
Images Of The Human Body. / 199912.00Meer info Bijzonderheden: Amst., Agile Rabbit Editions. 1999. 112 p. Ills. Paperback. CD ROM.
Bayley, Stephen In Good ShapeKunst / 20.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 255pp. Style in Industrial Products 1900 to 1960. Illustrated with many designs. With biograhy of designers. Format oblong. Paper binding. Good.
Fleischmann, Melanie & Hales, Mick. In the Neoclassical Style. Empire, Biedermeier and the Contemporary Home. / 19888.00Meer info Bijzonderheden: Columbus Books. 1988. 158 p. With 150 col. photos. Hardcover/ dustjacket.
Fiell, Charlotte & Peter. Industrial Design A-Z. / 200010.00Meer info Bijzonderheden: Benedikt Taschen. 2000. 768 p. Numerous col. ills. Softcover.* Small traces of use.
Asselbergs, Thijs. Industrieel ontwerpen in Nederland 4. Bekroonde ontwerpers. Zes jaar Kho Liang le-prijs. / 198512.00Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, 010 Publishers. 1985. 47 pag. Ingenaaid.* Inscriptionon first page.
Industrieel ontwerpen in Nederland 5. Bekroonde ontwerpers. Bedrijfsstijlen. / 198510.00Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, 010 Publishers. 1985. 47 pag. Ingenaaid.* Inscription on first page. Sl. dam.
Industrieel ontwerpen in Nederland 6. Ontwerpen voor de export. / 19867.00Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, 010 Publishers. 1986. 47 pag. Paperback.* Omslag versleten.
Industry & Design. Cat.nr. 707 E. / 198513.00Meer info Bijzonderheden: English ed. Amst., Stedelijk Museum Amsterdam. 21 december 1985 - 9 februari 1986. 318 p. Ills. Paperback.
Friedman, Joe & Darblay, Jérôme (photographs). Inside Paris. Discovering the Period Interiors of Paris. / 19908.00Meer info Bijzonderheden: Rizzoli. 1990. 128 p. With 125 photographs, 100 in col. Hardcover/ dustjacket.* Sl. frayed and discol.
Diamonstein, Barbaralee Interior DesignRizzoli / 198212.50Meer info Bijzonderheden: hardcover grootformaat geb 1982 illus fraai
Uchida, Shigeru, Mitsuhashi, Ikuyu & Nishioka, Toru. Interior Design. Uchida, Mitsuhashi, Nishioka & Studi 80 Vol. II. [This copy with or. signed letter on letterpaper Studio 80 by Uchida, as well as handwritten dated dedication by Uchida on ills. French page. / 199612.00Meer info Bijzonderheden: Taschen. 1996. 176 p. Ills. Paperback.
Stolk, Swip. Is getekend - zwart op wit Swip Stolk. / 200930.00Meer info Bijzonderheden: De Buitenkant. 2009. 530 p. Ills. Hardcover.* With inserted the poststamps.
SABINO, C and TOUDINI, A. Italian Style / 198517.50Meer info Bijzonderheden: NewYork Clarkson Potter 1985 300p. Velvet hard cover dustjacket slightly wrinkled on topside first edition many beautiful illustrations
Krol, Aad & Rijk, Timo de. Jaarboek Nederlandse vormgeving 03/04. / 200410.00Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, Episode. 2004. 318 p. Ills. Paperback met flappen.
Anonymous Jaeger's Katalog der 50er : anonymes Design eines Jahrhunderts / 25.00Meer info Bijzonderheden: Frankfurt am Main, Fricke Verlag 1988 illustriert 1. Aufl. - Brosch.
Dietz, Matthias & Mönninger, Michael. Japan Design. / 19929.00Meer info Bijzonderheden: Taschen. 1992. 176 p. Ills. Softcover.* Inscription on flyleaf.
Kristahn, Heinz-Jürgen a.o. Japanische Plakate. Die Kunst der visuellen Ansprache aus Tradition - in Gegenwart - und Zukunft. / 198315.00Meer info Bijzonderheden: Vier-Türme-Verlag. 1983. 160 p. Ills. Hardcover.* Cover sl. dam.
Sparke, Penny. Japanse vormgeving in de twintigste eeuw. / 198814.00Meer info Bijzonderheden: Cantecleer. 1988. 144 p. Ills. Harde kaft/ stofomslag.* Lichte gebruikssporen.

12 3 4 5