Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Dagboek

195 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 3 pagina's
resultaten 1 tot 50Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
Rinser, Luise In aanbouw (een soort dagboek 1967-1970) / 9.00Meer info Bijzonderheden: 345 pp. Genaaid / Linnen
TROOST, A.F. Aan stille wateren ~ Bijbels dagboekBoekencentrum, 1994 / 19944.50Meer info Bijzonderheden: pbk, 356 pp, enkele pp geknikt
Mast, Johann Abe : het levensverhaal van Nederlands eerste grote sportidoolBaarn : Tirion Sport / 200710.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 272 blz, 25 cm, 16 blz met zw/w foto\'s, literatuur opgave, isbn 9789043909839, goed / vrijwel ongelezen exemplaar. Annotatie: Biografie van de Friese voetballer Abe Lenstra (1920-1985) : een chronologische levensbeschrijving van geboorte tot dood. Auteur doet geen moeite Abe beter voor te doen dan hij was: de nukkige, eigenzinnige Fries die geweldig kon voetballen. Met brief van de uitgever.
Zwier, Gerrit Jan. Al dwalend. Reisdagboeken. / 20019.00Meer info Bijzonderheden: Atlas. 2001. 239 p. Paperback.* Licht gekreukt ex.
Zwarte-Walvisch, Klaartje de & Liempt, Ad van (inleiding). Alles ging aan flarden. Het oorlogsdagboek. / 200910.00Meer info Bijzonderheden: Balans. 2009. 207 p. Paperback.* Leessporen.
Sin-Ren Chang Als Chinees terug naar China: weerzien na 25 jaar.Haarlem, Schuyt & Co C.V., 1975. Chang Sin-Ren, geboren in 1931 in Woe, wonende in Zwitserland, bez / 19755.00Meer info Bijzonderheden:
Lee, Carol Ann. Anne Frank 1929-1945. Het leven van een jong meisje. / 200910.00Meer info Bijzonderheden: Balans. 2009. 335 p. Paperback.
Bouhuys, Mies. Anne Frank is niet van gisteren. / 19858.00Meer info Bijzonderheden: 3e druk. Amst., Bert Bakker. 1985. 142 pp. Ingenaaid.
Al-Radi, Nuha [vert. uit het Engels door Robert Dorsman] Bagdad onder embargoAmsterdam : Mets / 19975.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 79 blz, 19 cm, isbn 9053301895, goed exemplaar. Annotatie: Dagboek van een Irakese keramiste over haar leven in Bagdad in de periode november 1994 - juni 1995. Zie ook haar ’Dagboek uit Bagdad’ tijdens de Golfoorlog 1991.
Uyl den Liesbeth Beppie van VessemUtrecht, Veen, 1988. 96 blz. Paperback. / 19884.00Meer info Bijzonderheden:
Uyl, Liesbeth den Beppie van Vessem [Autobiografische schetsen]Utrecht : Veen / 19885.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 96 blz, 20 cm, isbn 9020418718, heel goed exemplaar. Nr 2060.
Bijbelse dagkalender 2004Zoetermeer, Boekencentrum, 2003. 58ste jaargang.. Paperback. / 20033.00Meer info Bijzonderheden:
Nolens, Leonard. Blijvend vertrek. Dagboek 1983-1989. / 199310.00Meer info Bijzonderheden: Querido. 1993. 204 p. Paperback.
Dreesmann, Cécile [tekst, fotografie en tekeningen] Borduurkunst II : Dagboek van een borduursterAmsterdam : Strengholt / 19675.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 195 blz, 68 zw/w foto’s, 175 tekeningen, 20 cm, goed exemplaar. Nr 5018. Annotatie: Twintig jaar ervaring als freelance borduurster op veel vlakken: de techniek en het ontwerpen, de kunstgeschiedenis en de sociale achtergrond en een aantal persoonlijke facetten. Mammoet-reeks no. 38
Fielding, Helen Bridget Jones : het nieuwe dagboekPrometheus / 20004.40Meer info Bijzonderheden: druk:6e dr Roman Paperback
Daan Cartens en Phil Muysson [redactie] BZZLLETIN : literair magazine nr 160 - themanummer: Jan SiebelinkDen Haag : BZZTôH / 19885.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 80 blz, illustraties, foto\'s, 25 cm, isbn 0165-0858, goed exemplaar. Annotatie: 18e jaar jaargang / november 1988 : Bloemlezing, interviews, biografie, etc. over zijn werk en leven.
Olof Theo. Daar ga je dan, Muzikale reisimpressies .Amsterdam, Sijthoff, 1986. 175 blz. Paperback. Randen platten lichrt sleets. / 19864.50Meer info Bijzonderheden:
Van de Woestijne, Karel [inl. en begeleidende nota’s Karel Jonckheere ] DagboekAntwerpen : Pink Editions & Productions / 197430.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 47 blz, ill, portret, autografie, 25 cm, goed exemplaar. Nr 2751. Annotatie: Verschenen in een oplage van 500 genummerde exemplaren op mat couché: dit is nummer 269. Ontwerp van Mark Verstockt.
Pepys, Samuel Dagboek 1660-1669 Een Selectie Uit Het Volledige Dagboek / 15.00Meer info Bijzonderheden: 348 pp. Genaaid
Nin, Anais Dagboek 1931-1934Bert Bakker / 19836.00Meer info Bijzonderheden: Paperback 22x14. 4e druk. 334 blz. Vertaling Margaretha Ferguson. Verzorgd en ingeleid door Gunther Stuhlmann. 1e deel beslaat haar parijse jaren, waarin de ontmoeting en de daaruit voortvloeiende intense vriendschap met Henry Miller een grote plaats inneemt.
Vaughan, Keith. Dagboek 1939-1977. / 200920.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Bodegraven, Vorroux. 2009. 416 p. 24 p. ill.. Gebonden in harde kaft met sto
Wolkers, Jan. Dagboek 1974. / 20058.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, De Bezige Bij. 2005. 124 p. Karton met stofomslag.
Pieck, A.F. en Betty Pieck [samenstelling en redaktie: Marcus van der Heide] Dagboek : 1917-1920 [A.F. Pieck] - Herinneringen aan René De Clerq [Betty Pieck]Bussum : Gooibergpers / 19938.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 143 blz, rijk geïllustreerd met kleuren en zw/w tekeningen en foto´s, 21 cm, isbn 9072184173, heel goed exemplaar. Annotatie: In het dagboek van A.F. Pieck spelen de bevriende families Pieck en de Clerq een grote rol vandaar dat de herinneringen aan René de Clerq als afsluitend hoofdstuk werd opgenomen.
N.N. Dagboek fragmenten 1940-1945 / 15.00Meer info Bijzonderheden: 638 pp. Genaaid
Vargas Llosa, Mario en Morgana Vargas Llosa. Dagboek Irak. / 20047.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Meulenhoff. 2004. 124 p. Foto's Morgana Vargas Llosa. Paperback.
Rinser, Luise Dagboek uit de gevangenis / 4.60Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Nijgh & van Ditmar 1988 2e dr. - Vert. uit het Duits. - Paperback
Rinser, Luise [vert. uit het Duits door Ruth Wolf] Dagboek uit de gevangenisAmsterdam : Nijgh & Van Ditmar / 19886.00Meer info Bijzonderheden: 2e druk, 204 blz, 20 cm, isbn 9023656946, goed exemplaar. Nr 5169. Annotatie: Dagboeknotities over het mechanisme van het fascisme door de Duitse schrijfster genoteerd als politiek gevangene in 1944. Vert. van: Gefängnistagebuch. München : Desch, 1946. 1e druk : ’s-Gravenhage : Leopold, 1964.
Wolf Laura Dagboek van een maffe moeder-in-speAmsterdam, Sijthoff, 2004. 317blz. Uitgavejaar 2004. Paperback / 20044.50Meer info Bijzonderheden:
MacLaughlin, Emma & Kraus, Nicola Dagboek van een nannyVassallucci / 20024.00Meer info Bijzonderheden: Park Avenue. Ze moet oppassen op hun vierjarige zoon Grayer, en komt er gaandeweg achter hoeveel werk ze moet verzetten om Mrs x van een zorgenvrije dag te kunnen laten genieten.
Zwier, Gerrit Jan Dagboek van een provinciaal : 1991-1995Amsterdam : Atlas / 19997.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 277 blz, 21 cm, register, isbn 9045002396, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Een veldboeket van meningen, satire, roddel en reisverhalen. Daarnaast is het dagboek rijk aan portretten: van schrijvers als J.J. Slauerhoff, Max Dendermonde, J.J. Voskuil en W.F. Hermans; van befaamde antropologen als Jan van Baal, Theo van Baaren en Ton Lemaire en van menige romantische reiziger.
Zwier, Gerrit Jan Dagboek van een provinciaal : 1991-1995Amsterdam : Atlas / 19997.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 277 blz, 21 cm, register, isbn 9045002396, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Een veldboeket van meningen, satire, roddel en reisverhalen. Daarnaast is het dagboek rijk aan portretten: van schrijvers als J.J. Slauerhoff, Max Dendermonde, J.J. Voskuil en W.F. Hermans; van befaamde antropologen als Jan van Baal, Theo van Baaren en Ton Lemaire en van menige romantische reiziger.
Camus, Albert. Dagboek. Een keuze uit zijn dagboekaantekeningen 1935-1951. / 197210.00Meer info Bijzonderheden: 2de druk. De Bezige Bij. 1972. 215 p. Paperback. B.B. Herdrukken. * Naam op franse titel. Kaft licht beschadigd.
Maraini, Dacia Dageboek van een vrouwContact / 19856.00Meer info Bijzonderheden: Paperback 21x14. 1e druk. 292 blz. Vertaling Tinke van Dijk. Boek kan worden gelezen als een serieuze studie van een vrouw die, gevangen in een onbevredigd huwelijk en een saaie baan, het slachtoffer is van haar gebrek aan eigenwaarde. Het is tevens een satire op de politiek van linkse revolutionairen, en een buitengewoon geestige literaire roman.
Warhol, Andy & Hackett, Pat (herausgeber). Das Tagebuch. / 198925.00Meer info Bijzonderheden: Droemer/ Knaur. 1989. 740 p. Ills. Hardcover.
Posthuma de Boer, Eddy [fotografie] ; Dijkgraaf, Margot en Cees Nooteboom [tekst] De atlas van NooteboomAmsterdam : Atlas / 200412.50Meer info Bijzonderheden: 2e druk, 141 blz, foto\'s, 21x23 cm, isbn 9045008300, uitstekend ongelezen exemplaar. Annotatie: Fotoboek over de reizen die de fotograaf maakte met schrijver Cees Nooteboom, met twee reisverhalen van de schrijver. Ter gelegenheid van de zeventigste verjaardag van Cees Nooteboom. Bevat 2 verhalen van Cees Nooteboom: Xhoris Aywaille Ohey! en: Gantheaume point.
Posthuma de Boer, Eddy [fotografie] ; Dijkgraaf, Margot en Cees Nooteboom [tekst] De atlas van NooteboomAmsterdam : Atlas / 200412.50Meer info Bijzonderheden: 2e druk, 141 blz, foto´s, 21x23 cm, isbn 9045008300, uitstekend ongelezen exemplaar. Annotatie: Fotoboek over de reizen die de fotograaf maakte met schrijver Cees Nooteboom, met twee reisverhalen van de schrijver. Ter gelegenheid van de zeventigste verjaardag van Cees Nooteboom. Bevat 2 verhalen van Cees Nooteboom: Xhoris Aywaille Ohey! en: Gantheaume point.
Otten, Willem Jan. De bedoeling van verbeelding. Zomerdagboek, gevolgd door zes gedichten. / 20088.00Meer info Bijzonderheden: 2de druk. Amsterdam, L.J. Veen. 2008. 159 p. Paperback.
Wim Kan
Warning: mysql_close(): 8 is not a valid MySQL-Link resource in /home/virtual/site146/fst/var/www/html/intra/isbn_xml.php on line 18
De dagboeken van Wim KanBalans, Amsterdam / 19887.00Meer info Bijzonderheden: Paperback met papieren omslag, 308 pg., in goede staat. De radiojaren.
Kan Wim en Ruhl Frans De dagboeken van Wim Kan. 1957-1968. De radiojarenAMsterdam, Balans, 1988. Ingeleid en samengesteld door Frans Ruhl. 305 blz. Uitgavejaar 1988. Paperb / 19887.50Meer info Bijzonderheden:
Roggeman, Willy. De goddelijke hagedisjes. Journaal 68/ 69. / 19787.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam/ Brussel, Elsevier/ Manteau. 1978. 159 p. Paperback. * Naam en datum op schutblad.
Rabe, John. De goede nazi van Nanking. Hoe één man tweehonderdduizend Chinezen redde. Dagboeken. / 200913.00Meer info Bijzonderheden: De Bezige Bij. 2009. 380 p. Paperback.
Drinkwater, Carol De Olijventijd [vervolg op: De olijfgaard]Vianen : The House of Books / 20036.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 351 blz, 21 cm, isbn 9044309617, goed exemplaar. Nr 886. Annotatie: Autobiografisch relaas over hoe een Britse actrice en een Franse filmproducer proberen een olijfgaard in Zuid-Frankrijk weer rendabel te maken. Vervolg op ’De olijfgaard’.
Prinsen, Joost. De scharrelaar. / 20077.00Meer info Bijzonderheden: 3de druk. Amsterdam, L.J. Veen. 2007. 176 p. Paperback.
Weelden, Dirk van. De wereld van 609. / 20086.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Augustus. 2008. 111 p. Paperback.
Jong, Oek de. De wonderen van de heilbot. Dagboek 1997-2002. / 20069.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk. Amsterdam, Augustus. 2006. 249 p. Paperback.* Lichte leessporen.
Goos, Maria. De zomer die haast had. / 20068.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, L.J. Veen. 2006. 175 p. Paperback.* Gelezen exempl.
Zijlstra, Sip Dertien in vierenveertig : dagboek van een schooljongen / 15.00Meer info Bijzonderheden: Zwolle, Wim Zijlstra 2007 illustraties van Agnes Frijlink 1e dr. - Gebrocheerd
Mahler-Werfel, Alma. Diaries 1898-1902. Selected and translated by Antony Beamont. / 20009.00Meer info Bijzonderheden: Faber. 2000. 494 p. Paperback.
Heitzenrater, Richard P. (ed.). Diary of an Oxford Methodist, Benjamin Ingham, 1733-1734. / 198510.00Meer info Bijzonderheden: Duke University Press. 1985. xvi-304 p. Cloth/ dustj.* Some signs of shelfwear. Dustj. damaged.
Stilma Lize Dieren-encyclopedieZaandam, Albert Heijn, 1994. 191 blz. Met zwart-wit foto's. Softcover / 19946.00Meer info Bijzonderheden:
Deen, Helga. Dit is om nooit meer te vergeten. Dagboek en brieven van Helga Deen 1943. / 20078.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Balans. 2007. 157 p. Harde kaft/ stofomslag.
Raes, Hugo Een aquarel van de tijd : herinneringen en dagboekbladenAmsterdam : Atlas / 20017.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 252 blz, 21 cm, isbn 9045002094, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Herinneringen van de Vlaamse schrijver aan zijn persoonlijke leven, zijn schrijverschap en aan collega´s Kosinksi, Anais Nin, Louis Paul Boon, e.a.
Hebbel, Friedrich. Een blinde bij zonsopgang. Bladen uit een dagboek. Vertaald, geannoteerd en van een verantwoording voorzien door Klaus Siegel. Met een nawoord van Hans Ester. / 199510.00Meer info Bijzonderheden: Amst./Antw., De Arbeiderspers. 1995. 341 pp. Ingenaaid. * Privé-domein nr.198.
Stellweg, Cri Een graf van lettersBaarn : Ambo / 19965.00Meer info Bijzonderheden: 4e druk, 111 blz, 20 cm, isbn 9026314213, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Autobiografisch relaas van een oudere vrouw over haar leven met haar man, diens sterven en haar rouw.
Hemmerechts, Kristien. Een jaar als (g)een ander. Dagboek 5 februari 2001 - 15 februari 2002. / 200310.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amst./Antw., Atlas. 2003. 223 p. Paperback.
Hermans Toon Een mooie dag. DagboekBaarn, De Fontein, 1988. 1ste druk. 260 blz. Paperback.Leesvouwen in rug / 19887.50Meer info Bijzonderheden:
Groenier, Germaine Een stuk van mijn hart : brieven aan mijn dochtersAmsterdam : Prometheus / 19977.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 230 blz, 20 cm, isbn 9053335692, goed exemplaar. Nr 2645. Annotatie: Herinneringen van de journaliste aan haar jeugd bij haar stiefvader, dr. Victor van Vriesland.
Boucher, L.J.C. [Ingeleid met een column van Tamar = Renate Rubinstein / fotografie: Vaszlovszky, Groningen] Eindeloos tussen de boekenMidlaren : Boucher / 19868.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 38 blz, foto´s, 20 cm, isbn 907046214X, goed exemplaar. Nr 3305. Annotatie: Twee stukken van Boucher: ´Eindeloos tussen de boeken´: praatje gehouden voor de Club voor Culturele samenwerking, najaar 1979 & ´Dagboek van een boekhandelaar´: eerder verschenen in NRC-Handelsblad, 28-2-1976.
Fagel Pieter Elke dag een nieuwe dag's-Gravenhage, Nederlandse Boekenclub, 1967. 365 blz. Hard cover. Linnen. Naam uit voorblad geknipt / 19674.50Meer info Bijzonderheden:
Joannes XXIII Geestelijk DagboekLannoo / 196525.00Meer info Bijzonderheden: Vertaling van Il Giornale dell\'anima
Warren, Hans Geheim Dagboek 1939-1940 Voorwoord Joost Zwagerman / 6.00Meer info Bijzonderheden: 31 pp. Gelijmd
Warren, Hans Geheim Dagboek 1942-1944 1e Deel / 7.00Meer info Bijzonderheden: 197 pp. iets scheefgelezen Gelijmd
Warren, Hans. Geheim dagboek 1942-1944. / 19848.00Meer info Bijzonderheden: 3de druk. Amsterdam, Bert Bakker. 1984. 197 p. Paperback met stofomslag. * Stofomslag gevlekt.
Warren, Hans. Geheim dagboek 1942-1948. / 19879.00Meer info Bijzonderheden: 9de herziene druk. Amsterdam, Bert Bakker. 1987. 434 p. Gebonden/stofomslag.* Lichte gebruikssporen.
Warren, Hans. Geheim dagboek 1945-1948. / 19848.00Meer info Bijzonderheden: 3de druk. Amsterdam, Bert Bakker. 1984. 226 p. Paperback met stofomslag.
Warren, Hans. Geheim dagboek 1949-1951. / 19848.00Meer info Bijzonderheden: 3de druk. Amsterdam, Bert Bakker. 1984. 252 p. Paperback met stofomslag. * Gelezen exempl.
Warren, Hans Geheim Dagboek 1958-1962 7e Deel / 7.00Meer info Bijzonderheden: 202 pp. Rug wat hol Gelijmd
Warren Hans Geheim dagboek Derde deel 1949 - 1951Amsterdam, Bert Bakker, 1986. Derde deel 1949 - 1951 5de druk. 251 blz. Paperback. Ex college bibli / 19863.00Meer info Bijzonderheden:
Warren, Hans. Geheim dagboek derde deel. 1949-1951. / 19837.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Bert Bakker. 1983. 252 pag. Paperback met stofomslag.* Omslag smoezelig.
Warren, Hans. Geheim dagboek elfde deel 1975-1976. / 19938.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Bert Bakker. 1993. 203 p. Paperback. * Scheefgelezen.
Warren, Hans. Geheim dagboek tiende deel 1973-1975. / 19929.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Bert Bakker. 1992. 210 p. Paperback. * Leessporen.
Warren Hans Geheim dagboek Vierde deel 1952 - 1953Amsterdam, Bert Bakker, 1986. 4de druk. 218 blz. Paperback. Ex college bibliotheekboek. Oranje sti / 19863.00Meer info Bijzonderheden:
Warren, Hans. Geheim dagboek vierde deel. 1952-1953. / 19848.00Meer info Bijzonderheden: 2de druk. Amsterdam, Bert Bakker. 1984. 252 pag. Paperback met stofomslag. * Goed ex..
Warren, Hans. Geheim dagboek vijfde deel 1954-1955. / 19859.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk. Amsterdam, Bert Bakker. 1985. 198 p. Paperback.
Warren, Hans. Geheim dagboek zevende deel 1958-1962. / 19887.00Meer info Bijzonderheden: 2ste druk. Amsterdam, Bert Bakker. 1988. 202 p. Paperback.
Warren Hans Geheim dagboek. Eerste deel 1942 - 1944Amsterdam, Bert Bakker, 1981. Eerste deel 1942 - 1944 197blz. Paperback. Ex college bibliotheekboek / 19813.00Meer info Bijzonderheden:
Warren, Hans. Geheim Dagboek. Eerste deel 1942-1944. / 19818.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Bert Bakker. 1981. 197 p. Paperback met stofomslag.
Warren, Hans. Geheim dagboek. Eerste deel 1942-1944. / 19858.00Meer info Bijzonderheden: 5de druk. Amsterdam, Bert Bakker. 1985. 197 p. Paperback.
Warren Hans Geheim dagboek. Tweede deel 1945 - 1948Amsterdam, Bert Bakker, 1985. Tweede deel 1945 - 1948 5de druk. 226 blz. Paperback. Ex college bibl / 19853.00Meer info Bijzonderheden:
Warren, Hans. Geheim Dagboek. Tweede deel 1945-1948. / 19857.00Meer info Bijzonderheden: 5de druk. Amsterdam, Bert Bakker. 1985. 226 p. Paperback.* Rug verkleurd.
Warren, Hans. Geheim dagboek. Vierde deel. 1952-1953. / 19847.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Bert Bakker. 1984. 219 pag. Paperback met stofomslag.* Naam op schutblad. Gelezen exe
Kaddour, Malika & Doris Elzinga Gestolen dochters : een Nederlandse moeder zoekt in Syrië naar haar ontvoerde kinderenAmsterdam : Arena / 20017.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 274 blz, foto’s, 24 cm, isbn 9069744228, goed exemplaar. Annotatie: De gescheiden Algerijns-Nederlandse Malika vindt na een lange speurtocht haar dochters in Syrië terug. Na maandenlang vechten als westerse vrouw in Syrië om het recht aan haar kant te krijgen, vlucht zij anderhalfjaar na de ontvoering illegaal met haar dochters het land uit.
Land van der Sipke Goeie genade. doordenkertjes voor eke dag.Kampen, J.H. Kok, 1973. 120 blz. Paperback. Gebruikerssporen op snede. / 19733.00Meer info Bijzonderheden:
Jansma, Klaas [eindredactie] Helma Erkelens, Netty Gabel [redactie] Hans Wiegel in Friesland : de commissaris als orakel en mensFraneker : Van Wijnen / 19927.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 128 blz, foto´s, 24 cm, isbn 9051940890, zeer goed exemplaar. Annotatie: Terugblik op de periode 1982-1992.
Putte, P.C.A. van Heijmen Dullaert : een biografische studie over de Rotterdamse dichter-schilder ; commentaar en taalkundige verklaringen bij zijn gedichten, gevolgd door een fotomechanische heruitgave van zijn dichtwerk [2 delen]Groningen : Wolters-Noordhoff / Bouma’s Boekhuis / 197815.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, XVI-380 blz + XX-214 blz, ill, 25 cm, isbn 9062430104, als NIEUW! [nog in folie]. Annotatie: Ook verschenen als proefschrift Utrecht, 1978. Neerlandica traiectina 24. Deel I: [Studie, commentaar en taalkundige verklaringen]. Deel II: Fotomechanische heruitgave van de gedichten, door David van Hoogstraten in 1719 uitgegeven.
Putte, P.C.A. van Heijmen Dullaert : een biografische studie over de Rotterdamse dichter-schilder ; commentaar en taalkundige verklaringen bij zijn gedichten, gevolgd door een fotomechanische heruitgave van zijn dichtwerk [2 delen]Groningen : Wolters-Noordhoff / Bouma´s Boekhuis / 197815.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, XVI-380 blz + XX-214 blz, ill, 25 cm, isbn 9062430104, als NIEUW! [nog in folie]. Annotatie: Ook verschenen als proefschrift Utrecht, 1978. Neerlandica traiectina 24. Deel I: [Studie, commentaar en taalkundige verklaringen]. Deel II: Fotomechanische heruitgave van de gedichten, door David van Hoogstraten in 1719 uitgegeven.
Moore, Joan [vert. uit het Engels door Marjolijn van Vark] ; kleurillustraties door Nadine Wickenden Het Astrologie dagboekLisse : Rebo Productions / 19955.00Meer info Bijzonderheden: 2e druk, 70 blz, illustraties, 21 cm, leeslint, isbn 9036609712, goed en ongebruikt exemplaar. Annotatie: Deze uitgave houdt het midden tussen een dagboek en een agenda. Alle sterrenbeelden worden behandeld, elke dag heeft zijn eigen beroemdheid. Achterin staan kort enkele astrologische feitjes beschreven : zoals de elementen en de betekenis van de 12 huizen; getallensymboliek [numerologie] en de interpretatie van de getallen.
Het boek voor uw hond.Eukanuba, 1994. ± 30 blz. Met kleurenfoto's. Hard cover. / 19943.00Meer info Bijzonderheden:
Vroman, Leo. Het carnarium. / 19738.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Em. Querido. 1973. 200 p. Paperback.* Naam op franse titel.
Vermeulen, Matthijs. Het enige hart. Dagboek 1 september 1944 - 1 september 1945. / 19918.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk. Amst., De Bezige Bij. 1991. 275 p. Paperback.* Naam op schutblad.
Barnard, Benno Het gat in de wereldAmsterdam : Atlas / 19936.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 278 blz, 20 cm, isbn 9025400647, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Autobiografie van de Nederlandse dichter (1954- ) over de periode 1987-1991. Vervolg op: Uitgesteld paradijs.
Townsend, Sue Het geheime dagboek van Adriaan Mole 13 3/4 jaarFontein / 19864.00Meer info Bijzonderheden: Paperback 21x13. 17e druk. 160 blz. Vertaling Huberte Vriesendorp. Adriaan Mole is een piekeraar. Hij gaat gebukt onder de lasten van het leven. Pukkels, onderdelen die zih maar niet koest willen houden, de scheuren in het huwelijk van zijn ouders, over alles maakt hij zich intens zorgen. Maar er zijn ook lichtpuntjes. Een veertienjarige feministe, een negenentachtigjarige kettingroker en zijn verwende boezemvriend zorgen voor de vrolijke noot in Adriaans zwaarmoedige bespiegelingen. Adriaan gelooft dat hij een intellectueel is. In ieder geval is hij een dichter. Ghij koopt opvallend gekleurd postpapier om zijn gedichten op te schrijven en op te sturen naar de BBC. Hij wordt achtervolgd door ziekte, een irritante, altijd aanwezige hond en door een heel scala van rampen die alle mensen bovem de dertien bekend zullen voorkomen. tekening Henriëtte Damave
Giphart, Ronald. Het leukste jaar uit de geschiedenis van de mensheid. Persoonlijke kroniek 2001. / 20028.00Meer info Bijzonderheden: Amst., De Arbeiderspers. 2002. 328 pag. Ingenaaid. * Privé-domein nr.247.
Maier, Ruth. Het leven kon zo mooi zijn. Dagboeken van een joods meisje 1933-1942. Bezorgd door Jan Erik Vold. / 201015.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep. 2010. 456 p. Ill.. Paperback.
Hillesum, Etty. Het verstoorde leven. Dagboek 1941-1943. Ingeleid door J.G. Gaarlandt. / 19868.00Meer info Bijzonderheden: 11de druk. Amsterdam, Balans. 1986. 196 p. 8 p. foto's. Ingenaaid. * Rug verkleurd.
Hillesum, Etty Het verstoorde leven. dagboek van Etty Hillesum 1941-1943 / 7.00Meer info Bijzonderheden: 197 pp. Rug wat verkleurd Genaaid / Soft Cover
Hillesum Etty Het verstoorde leven. Dagboek van Etty Hillesum, 1941 - 1943Weesp, De Haan, 197 blz. Paperback. Leesvouwen in platten. Kleine beschadiiging onderkant rug. / 5.00Meer info Bijzonderheden:
Winkel, Gerard te (redactie) Het woord dat ik bedoelNarratio / 19913.00Meer info Bijzonderheden: Van de theologische uitgeverij Narratio. Voor elke dag van het jaar een gedicht. B0006
Loy, Rosetta [vert. uit het Italiaans door Tine Riegen en Anna Maria Domburg] Het woord joodAmsterdam : Meulenhoff / 19987.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 142 blz, 20 cm, lit.opg, isbn 9029056770, Meulenhoff editie 1672, goed exemplaar. Nr 3406. Annotatie: De Italiaanse schrijfster (1931) onderzoekt in haar herinnering wat zij en haar familie in het dagelijks leven gemerkt hebben van de jodenvervolging. Vert. van: La parola ebreo. Torino : Einaudi, 1997.
Heeresma, Heere / Laurie Langenbach Hier mijn hand en daar je wang : wat intieme correspondentieAmsterdam : Peter Loeb / 19784.50Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 142 blz, facsimile, 22 cm, isbn 9062130461, redelijk goed exemplaar [naam op voorblad]. Annotatie: De bundeling van een spontane briefwisseling tussen een coryfee en een debutante : boordevol saillante details. Het betreft hier ook minder een ´literaire´ correspondentie alswel een een boeket hartelijke, vreugdevolle, treurige en bovenal eerlijke bekentenissen; enigszins chaotisch zoals de werkelijkheid ook is.

12 3 4