Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Criminologie

69 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 1 pagina's
resultaten 1 tot 69Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
Kielich, Wolf Anatomie Van De Gummiknuppel - De politie houdt het establishment instand…wat doen we daaraa SijthoffLeiden / 19738.00Meer info Bijzonderheden: goed pp 156 softcover
Traver, Robert Anatomy of a murder Dell / 19597.00Meer info Bijzonderheden: good pp 512 Bestseller that lays bare the passions behind an explosive murder trial, as only a judge could write it. pocket
Morland, Nigel Background to murder Werner / 195520.00Meer info Bijzonderheden: a little damaged pp 222 No Jacket ill. Stukje uit onderkant rug hardback
Banning, Cees & Koning, Petra de. Balkan aan de Noordzee. Over het Joegoslavië-tribunaal, over recht en onrecht. / 200510.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Prometheus/ NRC Handelsblad. 2005. 304 p. Paperback.
Eger, Rudolf Beruhmte Kriminalfalle aus vier Jahrhunderten Albert Nauck & Co / 194920.00Meer info Bijzonderheden: Fair pp 269 Der Abbe der Gange 1667, Die Marquise von Brinvillier 1676, Winckelmans Ermordung 1768, Der Halsbandprozess 1785, Jack the Ripper 1888, Die affaire Dreyfus 1984, Grete Beier 1907, Der Fall Steinhell1908, Hofrichter 1909, Der raub der Mona Lisa 1911. hardback
Wils, Jeroen Betrapt op Fraude Van HalewyckLeuven / 200115.00Meer info Bijzonderheden: Goed+ pp 343 Met enkele stiftmarkeringen Paperback
JENNISSEN, R.P.W. Criminaliteit, leeftijd en ethniciteit. Over de afwijkende leeftijdsspecifieke criminaliteitscijfers van in Nederland verblijvende Antillianen en MarokkanenDen Haag : Boom Juridische uitgevers / 200915.00Meer info Bijzonderheden: 115p. WODC, Onderzoek en beleid, nr. 277. Boek is nieuw! Isbn paperback
Aschaffenburg, G. Das Verbrechen Und Seine Bekampfung, Einleitung in Die Kriminalpsychologie Fur Mediziner, Juristen Und Soziologen; Ein Beitrag Zur Reform Der Strafgesetzgebung Carl WintersHeidelberg / 193330.00Meer info Bijzonderheden: Redelijk+ pp 367 Gut Lehrbuch Mit einige Illustrationen, Tabelle. Mit Vorwort, Inhalt, Schriftstellerverzeichnis, Stichworte, Einleitung, met potlood aantekeningen, Leinen
Wolk, E Van Der De Bedreigde Burger Het SpectrumUtrecht -Amsterdam / 19777.00Meer info Bijzonderheden: redelijk pp 456 ex. Bibl. Expl.
Witt Huberts, Fr. De De beul en zijn werk Blitz / 193785.00Meer info Bijzonderheden: besch. pp 229 geill. 18 x 24.5 cm. De papierenomslag en rug zijn los/beschadigd. Ondanks dat een boeiende studie over ambt en methoden van de scherprechter. softcover
Middelburg, Bart. De Dominee. Opkomst en ondergang van mafiabaas Klaas Bruinsma. / 20047.00Meer info Bijzonderheden: 23ste druk. Amsterdam, L.J. Veen. 2004. 200 p. Paperback.* Lichte gebruikssporen.
Dessaur, C.I. De droom der rede. Het mensbeeld in de sociale wetenschappen. Een poging tot criminosofie. / 19848.00Meer info Bijzonderheden: 2nd rev. ed. Amsterdam, Em. Querido's uitgeverij N.V. 1984. 396 pp. Paperback.* Leessporen. Licht verkleurd.
Middelburg, Bart & Vugts, Paul (inleiding). De Endstra-tapes. De integrale gesprekken van Willem Endstra met de recherche. / 20067.00Meer info Bijzonderheden: Nieuw Amsterdam. 2006. 351 p. Softcover.* Lichte gebruikssporen.
Larkin R.T. De peetmoederBussum, CentriPress, 1973. 202 blz. Ned. vert Hans van Assumburg. Paperback. Rug licht verkleurd. / 19734.50Meer info Bijzonderheden:
Fetherstonhaugh, R.C. De politie der wildernis KeminkUtrecht / z.j.7.00Meer info Bijzonderheden: l. besch. pp 288 Zonder Stofomslag / No DJ met kaarten. The royal Canadian Mounted Police - vertaald door K.H. Broekhoff. Rechterhoek voorplat beschadigd. half linn.
Borelli, Don Mario En Anthony Thorne De Straatlantaarn En de Sterren - De Autobiografie Van Don Borelli Van Napels NelissenBilthoven / 196430.00Meer info Bijzonderheden: Goed + pp 199 Stofomslag Licht Beschadigd Met z/w foto's Gebonden, Linnen
Dura, Lex De wet is hard* RaamgrachtAmsterdam / 19849.00Meer info Bijzonderheden: pp 158 Artikelen eerder verschene in VN, Scoop en Advocatenblad, paperback
Watson, Peter. De zaak Sotheby's. / 19978.00Meer info Bijzonderheden: Kosmos-Z&K. 1997. 296 p. Paperback.* Met naam op binnenzijde achterkant.
Dijk, J.J.M. Van Dominantiegedrag En Geweld - Een multidisciplinaire visie op de veroorzaking van geweldmisdrijven Dekker & Van De VegtNijmegen / 197715.00Meer info Bijzonderheden: goed pp 165 softcover
Korterink, Hendrik Jan. Echte mannen eten wel kaas. Het ware verhaal van Maria en haar loverboy. / 201010.00Meer info Bijzonderheden: Amst., Nieuw Amsterdam. 2010. 223 pag. Paperback.* Licht gekreukt ex.
Lampe, Paula. Engelen des doods. Lucia de B. en andere seriemoordenaars in de gezondheidszorg. / 200710.00Meer info Bijzonderheden: Uithoorn, Karakter. 2007. 176 p. Paperback.
Olivares, Rosa (ed.). Exit 1: Delitos y faltas/ Crimes and Misdemeanors. / 200010.00Meer info Bijzonderheden: Olivares. 2000. 179 p. Ills. Paperback.
Fabian, Robert Fabian of the Yard The Worlds Work / 195610.00Meer info Bijzonderheden: a little damaged pp 187 with a glossary of thieve's jargon. Klein stukje vab bovenkant rug. An intimate record of ex-superintendent R. Fabian pocket
Birkenhead, Earl of Famous Trials - By the First Earl of Birkenhead - Lord Chancellor of England 1919- 1922 Hutchinson & CoLondon / 45.00Meer info Bijzonderheden: Good- pp 567 With 41 Illustrations, 36th thousand, some foxing, backstrip a little discolored Hard Cover
Hodge, H. ed. Famous Trials 4 Penguin / 19558.00Meer info Bijzonderheden: good pp 221 Harold Greenwood by W. Duke, William Joyce by J.W. Hall, Ley and Smith by F. Tennyson Jesse, Dr. Pritchard by William Roughed and Rober Wood by Basil Hogarh. pocket
Marjoribanks, Edward Famous trials of Marshall Hall Penguin / 19517.00Meer info Bijzonderheden: good pp 405 a condensation of The Life of Sir Edward Marshall Hall pocket
Punch, Maurice Fout is Fout! - Gesprekken met de politie in de binnenstad van Amsterdam BoomMeppel / 197610.00Meer info Bijzonderheden: goed pp 200 softcover
Kempe, G Th Franz von Liszt en de criminologie / 5.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Noord-Hollandsche Uitg. Mij. 1968 1e dr. - (Mededelingen der KNAW, Afd. Letterkunde ; Nieuwe reeks deel 31, no. 3). - Geniet
Moir, Anne en David Jessel Geboren Misdadigers - fascinerende speurtocht naar de biologische oorsprong van gewelddadigheid en criminaliteit KosmosUtrecht / 199615.00Meer info Bijzonderheden: goed pp 400 paperback
Belin, Jean commissaris Geheimen van de Surete; 30 jaar speurderwerk te Parijs Enum / 195013.00Meer info Bijzonderheden: besch. pp 293 geill met 19 afbeeldingen. Papieren band ligt los en is beschadigd, scheefgelezen en roestvlekkig. softcover
Polak, Nico samenst. Geillustreerd Politie Nieuws 1873-1883 - een fascinerende selectie uit de jaargangen 1873-1883 SkarabeeLaren / 197327.00Meer info Bijzonderheden: zeer goed pp 160 Stofomslag Redelijk/rug l. verkl. geill, Gebonden
Vijver, C.D. van Der Geweldgebruik Door De Politie Tjeenk WillinkZwolle / 19807.00Meer info Bijzonderheden: redelijk pp 146 een juridische beschouwing, vouw in voorplat
Logan, Guy B.H. Great murder mysteries Duffield & GreenN.Y. / 193125.00Meer info Bijzonderheden: good pp 288 No Jacket ill. Roestvlekkig. 1 foto los. hardback
NN Gruwelen, Diefstallen En Wreedheden Van De Duitsche Legers in Frankrijk Gedurende Den Oorlog 1870 En 1871 - Verzameling Van Officiele En Particuliere Bescheiden Van Hoogstraten & GorterZwolle / 187170.00Meer info Bijzonderheden: Redelijk pp 70 naar het Fransch, rug beschadigd, voorplat met lith. enigzins vervuild maar compleet. Gebonden, Papieren Omslag
Jong, Paul de red. Het Blauwe Recht - Op weg naar een beroepscode van de politie Koninklijke VermandeDen Haag / 19865.00Meer info Bijzonderheden: redelijk pp 179 Onder redactie van de commisie Binnenspiegel.
Lakeman, Pieter Het Gaat Uitstekend: Zwendel En Wanbeleid in Het Nederlandse Bedrijfsleven De HaanWeesp / 19848.00Meer info Bijzonderheden: Goed+ pp 185 Paperback
Sassen, D. Ferd. Het recht tot "opstand" Dekker & van VegtNijmegen-Utrecht / 19369.00Meer info Bijzonderheden: goed pp 31 Hoogleraar te Nijmegen softcover
Berents, D.A. Het werk van de vos. Samenleving en criminaliteit in de late middeleeuwen. / 198510.00Meer info Bijzonderheden: Zutphen, Walburg Pers. 1985. 216 pp. Ills. Ingenaaid.* Licht verkleurd.
Kohlbrugge, J.H.F. Het zieleleven van den misdadiger Wolters / 192230.00Meer info Bijzonderheden: goed pp 196 Gebonden
Wilson, Herbert Emerson I stole $116.000.000 Signet / 195615.00Meer info Bijzonderheden: good pp 141 The amazing confessions of the kin of the safe-crackers pocket
Bergsma, R.L. In Verzekerde Bewaring Boom -MeppelAmsterdam / 19775.00Meer info Bijzonderheden: goed pp 157 softcover
KEMPE, G.T. Inleiding tot de criminologieHaarlem, De Erven F. Bohn / 19677.00Meer info Bijzonderheden: X,339p. Index. Volksuniversiteit Bibliotheek, Tweede Reeks no. 73. Conditie: keurig/goed paperback
Beveridge, Peter (Ex-Chief Superintendant) Inside the C.I.D. PanLondon / 19594.00Meer info Bijzonderheden: good pp 183 ill. With a glossary for the benefit of students of Criminology pocket
Berry-Dee, Christopher & Morris, Steven. Internetmoorden. / 20068.00Meer info Bijzonderheden: Tirion. 2006. 235 p. Paperback.
VERWERFTGUS Is het niet zo, meneer Jespers? Van INLier / 197824.00Meer info Bijzonderheden: goed pp 157 met 16 foto's buiten de tekst, paperback
Rottenberg, Hella. Meesters, marodeurs. De lotgevallen van de collectie-Chardzjiëv. / 19998.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Jan Mets. 1999. 255 pp. Paperback.
Kalff, J. Fremery Met gesloten deuren Daamen / 195620.00Meer info Bijzonderheden: goed pp 276 Zonder Stofomslag / No DJ Kalff, J. Fremery (oud-commissaris der zedenpolitie te Amsterdam) Gebonden
Habe Hans Mijne Heren Van De jury - in De Doolhof van De Misdaad Forum Boekerij/StockDen Haag / 11.00Meer info Bijzonderheden: Goed + pp 322 Stofomslag Redelijk z.j. Gebonden
Habe, Hans Mijne heren, leden van de jury Stok / 10.00Meer info Bijzonderheden: goed pp 322 in de doolhof van de misdaad Gebonden
Landgrebe, Erich Misdaad in Frankrijk - het gerechtsarchief Onthult PrismaUtrecht-Antwerpen / 19645.00Meer info Bijzonderheden: Goed pp 160 Pocket
Beith, Malcolm. Narco. / 201012.00Meer info Bijzonderheden: Ambo. 2010. 342 p. Paperback.
Heijden, E.J.J. van der Natuurlijke normen in het positieve recht - Rede uitgesproken tgv den tiende jaardag der R.K. universiteit te Nijmegen op 17/10/1933 door de rector magnificus Dekker & van Vegt eaNijmegen-Utrecht / 193330.00Meer info Bijzonderheden: redelijk+ pp 32 softcover
Kleijwegt, Margalith. Onzichtbare ouders. De buurt van Mohammed B. / 20068.00Meer info Bijzonderheden: 5de druk. Zutphen, Plataan. 2006. 208 pp. Paperback.
Boxtel, H.J.G. van H.I.P. Op vingers gevangen ElmarDelft / 20.00Meer info Bijzonderheden: l. besch. pp 248 Chef van de Dactyoscopische Dienst te Amsterdam. Rugletters vervaagd- aan voorkant bijna los van band. Gebonden
Prof. Mr. M.P. Vrij. Verzameling uit zijn geschriften op het gebied van strafrecht en criminologieZwolle, Tjeenk Willink / 195624.50Meer info Bijzonderheden: VIII,520p. Keurig exemplaar, met plastic hoes. Orig. Cloth/Linnen
Bonger, Willem Adriaan RACE AND CRIME Columbia University Press 1943. 1st printing 130 pages. cloth . Translated from Dutch by Margaret / 24.00Meer info Bijzonderheden: New York, Columbia University Press, 1943. 1st printing 130 pages. cloth . Translated from Dutch by Margaret Mathews Hordyk. Slightly yellowed. Scans of this nice copy available. very good conditiongood condition
Kneisel, Walter Rueckfall und Gewohnheitsverbrecher nach geltendem Recht und den Entwuerfen Deutschlands, Oesterreichs und der Schweiz / 8.00Meer info Bijzonderheden: Bonn, Verein Studentenwohl 1929 1. Aufl. - Mit Literaturverzeichnis. - Inaugural-Dissertation Bonn. - Softcover
Scot, Sir Harold Scotland Yard Penguin / 195710.00Meer info Bijzonderheden: good pp 288 ill. Scot was Commisioner of the Metropolitan Police 1945-'53 pocket
Miller, Hugh Sporen Van Schuld, De Technische Recherche en haar Strijd tegen De Misdaad Bosch & KeuningDe Bilt / 199714.00Meer info Bijzonderheden: Nieuw pp 192 Paperback
Groen, Janny & Kranenberg, Annieke. Strijdsters van Allah. Radicale moslima's en het Hofstadnetwerk. / 20068.00Meer info Bijzonderheden: De Volkskrant/ Meulenhoff. 2006. 382 p. Paperback.* Gelezen/ potloodstrepen.
Clutterbuck Richard Terrorism, drugs and crime in Europe after 1992Routledge, 1990. Engelstalig 231 blz. Paperback. / 19906.00Meer info Bijzonderheden:
KLEIN HAARHUIS, C. Toetsen en verbinden. Over het WODC in de tijd en de relatie tussen onderzoek en beleid in het bijzonderBoom Juridische Uitg. / 200910.00Meer info Bijzonderheden: 136p. Boek is als nieuw en ongebruikt. Isbn 9789089741462 paperback
Abspoel, Mr. J.J. Tralies zijn geen medicijn; bespiegelingen van een strafrechter VeenUtrecht-Antwerpen / 198520.00Meer info Bijzonderheden: zo goed als nieuw pp 224 paperback
Braam, Stella. Tussen gekken & gajes. / 20037.00Meer info Bijzonderheden: Nijgh & Van Ditmar. 2003. 225 p. Paperback.
Jacobs, Victor Uit het verleden van de Antwerpsche Balie Buschmann, J.E.Antwerpen / 190565.00Meer info Bijzonderheden: Beschadigd pp 48 Met handtekening auteur Deze studie werd geschreven voor het "Gedenkalbum" uitgegeven door de Vlaamse Conferentie der Balie van Antwerpen tgv haar 20-jarig bestaan. Band/omslag beschadigd en verkleurd. .Omslag bevat naas de titel een portret van Ivo - kampridder der benadeelden. De omslag verkleuring heeft ook wat sporen achtergelaten op de onderliggende bladzijde. Gedrukt op dik papier soms in twee kleuren. Geillustreerd. Met handtekening en opdracht aan medewerker J. Posenaer, Voorwoord van Edward Janssens los bijgevoegd evenals het nawoord van Hector Lebon. Beide documenten zijn sterk roestvlekkig. Vermits gerestaureerd uniek werk. ingenaaid
Ledden Hulsebosch, C.J. van Veertig jaren speurderswerk KeminkUtrecht / 194615.00Meer info Bijzonderheden: l. besch. pp 320 Aan een kant los van band. Gebonden
Kok, drs G.J. e n Dr. A. Van Knippenberg Vooroordeel En Discriminatie SamsomAlphen aan de Rijn-Brussel / 197915.00Meer info Bijzonderheden: pp 206
Kok, drs G.J. (red.) , dr A, van Knippenberg, Prof.dr.H.Wilke Vooroordeel En Discriminatie SamsomAlphen aan de Rijn-Brussel / 197915.00Meer info Bijzonderheden: goed+ pp 206 Samsom- reeks psychologie en samenleving
Faber, Johan. Wat bezielde Volkert van der G.? / 20088.00Meer info Bijzonderheden: Nijgh & Van Ditmar. 2008. 288 p. Paperback.* Gelezen ex.

12