Meer info Bijzonderheden: good pp 512 Bestseller that lays bare the passions behind an explosive murder trial, as only a judge could write it. pocket
Morland, Nigel
Background to murder
Werner / 1955
20.00
Meer info Bijzonderheden: a little damaged pp 222 No Jacket ill. Stukje uit onderkant rug hardback
Banning, Cees & Koning, Petra de.
Balkan aan de Noordzee. Over het Joegoslavië-tribunaal, over recht en onrecht.
/ 2005
10.00
Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Prometheus/ NRC Handelsblad. 2005. 304 p. Paperback.
Eger, Rudolf
Beruhmte Kriminalfalle aus vier Jahrhunderten
Albert Nauck & Co / 1949
20.00
Meer info Bijzonderheden: Fair pp 269 Der Abbe der Gange 1667, Die Marquise von Brinvillier 1676, Winckelmans Ermordung 1768, Der Halsbandprozess 1785, Jack the Ripper 1888, Die affaire Dreyfus 1984, Grete Beier 1907, Der Fall Steinhell1908, Hofrichter 1909, Der raub der Mona Lisa 1911. hardback
Wils, Jeroen
Betrapt op Fraude
Van HalewyckLeuven / 2001
15.00
Meer info Bijzonderheden: Goed+ pp 343 Met enkele stiftmarkeringen Paperback
JENNISSEN, R.P.W.
Criminaliteit, leeftijd en ethniciteit. Over de afwijkende leeftijdsspecifieke criminaliteitscijfers van in Nederland verblijvende Antillianen en Marokkanen
Den Haag : Boom Juridische uitgevers / 2009
15.00
Meer info Bijzonderheden: 115p. WODC, Onderzoek en beleid, nr. 277. Boek is nieuw! Isbn paperback
Aschaffenburg, G.
Das Verbrechen Und Seine Bekampfung, Einleitung in Die Kriminalpsychologie Fur Mediziner, Juristen Und Soziologen; Ein Beitrag Zur Reform Der Strafgesetzgebung
Carl WintersHeidelberg / 1933
30.00
Meer info Bijzonderheden: Redelijk+ pp 367 Gut Lehrbuch Mit einige Illustrationen, Tabelle. Mit Vorwort, Inhalt, Schriftstellerverzeichnis, Stichworte, Einleitung, met potlood aantekeningen, Leinen
Wolk, E Van Der
De Bedreigde Burger
Het SpectrumUtrecht -Amsterdam / 1977
7.00
Meer info Bijzonderheden: redelijk pp 456 ex. Bibl. Expl.
Witt Huberts, Fr. De
De beul en zijn werk
Blitz / 1937
85.00
Meer info Bijzonderheden: besch. pp 229 geill. 18 x 24.5 cm. De papierenomslag en rug zijn los/beschadigd. Ondanks dat een boeiende studie over ambt en methoden van de scherprechter. softcover
Middelburg, Bart.
De Dominee. Opkomst en ondergang van mafiabaas Klaas Bruinsma.
/ 2004
7.00
Meer info Bijzonderheden: 23ste druk. Amsterdam, L.J. Veen. 2004. 200 p. Paperback.* Lichte gebruikssporen.
Dessaur, C.I.
De droom der rede. Het mensbeeld in de sociale wetenschappen. Een poging tot criminosofie.
/ 1984
8.00
Meer info Bijzonderheden: 2nd rev. ed. Amsterdam, Em. Querido's uitgeverij N.V. 1984. 396 pp. Paperback.* Leessporen. Licht verkleurd.
Middelburg, Bart & Vugts, Paul (inleiding).
De Endstra-tapes. De integrale gesprekken van Willem Endstra met de recherche.
/ 2006
7.00
Meer info Bijzonderheden: Nieuw Amsterdam. 2006. 351 p. Softcover.* Lichte gebruikssporen.
Larkin R.T.
De peetmoeder
Bussum, CentriPress, 1973. 202 blz. Ned. vert Hans van Assumburg. Paperback. Rug licht verkleurd. / 1973
Meer info Bijzonderheden: l. besch. pp 288 Zonder Stofomslag / No DJ met kaarten. The royal Canadian Mounted Police - vertaald door K.H. Broekhoff. Rechterhoek voorplat beschadigd. half linn.
Borelli, Don Mario En Anthony Thorne
De Straatlantaarn En de Sterren - De Autobiografie Van Don Borelli Van Napels
NelissenBilthoven / 1964
30.00
Meer info Bijzonderheden: Goed + pp 199 Stofomslag Licht Beschadigd Met z/w foto's Gebonden, Linnen
Dura, Lex
De wet is hard*
RaamgrachtAmsterdam / 1984
9.00
Meer info Bijzonderheden: pp 158 Artikelen eerder verschene in VN, Scoop en Advocatenblad, paperback
Watson, Peter.
De zaak Sotheby's.
/ 1997
8.00
Meer info Bijzonderheden: Kosmos-Z&K. 1997. 296 p. Paperback.* Met naam op binnenzijde achterkant.
Dijk, J.J.M. Van
Dominantiegedrag En Geweld - Een multidisciplinaire visie op de veroorzaking van geweldmisdrijven
Echte mannen eten wel kaas. Het ware verhaal van Maria en haar loverboy.
/ 2010
10.00
Meer info Bijzonderheden: Amst., Nieuw Amsterdam. 2010. 223 pag. Paperback.* Licht gekreukt ex.
Lampe, Paula.
Engelen des doods. Lucia de B. en andere seriemoordenaars in de gezondheidszorg.
/ 2007
10.00
Meer info Bijzonderheden: Uithoorn, Karakter. 2007. 176 p. Paperback.
Olivares, Rosa (ed.).
Exit 1: Delitos y faltas/ Crimes and Misdemeanors.
/ 2000
10.00
Meer info Bijzonderheden: Olivares. 2000. 179 p. Ills. Paperback.
Fabian, Robert
Fabian of the Yard
The Worlds Work / 1956
10.00
Meer info Bijzonderheden: a little damaged pp 187 with a glossary of thieve's jargon. Klein stukje vab bovenkant rug. An intimate record of ex-superintendent R. Fabian pocket
Birkenhead, Earl of
Famous Trials - By the First Earl of Birkenhead - Lord Chancellor of England 1919- 1922
Hutchinson & CoLondon /
45.00
Meer info Bijzonderheden: Good- pp 567 With 41 Illustrations, 36th thousand, some foxing, backstrip a little discolored Hard Cover
Hodge, H. ed.
Famous Trials 4
Penguin / 1955
8.00
Meer info Bijzonderheden: good pp 221 Harold Greenwood by W. Duke, William Joyce by J.W. Hall, Ley and Smith by F. Tennyson Jesse, Dr. Pritchard by William Roughed and Rober Wood by Basil Hogarh. pocket
Marjoribanks, Edward
Famous trials of Marshall Hall
Penguin / 1951
7.00
Meer info Bijzonderheden: good pp 405 a condensation of The Life of Sir Edward Marshall Hall pocket
Punch, Maurice
Fout is Fout! - Gesprekken met de politie in de binnenstad van Amsterdam
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Noord-Hollandsche Uitg. Mij. 1968 1e dr. - (Mededelingen der KNAW, Afd. Letterkunde ; Nieuwe reeks deel 31, no. 3). - Geniet
Moir, Anne en David Jessel
Geboren Misdadigers - fascinerende speurtocht naar de biologische oorsprong van gewelddadigheid en criminaliteit
Geheimen van de Surete; 30 jaar speurderwerk te Parijs
Enum / 1950
13.00
Meer info Bijzonderheden: besch. pp 293 geill met 19 afbeeldingen. Papieren band ligt los en is beschadigd, scheefgelezen en roestvlekkig. softcover
Polak, Nico samenst.
Geillustreerd Politie Nieuws 1873-1883 - een fascinerende selectie uit de jaargangen 1873-1883
SkarabeeLaren / 1973
27.00
Meer info Bijzonderheden: zeer goed pp 160 Stofomslag Redelijk/rug l. verkl. geill, Gebonden
Vijver, C.D. van Der
Geweldgebruik Door De Politie
Tjeenk WillinkZwolle / 1980
7.00
Meer info Bijzonderheden: redelijk pp 146 een juridische beschouwing, vouw in voorplat
Logan, Guy B.H.
Great murder mysteries
Duffield & GreenN.Y. / 1931
25.00
Meer info Bijzonderheden: good pp 288 No Jacket ill. Roestvlekkig. 1 foto los. hardback
NN
Gruwelen, Diefstallen En Wreedheden Van De Duitsche Legers in Frankrijk Gedurende Den Oorlog 1870 En 1871 - Verzameling Van Officiele En Particuliere Bescheiden
Van Hoogstraten & GorterZwolle / 1871
70.00
Meer info Bijzonderheden: Redelijk pp 70 naar het Fransch, rug beschadigd, voorplat met lith. enigzins vervuild maar compleet. Gebonden, Papieren Omslag
Jong, Paul de red.
Het Blauwe Recht - Op weg naar een beroepscode van de politie
Koninklijke VermandeDen Haag / 1986
5.00
Meer info Bijzonderheden: redelijk pp 179 Onder redactie van de commisie Binnenspiegel.
Lakeman, Pieter
Het Gaat Uitstekend: Zwendel En Wanbeleid in Het Nederlandse Bedrijfsleven
Meer info Bijzonderheden: Ambo. 2010. 342 p. Paperback.
Heijden, E.J.J. van der
Natuurlijke normen in het positieve recht - Rede uitgesproken tgv den tiende jaardag der R.K. universiteit te Nijmegen op 17/10/1933 door de rector magnificus
Dekker & van Vegt eaNijmegen-Utrecht / 1933
30.00
Meer info Bijzonderheden: redelijk+ pp 32 softcover
Kleijwegt, Margalith.
Onzichtbare ouders. De buurt van Mohammed B.
/ 2006
8.00
Meer info Bijzonderheden: 5de druk. Zutphen, Plataan. 2006. 208 pp. Paperback.
Boxtel, H.J.G. van H.I.P.
Op vingers gevangen
ElmarDelft /
20.00
Meer info Bijzonderheden: l. besch. pp 248 Chef van de Dactyoscopische Dienst te Amsterdam. Rugletters vervaagd- aan voorkant bijna los van band. Gebonden
Prof. Mr. M.P. Vrij. Verzameling uit zijn geschriften op het gebied van strafrecht en criminologie
Zwolle, Tjeenk Willink / 1956
24.50
Meer info Bijzonderheden: VIII,520p. Keurig exemplaar, met plastic hoes. Orig. Cloth/Linnen
Bonger, Willem Adriaan
RACE AND CRIME
Columbia University Press 1943. 1st printing 130 pages. cloth . Translated from Dutch by Margaret /
24.00
Meer info Bijzonderheden: New York, Columbia University Press, 1943. 1st printing 130 pages. cloth . Translated from Dutch by Margaret Mathews Hordyk. Slightly yellowed. Scans of this nice copy available. very good conditiongood condition
Kneisel, Walter
Rueckfall und Gewohnheitsverbrecher nach geltendem Recht und den Entwuerfen Deutschlands, Oesterreichs und der Schweiz
/
8.00
Meer info Bijzonderheden: Bonn, Verein Studentenwohl 1929 1. Aufl. - Mit Literaturverzeichnis. - Inaugural-Dissertation Bonn. - Softcover
Scot, Sir Harold
Scotland Yard
Penguin / 1957
10.00
Meer info Bijzonderheden: good pp 288 ill. Scot was Commisioner of the Metropolitan Police 1945-'53 pocket
Miller, Hugh
Sporen Van Schuld, De Technische Recherche en haar Strijd tegen De Misdaad
Toetsen en verbinden. Over het WODC in de tijd en de relatie tussen onderzoek en beleid in het bijzonder
Boom Juridische Uitg. / 2009
10.00
Meer info Bijzonderheden: 136p. Boek is als nieuw en ongebruikt. Isbn 9789089741462 paperback
Abspoel, Mr. J.J.
Tralies zijn geen medicijn; bespiegelingen van een strafrechter
VeenUtrecht-Antwerpen / 1985
20.00
Meer info Bijzonderheden: zo goed als nieuw pp 224 paperback
Braam, Stella.
Tussen gekken & gajes.
/ 2003
7.00
Meer info Bijzonderheden: Nijgh & Van Ditmar. 2003. 225 p. Paperback.
Jacobs, Victor
Uit het verleden van de Antwerpsche Balie
Buschmann, J.E.Antwerpen / 1905
65.00
Meer info Bijzonderheden: Beschadigd pp 48 Met handtekening auteur Deze studie werd geschreven voor het "Gedenkalbum" uitgegeven door de Vlaamse Conferentie der Balie van Antwerpen tgv haar 20-jarig bestaan. Band/omslag beschadigd en verkleurd. .Omslag bevat naas de titel een portret van Ivo - kampridder der benadeelden. De omslag verkleuring heeft ook wat sporen achtergelaten op de onderliggende bladzijde. Gedrukt op dik papier soms in twee kleuren. Geillustreerd. Met handtekening en opdracht aan medewerker J. Posenaer, Voorwoord van Edward Janssens los bijgevoegd evenals het nawoord van Hector Lebon. Beide documenten zijn sterk roestvlekkig. Vermits gerestaureerd uniek werk. ingenaaid
Ledden Hulsebosch, C.J. van
Veertig jaren speurderswerk
KeminkUtrecht / 1946
15.00
Meer info Bijzonderheden: l. besch. pp 320 Aan een kant los van band. Gebonden