Meer info Bijzonderheden: 101 pag. Talloze kleurenafbeeldingen. Register. Foto's: Rudolf Bom en A. Schlepers Buckram
Felix Jiri
A colour guide to familiar woodland and hill birds, Eggs and Nests
Octopus Books, London / 1974
10.00
Meer info Bijzonderheden: Hardcover met papieren omslag, 175 pg., over 150 illustrations.
In goede staat.
Ackerman, Diane.
A Natural History of the Senses.
/ 1990
15.00
Meer info Bijzonderheden: Random House. 1990. xix-331 p. Hardcover/ dustjacket.
Bollen, Johannes C.
A Trade View on Climate Change Policies. A Multi-Region Multi-Sector Approach. Thesis.
/ 2004
8.00
Meer info Bijzonderheden: Universiteit van Amsterdam. 2004. 248 p. Softcover.
Hillenius, D. & Goldschmidt, Tijs (Gekozen en ingeleid door).
Ademgaten. Denken over dieren.
/ 2009
10.00
Meer info Bijzonderheden: 1e druk. Amsterdam, G.A. van Oorschot. 2009. 178 p. Paperback.
Houten, Prof. J.G. ten e.a.
AEROBIOLOGIE.
Pudoc 1972. 1e druk 119 pp. Pb . Deze uitgave bevat de teksten van de voordrachten die zijn uitge /
6.50
Meer info Bijzonderheden: Wageningen, Pudoc, 1972. 1e druk 119 pp. Pb . Deze uitgave bevat de teksten van de voordrachten die zijn uitgesproken tijdens het symposium Aerobiologie, dat werd georganiseerd door de Contactgroep Aerobiologie van de Biologische Raad van de Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen op 27 Januari 1972 in het Koninklijk Instituut voor de Tropen te Amsterdam. in goede staatiets gesleten
Boeke J. Prof.Dr.
Algemeene biologie
Amsterdam, Wereldbibliotheek N.V., 1944. Leer der levensverschijnselen met 111 tekstfiguren. 244 blz / 1944
ALGEMEENE BIOLOGIE. Leer der levensverschijnselen met 111 Tekstfiguren.
WereldBibliotheek 1944. 4e druk 244 pp. halflinnen gebonden . Geillustreerd. /
6.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, WereldBibliotheek , 1944. 4e druk 244 pp. halflinnen gebonden . Geillustreerd. in goede staatenige vergeling
Hegi, Gustav und Dr. Hermann Merxmüller
Alpenflora. Die wichtigeren Alpenpflanzen Bayerns, Österreichs und der Schweiz.
Carl Hanser / 1965
10.00
Meer info Bijzonderheden: Karte der Alpen. Tafeln in Farben. Verzeichnis der deutschen Artnamen und Volksnamen. 112 Seiten. Linen
Schuurmans Stekhoven, J H Jr
Als het weer lente wordt : biologische waarnemingen in het laboratorium en in het veld : zes lente-causerieën, genhouden voor den Nederlandschen Omroep
/
15.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Kosmos 1941 geillustreerd 1e dr. - Met lit. opg. - Gebrocheerd
Bouter, drs. L. M. / Keulen, dr. C. J. G. van.
ANATOMIE EN FISIOLOGIE.
Bohn Scheltema & Holkema /
7.50
Meer info Bijzonderheden: Utrecht/Antwerpen, Bohn,Scheltema & Holkema, 1984. 1e druk 234 pp. Pb . Geillustreerd. Uitstekend beschermd door boeklon. in goede staat
D'Andrea, Jeanne
Ancient Herbs. In the J.Paul Getty Museum Gardens
J.Paul Getty Museum / 1989
10.00
Meer info Bijzonderheden: 87 p. Wonderful ill. in fullcolor and bl/white. Sewn
Andere tijden andere maatregelen.
Fa.K. von Henning / 1932
9.00
Meer info Bijzonderheden: Fa. K. von Henning wil zeggen Fabriek van pluimveevoeder. Geïllustreerd; 32 pag. Geniet
George, Wilma.
Animals & Maps.
/ 1969
10.00
Meer info Bijzonderheden: Secker & Warburg. 1969. 235 p. Ills. Red cloth with gold letter.
Crail, Ted.
Apetalk & Whalespeak. The Quest for Interspecies Communications.
/ 1981
7.00
Meer info Bijzonderheden: 1st ed. Los Angeles, J.P. Tarcher. 1981. 298 pp. Cloth/dustj.
Bekhuis, Johan e.a. Red.
Atlas van de Nederlandse vogels.
/
18.00
Meer info Bijzonderheden: Arnhem: SOVON, 1987. Geb. 595 pag. Met bijlage en register. Tekeningen, grafieken en figuren. Goed ex.
Alleyn, W.F. e.a. Eindred.
Avifauna van Midden-Nederland. Publicatie v.d. Stichting voor Vogelstudie en Vogelbescherming te Utrecht.
/
16.00
Meer info Bijzonderheden: Assen: van Gorcum&Comp./etc., 1971. Geb. Met omslag. 520 pag. 386 landschapskaarten en vele zw/wit foto's Omslag wat gesleten, overigens goed ex.
Everdingen, J.J.E. van. Red.
Beesten van mensen. Microben en macroben als intieme vijanden. Deel I: Beesten door de eeuwen heen.
Belvédère / 1992
10.00
Meer info Bijzonderheden: Afbeeldingen in zw/wit. Register. 288 pag. Ingenaaid
Wijk, H. L. Gerth van
BEGINSELEN VAN PLANT - EN DIERKUNDE. 2e Deel. De Mensch. Met 66 afbeeldingen.
W.E.J. Tjeenk Willink 1910. 6e druk 79 pp. halflinnen gebonden . Rug sleets. Naam op schutblad. St /
12.00
Meer info Bijzonderheden: Zwolle, W.E.J. Tjeenk Willink, 1910. 6e druk 79 pp. halflinnen gebonden . Rug sleets. Naam op schutblad. Stempeltje van de uitgever op franse titelpag. Binding goed. Leeraar en Onderwijzer bij het Gymnasiaal, Middelbaar en Lager Onderwijs te Middelburg. redelijke staat
Hvass, Hans & Hansen, Sikker
Bij de dieren buiten
Haarlem, Tjeenk Willink / 1937
10.00
Meer info Bijzonderheden: Uit het Deensch bewerkt en ingeleid door Rinke Tolman
Gebonden, halflinnen, oorspronkelijk omslag
20 x 25 cm.
134 bladzijden
IN ALLESZINS KEURIGE STAAT
Licht roestvlekkig
Rinke Tolman (1891 - 1983) was een Nederlandse veldbioloog, dichter, journalist alsook schrijver en vertaler van natuurboeken.
Kosten van verzending (Nederland: € 3,25; Europa: € 6,75) ten laste van koper
Ede, Ir.M. van
Bijbelse planten in onzen tuin.
/
9.00
Meer info Bijzonderheden: Den Haag: J.M. Voorhoeve, z.j. Ingenaaid. 77 pag. Zw/wit ill. Rug los a.d. onderkant. Achterkant wat vlekkerig.
Bannink, G. B. / Ruiten, th. M. Van
bioData Informatieboek Bij Het Onderwijs En De Examens Biologie in De Tweede Fase Havo/Vwo
/
6.00
Meer info Bijzonderheden: 240 pp. Genaaid / Soft Cover
Centrum v.Landbouwprod. en Landbouwdocumentatie 1970. 1e druk 197 pp. Pb . Geillustreerd. Band li /
7.00
Meer info Bijzonderheden: Wageningen, Centrum v.Landbouwprod. en Landbouwdocumentatie, 1970. 1e druk 197 pp. Pb . Geillustreerd. Band lichte verkleuring. Deze uitgave bevat de teksten van de voordrachten die zijn uitgesproken tijdens het symposium Biosfeer en Mens, dat werd georganiseerd door de Biologische Raad van de Koninklijke Nederlandse Akademie van wetenschappen op 31 Maart en 1 April 1970 in het RAI-Congrescentrum te Amsterdam. in goede staatleesvouw
Gast, Ellen ter.
Biotech Pioneers. A Philosophical Inquiry Concerning the Genetically Engineered Mouse.
/ 2007
13.00
Meer info Bijzonderheden: Amst., RTODTO. 2007. 191 p. Paperback.
Yeates, G.K.
Bird Haunts in Northern Britain.
/
13.00
Meer info Bijzonderheden: London: Faber and Faber Ltd., 1948. Bound with d.j. 175 p. 2 Paintings by G.E. Lodge, the bird artist. Many ill. in bl/white and several in colour. D.j damaged, but good copy.
Stoppelaar, R.J. de
Blinkende verten.
/
11.50
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam: L.J. Veen. Half linnen. Geb. 266 pag. Ill.: H. Verstijnen. Bruine vochtvlekjes, heel lichte gebruikssporen, maar goed ex.
Bloemenschat, een geschiedenis van bloementekeningen
Het Spectrum / 1975
9.00
Meer info Bijzonderheden: Inleiding en aantekeningen: 24 pag. Afbeeldingen in kleur en zw/wit en toelichting: 118 pag. Aan voorzijde heel lichte vlekjes. Linnen
Leclercq, W.L.
Bomenspiegel voor de wandelaar.
Van Kampen & Zoon /
14.00
Meer info Bijzonderheden: Woord vooraf van Dr.Jac.P.Thijsse. Afbeeldingen in zw/wit. 196 pag. Slijtage boven aan rug, maar goe ex. Gedecoreerd Linnen
Hutchinson, John
Bouquet of wild flowers, A.
Bruce&Gawthorn /
15.00
Meer info Bijzonderheden: Numerous colourplates; 124 p. Buckram goldprinted
Haak, Ruud
Bouvier, De
Zuidgroep /
8.00
Meer info Bijzonderheden: Serie: Onze hond praktijkboek. Tekeningenvan Ruud Haak; foto's in kleur en zw/wit. 232 pag. Gebonden
Zwart, Freek
Broedvogels van Terschelling.
Van Gorcum / 1985
10.00
Meer info Bijzonderheden: Zw/wit tekeningen, grafieken en kaarten; foto's. Registers. 172 pag. Ingenaaid
Ford, E.B.
Butterflies.
/
15.00
Meer info Bijzonderheden: London: Collins, 1946. Repr. Bound. 368 p. All known british butterflies shown lifesize in colour; 56 colourphotogr. of living specimens; 24 plates in bl/white; 32 distrib. maps; 9 diagrams. Nice copy.
Hains, B.A. e.a.
Central England. British Regional Geology.
Her Majesty's Stationary Office / 1969
10.00
Meer info Bijzonderheden: Natural Environment Research Council/ Institute of geological sciences. 11 Plates, 17 figures, maps, 142 p. Index. Sewn
Teilhard de Chardin, Pierre
CENTROLOGIE.
Het Spectrum 1969. 1e druk 126 pp. Pb . Lichte vergeling. Serie Bibliotheek Teilhard de Chardin. /
6.00
Meer info Bijzonderheden: Utrecht / Antwerpen, Het Spectrum, 1969. 1e druk 126 pp. Pb . Lichte vergeling. Serie Bibliotheek Teilhard de Chardin. in goede staat
Chrispijn, Rob e.a.
Champignons in de Jordaan. De paddestoelen van Amsterdam.
/ 1999
15.00
Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Haarlem, Schuyt & Co. 1999. 258 pag. Geïll. Ingenaaid.
Blackburn, Julia
Charles Waterton 1782-1865. De eerste natuurbeschermer.
/
9.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam: van Oorschot, 1990. Pbk. 275 pag. 1e Druk. Vertaald uit het Engels. Omslagontwerp: Gerrit Noordzij. Zw/wit ill. Goed ex.
Saunders, N.J.
Cult of the Cat, The
Thames and Hudson / 1991
9.00
Meer info Bijzonderheden: 96 pages full of illustrations and photographs. Sewn
BLIJDESTIJN,J.P.van
DE 'GROTE'eN DE 'KLEINE'BOSBEEK
/
5.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam 1969,40 pag., zwart-wit foto's (code B-637)
Nijkamp, Jan / Rook, Ruud / Slijper, Henk / Zweeres, Ko
DE 12 MAANDEN van het jaar.
Het Spectrum 1976. 1e druk 160 pp. linnen gebonden met stofomslag. Geillustreerd. Groot formaat: 2 /
4.50
Meer info Bijzonderheden: Utrecht / Antwerpen, Het Spectrum, 1976. 1e druk 160 pp. linnen gebonden met stofomslag. Geillustreerd. Groot formaat: 22 x 29,5 cm. mooie staat
Dallas, Dorothy
De biologieles
/
10.00
Meer info Bijzonderheden: Den Bosch, Malmberg 1982 geillustreerd 1e dr. - Bew. Uit het Engels. - Gebrocheerd
Taylor, Gordon Rattray
DE BIOLOGISCHE TIJDBOM
Elsevier 1971. 6e druk 256 pp. Pb . Schokkend boek over de revolutionaire ontwikkelingen in de bi /
5.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam/Brussel, Elsevier, 1971. 6e druk 256 pp. Pb . Schokkend boek over de revolutionaire ontwikkelingen in de biologie. in goede staat
Rattray Taylor G.
De biologische tijdbom.
Amsterdam, Elsevier, 1968. 256 blz. Ned. vet. J.G. Corbet. Paperback. Leesvouw in rug en voorplat. / 1968
DE CAUSALE VERKLARING VAN HET LEVEN. Haar invloed op het godsdienstig en wijsgeerig denken.
N.V. Noord-Hollandsche Uitgevers Mij 1943. 4e druk 129 pp. gekartonneerd gebonden . Geillustreerd. /
6.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, N.V. Noord-Hollandsche Uitgevers Mij, 1943. 4e druk 129 pp. gekartonneerd gebonden . Geillustreerd. in goede staatenige vergeling
Moeliker, Kees.
De eendenman. Over homoseksuele necrofilie en ander opmerkelijk diergedrag.
/ 2009
8.00
Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Nieuw Amsterdam. 2009. 205 p. Paperback.
Flanagan, Geraldine Lux
DE EERSTE NEGEN MAANDEN VAN ONS LEVEN.
Bert Bakker 1979. 1e druk 128 pp. Pb . Vertaald door Ph. H. Fiedeldij Dop /
4.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Bert Bakker, 1979. 1e druk 128 pp. Pb . Vertaald door Ph. H. Fiedeldij Dop, kinderarts. Van conceptie tot geboorte: een boeiend verslag in 136 foto's over de ontwikkeling van de baby voor de geboorte. in goede staat
Schierbeek, Dr. A. (bewerker)
De erfelijkheidsleer. Het waardoor van ontwikkeling en evolutie
/
6.00
Meer info Bijzonderheden: 360 pp. Genaaid / Soft Cover
Smit Sibinga
De geschiedenis van het leven op aarde.
Scheltema&Holkema / 1948
7.25
Meer info Bijzonderheden: Uitstekende uitgave, met zwartwit illustraties en foto\'s. Licht vergeeld. Porto is opengeslagen 2,76 of als pakketpost. Ophalen in Utrecht kan ook.
Smit Sibinga G.L. Prof. Dr.
De geschiedenis van het leven op aarde.
Amsterdam, Scheltema &Holkema, 1948. 410 blz. Met 17 platen en 225 tekstfiguren. Hard cover. Linnen / 1948
Meer info Bijzonderheden: 558 pp. Genaaid / Linnen
Tausk, Dr. M.
DE HORMONEN.
Erven J. Bijleveld 1961. 4e druk 175 pp. linnen gebonden . Lichte vergeling binnenwerk. /
7.00
Meer info Bijzonderheden: Utrecht, Erven J. Bijleveld, 1961. 4e druk 175 pp. linnen gebonden . Lichte vergeling binnenwerk. in goede staat
Darwin, Charles / Huxley, Julian / Fisher, James
DE LEVENDE GEDACHTEN VAN DARWIN.
Servire 1940. 1e druk 191 pp. linnen goudopdruk . Lichte vergeling pagina's. /
5.50
Meer info Bijzonderheden: Den Haag, Servire, 1940. 1e druk 191 pp. linnen goudopdruk . Lichte vergeling pagina's. in goede staat
Dekkers, Midas
DE MAMMOET. 144 beesten gebundeld.
Contact 1985. 1e druk 376 pp. Pb . Leesvouw. Kleine beschadiging bovenrand 5 pag. Met illustratie /
7.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Contact, 1985. 1e druk 376 pp. Pb . Leesvouw. Kleine beschadiging bovenrand 5 pag. Met illustraties van Maus Slangen. mooie staat
De mens en het leven deel I: Het leven zelf
Amsterdam, Elsevier, 1962. De mens en het leven. Encyclopedie in acht delen over de grote vraagstukk / 1962
Gaade 1979. 3e druk 449 pp. linnen gebonden met stofomslag. Bovenrand achterzijde stofomslag en sn /
12.50
Meer info Bijzonderheden: Amerongen, Gaade, 1979. 3e druk 449 pp. linnen gebonden met stofomslag. Bovenrand achterzijde stofomslag en sneden licht gebruind. Fraai geillustreerd boek in groot formaat (18 x 24,5 cm)van de beroemde natuurkundige met een grote belangstelling voor de mens en documentairemaker. mooie staat
Wester, Dr. D.h.
De Mens Mysterie Van Wonderlijke Werkelijkheid
/
7.00
Meer info Bijzonderheden: 231 pp. Genaaid / Linnen
Utt, Richard (red)
De Natuur, Ontwerp En Ontwerper. Samengesteld Door 10 Deskundigen
/
7.50
Meer info Bijzonderheden: 144 pp. Genaaid / Linnen
Augros, Robert / Stanciu, George
DE NIEUWE BIOLOGIE. Doorbraak in de wetenschap van het leven.
Lemniscaat b.v. 1989. 1e druk 216 pp. Pb . Cover sleets aan de randen. Vouwtje bovenhoek voorpla /
5.00
Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, Lemniscaat b.v. , 1989. 1e druk 216 pp. Pb . Cover sleets aan de randen. Vouwtje bovenhoek voorplat. Leesvouw. Geillustreerd. in goede staat
Augros, Robert / Stanciu, George
DE NIEUWE BIOLOGIE. Doorbraak in de wetenschap van het leven.
Lemniscaat b.v. 1989. 1e druk 216 pp. Pb . Geillustreerd. Lichte leesvouw. /
6.00
Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, Lemniscaat b.v. , 1989. 1e druk 216 pp. Pb . Geillustreerd. Lichte leesvouw. in goede staat
Sirks M.J.
De ontwikkeling der biologie.no 2. Noorduijn's wetenschappelijke reeks.
Gorinchem, J. Nooduijn en zoon, 1942. 183 blz. Met zwart-wit illustraties. Hard cover. Hald linnen. / 1942
Meer info Bijzonderheden: Antw./Baarn, Hadewijch. 1993. 111 p. Paperback.
Pavord, Anna.
De Tulp.
/ 1999
20.00
Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Anthos. 1999. 439 pp. Harde kaft/ stofomslag.* Verkleurd. Stofomslag licht beschadigd.
Hillenius, D.
De vreemde eilandbewoner. Tekeningen van Jacob Hillenius.
/ 1976
9.00
Meer info Bijzonderheden: 2de herz. druk. Amsterdam, De Arbeiderspers. 1976. 199 pag. Paperback.
Wills, Christopher
DE WIJSHEID VAN DE GENEN. Nieuwe wegen in de evolutie.
Unieboek bv 1991. 1e druk 351 pp. Pb . Genen kunnen het evolutieproces beinvloeden. Een nieuwe aa /
7.50
Meer info Bijzonderheden: Houten, Unieboek bv, 1991. 1e druk 351 pp. Pb . Genen kunnen het evolutieproces beinvloeden. Een nieuwe aanvulling op de theorieen van Darwin. Uiterst leesbaar en toegankelijk geschreven. fraaie staat
Wills, Christopher
DE WIJSHEID VAN DE GENEN. Nieuwe wegen in de evolutie.
Unieboek bv 1991. 1e druk 351 pp. Pb . Genen kunnen het evolutieproces beinvloeden. Een nieuwe aa /
6.50
Meer info Bijzonderheden: Houten, Unieboek bv, 1991. 1e druk 351 pp. Pb . Genen kunnen het evolutieproces beinvloeden. Een nieuwe aanvulling op de theorieen van Darwin. Uiterst leesbaar en toegankelijk geschreven. in goede staat
Blijdestijn van J.P.
De wondere wereld van planten en dieren.: eenvoudig biologie voor de lagere school.. Deel II
Groningen, J.B. Wolters., 1954. 1ste druk. 46 blz. Illustraties van M.J.C. Kolvoort. Gebonden. H / 1954
Meer info Bijzonderheden: 363 pp. Top voor- en achterplat bruinrandje Genaaid / Linnen
dr O Schmeil
Der Mensch, ein Leitfaden für den Unterricht,
/ 1906
7.00
Meer info Bijzonderheden: dr O. Schmeil, Der Mensch, ein Leitfaden für den Unterricht,
Prijs: € 7,00
Omschrijving:Prof, dr O. Schmeil, Der Mensch, ein Leitfaden für den Unterricht,
Mit zalreichen abbildungen, 6ste Auflage, in het Duits, Stuttgart und Leipzig, 1906,63 blz
exclusief verzendkosten
Meer info Bijzonderheden: 2e Auflage. 192 p. 50 color, 40 b/w photographs, drawings of feathers. Hardcover/ dustjacket.* Jacket sl. dam.
Schmid, Prof. Dr. Bastian
Die Säugetiere
Wiesbaden, Pestalozzi / 1922
22.50
Meer info Bijzonderheden: mit besonderer Berücksichtigung ihrer Organisation und Lebensweise
Grüner Leinenband mit Titelprägung in Gold auf Deckel und Rücken
8vo (!8,5 x 24,5 cm.)
222 Seiten
mit 29 farbigen Tafeln und 74 Textabbildungen
SEHR GUT
Das Naturreich. Eine Sammlung naturwissenschaftlicher Bücher für Schule und Haus herausgegeben von Bastian Schmidt unter Mitwirkung von W. Arndt, K. Eckstein, R. v. Hanstein, O. Krancher, F. von Morton, E. Neresheimer, H. Paul, B. Schmid und K. Schulz
Versandkosten (Niederländen: 3,25; Europa: 6,75) zum Laste des Kaufers
IJken, Jan van.
Dierbaar. Teksten Ivo de Wijs.
/ 2005
10.00
Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Voetnoot. 2005. 94 p. Ills. Lumback.* Kaft licht beschadigd, boekhandelstickertje.
Droscher, Vitus B.
DIEREN BEMINNEN EN HATEN ELKAAR. Nieuwste gedragsonderzoekingen.
Het Wereldvenster 1974. 1e druk 269 pp. linnen met goudopdruk gebonden met stofomslag. Met foto's /
7.00
Meer info Bijzonderheden: Baarn, Het Wereldvenster, 1974. 1e druk 269 pp. linnen met goudopdruk gebonden met stofomslag. Met foto's en tekeningen. mooie staat
Droscher, Vitus B.
DIEREN BEMINNEN EN HATEN ELKAAR. Nieuwste gedragsonderzoekingen.
Het Wereldvenster 1974. 1e druk 269 pp. linnen met goudopdruk gebonden met stofomslag. Rug stofoms /
6.50
Meer info Bijzonderheden: Baarn, Het Wereldvenster, 1974. 1e druk 269 pp. linnen met goudopdruk gebonden met stofomslag. Rug stofomslag iets verkleurd. Met foto's en tekeningen. mooie staat
Martin Engel, F
Dieren bewegen zich
wereld venster / 1970
10.00
Meer info Bijzonderheden: vertaald uit het duits; illustraties in de tekst zw;
14x22 cm; 175 P; stofomslag iets beschadigd, inscriptie schutblad, verder prima
Lambrechts, John
Doffers en duivinnen. Praktische vragen en antwoorden over de duivensport.
Ankh-Hermes / 1973
12.00
Meer info Bijzonderheden: Afbeeldingen in zw/wit. 251 pasg. Linnen met goudopdruk
Heimans, E. en Jac.P.Thijsse
Door het rietland.
W.Versluys / 1923
14.00
Meer info Bijzonderheden: Afbeeldingen in zw/wit. 2 Platen. Register. 272 pag. Voorin met potlood geschreven naam ; een paar bruine vochtvlekjes op de schutbladen, maar mooi ex. Gedecoreerd Linnen
Top, W.
Door Nederland met Henny en Kees 2
/
7.00
Meer info Bijzonderheden: 96 pp. Genaaid / Soft Cover
Dünenbuch. Werden und Wandern der Dünen. Pflanze- und Tierleben auf den Dünen. Dünenbau.
/
25.00
Meer info Bijzonderheden: Stuttgart: Verlag von erd. Enke, 1910. Gebunden. 404 Seiten. 3 Tafeln und 141 Textabbildungen. Gutes ex.
Rikitake, Tsuneji
Earthquake forecasting and warning
Center for Academic Publ. Japan / 1982
10.00
Meer info Bijzonderheden: Developments in Earth and Planetary Sciences. Vol. 03. Illustr. and figures in bl/white. 402 p. Buckram goldprinted
Gould, Stephen Jay.
Eight Little Piggies. Reflections in Natural History.
/ 1993
10.00
Meer info Bijzonderheden: W.W. Norton & Company. 1993. 479 p. Hardcover/ dustjacket. * Dustj. sl. discoloured.
McNeillie, Andrew
Elseviers Duivengids.
/
8.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam/Brussel: Elsevier, 1976. Geb. Kl.formaat. 159 pag. 170 Duivenrassen. Meer dan 200 afb. in kleur. Als nieuw
Loxton, Howard
Elseviers kattengids. Beschrijving van meer dan 90 variëteiten.
/
8.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam/Brussel: Elsevier, 1975. Ingenaaid. 176 pag.Vele foto's in kleur. Goede ex.
Haldane, J.B.S.
ERFELIJKHEID EN MAATSCHAPPIJ.
WereldBibliotheek Vereniging 1950. 1e druk 176 pp. linnen gebonden . Rug en bovenrand cover verkle /
7.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, WereldBibliotheek Vereniging, 1950. 1e druk 176 pp. linnen gebonden . Rug en bovenrand cover verkleurd. Evolutiebioloog John Haldane (1892-1964) was een van de voorlopersvan de eugenetica. Hoewel hij vond dat de eugenetica een nogal grove oplossing was voor bepaalde menselijke problemen en de verbetering van de mens, was hij van mening dat zij erin geslaagd was de aandacht van de biologie te richten op haar meest essenti‘le taak: het uitbreiden van de invloed van de mens op haar eigen toekomst. Geillustreerd. in goede staat
Velde, Frans van de. O.M.I.
Eskimo's mensen zonder tijd. Met een reisverslag van H.K.H.Prinses Margriet en Pieter van Vollenhoven.
Van Holkema&Warendorf /
15.00
Meer info Bijzonderheden: Vele afbeeldingen in kleur en zw/wit; Kaart op schutbladen. 144 pag. Gebonden
Lowrance, Carl a.o. Comp.
Facts of electronic fishing, The.
/ 1961
15.00
Meer info Bijzonderheden: Compiled by Lowrance Electronics Manuf. Corp. Illustrations by Jim Hays. 124 p. Written name on backside. A few little stains, but good copy. Stapled
Stein, Bernd.
Faszination Fledermaus. Von einem, der auszog, Fledermause ze fotografieren.
/ 2004
10.00
Meer info Bijzonderheden: M. Faste. 2004. Folio. 86 p. Col. plts. Hardcover.
Felikat. Jubileumbijlage bij Felikat magazine. 1983. Gedenkboek 1934-1984
/
10.00
Meer info Bijzonderheden: Barneveld: Barneveldse uitg. Geb. 157 pag. Rijk geïll. Mooi ex
Churchill, Robert
Flintenschiessen, Das. Eine praktische Schieszschule für den Flugwild-Schützen.
/
11.00
Meer info Bijzonderheden: Hamburg/Berlin: Verla Paul Parey, 1962. Originalausgabe: Game shooting. Gebunden mit Umschlag. 211 Seiten. 97 Abbild. im Text und auf Tafeln. Umschlag ein wenig beschädigt, aber schönes Ex.
Schreiner, Jan
Flitsend nylon. Het eerste Nedelandse boek over het vissen met de werphengel met kunst- en natuurlijk aas, in zoet en zout water.
/
9.00
Meer info Bijzonderheden: Deventer/Antwerpen/Djakarta: Uitg.mij. Kluwer, 1957. 4e ongewijz. druk. Geb. 399 pag. 135 zw/wit fig. en 37 platen. Kleine vlekjes a.d. voorzijde.