Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Beurs

16 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 1 pagina's
resultaten 1 tot 50Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
ROOY, MAX VAN Amsterdam en het BeurzenspektakelHet Assurantie Beurs Centrum / 198212.50Meer info Bijzonderheden: 80p. Z/w-foto's. Summary in English. Met stofomslag. Boek is als nieuw. hardback
NN Antoini Gaudí 1952-1926Kunst / 40.00Meer info Bijzonderheden: Softcover, 4vo, 281pp. Catalogus Beurs van Berlage '88. Met veel afbeeldingen. Kartonnen band met flappen. Nieuwstaat.
NN Artfair Den Bosch '05Kunst / 15.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 4vo, Kunst en antiekbeurs. Rijk geillustreerd. Linnen band met goudopdruk. Met stofomslag. Nieuwstaat.
NN Artfair Den Bosch '05Kunst / 15.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 4vo, Kunst en antiekbeurs. Rijk geillustreerd. Linnen band met goudopdruk. Met stofomslag. Nieuwstaat.
NN Artfair Den Bosch '06Kunst / 15.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 8vo, 216pp. Richly illustrated. Cloth binding with dustjacket. As new.
Gedenkboek beurs voor den diamanthandel 1889-1919Economie / 20.00Meer info Bijzonderheden: 4to, .140pp. Papieren band. Rug beschadigd en verstevigd ,et linnen, knepen verst. met zwart papier. Redelijk maar schoon ex.
NN Kunst- en Antiekbeurs Breda 1996Kunst / 8.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 116pp. Het Turfschip Breda 30 maart t/m 8 april 1996
LINEART LINEART Gent 1987Kunst / 12.00Meer info Bijzonderheden: Softcover, International Art Fair 20th century October 1987 in the International Jaarbeurs van Vlaanderen te Gent Good copy.
LINEART LINEART Gent 1988Kunst / 12.00Meer info Bijzonderheden: Softcover, International Art Fair 20th century October 1988 in the International Jaarbeurs van Vlaanderen in Gent Good copy.
LINEART LINEART Gent 1989Kunst / 15.00Meer info Bijzonderheden: Softcover, International Art Fair 20th century October 1989 in the International Jaarbeurs van Vlaanderen in Gent. Good copy.
LINEART LINEART Gent 1990Kunst / 15.00Meer info Bijzonderheden: Softcover, International Art Fair 20th century October 1990 in the International Jaarbeurs van Vlaanderen in Gent. Good copy.
LINEART LINEART Gent 1994Kunst / 10.00Meer info Bijzonderheden: Softcover, International Art Fair 20th century December 1994 in the International Jaarbeurs van Vlaanderen in Gent. Good copy.
LINEART LINEART Gent 1997Kunst / 10.00Meer info Bijzonderheden: Softcover, International Art Fair 20th century December 1997 in the International Jaarbeurs van Vlaanderen in Gent. Good copy.
LINEART LINEART Gent 2000Kunst / 12.50Meer info Bijzonderheden: Softcover, International Art Fair 20th century December 2000 in the International Jaarbeurs van Vlaanderen in Gent. Good copy.
the european fine arts foundation tefaf maastricht 11the european fine art foundation, maastricht / 20119.00Meer info Bijzonderheden: catalogue 18-27 march 2011, new. 626 p.
TROTSENBURG, NATASCHA VAN. Van Amsterdamse Wisselbank tot Europese Optiebeurs, 1609-1820Amsterdam, Optiebeurs, / 198710.00Meer info Bijzonderheden: 104p. 20 afbeeldingen. Conditie: zee goed! Orig. Cloth/Linnen

1