Meer info Bijzonderheden: 80p. Z/w-foto's. Summary in English. Met stofomslag. Boek is als nieuw. hardback
NN
Antoini Gaudí 1952-1926
Kunst /
40.00
Meer info Bijzonderheden: Softcover, 4vo, 281pp. Catalogus Beurs van Berlage '88. Met veel afbeeldingen. Kartonnen band met flappen. Nieuwstaat.
NN
Artfair Den Bosch '05
Kunst /
15.00
Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 4vo, Kunst en antiekbeurs. Rijk geillustreerd. Linnen band met goudopdruk. Met stofomslag. Nieuwstaat.
NN
Artfair Den Bosch '05
Kunst /
15.00
Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 4vo, Kunst en antiekbeurs. Rijk geillustreerd. Linnen band met goudopdruk. Met stofomslag. Nieuwstaat.
NN
Artfair Den Bosch '06
Kunst /
15.00
Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 8vo, 216pp. Richly illustrated. Cloth binding with dustjacket. As new.
Gedenkboek beurs voor den diamanthandel 1889-1919
Economie /
20.00
Meer info Bijzonderheden: 4to, .140pp. Papieren band. Rug beschadigd en verstevigd ,et linnen, knepen verst. met zwart papier. Redelijk maar schoon ex.
NN
Kunst- en Antiekbeurs Breda 1996
Kunst /
8.00
Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 116pp. Het Turfschip Breda 30 maart t/m 8 april 1996
LINEART
LINEART Gent 1987
Kunst /
12.00
Meer info Bijzonderheden: Softcover, International Art Fair 20th century October 1987 in the International Jaarbeurs van Vlaanderen te Gent Good copy.
LINEART
LINEART Gent 1988
Kunst /
12.00
Meer info Bijzonderheden: Softcover, International Art Fair 20th century October 1988 in the International Jaarbeurs van Vlaanderen in Gent Good copy.
LINEART
LINEART Gent 1989
Kunst /
15.00
Meer info Bijzonderheden: Softcover, International Art Fair 20th century October 1989 in the International Jaarbeurs van Vlaanderen in Gent. Good copy.
LINEART
LINEART Gent 1990
Kunst /
15.00
Meer info Bijzonderheden: Softcover, International Art Fair 20th century October 1990 in the International Jaarbeurs van Vlaanderen in Gent. Good copy.
LINEART
LINEART Gent 1994
Kunst /
10.00
Meer info Bijzonderheden: Softcover, International Art Fair 20th century December 1994 in the International Jaarbeurs van Vlaanderen in Gent. Good copy.
LINEART
LINEART Gent 1997
Kunst /
10.00
Meer info Bijzonderheden: Softcover, International Art Fair 20th century December 1997 in the International Jaarbeurs van Vlaanderen in Gent. Good copy.
LINEART
LINEART Gent 2000
Kunst /
12.50
Meer info Bijzonderheden: Softcover, International Art Fair 20th century December 2000 in the International Jaarbeurs van Vlaanderen in Gent. Good copy.
the european fine arts foundation
tefaf maastricht 11
the european fine art foundation, maastricht / 2011
9.00
Meer info Bijzonderheden: catalogue 18-27 march 2011, new. 626 p.
TROTSENBURG, NATASCHA VAN.
Van Amsterdamse Wisselbank tot Europese Optiebeurs, 1609-1820
Amsterdam, Optiebeurs, / 1987
10.00
Meer info Bijzonderheden: 104p. 20 afbeeldingen. Conditie: zee goed! Orig. Cloth/Linnen