Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Autobiografie

419 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 8 pagina's
resultaten 1 tot 50Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
Verwey, Gerlof. 's Levens avontuur. Een autobiografie. / 19949.00Meer info Bijzonderheden: De Bataafsche Leeuw. 1994. 208 p. Ills. Linnen/ stofomslag.
Zikken Aya 's Morgens en 's avonds niet bellen. Grote ABC nr. 147Amsterdam, De Arbeiderspers, 1969. 130 blz. Paperback / 19694.50Meer info Bijzonderheden:
Grosz, George. A small yes & a big no. The autobiography of George Grosz. / 198212.00Meer info Bijzonderheden: 1st UK ed. London/ New York, Allison & Busby. 1982. 246 p. Hardcover/ dustjacket. * Ex-Libris on front endpaper and date.
Heymann David C. A woman named Jackie.Engelstalig 739 blz. Zwart-wit foto's. Leesvouwen in rug. Pocketboek. Engelstalig. Wordt als pakket / 4.00Meer info Bijzonderheden:
Nouwen L.J.M. Prof. Mr. Achteraf bekeken, herinneringen en overpeinzingen van een fiscalist.Raiffeisen-Boerenleenbank, 1977. 79 blz. Met zwart-wit foto's. Karton / 197730.00Meer info Bijzonderheden:
Wighton Charles Adenauer. Democratisch dictator, een kritische biografieAmsterdam, H.J.W. Becht, 1968. 339 blz. Ned. vert. J.F. KliphuisZwart-wit foto's. Gebonden. Hard co / 19685.00Meer info Bijzonderheden:
Gallmann Kuki Afrikaanse nachten Regenboog pocket 264Amsterdam, Maarten Muntinga BV., 1996. 192 blz. Ned. vert. Annelies Konijnenblet. Pocketboek. Leesv / 19963.00Meer info Bijzonderheden:
Jager de J.L. Albert Heijn. De memoires van een optimistBaarn, De Prom, 1997. 253 blz Met zwart-wit foto's. Paperback / 19976.00Meer info Bijzonderheden:
Pierhal Jean Albert Schweitzer. Dit was zijn leven.Amsterdam, Scheltens & Giltay, 267 blz. Ned. vert. J.F. Kliphuis. Zwart-wit foto's. Hard cover. Li / 6.00Meer info Bijzonderheden:
Pierhal Jean Albert Schweitzer. het leven van een goed mensAmsterdam, Scheltens & Giltay, 268 blz. Ned. vert. J.F. Kliphuis. 35 Zwart-wit foto's. Hard cover. / 6.00Meer info Bijzonderheden:
Lind Emil. Albert Schweitzer. Leven en werk.Naarden, In den toren., Met een voorwoord van Stefan Zweig. 223 blz. Ned. vert. Jan Poortenaar. Zwar / 6.12Meer info Bijzonderheden:
Berrill Jacquelyn Âlbert Schweitzer. Nobelprijs voor de vrede's-Gravenhage, Boekencentrum, 1957. 184 blz. Uitgavejaar 1957. Zwart-wit foto's. Hard cover. Linnen / 19575.25Meer info Bijzonderheden:
Akkerman S. en Smitts C. Dr. Albertus Zijlstra. Leven en arbeidGoes, Oosterbaan & Le Cointre, 1978. 180 blz. Hard cover. Rug verkleurd / 19785.00Meer info Bijzonderheden:
Alfrink en de Kerk. 1951-1976. Historische en theologische essays, aangeboden aan kardinaal Alfrink bij zijn zilveren bisschopsjubileum.Baarn, Amboboeken, 1976. 368 blz. Paperback. Rug verkleurdEnkele blz. gekreukt door slechte snede / 19765.00Meer info Bijzonderheden:
Trolsky, Tymen. Aliesje. / 19757.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amst., De Bezige Bij. 1975. 263 p. Ingenaaid.* Licht rafelige rand omslag, goed ex.
Morriën, Adriaan. Alissa en Adrienne. / 19907.00Meer info Bijzonderheden: 3de vermeerderde druk. Amsterdam, G.A. van Oorschot. 1990. 93 p. Ingenaaid.* Naam en datum op franse titel.
Klamer Arjo, Biersteker Henk, Doornik Rien, Kok Ruud, Michon Mary, Oosterwijk Fokkelien, Swart Joop en Wennnekes Wim Alje Klamer. Potret van een radiopastorBaarn, Ten Have, 1987. 128 blz. Met zwart-wit foto's. Paperback. / 19874.00Meer info Bijzonderheden:
Parks Gordon Als de vruchten aan een boom. Jeugdbiografie van een neger die topfotograaf van Life werd Gordon ParksHaarlem, De Toorts, 284 blz. Ned. vert.Hanne-Lise Willemsen. Geillustreerd met 16 foto's van Gordon / 5.00Meer info Bijzonderheden:
Cox Elizabeth Als je dagen zijn geteld.Weert, M& P, 191 blz. Ned. vert. Aafje Beier. Paperback. / 4.50Meer info Bijzonderheden:
Altijd iemands kind. Dieuwertje Blok in gesprek met bekende NederlandersUtrecht, Stichting Kinderopvang nederland, 1995. 96 blz. Uitgavejaar 1995. Met foto's van Caecilla / 19953.00Meer info Bijzonderheden:
Eckeren van Gerard Annie Hada. Het leven eener vrouw.Amsterdam, P.N. van Kampenen Zoon, 1911. 284 blz. 2de druk. Hard cover. linnen. Rug licht sleets. V / 19117.50Meer info Bijzonderheden:
Bouman P.J. Anton Philips de mens de ondernemer.Amsterdam, J.M. Meulenhoff, 1956. 294 blz. Uitgavejaar 1956. Zwart-wit foto's. Hard coverl Linnen v / 19565.00Meer info Bijzonderheden:
Leiris, Michel. Arena. Voorafgegaan door Over de literatuur beschouwd als een stieregevecht. / 198112.00Meer info Bijzonderheden: De Arbeiderspers. 1981. 207 p. Ingenaaid. * Privé-domein nr.70.* Licht verkl. en gelezen.
Broers Arjan Arjan Broers in gesprek met Bisschop Muskens. Elk mens heeft een naam. Pleidooi voor een sociaal EuropaZoetermeer, Meinema, 1997. 92 blz. Paperback / 19973.00Meer info Bijzonderheden:
Gale Robert Peter Dr. en Hauser Thomas Arts in Moskou. De strijd van een Amerikaanse beenmergchirurg en zijn Russische collega's tegen de gevolgen van Tsjernobyl.Amsterdam, Balans, 1988. 21 blz. Ned. vert.J. Verheydt. Paperback. Leesvouw in achterplat. / 19885.00Meer info Bijzonderheden:
Aufrey Hepburn. Een engel van liefde. Margriet-biografie bij nummer 41. 1993Amsterdam, Geillustreerde pers, 1993. 96 blz. Zwart-wit foto's. Pocketboek / 19933.00Meer info Bijzonderheden:
Poe, Edgar Allan. Autobiografisch. Brieven, essays, schetsen en ideeën. Samengesteld en ingeleid door August Hans van den Boef. / 19889.00Meer info Bijzonderheden: Amst., Loeb. 1988. 213 p. Paperback.
Tajiri, Shinkichi. Autobiographical notations/ Autobiografische aantekeningen. Words and images/ Woorden en beelden. / 199320.00Meer info Bijzonderheden: Eindhoven, Kempen Publishers. 1993. 156 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.
Dufort Felix Baron te paard. De memoires van Victor Baron de Saint Hyppolyte Du Fort, bewerkt, verkort en gekuist door Felix DufortAmsterdam, P.N. van Kampen & Zoon., 366 blz. Verlucht door Cees Banzinger. Hard cover. Linnen. Geen / 7.50Meer info Bijzonderheden:
Arrabal, Fernando. Baäl Babylon. Roman. / 19728.00Meer info Bijzonderheden: De Bezige Bij. 1972. 140 p. Paperback. * Literaire Reuzenpocket 418.* Licht verkleurd.
Vos-Willems M.C. Begrip. Het ware levensverhaal van een moeder en Oma1979. . Geschreven in het jaar van het kind. 110 blz. Zwart-wit ill. Karton. Gebruikersvlekken op sn / 19796.00Meer info Bijzonderheden:
Zimmer Maria A. Bellamy. De Mens en zijn Werk. Een inleiding.Amsterdam, De Driehoek, 80 blz. Paperback. Stempel op titleblad / 4.50Meer info Bijzonderheden:
Kuijk Otto en Deelen Martin. Bepááldelijk Luns.Amsterdam, H.J.W. Becht, 160 blz. Voorblad mist, een paar blz. bevestigd met plakband. Rug verslete / 3.00Meer info Bijzonderheden:
Uyl den Liesbeth Beppie van VessemUtrecht, Veen, 1988. 96 blz. Paperback. / 19884.00Meer info Bijzonderheden:
Biesheuvel, J.M.A. Biesboek. Foto's, documenten en tekeningen becommentarieerd door ... Met bijdragen van Hanneke 't Hart, Maarten 't Hart, Anton Korteweg en Karel van het Reve. Samengesteld door Eva Biesheuvel-Gütlich en Tilly Hermans. / 198810.00Meer info Bijzonderheden: Amst., Meulenhoff. 1988. 168 pag. Foto's, illustraties. Linnen/ stofomslag.* Stukje uit binnenzijde stofomslag geknipt.
Huis Frits en Steenhorst Rene Bij monde van Willem Drees. Levensschets van een groot Nederlander. Met bijdragen van Joop den Uyl, Joseph Luns, Ed Nijpels, Marga Klompé, Sicco MansholtUtrecht, Het Spectrum, 1985. 168 blz. Met zwart-wit foto's. Paperback. Stofomslag. / 19854.50Meer info Bijzonderheden:
Andersen Christopher Bill en Hillary. Hun huwelijkAmsterdam, Luitingh-Sijthoff, 1999. 367 blz. Met zwart-wit foto's. Paperback. / 19997.50Meer info Bijzonderheden:
Proost K.F. BiografieenAmsterdam, Maatschappij voor goede en goedkoope lektuur, 1929. 156 blz. Hard cover. Linnen. / 19293.00Meer info Bijzonderheden:
Niehe Ivo Bizarre belevenissen bij de groten der aardeCenterboek, 1990. 231 blz. Paperback / 19904.50Meer info Bijzonderheden:
Polak Johan Bloei der decadenceArnhem, Balans, 1991. 2de druk. 195 blz. Gebonden. Hard cover. Linnen. Stofomslag. / 19917.50Meer info Bijzonderheden:
Pire Dominique Pater Bouwen aan de vredeAmsterdam, Elsevier, 1968. Pater Dominique Pire is winnaar van de Nobelprijs voor de vrede 184 blz. / 19684.00Meer info Bijzonderheden:
Multatuli en Funke Dr. G.L. Briefwisseling tusschen Multatuli en G.L.FunkeAmsterdam, Wereldbibliotheek, 1947. 298 blz. Uitgavejaar 1947. Hard cover. Linnen met gebruikersspo / 194712.00Meer info Bijzonderheden:
Léautaud, Paul. Brieven aan mijn moeder. Vertaald en van een woord vooraf en een naschrift voorzien door Mels de Jong. / 200915.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, De Arbeiderspers. 2009. 206 pag. Paperback. * Privé-Domein 269.* Naam op franse titel. Rug versleten.
Wessem van Constant Charlie Chaplin. Met opnamen uit zijn filmsAmsterdam, De Gulden Ster, 132 blz. Hard cover. Linnen. GEEN STOFOMSLAG / 6.50Meer info Bijzonderheden:
Teunissen Jan Joost en Stenhuls Aafke Chileens dagboekGroningen, Xeno, 367 blz. Zwart-wit foto's. Paperback. / 4.50Meer info Bijzonderheden:
Loeser Norbert Chopin. Gottmer muziekpockets. 1.Haarlem, J.H. Gottmer., 1958. 192 bllz. Met zwart-wit foto's. Paperback. / 19585.00Meer info Bijzonderheden:
Bromet Joop Conny Stuart een theaterlevenUtrecht, A.W. Bruna & Zoon, 1975. 168 blz. Zwart-wit foto's. Paperback. / 19755.00Meer info Bijzonderheden:
Davidson Sara Cowboy. Een liefdesverhaalAmsterdam, Luitingh -Sijthoff, 1999. 255 blz. Paperback. / 19997.50Meer info Bijzonderheden:
Olof Theo. Daar ga je dan, Muzikale reisimpressies .Amsterdam, Sijthoff, 1986. 175 blz. Paperback. Randen platten lichrt sleets. / 19864.50Meer info Bijzonderheden:
Mol Albert Dag dag, welterusten. Brieven aan mijn moederNaarden, Strengholt, 1987. 126 blz. Paperback. / 19874.50Meer info Bijzonderheden:
Wolf Laura Dagboek van een maffe moeder-in-speAmsterdam, Sijthoff, 2004. 317blz. Uitgavejaar 2004. Paperback / 20044.50Meer info Bijzonderheden:
Meyden van der Henk. Dat kan toch niet waar zijn.Amsterdam, Teleboek B.V, 1981. 319 blz. Paperback. Randen platten licht sleets / 19814.50Meer info Bijzonderheden:
Hockney, David. David Hockney by David Hockney. Text by Hockney. Edited by Nikos Stangos. / 197615.00Meer info Bijzonderheden: 1st ed. London, Thames & Hudson. 1976. 312 pp. 434 Ills., 60 in colour. Cloth/ Dustjacket.* Sl. discol.
Lieshout van Jan De aal van Oranje. Een biografie van Peter BleijsVenlo, van Sijk, 1988. 671 blz. Zwart-wit foto's. Hard coer. Linnen. Stofomslag. met kleine sleetpl / 198815.00Meer info Bijzonderheden:
Sanders D. Mr. De advocaat met raad en daadArnhem, Van Loghum Slaterus, 1962. 150 blz. Hard cover. linnen: GEEN STOFOMSLAG. Pigmentvlekken op / 19626.00Meer info Bijzonderheden:
Naipaul, Seepersad. De avonturen van Gurudeva. Met een voorwoord van V.S. Naipaul. / 19968.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amst., Atlas. 1996. 158 p. Paperback.* Sleets op hoeken.
SCHURER, FEDDE De bisleine spegel ~ AutobiografyMoussault, 1969 / 19695.00Meer info Bijzonderheden: pbk, foto's, register, 160 pp, netjes
Beauvoir, Simone de. De bloei van het leven. Memoires deel 2. / 19877.00Meer info Bijzonderheden: 10de druk. Agathon. 1987. 603 p. Paperback.
Komrij, Gerrit. De buitenkant. Een abecedarium. / 19959.00Meer info Bijzonderheden: 2de druk. Amst., De Arbeiderspers. 1995. 201 pag. Ingenaaid. * Privé-domein nr.200.* Gelezen exempl.
Komrij, Gerrit. De buitenkant. Een abecedarium. / 19959.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amst., De Arbeiderspers. 1995. 201 pag. Ingenaaid met flappen. * Privé-domein nr.200.* Gelezen exempl.
Valk H.W. De Cathedrale Basiliek van St. Jan te 's-Hertogenbosch. Erasmus-Librye deel IIMaastricht, Leiter-Nypels, 71 blz. Met zwart-wit illustraties en foto's. Hard cover.Pigmentvleken / 4.50Meer info Bijzonderheden:
Kan Wim en Ruhl Frans De dagboeken van Wim Kan. 1957-1968. De radiojarenAMsterdam, Balans, 1988. Ingeleid en samengesteld door Frans Ruhl. 305 blz. Uitgavejaar 1988. Paperb / 19887.50Meer info Bijzonderheden:
Kuile ter E.H. Dr. De Dom van Utrecht. Erasmus-Librye deel VIMaastricht, Leiter-Nypels, 69 blz. Met zwart-wit illustraties en foto's en uitklapkaart.. Hard cov / 4.50Meer info Bijzonderheden:
Kremer Eva Maria Zr. De dwaze liefde van een barones.. Biografie van een Missiezuster.Tienray, Missieklooster St. Jozef., 1960. 211 blz. Uitgavejaar 1960. Ned. vert. Zr. M. Augustien. h / 19606.00Meer info Bijzonderheden:
Camus, Albert. De eerste man. Oorspronkelijke titel: Le premier homme. Vertaald door Jan Pieter van der Sterre. / 19959.00Meer info Bijzonderheden: 2de druk. Amsterdam, De Bezige Bij. 1995. 370 p. Paperback. * Gelezen ex..
Wttewaalll van Stoetwegen C.W.I. Jkvr. Mr. De freule verteltBaarn, Bosch & Keuning N.V., 1973. 301 blz. Uitgavejaar 1973. Met zwart-wit foto's Paperback / 19734.50Meer info Bijzonderheden:
Márquez, Gabriel García. De geur van guave. Autobiografie. Gesprekken met Plinio Mendoza. / 19837.00Meer info Bijzonderheden: Meulenhoff. 1983. 147 p. Paperback.* Naam en datum op franse titel.
Kuitert, Lisa & Rotenstreich, Mirjam (sam.). De gevoelige plaat. Literair album. / 19958.00Meer info Bijzonderheden: Amst., Nijgh & Van Ditmar. 1995. 243 pp. Foto's. Softcover.* Hoek licht gekreukt.
Geiger, Hermann De gletsjerpilootNelissen / 4.00Meer info Bijzonderheden: met stofomslag geb met 40 foto repropuducties en 15 tekeningen
Luif Marjan De groentevrouw en andere portretten.Bussum, Novella, 1994. 126 blz. Paperback / 19944.50Meer info Bijzonderheden:
Walter-Fearn Anne Dr. De kleine typhoon. Veertig jaren vrouwelijke arts in ChinaDen Haag, H.P. Leopolds., 1941. 312 blz. Ned. vert. Dr. J.N.C. van Dietsch. Hard cover. Linnen. Rug / 19416.00Meer info Bijzonderheden:
Kriegel, Leonard [vert. uit het Engels door S. Baudet-Goverts] De lange weg naar huisAssen : Van Gorcum / 19666.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk, 198 blz, 21 cm, goed exemplaar. Annotatie: Hoe een 11 jarige jongen zijn polio overwon en een vooraanstaand professor Engelse Literatuur wordt. Vertaling van: The long walk home.
Joosten-Fokkema H. De late regenGoes, Oosterbaan & Le Cointre, 1980. 224blz. Hard cover. Hoeken rug licht sleets / 19804.00Meer info Bijzonderheden:
Doorn, Johnny van. De lieve vrede. Legendarische momenten 1944-1990. / 19907.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amst., De Bezige Bij. 1990. 159 pag. Paperback.
Doorn, Johnny van. De lieve vrede. Legendarische momenten 1944-1990. / 19907.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amst., De Bezige Bij. 1990. 150 pag. Paperback.
Gimpel Erich De man die de oorlog zou winnen. Zoals hij vertelde aan Will Berthold`Baarn, In Den Toren, 215 blz. Ned. vert. Aize de Visser. Hard cover. Linnen. Geen stofomslag. / 4.50Meer info Bijzonderheden:
Sjtsjaranski Nathan De memoires van Nathan SjtsjaranskiAmsterdam, Balans, 1988. 386 blz. Ned. vert. Frans en Joyce Bruning. Hard cover. Linnen. Stofomslag / 19887.50Meer info Bijzonderheden:
Scott Fitzgerald, F. De namiddag van een schrijver. Autobiografische fragmenten en verhalen. Gekozen, vertaald en van een nawoord voorzien door Jan Donkers. / 197412.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, De Arbeiderspers. 1974. 282 p. Ingenaaid met flappen. * Privé-domein nr.27.* Voorzijde kaft licht verkleurd.
Zee van der Sytze De overkant. Mijn jaren bij het ParoolAmsterdam, Pometheus, 1998. 265 blz. Paperback. / 19984.50Meer info Bijzonderheden:
Penkowsky Oleg De Penkowsky documentenDen Haag, Ad. M.C. Stok-Forum Boekerij, Verzameld en gerangschikt door Frank Gibny en uit het Russic / 6.00Meer info Bijzonderheden:
Burgess Alan De schaduw van de morgen. het verhaal van Dr. Helen RoseveareBaarn, Bosch & Keuning, 1977. 269 blz. Met zwart-wit foto's. Ned. vert. Margot Rijn. Paperback. Ra / 19775.00Meer info Bijzonderheden:
Kossmann, Alfred. De seizoenen van een invalide lezer. / 19767.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk. Amsterdam, Em. Querido's uitgeverij. 1976. 109 pag. Paperback.
Collem van Simon De sterren kunnen me nog meer vertellen.'s-Gravenhage, BZZTôH, 1988. 119 blz. Met zwart-wit foto's. Paperback / 19884.50Meer info Bijzonderheden:
Jongstra, Atte. De tak van Salzburg. Autobiografie van een lezer. / 200215.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Querido. 2002. 445 p. Paperback met flappen.
Cosby Bill De tijd vliegt.Baarn, De Fontein, 1987. 120 blz. Paperback. / 19873.00Meer info Bijzonderheden:
Raes Hugo De vadsige koningenAmsterdam, De Bezige Bij, 1985. Speciale uitgave in het kader van het VarAa-televisieprogramma Buch' / 19855.00Meer info Bijzonderheden:
Paternak Anna De verliefde prinses.Amsterdam, Forum, 1994. Dit is het ware verhaal van een hartstochtelijke liefde tussen een vrouw en / 19947.50Meer info Bijzonderheden:
De vliegende Hollander in memoriam Dr. AlbertHilversum, C. de Boer jr., 176 blz. Met zwart-wit Hard cover. Linnen. Stofomslag. gerafeld en slee / 9.00Meer info Bijzonderheden:
Slanska Josefa De waarheid over mijn man. De zaak SlanskyLeiden, A.W. Sijthoff, 1969. 197 blz. Ned. vert. R.W.M. Klphuis-Vlaskamp. Zwart-wit foto's. Paperba / 19696.00Meer info Bijzonderheden:
Kalkhoven Rigo De wereld van Wim Sonneveld. Een open doekje in tekst en beeld voor een groot kleinkunstenaar.. Met een voorwoord van Toon Hermans.Amsterdam, Amsterdam Boek, 1975. 158 blz. Zwart-wit foto's. Paperbac. Gebruikersvlekken op snede. / 19756.00Meer info Bijzonderheden:
Sartre, Jean-Paul. De woorden. Vertaald door Pierre H. Dubois. Ooorspr. titel: Les mots. / 19818.00Meer info Bijzonderheden: 8ste druk. 1981. Utrecht, Erven J. Bijleveld. 1968. 190 p. Paperback.* Sticker-rest.
Scholten, Patty. De ziel is een pannenkoek. Een autobiografie in sonnetten. / 20119.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Atlas. 2011. 101 p. Ingenaaid met flappen.
Hunebelle Danielle Dear HenryAmsterdam, Elsevier, 1973. 175 blz. Ned. vert. J.B. Steen. Paperback. Kleine beschadiging onderkant / 19734.50Meer info Bijzonderheden:
Komrij, Gerrit. Demonen. Autobiografische verhalen. / 20048.00Meer info Bijzonderheden: 2de druk. 2de druk. De Bezige Bij. 2004. 222 p. Paperback/ buikband.
Komrij, Gerrit. Demonen. Autobiografische verhalen. / 200310.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk. De Bezige Bij. 2003. 222 p. Paperback.* Leessporen.
SANTEN, SAL Deze vijandige wereldAP, 1972 / 19722.50Meer info Bijzonderheden: paperback, knik in rug, vlekjes op snee, 88 pp
Santen, Sal. Deze vijiandige wereld. Schetsen. / 19725.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amst., De Arbeiderspers. 1972. 87 pag. Paperback.* Rug licht beschadigd.
Morton Andrew Diana. Haar eigen verhaal's-Gravenhage, BZZToH, 1992. 170 blz. Met foto's. Hard cover. Linnen. Stofomslag / 19927.50Meer info Bijzonderheden:
Diana. Haar zoektocht naar geluk. Margriet-biografie bij nummer 26. 1993Amsterdam, Geillustreerde pers, 1993. 79 blz. Pocketboek / 19933.00Meer info Bijzonderheden:
Mahler-Werfel, Alma. Diaries 1898-1902. Selected and translated by Antony Beamont. / 20009.00Meer info Bijzonderheden: Faber. 2000. 494 p. Paperback.

12 3 4 5 6 7 8 9