Meer info Bijzonderheden: Chicago, The Aries Press, 1971. 9th printing ongepagineerd. Pb . Cover slightly discoloured. good
NN
A -P TABLES OF HOUSES. Equaror to 66 deg. North Latitude. Including How to Use these same Tables for Southern Latitudes.
The Aries Press 1971. 6th printing ongepagineerd. Pb . /
4.00
Meer info Bijzonderheden: Chicago, The Aries Press, 1971. 6th printing ongepagineerd. Pb . good condition
Palmer, Lynne
A B C BASIC CHART READING.
Quarto Productions 1974. 1st ˇdition 52 pages. stapled . some disc. otherwise nice copy. Scan ava /
6.00
Meer info Bijzonderheden: San Francisco, Quarto Productions, 1974. 1st ˇdition 52 pages. stapled . some disc. otherwise nice copy. Scan available. good condition
Leipzig, Marwayne
A Beginner's Guide to Easy Horoscope Construction
private edition, 1978 / 1978
2.00
Meer info Bijzonderheden: spiral bound, 4to, 18 pps., good/very good
Robson, Vivian E.
A beginner's guide to practical astrology
Samuel Weiser, New York, 1979 / 1979
6.50
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 184 pps., ind., good
Meyer, Michael R.
A handbook for the humanistic Astrologer
Anchor Books, Doubleday, New York, 1974 / 1974
9.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, xvii, 362 pps., Folding lines on spine, fair
Meyer, Michael R.
A Handbook for the Humanistic Astrologer.
New York, Anchor Books, 1974. /
12.00
Meer info Bijzonderheden: Preface by Dane Rudhyar. Paperback, 13x21, ills, xviii-362pp. ISBN 0384057296. Bright & tight. [boeknr. 1524]
Weingarten, Henry
A modern introduction to astrology
ASI, New York, 1974 / 1974
2.00
Meer info Bijzonderheden: pocket, sewed, 85 pps., good
Wilde, Geo
A PRIMER OF NATAL ASTROLOGY For Beginners. How to cast the Horoscope and read its happy Auguries or Portents.
The Rexo Publishing Co. 1911. 3d edition 88 pages. cloth . illustrated. Spine bit disc. Binding /
12.00
Meer info Bijzonderheden: Yorkshire, The Rexo Publishing Co., 1911. 3d edition 88 pages. cloth . illustrated. Spine bit disc. Binding bit loose but firm. 12,5 x 18 cm. Scans available good condition
Bytheriver, Marylee
A short dictionary of astrology
Harper & Row, New York, 19781st ed., / 1978
4.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 80 pps., good
Lofthus, Myrna
A Spiritual Approach to Astrology
CRCS Publications, Sebastopol, 1983 / 1983
12.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 428 pps., ind., very good
Stearn, Jess
A Time for Astrology
Signet, New York, 1972 / 1972
4.00
Meer info Bijzonderheden: pocket, 435 pps., ills., Ballpointnotes, fair/good
Hamaker-Zondag, Karen M.
Aard en achtergrond van de huizen. De astrologische duiding, deel 3
Schors, Amsterdam, zonder jaar /
11.50
Meer info Bijzonderheden: hardcover, karton, 8vo groot, 178 blz., goed/zeer goed/geen stofomslag
Palmer, Lynne
ABC Chart erection
American Federation of Astrologers, Tempe, 1971, 2nd printing / 1971
5.50
Meer info Bijzonderheden: paperback, a4, 212 pps., good/very good
Palmer, Lynne
ABC Major Progressions
American Federation of Astrologers, Washington, 19701st ed., / 1970
10.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, a4, 168 pps., good/very good
Chandu, Jack F.
Achtergronden van de astrologie
Ankh-Hermes, Deventer, 1982 / 1982
12.50
Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 4to klein, 291 blz., ind., ills., goed/zeer goed/stofomslag goed
Chandu, Jack F.
ACHTERGRONDEN VAN DE ASTROLOGIE.
Ankh-Hermes 1982. 1e druk 291 pp. linnen gebonden met stofomslag. Geillustreerd. Gesigneerd. /
17.50
Meer info Bijzonderheden: Deventer, Ankh-Hermes, 1982. 1e druk 291 pp. linnen gebonden met stofomslag. Geillustreerd. Gesigneerd. goudopdrukgesigneerdmooie staat
AFA Tables of Houses. Campanus System
American Federation of Astrologers, Tempe, 1977 / 1977
10.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 4to large, 180 pps., good/very good/no dj
AFA Tables of Houses. Koch System
American Federation of Astrologers, Tempe, 1977 / 1977
8.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 4to large, 180 pps., good/very good/no dj
AFA Tables of Houses. Placidus System
American Federation of Astrologers, Tempe, 1977 / 1977
7.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 4to large, 180 pps., Pencil notes in introduction, fair/good/no dj
Maas, Renée
Afslanken met astrologie. Hoe zon, maan en planeten je kunnen helpen met lijnen
Kosmos, Z&K, Utrecht/Antwerpen, 1999 / 1999
6.50
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo groot, 126 blz., zeer goed
Almanach astrologique 1933
Chacornac, Paris, 1942 / 1942
7.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, sewed, 8vo large, 92 pps., Wear to spine, a few pencil-markings. Contains articles by Brahy, Volguine, Tamos, Thierens a.o., also small ephemeris for 1933, fair
Almanach astrologique 1938
Chacornac, Paris, 1937 / 1937
10.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, sewed, 8vo large, 127 pps., Contains articles by Volguine, Arista, Chacornac a.o., also small ephemeris for 1938 incl. daily aspects, fair
Rice, Hugh S.
American Astrology. Ephemeris and aspectarian for 1944
David McKay, Philadelphia, 1943 / 1943
3.00
Meer info Bijzonderheden: stapled wraps, 4to, 65 pps., fair
Randall, Sidney
An A.B.C. of the old Science of Astrology for Beginners
Foulsham, London, 1917 / 1917
10.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo small, 104 pps., Some wear at top and bottom of spine, fair/no dj
Rudhyar, Dane
An astrological triptych. Gifts of the Spirit. The Way Through. The Illuminated Road
Aurora Press, Santa Fe, 1978, rev. 2nd. ed. / 1978
9.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo large, xiv, 296 pps., frontisp., Folding line on front page, fair/good
Kolmus, Drs. G.J./Vlijmen, P. van
Analogieėn in de astrologie
Ankh-Hermes, Deventer, 1986 / 1986
8.50
Meer info Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 4to klein, 112 blz., Enkele stempels, goed/zeer goed
Hamaker-Zondag, Karen M.
Analyse van Aspecten. De astrologische duiding, deel 4
Schors, Amsterdam, 1982 / 1982
12.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, karton, 8vo groot, 321 blz., Rug verkleurd, goed/geen stofomslag
Ebertin, Reinhold (Hrsg.)
Anatomische Entsprechungen der Tierkreisgrade
Ebertin Verlag, Aalen, 19711st ed., / 1971
10.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 112 pps., very good
Ebertin, Reinhold
Angewandte Kosmobiologie
Ebertin Verlag, Aalen, 1970, 4th. ed. / 1970
16.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 208 pps., good/very good
Brodde, August
Anleitung zur Berechnung der Planetenstände von 1600 bis 2000. Zyklische Entsprechungsformeln, Hilfsephemeriden. Praktische Tabellen
Kosmobiologische Gesellschaft, Hamburg, not dated /
10.00
Meer info Bijzonderheden: Plastic spine, a4, 27 pps., Small stain on front page, sunned pages, fair/good
Kühr, Erich Carl
AO-Tabellen
Rudolf Cerny, Wien, not dated /
20.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, 8vo large, 22, 120, 8, 103 pps., Very mild stains, good/no dj
Sullivan, Erin
Aphrodite, Venus. Planeet met twee gezichten
Symbolon, Amstelveen, 1999 / 1999
11.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 8vo, 143 blz., zeer goed
Oken, Alan
As above, so below. A Primary guide to astrological awareness
Bantam, New York, 1973 / 1973
4.00
Meer info Bijzonderheden: pocket, viii, 344 pps., ind., Traces of use, sunned pages, fair
Libin, Arthur D.
ASI tables of Diurnal Planetary Motion. Programmed by Arthur D. Libin on an IBM System/370 Mod. 145
ASI, New York, 1975 / 1975
6.50
Meer info Bijzonderheden: paperback, 4to, 186 pps., good/very good
Lowell, Laurel
Aspects
Bartley, Boston, 1972, 2nd. printing / 1972
4.00
Meer info Bijzonderheden: stapled wraps, 27 x 23 cm., 40 pps., This Table of Aspects has been compiled so that we may, in the all-absorbing quest for variety and substance, more readily apply those subtleties to delineation which might otherwise be neglected by virtue of the complexities involved, good
Epstein, Ruth
Aspects at a glance
1976 / 1976
4.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 76 pps., ills., Front page damaged (less than 1 sqcm.), fair/good
Ojha, P.G.K. / Ojha, P.A.
ASPECTS OF VEDIC ASTROLOGY.
Passage Press 1992. 1st edition 179 pp. Pb . Scans of this nice copy available. /
10.00
Meer info Bijzonderheden: Salt Lake City, Passage Press, 1992. 1st edition 179 pp. Pb . Scans of this nice copy available. very good condition
Aspekt
Privé-uitgave, zonder jaar /
3.00
Meer info Bijzonderheden: kunststof rugje, a4, 31 blz., goed/zeer goed
Aspekt-deutung. Die Lehre von den Bedeutungen der astrologische Aspekte
Baumgartner Verlag, Warpke-Billerbeck, not dated /
10.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 49 pps., good
Lewis, Jim/Guttman, Ariel
Astro * Carto & Graphy Atlas mit Horoskopen und Biographien
Astrodata, Wettswil, 1990 / 1990
32.50
Meer info Bijzonderheden: paperback, 4to, 324 pps., ind., ills., very good
Coleman, M.E.
Astro-analyse. Een stap voor stap cursus over toegepaste astrologie
Schors, Amsterdam, 1986 / 1986
9.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 8vo groot, xii,298 blz., Naam vorige eigenaar uit schutblad geknipt, redelijk/goed
Heindel, Max / Foss-Heindel, Augusta
ASTRO-DIAGNOSE. Een Handleiding bij de Genezing. Een verhandeling over Geneeskundige Astrologie en Diagnose uit Horoscoop en Hand.
Gnosis 1932. 1e druk 233 pp. linnen gebonden . Uit het Engelsch vertaald door A. J. J. Hattinga Ra /
17.50
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Gnosis, 1932. 1e druk 233 pp. linnen gebonden . Uit het Engelsch vertaald door A. J. J. Hattinga Raven. Geillustreerd. in goede staat
Heindel, Max / Foss-Heindel, Augusta
ASTRO-DIAGNOSE. Een Handleiding bij de Genezing. Een verhandeling over Geneeskundige Astrologie en Diagnose uit Horoscoop en Hand.
Gnosis 1932. 1e druk 233 pp. linnen gebonden . Uit het Engelsch vertaald door A. J. J. Hattinga Ra /
17.50
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Gnosis, 1932. 1e druk 233 pp. linnen gebonden . Uit het Engelsch vertaald door A. J. J. Hattinga Raven. Geillustreerd. mooie staat
Heindel, Max
Astro-diagnosis. A Guide to Healing
The Rosicrucian Fellowship, Oceanside, 1928, 1th edition / 1928
20.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo, 446 pps., ind., frontisp., Considerable wear around spine. Text on spine faded. Exterior stained, moderate/no dj
Heindel, Max/Foss-Heindel, Augusta
Astro-diagnostic. Un traité d'astro-diagnostic médical ą partir du thčme astrologique
Association Rosicrucienne, Saint-Michel-de-Boulogne, 1985, 3rd. ed. / 1985
10.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, sewed, 8vo, 407 pps., ills., good
Andersen, Hans J.
Astro-geographie und Geschichte
Aalen - Ebertin Verlag / 1974
11.00
Meer info Bijzonderheden: Softcover, 14x21, Abbildungen, 400S. Gutes Exemplar.
Piarca
Astro-logica. Leerboek der astrologie
Astrologische Studiekring 'Piarca', 's-Gravenhage, zonder jaar [plm. 1942?] / 1942
35.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, half linnen, 8vo, 192 blz., goed/geen stofomslag
Moortel, Koen Van de
Astro-logika
Privé-uitgave, 1997 / 1997
10.00
Meer info Bijzonderheden: plastic rug, 8vo, 108 blz., bibliogr., goed
Exel, Ria [tekeningen]
Astro-psychologie. De twaalf tekens van de zodiak
Ria Exel, Zoetermeer, zonder jaar /
4.00
Meer info Bijzonderheden: katern, 8vo groot, 32 blz., ills., goed
Hamaker-Zondag, Karen
Astro-psychology. Astrological symbolism and the human psyche
Aquarian Press, Wellingborough, 1980 / 1980
6.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo large, 224 pps., A few pencil markings, fair
Diegenbach, C.
Astro-technica
Lochem - De Tijdstroom / 1943
11.00
Meer info Bijzonderheden: Met een voorwoord van Theo Ram. Horoscoopberekeningen m.b.v. (tri)goniometrie en logaritmen. O.a. mathematische horoscoopberekeningen volgens Campanus, Regiomontanus & Placidus. Orig. rood linnen met goudopdruk, 16x24, 282pp., 47 gekleurde afb., index, tabbellen. Op een enkel pigmentvlekje na, als nieuw. [boeknr. 705]
Heindel, Max/Foss-Heindel, Augusta
Astrodiagnose. Een handleiding bij de genezing
Gnosis, Amsterdam, 1932 / 1932
15.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 4to klein, 233 blz., Slijtage aan top en onderkant rug en aan de hoeken, verder goed, redelijk/geen stofomslag
Elmensberg, K.W. von
Astrognostica Rediviva, alte Tempelweisheit in neuer Fassung
Joh. Baum Verlag, Pfullingen, 1930-1931 / 1930
15.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, halfcloth, 8vo large, 296 pps., ills., Spine enforced with tape, contains inscription 'Ram 1931', 3 consequetive publications bound into 1 book, some wear to corners, fair/no dj
Jayne & Kellye
Astrogram astrology. Meanings, methods & math
American Federation of Astrologers, Tempe, not dated /
2.75
Meer info Bijzonderheden: pocket, 89 pps., ills., A few dog's ears, fair
Astrokring 8e jaargang(1991)nr. 4
Astrokring, 's Gravenhage, 1991 / 1991
2.00
Meer info Bijzonderheden: geniet stencil, a4, 30 blz., Voorpagina staat vol aantekeningen, geen aantekeningen in interieur, matig
Meer info Bijzonderheden: pocket, 75 pps., Wear to spine, fair/good
Crowley, Aleister
Astrologick. Studien zur Astrologie
Königsfurt, Krummwisch, 2001 / 2001
7.50
Meer info Bijzonderheden: pocket, 301 pps., ills., as new
Couderc, Paul
Astrologie
Thieme – Zutphen / 1980
4.00
Meer info Bijzonderheden: Skeptische studie. Hardcover 120p., ills, geen stofomslag. Conditie: als nieuw. [boeknr.17]
Couderc, Paul
Astrologie
Thieme, Zutphen, 1980, 1e druk / 1980
6.50
Meer info Bijzonderheden: hardcover, 8vo, 120 blz., indl., ills., skeptische studie, rug wat verkleurd, goed/zeer goed/geen stofomslag
Geddes, Sheila
ASTROLOGIE
Het Spectrum 1976. 1e druk 96 pp. Pb . Geillustreerd. /
4.00
Meer info Bijzonderheden: Utrecht / Antwerpen, Het Spectrum, 1976. 1e druk 96 pp. Pb . Geillustreerd. in goede staat
Grimm, A.M.
Astrologie
Grimm, München, 1920 / 1920
25.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, cardboard, 8vo large, 336 pps., Laminated, some wear around spine, fair/no dj
Hoog Castell, H.de
ASTROLOGIE
Ned. Uitg. Mij. – Leiden / 1949
12.00
Meer info Bijzonderheden: volledige handleiding voor de beoordeling v/d geboorte horoscoop. Ned. Uitg. Mij. – Leiden, 1949. Groen linnen, 13½x19½, viii-148pp.. Rug verkleurd. [boeknr. 219]
Korteweg, Hans
Astrologie
Bert Bakker, Den Haag, 1971 / 1971
7.50
Meer info Bijzonderheden: paperback, 18 x 18 cm., 137 blz., ills., Vouw in voorpagina, redelijk/goed
Wilde, Dr. A. de
Astrologie
St. Ivio, Lelystad, 1968 / 1968
2.00
Meer info Bijzonderheden: katern, 8vo klein, 16 blz., ills., AO-boekje, goed
Wilt, Cor de/Crijns, Maurice
Astrologie
Privé-uitgave, 1977 / 1977
15.00
Meer info Bijzonderheden: geniet, a4, plm. 130 blz., ills., Beschermtape rond rug verdwenen, redelijk
Paltrinieri, Mario / Rader, Elena
ASTROLOGIE in de praktijk. Met 180 illustraties in kleur en zwart-wit.
Deltas 1981. 1e druk 198 pp. linnen gebonden met stofomslag. Met wetenschappelijk advies van docto /
9.00
Meer info Bijzonderheden: Aartselaar-Harderwijk, Deltas, 1981. 1e druk 198 pp. linnen gebonden met stofomslag. Met wetenschappelijk advies van doctor Horus. Nederlandse bewerking van Tineke van Heumen.Groot formaat: 22 x 26,5 cm in goede staat
Dam, Wim van
Astrologie & homofilie
Schors, Amsterdam, 1983 / 1983
8.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, karton, 8vo groot, 78 blz., ills., Uitgebreide aantekeningen op schutblad, rug verkleurd, redelijk/goed/geen stofomslag
Heindel, Max & Augusta Foss
Astrologie (The message of the Stars). Handboek
Veen, Amersfoort, 1924 / 1924
8.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 4to klein, 273 blz., ills., frontisp., Flinke slijtage aan rug, roestvlekkig, redelijk/geen stofomslag
Mertz, B.A.
Astrologie - Charakterkunde - Schicksal, Liebe und Beruf - Berechnung und Deutung von Horoskopen - Aszendent-tabelle
Falken, 1979 / 1979
3.50
Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 20 x 21,5 cm., 342 pps., bibliogr., Cover damaged by moisture, a bit musty, fair/dj good
Voss, Gerhard
Astrologie - christlich
Pustet, Regensburg, 1980 / 1980
8.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 166 pps., ills., very good
Teissier, Elizabeth
Astrologie - Die Wiederkehr einer Wissenschaft
Ullstein, Frankfurt/Berlin, 1989 / 1989
10.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, 8vo large, 415 pps., very good/dj good
Goodman, Linda
Astrologie - Sonnenklar. Was die Sterne über unsere Männer, Frauen, Liebsten, Kinder, Vorgesetzten, Angestellten und über uns selbst zum Vorschein bringen
Phoenix Verlag, 19691st ed., / 1969
3.50
Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo large, 426 pps., Exterior stained, inscriptions on title page, fair/no dj
Knegt, Leo
ASTROLOGIE . Deel II. De kunst van Voorspellen. een studiewerk over de techniek der Voorspellende-Astrologie.
J. F. Duwaer & Zonen 1931. 1e druk 128 pp. ingenaaid bandillustratie . /
17.50
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, J. F. Duwaer & Zonen, 1931. 1e druk 128 pp. ingenaaid bandillustratie . mooie staat
Knegt, Leo
ASTROLOGIE . Deel l. WETENSCHAPPELIJKE TECHNIEK een studiewerk voor meergevorderden.
J. F. Duwaer & Zonen 1929. 1e druk 304 pp. linnen bandillustratie . kleine scheurtjes op rand rug- /
10.00
Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, J. F. Duwaer & Zonen, 1929. 1e druk 304 pp. linnen bandillustratie . kleine scheurtjes op rand rug-voorplat. Potloodaantekeningen op aantal pagina's. Getypte horoscoop van Anthony Fokker los in boek. in goede staatenige vergeling
Fidelsberger, Heinz
Astrologie 2000. Struktur einer Wissenschaft von morgen
Kremayr & Scheriau, Wien, 1972 / 1972
10.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 4to small, 383 pps., A few pencilnotes, good/dj slightly damaged
Feerhov, Friedrich
Astrologie als Grundlage der Heilkunst
Hans Baumgartner, Warkpe-Billerbeck, not dated /
15.00
Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 155 pps., good/very good
Orban, Peter
Astrologie als Therapie
Hugendubel, München, 1995, 5th ed. / 1995
25.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, cardboard, 8vo, 237 pps., very good/no dj
Prantl, Max
Astrologie als Tiefenpsychologie und Seelen-Heilkunde
Turm, Bietigheim, 1967 / 1967
10.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo, 160 pps., good/no dj
Mertz, B.A.
Astrologie als Wegweiser. Auswertung, Kombination und Anwendung des Geburtshoroskops
Ebertin Verlag, Freiburg im Breisgau, 1984 / 1984
10.00
Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo large, 384 pps., ills., Some shelfwear, good/dj good