Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Astrologie

1408 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 28 pagina's
resultaten 1 tot 50Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
10 Tage-Ephemeride 1910 - 1960Merkur Verlag, Stuttgart, 1977 / 19771.50Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 104 pps., Some pages are detached, but no pages are missing, moderate
24. Ebertin Kosmobiologisches Jahrbuch 1950Ebertin Verlag, Aalen, 1949 / 19498.00Meer info Bijzonderheden: paperback, sewed, 8vo, 96 pps., ills., good
28. Ebertin Kosmobiologisches Jahrbuch 1957Ebertin Verlag, Aalen, 1956 / 19566.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 156 pps., ills., good/very good
46. Ebertin Kosmobiologisches Jahrbuch 1975Ebertin Verlag, Aalen, 1975 / 19758.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 4to small, 232 pps., ills., Front page stained, otherwise good, fair
49. Ebertin Kosmobiologisches Jahrbuch 1978Ebertin Verlag, Aalen, 1978 / 19786.00Meer info Bijzonderheden: paperback, sewed, 8vo, 296 pps., ills., Scribbling on front page, fair
A - P Tables of Houses. Equator to 66 North Latitude. Including: How to use these same tables for southern latitutesAries Press, Chicago, 1973, 7th. printing / 19733.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, appr. 135 pps., Some damage to spine, a few stamps, moderate
NN A -P TABLES OF HOUSES. Equaror to 66 deg. North Latitude. Including How to Use these same Tables for Southern Latitudes. The Aries Press 1971. 9th printing ongepagineerd. Pb . Cover slightly discoloured. / 4.00Meer info Bijzonderheden: Chicago, The Aries Press, 1971. 9th printing ongepagineerd. Pb . Cover slightly discoloured. good
NN A -P TABLES OF HOUSES. Equaror to 66 deg. North Latitude. Including How to Use these same Tables for Southern Latitudes. The Aries Press 1971. 6th printing ongepagineerd. Pb . / 4.00Meer info Bijzonderheden: Chicago, The Aries Press, 1971. 6th printing ongepagineerd. Pb . good condition
Palmer, Lynne A B C BASIC CHART READING. Quarto Productions 1974. 1st ˇdition 52 pages. stapled . some disc. otherwise nice copy. Scan ava / 6.00Meer info Bijzonderheden: San Francisco, Quarto Productions, 1974. 1st ˇdition 52 pages. stapled . some disc. otherwise nice copy. Scan available. good condition
Leipzig, Marwayne A Beginner's Guide to Easy Horoscope Constructionprivate edition, 1978 / 19782.00Meer info Bijzonderheden: spiral bound, 4to, 18 pps., good/very good
Robson, Vivian E. A beginner's guide to practical astrologySamuel Weiser, New York, 1979 / 19796.50Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 184 pps., ind., good
Meyer, Michael R. A handbook for the humanistic AstrologerAnchor Books, Doubleday, New York, 1974 / 19749.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, xvii, 362 pps., Folding lines on spine, fair
Meyer, Michael R.  A Handbook for the Humanistic Astrologer. New York, Anchor Books, 1974.  / 12.00Meer info Bijzonderheden: Preface by Dane Rudhyar. Paperback, 13x21, ills, xviii-362pp. ISBN 0384057296. Bright & tight.  [boeknr. 1524]
Weingarten, Henry A modern introduction to astrologyASI, New York, 1974 / 19742.00Meer info Bijzonderheden: pocket, sewed, 85 pps., good
Wilde, Geo A PRIMER OF NATAL ASTROLOGY For Beginners. How to cast the Horoscope and read its happy Auguries or Portents. The Rexo Publishing Co. 1911. 3d edition 88 pages. cloth . illustrated. Spine bit disc. Binding / 12.00Meer info Bijzonderheden: Yorkshire, The Rexo Publishing Co., 1911. 3d edition 88 pages. cloth . illustrated. Spine bit disc. Binding bit loose but firm. 12,5 x 18 cm. Scans available good condition
Bytheriver, Marylee A short dictionary of astrologyHarper & Row, New York, 19781st ed., / 19784.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 80 pps., good
Lofthus, Myrna A Spiritual Approach to AstrologyCRCS Publications, Sebastopol, 1983 / 198312.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 428 pps., ind., very good
Stearn, Jess A Time for AstrologySignet, New York, 1972 / 19724.00Meer info Bijzonderheden: pocket, 435 pps., ills., Ballpointnotes, fair/good
Hamaker-Zondag, Karen M. Aard en achtergrond van de huizen. De astrologische duiding, deel 3Schors, Amsterdam, zonder jaar / 11.50Meer info Bijzonderheden: hardcover, karton, 8vo groot, 178 blz., goed/zeer goed/geen stofomslag
Palmer, Lynne ABC Chart erectionAmerican Federation of Astrologers, Tempe, 1971, 2nd printing / 19715.50Meer info Bijzonderheden: paperback, a4, 212 pps., good/very good
Palmer, Lynne ABC Major ProgressionsAmerican Federation of Astrologers, Washington, 19701st ed., / 197010.00Meer info Bijzonderheden: paperback, a4, 168 pps., good/very good
Chandu, Jack F. Achtergronden van de astrologieAnkh-Hermes, Deventer, 1982 / 198212.50Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 4to klein, 291 blz., ind., ills., goed/zeer goed/stofomslag goed
Chandu, Jack F. ACHTERGRONDEN VAN DE ASTROLOGIE. Ankh-Hermes 1982. 1e druk 291 pp. linnen gebonden met stofomslag. Geillustreerd. Gesigneerd. / 17.50Meer info Bijzonderheden: Deventer, Ankh-Hermes, 1982. 1e druk 291 pp. linnen gebonden met stofomslag. Geillustreerd. Gesigneerd. goudopdrukgesigneerdmooie staat
AFA Tables of Houses. Campanus SystemAmerican Federation of Astrologers, Tempe, 1977 / 197710.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 4to large, 180 pps., good/very good/no dj
AFA Tables of Houses. Koch SystemAmerican Federation of Astrologers, Tempe, 1977 / 19778.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 4to large, 180 pps., good/very good/no dj
AFA Tables of Houses. Placidus SystemAmerican Federation of Astrologers, Tempe, 1977 / 19777.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 4to large, 180 pps., Pencil notes in introduction, fair/good/no dj
Maas, Renée Afslanken met astrologie. Hoe zon, maan en planeten je kunnen helpen met lijnenKosmos, Z&K, Utrecht/Antwerpen, 1999 / 19996.50Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo groot, 126 blz., zeer goed
Almanach astrologique 1933Chacornac, Paris, 1942 / 19427.00Meer info Bijzonderheden: paperback, sewed, 8vo large, 92 pps., Wear to spine, a few pencil-markings. Contains articles by Brahy, Volguine, Tamos, Thierens a.o., also small ephemeris for 1933, fair
Almanach astrologique 1938Chacornac, Paris, 1937 / 193710.00Meer info Bijzonderheden: paperback, sewed, 8vo large, 127 pps., Contains articles by Volguine, Arista, Chacornac a.o., also small ephemeris for 1938 incl. daily aspects, fair
Rice, Hugh S. American Astrology. Ephemeris and aspectarian for 1944David McKay, Philadelphia, 1943 / 19433.00Meer info Bijzonderheden: stapled wraps, 4to, 65 pps., fair
Randall, Sidney An A.B.C. of the old Science of Astrology for BeginnersFoulsham, London, 1917 / 191710.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo small, 104 pps., Some wear at top and bottom of spine, fair/no dj
Rudhyar, Dane An astrological triptych. Gifts of the Spirit. The Way Through. The Illuminated RoadAurora Press, Santa Fe, 1978, rev. 2nd. ed. / 19789.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo large, xiv, 296 pps., frontisp., Folding line on front page, fair/good
Kolmus, Drs. G.J./Vlijmen, P. van Analogieėn in de astrologieAnkh-Hermes, Deventer, 1986 / 19868.50Meer info Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 4to klein, 112 blz., Enkele stempels, goed/zeer goed
Hamaker-Zondag, Karen M. Analyse van Aspecten. De astrologische duiding, deel 4Schors, Amsterdam, 1982 / 198212.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, karton, 8vo groot, 321 blz., Rug verkleurd, goed/geen stofomslag
Ebertin, Reinhold (Hrsg.) Anatomische Entsprechungen der TierkreisgradeEbertin Verlag, Aalen, 19711st ed., / 197110.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 112 pps., very good
Ebertin, Reinhold Angewandte KosmobiologieEbertin Verlag, Aalen, 1970, 4th. ed. / 197016.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 208 pps., good/very good
Brodde, August Anleitung zur Berechnung der Planetenstände von 1600 bis 2000. Zyklische Entsprechungsformeln, Hilfsephemeriden. Praktische TabellenKosmobiologische Gesellschaft, Hamburg, not dated / 10.00Meer info Bijzonderheden: Plastic spine, a4, 27 pps., Small stain on front page, sunned pages, fair/good
Kühr, Erich Carl AO-TabellenRudolf Cerny, Wien, not dated / 20.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, 8vo large, 22, 120, 8, 103 pps., Very mild stains, good/no dj
Sullivan, Erin Aphrodite, Venus. Planeet met twee gezichtenSymbolon, Amstelveen, 1999 / 199911.00Meer info Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 8vo, 143 blz., zeer goed
Oken, Alan As above, so below. A Primary guide to astrological awarenessBantam, New York, 1973 / 19734.00Meer info Bijzonderheden: pocket, viii, 344 pps., ind., Traces of use, sunned pages, fair
Libin, Arthur D. ASI tables of Diurnal Planetary Motion. Programmed by Arthur D. Libin on an IBM System/370 Mod. 145ASI, New York, 1975 / 19756.50Meer info Bijzonderheden: paperback, 4to, 186 pps., good/very good
Lowell, Laurel AspectsBartley, Boston, 1972, 2nd. printing / 19724.00Meer info Bijzonderheden: stapled wraps, 27 x 23 cm., 40 pps., This Table of Aspects has been compiled so that we may, in the all-absorbing quest for variety and substance, more readily apply those subtleties to delineation which might otherwise be neglected by virtue of the complexities involved, good
Epstein, Ruth Aspects at a glance1976 / 19764.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 76 pps., ills., Front page damaged (less than 1 sqcm.), fair/good
Ojha, P.G.K. / Ojha, P.A. ASPECTS OF VEDIC ASTROLOGY. Passage Press 1992. 1st edition 179 pp. Pb . Scans of this nice copy available. / 10.00Meer info Bijzonderheden: Salt Lake City, Passage Press, 1992. 1st edition 179 pp. Pb . Scans of this nice copy available. very good condition
AspektPrivé-uitgave, zonder jaar / 3.00Meer info Bijzonderheden: kunststof rugje, a4, 31 blz., goed/zeer goed
Aspekt-deutung. Die Lehre von den Bedeutungen der astrologische AspekteBaumgartner Verlag, Warpke-Billerbeck, not dated / 10.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 49 pps., good
Lewis, Jim/Guttman, Ariel Astro * Carto & Graphy Atlas mit Horoskopen und BiographienAstrodata, Wettswil, 1990 / 199032.50Meer info Bijzonderheden: paperback, 4to, 324 pps., ind., ills., very good
Coleman, M.E. Astro-analyse. Een stap voor stap cursus over toegepaste astrologieSchors, Amsterdam, 1986 / 19869.00Meer info Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 8vo groot, xii,298 blz., Naam vorige eigenaar uit schutblad geknipt, redelijk/goed
Heindel, Max / Foss-Heindel, Augusta ASTRO-DIAGNOSE. Een Handleiding bij de Genezing. Een verhandeling over Geneeskundige Astrologie en Diagnose uit Horoscoop en Hand. Gnosis 1932. 1e druk 233 pp. linnen gebonden . Uit het Engelsch vertaald door A. J. J. Hattinga Ra / 17.50Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Gnosis, 1932. 1e druk 233 pp. linnen gebonden . Uit het Engelsch vertaald door A. J. J. Hattinga Raven. Geillustreerd. in goede staat
Heindel, Max / Foss-Heindel, Augusta ASTRO-DIAGNOSE. Een Handleiding bij de Genezing. Een verhandeling over Geneeskundige Astrologie en Diagnose uit Horoscoop en Hand. Gnosis 1932. 1e druk 233 pp. linnen gebonden . Uit het Engelsch vertaald door A. J. J. Hattinga Ra / 17.50Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Gnosis, 1932. 1e druk 233 pp. linnen gebonden . Uit het Engelsch vertaald door A. J. J. Hattinga Raven. Geillustreerd. mooie staat
Heindel, Max Astro-diagnosis. A Guide to HealingThe Rosicrucian Fellowship, Oceanside, 1928, 1th edition / 192820.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo, 446 pps., ind., frontisp., Considerable wear around spine. Text on spine faded. Exterior stained, moderate/no dj
Heindel, Max/Foss-Heindel, Augusta Astro-diagnostic. Un traité d'astro-diagnostic médical ą partir du thčme astrologiqueAssociation Rosicrucienne, Saint-Michel-de-Boulogne, 1985, 3rd. ed. / 198510.00Meer info Bijzonderheden: paperback, sewed, 8vo, 407 pps., ills., good
Andersen, Hans J. Astro-geographie und GeschichteAalen - Ebertin Verlag / 197411.00Meer info Bijzonderheden: Softcover, 14x21, Abbildungen, 400S. Gutes Exemplar.
Piarca Astro-logica. Leerboek der astrologieAstrologische Studiekring 'Piarca', 's-Gravenhage, zonder jaar [plm. 1942?] / 194235.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, half linnen, 8vo, 192 blz., goed/geen stofomslag
Moortel, Koen Van de Astro-logikaPrivé-uitgave, 1997 / 199710.00Meer info Bijzonderheden: plastic rug, 8vo, 108 blz., bibliogr., goed
Exel, Ria [tekeningen] Astro-psychologie. De twaalf tekens van de zodiakRia Exel, Zoetermeer, zonder jaar / 4.00Meer info Bijzonderheden: katern, 8vo groot, 32 blz., ills., goed
Hamaker-Zondag, Karen Astro-psychology. Astrological symbolism and the human psycheAquarian Press, Wellingborough, 1980 / 19806.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo large, 224 pps., A few pencil markings, fair
Diegenbach, C. Astro-technicaLochem - De Tijdstroom / 194311.00Meer info Bijzonderheden: Met een voorwoord van Theo Ram. Horoscoopberekeningen m.b.v. (tri)goniometrie en logaritmen. O.a. mathematische horoscoopberekeningen volgens Campanus, Regiomontanus & Placidus. Orig. rood linnen met goudopdruk, 16x24, 282pp., 47 gekleurde afb., index, tabbellen. Op een enkel pigmentvlekje na, als nieuw. [boeknr. 705]
Heindel, Max/Foss-Heindel, Augusta Astrodiagnose. Een handleiding bij de genezingGnosis, Amsterdam, 1932 / 193215.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 4to klein, 233 blz., Slijtage aan top en onderkant rug en aan de hoeken, verder goed, redelijk/geen stofomslag
Elmensberg, K.W. von Astrognostica Rediviva, alte Tempelweisheit in neuer FassungJoh. Baum Verlag, Pfullingen, 1930-1931 / 193015.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, halfcloth, 8vo large, 296 pps., ills., Spine enforced with tape, contains inscription 'Ram 1931', 3 consequetive publications bound into 1 book, some wear to corners, fair/no dj
Jayne & Kellye Astrogram astrology. Meanings, methods & mathAmerican Federation of Astrologers, Tempe, not dated / 2.75Meer info Bijzonderheden: pocket, 89 pps., ills., A few dog's ears, fair
Astrokring 8e jaargang(1991)nr. 4Astrokring, 's Gravenhage, 1991 / 19912.00Meer info Bijzonderheden: geniet stencil, a4, 30 blz., Voorpagina staat vol aantekeningen, geen aantekeningen in interieur, matig
Astrokring jaargang 10, nr. 3 (juni 1993) t/m 6 (Januari 1994)Astrokring, 's Gravenhage, 1993/1994 / 19937.00Meer info Bijzonderheden: geniet, a4, plm. 100 blz., 4 aaneengesloten nummers, volgnummers op voorpagina geschreven, goed
Astrokring jaargang 11 (februari 1994 - januari 1995)Astrokring, 's Gravenhage, 1994/1995 / 199410.00Meer info Bijzonderheden: geniet, a4, plm. 150 blz., Complete jaargang in 6 nummers, volgnummers op voorpagina geschreven, goed
Astrokring jaargang 12, nr. 1 en 2 (Februari-mei 1995)Astrokring, 's Gravenhage, 1995 / 19955.00Meer info Bijzonderheden: geniet, a4, plm. 50 blz., 2 aaneengesloten nummers, volgnummers op voorpagina geschreven, nietje nr. 2 laat los, goed
Astrokring jaargang 2, nr. 5 (juli 1985) t/m 12 (februari 1986)Astrokring, 's Gravenhage, 1985/1986 / 19859.00Meer info Bijzonderheden: geniet, a4, plm. 200 blz., 8 aaneengesloten nummers, volgnummers op voorpagina geschreven, goed
Astrokring jaargang 3, nr. 2 (april 1986) t/m 12 (februari 1987)Astrokring, 's Gravenhage, 1986/1987 / 198612.50Meer info Bijzonderheden: geniet, a4, plm. 275 blz., 11 aaneengesloten nummers, volgnummers op voorpagina geschreven, goed
Astrokring jaargang 4 (maart 1987 - februari 1988)Astrokring, 's Gravenhage, 1987/1988 / 198717.50Meer info Bijzonderheden: geniet, a4, plm. 300 blz., Complete jaargang in 12 nummers, volgnummers op voorpagina geschreven, redelijk/goed
Astrokring jaargang 5 (februari 1988 - januari 1989)Astrokring, 's Gravenhage, 1988/1989 / 198810.00Meer info Bijzonderheden: geniet, a4, plm. 150 blz., Complete jaargang in 6 nummers, volgnummers op voorpagina geschreven, redelijk/goed
Astrokring jaargang 6 (februari 1989 - januari 1990)Astrokring, 's Gravenhage, 1989/1990 / 198910.00Meer info Bijzonderheden: geniet, a4, plm. 150 blz., Complete jaargang in 6 nummers, volgnummers op voorpagina geschreven, redelijk/goed
Astrokring jaargang 7 (februari 1990 - januari 1991)Astrokring, 's Gravenhage, 1990/1991 / 199010.00Meer info Bijzonderheden: geniet, a4, plm. 150 blz., Complete jaargang in 6 nummers, volgnummers op voorpagina geschreven, goed
Astrokring jaargang 8 (februari 1991 - januari 1992)Astrokring, 's Gravenhage, 1991/1992 / 199110.00Meer info Bijzonderheden: geniet, a4, plm. 150 blz., Complete jaargang in 6 nummers, volgnummers op voorpagina geschreven, goed
Astrokring jaargang 9 (februari 1992 - januari 1993)Astrokring, 's Gravenhage, 1992/1993 / 199210.00Meer info Bijzonderheden: geniet, a4, plm. 150 blz., Complete jaargang in 6 nummers, volgnummers op voorpagina geschreven, goed
Davis, T. Patrick Astrologer's condensed manualDavis Research Reports, Windermere, 1972 / 197210.00Meer info Bijzonderheden: stapled wraps, 4to, 52 pps., good/very good
Williamsen, James S. & Ruth E. Astrologers guide to the harmonicsCambridge Circle, Greenbay, 1977, 2nd printing / 197750.00Meer info Bijzonderheden: paperback, sewed, 4to, 165 pps., Previous owner's name inscribed, good/very good
Bulthuis, Rico AstrologicaTijl, Zwolle, 1962 / 19626.00Meer info Bijzonderheden: softcover, 12mo, 156 blz., ills., goed
Delphica Astrological Characterisation in LiteratureTheosophical Publishing House, London, 1968 / 19686.50Meer info Bijzonderheden: pocket, 75 pps., Wear to spine, fair/good
Crowley, Aleister Astrologick. Studien zur AstrologieKönigsfurt, Krummwisch, 2001 / 20017.50Meer info Bijzonderheden: pocket, 301 pps., ills., as new
Couderc, Paul AstrologieThieme – Zutphen / 19804.00Meer info Bijzonderheden: Skeptische studie. Hardcover 120p., ills, geen stofomslag. Conditie: als nieuw. [boeknr.17]
Couderc, Paul AstrologieThieme, Zutphen, 1980, 1e druk / 19806.50Meer info Bijzonderheden: hardcover, 8vo, 120 blz., indl., ills., skeptische studie, rug wat verkleurd, goed/zeer goed/geen stofomslag
Geddes, Sheila ASTROLOGIE Het Spectrum 1976. 1e druk 96 pp. Pb . Geillustreerd. / 4.00Meer info Bijzonderheden: Utrecht / Antwerpen, Het Spectrum, 1976. 1e druk 96 pp. Pb . Geillustreerd. in goede staat
Grimm, A.M. AstrologieGrimm, München, 1920 / 192025.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, cardboard, 8vo large, 336 pps., Laminated, some wear around spine, fair/no dj
Hoog Castell, H.de ASTROLOGIENed. Uitg. Mij. – Leiden / 194912.00Meer info Bijzonderheden: volledige handleiding voor de beoordeling v/d geboorte horoscoop. Ned. Uitg. Mij. – Leiden, 1949. Groen linnen, 13½x19½, viii-148pp.. Rug verkleurd. [boeknr. 219]
Korteweg, Hans AstrologieBert Bakker, Den Haag, 1971 / 19717.50Meer info Bijzonderheden: paperback, 18 x 18 cm., 137 blz., ills., Vouw in voorpagina, redelijk/goed
Wilde, Dr. A. de AstrologieSt. Ivio, Lelystad, 1968 / 19682.00Meer info Bijzonderheden: katern, 8vo klein, 16 blz., ills., AO-boekje, goed
Wilt, Cor de/Crijns, Maurice AstrologiePrivé-uitgave, 1977 / 197715.00Meer info Bijzonderheden: geniet, a4, plm. 130 blz., ills., Beschermtape rond rug verdwenen, redelijk
Paltrinieri, Mario / Rader, Elena ASTROLOGIE in de praktijk. Met 180 illustraties in kleur en zwart-wit. Deltas 1981. 1e druk 198 pp. linnen gebonden met stofomslag. Met wetenschappelijk advies van docto / 9.00Meer info Bijzonderheden: Aartselaar-Harderwijk, Deltas, 1981. 1e druk 198 pp. linnen gebonden met stofomslag. Met wetenschappelijk advies van doctor Horus. Nederlandse bewerking van Tineke van Heumen.Groot formaat: 22 x 26,5 cm in goede staat
Dam, Wim van Astrologie & homofilieSchors, Amsterdam, 1983 / 19838.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, karton, 8vo groot, 78 blz., ills., Uitgebreide aantekeningen op schutblad, rug verkleurd, redelijk/goed/geen stofomslag
Heindel, Max & Augusta Foss Astrologie (The message of the Stars). HandboekVeen, Amersfoort, 1924 / 19248.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 4to klein, 273 blz., ills., frontisp., Flinke slijtage aan rug, roestvlekkig, redelijk/geen stofomslag
Mertz, B.A. Astrologie - Charakterkunde - Schicksal, Liebe und Beruf - Berechnung und Deutung von Horoskopen - Aszendent-tabelleFalken, 1979 / 19793.50Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 20 x 21,5 cm., 342 pps., bibliogr., Cover damaged by moisture, a bit musty, fair/dj good
Voss, Gerhard Astrologie - christlichPustet, Regensburg, 1980 / 19808.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 166 pps., ills., very good
Teissier, Elizabeth Astrologie - Die Wiederkehr einer WissenschaftUllstein, Frankfurt/Berlin, 1989 / 198910.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, 8vo large, 415 pps., very good/dj good
Goodman, Linda Astrologie - Sonnenklar. Was die Sterne über unsere Männer, Frauen, Liebsten, Kinder, Vorgesetzten, Angestellten und über uns selbst zum Vorschein bringenPhoenix Verlag, 19691st ed., / 19693.50Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo large, 426 pps., Exterior stained, inscriptions on title page, fair/no dj
Knegt, Leo ASTROLOGIE . Deel II. De kunst van Voorspellen. een studiewerk over de techniek der Voorspellende-Astrologie. J. F. Duwaer & Zonen 1931. 1e druk 128 pp. ingenaaid bandillustratie . / 17.50Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, J. F. Duwaer & Zonen, 1931. 1e druk 128 pp. ingenaaid bandillustratie . mooie staat
Knegt, Leo ASTROLOGIE . Deel l. WETENSCHAPPELIJKE TECHNIEK een studiewerk voor meergevorderden. J. F. Duwaer & Zonen 1929. 1e druk 304 pp. linnen bandillustratie . kleine scheurtjes op rand rug- / 10.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, J. F. Duwaer & Zonen, 1929. 1e druk 304 pp. linnen bandillustratie . kleine scheurtjes op rand rug-voorplat. Potloodaantekeningen op aantal pagina's. Getypte horoscoop van Anthony Fokker los in boek. in goede staatenige vergeling
Fidelsberger, Heinz Astrologie 2000. Struktur einer Wissenschaft von morgenKremayr & Scheriau, Wien, 1972 / 197210.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 4to small, 383 pps., A few pencilnotes, good/dj slightly damaged
Feerhov, Friedrich Astrologie als Grundlage der HeilkunstHans Baumgartner, Warkpe-Billerbeck, not dated / 15.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 155 pps., good/very good
Orban, Peter Astrologie als TherapieHugendubel, München, 1995, 5th ed. / 199525.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, cardboard, 8vo, 237 pps., very good/no dj
Prantl, Max Astrologie als Tiefenpsychologie und Seelen-HeilkundeTurm, Bietigheim, 1967 / 196710.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo, 160 pps., good/no dj
Mertz, B.A. Astrologie als Wegweiser. Auswertung, Kombination und Anwendung des GeburtshoroskopsEbertin Verlag, Freiburg im Breisgau, 1984 / 198410.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo large, 384 pps., ills., Some shelfwear, good/dj good

12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29