Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Architectuur

856 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 17 pagina's
resultaten 1 tot 50Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
1989. Follies voor de Floriade 1992.Nederl. Architectuurinst. / 198922.50Meer info Bijzonderheden: 2 Delen in omslag. Deel 2: Een paviljoen in Arcadië. Geschiedenis van de follie. Afbeeldingen in kleur en zw/wit; Deel 1: ontwerpen van W.Neutelings, Erik Knippers, Hans Hammink e.a. Ingenaaid
Sant, Karel (samenst.) 's-Gravenhage architectuur stedebouwkaart / 5.00Meer info Bijzonderheden: Den Haag, Dr. H.P. Berlagestichting 1977 1e dr. - Uitvouwkaart
Suurenbroek, Frank. (On)begrensd land. De transformatie van de stadsrand van Haarlem. / 200729.00Meer info Bijzonderheden: Met opdracht van de auteur! THOTH. 2007. 272 p. Ills. Hardcover.
Ploeg G. (red) 100 jaar hoogbouw in Rotterdam. Zooiets Amerikaansch! / 14.00Meer info Bijzonderheden: 1999, 1e druk, ingenaaid, folio, 215pp, met talrijke foto's
Uitgever -
Schneider R. e.a. 100 mooiste kathedralen van de wereld / 11.50Meer info Bijzonderheden: 2003, 1e druk, karton+omslag, gr.4vo, 208pp, met talrijke foto's
Uitgever -
10x10_2. 100 Architects, 10 Critics. / 200555.00Meer info Bijzonderheden: Phaidon. 2005. 463 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.* Dustj. sl. rubbed.
11 Steden, 11 Landen. 11 Cities, 11 Nations. / 19909.00Meer info Bijzonderheden: Hedendaagse Noordeuropese kunst en architectuur. Contemporary Nordic Art and Architecture. Leeuwarden, Frieslandhal. 1990. 264 pp. Wrappers.
Editions du Cercle d\'Art 1945 / 0.00Meer info Bijzonderheden: 24 x 17 cmpp. Frans / French / Français / Französisch 24 x 17 cm Magazijn b 0 +-30 .pp
Editions du Cercle d\'Art 1945 / 0.00Meer info Bijzonderheden: 24 x 17 cmpp. Frans / French / Français / Französisch 24 x 17 cm Magazijn b 0 +-30 .pp
Hinterleitner, Jutta, Mathias Lehner. Red. 2x6 NL architectes. Gesprekken met zes ervaren en zes jonge Nederlandse architectes.Stichting Vreemde Architecten / 199913.00Meer info Bijzonderheden: Conversations with six experienced and six young dutch women architects. oplage: 1000 ex. Text also in English. o.a. Interview met Mien Ruys. Indexen: literatuur, fotografie. 82 pag. Ringband in gekartonnerde omsl
Vermeulen, Peter e.a. 50 Jaar Van Mourik Vermeulen Architecten. / 200512.00Meer info Bijzonderheden: Van Mourik Vermeulen Architecten. 2005. 216 pp. Ills., plts. Paperback/ dustjacket.
Karl Scheerlinck 75 jaar Sint-Laurentiuskerk Antwerpen / 200929.00Meer info Bijzonderheden: Diep gravend en prachtig geïllustreerd kunstboek over de Sint-Laurentiuskerk Antwerpen uit 1934. In de geest van de jaren ’30 moest dat gebouw groots en prestigieus ogen. Het boek volgt de perikelen van de ontwerpwedstrijd, de financiering, de bouw en aankleding. Architecten en kunstenaars met naam drukten hun art deco-stempel op deze neobyzantijnse koepelkerk: een moderne interpretatie van de Aya Sophia. Interieur en exterieur worden uitvoerig (iconografisch én stilistisch) geduid. Tot slot focust het boek op de saga van de Rechtvaardige Rechters: kort voor de wijding van de nieuwe kerk werd hier het losgeld voor het gestolen paneel bewaard! Specialist Karel Mortier levert als gastauteur een bijdrage daarover. Auteur Karl Scheerlinck * 200 pagina’s in vierkleurendruk * 24 x 20 cm * 300 nooit gepubliceerde kleurillustraties met onderschrift * 800 eindnoten * fraaie vormgeving * € 29
Virilio, Paul. A Landscape of Events. / 20007.00Meer info Bijzonderheden: The MIT Press. 2000. 100 pp. Paperback.* Inscription on first page.
Le Corbusier. A Marriage of Contours. Drawings from the Collection of Costatino Nivola. / 199010.00Meer info Bijzonderheden: Princeton Architectural Press. 1990. 37 p. With 38 col. plts. Wrappers.
Derix, Govert. A Perfect Match. B. Braun World Headquarters created by Michael Wilford, IKB Baumanagement, Veldhoen & Company. / 200115.00Meer info Bijzonderheden: 2001. 121 p. Ills. Softcover.* Text in Dutch & English. Omslag licht verkleurd.
Jong, Erik de & Dominicus-van Soest, Marleen. Aardse Paradijzen deel I. De tuin in de Nederlandse kunst 15de tot 18de eeuw. / 20.00Meer info Bijzonderheden: Snoeck-Ducaju & Zoon. 199. 285 p. Ills. Linnen/ stofomslag.* Schutblad beschreven. Pagina's licht verkleurd.
Zabludovsky, Abraham. Abraham Zabludovsky Architect 1979-1993. / 199315.00Meer info Bijzonderheden: New York, Princeton Architectural Press. 1993. 300 pp. Numerous ills. Wrappers.
Preziosi, Donald & Hitchcock, Louise A. Aegean Art and Architecture. / 19998.00Meer info Bijzonderheden: Oxford University Press. 1999. ix-252 p. Ills. Softcover. * Oxford History of Art.
Boers, Onno. Afgebroken Amsterdam. 104 verdwenen gebouwen en stadsgezichten. / 19848.00Meer info Bijzonderheden: Van Gennep. 1984. 107 p. Ills. Paperback.* Licht verkleurd.
Bataille, Georges & Hollier, Denis. Against Architecture: The Writings of Georges Bataille. / 198915.00Meer info Bijzonderheden: The MIT Press. 1989. 201 p. Hardcover/ dustjacket. * Name on flyleaf.
Herwaarden, Hammink van Ahrend - Inrichten - zitten, werken, besturen, konferen, pauzeren, wachten, stofferen, diversen / 198912.00Meer info Bijzonderheden: z.p., Ahrend - gebonden, met stofomslag - enkele minieme scheurtjes in stofomslag, verder uitstekende staat - 168 pag
Aldo en Hannie van Eyck. Cat.Stichting De Beurs van Berlage / 19898.00Meer info Bijzonderheden: Essays: Peter Buchanan, Liane Lefaivre en Alexander Tzonis. Tekst ook i/h Engels.Afbeeldingen in kleur en zw/wit. 64 pag. Ingenaaid
Rossi, Aldo & Ferlenga, Alberto. Aldo Rossi zijn complete werk. / 200140.00Meer info Bijzonderheden: Könemann. 2001. 456 p. Ills. Paperback. * Sl. discoloured. Name on flyleaf.
Ligtelijn, Vincent & Eyck, Aldo van. Aldo van Eyck Works. English ed. / 1999150.00Meer info Bijzonderheden: Birkhäuser. 1999. Oblong. 312 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.
Balza, Jose Alejandro Otero. / 27.50Meer info Bijzonderheden: Olivetti, 1977. 163 p. Bound with dustjacket. Text in Spanish, Italian and English. 238 Ill. in color and black/white. Very good copy.
Rossem, Vincent van Algemeenuitbreidingsplan van Amsterdam, Het Geschiedenis en ontwerp. Deel II.NAi / 199340.00Meer info Bijzonderheden: Deel II. Cornelis van Eesteren, architect, urbanist. Foto's, plattegronden etc. in kleur en zw/wit. Personen- en geografisch register. 344 pag. Linnen
Heuvel, Dirk van den. Red. Als we huizen bouwen, praten en schrijven we. NAi / 199815.00Meer info Bijzonderheden: Vele schetsen, afbeeldingen in kleur en zw/wit; ongepag. Paperback
Altres arquitectes, Els. Los otros arquitectos. The other architects.Gustavo Gili / 200314.00Meer info Bijzonderheden: 179 Illustrations in colour. 151 p. Sewn
Smeets, Huub/Siza, Álvaro/Dubois, Marc Álvaro Siza in MaastrichtArchitectuur & Bouwkunst / 20.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 8vo, 83pp. Rijk geillustreerd. Harde kartonnen band. Oblong. Als nieuw.
Smeets, Huub/Siza, Álvaro/Dubois, Marc Álvaro Siza in MaastrichtArchitectuur & Bouwkunst / 17.50Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 8vo, 83pp. Rijk geillustreerd. Harde kartonnen band. Oblong. goed ex.
Diamonstein, Barbaralee American architecture now II.Rizzoli Internat. Publ. / 198514.00Meer info Bijzonderheden: All photographs and drawings in bl/white; 259 p. Paperback
Abercrombie, Stanley & Campbell, Robert a.o. American Architecture of the 1980s. / 199025.00Meer info Bijzonderheden: Washington D.C. The American Institute of Architects Press. 1990. xiv-342 p. Num. ills. Hardcover/ dustjacket.* Cover sl. frayed.
Whiffen, Marcus & Koeper, Frederick. American Architecture. Volume 1: 1607-1860, Volume 2: 1860-1976. / 198415.00Meer info Bijzonderheden: 2nd pbk ed. The MIT Press. 1984. Ills. Paperback.* Cover sl. frayed & discol.
Amsterdam an architectural lesson.Thoth Publ.House / 198812.00Meer info Bijzonderheden: Photographs by Jan Derwig; a.o. Bernard Huet, Oriol Bohigas, Helmut Jahn, Rem Koolhaas. 118 pag. Paperback
Meischke, R. Amsterdam Burgerweeshuis. De Monumenten van Geschiedenis en Kunst. De Gemeente Amsterdam deel I. / 197512.00Meer info Bijzonderheden: 's-Grav., Staatsuitgeverij. 1975. 374 p. 419 ills. Linnen/stofomslag.* Stofomslag besch.
Glaudemans, Marc. Amsterdams Arcadia. De ontdekking van het achterland. / 200015.00Meer info Bijzonderheden: SUN. 2000. 198 p. Ills. Paperback.* Naam op schutblad. . Licht verkleurd.
BOER, WIM DE & EVERS, PETER. Amsterdamse bruggen 1910-1950. / 198335.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Amsterdamse Raad voor de Stedebouw. 1983. 112 pp. 260 photos. Boards.* Band beschadigd.
Haagsma, Ids, Haan, Hilde de, Haas, Anna de & Schoo, H.J. Amsterdamse gebouwen 1880-1980. / 198110.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk. Utrecht & Antwerpen, Het Spectrum. 1981. 321 pag. Ills. Paperback.
Dröge Wendel, Yvonne (prescript). An Architecture of Interaction. / 8.00Meer info Bijzonderheden: Creative Commons Attribution. N.d. 72 p. Ills. Paperback.
Poitiers, André & Feireiss, Kristin. André Poitiers: Objects in the territory. Andreas Ruby. / 200215.00Meer info Bijzonderheden: Basel, Birkhäuser. 2002. 200 p. Softcover.
Wundram, Manfred & Pape, Thomas. Andrea Palladio 1508-1580. Architect tussen Renaissance en Barok. / 198810.00Meer info Bijzonderheden: Dutch ed. Keulen, Taschen/ Librero. 1988. 248 pp. Ills. Paperback.
Wundram, Manfred, Pape, Thomas. Andrea Palladio 1508-1580. Architekt zwischen Renaissance und Barok. / 198810.00Meer info Bijzonderheden: Taschen/ Librero. 1988. 4to. 248 pp. Ills. Softcover.
Angst & Ruimte. De visie van jonge ontwerpers in Nederland. Fear & Space. The View of Young Designers in the Netherlands. / 20048.00Meer info Bijzonderheden: NAi. 2004. 160 p. Ills. Paperback.
Gaudí, Antoni. Antoni Gaudí (1852-1926). / 198815.00Meer info Bijzonderheden: 2de druk in het Nederlands. Amst., De Beurs van Berlage/ De Bijenkorf. 29 maart - 24 april 1988. 281 pp. Num. ills. Stiff wrappers.
Rainer Zerbst Antoni Gaudi 1852-1926, ein Leben in der ArchitekturTachen Velag / 198725.00Meer info Bijzonderheden:
Zerbst, Rainer. Antoni Gaudí 1852-1926. Antoni Gaudí i Cornet - een leven in de architectuur. / 200212.00Meer info Bijzonderheden: Keulen, Taschen/ Librero. 2002. 239 pp. Ills. Softcover.* Goed exempl.
Zerbst, Rainer. Antoni Gaudí 1852-1926. Antoni Gaudí i Cornet - Ein Leben in der Architektur. / 198710.00Meer info Bijzonderheden: Keulen, Taschen/ Librero. 1987. 4to. 239 pp. Ills. Paperback.* German edition.
Zerbst, Rainer Antoni Gaudi.1852-1926. Antoni Gaudi i Cornet - een leven in de architectuur. / 15.00Meer info Bijzonderheden: 137 pp. Gelijmd
Magnago Lampugnani, Vittorio (hrsgh.). Antonio Sant'Elia. Gezeichnete Architektur. / 199215.00Meer info Bijzonderheden: München, Prestel. 1992. 234 pp. Ills. Paperback.* 'Dieses Buch erschien zur Ausstellung > Antonio Sant'Elia, Gezeichnete Architektur 1906-1916 < im Deutschen Architektur-Museum, Frankfurt am Main (17-2-17-5-1992).' Sl. read.
Veen, Henk van der e.a. Red. Archiprix 1992. De beste Nederlandse studentenplannen. The best plans by Dutch students.010 Publishers / 199312.00Meer info Bijzonderheden: Afbeeldingen, schetsen, plattegronden in kleur en zw/wit. Tekst ook in Engels. 80 pag. Ingenaaid
Archipuncturale '04. Met DVD. / 200415.00Meer info Bijzonderheden: Stichting voor Kunst en Cultuur Gelderland. 2004. Oblong. 112 p. Ills. Harde kaft.
Architect 2002 - Creative Works of Dutch Architects / 200120.00Meer info Bijzonderheden: Den Haag, Ten Hagen & Stam - gebonden - vrijwel nieuwstaat
Boer H.P.G. de Architect G.H.M. Holt (1904) / 11.50Meer info Bijzonderheden: 1982, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 96pp, met talrijke foto's, geplastificeerd
Uitgever A'dam, van Gennep
Bock, Manfred, Somer, Kees & Kloos, J.P. Architect J.P. Kloos. De ethiek van de constructie. / 198611.00Meer info Bijzonderheden: Amst., Van Gennep. 1986. 104 pag. Ills. Wrappers.* Licht vlekkig.
Bock, Manfred, Kees Somer. Architect J.P.Kloos 1905. De ethiek van de constructie.Van Gennep / 198615.00Meer info Bijzonderheden: Afbeeldingen in zw/wit. Bijlagen o.a. Lijst van werken, lidmaatschappen en functies. 104 pag. Ingenaaid
Idsinga, Ton en Jeroen Schilt. Architect W.van Tijen 1894-1974Staatsuitg. / 65.00Meer info Bijzonderheden: Cahiers v/h Nederl. documentatiecentrum voor de bouwkunst, deel 7. Tekeningen, ontwerpen en andere afbeeldingen in zw/wit. Register van persoonsnamen. Index behandelde projecten. 396 pag. Gebonden
Steigenga, Madeleine e.a. Architecten 15 portretten. / 200512.00Meer info Bijzonderheden: Architectura & Natura. 2005. 224 p. Ills. Harde kaft.
Haan, Hilde de & Haagsma, Ids e.a. Architecten als Rivalen. Tweehonder Jaar Architectuurprijsvragen. / 198815.00Meer info Bijzonderheden: Meulenhoff/ Landshoff. 1988. 219 p. Ills. Gebonden met stofomslag.* Stofomslag licht beschadigd.
Haan, H. de en Haagsma, I. Architecten als Rivalen. Tweehonderd Jaar Architectuurprijsvragen.Meulenhoff/Landshoff / 198820.00Meer info Bijzonderheden: 219 pag. met veel foto's, tekeningen en plattegronden in kleur en zw/w. Linnen
Architectonische Studies 7. Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheden. / 199110.00Meer info Bijzonderheden: Publikatieburo Bouwkunde. 1991. 136 pag. Ills. Paperback.
Charbonneaux, Anne-Marie & Hillaire, Norbert (ed.). Architects de Lumière. Vitraux d'Artistes 1975-2000. / 200035.00Meer info Bijzonderheden: Marval. 2000. 201 p. Num. photos. Hardcover/ dustjacket.* Dustj. sl. dam.
Delorme, Jean-Claude & Cuisset, Thibaut (photography). Architects' dream houses. / 199622.00Meer info Bijzonderheden: New York, London & Paris, Abbeville. 1996. 120 pp. Ills. Stiff wrappers.
Bock, M. Architectura. Nederlandse architectuur 1893-1918.Architectuur & Bouwkunst / 12.50Meer info Bijzonderheden: Softcover, 8vo, 112pp. Rijk geillustreerd. Slappe kartonnen band. Heel goed.
Bock, Manfred.. Architectura. Nederlandse architectuur 1893-1918. / 197510.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Architectuurmuseum Amsterdam. 1975. 112 pp. Foto's en tekeningen. Ingenaaid.* Text in Dutch & German. Licht gerafeld.
Mackertich, Peter & Tony. Architectural Expressions. A Photographic Reassessment of Fun in Architecture. / 200110.00Meer info Bijzonderheden: John Wiley. 2001. 127 p. Ills. Softcover.
Moor, Andrew Architectural Glass. A guide for Design Professionals. / 22.00Meer info Bijzonderheden: New York: Whitney Library of Design, 1989. 1st Printing. Bound with d.j. 144 p. 270 Color photographs. "Very good; only d.j. shows some wear."
Pelt, Robert Jan van & Westfall, Carroll William. Architectural Principles in the Age of Historicism. / 199120.00Meer info Bijzonderheden: Yale University Press. 1991. 417 p. Hardcover/ dustjacket.
Demachy, Alain Architecture d' Intérieur et Décoration. Wohnräume heute Funktion Einrichtung Atmosphäre.. Interior Architecture and Decoration.Office du Livre / 197418.00Meer info Bijzonderheden: Text in French, German and English. Plates in colour and bl/white. List of interior decorators. 163 p. Linen
Beukel, Dorine van den (ed.). Architecture Drawings/ Architekturzeichnungen/ Disenos de Arquitectura/ Disegni d'Architettura/ Plans d'Architecture. / 199725.00Meer info Bijzonderheden: The Pepin Press. 1997. 432 p. Ills. Paperback. * Small traces of use.
Architecture from Scandinavia. Engineering, construction, materials / 11.50Meer info Bijzonderheden: ca.1965, 1st edition, stiched, folio, 128pp, with numerous photographs, text in English, German, French and Swedish
Uitgever -
Agrest, Diana I. Architecture From Without. Theoretical Framings for a Critical Practice. / 199115.00Meer info Bijzonderheden: The MIT Press. 1991. 203 p. Ills. Hardcover/ dustjacket.
Hamlin, Talbot Architecture through the ages.Putnam's Sons / 195315.00Meer info Bijzonderheden: 14th Impression. The story of building in relation to man's progress. Profusely illustrated; students' edition. 684 p. Linen silverstamped
Fausch, Deborah a.o. Architecture: In Fashion. / 199415.00Meer info Bijzonderheden: Princeton Architectural Press. 1994. 414 p. Ills. Paperback. * Name on flyleaf. Traces of use.
Deswarte, Sylvie (conception) Architectures d' ingenieurs XIXe-Xxe siècles / 15.00Meer info Bijzonderheden: Paris, Centre Georges Pompidou 1978 illustrée 1st ed. - Softcover
Boeken, A. Architectuur (1936). Met een nawoord van Mabel Hoogendonk. / 19819.00Meer info Bijzonderheden: Van Gennep. 1981. 74 p. Paperback.* Naam op schutblad.
Goldhoorn, Bart & Schilt, Jeroen. Architectuur als discipline. / 199610.00Meer info Bijzonderheden: NAi. 1996. 176 p. Ills. Paperback. * Achterkant licht beschadigd.
Moes, Constance D.H. Architectuur als sieraad van de natuur. De architectuurtekeningen uit het archief van J.D.Zocher jr. en L.P.ZocherNAi / 199135.00Meer info Bijzonderheden: J.D.Zocher jr. (1791-1870) en L.P. Zocher (1820-1915). Afbeeldingen in kleur en zw/wit. Verklarende lijst van bouwkundige termen; register. 195 pag. Ingenaaid
Brand, Jan & Janselijn, Han. Architectuur en verbeelding. Architecture and Imagination. / 198910.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Zwolle, Waanders. 1989. 317 pp. Incl. 353 ills. Wrappers.* Naam en datum op schutblad. Verkleurd en gelezen exempl.
Brouwers, Ruud e.a. (sam) Architectuur in Nederland - Architecture in the Netherlands - Jaarboek Yearbook 1988-1989 / 19899.00Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, NAI - gebonden - nieuwstaat - as new - bilingual Dutch-English
Brouwers, Ruud e.a. (sam) Architectuur in Nederland - Architecture in the Netherlands - Jaarboek Yearbook 1994-1995 / 19959.00Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, NAI - gebonden - nieuwstaat - as new - bilingual Dutch-English
Brouwers, Ruud e.a. (sam) Architectuur in Nederland - Architecture in the Netherlands - Jaarboek Yearbook 1995-1996 / 19969.00Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, NAI - gebonden - nieuwstaat - as new - bilingual Dutch-English
Ibelings, Hans e.a. (sam) Architectuur in Nederland - Architecture in the Netherlands - Jaarboek Yearbook 1997-1998 / 19989.00Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, NAI - gebonden - nieuwstaat - as new - bilingual Dutch-English
Ibelings, Hans e.a. (sam) Architectuur in Nederland - Architecture in the Netherlands - Jaarboek Yearbook 1998-1999 / 19999.00Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, NAI - gebonden - nieuwstaat - as new - bilingual Dutch-English
Ibelings, Hans e.a. (sam) Architectuur in Nederland - Architecture in the Netherlands - Jaarboek Yearbook 1999-2000 / 20009.00Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, NAI - gebonden - nieuwstaat - as new - bilingual Dutch-English
Hoogewoning, Anne e.a. (sam) Architectuur in Nederland - Architecture in the Netherlands - Jaarboek Yearbook 2002-2003 / 20039.00Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, NAI - gebonden - nieuwstaat - as new - bilingual Dutch-English
Brouwers, Ruud a.o. (ed.) Architectuur in Nederland / Architecture in the Netherlands. Jaarboek/Yearbook 1990-1991.Architectuur & Bouwkunst / 10.00Meer info Bijzonderheden: 4vo, cloth binding, 176pp. With laminated slaps. Bilingual (NL-EN). Photo's. Illustrations. Plans of buildings. Copy as new.
Brouwers, Ruud a.o. (ed.) Architectuur in Nederland / Architecture in the Netherlands. Jaarboek/Yearbook 1991-1992.Architectuur & Bouwkunst / 15.00Meer info Bijzonderheden: 4vo, cloth binding, 176pp. With laminated slaps. Bilingual (NL-EN). Photo's. Illustrations. Plans of buildings. Good copy.
Brouwers, Ruud a.o. (ed.) Architectuur in Nederland / Architecture in the Netherlands. Jaarboek/Yearbook 1991-1992.Architectuur & Bouwkunst / 15.00Meer info Bijzonderheden: 4vo, cloth binding, 176pp. With laminated slaps. Bilingual (NL-EN). Photo's. Illustrations. Plans of buildings. Copy as new.
Brouwers, Ruud et al. Architectuur in Nederland Jaarboek 1993-1994. Architecture in the Netherlands Yearbook 1993-1994. / 9.00Meer info Bijzonderheden: NAi. 184 p. Ills. Boards.
Heuvel, Wim J. van Architectuur op postzegelformaat - Architectuur 20e eeuw op postzegels / 199415.00Meer info Bijzonderheden: Arnhem, NBM-Amstelland - cassette met boek en 24 losse platen - uitstekende staat - relatie-uitgave NBM Amstelland Utiliteitsbouw
Heuvel, Wim J. van. Architectuur op postzegelformaat. Architectuur van de twintigste eeuw op binnen- en buitenlandse postzegels. / 199415.00Meer info Bijzonderheden: NBM-Amstelland. 1994. 22 pp in paperback +24 plts.
Cate, Gerda ten en Gert Jonker, red. Architectuur uit bouw 1980Stichting Bouw / 19819.00Meer info Bijzonderheden: Overdruk uit de jaargang 1980 v/h Tijdschrift Bouw. Zeer vele afbeeldingen in zw/wit. 275 pag. Ingenaaid
Vriend, J.J. Architectuur van deze eeuw.Contact / 195930.00Meer info Bijzonderheden: Deel 16 v/d serie De schoonheid van ons land. 213 Afbeeldingen in zw/wit; Tekst: 88 pag. Rug v/h boek verkleurd en kleine vlekjes a/d voorkant; overigens goed ex. Linnen met goudopdruk
Henselmans, Jan Architectuur van het moderne landhuis, De. / 16.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam: Van Holkema & Warendorf N.V., s.a. 159 pag. 2e druk. Geb.
architectuur van j.j.p. oudlijnbaancentrum rotterdam / 198215.00Meer info Bijzonderheden: catalogus met oplage van 3000 ex. 36 paginas volledig geillustreerd in zwart/wit. goede staat
Dam, Cees. Architectuur volgens Cees Dam. / 199910.00Meer info Bijzonderheden: Teleac/NOT. 1999. 144 p. Ills. Paperback.
Architectuurcatalogi. 1986/1987Stichting Wonen / 198625.00Meer info Bijzonderheden: 9 Afleveringen; kunst in opdracht; fotografie en architectuur; Paris - architecture urbaine 1980-1986; architectuur 1986; Hein Salomonson; betondorp; betondorp/wandelkaart; biennale jonge Nederlandse architecten; Charle van den Hove; Berlage in de Beurs. Rijk geïllustreerd. Geniet in cassette
Beek, Johan van der. Architectuurgids Groningen 1900-1990. Arthur Blonk fotografie. / 199014.00Meer info Bijzonderheden: Groningen, Wolters-Noordhoff. 1990. 304 pag. Geïll. Ingenaaid.
Bisscheroux, Niek e.a. (red) Architectuurgids Maastricht 1895-1995 / 199735.00Meer info Bijzonderheden: Maastricht, Stichting TOPOS - gebonden in originele ringband - nieuwstaat
NN Architectuurwijzer 1992Architectuur & Bouwkunst / 15.00Meer info Bijzonderheden: Softcover, 8vo, 75pp. Rijk geillustreerd. Slappe kartonnen band. Zeer goed.

12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18