Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Archeologie

412 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 8 pagina's
resultaten 1 tot 50Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
Honig, G.J. en P. Boorsma "Het Pink" Oliemolen te Koog aan de ZaanVereeniging de Zaanse Molen / 194530.00Meer info Bijzonderheden: Maat: sm8vo Kwaliteit: goed Illustrated wrappers, 32 pp., fine-
Anoniem 10.000 jaar wonen in het Maasmondgebied : archeologisch onderzoek rond een wereldhaven / 7.50Meer info Bijzonderheden: Zonder plaats, Provinciaal Bestuur van Zuid-Holland zonder jaar foto's 1e dr. - Geniet, oblong formaat, bibliotheekstempeltje
NN 1940-1945 au Pays de Herve. Occupation et Libération.Land & Volk Europa / 8.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 167pp. Illustrated. Paper binding. As new.
Koning, A.J. de 32 Nederlandse Molens in het landschapDe Hollandsche Molen / 99996.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 4to Kwaliteit: goed Colour illustrated wrappers, - pp., fine-
Koning, A.J. de 32 Nederlandse Molens in het landschapDe Hollandsche Molen / 99996.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 4to Kwaliteit: goed Colour illustrated wrappers, - pp., fine-
Koning, A.J. de 32 Nederlandse Molens in het landschapDe Hollandsche Molen / 99996.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 4to Kwaliteit: goed Colour illustrated wrappers, - pp., fine-
Koning, A.J. de 32 Nederlandse Molens in het landschapDe Hollandsche Molen / 99996.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 4to Kwaliteit: goed Colour illustrated wrappers, - pp., fine-
Koning, A.J. de 32 Nederlandse Molens in het landschapDe Hollandsche Molen / 99996.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 4to Kwaliteit: goed Colour illustrated wrappers, - pp., fine-
Koning, A.J. de 32 Nederlandse Molens in het landschapDe Hollandsche Molen / 99996.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 4to Kwaliteit: goed Colour illustrated wrappers, - pp., fine-
Koning, A.J. de 32 Nederlandse Molens in het landschapDe Hollandsche Molen / 99996.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 4to Kwaliteit: goed Colour illustrated wrappers, - pp., fine-
Koning, A.J. de 32 Nederlandse Molens in het landschapDe Hollandsche Molen / 99996.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 4to Kwaliteit: goed Colour illustrated wrappers, - pp., fine-
Bicker Caarten, A. A Mill in Holland, An Moulin au Hollande; Eine Mühle in Holland; Un Moulino an HollandaA.W. Sijthoff's uitgeversmaatschappij / 19699.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 8vo Kwaliteit: goed Illustrated wrappers, - pp., fine-
Wails, Rex A source book of windmills and watermillsWard Lock / 197910.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 12mo Kwaliteit: goed Cloth, dustwrapper, 128 pp., fine-
Wails, Rex A source book of windmills and watermillsWard Lock / 197910.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 12mo Kwaliteit: goed Cloth, dustwrapper, 128 pp., fine-
Wails, Rex A source book of windmills and watermillsWard Lock / 197910.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 12mo Kwaliteit: goed Cloth, dustwrapper, 128 pp., fine-
LOFFREDA, STANISLA A Visit to Capharnaum [ Capernaum Israel ]Franciscan Printing Press, 1976 / 19764.00Meer info Bijzonderheden: pbk, bl/wh ills, 88 pp
Dobrovits, A / Fulep, F. / Harmatta, J. / Moravcsik, Gy. ACTA ARCHAEOLOGICA Academiae Scientiarum Hungaricae. Tomus I. Fasciculi 3-4 Magyar Tudomanyos Akademia 1951. 1st edition 190 pages. softcover . Cover shows wear. Inside nice / 12.50Meer info Bijzonderheden: Budapest, Magyar Tudomanyos Akademia, 1951. 1st edition 190 pages. softcover . Cover shows wear. Inside nice and clean. 190 pages text + 64 pages illustrations and tables. traces of use
Gordon, Cyrus H. ADVENTURES IN THE NEAREST EAST. Phoenix House 1957. 1st edition 192 pages. cloth with dustjacket . Dustjacket has traces of use / 7.00Meer info Bijzonderheden: London, Phoenix House, 1957. 1st edition 192 pages. cloth with dustjacket . Dustjacket has traces of use, small tears. Scans of this otherwise good copy available. Foreword by O. G. S. Crawford. With twenty-five Plates and three Maps good condition
Preziosi, Donald & Hitchcock, Louise A. Aegean Art and Architecture. / 19998.00Meer info Bijzonderheden: Oxford University Press. 1999. ix-252 p. Ills. Softcover. * Oxford History of Art.
Stolk, Dr. Anthonie AMAZONAS. archeologisch en ethnologisch onderzoek in Zuid-Amerika. Expedities 1964 en 1965. Servire 1966. 1e druk 112 pp. Pb ingenaaid . Lichte vergeling. Met foto's en tekeningen van de sch / 5.00Meer info Bijzonderheden: Den Haag, Servire, 1966. 1e druk 112 pp. Pb ingenaaid . Lichte vergeling. Met foto's en tekeningen van de schrijver. in goede staat
Haberland, Wolfgang. Amerikanischer Archäologie. Geschichte Theorie Kulturentwicklung. / 19918.00Meer info Bijzonderheden: Darmstadt, Wissenschaftliche Buchgesellschaft. 1991. 269 pp. VIII plts. Boards.
Israeli, Yael ANCIENT GLASS. Museum Haaretz Collection. . Museum Haaretz 1965. 1e druk 34 pp. softcover stapled . A guide to the museum's collection of anci / 5.00Meer info Bijzonderheden: Tel Aviv, Museum Haaretz, 1965. 1e druk 34 pp. softcover stapled . A guide to the museum's collection of ancient and medieval glass. Illustrated with b/w photo's. very good condition
Anonymous Annales de la Société Royale d'Archéologie de Bruxelles : mémoires, rapports et documents. Tome 50, 1956-1961 et Tome 51, 1956-1966 / 30.00Meer info Bijzonderheden: Bruxelles, Musée de la Porte de Hal 1961-1966 illustrated 2 volumes. - Fine cloth. - Each volume separately for euro 15.-
Andrews Roy Chapman Apen, schedels en mensenNijgh & van Ditman N.V. / 19525.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover met papieren omslag (licht beschadigd), 235 blz. Voorzien van foto\'s en tekeningen.
Thijs Maarleveld archaeological heritage management in dutch waters: exploratory studiesnisa / 199816.50Meer info Bijzonderheden: 205 blz.
Vita-Finzi, Claudio ARCHAEOLOGICAL SITES IN THEIR SETTING. Thames and Hudson 1978. 1st edition 176 pages. hardcover with dustjacket . Dustjacket with minor e / 6.50Meer info Bijzonderheden: London, Thames and Hudson, 1978. 1st edition 176 pages. hardcover with dustjacket . Dustjacket with minor edgewear. With 53 photographs and 50 line drawings. good condition
Anonymous Archaeologische Mitteilungen aus Iran, herausgegeben vom Deutschen Archäologischen Institut, Abteilung Teheran. Band 11, 1978 / 40.00Meer info Bijzonderheden: Berlin, Dietrich Reimer 1978 illustriert 1. Aufl. - Mit Bildquellen-Verzeichnis. - Broschur
Vanden Berghe, L Archéologie de l'Iran ancien / 100.00Meer info Bijzonderheden: Leiden, Brill 1959 174 planches hors texte et 42 figures 1st ed. - Preface by R Ghirshman. - With index. - (Documenta et monumenta orientis antiqui ; vol. Sextum). - Cloth
Archeologie en historie. Opgedragen aan H. Brunsting bij zijn zevetigse verjaardagFibula-van Dishoeck, Bussum / 197315.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover met linnen band, zonder stofomslag, 19 x 26,5 cm., 539 pg.
Wiklander G Archeologie in bijbelse landenDen Haag, Veritas, 132 blz. Zwart-wit foto's. Paperback Randen rug licht sleets / 4.50Meer info Bijzonderheden:
Hendriks, Johan. Archeologie in de Lage Landen. / 19948.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Utrecht, Prisma. 1994. 279 p. Ingenaaid. * Kaft licht gekreukt.
Bronkhorst, J.W. Archeologie in Nederland, De eerste bewonersW. Versluys / 99995.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 8vo Kwaliteit: matig gebonden, 51 pp. Ill. Ex-bibliotheekexemplaar-
Parrot, Andre ARCHEOLOGIE MESOPOTAMIENNE. Les Etapes Albin Michel 1946. 1st edition 542 pages. softcover sewed . Sciences d'Aujourd'hui. Collection Dir / 15.00Meer info Bijzonderheden: Paris, Albin Michel, 1946. 1st edition 542 pages. softcover sewed . Sciences d'Aujourd'hui. Collection Dirigee par Andre George. 14 x 19 cm. B/w Ilustrations and plates. Cover browned at the edges. good condition
SILVERBERG, ROBERT Archeologie onder waterSpectrum, 1966 / 19662.00Meer info Bijzonderheden: pkt, 3 ezelsoortjes, 156 pp
Maarleveld, Th. J. + Ginkel, E.J. Van Archeologie onder Water. Het verleden van een varend Volk.Meulenhoff / 199020.00Meer info Bijzonderheden: 160 pagina's. Foto's, afbeeldingen, illustraties, kaartjes. In dit boek staat de geschiedenis van het transport over water centraal, gedurende diverse perioden. Het boek biedt tevens inzicht in de wijze waarop archeologen onder water werken. Boek en stofomslag in goede staat. Cardboard / Karton
Hawkes, Jacquetta Archeologisch panoramaW. Gaade, Amerongen / 19779.00Meer info Bijzonderheden: Gebonden met stofomslag, 22,5 x 28,5 cm., 255 pg., rijk geillustreerd.
Gemeente Utrecht Archeologische en Bouwhistorische Kroniek van de Gemeente Utrecht. 1972 1988Gemeente Utrecht/Spou / 19902.00Meer info Bijzonderheden: Register op straatnaam 1990 geniet
Kok, D.H., Dockum, S.G. van & Vogelzang, F. (red.). Archeologische kroniek Provincie Utrecht 1988-1989. / 19967.00Meer info Bijzonderheden: Utrecht, 1996. 96 p. Ills. Softcover.
Schubert, Franz & Grunauer-von Hoerschelmann, Susanne. Archäologie und Photographie. Fünfzig Beispiele zur Geschichte und Methode. / 197810.00Meer info Bijzonderheden: Philipp von Zabern. 1978. Ills. Cloth.* Sl. waterdam.
Szabo, Miklos AUF DEN SPUREN DER KELTEN IN UNGARN. Corvina Verlag 1971. 2nd revised edition 120 pp. Pb . Cover with minor edgewear. Otherwise very n / 9.50Meer info Bijzonderheden: Budapest, Corvina Verlag, 1971. 2nd revised edition 120 pp. Pb . Cover with minor edgewear. Otherwise very nice and clean copy. Serie: Hereditas. 95 pp. text with b/w illustrations. 25 pages with 75 bl/w plates. very good condition
White, Joyce C. Ban Chiang, discovery of a lost bronze ageUniversity Museum, University of Pennsylvania, Philadelphia / 198225.00Meer info Bijzonderheden: tent.cat.. 96 p. 238 ill. in kl. en zw/w. geb., linnen band. nieuw
Yadin, Yigael Bar Kochba. De herontdekking van de legendarische held van de laatste joodse opstand tegen het Romeinse Keizerrijk / 6.00Meer info Bijzonderheden: 270 pp. Genaaid / Linnen
Yadin, Yigael Bar-Kokhba: The rediscovery of the legendary hero of the last Jewish Revolt against Imperial Rome Weidenfeld and Nicholson 1971. 1st edition 271 pp. cloth with dustjacket . Slightly yellowed. Some / 7.50Meer info Bijzonderheden: London, Weidenfeld and Nicholson, 1971. 1st edition 271 pp. cloth with dustjacket . Slightly yellowed. Some foxing on edges. Scans of this otherwise good and richly illustrated copy available. 4vo. good condition
Bastet, F.L. Beeld en reliëf. Gids voor de verzameling Griekse en Romeinse beeldhouwkunst in het Rijksmuseum van Oudheden te Leiden. / 19796.00Meer info Bijzonderheden: Staatsuitgeverij. 1979. 70 p. Ills. Paperback.
Katwijk van D.J. Dr. en Meinema G. Beknopte bijbelse archeologie. Voor gymnasia, Hogere Burgerscholen en kweekscholenGroningen, J.B. Wolters, 1966. 150 blz. Met zwart-wit foto's. Paperback. / 19664.50Meer info Bijzonderheden:
Hallewas, D P en anderen (red.) Berichten van de Rijksdienst vor het Oudheidkundig Bodemonderzoek. Deel 43, 1998-99 / 15.00Meer info Bijzonderheden: Amersfoort, ROB 1999 geillustreerd 1e dr. - Gebrocheerd, nieuwstaat
Schoors, Prof. dr. A. BERSEBA - DE OPGRAVING VAN EEN BIJBELSE STAD. J. H. Kok 1986. 1e druk 140 pp. Pb . Palaestina Antiqua 5. Stempel en naam voorin. Geillustreerd. / 6.00Meer info Bijzonderheden: Kampen, J. H. Kok, 1986. 1e druk 140 pp. Pb . Palaestina Antiqua 5. Stempel en naam voorin. Geillustreerd. in goede staat
Burenhult, Goran (red.) BESCHAVINGEN VAN DE NIEUWE WERELD. Mens en samenleving in de Nieuwe Wereld 3000 v. C. - 1500 n. C. Kosmos - Z&K / Natuur en Techniek 1995. 1e druk 239 pp. hardcover gebonden met stofomslag. Serie: / 22.50Meer info Bijzonderheden: Utrecht / Antwerpen, Kosmos - Z&K / Natuur en Techniek, 1995. 1e druk 239 pp. hardcover gebonden met stofomslag. Serie: Geillustreerde geschiedenis van de mensheid. Rijk geillustreerd. 24,5 x 36,5 cm. mooie staat
Weingarten, Judith. Bierenbroodspot Sign of Taurus. The Archaeological World of Gerti Bierenbroodspot. With an Introduction by Harmen Botje. Principal Photography by Erik Hesmerg. With dedication by Bierenbroodspot. / 199855.00Meer info Bijzonderheden: Waanders. 1998. 304 p. Num. col. plts. & ills. Cloth/dustj.* Dustj. sl. frayed.
Steur.l.g.g Bodemkartering-Een kwarteeuw onderzoek met boor en spadeStichting voor bodemkartering,Wageningen / 196715.00Meer info Bijzonderheden: softcover 1967 illus 84blz
Deseyn, Guido Bouwen voor de industrieArcheologie / 40.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 4vo, 232pp. Rijk geillustreerd. Stijve kartonnen band. Zeer goed.
Pryor, Francis. Britain in the Middle Ages. An Archaeological History. / 200612.00Meer info Bijzonderheden: HarperCollins. 2006. 330 p. Hardcover/ dustjacket.
Skilton, C.P. British windmills and watermillsCollins / 194760.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 8vo Kwaliteit: goed boardss and dustwrapper, 47 pp., fine-
Johnstone, Paul BURIED TREASURE. Phoenix House LTD 1957. 1st edition 111 pages. hardcover cloth . With 67 Plates and a frontispiece / 7.00Meer info Bijzonderheden: London, Phoenix House LTD, 1957. 1st edition 111 pages. hardcover cloth . With 67 Plates and a frontispiece. Remains of owners name at back front cover. good condition
Alcock, Leslie CAMELOT die Festung des Konig Artus? Ausgrabungen in Cadbury Castle 1966 - 1970 Gustav Lubbe 1974. 1st edition 280 pp. cloth with dustjacket . Many illustrations. Nice dustjacket / 9.00Meer info Bijzonderheden: Bergisch Gladbach, Gustav Lubbe, 1974. 1st edition 280 pp. cloth with dustjacket . Many illustrations. Nice dustjacket has some small tears. good condition
Camp, J. Sprague de / Camp, Catherine C. de. CITADELS OR MYSTERY. Unsolved Puzzles of Archaeology Atlantis, Stonehenge, Tintagel and more. Fontana Books. 1972. 1st edition 292 pages. Pb . Illustrated. Slightly yellowed. Scan available. / 3.00Meer info Bijzonderheden: Great Britain, Fontana Books., 1972. 1st edition 292 pages. Pb . Illustrated. Slightly yellowed. Scan available. good condition
Grant, Michael. Cities of Vesuvius. Pompeii & Herculaneum. / 19767.00Meer info Bijzonderheden: Hammondsworth, Penguin. 1976. 240 p. Photograps by Werner Forman. Paperback.* Sl. worn.
Banham, Reyner. Concrete Atlantis. U.S. Industrial Buildings and European Modern Architecture. / 198915.00Meer info Bijzonderheden: The MIT Press. 1989. 266 p. Ills. Paperback. * Discoloured. Name on flyleaf.
Meessen sj, Georges Cortège des personnes historique et pittoresques du Pays de HerveLand & Volk Europa / 12.00Meer info Bijzonderheden: Softcover, 8vo, 184pp. Bulletin jubilaire. Illustrated. Paper binding. Good.
Berciu, Dumitru. Daco-Romania. Archaeologia Mundi. English ed. / 19788.00Meer info Bijzonderheden: Nagel. 1978. 191 p. Num. col. plates & ills. Hardcover/ dustjacket.
Pernoud, Regine Dans les pas de Jeanne d'arcLibrairie Hachette / 195615.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 4to Kwaliteit: goed papieren omslag, gebonden, 127 pp. , zeer veel kleuren en z/w foto's-
Preidel, Helmut DAS GROSSMAHRISCHE REICH. Im Spiegel der Bodenfunde. Edmund Gans Verlag 1968. 1st edition 138 pages. softcover . Cover very slightly discoloured. Mit / 14.50Meer info Bijzonderheden: Grafelfing bei Munchen, Edmund Gans Verlag, 1968. 1st edition 138 pages. softcover . Cover very slightly discoloured. Mit 42 Abbildungen und 20 Tafeln/ with 42 illustrations and 20 plates. very good condition
Ginkel, E J van en J R Magendans De archeologie van Den Haag. Deel 1: De prehistorie / 6.00Meer info Bijzonderheden: Den Haag, Gemeente, Dienst Stadsbeheer 1991 geillustreerd 1e dr. - Met lit. opg. - (VOM-reeks ; 1991, nr. 2). - Gebrocheerd
Driel, G van De archeologie van Mesopotamië. 2 delen / 40.00Meer info Bijzonderheden: [Leiden], Vakgroep Assyriologie 1988 geillustreerd Versie 2. - 2 delen. - Gelijmd
Purin, Sergio / Lambrecht, Miriam / Ruyssinck, Micheline DE AZTEKEN. Kunstschatten uit het oude Mexico. 2 delen. Ministerie van de Vlaamse Gemeenschap 1987. 1e druk 589 pp. Pb . Schutblad deel 2 enige vergeling / 12.50Meer info Bijzonderheden: Brussel, Ministerie van de Vlaamse Gemeenschap, 1987. 1e druk 589 pp. Pb . Schutblad deel 2 enige vergeling en vlekjes. Rijk geillustreerde tentoonstellingscatalogus van het Museum voor Schone Kunsten in Brussel. mooie staat
Woud, Auke van der. De Bataafse hut. Denken over het oudste Nederland (1750-1850). / 199010.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Meulenhoff. 1990. 215 p. Ill.. Paperback.* Naam en datum op franse titel.
Zoetmulder, S.H.A.M. ed al De Brabantse MolensUitgeverij Helmond / [19741.00Meer info Bijzonderheden: Maat: sm4to Kwaliteit: goed Cloth, dustwrapper, 618 pp., fine, 2 colour and numerous bl&wh photos, folding map inserted-
Broek van den A.J.P. Dr. De dageraad der menschheidUtrecht, A. Oosterhoek, 1947. 216 blz. Met illustraties.Gebonden. Hard cover. Linnen. / 194711.00Meer info Bijzonderheden:
Leaky, White, Coppens, Tonias e.a. DE EVOLUTIE VAN DE MENS. De speurtocht naar ontbrekende schakels. Met een inleiding door Prins Claus. Natuur en Techniek 1981. 1e druk 335 pp. Pb gebonden . Een persoonlijk verslag van een aantal van / 9.00Meer info Bijzonderheden: Maastricht/Brussel, Natuur en Techniek, 1981. 1e druk 335 pp. Pb gebonden . Een persoonlijk verslag van een aantal van 's werelds meest bekende antropologen over hun speurtocht naar de ontbrekende schakels in de evolutie-stamboom van de mens. Rijk geillustreerd in kleur en zwartwit. in goede staatiets gesleten
Lehmann, L.Th. De galeien. Een bijdrage aan de kennis der zeegeschiedenis. / 19878.00Meer info Bijzonderheden: Amst., De Bezige Bij. 1987. 155 pp. Ills. Paperback. * BBAlgemeen.
Zehren, E. De gekruisigde god. Een bijdrage tot de archologie der cultuur.Servire – Den Haag. / 8.88Meer info Bijzonderheden: Orig. bl.linnen, goudopdruk, stofomslag, 16x24, vele ills., 363pp., literatuurlijst, bronnenlijst, register. Acht pag\\\'s slecht leesbaar (drukfout). Ongelezen. Als nieuw. [boeknr. 678]
Koeman-Poel, G.S. De geschiedenis van de korenmolen "De Vriendschap" te WeespPrivately published / 19776.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 12mo Kwaliteit: goed Illustrated wrappers, 24 pp., fine-
Koeman-Poel, G.S. De geschiedenis van de korenmolen "De Vriendschap" te WeespPrivately published / 19776.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 12mo Kwaliteit: goed Illustrated wrappers, 24 pp., fine-
Koeman-Poel, G.S. De geschiedenis van de korenmolen "De Vriendschap" te WeespPrivately published / 19776.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 12mo Kwaliteit: goed Illustrated wrappers, 24 pp., fine-
Koeman-Poel, G.S. De geschiedenis van de korenmolen "De Vriendschap" te WeespPrivately published / 19776.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 12mo Kwaliteit: goed Illustrated wrappers, 24 pp., fine-
Koeman-Poel, G.S. De geschiedenis van de korenmolen "De Vriendschap" te WeespPrivately published / 19776.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 12mo Kwaliteit: goed Illustrated wrappers, 24 pp., fine-
L.H.T. Diepenheim De geschiedenis van Diepenheimse Koren-WatermolenPrivately published / 19806.00Meer info Bijzonderheden: Maat: sm8vo Kwaliteit: goed wrappers, 20 pp., fine, xerox copy-
L.H.T. Diepenheim De geschiedenis van Diepenheimse Koren-WatermolenPrivately published / 19806.00Meer info Bijzonderheden: Maat: sm8vo Kwaliteit: goed wrappers, 20 pp., fine, xerox copy-
Ivanof De geschiedenis van het graanmalenMeelfabriek de Korenschoof / 194635.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 8vo Kwaliteit: als nieuw Illustrated wrappers, 104 pp., very good, 49 bl&wh photos-
De grootste mysteries aller tijdenAmsterdam, Reader's Digest, 1977. In dit boek, dat opent met een hoofdstuk over mythen die de wester / 197712.00Meer info Bijzonderheden:
A.A. De Hollandsche Molen, Jaarboekje 1983De Hollandsche Molen / 19836.00Meer info Bijzonderheden: Maat: sm8vo Kwaliteit: goed Wrappers, 120 pp., fine-
Bastet, F.L. De horizon voorbij. Wandelingen door de antieke wereld. / 198710.00Meer info Bijzonderheden: Amst., Em. Querido. 1987. 252 p. Paperback.
Geus, Dr. C. H. J. de DE ISRAELITISCHE STAD. met tekeningen van Bart Oost. J. H. Kok 1984. 1e druk 155 pp. Pb . Een samenvatting van wat bekend is over de bouw en het leven / 6.00Meer info Bijzonderheden: Kampen, J. H. Kok, 1984. 1e druk 155 pp. Pb . Een samenvatting van wat bekend is over de bouw en het leven in Israelische stadjes in de tijd van het Oude Testament. Rijk geillustreerd in goede staat
Marsden, Peter De laatste reis van de Amsterdam.De Boer Maritieme Handboeken / 197414.00Meer info Bijzonderheden: Boek en stofomslag in goede staat. 247 pagina's. Foto's, afbeeldingen, illustraties, kaartjes. Oorspronkelijke titel: "The wreck of the Amsterdam". Vertaling door Thomas W. Ferguson. Cloth / Linnen Hardcover
A.A. De MolenMuseum het Prinsenhof / 999911.00Meer info Bijzonderheden: Maat: sm8vo Kwaliteit: goed Illustrated wrappers, - pp., very good, catalog 15 juni / 27 augustus Museum het Prinsenhof Delft-
Bicker Caarten, A. De molen in ons volkslevenA.W. Sijthoff's uitgeversmaatschappij / 195835.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 8vo Kwaliteit: goed Cloth, dustwrapper, 214 pp., fine, 51 bl&wh photos-
Bicker Caarten, A. De molen in ons volkslevenA.W. Sijthoff's uitgeversmaatschappij / 195835.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 8vo Kwaliteit: goed Cloth, dustwrapper, 214 pp., fine, 51 bl&wh photos-
Bicker Caarten, A. De molen in ons volkslevenA.W. Sijthoff's uitgeversmaatschappij / 195835.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 8vo Kwaliteit: goed Cloth, dustwrapper, 214 pp., fine, 51 bl&wh photos-
Bicker Caarten, A. De molen in ons volkslevenA.W. Sijthoff's uitgeversmaatschappij / 195835.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 8vo Kwaliteit: goed Cloth, dustwrapper, 214 pp., very good, 51 bl&wh photos-
Duwaerts, Maurice-Alfred De Molens in BrabantDienst voor Geschiedkundige en folkloristische opzoekingen van de provincie Brabant / 196120.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 12mo Kwaliteit: goed Illustrated wrappers, 324 pp., fine-
Devliegher, Luuk De Molens in West-Vlaanderen, Kunst Patrimonimum van West-Vlaanderen; deel 9Lannoo / 198485.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 8vo Kwaliteit: goed Cloth, dustwrapper, 447 pp., fine-
Devliegher, Luuk De Molens in West-Vlaanderen, Kunst Patrimonimum van West-Vlaanderen; deel 9Lannoo / 198485.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 8vo Kwaliteit: goed Cloth, dustwrapper, 447 pp., fine-
Boorsma, P. De Molens te AssendelftVereeninging "de Zaanse Molen" / 194235.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 8vo Kwaliteit: goed Wrappers, 53 pp., fine-
Boorsma, P. De Molens te AssendelftVereeninging "de Zaanse Molen" / 194235.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 8vo Kwaliteit: goed Wrappers, 53 pp., fine-
Vandeputte, Julien L. Th. De Molens van het arrondissement Oudenaarde , Uit hun geschiedenis / 197445.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 8vo Kwaliteit: goed Illustrated wrappers, 296 pp., very good-
Hoogstraten, M. van De Molens van ZeelandG.W. den Boer / 196425.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 4to Kwaliteit: goed Colour illustrated wrappers, 263 pp., fine-
A.A. De oudste Molen van Sluis, Getij-molen of toch windmolen?; Overdruk uit Jaarboek 1965/1966 Heemkundige Kring West-Zeeuws VlaanderenLambert, J.J. / 999915.00Meer info Bijzonderheden: Maat: sm8vo Kwaliteit: goed Wrappers, 78-83 pp., fine-
Brongers, J. A. / Woltering, P. J. DE PREHISTORIE VAN NEDERLAND. Economisch, technologisch. Fibula van Dishoeck 1978. 1e druk 137 pp. Pb met flappen . Leesvouw. Geillustreerd. / 7.50Meer info Bijzonderheden: Haarlem, Fibula van Dishoeck, 1978. 1e druk 137 pp. Pb met flappen . Leesvouw. Geillustreerd. in goede staat
Lehmann, L.Th. De queeste naar de multireme. Theorieën uit Renaissance en Barok over antieke oorlogsschepen. / 19958.00Meer info Bijzonderheden: Amst., De Bezige Bij. 1995. 230 pp. Paperback.
Verhart, Leo. De reconstructie van Trijntje. Oog in oog met de oudste vrouw van Nederland. / 20027.00Meer info Bijzonderheden: Kosmos-Z&K. 2002. 141 p. Ills. Softcover.

12 3 4 5 6 7 8 9