Uitgebreid zoeken    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Amsterdam

7740 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 154 pagina's
resultaten 1 tot 50Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
Opzeeland, Walter van samenst. Aanzien van 60/65Geschiedenis algemeen / 10.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 216pp. Vijf jaar wereldnieuws in beeld , zeer goed
Delen, A.J.J. De Vlaamsche Kunst. De Schoonheid van ons Land. Beeldende kunsten. Deel 2.Kunst / 20.00Meer info Bijzonderheden: folio, .220pp. linnen gebonden met goudopdruk met 186 foto's. Met goede stofomslag. Boek In zeer goede staat.
SCHOTTIN, J. G. FR. / SYBRANDI, J. ( VERTALING ) " Volgt mij ! ". Woorden van stichting voor het Christelijk Leven naar het Hoogduitsch van J. D. Fr. Schottin door J. Sybrandi / 185440.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam J. D. Sybrandi 1854 238pp. Linnen met goudstempeling 13 x 20, 5 cm. Litho van P. W. M. Trap op titelpagina. Verkleuring t. g. v. vochtschade op titelpagina en voorplat. Sticker van vorige eigenaar voor in boek overigens redelijk
Hilberdink, Koen "Ik ben een vreemdeling. Ik sta apart". Een biografie van Paul Rodenko (1920-1976)Literatuur secundair / 20.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, softcover, 440pp. Platten iets smoezelig, verder zeer goed.
NN "Stil leven". Vijf eeuwen Bloem- en Stillevenkunst.Kunst / 8.00Meer info Bijzonderheden: Softcover 4vo, 46pp. Geillustreerd. Kartonnen band. Geniet. Heel goed.
Brown, Christopher '..Niet Ledighs of IJdels..'. Nederlandse genreschilders uit de 17e eeuw.Kunst / 30.00Meer info Bijzonderheden: 4vo, linnen band met stofomslag, 240pp. Rijk geillustreerd. Als nieuw.
NN '60'80 Attitudes/concepts/imagesKunst / 15.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, linnen band, 248pp. Rijk geillustreerd. Text: Nederland/Engels. Geen stofomslag. Zeer goed.
Walda, Dick 'Amsterdam-Zuid` in oorlogstijd.Werkgroep Gedenkteken 'Markt voor Joden' / 198612.50Meer info Bijzonderheden: 94 pagina's. Foto's, documenten, afbeeldingen. Soft Cover
Boon, L.J. 'Dien Godlosen Hoop Van menschen'. Vervolging Van Homoseksuelen in De Republiek in De Jaren Dertig Van De Achttiende EeuwBoon, L.J. / 15.00Meer info Bijzonderheden: Bezorgd door I. Schöffer, m.m.v. J. Roelevink, J.P. de Valk, A.J. Veenendaal jr., geb., stofomslag, zw/w ill., lit., reg., 415 p. (absolute nieuwstaat) 1146
Toonder, Margje 'Het zit zo' De wind waait weg..Literatuur (oorspr. Nederlands) / 15.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, halflinnen band, 168pp. Illustraties en bandversiering van Margje Toonder. Zonder omslag. 1e deel van trilogie, echter andere 2 delen zijn nooit verschenen. Handtekening v.e. op schutblad. Enkele vlekjes op band verder een zeer net exemplaar.
Krol, Gerrit 'n Kleintje KrolLiteratuur (oorspr. Nederlands) / 7.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, .57pp. Hard kartonnen band. Als nieuw.
Mavor, Dr.James W. e.a. 'n Wandeling door de wetenschapWetenschap Exact / 10.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 229pp. Vert. Ir.N.E. Groeneveld Meijer. Halflinnen band. Voor- en achterplat iets verkleurd en met kl.gebr.sp.
Henkels, Herbert (samenst.) 'Piet Mondriaan (1872-1944). Mondrian from figuration to abstraction.Kunst / 20.00Meer info Bijzonderheden: 4vo, cloth binding, 237pp. Photo's. Illustrations. Very good copy.
Loosjes, Mr. A. 's Gravenhage in beeldLand & Volk Nederland / 30.00Meer info Bijzonderheden: 4to, linnen band met goudopdruk, 126pp. Bestaande uit foto's met bijschrift. Klein gedeelte geschreven tekst. Lichte gebruikssporen aan band m.n. aan rug verder een zeer net exemplaar.
Gram, Johan 's Gravenhage in onzen tijdLand & Volk Nederland / 25.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, linnen band met geill. voorplat, 286pp. Met 80 ill. in zw/w en 3 kleuren platen. Scharnier los, hier en daar wat roest, verder goed.
Kamp, Mr.A.F. 's Konings oudste dogter. Kleine geschiedenis nopens wedervaren en onderkomen van de Nederlansche Bank.Economie / 10.00Meer info Bijzonderheden: 4vo, linnen band, 138pp. Met foto's en illustraties. Goudbestempeling op rug. Goed exemplaar.
NN 'S-GravenhageLand & Volk Europa / 12.50Meer info Bijzonderheden: Softcover, 66pp. Met foto's. Met 26 pagina's advertenties. Kartonnen kaft met gebruikssporen. Kaft wit met groen en ooievaar op voorplat.
N/A 't Amsterdamse HoerdomBibliofilie en boeken over boeken / 15.00Meer info Bijzonderheden: Geb., 280pp. 12o. Kunstleder mer stofomslag. Goed exemplaar Facsimile. Geill.
Leisink, P. en H. 't Schild der solidariteitTypografie en boekdrukkunst / 20.00Meer info Bijzonderheden: Ingeb., 426pp. 8o. Hardcover. Goed exemplaar. 1e druk. Geïll. Een sociaalhistorische studie van 125 jaar grafische arbeidsverhoudingen en vakbondswerk.
Grootaers, L. 1. De Nederlandse Dialectstudie in 1951, 2. Vijfentwintig jaar dialectologie, 3. De Nederlandse Dialectstudie in 1950.Taalwetenschap / 15.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, geniet, 1.114pp 2.14pp 3. 401pp. 1. ongesneden, 2. met nuttige potl. not. in kant., Incl. categorie Overdruk, 3. Licht besch. randen, licht verkl. verder zeer goed.
Veer, Paul van 't 10 Jaar vredeGeschiedenis WOII / 7.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 111pp. Nationaal gedenkboek. Onder auspiciën van Nationaal Comité Viering Bevrijdingsdag 5 mei 1955. Met veel foto's. Groen linnen band met verbleekte rug.Geen stofomslag.
Schenk, Petrus 100 Afbeeldinge der voornaamste gebouwen van AmsterdamAmsterdam, uitg. onb., z.j. / 15.00Meer info Bijzonderheden: gelijmd, karton facsimile uitgave; geïllustreerd; goede staat - 21 x 28.5cm; enkele roestvlekjes op rand, licht vergeeld, verder goed
Schenk, Peter 100 Afbeeldingen der voornaamste Gebouwen van AmsterdamLand & Volk Nederland / 10.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 8vo, Harde kartonnen band. Formaat oblong. Zeer goed.
NN 100 jaar de ""Nieuwe Krijtberg"". Verleden en heden van de jubilerende Sint Franciscus Xaveriuskerk.Land & Volk Nederland / 8.00Meer info Bijzonderheden: Softcover, 8vo, 76pp. Geillustreerd. Slappe kartonnen band. Zeer goed.
Dorrestijn, Hans e.a. 100 jaar geleden. Het schrijverscollectief.Geschiedenis vaderland / 15.00Meer info Bijzonderheden: 4vo, linnen band met stofomslag, 160pp. Illustraties. Foto's. Incl. krantenartikel (De Limburger 5 mei 1979). Licht besch. stofomslag, verder als nieuw.
Ginsberg, Drs.Kathrin samenst. 100 Nederlandse schilders. Jaargids '91/'92. Deel één. Toonaangevende kunstenaarsKunst / 10.00Meer info Bijzonderheden: Softcover, Living Art-Jaargids '91/'92. Deel één. Toonaangevende kunstenaars. Met prijswijzer. Met opninies van: Dr. Willemijn L. Stokvis, Mr. Drs LC Brinkman, Prof. Dr. W.H. Brummelkamp en H.J.A. Hofland. Kartonnen geplast.geillustr.kaft. Als nieuw.
Rennert, J. 100 posters of Buffalo Bill's Wild WestKunst / 45.00Meer info Bijzonderheden: Paperback., 112pp. Folio. Title-page damaged. Else good. 1st edition. Illustrated.
Luiken, Johannes en Caspaares 100 Verbeeldingen van AmbachtenKunst / 8.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 4vo, Het menselijk bedrijf. Fascimile uitgave van 1694. Geillustreerd. Z.j.oude spelling. Heel goed ex.
Luiken, Johannes en Caspaares 100 Verbeeldingen van AmbachtenKunst / 8.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover 8vo, Het menselijk bedrijf. Fascimile uitgave van 1694. Geillustreerd. Z.j.oude spelling. Harde kartonnen band. Heel goed.
Klein, Peter W. 1000 Jaar vaderlandse geschiedenisGeschiedenis vaderland / 10.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 222pp. Kartonnen band. Nieuwstaat.
Yoshikawa, M. 101 regels van de liefdeLiteratuur (vertaald in Nederlands) / 9.00Meer info Bijzonderheden: Paperback., 319pp. 8o. Goed exemplaar. 1e druk.
N / A 11e internationale Focus fotosalon. 300 kunstfoto's uit 26 landen + collectie George Eastman - Museum. Arti et Amicitiae / 195115.00Meer info Bijzonderheden: Bloemendaal Focus 1951 24 p. + 8 p. plates in black.& white. broch. geniet pap. 15 x 21, 5 cm. ill. Kleine scheurtjes aan rand overigens in redelijke staat
12 kleuren-stramienKunst / 10.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, softcover. Richly ill. in colour. Texts in Dutch, German, English and French. Folds in spine, covers yellowed, else good copy.
Halm, Henk van 125 jaar VondelparkStadsdrukkerij / 19897.00Meer info Bijzonderheden: Paperback 1989 80blz z/w foto's
Aridjis, Homero 1492Literatuur (vertaald in Nederlands) / 10.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 363pp. Of de tijd en het leven van Juan Cabezón uit Castilië
BORGEESIUS, R.M. 15 Beschrijvingen van de loopbaan van Groote Nederlanders, bundel 1,2 en 3 (compleet)Geschiedenis vaderland / 25.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, 3 delen gebonden met geill. platten. Resp. 100-108-102pp. Alle delen uniform gebonden. 1e deel met 12 penteekeningen van Jan Lutz; 2e en 3e deel elk met 7 pentek. van Jac.Leegstra. Banden iets verkelurd aan band maar gaaf en netjes. Mooie complete set.
Mak, Geert e.a. 1609. De vergeten geschiedenis van Hudson, Amsterdam en New York.Geschiedenis vaderland / 8.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, paperback, 45pp. Boek in goede staat.
Rellstab, L. 1812Romans (Historisch) / 7.50Meer info Bijzonderheden: Paperback 8vo, 388pp. Een historisch en romantisch verhaal. Eerste en tweede deel in een band. Kartonnen band. Z.j.oude spelling. Goed.
Knuttel, Dr. G. Wzn. 1851 LA 1951. De letter als kunstwerk.Typografie en boekdrukkunst / 45.00Meer info Bijzonderheden: 4vo, linnen band met goudopdruk, 263pp. Foto's. Illustraties. Licht besch. rug, erder zeer mooi exemplaar.
Kaak, Huub 1895-1995 100 jaar P.W. Janssenhofje van P.W. tot AWV / 12.50Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Algemene Woningbouwvereniging 1995 geillustreerd 1e dr. - Slappe kaft
Metcalfe, Philip 1933Geschiedenis algemeen / 9.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, paperback. Zeer goed.371pp.
Rybakov, Anatoli 1935 en volgende jarenLiteratuur (vertaald in Nederlands) / 9.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, paperback, 310pp. Naam op schutblad. Verder goed.
Collier, Richard 1940 De wereld in vlammenGeschiedenis oorlogen / 8.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 8vo, 340pp. Met foto's. Linnen band met stofomslag. Zeer goed.
Verzetsgroep TD 1940-45. Een analyse van het verzet.Geschiedenis oorlogen / 8.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, halflinnen band met stofomslag. Stofomslag beschadigd. Verder heel goed.167pp.
Buchanan, Peter, Hein van Dongen, Hans Ibelings en Suzanne Mulder 1995>2009 Dialoog met mensen en plekken. Soeters, Van Eldonk, architechtenArchitectuur & Bouwkunst / 37.50Meer info Bijzonderheden: 4to, .286pp. Gegebonden uitgave met twee leeslinten. Rijk geillustreerd in kleur. Zeer goed exemplaar37.50.
NN 19th Century European PaintingsKunst / 10.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, paperback, 112pp. Catalogue. Illustrated. Good.
Bazin, G. 20.000 Jaar BeeldhouwkunstKunst / 30.00Meer info Bijzonderheden: Geb., 458pp. 4o. Linnen met originele stofomslag. Goed exemplaar in casette Geïllustreerd
NN 20th Century Applied ArtsKunst / 10.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, paperback, 86pp. Catalogus. Richly illustrated. Good.
Wolkers, Jan 22 Sprookjes, verhalen en fabelsLiteratuur (oorspr. Nederlands) / 10.00Meer info Bijzonderheden: Softcover, 8vo, 117pp. Geillustreerd. Kartonnen band met opdruk. Heel goed.
Bogaard, H. van den e.a 24 hours/uur/stunden AmsterdamMeulenhoff/Landshoff / 198617.50Meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave1e druk 1986Gebonden met stofomslag,139 pag. lichte gebruikerssporen. 24 uur Amsterdam gefotografeerd door 6 Nederlandse fotografen, foto's afgebeeld in zwart wit
Stamperius, Hannemieke (samenst.) 24 Manieren om in tranen uit te breken. Nederlandse verhalen over vrouwen door vrouwen.Literatuur (oorspr. Nederlands) / 7.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, pocket, 279pp. Boek in zeer goede staat.
Beekum, Menno van 24 Uur aan zee. Verhalen.Literatuur (oorspr. Nederlands) / 8.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 176pp. Slappe kartonnen band. Goed.
Kagie, Rudie 24 Uur. Hoe Nederland de vrije tijd ontdekt.Sociologie / 10.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 367pp. Slappe kartonnen band. Zeer goed.
Hoffman, Thom 25 Brieven aan Frits van Egters over het maken van De AvondenLiteratuur (oorspr. Nederlands) / 8.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, paperback, 167pp. Als nieuw.
Fremery Kalff, J. (red.) 30 Jaar Politie-dierenbeschermingLand & Volk Nederland / 9.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, tijdschrijft, 24pp. Jubileumuitgave, juli-augustus 1949, no.7-8, 24e jaargang. Met foto's. Band iets roestig. Verder goed.
Robinson, W.A. 32000 mijlen over zee.Scheepvaart / 10.00Meer info Bijzonderheden: 4vo, linnen band, 276pp. Geen schutblad. Pagina's wat roestig, verder zeer goed exemplaar.
Schulze, Ingo 33 Ogenblikken van geluk. Avontuurlijke notities uit St. Petersburg.Literatuur (vertaald in Nederlands) / 10.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, paperback, 260pp. Als nieuw.
REDEKER, HANS ( INLEIDING ) 33 x 3 + 1. Exhibition catalogue galerie d'eendt amsterdam 22 mei tot 15 juli 1967 / 196725.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam Galerie D' Eendt 1967 42 pp. geniet pap. 14, 5 x 18, 5 cm. 33 z / w + 1 kleur ill. Bijdrage van prof. Dr. H. L. C. Jaffé over Serge Poliakoff. Min. Gebruikssporen overigens in redelijke staat.
Eggenkamp W.M.N. 40 Jaar 1956-1966. Behoud en beheer van de Amsterdamse binnenstad. Nieuwsbrief nr. 33. December 1996Amsterdam, Amsterdamse Naatschappij tot Stadsherstel, 1996. 47 blz. Uitgavejaar 1996. Zwart-wit fot / 19964.00Meer info Bijzonderheden:
NN 5 Jaar MajesteitGeschiedenis vaderland / 10.00Meer info Bijzonderheden: Softcover 4vo, 48pp. Koningin Juliana. Groot formaat. Met veel foto's. Kartonnen band. Geniet. Heel goed.
Fuchs, Dr.J.M. 50 Jaar burgerluchtvaart in NederlandDiversen / 9.00Meer info Bijzonderheden: Softcover, 8vo, 103pp. Geillustreert. Kartonnen band. Heel goed.
Kuile, O. ter 500 jaar Nederlandse SchilderkunstKunst / 16.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover/ folio format, 304pp. Mooie uitgave met de gerestaureerde scheurtjes in de stofomslag. 34x24,5.Mooi ex.
Kuile, O. ter 500 jaar Nederlandse schilderkunst.Kunst / 16.00Meer info Bijzonderheden: folio, linnen band met stofomslag, 303pp. Goed exemplaar.
Emeis Jr., M.G. 500 jaren tussen Dam en Munt. The heart of HollandScheltens & Giltay / 3.50Meer info Bijzonderheden: Geniet z/w foto's
NN 5000 jaar kunst uit EgypteKunst / 8.00Meer info Bijzonderheden: Softcover, Uit de musea van Caïro, Alexandrië en Leiden. Geillustreerd. Kartonnen geillustr.kaft. Rug kl.besch.
Komrij, Gerrit 52 Sonnetten bij het verglijden van de eeuwLiteratuur poëzie / 13.00Meer info Bijzonderheden: 12vo, .60pp. Met toegevoegd los gedicht. Hardkartonnen band. Als nieuw.
Ming, Wu 54Literatuur (vertaald in Nederlands) / 8.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 8vo, 613pp. Linnen band met stofomslag. Zeer goed.
Gijsen, Marnix e.a. 54 Vlaamse verhalenDiversen / 8.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, paperback, 586pp. goed.
Gijsen, Marnix/Jonckheere, Karel (samenst.) 54 Vlaamse verhalenLiteratuur (oorspr. Nederlands) / 7.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 179pp. Deel 2. Van Jef Geeraerts tot Filip Pillecijn. Kartonnen band met gebr.sp.
Gijsen, Marnix/Jonckheere, Karel samenst. 54 Vlaamse verhalenLiteratuur (oorspr. Nederlands) / 7.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 208pp. Deel 3. Van Hugo Raes tot Lode Zielens. Kartonnen kaft met kl. Gebr.sp.
Gijsen, Marnix/Jonckheere, Karel samenst. 54 Vlaamse verhalenLiteratuur (oorspr. Nederlands) / 7.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 207pp. Deel 1. Van Piet van Aken tot Willem Elsschot.Naam vorige eigenaar op schutblad.
Krol, Gerrit 60.000 uur. Een autobiografie.Literatuur (oorspr. Nederlands) / 7.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, paperback, 114pp. Boek in zeer goede staat.
Houweling, Jos 700 centenboek.Land & Volk Nederland / 7.50Meer info Bijzonderheden: 4vo, paperback, 176pp. Foto's. Licht besch. randen, vochtvl. verder in redelijke staat.
Storm Van Leeuwen, Jan 75 Jaar Boekbindkunst in NederlandOrganisatie Fabrikanten van Grafische Eindprodukten (FGE) / 198420.00Meer info Bijzonderheden: Catalogus tentoonstelling t.g.v. het 75-jarig bestaan van de FGE (de vroegere Nederlandsche Bond van Boekbinders-Patroons). Historisch overzicht, Jubileumwedstrijd, Wedstrijdreglement, Juryrapport en Deelnemerslijst (addenda en corrigenda los bijgevoegd), ill., 102 p. Met veel fraaie voorbeelden uit het bezit van Rijksmuseum Meermanno-Westreenianum en vele anderen, een selectie uit de inzendingen voor de FGE-jubileumwedstrijd, een inleiding van Jan Storm van Leeuwen en een schat aan andere informatie, biedtdit boek een uniek overzicht van de Nederlandse boekbindkunst van 1909 tot heden.
Constant, Jac.G./Jansen Kees 75 Jaar NieuwsGeschiedenis vaderland / 13.00Meer info Bijzonderheden: Softcover, 176pp. Hoogtepunten uit de Nederlandse dagbladpers.Voorwoord Henri Knap
RAATS, BERTUS & HUUG SCHIPPER 8 juli 1954. De dag dat de Tour voor het eerst buiten Frankrijk startteSt. Olympisch Stadion / 200414.50Meer info Bijzonderheden: 80p. Z/w-foto's. Verslag vd Tourstart 1954 Olympisch Stadion Amsterdam. Nieuw. Beperkt leverbaar! paperback
Baantjer, A.C. 9 Heit De KlokTeleboek Bv / 19889.00Meer info Bijzonderheden: 158 pagina's. Korte verhaaltjes, interpretaties, belevenissen van A.C. Baantjer. Soft Cover
VERMEER, EVERT 95 jaar AJAX: 1900-1995Luiting-Sijthoff / 199618.00Meer info Bijzonderheden: 231pp. Z/w-illustraties en tal van statistieken. Uitstekend exemplaar! Half cloth
Grijs, Piet A is een letter.Literatuur (oorspr. Nederlands) / 7.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, paperback, 55pp. Exemplaar in goede staat.
Meyling, Hedie, Joseph Semah en Menno van de Koppel A priori tekenenKunst / 15.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, oblong, softcover with dustjacket, 166pp. Richly ill. in b-w. Texts in Dutch and English. Signature p.o. on title page, else good copy.
Abramsz, S. A.B.C. Wie van de kindertjes leest er méé? Rijmpjes voor de kleintjes.Kinder- en jeugdliteratuur / 9.00Meer info Bijzonderheden: 4vo, . Geillustreerd door Jan Wiegman. Slapkartonnen band. Heel goed.
Abramsz, S. A.B.C. Wie van de kindertjes leest er méé? Rijmpjes voor de kleintjes.Kinder- en jeugdliteratuur / 9.00Meer info Bijzonderheden: 4vo, . Geillustreerd door Jan Wiegman. Slapkartonnen band. Heel goed.
Aafjes bertus Aafjes Bertus OmnibusElsevier amsterdam/ Brussel / 196411.95Meer info Bijzonderheden: Uitvoering: Gebonden met luxe kaft Conditie: Zeer goed
HORST, D. VAN DER ( RED. ) / TEESING, A. / AARDSE, H. / ALBERTS, B. Aan ' t schipryk Y. Oude en jonge monumenten rond de historische oevers van het IJ / 199512.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam Stadsuitgeverij Amsterdam / Gemeentelijk Bureau Monumentenzorg 1995 144 pp. Paperback 14, 8 x 21, 3 cm. Met talrijke z / w illustraties. Fotoverantwoording. ISBN 90 - 6274 - 090 - 1
BEEK, M. A. Aan Babylons stromen. Hoofdmomenten uit de cultuurgeschiedenis van Mesopotamië in het Oud-Testamentische tijdvak / 195012.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam / Antwerpen N. V. Uitgevers-Maatschappij " Kosmos " 1950 251 pp. Linnen met licht beschadigd stofomslag 16, 5 x 25 cm. Met meer dan vijftig fotografische afbeeldingen. Register van texten.
Israëls, Han En Mooij, Annet Aan de achtergracht. Honderd Jaar GG&GD Amsterdam2001 / 20017.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, zeegroen linnen met rode opdruk, stofomslag, ill., noten, personenregister, leeslint, 227 p. (nieuwstaat) 384, Bol
NN Aan de Amstel en het Y. 100 Jaar bouwen en brouwen. Uit de geschiedenis van de Amstelbrouwerij 1870-1970.Diversen / 25.00Meer info Bijzonderheden: 4vo, Met tekeningen van Jo spier. Hardkartonnen band met goudopdruk. Band licht verkleurd. Verder goed. met aanbiedingsbrief.
NN Aan de Amstel en het Y. 100 Jaar bouwen en brouwen. Uit de geschiedenis van de Amstelbrouwerij 1870-1970.Diversen / 25.00Meer info Bijzonderheden: 4vo, Met tekeningen van Jo spier. Hardkartonnen band met goudopdruk. Band licht verkleurd. Verder goed.
Bottenburg, Maarten Aan de arbeid! In de wandelgangen van de Stichting van de Arbeid 1945-19951995 / 199510.00Meer info Bijzonderheden: m.m.v. Han Israëls, Jan-Willem Gerritsen en Annet Mooij en met een nabeschouwing van Abram de Swaan, geb., blauw karton, stofomslag, noten, reg., 2677 pp. (nieuwstaat) 494
Last, Jef (samenst.) Aan de bronnen van het verzet. De strijd der gemeente Ommen tegen de Duitse overheersing 1940-1945Geschiedenis oorlogen / 35.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, .``pp. IJzeren ringband. Geïllustreerde voorplat. Tabbladen. Uitklapbare pagina's. Foto's. Illustraties. Ondanks wat lichte roest, zeer mooi exemplaar.
Cross, Nigel/Barker, Rhiannon red. Aan de oever van de woestijnLiteratuur (vertaald in Nederlands) / 8.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 286pp. Vertellingen uit de Sahel. Vertaling Franciine Spiering
Orga, Irfan Aan de oevers van de Bosporus.Literatuur (vertaald in Nederlands) / 10.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, paperback, 362pp. Boek in zeer goede staat.
Wolf, Naomi Aan de slag. Een aanzet tot de derde feministische golf.Literatuur (vertaald in Nederlands) / 8.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, paperback, 367pp. Vertaling Carolien Schamhardt. Heel goed.
Does, J C van der Aan de voet van de Westertoren / 6.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Ten Have 1955 tekeningen Albert Hahn Jr 1e dr. - (Reeks "Neerlands historie"). - Gebrocheerd
Komrij, Gerrit Aan een droom vol weelde ontstegenLiteratuur poëzie / 10.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 292pp. Poëzie uit de Romantiek 1750-1850. Samengesteld en ingeleid door Gerrit Komrij. Kartonnen geillustr.kaft. Perfecte staat.
Komrij, Gerrit Aan een droom vol weelde ontstegenLiteratuur poëzie / 10.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 292pp. Poëzie uit de Romantiek 1750-1850. Samengesteld en ingeleid door Gerrit Komrij. Als nieuw.
+ Vinkenoog, Simon Aan het daglichtLiteratuur (oorspr. Nederlands) / 10.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 250pp. Drie maanden leven met Simon Vinkenoog. Met foto's. Linnen kaft met stofomslag. net exemplaar
Meijer,Remco Aan het hofGeschiedenis vaderland / 7.00Meer info Bijzonderheden: Paperback 8vo, 303pp. De monarchie onder Koningin Beatrix. Kartonnen band. Als nieuw.
Divers Aan het werkLiteratuur (oorspr. Nederlands) / 10.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 567pp. Nieuwe verhalen, gedichten, beschouwingen van 81 auteurs uit Nederland en Vlaanderen. Linnen slappe band. Rug iets verbleekt. Kleine penkriebels op tussenblad. Voor de rest zeer goed.
NN Aan het werkLiteratuur (oorspr. Nederlands) / 10.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 567pp. Nieuwe verhalen, gedichten, beschouwingen van 81 auteurs uit Nederland en Vlaanderen. Opgedragen aan Geert Lubberhuizen bij zijn afscheid als directeur van de Bezige Bij 1942-1981. Slappe linnen band. Iets verkleurd aan rug en platten. Verder zeer goed.

12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155